Page 6

ROZJEZD

Pavlač Emila Hakla

T

Teskně hučí procesor Když je člověk hezký, chytrý, zajímavý, vzdělaný, sexy, má přehled, rozhled, auťák, fajn vztahy, prima rachotu, a ještě ke všemu se umí odvázat, proč to na sebe neprozradit? Na sebehodnocení není nic špatného, zvlášť když se zakládá na faktech. Potíž je, kde a komu to říct. No jistě – sociální sítě jsou od toho. To je ještě snesitelnější možnost, poslouchat rozsáhlé tirády v baru nebo v práci může být náročnější. Nemusí však jít nutně o cílenou prezentaci. dobře zná její bratr, který zároveň zná jejího manžela. Loni jedna žena střed- A hlavně že je boyfriend blízký známý jejího šéfa, dluních let pověsila na síť ží mu nějaké peníze, stejně jako bratrovi, který je nafotky se svým boyfrien- víc na chlapy. Ona tím pádem dlužila všem vysvětlení, dem, aniž tušila, že ho nedopadlo to dobře, vyletěla z redakce, následoval rozvod. A to všechno jen proto, že se jednou v životě uvolnila a  řekla si – o  co jde, jenom se smějeme do foťáku, a nevšimla si, že ji přítelova pravice drží v místech, za která se obvykle náhodní kolemjdoucí nechytají. Nadšeně tam ty snímky nalila a šla spát, aby byla včas v práci. Jaká je další možnost – potřeba komunikace. Na níž není nic špatného, pokud vás zrovna nelapí do jemně utkaných sítí šikovný psychopat. A když, tak je zase dobré, že ho patrně naživo nikdy nepotkáte. Z odstupu se dá vydržet leccos. Každopádně jde pořád o vztahy, což je pozitivní zpráva.

56 – Pho

6

Když chci vidět svého vnuka, mrknu se na YouTube. Mám na výběr 4 klipy – na jednom spí, na druhém na něj kdosi mluví mně neznámým jazykem, na dalším se mračí, na čtvrtém opět spí a ve spaní usilovně otevírá a zavírá obě ručičky. Face to face jsem ho zatím neviděl, ale netlačím na pilu. Podstatné je neztrácet naději.=

<

Byznys a marketing

Vzhledem kËnarĶstajícímu poÝtu pĜírodních katastrof aËnadcházejících koncĶ svçta se do plánování prodejĶ celosvçtovç zaÝíná zapoÝítávat nový model spotĜebitelského chování – hystery shopping. UmožĎuje zejména výprodej zboží tçsnç pĜed datem použitelnosti.

Píše Ž.I.V.O.T, kreslí Nikkarin

2013 | 04 | Čilichili: Sdílení, nebo život  

Nežijeme pro sebe, ale pro svůj profil na Facebooku.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you