Page 11

Foto: Proŏmedia, Eric Sevigny (ericsevigny.com), Nikkarin (humanart.cz)

Celebrita snů

až do domu

T

Helenka

Pavel Šporcl nastĜílená pĜehazovaÝka

Posbírali jsme zprávy o plastických vylepšeních a dalších specialitách našich předních

-

25,

Na září jsme pro předplatitele připravili sadu náplastí. Je tak cool, že po ní sáhnou jenom nejenom chroničtí sebepoškozovači.

Aleš Brichta vystĜelený voko

umělců a sestavili o osobso ob nost, která je schopná pná á

Agáta Hanychová nafouknuté pysky

plnit stránky bulváru áru u den za dnem celý rok. ok.. Dara Rolins snížený dekolt

Simona Krainová buben

OBJEDNEJTE SI ČILICHILI AŽ DOMŮ. A VYBERTE SI, JAK NA TO: Karel Gott endoprotéza kyÝlí

Zdravý životní styl Vegetariánský koutekq

Tomáš Rosický vrtané koleno

Žerte krávy! Světová vegetariánská organizace doporučuje svým členům jíst co nejvíce hovězího dobytka, najmě telat. „Když sníme všechny krávy, zkrachuje McDonald's a zvířata budou zachráněna!“ píše se v prohlášení organizace.

ČiliChili | 09 | 2010 cilicili.cz | facebook.com/cilichili

Lou Fanánek Hagen boty na golf

→ Zavolejte na Vodafone linku (s předplacenkou vytočte *77, s tarifem *077), a všechno vyřídíte s operátorem. → Zasurfujte na www.cilichili.cz/zasilani a vyplňte zasílací adresu. Pak už jenom přes mobil potvrdíte objednávku, a hotovo. → Pravidelné zasílání ČILICHILI si můžete objednat i přímo přes Vodafone live!. Odkaz najdete na titulní straně nebo na záložce menu, pak už vás to povede. Hračka! Případné nastavení mobilu pro WAP – Vodafone live! zařídíte snadno na www.vodafone.cz > Služby a nastavení. Za zpracování objednávky, balné a poštovné zaplatíte měsíčně ze svého kreditu nebo tarifu (včetně 20% DPH). Starat se o to nemusíte, zařídí to systém. ČILICHILI si můžou objednat jenom zákazníci Vodafonu. Takže jestli u nás nejste, možná je čas přejít.

A ještě pro pořádek: Distribuci pro Vodafone CZ zajišťuje Boomerang Publishing, s. r. o., Nad Kazankou 37, 171 00 Praha 7-Troja. Kdybyste měli s doručením časopisu jakýkoli problém, brnkněte na 244 023 214 (pracovní dny 9.00 až 18.00 hod.). Pozor, je to obyčejná linka, ne bezplatná. Podrobnosti najdete na www.cilichili.cz nebo www.vodafone.cz.

11

2010 | 09 | Čilichili: Krev  

Co to skrz nás vlastně teče.

2010 | 09 | Čilichili: Krev  

Co to skrz nás vlastně teče.