Page 75

Mobilní web, aplikace

75

Vodafone na kvÝten doporuÏuje

iOS

SORTEE Všude kolem nuda jak v BrnÝ? Tak si hrejte. Kdo si hraje, nezlobí. A se Sortee se nudit nebudete nikdy. MINIBAR Stovka koktejlı vždy po ruce. StaÏí mrknout do mobilu, vybrat recept a jste za barmana. GAMEURVIDEO Oscaěi se těesou strachy. S touhle aplikací si natoÏíte, sestěíháte a domazlíte biják podle svého gusta.

Android VF QR ÍTEÍKA ÎteÏka QR kódı – rychlá, jednoduchá, vychytaná a zdarma. A se spoustou vychytávek.

ANALOG FOTO NU PAGADI Opravdovská klasika. Takovouhle digihru mÛli ti movitÛjší spolužáci a nikomu ji nechtÛli pįjÍovat, prý že se pęesvítí displej. Ve skuteÍnosti ale šlo spíš o to, abyste náhodou nenachytali víc vajíÍek a nezabrali jim nejlepší místo v tabulce výsledkį. TeÏ už nemusíte s nikým šmelit svaÍinu, NU PAGADI si normálka stáhnÛte do mobilu. Uvidíte, že se vám o tom osmibitovém kvokání digitálních slepic bude i zdát.

Minulost mÛla taky velmi specifický vizuální šmak. Pęipomenout si ho mįžete s hromadou fotografických aplikací. Namátkou jsme vybrali ANALOG FOTO. Umožní vám vybrat z padesáti rįzných „analogových” filtrį, kterými proženete své fotografie. A pęi troše štÛstí vyrobíte stejnÛ máklou fotku, jakou máte doma v albu z dovolené na RujánÛ.

AKATASTR Ěešíte nemovitosti? Tak mrknÝte do katastru rovnou z mobilu. Jedna z nej Aplikací roku 2011. FARE BANDIT Jezdit na Ïerno se nemá. Jestli tomuhle „sportu“ ale pěesto fandíte, tady vám ěeknou, kde jsou revizoěi.

Windows Phone ISPORT První liga, oběí slalom, atletika a klidnÝ i šachy. Jestli máte rádi sport, stáhnÝte si iSport.cz do mobilu. TURN BY TURN ŠpiÏková navigace. DotknÝte se bodu na mapÝ, kam chcete dorazit, a navigace vás tam dovede. POÍASÍ Všichni ěeší poÏasí. Vám ale staÏí mrknout do telefonu a víte, jak bude. Aktualizuje se co pıl hodiny.

Takže vzhįru do minulosti! Všechno je pęipraveno, odpoÍítávejte to s námi: 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1... START!

2013 | 05 | Čilichili: Chemie lásky  

Recept na lásku zatím neznáme. Změní to internet?

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you