Page 69

ZADÁNO PRO VODAFONE

Obsah

69 70 72 73 74

Zprávy z Vodafonu Tarify na míru Vodafone park a MMS Lahůdky z Vodafone live! Internet v mobilu

75 76 77 78 80

Internet v PC/notebooku S Vodafonem po světě Data ze světa Kartu, nebo tarif? Vymyšleno pro firmy

82 101 102 104

a! prim ulek je it t n e t m. Ale kraule u v la P

Všechno o telefonech Volací jistina Prodejny Snadná cesta k Vodafonu

Foto: Michal Svacek / MF DNES / Profimedia

Obhájili jsme

Prsa z Budějic až do Prahy Bývalý triatlonista Paul Whitaker aktivně sportuje celý život. A teď doplaval po Vltavě z Českých Budějovic až do Prahy, což je pěkných 175 kilometrů. To všechno za 20 dnů a pro dobrou věc. „Vloni v říjnu jsem hledal novou osobní výzvu, která fyzicky i psychicky otestuje mé hranice. Měl jsem pár nápadů, než jsem přišel na tohle plavání ve Vltavě, které chci spojit se získáním peněz pro neziskovku jménem Asistence. Mám zdravé tělo, za které jsem vděčný a uvědomuji si, že ne každý má takové štěstí. Myslím, že Asistence, která pomáhá handicapovaným, odvádí dobrou práci. Odmalička sportuju, ale tohle bude zdaleka nejtěžší fyzická výzva mého života. Připravuji se pořádně již od října a jsem odhodlaný uspět. Držte mi palce!“ řekl Paul ještě před startem ČILICHILI. Je sice původem z jižní Anglie, ale česky mluví perfektně, koneckonců léta u nás učí angličtinu.

Sázíme, díky vám! Už nějaký ten pátek si naši zákazníci s tarifem mohou vybrat, že chtějí zasílat fakturu jen v elektronické podobě. A protože to je hlavně vaše rozhodnutí šetřit přírodu, a my si toho vážíme, tak za každého šetřila ve spolupráci s Agenturou ochrany přírody a krajiny ČR vysadíme strom. Stromy pošleme tam, kde je příroda nejvíc ocení. Do poloviny příštího roku jich plánujeme vysázet půl milionu. Hlavně buků, dubů a jedlí. Pomáháme tak se sázením stromů i v době, kdy na to nejsou zrovna veřejné prostředky. Přesné počty a místa vysazených zelenáčů najdete na www.vodafone.cz. Tady jich bude nejvíc:

12

83

Lužické hory

Broumovsko

Neuplaveš

24

3

Železné hory

15

Slavkovský les

Litovelské Pomoraví

10

Proč jsme NEJ? – Naše síť jede ze 30 % na energii z obnovitelných zdrojů. – Do roku 2020 snížíme emise CO2 o 50 %. – 1/4 všech zaměstnanců včetně top managementu se účastní dobrovolnických programů. – Prostor na celém nákladu dobíjecích kuponů věnujeme inzerci neziskových DMS projektů. – Za každého zákazníka, který si vystačí s elektronickým vyúčtováním, vysazujeme strom. – Od ministerstva životního prostředí jsme získali Ekoznačku. – Už víc než 50 milionů Kč věnovala Nadace Vodafone na neziskové projekty.

35 Poodří

107

Kokořínsko

15

Stejně jako v roce 2008, i letos vyhrál Vodafone soutěž o společensky nejodpovědnější firmu v České republice s názvem CSR Award. Nejde jen o to, hrát fér, ale taky být ohleduplný k životnímu prostředí. Hodnotí se celkový přístup, konkrétní projekty. To vše spolu s šetrným přístupem k přírodě. O našem prvenství rozhodli třeba Dagmar Havlová, Tereza Maxová, ředitelka Fóra Dárců Pavlína Kalousová a ředitel Business Leaders Fora Tomáš Nejedlo.

50

Žďárské vrchy

Třeboňsko

Beskydy

4 Moravský kras

* počty vysazených stromků v tisících kusů

69

2010 | 08 | Čilichili: Afrika  

Zblízka vypadá Afrika trochu jinak než z dálky.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you