Page 22

TÉMA Anketa

Svádění jako profese

JOŽO

Ptáme se zkušeného Abychom trochu narušili genderovou rovnováhu, nezeptali jsme se po JiĜím nçjaké dívky, ale dalšího muže. Jožo se živí jako gay spoleÝník. AËvydçlává slušnç. Svoji práci dçlá už pçt let aËví, co naËchlapy platí.

Jak se k tobě dostanu, když budu mít zájem? Sú na to webovské stránky, kde sa ponúkajú chlapci. V zahraničí sa dá nahlásit aj na stránky, kde si ťa objednávajú aj ženy. Ale v gay komunite sa lepšie zarába. Takže stačí hledat a najdu? Google nájde všetko. U gay escortu sú stránky celosvetové, kde sa chlapci ponúkajú, majú svoje profily a fotky a v profile napísené údaje, ako koľko má rokov, výška, váha a čo všetko ponúka. Jde vždycky jenom o sex? Vo väčšine prípadov ide o sex. Zvyšok chce iba spoločnosť. To sú takí, čo majú veľa peňazí, ale zdravie hlavne tam dole im nedovoľuje sexovať, takže na to ani nemyslia. Sú aj takí, ktorých musíš trošku spracovať, keď si s nimi píšeš, a pomotať im hlavu. Někdo si tě najde, líbíš se mu. Co když se ti ale nebude líbit on? Môže byť škaredý alebo smradľavý, starý... Je to moja práca, ktorú som si vybral. Každého zákazníka beriem ako platiča. Keď smrdí, tak si ho umyjem. Keď je škaredý, tak mu dám najavo, že na kráse nezáleží a že pre mňa je pekný a je mi s ním dobre. Klient nespozná, že to hrám. On je rád a zaplatí mi dvakrát toľko a potom si ma objednáva stále dokola. A ja som splnil svoju misiu získať ďalšieho stáleho klienta. Keď ich budem mať 20 a každý z nich si ma objedná raz do mesiaca, tak už nepotrebujem vysedávať na počítači a písat si s inými. Co musíš udělat, aby s tebou klientovi bylo dobře? Co na chlapy funguje? Všetko je to iba o hre. Je treba zahrať, že mi je s tým človekom dobre. Tak aby sa on cítil v pohode a trošku som v ňom nabudil pocit šťastia. Mnohí noví chalani si myslia, že to je iba o tom rozkročiť nohy. Ale u klienta je treba prebudiť pocit, že si jeho kamarát, že vám to ide spoločne. Musíš sa odviazať a urobiť super služby. Všetko je len na tebe. Nie

sú nijaké triky, lebo na každého platí niečo iné. Sto ľudí, sto chutí. Žiadne smutné výrazy, alebo bože chráň, že by som sa tváril, že mi je z neho na grcanie. Úsmev a ísť na to. Co když se klient zamiluje? Stáva sa to, ale ja im hneď na rovinu vravím, že teraz to nejde a že musím zarobiť ešte veľa peňazí. Ale že ak ma zabezpečí finančne, tak toho nechám. Niektorí chcú, ale ja sa vždy voľajako vykecám, lebo viem, že by som musel byť závislý, a to nebudem a nechcem. Mám klienta, ktorý za mnou chodí už 4 roky a chcel ma zobrať k sebe do Anglicka. Povedal som mu, že nie. Ale on ma miluje, tak za mnou chodí aspoň raz za mesiac, aby ma videl. Ty ses nikdy nezamiloval? Ja určite nie. Ja som heterák a tak to aj ostane. Jak o sebe musíš pečovat? Snažím sa starať komplet o  celé telo. Naštevujem solárko, fitko, pravidelne zubára, starám sa o pleť. Vždy som perfektne oholený, čisto oblečený a všetko okolo toho. Klienti to majú radi. Rád sa starám o seba a samozrejme sa snažím zdravo jesť, ale zas sa nijak neobmedzujem, ja si dám, na čo mám chuť. Můžeš říci, o jakých to je penězích? Jestli to není tajný? Na hodinku ťa vyjdem od 150 do 200 eur. Keď spolu strávime večer, tak sa všetko ráta od taxy na hodinu. Keď budeme spolu na večeri 3 hodinky, tak sa urobí zľava a zaplatíš 350 eur, ale cena sa dá dohodnúť, záleží od toho, či to bude iba večera, alebo po večeri sex. To môže byť aj 500 eur. Veľa klientov si radšej zaplatí celú noc, čo je od 800 eur do 1000 eur a nôcka trvá väčšinou od večera od 20. hodiny do nejakej 8. hodiny ráno. Víkend by ťa vyšiel cez 2000 eur. A keď na dovolenku, tak klient platí celú dovolenku plus okolo 4000 eur, lebo tebe stojí práca a nemôžeš robit klientov, tak preto taká suma. Ale iní berú oveľa menej a tým kazia ceny.

NAVŠTæVUJEM SOLÁRKO, FITKO, PRAVIDELNE ZUBÁRA, STARÁM SA OËPLEħ. VŽDY SOM PERFEKTNE OHOLENÝ.

22

<

2013 | 05 | Čilichili: Chemie lásky  

Recept na lásku zatím neznáme. Změní to internet?

2013 | 05 | Čilichili: Chemie lásky  

Recept na lásku zatím neznáme. Změní to internet?