Page 75

Mobilní web, aplikace a e-knihy

Vodafone na běezen doporuÏuje iOS DAMEJIDLO Máte chuħ na poěádný dlabanec? Vyberte si kuchyni, na kterou máte chuħ a nechte si žvanec dovézt až pod nos. MASTERCARD MOBILE Digitální penÝženka pro jednoduché a bezpeÏné nakupování pěes chytrý telefon. HLÍDAÍ KOULÍ Jde o ryze pánskou záležitost a krapet na vážno. Stahujte a hlídejte. Každá koule se poÏítá.

75

Bęezen – za knížkou lezem UdÛlejte radost svým blízkým kvalitní e-knihou a oslavte tak bęezen – mÛsíc knihy. Vybírejte z nÛkolika zdaęilých šablon dárkového poukazu. OzvláštnÛte je osobním vÛnováním nebo vyberte z citátį, které jsme vám sem pęipravili. Oslovte svého blízkého jménem nebo oblíbenou pęezdívkou. Možnost vÛnovat e-knihu najdete v detailu vámi vybrané knihy ve Vodafone galerii.

Chcete e-knížku? Pošlete SMSkou její kód na 90299 a ÎtÜte!

Android ZÁHADY STRÁŽCE DUŠÍ Arnošt VašíÍek

APOKALYPSA Unikátní interaktivní Digiromán Apokalypsa pro váš chytrý telefon a tablet! Víc na tam.je/digiroman.

Arnošt VašíÍek patęí k nejakÍnÛjším Íeským záhadologįm. Píše o záhadách nejen knihy ale i scénáęe. Co znamená prastarý magický znak namalovaný na kętinských lebkách? Pįsobilo na MoravÛ pęísnÛ utajené Bratrstvo ohnÛ? Byl VojtÛch z Pernštejna zavraždÛn? Stęeží jeho hrobku smrtící kletba? Podaęí se rozluštit poselství, zakódované do stÛn tamní kaple? Ale dost už otázek. OdpovÛdi jsou v e-knize Záhady Strážce duší. Wooky cena: 120 KÍ SMS kód: VODAFONE MX25G

SNAPSEED Jaro je tu! Oprašte ÏoÏku fotoaparátu v chytrém telefonu, stáhnÝte si Snapseed a mıžete uspoěádat vernisáž. SHARK DASH Pro ty, které už omrzeli Angry Birds a Bad Piggies, je tu další fajnová a rychle návyková hra.

Windows Phone PHOTOGRID Máte v telefonu kupu fotek a nevíte co s nima? Vytvoěte si koláž v telefonu. NezapomeĊte pak své výtvory sdílet! MYRESULTS Šikovný pomocník, který se hodí, aħ už hrajete stolní fotbálek nebo Scrabble. Dohlídne, aby nikdo neŮxloval! MYMOVIES Sestavte si vlastní televizní program. Filmy i seriály si najdete na ÎSFD nebo IMDB, pěidáte vlastní poznámku, datum upozornÝní a uložíte.

NETOPÝR Jo Nesbø Jo Nesbø, nejÍtenÛjší severský spisovatel souÍasnosti, tu je s další novinkou. Nesbøho první román o Harrym Holeovi získal Rivertonprisen, cenu za nejlepší literární Íi dramatický poÍin s kriminální tématikou. O co pįjde tentokrát? V Austrálii je nalezena mrtvá norská dívka. Byla znásilnÛna a zavraždÛna. OddÛlení vražd osloského policejního ęeditelství vysílá do Sydney kriminalistu Harryho, jehož úkolem je sekundovat místní policii pęi vyšetęování. Ti budou koukat na depresivního seveęana. Wooky cena: 199 KÍ SMS kód: VODAFONE 7X2GN

2013 | 03 | Čilichili: Sto  

100. číslo o čísle 100

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you