Page 71

TARIFY NA MÍRU

Vyberte si služby, které opravdu chcete

Plaħte za internet, jen když ho používáte váte Nechce se vám objednávat měsíční internetový paušál,l, protože se připojíte jen občas? Pak si jednoduše zvolte e internet na den. Zaplatíte jen za ty dny, kdy jste se opravdu připojili, a to pouhých 17 korun denně. Ale jestli jste na síti častěji, můžete žete mít samozřejmě i datový tarif na celý měsíc!

JAK TO FUNGUJE

Tak například učitel Petr:

1 V červnu bude mela. Bude opravovat písemky a bude rád, když bude mít večer klid. Sem tam někomu zavolá, sem tam někomu napíše. Volání si nataví na 20 volných minut a k tomu 50 volných SMS.

2 V červenci bude škola prázdná. Děti mají Zvolte neomezené volání a SMSky Jestli se opravdu nechcete starat vůbec o nic a telefon je váš věrný společník ve dne v noci, prostě si nastavte neomezené volání do všech sítí za 2700 korun měsíčně a je to. A jestli spíš píšete SMSky jako na běžícím pásu, zaplaťte 350 korun měsíčně a taky už se nemusíte omezovat – víc vám nenaúčtujeme, ani kdybyste jich poslali milion.

letní prázdniny. Bude mít čas zavolat kamarádům, sejít se s nimi a probrat, jak šel čas. Taky bude mít víc času brouzdat po internetu v mobilu. Třeba když pojede do hospůdky. Nastaví si Volání na 125 volných minut, 250 volných SMS a Internet v mobilu.

3 V srpnu chce mít rozhodně klid. Odjede někam daleko . V pohodě si může dát na tenhle měsíc Tarifní prázdniny.

nÝjší ýhod rhu! v j e N t ka na nabíd

4 V září se opět zapojí do školního procesu. Čeká ho normální školní rok. Do Vánoc mu bude vyhovovat 125 volných minut a 100 volných SMS. Občas potřebuje někam zavolat, a když učí, posílá SMS.

Tarify na míru i jejich cenu si prostě Petr může kdykoliv perfektně přizpůsobit tomu, co právě potřebuje.

71

2010 | 06 | Čilichili: Padlí bohové  

Jsou fotbalisté normální?

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you