Page 69

Zadáno pro Vodafone

69

Více informací najdete na www.vodafone.cz

Trendy a novinky máme pod palcem Sledujete každý náš krok? Ìíháte na každou novinku? Fajn, rozhodnÛ vám to nebudeme rozmlouvat. Naopak, jsme rádi, že vás tak zajímáme. A abyste nemuseli hledat novinky z Vodafonu po všech Íertech, najdete je teÏ pÛknÛ pokupÛ v naší Samoobsluze. Dozvíte se tam tęeba i to, že platit za naše služby teÏ už mįžete i pęes QR kód.

Novinky z Vodafonu Když se pęihlásíte do Vodafone samoobsluhy, najdete tady teÏ novinku na druhou. Tedy novÛ jsme tu pro vás udÛlali sekci Novinky z Vodafonu. Po ruce a hned tu máte všechny zprávy o našich službách a produktech. PrávÛ tady vždy uvidíte, když budeme nÛco mÛnit v našich Všeobecných obchodních podmínkách nebo kdyby došlo k nÛjakému tomu výpadku. Dáme vám tu vÛdÛt i o tom, kdy plánujeme odstávky systému. Zkrátka je to místo pro všechny potęebné aktuality, které by vás mohly zajímat. A nezapomnÛli jsme ani na návody, rady, tipy a triky pro váš telefon.

QR Platby Když už jsme u tÛch novinek, tak rovnou je tu jedna hodnÛ žhavá, abyste ani na ten web nemuseli bÛžet a mohli v klidu dál listovat naším Íasákem: QR kódy už dávno nejsou záležitostí geekį. TeÏ si i vy mįžete usnadnit platby za svá VyúÍtování. V Internetové samoobsluze, na tištÛném i PDF VyúÍtování najdete QR kód pro rychlou platbu. StaÍí vzít chytrý telefon s bankovní aplikací tęeba od Raiffeisenbank, ÌSOB, ERA, KomerÍní banky nebo Air Bank, naskenovat kód a odeslat platbu.

2013 | 05 | Čilichili: Chemie lásky  

Recept na lásku zatím neznáme. Změní to internet?

2013 | 05 | Čilichili: Chemie lásky  

Recept na lásku zatím neznáme. Změní to internet?