Page 70

TARIFY NA MÍRU

Sestavíme vám Tarif na míru S Vodafonem se nemusíte nikomu a ničemu přizpůsobovat. Svůj Tarif na míru můžete změnit třeba každý měsíc a cena se přizpůsobí vám.

Neplaħte za vÝci, které nepotěebujete Taky platíte za minuty, které neprovoláte? Máte tarif s výhodami, které vás nezajímají? Pořiďte si Tarif na míru a společně poskládáme přesně to, co opravdu využijete. Nic víc.

UdÝlejte si tarifní prázdniny Jezdíte v létě na dovolenou nebo v zimě na hory? Jste pracovně dva měsíce v cizině a nechce se vám platit zbytečně za telefon? S Tarify na míru si můžete tarif zvýšit i snížit podle toho, jak zrovna potřebujete. Když se rozhodnete, že příští měsíc žádné služby nevyužijete, tak si tarif prostě nastavíte na 0 Kč. A platíte pouze to, co provoláte, žádný měsíční poplatek.

Volejte a SMSkujte neomezenÝ až 8 pěátelım

ŠUP NA TO

Tip Se službou Po svém ušetříte. Vzdejte se papírových faktur a ovládejte svůj účet přes internet. Za váš tarif a služby pak zaplatíte ještě o 10% méně.

Když se rozhodnete pro Tarif na míru, můžete si navíc k tomu vybrat ještě zvýhodněný telefon. Stačí jen, aby výše vašeho měsíčního Tarifu na míru byla vyšší než 177 Kč a telefon můžete mít už od 77 Kč.

Voláte přátelům opravdu často? A mění se vám? Navolte si s Tarifem na míru až 8 kamarádů a volejte i pište jim třeba za jednotný výhodný paušál. Přátele můžete každý měsíc obměnit klidně všechny najednou.

Více informací o Tarifech na míru a službě Po svém najdete na straně 106 a 107, na www.vodafone.cz/namiru nebo na 800 777 777 Od 1. 1. 2010 došlo ze zákona k navýšení DPH za služby z 19 % na 20 % 70

2010 | 06 | Čilichili: Padlí bohové  

Jsou fotbalisté normální?

2010 | 06 | Čilichili: Padlí bohové  

Jsou fotbalisté normální?