Page 1

INOVATĪVA PUDELĪTE, KAS ATKLĀJ JAUNU BAROŠANAS ĒRU.

Step Up

ir vienīgā pudelīte, kas spēj būt līdzās bērna attīstībai.


Chicco pieredze mazuļu pasaulē un pastāvīgie pētījumi veicināja

novatoriskas barošanas pudelītes radīšanu.

6

mēn.+

Nedaudz noapaļota pamatne un garāks elastīgs knupītis palīdz zīst. Augošiem bērniem. Step Up ir pudelīte, kas spēj pielāgoties bērna augšanas procesam un attīstībai. Trīs pudelīšu knupīši ir modelēti tā, lai pielāgotos bērna mutes dobuma pārmaiņām mēnesi pēc mēneša un lai sekotu viņa ēšanas prasmju attīstībai. Mazulis attīstās pakāpeniski – soli pa solim – un tagad ar viņu līdzās ir pudelīte „Solis uz priekšu” (Step Up).

0

Vienīgā pudelīte ar slīpu knupīti, kurā vienmēr ir piens. Tas samazina koliku risku. Jaundzimušajiem. mēn.+

2 4

mēn.+ mēn.+

Plata, mīksta un noapaļota pamatne. Lai imitētu māmiņas krūti, uz knupīša ir rievoti gredzeni. Pirmajiem dzīves mēnešiem. Laime ir ceļojums, kas sākas no bērnības


Step Up

Vienīgā pudelīte, kura zina, kā attīstās bērns

StepUp ir... vienīgā barošanas pudelīte, kura sniedz dabisku barošanu visu mazuļa attīstības posmu gaitā, jo tas ir vienīgais modelis, kurš spēj pielāgoties dabīgām izmaiņām zīšanā.

Mazuļu vajadzības Mazuļiem ir nepieciešams, lai barošanas veids būtu pēc iespējas vairāk pietuvināts dabiskai barošanai (ja barošana ar krūti nav iespējama).

Pirmo mēnešu laikā bērna ēšanas prasme attīstās dabiskā ceļā: 0 mēn.+ ... no krūtsgala saspiešanas:

Mazuļi ēd, vienkārši saspiežot mammas krūtsgalus. Svarīgi ir tas, ka ēšana ir ne tikai fizioloģiska vajadzība, bet arī nepieciešama, lai nodrošinātu emocionālu un psiholoģisku saikni starp māti un bērnu. Kāds knupītis ir piemērotāks mazulim? Tāds, kurš... * palīdz izvairīties no kolikām (gaisa uzkrāšanos kuņģī); * ir īsāks un ļoti līdzīgs krūtsgalam; * apmierina viņa emocionālās un psiholoģiskās vajadzības: tam jābūt noapaļotam un mīkstam, lai imitētu mātes krūti.

6 mēn.+

... līdz zīšanai Mazuļi sāk zīst, kļūstot arvien neatkarīgāki un pieņemot barošanas pudelīti. Kāds knupītis ir piemērotāks mazulim? Tāds, kuram... * ir šaura, tieva pupiņa pamatne, kura nodrošina atbalstu lūpām; * ir garāks un lokanāks pupiņš, kas padara zīšanu maigāku.


Ideāla jaundzimušajiem Vienīgā pudelīte ar slīpo knupīti: * tas vienmēr ir piepildīts ar pienu. Tas ļauj novērst koliku, žagu un atraugu rašanos; * tas ļauj pareizi turēt mazuļa galvu barošanas laikā.

1

Rievoti gredzeni, kuri palīdz mazulim pareizi novietot mēli un saspiest knupīti zīšanas laikā.

0mēn.+

Ļoti plata noapaļota pamatne, kura imitē mātes krūti. Pretkoliku vārsts.

Pirmajiem dzīves mēnešiem Rievoti gredzeni, kuri palīdz mazulim pareizi novietot mēli un saspiest knupīti zīšanas laikā. Ļoti plata noapaļota pamatne, kura imitē mātes krūti. Pretkoliku vārsts.

2mēn.+ 4mēn.+

Piemērota vecākiem bērniem Garāks knupītis labākai zīšanai. Rievoti gredzeni uz pamatnes un knupīša, lai padarītu knupi lokanāku un palīdzētu mazulim pareizi novietot mēli. Nedaudz noapaļota pamatne, lai mazulis varētu attīstīt dabisko zīšanas prasmi. Pretkoliku vārsts.

6mēn.+


STEP UP 1 BAROŠANAS PUDELĪTE AR SLĪPO KNUPĪTI PLASTMASAS (0% BPA), 150 ml PLŪSMAS INTENSITĀTE: STANDARTA

0 mēn.+

1

PLŪSMAS INTENSITĀTE: VIDĒJA

0 mēn.+

STEP UP 2 BAROŠANAS PUDELĪTE PLASTMASAS (0% BPA), 250 ml

PLŪSMAS INTENSITĀTE: VIDĒJA

2 mēn.+

PLŪSMAS INTENSITĀTE: REGULĒJĀMA

2 mēn.+

PLŪSMAS INTENSITĀTE: ĀTRA

4 mēn.+

STEP UP 3 BAROŠANAS PUDELĪTE PLASTMASAS (0% BPA), 330 ml

PLŪSMAS INTENSITĀTE: ĀTRA

6 mēn.+

PLŪSMAS INTENSITĀTE: ĻOTI ĀTRAMAISĪJUMAM

6 mēn.+


Pudelīšu sildītājs „Home“ Piemērots visām Step UP un „Labsajūta” pudelītēm Ātri un vienkārši silda ēdienu. Nepieciešamo temperatūru uztur stundas garumā Iekļauta pamatne burciņu uzsildīšanai. Drošs: automātiskā atslēgšanas funkcija. Sēriju papildina ēdiena sildītājs mājai plus automašīnai un digitālais sildītājs.

Sterilizators “ SterilNatural” Elektriskais sterilizators piemērots visām Step UP un „Labsajūta” pudelītēm. Dezinficē ar tvaiku 15 minūšu laikā. Saglabā pudelīti sterilu līdz pat 8 stundām. Pateicoties ērtai pamatnei piemērots jebkādām pudelītēm. Drošs: automātiskā atslēgšanas funkcija.

Mikroviļņu krāsns sterilizators Tvaika sterilizators ir piemērots visām Step Up un „Labsajūta” sērijas pudelītēm un to aksesuāriem. Dezinficē ar tvaiku 5 minūšu laikā (840W). Saglabā pudelīti sterilu līdz 24 h. Piemērots visu tipu mikroviļņu krāsnīm.


Pudelīšu termoss Termoss piemērots jebkurai pudelītei no Step Up un „Labsajūta” līnijas. Izgatavots no nerūsējošā tērauda. Saglabā temperatūru 5 stundu garumā. Sēriju papildina bērnu pārtikas termoss. Komplektā iekļauti arī 2 pudelīšu turētāji, lai nodrošinātu pudelītes stabilitāti un atvieglinātu tās ievietošanu. Turētāji paredzēti gan Chicco „Labsajūta”, gan Step Up barošanas pudelītēm.

Pudelīšu rokturi

Termoss var tikt lietots arī bez īpašajiem pudelīšu turētājiem. Piemērots lietošanai visai ģimenei kā karstiem un aukstiem ēdieniem, tā vēsiem dzērieniem. Jaunie Step UP pudelīšu rokturi ideāli piemēroti mazuļa ērtībai. Rokturi, kuri izgatavoti no „soft-touch” materiāla, neslīd mazuļa rokās. Komplektā divi rokturi.


Izplatītājs: SIA Anvol - Latvija www.chicco.lv Ražotājs: Artsana S.p.A – Itālija www.stepup.chicco.com

Chicco Step Up LAT  

Chicco Step Up