Page 61

ZŮSTAŇTE COOL, AŤ JSTE KDEKOLIV SE STYLOVÝM SAMSUNG GALAXY 550! Stylový a elegantní design, výbava pro dokonalou správu účtů na sociálních sítích a špičkový operační systém Android 2.1. Takový je nový smartphone Samsung Galaxy 550. Zůstaňte cool a v dosahu svých přátel – ať jste kdekoliv!

SOCIÁLNÍ SÍTĚ POD KONTROLOU S novým telefonem z galaktické rodiny budete hvězdou mezi svými přáteli. Ať už se budete pohybovat ve škole, na party, nebo v práci, bude stylový a elegantní telefon Samsung Galaxy 550 poutat pozornost vašeho okolí. A navíc – až poznáte, že díky Galaxy 550 budete vždy přesně vědět, co dělají vaši přátelé na sociálních sítích, zcela mu propadnete.

ŠPIČKOVÉ FUNKCE Smartphone Samsung Galaxy 550 vás okouzlí nejen funkcí Social Hub a dokonalým vzhledem, ale také svými multimediálními schopnostmi. K dokonalému poslechu hudby je určen 3,5mm jack, kam stačí připojit špičková sluchátka nebo domácí repro soustavu. Videopřehrávač je kompatibilní s formátem MPEG4, a navíc přehrává videa bez nutnosti konverze na 2,8" velikém LCD displeji telefonu. Pro vaše data je k dispozici 150MB interní paměť, kterou můžete rozšiřovat pomoci microSD karet až na16 GB. Díky baterii s dlouhou výdrží můžete filmy sledovat bez obav, že vám dojde energie.

APLIKACE JAKO NA DLANI Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní TouchWiz 3.0 je ovládání telefonu Samsung Galaxy 550 skutečně snadné. Díky funkci Swype budete hvězdou při psaní SMS. Umožňuje psát zprávy až 1,5krát rychleji než běžným způsobem, přitom stačí jednoduše posouvat prst z jednoho písmena, na druhý. Telefon Samsung Galaxy 550 navíc podporuje HTML5 a HSPDA 7.2, což zajistí rychlejší zobrazení všech typů intenetových stránek a stažení souborů.

UŽ NIKDY SE NEZTRATÍTE S prohlížečem Layar Reality máte všechno na dosah ruky bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Díky kombinaci fotoaparátu, kompasu a GPS zobrazuje Layar prohlížeč informace o vašem okolí přímo na displeji telefonu. Jediným pohledem skrz fotoaparát telefonu tak snadno najdete tu správnou ulici, nejbližší stanici metra nebo oblíbenou kavárnu. Samsung Galaxy 550 podporuje také AllShare DLNA konektivitu, Wi-Fi a Bluetooth. S telefonem Samsung Galaxy 550 tak zůstanete v kontaktu se svými přáteli prakticky neomezeně.

2010 | 10 | Čilichili: Duše vsi  

Česko je jedna vesnice vedle druhé.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you