Page 73

VODAFONE LIVE

Hrajte o PlayStation 3 a Pink Stáhněte si do mobilu novou hru Toy Story 3 nebo některý z deseti vybraných hitů Pink. A PlayStation 3 nebo lístky na koncert můžou být vaše!

Jak vyhrát PlayStation 3? Stačí si stáhnout hru Toy Story 3: Woodyho divoká jízda a automaticky vás zařadíme do soutěže o PlayStation 3 a spoustu dárků s motivy Toy Story 3 Soutěžit můžete celý červen Víc informací o soutěži a pravidlech najdete na portálu Vodafone live! ve svém telefonu 1. cenou je herní konzole PlayStation 3 Vyhrát ale můžete i DVD, PC hru, knihu, tričko, hodinky, baťoh a další super dárky Toy Story!

Jak vyhrát lístky na Pink? Stačí si do mobilu stáhnout jeden z deseti vybraných hitů Pink a automaticky vás zařadíme do soutěže o volné vstupenky a CD slavné zpěvačky. Soutěžit můžete až do 9. 7. 2010. Víc informací o soutěži a pravidlech najdete na portálu Vodafone live! ve svém mobilu, a to v sekci Stahuj! pod záložkou Hudba i-legálně.cz.

ŠUP NA TO

1

Soutěžní hru Toy Story 3: Woodyho divoká jízda najdete na webových stránkách www.vodafonelive.cz. Cena hry je 90 Kč. Ceny jsou uvedeny včetně DPH a poplatku za datový přenos.

a n e c . 1laystation 3 P

Y LÍSaTPiKnk

Íutání dobrý, ale mastit Playsta mİžu, i když je hnusnÜ.

n

EC RAlšN n h íc ce da

73

2010 | 06 | Čilichili: Padlí bohové  

Jsou fotbalisté normální?

2010 | 06 | Čilichili: Padlí bohové  

Jsou fotbalisté normální?