Page 67

VODAFONE LIVE

Podzimní hrátky! Léto je minulost, a jestli nemáte zrovna náturu na pouštění draka, vyberte si některou z našich her. Všechny tyto a mnohem více najdete v sekci Stahuj! na portálu Vodafone live! přímo ve svém mobilu.

ŠUP NA TO

1 Nejdřív si vyberte hru. Ještě víc jich najdete na www.vodafonelive.com. Opravdu parádní výběr, budete koukat

2 Pokud nemáte na svém telefonu tlačítko pro přímý přístup na portál Vodafone live!, zadejte v prohlížeči svého telefonu adresu live.vodafone.com

Jurassic Park ™

Predátoři

Cena: 90,– s DPH

Cena: 90,– s DPH

Prubněte jedinečné dobrodružství s mobilní hrou nejznámějšího dinosauřího filmu na světě. Ztratíte se v džungli a probrodíte řeky na ostrově Isla Nublar. Užijte si zábavné bonusové úrovně a ovládejte rozzuřeného tyranosaura rexe!

Možná jste nejnebezpečnějším zabijákem na Zemi, jenže tentokrát nejste na své planetě. Zažijte strach, který vás přepadne, když jste lovenou kořistí predátorů v jejich vlastním světě. V džungli na jejich planetě zažijete spoustu akce v tom nejvyšším tempu.

Zahrajem si na vojáky, máme vidle a bodáky.

Final Fantasy

Texas Holdem Poker

Cena: 90,– s DPH

Cena: 60,– s DPH

Final Fantasy, mezník mezi hrami na hrdiny, přichází na mobil! Zvolte si svou partu ze šesti různých skupin postav. Během cesty po zemi, po moři i ve vzduchu budete zápasit se stovkami netvorů a nepřátel! Vyhrajte souboj o záchranu světa!

Poker ve všech jeho podobách najdete v téhle skvělé hře. Dejte si turnaj, cash game i heads-up. Zlepšujte se a získejte zkušenosti. Naučte se vše potřebné o kombinacích a blafování. Bluetooth vám umožní hrát proti soupeřům na libovolné úrovni.

Predators TM a © 2010 Twentieth Century Fox Film Corporation. Všechna práva vyhrazena. Jurassic Park © 2010 Gameloft. Všechna práva vyhrazena. Gameloft a logo Gameloft jsou ochranné známky společnosti Gameloft v USA a/nebo jiných zemích. Jurassic Park je ochranná známka a autorská práva patří společnostem Universal Studios a Amblin Entertainment, Inc. Licence od společnosti Universal Studios Licensing LLLP. Všechna práva vyhrazena. Shrek: Zvonec a konec ™ a © 2010 DreamWorks Animation L.L.C, © 2010 Gameloft. Všechna práva vyhrazena © 2010 Electronic Arts Inc. All Rights Reserved.

67

2010 | 10 | Čilichili: Duše vsi  

Česko je jedna vesnice vedle druhé.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you