Page 42

D hu ívčí ob de du fa leč bn o Č sá k í p o Te da u r ro ko xt :T ere “, ec jek Vo za a Z itu t. ko Šim ůn uz je V h je ko vá ka Ád ip zd Fo to :M (2 a ( ho ale ich 8) 27 po ka ae lK , c ), vé n ra to o „h m ej ch víl v „v a yl va ryt tip ez js m ně la ká u a jš z m na le í tu oř jád op zem e a a, ar s je kru dím ký kl tá uz je ká jí “.

čá Ž p ab je k ne y se v le se ,

Pokec

Prozrazujete azujete na sebe akorát jména, příjmení z vás nikdo nedostane. Proč? Z: Abychom jednou mohly kandidovat do parlamentu s čistým štítem. A: Aby si mě při pracovním pohovoru jen tak lehce nevyhledali. A čím se vlastně živíte? Z: Jsem sociální pracovnice. A: Studuju holandštinu. Pokud to dodělám, doufám, že konečně nějaké občanské povolání získám. Už se neflinkám tolik jako dřív. Jaké jste znamení horoskopu? Z: Já na to nevěřím, ale Kozoroh. V jednom punkovém časopise psali, že všichni Kozorohové mají tendenci jít na swingers party. Máme v Praze kamaráda Kozoroha, a ten na swingers party chodil, ale už toho nechal. A: Nevíme, jestli toho nechal. Já jsem Rak a na horoskopy taky nevěřím. U nás se spíš projevují úplňky. Jako hormonální fáze. Usmíváme se nebo mračíme podle měsíce. Propojení s přírodou zatím nevnímáme tolik jako Květa Fialová, ale kdo ví, třeba k tomu taky dospějeme.

Co by měl splňovat ovat id ideální partner? ner? Z: Chodit do práce. Neměl by se flákat. Být hodnej. Zábavnej. Měl by umět domácí práce. Neměl by chrápat. Kdyby chrápal, měl by jít na operaci. A: Já chci zábavnýho kluka. Taky by mohl být hezkej a chytrej. Nemusí bejt bohatej. Já neznám úplně bezva bohatý lidi. Mě bohatý lidi děsí. Z: Já znám dobrý bohatý lidi. Ale co vezmeme jako měřítko bohatství? Statisíce měsíčně? Z: Aha. Já myslela tak 20 tisíc. Čemu byste dali přednost? Romantické večeři při svíčkách, hodnotnému kulturnímu zážitku, anebo příjemnému času strávenému s přáteli? Z: Příjemnému času s přáteli na kulturním zážitku. Jídlo tam být může, ale bez těch svíček. Rozhodně žádnou romantiku z americkýho filmu. A: Já třeba nemám ráda koupání. Mě to nudí. Jednou v pubertě jsem si napustila vanu a k tomu si nalila víno. Výsledek byl, že jsem hned vylezla. Z: Já nejsem na společný koupele. Naposled jsem se s ostatníma koupala v dětství. Taťka, brácha a já v jedné vaně. Někdo z nás se tam vykadil. Co si myslíte o plastických operacích? A: Dobrý. Až budu stará, oddělám si váčky pod očima, všechno.

>

42

ČiliChili | 09 | 2010 cilichili.cz | facebook.com/cilichili

2010 | 09 | Čilichili: Krev  

Co to skrz nás vlastně teče.

2010 | 09 | Čilichili: Krev  

Co to skrz nás vlastně teče.