Page 75

Mobilní web, aplikace

Vodafone na duben doporuÏuje

Hurá domį Tady pěichází nejtÝžší Ïást. Jak se teÑ bez penÝz dostanete z cizího bytu, z cizího mÝsta? PěekvapivÝ snadno. S nejbližší zastávkou MHD vám zase pomohou Mapy.

75

iOS

PRAŽSKÁ MAPA Co se kde v Praze zrovna dÝje, kde se pivo vaěí, kde se doběe daěí i co dávají v kterém bijáku. ProstÝ aplikace, kterou oceníte, když vyrazíte do mÝsta.

Zrovna v Plzni si cestu na nádro snadno zaplatíte SMS jízdenkou. Aplikace Jízdní ěády vám najde spojení.

ÍSFD Milovníci Ůlmu jistÝ znají. Filmy tu mıžete hodnotit, hledat a komentovat. Filmová encyklopedie v kapse.

Pak si pěes internet v mobilu koupíte jízdenku a hurá domı.

PAMÛĥ NÁRODA PěíbÝhy 20. století jsou všude kolem nás. StaÏí se zastavit a poslouchat. Jestli teda máte tuhle aplikaci od Post Bellum. Najde vám nejbližší pěíbÝh a už posloucháte.

Android KDE SE (NE)KOUęÍ Dáte si rádi ÏvaĊháka nebo vyžadujete vzduch bez emisí? MrknÝte do mobilu a hned víte, kde se Ïudí a kde ne. FAREBANDIT Praha, Bratislava, Berlín, Brno, PlzeĊ, Olomouc, Liberec, Hradec Králové, Zlín nebo Ostrava. Tam všude víme, jestli je na blízku revizor nebo mıžete svištÝt naÏerno. VOZEJK MAP S pomocí Nadace Vodafone vznikla aplikace, díky které každý vozíÏkáě hned ví, kde na nÝj Ïíhají schody a kde ne.

Windows Phone K Îemu je Vodafone galerie? MrknÜte na tam.je/glr a dozvíte se víc. S Vodafone galerií nemusíte hledat mezi záplavou aplikací pro chytrý telefon. Ty „nej“ jsme vyzobali za vás.

DoporuÎíme vám ty nejlepší aplikace a hry pro iPhone, telefon s Androidem nebo Windows telefon.

PICTURE PERFECT „Ty máš teda fakt perfektní fotky.“ Jestli tuhle vÝtu chcete slýchat Ïasto, upravujte, dolaÑujte, ostěete a vychytávejte své snímky v téhle fakt dokonalé fotoaplikaci. AE ZOMBIE DEFENDER Nuda pěi Ïekání na tramvaj? Ve vlaku? Nebo pod lavicí ve škole? My vás niÏím dÝsit nebudeme. Od toho jsou prima zombíci. Klasika, ale hodnÝ doběe udÝlaná. HLÍDAÍ KOULÍ Život musí mít koule. Tak si, pánové, hlídejte, aby vám obojí neodešlo do kytek. Život i ty koule. Aplikace pohlídá, kdy se máte vyšetěit, a ěekne vám, jak poznáte, jestli je všechno v cajku!

2013 | 04 | Čilichili: Sdílení, nebo život  

Nežijeme pro sebe, ale pro svůj profil na Facebooku.

2013 | 04 | Čilichili: Sdílení, nebo život  

Nežijeme pro sebe, ale pro svůj profil na Facebooku.