Page 45

Objevte špičkový smartphone telefon z jiné galaxie! Jen hvězdné komponenty! Takový je nový smartphone Samsung Galaxy S. Díky nejmodernějším technologickým inovacím o něm můžeme říct, že je to Einstein mezi chytrými telefony, který změní způsob, jakým lidé o chytrých telefonech uvažují.

Nový telefon Samsung Galaxy S je vybaven tou nejlepší technologií. Ať už se rozhodnete pročítat svou e-knihu, sledovat video, hrát hru nebo jen prohlížet fotografie, díky brilantně jasnému displeji Super AMOLED se čtyřpalcovou úhlopříčkou bude váš zážitek ze sledování maximální, a to i na přímém slunci. Mozek telefonu tvoří 1GHz procesor a operační systém Android™ – to vše je zárukou, že vám Samsung Galaxy S nabídne podmanivý zážitek s celou řadou inteligentních integrovaných funkcí. Nový telefon Samsung Galaxy S navíc disponuje extrémně rychlým uživatelským rozhraním Samsung TouchWiz 3.0, který vám společně s výkonným procesorem a citlivým dotykovým displejem poskytne skutečně galaktický zážitek při práci s telefonem. Telefon Samsung Galaxy S je rovněž vybaven množstvím špičkových multimediálních funkcí a podporou konektivity. Těšit se můžete například na 5Mpix fotoaparát, možnost nahrávání a přehrávání videa v HD

kvalitě nebo třeba na Bluetooth 3.0. a USB 2.0. S telefonem Samsung Galaxy S budete snadno ve spojení se svou rodinou a přáteli. Telefonní seznam hladce propojuje všechny vaše účty na sociálních sítích, ve službách pro zasílání rychlých zpráv, e-mailové účty a kalendářové účty, takže už nebudete muset ztrácet čas sledováním různých webů. Více než 50 000 aplikací, které jsou k dispozici prostřednictvím Android Market™ a Samsung Apps, poskytne uživatelům ještě lepší uživatelský zážitek a umožní jim lépe využít výhod, které chytrý telefon nabízí. Uživatelé budou mít přístup k mobilním službám Google™, jako např. Google Search™, Gmail™ a Google Maps™. Seznamte se s novým telefonem Samsung Galaxy S, a pochopíte, proč si jej jako svůj hlavní model v kategorii smartphonů zvolilo více než sto mobilních operátorů po celém světě.

2010 | 08 | Čilichili: Afrika  

Zblízka vypadá Afrika trochu jinak než z dálky.

2010 | 08 | Čilichili: Afrika  

Zblízka vypadá Afrika trochu jinak než z dálky.