Page 28

Téma

ANKETA

Kdo je tvůj nejoblíbenější fotbalista a jak asi vypadá jeho každodenní život? Kryštof, 11 let Fernando Torres. Je Španěl, ale hraje v Anglii Premier League za Liverpool. Snídani si sám nedělá. Pokojský mu jídlo přinesou. Bydlí ve vile. Služebnictvo se mu o všechno stará. Ale myslím, že nemá šoféra, sám řídí nějaký Ferrari. Asi jí zdravě a normálně chodí do krámu třeba pro rohlíky. Cestou rozdá pár autogramů. Když má volno, tak se projíždí v autě, kope si za domem nebo hraje videohry. Má domácí kino, určitě čte, ale spíš o fotbale, ale i normálně. Doma má rozvěšený dresy klubů, poháry a medaile. A má někoho, kdo mu to otírá a oprašuje. Honza, 12 let Mým největším favoritem je Lionel Messi. Podepsal smlouvu s Adidasem. Je to výborný střelec, má perfektní driblink a reprezentuje Argentinu. Ráno určitě nesnídá nic silného, nejspíš cereálie. Jinak určitě jí hodně těstovin s omáčkami a zeleninou. Nejradši si čte noviny. Sport. Poslouchá 50 Centa a nejradši má sci-fi filmy. Líbí se mu černovlasý holky. Takže gay to rozhodně není.

28

Eliška, 13 let Hodně známí jsou Ronaldinho a Rosický. Myslím, že žijou celkem normálně, akorát když jde třeba Rosický po ulici, tak všichni volají: „Ježiš, to je Rosický! Dejte mi podpis!“ Mě by to potěšilo, kdyby se se mnou chtěli lidi vyfotit. Myslím, že chodí normálně nakupovat, na procházku, na mejdany. Jenom já mám smůlu, že jsem ho ještě nepotkala. Připadá mi, že fotbalisti moc nikam nechodí, ale Rosický asi chodí. Může chodit do drahých restaurací a tam se rozšoupnout, může si kupovat drahý značky, koupit barák, čtyřicet psů třeba. Může si toho koupit víc.

Marek, 11 let Myslím si, že slavný fotbalisti si žijou špatně, protože je pořád otravujou novináři. Můj nejoblíbenější je Kaká z Realu Madrid. Asi žije hodně jinak než normální lidi. Ráno jde na trénink. Má syna, tak myslím, že když netrénuje, hraje s ním fotbal. Má hodně peněz, dává je na charitu, ale taky si něco kupuje. Když jede s rodinou na dovolenou, číhají tam na ně novináři. Honza, 12 let Obdivuju brankáře Realu Madrid Ikera Casillase. Má určitě vilu v Madridu nebo v okolí, luxusní káry, Hummera nebo Porsche a psa. Ráno jde do práce, protože jenom fotbalem se určitě neuživí. Snídani si dělá sám, ale vůbec nevím, co by tak jedl. Jinak podle mě čte detektivky a má rád horory a a sci-fi. Do kina asi nechodí, spíš si něco stáhne. Holku asi nemá. Ale gay to není. Má manželku. A s tou se baví asi tak... no když je to ženská, tak o tom, co se příští den koupí.

2010 | 06 | Čilichili: Padlí bohové  

Jsou fotbalisté normální?

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you