Page 57

MOBILNÍ TELEFONY SAMSUNG

HVĚZDY NA TRHU

ZÁŘÍCÍ PERLA První ryze dámský telefon Samsung Diva s 2,8" dotykovým displejem, perleťovým designem a tlačítkem ve tvaru diamantového krystalu okouzlí na první pohled. Má vlastnosti, které dokážou ocenit hlavně ženy. Pro krásnější fotografie z 3,2Mpix fotoaparátu slouží funkce „Beauty shot“ a „Lomo effect“. V nepříjemných chvílích pomůže bezpečnostní SOS zpráva či falešný hovor.

HVĚZDOU VE DNE V NOCI Nejprodávanější telefon od Samsungu je jasnou volbou, pro všechny, kteří vyžadují styl, kvalitu a rozumnou cenu. Má špičkové multimediální funkce, které byly doteď určeny jen pro dražší modely. Dále je tu plně dotykový 3.0" wWQVGA displej a uživatelské rozhraní Samsung TOUCHWIZ pro snadné ovládání telefonu a 3,2Mpix fotoaparát i záznam videa QVGA@15fps.

POHODLNĚJŠÍ POUŽÍVÁNÍ Díky největšímu AMOLED displeji na trhu s úhlopříčkou 3,7" a jasným rozlišením WVGA nabízí Samsung Omnia II bezkonkurenční čitelnost displeje i na denním světle. S inovativním uživatelským rozhraním TOUCHWIZ 2.0 a 3D efekty si užijete pohodlné a zábavné ovládání multimédií a aplikací s podporou multitaskingu.

ŠPIČKOVÉ FUNKCE Získá si vás elegantním designem s rafinovanými křivkami. Přináší zdokonalenou práci se sociálními sítěmi jako Facebook a MySpace, neomezené prohlížení internetových stránek a díky Twitteru či Bebo umožňuje komunikaci v reálném čase. Navíc je vybaven GPS modulem podporujícím technologii Google LatitudeTM.

2010 | 06 | Čilichili: Padlí bohové  

Jsou fotbalisté normální?

2010 | 06 | Čilichili: Padlí bohové  

Jsou fotbalisté normální?