Page 4

Rozjezd

9/ 2010

www.cilichili.cz

Vybrané telefony a tarify Vodafonu plus porce pěkně ostrého čtení

Foto: Michael Kratochvíl, archiv

Obsah Věta čísla: Donutil s prsama mě bolí s. 44

T

Velbloud z komára s. 8; Bezzubá vrána s. 10; Robocelebrita s. 11;

Ze života mouchy s. 12; Terapie dětma s. 16;

Plno

ČILICHILI na krev

krve s. 20; Krvavý hadry s. 36; Brňačky

útočí s. 42; Kde to žije na hřbitově s. 48;

Vysílač, co

porazil Sněžku s. 54; Děti v kufru s. 56; Tu tu dum dum a další

špeky s. 58; Ufoni od nás s. 62. 123: Vodafone

Zprávy z Vodafonu s. 69; Vodafone park a MMS s. 70; Lahůdky z Vodafone Live! s. 71; Internet v mobilu s. 72; Internet v PC/notebooku s. 73; S Vodafonem po světě s. 74; Data ze světa s. 75; Kartu, nebo tarif? s. 76; Vymyšleno pro firmy s. 78; Tarify na míru s. 80; Všechno o telefonech s. 80; Volací jistina s. 100; Prodejny s. 102; Snadná cesta k Vodafonu s. 104. „

Slovo šéfredaktora

T

Jauvajs!

d

ěeditel redakce – Filip „Hemoglobin“ Hrubý Šéfredaktor – Michal „SrdíÝko“ Schindler Zástupce šéfredaktora – Štefan „Ledvinka“ Švec Kreativní Ĝeditel – Simon „Modrá krev“ Brown &&& Creative – www.andandandcreative.com. Editor sekce Vodafone Martin „Buch buch“ Pistulka EditoĜi a psavci – JindĜich „ěeÝištç“ Novák, Filip „Plazma“ HoráÝek , Martin „Leukocyt“ Groman, Jakub „Erytrocyt“ König, Tomáš „Adrenalin“ Fürstenzeller DesignéĜi – Petr „Plnokrevník“ Toman, Tomáš „Žiletka“ Trnobranský Shawn „Náplast“ Davey Manažer – Marek „VinetĶ“ Slezák ProdukÝní – Pavel „Old Shatterhead“ Matuška DTP – Aleš „Skalp“ DuroĎ Asistenka – Lenka „MçsíÝky“ Ciznerová Pes – Pišta „Upír“ Hufnágl Manažer inzerce – Marek „ěezník“ Hammerschmied Obálka – Lukáš „Moskyt“ Tomek „ Redakce ÜILICHILI je pĜi totálním vykrvení schopna jednorázovç poskytnout 98,5 litru lidské a 1,5 litru psí krve.

michal.schindler@vodafone.com

Dopisy…

T

Dobrý den, vážení pánové z redakce, chtěla bych Vás opravdu poprosit, jestli byste neřekli našemu Kájovi, přes to Vaše ČILICHILI, to je Kájíkův oblíbený časopis, aby si po sobě pořádně uklízel v pokojíčku a všude. Tohle je poslední možnost, jinak nás s tátou už Kájík skoro neposlouchá a chodí ve špinavym. Tady z časopisu si to přečtou i ty holky, se kterýma si povídá, jaká seš špína, a nebudou se s tebou bavit. Fuj! Tak uctivě děkuju… Máma Marcelka a babička Barborka, Dolní Jelení u Hořic Milý Kájo, přidáváme se k mamince a babiččce! Třikrát fuj fuj fuj! Jestli se nebudeš mýt a uklízet po sobě, dopadneš jako my v redakci. Taky se s náma žádná holka nechce bavit!

4

T

Vážení Čiláci, jsem opět v úžasu nad vaším důvtipem a šikovností. Zdraví (téměř důchodová) obdivovatelka M. Šípková Milá paní Šípková, taky jsme v úžasu nad vlastním důvtipem a šikovností, ale od vás to zní mnohem líp. Moc díky!

Tiráž

T Vydavatel Boomerang Publishing, s. r. o., Nad Kazankou 37/708, 171 00 Praha 7-Troja, tel.: 244 023 201, www.bpublishing.cz, pro Vodafone Czech Republic, a. s. Tisk Helma Roto, s. r. o. Uzávçrka vydání 16. 8. 2010 Datum vydání 1. 9. 2010 Distribuce Üeská republika Periodicita mçsíÝník Prodej inzerce Marek Hammerschmied, e-mail: marek.hammer@bpublishing.cz. Uzávçrka podkladĶ inzerce 10/2010 14. 9. 2010 MKÜR 15371. TeÝe z nçj krve jak z kola. Údaje jsou platné ke dni uzávçrky. Zmçny uvedených údajĶ nebo tiskové chyby jsou vyhrazeny. Krev není voda. Je to voda se šĨávou. E-mail do redakce: redakce@cilichili.cz. Kompletní ceník s aktuálními cenami stejnç jako kompletní popis podmínek jednotlivých produktĶ a služeb najdete na www.vodafone.cz.

ČiliChili | 09 | 2010 cilichili.cz | facebook.com/cilichili

2010 | 09 | Čilichili: Krev  

Co to skrz nás vlastně teče.

2010 | 09 | Čilichili: Krev  

Co to skrz nás vlastně teče.