Page 3

O čem si píší slavní

âILICHILI

O čem si píší slavní

Plocha Přemka Podlahy Superman

Ptačí zob

Přehled sezón

Ptačí jedy

Co všechno mám zadarmo

Ptačí chřipka

www.kutil.tim

Superman Dobrý den, omlouvám se za nevyžádanou zprávu, ale jsem bez práce, nepohrdnu žádnou možností výdělku. Posekám zahrádku, umyji podlahu... Přemek To jsou laciné vtipy, příteli! Já jsem čistý!

Past na loskutáka

Generátor diváckých dopisů

Nápady na zahrádku

Superman Velmi mě to mrzí, nechtěl jsem vás urazit, mohu vám jako omluvu posekat zahrádku? Přemek Zahrádku mi seká inženýr Chuchla z Michle za to, že ho beru do televize. Ale můžete mi vyhubit krtky!

Jak zničit krtka

Jak zahladit stopy

Moje oblíbené rýče

Superman Krtky? Krtek je živý tvor! Viděl jsem o něm večerníček! Nemohu zabít krtka! Zabíjím jen zloduchy! Přemek Krtek JE zloduch! Užírá kořínky bramboříkům. Nedá se chovat na kožešinu. Na manželčin kožich jsme jich museli 1375 umlátit lopatou bez poškození srsti. I s pomocí televizních diváků to trvalo tři roky! Než jsme zabili posledního, dali se do prvního čmelíci. Umíte odstranit čmelíky? Superman Čmelíky? Čmelík je živý tvor! Viděl jsem o něm večerníček čmelí medvídci! Nemohu zabít čmelíka! Zabíjím jen zloduchy! Přemek Pletete si čmelíky a čmeláky. Čmelíci ničí oblečení, čmeláci obtěžují bzukotem při natáčení. Mám na ně takový aerosol...

Koš

Superman Zloduchu! Již nejsem bez práce! Za čmelíky!!!!

#03

2006 | 09 | Čilichili: Malovaný svět  

Komiks, aneb výbušná směs obrazového fantazírování s kapkou textu.

2006 | 09 | Čilichili: Malovaný svět  

Komiks, aneb výbušná směs obrazového fantazírování s kapkou textu.