Page 72

VODAFONE PARK A MMS

MMSka ěekne víc než tisíc slov Zahoďte papírové pohlednice z dovolené. Ze zahraničí za MMSku zaplatíte jenom 11,40 Kč. Je to o dost levnější a rychlejší než pohled a ještě se vám tam vejde 6 x delší text než do SMSky.

Co dokážete s MMS

ŠUP NA TO

Můžete poslat video, animaci, zvuk nebo text o velikosti 1000 znaků, což je jako 6 SMS, takže vás MMSka vyjde o dost levněji MMSky můžete posílat i na email – stačí místo čísla vyplnit emailovou adresu MMSky můžete posílat i na mobil bez MMS – uloží se na web a tam si je můžete vyzvednout Dají se posílat na internet i z internetu přes www.vodafonepark.cz Posílání MMSky kamkoliv do zahraničí je za stejnou cenu jako v ČR Služba

Cena za MMS

MMSka v rámci ČR nebo z ČR

4, 50 Kč

MMSka ze zahraničí

11,40 Kč

Balíček 77 MMSek naplno

1 Kč

Zvládá váš telefon MMSky? Většina mobilů si s obrázky bez zádrhelů poradí. Jestli ale takového šikulu náhodou nemáte, nevadí, rádi vám poradíme s výběrem nového. Nejste si jistí, jestli máte telefon vůbec nastavený na MMSky? Pokud je od nás, tak určitě. Pokud ne, nechte si ho od nás nastavit. Stačí, když mrknete na Internetovou samoobsluhu na www.vodafone.cz.

Tip Pokud na MMSkách opravdu ujíždíte, je tu pro vás pořád balíček 77 MMSek naplno za 77 Kč měsíčně. Jedna MMS vás pak přijde pouze na jednu korunu. MMS ale můžete bez obav posílat i bez balíčku MMS. Jejich ceny jsme totiž natrvalo zlevnili na 4,50 Kč.

Všechno o MMS se dozvíte Vodafone park po registraci 50 MMS nebo SMS zdarma do všech sítí

Na www.vodafonepark.cz V našich prodejnách Nebo na 800 777 777

Nabídku využijete i když nejste zákazníkem Vodafonu K tomu můžete ještě každý den poslat do sítě Vodafone až 500 SMS zdarma S využitím MMS editoru si sestavíte super MMSku podle přání Vodafone park má teď ještě vychytanější SMS/MMS bránu s novým designem s řadou vylepšení

Všechny ceny jsou uvedeny včetně 20% DPH 72

ka Nabíd once k do platí vence Îer 0 201

2010 | 07 | Čilichili: Dovolená jako peklo  

To slovo zní hezky, ale po létě je u psychologů natřískáno.

2010 | 07 | Čilichili: Dovolená jako peklo  

To slovo zní hezky, ale po létě je u psychologů natřískáno.