Page 83

Nejlepší mobily, co známe

83

Parádní dotykáÎ za skvÜlou cenu Chytrý telefon s takovouhle výbavou vÛtšinou stojí majlant. Ale Huawei Ascend G510 poęídíte za cenu opravdu pęátelskou. A to zdaleka není jediná skvÛlá vÛc. Už na první pohled si všimnete vychytaného designu a solidního zpracování. Na velkém 4,5palcovém IPS displeji se vám bude po internetu surfovat jedna radost. A fotky vyfocené 5Mpix fotoaparátem s pęisvÛtlovací LED diodou na nÛm budou vypadat jak živé. O výkon se stará dvoujádrový procesor s frekvencí 1,2 GHz, takže všechno šlape jako hodinky. Vnitęní pamÛĥ až 4 GB snadno rozšíęíte pomocí microSD karty. Což se šikne. Telefon bÛží na operaÍním systému Android a používá vychytané uživatelské rozhraní Huawei Emotion UI. Takže se mįžete tÛšit na snadné a intuitivní ovládání, díky kterému už ho nedáte z ruky. Huawei Ascend G510 je zkrátka dotažený smartphone se vším všudy. U Vodafonu ho navíc mįžete mít za kaÍku, takže není co ęešit.

Huawei Ascend G510 OperaÎní systém: Android VnitĚní pamÜĦ*: až 4 GB Fotoaparát: 5 Mpix

VýjimeÎný šikula Tenhle tenký a elegantní smartphone vás na první pohled zaujme svým krásným kovovým vzhledem, praktickou notifikaÍní diodou, jejíž barvu si sami nastavíte, a výjimeÍným designem. LG Optimus L5 II má 4palcový IPS displej s pęirozenými barvami, 1GHz procesor, slušnou výdrž baterie a vnitęní pamÛĥ až 4 GB. Tu mįžete navíc pomocí microSD karty zvýšit až o 32 GB. No prostÛ bezva kousek, který urÍitÛ stojí za to vyzkoušet na vlastní kįži.

LG Optimus L5 II Tento chytrý telefon mįžete dostat za 1 KÍ s tarifem Neomezené volání do všech sítí. Další telefony za 1 KÍ a bližší informace najdete na str. 98–99.

OperaÎní systém: Android VnitĚní pamÜĦ*: až 4 GB Fotoaparát: 5 Mpix

2013 | 05 | Čilichili: Chemie lásky  

Recept na lásku zatím neznáme. Změní to internet?

2013 | 05 | Čilichili: Chemie lásky  

Recept na lásku zatím neznáme. Změní to internet?