Page 71

TARIFY NA MÍRU

Vyberte si služby, které opravdu chcete

Plaħte za internet, jen když ho používáte váte Nechce se vám objednávat měsíční internetový paušál,l, protože se připojíte jen občas? Pak si jednoduše zvolte e internet na den Zaplatíte jen za ty dny, kdy jste se opravdu připojili, a to pouhých 17 korun denně. Ale jestli jste na síti častěji, můžete žete mít samozřejmě i datový tarif na celý měsíc!

JAK TO FUNGUJE

Tak třeba účetní Věrka

1 Věrka má s manželem syna Vojtu. Celý srpen bude Vojta u babičky na venkově a tak si Věrka nastaví 50 volných minut a Program kamarádi na 3 čísla. Aby mohla neomezeně volat i babičce.

2 V září začne škola. Budou se shánět Zvolte neomezené volání a SMSky Jestli se opravdu nechcete starat vůbec o nic a telefon je váš věrný společník ve dne v noci, prostě si nastavte neomezené volání do všech sítí za 2700 korun měsíčně a je to. A jestli spíš píšete SMSky jako na běžícím pásu, zaplaťte 500 korun měsíčně a taky už se nemusíte omezovat – víc vám nenaúčtujeme, ani kdybyste jich poslali milion

učebnice a věci do školy. Bude se jí hodit Vodafone Internet v mobilu, Program kamarádi opět nastaví na 2 čísla a volání si zvýší na 125 volných minut.

3 V říjnu budou věci kolem školy už zařízeny. Zruší si Vodafone Internet v mobilu. Jinak vše nechá při starém.

4 Listopad je měsíc před Vánoci. Vánoční nÝjší ýhod rhu! v j e N t ka na nabíd

šílenství nemine ani ji. Raději si zvýší volání na 250 volných minut. Nastaví si Vodafone Internet v mobilu na plno a Program kamarádi nastaví na 4 čísla ve všech sítích.

Tarify na míru i jejich cenu si prostě Věrka může kdykoliv perfektně přizpůsobit tomu, co právě potřebuje.

71

2010 | 08 | Čilichili: Afrika  
2010 | 08 | Čilichili: Afrika  

Zblízka vypadá Afrika trochu jinak než z dálky.