Page 1

«Червоний гірник» №54 (21577)

1

www.girnyk.com.ua

Четвер, 30 липня 2015 року

№54 Газета нагороджена у 1974 році орденом «Знак Пошани»

(21577) четвер

30 липня 2015 р.

Криворізька міська комунальна газета виходить з 7 грудня 1924 року

Фото Павла ЛІНСЬКОГО

Криворізька перлина на морському узбережжі

Море радості, здоров’я та забави Різноманітні розвиваючі ігри, купання в лагідному морі, творчі розваги, інтелектуальні квести, спортивні змагання, гуртки рукоділля, майстеркласи з виготовлення елементів побутового декору, карнавальних костюмів з підручних матеріалів та автентичних ляльок, конкурс піскових скульптур, веселощі, співи в тісному колі нових друзів, дискотека – таким насиченим є відпочинок криворізьких дітей у комунальному позашкільному закладі «Дитячий оздоровчий табір «Слава». Днями там з інспекцією роботи та процесу оздоровлення дітей побували активісти місцевих громадських об’єднань, фахівці медичної та освітньої галузей міста, представники молодіжного виконкому.

Наразі в таборі під час третьої зміни гарно проводять час та оздоровлюються майже 550 криворізьких дітлахів віком від 6 до 16 років. Девіз цієї зміни – «Ни шагу назад, ни шагу на месте, только вперед и только все вместе».

І справді, у «Славі», як у великому мурашнику, – всі зайняті справами: творчі особистості — танцюють і співають, спортсмени вправляються на тенісних кортах, займаються у спортивних секціях з футболу, волейболу, баскетболу та шліфують майстерність катання на спеціальних брендованих логотипом Кривого Рогу велосипедах. Інтелектуали теж мають змогу провести час із користю — до їхніх послуг табірна бібліотека з великим, підібраним з урахуванням вікових читацьких смаків бібліотечним фондом, розвиваючі ігри. Для тих, кому до вподо-

Рух по сьомому мосту відкрито

Тільки в минулому номері «Червоного гірника» розповідалось про проведення робіт на сьомому мосту, що з’єднує житломасиви Зарічний та Рибасове. А вже сьогодні можемо повідомити приємну новину для всіх городян, а особливо для жителів Жовтневого району – по одній смузі цього мосту вже відкрито реверсний рух транспорту. Він здійснюється з допомогою встановлених на обох в’їздах до мосту світлофорів, які визначають зі сторони Зарічного чи з боку Рибасового у даний відрізок дозволений рух транспорту за схемою двадцять на двадцять: для одних двадцять секунд горить «зелене», потім двадцять секунд для остаточного проїзду транспорту, а потім чергові двадцять секунд для зустрічного руху. Ремонтники запевняють, що, як і було раніше обіцяно, весь обсяг робіт на сьомому мосту буде завершено до Дня незалежності України, тобто – до 24 серпня нинішнього року. Е. МІСЦЕВИЙ

Рейтинг

Саме такий висновок зробив журнал «Forbes Україна». У цьогорічному рейтингу він визнав Одесу найсприятливішим містом для розвитку бізнесу в Україні. Срібло дісталося Львову, а Кривий Ріг посів 13 сходинку. У «Forbes» проаналізували 25 соціально-економічних характеристик у 25 обласних центрах та містах з населенням понад 200 тисяч осіб. Характеристики об’єднані в шість загальних груп: людський капітал, купівельна спроможність та бізнес-клімат, економічна стійкість, інфраструктура та ділове здоров’я. Міста оцінювалися за загальною кількістю балів. Кривий Ріг набрав 61 бал, що й вивело його на 13 сходинку. Для порівняння, Одеса, лідер рейтингу, набрала 84 бали, а от аутсайдер, Ужгород, – 42 бали. Отож, наше місто продемонструвало гідний результат.

«Дитячий континент» запрошує

  

Закінчення на 20 стор.

До уваги

Справи комунальні

Кривий Ріг сприятливий для ведення бізнесу

би створювати гарні речі, працює гурток «Вмілі ручки». Його вихованці на щастя та добробут подарували гостям табору ляльки-зерновухи. Найменші дітки (декому з них виповнилось 6 рочків уже в таборі) розучують кричалки, малюють, грають у рухливі ігри. Як-от Ілюша з загону № 20 «Веселі ведмежатка»: «У таборі дуже гарно. Мені подобається купатися, я тут навчився плавати, як дельфін. Ми граємо у веселі ігри, робимо замки з піску. Я хочу сюди приїхати ще».

Шановні мешканці та гості міста! Запрошуємо відвідати виставкуярмарок «Дитячий континент», яка відповідно до графіка проведення виставок-ярмарків на 2015 рік пройде з 5 по 9 серпня на Арт-майдані на проспекті Карла Маркса. Понад 20 суб’єктів господарювання нашого міста та інших регіонів України представлять широкий асортимент шкільних товарів: підручники, ранці, канцелярські, спортивні товари, шкільну форму, трикотажні вироби, одяг, взуття, шкільне приладдя тощо. В рамках виставки-ярмарку заплановано благодійну акцію «Перший раз у перший клас». Також передбачено проведення конкурсів, вікторин та вручення солодких призів. Урочисте відкриття виставкового заходу відбудеться 05.08.2015 об 11 годині.

Передплатникам на замітку

До юриста на прийом Традиційний прийом червоногірничанського юриста, викладача Криворізького факультету Національного університету«Одеська юридична академія» Олени Анатоліївни Березовської відбудеться у п’ятницю, 31 липня, з 16 до 18 години в приміщенні редакції газети «Червоний гірник» за адресою: пр. Металургів, 28. Якщо ви потребуєте кваліфікованої відповіді на запитання правової тематики, запрошуємо на прийом. Передплатники «ЧГ» отримують консультацію безкоштовно, тож не забудьте взяти з собою абонемент про передплату.


2 Подробиці

«Червоний гірник» №54 (21577)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 30 липня 2015 року

Рабочая встреча

Александр Вилкул обсудил с руководством Мирового банка проекты развития инфраструктуры Днепропетровска Александр Вилкул провел встречу с Чимяо Фаном – Директором Мирового банка (The World Bank) по делам Украины, Беларуси и Молдовы. На встрече обсуждались стратегические вопросы развития страны, стабилизации экономики, а также вопрос финансирования проектов развития инфраструктуры Днепропетровска. «Приоритетом является внедрение энергосберегающих технологий и модернизация предприятий, поставляющих воду и тепло, для того, чтобы повысить качество услуг и снизить тарифы на ЖКХ. Мировой банк подтвердил интерес к поддержке таких проектов», – сказал на встрече Александр Вилкул. Стороны отметили, что важным фактором, который позволит Днепропетровску привлекать финансирование, является децентрализация. «Днепропетровск – один из самых привлекательных городов Украины. То, что в городе будет оставаться существенно больше денег, чем сейчас, позволит дополнительно привлекать финан-

сирование международных банков», – сказал Александр Вилкул. Чимяо Фан отметил, что у Мирового банка есть положительная история взаимоотношений с Александром Вилкулом, когда он был Вице-премьер-министром Украины. В частности, под его руководством была достигнута договоренность о поддержке Мировым банком реализации ряда масштабных проектов, направленных на модернизацию и повышение энергоэффективности централизованного теплоснабжения, водоснабжения и водоотведения. Общая стоимость проектов составляла 600 млн. долларов. Эти средства даже были заложены в бюджете Всемир-

ного банка на следующий финансовый год (июль 2013 – июль 2014). В частности, в рамках проекта было предусмотрено повышение энергоэффективности центра-

лизованного теплоснабжения десяти коммунальных предприятий крупных городов Украины, в том числе Днепропетровска. Разработанная при участии Александра Вилкула комплексная программа по повышению энергоэффективности централизованного теплоснабжения предусматривала, что за три года Украина должна была вдвое (на 4,2 млрд. кубических метров) сократить потребление природного газа предприятиями теплокоммунэнерго. «Четыре года мы удерживали тарифы стабильными за счет снижения энергопотребления – потребление газа было снижено на 20%. Сегодня мы обсуждаем восстановление таких проектов и разработку новых. И очень важным фактором является доверие между сторонами, – ответил Александр Вилкул, – это доверие мы должны превратить в конкретные проекты, которые позволят снизить тарифы в Днепропетровске».

Справи комунальні

Налоги

Криворіжці позбавлені стимулів для встановлення лічильників газу

Метинвест заявляет о задолженности государством НДС в 529,9 млн. грн. перед СевГОКом и ЦГОКом на 20 июля

З початку травня 2015 року урядом встановлено нові норми споживання природного газу, у зв’язку з чим зменшився розмір плати за послуги газопостачання для тих, хто використовує природний газ без лічильника. З одного боку, це ніби добре, натомість з іншого тим самим держава позбавила споживачів економічних стимулів до встановлення приладів обліку газу та економії цього енергоносія.

Группа Метинвест заявляет о задолженности государства по возмещению налога на добавленную стоимость перед Северным горно-обогатительным комбинатом и Центральным горно-обогатительным комбинатом (оба – Кривой Рог, Днепропетровская область) в 529,866 млн. гривен по состоянию на 20 июля. Об этом «Українським Новинам» сообщила пресс-служба Метинвеста. В частности, задолженность перед СевГОКом составляет 268,913 млн. гривен, задолженность перед ЦГОКом – 260,953 млн. гривен. Как сообщало агентство, Авдеевский коксохимический завод (Донецкая область) обеспокоен возможным отключением предприятия от системы автоматического возмещения налога на добавленную стоимость. 2014 год Северный горно-обогатительный комбинат, по предварительным данным, закончил с чистой прибылью 1 545,665 млн. гривен. 2014 год Центральный горно-обогатительный комбинат, по предварительным данным, закончил с чистой прибылью 767,853 млн. гривен. Оба входят в Группу Метинвест, основными акционерами которой являются Группа SCM (71,24%) и группа компаний «Смарт-холдинг» (23,76%).

Знижені норми стали причиною відмов криворіжців від встановлення безкоштовних лічильників газу. За інформацією ПАТ «Криворіжгаз», зменшилась також і кількість заяв на встановлення лічильників коштом абонентів, адже норми настільки низькі, що можна зовсім не економити газ. А оплата однаково буде меншою, ніж у тих, хто користується приладом обліку. – У першому кварталі цього року кількість звернень до ПАТ «Криворіжгаз» щодо встановлення приладів обліку як за безкоштовною програмою, так і за кошти споживача зросла кількаразово. Ми навіть були вимушені призупинити прийом заяв на встановлення платних лічильників і спрямувати на-

явні ресурси на установку безкоштовних. Однак сьогодні кількість таких звернень зменшилася на 80%, – визнає начальник управління клієнтського сервісу Анастасія Озерян. – Уся відповідальність за забезпечення достовірного обліку природного газу лежить на наших плечах, – долучається до розмови заступник голови правління з комерційної діяльності та обслуговування клієнтів підприємства Євген Ричка. – За три минулі роки ми встановили більше 26 тисяч лічильників. Проте сьогодні зіткнулися з причинами, які не дозволяють нам сповна виконати покладені на нас зобов’язання. Основними з них є недостатнє фінансування та відмови споживачів.

Принагідно нагадаю, що Закон України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» визначає етапи встановлення безкоштовних лічильників відповідно до того, яким газовим обладнанням користується споживач. У квартирах, де є газові колонки та плити, лічильники мають бути встановлені до 1 січня 2016 року, а де стоять лише газові плити – до 2018 року. Приватні будинки та квартири, у яких обігрів приміщення, нагрів води та приготування їжі здійснюються з використанням газу, мали бути оснащені лічильниками до 1 січня 2012 року. Якщо у визначені законодавством строки споживач не встановить лічильник газу за свій рахунок, а також не погодиться на встановлення безкоштовного лічильника, то відповідно до пункту 6 «Правил надання населенню послуг з газопостачання» і Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» ПАТ «Криворіжгаз» буде зобов’язане припинити газопостачання такому абоненту.

Ємність для знезаражування КП «Кривбасводоканал» не тільки подає городянам питну воду, а й займається відводом та очищенням стічних вод. Для цього по місту встановлено кілька станцій аерації, на які для подальшої очистки потрапляють каналізаційні стоки. У тому числі й на Північну станцію, яка приймає стоки з частини Тернівського району, а також побутово-господарські стоки поближніх промпідприємств.

Нещодавно задля оновлення фізично зношеного обладнання цієї станції підприємство звернулося до міста з проханням знайти можливість бюджетного фінансування для придбання стаціонарної ємності для одного з важливих компонентів знезаражування – гіпохлориту натрію. Причому така ємність має бути виготовлена з сучасних матеріалів, що дозволить протистояти впливу цього реагенту. Запит було розглянуто, внесено до Програми соціально-економічного розвитку міста на поточний рік, а нещодавно й реалізовано, завдяки чому КП «Кривбасводоканал» днями отримало таке потрібне обладнання. За словами головного технолога підприємства Наталії Козубової, впроНаталія довж нинішнього тижня буде завершено монтаж і підключення, й після тесКозубова тування на водонепроникність ємність стане до роботи. Завдяки цьому підвищаться надійність знезаражування стічних вод та якість виконуваних робіт, а також поліпшаться умови праці обслуговуючого персоналу. Е. МІСЦЕВИЙ

Герої не вмирають

На захисті Батьківщини

²ÃÎÐ ÎÑÈʲÍ

28 липня місто попрощалося ще з одним героєм, який захищав територіальну цілісність України під час проведення антитерористичної операції. Йому за кілька днів повинно було виповнитись 45 років. Ігор Осикін народився 1 серпня 1970 року. Закінчив школу №85. Служив начальником продовольчої служби тилу 20-го окремого мотопіхотного батальйону у званні старшого лейтенанта. Життя Ігоря обірвалося 25 липня 2015 року під час виконання військового обов’язку. Поховано героя на Центральному кладовищі, де вже знайшло вічний спокій немало наших земляків, які загинули в ході АТО.

Криворізький міський голова Ю. Вілкул, Криворізька міська рада та її виконком висловлюють глибоке та щире співчуття родині

ОСИКІНА Ігоря Володимировича,

начальника продовольчої служби тилу 20-го окремого мотопіхотного батальйону, старшого лейтенанта, який загинув під час виконання військового обов’язку на Сході країни. Спомин про мужність, самовідданість справжнього сина України завжди житиме в пам’яті земляків.

Виконком Центрально-Міської районної у місті ради з глибоким почуттям скорботи висловлює щире співчуття рідним і близьким з приводу смерті

ОСИКІНА Ігоря Володимировича

Ігор народився 1 серпня 1970 року. Випускник Криворізької загальноосвітньої школи №85. З 04.03.2015 року начальник продовольчої служби 20го окремого мотопіхотного батальйону, старший лейтенант ніс службу в лавах Української армії, де мужньо захищав територіальну цілісність та недоторканність нашої держави і передчасно пішов з життя 25 липня 2015 року. Це непоправна втрата для близьких і рідних Ігоря Осикіна. Вічна йому пам’ять.


«Червоний гірник» №54 (21577) Четвер, 30 липня 2015 року

Спорт 3

www.girnyk.com.ua

Спортивне життя Кривбасу

Місто створює належні умови для розвитку дитячо-юнацького спорту У Кривому Розі діють 15 ДЮСШ: 10 – комунальні і 5 – заклади Дніпропетровської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна». Головна мета їхньої діяльності – залучити якомога більше дітей до занять спортом, відволікти їх від вулиці, пропагувати здоровий спосіб життя серед молоді. І з кожним роком кількість вихованців ДЮСШ збільшується. Наразі на цих спортивних базах займаються більше 11 тисяч дітей.

Спорт – у пріоритеті «Важливий момент, котрий набуває особливої актуальності в умовах економічно нестабільної ситуації в багатьох українських родинах, – заняття в усіх комунальних дитячо-юнацьких спортивних школах міста абсолютно безкоштовні. За останні 5 років у місті дуже багато зроб­ лено міською владою задля збереження та розвитку системи ДЮСШ», – зазначив старший інспектор комітету з фізичної культури і спорту виконкому міськради Іван Коваленко. Лише один приклад: два роки тому силами міста та міського бюджету буквально з руїн підіймали переданий у комунальну власність стадіон «Спартак». Після повномасштабної реконструкції стадіон-красень став улюбленим місцем зі спортивних занять для багатьох криворіжців різних вікових категорій та спортивних вподобань. Так само було «реанімовано» шаховий клуб, плавальні басейни тощо. Всі спортивні школи мають належну базу – спортивні зали, тренувальні поля, стадіони, плавальні басейни, бігові доріжки. На її збереження з міського бюджету в поточному році спрямовано фінансовий потік у розмірі 45 мільйонів гривень. І це, за переконанням фахівця спорткомітету, стало можливим лише завдяки чіткій позиції міського голови Юрія Вілкула: криворізькі діти повинні бути здоровими і мати все необхідне для занять спортом. Тому жодних фінансових коливань усі 10 комунальних спор­тивних шкіл

не відчувають: тренерський склад регулярно отримує зар­ платню в повному обсязі, школам виділябюджетам на часткове ються кошти на оновфінансування дитячолення спортивного юнацьких спортивних інвентарю, проведеншкіл. А от раніше всі ня змагань та участь профспілкові ДЮСШ у виїзних змаганфінансувалися з Фонду нях. Чого не можна соціального страхувансказати про 5 заклаІван ня з тимчасової втрати дів ДніпропетровсьКоваленко працездатності. Наракої об­ласної організі спорткомітет готує зації фізкультурно-спортивного пропозиції щодо фінансування товариства «Ук­раїна». ДЮСШ на наступний рік.

Фінансове питання

Наприкінці минулого року за рішенням центральної та обласної влад було припинено фінансування діяльності саме таких дитячих спортивних шкіл. Але ж у них займаються криворізькі діти і вони не повинні страждати від рішень дорослих. Міська влада на чолі з Юрієм Вілкулом за підтримки депутатського корпусу міськради прийняла рішення – виділити в поточному році з міського бюджету майже 2 мільйони гривень на підтримку цих спортивних шкіл. Зауважимо, що фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста регламентується Постановою Кабінету Міністрів №254 від 31 березня поточного року, котрою затверджено порядок та умови надання субвенції з державного бюджету на поточний 2015 рік місцевим

Комунальна підтримка некомунальній школі Керівництву футбольної школи «Кривбас-84» було запропоновано розробити свої пропозиції щодо фінансування закладу в наступному році. Але, окрім розмов, керівництво школи ніяких дій не чинить і на неодноразовий заклик міської влади, зокрема спортивного комітету, щодо конструктивного діалогу не відповідає. В той час як, знову-таки за словами фахівця, з фінансової сторони саме «Кривбас-84» на фоні інших спортшкіл виглядає досить привабливо. «Футбольна школа «Кривбас-84» має з міського бюджету повне фінансове забезпечення щодо виплати заробітної плати тренерському складу та участі її вихованців у змаганнях. Тільки на участь в обласних та всеукра-

їнських змаганнях цій школі в поточному році було виділено 100 тисяч гривень. Спортивна база для проведення тренувань та змагань – спортзали, адміністративні та допоміжні приміщення, запасне поле комунального стадіону «Металург», футбольні поля комунальних стадіонів «Будівельник» та «Спартак» – надаються спортивній школі на безоплатній основі, незважаючи на те, що даний заклад не є комунальним», – пояснив старший інспектор спорткомітету.

Скорочень не буде

Вищезазначена Постанова Кабінету Міністрів передбачає оптимізацію мережі ДЮСШ. Та разом з тим, Іван Коваленко запевнив, що жодних скорочень тренерського складу, кількості вихованців, мережі спортивних шкіл міста не буде: «Поняття «оптимізація» трактується багатьма як скорочення. Та наголошую, що жоден тренер не буде звільнений, не скоротиться і кількість вихованців, наявна в місті розгалужена спортивна база буде працювати. Більше того, наразі перед адміністрацією всіх спортивних шкіл, передусім це стосується відомчих, поставлено завдання внести зміни в статут цих закладів, аби перевести їх на фінансування з міського бюджету і тим самим зберегти».

Великий спортивний об’єкт

Про нюанси роботи найбільшої на спортивних теренах Кривого Рогу комунальної ДЮСШ №1 розповів її директор Юрій Суббота: «У нашій школі в секціях – хокей, футбол, стрибки на акробатичній доріжці, спортивна акробатика, плавання – займа-

ється 1000 вихованців. Як результат злагодженої роботи дружного тренерського складу – наші вихованці демонструють гарні результати на змаганнях європейського та світового рівнів. Наприклад, четвірка спортивних акробатів – бронзові призери чемпіонату Європи, наразі вони посилено готуються до чемпіонату світу, котрий відбудеться восени в Німеччині, наші плавці гарно зарекомендували себе на літніх Олімпійських іграх. У нас одна з найбільших спортивних баз: плавальний басейн, «Льодова арена», стадіони «Металург» та «Будівельник», два зали акробатики. Зрозуміло, що підтримувати таку велику спортивну базу, створювати всі належні умови для шліфування майстерності юних спортсменів вдається виключно завдяки підтримці міської та районної влад».

Ні співпраці, ані діалогу

До речі, саме на спортивній базі ДЮСШ №1 вже багато років поспіль тренуються вихованці футбольної школи «Кривбас-84». «На безоплатній основі ми футбольній школі для тренувань надаємо 2 зали на стадіоні «Металург» і гумове поле. Футболісти займаються на них 8-9 годин. Я протягом багатьох років неодноразово звертався до кеЮрій рівництва футСуббота больної школи з проханням брати участь у збереженні спортивної бази. Але ніякої допомоги з боку дирекції школи немає. Така позиція адміністрації футбольної школи не зрозуміла. Треба змінювати своє ставлення, налагоджувати співпрацю. Тим паче, що цього вимагає час», – зауважив Юрій Суббота. Тож міська влада робить усе можливе задля збереження мережі дитячих спортивних шкіл міста, а от керівництво футбольної школи «Кривбас-84» чомусь, окрім гучних заяв у соцмережах та на зустрічах футбольних фанів, ніяких дієвих кроків не вживає і тим самим вносить деструктив у процес збереження ДЮСШ.

Знай наших!

Криворізький лікар-спортсмен підкорюватиме світ Напевно, величезні поклади залізної руди на Криворіжжі, кар’єри, шахти, сталеплавильні цехи наділяють місцевих мешканців особливим криворізьким характером, головні риси котрого – наполегливість, завзятість, працездатність, тверда віра у власні сили. Саме неймовірна віра у власні сили та залізний характер ведуть криворіжця Миколу Ярмилка до все нових та нових спортивних звершень. досить сильне здивування. На що відповідаю Микола Григорович не професійний спортспросто: так, я – лікар і тому маю власним примен. Покликанням і справою всього його життя кладом, а не лише словами переконувати лювже 37 років є медицина. Усі ці роки Микола дей вести здоровий спосіб життя. А найкращий Ярмилко працює в міській лікарні №11, де бапомічник у цьому – спорт. Адже саме спортивні гато років поспіль завідує ортопедично-травзаняття дарують здоров’я, укріплюють дух та наматологічним відділенням. А заняття спортом дихають впевненістю», – пояснив своє спортив– хобі. Він віддано служить королеві спорту – не захоплення лікар-спортсмен. легкій атлетиці, займається бігом. До речі, цього року Микола Григорович до«Фізкультура та спорт ідуть зі мною по житбіг до європейського срібла. 5-17 травня у місті тю завжди. А от активно бігати почав років із Гросетто (Італія) відбувся чемпіонат Європи се6 тому. Це гарний спосіб позбутися шкідливих ред ветеранів з позастадіонних видів змагань. звичок, насамперед паління. Беру участь у легУкраїнська команда, яка складалася з 14 атлекоатлетичних змаганнях за кордоном. Два роки тів, здобула на ньому 3 золоті, 5 срібних та 3 тому в складі ветеранської збірної України виборов золото на VIII Всесвітніх іграх майстрів, що відбувалися в бронзові нагороди. Якраз у командному заліку в категорії М60+ італійському місті Турин. Коли за кордоном довідуються, що я – (чоловіки за шістдесят) у напівмарафоні та естафеті 3х2 км Мипрактикуючий лікар, а не професійний спортсмен, то виказують кола Ярмилко здобув срібні медалі.

Днями марафонець вирушає до Франції. Там він знову випробує спортивну вдачу – змагатиметься у чемпіонаті світу з легкої атлетики серед ветеранів, котрий відбудеться з 4 по 16 серпня. Тож побажаємо нашому земляку спортивної вдачі!

Сторінку підготувала Світлана НІКІТІНА. Фото автора та з мережі Інтернет


4 Комуналка

«Червоний гірник» №54 (21577)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 30 липня 2015 року

Так вирішив пасажир

Попит на трамвай стрімко зростає Мешканці Кривого Рогу вже давно звикли, що трамвай – це зручно, вигідно та комфортно. Адже цей вид міського пасажирського транспорту вже 80 років вірою та правдою служить городянам. Сьогодні криворізький трамвай – 123-124 тисячі пасажирів щодня; 80 кілометрів наземної колії, котрі з’єднують Довгинцівський, Центрально-Міський, Дзержинський та Інгулецький райони; 17,7 км колії швидкісного трамвая, в тому числі 6,8 км – тунелі; сотні працівників, які своєю щоденною та відданою працею забезпечують стабільний та безпечний рух трамваїв. «Щодня всі без винятку водії проходять медичне обстеження, а трамваї – технічний огляд. Адже безпека пасажирів – найголовніше завдання в роботі підприємства. У разі якщо спеціалісти виявили неполадку, вагон навіть не виходить з депо. Обслуговуємо 14 трамвайних маршрутів. Намагаємося враховувати всі побажання наших пасажирів. Саме тому минулого року з’явився маршрут №6, цьогоріч – №4. Кожен день на лінії працює 47 екіпажів, до складу яких входять водії та кондуктори. Вони уважні та ввічливі», – розповіла Надія Клименко, начальник служби експлуатації депо №1 КП «Швидкісний трамвай». І дійсно, останнім часом якість об-

слуговування пасажирів у міському електротранспорті суттєво змінилась. Та на жаль, не все залежить від самих працівників, адже зношеність рухомого складу наразі досить суттєва. «Експлуатаційний термін придатності вагонів становить за нормативами 30 років. У трамвайному парку є такі вагони, котрі наближаються до цього строку. Та середній вік трамваїв – понад 20 років. Звичайно, що власними силами підприємство проводить ремонт вагонів, а от придбати новий рухомий склад дуже дорого. Надія Новий трамвай коКлименко штує 7 мільйонів гривень. В останній раз оновлення трамвайного парку було 7 років тому – отримали 7 нових вагонів», – розповіла про головну проблему підприємства Надія Клименко. ...Та попри все, працівники трамвайного підприємства сподіваються на оновлення трамвайного парку і переконують, що у них достатньо ре-

За даними Головного управління статистики Дніпропетровської області, значним попитом у мешканців Дніпропетровщини користується електротранспорт. У січні-червні трамвайнотролейбусним парком обслуговано 101 мільйон пасажирів (на 18% більше, ніж торік за аналогічний період), швидкісним трамваєм – майже 4 мільйони пасажирів (збільшення пасажиропотоку на 12% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року). В цей же час автомобільним транспортом було перевезено 93 мільйони пасажирів, що свідчить про зменшення кількості пасажирів на третину проти січня-травня минулого року.

Найдовший трамвайний маршрут міста – №2, котрий прямує від зупинки громадського транспорту «Вулиця Буковинська» до площі Домнобудівників. Його довжина становить 34 км, на подолання котрих згідно з графіком руху відводиться більше години.

тільки пільговиків. Таке суттєве підвищення попиту на електротранспорт керівництво підприємства пов’язує, в першу чергу, з низькою вартістю проїзду – 1 гривня Найкоротший трамвайний маршрут – 50 копійок, у той час як на пасажирському автотран№8, кінцеві зупинки котрого – спорті поїздка коштує 4-5 вулиця Кімівська та Південний ГЗК. і навіть 9 гривень. Окрім У колійному вимірі – 6 км, у часовому того, різке подорожчання – 25 хвилин. пального змусило більшість сурсу, аби надавати послугу з пасажи- автовласників стати пасажирами й роперевезення якісно, стабільно та пересісти в економний трамвай. Така ж позитивна динаміка щодо безпечно. Тим паче, що з початку літа на цьому виді міського транспорту збільшення попиту спостерігається й на іншому міському комунальному пасажирів суттєво побільшало. За словами фахівця КП «Швид- електротранспорті – тролейбусі. Але значний стрибок попиту на кісний трамвай», у середньому підвищення пасажиропотоку на трамваї підприємствах електротранспорту складає 15-17%. Тільки за перше очікують восени – з поверненням півріччя наземним та швидкісним багатотисячної армії студентів та трамваями перевезено близько 14 школярів. До цього на підприємстві мільйонів пасажирів. Більше того, почали готуватися вже зараз. «У кінзбільшилась кількість саме паса- ці минулого року подали заявку до жирів, котрі оплачують проїзд, а не Центру зайнятості та в грудні набра-

ли групу на 8-місячні курси з навчання водіїв трамвая. Зараз деякі з тих, хто навчається, вже на стажуванні на лініях, після успішного складання іспитів вони стануть справжніми водіями трамвая. У вересні збільшимо інтенсивність трамвайного руху. В перспективі – ввести додаткові графіки на маршрутах №№ 4, 5, 6, 7. Будемо вивчати пасажиропотік, аби вчасно зреагувати й задовольнити потреби пасажирів», – пояснила Надія Клименко. До речі, останнім часом підвищується цікавість городян до КП «Швидкісний трамвай» не тільки як до економного та стабільно працюючого транспорту, а й як до креативного рішення щодо складової випускних вечорів, весіль, днів народжень, тематичних виставок або екскурсій, корпоративів тощо. Вартість такої послуги коливається від довжини орендованого трамвайного маршруту. Світлана НІКІТІНА. Фото Павла ЛІНСЬКОГО

Сходи мешканців

Директор ТОВ «Керуюча Компанія «Дом.Ком» Сергій Кондратов:

«Ми прийшли всерйоз і надовго»

Житломасиви Ставки, Рибасове, Суха Балка та навколишні – це, головним чином, будинки середини минулого століття, які мають власну історію. У ній є щось, втрачене у сучасних модернових висотках, яке зветься взаємоповагою та звичайною сусідською допомогою, коли гуртом кидались на порятунок, коли свято – одне на всіх і коли всенький будинок сприймається кожним жителем як свій власний. – Це і добре, але й змушує нас усвідомлювати та враховувати цю неповторність, – говорить директор ТОВ «Керуюча Компанія «Дом.Ком», управитель багатоповерхівок цих житломасивів Сергій Кондратов. – Без зайвої скромності скажу, що взаємокорисний діалог успішно налагоджений. Про це, зокрема, свідчить і наш місцевий місячник благоустрою, в якому ми навесні закликали жильців взяти участь. Чимало з них відгукнулось. Лад навели завдяки допомозі голів будинкових комітетів, таких як голова будинкового комітету Алевтина Рохміна з вулиці Кропивницького, 79, як Софія Писаченко з вулиці Ватутіна, 29, як голова будинкового комітету з вулиці Міжпланетної, 1, Людмила Провкіна.

Щоб заохотити жителів цих будинків, «Керуюча Компанія «Дом.Ком» підготувала дуже корисні призи – власним коштом поруч під’їздів встановила новенькі лавки. До багатоповерхівки по вул. Кропивницького, 79, яка зайняла перше місце, привітати її жителів з цією приємною подією приїхав особисто Сергій Кондратов. – У квітні цього року за ініціативою нашого підприємства проводився огляд-місячник з санітарної очистки та прибирання прибудинкової території, – звернувся С. Кондратов до мешканців. – Цю роботу ми проводили разом з мешканцями будинків, які виявили бажання. За його результатами було вирішено власним коштом підприємства преміювати жителів найбільш активних будинків, встановивши лавки біля під’їздів. Дуже вам дякуємо за активність, за вашу участь у цій спільній справі, за вашу небайдужість до навколишньої краси та благоустрою дворів. Переможець – ваш будинок – отримує п’ять лавок, будинок по вулиці

Під час зустрічі Сергія Кондратова з мешканцями багатоповерхівки по вул. Кропивницького, 79 Ватутіна, 29, за друге місце – чотири лавочки, а жителі з Міжпланетної, 1, за третє місце одержать три лавки. Коли вже випала така нагода, то С. Кондратов одночасно з привітанням провів і сходи мешканців цього й навколишніх будинків, розповівши про своє підприємство, а також відповівши на запитання жителів. Насамперед він зазначив, що ТОВ «Керуюча Компанія «Дом.Ком» свого часу стало переможцем конкурсу з визначення управителя будівлі, споруди або групи будинків на території Жовтневого району по об’єкту № 1 – район 129-го кварталу, Сухої Балки, вулиці ХХ Партз’їзду, 44-й квартал тощо – і з початку квітня 2013-го надає послуги з утримання будинків та прибудинкових територій мешканцям близько півтисячі будинків, які знаходяться на окресленій території.

А саме – проведення своєчасного технічного обслуговування інженерних комунікацій і конструктивних елементів у повній відповідності до вимог чинного законодавства; своєчасний поточний ремонт інженерних комунікацій, обладнання, конструктивних елементів житлових будинків; підготовка житлових будинків до опалювального сезону; утримання прибудинкових територій у належному санітарному стані; забезпечення цілодобової аварійної служби, а також багато чого іншого. В окремих будинках також впроваджуються енергозберігаючі заходи – встановлення економного лед-освітлення, завдяки чому до 80% зменшується споживання електроенергії в місцях загального користування, тож у подальшому мешканці за-

ощаджують кошти на ці витрати. Також було наголошено на тому, що співпраця з мешканцями у подальшому поглиблюватиметься. – Для нас дуже важливий зворотний зв’язок з мешканцями, а тому подібні сходи жильців за участю керівників підприємства стали постійними, – зауважив Сергій Борисович. – Ми працюємо з вами вже третій рік. Термін, гадаю, достатній для того, щоб кожен з наших жильців зрозумів, що ТОВ «Керуюча Компанія «Дом.Ком» – це всерйоз і надовго. Ми працюємо заради вас і на сьогодення, і на перспективу, тобто вирішуємо як поточні питання утримання, так і плануємо подальші роботи, звіряючи свої плани з побажаннями людей. Ось, приміром, у цьому будинку по вулиці Кропивницького, 79, як на мене, до слова кажучи, професійного будівельника з чималим досвідом роботи в комунальній галузі Дніпропетровщини, нині головне – це покрівля, яка вимагає ремонту. Але коли жителі наполягатимуть, що їм важливіше, приміром, міжпанельні шви, ремонти в під’їздах або, скажімо, омолодження дерев на прибудинковій території, то ми будемо прислухатися до таких пропозицій. Одначе раджу таки розпочати з покрівлі. Поміж себе порадившись, мешканці погодились на ремонт покрівлі, від якої залежать комфорт і безпека не тільки верхніх, а й усіх інших поверхів будинку. – Як потрапити до вас на прийом? – поцікавився чоловік. – Звертайтесь кожного робочого дня з 10 до 12 години – чи я, чи хтось з керівного складу завжди прийме та вислухає кожного відвідувача. Як були, так і залишаємось по вулиці Мусоргського, 15а, телефон 401-02-83. Цілодобова диспетчерська завжди відповість за номерами 401-41-80 або 401-49-90, а в разі потреби прибуде й аварійна бригада, що працює і вночі також. – Чи можна у вас додаткові роботи замовити по своїй квартирі? – запитала жінка в роках. – Бо самій вже не впоратись. – Будь ласка, скажіть, що треба, і все у вашій квартирі зробимо. Тільки зрозумійте, що стояки по під’їзду та інші загальнобудинкові мережі входять до плати за утримання будинку. Натомість що стосується безпосередньо самої квартири – це клопіт господаря, якому ми готові допомогти за договорами платних послуг. Простіше кажучи, звертаєтесь до мене чи до технічного директора із заявою про, скажімо, заміну крана, каналізаційної труби від кухні до стояка чи навіть бажаєте нові шпалери поклеїти – будь ласка, ми тільки «за». Прорахуємо, скільки це коштує, ви оплачуєте в касу підприємства або через банк – і за день-два отримуєте бажане з нашою гарантією якості. Було помітно, що обидві сторони зустріччю задоволені, а це в ділі обслуговування є дуже значущим, бо немає нічого важливішого, ніж коли клієнт залишається задоволеним. Для чого, зрештою, і працює ТОВ «Керуюча Компанія «Дом.Ком». Е. МІСЦЕВИЙ. Фото Павла ЛІНСЬКОГО


«Червоний гірник» №54 (21577)

«К решению проблемы общественной безопасности нужно подходить системно, как предлагает Александр Вилкул», – эксперт

Гостра проблема

Місто ставить заслін «чорним лісорубам» Газета «Червоний гірник» однією з перших серед регіональних ЗМІ почала висвітлювати проблему масових вирубок лісонасаджень на території Криворіжжя, оприлюднюючи вражаючі цифри та факти. Виявляється, щодоби під нищівні сокири та бензопили браконьєрів потрапляє близько 200(!) кубометрів цінних порід дерев – втрати на мільйони гривень! Ми повідомили й про те, що сліди «чорних лісорубів» зникають, в основному, у Кривому Розі.

І ось минулого тижня ця проблема ґрунтовно обговорена у виконкомі міської ради за участю сільських голів Криворізького району, правоохоронців, депутатів міської, районних і сільських рад, науковців, представників громадськості. Нараду провели виконуючий обов’язки міського голови – секретар міської ради Сергій Маляренко та голова Криворізької районної ради Володимир Мельник. – Силами правоохоронних органів, представників влади та громадських активістів маємо зупинити тих, хто знищує зелений пояс Криворіжжя, – наголосив Сергій Маляренко. – Для цього буде організовано відповідні систематичні рейди-перевірки. Притягуватимуться до відповідальності й ті зловмисники, які з незаконно придбаної ділової деревини виготовлятимуть паркет, дошки та іншу продукцію, заготовлятимуть дрова. Сьогодні, на жаль, як видно, ця злочинна справа поставлена на комерційний потік. З неприхованою тривогою в голосі, болем говорив про проблему Володимир Мельник: – Підніматися на захист лісів, полезахисних смуг, зелених зон поблизу річок і ставків потрібно всім миром. Якщо ми залишимося байдужими до проблеми, то вже через

10-15 років територія навколо міста нагадуватиме пустелю. Хочемо ми цього? Звісно ж, ні! Тим більше що знаємо, як важко було нашим дідам та батькам закладати лісопосадки в нашій степовій зоні. Нині, в літню пору, вони захищають хлібні та овочеві поля від вивітрювання такої цінної вологи, взимку стають стіною перед снігами, весною – затримують вологу після сніготанення. Було висловлено пропозицію ще раз звернутися до Верховної Ради України, Кабміну з проханням урегулювати законодавчу базу з цього питання. Адже, приміром, щоб отримати дозвіл на спилювання того ж сухостою в лісових масивах, сільському голові потрібно звертатися у відповідні владні обласні структури й чекати звідти відповіді... тижнями. Слушні пропозиції лунали від багатьох виступаючих. Сергій Маляренко оприлюднив рішення зібрання. В ньому йдеться про створення в місті, районах, селах робочих груп, які триматимуть болюче питання на контролі, щомісячно доповідатимуть про зроблене в цьому напрямку. Розуміючи, що це проблема загальноукраїнського масштабу, запропонував підготувати відповідне звернення і до Асоціації міст України.

Во время своего недавнего визита в Днепропетровск министр внутренних дел Арсен Аваков пообещал, что до конца года на улицы нашего города выйдут патрули, хорошо технически оснащенные и «вооруженные» новой философией. Андрей Клячин Их главной функцией будет не только «служить и защищать», но и оказывать сервисные услуги. «Это, безусловно, шаг в правильном направлении, и можно ожидать, что появление новой патрульной полиции положительно скажется на общем уровне общественной безопасности в областном центре», – считает политолог Андрей Клячин. «Однако защита – это функция, которая по определению выполняется «post factum». И поэтому очевидно, что даже самые радикальные изменения в этой сфере не способны сформировать новое качество общественной безопасности в городе. Для того, чтобы обеспечить качественный прорыв, необходимы усилия, направленные, с одной стороны, на комплексную профилактику, а с другой стороны, на создание механизмов, минимизирующих негативные последствия возможных ЧП. Поэтому более эффективной представляется система мер, направленная на повышение уровня общественной безопасности, предложенная Александром Вилкулом», – считает эксперт. «В части внедрения современных систем видеомониторинга городская власть уже предпринимает определенные действия. Во всяком случае, дискуссии относительно выделения средств на приобретение дополнительных камер уже ведутся. Но я бы обратил внимание и на иные пункты из комплекса мер, предлагаемых Александром Вилкулом, которые в целом можно рассматривать как «апгрейд» программы «Безопасный город», которая успешно реализовывалась во время его губернаторства. Это касается и повышения безопасности детей возле школ, садиков и территорий, которые к ним прилегают. И создания системы работы с автомобильными пробками. И модернизации системы оповещения населения о локальных и масштабных чрезвычайных ситуациях. Днепропетровску нужны системные изменения, так, как это предлагает Александр Вилкул, иные варианты действий могут дать только ограниченный эффект», – полагает Андрей Клячин.

Надзвичайна пригода

ДАІ інформує

Дитина-пасажир потребує додаткового захисту

Для батьків нічого в світі немає важливішого, аніж здоров’я та життя їхньої дитини. Особливої актуальності батьківська турбота набуває під час поїздок. Разом з тим, є багато безвідповідальних водіїв, котрі нехтують елементарними правилами безпеки і перевозять дітей в автомобілях із порушенням вимог ПДР. А саме — без спеціального автомобільного дитячого крісла.

«Через вікові та фізіологічні особливості, у дитини під час дорожньої аварії ризик одержати важкі травми, каліцтва та загинути на порядок вище, ніж у дорослого. Треба враховувати, що стандартний ремінь безпеки розрахований на пасажира зростом вище 150 сантиметрів, а отже, може використовуватися для захисту дитини вже після 12 років та зростом не нижче 150 сантиметрів. Використання такого ременя для маленького пасажира, меншого за цей вік та зріст, може не лише не врятувати під час аварії, а навпаки – додати проблем та травмувань. Адже в момент зіткнення дитина може вислизнути з-під ременя та вдаритися об внутрішні поверхні автомобіля або лобове скло. Наведу наукові дані: при ударі об нерухому перешкоду на швидкості 40 кілометрів на годину дитина вагою 5,5 кілограма відчуває сумарне навантаження в 110 кілограмів», – зауважив інспектор відділу профілактичної роботи відділу ДАІ Кривого Рогу Микола Павлюк. Розподілити ударне навантаження по більшій поверхні тіла дитини і тим самим понизити ймовірність отримання травм дозволяє дитяче автомобільне крісло. Головне – не лише підібрати сидіння правильно, а ще й правильно його встановити та закріпити в автомобілі. «Місця праворуч від водія вважаються найбільш небезпечними через

Право 5

www.girnyk.com.ua

Четвер, 30 липня 2015 року

те, що під час ДТП водій інстинктивно ухиляється від удару. Саме тому дитяче крісло рекомендовано встановлювати на задньому сидінні за водієм. І ні в якому разі під час руху дитина не повинна стояти між передніми сидіннями. Нерідко під час повороту або початку руху дитина не може втриматися, відволікає увагу водія, тож, як наслідок, автомобіль стає учасником аварії. Так само, дитина не може перебувати на колінах або руках дорослого пасажира, який сидить спереду. При зіткненні або різкому гальмуванні вага пасажира зростає в кілька разів, і, змістившись вперед при ударі, дорослий додатково травмує малюка. Навіть якщо спрацювала подушка безпеки, дитина отримає додатковий удар, і це може її вбити», – звернув увагу водіїв на основні помилки перевезення дитини-пасажира інспектор ДАІ. Також Микола Павлюк акцентував увагу водіїв на наступній інформації: «З початку року в Кривому Розі сталося 23 ДТП за участю дітей, в яких 1 дитина загинула та 28 отримали травми різного ступеня важкості. Правила дорожнього руху чітко прописують усі вимоги щодо перевезення дітей автомобільним транспортом. Нагадаю, що самостійно сидіти на передньому сидінні під час руху авто дитина має право з 12 років та при зрості вище 150 см».

Алкогольний кураж призвів до смерті У ці спекотні дні все більше городян шукають живильну прохолоду у річках і водоймах. Та для декого таке єднання з природою має трагічний фінал. Річка Інгулець є одним з улюблених місць відпочинку городян. Однак переважна частина її узбережжя непридатна для купання. Вночі з 27 на 28 липня стався, на жаль, черговий нещасний випадок на воді. Місце трагедії – пішохідний міст над Інгульцем, що поєднує Нову Антонівку та дачний кооператив на скелях нижнього МОДРу в районі вулиці Мерецкова Центрально-Міського району. «Чоловік та його супутниця, 1961 року народження, повертаючись з дня народження, вирішили скупатися. Чоловік для місця пірнання обрав водопровідну трубну нитку, що простяглася з одного берега на другий і нависає над водним плесом на відстані більше метра. Жінка ж пірнула у воду з понтонного містка», – розповів директор КП «Аварійно-рятувальна мобільна служба рятування на воді» Володимир Бєлік. Та замість романтики нічного купання, жінка потрапила в сильний водний коловорот. Адже водні потоки в районі понтонного мосту, як пояснив рятувальник, є небезпечними. Як результат — жінку затягло на глибину. Супутник потопельниці здійснив спробу її врятувати, та сам ледве вибрався на берег, тому що теж попав у сильну течію. З 8.30 ранку водолази комунального підприємства розпочали пошукові роботи. І вже о 9.20 на відстані 50 метрів від місця занурення на глибині 3,5 м було знайдено тіло жінки. У подальшому тіло було передано на СМЕ. Але ж трагедії можна було уникнути, якби люди купалися в спеціально призначених для Володимир Бєлік цього місцях. «Шановні городяни, не купайтеся в незнайомому місці, особливо напідпитку, уникайте водойм зі швидкою течією. Та головне – купайтеся у спеціально обладнаних для цього місцях і пильнуйте за дітьми. У Кривому Розі визначено такі місця для купання: пляж на житловому масиві «Південний ГЗК» та пляж «Золотий берег» на 44-му кварталі», – звернувся до городян Володимир Бєлік.

Будьте обережні на плавзасобах

При користуванні громадянами самохідними і несамохідними плавзасобами забороняється: завантажувати плавзасоби понад визначену вантажопідйомність і пасажиромісткість; брати напрокат плавзасоби і кататися на них дітям до 16 років без супроводу дорослих; видавати напрокат плавзасоби і кататися на них дітям до 16 років без супроводу дорослих; розпивати спиртні напої і користуватись плавзасобами у стані сп’яніння; сидіти на носі, кормі чи бортах човна, звісивши ноги за борт плавзасобу; користуватися плавзасобами особами, які не вміють плавати; пірнати у воду з борту плавзасобу, переходити під час руху з плавзасобу на плавзасіб, з місця на місце в плавзасобі. Користувачі плавзасобами зобов’язані при перебуванні на плавзасобі бути одягнуті в рятувальні жилети. При виникненні надзвичайних подій на воді негайно телефонуйте за номером 101. Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконкому міської ради

Сторінку підготували Микола КРАМАРЕНКО, Світлана НІКІТІНА. Фото Павла ЛІНСЬКОГО та Світлани НІКІТІНОЇ


Четверговий телегід  Програма телебачення  Новини культури 

Визначено 15 фіналістів національного відбору «Дитячого Євробачення-2015» У студії Національної телекомпанії України (НТКУ) відбувся півфінал національного відбору за право представляти Україну на Міжнародному дитячому пісенному конкурсі «Євробачення-2015». Про це повідомляє прес-служба «UA:Першого». За місця у фіналі змагалися співаки, співачки та музичні колективи з усієї України. Виступи учасників півфіналу національного відбору оцінювало журі, до складу якого увійшли відомі діячі українського шоу-бізнесу: композитор і продюсер Михайло Некрасов, хореограф і художній керівник хореографічного колективу «Студія танцю А6» Анжела Копотя, актриса й телеведуча Руслана Писанка, а також переможниця дитячого пісенного конкурсу «Євробачення-2012» в Амстердамі Анастасія Петрик. Після комплексної оцінки виступів артистів, зокрема, конкурсної пісні, вокальних даних, хореографії, акторської майстерності, вміння поводити себе на сцені журі визначило 15 фіналістів: Катріна Ханна (Київ); Марія Корогодська (Київ); Назарій Стінянський (Вінниця); Гурт «Фреш» (Івано-Франківськ); Анна Трінчер (Київ); Анастасія Ткачук (Івано-Франківськ); Софія Добривечір (Київ); Аліса Панчук (Київ); Ніна Бойкова (Київ); Шоу-гурт «VoiceLand» (Київ); Гурт «Zabava» (Київ); Вікторія Святогор (Київ); Аліна Валуйська (Луганськ); Показ детективного серіалу спільного виробництва українЯрина Тарас (Івано-Франківськ); ської студії «Pro TV» та телеканалу ICTV «Відділ 44» заплановаСофія Яремова (Київ). ний на перші числа вересня. Про це «Телекритиці» повідомили

Вітчизняний серіал «Відділ 44» стартує в ефірі на початку вересня

Фінал національного відбору «Дитячого Євробачення-2015» відбудеться 22 серпня у Києві у літньому розважальному комплексі Olmeca Plage.

Радіомарафон пам’яті Кузьми Скрябіна

в компанії «Pro TV». «Зйомки і монтаж йдуть паралельно, повним ходом», – зазначили в студії. «Відділ 44» – власний формат «Pro TV» і телеканалу ICTV. Жанр серіалу – вертикальна поліцейська драма (процедурал). У серіалі розповідатиметься про особливий відділ правоохоронних органів. «У цьому спецпідрозділі – тільки еліта! Вони не міряються силою своїх кулаків, не б’ються зі злочинцями і не влаштовують безглузді переслідування – вони ДУМАЮТЬ і застосовують у розслідуваннях виключно свій розум. Вони справжні детективи – компетентні, чесні, сучасні. Кожен з них – найкращий у своїй галузі», – описують героїв серіалу в «Pro TV». Серіал матиме 52 серії. Режисерами проекту виступили Ігор Шкурін, Володимир Дощук, Анатолій Степаненко та Віталій Ващенко. У «Відділі 44» знімаються Сергій Калантай, Ірина Авдеєнко, Євген Бондарський, Артем Впозяк, Заза Чантурія, Володимир Ращук та Лі Берлінська.

17 серпня о 12.00 на інтернетрадіо «S.R.A.K.A» (Sвоє Rадіо Aндрія KузьменкА) стартує радіоефір, який стане найдовшим у світі – триватиме 55 годин у режимі нон-стоп. Про це повідомила прес-служба радіостанції. Вестимуть марафон Юлія Карпова і Дмитро Єгоров. Майбутній рекорд команда радіостанції присвячує дню народження засновника радіо «S.R.A.K.A» – музиканта, телеведучого Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна), що трагічно загинув 2 лютого неподалік від Кривого Рогу. За встановленням рекорду спостерігатимуть експерти Національного Реєстру Рекордів України, які після його завершення у прямому ефірі оголосять офіційний результат. Як повідомили в прес-службі, попередній рекорд належить «Русскому Радио Россия», де ефір тривав більше 52 годин.

КИНОМАН

«Червоний гірник» №54 (21577)

Четвер, 30 липня 2015 року

Радіоконкурс «Український формат» оголосив півфіналістів

Журі радіоконкурсу «Український формат» обрало півфіналістів – вісім пісень, що незабаром вийдуть у ротацію на радіостанціях «Русское радио Украина», «Хіт FM», «Шансон», «Любимое радио», «Люкс FM», «Радіо 24», «Наше радіо» і «Пятница». Про це повідомляє прес-служба «Радіокомітету», що організував конкурс. Півфіналістами «Українського формату» стали: В’ячеслав Рибіков та Брія Лессінг – пісня «Вірю»; Ірина Федишин – «Серця стук»; Nanna і Володимир Трач – «Серед тисячі людей»; #Мой Город – «Не Відпускай»; Наталка Карпа – «Літо-літо»; Lookinich – «Адреналін»; Артем Мех – «Вона»; Діана Месс, Тартак і ТНМК – «Нам пощастить». Пісні будуть у ротації на радіостанціях до 24 серпня. У День Незалежності, 24 серпня, відбудеться фінальний концерт конкурсу, на якому через sms-голосування слухачів буде відібрано трьох переможців.

«Мир Юрского периода» – третий по сборам «Мир Юрского периода» Колина Треворроу вошел в тройку самых кассовых фильмов в истории кино, передает Variety. На данный момент картина уже обошла «Мстителей», заработавших в 2012 году 1,52 миллиарда долларов, и собрала в прокате 1,522 миллиарда. Несмотря на предстоящий релиз в Японии, лента, предположительно, останется на третьей строке рейтинга. Опережают «Мир Юрского периода» только «Аватар» (2,79 миллиардов долларов) и «Титаник» (2,18 миллиарда долларов).

Опубликован новый трейлер фильма о Джеймсе Бонде

В сети появился второй официальный трейлер новой части культовой «Бондианы» под названием «007 Спектр» (Spectre) режиссера Сэма Мендеса. Главные роли в фильме исполнили Дэниел Крэйг и Моника Белуччи. Лента «007 Спектр» стала 24-м фильмом о британском агенте. В нем Джеймс Бонд получит зашифрованное послание из неизвестного источника, которое наведет Бонда на след зловещей глобальной организации под кодовым названием Spectre. Мировая премьера ленты назначена на 25 октября 2015 года.

Анджелина Джоли снимет в новом фильме своего приемного сына

Голливудская актриса Анджелина Джоли анонсировала свою пятую режиссерскую работу – полнометражную ленту о Камбодже, которая станет экранизацией книги Лунг Анга «Сначала они убили моего отца – воспоминания дочери Камбоджи», одну из ролей в которой исполнит ее 13-летний приемный сын Мэддокс, сообщает Vanity Fair. «Я была глубоко тронута книгой Лунга. Она навсегда углубила мое понимание того, как дети испытывают на себе тяготы войны. К тому же, она помогла мне приблизиться к жителям Камбоджи, родины моего сына. Я просто мечтаю адаптировать эту книгу для экрана и рада, что мне выпала честь работать рядом с Лунгом и режиссером Рити Пэнхом», – говорится в пресс-релизе.

Хью Джекман показал нового Росомаху

Антураж 16+

16+

Self/less. Цена бессмертия

Киноадаптация одноименного телесериала. Восходящая звезда кино приезжает покорять Голливуд и сталкивается сразу с множеством проблем. Но ему помогают новые друзья.

В центре сюжета фильма – история мужчины, который состарился и вот-вот умрет. Чтобы сохранить себе жизнь, он прибегает к технологии, с помощью которой сознание умирающего переносится в тело молодого человека. Однако вскоре он узнает, каким способом было добыто это тело…

Страна: США. Год: 2015. Жанр: комедия. Премьера в Украине: 30.07.2015

Страна: США. Год: 2015. Жанр: фантастика, триллер, драма. Премьера в Украине: 30.07.2015

Актер Хью Джекман опубликовал в своем Instagram новый снимок в образе Росомахи из третьей части одноименного киносериала – спин-оффа «Людей Икс», премьера которой назначена на март 2017 года. «Как вы уже, должно быть, слышали, я надеваю эти когти в последний раз. Очень хотелось бы знать, что бы вы хотели видеть... 50 слов, или меньше. Я сделаю все возможное, чтобы прочесть как можно больше комментариев», – написал актер в социальной сети. На фотографии актер позирует на черном фоне, при этом из зажатой в кулак руки торчит длинное лезвие – атрибут его героя-мутанта Росомахи.

За матеріалами Інтернет-видань підготував Володимир СКІДАНОВ

«Червоний гірник» №54 (21577)  Четвер, 30 липня 2015 року6

6

www.girnyk.com.ua


2

гірник»

квітня

№25

2015

(21548) року

 Телеанонсы  Понедельник, 3 августа

23.50 «ПРИТВОРИСЬ МОИМ МУЖЕМ»

США, мелодрама, комедия, приключения, 2012 Скромному фотографу Брайану Лайтхаусу не повезло. Совершенно неожиданно он оказался в долгу перед обосновавшимся в США хорватским криминальным авторитетом Вадиком Никитиным. Теперь Брайану нужно жениться на дочери бандита Маше, чтобы та смогла беспрепятственно получить американское гражданство, а потом спокойно развестись. Есть и другое условие: брак – браком, но к невесте горе-жених и пальцем не должен прикасаться. И это самая непростая часть договора, потому что девушка – ослепительная красавица. Дело осложняется и тем, что во время медового месяца на далеком экзотическом острове новоиспеченную жену похищают неизвестные. Ее возвращение становится для Брайана вопросом жизни и смерти...

Вторник, 4 августа

21.20 «РОНИН»

Великобритания, Франция, США, криминальный боевик, 1998 Таинственный клиент собирает в Париже команду тайных наемников, известных как «Ронины». Их навыки в слежке, шпионаже и силовых схватках легендарны. Перед ними стоит задача похитить сверхсекретный портфель. Вскоре выясняется, что это, на первый взгляд простое, задание почти невыполнимо: та же цена обещана за тот же портфель еще нескольким нелегальным группам. Чтобы справиться с работой, бывший агент ЦРУ по кличке «Сэм» и его наспех сколоченный отряд должны делать то, чего им не приходилось делать никогда раньше: довериться друг другу...

Среда, 5 августа

23.20 «СТИРАТЕЛЬ»

США, боевик, 1996 Джон Крюгер, лучший специалист из программы по защите свидетелей, ведет смертельно опасную борьбу с коррумпированными коллегами из ФБР во главе с его бывшим учителем. Крюгер защищает честную женщину, узнавшую о том, что корпорация, где она работает, продает свои новейшие разработки – оружие следующего века – в другие страны, что является государственной изменой.

Четверг, 6 августа

20.55 «ПОСЛЕДНИЙ ДЕНЬ»

Германия, Канада, фантастика, 2008 Климатические изменения, температурные скачки и различные аномалии буквально обрушились на нашу планету. Причина происходящего — внезапное разрушение Луны и проникновение ее отколовшихся частей в земные слои атмосферы. Решено уничтожить Луну, пока она не погубила Землю!

Пятница, 7 августа

19.30 «ЧАСОВЩИК»

Россия, боевик, 2012 Главный герой агент элитного подразделения «ликвидаторов» Феликс, прозванный «часовщиком» из-за своего хобби – коллекционирование часов. Он является профессиональным наемным убийцей, работающим по принципу «чисто, современно, без следов». По жизни Феликс аккуратист – все строго расписано по часам. Подобная работа требует стальных нервов и полного самообладания. В своем деле Часовщику нет равных.

Суббота, 8 августа

00.00 «ЛАБИРИНТ ФАВНА»

Испания, Мексика, США, фэнтези, драма, 2006 Испания, 1944 год. Группа повстанцев сражается с фашистами в горных лесах северной Наварры. Офелия – 10-летняя одинокая и мечтательная девочка – переезжает со своей беременной матерью Кармен в военный лагерь отчима, капитана Видаля. Видаль – высокомерный и жестокий офицер армии Франко, который должен очистить район от повстанцев любой ценой. Офелия, увлеченная волшебными сказками, обнаруживает старинный заброшенный лабиринт неподалеку от дома. Фея проводит ее в центр лабиринта, где она встречает Фавна, хозяина подземелья. Фавн утверждает, что знает её истинную судьбу и её тайное предназначение.

Воскресенье, 9 августа

16.55 «ШПИОН ПО СОСЕДСТВУ»

США, приключения, боевик, 2009 Агент Боб Хо обезвреживал террористов, ниспровергал диктаторов и крушил целые империи зла, но теперь его ждет самое сложное задание за всю карьеру – на один вечер он должен стать нянькой. Здесь он снова использует профессиональную подготовку и уникальные навыки, однако скоро Боба ждут большие неприятности.

Cхід 5.25 Захід 20.21 Світловий день 15.16

«КРИВОРОЖЬЕ» 09:00 День за днем 09:30 Мир профессий 09:45 Новая волна 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:35 Диалог УТ-1 06.00, 07.00, 08.00, 18.30, 21.00 Новости 06.10 Агроера 06.20, 08.25 От первого лица 07.10 Агроэра 07.25 Эра строительства 07.30, 08.40 Эскулап 07.35, 23.25 На слуху 08.45 Полезные советы 09.00 ПРОФИЛАКТИКА КАНАЛА 15.00 Т/с «Тайна старого моста» 15.55 Окно в Америку 16.30 Х/ф «Ужасный Генри» 18.15 Час-Ч 18.45, 21.40 Из первых уст 19.00 Дорогие депутаты 19.30 Первая колонка 20.00 Цикл «Вынуждены». Проект Общественного 21.50 Попутчики 23.00, 00.00 Итоги 00.20 Домашняя копилка 01.20 Т/с «Роксолана» 02.35 Х/ф «За сигаретами» ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.10 «Украинские сенсации» 07.05, 07.20 «Маша и медведь» 07.30, 19.30 ТСН 08.25 «Меняю жену – 8» 09.40 «Четыре свадьбы 4» 10.50 Х/ф «Когда зацветет багульник» 14.20 «Гадалка» 15.00 «Слепая» 15.25 «Не ври мне» 16.20 «Семейные мелодрамы – 5» 17.20 Т/с «Черная роза» 20.15 Т/с «Сваты – 5» 21.20, 22.20 Т/с «Смех и грех» 23.20, 23.55 Т/с «Местные новости» 00.20 Х/ф «Ангел» 02.10 «Great british: wedding cake» 03.15 «Great British Bake off – 2» ТК «ИНТЕР» 05.35 Д/ф «Заменитель смерти» 06.35 Мультфильм 07.00, 08.00, 09.00, 17.50 Новости 07.10, 08.10 Утро с ИНТЕРом

Схід 22.03 Захід 9.15 20-й місячний день

09.10 Х/ф «Таблетка от слез» 11.00 Д/с «Следствие вели... с Леонидом Каневским 2» 12.45 Судебные дела 14.40 Семейный суд 16.30 Жди меня 18.00 Ток-шоу «Касается каждого» 20.00 Подробности 20.40 Т/с «Брак по завещанию 3: Танцы на углях» 23.50 Т/с «Первая любовь» 01.40 Т/с «Исцеление любовью» ICTV 06.05 Служба розыска детей 06.10 М/с «Приключения мультяшек» 06.50, 08.45, 12.45, 15.45, 18.45, 21.05 Факты 07.35, 19.20 Чрезвычайные новости 09.15 Чрезвычайные новости. Итоги 10.10 Стоп-10 11.05, 13.10, 02.20 Т/с «Комиссар Рекс» 13.30 Провокатор 14.35, 16.20 Х/ф «Поймать коротышку» 17.00 Х/ф «Старые псы» 20.20 Достало! 21.30 Свобода слова 00.20 Х/ф «Невидимка» 03.40 Т/с «Рюрики» СТБ 05.50 Все буде добре! 07.35 Звездная жизнь. Недолюбленные дети 08.25 Звездная жизнь. Испытание алкоголем 09.25 Звездная жизнь. Из чудовища в красавицу... 10.20 Х/ф «Вечерняя сказка» 12.20 Битва экстрасенсов 13.20 Х-Фактор 16.00 Все будет добре! 18.00, 22.00 Вікна-Новини 18.40 Т/с «Коли ми вдома» 20.05 Следствие ведут экстрасенсы 21.00 Мистические истории-4 22.35 Беременна в 16 23.45 Дочки-Матери 00.40 Один за всех 01.55 Х/ф «Шумный день» НОВЫЙ КАНАЛ 05.40, 07.05 Kids Time 05.45 М/с «Губка Боб» 07.07 Т/с «Друзья» 10.05 Х/ф «Первая дочь» 12.05 Х/ф «Конвоиры» 14.05 Х/ф «Неуловимые» 15.55 Т/с «Счастливы вместе»

Риби

18.00, 01.40 Абзац! 19.00 Свадебные битвы 20.25 Х/ф «Принцесса и нищий» 22.15 Х/ф «Киносвидание» 23.55 Х/ф «Как я теперь люблю» 02.30 Служба розыска детей 02.35 Зона ночи ТЕТ 06.00 Твинисы 06.20 М/с «Вперед, Диего, вперед!» 06.50 М/с «Машины сказки» 07.15 М/с «Шоу Гарфилда» 07.40 М/с «Чаггингтон» 08.00 Мульт MIX 10.05 М/с «Смурфики» 10.35 М/с «Каспер» 11.00 Т/с «Маленькие тайны» 12.50 Полное перевоплощение. Дом за неделю 14.35 Панянка-селянка 15.35, 02.30 Дамочки рулят 16.00, 20.00 Виталька 17.00, 21.00 Страна У 18.00, 19.00 Т/с «Кухня» 18.30, 19.30 Т/с «Светофор» 22.30 Т/с «Два отца и два сына» 23.00 Бойцовский клуб 23.55 Т/с «Ангел или Демон» 00.50 Т/с «Месть» 01.40 ТЕТ-Интернет ТК «УКРАИНА» 06.00, 07.00, 08.00, 09.00 События 06.50, 07.10, 08.10 Утро с Украиной 09.15 Звездный путь 10.00, 19.45, 02.30 Ток-шоу «Говорит Украина» 11.10 Х/ф «Услышь мое сердце» 13.00 Х/ф «Рыжая» 14.45, 15.30 Т/с «Женский доктор» 15.00, 19.00, 01.45 События 18.00 Т/с «Королева игры» 21.00 Т/с «Лист ожидания» 23.00 События дня 23.30 Х/ф «Хеллбой II: Золотая армия» НТН 05.25 Х/ф «Собачье сердце» 07.45 Правда жизни 08.15 Агенты влияния 09.10 Народный повар 10.00 Большая разница по-украински 11.45 Рассмеши комика 13.25 Т/с «Криминалисты: мыслить как преступник»

15.00 Т/с «Паршивые овцы» 19.00, 21.30, 02.05 Свідок 19.30 Т/с «Вольф Мессинг: видевший сквозь время» 22.00 Т/с «CSI: Майами – 7» 23.45 Т/с «Элементарно – 2» 00.40 Т/с «Низкое зимнее солнце» 02.35 Х/ф «Открытое море: новые жертвы» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.00, 21.40 Время-Тайм 06.28 Утро с Библией 06.30, 06.50, 07.05, 07.15, 07.32 Утро на Пятом 06.35, 00.18 Обзор прессы 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00 Время новостей 07.10, 08.15, 22.15, 23.20, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.45, 10.30, 11.30 Время. Важно 07.50 Автопилот-новости 08.10, 08.20, 08.35 Утро на Пятом 09.15 Время: итоги недели 10.10 Большая политика 10.32, 11.32, 12.32 Прессконференция в прямом эфире 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 Время новостей 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30 Время. Важно 13.10, 14.10 День 16.10, 16.32, 17.19, 17.32, 18.15 Украина – прежде всего! 17.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00 Время новостей 17.30, 18.30, 22.30, 23.30, 00.30 Время. Важно 18.32 Лесной патруль 20.00, 21.10 Взгляд 22.32 Украина: невидимые бои 23.00, 00.00 Время новостей 23.32 Территория закона 00.35 Местное время ТОНИС 06.00 Х/ф «По щучьему велению» 07.05, 21.35 Зарисовки: коротко о главном 09.50 Цивилизация incognita 10.00, 16.50 Алло, доктор! 11.00 Новорожденные животные 12.10 Загадки гибели «Адмирала Нахимова», 13.50 Чудеса голубой планеты. Семь континентов 14.50 Такова спортивная жизнь. Инна Бочарова 15.40 Модные истории 16.00, 23.30 Энималия 17.45 Полет сквозь время 18.10 7 исторических чудес Украины. Древний Чернигов

18.25 Светские хроники 19.00 В гостях у Дмитрия Гордона 20.00 Загадочные миры 21.00 Rock Time c Петром Полтаревым 22.35 Вселенная 23.50 Кумиры 00.00 Латинский любовник 02.00 Красивые и амбициозные 02.40 После полуночи КРТ 06.00 День ангела 06.05, 09.30, 17.10 Попутчик 06.20, 08.00, 10.30 Родительские советы 06.30, 07.45, 08.10, 09.55 Просто вкусно 07.00 Возвращение кота Сметанкина 08.30 «Телемагазин «Соната» 09.40, 10.15 Эксклюзив для семьи 10.45, 13.10, 16.10 Просто вкусно 11.00 Ювелирный магазинчик 12.45 Мультфильм 13.30, 22.30 Ювелир 16.40 Фотопутешествия 16.50 Паспорт.ua 17.20 Х/ф «Не уходи» 1, 2 с. 19.00, 22.00 Архивы истории 19.30, 21.10 Чтобы помнили 20.15 Х/ф «Аферисты Дик и Джейн» 1 с. 21.00 На сон грядущим 00.30 Попурри 00.50 Телечат K1 06.00 Специя 06.30 TOP SHOP 07.40 А знаете ли вы, что... 08.10 Мультфильмы 09.40, 16.00 Файна Юкрайна 10.40 Т/с «Все женщины – ведьмы» 14.10, 19.10 Орёл и Решка 17.10 Званый ужин 21.00 КВН на БИС 22.00 Х/ф «Робинзоны из Беверли Хилз» 23.50 Х/ф «Притворись моим мужем» 01.35 Х/ф «2199: Космическая Одиссея» 03.45 Ночная жизнь

11 КАНАЛ 06.00 Мультфильмы 06.30 Новое видео поукраински 08.00 Новости недели 08.30 Проте 09.00 Т/с «Приключения Мерлина-4» 12.00 Х/ф «Такер: Человек и его мечта» 14.10 Вайпаут 16.30 Top Gear 17.30 ДжеДАИ 18.30, 23.30 Новости «СПЕЦКОР» 18.50 Люстратор 7.62 19.00 Новости 11 канала 19.30 Никополь сегодня 19.45 Акцент 20.20 Т/с «Такси: Бруклин» 21.20 Х/ф «Тринадцатый район» 23.50 Реал-Бодрит

7 • ТЕЛЕБАЧЕННЯ • «Червоний гірник» №54 (21577) • Четвер, 30 липня 2015 року

«Червоний Четвер,

Понеділок, 3 серпня

ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30 Мiсто. Тиждень 07.10, 08.25, 09.35, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 Контакт 07.45, 18.15 Мультфiльм 08.00, 15.15, 19.50 Мiркувалки 08.10, 09.40, 21.45 На землi на рiднiй… 09.00 ARTiCOOL 09.45 Мiсто майстрiв 10.00 Алея слави 10.30 Хiт-парад «На всi 100» 11.30 Профайл 11.55, 21.55 Епiзоди колишнього 12.00 Телеспортклуб 12.15 VIP стажер 12.40 Спецпроект пам’ятi загиблих вiйськових «Поiменно» 13.00, 01.45 Щоденник для батькiв 13.30, 20.05, 01.10 Гра долi 14.00 Здоров’я плюс 14.15 Вiд зупинки до зупинки 14.30 Книжкова полиця 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 Мiсто 15.25, 03.15 Золота колекцiя кiно 16.55 Iнтерклас 17.10 Мультфiльми 18.30 Подорож до невiдомого 19.25 Улюблена робота 19.35 Близькi подорожi 20.00 Афiша 20.20 Я пам‘ятаю 21.15 Свiт душi 22.00 Бесiди про вiчне 23.10 Х/ф «Чоловiк посла» 1 с. 00.40 Вiкендекспрес 02.15 Цивiлiзацiя INCOGNITA 02.45 Проф. iгри 05.00 Музичний калейдоскоп

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.30 Сумасшедшее видео 08.00 Т/с «Приключения Мерлина-4» 12.00 Х/ф «Такер: Человек и его мечта» 14.10 Вайпаут 16.30 Top Gear 17.30, 19.00 ДжеДАИ 18.30, 23.30 Новости «СПЕЦКОР» 18.50 Люстратор 7.62 19.20 Секретные материалы 20.20 Т/с «Такси: Бруклин» 21.20 Х/ф «Тринадцатый район» 23.50 Реал-Бодрит 00.20 Х/ф «Из-под земли» 02.10 Х/ф «Легенда о княгине Ольге» ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 07.30, 09.30 Мультфильм СССР 07.00, 09.00 Top shop 10.50 Х/ф «Узник замка Иф» 14.50, 19.55 Х/с «Комиссар Рекс» 16.30, 21.35 Х/с «Пуаро Агаты Кристи» 18.10 Х/ф «Здравствуйте, я ваша тетя» 23.15 Х/с «Чисто английские убийства» 01.00 Неизвестная версия 01.45 Своя роль 02.25 Киноляпы ТВ 1000 06.50 Х/ф «Престиж» 09.00 Х/ф «Ангелы и Демоны» 11.15 Х/ф «Танцуй со мной» 13.20 Х/ф «Гарри Поттер и тайная комната» 16.00 Х/ф «Не пойман, не вор» 18.10 Х/ф «Самый близкий друг» 20.00 Х/ф «Лекарь: Ученик Авиценны» 22.40 Х/ф «Уик-энд в Париже» 00.20 Х/ф «Танцуй со мной» 02.30 Х/ф «Мадлен» 04.20 Х/ф «Давай, до свидания!» ТВ 1000 КИНО 06.20 Х/ф «Подарок с характером» 07.55 Х/ф «Дон Сезар Де Базан» 10.30 Х/ф «Клоуны»

12.20 Х/ф «Игры мотыльков» 14.05 Х/ф «После дождичка в четверг» 15.30 Х/ф «Федька» 17.00 Х/ф «День Д» 18.30 Х/ф «Еще один год» 20.20 Х/ф «Нереальная любовь» 21.50 Х/ф «Орда» 00.05 Х/ф «9 дней и одно утро» 01.45 Х/ф «Сезон чудес» 03.25 Х/ф «После дождичка в четверг» 04.55 Х/ф «Разговор»

03.35 Т/с «Семнадцать мгновений весны» 05.00 Х/ф «Девочка, хочешь сниматься в кино?» 06.30 Х/ф «Моя Анфиса»

TV1000 ACTION 07.00 Х/ф «Последний бойскаут» 08.50 Х/ф «Коррупционер» 10.40 Х/ф «Сердце и души» 12.30 Х/ф «Большое дело» 14.05 Х/ф «Двадцать одно» 16.10 Х/ф «Астрал на улице Арлетт» 17.40 Х/ф «Жизнь за гранью» 19.20 Х/ф «Франклин» 21.00 Х/ф «Эмпайр Стэйт» 22.40 Х/ф «Двадцать одно» 00.50 Х/ф «Беги» 02.30 Х/ф «Коррупционер» 04.40 Х/ф «Настоящее преступление»

Q-TV 06.00 Игронавты 07.00, 14.30 М/ф «Приключения Джимми Нейтрона» 08.00, 18.00 М/ф «Губка Боб» 10.00, 16.00 М/ф «Пингвины Мадагаскара» 12.00 М/ф «Вольтрон» 13.00 М/ф «Монстры против пришельцев» 20.00 М/ф «Гриффины» 21.00, 00.00 М/ф «Симпсоны» 22.30 М/ф «Американський папаша» 23.30 М/ф «Южный Парк»

ТЕЛЕКЛУБ 21.00 Т/с «Ментовские войны 7» 22.00 Т/с «Пятая группа крови» 23.00 Т/с «Передел. Кровь с молоком» 00.00 Т/с «Я тебя люблю» 01.00 Т/с «Стилет-2» 02.00 Т/с «Аэропорт-2» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 08.00 Х/ф «Ищу друга жизни» 10.00 Х/ф «У матросов нет вопросов!» 12.00 Х/ф «Ошибки юности» 14.00 Х/ф «Открытая книга. Молодость» 1 с. 15.35 Т/с «Семнадцать мгновений весны» 17.00 Х/ф «Гойя, или Тяжкий путь познания» 1 с. 18.30 Х/ф «Гойя, или Тяжкий путь познания» 2 с. 20.00 Х/ф «Огни» 22.00 Х/ф «Соперницы» 00.00 Х/ф «Без мундира» 02.00 Х/ф «Открытая книга. Призвание» 2 с.

TV XXI FILM 10.00, 18.00, 02.00 Х/ф «Фараон» 12.20, 20.20 Х/ф «Отец солдата» 13.55, 21.55 Х/ф «Фундаменталист поневоле» 16.05, 00.05 Х/ф «У каждого свое кино»

ДЕТСКИЙ МИР 05.00, 11.00, 17.00 М/с «Покахонтас» 05.30, 11.30, 17.30 М/ф «В некотором царстве...» 06.00, 12.00, 18.00 Х/ф «Тигры на льду». М/ф «Морозики-морозы» 07.30, 13.30, 19.30 М/с «Легенда о Зорро». М/ф «Сила слова» 08.00, 14.00, 20.00 М/с «Ну, погоди!». М/ф «Похождения Чичикова. Манилов». «Три Панька хозяйствуют» 08.50, 14.50 М/ф «Цель» 09.00, 15.00 Х/ф «Мальчишки»: «Новенький», «Это именно я». М/ф «Светлячок» 10.30, 16.30 М/с «Болек и Лёлек – шахтеры». «День Святой Барбары», «Дядя Карл» 20.50 «Шишкин лес». «Тише едешь – дальше будешь» CBS DRAMA 05.45 Т/с «Судья Джуди» 06.10 Т/с «Новая сумеречная зона»

07.00 Т/с «Династия» 07.50 Т/с «Жара в ЛосАнджелесе» 08.40, 16.10 Т/с «Строго на юг» 09.30, 14.30, 21.10 Т/с «Возвращение в Эдем 2» 10.20, 13.40, 18.40 Т/с «Любовь и тайны Сансет Бич» 11.10 Т/с «Акция смерти» 12.50, 20.20, 02.25 Т/с «Твин Пикс» 15.20, 19.30, 22.50 Т/с «Пятница 13» 17.05 Т/с «Кларенс» 22.00 Т/с «Неприличное везение» 23.40 Т/с «Узнай врага» 00.35 Т/с «Секс, любовь и секреты» 01.30 Т/с «Война миров» DISCOVERY CHANNEL 06.00, 23.50 Top Gear 06.50, 11.55 Разрушители легенд 07.40 Аквариумный бизнес 08.30, 14.05, 18.10, 01.35 Как это сделано? 08.55, 13.40, 18.35 Как это устроено? 09.20 Инженерия невозможного 10.10 Гигантские мечи 11.05, 19.05 Охотники за складами 12.50 Автольянцы 14.35 Реставраторы лодок 15.25 Сверхчеловеческая наука 15.50 Что было дальше? 16.20, 02.49 Из любви к машинам 17.15 Махинаторы 20.00 Рыбацкие легенды Якуба Вагнера 21.00 Выжить вместе 22.00 Аляска – семья из леса 22.55 Пешком вдоль Нила 00.45 Молниеносные катастрофы 01.10 Настоящие аферисты 02.00 Охотники за реликвиями – ломбард НЛО ТВ 06.00, 09.20, 11.15, 13.10 Comedy Club 06.30 Пробуддись 07.15, 22.50 Т/с «Сышишьшоу» 10.15 Разрушители мифов 12.10 Раздолбаи

12.45 Раздолбаи. Взрывная волна 14.05, 20.35 Т/с «Универ 4» 14.40, 21.30 Т/с «Универ. Новая общага» 15.40 Т/с «Универ 2» 16.40 Т/с «Универ 3» 17.00 Т/с «Онлайн» 17.40 Comedy Club 19.40 Comedy Woman 23.30 М/с «Биба и Боба» 00.00 Т/с «Время призраков» 00.50 Мамахохотала шоу МЕГА 06.00, 00.20 Неожиданные преступники 06.50 Жертвы природы 07.40, 16.40 Правила жизни 08.30, 15.50 В поисках истины 09.20 Искатели 10.00, 17.30 Мистическая Украина 10.50, 18.20 Секретные территории 11.40 Путевка в ад 12.30 Дикие острова 13.20, 21.00 Он и она 14.10, 20.00 Сокровища со свалки 15.00, 19.10 В поисках приключений 21.50 Тайная жизнь животных 22.40 Опасная Австралия 23.30 Покер 01.20 Сокровище НОСТАЛЬГИЯ 06.00, 00.00 «До и после...» 07.00, 11.30, 14.25, 16.55 Музыкальная Ностальгия 07.20 «Это было недавно, это было давно» 08.35, 14.10 М/с «Болек и Лелек» 09.00 «Было ВРЕМЯ» 10.00 Х/ф «Городской романс» 12.00 «Акулы пера» 13.00 Концерт групп «Машина времени» и «Цветы» 15.00 Х/ф «Дикая любовь» 18.00 «СевАлогия» 18.55, 21.40, 22.55, 01.00 Музыкальная Ностальгия 19.20 Х/ф «Внимание – цунами!» 20.45 М/ф «Как казак счастье искал» 21.00 «Прошедшее ВРЕМЯ» 22.00 «Рожденные в СССР»

01.30 Х/ф «И повторится все» 02.50 М/ф «Полкан и Шавка» РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 06.20 Х/ф «Лицо французской национальности» 07.50 Х/ф «Коктебель» 09.40 Х/ф «Мужской сезон» 11.35 Х/ф «На краю стою» 13.10 Х/ф «Гений пустого места» 1 с. 13.55 Х/ф «Гений пустого места» 2 с. 14.55 Х/ф «Вдовий пароход» 16.30 Х/ф «Райское яблочко» 18.05 Х/ф «Стальная бабочка» 19.50 Т/с «Подземный переход» 20.50 Т/с «Ужин в четыре руки» 22.25 Х/ф «Три женщины Достоевского» 00.30 Х/ф «Старухи» 02.15 Х/ф «Лицо французской национальности» VIASAT HISTORY 07.00 Д/с «Восток – Запад: путешествия из центра мира» 08.00, 16.10 Д/с «Команда времени» 08.50 Д/с «Запретная история» 09.40, 13.55, 18.35 Д/с «Великие памятники архитектуры» 11.10, 17.00 Д/с «Музейные тайны» 12.00, 17.45 Д/с «История римского Колизея» 12.50 Д/с «Как построить средневековый замок» 15.20, 02.35 Д/с «Затерянный мир Александра Великого» 20.05, 23.50 Д/с «Охотники за мифами» 21.05 Д/с «По следам великих сражений» 22.00 Д/ф «Плантагенеты – самая кровавая династия Британии» 23.00 Д/с «Загадочные авиакатастрофы ВОВ» 00.45 Д/ф «Правда о Галлиполи» 01.35 Д/с «Катастрофа европейского еврейства»


«Червоний гірник» №54 (21577) • Четвер, 30 липня 2015 року • ТЕЛЕБАЧЕННЯ • 8

Вівторок, 4 серпня Cхід 5.26 Захід 20.20 Світловий день 14.54

«КРИВОРОЖЬЕ» 09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Своё, украинское 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:35 Актуальное интервью 19:45 Аспекты жизни УТ-1 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30, 21.00 Новости 06.10, 07.10 Агроэра 06.20, 08.25 От первого лица 07.30, 08.40 Эскулап 07.35 На слуху 08.35 Паспортный сервис 08.45 Полезные советы 09.00 Вечное 09.20 Сказки Лирника Саши 09.35 Мультфильм 09.40 Хочу быть 10.00, 14.40 Т/с «Тайна старого моста» 10.50 Попутчики 12.00 Правительство на связи с гражданами 12.25 Дорогие депутаты 13.15, 18.15 Час-Ч 13.40, 20.00 Цикл «Вынуждены». Проект Общественного 15.30 Фольк-music 16.35 Д/с «Мой новый дом – Корея» 17.35 Первая студия 18.45, 21.40 Из первых уст 19.00 Первые на Первом. Евроигры 19.30 Авторский проект «Вересень» 21.50 Война и мир 23.00, 00.00 Итоги 23.20 Вертикаль власти 00.20 Домашняя копилка 01.20 Т/с «Роксолана» 02.35 «Остров любви» ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.00 «Инспектор фреймут» 07.20, 07.35 «Маша и медведь» 07.45, 19.30 ТСН 08.40 «Меняю жену – 8» 09.55 «Четыре свадьбы 4» 11.15, 00.20 «Хочу в ВИАгру» 13.50, 20.15 Т/с «Сваты – 5» 14.55 «Слепая» 15.20 «Не ври мне» 16.20 «Семейные мелодрамы – 5» 17.20 Т/с «Черная роза» 21.20, 22.20 Т/с «Смех и грех»

Схід 22.33 Захід 10.33 21-й місячний день

02.15 Х/ф «Хеллбой II: Золотая армия»

Овен

23.20, 23.55 Т/с «Местные новости» 02.45, 03.45 «Great British Bake off – 2»

22.35 Дорогая, мы убиваем детей 00.30 Один за всех 02.05 Х/ф «Дело» пестрых»

ТК «ИНТЕР» 05.50, 22.50 Т/с «Первая любовь» 06.35 Мультфильм 07.00, 08.00, 09.00, 17.45 Новости 07.10, 08.10 Утро с ИНТЕРом 09.10 Т/с «Здравствуй, мама» 11.00 Д/с «Следствие вели... с Леонидом Каневским 2» 12.45 Судебные дела 13.40 Семейный суд 15.35 Т/с «Домработница» 18.00 Ток-шоу «Касается каждого» 20.00 Подробности 20.40 Т/с «Брак по завещанию 3: Танцы на углях» 00.45 Т/с «Исцеление любовью»

НОВЫЙ КАНАЛ 05.40, 07.10 Kids Time 05.45 М/с «Губка Боб» 07.12 Т/с «Друзья» 10.10, 16.10 Т/с «Не родись красивой» 12.00 Т/с «Моя прекрасная няня» 18.00, 02.05 Абзац! 19.00 Х/ф «Санктум» 20.55 Х/ф «Озеро страха: Тихие воды» 22.40 Х/ф «Озеро Страха: Последняя глава» 00.30 Х/ф «Рейд» 02.55 Ютьюбинск 2

ICTV 05.20, 14.00 Провокатор 06.00, 08.45, 12.45, 15.45, 18.45, 21.05 Факты 06.30 Утро в большом городе 09.15, 19.20 Чрезвычайные новости 10.10, 15.30, 16.20 Т/с «Вчера закончилась война» 12.00, 13.20, 03.15 Т/с «Комиссар Рекс» 17.45, 22.25 Т/с «Спецотряд «Шторм» 20.20 Гражданская оборона 21.30 Т/с «Последний бронепоезд» 23.15 Х/ф «Конец света» 01.35 Х/ф «Глубинная звезда шесть» 04.35 Т/с «Рюрики» СТБ 06.20, 18.00, 22.00 ВікнаНовини 06.55, 16.00 Все будет добре! 08.55 Звездная жизнь. Звездные похудения 09.50 Х/ф «Самая обаятельная и привлекательная» 11.20 Битва экстрасенсов 13.15 Х-Фактор 18.40 Т/с «Коли ми вдома» 20.05 Следствие ведут экстрасенсы 21.00 Мистические истории-4

ТЕТ 06.00 Твинисы 06.20 М/с «Вперед, Диего, вперед!» 06.50 М/с «Машины сказки» 07.15 М/с «Шоу Гарфилда» 07.40 М/с «Чаггингтон» 08.00 Мульт MIX 10.05 М/с «Смурфики» 10.35 М/с «Каспер» 11.00 Т/с «Маленькие тайны» 12.50 Полное перевоплощение. Дом за неделю 14.35 Панянка-селянка 15.35, 02.30 Дамочки рулят 16.00, 20.00 Виталька 17.00, 21.00 Страна У 18.00, 19.00 Т/с «Кухня» 18.30, 19.30 Т/с «Светофор» 22.00 Т/с «Два отца и два сына» 23.00 Бойцовский клуб 23.55 Т/с «Ангел или Демон» 00.50 Т/с «Месть» 01.40 ТЕТ-Интернет 02.50 Теория измены ТК «УКРАИНА» 06.10, 14.20, 15.30 Т/с «Женский доктор» 07.00, 08.00, 09.00, 15.00 События 07.10, 08.10 Утро с Украиной 09.15 Звездный путь 10.00, 19.45 Ток-шоу «Говорит Украина» 12.25 Т/с «Только о любви» 18.00 Т/с «Королева игры» 19.00, 01.30 События 21.00 Т/с «Лист ожидания» 23.00 События дня 23.30 Т/с «Проснемся вместе?»

НТН 05.25 Легенды бандитского Киева 05.50 Х/ф «Визит к Минотавру» 08.30 Утренний «Свідок» 09.00 Криминальные дела 09.50 Т/с «Коломбо» 11.45, 22.00 Т/с «CSI: Майами – 7» 13.20 Т/с «Закон и порядок. Отдел особых расследований» 15.00, 19.00, 21.30, 02.55 Свідок 15.15, 19.30 Т/с «Вольф Мессинг: видевший сквозь время» 17.00 Детективы 23.45 Т/с «Элементарно – 2» 00.40 Т/с «Низкое зимнее солнце» 02.05 Европейский покерный турнир 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.00, 21.40 Время-Тайм 06.28 Утро с Библией 06.30, 06.50, 07.05, 07.15, 07.32 Утро на Пятом 06.35, 00.18 Обзор прессы 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00 Время новостей 07.10, 08.15, 22.45, 23.20, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30 Время. Важно 07.50 Автопилот-новости 08.10, 08.20, 08.32 Утро на Пятом 09.15 Игра интересов 09.32 Граница Государства 10.32, 11.32, 12.32 Прессконференция в прямом эфире 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 Время новостей 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30 Время. Важно 13.10, 14.10 День 15.32 Машина времени 16.15, 16.32, 17.15, 17.32, 18.14 Украина – прежде всего! 17.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00 Время новостей 17.30, 18.30, 22.30, 23.30, 00.30 Время. Важно 18.32 Большая политика 20.00, 21.10 Взгляд 23.00, 00.00 Время новостей 23.32 Миграционный вектор 00.32 Местное время 00.40 Криминальные новости ТОНИС 05.55 Концерт А.Матвийчука «Полустанок любви» 07.05, 21.35 Зарисовки: коротко о главном

09.50 Цивилизация incognita 10.00, 16.50 Алло, доктор! 11.00, 20.00 Загадочные миры 12.10 Загадки гибели «Адмирала Нахимова», 13.10 Полет сквозь время 14.00, 22.35 Вселенная 14.50 Такова спортивная жизнь. Виктор Петренко 15.40 Модные истории 16.00, 23.30 Энималия 17.45 Социальный статус 18.20 7 исторических чудес Украины. Херсонес Таврический 18.50 Искусство и время 19.00 В гостях у Дмитрия Гордона 21.00 Отголоски 23.50 Кумиры 00.00 Латинский любовник 02.10 Красивые и амбициозные 02.50 После полуночи КРТ 06.00 День ангела 06.05, 09.30, 12.45, 17.15 Попутчик 06.20, 08.00, 10.30 Родительские советы 06.30, 07.45, 08.10, 09.55 Просто вкусно 07.00 Возвращение кота Сметанкина 08.30 «Телемагазин «Соната» 09.40, 10.15 Эксклюзив для семьи 10.45, 13.10, 16.10 Просто вкусно 11.00 Ювелирный магазинчик 12.55, 19.00 Паспорт.ua 13.30, 22.30 Ювелир 16.30, 19.30, 21.10 Чтобы помнили 17.30 Мультфильм 18.15 Х/ф «Аферисты Дик и Джейн» 1 с. 19.15 Здоровье 20.15 Х/ф «Аферисты Дик и Джейн» 2 с. 21.00 На сон грядущим 22.00 Архивы истории 00.30 Попури 00.50 Телечат 01.50 Под знаком Нобеля K1 06.00 Специя 06.30 TOP SHOP 07.40 А знаете ли вы, что... 08.10 Мультфильмы 09.40, 16.00 Файна Юкрайна 10.40 Т/с «Все женщины – ведьмы» 14.10, 19.10 Орёл и Решка 17.10 Званый ужин 21.00 КВН на БИС 22.00 Т/с «Доктор Хаус» 01.20 Топ-модель поамерикански 02.40 Ночная жизнь 11 КАНАЛ 06.00 Мультфильмы

06.30 Новое видео поукраински 08.00, 19.00 Новости 11 канала 08.30 Никополь сегодня 08.45 Акцент 09.00, 18.50, 20.00 Люстратор 7.62 09.10, 23.50 Реал-Бодрит 09.40 Д/п «Оружие будущего» 10.30 Д/п «Гнев планеты» 11.20 Д/п «Инженерные империи» 12.10 Х/ф «Ева-разрушительница» 14.00 Т/с «Инспектор Алекс» 15.50, 20.20 Т/с «Такси: Бруклин» 16.50 Видеобимба 17.25 6 кадров 18.30, 23.30 Новости «СПЕЦКОР» 19.30 Будьте здоровы 21.20 Х/ф «Ронин» 00.20 Х/ф «Ангелы неба» ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30, 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 Мiсто 07.10, 08.25, 09.35, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 Док. фильм 07.45, 18.15 Мультфiльм 08.00, 17.40 Улюблена робота 08.10, 04.45 Близькi подорожi 09.00 Подорож до невiдомого 09.40, 14.45, 19.55 Мiркувалки 09.50, 00.45 Гра долi 10.00 Спецпроект пам’ятi загиблих вiйськових «Поiменно» 10.15 Телеспортклуб 10.30 Х/ф «Чоловiк посла» 1 с. 11.55, 14.55, 22.25 Епiзоди колишнього 12.00 Книжкова полиця 12.30, 02.30 Бесiди про вiчне 13.00, 01.30 Щоденник для батькiв 13.30 Свiт душi 14.00 ARTiCOOL 14.30 Iнтерклас 15.15, 03.00 Золота колекцiя кiно 16.45 Вiд зупинки до зупинки 17.00 Здоров’я плюс 17.15 Профайл 18.30 Контакт 19.25 Алея слави 19.45 Афiша 19.50 Я пам‘ятаю 20.05 Резонанс 21.15 Енергозаощадження 21.30 VIP стажер 22.00 Мiсто майстрiв 22.20 На землi на рiднiй… 23.10 Х/ф «Чоловiк посла» 2 с. 02.00 Цивiлiзацiя INCOGNITA 05.00 Музичний калейдоскоп

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.30 Сумасшедшее видео 08.20, 19.00 ДжеДАИ 08.40, 18.30, 23.30 Новости «СПЕЦКОР» 09.00, 18.50, 19.20 Люстратор 7.62 09.10, 23.50 Реал-Бодрит 09.40 Д/п «Оружие будущего» 10.30 Д/п «Гнев планеты» 11.20 Д/п «Инженерные империи» 12.10 Х/ф «Ева-разрушительница» 14.00 Т/с «Инспектор Алекс» 15.50, 20.20 Т/с «Такси: Бруклин» 16.50 Видеобимба 17.25 6 кадров 21.20 Х/ф «Ронин» 00.20 Х/ф «Ангелы неба» 02.20 Х/ф «Ярослав Мудрый» ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 07.30, 09.30 Мультфильм СССР 07.00, 09.00 Top shop 12.00 Шутка за шуткой 12.25, 00.45 Неизвестная версия 13.15 Х/ф «Дача» 14.45, 19.45 Х/с «Комиссар Рекс» 16.25, 21.25 Х/с «Пуаро Агаты Кристи» 18.05 Х/ф «Впервые замужем» 23.05 Х/с «Чисто английские убийства» 01.35 Своя роль 02.15 Киноляпы ТВ 1000 06.10 Х/ф «Обладая тобой» 07.55 Х/ф «Танцуй со мной» 10.10 Х/ф «Любовники» 12.10 Х/ф «Почти знаменит» 14.20 Х/ф «Насмотревшись детективов» 16.00 Х/ф «12 лет рабства» 18.10 Х/ф «Стоун» 20.00 Х/ф «Как потерять друзей и заставить всех тебя ненавидеть» 21.55 Х/ф «Учитель английского» 23.30 Х/ф «Принцесса Монако» 01.20 Х/ф «Почти знаменит» 03.25 Х/ф «Свет вокруг» 05.15 Х/ф «Место под соснами»

ТВ 1000 КИНО 06.20 Х/ф «Верность» 08.10 Х/ф «Час пик» 10.15 Х/ф «Личный номер» 12.25 Х/ф «Подземелье ведьм» 14.00 Х/ф «Прогулка по Парижу» 15.35 Х/ф «Сомнамбула» 17.10 Х/ф «О чём молчат девушки» 18.45 Х/ф «Восьмерка» 20.20 Х/ф «Смешанные чувства» 21.50 Х/ф «Weekend» 23.30 Х/ф «Антикиллер» 01.30 Х/ф «Бедный, бедный Павел» 03.15 Х/ф «Подземелье ведьм» 04.50 Х/ф «Анна и командор» TV1000 ACTION 06.50 Х/ф «Франклин» 08.30 Х/ф «Двадцать одно» 10.40 Х/ф «Робосапиен» 12.10 Х/ф «Настоящее преступление» 14.20 Х/ф «Неуловимые» 16.00 Х/ф «Отчаянные меры» 17.40 Х/ф «Одержимость» 19.30 Х/ф «Двойник» 21.00 Х/ф «Напролом» 22.40 Х/ф «Терминатор: Да придёт спаситель» 00.40 Х/ф «Одержимость» 02.40 Х/ф «Трудная мишень» 04.30 Х/ф «Терминатор: Да придёт спаситель» ТЕЛЕКЛУБ 21.00 Т/с «Ментовские войны 7» 22.00 Т/с «Пятая группа крови» 23.00 Т/с «Передел. Кровь с молоком» 00.00 Т/с «Я тебя люблю» 01.00 Т/с «Стилет-2» 02.00 Т/с «Аэропорт-2» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 08.00 Х/ф «Огни» 10.00 Х/ф «Соперницы» 12.00 Х/ф «Без мундира» 14.00 Х/ф «Открытая книга. Призвание» 2 с. 15.35 Т/с «Семнадцать мгновений весны» 17.00 Х/ф «Девочка, хочешь сниматься в кино?» 18.30 Х/ф «Моя Анфиса» 20.00 Х/ф «Неоконченная повесть» 22.00 Х/ф «Следопыт»

00.00 Х/ф «Бумажные глаза Пришвина» 02.25 Сказка «Майская ночь, или Утопленница» 03.30 Т/с «Семнадцать мгновений весны» 05.00 Х/ф «Грибной дождь» 06.30 Х/ф «Карантин» TV XXI FILM 10.00, 18.00, 02.00 Х/ф «Богатство» 4 с. 10.55, 18.55, 02.55 Х/ф «Турецкий для начинающих» 12.45, 20.45 Х/ф «У реки» 14.20, 22.20 Х/ф «Летучий отряд Скотланд Ярда» 16.15, 00.15 Х/ф «Вегас: Правдивая история» Q-TV 06.00 Игронавты 07.00, 14.30 М/ф «Приключения Джимми Нейтрона» 08.00, 18.00 М/ф «Губка Боб» 10.00, 16.00 М/ф «Пингвины Мадагаскара» 12.00 М/ф «Вольтрон» 13.00 М/ф «Монстры против пришельцев» 20.00 М/ф «Гриффины» 21.00, 00.00 М/ф «Симпсоны» 22.30 М/ф «Американський папаша» 23.30 М/ф «Южный Парк» ДЕТСКИЙ МИР 05.00, 11.00, 17.00 М/с «Покахонтас» 05.30, 11.30, 17.30 М/ф «Межа», «Веселая карусель» 06.00, 12.00, 18.00 Х/ф «Рыцарь из Княжгородка». М/ф «Мукскороход» 07.30, 13.30, 19.30 М/с «Легенда о Зорро». М/ф «Наш дом» 08.00, 14.00, 20.00 М/с «Ну, погоди!». М/ф «Беги, ручеек». «Четверо с одного двора». «Последние волшебники» 08.50, 14.50 М/ф «Пантелей и пугало» 09.00, 15.00 Х/ф «Я купил папу». М/ф «Олень и волк» 10.30, 16.30 М/с «Болек и Лёлек – шахтеры». М/с «Болек и Лёлек – шахтеры». «Пампалини – охотник»

CBS DRAMA 05.45 Т/с «Судья Джуди» 06.10 Т/с «Династия» 07.50 Т/с «Жара в ЛосАнджелесе» 08.40, 16.10 Т/с «Строго на юг» 09.30, 14.30, 21.10 Т/с «Возвращение в Эдем 2» 10.20, 13.40, 18.40 Т/с «Любовь и тайны Сансет Бич» 11.15 Т/с «Кларенс» 12.50, 20.20, 02.25 Т/с «Твин Пикс» 15.20, 19.30, 22.50 Т/с «Пятница 13» 17.05 Т/с «Одинокие женщины и женатые мужчины» 22.00 Т/с «Неприличное везение» 23.40 Т/с «Таксист» 00.35 Т/с «Солдаты удачи» DISCOVERY CHANNEL 06.00, 23.50 Top Gear 06.50, 11.55 Сверхчеловеческая наука 07.15, 12.20 Что было дальше? 07.40 Реставраторы лодок 08.30, 14.05, 18.10, 01.35 Как это сделано? 08.55, 13.40, 18.35 Как это устроено? 09.20 Рыбацкие легенды Якуба Вагнера 10.10 Выжить вместе 11.05, 19.05 Охотники за реликвиями – ломбард 12.50 Из любви к машинам 14.35 Оголтелая рыбалка 15.25 А ты бы выжил? 16.20, 02.49 Акулы автоторгов из Далласа 17.15 Махинаторы 20.00 Полный форсаж 21.00 Коллекционеры авто 22.00 Уличные гонки 22.55 Катастрофа на колесах 00.45 Молниеносные катастрофы НЛО ТВ 06.30 Пробуддись 07.15 Т/с «Маслюки» 09.20, 11.20, 13.15, 17.40 Comedy Club 10.20 Разрушители мифов 12.15 Раздолбаи 12.50 Раздолбаи. Взрывная волна 14.10, 20.45 Т/с «Универ 4» 14.45, 21.45 Т/с «Универ.

Новая общага» 15.40 Т/с «Универ 2» 16.40 Т/с «Универ 3» 17.05 Т/с «Онлайн» 19.45 Comedy Woman 23.10 Т/с «Сышишь-шоу» 23.30 М/с «Биба и Боба» 00.05 Т/с «Время призраков» МЕГА 06.00, 00.20 Неожиданные преступники 06.50, 22.40 Жертвы природы 07.40, 16.40 Правила жизни 08.30, 15.50 В поисках истины 09.20 Искатели 10.00, 17.30 Мистическая Украина 10.50, 18.20 Секретные территории 11.40 Путевка в ад 12.30 Дикие острова 13.20, 21.00 Он и она 14.10, 20.00 Сокровища со свалки 15.00, 19.10 В поисках приключений 21.50 Тайная жизнь животных НОСТАЛЬГИЯ 06.00 «Акулы пера» 07.00 Концерт групп «Машина времени» и «Цветы» 08.10, 02.35 М/с «Болек и Лелек» 08.25, 10.55, 12.55, 15.40 Музыкальная Ностальгия 09.00 Х/ф «Дикая любовь» 12.00 «СевАлогия» 13.20 Х/ф «Внимание – цунами!» 14.45 М/ф «Как казак счастье искал» 15.00, 21.00 «Прошедшее ВРЕМЯ» 16.00, 22.00 «Рожденные в СССР» 16.55, 18.40, 20.20, 21.40 Музыкальная Ностальгия 18.00 Д/ф «Ностальгия по Ташкенту» 19.10 Х/ф «Отпуск, который не состоялся» 20.40 М/ф «Как казаки на свадьбе гуляли» 23.00, 01.00 Музыкальная Ностальгия 00.00 «До и после...» 01.20 «Это было недавно,

это было давно» РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 05.25 Х/ф «Мужской сезон» 07.20 Х/ф «На краю стою» 08.55 Х/ф «Гений пустого места» 1 с. 09.40 Х/ф «Гений пустого места» 2 с. 10.35 Х/ф «Вдовий пароход» 12.10 Х/ф «Райское яблочко» 13.40 Т/с «Подземный переход» 14.35 Х/ф «Стальная бабочка» 16.30 Т/с «Ужин в четыре руки» 18.05 Х/ф «Три женщины Достоевского» 19.55 Т/с «Подземный переход» 20.50 Х/ф «Ваша остановка, мадам» 22.25 Х/ф «Сдвиг» 00.15 Х/ф «Коктебель» VIASAT HISTORY 07.00 Д/с «Восток – Запад: путешествия из центра мира» 08.00, 12.40, 16.10 Д/с «Команда времени» 08.50, 21.00 Д/с «Забытые фотографии Первой мировой войны» 09.50, 19.15, 00.55 Д/с «Загадочные авиакатастрофы ВОВ» 10.40 Д/с «Погода, изменившая ход истории» 11.10, 17.00 Д/с «Музейные тайны» 11.55, 17.45 Д/с «История римского Колизея» 13.30 Д/с «Как построить средневековый замок» 14.30 Д/с «Воссоздавая историю» 15.20, 02.35 Д/с «Затерянный мир Александра Великого» 18.30 Д/с «Запретная история» 20.05, 00.00 Д/с «Охотники за мифами» 22.00 Д/с «Длинные тени Первой мировой войны» 23.00 Д/с «История христианства» 01.40 Д/с «Катастрофа европейского еврейства

Середа, 5 серпня Cхід 5.27 Захід 20.19 Світловий день 14.52

«КРИВОРОЖЬЕ» 09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Актуальное интервью 09:45 Аспекты жизни 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:35 Современник 19:50 Юные эксперты УТ-1 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30, 21.00 Новости 06.10, 07.10 Агроэра 06.20, 08.25 От первого лица 07.25 Эра строительства 07.30, 08.40 Эскулап 07.35, 23.30 На слуху 08.35 Паспортный сервис 08.45 Полезные советы 09.00 Вечное 09.20 Сказки Лирника Саши 09.35 Мультфильм 09.40 Кто в доме хозяин? 10.00, 14.40 Т/с «Тайна старого моста» 10.50 Как Ваше здоровье? 11.30 Д/ф «Клуб приключений» 13.15, 18.20 Час-Ч 13.40 Цикл «Вынуждены». Проект Общественного 15.30 Д/ф «Триполье. Забытая цивилизация Старой Европы» 16.30 Книга ua 16.55 Д/с «Мой новый дом – Корея» 17.25 Д/с «Китай на кончике языка» 18.55, 21.40 Из первых уст 19.05 Х/ф «Железная сотня» 21.50 Следствие. Инфо 23.00, 00.00 Итоги 23.20 Тепло. Ua 00.20 Домашняя копилка 01.20 Т/с «Роксолана» 02.35 «Остров любви» ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.10 «Верните мне красоту» 07.20, 07.35 «Маша и медведь» 07.45, 19.30 ТСН 08.40 «Меняю жену – 8» 10.00 «Четыре свадьбы – 2» 11.15, 00.20 «Хочу в ВИАгру» 13.15, 20.15 Т/с «Сваты – 5» 14.20 «Гадалка» 14.55 «Слепая» 15.20 «Не ври мне» 16.20 «Семейные мелодрамы – 5» 17.20 Т/с «Черная роза» 21.20, 22.20 Т/с «Смех и грех»

Схід 23.04 Захід 11.50 22-й місячний день

23.20, 23.55 Т/с «Местные новости» 02.20, 03.20 «Great British Bake off – 2» ТК «ИНТЕР» 05.50, 22.50 Т/с «Первая любовь» 06.35 Мультфильм 07.00, 08.00, 09.00, 17.45 Новости 07.10, 08.10 Утро с ИНТЕРом 09.10 Т/с «Здравствуй, мама» 11.00 Д/с «Следствие вели... с Леонидом Каневским 2» 12.45 Судебные дела 13.40 Семейный суд 15.35 Т/с «Домработница» 18.00 Ток-шоу «Касается каждого» 20.00 Подробности 20.40 Т/с «Брак по завещанию 3: Танцы на углях» 00.45 Т/с «Исцеление любовью» ICTV 05.10 Служба розыска детей 05.15 Студия Вашингтон 05.20, 14.20 Провокатор 06.00, 08.45, 12.45, 15.45, 18.45, 21.05 Факты 06.30 Утро в большом городе 09.15, 19.20 Чрезвычайные новости 10.10, 15.30, 16.20 Т/с «Вчера закончилась война» 12.00, 13.20, 03.25 Т/с «Комиссар Рекс» 17.50, 22.25 Т/с «Спецотряд «Шторм» 20.20 Секретный фронт 21.30 Т/с «Последний бронепоезд» 23.20 Х/ф «Стиратель» 01.30 Х/ф «Огонь из преисподней» 04.50 Т/с «Рюрики» СТБ 06.15, 18.00, 22.00 ВікнаНовини 06.50, 16.00 Все будет добре! 08.45 Звездная жизнь. Самоубийцы-неудачники 09.40 Звездная жизнь. Выжить после смерти 10.25 Тайны МастерШеф. Марина Шевченко. На игле 11.15 Тайны МастерШеф. Одна за всех 12.15 Битва экстрасенсов 14.05 Дорогая, мы убиваем детей 18.40 Т/с «Коли ми вдома»

Овен

20.05 Следствие ведут экстрасенсы 21.00 Мистические истории-4 22.35 Давай поговорим про секс 2 00.30 Один за всех 02.10 Х/ф «Законный брак» НОВЫЙ КАНАЛ 05.40, 07.10 Kids Time 05.45 М/с «Губка Боб» 06.10 25-й кадр 07.12 Т/с «Друзья» 10.10, 16.10 Т/с «Не родись красивой» 12.00 Т/с «Счастливы вместе» 18.00 Абзац! 19.00 Х/ф «Голубая лагуна» 20.45 Х/ф «Годзилла» 23.10 Х/ф «Пегас против Химеры» 01.00 Х/ф «Рейд 2» ТЕТ 06.00 Твинисы 06.20 М/с «Вперед, Диего, вперед!» 06.50 М/с «Машины сказки» 07.15 М/с «Шоу Гарфилда» 07.40 М/с «Чаггингтон» 08.00 Мульт MIX 10.05 М/с «Смурфики» 10.35 М/с «Каспер» 11.00 Т/с «Маленькие тайны» 12.50 Полное перевоплощение. Дом за неделю 14.35 Панянка-селянка 15.35, 02.30 Дамочки рулят 16.00, 20.00 Виталька 17.00, 21.00 Страна У 18.00, 19.00 Т/с «Кухня» 18.30, 19.30 Т/с «Светофор» 22.00 Т/с «Два отца и два сына» 23.00 Бойцовский клуб 23.55 Т/с «Ангел или Демон» 00.50 Т/с «Месть» 01.40 ТЕТ-Интернет 02.50 Теория измены ТК «УКРАИНА» 06.10, 14.20, 15.30 Т/с «Женский доктор» 07.00, 08.00, 09.00, 15.00 События 07.10, 08.10 Утро с Украиной 09.15 Звездный путь 10.00, 19.45 Ток-шоу «Говорит Украина» 12.25 Т/с «Только о любви» 18.00 Т/с «Королева игры» 19.00, 01.40 События 21.40 Футбол. Лига Чемпионов УЕФА. «Шахтер» (Украина) – «Фенербахче» (Турция)

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.30 Сумасшедшее видео 08.20, 19.00 ДжеДАИ 08.40, 18.30, 23.30 Новости «СПЕЦКОР» 09.00, 18.50 Люстратор 7.62 09.10, 23.50 Реал-Бодрит 09.40 Д/п «Необычные войны» 10.30 Д/п «Гнев планеты» 11.20 Д/п «Инженерные империи» 12.10 Х/ф «Ева-разрушительница» 14.00 Т/с «Инспектор Алекс» 15.50, 20.20 Т/с «Такси: Бруклин» 16.50 Видеобимба 17.25 6 кадров 19.20 Совершенно секретно 21.20 Х/ф «Точка падения» 00.20 Х/ф «Однажды на Востоке» ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 07.30, 09.30 Мультфильм СССР 07.00, 09.00 Top shop 12.10 Шутка за шуткой 12.40, 00.45 Неизвестная версия 13.30 Х/ф «Незваный друг» 15.05, 19.45 Х/с «Комиссар Рекс» 16.40, 21.25 Х/с «Пуаро Агаты Кристи» 18.15 Х/ф «Настя» 23.05 Х/с «Чисто английские убийства» 01.35 Своя роль 02.15 Киноляпы ТВ 1000 07.30 Х/ф «Давай, до свидания!» 09.05 Х/ф «Почти знаменит» 11.15 Х/ф «Декабрь» 12.45 Х/ф «Эпоха невинности» 15.05 Х/ф «Порочные связи» 16.35 Х/ф «Уик-энд в Париже» 18.15 Х/ф «Трудности перевода» 20.00 Х/ф «Северная страна» 22.15 Х/ф «Свет вокруг» 00.05 Х/ф «Бобер» 01.45 Х/ф «Эпоха невинности»

ТВ 1000 КИНО 06.20 Х/ф «Пиры Валтасара, или ночь со Сталиным» 08.05 Х/ф «Полярный рейс» 09.50 Х/ф «После дождичка в четверг» 11.20 Х/ф «Разговор» 12.45 Х/ф «Год тёленка» 14.15 Х/ф «Игры мотыльков» 16.05 Х/ф «Ангелы войны» 18.10 Х/ф «Гарпастум» 20.20 Х/ф «Параллельные миры» 21.55 Х/ф «Вы не оставите меня» 23.55 Х/ф «Парень с Марса» 01.35 Х/ф «Клоуны» 03.25 Х/ф «Год тёленка» TV1000 ACTION 06.40 Х/ф «Аферисты Дик и Джейн» 08.20 Х/ф «Отчаянные меры» 10.15 Х/ф «Громобой» 11.55 Х/ф «Одержимость» 13.45 Х/ф «Терминатор: Да придёт спаситель» 15.45 Х/ф «Опасная иллюзия» 17.30 Х/ф «Святые из Бундока 2: День всех святых» 19.40 Х/ф «Остров смерти» 21.00 Х/ф «10000 лет до н.э.» 22.50 Х/ф «Франклин» 00.40 Х/ф «Святые из Бундока 2: День всех святых» ТЕЛЕКЛУБ 21.00 Т/с «Ментовские войны 7» 22.00 Т/с «Пятая группа крови» 23.00 Т/с «Передел. Кровь с молоком» 00.00 Т/с «Я тебя люблю» 01.00 Т/с «Стилет-2» 02.00 Т/с «Аэропорт-2» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 08.00 Х/ф «Неоконченная повесть» 10.00 Х/ф «Следопыт» 12.00 Х/ф «Бумажные глаза Пришвина» 14.25 Сказка «Майская ночь, или Утопленница» 15.30 Т/с «Семнадцать мгновений весны» 17.00 Х/ф «Грибной дождь»

18.30 Х/ф «Карантин» 20.00 Х/ф «Вторая попытка Виктора Крохина» 22.00 Х/ф «Специальный репортаж, или Супермен этого дня» 00.00 Х/ф «Скорбное бесчувствие» 02.00 Х/ф «Герой нашего времени». TV XXI FILM 10.00, 18.00, 02.00 Х/ф «Богатство» 5 с. 10.55, 18.55, 02.55 Х/ф «Телесеть» 13.00, 21.00 Х/ф «Дом Хемингуэй» 14.35, 22.35 Х/ф «Страсти Дон Жуана» 16.05, 00.05 Х/ф «Бал вампиров» Q-TV 06.00 Игронавты 07.00, 14.30 М/ф «Приключения Джимми Нейтрона» 08.00, 18.00 М/ф «Губка Боб» 10.00, 16.00 М/ф «Пингвины Мадагаскара» 12.00 М/ф «Вольтрон» 13.00 М/ф «Монстры против пришельцев» 20.00 М/ф «Гриффины» 21.00, 00.00 М/ф «Симпсоны» ДЕТСКИЙ МИР 05.00, 11.00, 17.00 М/с «Покахонтас» 05.30, 11.30, 17.30 М/ф «Кентервильское привидение». М/ф «Птичка Тари» 06.00, 12.00, 18.00 Х/ф «Если верить Лопотухину...» 1 с. М/ф «Шел трамвай десятый номер...». «Самое настоящее приключение» 07.30, 13.30, 19.30 М/с «Легенда о Зорро». М/ф «да здравствует Персей!» 08.00, 14.00, 20.00 М/с «Ну, погоди!». М/ф «Серый волк энд Красная шапочка». «Путаница». «Веселая карусель» 08.50, 14.50 М/ф «Сказка о карасях, зайце и бубликах» 09.00, 15.00 Х/ф «Руки вверх!». М/ф «Страна Оркестрия». «Три Ивана»


НТН 05.00 Легенды бандитского Киева 05.50 Х/ф «Визит к Минотавру» 08.30 Утренний «Свідок» 09.00 Криминальные дела 09.50 Т/с «Коломбо» 11.45, 22.00 Т/с «CSI: Майами – 7» 13.20 Т/с «Закон и порядок. Отдел особых расследований» 15.00, 19.00, 21.30, 02.25 Свідок 15.15, 19.30 Т/с «Вольф Мессинг: видевший сквозь время» 17.00 Детективы 23.45 Т/с «Элементарно – 2» 00.40 Т/с «Банши» 02.55 Случайный свидетель 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.00, 21.40 Время-Тайм 06.28 Утро с Библией 06.30, 06.50, 07.05, 07.15, 07.32 Утро на Пятом 06.35, 10.20, 00.18 Обзор прессы 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00 Время новостей 07.10, 08.15, 00.15 Бизнесвремя 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30 Время. Важно 07.50 Автопилот-новости 08.10, 08.20, 08.32 Утро на Пятом 10.32, 11.32, 12.32 Прессконференция в прямом эфире 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 Время новостей 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30 Время. Важно 13.10, 14.10 День 14.32 Игра интересов 15.32 Модное здоровье 16.10, 16.32, 17.15, 17.32, 18.15 Украина – прежде всего! 17.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00 Время новостей 17.30, 18.30, 22.30, 00.30 Время. Важно 18.32 Невыдуманные истории 20.00, 21.10 Взгляд 22.32 Клуб реформ 23.40 Бизнес время 00.00 Время новостей 00.32 Местное время 00.40 Криминальные новости ТОНИС 05.55 Концерт А.Матвийчука «Полустанок любви» 07.00 Отголоски 07.40 Зарисовки: коротко о главном 09.50 Цивилизация incognita 10.00, 16.50 Алло, доктор!

11.00, 20.00 Загадочные миры 12.10 Джаз-коло 13.00 Социальный статус 14.00, 22.05 Вселенная 14.50 Такова спортивная жизнь. Елена Витриченко 15.40 Модные истории 16.00, 23.00 Энималия 17.45 Полет сквозь время 18.10 7 исторических чудес Украины. Хортица 18.30 Светские хроники 19.00 В гостях у Дмитрия Гордона 21.00 Rock Time c Петром Полтаревым 21.35 Глобал – 3000 23.25 Вдохновение 23.45 Ландшафтные игры 00.00 Латинский любовник 02.10 Красивые и амбициозные КРТ 06.00 День ангела 06.05, 17.15, 01.50 Попутчик 06.20, 08.00, 10.30 Родительские советы 06.30, 07.45, 09.55, 10.45 Просто вкусно 07.00 Возвращение кота Сметанкина 08.10, 12.45, 19.15 Здоровье 08.30 «Телемагазин «Соната» 09.30, 19.00 Фотопутешествия 09.40, 10.15 Эксклюзив для семьи 11.00 Ювелирный магазинчик 13.10 Просто вкусно 13.30, 22.30 Ювелир 16.10 Паспорт.ua 16.30, 19.30, 21.10 Чтобы помнили 17.30 Мультфильм 17.40, 22.00 Архивы истории 18.15 Х/ф «Аферисты Дик и Джейн» 2 с. 20.10 Х/ф «Театр» 1 с. 21.00 На сон грядущим 00.30 Попурри 00.50 Телечат K1 06.00 Специя 06.30 TOP SHOP 07.40 А знаете ли вы, что... 08.10 Мультфильмы 09.40, 16.00 Файна Юкрайна 10.40 Т/с «Все женщины – ведьмы» 14.10, 19.10 Орёл и Решка 17.10 Званый ужин 21.00 КВН на БИС 22.00 Т/с «Доктор Хаус» 01.20 Топ-модель порусски 02.40 Ночная жизнь 11 КАНАЛ 06.00 Мультфильмы 06.30 Новое видео поукраински

08.00, 19.00 Новости 11 канала 08.30 Мой малыш 09.00, 18.50 Люстратор 7.62 09.10, 23.50 Реал-Бодрит 09.40 Д/п «Необычные войны» 10.30 Д/п «Гнев планеты» 11.20 Д/п «Инженерные империи» 12.10 Х/ф «Ева-разрушительница» 14.00 Т/с «Инспектор Алекс» 15.50, 20.20 Т/с «Такси: Бруклин» 16.50 Видеобимба 17.25 6 кадров 18.30, 23.30 Новости «СПЕЦКОР» 19.30 Про закони 20.00 Совершенно секретно 21.20 Х/ф «Точка падения» 00.20 Х/ф «Однажды на Востоке» ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.35 Бадьорий ранок 06.30, 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 Мiсто 07.10, 08.30, 09.40, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 Контакт 07.45, 18.15 Мультфiльм 08.00 Алея слави 09.05 Книжкова полиця 09.45, 14.50, 19.55 Мiркувалки 10.00 Профайл 10.30 Х/ф «Чоловiк посла» 2 с. 11.55, 22.25 Епiзоди колишнього 12.00 Резонанс 12.15 Док. фильм 12.45 Близькi подорожi 13.00, 01.30 Щоденник для батькiв 13.30 Мiсто майстрiв 13.45 Улюблена робота 14.05 Iнтерклас 14.20 Подорож до невiдомого 15.15, 03.00 Золота колекцiя кiно 16.55 ARTiCOOL 17.25 Свiт душi 18.30, 00.40 Гра долi 18.45 Громадський мiкрофон 18.55 Я пам‘ятаю 19.25 Вiд зупинки до зупинки 19.40 Спецпроект пам’ятi загиблих вiйськових «Поiменно» 20.05 Телеспортклуб 21.15 Моє житло 21.30, 01.10 VIP стажер 22.00 Здоров’я плюс 22.15 Афiша 22.20 На землi на рiднiй… 23.10 Х/ф «Чоловiк посла» 3 с. 02.00 Цивiлiзацiя INCOGNITA 02.30, 04.30 Професiйнi iгри 05.00 Музичний калейдоскоп

ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 10.30, 16.30 М/с «Болек и Лёлек – шахтеры». «Зеленая гора» CBS DRAMA 05.45 Т/с «Судья Джуди» 06.10 Т/с «Династия» 07.50 Т/с «Жара в ЛосАнджелесе» 08.40, 16.10 Т/с «Строго на юг» 09.30, 14.30, 21.10 Т/с «Возвращение в Эдем 2» 10.20, 13.40, 18.40 Т/с «Любовь и тайны Сансет Бич» 11.10 Т/с «Одинокие женщины и женатые мужчины» 12.50, 20.20, 02.25 Т/с «Твин Пикс» 15.20, 19.30, 22.50 Т/с «Пятница 13» 17.00 Т/с «Сделай вид, что не замечаешь ее» 22.00 Т/с «Неприличное везение» DISCOVERY CHANNEL 06.00, 23.50 Top Gear 06.50, 11.55 А ты бы выжил? 07.40 Оголтелая рыбалка 08.30, 14.05, 18.10, 01.35 Как это сделано? 08.55, 13.40, 18.35 Как это устроено? 09.20 Коллекционеры авто 10.10 Полный форсаж 11.05, 19.05 Кладоискатели Америки 12.50 Акулы автоторгов из Далласа 14.35, 22.55 Мастер по созданию бассейнов 15.25 Наука магии 16.20, 02.49 Пятая передача 17.15 Махинаторы 20.00 Битвы за контейнеры 21.00 Что у вас в гараже? 22.00 Гаражное золото 00.45 Молниеносные катастрофы НЛО ТВ 06.30 Пробуддись 07.15 Т/с «Онлайн. Вне сети» 09.25, 11.20, 13.15, 17.45 Comedy Club 10.20 Разрушители мифов 12.15 Раздолбаи

12.50 Раздолбаи. Взрывная волна 14.15, 20.45 Т/с «Универ 4» 14.50, 21.40 Т/с «Универ. Новая общага» 15.45 Т/с «Универ 2» 16.45 Т/с «Универ 3» 17.10 Т/с «Онлайн» 19.50 Comedy Woman 23.05 Т/с «Сышишь-шоу» 23.30 М/с «Биба и Боба» МЕГА 06.00, 00.20 Неожиданные преступники 06.50, 22.40 Жертвы природы 07.40, 16.40 Правила жизни 08.30, 15.50 В поисках истины 09.20 Искатели 10.00, 17.30 Мистическая Украина 10.50, 18.20 Секретные территории 11.40 Путевка в ад 12.30 Дикие острова 13.20, 21.00 Он и она 14.10 Оружие: семейное дело 15.00, 19.10 В поисках приключений 20.00 Сокровища со свалки 21.50 Тайная жизнь животных НОСТАЛЬГИЯ 06.00 «СевАлогия» 06.55, 09.40, 10.55, 12.40 Муз.Ностальгия 07.20 Х/ф «Внимание – цунами!» 08.45 М/ф «Как казак счастье искал» 09.00, 15.00, 21.00 «Прошедшее ВРЕМЯ» 10.00, 16.00, 22.00 «Рожденные в СССР» 12.00 Д/ф «Ностальгия по Ташкенту» 13.10 Х/ф «Отпуск, который не состоялся» 14.20, 15.40, 17.00, 21.40 Музыкальная Ностальгия 14.40 М/ф «Как казаки на свадьбе гуляли» 19.15 Х/ф «Их знали только в лицо» 22.55, 02.25 Музыкальная Ностальгия 23.20 «Рок-н-ролл ТВ» 00.00 «Акулы пера» 01.00 Концерт групп «Машина времени» и «Цветы»

РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 05.25 Х/ф «Гений пустого места» 1 с. 06.10 Х/ф «Гений пустого места» 2 с. 07.05 Х/ф «Вдовий пароход» 08.40 Х/ф «Райское яблочко» 10.10 Х/ф «Стальная бабочка» 12.00 Т/с «Ужин в четыре руки» 13.40 Т/с «Подземный переход» 14.35 Х/ф «Три женщины Достоевского» 16.25 Х/ф «Ваша остановка, мадам» 18.00 Х/ф «Сдвиг» 19.55 Т/с «Подземный переход» 20.50 Х/ф «Чартер» 22.15 Х/ф «Я остаюсь» 00.15 Х/ф «Мужской сезон» 02.05 Х/ф «Гений пустого места» 1-2 с. VIASAT HISTORY 07.00 Д/с «Восток – Запад: путешествия из центра мира» 08.00, 12.50, 16.30 Д/с «Команда времени» 08.50 Д/с «Холодная война: подводное противостояние» 09.45, 19.00 Д/с «История христианства» 10.45 Д/с «Погода, изменившая ход истории» 11.10, 17.25 Д/с «Музейные тайны» 12.00, 18.10 Д/с «Запретная история» 13.40 Д/с «Как построить средневековый замок» 14.45 Д/с «Международный ядерный проект» 15.40, 02.30 Д/с «Затерянный мир Александра Великого» 20.05, 23.40 Д/с «Охотники за мифами» 21.00 Д/ф «Миссия Х» 21.55 Д/с «По следам великих сражений» 22.50 Д/ф «Плантагенеты – самая кровавая династия Британии» 00.35 Д/ф «Бойцовский клуб: оправданная жестокость» 01.30 Д/с «Катастрофа европейского еврейства»

Четвер, 6 серпня Cхід 5.28 Захід 20.17 Світловий день 14.49

«КРИВОРОЖЬЕ» 09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Современник 09:50 Юные эксперты 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:35 Диалог УТ-1 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30, 21.00 Новости 06.10, 07.10 Агроэра 06.20, 08.25 От первого лица 07.25 Тепло. Ua 07.35, 08.40 Эскулап 07.40, 23.25 На слуху 08.35 Паспортный сервис 08.45 Полезные советы 09.00 Вечное 09.20 Сказки Лирника Саши 09.35 Мультфильм 09.40 Как это? 10.00, 14.40 Т/с «Тайна старого моста» 10.50 Свет 11.55 Авторский проект «Вересень» 12.20 Следствие. Инфо 13.15, 18.15 Час-Ч 13.25 Музыкальная программа 15.30 Предвечерье 16.30 Д/с «Мой новый дом – Корея» 17.00 Д/с «Замки Европы» 17.50 Сделано в Европе 18.50 Д/ф «Уроки русского» 21.40 Из первых уст 21.50 «Схемы» 23.00, 00.00 Итоги 00.20 Домашняя копилка 01.20 Т/с «Роксолана» 02.35 «Остров любви» ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.25 «Территория обмана» 07.20, 07.35 «Маша и медведь» 07.45, 19.30 ТСН 08.40 «Меняю жену – 8» 10.00 «Четыре свадьбы – 2» 11.10, 00.20 «Хочу в ВИАгру» 13.10, 20.15 Т/с «Сваты – 5» 14.15 «Гадалка» 14.55 «Слепая» 15.20 «Не ври мне» 16.20 «Семейные мелодрамы – 5» 17.20 Т/с «Черная роза» 21.20, 22.20 Т/с «Смех и грех» 23.20, 23.55 Т/с «Местные новости» 02.15, 03.20 «Great British Bake off – 2»

Схід 23.37 Захід 13.05 23-й місячний день

ТК «ИНТЕР» 05.50, 22.50 Т/с «Первая любовь» 06.35 Мультфильм 07.00, 08.00, 09.00, 17.45 Новости 07.10, 08.10 Утро с ИНТЕРом 09.10 Т/с «Здравствуй, мама» 11.00 Д/с «Следствие вели... с Леонидом Каневским 2» 12.45 Судебные дела 13.40 Семейный суд 15.35 Т/с «Домработница» 18.00 Ток-шоу «Касается каждого» 20.00 Подробности 20.40 Т/с «Брак по завещанию 3: Танцы на углях» 00.45 Т/с «Исцеление любовью» ICTV 05.15 Студия Вашингтон 05.20, 14.20 Провокатор 06.00, 08.45, 12.45, 15.45, 18.45, 21.05 Факты 06.30 Утро в большом городе 09.15, 19.20 Чрезвычайные новости 10.10 Т/с «Вчера закончилась война» 12.00, 13.20, 03.35 Т/с «Комиссар Рекс» 15.30, 16.20 Прокурорские расследования 17.45, 23.15 Т/с «Спецотряд «Шторм» 20.20 Инсайдер 21.30 Т/с «Последний бронепоезд» 00.05 Х/ф «Возмещение ущерба» 02.05 Х/ф «Красавчик Джонни» СТБ 06.10, 18.00, 22.00 ВікнаНовини 06.45, 16.00 Все будет добре! 08.40 Звездная жизнь. Жизнь после славы 09.30 Звездная жизнь 10.25 Моя правда. Решиться на материнство 11.20 Моя правда. Зважені та щасливі. Жертвы женского счастья 12.15 Битва экстрасенсов 14.05 Беременна в 16 15.00 Дочки-Матери 18.40 Т/с «Коли ми вдома» 20.05 Следствие ведут экстрасенсы 21.00 Мистические истории-4 22.35 Я соромлюсь свого тіла

Тілець

00.30 Один за всех 02.10 Х/ф «Берегите мужчин!» НОВЫЙ КАНАЛ 05.40, 07.10 Kids Time 05.45 М/с «Губка Боб» 07.12 Т/с «Друзья» 10.10, 16.10 Т/с «Не родись красивой» 12.00 Т/с «Моя прекрасная няня» 18.00, 02.00 Абзац! 19.00 Х/ф «Возвращение в голубую лагуну» 20.55 Х/ф «Последний день» 00.35 Х/ф «Пегас против Химеры» 02.50 Служба розыска детей 02.55 Ютьюбинск ТЕТ 06.00 Твинисы 06.20 М/с «Вперед, Диего, вперед!» 06.50 М/с «Машины сказки» 07.15 М/с «Шоу Гарфилда» 07.40 М/с «Чаггингтон» 08.00 Мульт MIX 10.05 М/с «Смурфики» 10.35 М/с «Каспер» 11.00 Т/с «Маленькие тайны» 12.50 Полное перевоплощение. Дом за неделю 14.35 Панянка-селянка 15.35, 02.30 Дамочки рулят 16.00, 20.00 Виталька 17.00, 21.00 Страна У 18.00, 19.00 Т/с «Кухня» 18.30, 19.30 Т/с «Светофор» 22.00 Т/с «Два отца и два сына» 23.00 Бойцовский клуб 23.55 Т/с «Ангел или Демон» 00.50 Т/с «Месть» 01.40 ТЕТ-Интернет 02.50 Теория измены ТК «УКРАИНА» 06.10, 14.20, 15.30 Т/с «Женский доктор» 07.00, 08.00, 09.00, 15.00 События 07.10, 08.10 Утро с Украиной 09.15 Звездный путь 10.00, 19.45 Ток-шоу «Говорит Украина» 12.25 Т/с «Только о любви» 18.00 Т/с «Королева игры» 19.00, 01.30 События 21.00 Т/с «Лист ожидания» 23.00 События дня 23.30 Т/с «Проснемся вместе?» 02.15 Т/с «Пожарные Чикаго»

НТН 05.35 Х/ф «Визит к Минотавру» 06.45 Х/ф «Транссибирский экспресс» 08.30 Утренний «Свідок» 09.00 Криминальные дела 09.50 Т/с «Коломбо» 11.45, 22.00 Т/с «CSI: Майами – 7» 13.20 Т/с «Закон и порядок. Отдел особых расследований» 15.00, 19.00, 21.30 Свідок 15.15, 19.30 Т/с «Вольф Мессинг: видевший сквозь время» 17.00 Детективы 23.45 Т/с «Элементарно – 2» 00.40 Т/с «Банши» 02.20 Покер. Большая игра 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.00, 21.40 Время-Тайм 06.28 Утро с Библией 06.30, 06.50, 07.05, 07.15, 07.32 Утро на Пятом 06.35, 10.20, 23.35, 00.50 Обзор прессы 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00 Время новостей 07.10, 08.15, 22.20, 23.20, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30 Время. Важно 07.50 Автопилот-новости 08.10, 08.20, 08.32, 08.55 Утро на Пятом 08.45 Драйв 09.32 Мастера Ремонта 10.32, 11.32, 12.32 Прессконференция в прямом эфире 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 Время новостей 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30 Время. Важно 13.10, 14.32 День 15.32 Диалоги с Патриархом 16.15, 17.15, 17.32, 18.15 Украина – прежде всего! 17.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00 Время новостей 17.30, 00.30 Время. Важно 18.30 Окно в Европу 20.00, 21.10 Взгляд 22.30 Твоя власть 00.00 Время новостей 00.32 Криминальные новости 00.35 Большая политика ТОНИС 05.45, 18.10 7 исторических чудес Украины. Киево-Печерская Лавра 05.55 Концерт Олега Шака «По облакам...» 06.50 Цивилизация incognita 07.05 Глобал – 3000 07.35, 18.45 Светские хроники

10.00, 16.50 Алло, доктор! 11.00, 20.00 Загадочные миры 12.10 Дневник для родителей 13.05, 17.45 Полет сквозь время 14.00, 22.35 Вселенная 14.50 Такова спортивная жизнь. Сергей Бубка 15.35 Модные истории 16.00 Энималия 18.35 Искусство и время 19.00 В гостях у Дмитрия Гордона 21.00 Rock Time c Петром Полтаревым 21.25 Кумиры 21.35 Зарисовки: коротко о главном 23.35 Новорожденные животные 00.00 Латинский любовник 02.10 Красивые и амбициозные 02.55 После полуночи КРТ 06.00 День ангела 06.05, 09.30 Попутчик 06.20, 08.00, 10.30 Родительские советы 06.30, 07.45, 09.55, 10.45 Просто вкусно 07.00 Возвращение кота Сметанкина 08.10, 12.45 Здоровье 08.30 «Телемагазин «Соната» 09.40, 10.15 Эксклюзив для семьи 11.00 Ювелирный магазинчик 13.10, 16.10 Просто вкусно 13.30, 22.30 Ювелир 16.30, 19.30, 21.10 Чтобы помнили 17.15 Паспорт.ua 17.30 Мультфильм 18.10 Х/ф «Театр» 1 с. 19.00, 22.00 Архивы истории 20.10 Х/ф «Театр» 2 с. 21.00 На сон грядущим 00.30 Попурри 00.50 Телечат 01.50 Три цвета времени K1 06.00 Специя 06.30 TOP SHOP 07.40 А знаете ли вы, что... 08.10 Мультфильмы 09.40, 16.00 Файна Юкрайна 10.40 Т/с «Все женщины – ведьмы» 14.10, 19.10 Орёл и Решка 17.10 Званый ужин 21.00 КВН на БИС 22.00 Т/с «Доктор Хаус» 01.20 Топ-модель порусски 02.40 Ночная жизнь 11 КАНАЛ 06.00 Мультфильмы

06.30 Новое видео поукраински 08.00, 19.00 Новости 11 канала 08.30 Вечерний разговор 09.00, 18.50, 20.00 Люстратор 7.62 09.10, 23.50 Реал-Бодрит 09.40 Д/п «Необычные войны» 10.30 Д/п «Гнев планеты» 11.20 Д/п «Инженерные империи» 12.10 Х/ф «Точка падения» 14.00 Т/с «Инспектор Алекс» 15.50, 20.20 Т/с «Такси: Бруклин» 16.50 Видеобимба 17.25 6 кадров 18.30, 23.30 Новости «СПЕЦКОР» 19.30 Инновации 21.20 Х/ф «Расплата» 00.20 Х/ф «Пейнтбол»

9 • ТЕЛЕБАЧЕННЯ • «Червоний гірник» №54 (21577) • Четвер, 30 липня 2015 року

23.40 Т/с «Проснемся вместе?» 02.25 Т/с «Пожарные Чикаго»

ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30, 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 Мiсто 07.10, 08.25, 09.35, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 Профайл 07.45, 18.15 Мультфiльм 08.00 Вiд зупинки до зупинки 08.10, 19.45 Улюблена робота 09.00 Телеспортклуб 09.15 Спецпроект пам’ятi загиблих вiйськових «Поiменно» 09.40 Свiт душi 10.10 Контакт 10.40 Х/ф «Чоловiк посла» 3 с. 12.10, 20.20 Епiзоди колишнього 12.15, 13.45, 19.55 Мiркувалки 12.30 Алея слави 13.00, 01.30 Щоденник для батькiв 13.30, 17.30, 00.40 Гра долi 14.00 Резонанс 14.15 Мiсто майстрiв 14.30 Бесiди про вiчне 15.15 Золота колекцiя кiно 17.00 Iнтерклас 17.15 Близькi подорожi 18.30 Подорож до невiдомого 19.25 Здоров’я плюс 20.05 Я пам‘ятаю 20.15 Афiша 21.15 Чистий четвер 21.30 ARTiCOOL 22.00 Книжкова полиця 23.10, 03.00 Х/ф «Зворотнiй ефект» 01.10 VIP стажер 02.00 Цивiлiзацiя INCOGNITA 02.30 Професiйнi iгри 04.30 Док. фильм 05.00 Музичний калейдоскоп

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.30 Сумасшедшее видео 08.20, 19.00 ДжеДАИ 08.40, 18.30, 23.30 Новости «СПЕЦКОР» 09.00, 18.50, 19.20 Люстратор 7.62 09.10, 23.50 Реал-Бодрит 09.40 Д/п «Необычные войны» 10.30 Д/п «Гнев планеты» 11.20 Д/п «Инженерные империи» 12.10 Х/ф «Точка падения» 14.00 Т/с «Инспектор Алекс» 15.50, 20.20 Т/с «Такси: Бруклин» 16.50 Видеобимба 17.25 6 кадров 21.20 Х/ф «Расплата» 00.20 Х/ф «Пейнтбол» ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 07.30, 09.30 Мультфильм СССР 07.00, 09.00 Top shop 12.10 Шутка за шуткой 12.35, 01.10 Неизвестная версия 13.25 Х/ф «Впервые замужем» 15.10, 19.55 Х/с «Комиссар Рекс» 16.50, 21.35 Х/с «Пуаро Агаты Кристи» 18.25 Х/ф «Незваный друг» 23.15 Х/с «Чисто английские убийства» 01.55 Своя роль 02.35 Киноляпы ТВ 1000 06.20 Х/ф «Учитель английского» 08.10 Х/ф «Эпоха невинности» 10.40 Х/ф «Трудности перевода» 12.25 Х/ф «50 первых поцелуев» 14.10 Х/ф «Как потерять друзей и заставить всех тебя ненавидеть» 16.05 Х/ф «Северная страна» 18.20 Х/ф «Обладая тобой» 20.00 Х/ф «Семейка Джонсов» 21.45 Х/ф «Стоун» 23.40 Х/ф «Лекарь: Ученик Авиценны» 02.25 Х/ф «50 «первых поцелуев» 04.20 Х/ф «Мой маленький ангел»

ТВ 1000 КИНО 06.20 Х/ф «Подземелье ведьм» 07.50 Х/ф «Параллельные миры» 09.20 Х/ф «Бедный, бедный Павел» 11.10 Т/ф «Дюймовочка» 12.50 Х/ф «Соломенная шляпка. Серия 1» 14.05 Х/ф «Соломенная шляпка. Серия 2» 15.15 Х/ф «Нереальная любовь» 16.45 Х/ф «Weekend» 18.25 Х/ф «Час пик» 20.20 Х/ф «День Д» 21.50 Х/ф «9 дней и одно утро» 23.30 Х/ф «Механическая сюита» 01.20 Х/ф «Храни меня, мой талисман» TV1000 ACTION 05.00 Х/ф «Настоящее преступление» 07.10 Х/ф «Робосапиен» 08.40 Х/ф «Космические ковбои» 10.50 Х/ф «Настоящее преступление» 13.00 Х/ф «Святые из Бундока 2: День всех святых» 15.00 Х/ф «Неуловимые» 16.30 Х/ф «10000 лет до н.э.» 18.20 Х/ф «2012» 21.00 Х/ф «Гостья» 23.10 Х/ф «Двойник» 00.50 Х/ф «Эмпайр Стэйт» 02.30 Х/ф «Зеркальная маска» 04.30 Х/ф «Космические ковбои» ТЕЛЕКЛУБ 21.00 Т/с «Ментовские войны 7» 22.00 Т/с «Пятая группа крови» 23.00 Т/с «Передел. Кровь с молоком» 00.00 Т/с «Я тебя люблю» 01.00 Т/с «Эра Стрельца» 02.00 Т/с «Сонька – золотая ручка» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 08.00 Х/ф «Вторая попытка Виктора Крохина» 10.00 Х/ф «Специальный репортаж, или Супермен этого дня» 12.00 Х/ф «Скорбное бесчувствие»

14.00 Х/ф «Герой нашего времени». 15.30 Т/с «Семнадцать мгновений весны» 17.00 Х/ф «Мама вышла замуж» 18.30 Х/ф «Белое проклятье» 20.00 Х/ф «Свадьба в Малиновке» 22.00 Х/ф «Доброта» 00.00 Х/ф «Стеклянный лабиринт» 02.00 Х/ф «Милый, дорогой, любимый, единственный...» 03.30 Т/с «Семнадцать мгновений весны» 05.00 Х/ф «Наш бронепоезд» 1-2 с. TV XXI FILM 10.00, 18.00, 02.00 Х/ф «Богатство» 6 с. 10.55, 18.55, 02.55 Х/ф «Рождественская история» 12.20, 20.20 Х/ф «1943: Встреча» 14.20, 22.20 Х/ф «Кромовъ» 16.20, 00.20 Х/ф «Медальон» Q-TV 06.00 Игронавты 07.00, 14.30 М/ф «Приключения Джимми Нейтрона» 08.00, 18.00 М/ф «Губка Боб» 10.00, 16.00 М/ф «Пингвины Мадагаскара» 12.00 М/ф «Вольтрон» 13.00 М/ф «Монстры против пришельцев» 20.00 М/ф «Гриффины» 21.00, 00.00 М/ф «Симпсоны» 22.30 М/ф «Американський папаша» 23.30 М/ф «Южный Парк» ДЕТСКИЙ МИР 05.00, 11.00, 17.00 М/с «Покахонтас» 05.30, 11.30, 17.30 М/ф «Чиполлино» 06.10, 12.10, 18.10 Х/ф «Если верить Лопотухину...» 2 с. М/ф «Футбольные звезды» 07.30, 13.30, 19.30 М/с «Легенда о Зорро». М/ф «Самый первый» 08.00, 14.00, 20.00 М/с «Ну, погоди!». М/ф «Самый большой друг». «Как мы весну делали». «Сказка про колобок»

08.50, 14.50 М/ф «Сказка про лень» 09.00, 15.00 Х/ф «Посторонним вход разрешен». М/ф «Вернулся служивый домой» 10.30, 16.30 М/с «Болек и Лёлек». «Арбалет». «Болек и Лёлек». «Снежный человек». «Пампалини – охотник» CBS DRAMA 05.45 Т/с «Судья Джуди» 06.10 Т/с «Династия» 07.50 Т/с «Жара в ЛосАнджелесе» 08.40, 16.10 Т/с «Строго на юг» 09.30, 14.30, 21.10 Т/с «Возвращение в Эдем 2» 10.20, 13.40, 18.40 Т/с «Любовь и тайны Сансет Бич» 11.10 Т/с «Сделай вид, что не замечаешь ее» 12.50 Т/с «Твин Пикс» 15.20, 19.30, 22.50 Т/с «Пятница 13» 17.00 Т/с «Обещание чуда» 20.20 Т/с «Полицейские на велосипедах» 22.00 Т/с «Неприличное везение» 23.40 Т/с «Таксист» 00.35 Т/с «Солдаты удачи» 01.25 Т/с «Война миров» 02.15 Т/с «Агентство моделей» DISCOVERY CHANNEL 06.00, 23.50 Top Gear 06.50, 11.55 Наука магии 07.40 Мастер по созданию бассейнов 08.30, 14.05, 18.10, 01.35 Как это сделано? 08.55, 13.40, 18.35 Как это устроено? 09.20 Битвы за контейнеры 10.10 Что у вас в гараже? 11.05, 19.05 Склады 12.50 Пятая передача 14.35 Голые и напуганные 15.25 Убийственные дилеммы 16.20, 02.49 Дом для авто 17.15 Махинаторы 20.00 Ледяное золото 21.00 Смертельный улов 22.00 Дорожные ковбои 22.55, 02.00 Битва за недвижимость 00.45 Молниеносные катастрофы НЛО ТВ 06.30 Пробуддись

07.15 Т/с «Онлайн 2.0» 09.25, 11.20, 13.20, 17.45 Comedy Club 10.20 Разрушители мифов 12.15 Раздолбаи 12.50 Раздолбаи. Взрывная волна 14.15, 20.40 Т/с «Универ 4» 14.45, 21.40 Т/с «Универ. Новая общага» 15.45 Т/с «Универ 2» 16.45 Т/с «Универ 3» 17.10 Т/с «Онлайн» 19.40 Comedy Woman 23.00 Т/с «Сышишь-шоу» 23.30 М/с «Биба и Боба» 00.00 Т/с «Время призраков» МЕГА 06.00, 00.20 Неожиданные преступники 06.50 Опасная Австралия 07.40, 16.40 Правила жизни 08.30, 15.50 В поисках истины 09.20 Искатели 10.00, 17.30 Мистическая Украина 10.50, 18.20 Секретные территории 11.40 Путевка в ад 12.30 Дикие острова 13.20, 21.00 Он и она 14.10, 20.00 Сокровища со свалки 15.00, 19.10 В поисках приключений 21.50 Тайная жизнь животных 22.40 Жертвы природы 23.30 Наиболее волнующие мгновения 01.20 Рискованная жизнь НОСТАЛЬГИЯ 06.00 Д/ф «Ностальгия по Ташкенту» 06.40, 08.20, 09.40, 11.00 Музыкальная Ностальгия 07.10 Х/ф «Отпуск, который не состоялся» 08.40 М/ф «Как казаки на свадьбе гуляли» 09.00, 15.00, 21.00 «Прошедшее ВРЕМЯ» 10.00, 16.00, 22.00 «Рожденные в СССР» 13.15 Х/ф «Их знали только в лицо» 15.40, 16.55, 18.00, 21.40 Муз. Ностальгия 17.20, 23.20 «Рок-н-ролл ТВ»

19.10 Х/ф «Белый взрыв» 20.40 М/ф «В лесной чаще» 23.00, 00.55 Музыкальная Ностальгия 00.00 «СевАлогия» 01.20 Х/ф «Внимание – цунами!» РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 05.15 Х/ф «Райское яблочко» 06.40 Х/ф «Стальная бабочка» 08.30 Т/с «Ужин в четыре руки» 10.05 Х/ф «Три женщины Достоевского» 11.55 Х/ф «Ваша остановка, мадам» 13.35 Т/с «Подземный переход» 14.30 Х/ф «Сдвиг» 16.25 Х/ф «Чартер» 17.55 Х/ф «Я остаюсь» 19.55 Т/с «Подземный переход» 20.50 Х/ф «Князь ветра» 22.55 Х/ф «Хранители сети» 00.20 Х/ф «Вдовий пароход» 02.00 Х/ф «Райское яблочко» VIASAT HISTORY 07.00 Д/с «Восток – Запад: путешествия из центра мира» 08.00, 12.50, 16.30 Д/с «Команда времени» 08.50 Д/с «Холодная война: подводное противостояние» 09.45, 19.10, 00.35 Д/с «По следам великих сражений» 10.40 Д/с «Погода, изменившая ход истории» 11.05, 17.20, 22.50 Д/с «Музейные тайны» 11.50, 18.05 Д/с «Императрицы Древнего Рима» 13.40 Д/с «Как построить средневековый замок» 14.45 Д/ф «Миссия Х» 15.40, 02.25 Д/с «Затерянный мир Александра Великого» 20.05, 23.40 Д/с «Охотники за мифами» 21.00 Д/ф «Путь Махатмы Ганди» 21.55 Д/с «Тайны прошлого» 01.35 Д/с «Запретная история»


10 Фотоконкурс «ЧГ»

«Червоний гірник» №54 (21577)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 30 липня 2015 року

Знакові місця рідного міста в незвичних ракурсах

6

Фотоконкурс під такою назвою, що оголосила редакція «Червоного гірника», триває. 7

8

П

обачити й показати іншим знакове місце в незвичному ракурсі — завдання нелегке. І, як засвідчили деякі з тих фоторобіт, які ми отримали, далеко не завжди їхні автори справляються з ним повною мірою. Хоча, віддамо належне, інколи можна побачити і чудово виконані, майстерні роботи, але от з наступною місією — відкрити не раз бачене в незвичному ракурсі — вже складніше. Але ж, відомо, під лежачий камінь вода не тече. Надсилайте свої роботи, беріть участь у конкурсі, вигравайте – за підтримки читачів – подарунки від «Червоного гірника» та компанії «Київстар».

10

РЕКЛАМА

Нагадаємо, перша подача з п’яти конкурсних фотографій вже була на сторінках «Червоного гірника» позаминулого четверга, 16 липня. Отримали й перші відгуки. Однак, не будемо поспішати, оголошуючи, кому віддають перевагу читачі. На черзі – наступні конкурсні роботи. Цього разу виносимо на розсуд читачів ще сім(?) фотографій. Обирайте, голосуйте за кращі, на ваш погляд, фото.

Адже визначить переможця читацьке голосування, воно й тільки воно. Для цього на сторінках газети, разом з отриманими нами фотознімками розміщується спеціальний купон. Його потрібно вирізати, вписати туди дату виходу газети та номер фотознімка, надіслати або особисто принести купон на адресу редакції: 50027, м. Кривий Ріг, пр. Металургів, 28. Термін — до 3 вересня, включно. Тож, якщо ви не встигли проголосувати за якусь із вподобаних раніше фотографій, зробіть це будь-якого дня до цієї дати. Один купон дорівнюватиме одному балу на підтримку автора фотознімка. Кількість купонів на підтримку автора не обмежується. Приймаються лише купони, вирізані з газети. Ксерокопії не розглядаються і не беруть участі у голосуванні. Умови для участі в конкурсі теж доволі нескладні (якщо, звісно, не брати до уваги умови завдання). Тож, потрібно зробити фото найцікавіших та найпопулярніших місць у Кривому Розі й надіслати на електронну адресу редакції «Червоного гірника»: rminer@rminer. dp.ua. Обов’язково, не забудьте вказати, де було зроблено знімок і коли, а також своє прізвище та ім’я, контактний телефон та адресу. Фото повинно бути у хорошій якості (300 dpi). Фоторобота, що отримає найбільшу кількість балів (або, 11 інакше кажучи, на її підтримку редакція

9

отримає найбільшу кількість купонів), і стане переможницею конкурсу. На її автора, по закінченню конкурсу, чекає цінний подарунок. Крім того, автори трьох найкращих, на думку фахівців компанії «Київстар», робіт отримають подарунки від компанії. До того ж, учасники фотоконкурсу «Знакові місця рідного міста в незвичних ракурсах» допоможуть створити цікавий контент про Кривий Ріг — обіцяють у компанії «Київстар»: до маршрутів мобільного гіду Vkraina Travel3G увійдуть саме ті пам’ятки та історичні місця, які будуть представлені у більшості ваших світлин.

!

Купон до фотоконкурсу «Знакові місця рідного міста в незвичних ракурсах»

Дата виходу газети, у якій було опубліковано фотознімок____________________________ Номер фотознімка

Нагадаємо, що родзинкою конкурсу є незвичний ракурс. Приміром, такий

12


«Червоний гірник» №54 (21577) Четвер, 30 липня 2015 року

www.girnyk.com.ua

Подорожуємо 11

Новинки ботанічного саду

Ханамі по-криворізьки Уже незабаром криворіжці зможуть приєднатися до ханамі – японської національної багатовікової традиції милування квітами – і насолоджуватися спогляданням квітучої сакури. Адже в Кривому Розі буде висаджено алею сакури. Місце її прописки — Криворізький ботанічний сад.

«У найближчих планах ботанічного саду – алея сакури, цієї надзвичайно гарної та цікавої рослини. В нашому місті сакура – рідкість. Її можна зустріти хіба що у декого на присадибних ділянках. Тому ціла алея сакури буде гарною прикрасою Кривого Рогу і стане важливим елементом нашої експозиції. Сакуру буде

висаджено вздовж центральної алеї ботанічного саду. Окрім сакури, тут ростимуть півонії деревовидні, різні види магнолій, рідкісні квітучі рослини, багато сортів бузку», – відкрила деякі секрети щодо майбутньої алеї сакури Людмила Бойко, завідувач відділу інтродукції та акліматизації рослин Криворізького ботанічного саду. Взагалі, в саду досить багато екзотичних рослин. Це тюльпанове дерево з квітками зеленувато-жовтого забарвлення в формі тюльпану, рідкісні для нашого регіону магнолії, квітучі нові сорти чагарників – вейгели, кольквіція, барбарис, форзиція тощо. Та повернімося до сакури. Ця знана у всьому світі красуня приїде до Кривого Рогу не зі своєї батьківщини – Японії, а із західних областей України.

Як пояснила Людмила Бойко, в західних областях дерева сакури «живуть» уже декілька років і за цей час не лише продемонстрували гарні показники живучості, а й дали саджанці. Поява сакури у Кривому Розі, а тим паче реалізація проекту з закладання цілої алеї сакур, стане можливою завдяки тісній налагодженій підтримці Криворізького ботанічного саду з боку Групи Метінвест. «Ботанічний сад – неприбуткова організація і фінансується виключно за

Цікаві факти Ô Перша письмова згадка про сакуру датується 712 роком. Ô Одна з найстаріших сакур у світі – віком 1800 років, її висота сягає 24 метрів. Зазвичай висота дерева — 8 метрів. Ô В Японії сакура зображається на гербах поліції та збройних сил. П’ятилисткова квітка сакури використовується в знаках відмінності військових звань або в якості кокарди. Ô Японські пілоти зображали квітку сакури на літаках перед тим, як відправитися на місію камікадзе, і навіть брали з собою у політ її гілочку. Ô Сакура є символом жіночої молодості та краси. Ô Милування сакурою (ханамі) в Японії носить масовий характер: щорічно метеорологи опубліковують Фронт цвітіння сакури, котре починається в одній із провінцій країни в січні, а закінчується в інших провінціях аж у першій декаді квітня.

рахунок державних коштів, котрих ледь вистачає на зарплатню. Та вже багато років садом опікується компанія Метінвест. Завдяки цій підтримці вже вдалося реалізувати декілька проектів, на 100% оновити парк газонокосарок. Наразі втілюється проект з енергозбереження – система крапельного поливу, що дасть економію витрат води в 3 рази. Ще один дуже гарний приклад такої співпраці – коніферетум: висадження на площі в 2 гектари біля тисячі хвойних рослин. Північний ГЗК Групи Метінвест у рамках соціальної програми «Здорове середовище – справа кожного» інвестував у проект 100 тисяч гривень. Тепер цей хвойний куточок став улюбленим місцем для багатьох відвіду­ вачів», – розповіла науковий співробітник ботсаду. Ось і нещодавно Криворізький ботанічний сад взяв участь в ініційованій Групою Метінвест соціальній програмі «Місто – нашими руками» і виграв грант на облаштування в саду алеї сакур. Втілення в життя саме цього проекту, як запевнили співробітники ботсаду, розпочнеться восени. Тож уже наступної весни криворіжці зможуть насолоджуватися ханамі по-криворізьки. Світлана НІКІТІНА. Фото автора

Подорож до центру Землі

Найглибша екскурсійна подорож у світі для туристів відкрита в Україні, місто Кривий Ріг У залізорудних шахтах ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат» для туристів відкрито екскурсії до центру Землі. Туристи опускаються на глибину 1350 м, де можуть покататися на вагонетці, оглянути квершлаги, штреки, орт-заїзди, пункт відвантаження залізної руди, різну гірничу техніку, підземну лабораторію з вимірювання вмісту заліза та відчути неймовірну атмосферу перебування в самісінькому центрі землі. Все, що пов’язує людину з цивілізацією, здається чимось дуже далеким та забутим. Екскурсанти відчувають себе справжніми учасниками книжкових всесвітів «МЕТРО 2033» та «Сталкер». Перед початком 5-годинної екскурсії мандрівників забезпечують необхідною екіпіровкою – касками, ліхтарями, комбінезонами, чоботами та спеціальними пристроями самозахисту – саморятівниками. Проводяться медичне обстеження та інструктаж з безпеки, який майже

являє собою «курс молодого шахтаря». Після цього туристи в спеціальній кліті спускаються по головному стволу шахти до глибини 1350 метрів. Шукачам пригод доводиться рухатися темними коридорами, лабіринтами, які викликають всю гаму людських емоцій, де світло ліхтарів ледве охоплює найближчі метри безкінечності. Пройшовши повз невеличкі електропоїзди, екскурсанти виходять до ділянок будівництва, де відбувається спуск на більшу глибину у спеціальній бадді на 3 особи, яка зовні дуже схожа на металеву діжку. Повільний спуск веде на максимальну для

ми з числа працівників шахти, які ознайомлять з появою та становленням промислового об’єкта, виробничими технологіями, історіями та байками. Шахта вражає екстримом, екзотикою, дієвістю, масштабами, кольорами, людьми, технікою. Шахта жива! І знову кличе наступних відвідувачів для особистого відкриття підземного світу і невеликих пригод.

туриста глибину в світі – 1530 метрів від поверхні Землі! Неймовірні враження, полон глибини та відчуття перебування в центрі планети. Може статися, що мандрівники стають свідками різноманітних технологічних процесів – наприклад, будівництва нової захисної арки для безпечної роботи шахтарів – та на власні очі бачать безліч спеціального обладнання й техніки. Червоний колір усюди – під ногами, над головою, в шахтних

річках, які течуть попід краєм стінок підземних порожнин, і навіть самі шахтарі щедро забарвлені «червоним золотом», лише білки очей та білосніжні посмішки виразно виділяються на обличчях. Так і згадуєш тут легенду про Рудану – господарку криворізької залізної гори. Екскурсія продовжується тим, що на поверхні туристів піднімають на ліфті на копер шахти, а далі зовнішніми сходами – на дах шахти, де відкривається захоп­люючий краєвид і все місто, як на долоні, постає перед очима! Екскурсії проводяться кваліфікованими екскурсовода-

А Кривий Ріг впевнено мандрує до розвитку шахтного туризму, де в ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат» цілком офіційно, за допомогою туроператорів, можна відвідати одну з чотирьох шахт підприємства. Фото Алли ДЕЙНЕГИ

Що


«Червоний гірник» №54 (21577) • Четвер, 30 липня 2015 року • ТЕЛЕБАЧЕННЯ • 12

П'ятниця, 7 серпня Схід 5.29 Захід 20.15 Світловий день 14.46

«КРИВОРОЖЬЕ» 09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Своё, украинское 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:35 Актуальный репортаж 19:50 Так было УТ-1 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30, 21.00 Новости 06.10, 07.10 Агроэра 06.20 Агровектор 06.30, 08.25 От первого лица 07.25 Эра строительства 07.30, 08.40 Эскулап 07.35, 23.25 На слуху 08.35 Паспортный сервис 08.45 Полезные советы 09.00 Вечное 09.20 Сказки Лирника Саши 09.35 Мультфильм 09.45 Школа Мэри Поппинс 10.00, 14.40 Т/с «Тайна старого моста» 11.35 Вера. Надежда. Любовь 12.25 «Схемы» 13.15 Час-Ч 13.35 Интервью министра экономики Украины Айвараса Абромавичуса 15.30 Воспоминания 16.00 Театральные сезоны 16.35 Концерт Гии Канчели 17.35 Этнографические зарисовки. Грузия 18.00 Первые на Первом. Евроигры 18.40 Д/ф «Августовская война» 21.40 Из первых уст 21.50 Первая студия 23.00, 00.00 Итоги 00.20 Домашняя копилка 01.20 Т/с «Роксолана» 02.35 Х/ф «Звенигора» ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.20, 23.10 «Светская жизнь» 07.20, 07.35 «Маша и медведь» 07.45, 19.30 ТСН 08.40 «Меняю жену – 8» 10.00 «Четыре свадьбы – 2» 11.15, 02.10 «Хочу в ВИАгру» 13.15 Т/с «Сваты – 5» 14.20 «Гадалка» 14.55 «Слепая»

02.15 Т/с «Пожарные Чикаго»

Схід – Захід 14.16

15.20 «Не ври мне» 16.20 «Семейные мелодрамы – 5» 17.20 Т/с «Черная роза» 20.20 Мультибарбара 2015 21.00 «Вечерний Киев 2015» 00.10 Х/ф «Нокаут» 03.50 «Great British Bake off – 2» ТК «ИНТЕР» 05.50 Т/с «Первая любовь» 06.35 Мультфильм 07.00, 08.00, 09.00, 17.50 Новости 07.10, 08.10 Утро с ИНТЕРом 09.10 Т/с «Здравствуй, мама» 11.00 Д/с «Следствие вели... с Леонидом Каневским 2» 12.45 Судебные дела 13.40 Семейный суд 15.35 Т/с «Домработница» 18.00 Ток-шоу «Касается каждого» 20.00 Подробности 20.40 Т/с «Мотыльки» 00.40 Т/с «Карточный домик 2» ICTV 05.10 Служба розыска детей 05.15 Студия Вашингтон 05.20, 14.25 Провокатор 06.00, 08.45, 12.45, 15.45, 18.45, 21.05 Факты 06.30 Утро в большом городе 09.15, 19.20 Чрезвычайные новости 10.10, 15.30, 16.20 Прокурорские расследования 12.05, 13.20, 04.05 Т/с «Комиссар Рекс» 17.50, 23.15 Т/с «Спецотряд «Шторм» 20.20 Антизомби 21.30 Т/с «Последний бронепоезд» 00.10 Х/ф «Убить Билла. Том первый» 02.05 Х/ф «Убить Билла-2. Том второй» СТБ 05.50 Х/ф «Я шагаю по Москве» 07.05 Х/ф «Законный брак» 08.55 Х/ф «Берегите мужчин!» 10.35 Х/ф «Скарлетт» 18.00, 21.55 Вікна-Новини 18.40 Т/с «Коли ми вдома» 20.00 Х/ф «Домработница» 22.35 Х/ф «Не торопи любовь»

Тілець

00.55 Х/ф «Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона» НОВЫЙ КАНАЛ 05.35 Служба розыска детей 05.40, 07.10 Kids Time 05.42 М/с «Губка Боб» 07.12 Т/с «Друзья» 10.05, 16.05 Т/с «Не родись красивой» 11.55 Т/с «Счастливы вместе» 17.55, 01.55 Абзац! 18.55 Х/ф «Голубая лагуна 3» 20.40 Х/ф «Цунами» 22.35 Х/ф «Побеждая время» 00.30 Х/ф «Озеро страха: Тихие воды» 02.40 Зона ночи ТЕТ 06.00 Твинисы 06.20 М/с «Вперед, Диего, вперед!» 06.50 М/с «Машины сказки» 07.15 М/с «Шоу Гарфилда» 07.40 М/с «Чаггингтон» 08.00 Мульт MIX 10.05 М/с «Смурфики» 10.35 М/с «Каспер» 11.00 Т/с «Маленькие тайны» 12.50 Полное перевоплощение. Дом за неделю 14.35 Панянка-селянка 15.35, 02.30 Дамочки рулят 16.00 Виталька 17.15 Страна У 18.20 М/ф «Астробой» 20.00 М/ф «Ледниковый период 2: Глобальное потепление» 21.40 Х/ф «Даю год» 23.30 Бойцовский клуб 01.15 ТЕТ-Интернет 02.50 Теория измены ТК «УКРАИНА» 06.10, 14.20, 15.30 Т/с «Женский доктор» 07.00, 08.00, 09.00, 15.00 События 07.10, 08.10 Утро с Украиной 09.15 Звездный путь 10.00, 19.45 Ток-шоу «Говорит Украина» 12.25 Т/с «Только о любви» 18.00 Т/с «Королева игры» 19.00, 01.30 События 21.00 Х/ф «Мой белый и пушистый» 23.00 События дня 23.30 Т/с «Проснемся вместе?»

НТН 05.15 Легенды бандитского Киева 06.05 Х/ф «Десять негритят» 08.30 Утренний «Свідок» 09.00 Случайный свидетель 09.25 Криминальные дела 10.15 Т/с «Коломбо» 11.45 Т/с «CSI: Майами – 7» 13.20 Т/с «Закон и порядок. Отдел особых расследований» 15.00, 19.00 Свідок 15.15 Т/с «Вольф Мессинг: видевший сквозь время» 17.00 Детективы 19.30 Х/ф «Часовщик» 21.20 Х/ф «Настоящее правосудие. Смертельное правосудие» 23.10 Х/ф «Ограбление на Бейкер-стрит» 01.20 Т/с «Декстер» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.00, 21.40 Время-Тайм 06.28 Утро с Библией 06.30, 06.50, 07.05, 07.15, 07.32 Утро на Пятом 06.35, 10.20, 00.50 Обзор прессы 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00 Время новостей 07.10, 08.15, 22.20, 23.40, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30 Время. Важно 07.50 Автопилот-новости 08.10, 08.20, 08.32 Утро на Пятом 10.32, 11.32, 12.32 Прессконференция в прямом эфире 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 Время новостей 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.25 Время. Важно 13.10, 14.10 День 14.32 Феерия путешествий 15.32 Фактор Безопасности 16.15, 16.30, 17.15, 17.32, 18.14 Украина – прежде всего! 17.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00 Время новостей 17.30, 18.30, 00.30 Время. Важно 18.32 Полигон 20.00, 21.10 Взгляд 22.30 Кино с Я.Соколовой 23.50 Игра интересов 00.00 Время новостей 00.32 Местное время ТОНИС 05.45, 18.10 7 исторических чудес Украины. София Киевская 06.00 Концерт Олега Шака «По облакам...»

07.00 Зарисовки: коротко о главном 09.50 Цивилизация incognita 10.00, 16.50 Алло, доктор! 11.00, 20.00 Загадочные миры 12.15, 18.35 Светские хроники 13.05, 17.45 Полет сквозь время 14.00, 22.25 Вселенная 14.50 Такова спортивная жизнь. Иван Богдан 15.40 Модные истории 16.00, 23.20 Новорожденные животные 19.00 В гостях у Дмитрия Гордона 21.00 Rock Time c Петром Полтаревым 21.25 Родион Нахапетов: от Пятихаток до Голливуда 00.00 Латинский любовник 01.05, 02.50 Выходной, после полуночи КРТ 06.00 День ангела 06.05, 09.30, 17.20 Попутчик 06.20, 08.00, 10.30 Родительские советы 06.30, 07.45, 08.10, 09.55 Просто вкусно 07.00 Возвращение кота Сметанкина 08.30 «Телемагазин «Соната» 09.40, 10.15 Эксклюзив для семьи 10.45, 13.00, 16.10 Просто вкусно 11.00 Ювелирный магазинчик 12.45 Фотопутешествия 13.30, 22.30 Ювелир 16.25, 01.50 Д/ф «Форпост» 17.30, 21.10 Чтобы помнили 18.10 Х/ф «Театр» 2 с. 19.00 Х/ф «Джим с Пикадилли» 20.30 Обзор международных новостей 21.00 На сон грядущим 22.00 Архивы истории 00.30 Попурри K1 06.00 Специя 06.30 TOP SHOP 07.40 А знаете ли вы, что... 08.10 Мультфильмы 09.40, 16.00 Файна Юкрайна 10.40 Т/с «Все женщины – ведьмы» 14.10, 19.10 Орёл и Решка 17.10 Званый ужин 21.00 КВН на БИС 22.00 КВН 00.00 Рассмеши комика 01.40 Ночная жизнь 11 КАНАЛ 06.00 Мультфильмы

06.30 Новое видео поукраински 08.00, 19.00 Новости 11 канала 08.30 Насправді 09.00 Люстратор 7.62 09.10 Реал-Бодрит 09.40 Д/п «Необычные войны» 10.30 Д/п «Гнев планеты» 11.20 Д/п «Инженерные империи» 12.10 Х/ф «Смерч из Космоса» 14.00 Т/с «Инспектор Алекс» 15.50 Т/с «Такси: Бруклин» 16.50 Видеобимба 17.25 6 кадров 18.30 Новости «СПЕЦКОР» 19.30 Акцент 20.00 ЧУ 4 Тур. Волынь – Металлист 21.00 Х/ф «Аутсайдер» 23.00 Х/ф «Ричард: Львиное сердце» 01.00 Х/ф «Порождающая огонь» ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30, 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 Мiсто 07.10, 08.25, 09.35, 14.55, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 Здоров’я плюс 07.45, 18.15 Мультфiльм 08.00, 14.45, 17.45 Мiркувалки 08.10, 17.00 Улюблена робота 09.00 Бесiди про вiчне 09.40, 23.15 Близькi подорожi 10.00 Подорож до невiдомого 10.30, 15.15 Золота колекцiя кiно 12.00 Контакт 12.30 Свiт душi 13.00, 02.00 Щоденник для батькiв 13.30 ARTiCOOL 14.00 Вiд зупинки до зупинки 14.15 Iнтерклас 14.30, 21.15, 01.00 Гра долi 16.45 Мiсто майстрiв 17.10 Телеспортклуб 17.25 Спецпроект пам’ятi загиблих вiйськових «Поiменно» 18.30 Алея слави 19.25 Афiша 19.30 Euromaxx 20.00 Книжкова полиця 21.30 Знай наших! 22.00 Вiкенд-експрес 23.30, 03.00 Х/ф «Золото Валхалла» 01.30 VIP стажер 02.30 Цивiлiзацiя INCOGNITA 04.30 Док. фильм 05.00 Муз. калейдоскоп

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.30 Сумасшедшее видео 08.20 ДжеДАИ 08.40, 18.30 Новости «СПЕЦКОР» 09.00 Люстратор 7.62 09.10 Реал-Бодрит 09.40 Д/п «Необычные войны» 10.30 Д/п «Гнев планеты» 11.20 Д/п «Инженерные империи» 12.10 Х/ф «Смерч из Космоса» 14.00 Т/с «Инспектор Алекс» 15.50 Т/с «Такси: Бруклин» 16.50 Видеобимба 17.25 6 кадров 18.50 ЧУ 4 Тур. Волынь – Металлист 21.00 Х/ф «Аутсайдер» 23.00 Х/ф «Ричард: Львиное сердце» 01.00 Х/ф «Порождающая огонь» ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 07.30, 09.30 Мультфильм СССР 07.00, 09.00 Top shop 12.05 Шутка за шуткой 12.30, 00.40 Неизвестная версия 13.20 Х/ф «Настя» 14.50, 19.45 Х/с «Комиссар Рекс» 16.30, 21.25 Х/с «Пуаро Агаты Кристи» 18.05 Х/ф «Дневной поезд» 23.05 Х/с «Чисто английские убийства» 01.30 Своя роль 02.10 Киноляпы ТВ 1000 06.15 Х/ф «Любовники» 08.15 Х/ф «50 первых поцелуев» 10.05 Х/ф «8 миллиметров» 12.10 Х/ф «Призрачный гонщик» 14.20 Х/ф «Избавьте нас от Евы» 16.10 Х/ф «Принцесса Монако» 18.00 Х/ф «Мой парень – псих» 20.00 Х/ф «Слова» 21.45 Х/ф «Место под соснами» 00.05 Х/ф «Призрачный гонщик» 02.10 Х/ф «8 миллиметров»

04.15 Х/ф «Избавьте нас от Евы» ТВ 1000 КИНО 06.20 Х/ф «Год тёленка» 07.55 Х/ф «Баллада о бомбере» 11.10 Х/ф «Прогулка по Парижу» 12.40 Х/ф «Сезон чудес» 14.20 Х/ф «Частное пионерское» 16.10 Х/ф «Личный номер» 18.05 Х/ф «Орда» 20.20 Х/ф «Темный мир: Равновесие» 21.55 Х/ф «Антикиллер» 23.50 Х/ф «О чём молчат девушки» 01.15 Х/ф «Разговор» 02.35 Х/ф «Парень с Марса» 04.10 Х/ф «Соломенная шляпка. Серия 1» TV1000 ACTION 06.50 Х/ф «Голубая волна» 08.40 Х/ф «2012» 11.20 Х/ф «Астрал на улице Арлетт» 12.50 Х/ф «Беги» 14.30 Х/ф «Голубая волна» 16.20 Х/ф «2012» 19.00 Х/ф «Назад в будущее I» 21.00 Х/ф «Опасная иллюзия» 22.40 Х/ф «На гребне» 00.40 Х/ф «Напролом» 02.30 Х/ф «Только Бог простит» 04.10 Х/ф «Грязное дело» ТЕЛЕКЛУБ 21.00 Т/с «Ментовские войны 7» 22.00 Т/с «Пятая группа крови» 23.00 Т/с «Передел. Кровь с молоком» 00.00 Т/с «Я тебя люблю» 01.00 Т/с «Эра Стрельца» 02.00 Т/с «Сонька – золотая ручка» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 08.00 Х/ф «Свадьба в Малиновке» 10.00 Х/ф «Доброта» 12.00 Х/ф «Стеклянный лабиринт» 14.00 Х/ф «Милый, дорогой, любимый, единственный...» 15.30 Т/с «Семнадцать мгновений весны» 17.00 Х/ф «Наш бронепоезд» 1 с.

18.30 Х/ф «Наш бронепоезд» 2 с. 20.00 Х/ф «Интервенция» 22.00 Х/ф «Благотворительный бал» 00.00 Х/ф «С любимыми не расставайтесь» 02.00 Х/ф «На кого Бог пошлет» 03.30 Т/с «Семнадцать мгновений весны» 05.00 Х/ф «Криминальный талант» 1-2 с. TV XXI FILM 10.00, 18.00, 02.00 Х/ф «Богатство» 7 с. 10.55, 18.55, 02.55 Х/ф «Планета обезьян» 12.55, 20.55 Х/ф «Они были солдатами 2» 14.35, 22.35 Х/ф «Одна встреча» 16.00, 00.00 Х/ф «Отсчет утопленников» Q-TV 06.00 Игронавты 07.00, 14.30 М/ф «Приключения Джимми Нейтрона» 08.00, 18.00 М/ф «Губка Боб» 10.00, 16.00 М/ф «Пингвины Мадагаскара» 12.00 М/ф «Вольтрон» 13.00 М/ф «Монстры против пришельцев» 20.00 М/ф «Гриффины» 21.00, 00.00 М/ф «Симпсоны» 22.30 М/ф «Американський папаша» 23.30 М/ф «Южный Парк» ДЕТСКИЙ МИР 05.00, 11.00, 17.00 М/с «Покахонтас» 05.30, 11.30, 17.30 М/ф «Капризная принцесса». «Веселая карусель» 06.00, 12.00, 18.00 Х/ф «Расмус-бродяга» 1 с. М/ф «Рождественская сказка». «Ежик и девочка» 07.30, 13.30, 19.30 М/с «Легенда о Зорро». М/ф «Мышонок и кошка» 08.00, 14.00, 20.00 М/с «Приключения пингвиненка Лоло» М/ф «Умка». «Умка ищет друга» 08.50, 14.50 М/ф «Резвый» 09.00, 15.00 Х/ф «Королевство кривых зеркал». М/ф «Поединок»

10.30, 16.30 М/с «Болек и Лёлек». «Храбрые ковбои». «Болек и Лёлек». «Скрещенные шпаги». «Пампалини – охотник» 20.50 «Шишкин лес». «Ужин индейцев» CBS DRAMA 05.45 Т/с «Судья Джуди» 06.10 Т/с «Династия» 07.50 Т/с «Жара в ЛосАнджелесе» 08.40, 16.10 Т/с «Строго на юг» 09.30, 14.30, 21.10 Т/с «Возвращение в Эдем 2» 10.20, 13.40, 18.40 Т/с «Любовь и тайны Сансет Бич» 11.10 Т/с «Обещание чуда» 12.50, 20.20 Т/с «Полицейские на велосипедах» 15.20, 19.30, 22.50 Т/с «Пятница 13» 17.00 Т/с «Роковое признание: Тайны отца Даулинга» 22.00 Т/с «Неприличное везение» 23.40 Т/с «Таксист» 00.35 Т/с «Солдаты удачи» 01.30 Т/с «Война миров» 02.25 Т/с «Агентство моделей» DISCOVERY CHANNEL 06.00, 23.50 Top Gear 06.50, 11.55 Убийственные дилеммы 07.40 Голые и напуганные 08.30, 14.05, 18.10, 01.35 Как это сделано? 08.55, 13.40, 18.35 Как это устроено? 09.20 Ледяное золото 10.10 Дорожные ковбои 11.05, 19.05 Битва за недвижимость 12.50 Дом для авто 14.35, 22.55 Аквариумный бизнес 15.25 Разрушители легенд 16.20, 02.49 Автольянцы 17.15 Махинаторы 20.00 Инженерия невозможного 21.00 Первым делом – самолеты 22.00 Летающие челюсти 00.45 Молниеносные катастрофы 01.10 Настоящие аферисты 02.00 Охотники за складами

НЛО ТВ 06.30 Пробуддись 07.05, 17.10 Т/с «Онлайн» 09.25, 11.20, 13.15, 17.45 Comedy Club 10.20 Разрушители мифов 12.15 Раздолбаи 12.50 Раздолбаи. Взрывная волна 14.10, 20.40 Т/с «Универ 4» 14.45, 21.40 Т/с «Универ. Новая общага» 15.45 Т/с «Универ 2» 16.45 Т/с «Универ 3» 19.40 Comedy Woman 23.05 Т/с «Сышишь-шоу» 23.30 М/с «Биба и Боба» 00.05 Т/с «Время призраков» МЕГА 06.00, 00.20 Неожиданные преступники 06.50, 22.40 Жертвы природы 07.40, 16.40 Правила жизни 08.30, 15.50 В поисках истины 09.20 Искатели 10.00, 17.30 Мистическая Украина 10.50, 18.20 Секретные территории 11.40 Путевка в ад 12.30, 21.50 Тайная жизнь животных 13.20, 21.00 Он и она 14.10 Сокровища со свалки 15.00, 19.10 В поисках приключений 20.00 Оружие: семейное дело 23.30 Уникальное видео 01.20 Тайны криминального мира НОСТАЛЬГИЯ 06.00, 09.40, 10.55, 12.00 Музыкальная Ностальгия 07.15 Х/ф «Их знали только в лицо» 09.00, 15.00, 21.00 «Прошедшее ВРЕМЯ» 10.00, 16.00 «Рожденные в СССР» 11.20, 17.20 «Рок-н-ролл ТВ» 13.10 Х/ф «Белый взрыв» 14.40 М/ф «В лесной чаще» 15.40, 17.00, 21.40, 23.10 Музыкальная Ностальгия 18.00 «До и после...» 19.25 Х/ф «Город с утра до полуночи» 22.00 Юбилейный концерт группы

«Земляне» 00.00 Д/ф «Ностальгия по Ташкенту» 00.40, 02.20 Музыкальная Ностальгия 01.10 Х/ф «Отпуск, который не состоялся» 02.40 М/ф «Как казаки на свадьбе гуляли» РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 05.10 Т/с «Ужин в четыре руки» 06.40 Х/ф «Три женщины Достоевского» 08.25 Х/ф «Ваша остановка, мадам» 10.05 Х/ф «Сдвиг» 11.55 Х/ф «Чартер» 13.25 Т/с «Подземный переход» 14.25 Х/ф «Я остаюсь» 16.25 Х/ф «Князь ветра» 18.35 Х/ф «Хранители сети» 20.00 Т/с «Склифосовский» 20.50 Х/ф «Виват, гардемарины!» 23.05 Х/ф «Гардемарины 3» 01.10 Х/ф «Три женщины Достоевского» VIASAT HISTORY 07.00 Д/с «Восток – Запад: путешествия из центра мира» 08.05, 12.50 Д/с «Команда времени» 08.55, 01.35 Д/с «Запретная история» 09.45, 19.10 Д/ф «Миссия Х» 10.40 Д/с «Погода, изменившая ход истории» 11.05, 17.30 Д/с «Музейные тайны» 11.55, 18.15 Д/с «Тайны коптских мумий» 13.45 Д/с «Как построить средневековый замок» 14.50 Д/с «История римского Колизея» 15.40, 02.25 Д/с «Затерянный мир Александра Великого» 20.05, 23.50 Д/с «Охотники за мифами» 21.00 Д/с «История христианства» 22.00 Д/с «Загадочные авиакатастрофы ВОВ» 22.50 Д/с «Забытые фотографии Первой мировой войны» 00.40 Д/с «Секретные операции»

Субота, 8 серпня Cхід 5.31 Захід 20.14 Світловий день 14.43

«КРИВОРОЖЬЕ» 09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Актуальный репортаж 09:50 Так было 19:00 Государственный портал 19:20 Календарь событий 19:35 Поколение ХХI УТ-1 06.00, 07.00 Итоги 06.25 В пространстве бытия 07.25 На слуху 07.50 Вертикаль власти 08.20 АгроЭра. Итоги 08.35, 00.05 «Золотой гусь» 09.15 Сказки Лирника Саши 09.25 Мультфильм 09.45 Хочу быть 10.30 Книга ua 10.55 Д/с «Китай на кончике языка» 11.50 Этнографические зарисовки. Грузия 12.00 Д/ф «Север. Париж просыпается» 13.00 Свет 13.40 Д/с «Замки Европы» 14.25 Д/ф «Уроки русского» 16.30 Иоган Брамс. Концерт для скрипки с оркестром 17.20 Х/ф «Железная сотня» 19.05 Игра судьбы 19.40 Х/ф «Подарок на именины» 21.00 Новости 21.40 К юбилею Гии Канчели. «Маэстро тишины» 23.00 День ангела 00.20 Домашняя копилка 01.20 Т/с «Роксолана» 02.20 Вера. Надежда. Любовь ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 07.05, 19.30 ТСН 08.00, 08.35 М/с «Приключения мишек Гамми» 09.00 «Маша и медведь» 09.10 «Светская жизнь» 10.10 Х/ф «Героиня своего романа» 12.00 Х/ф «Роман выходного дня» 14.10 «Сказочная Русь» 14.55 «Вечерний киев» 16.45, 21.15 «Вечерний квартал» 18.30 «Рассмеши комика»

Схід 0.13 Захід 15.24 24-й місячний день

20.15 «Украинские сенсации» 23.00, 02.30 Х/ф «Чужой против хищника» 00.50 Х/ф «Нокаут» 03.55 «Шесть кадров» ТК «ИНТЕР» 05.40, 20.00, 02.10 Подробности 06.20 Мультфильм 06.40 Х/ф «Заклятие Долины Змей» 08.40 Школа доктора Комаровского 09.30 Х/ф «Мимино» 11.20 Х/ф «Самогонщики» 11.40 Х/ф «Пес Барбос и необычный кросс» 11.50 Х/ф «Любовь и голуби» 14.00, 20.30 Т/с «Одну тебя люблю» 23.00 Т/с «Здравствуй, мама» 02.40 Х/ф «Жизнь как цирк» ICTV 06.00, 12.45, 18.45 Факты 06.30 М/с «Приключения мультяшек» 07.05 Провокатор 08.45 Секретный фронт 09.45 Антизомби 10.40 Достало! 11.35 Гражданская оборона 12.35, 13.00 Инсайдер 13.35 Т/с «Последний бронепоезд» 19.20 Чрезвычайные новости. Итоги 20.05 Х/ф «Отверженный» 22.05 Х/ф «Убить Билла. Том первый» 00.10 Х/ф «Убить Билла-2. Том второй» 02.30 Х/ф «Красавчик Джонни» 03.55 Т/с «Агенты Щ.И.Т.» СТБ 05.35 Х/ф «Руслан и Людмила» 08.00 Караоке на Майдане 09.00 Все будет смачно! 09.55, 02.10 Х/ф «Вий» 11.35 Т/с «Коли ми вдома» 13.45 Х/ф «Не торопи любовь» 16.00 Х/ф «Домработница» 18.00 Х/ф «Поделись счастьем своим» 22.30 Х/ф «У Бога свои планы» 00.20 Давай поговорим про секс 2

Близнюки

НОВЫЙ КАНАЛ 06.00, 09.12 Kids Time 06.00 М/с «Приключения Джимми Нейтрона» 08.00 М/с «Пингвины Мадагаскара» 09.15 Файна Юкрайна 11.30 Свадебные битвы 13.10 Х/ф «Голубая лагуна» 15.15 Х/ф «Возвращение в голубую лагуну» 17.10 Х/ф «Голубая лагуна 3» 19.00 Х/ф «Одноклассники» 21.00 Х/ф «Миллионер поневоле» 22.45 Х/ф «Угадай, кто» 00.50 Х/ф «Озеро Страха: Последняя глава» 02.15 Зона ночи ТЕТ 06.00 М/с «Смурфики» 06.30 М/ф «Незнайка и Баррабасс» 07.45 Твинисы 08.15 М/с «Смешарики» 09.00 Мультик с Лунтиком 09.40 М/с «Даша-следопыт» 10.05 М/с «Вперед, Диего, вперед!» 10.45 М/с «Мики Маус» 11.30 М/ф «Школа монстров. Призрачно» 13.00 М/ф «Астерикс и Клеопатра» 14.20 Х/ф «Отец невесты» 16.20 Х/ф «Отец невесты 2» 18.20 М/ф «Ледниковый период 2: Глобальное потепление» 20.00 Виталька 21.35 Страна У 23.00 Даешь молодежь! 00.55 Бойцовский клуб 01.50 Веселые мамзели 02.40 БарДак ТК «УКРАИНА» 06.05 Звездный путь 06.30, 07.15 Т/с «Женский доктор» 07.00, 15.00, 19.00, 01.15 События 10.15, 01.55 Реальная мистика 11.10 Х/ф «Мой белый и пушистый» 13.00, 15.20 Т/с «Любка» 16.50, 19.40 Т/с «Ящик Пандоры» 21.20 Х/ф «Любовь из пробирки» 23.25 История криминалистики. Судебная медицина 00.20 История криминалистики. Яды и токсикология

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.40 Сумасшедшее видео 09.40 Вайпаут 12.00 Top Gear 13.00 ДжеДАИ 14.00 Т/с «Экстант» 16.00 Х/ф «Пираты семи морей: Проклятие Черной бороды» 19.20 ЧУ 4 Тур. Карпаты – Черноморец 21.30 Х/ф «Шестой день» 00.00 Х/ф «Лабиринт Фавна» 02.10 Х/ф «Вперед за скарбами гетьмана!»

13.50 Х/ф «Механическая сюита» 15.40 Х/ф «Дом с башенкой» 17.05 Х/ф «Параллельные миры» 18.40 Х/ф «Полярный рейс» 20.20 Х/ф «Домик в сердце» 22.00 Х/ф «Смешанные чувства» 23.30 Х/ф «Сомнамбула» 00.55 Х/ф «Антикиллер» 02.55 Х/ф «Сезон чудес» 04.30 Х/ф «Клоуны» 05.15 Х/ф «Соломенная шляпка. Серия 2»

мгновений весны» 17.00 Х/ф «Криминальный талант» 1 с. 18.30 Х/ф «Криминальный талант» 2 с. 20.00 Х/ф «Дорогой мой человек» 22.00 Х/ф «Вам и не снилось...» 00.00 Х/ф «Пираты ХХ века» 02.00 Х/ф «Комиссар» 03.45 Х/ф «Тихое следствие» 05.00 Х/ф «Комедия ошибок» 1 с. 06.30 Х/ф «Комедия ошибок» 2 с.

ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 07.30, 09.30 Мультфильм СССР 07.00, 09.00 Top shop 10.30, 23.55 Кривое зеркало 10.55 Х/с «Люди и манекены» 16.15 Х/с «Цыган» 22.30 Х/ф «Оскар» 00.25 Бенефис 01.55 Своя роль

TV1000 ACTION 05.50 Х/ф «Летучий отряд Скотланд-Ярда» 07.45 Х/ф «Всё или ничего» 09.40 Х/ф «Громобой» 11.15 Х/ф «Золотой век» 13.10 Х/ф «Назад в будущее I» 15.10 Х/ф «Пылающий остров» 17.00 Х/ф «Гостья» 19.00 Х/ф «Назад в будущее II» 21.00 Х/ф «Черный дрозд» 22.40 Х/ф «Эмпайр Стэйт» 00.20 Х/ф «Большая кража» 01.55 Х/ф «Универсальный солдат: Возвращение» 03.25 Х/ф «Астрал на улице Арлетт»

TV XXI FILM 10.00, 18.00, 02.00 Х/ф «Мужчины на грани» 11.35, 19.35, 03.35 Т/ф «Джобс. Империя соблазна» 13.45, 21.45 Х/ф «Забытый» 3 с. 14.45, 22.45 Х/ф «Разбирая Гарри» 16.25, 00.25 Х/ф «Игры страсти»

ТВ 1000 06.00 Х/ф «Мой маленький ангел» 07.35 Х/ф «Квартет» 09.15 Х/ф «Призрачный гонщик» 11.20 Х/ф «Обладая тобой» 13.00 Х/ф «Приговор» 14.55 Х/ф «Развод поамерикански» 16.45 Х/ф «Бобер» 18.20 Х/ф «Учитель английского» 20.00 Х/ф «Сотовый» 21.40 Х/ф «Самый пьяный округ в мире» 23.35 Х/ф «Мой парень – псих» 01.40 Х/ф «Слова» 03.25 Х/ф «Семейка Джонсов» 05.05 Х/ф «Квартет» ТВ 1000 КИНО 06.20 Х/ф «Орда» 08.50 Х/ф «Верность» 10.20 Х/ф «Парень с Марса» 12.20 Х/ф «Анна и командор»

ТЕЛЕКЛУБ 21.00 Т/с «Ментовские войны 7» 22.00 Т/с «Пятая группа крови» 23.00 Т/с «Передел. Кровь с молоком» 00.00 Т/с «Я тебя люблю» 01.00 Т/с «Эра Стрельца» 02.00 Т/с «Сонька – золотая ручка» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 08.00 Х/ф «Интервенция» 10.00 Х/ф «Благотворительный бал» 12.00 Х/ф «С любимыми не расставайтесь» 14.00 Х/ф «На кого Бог пошлет» 15.30 Т/с «Семнадцать

Q-TV 06.00, 18.00, 00.00 Игронавты 07.00 М/ф «Рокки и Бульвинкль» 08.00 М/ф «Почтальон Пэт» 09.00, 14.30 М/ф «Приключения Джимми Нейтрона» 10.00, 16.00 М/ф «Пингвины Мадагаскара» 12.00 М/ф «Вольтрон» 13.00 М/ф «Монстры против пришельцев» 18.30 М/ф «Симпсоны» 21.00 М/ф «Футурама» 23.00, 00.30 М/ф «Южный Парк» ДЕТСКИЙ МИР 05.00, 11.00, 17.00 М/с «Покахонтас» 05.30, 11.30, 17.30 М/ф «Рикки-Тикки-Тави». «Игра» 06.00, 12.00, 18.00 Х/ф «Расмус-бродяга» 2 с. М/ф «В тридесятом веке»


5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.40, 15.32, 17.32 Машина времени 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00 Время новостей 07.20, 22.20, 23.20, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30 Время. Важно 07.32 Клуб 700 08.32 Не первый взгляд 09.15 Мамина школа 09.32 Укравтоконтинент 09.50 Завтрак с Искрой 10.32 Прообраз 11.10 Автопилот-тест 11.32 Мастера Ремонта 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 Время новостей 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30 Время. Важно 13.10 Драйв 14.32, 23.32 История успеха 16.17 Палата 16.32 Феерия путешествий 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00 Время новостей 17.15 Миграционный вектор 17.30, 18.30, 22.30, 23.30, 00.30 Время. Важно 18.05 Финансовая неделя 18.32 Фактор Безопасности 19.25, 20.10 Экспертная тема 21.10, 00.32 Большая политика 21.35 Окно в Америку 22.00, 23.00, 00.00 Время новостей 22.32 Невыдуманные истории 22.50 Игра интересов ТОНИС 05.45, 17.50 7 исторических чудес Украины. Каменная Могила 06.00 Х/ф «Неаполитанский детектив»

09.50 Ландшафтные игры 10.00 Загадочные миры 11.15 Х/ф «Слуга поневоле» 14.00 За семь морей 14.50 Вселенная 16.00 Искусство и время 16.20 Кумиры 16.30 Светские хроники 17.00 Микрокосмос 18.05 Цивилизация incognita 18.20 Зарисовки: коротко о главном 19.00 Водная жизнь 20.00 Концерт 22.00 Х/ф «Мадам Бовари» 00.35 Выходной, после полуночи 01.30 Красивые и амбициозные 02.25 Х/ф «Полковнику никто не пишет» КРТ 06.00 День ангела 06.05 Грани 06.15, 10.30 Мультфильм 06.40 Х/ф «Насреддин в Бухаре» 08.00, 10.00, 16.55 Просто вкусно 08.30 «Телемагазин «Соната» 09.30, 13.15 Родительские советы 09.45, 10.45 Эксклюзив для семьи 11.00 Ювелирный магазинчик 12.45, 19.30 Обзор международных новостей 13.30, 22.30 Ювелир 16.10, 01.50 Д/ф «Сольба» 17.20 Чтобы помнили 18.00 Х/ф «Джим с Пикадилли» 20.00 Х/ф «Мой единственный» 1 с. 21.00 На сон грядущим 21.10 Х/ф «Мой единственный» 2 с. 22.00 Архивы истории 00.30 Попурри 00.50 Телечат K1 06.00 Специя 06.30 TOP SHOP 07.40 А знаете ли вы, что... 08.10 Мультфильмы 09.25 М/с «Великий детектив Холмс» 10.00 М/с «Фиксики» 10.40 М/ф «Плодди супергерой» 12.00 М/ф «Путешествие в Эльдорадо» 13.30 Х/ф «Сон Липпеля» 15.25 Файна Юкрайна 16.20 Рассмеши комика 17.15 Орёл и Решка. Шоппинг 2015 18.15 Орел и Решка. Шоппинг 22.00 КВН 00.10 Х/ф «Я никогда не буду твоей»

01.50 Х/ф «Мамаша» 03.15 Ночная жизнь 11 КАНАЛ 06.00 Мультфильмы 06.40, 08.00 Новое видео по-украински 07.00 Новости 11 канала 07.30 Мой малыш 09.40 Вайпаут 12.00 Top Gear 13.00 ДжеДАИ 14.00 Никополь сегодня 14.30 Просто собака 15.00 Вечерний разговор 15.30 Про закони 16.00 Х/ф «Пираты семи морей: Проклятие Черной бороды» 19.20 ЧУ 4 Тур. Карпаты – Черноморец 21.30 Х/ф «Шестой день» 00.00 Х/ф «Лабиринт Фавна» ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30, 12.00 Мiсто 07.10, 12.40, 21.05, 17.10 Телегазета 07.15 Свiт душi 07.50, 15.30 Мультфiльм 08.00 Контакт 09.00 Здоров’я плюс 09.15, 05.00 Улюблена робота 09.35 Iнтерклас 09.50, 13.20, 19.15 Мiркувалки 10.00, 17.20, 23.00, 03.00 Золота колекцiя кiно 11.20 Мiсто майстрiв 11.35, 20.00 Гра долi 11.50 Афiша 12.45 Знай наших! 13.15, 17.00 На землi на рiднiй… 13.30, 16.00 Щоденник для батькiв 14.00 Euromaxx 14.30 Книжкова полиця 15.00 Вiд зупинки до зупинки 15.15 Спецпроект пам’ятi загиблих вiйськових «Поiменно» 16.30 Подорож до невiдомого 17.05, 20.20 Епiзоди колишнього 19.00 Телеспортклуб 19.30 Бесiди про вiчне 20.15 Я пам‘ятаю 20.30, 01.30 Мiсто. Тиждень 21.10 Алея слави 21.40 Близькi подорожi 22.00 ARTiCOOL 22.30 VIP стажер 02.00 Професiйнi iгри 02.30 Цивiлiзацiя INCOGNITA 04.30, 05.30 Музичний калейдоскоп

ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 07.30, 13.30, 19.30 «История одной вещи». «Театральный костюм». «Лапы, крылья и хвосты». «Про овощи и фрукты» 08.00, 14.00, 20.00 М/с «Приключения пингвиненка Лоло». М/ф «Алло! Вас слышу!». «Про Петрушку» 08.50, 14.50 М/ф «Недобрая Ладо» 09.00, 15.00 Х/ф «Город мастеров». М/ф «Край, в котором ты живешь» 10.30, 16.30 «Уроки тетушки Совы». «Уроки живой природы». «Азбука безопасности на дороге». «Чудеса света». М/ф «Мы идем искать» 20.50 «Шишкин лес». «Фея – Енотыч» CBS DRAMA 05.45 Т/с «Судья Джуди» 06.10 Т/с «Династия» 07.00 Т/с «Гавайи 5-0» 07.50 Т/с «Возвращение в Эдем 2» 12.00 Т/с «Новая сумеречная зона» 12.55 Т/с «Кларенс» 14.30 Т/с «Одинокие женщины и женатые мужчины» 16.10 Т/с «Лихорадка Джерико» 17.50 Т/с «Пятница 13» 22.00 Т/с «Единственный путь – это Эссекс» 23.50 Т/с «Неприличное везение» DISCOVERY CHANNEL 06.00 Эффект Карбонаро 06.50 Рыбацкие легенды Якуба Вагнера 07.40 Дорожные ковбои 08.30 Гигантские мечи 09.20 Ледяное золото 10.10, 02.25 Гаражное золото 11.05, 22.00 Битвы за контейнеры 11.55 Что у вас в гараже? 12.50 Полный форсаж 13.40, 22.55 Коллекционеры авто 14.35 Уличные гонки 15.25 Реставраторы лодок 16.20 Мастер по созданию бассейнов 17.15 Аквариумный бизнес 18.10 Как это устроено

21.00 Пешком вдоль Нила 23.50 Аляска – семья из леса 00.45 Первым делом – самолеты 01.35 Инженерия невозможного НЛО ТВ 06.00 Comedy Woman 07.40, 00.15 Мамахохотала шоу 08.40 «Как закалялся стайл – 2» (2) 10.00, 18.15 Comedy Club 11.00 Разрушители мифов 12.00 Т/с «Онлайн» 13.00 Х/ф «Мушкетеры» 14.50 Т/с «Наша Russia» 17.30 Тревел-шоу «Еврочекин» 22.10 Х/ф «Полтора рыцаря: В поисках похищенной принцессы Херцелинды» МЕГА 06.00 Бандитский Киев 07.30 Великие украинцы 08.10 Смертельное оружие 09.50, 20.10 За мгновение до катастрофы 12.20 Тайная жизнь животных 14.10 Дикий Берлин 15.10 В поисках приключений 17.40, 01.40 Мистическая Украина 23.00 Неожиданные преступники 00.50 Уникальное видео НОСТАЛЬГИЯ 06.00, 09.40, 11.00, 15.40 Музыкальная Ностальгия 07.10 Х/ф «Белый взрыв» 08.40 М/ф «В лесной чаще» 09.00, 15.00 «Прошедшее ВРЕМЯ» 10.00 «Рожденные в СССР» 11.20 «Рок-н-ролл ТВ» 12.00, 18.00 «До и после...» 13.25 Х/ф «Город с утра до полуночи» 16.00 Юбилейный концерт группы «Земляне» 17.10, 23.20 Музыкальная Ностальгия 19.20 «АукцЫон: как слышится, так и пишется»

20.40 М/с «Болек и Лелек на каникулах» 21.00 «Было ВРЕМЯ» 22.00 Х/ф «Особо опасные» 01.15 Х/ф «Их знали только в лицо» РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 06.15 Х/ф «Чартер» 07.45 Х/ф «Я остаюсь» 09.45 Х/ф «Евдокия» 11.35 Х/ф «Князь ветра» 13.45 Х/ф «Хранители сети» 15.10 Х/ф «Виват, гардемарины!» 17.30 Х/ф «Гардемарины 3» 19.20 Х/ф «Женатый холостяк» 20.50 Х/ф «Кука» 22.35 Х/ф «Лесная царевна» 00.30 Х/ф «Сдвиг» 02.35 Х/ф «Чартер» VIASAT HISTORY 07.00 Д/с «Погода, изменившая ход истории» 07.30, 02.20 Д/с «Затерянный мир Александра Великого» 08.20 Д/с «Команда времени» 09.10, 22.50 Д/с «Тайная война» 10.05 Д/с «Великое железнодорожное путешествие по Европе» 12.15, 16.20, 00.30 Д/с «Запретная история» 13.05 Д/с «Тайны коптских мумий» 14.00 Д/с «Великие памятники архитектуры» 15.25 Д/с «Тайны прошлого» 18.00 Д/с «Императрицы Древнего Рима» 19.00 Д/с «Забытые фотографии Первой мировой войны» 20.05 Д/с «Длинные тени Первой мировой войны» 21.05 Д/с «По следам великих сражений» 22.00 Д/ф «Плантагенеты – самая кровавая династия Британии» 23.45 Д/с «Музейные тайны» 01.25 Д/ф «Правда о Галлиполи»

Неділя, 9 серпня Cхід 5.33 Захід 20.12 Світловий день 14.39

«КРИВОРОЖЬЕ» 09:00 Государственный портал 09:20 Календарь событий 09:35 Поколение ХХI 19:00 День за днем 19:30 Мир профессий 19:10 10 минут с ПремьерминистромУТ УТ-1 06.05 Мир православия 06.35 Шаг к звездам 07.20 Шеф-повар страны 08.10 Агровектор 08.20, 00.05 «Золотой гусь» 08.40 Тепло.ua 09.00 Как это? 09.25 Кто в доме хозяин? 09.50 Сказки Лирника Саши 10.00 Школа Мэри Поппинс 10.40 Воспоминания 11.10 Х/ф «Подарок на именины» 12.25 Д/ф «Потерянные в виноградной лозе» 13.25 Игра судьбы 13.55 Фольк-music 15.05 Д/ф «Августовская война» 17.20 Театральные сезоны 17.50 Х/ф «Новый кинотеатр «Парадизо» 21.00 Новости 21.40 Первая колонка 22.15 Альтернативная музыка 23.00 День ангела 00.20 Домашняя копилка 01.20 Т/с «Роксолана» 02.20 Х/ф «Маленький большой солдат» ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.35 М/ф «Пушистые против зубастых» 08.00, 08.35 М/с «Приключения мишек Гамми» 09.00 «Лото-Забава» 09.40 М/ф «Эскимоска – 2: Приключения в Арктике» 09.45 «Маша и медведь» 10.15, 19.30 ТСН 11.00, 12.05, 03.45 «Мир наизнанку: Латинская Америка» 13.15 «Инспектор фреймут» 14.50 «Территория обмана» 15.45 «Верните мне красоту»

Схід 0.55 Захід 16.26 25-й місячний день

16.55, 18.05 «Четыре свадьбы 4» 20.15 Х/ф «Темные лабиринты прошлого» 00.05 Х/ф «Роман выходного дня» 02.15 Х/ф «Героиня своего романа» ТК «ИНТЕР» 05.30, 20.00, 02.40 Подробности 06.00 Мультфильм 06.20 Х/ф «Любовь и голуби» 08.15 Удачный проект 09.00 Готовим вместе 10.00 Орел и Решка. Юбилейный сезон 11.00 Орел и Решка 12.00 Т/с «Мотыльки» 16.00, 20.40 Т/с «Одну тебя люблю» 01.15 Х/ф «О нем» ICTV 06.00, 12.45, 18.45 Факты 06.30 М/с «Приключения мультяшек» 07.10 Т/с «Рюрики» 09.20 Звезда YouTube 12.00, 13.00 Смотреть всем! 13.50 Х/ф «Первый удар» 15.15 Х/ф «Мистер Крутой» 16.55 Х/ф «Шпион по соседству» 19.30 Х/ф «Час пик» 21.20 Х/ф «Час пик-2» 23.05 Х/ф «Час пик-3» 00.45 Х/ф «Полиция будущего» 02.40 Х/ф «Глубинная звезда шесть» 04.15 Т/с «Агенты Щ.И.Т.» СТБ 05.35, 00.35 Х/ф «Женитьба Бальзаминова» 07.00 Все будет добре! 08.55 Все будет смачно! 09.50 Караоке на Майдане 10.50 Х/ф «Поделись счастьем своим» 15.10 Мистические истории-4 19.00 Следствие ведут экстрасенсы 22.45 Я соромлюсь свого тіла 02.05 Ночной эфир

Близнюки

НОВЫЙ КАНАЛ 06.00, 11.00 Kids Time 06.05 М/с «Приключения Джимми Нейтрона» 10.35 М/ф «Скуби Ду: Музыка вампира» 11.02 Х/ф «Принцесса и нищий» 12.50 Х/ф «Угадай, кто» 14.55 Х/ф «Одноклассники» 16.55 Х/ф «Миллионер поневоле» 18.45 Х/ф «Жена напрокат» 21.00 Х/ф «Свекровьмонстр» 22.50 Х/ф «Санктум» 01.00 Х/ф «Побеждая время» 02.35 Зона ночи ТЕТ 06.00 М/с «Смурфики» 06.30 М/ф «Школа монстров. Призрачно» 07.30 Твинисы 07.55 Зоо фактор 08.15 М/с «Смешарики» 09.00 Мультик с Лунтиком 09.40 М/с «Даша-следопыт» 10.05 М/с «Вперед, Диего, вперед!» 10.45 М/с «Мики Маус» 11.20 М/ф «Астерикс и Клеопатра» 12.40 М/ф «Астробой» 14.20 Х/ф «Железный Ганс» 16.00 Х/ф «Отец невесты» 18.00 Х/ф «Отец невесты 2» 20.00 Виталька 21.35 Страна У 23.00 Даешь молодежь! 00.55 Бойцовский клуб 01.50 Веселые мамзели 02.40 БарДак ТК «УКРАИНА» 07.00, 19.00, 01.50 События 07.40 Т/с «Женский доктор» 08.30 Т/с «Любка» 12.00 Т/с «Ящик Пандоры» 15.45 Х/ф «Любовь из пробирки» 17.50, 21.00 Т/с «Я рядом» 19.55 Специальный репортаж 23.10 Реальная мистика 00.45 Звездный путь

НТН 05.05 Х/ф «Белый ворон» 06.40 Т/с «Дальнобойщики. Десять лет спустя» 10.35 Народный повар 11.30 «Легенды уголовного розыска». Время волков 12.00 Агенты влияния 12.55 Х/ф «Принцесса на бобах» 15.00 Рассмеши комика 16.45 Легенды уголовного розыска 19.00 Т/с «Охота на Вервольфа» 23.00 Главный свидетель 00.00 Х/ф «Атака Юрского периода» 01.35 Х/ф «Ограбление на Бейкер-стрит» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.30 Местное время 06.40, 11.10 Машина времени 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00 Время новостей 07.20, 08.15, 22.15, 23.20, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30 Время. Важно 07.32 Клуб 700 08.32 Феерия путешествий 09.32, 00.35 Окно в Америку 09.50 Завтрак с Искрой 10.10, 16.10 Граница Государства 10.32 Полигон 11.32 Технопарк 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 Время новостей 12.15 Модное здоровье 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30 Время. Важно 13.05 Диалоги с Патриархом 14.10 Мамина школа 15.32 Прообраз 16.32 Лесной патруль 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00 Время новостей 17.30 Новости киевщины 18.30 Окно в Европу 19.25, 20.10 Экспертная тема 21.00 Время: итоги недели 21.40 Время-Тайм 22.20 В кабинетах 22.40 Территория закона 23.00, 00.00 Время новостей 23.30, 00.30 Время. Важно 23.32 Финансовая неделя ТОНИС 06.00 Х/ф «Слуга поневоле»

07.50 Вдохновение 10.00 Микрокосмос 11.05 Х/ф «Неаполитанский детектив» 13.55 Дневник для родителей 15.00 Новорожденные животные 16.00 Чудеса голубой планеты. Семь континентов 16.50 Светские хроники 17.20 7 исторических чудес Украины. Львов 17.30 Цивилизация incognita 17.50 Зарисовки: коротко о главном 19.00 Водная жизнь 20.00 Стиль по имени Лайма 21.40 Х/ф «Полковнику никто не пишет» 00.00 Выходной, после полуночи 01.00 Красивые и амбициозные 01.50 Х/ф «Мадам Бовари» КРТ 06.00 День ангела 06.05 Грани 06.15, 16.50 Мультфильм 06.40 Х/ф «Сильва» 08.00, 10.00, 13.00, 17.00 Просто вкусно 08.30 «Телемагазин «Соната» 09.30, 13.15 Родительские советы 09.45, 10.45 Эксклюзив для семьи 10.30, 00.30 Попурри 11.00 Ювелирный магазинчик 12.45, 16.40 Попутчик 13.30, 22.30 Ювелир 16.10, 01.50 Д/ф «Евагелие» 17.30 Обзор международных новостей 18.00, 22.00 Архивы истории 18.25, 21.10 Чтобы помнили 19.10 Х/ф «Мой единственный» 1, 2 с. 21.00 На сон грядущим 00.50 Телечат K1 06.00 Специя 06.30 TOP SHOP 07.40 А знаете ли вы, что... 08.10 Рецепты счастья. Новая история 09.00 М/ф «Путешествие в Эльдорадо» 10.40 Х/ф «Сон Липпеля» 12.35 Файна Юкрайна 13.00 Рассмеши комика 13.50 Орёл и Решка. Шоппинг 2015 14.50 Орел и Решка. Шоппинг 18.20 Вечерний квартал 20.15 Х/ф «Рыцарь Камелота» 22.00 КВН 00.10 Х/ф «Опочтарение»

03.20 Ночная жизнь 11 КАНАЛ 06.00 Мультфильмы 06.40, 08.00 Новое видео по-украински 07.00 Мой сад 07.30 Насправді 09.00 Бушидо 10.00 Богатыри 11.00 Люстратор 7.62 12.00 Д/п «Страшное завтра» 12.30 Проте 13.00 Инновации 13.20 Новости недели 14.00 Х/ф «Шестой день» 16.45 Х/ф «Книга Илая» 19.20 ЧУ 4 Тур. Днепр – Динамо 21.30 Профутбол 23.15 Х/ф «Челюсти» 01.00 Х/ф «Ричард: Львиное сердце»

13 • ТЕЛЕБАЧЕННЯ • «Червоний гірник» №54 (21577) • Четвер, 30 липня 2015 року

НТН 05.00 Легенды бандитского Киева 05.50 Х/ф «Часовщик» 07.20 Детективы 11.30 Речовий доказ 12.00 Главный свидетель 12.55 Правда жизни 13.25 Легенды уголовного розыска 15.45 Т/с «Дальнобойщики. Десять лет спустя» 19.30 Т/с «Криминалисты: мыслить как преступник» 21.15 Т/с «Читающий мысли» 23.00 Голые и смешные 00.30 Х/ф «Настоящее правосудие. Смертельное правосудие» 02.10 Тайны криминального мира

ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30 Контакт 07.00 Мультфiльм 07.15, 15.35, 20.15 Мiркувалки 07.25 На землi на рiднiй… 07.30, 12.00, 20.30 Мiсто. Тиждень 08.05, 12.40, 16.30, 21.05 Телегазета 08.10, 18.15, 04.00 Цивiлiзацiя INCOGNITA 09.00 Алея слави 09.30, 16.35, 23.30 Золота колекцiя кiно 10.30 Знай наших! 11.05, 14.10, 22.40, 04.45 Гра долi 11.35 Iнтерклас 11.50 Док. фильм 12.45 Книжкова полиця 13.15 Бесiди про вiчне 13.45, 16.00 Щоденник для батькiв 14.40 VIP стажер 15.00 Телеспортклуб 15.15 Здоров’я плюс 15.45 Близькi подорожi 18.30 Спецпроект пам’ятi загиблих вiйськових «Поiменно» 18.45 Я пам‘ятаю 18.50 Свiт душi 19.15 ARTiCOOL 19.45 Мiсто майстрiв 20.00 Вiд зупинки до зупинки 21.10 Хiт-парад «На всi 100» 22.00 Резонанс 22.20 Euromaxx 23.00 Вiкенд-експрес 03.30 Професiйнi iгри 04.30 Улюблена робота 05.00 Музичний калейдоскоп

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.40 Сумасшедшее видео 09.00 Бушидо 10.00 Богатыри 11.00 Люстратор 7.62 12.00 Д/п «Страшное завтра» 13.00 Секретные материалы 14.00 Х/ф «Шестой день» 16.45 Х/ф «Книга Илая» 19.20 ЧУ 4 Тур. Днепр – Динамо 21.30 Профутбол 23.15 Х/ф «Челюсти» 01.00 Х/ф «Ричард: Львиное сердце» 02.50 Х/ф «Дорога на сечь» ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 07.30, 09.30 Мультфильм СССР 07.00, 09.00 Top shop 10.30 Бенефис 12.00 Х/с «Цыган» 18.10 Х/с «Возвращение Будулая» 23.15 Х/ф «Оскар» 00.40 Шутка за шуткой 01.10 Своя роль 02.15 Саундтреки ТВ 1000 06.45 Х/ф «Приговор» 08.35 Х/ф «Принцесса Монако» 10.20 Х/ф «В погоне за счастьем» 12.20 Х/ф «Лекарь: Ученик Авиценны» 15.00 Х/ф «Сотовый» 16.40 Х/ф «Резня» 18.10 Х/ф «1+1» 20.00 Х/ф «Гарри Поттер и узник Азкабана» 22.30 Х/ф «Как потерять друзей и заставить всех тебя ненавидеть» 00.30 Х/ф «Женщина в черном» 02.10 Х/ф «В погоне за счастьем» 04.20 Х/ф «По признакам совместимости» ТВ 1000 КИНО 06.20 Х/ф «Соломенная шляпка. Серия 1» 07.35 Х/ф «Соломенная шляпка. Серия 2» 08.50 Х/ф «Частное пионерское»

10.40 Х/ф «Храни меня, мой талисман» 12.00 Х/ф «О чём молчат девушки» 13.30 Х/ф «Личный номер» 15.20 Х/ф «День Д» 16.50 Х/ф «Вы не оставите меня» 18.50 Х/ф «Смешанные чувства» 20.20 Х/ф «Вий 3D» 22.25 Х/ф «Небо падших» 00.25 Х/ф «Weekend» 02.00 Х/ф «Дом с башенкой» 03.20 Х/ф «Баллада о бомбере» TV1000 ACTION 05.00 Х/ф «Побудь в моей шкуре» 07.00 Х/ф «Всё или ничего» 09.00 Х/ф «Большая кража» 10.30 Х/ф «Только Бог простит» 12.00 Х/ф «Беги» 13.30 Х/ф «Назад в будущее II» 15.30 Х/ф «Напролом» 17.10 Х/ф «На гребне» 19.00 Х/ф «Назад в будущее III» 21.00 Х/ф «Отчим» 22.40 Х/ф «Сезон убийц» 00.10 Х/ф «Черный дрозд» 01.40 Х/ф «Глория» 03.30 Х/ф «Детоксикация» ТЕЛЕКЛУБ 21.00 Т/с «Ментовские войны 7» 22.00 Т/с «Пятая группа крови» 23.00 Т/с «Передел. Кровь с молоком» 00.00 Т/с «Цвет пламени» 01.00 Т/с «Эра Стрельца» 02.00 Т/с «Сонька – золотая ручка» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 08.00 Х/ф «Дорогой мой человек» 10.00 Х/ф «Вам и не снилось...» 12.00 Х/ф «Пираты ХХ века» 14.00 Х/ф «Комиссар» 15.45 Х/ф «Тихое следствие» 17.00 Х/ф «Комедия ошибок» 1 с.

18.30 Х/ф «Комедия ошибок» 2 с. 20.00 Х/ф «Смятение чувств» 22.00 Х/ф «Разорванный круг» 00.00 Х/ф «Лучшее время года» 02.00 Х/ф «Джульбарс» 03.30 Х/ф «На окраине, где-то в городе...» 05.00 Х/ф «Два гусара» 1 с. 06.30 Х/ф «Два гусара» 2 с. TV XXI FILM 10.00, 18.00, 02.00 Х/ф «Любовный переплет» 11.35, 19.35, 03.35 Х/ф «Джульетта и духи» 13.50, 21.50 Х/ф «Забытый» 4 с. 14.45, 22.45 Х/ф «Принцесса Монако» 16.30, 00.30 Х/ф «Трое» Q-TV 06.00, 18.00, 00.00 Игронавты 07.00 М/ф «Рокки и Бульвинкль» 08.00 М/ф «Почтальон Пэт» 09.00, 14.30 М/ф «Приключения Джимми Нейтрона» 10.00, 16.00 М/ф «Пингвины Мадагаскара» 12.00 М/ф «Вольтрон» 13.00 М/ф «Монстры против пришельцев» 18.30 М/ф «Симпсоны» 21.00 М/ф «Футурама» 23.00, 00.30 М/ф «Южный Парк» ДЕТСКИЙ МИР 05.00, 11.00, 17.00 М/с «Покахонтас» 05.30, 11.30, 17.30 М/ф «Тайна страны Земляники». «Ничуть не страшно» 06.00, 12.00, 18.00 М/ф «Приключения волшебного глобуса, или Проделки ведьмы». М/ф «В гостях у гномов». «Кот в колпаке» 07.30, 13.30, 19.30 «История одной вещи». «Тульская гармонь». «Лапы, крылья и хвосты». «Про больших и маленьких»

08.00, 14.00, 20.00 М/с «Приключения пингвиненка Лоло». М/ф «Новый Аладдин». «Фламандский мальчик» 08.50, 14.50 М/ф «Кубик и Тобик» 09.00, 15.00 Х/ф «Царевич Проша». М/ф «Ключик» 10.30, 16.30 «Уроки тетушки Совы». «Уроки живой природы». «Мудрые сказки тетушки Совы». «Маленькие сказки Большого леса». «Мои домашние питомцы». М/ф «Рукавичка» 20.50 «Шишкин лес». «Формула» CBS DRAMA 05.10, 22.00 Т/с «Единственный путь – это Эссекс» 05.45 Т/с «Судья Джуди» 06.10, 12.00 Т/с «Новая сумеречная зона» 07.00 Т/с «Гавайи 5-0» 07.50 Т/с «Любовь и тайны Сансет Бич» 12.50 Т/с «Сделай вид, что не замечаешь ее» 14.30 Т/с «Обещание чуда» 16.10 Т/с «Дымок из ствола 1: возвращение в Додж» 17.50 Т/с «Строго на юг» 23.55 Т/с «Мэтлок» 00.45 Т/с «Таксист» DISCOVERY CHANNEL 06.00 Гаражное золото 06.50 Уличные гонки 07.40, 02.25 Летающие челюсти 08.30 Инженерия невозможного 09.20 Аляска – семья из леса 10.10, 01.35 Выжить вместе 11.05 Аквариумный бизнес 11.55 Мастер по созданию бассейнов 12.50, 19.05 Дорожные ковбои 13.40, 15.25, 22.00 Гигантские мечи 14.35, 22.55 Сейчас рванёт 18.10 Ледяное золото

20.00 Смертельный улов 21.00 Катастрофа на колесах 23.50 Полный форсаж 00.45 Что у вас в гараже? НЛО ТВ 06.00, 19.05 Comedy Woman 07.40, 00.00 Мамахохотала шоу 08.45 Как закалялся стайл 10.00, 18.10 Comedy Club 11.00 Разрушители мифов 12.00 Т/с «Онлайн» 13.00 Х/ф «Полтора рыцаря: В поисках похищенной принцессы Херцелинды» 15.00 Т/с «Наша Russia» 17.10 Тревел-шоу «Еврочекин» 22.10 Х/ф «Летняя ночь в Барселоне» МЕГА 06.00 Бандитский Киев 07.30 Великие украинцы 08.10 Смертельное оружие 09.50, 20.10 За мгновение до катастрофы 12.20 Дикий Берлин 13.10 Сила стаи 15.10 В поисках приключений 17.40 Мистическая Украина 23.00 Неожиданные преступники 00.50 Уникальное видео 01.40 Поддельная история НОСТАЛЬГИЯ 06.00, 12.00 «До и после...» 07.25 Х/ф «Город с утра до полуночи» 09.00 «Прошедшее ВРЕМЯ» 09.40, 11.10, 17.20, 18.40 Музыкальная Ностальгия 10.00 Юбилейный концерт группы «Земляне» 13.20 «АукцЫон: как слышится, так и пишется» 14.40, 20.40 М/с «Болек и Лелек на каникулах» 15.00 «Было ВРЕМЯ»

16.00 Х/ф «Особо опасные» 18.00 «Акулы пера» 19.20 «Трибунал» 20.15, 20.55, 23.30 Музыкальная Ностальгия 22.00 Х/ф «Короткие встречи» 01.10 Х/ф «Белый взрыв» 02.40 М/ф «В лесной чаще» РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 06.05 Х/ф «Князь ветра» 08.15 Х/ф «Хранители сети» 09.40 Х/ф «Дорогой мой человек» 11.30 Х/ф «Виват, гардемарины!» 13.50 Х/ф «Гардемарины 3» 15.40 Х/ф «Кука» 17.30 Х/ф «Лесная царевна» 19.10 Х/ф «Бродячий автобус» 20.50 Х/ф «Анна» 22.35 Х/ф «Мусульманин» VIASAT HISTORY 07.00, 15.00 Д/с «Погода, изменившая ход истории» 07.30, 02.50 Д/с «Затерянный мир Александра Великого» 08.20 Д/с «Команда времени» 09.10, 23.20 Д/с «Тайная война» 10.05, 20.00 Д/ф «Путь Махатмы Ганди» 11.00, 17.05 Д/с «История христианства» 12.05 Д/с «Великое железнодорожное путешествие по Европе» 14.10 Д/с «История римского Колизея» 15.30 Д/с «Запретная история» 18.10 Д/ф «Викинги» 19.00 Д/с «По следам великих сражений» 21.00 Д/с «Великие памятники архитектуры» 22.30 Д/с «Секретные операции» 00.15 Д/с «Музейные тайны» 01.00 Д/ф «Плантагенеты – самая кровавая династия Британии» 01.50 Д/с «Забытые фотографии Первой мировой войны»


ТЕЛЕБАЧЕННЯ • 14 «Червоний гірник» №54 (21577) • Четвер, 30 липня 2015 року • СПОРТИВНЕ

Понеділок, 3 серпня

Вівторок, 4 серпня

Середа, 5 серпня

Четвер, 6 серпня

П'ятниця, 7 серпня

Субота, 8 серпня

Неділя, 9 серпня

СПОРТ 1 06.15, 16.50 Баскетбол. БК Черкасские Мавпы – БК Будивельник 07.50, 23.35 Футбол. Россия. Крылья Советов – ЦСКА 09.30, 20.10 Футбол. Португалия. Академика – Витория Гимарайнш 11.15, 21.55 Футбол. Нидерланды. Зволле – Фейенорд 12.50 Тхэквондо. Детский международный турнир 13.25, 01.20 Пляжный футбол. Euro Beach Soccer. Италия – Германия 14.30, 02.25 Пляжный футбол. Euro Beach Soccer. Беларусь – Франция 15.30 Теннис WTA. Tournament of Champions 18.25 Футбол. Россия

СПОРТ 1 06.20, 15.45 Баскетбол. БК Говерла – БК Киев 08.20, 21.40 Футбол. Россия. Урал – Зенит 10.00, 20.00 Футбол. Нидерланды. Витесс – Утрехт 11.40 Тхэквондо. Детский международный турнир 12.10, 00.45 Пляжный футбол. Euro Beach Soccer. Греция – Португалия 13.10, 01.40 Пляжный футбол. Euro Beach Soccer. Польша – Россия 14.30, 23.25 Теннис WTA. Tournament of Champions 17.45 Футбол. Россия. Обзор 19.30 Футбол. Россия. Обзор

СПОРТ 1 07.00, 15.30 Баскетбол. БК Черкасские Мавпы – БК Ферро-ЗНТУ 08.35 Футбол. Россия 10.15 Футбол. Россия. Обзор 10.45, 19.20 Теннис WTA. Tournament of Champions 12.45, 00.45 Пляжный футбол. Euro Beach Soccer. Италия – Греция 13.40, 01.35 Пляжный футбол. Euro Beach Soccer. Беларусь – Польша 14.55, 02.45 Гонки. TCR International Serios 17.05 Футбол. Португалия. Академика – Витория Гимарайнш 18.50 Футбол. Россия. Обзор 21.20 Футбол. Россия. ПремьерЛига 23.05 Футбол. Нидерланды. Витесс – Утрехт

СПОРТ 1 07.00, 16.20 Баскетбол. БК Химик – БК Галичина 08.25 Футбол. Россия. ПремьерЛига 10.05, 19.30 Теннис WTA. Tournament of Champions 11.30 Футбол. Португалия. Брага – Витория Сетубал 13.10 Футбол. Россия. Обзор 13.40, 00.55 Пляжный футбол. Euro Beach Soccer. Португалия – Германия 14.45, 02.00 Пляжный футбол. Euro Beach Soccer. Россия – Франция 15.45 Гонки. TCR International Serios 17.45 Футбол. Россия. Динамо М – Краснодар 20.55 Футбол. Россия. Урал – Зенит 22.40 Футбол. Россия. Обзор 23.10 Футбол. Португалия. Академика – Витория Гимарайнш

СПОРТ 1 06.25, 01.15 Баскетбол. БК Будивельник – БК Киев 07.50 Футбол. Россия. Динамо М – Краснодар 09.35, 23.45 Футбол. Нидерланды. Эксельсиор – АЗ 11.05 Футбол. Россия. Обзор 11.35 Формула-1 на воде 12.40 Футбол. Португалия. Белененсеш – Порту 14.25, 02.45 Пляжный футбол. Euro Beach Soccer. Германия – Греция 15.35 Пляжный футбол. Euro Beach Soccer. Франция – Польша 16.40 Футбол. Россия 18.25 Теннис WTA. Tournament of Champions 20.20 Футбол. Россия. ПремьерЛига 22.05 Футбол. Португалия. Брага – Витория Сетубал

СПОРТ 1 07.15, 01.10 Баскетбол. БК Будивельник – БК Химик 09.00, 02.55 Футбол. Россия. Ростов – ЦСКА 10.40, 23.25 Теннис WTA. Tournament of Champions 12.25, 18.55 Футбол. Россия. Премьер-Лига 14.10 Футбол. Россия. Обзор 14.40 Пляжный футбол. Euro Beach Soccer. Португалия – Италия 15.50 Пляжный футбол. Euro Beach Soccer. Россия – Беларусь 17.15 Футбол. Португалия. Порту – Жил Висенте 20.40 Футбол. Нидерланды. АДО – ПСВ 22.40 Автогонки. Euroformula Open. Сильверстоун

СПОРТ 1 07.00, 00.35 Баскетбол. БК Киев – БК ОДЕССА 08.30, 02.05 Пляжный футбол. Euro Beach Soccer. Россия – Беларусь 09.55, 19.25 Футбол. Россия. Премьер-Лига 11.40 Футбол. Нидерланды. Фейенорд – Утрехт 13.25 Футбол. Нидерланды. АЗ – Аякс 15.25 Футбол. Португалия. Академика – Витория Гимарайнш 17.10 Теннис WTA. Tournament of Champions 18.20 Формула-1 на воде 21.10 Футбол. Нидерланды. Зволле – Аякс 22.50 Футбол. Португалия. Эшторил – Спортинг

СПОРТ 2 07.15, 15.35 Гольф. WGC Bridgestone Invitational 11.00 Автогонки. Euroformula Open 11.40 Футбол. Нидерланды. Зволле – Фейенорд 13.15 Футбол. Англия. Челси – Ливерпуль 19.35 Теннис. Кубок Дэвиса. Польша – Украина 21.40 Футбол. Нидерланды. Фейенорд – Утрехт 23.45 Футбол. Россия 01.30 Формула-1 на воде 02.30 Футбол. Португалия. Брага – Витория Сетубал

СПОРТ 2 06.00, 15.30 Гольф. WGC HSBC Champions. Китай 08.30, 02.15 Футбол. Нидерланды. АДО – ПСВ 10.15 Формула-1 на воде 11.15, 19.40 Футбол. Англия. Шеффилд Юнайтед – Тоттенхем 13.00 Футбол. Россия. Обзор 13.30 Футбол. Россия. ПремьерЛига 18.00 Футбол. Нидерланды. АЗ – Аякс 21.25 Футбол. Россия 23.05 Теннис. Кубок Дэвиса. Польша – Украина 01.50 Гонки. TCR International Salzburgring

СПОРТ 2 07.00 Формула-1 на воде 08.00, 18.45 Футбол. Англия. Ливерпуль – Челси 09.40, 20.25 Теннис. Кубок Дэвиса. Польша – Украина 12.25, 23.10 Футбол. Россия. Премьер-Лига 14.05, 00.50 Гонки на выносливость. Обзор ЧМ 14.35 Гонки. Европейская серия ЛеМан 01.20 Гонки. Европейская серия ЛеМан ФУТБОЛ 1 06.00, 10.00, 15.40, 22.30 Футбол NEWS 06.10 Ливерпуль – Тоттенхэм. Англия 08.00, 11.45, 13.40 Топ-матч 08.10, 02.20 Ворскла – Днепр. Украина 10.15 Великий футбол 11.50 Сталь (Д) – Заря. Украина 13.50, 22.45 Металлист – Александрия. Украина 15.55, 00.35 Арсенал – Челси. Суперкубок Англии 17.55 Предисловие к сезону. Англия 18.50 Олимпик – Карпаты. Украина 20.40 Шахтёр – Говерла. Украина ФУТБОЛ 2 06.00 Ювентус – Верона. Кубок Италии 07.50, 13.30, 00.00, 01.55 Футбол NEWS 08.00 Шахтёр – Говерла. Украина 09.50, 20.30 Арсенал – Челси. Суперкубок Англии 11.40 Фламенгу – Сантос. Бразилия 13.40, 00.10 Олимпик – Карпаты. Украина 15.30 Ворскла – Днепр. Украина 17.15 Великий футбол 18.45 Металлист – Александрия. Украина 22.15 Сталь (Д) – Заря. Украина 02.05 Флуминенсе – Гремио. Бразилия VIASAT SPORT 00.00 Баскетбол. Плей-офф NBA. Мемфис Гризлис – Голден Стейт Уорриорз 02.00 Live! Обзор «Сегодня в MLB» 03.00 Live! Бейсбол. MLB. Нью-Йорк Метс – Вашингтон Нэшнлз 06.00, 13.00 Хроники профессионального спорта 07.00 Автоспорт. Серия ИндиКар 10.00 Автоспорт. NHRA. Дрэгрейсинг 13.30, 16.45 Обзор «Сегодня в MLB» 14.30, 23.00 Новости. СпортЦентр 16.00 NBA. Kobe Bryant All Star Interview 17.30 Бейсбол. MLB. Нью-Йорк Метс – Вашингтон Нэшнлз 20.00 Live! Бейсбол. MLB. Торонто Блю Джейз – Миннесота Твинз 00.00 Баскетбол. Плей-офф NBA. Чикаго Буллз – Кливленд Кавальерс 02.00 Live! Бейсбол. MLB. Питтсбург Пайрэтс – Чикаго Кабс

­­

СПОРТ 2 06.15, 21.30 Гонки на выносливость. Обзор ЧМ 07.15, 17.00, 01.45 Футбол. Англия. Тоттенхем – Шеффилд Юнайтед 09.00 Формула-1 на воде 10.00, 15.15 Футбол. Россия. Премьер-Лига 11.45, 22.15 Футбол. Нидерланды. Гронинген – Фейенорд 13.25 Гонки. Европейская серия ЛеМан 18.45 Теннис. Кубок Дэвиса. Польша – Украина 21.45 Футбол. Россия. Обзор 23.55 Гонки. Европейская серия ЛеМан ФУТБОЛ 1 06.00 Футбол NEWS 06.10 Фламенгу – Сантос. Бразилия 08.00, 12.05, 13.45 Топ-матч 08.10, 02.20 Металлист – Александрия. Украина 10.00, 15.40, 22.30 Футбол NEWS. LIVE 10.15 Атлетико – Реал. ЛЧ УЕФА 12.15 Великий футбол 13.50 Ювентус – Монако. ЛЧ УЕФА 15.55 ПСЖ – Барселона. ЛЧ УЕФА 17.40 Обзор вторника. ЛЧ УЕФА 18.25 Порту – Бавария. ЛЧ УЕФА 20.10 Сталь (Д) – Заря. Украина 22.00 Бразилия. Обзор тура 22.45 Ворскла – Днепр. Украина 00.35 Фенербахче – Шахтёр. ЛЧ УЕФА ФУТБОЛ 2 06.00, 21.35 ПСЖ – Барселона. ЛЧ УЕФА 07.50, 00.00, 01.55 Футбол NEWS 08.00, 23.20 Обзор вторника. ЛЧ УЕФА 08.40, 00.10 Порту – Бавария. ЛЧ УЕФА 10.30 Топ-матч 10.45 Ворскла – Днепр. Украина 12.35 Предисловие к сезону. Англия 13.30 Футбол NEWS. LIVE 13.40, 02.05 Арсенал – Челси. Суперкубок Англии 15.40 Фламенгу – Сантос. Бразилия 17.30 Бразилия. Обзор тура 18.00 Атлетико – Реал. ЛЧ УЕФА 19.50 Ювентус – Монако. ЛЧ УЕФА VIASAT SPORT 05.00 Хроники профессионального спорта 05.30 Бокс. Дэнни Гарсия (США) – Пол Малиньяджи (США) 07.00 Live! Обзор «Сегодня в MLB» 08.00, 17.00 Бейсбол. MLB. Торонто Блю Джейз – Миннесота Твинз 10.45, 19.30 Бейсбол. MLB. Питтсбург Пайрэтс – Чикаго Кабс 13.15 Обзор «Сегодня в MLB» 14.00, 23.00 Новости. СпортЦентр 15.00 Баскетбол. Плей-офф NBA. Вашингтон Уизардс – Атланта Хокс 22.00 Live! Шоу «Спортивная нация» 00.00 Баскетбол. Плей-офф NBA. Кливленд Кавальерс – Чикаго Буллз 02.00 Live! Бейсбол. MLB

СПОРТ 2 06.30, 18.00, 01.00 Футбол. Англия. Челси – Ливерпуль 08.50 Футбол. Россия. Обзор 09.20 Футбол. Россия. Обзор 11.00 Футбол. Нидерланды. Аякс – Камбюр 12.35, 23.40 Баскетбол. Украина. БК Химик – БК Галичина 14.00 Гонки. TCR International Salzburgring 14.30 Футбол. Россия. Динамо – Краснодар 16.15 Гонки. Европейская серия ЛеМан 20.25 Футбол. Россия. Обзор 20.55 Футбол. Россия 22.40 Формула-1 на воде ФУТБОЛ 1 06.00 Футбол NEWS 06.10 Шахтёр – Говерла. Украина 08.00 Арсенал – Челси. Суперкубок Англии 10.00, 15.40, 22.30 Футбол NEWS. LIVE 10.15 Барселона – ПСЖ. ЛЧ УЕФА 12.05 Бавария – Порту. ЛЧ УЕФА 13.50 Реал – Атлетико. ЛЧ УЕФА 15.55 Монако – Ювентус. ЛЧ УЕФА 17.40 Обзор вторника. ЛЧ УЕФА 18.25 Фенербахче – Шахтёр. ЛЧ УЕФА 20.15 Footbrazil 20.45 Топ-матч 21.00, 23.40 Футбол LIVE 21.40 LIVE. Шахтер – Фенербахче. ЛЧ УЕФА 00.30 Сталь (Д) – Заря. Украина 02.20 Торино – Лацио. Кубок Италии ФУТБОЛ 2 06.05, 00.00 Реал – Атлетико. ЛЧ УЕФА 07.50, 00.50, 01.55 Футбол NEWS 08.00 Обзор вторника. ЛЧ УЕФА 08.40, 02.05 Монако – Ювентус. ЛЧ УЕФА 10.30 Предисловие к сезону. Англия 11.25 Фенербахче – Шахтёр. ЛЧ УЕФА 13.15, 15.30 Топ-матч 13.30 Футбол NEWS. LIVE 13.40 Сталь (Д) – Заря. Украина 15.40 Шахтёр – Говерла. Украина 17.30, 23.30 Footbrazil 18.00 Барселона – ПСЖ. ЛЧ УЕФА 19.45 Бавария – Порту. ЛЧ УЕФА 21.30 Арсенал – Челси VIASAT SPORT 05.00 Хроники профессионального спорта 05.30, 15.00 Шоу «Спортивная нация» 06.15 Серия ИндиКар 07.00 Live! Обзор «Сегодня в MLB» 08.00 Автоспорт. NHRA. Дрэгрейсинг 10.45, 18.45 Бейсбол. MLB 13.15, 21.15 Обзор «Сегодня в MLB» 14.00, 23.00 Новости. СпортЦентр 15.45 Автоспорт. Серия ИндиКар 22.00 Live! Шоу «Спортивная нация» 00.00 Баскетбол. Плей-офф NBA. Атланта Хокс – Вашингтон Уизардс 02.00 Live! Бейсбол. MLB. Нью-Йорк Янкиз – Бостон Ред Сокс

СПОРТ 2 07.15, 16.00, 23.40 Футбол. Англия. Шеффилд Юнайтед – Тоттенхем 09.00, 18.00, 01.20 Футбол. Нидерланды. АЗ – Бреда 10.40 Футбол. Россия. Урал – Зенит 12.20 Футбол. Россия. Обзор 12.50 Баскетбол. Украина. БК Будивельник – БК Киев 14.15 Футбол. Россия. ПремьерЛига 19.45 Футбол. Россия. Обзор 20.15 Футбол. Португалия. Порту – Жил Висенте 21.55 Футбол. Россия ФУТБОЛ 1 06.00 Футбол NEWS 06.10 Ворскла – Днепр. Украина 08.00, 13.45, 18.20, 20.45 Топ-матч 08.10 Сталь (Д) – Заря. Украина 10.00, 15.40, 21.45 Футбол NEWS. LIVE 10.20, 12.55, 22.55 Футбол LIVE 11.05, 18.25 Шахтер – Фенербахче. ЛЧ УЕФА 13.55 Вольфсбург – Наполи. ЛЕ УЕФА 16.00, 23.45 Footbrazil 16.30 Динамо – Фиорентина. ЛЕ УЕФА 20.15 Бразилия. Обзор тура 20.55 LIVE. Заря – Шарлеруа. ЛЕ УЕФА 00.15 Брюгге – Днепр. ЛЕ УЕФА 02.00 Фиорентина – Динамо. ЛЕ УЕФА ФУТБОЛ 2 06.00 Вольфсбург – Наполи. ЛЕ УЕФА 07.50, 00.00, 01.55 Футбол NEWS 08.00, 12.30 Шлях до Варшави 08.50 Днепр – Брюгге. ЛЕ УЕФА 10.40 Динамо – Фиорентина. ЛЕ УЕФА 13.25, 21.55 Топ-матч 13.30 Футбол NEWS. LIVE 13.40 Шарлеруа – Заря. ЛЕ УЕФА 15.30 Арсенал – Челси. 17.15 Ворскла – Днепр. Украина 19.00, 20.45 Футбол LIVE 19.55 LIVE. Ворскла – Жилина. ЛЕ УЕФА 22.10 Металлист – Александрия 00.10 Шахтер – Фенербахче. ЛЧ УЕФА 02.05 Олимпик – Карпаты. Украина VIASAT SPORT 05.00, 02.00 Хроники профессионального спорта 05.30, 15.00 Шоу «Спортивная нация» 06.15 NBA. Kobe Bryant All Star Interview 07.00 Live! Обзор «Сегодня в MLB» 08.00 Автоспорт. Серия ИндиКар 10.45, 16.45 Бейсбол. MLB. НьюЙорк Янкиз – Бостон Ред Сокс 13.15 Обзор «Сегодня в MLB» 14.00, 19.15 Новости. СпортЦентр 15.45 Серия ИндиКар 20.00 Live! Бейсбол. MLB. Филадельфия Филлис – Лос-Анджелес Доджерс 23.00, 00.00 Live! Бейсбол. MLB. Вашингтон Нэшнлз – Аризона Даймондбэкс 02.30 NBA. One on One with Ahmad

СПОРТ 2 07.15, 16.30, 02.00 Гольф. DP World Tour Championship 10.00, 19.15 Футбол. Португалия. Академика – Витория Гимарайнш 11.45 Футбол. Россия. ПремьерЛига 13.30 Футбол. Россия. Обзор 14.00 Формула-1 на воде 15.00 Футбол. Нидерланды. Эксельсиор – АЗ 21.00 Формула-1 на воде 22.00 Футбол. Россия. Урал – Зенит 23.45 Футбол. Россия. Обзор 00.15 Футбол. Англия. Шеффилд Юнайтед – Тоттенхем ФУТБОЛ 1 06.00 Футбол NEWS 06.10 Металлист – Александрия. Украина 08.00, 12.35 Топ-матч 08.10, 20.10 Ворскла – Жилина. ЛЕ УЕФА 10.00, 15.40, 22.30 Футбол NEWS. LIVE 10.20, 22.45 Заря – Шарлеруа. ЛЕ УЕФА 12.05, 17.50 Бразилия. Обзор тура 12.45, 13.20, 14.20 Футбол LIVE 13.00 LIVE. Жеребьевка стадии плей-офф. ЛЧ УЕФА 14.00 LIVE. Жеребьевка стадии плей-офф. ЛЕ УЕФА 14.40, 17.45, 20.05 Коэффициенты ФИФА/УЕФА 14.45 Предисловие к сезону. Англия 16.00, 02.20 Шахтер – Фенербахче. ЛЧ УЕФА 18.20 Бавария – Порту. ЛЧ УЕФА 22.00 Мир Премьер-лиги. Англия 00.35 Олимпик – Карпаты. Украина ФУТБОЛ 2 06.00 Олимпик – Карпаты. Украина 07.50, 00.00, 01.55 Футбол NEWS 08.00 ПСЖ – Барселона. ЛЧ УЕФА 09.50 Шахтер – Фенербахче. ЛЧ УЕФА 11.40 Порту – Бавария. ЛЧ УЕФА 13.30 Топ-матч 13.40 Ворскла – Жилина. ЛЕ УЕФА 15.30 Заря – Шарлеруа. ЛЕ УЕФА 17.20 Мир Премьер-Лиги. Англия 17.50 Арсенал – Челси 19.50 Металлист – Александрия 21.40 Бразилия. Обзор тура 22.10 Вольфсбург – Наполи. ЛЕ УЕФА 00.10 Боруссия (Д) – Галатасарай. ЛЧ УЕФА 02.05 Тоттенхэм – Вест Хэм. Англия VIASAT SPORT 06.00, 01.30 Хроники профессионального спорта 06.30 NBA. One on One with Ahmad 07.00 Серия ИндиКар 08.00 Live! Обзор «Сегодня в MLB» 09.00 Бейсбол. MLB. Филадельфия Филлис – Лос-Анджелес Доджерс 11.30 Бейсбол. MLB. Вашингтон Нэшнлз – Аризона Даймондбэкс 14.00, 19.45 Новости. СпортЦентр 15.00 Автоспорт. NHRA. Дрэгрейсинг 17.15 Бейсбол. MLB. Чикаго Кабс – Сан-Франциско Джайнтс 20.30, 00.00 Live! Гольф. Bridgestone Invitational 22.00 Live! Шоу «Спортивная нация» 23.00 Гольф. Bridgestone Invitational 02.00 Live! Бейсбол. MLB

ФУТБОЛ 1 06.00 Футбол NEWS 06.10 Наполи – Вольфсбург. ЛЕ УЕФА 08.00, 16.45, 21.30, 22.15 Топ-матч 08.05, 13.55 Коэффициенты ФИФА/ УЕФА 08.10 Заря – Шарлеруа. ЛЕ УЕФА 10.00, 15.30, 22.30 Футбол NEWS. LIVE 10.15 Ворскла – Жилина. ЛЕ УЕФА 12.00, 19.00 Мир Премьер-лиги. Англия 12.25 Шахтер – Фенербахче. ЛЧ УЕФА 14.10 Англия. Предисловие к туру 14.40 LIVE. МЮ – Тоттенхэм. Англия 16.55 LIVE. Эвертон – Вотфорд. Англия 19.25 LIVE. Челси – Суонси. Англия 21.45 Footbrazil 22.45 Говерла – Металлург (З) 00.35 Александрия – Сталь (Д) 02.20 Эвертон – Вотфорд. Англия ФУТБОЛ 2 06.00, 06.35, 07.30, 16.00, 18.55, 21.25 Футбол LIVE 06.15 Жеребьёвка стадии плейофф. ЛЧ УЕФА 07.10 Жеребьёвка стадии плейофф. ЛЕ УЕФА 07.50, 00.00, 01.15, 02.25 Футбол NEWS 08.00, 15.30 Мир Премьер-Лиги 08.30 Шахтер – Фенербахче. ЛЧ УЕФА 10.20 Англия. Предисловие к туру 10.50, 12.55 Коэффициенты ФИФА/ УЕФА 10.55 Бавария – Порту. ЛЧ УЕФА 12.45, 21.55, 00.10 Топ-матч 13.00 Бразилия. Обзор тура 13.30, 20.15 Футбол NEWS. LIVE 13.40 Заря – Шарлеруа. ЛЕ УЕФА 16.55 LIVE. Говерла – Металлург (З). 19.25 LIVE. Александрия – Сталь (Д). 22.05 МЮ – Тоттенхэм. Англия 00.25 LIVE. Аваи – Флеминенсе 02.35 Челси – Суонси. Англия VIASAT SPORT 05.00 Live! Бейсбол. MLB. Сиэтл Маринерс – Техас Рейнджерс 08.00 24-я Специальная Олимпиада 09.00 Гольф. Bridgestone Invitational 11.30 Бейсбол. MLB 14.00, 18.15 Новости. СпортЦентр 15.00 Шоу «Спортивная нация» 15.45 Бейсбол. MLB. Сиэтл Маринерс – Техас Рейнджерс 19.00 Live! Гольф. Bridgestone Invitational 23.00, 00.00 Live! Бейсбол. MLB. Питтсбург Пайрэтс – ЛосАнджелес Доджерс 02.00 Live! Бейсбол. MLB. Детройт Тайгерз – Бостон Ред Сокс

Творча майстерня

Лоза до лозинки – і буде… світильник! Днями міський виставочний зал запрошував усіх охочих відвідати виставку робіт із лози майстра Петра Герасименка. Автор люб’язно показував присутнім свої витвори декоративно-прикладного мистецтва й розповідав про те, як дитячий інтерес згодом може перерости в захоплення на все життя, а вербовий пагін – у деталь будь-якого інтер’єру.

І в цьому одразу переконуєшся, коли дивишся на «дітей» майстра – лозові світильники. Вони всі різні: є зовсім маленькі, що формою нагадують лісові грибочки, є середні за розміром і схожі на глиняний глек, а є великі та гонорові. Але об’єднує їх одне – рука того, хто створює ці роботи. Завзяті скептики зараз заголосять: «Подумаєш, світильник з лози. Що там його плести? Та й ми ж не первісні люди, можемо в магазині купити того світильника». Але ж і плести непросто, а ще ж спробуйте знайти потрібний матеріал, проїздити кілометри річкових берегів, зібрати пагони чагарникових верб чотири рази на рік (навесні, на початку росту пруту; влітку, в кінці його

росту; восени, після повного дозрівання, коли листя починає жовтіти й опадати; взимку, до початку весняного набрякання бруньок), провести термічну обробку і ще цілий ряд прийомів перед тим, як сідати за роботу з лозоплетіння. Також слід чітко розуміти те, за яким принципом чи методом буде сплетено виріб. Власне, від цього й залежатиме, чи стануть близькими ваш задум і результат. А найголовніше, у магазині ми можемо придбати світильник, котрий має гарні технічні характеристики, новітній/популярний/гарний/ дорогий (що для кого пріоритетніше) дизайн, гучну рекламу, створену певною фірмою… Але світильник, що має душу, – ніколи. Адже людина,

яка створює щось власноруч і при тому з натхненням, гарними думками обов’язково наділить витвір частинкою свого тепла, віддасть йому серце. – Моє перше знайомство з технікою лозоплетіння почалося ще в дитинстві, – розповідає Петро Гнатович Герасименко. – Коли мені було 8-9 років, а це післявоєнний період, цим заняттям я допомагав родині вижити.

У 1954 році в Кривому Розі проходив конкурс майстрів і я посів на ньому перше місце. Мені тоді було 15 років. Голова журі спочатку не повірив, що то мої роботи. Тому йому довелося прийти до нас додому, аби на власні очі переконатися в тому, що я вмію плести, і таки непогано. Але й після конкурсу я ще багато років вчився, набував досвіду, аби виготовляти не лише якісні, але й цікаві речі, наприклад, як ось ці світильники. Та насправді я за освітою музикант, скрипаль. Пішов тією ж стежкою, що й мій батько та дід. А лозоплетіння – не лише багаторічне захоплення, а й гарний спосіб не нудьгувати на пенсії, жити насиченими днями. Ось так розказав автор про себе та свої незвичайні вироби. І чи потрібні ще якісь слова? Роботи майстра самі говорять за нього. Справжні, з душевним теплом, такі, як і він, скрипаль, що грає на лозі. Катерина СТЕБЕЛЬСЬКА. Фото автора

ФУТБОЛ 1 06.00 Футбол NEWS 06.10, 02.20 Говерла – Металлург (З). Украина 08.00 Топ-матч 08.05 Эвертон – Вотфорд. Англия 10.00, 16.25, 20.15 Футбол NEWS. LIVE 10.15, 18.00 «Моя гра» Мораэс 10.45 Александрия – Сталь (Д). Украина 12.35, 17.30 Footbrazil 13.05 Челси – Суонси. Англия 14.55 Мир Премьер-лиги. Англия 15.25 LIVE. Ньюкасл – Саутгемптон. Англия 18.30 Футбол LIVE 19.25 LIVE. Ворскла – Шахтер. Украина 21.20 Великий футбол 22.45 Арсенал – Вест Хэм. Англия 00.35 Заря – Олимпик. Украина ФУТБОЛ 2 06.00, 17.30 Александрия – Сталь (Д). Украина 07.50, 00.00, 01.55 Футбол NEWS 08.00 Челси – Суонси. Англия 09.50 МЮ – Тоттенхэм. Англия 11.40 Говерла – Металлург (З). Украина 13.30 Футбол NEWS. LIVE 13.40 Эвертон – Вотфорд. Англия 15.25 LIVE. Арсенал – Вест Хэм. Англия 19.20 Коэффициенты ФИФА/УЕФА 19.25 LцIVE. Заря – Олимпик. Украина 21.25 Footbrazil 21.55 LIVE. Сан-Паулу – Коринтианс. Бразилия 00.10 Ворскла – Шахтёр. Украина 02.05 Ньюкасл – Саутгемптон. Англия VIASAT SPORT 05.00 Хроники профессионального спорта 05.15 24-я Специальная Олимпиада 06.00 Live! Автоспорт. NHRA. Дрэгрейсинг 08.00 Live! Обзор «Сегодня в MLB» 09.00 Бейсбол. MLB. Питтсбург Пайрэтс – Лос-Анджелес Доджерс 11.30, 17.30 Обзор «Сегодня в MLB» 12.15 Автоспорт. NHRA. Дрэгрейсинг 14.00, 18.15 Новости. СпортЦентр 15.00 Бейсбол. MLB. Детройт Тайгерз – Бостон Ред Сокс 19.00 Live! Гольф. Bridgestone Invitational 23.00 Live! Бейсбол. MLB. Сиэтл Маринерс – Техас Рейнджерс


«Червоний гірник» №54 (21577) Четвер, 30 липня 2015 року

www.girnyk.com.ua

Історичне 15 ПРАВОСЛАВНИЙ КАЛЕНДАР 31 липня Мч. Єміліана. Прп. Іоанна Багатостраждального, Печерського, у Ближніх Печерах. Іменинник: Іван. Тропар. Мученик Твій, Господи, Єміліан, в стражданні своїм вінець нетлінний прийняв від Тебе, Бога нашого, маючи бо силу Твою, мучителів подолав, сокрушив і демонів немічні спокуси. Його молитвами спаси душі наші.

Боротьба за зміну статусу Кривого Рогу Вперше питання про необхідність створення Криворізького повіту поставив херсонський губернатор В. Клушин у березні 1860 р. Він звернувся до Ради Міністрів з проектом поділу губернії на 8-9 повітів замість шести. Там, зокрема, йшлося про виділення Криворізького повіту. Проте ця ідея не була підтримана в столиці. Тоді в 1860 р. криворізька сільська громада звернулася до Міністерства внутрішніх справ Російської імперії з проханням про перейменування державного поселення Кривий Ріг у містечко. 27 грудня 1860 р. імператор Олександр ІІ підписав відповідний указ.

У вересні 1862 р. дворянські збори Херсонського повіту запропонували розділити його на Херсонський і Криворізький. Сенат з цього приводу не прийняв ніякого рішення. У 1866 р. вже Катеринославське губернське земство розпочало клопотання перед урядом про створення Криворізького повіту і приєднання його до Катеринославської губернії. Херсонське земство заявило протест і наполягало на залишенні Криворізького рудного району в складі Херсонської губернії.

Херсонської губернії в старих межах і Криворізький повіт не виділяти в окрему адміністративну одиницю. У 1912 р. жителі Кривого Рогу звернулися до Миколи ІІ з проханням надати містечку статус повітового міста з утворенням однойменного повіту. Було зроблено всі відповідні узгодження, і планувалося в 1913 р. до 300-річчя династії Романових отримати новий статус. За цей час Херсонське губернське земство відрядило делегацію до Сенату і домоглося зміни рішення. В новій редакції Кривий Ріг ставав заштатним (безповітовим) містом. На загальному сході жителів було прийнято рішення відмовитися від такої «сумнівної честі». Після Лютневої революції громада містечка звернулася до Центральної Ради з проханням переглянути адміністративний статус Кривого Рогу – це було їм обіцяно. Проте уряд М. Грушевського не встиг прийняти відповідне рішення в зв’язку з приходом до влади гетьмана П. Скоропадського в квітні 1917 р. Повітовим містом і центром однойменного повіту Кривий Ріг було самочинно проголошено 27 лютого 1919 р. на Першому з’їзді рад Криворіжжя. Уряд Х. Раковського це рішення затвердив 23 квітня 1919 р. З цього часу і до 1975 р. влада не робила спроб змінити історичний статус міста. Питання про створення Криворізької області було поставлено перед облвиконкомом і Радою Міністрів УРСР в середині 70-х років ХХ ст. Робота активізувалася в 1983 р., коли Державна експертна комісія Держплану СРСР при розгляді техніко-економічних основ генерального плану розвитку міст дійшла висновку, що Раді Міністрів УРСР необхідно вирішити питання приведення юридичного статусу міста у відповідність до його народно-господарчого значення. Малося на увазі створення Криворізької області або надання Кривому Рогу статусу міста республіканського підпорядкування. Було створено робочу групу для підготовки відповідного проекту рішення на чолі з головою виконкому Г.І. Гутовським. До її складу ввійшли перший секретар міського партійного комітету С.А. Стежко, голова міської планової комісії С.В. Нєженцев та інші посадові особи. В процесі підготовки необхідних документів до Держплану СРСР були вирішені питання узгодження з 33 союзними міністерствами та відомствами. Проте створення нової області було відкладено під приводом, що буде потрібно ламати зв’язки, які історично склалися між районами та містом. Міська влада повторно звернулася до проекту отримання статусу міста республіканського підпорядкування в червні 1990 року. Проте Верховна Рада УРСР визнала це недоцільним.

7 грудня 1889 р. Катеринославські земські губернські збори обговорили питання про приєднання містечка Кривого Рогу до губернії, яке з початку року розглядалося в Петербурзі. Повідомлено, що справа вирішиться без територіального переділу губернії. Планувалося призначити до Кривого Рогу спеціального посадовця для спостереження за порядком. Наприкінці квітня 1903 р. в усіх повітах Херсонської губернії було розглянуто проект створення нового Криворізького повіту. Всі повіти виступили проти, мотивуючи це великою втратою прибутків і необхідністю підвищувати податки. 17 жовтня 1903 р. Херсонська губернська управа більшістю голосів (2 проти) прийняла рішення про клопотання Олександр МЕЛЬНИК, заступник директора Криворізького перед урядом про залишення історико-краєзнавчого музею з наукової роботи

1 серпня Прп. Макрини, сестри свт. Василія Великого. Знайдення мощів прп. Серафима Саровського. Іменинники: Роман, Степан, Серафим. Тропар прп. Макрини. Нареченого твого смерть побачивши, роздивилася ти життя тління та суєту миру, звідусіль провину прийняла, Нетлінному Обручнику стала нареченою, постом та смиренністю любов Того осягаючи. Тим бо нині радіє з Ангелами, преподобна Макрино, дух твій. Тропар прп. Серафима. Від юності Христа полюбив ти, блаженний, та Тому Єдиному працювати полум’яно побажав, не перестаючи молитися та працювати, в пустелі перебував ти, розчуленим серцем любов Христову здобув, обранцем улюбленим став для Божої Матері. Цього ради благаємо тебе: спасай нас молитвами твоїми, Серафиме, преподобний отець наш. 2 серпня Неділя 9-та після П’ятидесятниці. Пророка Ілії. Іменинники: Ілля, Константин, Олександр, Георгій, Іван, Сергій, Федір, Тихон, Петро, Олексій. Тропар. Ангел тілом, пророків твердиня, другий Предтеча пришестя Христового, Ілля славний, з висоти послав Єлисеєві благодать недуги відганяти, прокажених очищати, тому і всім, хто шанує його, подає зцілення. 3 серпня Прор. Ієзекіїля. Прп. Онуфрія мовчазного, Печерського, у Ближніх печерах. Іменинники: Семен, Іван, Петро, Роман. Тропар. Пророк Божий Ієзекіїль, передбачивший зачинені Духом врата та Плотоносця, у сході цього, Єдиного Бога промовивши. Того моли, молімося, щоб відкрив двері милості Своєї та спасе душі благочесно оспівуючих пам’ять твою. 4 серпня Рівноап. мироносиці Марії Магдалини. Іменинники: Марія, Михайло, Олексій. Тропар. За Христом, що задля нас від Діви народився, ти пішла, чесна Маріє Магдалино, Його Заповідей і повелінь дотримуючись; тому, святу пам’ять твою сьогодні святкуючи, за твоїми молитвами прощення гріхів одержуємо. 5 серпня Почаївської ікони Божої Матері. Іменинники: Трофим, Федір, Михайло, Андрій. В цей день вшановується українська святиня – Почаївська ікона Богородиці. Вперше Матір Божа з’явилася на Почаївській горі 17 квітня 1198 р. Свідками цього дива були Іван Туркул із Тернополя і пастушок Іван Босий, котрий на цій горі пас овечок. Згідно з переказами, саме Іван Туркул згодом побудував монастир на Почаївській горі. Вдруге об’явилася Божа Мати на Почаївській скелі 15 серпня 1260 р., залишивши після себе на скелі відбиток стопи. З цього відбитка почало струменіти джерело цілющої води. Чудотворна ікона Матері Божої в Почаєві походить із XVI ст. Багато зцілень та чудес отримали люди через Почаївську ікону Божої Матері. Одне з найславніших чудес сталося 23 липня (за старим стилем) 1675 р. Це була відома оборона Почаївського монастиря і церкви під час нападу турків і татар. Бусурменські ватаги, за наказом турецького султана Могаммеда IV, руйнували села й міста, винищуючи дорослих і малих. Хан Нуредін пройшов через Збараж і наблизився до Почаєва, щоб пограбувати і знищити монастир і все те, що там було. Перелякані люди збіглися до Почаєва з усіх усюд, шукаючи тут захисту перед неволею та вбивством. Турки й татари облягли місто та почали наступ на монастир. Облога тривала від 20 до 23 липня 1675 р. Завдяки гарячим молитвам монахів та люду, що ховалися у монастирі, Матір Божа явилася над монастирською церквою і розпростерла білий омофор над своєю обителлю. Коло Матері Божої, праворуч, стояв преподобний Йов Почаївський і молився. Обидві сторони бачили Матір Божу, але турки думали, що це – звичайний привид, і почали ще сильніше стріляти. Та стріли турецькі, що летіли на містечко, поверталися назад і ранили їх самих. Турки почали кричати: «Диво! Диво!», кидати свої стріли та утікати. Завдяки щирій молитві віруючих та Небесному покровительству Матері Божої монастир було врятовано. Приклад явної допомоги свідчить нам про велику любов та смирення Божої Матері. Адже не так багато ми зустрічаємо Її на сторінках Священного Писання. Вона не присутня, коли Христос приходить на Йордан хреститись, Вона не присутня на Фаворській горі, коли обраним учням являється слава та відкривається Божество Ісуса Христа; але присутня Вона разом із Сином на весіллі у Кані Галилейській, коли тамтешні люди потребували допомоги. Пречиста Мати разом із іншими жінками-мироносицями не віддаляється від свого розп’ятого Сина і бачить всі Його муки та страждання. Її серце пронизує біль за Єдинородного Сина – Спасителя світу. І в цей день Вона не полишає нас, але видима й присутня у більш як трьохстах чудотворних іконах, які просяяли особливою благодаттю в різні часи на українській землі. Тож будемо перебувати в постійному упованні на заступництво Матінки Божої та не будемо лишати своїх молитов до Неї. 6 серпня Мц. Христини. Мчч. блгвв. кнн. Бориса і Гліба, у Святому Хрещенні Романа і Давида. Іменинники: Христина, Борис, Гліб, Аркадій, Назар, Микола, Іван, Георгій. Тропар. Страстотерпці праведні, Євангелія Христового виконавці, істинні душею й тілом, чистий Борисе і незлосливий Глібе, ви не противилися ворогу-братові, коли він убивав тіла ваші, а пошкодити душам змоги не мав. Тож нехай ридає лихий владолюбець, а ви радуйтеся з ангелами і, як стоїте перед Святою Трійцею, моліться за вашу рідну землю, щоб вона від Бога ласку мала, і за спасіння синів її вірних.


«Червоний гірник» №54 (21577)Четвер, 30 липня 2015 року

16

16

В

˳òåðàòóðíà ñòîð³íêà

ідпустка... Кожна людина, чекаючи на неї, починає щось собі планувати: зустрічі, подорожі, покупки, ремонти – або навпаки, заховатися, зачинитися від усіх і від усього світу. Для мене особисто відпустка, та й узагалі відпочинок, – це ввечері сісти в потяг і... прокинутися уже в іншому місті. Цього разу теж. Придбала путівку – і в Моршин. Нове місто, нові знайомства, спілкування, враження. Зайнявши своє місце в купе, я чекала на попутника. Ним виявилася жінка. Ще досить молода і гарна. Але в очах смуток, хоча й посміхалася. Як у дорозі буває, у нас зав’язалася розмова загального характеру: а куди? а звідки? а надовго? Лариса (так звали мою попутницю), їхала теж відпочити, але в Тернопіль. Нарешті провідник оголосила, щоб вийшли проводжаючі, і за кілька хвилин за вікном попливли знайомі пейзажі. – Ну от ми й подорожуємо, – порушила я мовчанку. – Так, – погодилася Лариса. – Я на цю подорож дуже покладаюся. Мені треба в собі розібратися і в ситуації, в якій я вже не один місяць перебуваю. Начебто все зрозуміло, але в той же час з кожним днем з’являється все більше запитань, відповіді на які не знаходжу. І тому все більше заглиблююся в думки. Невеселі думки. А той, через кого я так мучуся, мовчить. Тільки посміхається. А я точно знаю: коли він сміється, значить – нервується, бо я права. Лариса замовкла, втупившись в темінь за вікном. Що вона могла там розглядати, важко сказати. Скоріше за все, знову заглибилася в себе, у свої запитання без відповідей. – Я так здогадуюся, мова йде про коханого? І між вами непорозуміння? Тому ви вирішили деякий час побути наодинці, щоб розібратися в собі. Чи не так? – запитала я. – Не зовсім. Мова дійсно про коханого. Але, здається, кохала тільки я. Він же любив моє кохання до нього. Ми не в шлюбі. Та й, напевно, вже ніколи не будемо. Говорять, що час все лікує. Але як забути зраду? Як? І взагалі, чи дійсно можна забути, пробачити зраду, – чи то запитувала, чи то розмірковувала Лариса. У купе заглянула провідниця й запропонувала чай, каву. – Ларисо, а давайте щось підвечеряємо, чаю замовимо, а там, дивись, ви мені конкретніше розкажете, від чого тікаєте чи яких відповідей шукаєте. Якщо захочете, звичайно, – запропонувала я. – Бо з того, що ви сказали, я зрозуміла тільки те, що вам дуже боляче. Сказала – зробили. Одразу на столику з’явилися нехитрі бутербродики, печиво, цукерки до чаю. Уже й повечеряли. Уже й Рокувату давно проїхали. Постелили постіль. А Лариса все мовчала. Може, передумала. Може, не хотіла сторонній людині відкриватися. Від стукоту коліс і легкого похитування вагона почало клонити до подушки. Тому я не стала силувати себе, а прилягла. Лариса ж продовжувала сидіти й дивитися у вікно. І коли мої повіки почали важчати, вона знову заговорила. – Ми познайомилися десь років 15 тому. Ну як познайомилися. Просто я влаштувалася на підприємство, де він уже багато років працював. Він, Олег, із тих красенів, які не пропустять новеньку. Ні, не в тому розумінні, що він був дуже гарний, просто оточував увагою новеньку так, що проходу їй не давав. Усі жінки повинні тільки про нього говорити, а то й закохуватися. Мене попереджали, що це в нього хобі таке. Та я й сама все розуміла, тому й відповідала йому: «Нізащо. Хіба що це станеться у твоїх снах». Правду говорять: ніколи не говори «ніколи». Це відбулося і зі мною. Якось я стала свідком його розгубленості. Йому потрібна була підтримка, порада, просто увага. За відвертими розмовами я відкрила для себе його іншого. Як я вважала, справжнього. От і потягнулася до нього. Він підхопив. Ці сильні чоловічі руки. Як я давно не відчувала ні

www.girnyk.com.ua

їхнього тепла, ні їхньої сили. Я – довірилася. Я – відкрилася. Я – закохалася. Нікого не бачила, нікого не хотіла чути, нікому й нічому не хотіла вірити. Тільки він. Тільки для нього. Тільки йому. На роботі просто пурхала. Будь-яке його бажання поспішала виконати. Приходили друзі, подружки – будь ласка, все куплю, приготую, накрию стіл. Дурепа. Це я зараз, коли рожеві окуляри впали, все побачила, все зрозуміла. Адже його подружки ніколи мене до себе в гості не кликали, тільки він сам мусив приходити. І він ходив. Жодного разу не наполіг, що без мене не прийде. Ось так і спливали наші з ним дні, місяці, роки. Але ж нічого не буває вічного. Ось і моя сліпа любов почала прозрівати. Я все частіше ставила запитання «Чому?». Чому без мене йдеш на зустріч? Чому затримуєшся? Чому відмовляєшся від відпустки разом? З кожним днем цих «чому» ставало все більше

го чекали? Раз ви вже знали, що в нього інша жінка, то що він вам мав пояснювати? Розумієте, чоловіки не люблять нічого пояснювати, тим паче – зізнаватися, – перервала я її сповідь. – А просто прийти з квітами, чи й без них, і сказати прості слова: «Вибач, але ми з тобою розлучаємося. Так склалося. У мене інша жінка». Невже це так важко, чи щось дуже надзвичайне... – Ні, – знову перервала я її. – Але так чинять тільки справжні чоловіки. Розумієте – справжні. А це значить – сильні й порядні. Чого не скажеш про вашого коханого. І знову в нашому купе запанувала мовчанка. Потяг мчав нас у ніч все далі й далі від дому, від запитань без відповідей... Уже було за північ, і колискова пісня потяга почала зануряти мене в сон. Аж раптом Лариса заговорила: – Ви вже спите? – Ще ні, – відповіла я скоріше з ввічливості, бо розуміла, що цій жінці краще виговоритися, може, й відповідь прийде. Бо в народі говорять: озвучена проблема на п’ятдесят процентів уже вирішена. Зручно вмостившись на своїй поличці, Лариса поринула в спогади. Як же гарно їй було з Олегом. Як він дарував їй квіти. Вона не мала браку уваги з його боку. Як вони разом усе обговорювали. Навіть ті непорозуміння, які між ними інколи виникали. Як чекали свят. Як готували одне одному сюрпризи. – Ось тільки куди це все поділося? В його очах я зараз не бачу себе. Може, і я в чомусь винна? Дуже кохала його. На багато речей очі заплющувала. А хіба можна за це наказувати? Знаєте, він мені якось дивно все пояснив. Буцімто, йому ще хочеться й іншим жінкам подобатися. Щоб вони з ним кокетували, а то й узагалі, залицялися, горнулися до нього. Одним слово, давали зрозуміти, що він їм не байдужий. То це що, любов? Лариса ще довго розповідала про їхнє щасливе життя. То знову згадувала неприємні моменти, і тоді голос ставав тихішим, розповідь – уривчастою, вона ковтала сльози. Я ж мовчала. Ніч... Сповідь ображеної жінки... Стук коліс... А на годиннику вже третя година ночі. Скоро й ранок. А Лариса навіть не прилягла. Все згадувала й згадувала. Я ж слухала і думала: однозначної відповіді на її проблеми немає. Скільки існує світ, стільки часу й з’ясовується питання – стосунки між чоловіком та жінкою. Хтось кохає, а хтось лише дозволяє себе кохати. Правду кажуть, щасливий шлюб – один на тисячу. Ясно тільки одне, вона не ввійшла в цей «один». Але ж Олег... Дивна поведінка: і від Лариси не пішов, і начебто не з нею. Взагалі-то чоловіки, коли десь у чомусь провинилися, стараються загладити це якось. Тут же навпаки. Просто перестав проявляти до Лариси всяку увагу як до жінки. І як можна дарувати квіти іншим жінкам, котрі до вподоби коханій? Скоріше, вона не була в нього коханою. Просто сильні чоловіки так не чинять. Спочатку розлучаються, а вже потім залицяються до іншої. Схоже, це тільки ми, жінки, так вважаємо. У чоловіків усе інакше. Схотів – побігав за іншою. Не вийшло – повернувся назад. Ні тоді, ні зараз – ніяких розмов, пояснень. Нема часу на розмови, нема часу приділити увагу, почути, зрозуміти, купити хоча б квіточку. А так, як сказала Лариса, «цієї весни і тюльпани не для мене зацвіли. А я так на них чекала, так надіялася». Весь час забирає робота. Наче до цього він не працював. Думаю, поклич його знову нова подружка, то й час знайдеться, і натхнення, і робота не завадить. Але Лариса зовсім мало говорила про його пасію. На моє запитання про неї відповіла коротко: «Вона мене мало хвилює. Та й не з нею я живу. І не вона мені говорила

Нічний швидкий і більше. Він почав дратуватися. Ховатися від мене. А то й узагалі заявив, що я його дістала. І в цілому, вони, його подружки, молодші за мене і йому з ними цікавіше. А хіба так буває, коли любиш? А ще йому дуже не подобалося, що я його знаю. Знаю, коли він неправду говорить. Знаю, де він і з ким, коли телефоную, а він не відповідає. Аж тут, років три тому, в їхній компанії з’явилася новенька. Заміжня, але молодша. І закрутилося все знову в Олега. Почастішали зустрічі з друзями. Подзвониш – відбиває. Потім заради зустрічі з нею почав наші плани руйнувати. Домовимось кудись піти, аж тут подзвонили, запросили, і вона, звісно, буде. Все... Все відміняє: «У нас ще буде час». Пояснень про те, що так не чинять з коханими, слухати не хотів. Як завжди, то в телевізор, то в газету втупиться, а то по телефону комусь дзвонить: все, розмову закінчено. Я плакала, просила почути мене, зрозуміти мої почуття. Хіба я так багато просила? І коли зрозуміла, що я просто запасний аеродром, поставила питання руба: «Або я, або вона». Відповідь: «То ти хочеш розірвати наші стосунки? Ну, я згоден, тільки давай тепер дружити». Лариса замовкла. В темряві купе було чути, як вона ковтає сльози. Через деякий час, опанувавши себе, вона заговорила знову. – На його пропозицію я відповіла запитанням: «А якби все сталося навпаки? У мене з’явився б новий обранець? І я на твої зауваження сміялася б, а згодом без усяких пояснень запропонувала дружбу?» Подумавши, він відповів: «Так. Мені б було боляче. Я згоден з тобою». Але згоден він був тільки на словах. Олег продовжував жити зі мною і зустрічатися з іншою. Від його дружби я відмовилася. Сказала, років через десять, можливо. А зараз – я його кохаю. Порозумітися зі мною він не хотів, як не хотів нічого пояснювати. – Ларисо, а яких пояснень ви від ньо-

«Червоний гірник» №54 (21577)

Æèòòÿ ÿê âîíî º

Четвер, 30 липня 2015 року

слова кохання. Просто їй захотілося розваг на стороні. І більше нічого. Пуста вона для мене. Любила б його, я зрозуміла б. Боляче все одно було б, але проти кохання не пішла б. А так... Пуста...» Вже коли за вікном почало сіріти, Лариса прилягла. Спала чи так полежала, не знаю. Здається, й я не спала. Все думала, думала. Але насправді, коли розплющила очі, на вулиці вже був ранок. Лариса збирала постіль. – Доброго ранку! – привіталася я. – Доброго. Ось уже збираюся. Заговорила я вас. Вибачте. Чи й відпочили ви? Але розповіла вам, і знаєте, наче знову пережила всі роки з Олегом. Дякую. – Будь ласка. Відпочину в санаторії. Я буду дуже рада, якщо дійсно вам допомогла. Ось тільки скажіть мені одне. А чого ви від Олега чекаєте? Щоб залишився всетаки з вами чи поговорив, вибачився і пішов собі геть? – Не знаю. Олег від усього відмовляється. Став замкнутим. Не хоче говорити про свої стосунки з тією жінкою. Говорить тільки одне: «Там нічого не було. Так, як з тобою, не було і бути не могло». Оце й усе. Був момент, що просив не полишати його. Казав, що його ніхто і ніколи так, як я, не кохав, та й уже не покохає. – Так у чому річ, чого вам ще треба? – аж підскочила я. – Не знаю. Розумієте, він повернувся до мене, тому що там нічого не вийшло. А що саме це «нічого»? А якби вийшло? То що, мені ручкою помахав би, в кращому разі? – Ой, Ларисо, як же все непросто в цьому життя, – підсумувала я. – Зрозумійте, не з кожним чоловіком жінка – королева. І не з кожною жінкою мужчина є мужчиною. Він спробував – і помилився. Живіть і радійте, що саме ви та жінка, поряд з якою він почувається мужчиною. – Але ж він мав стосунки з іншою. Він зрадив мої почуття. Він торкався її, цілував. Може, й досі кличе її у снах. – Пам’ятав. Весь час пам’ятав. А то все було так, пусте. Він вас не полишав. Він повертався завжди до вас. – Ой, не знаю. І хочу бути з ним, і боюся знову обпектися. Тому весь час і себе накручую, і його. Розумієте, моє життя поділене на «до» і «після». Я пам’ятаю, яким він був, і бачу зараз, яким він став. Я так не можу. Та й не хочу. Ну хоча б поговорив. Чому нічого не пояснює мені? Та й своїм друзям теж, а особливо подружкам, що без мене зустрічатися з ними не буде. Чому? – Ларисо, якби в житті було все таким правильним і все можна було пояснити, повірте, життя не було б таким цікавим. Спробуйте знову стати з ним королевою або йдіть від нього не озираючись. А взагалі, хочу вам відкрити велику таємницю. Ви – щаслива жінка. Так, так. Розумієте, ви кохаєте. Ви переживаєте таке почуття. Це не кожен вміє, це не кожному дано від природи. Пожалійте їх і пробачте. Вони обділені. Убогі. Ну не вміють вони ні цінити, ні, тим паче, кохати. – Пасажири, Тернопіль, готуємось до висадки, – пролунав голос провідниці. І за вікном з’явилися перші будівлі міста. А згодом і перон. – Будьте щасливі. І дякую вам ще раз, що вислухали мене. Гарного відпочинку, – сказала на прощання Лариса, підхопивши валізу. – Ларисо, я бажаю вам знайти відповідь і не мучити, в першу чергу, себе. Вона лише кивнула головою, бо на очі знову набігла сльоза. Потяг зупинився. За деякий час я побачила знайомий силует у приїжджаючозустрічаючому натовпі. Що ж ти вирішиш, Ларисо? Чи правильним буде твоє рішення? Любити – це добре. Але куди краще, коли й тебе люблять. А в житті, на жаль, частіше ти любиш – тебе не люблять, тебе люблять – так ти віддаєш перевагу іншому. Все по колу. На пероні поменшало людей. Згодом наш потяг, легенько здригнувшись, покотив далі. За вікном попливли пейзажі міста, а потім – поля, посадки, невеличкі села. Подорож триває. Яким буде мій відпочинок? Звідки буде жінка, з якою ділитиму кімнату? І які ще життєві історії почую? Байдуже... Головне, щоб усе це було. Так, саме було. Бо життя прекрасне, навіть якщо рухнули всі твої мрії та бажання. Валентина ЦАРЕНКО


«Червоний гірник» №54 (21577)

Вітаємо!

Передаються в оренду об’єкти комунальної власності Управління комунальної власності міста виконкому міської ради оголошує про наміри передати в оренду об’єкти комунальної власності, щодо яких надійшли заяви № з/п

1

31 июля поздравляем с юбилеем дорогих и любимых Лавриненко Валерию Ивановну и Ивана Петровича! Очень просто сосчитать, Но пройти непросто. Шестьдесят годков плюс пять По дорогам росным. По судьбе порой крутой, По лугам пахучим. Только радости простой Не бывало лучше. Да хранит в узлах дорог От любой напасти Ваше счастье вечный Бог – Дарователь счастья. С любовью к Вам, дети, внуки, правнуки и родные

Зареєстровано колективні договори

В районі діє 241 колективний договір підприємств, установ та закладів, якими охоплено біля 33,8 тис. працюючих. Серед підприємств малого та середнього бізнесу уклали та зареєстрували колективні договори 79 підприємств із загальною чисельністю працюючих 804 особи. Здійснено за ІІ квартал 2015 року повідомну реєстрацію 10 колективних договорів: 1. ТОВ «ПРИДНІПРОВ'Я». 2. КПНЗ «Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «ФОРТУНА». 3. Український науково-дослідний інститут промислової медицини. 4. ТОВ «ДозорВВ». 5. ПП «Бастіон-К». 6. ПП «Домініум». 7. КП «Жовтнева районна друкарня». 8. КЗ «Криворізька міська лікарня №16» ДОР». 9. Комунальний дошкільний навчальний заклад №232. 10. Криворізький Жовтневий ліцей. До відома роботодавців та профспілок (представників трудових колективів) Жовтневого району! Повідомна реєстрація колективних договорів проводиться в управлінні праці та соціального захисту

Оголошення 17

www.girnyk.com.ua

Четвер, 30 липня 2015 року

2 3 4 5 6 7 8 9

Дані про об’єкти, щодо яких надійшли заяви про оренду МаксиВартість майна мально ЗаБалансоутриможМісцезнахо- гальна за незалежною мувач Найменування дження площа, оцінкою, грн. без ливий ПДВ строк м2 оренди УКВМ Нежитлове приміщення в окремо роз- Вул. Глинки, 14,97 21 343,0 станом на 2 роки 11 ташованій одноповерховій будівлі 12а 15.07.2015 місяців УКВМ Нежитлове приміщення в окремо роз- Вул. Глинки, 46,35 59 000,0 станом на 2 роки 11 ташованій одноповерховій будівлі 12-б 06.07.2015 місяців УКВМ Нежитлове приміщення, вбудоване у Вул. Черкасо- 49,4 52 670,0 станом на 2 роки 11 1 поверх житлового будинку ва, 12 15.07.2015 місяців УКВМ Нежитлова окремо розташована бу- Вул. Спаська, 65,0 68 351,0 станом на 2 роки 11 дівля 17а 15.07.2015 місяців УКВМ Нежитлове приміщення, вбудоване у Вул. Футболь- 90,9 127 620,0 станом 2 роки 11 1 поверх житлового будинку на, 72а на 14.07.2015 місяців УБЖП Нежитлове приміщення, вбудоване у Пр-т Пере3 400,0 станом на 2 роки 11 2,09 1 поверх житлового будинку моги, 1 06.07.2015 місяців КП «Кривбасводо- Нежитлові будівлі, споруди та облад- Проммайдан- 2696,3 2 152 300,0 станом 2 роки 11 канал» нання, яке входить до їх складу чик ІнГЗК 4 од. на 12.06.2015 місяців УБЖП Нежитлове приміщення, вбудоване у Вул. Харитоно- 57,2 76 912,0 станом на 2 роки 11 підвал житлового будинку ва, 13 23.06.2015 місяців УБЖП Нежитлове приміщення в споруді зупиночного комплексу Пров. Мерец- 11,8 17 782,0 станом на 2 роки 11 кова, б/н 11.06.2015 місяців

10 УБЖП

Нежитлове приміщення в окремо розВул. 23 ташованій одноповерховій будівлі Лютого, 62 Відділ освіти ви- Нежитлове приміщення на 1 поверсі Тернівської окремо розташованої будівлі Вул. Косигіна, 11 конкому районної у місті 29 ради «Міський тро- Нежитлове приміщення на 1 поверсі Вул. Планова, 12 КП лейбус» окремо розташованої будівлі 2 КУ «Центр первинЧастина нежитлового приміщення 13 ної медико-санітар- вестибюля окремо розташованої бу- Вул. Мусоргського, 32а ної допомоги №2» дівлі

Заяви про оренду зазначених об’єктів приймаються відділом дозвільно-погоджувальних процедур виконкому міської ради протягом 10-ти робочих днів після опублікування оголошення в міській комунальній газеті «Червоний гірник». У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди, орендодавцем буде оголошено конкурс на право його оренди відповідно до абз.3 частини 4 ст.9 Занаселення виконкому Жовтневої районної у місті ради за адресою: вул. Ватутіна, 37в, каб. 310, телефон для довідок 53-50-09.

Про укладання колективних договорів підприємствами, організаціями та установами Довгинцівського району

Виконком Довгинцівської районної в місті ради повідомляє, що станом на 01.07.2015 в районі діє 226 колективних договорів. Чисельність працівників, яких охоплено колективними договорами, складає 15295 працюючих. За І півріччя 2015 року в районі укладено та зареєстровано 16 колективних договорів: ПП «Галос» – директор Галицька О.М., представник трудового колективу Соболєва І.А.; ТОВ «Юридичний центр «Юрекс» – директор Толстогузов Б.О., представник трудового колективу Роганова Г.В.; КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Довгинцівському районі» – директор Бунєва Т.П., голова профспілкового комітету Маловік Н.Б.;

Мета використання

3,5

70 100,0 станом на 2 роки 11 Під розміщення торгівлі 30.06.2015 місяців продовольчими товарами 4 623,0 станом на 2 роки 11 Під розміщення банкомату 22.06.2015 місяців

кону України «Про оренду державного та комунального майна» та рішення міської ради від 23.11.2011 №726 «Про затвердження Положення про порядок оформлення оренди об’єктів комунальної власності міста». Довідки можна отримати в управлінні комунальної власності міста виконкому міської ради (пл. Радянська, 1, кімн. 361, 360, тел. 74-49-29, 74-43-97).

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Клуб «Юний авіатор» – директор Горошко Р.В., голова профспілкового комітету Святенко О.Л.; Комунальний дошкільний навчальний заклад № 130 – завідувач Ковтун В.М., голова профспілкового комітету Бондар Т.Д.; Комунальний дошкільний навчальний заклад № 116 – завідувач Генераліцька Л.К., голова профспілкового комітету Чумаченко М.І.; Комунальний позашкільний навчальний заклад «Станція юних техніків Довгинцівського району» – директор Сільченко О.А., голова профспілкового комітету Ткалик Ж.О.; Комунальний дошкільний навчальний заклад № 133 загального розвитку – завідувач Шеремет Н.В., голова профспілкового комітету Слісаренко О.В.; Державний заклад «Відділкова лікарня ст. Кривий Ріг-Головний» ДП «Придніпровська залізниця» – головний лікар Семенів В.М., голова профспілкового комітету Кабарчук В.В.; Відокремлений структурний підрозділ «Криворізьке будівельно-монтажне експлуатаційне управління» ДП «Придніпровська залізниця» – начальник Мартиняк С.А., голова профспілкового комітету Сагайдак О.О.; Публічне акціонерне товариство «Криворізький

суріковий завод» – директор Васильков О.М., голова профспілкового комітету Бабай В.І.; Відокремлений структурний підрозділ «Криворізький регіональний відділ МТП» ДП «Придніпровська залізниця» – начальник Прокопчук В.А., голова профспілкового комітету Чівікова Л.В.; Відокремлений структурний підрозділ «Криворізький регіональний фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив» ДП «Придніпровська залізниця» – начальник Курач О.О., голова профспілкового комітету Богдан В.І.; Відокремлений структурний підрозділ «Криворізька дистанція колії» ДП «Придніпровська залізниця» – начальник Харьковський Д.О., голова профспілкового комітету Шеламков Ю.В.; Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості «Гармонія» Довгинцівського району – директор Копілева-Ромащенко Ю.В., голова профспілкового комітету Аврамчук Н.П.; Криворізький науково-технічний ліцей №81 – директор Прищепа О.І., голова профспілкового комітету Куріленко О.Ю. Також протягом відповідного періоду зареєстровано 10 змін та доповнень до раніше зареєстрованих колективних договорів.

Виконання вимог нормативно-правових актів з охорони навколишнього природного середовища, в т.ч. з охорони атмосферного повітря, є одним з основних обов’язків ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Це задекларовано Екологічною політикою підприємства, направленою на забезпечення екологічної безпеки міста та регіону.

За зміст і точність рекламних оголошень відповідальність несе рекламодавець

На виконання вимог, встановлених у Дозволах на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами коксохімічного виробництва (КХВ) від 24.10.2014 р. №1211036300-418 «и» та стаціонарними джерелами металургійного виробництва (МВ) №1211000000-38 «у» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: • З 27 жовтня по 9 листопада 2014 р. у період ремонту цеху сіркоочищення (ЦСО) КХВ на 37 газовикористовуючих джерелах МВ та на 6 газовикористовуючих джерелах КХВ виконано вимірювання діоксиду сірки (діоксид та триоксид) у перерахунку на діоксид сірки на стаціонарних джерелах МВ та КХВ, в контрольних точках на межі санітарно-захисної зони та у межах житлової зони.

За результатами вимірів, показники викидів забруднюючих речовин не перевищували гранично допустимі концентрації (ГДК). • Відкориговано Звіт з інвентаризації викидів від газовикористовуючих джерел МВ. Розроблено Документи, в яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання на наступні 7 років дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від 61 існуючих газовикористовуючих джерел МВ на період зупинки на плановий ремонт цеху сіркоочищення (14 діб/рік). Викиди в атмосферне повітря діоксиду сірки за 14 діб на період зупинки на плановий ремонт цеху сіркоочищення становитимуть щорічно 318,3 тонн. Викиди

Уважність при працевлаштуванні на роботу за кордоном

Під розміщення художньої майстерні Під розміщення художньої майстерні Під розміщення офісу громадської організації Під розміщення гаража

Під розміщення непродовольчими товарами Під розміщення службового приміщення Використання за призначенням (очисні споруди) Під розміщення майстерні з ремонту взуття Під розміщення торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, без права на приватизацію розміщення дитячого 551,0 станом 119,4 122 1 рік Під клубу на 08.07.2015 Під розміщення торгівлі простаном на 2 роки 11 довольчими товарами, крім 53,4 70 456,0 06.07.2015 місяців товарів підакцизної групи 34,4

Поради фахівців

інших забруднюючих речовин не зміняться у відповідності до існуючого Дозволу. Розрахунок розсіювання забруднюючих речовин в атмосферному повітрі показав, що максимальні приземні концентрації діоксиду сірки (з урахуванням фону) не перевищують ГДК на межі СЗЗ та житлової зони. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» має наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від 61 існуючого газовикористовуючого джерела МВ на період планової зупинки цеху сіркоочищення протягом 14 діб. Зауваження та пропозиції необхідно направляти до управління екології міськвиконкому за тел. 74-56-41 або за адресою: пл. Радянська, 1, управління екології (к. 402).

Шановні мешканці міста! Будьте особливо уважні при замовленні послуги з посередництва у працевлаштуванні на роботу за кордоном. Не дайте себе ошукати! Сьогодні багато українських громадян отримують пропозиції працювати або навчатись за кордоном. На жаль, не завжди такі пропозиції закінчуються на користь наших співвітчизників – людей продають як товар. Вербувальники зазвичай використовують особисті зв’язки або фальшиві рекламні оголошення у пресі, нелегальні кадрові агенції та веб-сайти з працевлаштування. Посередниками у вербуванні можуть стати і ті, кому ви довіряєте, – знайомі, приятелі, сусіди, а інколи навіть друзі або родичі. Часом вони й самі не знають, яким насправді можуть бути наслідки вашої роботи за кордоном. Умови, що пропонують вербувальники, є зазвичай дуже привабливими та можуть здатися правдоподібними, як-то фінансова допомога та підтримка в організації поїздки, оформлення всіх необхідних документів тощо. Для легальної роботи за кордоном ви повинні мати: á дійсний закордонний паспорт; á відповідну візу; á трудову угоду (контракт) із закордонним роботодавцем; á дозвіл на роботу в країні призначення. ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ!

Трудова діяльність за туристичною, діловою (бізнес) або гостьовою візою є порушенням закону. Зазвичай неможливо оформити робочу візу через посередників. Перш ніж погоджуватися на посередництво при оформленні візи, уточніть у відповідному консульстві, чи справді це можливо та яка вартість цієї послуги. Як правило, виїхати за кордон за туристичною чи гостьовою візою і вже за кордоном переоформити її на робочу неможливо. У жодному разі не погоджуйтеся надавати фальшиві документи або неправдиву інформацію під час інтерв’ю зі співробітниками консульства! З’ясуйте, чи має фірма (ліцензіат), що займається вашим працевлаштуванням, відповідну ліцензію, зателефонувавши до Відділу ліцензування господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні Міністерства соціальної політики України за телефоном (044) 287-38-65, а також до Державної служби зайнятості України за телефоном (044) 28725-95 або перевіривши «Перелік фірм, які отримали ліцензію на працевлаштування за кордоном» на веб-сторінці Державної служби зайнятості http://www. dcz.gov.ua/. Ліцензіат під час надання клієнту послуг з посередництва у працевлаштуванні на роботу за кордоном зобов’язаний у письмовій формі укласти з ним договір (контракт) у двох примірниках: один видається клієнту, другий залишається у ліцензіата. Контроль за додержанням суб’єктами господарювання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні на роботу за кордоном здійснює Міністерство соціальної політики України. НЕ ДАЙТЕ СЕБЕ ОШУКАТИ!

Відділ з питань захисту прав споживачів апарату міської ради і виконкому


18 Оголошення Кримінал

За розбійний напад — ґрати

Усе частіше випадки розбійних нападів трапляються посеред білого дня. Так, нещодавно жертвою грабіжника стала жінка, котра йшла до своєї дачної ділянки. На щастя, її вчасно помітили перехожі, які й викликали швидку допомогу та міліцію. Але сильний удар, нанесений по голові, на тиждень відправив постраждалу в кому. 13 липня, близько 15:30, на гарячу лінію 102 надійшла інформація про те, що неподалік пивзаводу, поблизу вулиці Окружної, знаходиться жінка з пробитою головою. Міліція оперативно відреагувала на повідомлення і за вказаною адресою знайшла жінку, яка втратила свідомість. Каретою швидкої її було госпіталізовано до міської клінічної лікарні №2. Як встановило слідство, 58-річна Надія Н. (ім’я змінено) з пакетом продуктів прямувала до своєї дачі в селі Вольному, коли зі спини на неї напав невідомий. Як повідомив Віталій Дробот, слідчий Центрально-Міського РВ КМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області, удари каменем були нанесені в область потилиці та скроні не менше трьох разів. У жінки зникли срібний ланцюжок та жіноча сумочка, в якій були документи, банківські картки, мобільний телефон та п’ятсот гривень. Через три дні злочинець був затриманий, і нині він знаходиться у слідчому ізоляторі. Ним виявився місцевий житель 1976 року народження, який того дня повертався додому з водосховища. Нападнику оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України, – розбійний напад з важкими тілесними ушкодженнями, що несе за собою покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років. Зараз жінка прийшла до тями й знаходиться на стаціонарному лікуванні, а грабіжник покаявся у скоєному.

Біля дитячого майданчика вбили людину

24 липня, о п'ятнадцятій хвилині на першу ночі, на гарячу лінію 102 було повідомлено про вбитого, якого знайшли між двома житловими будинками по вулиці Орджонікідзе, в двох метрах від дитячого майданчика. Страшною звісткою було ошелешено весь район – молодого чоловіка вбили навпроти власного під’їзду. Як розповів Володимир Сизранцев, заступник начальника – начальник кримінальної міліції Дзержинського РВ КМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області, постраждалому було зламано щелепу та завдано закритої черепно-мозкової травми, яка й стала причиною смерті. Напередодні потерпілий відпочивав разом із колегою, а опісля вирішив повернутися до будинку. За декілька кроків до під’їзду на нього напав грабіжник, який за 10 гривень та срібний ланцюжок позбавив хлопця життя. Вбивцю було затримано того ж дня. Згідно з ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого), злочинцеві загрожує ув’язнення на строк від 7 до 10 років. Тетяна ЯКИМЧУК. Фото автора

Продаю

Срочно новый красивый дом в Широковском р-не, возле нового Ингульца. Есть газ, вода, времянка, гараж, сарай, подвал, большой сад, виноград – 25 сот., огород – 33 сот. Тел. 097-3035510. № 592. 2-комн. квартиру на «Пионере». Тел. 067-3174328. № 650. 2-кімн. квартиру з усіма зручностями пл. 50 кв.м в м. Долинська Кіровоградської обл.: два стандартних гаража, погріб. Тел. 0982193314, 067-6358161. № 651. Б/у: мебель, книги, вязальную машинку «Нева-5», судки эмалированные. Тел. 097-3577977. № 470. Сено разнотравье (тюкованное). Тел. 067-9882169, Дмитрий Анатольевич. № 509. Дрова пиляні з доставкою по місту. Тел. 096-0300222. № 581. Кузбасслак. Краску для фундаментов, крыш, заборов. Доставка. Медогонка, ульи б/у. Тел. 0981503107. № 652. Газовый котел б/у «Данко16ЛК». Цена договорная. Тел. 26-6665, 067-8122341. № 653. Меняю или сдаю гараж метал. 3,5х6 в ГСК «Буран», есть подвал, смотровая яма. Тел. 098-8720409.

Куплю № 137. СТАРЫЕ НЕРАБОТАЮЩИЕ: ХОЛОДИЛЬНИКИ, СТИРАЛЬНЫЕ МАШИНКИ, ВАННЫ ЧУГУННЫЕ, БАТАРЕИ, ГАЗОВЫЕ КОЛОНКИ, ТЕЛЕВИЗОРЫ ЛАМПОВЫЕ, СВАРОЧНЫЕ, КОНДИЦИОНЕРЫ БК. ЛОМ ЧЕРНЫХ И ЦВЕТ. МЕТАЛЛОВ. Тел. 097-6189585 (перезвоню). № 636. Очень дорого! Ордена, медали, нагрудные знаки «Почетный…», «Заслуженный...», «Отличный…», «Отличник...», «Ударный...», «Ударник...». Бивни мамонта, моржа, изделия из янтаря. Награды царской России. Нагрудные знаки гражданских и военных вузов. Удостоверения к медалям, знакам. Знаки силовых структур. Грамоты и благодарности. Иконы, монеты, статуэтки, столовое серебро, портсигары, картины, самовары, часы, бархатные знамена, бинокли и др. Тел. 408-16-68, 067-5641655. № 138. ОРГАНИЗАЦИЯ ЗАКУПАЕТ ДОРОГО: ЛОМ ЧЕРНЫХ и ЦВЕТНЫХ МЕТАЛЛОВ, МЕТАЛЛИЧЕСКИЕ ДОМИКИ, БУДКИ, БОЧКИ, ЛЮБЫЕ МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИИ. ПРЕДОСТАВЛЯЕМ ПОРЕЗКУ, ПОГРУЗКУ. ВЫВОЗИМ САМИ. Тел. 097-6189585 (перезвоним). № 16. КУПЛЮ ВАЗ, «ДЭУ» ЛЮБОЙ, «СЛАВУТУ», ПРИЦЕПЫ, «ТАВРИЮ», ИНОМАРКУ. ДОРОГО. В ЛЮБОМ СОСТОЯНИИ. Тел. 067-9209037, 5022-74 до 21.00. № 480. СТАРЫЕ ХОЛОДИЛЬНИКИ, СТИРАЛЬНЫЕ МАШИНКИ, ГАЗОВЫЕ КОЛОНКИ, АККУМУЛЯТОРЫ. ЛОМ ЧЕРНЫХ и ЦВЕТНЫХ МЕТАЛЛОВ. ПЕРЕЗВОНЮ. Тел. 068-0284040. № 654. Нержавеющий лист, трубу, круг. Круг бронзовый. Тел. 0684225387. № 576. ГАРАЖНЫЙ ЛОМ ЧЕРНЫХ и ЦВЕТНЫХ МЕТАЛЛОВ, ОТРАБОТАВШИЕ ХОЛОДИЛЬНИКИ, ТV, СТИРАЛЬНЫЕ МАШИНЫ, ГАЗОВЫЕ КОЛОНКИ и ДРУГИЕ МЕТАЛЛОИЗДЕЛИЯ и МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИИ. САМОВЫВОЗ в УДОБНОЕ ДЛЯ ВАС ВРЕМЯ. Тел. 067-7697103. № 584. Авто любой модели в нормальном состоянии. Расчет сразу. Рассмотрю все предложения. Тел. 097-2843450, 067-7920644. № 569. ВАЗ, ДЭУ ИЛИ ИНОМАРКУ. Тел. 097-4389557. № 585. Скупка ноутбуков. Дорого. В любом состоянии. С 9 до 18. Тел. 098-5790008.

www.girnyk.com.ua № 481. СТАРЫЕ ХОЛОДИЛЬНИКИ, СТИРАЛЬНЫЕ МАШИНКИ, ГАЗОВЫЕ КОЛОНКИ, АККУМУЛЯТОРЫ. ЛОМ ЧЕРНЫХ и ЦВЕТНЫХ МЕТАЛЛОВ. ПЕРЕЗВОНЮ. Тел. 0975736065. № 637. АВТО в ЛЮБОМ СОСТОЯНИИ, ЛЮБОЙ МАРКИ. БЫСТРО и ДОРОГО. ВОЗМОЖЕН ВЫКУП КРЕДИТНОГО АВТО. Тел. 096-8310171. № 655. МЕД. Тел. 067-9243057, 066-8271468, 067-9210634. № 656. Мед 28-32 грн./кг, зерно, сало, жир, консервацию, б/у емкости, доски, трубу, арматуру и др. Тел. 098-2413839. № 205. ДОРОГО! ФОТОАППАРАТЫ СССР, ОБЪЕКТИВЫ, МИКРОСКОПЫ, ЧАСЫ СССР, ЯНТАРНЫЕ БУСЫ, БИВНИ, КОСТЬ МОРЖА, МЕДАЛИ, ОРДЕНА СССР, АНТИКВАРИАТ. Тел. 096-5120078. № 642. Газовую колонку на запчасти. Тел. 95-65-09, 097-6999168.

Загублене № 658. Учнівський квиток серія НР № 09276642, виданий МЦППВ у 2012 році на ім’я Хавера Вадима Андрійовича, вважати недійсним. № 660. Посвідчення «Діти війни» на ім’я Мадудової Нелі Іванівни 1943 р.н. вважати недійсним. № 657. Свідоцтво про право власності на кв. № 12 у буд. № 19 на вул. Артилеристів, видане на ім’я Кукало Раїси Павлівни, Кукало Анатолія Дмитровича, вважати недійсним. № 666. Свідоцтво про право власності на будинок за адресою: вул. Карельська, буд. № 8 на ім’я Приходька Григорія Юхимовича вважати недійсним. № 661. Диплом № НР 28608576, виданий у 2006 р. Криворізьким резервним університетом за спеціальністю експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв і здобув кваліфікацію гірничий технік-електромеханік на ім’я Поліщука Андрія Петровича, вважати недійсним. № 659. Паспорт АМ 732354 та ідентифікаційний код 2525111920, видані на ім’я Силіна Євгена Валерійовича, вважати недійсними.

ПАМ’ЯТНИКИ ІЗ ЧОРНОГО, ЧЕРВОНОГО, СІРОГО та ін. ГРАНІТІВ: пам’ятники, вази, свічники, плитка та ін.

В наявності і на замовлення по каталогах та індивідуальних ескізах замовника. Професійне художнє оформлення, розстрочка, доставка, установка, безкоштовне зберігання до установки. Трампарк, торговий центр, 1 поверх, вул. Каховська, 116.

Тел. 401-16-27, ижки! 098-2197663, Зн5 р. по 31.07.15 р. 066-7155857. з 10.07.1 . САЛОН-ВИСТАВКА «ГРАНІТ+»

Послуги • ПОБУТОВА ТЕХНІКА № 10. РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ в майстерні і вдома. Гума. Тел. 401-0285, 097-7795606. Дешево. № 15. РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ВДОМА. Гарантія. Тел. 95-66-68, 0673165901, 050-5614766. Майстерня – вул. Кремлівська, 28. № 11. РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ. ГУМА. БУДИНОК «РЕМПОБУТТЕХНІКА», пр. Миру, 29в, 8. Тел. 401-50-38, 067-5993757, 099-1983398. Гарантія. № 382. Ремонт на дому: холодильников, стиральных машин, кондиционеров, бойлеров. Аэрография на холодильниках. Продажа кондиционеров, бойлеров. Тел. 067-5861792, 096-9521917.

«Червоний гірник» №54 (21577)

Четвер, 30 липня 2015 року

Гарячі лінії

Маєте інформацію щодо терористичних проявів – негайно повідомте

У зв’язку з активізацією дій незаконних збройних формувань на Сході України, по всій території країни посилено заходи щодо боротьби з тероризмом. Службою безпеки України у взаємодії з іншими правоохоронними органами проводяться активні заходи для недопущення дестабілізації ситуації на нашій території з боку диверсантів та терористів. Просимо всіх громадян зберігати спокій та допомагати СБУ та іншим силовим структурам у боротьбі з незаконними збройними формуваннями та інформувати про загрози вчинення терористичних актів, диверсій, провокацій. У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв або підозрілих об’єктів, наявності інформації про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, інформації про наміри здійснення сепаратистської й терористичної діяльності, просимо звертатися до Служби безпеки України. Діють цілодобові гарячі лінії: в Управлінні СБУ у Дніпропетровській області: (056) 744-85-19, електронна поштова скринька: usbu_dnp@ssu.gov.ua; у відділі в м. Кривому Розі УСБУ у Дніпропетровській області: (0564) 92-4017, (0564) 92-55-78. Прес-група УСБУ у Дніпропетровській області

Виконком Саксаганської районної у місті ради

l оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу економіки та промисловості. Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра. Без вимог до стажу роботи. Документи для участі у конкурсі приймаються щодня (крім суботи та неділі) протягом місяця від дня публікації цього оголошення за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Мелешкіна, 32, кімн. 211, 212, з 8.30 до 17.00, обідня перерва з 12.30 до 13.00. Телефони для довідок: 64-03-59 – відділ економіки та промисловості; 64-10-45 – відділ з питань служби в органах місцевого самоврядування та кадрової роботи.

№ 474. Ремонт телевизоров. Тел. 401-82-63, 067-3981097. № 574. Ремонт телевизоров. Тел. 7462-78, 097-2824057. Кондратьевич. • ПАМ’ЯТНИКИ № 369. ГРАНИТ. Крошка; оградки, столики, скамейки. Укладка плитки недорого и качественно. Тел. 440-50-39, 401-17-82, 098-1229633, ул. Телевизионная, 1-А, пр. Гагарина, 63. № 400. ПАМЯТНИКИ. Пл. АРТЕМА, 3. Тел. 401-26-28. Выставочный зал (более 80 образцов). Профессиональное художественное оформление. Беспроцентная рассрочка. Срочные заказы от трех дней. Хранение бесплатно. Благоустройство места на кладбище. Пл. АРТЕМА, 3. Тел. 401-26-28, 0980421494, www.granitebest.kr.ua • ІНШЕ № 624. ПЕРЕТЯЖКА И ИЗГОТОВЛЕНИЕ МЯГКОЙ МЕБЕЛИ. ПЕНСИОНЕРАМ СКИДКА с 29.01.15 по 31.12.15. БОЛЬШОЙ ВЫБОР ТКАНИ. НАЛ, БЕЗНАЛ, РАССРОЧКА до 24 месяцев. Тел. 097-2066889, 40628-77, 410-12-88. № 578. Перевезу мебель и др. Грузчики. Тел. 401-31-05, 067-5671948. № 517. Металеві двері та грати за 1 день. Тел. 098-3871377, 401-15-07. № 564. Изготовление и установка металлических решеток, оградок, дверей, перил и т.д. Обшивка и врезка замков. Установка домофонов на подъезд. Тел. 096-2580289, 401-02-74. № 42. Стильные НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ, теплые ОКНА, надежные ДВЕРИ, любые ЖАЛЮЗИ и РОЛЛЕТЫ, вместительные ШКАФЫ-КУПЕ от «Легко-Декор». Тел. 401-62-64, 098-6585254, www.legko-kr.com.ua № 43. РЕСТАВРАЦИЯ ВАНН НАЛИВНЫМ АКРИЛОМ, ЭМАЛИРОВКА от 700 грн. На дому за 2-3 часа! Без демонтажа и нарушения ремонта! Срок службы – 20 лет! Договор! Гарантия! Тел. 401-62-64, 0986585254, www.legko-kr.com.ua № 45. ВСЕ ВИДЫ РЕМОНТНЫХ РАБОТ. Котлы, колонки, водонагреватели, насосы, фильтры. Сантехработы любой сложности. Мелкий ремонт по дому, офису. Тел. 0970110010, hozyainvdome.com.ua № 80. ДОСТАВКА. САМОСВАЛ ЗИЛ, КамАЗ – ПЕСОК РЕЧНОЙ и КАРЬЕРНЫЙ, ЩЕБЕНЬ, ОТСЕВ, ШЛАК, ГРАНШЛАК, КЕРАМЗИТ, КВАРЦИТ. ВСЯ ЭТА ПРОДУКЦИЯ ЕСТЬ В МЕШКАХ + ЦЕМЕНТ (ЦЕМЗАВОД). САМОВЫВОЗ ИЛИ ДОСТАВКА. Тел. 401-33-93, 096-5377775. № 668. КРОВЛЯ. МЕТАЛЛОЧЕРЕПИЦА. ПРОФЛИСТ. ШИФЕР. КОНЬКИ, НАВЕСЫ. КАЧЕСТВО. ГАРАНТИЯ. ДОСТАВКА. Тел. 097-5836378. № 22. Спил деревьев. Порезка, вывоз, корчевка, обрезка кустов. Тел. 098-6843572.

№ 467. Песок, щебень, шлак, граншлак, отсев. Цемент. Доставка 1 т-15 т. Тел. 067-9847171. № 508. Спилювання дерев бензопилами (з автовишкою). Тел. 0960300222. № 667. БУРЕНИЕ СКВАЖИН «ПОД КЛЮЧ». НАСОСЫ. КОНСУЛЬТАЦИИ. Тел. 097-5836378. № 586. КРЕДИТ. КОНСУЛЬТИРУЕМ В ОФОРМЛЕНИИ ЛЮБОЙ СЛОЖНОСТИ. ПАСПОРТ И КОД. Тел. 098-6000581.

Різне № 577. МЕБЕЛЬ ПОД ЗАКАЗ и В НАЛИЧИИ. ДЕШЕВО. МЯГКАЯ и КОРПУСНАЯ. КУХНИ, ПРИХОЖИЕ, КУПЕ и ШКАФЫ ЛЮБОЙ КОМПЛЕКТАЦИИ. КРОВАТИ 2-ЯРУСНЫЕ, ДЕТСКИЕ КОМНАТЫ, СПАЛЬНИ. ОПЫТ ДИЗАЙНЕРА, КОМПЬЮТЕРНОЕ МОДЕЛИРОВАНИЕ. ОГРОМНЫЙ СКЛАД ЛЮБЫХ МАТЕРИАЛОВ. ХАРИТОНОВА, 12/1. Тел. 098-5028438, 28-12-13. № 625. Київський лікар психотерапевт-нарколог Гарницький В.П. допоможе бажаючим позбавитись АЛКОГОЛЬНОЇ, ТЮТЮНОВОЇ, ІГРОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ. Виводить із запою, зменшує зайву вагу, лікує від енурезу, заїкання, гіпертонію, невроз. Прийоми: 8, 9, 10, 22, 23, 24 серпня 2015 р. Тел. 401-25-42, 067-7992465. (Ліц. МОЗУ № 492005 від 14.12.2009 р.). № 662. КАБИНЕТ ПСИХОЛОГА ЭДУАРДА ПОЛАДЬКО. Решение семейных проблем и кризисных ситуаций. Снятие игровой, никотиновой, алкогольной и др. зависимостей. Коррекция избыточного веса, сексуальных расстройств, страхов, депрессий. Перепрограммирование болеющих и «неудачников» на здоровье и успех. Тел. 067-5086671, 096-9484227. № 591. Распродажа автомобилей 2013-2014 года по ценам завода-производителя! Выплата частями до 10 лет! Только в июле — ГБО в подарок! Тел. 097-1870255, 066-6244970. № 663. Требуется доярка, скотник (можно семья) для работы на подсобном хозяйстве. Есть жилье. Тел. 0972958863. № 664. Котенок! Отдам в хорошие руки белого, пушистого мальчика, 2 мес. Тел. 74-13-69, 097-9212384. № 665. КЗШ № 26 оголошує набір в 10 клас. Адреса: вул. Якіра, 7а. Тел. 74-81-86. № 669. Утерянные документы на имя Шимана Василия Юрьевича и Кущевской Инны Ивановны просьба вернуть за вознаграждение. Тел. 0687195709, 067-9998338, 068-4225766. Комітет у справах сім'ї і молоді виконкому Криворізької міської ради висловлює щире співчуття Борщовій Ганні Василівні, голові комітету у справах сім'ї і молоді виконкому Довгинцівської районної в місті ради, з приводу смерті чоловіка

БОРЩОВА Миколи Миколайовича

та поділяє гіркий біль утрати.


«Червоний гірник» №54 (21577)

Анонси 19

www.girnyk.com.ua

Четвер, 30 липня 2015 року

Сердечно запрошуємо

Готуємось до школи

Запрошуємо на «Шкільні ярмарки» Шановні мешканці та гості міста! Про наближення навчального року вам нагадають шкільні базари, куточки для школярів, які з 1 серпня в усіх районах міста розпочнуть роботу. На них буде запропоновано широкий асортимент шкільної форми, взуття, підручників, канцелярських та інших товарів. Щоб початок нового навчального року став справжнім святом для школярів та студентів, на вас чекають у:

Фестиваль меду — найсолодше свято року 5 ювілейний Криворізький «Медфест-2015» традиційно проходитиме в Саксаганському районі в затишному парку ім. Артема 15 і 16 серпня з 9.00. Фішка фесту — коріандровий мед, а всього буде представлено понад 20 сортів: травневий (акацієвий), гречаний, луговий, липовий, соняшниковий, а також мед, зібраний з квітів м’яти... Свіжий, щойно викачаний на пасіках сонячний нектар бджолярі привезуть з Черкащини, Полтавщини, Херсонщини, Сумщини, Кіровоградщини, Миколаївщини, Чернігівщини, Закарпаття. Всього буде реалізовано 20 тонн меду і 3 тонни янтарної медовухи за цінами нижчими, ніж на ринках. Мед, яблука, виноград, груші освятить архієрей

Спасо-Преображенського кафедрального собору Андрій Будовський. Медове свято прикрасять десятки пісенних і танцювальних народних колективів, зокрема – з Палацу культури ім. Артема, а також вироби майстрів народних ремесел. Та головне, без меду, медовухи, таких цілющих продуктів бджільництва, як квітковий пилок, прополіс, настоянка воскової молі, маточне молочко, з фестивалю ніхто додому не піде. Приєднуйтесь до медового свята. Авторів оригінальних ідей, як і в минулі роки, чекають солодкі призи. Телефонуйте в штаб фестивалю за номерами: 92-84-09, 097-69-15-727.

✔ Дзержинському районі – «Шкільний ярмарок» на ринку Дзержинського району (вул. Косіора, 29а), відділ «Канцтовари» у магазині «Юпітер» (пр. Гагаріна, 22), магазини «Канц-Сіті» (пр. Металургів, 36/3, вул. Косіора, 12), «Тіні Тані» (вул. Косіора, 33-б), «Жираф» (пр. Миру, 46), «Мася» (ТК «Аркада», вул. Косіора, 29), «Канцлер» (вул. Землячки, 5), «Акварель» (вул. Єсеніна, 4); ✔ Довгинцівському районі – «Шкільний ярмарок» на ринку «Довгинцеве» (вул. Серафимовича, 84), магазини «Книги» (пр. Гагаріна, 63), «Від Ольги» (пр. Гагаріна, 69), «Клякса» (вул. Дніпропетровське шосе, 16-б), «Капризуля» (вул. Косіора, 94), «Книги» №96» (вул. Кириленка, 12), «Універ» (вул. Кириленка, 14), «Канцтовари» (вул. Лісового, 33), павільйон «Тетяна» (вул. Вахрушева, 12), відділи в магазинах «Аура» (вул. Котляревського, 5), «Дрібничка» (вул. Кириленка, 12), «Тетяна-3» (вул. Літке, 68); ✔ Жовтневому районі – «Шкільний ярмарок» на ринках «Північний» (вул. Щепкіна, 1), «165 квартал» (вул. Женевська, 17-б), «Габро» (мкрн. 4-й Зарічний, 30а), «Зарічний» (вул. Десантна, 7), «Босфор» (мкрн. 5-й Зарічний, 61а), магазини «Дивоцвіт» (мкрн. 4-й Зарічний, 20а), «Дарина С» (вул. Тухачевського, 41), «Експресія» (вул. ХХ Партз’їзду, 2), «Сучасна канцелярія» (мкрн. 5-й Зарічний, 31), «Акварель» (вул. Кремлівська, 26), «Кансі» (вул. Тухачевського, 75), «Піраміда» (вул. Ватутіна, 70), «Універмаг» (вул. Ватуті-

Організатори – виконком Саксаганської районної у місті ради, газета «Червоний гірник».

на, 26), «Задавака» (вул. Ватутіна, 70), «Канцтовари» (вул. Тухачевського, 18), «Круть-Верть» (вул. ХХ Партз’їзду, 6), «Шарм» (вул. Мусоргського, 27), «Торговий дім» (вул. Мусоргського, 12); ✔ Інгулецькому районі – «Шкільний ярмарок» на ринках «Південний» (вул. Подлєпи, 37а), «Інгулецький ринок «Гала» (вул. Каткова, 10), універсам «Будьмо друзями» (вул. ХХVII Партз’їзду, 5а), магазини «Селена» (пр. Південний, 20), «Незнайка» (пр. Перемоги, 34), «Берізка» (пр. Південний, 25), «55/75» (вул. Недєліна, 28, пр. Перемоги, 11), «Піраміда» (вул. Подлєпи, 39а, пр. Седнєва, 9), «Альянс» (пр. Перемоги, 32), «Сонечко» (пр. Перемоги, 37в); ✔ Саксаганському районі – «Шкільний ярмарок» на ринках «Ювілейний» (вул. Подбєльського, 26а), «Бульвар Вечірній» (вул. Корнійчука, 3), центральні алеї «Шкільний ярмарок» у центрі оптової торгівлі «Метро» (вул. Бикова, 4), гіпермаркетах «Епіцентр» (вул. Бикова, 33), «Ашан» (пл. 30-річчя Перемоги, 1), магазини «Універ» (вул. Тинка, 1), «Книги» (пр. 200-річчя Кривого Рогу, 7а), «Бебі» (пр. Гагаріна, 55), «Євроофіс» (пр. Гагаріна, 35), «Оксфорд» (пр. Миру, 21), «Книги» (вул. Корнійчука, 12), «Кнопка» (мкрн. Гірницький, 36), «Знайка» (пр. Миру, 33), «Сучасна канцелярія» (вул. Мануйлова, 1а), «Елтекс» (вул. Тесленка, 21), «Шалун» (пр. Гагаріна, 35), «Канцтовари» (вул. Мелешкіна, 36), торговельні комплекси «Торго-

БАЖАЄМО ВДАЛИХ ТА ПРИЄМНИХ ПОКУПОК!

Управління розвитку підприємництва виконкому міськради

Музика

Кіно

Відеогалерея

вий дім» (пр. Гагаріна, 55-б, мкрн. Ювілейний, 4а), «Апостолівський торговий дім» (пр. 200-річчя Кривого Рогу, 7в, вул. Космонавтів, 43), оптовий склад (вул. Отто Брозовського, 72в); ✔Тернівському районі – «Шкільний ярмарок» на торговельних рядах по вул. Адмірала Головка, 40, ринках «Сніжинка» (вул. Федоренка, 2а), «Інтернат» (вул. 23 Лютого, 80а), торговельні центри (вул. Федоренка, 5а, вул. Адмірала Головка, 40), магазини «Книги» (вул. Юрія Смирнова, 43), «Автограф» (вул. 23 Лютого, 56), «Малятко» (вул. 23 Лютого, 107), «Кроха» (вул. Вартаняна, 17), «Гном» (вул. Доватора, 2); ✔ Центрально-Міському районі – «Шкільний ярмарок» на ринках «Центральний» (вул. Жовтнева, 44), магазини «Теремок» (вул. Лермонтова, 29), «Бебі Бум» (вул. Лермонтова, 22а), «Офіс та ми» (вул. Лермонтова, 8), «Бюрократ» (вул. Янова, 8), «Глобус» (вул. Леніна, 29), «Сучасна канцелярія» (пр. Карла Маркса, 52), «Канцтовари» (мкрн. Всебратське-2, 50), «Світ канцелярії» (вул. Лермонтова, 35), «Аладдін» (вул. Леніна, 36), торговельний комплекс «Торговий дім» (вул. Лермонтова, 9а). Крім того, в кожному об’єкті магазинів «АТБ», супермаркетів «Буквиця», «Варус», «Брусниця», «Сільпо», «Парус», «Фуршет» можна придбати товари шкільного асортименту.

Грає муніципальний духовий оркестр

Відеофільми: «Моє місто…»; «Кривий Ріг – моє місто»; тайм-лепс «Динамічне місто»; відеокліп «Кривому Рогу – 238»; віртуальна художня галерея живописних робіт криворізьких художників із циклу «Відомі митці Криворіжжя»; відеофільм «Полево поле» із циклу «Маленькая горячая Родина»; фільм-відеохроніка «Місто у вогні»; відеофільм «Театральне Криворіжжя»; проморолик «Місто довжиною в життя». Місце: відеогалерея КЗК «Міський історикокраєзнавчий музей». Телефон: 92-22-12.

«Антураж»

«SELF/LESS. Ціна безсмертя»

Комедія. Кінотеатри: «Мультиплекс», «Одеса-кіно».

Трилер, фантастика Кінотеатри: «Мультиплекс», «Одеса-кіно».

«Пікселі» Бойовик, комедія. Кінотеатри: «Мультиплекс», «Одеса-кіно».

«Людинамураха»

Бойовик, фантастика. Кінотеатри: «Мультиплекс», «Одеса-кіно».

 Телефони: «Олімп» – 440-07-77, «Одеса-кіно» – 493-09-09, «Мультиплекс» – 493-83-63, 493-84-74 (автовідповідач).

Дата: 1 серпня, 18.00-19.00. Місце: Парк культури і відпочинку імені Газети «Правда». Дата: 2 серпня, 18.00-19.00. Місце: Театральна площа, пр. Карла Маркса.

«Музика душі» – концерт творчих колективів палацу культури із циклу «Відпочиваємо разом». Дата: 1 серпня, 17.00. Місце: Площа біля ПК і Т ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» (Інгулецький р-н) .

Виставки

«Криворізька митниця крізь роки»

Персональна виставка

«Слово про спадщину»

«Це тобі моя творчість, це тобі моя пісня»

«Мій світ»

«Крим у моєму серці»

Виставка речових експонатів та документів Криворізької митниці з нагоди 30-річчя від дня заснування.

творчих робіт заслуженого художника України Леоніда Давиденка.

Виставка обдарованих дітей Центрально-Міського району.

Персональна виставка робіт криворізького художника Владислава Масляного.

Виставка робіт декоративноужиткового мистецтва Петра Герасименка.

Виставка робіт Олега Панасовського.

Місце: міський історикокраєзнавчий музей.

Місце: міський історикокраєзнавчий музей.

Місце: міський історикокраєзнавчий музей.

Місце: філія КЗК «Міський історико-краєзнавчий музей» (сел. Веселі Терни).

Місце: КЗК «Міський виставочний зал».

Місце: КЗК «Міський виставочний зал».

 Телефони: міський історико-краєзнавчий музей – 90-27-56. Філія міського історико-краєзнавчого музею – 35-13-66. Міський виставочний зал – 90-37-59.


20 Життя цікаве Курси валют станом на 29.07.2015 р. (грн. за 100 од.) КУПІВЛЯ Банк НБУ Укрсиббанк ПриватБанк Промінвестбанк РайффайзенБанк Аваль Фінанси та кредит Ощадбанк Укрексімбанк

ПРОДАЖ

Долар Рубль

2203,9591 2250,00 2370,00 2180,00 2380,00 2265,00 2365,00 2300,00 2400,00 2200,00 2400,00 2245,00 2375,00 2180,00 2370,00

Євро

36,597 2429,8649 36,50 2435,00 40,00 2630,00 37,00 2430,00 40,00 2630,40 37,30 2455,00 40,30 2605,00 37,00 2430,00 40,00 2650,00 30,00 2380,00 39,00 2650,00 35,50 2400,00 40,00 2600,00 37,00 2420,00 39,50 2620,00

Магнітні бурі ГЕОМАГНІТНИЙ ПРОГНОЗ по Кривому Рогу 0:00 3:00 6:00 9:00 12:00 15:00 18:00 21:00

30.07.2015 31 .07.2015 3 2 3 2 3 3 3 3 2 2 2 2 1 2 2 2

1. Нема помітних збурень. 2. Невеликі збурення. 3. Слабка геомагнітна буря. 4. Мала геомагнітна буря. 5. Помірна геомагнітна буря. 6. Сильна геомагнітна буря. 7. Жорсткий геомагнітний шторм. 8. Екстремальний шторм.

Погода П’ятниця, 31.07 +20…+21°С +30°С Північно-західний та північний, 2-3 м/сек Субота, 1.08 +17…+18°С +25°С Північний, 3-7 м/сек Неділя, 2.08 +15…+16°С +26°С Північний та північносхідний, 2-4 м/сек

Посміхніться Учора вперше ходив на полювання. Після 12-го чи 13-го пострілу качка померла від сміху. *** - Алло! Сергію, ти вже їдеш додому? - Так, Люся, вже в маршрутці їду... - А ти з чим картопельку будеш на вечерю? - Що за питання - з м'ясом звичайно!.. - Бачиш, яка я у тебе догадлива - купила чіпси з беконом!

«Червоний гірник» №54 (21577)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 30 липня 2015 року

Криворізька перлина на морському узбережжі

Гороскоп

Море радості, здоров’я та забави

3-9 серпня

Овен (21.03-20.04)

У вас з’явиться спокуса витратити одразу всi кошти, але наступний транш ви ще довго чекатимете. Для досягнення цiлей скористайтеся всiма можливими засобами.

(Закінчення. Початок на 1 стор.)

Особлива увага — особливим дітям «Слава» на третю табірну зміну запросила до себе у гості й тих діточок, котрі потребують особливої уваги та піклування. Це – діти-сироти, з прийомних родин, інваліди й ті, чиї батьки наразі самовіддано захищають українську землю. «Передаю великий привіт батькові. Тут гарний пляж, тепле море, смачна їжа, як мамина. Займаюсь своїм улюбленим футболом. Знайшов Георгій багато друзів, обміШевченко нялися телефонами і тому будемо спілкуватися і в Кривому Розі. З задоволенням приїду ще раз. Якби в мене була нагода, то поставив би табору найвищу оцінку — 12 балів! Тут дуже добре», – передав привіт своєму татові, учаснику бойових дій у зоні АТО, Георгій Шевченко, загін №8. «Наші діти особливі, і тому увага до них — особлива. Завдяки чуйності й турботі нашого земляка, народного депутата Олександра Вілкула, ми маємо змогу оздоровити дітей на базі табору «Слава», розташованого на цілющому скадовському узбережжі», – висловили подяку батьки, члени міського товариства з захисту прав дітей-інвалідів «Веселка». Того дня на адресу міської та районних влад Кривого Рогу пролунало ще багато вдячних слів як від самих дітей – вихованців табору, так і адміністрації «Слави». Кульмінація одного з днів у таборі — феєрична казка на морському узбережжі — День Нептуна, котрий організували й провели для своїх гостей педколектив та вихованці «Слави». Дорослі від такого дивовижного дарунку були в захваті, адже вони

Телець (21.04-21.05)

Ви можете вiдрiзнятися особливою м’якiстю, але ваша природна активнiсть нагадає про себе. Щоб досягти чогось бiльшого в життi, доведеться звернутися до друзiв по допомогу.

Близнюки (22.05-21.06) наче на машині часу повернулися хоч ненадовго у своє веселе дитинство.

Громадський контроль

«Дуже вражений тим, як у таборі продумано та організовано дозвілля дітей, культурно-масові заходи. Окремо хотів би відмітити те, що для фізичного розвитку дітей у таборі створено всі умови. Це і плавання, і біг, і стрибки, і велосипеди. До речі, на базі табору нині відпочивають і тренуються вихованці школи-інтернату з посиленою спортивною підготовкою №9 Інгулецького району. Це правильно, адже в здоровому тілі — здоровий дух», – поділився враженнями Сергій Бережний, голова ГО «Січ». Не залишились поза увагою громадських активістів і комфортні побутові умови проживання дітей: у кожному корпусі працюють бойлери, душові, є умови для прання, в кімнатах зроблено ремонт, замінено вікна на металопластикові. Порадували гостей табору і по-домашньому смачна, різноманітна та корисна їжа в табірній їдальні, охайно облаштована та озеленена хвойними рослинами територія табору. Не було ніяких нарікань і на медикаментозне забезпечення табірного медпункту для надання першої медичної допомоги. Тим паче, що в табору укладено договір з районною

лікарнею Скадовська і в разі необхідності можна буде госпіталізувати хворого. Задля цього на території самого табору цілодобово чергує автомобіль медслужби Кривого Рогу.

Цілюща питна вода

Особлива увага громадського контролю — якості питної води в ДОТ «Слава». Адже це питання турбує багатьох батьків. Як розповів директор табору, у табірному водогоні тече артезіанська вода, котра не потребує хлорування. Через середню мінералізацію та вміст сульфатів, натрію, хлору скадовська питна вода має лікувальні властивості. Зокрема, вона рекомендована для лікування гастриту та створення оздоровчого ефекту на весь організм. А от від минулорічної практики, коли дітям роздавали бутильовану питну воду, в цьому році через недозвіл Держказначейства довелось відмовитись. Отож, лагідне цілюще море, чистий морський пісок, турботливі й креативні вожаті, смачна корисна їжа благотворно впливають на маленьких друзів ДОТ «Слава»: вони наповнюються позитивом, лікують та оздоровлюють не тільки тіло, а й душу. Третя табірна зміна вже днями закінчується, а от спогади про гарно проведений час ще довго будуть зігрівати вихованців та дорослих, і вони з нетерпінням чекатимуть зустрічі наступним літом у криворізькій перлині на чорноморському узбережжі — ДОТ «Слава». Світлана НІКІТІНА. Фото Павла ЛІНСЬКОГО

Рак (22.06-23.07)

Тиждень сприятливий для тих, хто любить активний вiдпочинок. Ви сповненi творчих iдей, а от як їх втiлити в життя — то вже iнше питання.

Лев (24.07-23.08)

Не перевантажуйте себе важкою працею, берiться тiльки за помiрну роботу. Вдалий перiод для дiлових переговорiв.

Діва (24.08-23.09)

Ви можете вiдчути приплив сил, а також моральну пiдтримку з боку знайомих i незнайомих вам людей. Чудовий час для нових зустрiчей.

Терези (24.09-23.10)

Настав тиждень активних дiй, вiд вас вимагатимуть докласти всiх зусиль та кмiтливостi. Остерiгайтеся сумнiвних пропозицiй.

Скорпіон (24.10-22.11)

На цьому тижнi можливий удалий поворот долi в особистому життi. Непорозумiння та образи вiдiйдуть убiк, а ви знову почуватиметеся щасливими.

Стрілець (23.11-21.12)

Радимо забути всi негаразди, зокрема, це стосується робочих моментiв. Постарайтеся зробити належнi висновки, щоб не припускатися надалi помилок.

Козеріг (22.12-20.01)

У вашу голову дуже часто приходять цiкавi думки. На жаль, не всi можна реалiзувати, але ви отримаєте вiд цього моральне задоволення.

Водолій (21.01-19.02)

Ні пуху ні пера!

Відкривається сезон полювання 1 серпня з 18.00 в мисливських угіддях Криворіжжя відкривається сезон полювання на пернату дичину. – Мисливцям дозволяється вихо- лисок, 15 голубів. Є обмеження віддити на полювання в середу, суботу стрілу перепілок, курочок-водянок, і неділю, – зауважує голова Криво- куликів, пастушків. При цьому недорізького міжрайонного товариства пустимо полювати на пернату дичимисливців і рибалок Леонід Петров. ну, яка знаходиться на воді, і з човнів. Підкреслю також, що сезон полю– Відстрілювати можна по 5 качок, 6 Головний редактор Ігор КВОЧКА Члени редколегії: Володимир СКІДАНОВ (заступник головного редактора) Олена ТАРАСИК (заступник головного редактора) Світлана НІКІТІНА (завідувач відділу)

Вам доведеться зануритися в роботу, адже саме вiд неї залежатимуть вашi майбутнi успiхи. Радимо уникати зайвої суєти.

ЗАСНОВНИК: Криворізька міська рада ВИДАВЕЦЬ: Редакція Криворізької міської комунальної газети «Червоний гірник»

вання на фазанів відкривається лише 3 жовтня. Суворо заборонено проводити відстріл дичини в лісах, аж до листопада. – Очевидно, що полювання на пернату дичину сьогодні не з дешевих задоволень. – Це правда, якщо брати до уваги, що найдешевший мисливський патрон коштує 9-10 гривень. Користую-

Редакція може публікувати статті у порядку обговорення, не поділяючи точки зору автора. Автори опублікованих матеріалів несуть повну відповідальність за підбір та точність наведених фактів, цифр, імен. Газета виплачує гонорар лише за публікацію замовлених матеріалів. За зміст та достовірність інформації у рекламних публікаціях відповідальність несе рекламодавець. Матеріали під рубрикою «Факти та подробиці» друкуються на правах реклами. Рукописи і фотознімки не рецензуються і не повертаються.

ÏÅÐÅÄÏËÀÒͲ ²ÍÄÅÊÑÈ «×û: 37385 (звичайна); 61621 (пільгова); 37386 (відомча)

чись нагодою, звертаю увагу тих, хто вирішить займатися браконьєрством у мисливських угіддях краю. Штрафи за подібні дії цього року зросли в десятки разів. Так, за вбитого лебедя доведеться сплатити до 3 тисяч гривень, а за позалімітно відстріляного крижня – 800 гривень. Микола КРАМАРЕНКО

Стосунки з оточуючими ввiчливi та демократичнi. Ви можете довiряти навiть незнайомцям, але в межах здорового глузду.

Риби (20.02-20.03)

Не конфлiктуйте з колегами та рiднею. Уникайте випадкового флiрту, iнакше вашу увагу неправильно зрозумiють.

Індекс – 61621. Обсяг 5 др. арк. Друк офсетний. АДРЕСА РЕДАКЦІЇ: 50027, пр. Металургів, 28. Замовлення СФ 675. Довідки по редакції: Свідоцтво про державну реєстрацію газети 92-70-70, відділ реклами: 92-97-16. «Червоний гірник» ДП реєстр № 709 від 28.02.2000 р. e-mail: rminer@rminer.dp.ua; reklama@rminer.dp.ua Газета виходить двічі на тиждень (вівторок, четвер). ВІД ДРУКОВАНО В ДРУКАРНІ « СТПРЕС » Рекомендована ціна 2,50 грн. Разовий тираж 13466 примірників. За якість друку газети відповідальність несе друкарня. Тижневий тираж 26761 примірник. 50025, м. Кривий Ріг, вул. Окружна, 12. Тел. 404-35-88.

ÒÅËÅÔÎÍ ÄËß ÄβÄÎÊ ÏÎ ÏÅÐÅÄÏËÀÒ² «×û 92-89-01 

Червоний гірник №54 (21577)  

Червоний гірник №54 (21577) 30 липня 2015

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you