Page 46

Je ho dno po dil u p m ap o  ěr o ná ně dp s kv rd hol al u. ka itn By í la

Pokec Features

A: Je to naopak, jsou to samý plagiáty. Taky pravá kožešina je těžká a je v tom vedro. Na YouTube se publikum neodbytně dožadovalo podprsenek. Lítají? A: To jsou dva roky zpátky. Křičeli: Svlíkni se! Ne, nelítají, my se vyhýbáme sokolovnám. Nebo vyhýbáme: nikdo nás nezve. Z: Jednou po nás holka hodila podprdu. Byla po poměrně kvalitní. A my jsme jí ju vrátili. Máte trému? A: Dřív jsme vždycky nadávaly, kam lezem. Průjem byl, já jsem nemohla jíst, ale teď už je to dobrý. Spíš je to obráceně. Někdy za náma do šatny chodí lidi, poplácat se, vyfotit, podepsat. A ptají se: jak vás to napadlo, vy bláznivky? A my říkáme: no jo. Každej je jinej. To se tak stalo.

Natáčení druhého alba holky plánují na léto. Jejich první deska ČokoVoko – The Best Of je zadarmo ke stažení na jejich webu. Vřele doporučujeme.

46

S introvertem overtem ink inkognito to asi nena nenahráváte v kavárně, ě, co? Z: Chodíme za ním domů. On má byt a občanku, není to Velký Vont. Ale má spoustu zájmů a my ho zas tolik nebereme. Dřív to bylo lepší, neměl manželku. Mohly jsme mu udělat protislužbu. Zamést byt, udělat salát, ale teď už to nepotřebuje. Máte zkoušky? Z: Jediná zkouška je v autě, když si to navzájem říkáme cestou na koncert.

Kde bude ČokoVoko za pět let? A: Každopádně nebude. Ještě jedno cédéčko, a už bych to neprotahovala. Z: My ani nemáme tolik zážitků. Taky jsme začaly obecnými tématy, a ne jednotlivostmi, třeba jako Nedvěd, který má písničku o chlebu nebo o vlasech. A: Čili jsme se vybouchaly hned na začátku. Ale Rolling Stones to taky neplánovali, a už to spolu táhnou e dlouho bych nerada. To bych hodně dlouho. Takhle na tu plastiku šla určitě.

<

Na webu děláte ramena, že jste přesedlaly na vlak. Z: To se nám porouchalo auto. Můj kluk byl naštvanej, že ho musí pořád opravovat jenom kvůli nám, protože on je ekolog a autem nejezdí a drancujeme ho jenom my. Ale asi jsem uklidila a on se uklidnil... No asi jsem neuklidila. Ale je hodnej a nechal ho opravit, tak auto drancujeme dál a českou přírodu taky. Taky s sebou furt taháme velký tašky s kostýmy, a to by vlakem nešlo. Připadáme si jak bezdomovec. ýme se zvířecími vzory. NepodVystupujete v kostýmech žešinový p porujete tak kožešinový průmysl a drancování pardích stád? zejména leopardích ČiliChili | 09 | 2010 cilichili.cz | facebook.com/cilichili

2010 | 09 | Čilichili: Krev  

Co to skrz nás vlastně teče.

2010 | 09 | Čilichili: Krev  

Co to skrz nás vlastně teče.