Page 71

TARIFY NA MÍRU

Vyberte si služby, které opravdu chcete

Plaħte za internet, jen když ho používáte váte Nechce se vám objednávat měsíční internetový paušál,l, protože se připojíte jen občas? Pak si jednoduše zvolte e internet na den Zaplatíte jen za ty dny, kdy jste se opravdu připojili, a to pouhých 17 korun denně. Ale jestli jste na síti častěji, můžete žete mít samozřejmě i datový tarif na celý měsíc!

JAK TO FUNGUJE

Tak třeba zedník Jarda

1 Celé letní prázdniny bude Jardova žena a jejich dvě děti na chalupě. Jsou zvyklí být spolu denně ve spojení. Nastaví si Program kamarádi na 1 číslo, ponechá si 50 volných SMS a Volání si sníží na 125 volných minut.

2 V srpnu se připojí k rodině na chatě. Zvolte neomezené volání a SMSky Jestli se opravdu nechcete starat vůbec o nic a telefon je váš věrný společník ve dne v noci, prostě si nastavte neomezené volání do všech sítí za 2700 korun měsíčně a je to. A jestli spíš píšete SMSky jako na běžícím pásu, zaplaťte 350 korun měsíčně a taky už se nemusíte omezovat – víc vám nenaúčtujeme, ani kdybyste jich poslali milion

nÝjší ýhod rhu! v j e N t ka na nabíd

A protože si jich chce pořádně užít a nebýt ničím rušen, jednoduše si nastaví Tarifní prázdniny.

3 V září začne dětem škola. Bude mít mraky zařizování a shánění. Vrátí se k Programu kamarádi na 3 čísla, Volání zvýší na 250 volných minut a ještě si pořídí Vodafone Internet v mobilu.

4 V říjnu se všechno vrátí do starých kolejí. Zruší si Vodafone Internet v mobilu, ponechá si nastavené Volání na 250 volných minut a Program kamarádi na 3 čísla. K tomu si přidá ještě 50 volných SMS a bude mít služby nastavené přesně tak, jak potřebuje.

Tarify na míru i jejich cenu si prostě Jarda může kdykoliv perfektně přizpůsobit tomu, co právě potřebuje.

71

2010 | 07 | Čilichili: Dovolená jako peklo  

To slovo zní hezky, ale po létě je u psychologů natřískáno.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you