Page 72

VODAFONE PARK

Ve Vodafone parku máte 50 MMSek zdarma Zaregistrujte se do Vodafone parku a dostanete jako všichni jeho uživatelé až 50 MMS nebo SMS do všech sítí zdarma! Navíc budete mít fůru dalších výhod.

Vodafone park

ŠUP NA TO

Po registraci na www.vodafonepark.cz získáte 50 SMS nebo MMS do všech sítí zdarma A k tomu máte navíc všechny SMS do sítě Vodafone z parku zdarma Nabídku můžete využít, i když nejste zákazníkem Vodafonu Vodafone park má teď ještě vychytanější SMS/MMS bránu s novým designem s řadou vylepšení S využitím MMS editoru si sestavíte super MMSku podle přání S MMS fotoalbem pak můžete fotky posílat rovnou do svého alba

ka Nabíd once k o d platí vence Îer 0 201

Tip Věděli jste, že do MMS se kromě obrázku vejde až 6x více textu než do klasické SMS? Pošlete momentku z pikniku, a ještě peprně popíšete, koho jste tam klofli. Fotky zkrátka můžete hravě přeposílat svým blízkým na mobil nebo třeba i na e-mail. No není to paráda?

Zvládá váš telefon MMSky? Většina mobilů si s obrázky bez zádrhelů poradí. Jestli ale takového šikulu náhodou nemáte, nevadí, rádi vám poradíme s výběrem nového. Nejste si jistí, jestli máte telefon vůbec nastavený na MMSky? Pokud je od nás, tak určitě. Pokud ne, nechte si ho od nás nastavit. Stačí, když mrknete na Internetovou samoobsluhu na www.vodafone.cz.

Všechno o MMS se dozvíte Tip Prubněte MMS editor a rozjeďte své letní akce naplno. Vytvořte si MMS pozvánku na letní kalbu a rozešlete ji, komu chcete. A nejlíp hned! Máte k dispozici 50 MMS nebo SMS zdarma do všech sítí a po jejich vyčerpání můžete v síti Vodafone posílat zprávy dál. Do sítě Vodafone máte totiž SMS z parku grátis. Pokud na MMSkách opravdu ujíždíte, je tu pro vás pořád balíček 77 MMSek naplno za 77 Kč měsíčně. Jedna MMS vás pak přijde pouze na jednu korunu. MMS ale můžete bez obav posílat i bez balíčku MMS. Jejich ceny jsme totiž natrvalo zlevnili na 4,50 Kč.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně 20% DPH 72

Na www.vodafonepark.cz V našich prodejnách Nebo na 800 777 777

Raz, dva... ... padesát

2010 | 06 | Čilichili: Padlí bohové  

Jsou fotbalisté normální?

2010 | 06 | Čilichili: Padlí bohové  

Jsou fotbalisté normální?