Page 73

z karty na tarif

âILICHILI

#73

Nabijte se Nabitými tarify!

Přejděte z Vodafone karty na paušál, je to radost! Užíváte si svobodu předplacené karty? S novými Nabitými tarify ji budete mít taky, a zároveň i výhodné ceny za volání i za SMSky díky paušálu! Abyste nás žádostmi přejít z Vodafone karty k novým tarifům úplně nezavalili, připravili jsme pro vás tři vstupní podmínky. Ale nebojte, splnit je je neuvěřitelně snadné! Stačí: Dát za dobu, co jste u Vodafonu, do kreditu celkově aspoň 1000 Kč (započítává se i počáteční kredit při pořízení Vodafone karty)

1 2 3

Požádat si v naší Internetové samoobsluze na www.vodafone.cz o zaslání kódu na měsíční paušál (v žádosti stačí vyplnit adresu, na kterou vám budeme později posílat vyúčtování). Jste-li u Vodafonu míň než 6 měsíců, je třeba mít při přechodu na tarif kredit aspoň 500 Kč. Tento kredit slouží jako Volací jistina, jež určuje váš Volací limit (to je částka, kterou můžete provolat nebo použít na jiné služby po vyčerpání svého paušálu). Volací jistinu vám hned po prvním půlroku s paušálem vrátíme.

Protože pro vás tyhle podmínky určitě nejsou žádný problém, doporučujeme vám rovnou: Skočit do Internetové samoobsluhy na https://samoobsluha.vodafone. cz, tam na Můj účet a pak Přechod na měsíční tarif.

1

Proč přejít z karty na Nabité tarify? • BUDETE MÍT LEVNĚJŠÍ VOLÁNÍ A SMSKY JEN ZA 1 KČ (1,19 KČ S DPH) • SVŮJ PAUŠÁL BUDETE MOCI VYUŽÍT NA VOLÁNÍ I SMSKY PODLE SVÉHO • NÁKLADY BUDETE MÍT VŽDY POD KONTROLOU S CHYTRÝM PŘEHLEDEM • NEPOTŘEBUJETE ŽÁDNÉ PÍSEMNÉ SMLOUVY, ŽÁDNÉ ZÁLOHY, ŽÁDNÉ POPLATKY ZA AKTIVACI! • ZŮSTANE VÁM VAŠE TELEFONNÍ ČÍSLO

2 3

Tam stačí kliknout na Odeslat žádost o kód. Ten dostanete na svoji doručovací adresu. Pokud jste nám ještě žádnou neuvedli, stačí ji doplnit v sekci Informace o mně a pak žádost o kód zopakovat. Pak už stačí počkat, až vám ověřovací kód přijde poštou domů. Jakmile dorazí, brnkněte hned na *077 a nadiktujte kód našemu operátorovi. Radši to zbytečně neodkládejte, kód platí jen jeden měsíc. S operátorem se taky rovnou domluvíte na nejvýhodnějším tarifu a na výběru doplňkových služeb.

Nezapomeňte: Pokud jste měl(a) aktivován roaming na své předplacené kartě, nezapomeňte si ho aktivovat i s měsíčním tarifem. Stačí se zmínit operátorovi a pak složit jednorázovou a vratnou Volací jistinu 3000 Kč.

2006 | 09 | Čilichili: Malovaný svět  

Komiks, aneb výbušná směs obrazového fantazírování s kapkou textu.

2006 | 09 | Čilichili: Malovaný svět  

Komiks, aneb výbušná směs obrazového fantazírování s kapkou textu.