Page 21

LEMOND TO ROZSVÍTÍ! SEXUÁLNÍ ŽIVOT HADŮ Terarijní burza bez hadů není nic. Pavouci, stonožky, ještěrky a želvy jsou sice zajímavé, ale postrádají dráždivou příchuť nebezpečí. Jen si představte, že by se jeden z těch maniaků na kanálu Animal Planet dramaticky plížil pralesem, vrhnul se do křoví a vytáhl z něj... želvu. Nebo kdyby lord Voldemort hovořil řečí stonožek. Hadi jsou prostě třída a není divu, že mají v tělocvičně vyhrazené prominentní místo na vyvýšeném pódiu. A tam se dějí věci. Křehce vypadající slečna trochu vyplašeně nahlíží do terária s asi deseti barevnými hádky, kteří nápadně připomínají smrtelně jedovaté korálovce. „Jen si pro něj sáhněte, ty nejsou jedovatý,“ povzbuzuje ji prodavač. „Fakt ne?“ ptá se nejistě slečna. „Ne, nebojte se. Jediný nebezpečí je, že by vás mohli posrat... No vidíte,“ dodává spokojeně odborník, když dívčina vyloví z klubka plazů červenočerného krasavce. „To jste vybrala dobře. To je sameček, ten se vám bude hodit na chov.“ Nová majitelka je ráda, že si tak dobře vybrala, loví z kabelky pětistovku a hádek mění majitele. Když zmizí v davu lidí, nakloní se terarista k sousedovi: „Já jí to nechtěl říkat, ale ten had je gay,“ svěří se mu spikleneckým polohlasem. Kolega je se záhadami sexuálních preferencí plazů patrně obeznámen, protože se chápavě uculuje a sleduje pána s vyholenou hlavou, který jeví eminentní zájem o jednoho z vystavených veleplazů. Jemu podobných návštěvníků se tu mezi terárii klátí spousta. Mají tučné zátylky, kožené bundy s kožešinovými límci a jejich zájem se řídí podle pravidla: Čím větší, tím lepší. Bůhví, co si tím chtějí kompenzovat, ale radši se neptám, abych nedostal krajtou přes hubu.

Pokud ji ještě neznáte, rádi bychom vám představili Becherovku Lemond, hvězdu všech párty, kde zábava teče proudem! Svěží nádech citrusů – pomeranče, citronu, grepu nebo kumquatu – vytváří z oblíbeného bylinného likéru neobyčejný ovocný zážitek, který si nejlépe vychutnáte ledově vychlazený. Během měsíce června máte šanci s Becherovkou Lemond ve vybraných barech a diskotékách získat „cool“ svítící panák, který vás inspiruje k další zábavě. S Lemondem začíná ta pravá zábava. Posbírejte s kamarády všechny barvy a pořádně tuhle párty rozsviťte!

ŽELVA NA CELÝ ŽIVOT Jak čas plyne, zjišťuji, že se mi tu líbí čím dál tím víc. Ne, že by se ze mě po pár hodinách strávených mezi milovníky plazivé a hemživé žoužele stal jeden z nich. Když ale pozoruji neuvěřitelně pestře zbarvené gekony, přistihuji sám sebe při myšlence, že bych si nějakou takovou breberku domů klidně pořídil. A možná by se z toho nakonec vyklubal koníček na celý život, jako se to stalo paní, která si těsně u východu kupuje roztomilé želvátko. „Jak dlouho mi vydrží?“ ptá se a šimrá svého nového miláčka na krunýři. „Ta? Ta vás, paní, přežije!“ odtuší bodře spokojený prodavač a začne skládat plastové přepravky. Začíná se balit, a je tedy na čase vypadnout. Jedna cesta podzemím ve společnosti několika set jedovatých stonožek mi pro dnešek stačila.

Více na www.becherovka-lemond.cz Čilichili | 06 | 2010 cilichili.cz | facebook.com/cilichili

JE TO OTEVŘENÉ!

21

2010 | 06 | Čilichili: Padlí bohové  

Jsou fotbalisté normální?

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you