Page 1

Homeros’ un adazindan … Yeni ürün serisi ile Sizlerleyiz …

Hios’ un damla sakizinin özellikleinden yararlanirken… günlük sorulara cevaplar …


Küçük bir aradan sonra «Αιθέρι» - «ETERİ» doğal ürünleri yine hizmetinizde. Amacımız doğal ürünlerimiz ile sizlere çabuk, basit ama özellikle “Doğal” çözümler verebilmek. Ürünlerimizi diğer benzeri ürünlerden farklı kılan unsur, damla sakızını şimdiye kadar dünyaca tanınmış kullanım metotlarının dışında (örneğin kozmetik ürünleri, tatlı çeşitleri,ve alkollü içecekler) metotlar kullanıyor olmamızdır, bütün ürünlerimizin çoğunda damla sakızı başlıca kullanım ürünüdür.

Eğer aşağıdaki ürünlerimizden birini tercih ederseniz: 1. Ağız spreyi (20 ml) Ağız hijyeni ve mantara karşı 2. Dudak koruma (10 ml) Limbik herpese karşı koruma 3. Kulak içini koruma (30 ml) Yüzücüleri özellikle otitis’e karşı korur. 4. Ayak kokularına karşı (10 ml) Ayak mantarının oluştuğu kötü kokulara karşı tedbir. 5. Tırnak koruma (10 ml) tırnaklarda oluşabilecek mantara karşı tedbir. Yukarıdaki ürünlerimizin hepsi damla sakızı içerir ve ürün yelpazemiz aşağıdaki ürünlerimiz ile devam eder. 1. Ayak koruma (30 ml) Flebitli ve varisli ayakları dinlendirir. 2. Yırtılmış topuk cildi (30 ml) Yırtılmış topuk cildini çok çabuk tedavi eder. 3. Ayak nasırları için (10 ml) Ayak nasırlarını yok eder. 4. Kulak kiri sökücü (10 ml) Kulak kirini yok eder. 5. Kulak sancısı (10 ml) Kulakta ağrıyı hafifletir. En son ürünüm “Yaz bakımı” sırası ile son bulur. 1.

Sivrisinek kovucu (30 ml)

Bu ürünümüz iki değişik tipte üretilir, biri yetişkinler diğeri ise çocuklar ve hassas cildi olanlar içindir. 2. Böcek ısırığı sonrası için (30 ml) Denizanası ve arı sokmalarına karşı ani tedavi ve rahatlama hissi verir. Bu ürünümüz iki değişik tipte üretilir, biri yetişkinler diğeri ise çocuklar ve hassas cildi olanlar içindir

Ayırdığınız aman için çok teşekkür ederim Üretici eczacı Nikos Çuros


αιθέρι Mouth spray 20 ml Ağız bakımı ve sağlığı için Sprey Bileşimi: Damla sakızı suyu, portakal kabuğu tentürü, adaçayı bitki özü ve tarçın kabuğu, Belirtileri ve kullanım talimatları: Günde 2-3 defa püskürtme metodu ile kullanılır.

ağza

Etkileri: Evgenolun antiseptik özellikleri, damla sakızının suyu ile koordinasyon şeklinde, eterli spreyi, ağız hijyeni için çok gerekli bir araç olarak kılınır, ayrıca adaçayı bitkisi özünün ağız için şifalı eylemini de unutmamak gerekir. Dikkat edilecek hususlar: Gözlerle temasından kaçının, kuru yerde oda sıcaklığında saklayın, çocukların ulaşamayacakları yerde muhafaza edin.

αιθέρι lips protection 10 ml Dudaklarda enfeksyonları tedavi etme ve önleme Bileşimi: Hios’un damla sakızı, propolis tentürü, sardunya çiçeği, eter yağı, çayağacı eter yağı ve lavanta eter yağı. Belirtileri ve kullanım talimatları: Günde 2 veya 3 defa bölgesel uygulama yöntemi ile enfeksyonları tedavi etme ve önleme özelliğine sahiptir. Ayrıca problemin görüldüğü alanda rahatlama hissi sağlar. Etkileri: Damla sakızının antimikrobiotik ve mantar önleyici özellikleri, propolun antimikrobiotik ve mantar önleyici özellikleri. Sardunya çiçeğinin, çayağacının ve lavantanın eter yağları ile birlikte problemin görüldüğü alanda anında rahatlık hissi sağlar ve sonrasında o alanı tedavi eder.


αιθέρι Leg protection 30 ml YORGUN YAĞI

AYAKLARI

DĠNLENDĠREN

ETER

Bileşimi: Badem yağı, limon, servi ağacı eter yağı. Belirtiler: Ayaklarda ağırlık hissi, özellikle varisli ayaklarda görülür. Kullanım talimatları: Günde 2 veya 3 defa problemli alanda bölgesel uygulama yapılır. Dikkat edilecek hususlar: gözlerle temasından kaçının, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın ve çocukların ulaşamayacakları bir yerde muhafaza edin. İçeriği 30 ml.

αιθέρι For broken skin 30 ml Topuklarda bozulmuĢ veya yırtılmıĢ tedavisi için kullanılan eter yağı.

cildin

Bileşimi: Badem yağı, sardunya çiçeği eteri, lavanta ve limon eter yağları. Belirtiler: Topuk cildinde yırtılma Kullanımı: Yırtılmış topuk cildinde bölgesel uygulama yöntemi ile günde 2 veya 3 defa kullanılır. Dikkat edilecek hususlar: Gözlerle temasından kaçının, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın ve çocukların ulaşamayacakları yerde muhafaza edin.


αιθέρι callus removal 10 ml AYAK NASIRLARINI YOK EDEN ETER YAĞI Bileşimi: Sitronella, nane ve bademyağı eter yağları. Kullanımı: Bölgesel uygulama yöntemi ile günde 2-3 defa. Etkileri: Nane ve Setronellanın eter yağları zamanla nasırların yok olmasını sağlar. Dikkat edilecek hususlar: Gözlerle temasından kaçının, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın, çocukların ulaşamayacakları yerde muhafaza edin.

αιθέρι Nails protection 10 ml Tırnakları koruma amaçlı eter yağı. Bileşimi: Hios’un damla sakızı propolis tentürü, lavanta ile çayağacı eter yağları. Kullanımı: Günde 2 ile 3 defa tırnaklara bölgesel uygulama yöntemi ile sürülür. Etkileri: Damla sakızı ile propolis tentürünün antimikrobik ve mantara karşı olan özellikleri sayesinde, lavanta ile çayağacının eter yağları ile birlikte tırnaklarda oluşabilecek problemleri başarılı bir biçimde giderme yeteneğine sahiptirler. Dikkat edilecek hususlar: Gözlerle temasından kaçının, kuru yerde ve oda sıcaklığında saklayın, çocukların ulaşamayacakları yerde muhafaza edin.


αιθέρι athlet’s foot 10 ml

Ayak mantarı ve kötü ayak kokularını gideren eter yağı. Bileşimi: Hios’un damla sakızı, propolis tentürü, lavanta eter yağı. Kullanımı: Problemli bölgede bölgesel uygulama yöntemi ile günde 2 ile 3 defa. Etkileri: Damla sakızı ile propolis tentürünün antimikrobik ve mantar önleyici özellikleri, lavanta eter yağı ile birlikte kullanıldığında problemli ayaklara çabuk çözümler verir. Dikkat edilecek hususlar: gözlerle temasından kaçının, kuru yerde ve oda sıcaklığında saklayın, çocukların ulaşamayacakları bir yerde muhafaza edin.


αιθέρι dry ear prevention 30 ml KULAK ĠÇĠN NEM ALMA VE ENFEKSĠYON ÖNLEME Bileşimi: Hios’un damla sakızlı, Propol tentürü glikerin, %5 oranında asetik asit, izopropil alkol. Kullanım alanı: Kulağın içinden nemi veya suyu uzaklaştırma özelliği, ayrıca olası enfeksyonları önleme özelliğine de sahiptir. Kullanım talimatları: Denizden veya yüzme havuzundan çıktıktan sonra gün boyunca 2 veya 3 damla problemli kulağa sıkılır. Kullanmadan önce şişeyi mutlaka çalkalayın. Dikkat edilecek Hususlar: Kulak zarı perforasyonu olan kişiler tarafından KULLANILMAMALIDIR, gözlerle temasından kaçının, kuru yerde ve oda sıcaklığında saklayın, çocukların ulaşamayacakları yerde muhafaza edin.

αιθέρι wax removal 10 ml KULAK KĠRĠNĠ SÖKEN ETER YAĞI Bileşimi: %1 oranında hidrojen peroksit özetlisi içerir Belirtiler: Kulakta toplanan kaynaklanan rahatsızlık hissi.

kulak

kirinden

Kullanım talimatları: Günde 2 veya 3 defa, ikiyle ve direk kulağa sıkılır, bu metod 2 veya 3 gün devam etmeli. Sonrasında kulak içi ılık su ile yıkanır. Dikkat edilecek hususlar: Kulak zarı perforasyonu geçiren kişiler tarafından kullanılmamalıdır, gözlerle temasından kaçının, kuru bir yerde ve oda sıcaklığında saklayın, çocukların ulaşamayacakları yerde muhafaza edin.


α αιθέρι EEaarr oottiicc 10 m mll KULAĞA RAHATLAMA DUYGUSU YARATAN ETER YAĞI BĠLEġĠMĠ Bileşimi: Lavanta esansiyel yağı, %1 oranında zeytin yağı. Kullanım alanı: Kulak rahatsızlığında, kullanımıyla ani rahatlama duygusu sağlar. Kullanım talimatları: 1 veya 2 damla bir parça pamuğa veya sargı bezine damlatılır, sonrasında kulağa yerleştirilir. Dikkat edilecek hususlar: Kulak zarı perforasyonu geçiren kişiler tarafından kullanılmamalıdır, gözlerle temasından kaçının, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın, çocukların ulaşamayacakları yerde muhafaza edin.


αιθέρι mosquitos repellent for adults 30 ml

YETĠġKĠNLER ĠÇĠN SĠVRĠSĠNEK KOVUCU Bileşimi: Nergis çiçeği özü, isopropil alkolü, Sitronella, lavanta ve biberiye bitkisi eter yağları ihtiva eder. Belirtiler: Her türlü böcek ısırmalarından ve deniz anasının yarattığı iltihaplanmadan bölgesel uygulama yöntemi ile çabuk bir rahatlama sağlar ve devamında tedavi eder. Dikkat edilecek hususlar: Gözlerle temasından kaçının, kuru yerde ve oda sıcaklığında saklayın, çocukların ulaşamayacakları yerde muhafaza ediniz.

αιθέρι mosquitos repellent 30 ml for children & sensitive skin YETĠġKĠNLER ĠÇĠN SĠVRĠSĠNEK KOVUCU Bileşimi: Nergis çiçeği özü, isopropil alkolü, Sitronella, lavanta ve biberiye bitkisi eter yağları ihtiva eder. Belirtiler: Her türlü böcek ısırmalarından ve deniz anasının yarattığı iltihaplanmadan bölgesel uygulama yöntemi ile çabuk bir rahatlama sağlar ve devamında tedavi eder. Dikkat edilecek hususlar: Gözlerle temasından kaçının, kuru yerde ve oda sıcaklığında saklayın, çocukların ulaşamayacakları yerde muhafaza ediniz.


αιθέρι insect after bite solution 20 ml for adults ÇOCUKLAR VE HASSASĠYETĠ OLAN KĠġĠLER ĠÇĠN BÖCEK ISIRIKLARI SONRASI ETER YAĞI Bileşimi: Nergis çiçeği özü, Badem yağı, lavanta, adaçayı ve biberiye bitkisinin eter yağlarını ihtiva eder. Etkileri: özellikle sivrisinek sokmalarını çabuk bir biçimde rahatlatır sonrasında ise tedavi eder. Dikkat edilecek hususlar: Gözlerle temasından kaçının, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın, çocukların ulaşamayacakları bir yerde muhafaza ediniz

αιθέρι insect after bite solution 20 ml for children and sensitive skin ÇOCUKLAR VE HASSASĠYETĠ OLAN KĠġĠLER ĠÇĠN BÖCEK ISIRIKLARI SONRASI ETER YAĞI Bileşimi: Nergis çiçeği özü, Badem yağı, lavanta, adaçayı ve biberiye bitkisinin eter yağlarını ihtiva eder. Etkileri: özellikle sivrisinek sokmalarını çabuk bir biçimde rahatlatır sonrasında ise tedavi eder. Dikkat edilecek hususlar: Gözlerle temasından kaçının, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın, çocukların ulaşamayacakları bir yerde muhafaza ediniz


Sakiz adazi

Produced & Packed for “AETHERAPEPHTIKI” by Nick Tsouros Ramnis street 23 , Chios Greece

phone: 22710- 43140 Κιν: 6946724474 e-mail : aitherichios@hotmail.com

www.aitheri.gr Follow us on Facebook and twitter

aitheri turkish  

aitheri turkish

aitheri turkish  

aitheri turkish

Advertisement