Page 15

Jsme s mazlinkou v bytečku a sjíždíkujeme internetík

SLOVNÍČEK Těhotné těhule, březule, těhulinky, těhulky, čekatelky Manžel manža, manžílek, mužíček MAZÁNÍ, PRASKÁNÍ edouš18 Dobrý den, chtěla jsem ze zeptat nějaké zkušené maminky, jakej je nejlepší krém nebo olej na mazání bříška v těhotenství... Děkuju.

ČŮRÁNÍ (u chlapečků) Sáša U nás čůráme na kytičky a stromečky. Konečně už to díky vyšším teplotám jde. Synek má něco málo přes dva roky a začínáme s „chlapským“ čůráním. Jde to lépe, ale maminka je nešika, často mu pobryndám kaťata :) Nemám to ještě zmáknutý, to držení :) Namsté Sašuli, já taky měla problémy :-) dagmar_k Ahoj, kamarádka má dvouletého klučíka a on odmítá čůrat vestoje. Jak ho přesvědčit, aby aspoň venku, v přírodě, tohle zvládal? gábi Nazdárek, já bych doporučila vyřešit s tatínkem. U nás to tak fungovalo. Náš nejstarší chodil čůrat na chlapečka zásadně s manželem a čůrali spolu jako chlapi na kytičky. Ten mladší pak napodoboval staršího, když byl v tom věku. Doporučuji to vyzkoušet:) dagmar_k Gabko, dík za radu, ale kamarádka je se synem sama :-( ERMÍNA Ahoj holky, náš synek při čůrání stát nechce. Dává přednost sezení. Je to normální ? raneta* Ahoj, tak ho zatím nech, on si časem začne stoupat :)

ČiliChili | 10 | 2010 cilicili.cz | facebook.com/cilichili

petua Je toho na trhu mrak, oleje od Salosu anebo e-lastiq krém, mazala, celý těhu nic, a jak se mi pak začalo stahovat břicho, tak jsem drobet popraskala. Asi takhle ti to řeknu, je to genetický. Někdo nemaže a nepopraská a někdo maže o sto 6, a popraská stejně, takže v tomto případě nepomůže ani svěcená voda. -Popelka- Pod to se podepisuju, já jsem nemazala ničím a nepopraskala jsem ani v těhu, ani při porodu ani po něm. bubík4 Tak tak – já mažu a popraskala sem. inka Já jsem mazala těmi malými od Hippu, co jsem dostala v kufříku na gyndě, a nemám na břichu nic a to jsem měla joo břuch. oslived Bohužel, je to dané genenticky, takže je úplně jedno, čím to mažeš.

Ženy plánující otěhotnět snažilky, toužilky Pozitivní těhotenský test najít // Menstruovat mít mrchu PRÍMOVOUČKÁ ČEŠTINKA Co všechno se dá napsat a zdrobnit: Seznámek Nextík Obídek Gelík Exémek Testík Srazík Sexík Kašlík Stolička

Týnuše Mazala jsem vším možným a popraskala. Ale určo si kup elasten v lekárně pro těhule, ten je fakt dobrej :)))) oslived Mazala jsem, mazala, a mám popraskané břicho kolem dokola komplet stejně... i ta čára uprostřed mi zůstala a to říkají, že zmizí. harfina Taky mi zůstala ta čára, ale až po třetím a je tak nepatrná, že o ní vím jen já a manžel. Mam ji na sobě ráda. petua No mě půlí špek na dvě půlky jako prdel, takže odvařená z nívšechny moc nejsem. (Upozornění redakce: výňatky j jsou autentické a nijak výjimečné!)

15

2010 | 10 | Čilichili: Duše vsi  

Česko je jedna vesnice vedle druhé.

2010 | 10 | Čilichili: Duše vsi  

Česko je jedna vesnice vedle druhé.