Page 9

Emgeton Flexaret Mini

První fotomobil na světě s 12MPix a trojnásobným optickým zoomem

FOŤÁK, CO UMÍ TELEFONOVAT Emgeton Flexaret Mini nabízí dosud nevídanou kombinaci mobilního telefonu s dotykovým displejem a profesionálního fotoaparátu vybaveného 12,2 Mpix CCD snímačem s trojnásobným optickým zoomem, stabilizátorem obrazu, detekcí obličeje, režimem panorama a dalšími funkcemi.

POHLEDNÝ A VÝKONNÝ Kompaktní přístroj s rozměry 113 × 52 × 19 mm a hmotností 143 g sází na kombinaci stylových černých a stříbrných designových prvků s matnou povrchovou úpravou. Čelní straně vévodí rozměrný 3" TFT dotykový odporový displej s rozlišením 400 × 240 bodů a podporou 262 tisíc barev. Nastavení citlivosti ISO je v rozmezí 80–3200.

JEMNÝ NA DOTYK Dotykový displej se spolu s pětisměrovým ovládacím kolečkem a dvěma funkčními tlačítky po jeho stranách, které slouží k pohybu v nabídce telefonu a k ovládání hovorů, stará o obsluhu většiny funkcí telefonu. Velký displej poskytuje výrazně víc prostoru pro zobrazení softwarové klávesnice oproti tradiční tlačítkové numerické klávesnici.

BATERKA NAVÍC Aby se budoucí majitelé nemuseli bát nenadálého vybití akumulátoru, Emgeton přidává do balení telefonu i jeden náhradní. Vybít ale i jeden z nich dá pořádnou práci, Li-Ion akumulátor s kapacitou 1020 mAh dokáže zajistit až 10 h hovoru, 450 h pohotovostního režimu nebo expozici až 1320 fotografií.

Autorizovaní distributoři a prodejci Prodejní sítě: SPACE (Setos), SO EASY (Agora), K+B Elektro Expert, Mobil Pohotovost, 3A.CZ, Centrum FotoŠkoda, eProton (HP Tronic Zlín), AARON, ALZA.cz, Internet Mall, SWS, T.S. Bohemia, GLOBUS ČR, ELECTROWORLD, NAY CZ. Bližší informace o produktu a dalších prodejnách na www.emgeton.cz

KVALITNÍ MULTIMEDIÁLNÍ PŘEHRÁVAČ Kromě hrátek s fotografiemi je tu také vysoce kvalitní přehrávač multimediálních souborů s bohatou podporou formátů. Tyto soubory, např. čerstvě pořízené fotografie, video nebo muziku, lze díky programu Emgeton Flexaret Mini Media Center rovnou z telefonu nasdílet přátelům na komunitní služby Flickr a YouTube.

2010 | 06 | Čilichili: Padlí bohové  

Jsou fotbalisté normální?

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you