Page 11

CHYŤ NEJLEPŠÍ VLNU S TELEFONEM SAMSUNG WAVE! Taky máte pocit, že na tom našem českém rybníku chybí pořádné vlny? Něco, co by rozvířilo klidnou hladinu na trhu mobilních telefonů a vlilo nám do žil novou vlnu nadšení? Začněte léto s něčím extra. Mobilní telefon Samsung Wave s operačním systémem Samsung bada je přesně telefon, který by vám neměl proklouznout mezi prsty.

VELKÝ DISPLEJ, CO SE NELESKNE Samsung Wave (S8500) dostal do vínku opravdu to nejlepší. S plně dotykovým 3,3“ displejem Super AMOLED nabízí dosud nejvyšší kvalitu obrazu, jaká se kdy na mobilním telefonu objevila. Díky technologii AMOLED OnCell totiž displej vydává mnohem méně odlesků než je tomu u ostatních telefonů a navíc má o 40 % menší spotřebu.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ POD JEDNOU STŘECHOU Vedle ultrarychlého 1GHz procesoru, podporujícího multitasking a umožňujícího do této doby nejlepší grafický výkon, charakterizuje Samsung Wave také praktické řešení pro sociální sítě Social Hub. To zajišťuje jednotný přístup ke všem sociálním sítím najednou a vy tak zůstanete stále v obraze.

S8500

ŠPIČKOVÉ FUNKCE Intuitivní uživatelské rozhraní TouchWiz 3.0 vám opět o něco více usnadní používání telefonu. Těšit se můžete na řadu špičkových multimediálních funkcí - 5Mpx fotoaparát s LED bleskem, 5.1 kanálový systém Mobile Theatre, funkci Find music, vylepšenou konektivitu v podobě Bluetooth® 3.0 a Wi-Fi 802.11n.

APLIKACE JAKO NA DLANI Samsung Wave je prvním telefonem společnosti Samsung, který využívá novou otevřenou platformu Samsung bada. Ta umožní snadno a jednoduše stahovat celou řadu aplikací dostupných v Samsung Apps, což je integrovaný obchod s aplikacemi dostupný přímo z mobilního telefonu Samsung Wave nebo online. Čeká vás nepřeberné množství her, aplikací pro navigaci, elektronické knihy, aplikace zaměřené na zdravý životní styl aj.

2010 | 06 | Čilichili: Padlí bohové  

Jsou fotbalisté normální?

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you