Page 53

Značka Rajec uvádí na trh novou pramenitou vodu obohacenou o čistý přírodní kyslík, jehož množství je v novince Rajec Kyslík 20x vyšší než v běžných vodách. Optimálně mineralizovaná voda bez příchutě je dostupná v jemně sycené variantě a je určena především mladým aktivním lidem. Rajec Kyslík je k dostání v 0,75l PET lahvích se sportovním uzávěrem.

až do domu

Kyslík je nenahraditelnou součástí lidského života a mezi jeho hlavní přínosy patří především zlepšení celkové vitality organismu a podpora činnosti enzymů. Kyslík také pomáhá lépe se vyrovnat se stresem a zvyšuje tělesnou a psychickou výkonnost organismu.

Tento měsíc uděláme z našich předplatitelů fotbalové hvězdy. Tedy hvězdy kapesního fotbalu, aby se zase tak moc nepředřeli. Přejeme pevné nervy!

Příznivé účinky kyslíku zlepšuje energetickou bilanci buněk zlepšuje krevní oběh zvyšuje celkovou vitalitu člověka snižuje pocit únavy a vyčerpaní zvyšuje tělesnou a psychickou výkonnost pomáha při stresu

, 5 2 → Zavolejte na Vodafone linku (s předplacenkou vytočte *77, s tarifem *077) a všechno vyřídíte s operátorem.

www.rajec.com

nízce mineralizovaná pramenitá voda INZERCE

OBJEDNEJTE SI Č ČILICHILI AŽ DOMŮ. A VYBERTE SI, JAK NA TO: BERTE SI

sportovní uzávěr s membránou

obsahuje přírodní kyslík

→ Zasurfujte na www.cilichili.cz/zasilani a vyplňte zasílací adresu. Pak už jenom přes mobil potvrdíte objednávku, a hotovo. elegantní ergonomický obal

→ Pravidelné zasílání ČILICHILI si můžete objednat i přímo přes Vodafone live!. Odkaz najdete na titulní straně nebo na záložce menu, pak už vás to povede. Hračka!

vhodný pro sport i turistiku

Případné nastavení mobilu pro WAP – Vodafone live! zařídíte snadno na www.vodafone.cz > Služby a nastavení. Za zpracování objednávky, balné a poštovné zaplatíte měsíčně ze svého kreditu nebo tarifu 25 Kč (včetně 20% DPH). Starat se o to nemusíte, zařídí to systém. ČILICHILI si můžou objednat jenom zákazníci Vodafonu. Takže jestli u nás nejste, možná je čas přejít.

A ještě pro pořádek: Distribuci pro Vodafone CZ zajišťuje Boomerang Publishing, s. r. o., Nad Kazankou 37, 171 00 Praha 7 – Troja. Kdybyste měli s doručením časopisu jakýkoli problém, brnkněte na 244 023 214 (pracovní den 9.00 až 18.00 hod.) Pozor, je to obyčejná linka, ne bezplatná. Podrobnosti najdete na www.cilichili.cz nebo www.vodafone.cz.

optimálně vyvážený poměr hořčíku a vápníku

2010 | 06 | Čilichili: Padlí bohové  

Jsou fotbalisté normální?

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you