Page 1

До 70-річчя Великої Перемоги залишилось 9 днів1

«Червоний гірник» №32 (21555)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 30 квітня 2015 року

№32 Газета нагороджена у 1974 році орденом «Знак Пошани»

(21555) четвер

30 квітня 2015 р.

Криворізька міська комунальна газета виходить з 7 грудня 1924 року

Фото Ігоря КВОЧКИ

Промисловий туризм на Криворіжжі

Марсіанські кратери, гірські річки, міст-батут, колонії чапель, червоні озера, найглибша шахта в Європі – все це та багато іншого можна побачити в нашому рідному Кривому Розі. Не вірите? Дарма. Для цього потрібно лише відвідати екскурсію за одним із 40 розроблених туристичних маршрутів. Їх презентували у Кривому Розі на першому Всеукраїнському форумі «Індустріальний туризм: кращі практики для ефективного розвитку територій».

  

Читайте 3 стор.

Вчора

Анонси

Пам’ятаємо і шануємо

У середу, 29 квітня, відбулося пленарне засідання LIX сесії міської ради VI скликання. Його провів міський голова Юрій Вілкул. У засіданні взяли участь народні депутати України Костянтин Павлов та Андрій Гальченко. Основною темою стала організація та оздоровлення дітей у Кривому Розі. В цілому ж на засіданні розглянули 87 питань. З усіх було прийнято відповідні рішення. Розпочали пленарне засідання депутати з вшанування хвилиною мовчання пам’яті тих героїв, котрі загинули під час антитерористичної операції, захищаючи територіальну цілісність України. На сьогодні в криворізькій землі вже знайшло спокій 80 героїв-земляків. Йшлося і про тих, хто нині мужньо захищає Вітчизну. Бійцям та командирам, запрошеним на засідання, Юрій Вілкул вручив нагрудні знаки «За заслуги перед містом» 3 ступеня та грамоти міськвиконкому. Віддано було належне й волонтерам-пошуковцям Всеукраїнської

громадської організації «Союз «Народна пам’ять», за їхню активну громадську діяльність, особисту мужність і самовідданість, проявлені під час пошуку й транспортування із зони проведення антитерористичної операції загиблих військовослужбовців Збройних сил України та бійців добровільних формувань. У числі тих, кого нагородили міськими відзнаками, – наші колеги з ТРК «Рудана» Вікторія Сімкіна та Костянтин Сологуб. Неодноразово на засіданні піднімалося питання соціального захисту тих наших земляків, котрі в роки Великої Вітчизняної війни врятували світ від нацизму і на чиєму досвіді гартувалася воля нинішніх бійців. Зокрема, Костянтин Павлов на початку засідання висловив занепокоєння політикою ниніш-

Про працевлаштування

нього уряду щодо потреб ветеранів та виступив з ініціативою: ним розпочата нова соціальна програма по забезпеченню продовольчими наборами учасників бойових дій, інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни. Також за починанням народного депутата у Кривому Розі всім учасникам бойових дій у Великій Вітчизняній війні будуть видані медичні сертифікати (Подробиці на 2 стор.). Юрій Вілкул нагадав, що наступного тижня місто відзначатиме 70-річчя Великої Перемоги. Урочистості розпочнуться 8 травня о 14-00 з покладання квітів до меморіального комплексу на проспекті Миру. Потім – урочисте зібрання в театрі імені Тараса Шевченка. Наступного дня подвиг визволителів вшановуватимуть у районах. Міський голова запросив усіх до участі в заходах. Детальніше про сесію міської ради читайте в наступному номері «ЧГ». Володимир СКІДАНОВ

Актуально

Александр Вилкул: «Нам надо закончить жить войной

и начать жить миром и в мире»

Александр Вилкул призвал депутатов Днепропетровского областного совета сфокусировать работу на конкретных проектах развития – ремонте дорог, строительстве инфраструктуры, восстановлении работы предприятий. Сессия прошла под председательством Евгения Удода. В работе сессии принял участие глава Днепропетровской облгосадминистрации Валентин Резниченко. «Нам надо закончить жить войной и начать жить миром. Созидать, а не разрушать», – сказал Александр Вилкул, народный депутат, глава Фонда «Украинская перспектива».

У четвер, 30 квітня, на прямому зв’язку з читачами «Червоного гірника» буде керівник Криворізького міського центру зайнятості Ігор Вознюк. Ігор Богданович відповість на запитання щодо заохочення роботодавців до створення нових робочих місць, допомоги вимушеним переселенцям, надання ваучерів на отримання другої освіти тощо. Отож, телефонуйте 30 квітня за телефоном 92-7790 з 11 до 12 години. Чекаємо на ваші дзвінки!

Запрошуємо на прийом до юриста

Традиційний прийом червоногірничанського юрис­та, викладача Криворізького факультету Націо­ нального уні­верситету «Одеська юридична академія» Олени Анатоліївни Березовської відбудеться у четвер, 30 квітня, з 16 до 18 години в приміщенні редакції газети «Червоний гірник» за адресою: пр. Металургів, 28. Якщо ви потребуєте кваліфікованої відповіді на запитання правової тематики, запрошуємо на прийом. Передплатники «ЧГ» отримують консультацію безкоштовно, тож не забудьте взяти з собою абонемент про передплату.

Як не знаю – запитаю, а як знаю – відповім 6 травня з 11.00 до 13.00 за телефоном 92-77-90 Упродовж цього часу щодо питань житлово-ко­­мунальної те­­матики вас вислухає та допоможе порадою заві­ дую­чий від­ді­лом соціально-побутових питань «Червоного гірника» Едуард Васильович Білик.


2 Подробиці Вітання

Шановні члени профспілки металургів і гірників України, дорогі ветерани!

Пам’ять – це міст від минулого до сьогодення і майбутнього. Усвідомлюючи це, ми вкотре зустрічатимемо два знакових для нас свята – 1 Травня і День Перемоги. І хоча 9 травня 1945 року від нас відходить усе далі, та ми завжди пам’ятатимемо, якою ціною була відвойована у фашистських загарбників Перемога. Найбільша цінність – мирне небо. І зараз кожен українець це відчуває дуже гостро. На жаль, сьогодні ми не можемо сказати, що славетний травень, який останні 70 років символізував мир і спокій, мирну працю під чистим блакитним небом, зустрічаємо з радістю. Бо ятрять душу і тривожать події, що відбуваються на Сході України, а також непокоять знищення гірничо-металургійної галузі та антисоціальна політика держави по відношенню до простих українців – трудівників, ветеранів. 1 травня, у День міжнародної солідарності трудящих, Криворізька міська організація профспілки металургів і гірників України проведе мирний мітинг, де члени нашої профспілки і всі бажаючі висловлять власну позицію проти зниження рівня життя українців. Від імені Криворізького міського комітету профспілки металургів і гірників України вітаю всіх зі святом Весни і Праці, з Днем Перемоги! І представникам молодого покоління, і ветеранам зичу сталевого здоров’я, фізичних і душевних сил, віри в добро і справедливість! Анатолій МАКАРЕНКО, голова Криворізького міського комітету профспілки металургів і гірників України

«Червоний гірник» №32 (21555)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 30 квітня 2015 року

Инициатива

В Кривом Роге участники боевых действий в Великой Отечественной войне получат сертификаты на приобретение медикаментов На состоявшейся 29 апреля сессии Криворожского городского совета народным депутатом Украины Константином Павловым была выдвинута инициатива о поддержке участников боевых действий в Великой Отечественной войне и выдаче им сертификатов для приобретения медикаментов на сумму 500 гривен каждый. Выступая на сессии, Константин Павлов подчеркнул, что Кривой Рог всегда славился и будет славиться бережным и уважительным отношением к ветеранам Великой Отечественной войны. – К сожалению, из-за решений правительства наши ветераны сегодня готовятся встретить 70-летие Великой Победы не только оказавшись на грани выживания, но и видя, как хотят стереть их подвиг со страниц истории, – обратился к присутствующим народный депутат. Он отметил, что правительство ограничило социальные гарантии и льготы для ветеранов Великой Отечественной войны, часть которых отныне лишены права бесплатно получать лекарства по рецепту и 50% льготы на оплату жилищно-коммунальных услуг. Под огромным вопросом право ветеранов на бесплатный проезд в общественном транспорте и многие другие социальные гарантии.

Международная конференция

«Основа конструктивных отношений с Европой – реализация предложений Оппозиционного блока по восстановлению экономики» Александр Вилкул:

В Киеве состоялась Международная конференция в поддержку Украины, в которой приняли участие ведущие европейские и украинские политики. Комментируя ее результаты, Александр Вилкул, народный депутат, глава Фонда «Украинская перспектива», отметил, что предложения Оппозиционного блока созвучны с мнением европейских лидеров и касаются развития экономики, защиты прав инвесторов, антирейдерского законодательства и привлечения новых технологий. «Основа конструктивных отношений с Европой – реализация предложений Оппозиционного блока по восстановлению экономики, а не срыв реформ. Оппозиционный блок требует от украинской власти восстановления работы предприятий, поддержки экспорта отечественной продукции для выхода на новые рынки и укрепления на существующих», – подчеркнул Александр Вилкул. «Оппозиционный блок предлагает инициативы, которые направлены на установление мира в Украине, развитие страны и выстраивание взаимовыгодных отношений с Европой. Но власть игнорирует их, имитируя реформы и все дальше погрязая в коррупции», – сказал он. «Мероприятие, которое правительство анонсировало как одно из ключевых политических событий года с участием доноров, которые будут инвестировать в Украину, свелось к общим докладам представителей украинской власти о положении дел в экономике и очередным абстрактным проектам развития, – отметил Александр Вилкул. – Оппозиционный блок будет продолжать защищать интересы простых граждан. Наша задача – развитие страны, повышение социальных стандартов, улучшение жизни украинцев через конкретные проекты. И в этом требовании европейские политики солидарны с нами».

Крайне болезненный для ветеранов и вопрос резкого скачка цен на лекарства. В январе 2015 года по сравнению с январем 2014 г. потреб­ ление лекарств в натуральном выражении снизилось на 20,6%. То есть ветераны просто не в состоянии купить себе необходимые лекарства. – Так быть не должно, и мы в стенах Верховной Рады будем добиваться возвращения всех льгот ветеранам и повышения социальных стандартов. Но, думаю, вы со мной согласитесь, они должны чувствовать нашу поддержку уже сегодня, – подчеркнул Константин Павлов. По его предложению в Кривом Роге участникам боевых действий в Великой Отечественной войне будут выданы сер-

Кадри

Призначено прокурорів Цими днями перший заступник прокурора Дніпропетровської області Олег Гладкіх офіційно представив колективам органів прокуратури міста і Криворізького району новопризначених прокурорів Дзержинського, Довгинцівського, Центрально-Міського районів Кривого Рогу, а також Криворізького району. Це – юристи, у послужному списку яких робота на різних керівних прокурорських посадах.

Так, радник юстиції Андрій Іванов в органах прокуратури майже 13 років. Перед призначенням на посаду прокурора Дзержинського району працював прокурором Магдалинівського району Дніпропетровської області. Радник юстиції Віктор Павліченко в органах прокуратури 7 років. Перед призначенням на посаду прокурора Довгинцівського району працював заступником прокурора Бабушкінського району м. Дніпропетровська. Молодший радник юстиції Володимир Кондратов у прокуратурі майже 10 років. Перед призначенням на посаду прокурора Центрально-Міського району працював начальником відділу прокуратури Дніпропетровської області. У старшого радника юстиції Тетяни Леонової найбільший досвід роботи в органах прокуратури. Свого часу вона очолювала прокуратури Дзержинського, Довгинцівського районів. Останні роки працювала прокурором Криворізького району. Тетяна Іллівна

Міський транспорт

Маршрутники хочуть по п’ять Вчорашньої середи поруч будівлі міськвиконкому зібралося з півсотні водіїв, що належать до незалежної профспілки транспортників, які влаштували пікет з кількома вимогами. Зокрема, щодо потреби підвищення вартості проїзду, без чого, за словами пікетувальників, автотранспортна галузь міста зупиниться, від чого передовсім потерпатимуть криворіжці. На переконання перевізників, проїзд у міських маршрутках потрібно підвищувати з нинішніх чотирьох до мінімум п’яти гривень, а по окремих маршрутах – і того більше. Начальник відділу транспорту і зв’язку виконкому міськради Сергій Сиротюк вийшов до пікетувальників та отримав їхні вимоги, пообіцявши надати відповідь у встановлений термін. – У зв’язку з підвищенням вартості Сергій пального та запчастин перевізники виСиротюк магають підвищення вартості переве-

тификаты – по 500 грн. каждый – для приобретения лекарств. Кроме этого, Константином Павловым начата социальная программа, по которой такие категории жителей города, как участники боевых действий в Великой Отечественной войне, инвалиды и участники Великой Отечественной войны, получат продуктовые наборы.

зення пасажирів в автобусних маршрутах, – прокоментував ситуацію С. Сиротюк. – Їхні вимоги будемо уважно розглядати, тим паче, що розрахунки стосовно підвищення вартості проїзду вже подані до нашого відділу та до фінуправління. Але до цих обчислень є зауваження, зокрема, щодо підтвердження витратної частини, закладеної в розрахунках. Нині вартість зап­частин та пального дещо стабілізувалася, тож можна вести мову про якісь висновки. Але не можу не згадати й про претензії до перевізників з боку пасажирів щодо якості обслуговування: перевезення пільговиків, охайність салонів, ввічливість водіїв тощо. Тож усі ці питання комплексні й вирішувати їх потрібно також комплексно.

знову призначена на посаду прокурора цього ж району. Щирі побажання тісної співпраці й взаєморозуміння, добра та здоров’я висловив на адресу нових прокурорів міський голова Юрій Вілкул. – Упевнений, що в своїй роботі ви будете чітко дотримуватися Конституції та законів України, – сказав Юрій Григорович. – Послідовно відстоюватимете права і свободи жителів Кривого Рогу. Це – головне, адже всі ми в нашому місті покликані служити городянам. Мер Кривого Рогу також відзначив, що це добре, що на посади прокурорів приходять молоді та енергійні юристи. Перший заступник прокурора області в свою чергу сказав, що Кривий Ріг – дуже складне місто, і тому перед новим керівництвом районних прокуратур стоїть багато зав­ дань на пріоритетних напрямках роботи. Микола КРАМАРЕНКО

Справи комунальні

А без води і ні туди і ні сюди Минулого тижня частина криворіжців, що мешкають на горішніх поверхах висоток на бульварі Маршала Василевського, на житломасивах Зарічному та Східному, а також в деяких інших місцях, на собі зазнала, як воно бути без питної води.

– На загал таку незручність відчули близько півсотні тисяч городян, – коментує ситуацію директор КП «Кривбасводоканал» Юрій Гамазинський. – Виникла вона через те, що енергетики відключили від енергопостачання дев’ять наших об’єктів, у тому числі й підкачувальні насосні станції, котрі забезпечували тиск питної води на верхніх поверхах будинків. Це відключення сталося внаслідок вимушеної несплати нашим підприємством за раніше використану електроенергію. Вимушеної тому, що єдине джерело надходження нам коштів – це оплата послуг з холодного водопостачання та водовідведення споживачами, котрі, в свою чергу, завинили водоканалу близько 85 мільйонів гривень. Через це ми й неспроможні сповна розрахуватись як за покупну воду, так і за використану електроенергію. Цього разу після дуже непростих перемовин вдалося домовитись з енергетиками, які під наші гарантійні зобов’язання повернули напругу на об’єкти водоканалу, і вода з’явилась у споживачів. Поки що, бо в разі відсутності належних платежів за електроенергію не можу виключати повторення такої вкрай неприємної ситуації з відсутністю водопостачання. Тож, користуючись нагодою, закликаю всіх абонентів перевірити стан своїх розрахунків та невідкладно і сповна розрахуватись за послуги водопостачання та водовідведення. Е. МІСЦЕВИЙ. Фото Павла ЛІНСЬКОГО


«Червоний гірник» №32 (21555) Четвер, 30 квітня 2015 року

Перший Всеукраїнський форум

Промисловий туризм на Криворіжжі

Марсіанські кратери, гірські річки, міст-батут, колонії чапель, червоні озера, найглибша шахта в Європі – все це та багато іншого можна побачити в нашому рідному Кривому Розі. Не вірите? Дарма. Для цього потрібно лише відвідати екскурсію за одним із 40 розроблених туристичних маршрутів. Їх презентували у Кривому Розі на першому Всеукраїнському форумі «Індустріальний туризм: кращі практики для ефективного розвитку територій». Організатором заходу виступило КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» за підтримки виконкому Криворізької міської ради. Президію форуму склали міський голова Юрій Вілкул та генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжит Калон. Генеральними партнерами форуму стали ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і ТОВ «Метінвест Холдинг».

Гарний старт

Кривому Рогу вдалося вразити гостей своїм туристичним потенціалом. І це не дивно, адже робота в напрямку розвитку промислового туризму в місті активно проводиться вже третій рік. «Працюємо по всіх напрямках розвитку міста. Для цього створили спеціальний заклад – комунальне підприємство «Інститут розвитку міста Кривого Рогу». Саме цей інститут займається стратегією розвитку промислового туризму на Криворіжжі. Наразі розроблено 40 туристичних маршрутів, вже проведено 500 екскурсій, котрі відвідало майже 10 тисяч чоловік. Це хороший старт розвитку промислового туризму», – звернувся до учасників форуму криворізький мер Юрій Вілкул. А це майже 80 гостей – туроператори з Києва, Одеси, Кіровограда, Запоріжжя, Миколаєва, Дніпропетровська, досвідчені експерти туристичної галузі, керівники промислових підприємств та екскурсоводи.

У планах – ЮНЕСКО

Криворізькі представники туристичної галузі презентували свої кращі екскурсійні маршрути й туристичні об’єкти, котрі, за образним висловлюванням керівника «Інституту розвитку міста Кривого Рогу» Андрія Нагорного, не гірші, ніж сім чудес світу. Та, за його словами, для того, аби Кривий Ріг став туристичним центром, треба зробити ще багато: «Для популяризації нашого міста розроблено промопродукцію – відеоролики, буклети, Інтернет-сайт. Брали участь у спеціалізованих виставках туроператорів у Польщі, ІсАндрій панії. Наше місто унікальне як геограНагорний фічно, геологічно, так і історично. Тому наша мета – внесення історичних та природних об’єктів Кривого Рогу до переліку світової спадщини ЮНЕСКО». А от підприємцю-екскурсоводу Глібу Козлову Кривий Ріг взагалі видається таким собі українським Марсом. «Допоки для нас недосяжним є Марс, ласкаво просимо до Кривого Рогу», – такими промовистими словами завершив він презентацію розроблених ним туристичних маршрутів, навіть назви котрих заворожують та налаштовують на фантастичні картини – «Червоні озера», «Марсіанські пейзажі», «Долина різнокольорових пагорбів». Про перші позитивні результати розвитку промислового туризму в Кривому Розі розповів завідувач кафедри фізичної географії, краєзнавства та туризму педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет» Володимир Казаков: Володимир «Останнім часом не лише спостеріКазаков гається, а й укріплюється великий

Подробиці 3

www.girnyk.com.ua

інтерес до промислових об’єктів нашого міста. Дуже радує, що активізувалася увага до рідного краю. Звичайно, що це стало можливим завдяки розвитку індустріального туризму в Кривому Розі».

Думка експерта

У форумі експертами з розвитку промислового туризму виступили голова правління Української асоціації активного та екологічного туризму Сергій Підмогильний, експерт ЄС з питань розвитку туризму в Україні Андрій Гінкул та член робочої групи по розробці стратегії розвитку культури в Україні «Культура-2025» Микола Скиба. «Кривий Ріг привертає тих людей, котрі хочуть знайти нові враження, відчуття, досвід та історію. Звичайно, що ще багато є над чим працювати. Але той факт, що міська влада, місцеві підприємці, фахівці Інституту розвитку працюють разом, свідчить про розуміння того, що місто повинно мати різні напрямки розвитку, диверсифікаційну економіку», – зазначив експерт ЄС Андрій Гінкул.

Туристичний центр

Підсумком першого робочого дня форуму стала пресконференція міського голови Кривого Рогу Юрія Вілкула та генерального директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжита Калона. «У нас дуже багато планів щодо розвитку культурного, архітектурного, геологічного та ландшафтного туризму. Безумовно, ми будемо розвивати всі ці туристичні напрямки. Користуючись нагодою, хочу висловити вдячність розташованим на території міста промисловим підприємствам. Наразі до співпраці залучено близько 90 підприємств. А тому я вірю, що Кривий Ріг буде популярним туристичним центром не лише в Україні, а й у світі», – поділився своїми сподіваннями криворізький мер Юрій Вілкул. Ось і генеральний директор промислового гіганта ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжит Калон висловив свою підтримку щодо розвитку промислового туризму. Більше того, він відверто зізнався у бажанні відвідати ряд екскурсійних маршрутів Кривим Рогом. Адже почуте й побачене на форумі про наше місто стало для нього справжнім відкриттям. Та Кривий Ріг здивував своїми унікальними краєвидами всіх учасників форуму. На другий день його роботи вони відвідали найцікавіші індустріальні об’єкти міста – кар’єр ПАТ «Південний ГЗК», шахту ім. Леніна ПАТ «Кривбасзалізрудком» тощо. Схвальні відгуки, бажання долучитися до процесу розвитку промислового туризму в Кривому Розі – такі результати туристичного форуму. Світлана НІКІТІНА. Фото Павла ЛІНСЬКОГО

«Туристичні маршрути» – на порталі «Криворізький ресурсний центр»

Пропонуємо ознайомитися з такими туристичними маршрутами міста на порталі «Криворізький ресурсний центр» (http://krogerc.info) у ресурсі «Туристичні маршрути»: «Жовтневий район – перлина Криворіжжя»; «Об’єкти індустріальної спадщини Шмаківського та Галковського рудників»; «Жива ріка часу»; «Північні ворота Кривбасу»; «Екскурсія до Кочубеївських штолень»; «Надра Кривбасу в господарстві і ландшафті»; «Тернистими стежинами Криворіжжя»; «На шляху довжиною в століття»; «Нескорене Підпілля»; «Пам`ятаємо минуле – заради майбутнього»; «Від Інгульця до Інгульця»; «Краплина Європи на карті Криворіжжя»; «Алея героїв»; «Культурні символи нашого міста»; «Екскурсія історико-етнографічним музеєм ЦДЮТ «БЕРЕГИНЯ», «Відлуння минулого – спадщина майбутнього»; «Шляхами Перемоги»; «Слід сталевих соколів»; «Родзинки Криворіжжя»; «Моє Криворіжжя»; «Подорож у світ рослин (Криворізький ботанічний сад)»; «Кривбас – геологічний»; «Вони захищали Батьківщину» . Маршрути відображені на «Інтерактивній мультимедійній електронній енциклопедії інфраструктури міста» (mediacity.krogerc.info) в розділі «Культура, туризм, дозвілля». Запрошуємо мешканців та гостей міста пройти його туристичними маршрутами за допомогою порталу «Криворізький ресурсний центр». Відділ стратегії розвитку електронних інформаційних ресурсів міста апарату міської ради і виконкому

Природа и производство

Предприятия «Метинвеста» в 2014 году уплатили более 400 млн. грн. экологического налога Предприятия крупнейшей украинской горнометаллургической компании «Метинвест» в 2014 году суммарно уплатили более 400 млн. грн. экологического налога, сообщил начальник управления по охране окружающей среды Группы Владислав Белоус на проходящем в Киеве международном экологическом форуме «Довкілля для України». По его словам, необходимо консолидировать и прозрачно распределять эти средства, направляя их на природоохранную деятельность, улучшение защиты окружающей среды. Вместе с тем, с 1 января 2015 года отнесение средств экологического налога в специальный фонд было вообще устранено: «Теперь все собранные деньги идут в общий бюджет, предназначенный для различных нужд: на зарплату чиновников, бюджетных работников, коммунальным предприятиям и на прочие отчисления». «Какова же в таком случае связь между размещением отходов и зарплатой, например, школьного учителя? Мало того, возникает вполне закономерный вопрос: заинтересован ли какой-нибудь чиновник или целое ведомство в том, чтобы предприятия региона сокращали выбросы, если от их количества зависит стабильность их зарплаты? Таким образом, полностью перестает работать экономическая часть мотивационной модели», – отметил в своем выступлении В. Белоус. Начальник управления добавил, что «Метинвест» постоянно работает над сокращением загрязнения окружающей среды, вкладывая в это значительные средства. В частности, в Кривом Роге на Северном ГОКе реализуется проект по замене газоочисток обжиговой машины «Lurgi 552B» (бюджет проекта 124,8 млн. грн.), проведен капремонт электрофильтра «Альстом» обжиговой машины «ОК-306» (бюджет проекта 1 млн. 200 тыс. грн.). На Ингулецком ГОКе в 2014 году успешно

реализован экологический проект «Биологическая рекультивация нарушенных земель». Работы проводились без применения землевания на участках ярусов и откосов отвалов, с высадкой деревьев и кустарников. Реализация проекта значительно удешевила и ускорила процесс рекультивации. Инвестиции в проект составили более 1 млн. грн. В тоже время ряду государственных или коммунальных предприятий сложно изыскать средства на модернизацию их природоохранных объектов. Нет средств на реконструкцию котельных больниц или школ. Изменить ситуацию могли средства из специальных экологических фондов, в которых бы аккумулировались собранные экологические налоги. Однако данный механизм вследствие принятых изменений в бюджетный кодекс перестал действовать. «Если нам удастся возобновить работу данного механизма, сделав его более фокусным и прозрачным: создать, например, выделенные счета субъектов налогообложения, без разделения на бюджеты различного уровня – с публичным принятием решений о расходовании накопленных ними средств экологического налога, то в конечном итоге можно добиться доверия и взаимопонимания при решении экологических вопросов как отдельных городов, так и всей страны в целом», – резюмировал В. Белоус.

Реклама

Фидобанк начал компенсацию коммунальных счетов

В рамках социальной программы банка клиенты начали получать компенсации коммунальных платежей. Суммы компенсаций достигают 1200 грн. В ближайшее время Фидобанк компенсирует «коммуналку» 2500 клиентам. Возмещение коммунальных платежей получают клиенты, которые разместили в банке сбережения на сумму от 2000 грн. на срок от 3 месяцев. Банк оплачивает коммунальные услуги за один месяц раз в квартал в течение всего срока действия депозита. И это – в дополнение к процентному доходу до 22% годовых. Компенсации подлежат платежи, связанные с домохозяйством, – за газ, воду, электроэнергию, отопление, содержание придомовой территории. Для получения денег вкладчику необходимо просто предъявить квитанцию или загрузить через Интернет. После этого средства зачислятся на счет клиента. Сумма компенсации зависит от размера вклада и колеб­ лется от 200 грн. до 1200 грн. Открыть вклад и стать участником социальной программы можно в любом отделении Фидобанка, в центральном киевском отделении Укрпочты или в Интернете www.fidomarket.ua

Сегодня есть масса способов экономии, и программа Фидобанка – среди самых выгодных. Узнайте, как экономить на коммунальных платежах, по номеру 593 (звонки бесплатные). Фидобанк – универсальный банк, входящий в группу «Крупных» по данным НБУ. Банк является агентом Фонда гарантирования вкладов физических лиц и в 2014-2015 гг. выплатил более 2 млрд. гривен 50 тысячам вкладчиков пяти неплатежеспособных банков. Фидобанку доверяют государство и почти полмиллиона клиентов. ПУАО «ФИДОБАНК». Банковские услуги. Лицензия НБУ № 4 от 13.07.2012 г. Генеральная лицензия НБУ № 4-3 от 28.10.2013 г.


4 Соціум ПРАВОСЛАВНИЙ КАЛЕНДАР 1 травня Прп. Іоанна, ученика св. Григорія Декаполіта Іменинники: Іван, Віктор, Тамара. Кондак. Ти, отче, стриманістю життя скрасив та плоть умертвив, тим же переміг прилоги від ворога, преблаженний, та перейшов до Бога у безскорбне та вічне життя, як гідний спадкоємець, Іоанне, Тому молися спастися й нам. 2 травня Прп. Іоанна Ветхопечерника, блж. Матрони Московської Іменинники: Георгій, Матрона. 3 травня Неділя 4-а після Пасхи, о розслабленім Іменинники: Федір, Григорій, Олександр, Гавриїл, Микола. У четверту неділю – о розслабленім – Церква споминає чудесне зцілення розслабленого Господом Ісусом Христом. Разом з тим, зціленням розслабленого ми бачимо благовіст о силі та славі Христа розіп’ятого та воскреслого, Який осяяв всесвіт світлом Свого Воскресіння, та для всіх Він – «Божа сила та Божа премудрість» (1 Кор. 1, 23-24). Зустріч Ісуса з розслабленим запам’ятовується кожному Його знаменними словами: «Ось, ти видужав; не гріши більше, щоб не сталося з тобою чого гірше» (Iн. 5,14). Це свiдчить про те, що тяжка хвороба, яка скувала розслабленого на 38 рокiв, була покаранням Божим за грiхи. Євангелiє не говорить, якi грiхи мав рoзслаблений, i тим дає зрозумiти, що подiбна бiда може прийти до кoжнoï людини за будь-якi грiхи. Грiх – це отрута, яка руйнує наше тiлo, – iнодi повiльно, абo надзвичайнo швидкo. Про це свiдчать Святе Письмо, iсторiя i щоденний досвiд кожної людини. «Багато хвороб у грiшника», – гoвoрить прoрoк Давид (Пс. 31,10). А в iншому псалмi: «Нема спокою в костях моїх вiд лиця грiхiв моїх» (Пс. 37,4). За нашi грiхи походять усi нещастя. Треба боятися грiха бiльш за все на свiтi. В будь-якому мiсцi Бог присутнiй не тiльки Своєю милiстю i любов’ю, але й правосуддям. Будемо пам’ятати Слово Боже, що тiльки рiд праведних благословляється, i нащадки їхнi будуть жити на землi. А беззаконнi люди будуть знищенi з землi (Пс. 36, 20, 28-29). Гoспoдь наш Ісус Христoс є милoсердним i дoвгoтерпеливим та завжди чекає нашoгo навернення, i ми маємo пам’ятати, щo немає грiха не прoщенoгo, а є тiльки грiх не рoзкаяний. 4 травня Свщмч. Януарія, свщмч. Федора та тих, що з ними постраждали Іменинники: Денис, Олексій, Іван, Федір. Тропар. Священним помазанням та мученицькою кровію украсилися, славні Януарію та Федоре, та сяєте всюду, у Вишніх тріумфуючи, та нас наглядайте, тих, хто до храму прийшли, та в ньому постійно до вас звертаю­ щихся: всіх нас доглядіть, молячи Чоловіколюбивого Бога. 5 травня Прп. Федора Сікеота, єп. Анастасіупольського Іменинники: Федір, Лука, Віталій, Всеволод, Дмитро. Тропар. Познаний був, від пелен освячений, з’явився сповнений благодаттю, чудесами світ осяяв та багатьох демонів відігнав ти, священнодіяльний Федоре, тим же молися за нас до Господа Бога. 6 травня Переполовення П’ятидесятниці, вмч. Георгія Переможця Іменинники: Георгій, Юрій, Анатолій, Іван, Софія, Олександра. Тропар. Подвигом славним потрудився ти, страстотерпче Христовий Георгію, вірою нечестивість мучителів виявив, у жертву благоприємну приніс себе Богові. Тим то й вінець перемоги прийняв ти і молитвами твоїми, святий, подаєш усім прощення гріхів. 7 травня Мчч. Савви Стратилата і 70-ти воїнів, що з ним прийняли смерть Іменинники: Валентин, Сергій, Олексій, Єлизавета. Мученик Савва походив з племені готів. Завдяки своїй хоробрості він отримав чин воєводи-стратилата і служив при імператорові Авреліані (270-275). З ранніх років Савва був християнином та вправно слідував заповідям Христа Спасителя. Він допомагав бідним, навідувався до темниць, де тримали християн. За чисте, сповнене добрими діями життя, святий отримав від Господа дар чудотворіння та Іменем Христа зцілював немічних, виганяв нечистих духів. Коли імператор дізнався, що Савва – християнин, він вимагав від нього відректися своєї віри. Мученик скинув з себе пояс воїна та підтвердив, що не полишить своєї віри. За це Савву били, обпалювали вогнем, кинули до котла зі смолою, але ці тортури не завдавали шкоди. 70 воїнів – свідків тортур Савви увірували у Христа, за це їх було вбито мечем. Святого Савву посадили до в’язниці, де опівночі мученикові з’явився Христос та осяяв його світлом Своєї Слави. Спаситель наказав не боятися смерті. Підкріплений таким чином, мученик Савва зранку витерпів нові тортури та був втоплений у річці.

www.girnyk.com.ua

«Червоний гірник» №32 (21555)

Четвер, 30 квітня 2015 року

Уже больше 200 малышей появились в семьях переселенцев, которых Фонд Александра Вилкула взял под опеку на Днепропетровщине Уже больше 200 малышей появились в семьях переселенцев, которых Фонд Александра Вилкула «Украинская перспектива» взял под опеку в Днепропетровской области. Волонтеры Фонда поддерживают с семьями постоянную связь, оказывают помощь продуктами, медикаментами, бытовыми принадлежностями и предметами первой необходимости для малышей, а также психологическую поддержку. Ольга Линченко в Донецке вместе с мужем растили девятимесячную девочку и ждали еще одного ребенка. Но из-за боевых действий приняли решение уехать из города. Теперь вторым домом для них стал Днепропетровск. Ольга – сирота, родственников нет, муж остался без работы, денег ни на что не хватает. Поэтому Ольга вместе с мужем обратилась за помощью в Фонд «Украинская перспектива». «Позвонила на «горячую линию», и здесь мне с радостью помогли. Собрали вещи, необходимые для родов, обеспечили продуктами. Хочу поблагодарить Фонд Александра Вилкула за тепло и заботу. В Днепропетровске очень гостеприимные и отзывчивые люди, и здесь у меня родился мой сын Кирилл», – рассказала Ольга Линченко. «Молодых мамочек мы обеспечиваем специальными наборами, в которые входят памперсы, влажные салфетки, бутылочки-пустышки, кремы, присыпки, шампуни, пеленки и прочее. Также особо нуждающиеся семьи, которые опекает наш Фонд, мы обеспечиваем колясками, детской одеждой, полотенцами и другими

ском перинатальном центре, который был открыт в 2011 году. «Из-за конфликта на востоке Украины мне пришлось покинуть родной Донецк и переехать в Кривой Рог. Я была уже в положении, что усложняло ситуацию. Но на меня вышли волонтеры Фонда Александра Вилкула, которые всячески помогали мне в трудную минуту. Я почувствовала настоящую поддержку. Родился у меня мальчик, назвали Богданом. Кривой Рог оказался очень приветливым городом, мы постоянно чувствуем внимание и никогда не слышали в свой адрес плохого слова», – сказала мама Анна Кононова.

Ольга Линченко (слева) и Мария Пустовая предметами первой необходимости. Нам небезразлична судьба людей, которые поневоле оказались заложниками конфликта. И мы продолжим свою работу», – сказала руководитель социально-гуманитарных проектов Фонда «Украинская перспектива» Мария Пустовая. Волонтеры Фонда «Украинская перспектива» оказали помощь еще одной переселенке из Донецка, которая также стала счастливой мамочкой. Анна Кононова приехала в Кривой Рог в сентябре 2014 года. Долгое время она лежала на сохранении в Криворож-

Анна Кононова (слева) и волонтер Светлана Хватова Анне Кононовой Фонд приобрел детскую кроватку, обогреватель, набор для новорожденного, другие вещи первой необходимости и продуктовый набор.

В рамках социальной программы Константина Павлова в этом году город украсят 450 лавочек В Кривом Роге реализуется социальная программа народного депутата Украины Константина Павлова «Любимый город». Один из пунктов этой программы – «Лавочка для ветерана» – воплощается в дни, предшествующие 70-летию Великой Победы. – Еще за мою предыдущую депутатскую каденцию, в выполнение наказов самых уважаемых для меня людей — ветеранов, в Терновском и Жовтневом районах было установлено более 200 лавочек, – говорит Константин Павлов. – И когда я сейчас продолжаю общаться с жителями этих районов, понимаю, что эта работа должна быть более масштабной. В течение этого года будет установлено более 450 лавочек, чтобы на них приятно было отдохнуть всем – ветеранам, детям и родителям. В Терновском районе две такие новинки уже установлены в месте, где всегда бывает много людей старшего поколения, – возле помещения совета ве-

теранов жилмассива Первомайский. 25 апреля Константин Павлов навестил этот совет и пообщался с его активистами. – Сегодня наш народный депутат работал с нами на субботнике и мы пригласили его посмотреть, как нам работается в обновленном помещении, – рассказала председатель квартального комитета и совета ветеранов поселка Первомайский Людмила Евдокимова. – В прошлом году оно было отремонтировано, и нам здесь комфортно собираться, принимать людей. Константину Юрьевичу – спасибо за заботу о ветеранах, а еще – сил и выдержки для отстаивания наших законных интересов в это сложное время.

Благочинність

Чужих дітей не буває Душею Криворізького міського театру ляльок є його маленькі глядачі. Дивлячись у їхні щирі очі, розумієш, наскільки їм потрібні турбота та піклування, тому колектив не обділяє малечу своєю увагою. Задля покращення роботи з глядачами використовуються різноманітні засоби: влучне слово, акторська дія, музичне оформлення. Цей арсенал допомагає формувати естетичний смак дітей.

Адміністрація закладу залюбки організовує ігрові та розважальні програми для розвитку творчої активності малюків, таким чином допомагаючи їм відчути себе розкутими й адаптуватися в незнайомому оточенні театру. Всі охочі можуть взяти участь у цікавих конкурсах: «Кращий малюнок за сюжетом вистави», «Кращий глядач сезону», «Кращий малюнок на асфальті». У кінці травня визначаються переможці, які отримують корисні призи, зокрема річний абонемент на відвідування спектаклів. Театр бере активну участь у житті міста. Ось минулої п’ятниці взяв участь у спеціалізованій виставці «Від майбутньої дитини до щасливої родини», на відкритті якої безкоштовно давав виставу «Витівки Братця Кролика». А ще, за ініціативи директора Криворізького міського театру ляльок Світлани Михайлової, розпочав благодійну акцію за соціальною програмою – «Мистецтво лікує». Вона проходить у Криворізькому дитячому будинку-інтернаті, адже діти з особливими потребами не повинні відчувати себе самотніми. Організатори намагаються урізноманітнити буденне життя вихованців інтернату. Їх постійно навідують актори, щосереди проводять майстер-класи для всіх охочих пізнати мистецтво

лялькаря. Діти за допомогою дорослих перевтілюються в різні образи казкових героїв, вивчають їхні характери, оцінюють вчинки. – Ми беремо з собою ляльки й вчимо дітей, як ввійти в образ, – розповідає завідуюча літературно-драматичною частиною театру ляльок Людмила Чариєва. – Це важливо для дітлахів, оскільки так вони не обмежуються світом, в якому живуть, і починають сприймати його трохи по-іншому. Особливо цікаво спостерігати за їхнім діалогом після гри, оскільки вони роблять у цей час аналіз своєї роботи. Людмила Криворізький міський театр ляльок вірить у Чариєва важливість проявів великодушності, щирості, благодійності та милосердя, ці якості завжди високо цінуються в суспільстві. Ольга МИЗА. Фото Павла ЛІНСЬКОГО


«Червоний гірник» №32 (21555)

Подробиці 5

www.girnyk.com.ua

Четвер, 30 квітня 2015 року

З турботою про культуру

Театр ляльок змінить адресу? Минулого тижня міський голова Юрій Вілкул завітав з робочим візитом до Палацу культури ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат» (колишнього ПК шахти «Родіна»), щоб оцінити стан будівлі та приміщень і їхню придатність для переїзду Криворізького міського театру ляльок, який на сьогодні не має власного приміщення. – Довгий час ми думали й шукали місце, де можна розмістити наш прекрасний театр ляльок, – розповідає міський голова Юрій Вілкул. – Провівши переговори і з Фондом державного майна, і з керівництвом КЗРК, подивившись Палац культури шахти «Родіна» разом з творчим колективом, нашими виробничниками та управлінням культури, дійшли висновків, що дійсно можна перепроектувати й зробити на базі палацу ляльковий театр. Я думаю, що тут буде гарне дитяче містечко з театром ляльок. Зараз ми починаємо проектування для того, щоб і наші дітки, і їхні батьки могли приїхати сюди й отримати естетичне задоволення. Впевнений, що розвивати та прищеплювати культуру ми повинні з дитинства, з лялькового театру. – Це приміщення не ввійшло в основний фонд підприємства, – зазначає помічник директора з персоналу КЗРК Микола Невеселий. – І хоч воно належить Фонду держмайна, ми прийняли рішення його зберегти, що й робили близько 20 років. Радіємо тому, що тепер тут буде ляльковий театр. Голова правління КЗРК Федір Караманиць пообіцяв меру, що ми візьмемо шефство й також будемо допомагати.

За словами міського голови Юрія Вілкула, уже підписано всі необхідні документи, дано завдання з видачі технічних умов, з проектувальниками розробляється проект капітального ремонту приміщення театру та благоустрою всієї території. Проведення робіт планується в декілька етапів з розрахунком, щоб до кінця року вистави могли проходити вже в цій будівлі. – Театр ляльок знаходиться в Палаці культури «Саксагань», і ми розділяємо приміщення, – говорить директор Криворізького міського театру ляльок Світлана Михайлова. – Не всі їздять на машинах, а будівля знаходиться далеко від траси та «червоної лінії». Комусь доводиться нести діток доволі довгий проміжок шляху. А ще глядач у нас маленький і його не дуже влаштовує другий поверх пласко-

багато підсобних приміщень. Сьогодні ми спостерігаємо, що керівництво міста не голослівно, а на ділі підтверджує, що треба підтримувати мистецтво та культуру Кривого Рогу. Всі наші актори сподіваються на те, що ми відсвяткуємо тут відкриття нового театру, який буде жити, рости й розвиватися.

го глядацького залу. Починаючи з 5 ряду, діткам незручно дивитися, що відбувається на сцені. Сьогодні ми не можемо працювати так, як 2030 років тому, а в театру через 2 роки вже буде 40-річний ювілей. Хочеться, щоб в репертуарі були сучасні постановки, але сцена і зал цього не дозволяють. А от у Палаці культури шахти «Родіна» затишний глядацький зал, гарна акустика,

Важливо також, що театр, як і був, залишиться в Саксаганському районі. Він знаходитиметься практично в центрі міста, в одному з житлових мікрорайонів, куди їздять 2 тролейбуси та 6 маршруток. Тож через деякий час у Кривому Розі з’явиться острівець дитинства, який стане родзинкою міста разом з іншими його визначними місцями.

Ольга МИЗА. Фото Павла ЛІНСЬКОГО

Актуально

Оголошення

Александр Вилкул зарегистрировал в Верховной Раде законопроект, запрещающий власти закрывать школы

Власть для того, чтобы закрывать школы без согласия территориальных громад, с 2015 года прекратила действие моратория на закрытие школ, который был в Украине с 2008 года. «Это прямое нарушение гарантированного Конституцией права граждан на образование. Оппозиционный блок выступает категорически против такого антисоциального решения. Я разработал и зарегистрировал законопроект о введении моратория на закрытие школ. И если у провластных депутатов осталась еще хоть капля совести, то они должны поддержать этот важный законопроект», – сказал Александр Вилкул, народный депутат, глава фонда «Украинская перспектива».

Напомним, что при принятии бюджета на 2015 год коалиция приняла антисоциальный закон №1577 «О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых законодательных актов Украины», которым был отменен мораторий на закрытие общеобразовательных учебных заведений. Теперь власть может закрывать их решением местных советов без согласия громады или референдума, как было раньше. Также согласно принятому коалицией решению создание сельских школ теперь будет привязываться к количеству учеников. Кроме того, в законе абсолютно не предусмотрен подвоз детей и педагогов

к школе и домой в селе, таким образом, программу «Школьный автобус» власть снова заморозила. Александр Вилкул подчеркнул, что на сегодняшний день только в одной Днепропетровской области власть закрывает уже 13 школ (в Межевском районе – 3 школы, в Софиевском – 5, в Покровском – 1, в Царичанском – 4). «И это только первый этап сокращения. Из-за антисоциальных решений правительства в Днепропетровской области под угрозой закрытия каждая шестая школа. Как быть преподавателям, которых власть лишает работы, и детям, которые останутся без образования?! Оппозиционный блок стоит на защите украинцев», –подчеркнул Александр Вилкул.

Екологічний рух

Акція на захист Землі

Учні та вчителі Криворізької загальноосвітньої школи №102 приєдналися до міжнародного екологічного напрямку «Рух за сталий розвиток» і провели акцію до Дня Землі: прямуючи до пунктів прийому вторсировини, пройшли екологічним маршем вулицями свого рідного житлового масиву Інгулець. У руках юних захисників планети – промовисті власноруч зроблені плакати: «Розжарювані лампи не купуємо — і світ від катастрофи ми врятуємо!», «Збережи планеті здоров’я — збережеш здоров’я собі», «Ми здаємо макулатуру! А ти?». Також дорогою діти розповідали перехожим про необхідність збереження навколишнього середовища та роздавали їм пам’ятки з корисною інформацією про те, як заощаджувати енергетичні ресурси — воду, світло, ліси. Свою екологічну свідомість учні та вчителі КЗШ №102

демонструють не лише словами й транспарантами, а що головне — справами. Наприклад, школярі на уроках праці вчаться робити нові речі з уже використаних раніше матеріалів. Такими вміннями діти охоче поділилися з усіма бажаючими, коли провели вуличний майстер-клас «Другий шанс побутовим відходам». Завершальний етап екологічного маршу — приймальний пункт вторсировини, де школярі здали зібрану ними макулатуру. За вилучені таким чином кошти учасники еко-акції придбали енергозберігаючу лампу для шкільної бібліотеки. За словами координатора заходу, вчителя КЗШ №102 Ольги Сластіної, подібні акції екологічного спрямування учні та вчителі проводять

регулярно, адже школа є активним учасником міжнародного освітнього проекту «Освіта для сталого розвитку в дії» і формування дбайливого ставлення до Землі, усвідомлення необхідності енергозаощадження – один із напрямків навчально-виховного процесу цього навчального закладу. Світлана НІКІТІНА

Остаточні підсумки ювілейного конкурсу складання шахових етюдів «Л. Топко-75»

Із конкурсу вилучається етюд D. Keith (Франція), J. Polasek (Чехія), який у попередніх підсумках відмічений першим похвальним відгуком, з-за наявності побічного рішення: 5.Cb4 Kc3+ 6. Kre3 Фf8 7.Kc6 Kd5+ 8.Kpd3 K:b4+ 9.K2:b4= (по ендшпільним позиціям Ломоносова). Таким чином, похвальні відзнаки розподіляються так: перша – Peter S. Krug (Австрія), Mario G. Garsia (Аргентина), друга – F. Bertoli (Італія). Інші відзнаки залишаються без змін. Л. Топко, суддя конкурсу


Четверговий телегід

6 ??????????

www.girnyk.com.ua

«Червоний гірник» №32 (21555)

Четвер, 30 квітня 2015 року

 Програма телебачення  Новини культури 

Кустурица снимет фильм о партизанах в Беларуси

Телеканал СТБ розпочав роботу над новим талант-шоу, учасниками якого будуть діти до 16 років. Про це повідомляє прес-служба телеканалу. Формат шоу – власна розробка каналу. Виробництвом займається творче об’єднання СТБ під керівництвом Оксани Болкун («Х-фактор»). «Наш новий проект – не дитяча версія популярного формату «Україна має талант», а зовсім інше шоу, – говорить Оксана Болкун. – Ми шукаємо талановитих непосид, природжених артистів, геніальних винахідників і просто дуже здібних дітей, готових всій країні продемонструвати свою унікальність і поборотися за перемогу в шоу». Кастинг у новий проект СТБ уже відкрито. До участі запрошують дітей, талановитих у сфері вокалу, танців, музики, образотворчого мистецтва, літератури, поезії, циркових мистецтв, спорту, екстрасенсорики чи науки. Заявки приймають за e-mail petruk.a@stb.ua та номером телефону 0-800-508-777.

Стартует новая линейка ночного кино

Боевик «Мстители: Эра Альтрона» бьет рекорды кассовых сборов

Фантастический боевик «Мстители: Эра Альтрона» устанавливает новые рекорды кассовых сборов. Только за первый уик-энд проката фильм собрал 201,2 миллиона долларов, став самым прибыльным в 44 странах мира, сообщают западные СМИ. Дебютные кассовые сборы нового блокбастера в мировом прокате превзошли результат первой части «Мстителей» на 44 процента, которые за все время заработали 1,518 миллиардов долларов – третий результат в истории после «Аватара» и «Титаника».

Звезда Гарри Поттера женился после 40 лет совместной жизни

Фильм «Незламна» получил приз на международном фестивале

Военная драма, под названием «Незламна», о легендарной женщине-снайпере Людмиле Павличенко, которую воплотила на экране российская актриса Юлия Пересильд, получила приз в номинации «Лучшая женская роль» пятого Пекинского международного кинофестиваля Tiantan («Храм неба»), передает ТАСС. Кинофестиваль, который начал свою работу 17 апреля, стремился отразить многообразие современного кинематографа. На киносмотр было направлено 930 фильмов из 90 государств и районов мира, однако для конкурса отобрали всего 15 картин. К слову сказать, 9 мая на телеканале «Украина» состоится премьера военной драмы «Незламна». В День Победы канал покажет четырехсерийную телеверсию боевика об известном снайпере времен Второй мировой войны Людмиле Павличенко.

Актер Алан Рикман, который стал известный зрителям благодаря роли Северуса Снегга в «Гарри Поттере», тайно женился, сообщает издание People. 69-летний актер связал себя узами брака с Риммой Хортон еще три года назад в Нью-Йорке, но решил рассказать об этом только сейчас. До момента бракосочетания Рикман прожил со своей женой 40 лет. По словам актера, он подарил на свадьбу своей невесте кольцо за 200 долларов, однако она его не носит.

«Форсаж 8»: стала известна дата выхода

С 1 мая на «ТЕТ» стартует новая линейка кино. В полночь по будням и выходным в эфире культовые ленты от культоВосьмая часть «Форсаж» выйдет на экраны 14 апреля 2017 года, цивых режиссеров. тирует телеканал MTV исполнителя главной роли в нескольких фильмах Фильмы, которые вдохновфраншизы Вина Дизеля. Популярный актер выступил на конференции До програми Short Film Corner 68 Каннського фестивалю (Франція) ляют, фильмы-события, фильвладельцев кинотеатров «CinemaCon» в Лас-Вегасе. увійшло шість фільмів з України. Про це повідомляє прес-служба коммы-номинанты и лауреаты Криминальный боевик «Форсаж 8» станет первым из серии, который панії «Кіновир», організатора презентації стрічок у Києві. престижных премий «Оскар», снимут после гибели Пола Уокера, игравшего одну из главных ролей. Short Film Corner – одна з багатьох супровідних програм Канн«Золотая пальмовая ветвь», ського кінофестивалю, що є майданчиком для творчого та ділового «Сезар», «Золотой лев», «Золоспілкування професіоналів і просування короткометражного кіно. той глобус». Ленты, которые КИНОМАН Україну цьогоріч представлятимуть такі фільми: «У всьому винен одинаково цепляют за живое сценарист», «Тримай удар», «Напрокат», «Давай не сьогодні», «НіжА зори здесь тихие... высоколобых киноэкспертов и ність», «Острів». рядовых зрителей. Май 1942 года. В самый разгар войОзнайомитися із цими роботами можна буде у Києві 7 травня. ны вдалеке от линии фронта, у забытого «Мы сделали слот для тех, богом разъезда, фашисты выбрасывают Показ «Каннський вечір» пройде у кінотеатрі «Київ». Нагадаємо, в кому на эфирном телевидедесант с целью пробраться на Кировскую основних конкурсних та позаконкурсних програмах Каннського феснии особо не было на что нажелезную дорогу и Беломорско-Балтийтивалю Україна цьогоріч не представлена, повідомляє «Телекритика». деяться. Теперь мы еженощно ский канал. Это опытные, тренированные диверсанты, элита войск СС. гарантируем вам А против них — старшина Вакачественное сков и пятеро девчонок-зекино и удовольнитчиц. Казалось бы, бой местного значения, но на кону — стратегически ствие от него. Это важная транспортная артерия, соединяющая значимые центры страны. фильмы, о котоСтрана: Россия. Год: 2015. Жанр: драма, исторический, военный. Госкино продолжает рассчитываться с долгами и финансировать съемки новых фильмов, сообщила Режиссёр: Ренат Давлетьяров. Премьера в Украине: 30.04.2015. рых утром вам пресс-служба ведомства, сообщает Корреспондент.net. захочется погоПо состоянию на 24 апреля с начала года производителям перечислили около 14 миллионов 333 ворить с друзья- тысячи гривен, за счет чего режиссеры смогут продолжить работу над замороженными проектами. В частСуперкоманда ми», – комменти- ности, деньги выделили на пять фильмов, среди которых «Моя бабушка Фани Каплан», «К черту!» и «ГнезЧтобы спасти родной город от рует появление до горлицы», «Теперь я буду любить тебя», «Аттракцион». сноса и не потерять лица в глазах люнового слота ге«Благодаря выделенным деньгам мы сейчас начинаем возобновлять съемки, приостановленные из-за бимой, Амадео вынужден сразиться неральный про- отсутствия финансирования, – рассказала Корреспондент.net режиссер исторического фильма «Моя бабушсо своим заклятым врагом Эйсом на спортивном поле. Но как победить лучшую футбольную команду в мире, дюсер канала На- ка Фанни Каплан» Алена Демьяненко. – Восстанавливаем связи с теми, кто был задействован в проекте, если ты умеешь играть только в настольный футбол? Конечно, с большой таша Вашко. готовимся заказывать декорации и шить костюмы, и уже в середине июля планируем закончить съемки». помощью суперкоманды оживших маленьких игроков! Не пасуй перед

У Short Film Corner 68 Каннського фестивалю покажуть українські стрічки

Расплата за кино: режиссерам погашают долги за съемки фильмов

По словам специалиста, средний бюджет украинского фильма для проката составляет не меньше 1 миллиона долларов. К примеру, на съемки «Поводыря» потратили $2 миллиона, а на «Незламну» – $5 миллионов. Дешевле обошлись съемки разве что «Теней незабытых предков» – 877 тыс. долларов.

трудностями! Забей… и выиграй! Страна: Аргентина, Испания. Год: 2013. Жанр: мультфильм, приключения, мелодрама. Режиссёр: Хуан Хосе Кампанелла. Премьера в Украине: 30.04.2015.

Підготував Володимир СКІДАНОВ

СТБ оголосив кастинги дітей для нового талант-шоу

Сербский режиссер Эмир Кустурица в 2017 году начнет снимать свой фильм в Беларуси. Об этом он заявил во время встречи с министром культуры Беларуси Борисом Светловым, передает БЕЛТА. «В конце сентября я закончу съемки своего фильма «На млечном пути», в 2016 году у меня Каннский фестиваль. Поэтому в 2017 году смогу приступить к съемкам фильма в Беларуси», – сказал Эмир Кустурица. Киностудия «Беларусьфильм» и французская кинокомпания Cinema Soleil осенью 2014 года заключили меморандум о совместном производстве полнометражного игрового фильма «Если не сейчас, то когда?» этого сербского режиссера. Действие в фильме будет происходить во время Второй мировой войны на территории Беларуси. В картине рассказывается о партизанской борьбе с немецко-фашистскими захватчиками.


Назва проекту

Про затвердження технічної документації з нормативної 1 грошової оцінки земель міста Кривого Рогу

3

Про затвердження Правил благоустрою в місті Кривому Розі

Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благо4 устрою, відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів та анулювання таких дозволів Про встановлення ставок земельного податку, розмірів 9 орендної плати та пільг зі сплати за землю на території міста Кривого Рогу Про Порядок розміщення реклами в місті 10

Визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок відповідно до вимог Податкового кодексу України Удосконалення порядку ІІ-ІІІ Управління благоблагоустрою та утримання квартал устрою та житоб’єктів благоустрою на телової політики риторії міста відповідно до виконкому міської змін, унесених до Закону ради (каб. 550, України «Про благоустрій тел. 440-02-38) населених пунктів» Установлення єдиного поІІ-ІІІ Управління благорядку видачі дозволів на квартал устрою та житлопорушення об’єктів благо­ вої політики устрою, відмови в їх видавиконкому міської чі, переоформлення, видаради (каб. 550, чі дублікатів та анулювання тел. 440-02-38) таких дозволів Установлення ставок зеІ Управління земельного податку, розмі- півріччя мельних ресурсів рів орендної плати та пільг виконкому міської зі сплати за користування ради земельними ділянками (каб. 216, тел. 74-24-33) Приведення Порядку розII-IV Управління містоміщення зовнішньої рекла- квартали будування і архіми в місті у відповідність до тектури виконкочинних нормативно-правому міської ради вих актів, урегулювання (каб. 520, питань розміщення реклател. 92-13-81) ми на транспорті (спорудах транспорту) комунальної власності, внутрішньої реклами в об’єктах комунальної власності

Додаткову інформацію із зазначених питань можна отримати в управлінні розвитку підприємництва виконкому міської ради (50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська, 1, каб. 513,тел. 74-70-63).

Обережно, змії!

До уваги

За помірно теплої погоди під час відпочинку на природі збільшується можливість зустрічі з отруйною змією. Отруйною серед них є лише гадюка звичайна, вужі – цілком безпечні. Гадюку можна зустріти там, де є ліси або посадки. Улюблені місця гніздування змій, зокрема гадюк, – узлісся, вирубки, береги річок, каміння, в яких є тріщини, гірські схили та кам’яні відслонення, які добре прогріваються. Змій часто можна побачити і на сільських стежках, біля доріг, бо вони дуже люб­ лять тепло й виповзають погрітися на сонці. Змія ніколи не нападає на людину цедуру слід проводити упродовж 20 хв. першою! Якщо її випадково зачепити або Необхідно обмежити рухи потерпілого наступити на неї, вона завжди перед на- та давати пити багато води. М'язові скопадом набуває загрозливої пози – згор- рочення збільшують швидкість пошитається в клубок, зигзагоподібно вигинає рення отрути. Після відсмоктування рану тіло, окремі види шиплять. потрібно промити мильною водою. Якщо Симптоми отруєння. В ураженій ді- вкушена кінцівка, її потрібно знерухолянці тіла з’являється неспецифічний мити: руку підв’язати, ногу зафіксувати біль, відчуття печії, почервоніння та планками і бинтом чи іншими підручнионіміння шкіри, набряк м’яких тканин, ми засобами. Також кінцівку потрібно обмеження рухів у розташованих поруч туго забинтувати на 5 см вище місця укусуглобах. Порушується координація рухів, су таким чином, щоб під пов’язкою провиникає слабкість у м’язах гортані, онімін- ходив палець, а в міру збільшення набряня язика. Постраждалий не може розмов- ку – послаблювати тиск. ляти, ковтати. Розвивається сонливість, При укусі в голову чи шию це місце дихальні рухи скорочуються, підвищуєть- потрібно притиснути. Зміїна отрута вися температура тіла до 38-39°С, виникає кликає сильну алергічну реакцію, тож загроза паралічу дихальних м’язів. Шкіра в ділянці рани набуває черво- у мандрівку з собою доречно брати антигістамінні препарати. Після надання нувато-синюшного забарвлення. Через 20-40 хв. шкіра стає блідою, з’являються першої медичної допомоги варто якнайголовокружіння, нудота, блювання, сла- швидше звернутись у найближчий мебість і пришвидшений пульс, знижується дичний заклад. Пам’ятайте: гадюка не агресивна, артеріальний тиск, настає втрата свідоі якщо ви її таки побачили, то лише мості. Перша допомога. Негайно присту- через те, що вона не встигла втекти, пити до видалення отрути з рани. Ні в тому краще дайте їй можливість відякому разі не можна відтерміновувати повзти, таким чином уберігши себе цю процедуру – інакше токсин поши- від небезпечного укусу. З будь-яких питань щодо поводження риться по всьому організму. Якщо в ротовій порожнині немає ра- з плазунами пропонуємо звертатись до нок, потрібно витиснути й відсмоктати кафедри зоології, фізіології та валеології отруту, одразу її спльовуючи. Дану про- педінституту ДВНЗ «КНУ» за тел. 71-60-21. Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконкому міської ради

УТ-1 06.05 От первого лица. Итоги 07.20 Эра строительства 07.25 Х/ф «Не было бы счастья...» 08.45 Телемагазин 09.00 Вечное 09.25 Д/с «5 баксов.net» 09.40 Д/ф «Путешествуй по Литве» 10.15 Д/ф «У истоков тысяча и одной ночи» 11.15 Музыкальная академия Junior 12.35 Сказки Лирника Саши 12.45 Кто в доме хозяин? 13.10 Как это? 13.50 Д/ф «Палитры» 14.30 Окно в Америку 14.50 Утеодин с Майклом Щуром 15.35 Д/ф «Евгений Патон. Щедрость таланта» 16.05 Книга ua 16.30 Группа «Авиатор». «Эволюция» 18.05 Первая колонка 18.35 Х/ф «Владыка Андрей» 21.00 Новости 21.45 Из первых уст 22.00 «Подорожные» 22.55 Тройка, Кено, Секунда удачи 23.00 На слуху 23.30 От первого лица 00.05 Концерт «Мелодия для двух сердец» 01.20 Т/с «Черная Рада» 02.50 Телеакадемия ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.35 Х/ф «Экипаж» 09.15 «ТСН-неделя» 10.45 Т/с «Там, где ты» 19.30 ТСН 20.15 Х/ф «Любовь без лишних слов» 00.00 Х/ф «Враг государства» 02.15 Х/ф «Вероника – 2: Беглянка» ТК «ИНТЕР» 06.10 Мультфильм 06.40 Орел и Решка. На краю света 07.35, 20.00 Подробности 08.20 Х/ф «Москва слезам не верит» 11.20 Х/ф «Одиноким предоставляется общежитие» 12.55 Концерт «Весна на Заречной улице»

15.45 Жди меня 17.50 Новости 18.10 Ток-шоу «Касается каждого» 21.00 Т/с «Ленинград-46» 23.50 Т/с «На безымянной высоте» 00.50 Д/ф «1377 сожженных заживо» 01.40 Т/с «Территория красоты» ICTV 05.55 Служба розыска детей 06.00 М/с «Муча Луча» 06.40, 19.15 Чрезвычайные новости 07.30 Факты недели 08.45, 12.45, 15.45, 18.45 Факты 09.15 Чрезвычайные новости. Итоги 10.10 Х/ф «Библиотекарь. В поисках Копья Судьбы» 12.00, 13.20 Х/ф «Библиотекарь. Возвращение к Копям царя Соломона» 14.30, 16.20 Х/ф «Библио­текарь. Проклятие чаши Иуды» 16.50 Х/ф «Последний рубеж» 20.20 Достало! 21.10 Х/ф «Ливень» 23.00 Х/ф «Убежище» 01.00 Х/ф «Ринг боли» 02.25 Т/с «Игра в ложь» СТБ 06.05, 16.00 «Все буде добре!» 07.45, 18.25 «За живе!» 08.55 Т/с «Самара» 10.45 Х/ф «Дочка» 12.40 Х/ф «Спешите любить» 14.20 «Битва экстрасенсов» 18.00, 22.00 «Вікна-Новини» 19.50 «Следствие ведут экстрасенсы» 21.00 Т/с «Позднее раскаяние» 22.35 «Детектор лжи 7» 23.55 «Один за всех» 01.10 Х/ф «Китайский сервиз» 02.50 Х/ф «Два капитана» НОВЫЙ КАНАЛ 06.05 Kids Time 06.08 М/с «Приключения Джеки Чана» 07.05 Kids Time 07.08 М/с «Барбоскины» 07.10 Kids Time 07.15 М/с «Кунг-фу Панда: Легенды крутости» 07.35 Kids Time 07.38 Ералаш 09.10 М/ф «Мармадюк» 11.05 Х/ф «Скуби Ду» 12.50 Х/ф «Скуби Ду 2»

Скорпіон

14.40 Х/ф «Астерикс и Обеликс в Британии» 16.50 Х/ф «Люди в чёрном 3» 19.00 Т/с «Библиотекари» 21.15 Х/ф «Такси» 23.05 Х/ф «Моя супербывшая» 01.05 Служба розыска детей 01.10 Х/ф «Законы привлекательности» ТЕТ 06.00 Лентяево 06.20 М/с «Вперед, Диего, вперед!» 06.50 М/с «Машины сказки» 07.15 М/с «Лалалупси» 07.40 М/с «Чаггингтон» 08.00 Мульт MIX 10.05 М/с «Смурфики» 10.35 М/с «Утиные истории» 10.55 Осторожно, дети! 11.20 М/ф «Барби: Приключения русалочки» 12.30 Т/с «Соседи» 15.05, 17.00 Т/с «Семейный бизнес» 16.00 Виталька 18.00 Т/с «Кухня» 20.30, 23.30 Т/с «Два отца и два сына» 21.00 Страна У 22.00 Т/с «Светофор» 00.00 Х/ф «127 часов» 01.30 Т/с «Ходячие мертвецы» 02.15 ТЕТ-Интернет ТК «УКРАИНА» 06.10, 15.30, 17.10 Т/с «След» 07.00, 15.00, 19.00, 01.20 События 07.10 Т/с «Ненавижу и люблю» 10.50 Моя новая жизнь 11.50 Т/с «Письма на стекле» 18.00 Т/с «Бессмертник. Вера и правда» 19.40 Т/с «Офицерские жены» 23.15 Х/ф «Черная дыра» 02.00 Т/с «Дорожный патруль-10» НТН 05.05 Х/ф «Кадет» 06.35 «Правда жизни. Свадьбы» 07.05 «Агенты влияния» РЕКЛАМА

5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.28 Утро с Библией 06.30, 06.50, 07.05, 07.15, 07.35 Утро на Пятом 06.45, 10.20, 23.35, 00.50 Обзор прессы 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00 Время новостей 07.10, 08.15, 22.15, 23.20, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.45, 10.30, 11.30 Время. Важно 07.50 Автопилот-новости 08.10, 08.20, 08.35 Утро на Пятом 09.15, 14.15 Время: итоги недели 10.35, 00.35 Машина времени 11.35 Большая политика 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 Время новостей 12.30, 13.30, 15.33, 16.30, 17.30 Время. Важно 13.10, 14.10 День 15.15, 15.37, 16.10, 16.34 «Одна семья» 17.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00 Время новостей 17.19, 17.35, 18.15, 20.00, 21.10 Украина – прежде всего! 18.30, 22.30, 23.25, 00.30 Время. Важно 18.32 Точка кипения 21.40 Время-Тайм 22.32 Моя земля 23.00, 00.00 Время новостей 00.32 Криминальные новости ТОНИС 06.00 Родом из Украины. Елена Яковлева 06.30 Х/ф «48 часов в сутки» 10.00 «Герои спортивного года – 2014» 13.15 Невероятные путешествия 15.00 Микрокосмос 16.45 «Ипостаси спорта» 17.00 Музыкально-поэтический вечер А. Матвийчука «Зерна» 18.50 «Цивилизация incognita»

КИЕВСКАЯ РУСЬ 06.00, 19.30, 21.10 Чтобы помнили 06.40, 08.10, 09.55, 10.45 Просто вкусно 06.55 День ангела 07.00 Возвращение кота Сметанкина 08.00, 10.30 Родительские советы 08.30 «Телемагазин «Соната» 09.30 Попутчик 09.40, 10.15 Эксклюзив для семьи 11.00 Ювелирный магазинчик 12.45, 16.30, 17.45 Мультфильм 13.10, 16.10, 17.15 Просто вкусно 13.30, 22.30 Ювелир 16.50 Паспорт.ua 17.05 Фотопутешествия 18.45, 22.00 Архивы истории 19.15 Короткие встречи 20.10 Х/ф «Аферисты Дик и Джейн» 1 с. 21.00 На сон грядущим 00.30 Попури 00.50 Телечат 01.50 Под знаком Нобеля K1 06.00 Богини эфира 06.30 TOP SHOP 07.40 А знаете ли вы, что... 08.10 Мультфильмы 09.40, 16.00 Файна Юкрайна 11.00 КВН 13.10 Орел и Решка. Неизданное 17.10 Званый ужин 19.10 Орёл и Решка 20.00 Орёл и Решка. Неизведанная Европа 21.00 КВН на БИС 22.00 Х/ф «Кадет Келли» 00.00 Х/ф «Снежный человек» 01.20 Ночная жизнь 11 КАНАЛ 06.00 Мульты. Мультфильмы 06.25 Новое Сумасшедшее видео по-украински

08.00 Новости недели 08.30 Проте 09.00 Х/ф «Эра драконов» 11.00 Х/ф «Звездные войны: Эпизод 1 – Скрытая угроза» 13.50 Х/ф «Звездные войны: Эпизод 2 – Атака клонов» 16.50 22 Тур ЧУ. Динамо – Говерла 19.00 Червоної Русі підкова золота 19.30 Никополь сегодня 20.00 22 Тур ЧУ. Волынь – Шахтер 21.00 Профутбол 22.00 Х/ф «Звездные войны: Эпизод 3 – Месть Ситхов» 01.00 Х/ф «Плоть и кровь» ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30 Мiсто. Тиждень 07.10, 08.25, 09.35, 15.00, 18.10, 19.30 Телегазета 07.15 Контакт 07.45 Мультфiльм 08.00, 15.05, 19.50 Мiркувалки 08.10, 09.40, 21.50 На землi на рiднiй… 09.00 ARTiCOOL 09.45 Мiсто майстрiв 10.00 Алея слави 10.30 Хiт-парад «На всi 100» 11.30 Профайл 11.55, 21.55 Епiзоди колишнього 12.00 Телеспортклуб 12.15 VIP стажер 12.40 Сад. Город. Квiтник 13.00, 01.45 Професiйнi iгри 13.30, 00.10 Гра долi 14.00 Здоров’я плюс 14.15 Вiд зупинки до зупинки 14.30 Книжкова полиця 15.15 Шкiльний альбом 15.30 Концерт «Весна прийшла» 17.25 Iнтерклас 17.40 Знай наших! 18.20, 20.00 Вiктор Павлiк «Приречений на любов» 1-2 ч. 19.35 Близькi подорожi 21.15 На розi вулиць 22.00 Бесiди про вiчне 22.35 Т/с «Аеропорт 2» 00.40 Вiкенд-експрес 01.10 Щоденник для батькiв 02.15 Цивiлiзацiя INCOGNITA 05.00 Музичний калейдоскоп

Димитрова, 30в оф.201/8, 409-65-50, 401-08-62, 067-522-57-70, 097-178-88-18

Тел. 92-97-16, 067-7437902.

№ з/п

Найменування органу, підрозділу, відповідального за розробку проекту регуляторного акта І півріччя Управління земельних ресурсів виконкому міської ради (каб. 216, тел. 74-24-33)

Строк підготовЦілі прийняття регуля- ки регуляторного акта торного акта

«КРИВОРОЖЬЕ» 09:00 День за днем 09:30 Моя профессия 09:45 После школы 19:00 Дорога на Восток 19:20 Новости (дайджест) 19:35 Современник

Схід 20.40. Захід 5.50. 17-й місячний день

19.00 В гостях у Д.Гордона 20.00 Великие сражения 21.00 Зарисовки: коротко о главном 22.00 Концерт «Я люблю тебя, Украина!» 00.00 «Латинский любовник» 01.15 «После полуночи» 02.15 Х/ф «Пикник у Висячей скалы»

понеділок – п’ятниця з 9.00 до 18.00

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» рішенням міської ради від 29.04.2014 №3547 внесено зміни до плану діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік, затвердженого рішенням міської ради від 26.11.2014 №3084, зі змінами (було оприлюднено в міській комунальній газеті «Червоний гірник» 02.12.2014 та розміщено на офіційному веб-сайті виконкому міської ради). Ураховуючи лист Державної регуляторної служби України від 19.03.2015 №1746/0/20-15 виключено з плану діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік розробку проектів рішень міської ради «Про встановлення транспортного податку в м. Кривому Розі», «Про встановлення акцизного податку в м. Кривому Розі» (пункти 8, 9 плану діяльності з питань підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік), як такі, що не мають ознак регуляторності та не підпадають під дію Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Змінено за пропозиціями управління: – благоустрою та житлової політики виконкому міської ради термін підготовки проектів рішень міської ради «Про затвердження Правил благоустрою в місті Кривому Розі», «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою, відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів та анулювання таких дозволів» пункти 3, 4 плану відповідно на ІІ-ІІІ квартал 2015; – земельних ресурсів виконкому міської ради, зважаючи на рекомендації, які надійшли в ході публічного обговорення проекту рішення міської ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Кривого Рогу» щодо розподілу вказаного проекту рішення на два окремих проекта, одним із яких затверджується технічна документація, а іншим − встановлюються ставки земельного податку, орендної плати та надаються пільги. Це призвело до трансформації цілі прийняття проекту рішення міської ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Кривого Рогу» пункт 1 вищезазначеного плану та включення до нього розробки проекту рішення «Про встановлення ставок земельного податку, розмірів орендної плати та пільги щодо сплати за землю на території міста Кривого Рогу» (пункт 9); та доповнено управлінням містобудування і архітектури виконкому міської ради вказаний план розробкою у II-IV кварталах 2015 року проекта рішення міської ради «Про Порядок розміщення реклами в місті» (пункт 10). Зміни викладено у таблиці:

Cхід 5.26 Захід 20.02 Світловий день 14.36

08.00 Т/с «Паутина – 7» 15.25 Т/с «Гаишники» 19.15 Т/с «Улицы разбитых фонарей – 12» 22.00 Т/с «CSI: Лас-Вегас – 9» 23.45 Т/с «Закон и порядок. Преступные намерения – 10» 00.40 Т/с «Рэй Донован» 02.25 Х/ф «Летучие мыши: операция уничтожения»

Рекламний відділ «ЧГ»

Про планування діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік

Понеділок, 4 травня

7 • ТЕЛЕБАЧЕННЯ • «Червоний гірник» №32 (21555) • Четвер, 30 квітня 2015 року

Офіційно

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.25 Сумасшедшее видео 09.00 Х/ф «Эра драконов» 11.00 Х/ф «Звездные войны: Эпизод 1 – Скрытая угроза» 13.50 Х/ф «Звездные войны: Эпизод 2 – Атака клонов» 16.50 22 Тур ЧУ. Динамо – Говерла 19.00 22 Тур ЧУ. Волынь – Шахтер 21.00 Профутбол 22.00 Х/ф «Звездные войны: Эпизод 3 – Месть Ситхов» 01.00 Х/ф «Плоть и кровь» ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 07.40, 09.30 Мультфильм СССР 07.10, 09.00 Top shop 10.00, 10.25, 01.25, 01.50 Кривое зеркало 10.55 Х/ф «Черный треугольник» 14.25 Х/с «Человек в проходном дворе» 18.55 Х/с «Визит к Минотавру» 02.15, 02.40 Своя роль ТВ 1000 06.55 Х/ф «Босиком по слизнякам» 08.40 Х/ф «А вот и Полли!» 10.10 Х/ф «Легенды осени» 12.20 Х/ф «История рыцаря» 14.30 Х/ф «Философы: Урок выживания» 16.20 Х/ф «Стелс» 18.20 Х/ф «Без истерики!» 20.00 Х/ф «Тереза Д» 21.50 Х/ф «Резня» 23.10 Х/ф «Жасмин» 00.50 Х/ф «История рыцаря» 03.00 Х/ф «Стелс» 05.00 Х/ф «Легенды осени» ТВ 1000 КИНО 06.20 Х/ф «Остров везения» 07.50 Х/ф «Огни притона» 09.45 Х/ф «С любимыми не расставайтесь»

11.10 М/ф «Смешарики. Начало» 12.50 Х/ф «Опасные гастроли» 14.25 Х/ф «Разрешите тебя поцеловать... отец невесты» 16.10 Х/ф «С 8 марта, мужчины!» 18.00 Х/ф «Дом» 20.20 Х/ф «Паршивые овцы» 22.30 Х/ф «2 дня» 00.10 Х/ф «Искупление» 02.30 Х/ф «Танкер «Танго» 04.40 Х/ф «Путешествие автостопом» TV1000 ACTION 06.25 Х/ф «Не говори никому» 08.35 Х/ф «Золотой век» 10.30 Х/ф «Два мира» 12.15 Х/ф «На расстоянии удара» 14.00 Х/ф «Солдаты удачи» 15.40 Х/ф «Добро пожаловать в Лэйквью!» 17.35 Х/ф «Пылающий остров» 19.20 Х/ф «Бэйтаун вне закона» 21.00 Х/ф «Игра Эндера» 23.00 Х/ф «Тачка №19» 00.30 Х/ф «Плохие парни» 02.30 Х/ф «На расстоянии удара» 04.20 Х/ф «Золотой век» ТЕЛЕКЛУБ 21.00 Т/с «Бандитский Петербург» 22.00 Т/с «Последнее путешествие Синдбада» 23.00 Т/с «Мент в законе – 7» 00.00 Т/с «МУР есть МУР! – 3» 01.00 Т/с «Крот 2» 02.00 Т/с «Персона нон грата» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 08.00 Х/ф «Белые росы» 10.00 Х/ф «Полет птицы» 12.20 Х/ф «Тупик» 14.00 Х/ф «В 6 часов вечера после войны» 15.30 Х/ф «Лев Толстой» 1 с. 17.00 Х/ф «Лев Толстой» 2 с. 18.30 Х/ф «Тихое следствие» 20.00 Х/ф «Сильнее всех

иных велений» 22.00 Х/ф «Сэнит Зон» 00.00 Х/ф «Последний дюйм» 02.00 Х/ф «За облаками небо» 03.40 Х/ф «Короли и капуста» 1-2 с. 06.30 Х/ф «Заговор скурлатаев» TV XXI FILM 10.00, 18.00, 02.00 Х/ф «Большие надежды» 12.10, 20.10 Х/ф «Жизнь с детьми» 14.00, 22.00 Х/ф «Казино Джек» 15.50, 23.50 Х/ф «Телесеть» Q-TV 06.00 Игронавты 07.00, 14.30 М/ф «Фенбой и Чам Чам» 08.00, 18.00 М/ф «Губка Боб» 10.00, 16.00 М/ф «Турбо» 12.00 М/ф «Джордж из джунглей» 13.00 М/ф «Аватар» 20.00 М/ф «Гриффины» 21.00 М/ф «Симпсоны» 22.30 М/ф Американський папаша 23.30 М/ф «Южный Парк» ДЕТСКИЙ МИР 05.00, 11.00, 17.00 М/с «Книга джунглей», м/ф «Козел и баран» 05.30, 11.30, 17.30 М/ф «Кот, который гулял сам по себе», м/ф «Как бабочка изучала жизнь» 06.00, 12.00, 18.00 Х/ф «Самый красивый конь», м/ф «Ивашко и Баба-Яга» 07.30, 13.30, 19.30 М/с «Легенда о спящей красавице» 08.00, 14.00, 20.00 М/с «Приключения Незнайки и его друзей». «Незнайка – музыкант», м/ф «Синеглазка». «Робинзон и самолет» 08.50, 14.50 Х/ф «Волшебная лавка» 09.00, 15.00 Х/ф «Птицы над городом», м/ф «Куда летишь, Витар?»

10.30, 16.30 М/с «Болек и Лёлек – шахтёры». «Черное золото», «Первый день каникул». «Рекс» 20.50 «Шишкин лес». «Булочки с корицей» CBS DRAMA 05.00 Т/с «Остров Харпера» 05.45 Т/с «Судья Джуди» 06.10 Т/с «Новая сумеречная зона» 07.00 Т/с «4400» 07.50 Т/с «Диагноз: убийство» 08.40, 16.10 Т/с «Джейк и Толстяк» 09.30, 14.30, 21.10 Т/с «Голубая кровь» 10.20, 13.40, 18.40 Т/с «Любовь и тайны Сансет Бич» 11.10 Т/с «Преступные намерения» 12.50, 20.20, 02.25 Т/с «Саванна» 15.20, 19.30, 22.50 Т/с «Твин Пикс» 17.00 Т/с «Новое дело детектива Гаррисона» 22.00, 00.35 Т/с «Неприличное везение» 23.40, 01.30 Т/с «Узнай врага» DISCOVERY CHANNEL 06.00, 11.00 Разрушители легенд 06.55 Аквариумный бизнес 07.50, 13.00, 18.30 Как это устроено? 08.15 А ты бы выжил? 09.10, 15.00 Быстрые и громкие 10.05 Охотники за складами 12.00 Легендарный автомобиль 13.30, 18.00, 01.55 Как это сделано? 14.00, 23.00 Дома на деревьях 16.00 Гений авто-дизайна 17.00 Махинаторы 19.00 Сокровища из кладовки 20.00 Остров с Беаром Гриллсом 21.00 Звездное выживание с Беаром Гриллсом 22.00 Аляска 00.00 Top Gear 01.00 Молниеносные катастрофы

01.25 Настоящие аферисты 02.20 Охотники за реликвиями

01.00 Х/ф «Первый троллейбус» 02.20 Музыкальная Ностальгия

НЛО ТВ 06.00 Comedy Club 06.45 Ситком «СЫШЫШЬШОУ» 07.00 Т/с «Маслюки» 07.50 Т/с «Онлайн» 08.50 Х/ф «Бэйб: Четвероногий малыш» 10.35 Х/ф «Бэйб: Поросенок в городе» 12.10 Comedy Woman 15.00 Т/с «Универ» 20.25 Т/с «Универ. Новая общага»

РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 05.45 Х/ф «Заяц над бездной» 07.25 Х/ф «Князь ветра» 09.35 Х/ф «Женатый холостяк» 11.05 Х/ф «Привет, киндер!» 12.55 Х/ф «Свободное плавание» 14.35 Х/ф «Однажды двадцать лет спустя» 16.00 Х/ф «Дубровский» 18.15 Х/ф «Тесты для настоящих мужчин» 19.30 Х/ф «Три тополя на Плющихе» 20.50 Х/ф «Савва Морозов» 1 с. 22.30 Х/ф «Савва Морозов» 2 с. 00.35 Х/ф «Заяц над бездной» 02.25 Х/ф «Князь ветра»

МЕГА 06.00 Сокровище 06.40 Бандитский Киев 08.00 Д/ф «Шестое чувство» 08.50 В поисках истины 10.30 Уничтожение бен Ладена 12.10 Отчаянные рыбаки 14.10 Планета Земля 17.10 В поисках приключений 18.50, 00.20 Мистическая Украина 20.30 Тайны Иисуса НОСТАЛЬГИЯ 06.00, 00.00 До и после... 06.40, 07.55, 08.40, 09.55 Музыкальная Ностальгия 07.00, 22.00 Рожденные в СССР 08.30 М/с «Болек и Лелек» 09.00 Было ВРЕМЯ 10.30 Х/ф «Ненависть» 11.35, 12.45, 13.55, 14.35 Муз. Ностальгия 12.00 Акулы пера 13.00 Споёмте, друзья 14.30 М/ф «Как казаки соль покупали» 15.00, 23.30 Прессэкспресс 15.05, 17.20, 18.50, 20.45 Музыкальная Ностальгия 16.00 Х/ф «Море нашей надежды» 18.00 The Best of «СевАлогия» 19.10 Х/ф «Наш честный хлеб» 21.00 Прошедшее ВРЕМЯ 21.40, 23.00, 23.35, 00.40 Музыкальная Ностальгия

VIASAT HISTORY 07.00 Д/с «Великое железнодорожное путешествие по Европе» 08.00, 12.40 Д/с «Средневековая монархия» 09.00, 16.30, 01.45 Д/с «Тайная война» 09.55 Д/с «Ферма во времена Тюдоров» 11.00 Д/с «Команда времени» 11.50 Д/с «Затерянный мир Александра Великого» 13.40 Д/ф «Шифровальщики: Забытые герои Блетчли-Парка» 14.40, 00.50 Д/с «Воссоздавая историю» 15.35, 02.35 Д/с «Выдающиеся женщины мировой истории» 17.25 Д/с «Музейные тайны» 18.15, 23.55 Д/с «Охотники за мифами» 19.10 Д/с «Путь Махатмы Ганди» 20.05 Д/с «Запретная история» 21.00 Д/ф «Анна Болейн. Расплата за величие» 22.00 Д/ф «Забытые царицы Египта» 23.00 Д/с «Секретные операции»


«Червоний гірник» №32 (21555) • Четвер, 30 квітня 2015 року • ТЕЛЕБАЧЕННЯ • 8

Вівторок, 5 травня Cхід 5.24 Захід 20.04 Світловий день 14.40

«КРИВОРОЖЬЕ» 09:00 Дорога на Восток 09:20 Новости (дайджест) 09:35 Современник 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:35 Актуальною интервью 19:45 Аспекты жизни УТ-1 06.00, 08.25, 00.25 От первого лица 06.30, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30, 21.00 Новости 07.20 На слуху 08.20 Новости отовсюду 08.40 Паспортный сервис 08.45 Телемагазин 09.00 Вечное 09.15 Музыкальная премия «Европейский прорыв года-2015» 10.20 «Подорожные» 11.40 Д/с «Мой новый дом – Корея» 12.20 Правительство на связи с гражданами 13.20, 18.05 Час-Ч 13.30 Координатор 14.00 Сказки Лирника Саши 14.10 Мультфильм 14.20 Школа Мэри Поппинс 14.45 Хочу быть 15.05 Пометки на глобусе 15.45 Фольк-music 16.50 Мужской клуб 18.15, 02.20 Новости. Мир 19.20 Д/ф «Советская история» 22.00 Война и мир 23.00, 00.00, 01.00 Итоги 23.15 Вертикаль власти 01.20 Т/с «Черная Рада» 02.50 Телеакадемия ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.00, 07.00, 08.00, 09.00 ТСН 06.45, 07.10, 07.45, 08.10 «Завтрак с 1+1» 07.35, 08.35 «Маша и медведь» 08.45, 09.10 «Завтрак с 1+1» 09.45 «Четыре свадьбы» 11.05 Т/с «Аси» 12.00, 16.45, 19.30, 23.15 ТСН 12.25, 13.00 Т/с «Гадалка» 13.35, 14.10 Т/с «Слепая» 14.45 «Семейные мелодрамы – 5» 15.45 «Битва салонов» 17.10 Т/с «Моя любимая Дила» 20.30 «Чистоnews»

Схід 21.24. Захід 6.24. 18-й місячний день

21.00 Т/с «Мое счастливое завтра» 22.00 «Четыре свадьбы 4» 23.35 Т/с «Величественный Джо» 00.30 Х/ф «Любовь и голуби» 02.25 Т/с «Терпкий вкус любви» ТК «ИНТЕР» 05.40, 20.00 Подробности 06.30 Мультфильм 07.00 Утро с ИНТЕРом 09.00 Т/с «Главный калибр» 12.40 Д/с «Следствие вели... с Леонидом Каневским» 14.25 Т/с «Аромат шиповника» 17.50 Новости 18.10 Ток-шоу «Касается каждого» 21.00 Т/с «Ленинград-46» 23.50 Т/с «На безымянной высоте» 00.50 Д/ф «Черная пехота» 01.40 Т/с «Территория красоты» ICTV 05.00, 08.45, 12.45, 15.45, 18.45, 21.10 Факты 05.35, 20.20 Гражданская оборона 06.30 Утро в большом городе 09.15, 19.15 Чрезвычайные новости 10.10, 02.45 Т/с «Революция» 11.50, 13.20, 16.50 Т/с «Дознаватель-2» 14.20, 16.20 Т/с «Инкассаторы» 21.30 Т/с «Шеф-2» 23.20 Х/ф «Ливень» 01.15 Х/ф «Ринг боли» 04.05 Т/с «Игра в ложь» 04.55 Служба розыска детей СТБ 04.45 «В поисках истины. Дед Мороз и Санта Клаус» 05.30, 18.00, 22.00 «ВікнаНовини» 06.05, 16.00 «Все буде добре!» 07.45, 18.25 «За живе!» 08.55 Т/с «Самара» 10.45 Х/ф «Спортлото-82» 12.35 «МастерШеф – 3» 19.50 «Следствие ведут экстрасенсы» 20.55 Т/с «Позднее раскаяние» 22.35 «Дорогая, мы убиваем детей»

23.00 События дня

Стрілець

00.25 «Один за всех» НОВЫЙ КАНАЛ 06.10 Kids Time 06.12 М/с «Приключения Джеки Чана» 07.25 Kids Time 07.28 М/с «Барбоскины» 07.30 Kids Time 07.35 М/с «Кунг-фу Панда: Легенды крутости» 07.55 Kids Time 07.58 Ералаш 12.00 Т/с «Папины дочки» 16.55 Т/с «Воронины» 18.00 Репортер 18.20 Абзац! 19.00 Т/с «Библиотекари» 21.00 Х/ф «Такси 2» 22.45 Х/ф «Невезучие» 00.30 Абзац! 01.15 Репортер 01.20 МясорУПка ТЕТ 06.00 Лентяево 06.20 М/с «Вперед, Диего, вперед!» 06.50 М/с «Машины сказки» 07.15 М/с «Лалалупси» 07.40 М/с «Чаггингтон» 08.00 Мульт MIX 10.05 М/с «Смурфики» 10.35 М/с «Утиные истории» 10.55 Осторожно, дети! 11.20 Х/ф «Бременские музыканты» 12.30 Т/с «Соседи» 15.05, 17.00 Т/с «Семейный бизнес» 16.00 Виталька 18.00 Панянка-селянка 19.00, 20.00 Т/с «Кухня» 19.30, 20.30, 23.00 Т/с «Два отца и два сына» 21.00 Страна У 22.00 Т/с «Светофор» 00.00 Х/ф «Материк» 01.30 Т/с «Ходячие мертвецы» 02.15 ТЕТ-Интернет ТК «УКРАИНА» 06.15, 15.30, 17.10 Т/с «След» 07.00, 08.00, 09.00, 15.00 События 07.10, 08.10 Утро с Украиной 09.15 Звездный путь 10.00, 19.45 Ток-шоу «Говорит Украина» 11.10 Т/с «Письма на стекле» 18.00 Т/с «Бессмертник. Вера и правда» 19.00, 02.20 События 21.00 Т/с «Офицерские жены»

НТН 05.05 Х/ф «В трудный час» 06.45 Х/ф «Добровольцы» 08.30 «Случайный свидетель» 09.00 «Криминальные дела» 09.50 Т/с «Чисто английские убийства» 11.40, 22.00 Т/с «CSI: ЛасВегас – 9» 13.10, 19.30 Т/с «Улицы разбитых фонарей – 12» 15.00, 19.00, 21.40 «Свідок» 15.15 Т/с «Государственная защита» 23.45 Т/с «Закон и порядок. Преступные намерения – 10» 00.40 Т/с «Рэй Донован» 02.25 «Европейский покерный турнир» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.28 Утро с Библией 06.30, 06.50, 07.05, 07.15, 07.35 Утро на Пятом 06.45, 10.20, 23.35, 00.50 Обзор прессы 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00 Время новостей 07.10, 08.15, 22.45, 23.20, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30 Время. Важно 07.50 Автопилот-новости 08.10, 08.20, 08.35 Утро на Пятом 09.15 Игра интересов 09.32 Граница Государства 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 Время новостей 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30 Время. Важно 13.10, 14.10 День 15.35 Диалоги с Патриархом 16.15 Драйв 16.35 Моя земля 17.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00 Время новостей 17.15, 17.35, 18.14, 18.31 Украина – прежде всего! 17.30, 18.30, 22.30, 23.25, 00.30 Время. Важно 20.00, 21.10 Время. Итоги дня 21.40 Время-Тайм 23.00, 00.00 Время новостей 00.32 Криминальные новости 00.35 Фактор Безопасности ТОНИС 05.55 Х/ф «Антон Иванович сердится» 07.10 Невероятные путешествия

10.00, 16.50 «Алло, доктор!» 11.00, 21.35 Зарисовки: коротко о главном 12.15, 20.00 Великие сражения 14.00 Приключения в Северном море 15.00, 18.30, 21.00 «Социальный пульс» 15.40 «Цивилизация incognita» 16.00, 23.35 Энималия 17.45 Социальный статус 18.20 «Искусство и время» 19.00 В гостях у Дмитрия Гордона 22.35 Вселенная 00.00 «Латинский любовник» 02.20 «Красивые и амбициозные» КИЕВСКАЯ РУСЬ 06.00, 16.30, 19.30, 21.10 Чтобы помнили 06.40, 08.10, 09.55, 10.45 Просто вкусно 06.55 День ангела 07.00 Возвращение кота Сметанкина 07.45, 12.55, 19.00 Паспорт.ua 08.00, 10.30 Родительские советы 08.30 «Телемагазин «Соната» 09.30 Попутчик 09.40, 10.15 Эксклюзив для семьи 11.00 Ювелирный магазинчик 12.45, 19.15 Здоровье 13.10, 16.10 Просто вкусно 13.30, 22.30 Ювелир 17.15 Фотопутешествия 17.30 Мультфильм 17.40, 22.00 Архивы истории 18.10 Х/ф «Аферисты Дик и Джейн» 1 с. 20.10 Х/ф «Аферисты Дик и Джейн» 2 с. 21.00 На сон грядущим 00.30 Попури 00.50 Телечат 01.50 Под знаком Нобеля K1 06.00 Богини эфира 06.30 TOP SHOP 07.40 А знаете ли вы, что... 08.10 Мультфильмы 09.40, 16.00 Файна Юкрайна 10.40 Х/ф «Кадет Келли» 12.40 Т/с «Все женщины – ведьмы» 14.10, 19.10 Орёл и Решка 15.00, 20.00 Орёл и Решка. Неизведанная Европа 17.10 Званый ужин 21.00 КВН на БИС 22.00 Т/с «Доктор Хаус» 01.20 Топ-модель порусски 03.30 Ночная жизнь

11 КАНАЛ 06.00 Мульты. Мультфильмы 06.25, 09.00 Новое Сумасшедшее видео по-украински 08.00 Червоної Русі підкова золота 08.30 Никополь сегодня 09.30 Т/с «Улицы разбитых фонарей-5» 12.50 Х/ф «Звездные войны: Эпизод 3 – Месть Ситхов» 15.45 6 кадров 18.30, 21.00 Новости «СПЕЦКОР» 19.00 Новости 11 канала 19.30 Будьте здоровы 20.00 Т/с «Ментовские войны-6» 21.25 1/2 Лига Чемпионов. Ювентус – Реал 23.40 Про Лигу Чемпионов + обзор игрового дня 00.40 Х/ф «Затаившиеся» ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30, 10.05 Док. фильм 07.10, 08.25, 09.35, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 Знай наших! 07.45, 18.15 Мультфiльм 08.00 Улюблена робота 08.10, 04.45 Близькi подорожi 09.00, 02.00 Цивiлiзацiя INCOGNITA 09.40, 14.45, 19.55 Мiркувалки 09.50, 00.45 Гра долi 10.15 Телеспортклуб 10.30, 23.10 Т/с «Аеропорт 2» 11.55, 14.55, 22.25 Епiзоди колишнього 12.00 Книжкова полиця 12.30, 02.30 Бесiди про вiчне 13.00, 01.30 Професiйнi iгри 13.30 На розi вулиць 14.00 ARTiCOOL 14.30 Iнтерклас 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 Мiсто 15.15, 03.00 Золота колекцiя кiно 16.45 Вiд зупинки до зупинки 17.00 Здоров’я плюс 17.15 Профайл 17.40 Шкiльний альбом 18.30 Контакт 19.25 Алея слави 19.45 Афiша 19.50 Я пам‘ятаю 20.05 Резонанс 21.15 Енергозаощадження 21.30 Щоденник для батькiв 22.00 Мiсто майстрiв 22.20 На землi на рiднiй… 05.00 Музичний калейдоскоп

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.25 Сумасшедшее видео 09.30 Т/с «Улицы разбитых фонарей-5» 12.50 Х/ф «Звездные войны: Эпизод 3 – Месть Ситхов» 15.45 6 кадров 18.30, 21.00 Новости «СПЕЦКОР» 19.00 Т/с «Ментовские войны-6» 21.25 1/2 Лига Чемпионов. Ювентус – Реал 23.40 Про Лигу Чемпионов 00.40 Х/ф «Затаившиеся» 02.05 Х/ф «Яросла Мудрый» ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 07.40, 09.30 Мультфильм СССР 07.10, 09.00 Top shop 09.45, 10.15 Кривое зеркало 10.45 Х/ф «Рассмешите клоуна!» 13.05 Х/ф «Камертон» 15.10, 21.25 Х/с «Комиссар Рекс» 16.50 Х/ф «Криминальный талант» 19.30 Х/с «Четыре танкиста и собака» 23.05 Х/с «Чисто английские убийства» 01.05 Х/с «Есенин» ТВ 1000 07.10 Х/ф «Пути и путы» 08.50 Х/ф «Гуманитарные науки» 10.30 Х/ф «Стелс» 12.30 Х/ф «Ну что, приехали?» 14.10 Х/ф «Босиком по слизнякам» 16.00 Х/ф «Дивергент» 18.15 Х/ф «Развод поамерикански» 20.00 Х/ф «12 лет рабства» 22.15 Х/ф «Диана: История любви» 00.10 Х/ф «Линкольн для адвоката» 02.10 Х/ф «Комната страха» 04.05 Х/ф «Пути и путы» 05.45 Х/ф «Без истерики!» ТВ 1000 КИНО 06.20 Х/ф «Джунгли» 07.55 Х/ф «Мелодия для шарманки»

10.40 Х/ф «Частное пионерское» 12.40 Х/ф «Два капитана» 14.20 Х/ф «Внук Гагарина» 15.50 Х/ф «Федька» 18.00 Х/ф «Дубровский» 20.20 Х/ф «Ангелы войны» 22.00 Х/ф «Спираль» 23.50 Х/ф «Изгнание» 02.30 Х/ф «На свете живут добрые и хорошие люди» 04.20 Х/ф «Огни притона» TV1000 ACTION 06.20 Х/ф «Спартанец» 08.10 Х/ф «Плохие парни» 10.05 Х/ф «На расстоянии удара» 11.45 Х/ф «Не говори никому» 13.55 Х/ф «Два мира» 15.35 Х/ф «Плохие парни» 17.35 Х/ф «На гребне» 19.30 Х/ф «Сезон убийц» 21.00 Х/ф «Призрачный гонщик 2» 22.40 Х/ф «Двойной агент» 00.30 Х/ф «Плохие парни 2» ТЕЛЕКЛУБ 21.00 Т/с «Бандитский Петербург» 22.00 Т/с «Последнее путешествие Синдбада» 23.00 Т/с «Мент в законе – 7» 00.00 Т/с «МУР есть МУР! – 3» 01.00 Т/с «Крот 2» 02.00 Т/с «Персона нон грата» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 08.00 Х/ф «Сильнее всех иных велений» 10.00 Х/ф «Сэнит Зон» 12.00 Х/ф «Последний дюйм» 14.00 Х/ф «За облаками небо» 15.40 Х/ф «Короли и капуста» 1 с. 17.00 Х/ф «Короли и капуста» 2 с. 18.30 Х/ф «Заговор скурлатаев» 20.00 Х/ф «Вдовы» 22.00 Х/ф «Башмачник» 00.00 Х/ф «Друзья и годы»

02.15 Х/ф «Еврейское счастье» 03.30 Т/с «Мираж» 05.00 Х/ф «Вечный муж» 1-2 с. TV XXI FILM 10.00, 18.00, 02.00 Х/ф «Монро. Класс 76 года» 1 с. 11.15, 19.15, 03.15 Х/ф «Штрафбат» 1 с. 12.10, 20.10 Х/ф «У каждого свое кино» 14.05, 22.05 Х/ф «Красные огни» 16.05, 00.05 Х/ф «Бал вампиров» Q-TV 06.00 Игронавты 07.00, 14.30 М/ф «Фенбой и Чам Чам» 08.00, 18.00 М/ф «Губка Боб» 10.00, 16.00 М/ф «Турбо» 12.00 М/ф «Джордж из джунглей» 13.00 М/ф «Аватар» 20.00 М/ф «Гриффины» 21.00 М/ф «Симпсоны» 22.30 М/ф Американський папаша 23.30 М/ф «Южный Парк» ДЕТСКИЙ МИР 05.00, 11.00, 17.00 М/с «Книга джунглей», м/ф «Слон и Моська» 05.30, 11.30, 17.30 М/ф «Мальчик из Неаполя», м/ф «Прогулка» 06.00, 12.00, 18.00 Х/ф «Детство Никиты», м/ф «Приключение на плоту». «Как козлик землю держал» 07.30, 13.30, 19.30 М/с «Легенда о спящей красавице», м/ф «Витамин роста» 08.00, 14.00, 20.00 М/с «Приключения Незнайки и его друзей». м/ф «Лесная история». «Ветерок» 08.50, 14.50 М/ф «Покрова-покровеньки» 09.00, 15.00 Сказка «Рыжий, честный, влюбленный» 1 с. м/ф «Волшебная палочка» 10.30, 16.30 М/с «Каникулы Болека и Лёлека». «Браконьер», «Жираф». «Рекс». «Рекс – проводник»

CBS DRAMA 05.45 Т/с «Судья Джуди» 06.10 Т/с «4400» 07.50 Т/с «Диагноз: убийство» 08.40, 16.10 Т/с «Джейк и Толстяк» 09.30, 14.30, 21.10 Т/с «Голубая кровь» 10.20, 13.40, 18.40 Т/с «Любовь и тайны Сансет Бич» 11.10 Т/с «Новое дело детектива Гаррисона» 12.50, 20.20, 02.25 Т/с «Саванна» 15.20, 19.30, 22.50 Т/с «Твин Пикс» 17.00 Т/с «После землетрясения» 22.00, 00.35 Т/с «Неприличное везение» 23.40, 01.30 Т/с «Узнай врага» DISCOVERY CHANNEL 06.00, 11.00 Быстрые и громкие 06.55 Дома на деревьях 07.50, 13.00, 18.30 Как это устроено? 08.15 Аляска 09.10 Звездное выживание с Беаром Гриллсом 10.05, 19.00 Охотники за реликвиями 12.00 Гений авто-дизайна 13.30, 18.00, 01.55 Как это сделано? 14.00 Скованные 15.00 Искривление времени 16.00 Мастерская «Фантом Уоркс» 17.00, 21.00 Махинаторы 20.00 Гаражная команда 22.00 Уличные гонки 23.00, 02.20 Битвы за контейнеры 00.00 Top Gear 01.00 Молниеносные катастрофы 01.25 Настоящие аферисты НЛО ТВ 06.00, 09.10, 16.10 Comedy Club 06.55, 18.10 Ситком «СЫШЫШЬ-ШОУ» 07.20, 18.40 Т/с «Маслюки» 08.10 Т/с «Онлайн» 10.05 «Разрушители мифов» 12.00, 19.40 Comedy Woman

12.55 Т/с «Универ» 14.15, 20.40 Т/с «Универ. Новая общага» 15.15 Т/с «Закрытая школа» 22.40 Т/с «Гримм» 23.30 Х ф «Море кошмаров» МЕГА 06.00, 23.30 Загадки Вселенной 06.50 Бандитский Киев 07.20 Поддельная история 08.10, 14.00 В поисках истины 09.00, 15.40 Мистическая Украина 09.50, 16.30 Пища богов 10.40, 19.10 В поисках приключений 11.30, 22.40 Планета Земля 12.20 Акулы: вырваться из пасти 13.10, 21.50 Выжить вопреки всему 14.50, 20.00 Правила жизни 17.20, 20.50 Сокровища со свалки 18.20 Как захватить планету НОСТАЛЬГИЯ 06.00 Акулы пера 06.45, 07.55, 08.35, 09.05 Музыкальная Ностальгия 07.00 Споёмте, друзья 08.30 М/ф «Как казаки соль покупали» 09.00, 17.30, 23.20 Прессэкспресс 10.00 Х/ф «Море нашей надежды» 11.20, 12.50, 14.45, 15.40 Музыкальная Ностальгия 12.00 The Best of «СевАлогия» 13.10 Х/ф «Наш честный хлеб» 15.00, 21.00 Прошедшее ВРЕМЯ 16.00, 22.00, 01.00 Рожденные в СССР 17.00, 17.35, 19.10, 20.50 Музыкальная Ностальгия 18.00 Еловая субмарина 19.30 Х/ф «Включите северное сияние» 21.40, 23.00, 23.25, 00.40 Музыкальная Ностальгия 23.40 М/ф «Веснянка» 00.00 До и после... 01.55, 02.40 Муз. Ностальгия

РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 06.05 Х/ф «Привет, киндер!» 07.50 Х/ф «Свободное плавание» 09.30 Х/ф «Однажды двадцать лет спустя» 10.50 Т/с «Склифосовский» 11.45 Х/ф «Дубровский» 14.00 Х/ф «Тесты для настоящих мужчин» 15.15 Х/ф «Три тополя на Плющихе» 16.40 Х/ф «Савва Морозов» 1 с. 18.15 Х/ф «Савва Морозов» 2 с. 20.00 Т/с «Склифосовский» 20.50 Х/ф «С любовью, Лиля» 22.35 Х/ф «В созвездии быка» 00.15 Х/ф «Милый, дорогой, любимый, единственный» VIASAT HISTORY 07.00 Д/с «Великое железнодорожное путешествие по Европе» 08.00, 21.00 Д/с «Выдающиеся женщины мировой истории» 08.50, 16.30, 01.40 Д/с «Тайная война» 09.45 Д/с «Ферма во времена Тюдоров» 10.50 Д/с «Команда времени» 11.45 Д/с «История Китая» 12.40 Д/ф «Скрытые угрозы эдвардианской эпохи» 13.35, 19.00 Д/ф «Анна Болейн. Расплата за величие» 14.40, 00.45 Д/с «Воссоздавая историю» 15.35, 02.40 Д/с «Великий подвиг шахтеров в Первой мировой войне» 17.25 Д/с «Музейные тайны» 18.10 Д/ф «Внук королевы Виктории – император Вильгельм II» 20.05, 23.45 Д/с «Охотники за мифами» 22.00 Д/с «История римского Колизея» 22.55 Д/с «Загадочные авиакатастрофы ВОВ»

Середа, 6 травня Cхід 5.22 Захід 20.06 Світловий день 14.44

«КРИВОРОЖЬЕ» 09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Актуальною интервью 09:45 Аспекты жизни 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:35 Государственный портал 19:50 Юные эксперты УТ-1 06.00 Вертикаль власти 06.30, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30, 21.00 Новости 07.20 Эра строительства 07.25, 23.35 На слуху 08.20 Новости отовсюду 08.25, 00.25 От первого лица 08.40 Паспортный сервис 08.45 Телемагазин 09.00 Вечное 09.25 Музыкальная академия Junior 10.30 Церемония награждения премией в области журналистики 12.35 Сделано в Европе 13.20, 18.05 Час-Ч 13.30 Координатор 13.40 Война и мир 14.45 Сказки Лирника Саши 15.00 Мультфильм 15.50 Как Ваше здоровье? 16.30 Мужской клуб 16.55 Д/ф «По ту сторону человечества. Мир машин» 18.15, 02.20 Новости. Мир 19.00 Д/ф «Владимир Кравчук. Меншенький». «Героям слава» 19.30 ДебатиPRO 22.00 Следствие. Инфо 22.50 Суперлото 23.00, 00.00, 01.00 Итоги 23.25 Тепло.ua 01.20 Т/с «Черная Рада» 02.50 Телеакадемия ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.00, 07.00, 08.00, 09.00 ТСН 06.45, 07.10, 07.45, 08.10 «Завтрак с 1+1» 07.35, 08.35 «Маша и медведь» 08.45, 09.10 «Завтрак с 1+1» 09.45 «Четыре свадьбы» 11.05 Т/с «Аси» 12.00, 16.45, 19.30, 23.15 ТСН 12.25, 13.00 Т/с «Гадалка» 13.35, 14.10 Т/с «Слепая»

Схід 22.42. Захід 7.07. 19-й місячний день

14.45 «Семейные мелодрамы – 5» 15.45 «Битва салонов» 17.10 Т/с «Моя любимая Дила» 20.30 «Чистоnews» 21.00 Т/с «Мое счастливое завтра» 22.00 «Инспектор Фреймут 2» 23.35 Т/с «Величественный Джо» 00.35 Х/ф «Экипаж» 02.50 Т/с «Терпкий вкус любви» 03.35 Х/ф «Вероника – 2: Беглянка» ТК «ИНТЕР» 05.40, 20.00 Подробности 06.30 Мультфильм 07.00 Утро с ИНТЕРом 09.00 Т/с «Главный калибр» 12.40 Д/с «Следствие вели... с Леонидом Каневским» 14.25 Т/с «Аромат шиповника 2» 17.50 Новости 18.10 Ток-шоу «Касается каждого» 21.00 Т/с «Ленинград-46» 23.50 Т/с «На безымянной высоте» 00.50 Д/ф «Майор Вихрь. Правдивая история» 01.40 Т/с «Территория красоты» ICTV 05.00, 04.55 Студия Вашингтон 05.05, 08.45, 12.45, 15.45, 18.45, 21.05 Факты 05.35 Гражданская оборона 06.30 Утро в большом городе 09.15, 19.15 Чрезвычайные новости 10.10, 03.05 Т/с «Революция» 11.50, 16.50 Т/с «Дознаватель-2» 13.20, 16.20 Т/с «Инкассаторы» 20.20 Секретный фронт 21.25 Т/с «Шеф-2» 23.15 Х/ф «Большая кража» 01.00 Х/ф «Флаги наших отцов» 04.25 Т/с «Игра в ложь» СТБ 05.00, 18.00, 22.00 «ВікнаНовини» 05.35, 16.00 «Все буде добре!» 07.05, 18.25 «За живе!»

Козеріг

08.15 Т/с «Самара» 10.05 «Дорогая, мы убиваем детей» 12.00 «МастерШеф – 3» 19.55 «Следствие ведут экстрасенсы» 20.55 Т/с «Позднее раскаяние» 22.35 «Давай поговорим про секс 2» 00.25 «Один за всех» 01.40 Х/ф «Командир счастливой» Щуки» НОВЫЙ КАНАЛ 06.10 Kids Time 06.12 М/с «Приключения Джеки Чана» 07.25 Kids Time 07.30 М/с «Барбоскины» 07.33 Kids Time 07.35 М/с «Кунг-фу Панда: Легенды крутости» 07.50 Kids Time 08.00 Репортер 08.05 Ералаш 12.00 Т/с «Моя прекрасная няня» 17.00 Т/с «Воронины» 18.00 Репортер 18.20 Абзац! 19.00 Т/с «Библиотекари» 21.00 Х/ф «Такси 3» 22.45 Х/ф «Шутки в сторону» 00.45 Абзац! 01.30 Репортер 01.35 Служба розыска детей 01.40 О чем говорят животные ТЕТ 06.00 Лентяево 06.20 М/с «Вперед, Диего, вперед!» 06.50 М/с «Машины сказки» 07.15 М/с «Лалалупси» 07.40 М/с «Чаггингтон» 08.00 Мульт MIX 10.05 М/с «Смурфики» 10.35 М/с «Утиные истории» 10.55 Осторожно, дети! 11.20 Х/ф «Храбрый портняжка» 12.30 Т/с «Соседи» 14.45, 17.00 Т/с «Семейный бизнес» 15.40 Виталька 18.00 Панянка-селянка 19.00, 20.00 Т/с «Кухня» 19.30, 20.30, 23.00 Т/с «Два отца и два сына» 21.00 Страна У 22.00 Т/с «Светофор» 00.00 Х/ф «Город грехов» 01.55 Т/с «Ходячие мертвецы» 02.40 ТЕТ-Интернет

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.25 Сумасшедшее видео 09.00, 18.30, 21.00 Новости «СПЕЦКОР» 09.30 Т/с «Улицы разбитых фонарей-5» 13.00 Х/ф «Фанат» 15.00 Д/п «Отечественные гранатометы» 15.50 Д/п «Тайна смерти Гитлера» 16.40 6 кадров 19.00 Т/с «Ментовские войны-6» 21.30 Храбрые сердца 00.00 ДжеДАИ 00.20 Секретные материалы ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 07.40, 09.30 Мультфильм СССР 07.10, 09.00 Top shop 09.50 Кривое зеркало 10.20 Х/ф «Верность» 11.50 Х/ф «На чужом празднике» 13.15, 19.35 Х/с «Четыре танкиста и собака» 15.10, 21.35 Х/с «Комиссар Рекс» 16.50 Х/ф «Усатый нянь» 18.10 Х/ф «Акваланги на дне» 23.15 Х/с «Чисто английские убийства» 01.10 Х/с «Есенин» ТВ 1000 07.30 Х/ф «Ну что, приехали?» 09.05 Х/ф «Найти Форрестера» 11.20 Х/ф «Любимцы Америки» 13.05 Х/ф «Развод поамерикански» 14.50 Х/ф «Комната страха» 16.45 Х/ф «Шеф» 18.15 Х/ф «Стоун» 20.00 Х/ф «Шаг вперёд: Всё или ничего» 22.00 Х/ф «Тайное влечение» 23.55 Х/ф «Невидимка» 01.55 Х/ф «Любимцы Америки» ТВ 1000 КИНО 06.20 М/ф «Возвращение Буратино» 07.45 Х/ф «Илья Муромец и Соловей Разбойник»

09.10 Х/ф «Искупление» 11.20 Х/ф «Аты-баты, шли солдаты...» 12.50 Х/ф «2 дня» 14.30 Х/ф «Частное пионерское» 16.15 М/ф «Смешарики. Начало» 17.50 Х/ф «Гамлет ХХI век» 20.20 Х/ф «Военно-полевой роман» 22.00 Т/ф «Шагал-Малевич» 00.10 Х/ф «Чемпионы» TV1000 ACTION 05.25 Х/ф «Солдаты удачи» 07.10 Х/ф «Плохие парни 2» 09.40 Х/ф «Опустевший город» 11.50 Х/ф «Чужая игра» 13.30 Х/ф «Бэйтаун вне закона» 15.10 Х/ф «Плохие парни 2» 17.40 Х/ф «Руки-ноги за любовь» 19.15 Х/ф «Жизнь за гранью» 21.00 Х/ф «Замкнутый круг» 22.40 Х/ф «Побудь в моей шкуре» 00.30 Х/ф «Колдовство» ТЕЛЕКЛУБ 21.00 Т/с «Ментовские войны» 22.00 Т/с «Последнее путешествие Синдбада» 23.00 Т/с «Мент в законе – 7» 00.00 Т/с «МУР есть МУР! – 3» 01.00 Т/с «Крот 2» 02.00 Т/с «Персона нон грата» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 08.00 Х/ф «Вдовы» 10.00 Х/ф «Башмачник» 12.00 Х/ф «Друзья и годы» 14.15 Х/ф «Еврейское счастье» 15.30 Т/с «Мираж» 17.00 Х/ф «Вечный муж» 1 с. 18.30 Х/ф «Вечный муж» 2 с. 20.00 Х/ф «Поздние свидания» 22.00 Х/ф «Выкуп» 00.00 Сказка «Каин ХVIII»

02.00 Х/ф «Майские звезды» 03.30 Т/с «Мираж» 05.00 Х/ф «Прости нас, мачеха – Россия» 1-2 с. TV XXI FILM 10.00, 18.00, 02.00 Х/ф «Монро. Класс 76 года» 2 с. 11.15, 19.15, 03.15 Х/ф «Штрафбат» 2 с. 12.10, 20.10 Х/ф «В электрическом тумане» 14.10, 22.10 Х/ф «Вечер» 16.10, 00.10 Х/ф «Семь психопатов» Q-TV 06.00 Игронавты 07.00, 14.30 М/ф «Фенбой и Чам Чам» 08.00, 18.00 М/ф «Губка Боб» 10.00, 16.00 М/ф «Турбо» 12.00 М/ф «Джордж из джунглей» 13.00 М/ф «Аватар» 20.00 М/ф «Гриффины» 21.00 М/ф «Симпсоны» 22.30 М/ф Американський папаша 23.30 М/ф «Южный Парк» ДЕТСКИЙ МИР 05.00, 11.00, 17.00 М/с «Книга джунглей», м/ф «Веселая карусель» 05.30, 11.30, 17.30 М/ф «Королевские зайцы», м/ф «Хитрая ворона» 06.00, 12.00, 18.00 Х/ф «Фрак для шалопая», м/ф «Когда зажигаются ёлки» 07.30, 13.30, 19.30 М/с «Легенда о спящей красавице» 08.00, 14.00, 20.00 М/с «Приключения Незнайки и его друзей». «Незнайка – поэт», м/ф «Приключения барона Мюнхаузена 08.50, 14.50 М/ф «Миколино богатство» 09.00, 15.00 Х/ф «Рыжий, честный, влюбленный» 2 с. М/ф «Мореплавание Солнышкина» 10.30, 16.30 М/с «Каникулы Болека и Лёлека». «Приключение в пустыне», «Клад». «Рекс». «Рекс – искатель» 20.50 «Шишкин лес». «Вечер длинного дня»


НТН 05.05 «Легенды уголовного розыска» 05.35 Х/ф «Дожить до рассвета» 06.55 Х/ф «Шел четвертый год войны» 08.30 Утренний «Свідок» 09.00 «Криминальные дела» 09.50 Т/с «Чисто английские убийства» 11.35, 22.00 Т/с «CSI: ЛасВегас – 9» 13.05, 19.30 Т/с «Улицы разбитых фонарей – 12» 15.00, 19.00, 21.40, 02.20 «Свідок» 15.15 Т/с «Государственная защита» 23.45 Т/с «Закон и порядок. Преступные намерения – 10» 00.40 Т/с «Рэй Донован» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.28 Утро с Библией 06.30, 06.50, 07.05, 07.15, 07.35 Утро на Пятом 06.45, 10.20, 00.50 Обзор прессы 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00 Время новостей 07.10, 08.15, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30 Время. Важно 07.50 Автопилот-новости 08.10, 08.20, 08.35 Утро на Пятом 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 Время новостей 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30 Время. Важно 13.10, 14.10 День 14.35 Игра интересов 15.35 Модное здоровье 16.10 Миграционный вектор 16.35 Невыдуманные истории 17.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00 Время новостей 17.15, 17.35, 18.15, 18.35, 20.00 Украина – прежде всего! 17.30, 18.30, 00.00, 00.30 Время. Важно

21.10 Украина – прежде всего! 21.40 Время-Тайм 22.30 Клуб реформ 23.40 Бизнес время 23.48 Местное время 00.32 Криминальные новости ТОНИС 05.55, 07.30, 15.00, 18.30, 21.00 «Социальный пульс» 06.15 Великие сражения 07.10 Teen-клуб 10.00, 16.50 «Алло, доктор!» 11.00 Зарисовки: коротко о главном 12.10 «Джаз-коло» 13.00 Социальный статус 14.00, 22.00 Вселенная 15.40 «Модные истории» 16.00, 23.00 Энималия 17.45 Следствие ведут экстрасенсы 18.20 «Цивилизация incognita» 19.00 В гостях у Д.Гордона 20.00 Апокалипсис: вторая мировая война 21.30 «Глобал – 3000» 23.30 «Вдохновение» 23.50 «Ландшафтные игры» 00.00 «Латинский любовник» КИЕВСКАЯ РУСЬ 06.00, 16.30, 19.30, 21.10 Чтобы помнили 06.40, 08.10, 09.55, 10.45 Просто вкусно 06.55 День ангела 07.00 Возвращение кота Сметанкина 07.40, 12.45, 19.15 Здоровье 08.00, 10.30 Родительские советы 08.30 «Телемагазин «Соната» 09.30, 19.00 Фотопутешествия 09.40, 10.15 Эксклюзив для семьи 11.00 Ювелирный магазинчик 13.10 Просто вкусно 13.30, 22.30 Ювелир 16.10 Паспорт.ua 17.15 Попутчик 17.30 Мультфильм 17.40, 22.00 Архивы истории 18.10 Х/ф «Аферисты Дик и Джейн» 2 с. 20.10 Х/ф «История любви» 1 с. 21.00 На сон грядущим K1 06.00 Богини эфира 06.30 TOP SHOP 07.40 А знаете ли вы, что... 08.10 Мультфильмы 09.40, 16.00 Файна Юкрайна 10.40 Т/с «Все женщины – ведьмы» 14.10, 19.10 Орёл и Решка 15.00, 20.00 Орёл и Решка. Неизведанная Европа

17.10 Званый ужин 21.00 КВН на БИС 22.00 Т/с «Доктор Хаус» 01.20 Топ-модель порусски 11 КАНАЛ 06.00 Мульты. Мультфильмы 06.25 Новое Сумасшедшее видео по-украински 08.00, 19.00 Новости 11 канала 08.30 Мой малыш 09.00, 18.30, 21.00 Новости «СПЕЦКОР» 09.30 Т/с «Улицы разбитых фонарей-5» 13.00 Х/ф «Фанат» 15.00 Д/п «Отечественные гранатометы» 15.50 Д/п «Тайна смерти Гитлера» 16.40 6 кадров 19.30 Инновации 20.00 Т/с «Ментовские войны-6» 21.30 Храбрые сердца 00.00 ДжеДАИ 00.20 Секретные материалы 00.35 Х/ф «Дориан Грей» ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.35 Бадьорий ранок 06.30, 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 Мiсто 07.10, 08.30, 09.40, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 Контакт 07.45, 18.15 Мультфiльм 08.00 Алея слави 09.05 Книжкова полиця 09.45, 14.50, 19.55 Мiркувалки 10.00 Профайл 10.30, 23.10 Т/с «Аеропорт 2» 11.55, 22.25 Епiзоди колишнього 12.00 Резонанс 12.15 Знай наших! 12.45 Близькi подорожi 13.00, 01.30 Професiйнi iгри 13.30 Мiсто майстрiв 13.45 Шкiльний альбом 14.05 Iнтерклас 14.20, 02.00 Цивiлiзацiя INCOGNITA 15.15, 03.00 Золота колекцiя кiно 16.55 ARTiCOOL 17.25 На розi вулиць 18.30 Улюблена робота 18.45 Громадський мiкрофон 18.55 Я пам‘ятаю 19.25 Вiд зупинки до зупинки 19.40, 00.40 Гра долi 20.05 Телеспортклуб 21.15 Моє житло 21.30, 02.30 Щоденник для батькiв 22.00 Здоров’я плюс 22.15 Афiша 22.20 На землi на рiднiй… 01.10 VIP стажер 04.30 Док. фильм

ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ CBS DRAMA 05.45 Т/с «Судья Джуди» 06.10 Т/с «4400» 07.50 Т/с «Диагноз: убийство» 08.40, 16.10 Т/с «Джейк и Толстяк» 09.30, 14.30 Т/с «Голубая кровь» 10.20, 13.40, 18.40 Т/с «Любовь и тайны Сансет Бич» 11.10 Т/с «После землетрясения» 12.50, 20.20, 02.25 Т/с «Саванна» 15.20, 19.30, 22.50 Т/с «Твин Пикс» 17.00 Т/с «Святилище» 21.10 Т/с «Доктор Куин: Женщина-врач» 22.00, 00.35 Т/с «Неприличное везение» DISCOVERY CHANNEL 06.00, 11.00 Искривление времени 06.55 Скованные 07.50, 13.00, 18.30 Как это устроено? 08.15, 17.00 Махинаторы 09.10 Гаражная команда 10.05, 19.00 Битвы за контейнеры 12.00 Мастерская «Фантом Уоркс» 13.30, 18.00, 01.55 Как это сделано? 14.00, 23.00 Мастер по созданию бассейнов 15.00 Не пытайтесь повторить 16.00 Пятая передача 20.00 Охотники за реликвиями 20.30 Охотники за реликвиями – ломбард 21.00 Экстремальные коллекционеры 22.00 Сокровища из кладовки 00.00 Top Gear 01.00 Молниеносные катастрофы 01.25 Настоящие аферисты НЛО ТВ 06.10, 09.10, 16.20 Comedy Club 06.50, 18.10 Ситком «СЫШЫШЬ-ШОУ» 07.15, 18.45 Т/с «Маслюки» 08.10 Т/с «Онлайн» 10.05 «Разрушители мифов» 12.00, 19.45 Com.Woman

13.00 Т/с «Универ» 14.20, 20.40 Т/с «Универ. Новая общага» 15.20 Т/с «Закрытая школа» 22.40 Т/с «Гримм» 23.30 Х/ф «100 футов» МЕГА 06.00 Загадки Вселенной 06.50, 00.20 Бандитский Киев 07.20 Поддельная история 08.10, 14.00 В поисках истины 09.00, 15.40 Мистическая Украина 09.50, 16.30 Пища богов 10.40, 19.10 В поисках приключений 11.30 Планета Земля 12.20 Акулий пляж 13.10, 21.50 Выжить вопреки всему 14.50, 20.00 Правила жизни 17.20, 20.50 Сокровища со свалки 18.20 Нападение акулы: инструкция по выживанию 22.40 Удивительная Лужица НОСТАЛЬГИЯ 06.00 The Best of «СевАлогия» 06.50, 08.45, 09.40, 11.00 Музыкальная Ностальгия 07.10 Х/ф «Наш честный хлеб» 09.00, 15.00, 21.00 Прошедшее ВРЕМЯ 10.00, 16.00, 22.00 Рожденные в СССР 11.30, 17.20 Прессэкспресс 11.35, 13.10, 14.50, 15.40 Муз.Ностальгия 12.00 Еловая субмарина 13.30 Х/ф «Включите северное сияние» 17.00, 17.25, 18.50, 20.20 Музыкальная Ностальгия 17.40 М/ф «Веснянка» 18.00 Элита страны Советов 19.20 Х/ф «По улице комод водили» 20.45 М/ф «Ба-бу-шка!» 21.40, 23.40, 00.45, 01.55 Музыкальная Ностальгия 23.00 Я САМА

00.00 Акулы пера 01.00 Споёмте, друзья 02.30 М/ф «Как казаки соль покупали» РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 06.05 Х/ф «Однажды двадцать лет спустя» 07.25 Х/ф «Дубровский» 09.35 Х/ф «Тесты для настоящих мужчин» 10.55 Т/с «Склифосовский» 11.45 Х/ф «Три тополя на Плющихе» 13.10 Х/ф «Савва Морозов» 1 с. 14.50 Х/ф «Савва Морозов» 2 с. 16.30 Х/ф «С любовью, Лиля» 18.15 Х/ф «В созвездии быка» 20.00 Т/с «Склифосовский» 20.50 Х/ф «Снежная королева» 22.35 Х/ф «1814» 00.45 Х/ф «Свободное плавание» VIASAT HISTORY 07.00 Д/с «Великое железнодорожное путешествие по Европе» 08.00 Д/с «Великий подвиг шахтеров в Первой мировой войне» 08.50, 16.30, 01.45 Д/с «Тайная война» 09.45 Д/с «Ферма во времена Тюдоров» 10.50 Д/с «Команда времени» 11.50, 20.05, 23.55 Д/с «Охотники за мифами» 12.50, 15.35, 18.15 Д/с «История римского Колизея» 13.45 Д/с «Выдающиеся женщины мировой истории» 14.40, 00.50 Д/с «Воссоздавая историю» 17.25 Д/с «Музейные тайны» 19.10 Д/с «Загадочные авиакатастрофы ВОВ» 21.00 Д/с «Дома георгианской эпохи» 22.00 Д/с «Как построить средневековый замок» 23.00 Д/с «Белая королева и ее соперницы»

Четвер, 7 травня Cхід 5.21 Захід 20.07 Світловий день 14.46

«КРИВОРОЖЬЕ» 09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Государственный портал 09:50 Юные эксперты 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:35 Диалог УТ-1 06.00, 08.25, 00.25 От первого лица 06.30, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30, 21.00 Новости 07.20 Тепло.ua 07.30, 23.25 На слуху 08.20 Новости отовсюду 08.40 Паспортный сервис 08.45 Телемагазин 09.00 Вечное 09.10 ДебатыPRO 10.25 Музыкальная академия Junior 11.45 Д/с «Мой новый дом – Корея» 12.20 Следствие. Инфо 13.20, 18.05 Час-Ч 13.30 Координатор 14.00 Сказки Лирника Саши 14.10 Мультфильм 14.40 Предвечерье 15.50 Театральные сезоны 16.25 Юбилейный концерт поэта-песенника Вадима Крищенко 18.15, 02.20 Новости. Мир 19.20 Х/ф «Аты-баты, шли солдаты» 22.00 «Схемы» с Натальей Седлецкой 23.00, 00.00, 01.00 Итоги 01.20 Т/с «Черная Рада» 02.50 Телеакадемия ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.00, 07.00, 08.00, 09.00 ТСН 06.45, 07.10, 07.45, 08.10 «Завтрак с 1+1» 07.35, 08.35 «Маша и медведь» 08.45, 09.10 «Завтрак с 1+1» 09.45 «Четыре свадьбы», 9 серiя 11.05 Т/с «Аси» 12.00, 16.45, 19.30, 23.00 ТСН 12.25, 13.00 Т/с «Гадалка» 13.35, 14.10 Т/с «Слепая» 14.45 «Семейные мелодрамы – 5» 15.45 «Битва салонов» 17.10 Т/с «Моя любимая Дила» 20.30 «Чистоnews»

Схід 23.37. Захід 7.52. 20-й місячний день

21.00, 22.00 Т/с «Мое счастливое завтра» 23.20 Х/ф «Полет Феникса» 01.25 Т/с «Терпкий вкус любви» 02.10 Х/ф «Вероника – 2: Беглянка» ТК «ИНТЕР» 05.40, 20.00 Подробности 06.30 Мультфильм 07.00 Утро с ИНТЕРом 09.00 Т/с «Главный калибр» 12.40 Д/с «Следствие вели... с Леонидом Каневским» 14.25 Т/с «Аромат шиповника 2» 17.50 Новости 18.10 Ток-шоу «Касается каждого» 21.00 Т/с «Ленинград-46» 23.50 Т/с «На безымянной высоте» 00.55 Д/ф «Освобождение» 01.45 Х/ф «Дот» ICTV 05.00, 08.45, 12.45, 15.45, 18.45, 21.10 Факты 05.35 Гражданская оборона 06.30 Утро в большом городе 09.15, 19.15 Чрезвычайные новости 10.05, 03.25 Т/с «Революция» 11.50, 16.50 Т/с «Дознаватель-2» 13.20, 16.20 Т/с «Инкассаторы» 20.20 Инсайдер 21.30 Т/с «Шеф-2» 23.20 Х/ф «Взаперти» 01.10 Х/ф «Письма с Иводзимы» 04.55 Служба розыска детей СТБ 05.05, 18.00, 22.00 «ВікнаНовини» 05.40, 16.00 «Все буде добре!» 07.10, 18.30 «За живе!» 08.25 Т/с «Самара» 10.15 «Моя правда. Руки вверх! Заклятые друзья» 11.10 «Моя правда Виктор Цой. Кумир под каблуком» 12.05 «МастерШеф – 3» 19.55 «Следствие ведут экстрасенсы» 20.55 Т/с «Позднее раскаяние» 22.35 «Я соромлюсь свого тіла 2»

Козеріг

00.25 «Один за всех» 01.35 Х/ф «Законный брак» НОВЫЙ КАНАЛ 06.10 Kids Time 06.12 М/с «Приключения Джеки Чана» 07.25 Kids Time 07.30 М/с «Барбоскины» 07.33 Kids Time 07.35 М/с «Кунг-фу Панда: Легенды крутости» 07.55 Kids Time 08.00 Репортер 08.05 Ералаш 11.55 Т/с «Папины дочки» 16.55 Т/с «Воронины» 18.00 Репортер 18.20 Абзац! 19.00 Т/с «Библиотекари» 21.00 Х/ф «Такси 4» 22.50 Х/ф «Тачка 19» 00.35 Абзац! 01.15 Репортер 01.20 Служба розыска детей 01.25 Взрослые как дети ТЕТ 06.00 Лентяево 06.20 М/с «Вперед, Диего, вперед!» 06.50 М/с «Машины сказки» 07.15 М/с «Лалалупси» 07.40 М/с «Чаггингтон» 08.00 Мульт MIX 10.05 М/с «Смурфики» 10.35 М/с «Утиные истории» 10.55 Осторожно, дети! 11.20 Х/ф «Гусятница» 12.30 Т/с «Соседи» 14.45, 17.00 Т/с «Семейный бизнес» 15.40 Виталька 18.00 Панянка-селянка 19.00, 20.00 Т/с «Кухня» 19.30, 20.30, 23.00 Т/с «Два отца и два сына» 21.00 Страна У 22.00 Т/с «Светофор» 00.00 Х/ф «Агент Гамильтон: Похищенная» 01.30 Х/ф «Материк» 02.55 Т/с «Ходячие мертвецы» ТК «УКРАИНА» 06.15, 14.20, 15.30, 17.10 Т/с «След» 07.00, 08.00, 09.00, 15.00 События 07.10, 08.10 Утро с Украиной 09.15 Звездный путь 10.00, 19.45, 02.40 Ток-шоу «Говорит Украина»

11.10 Т/с «Письма на стекле» 18.00 Т/с «Бессмертник. Вера и правда» 19.00, 01.55 События 21.00 Т/с «Офицерские жены» 21.55 Футбол. ЛЕ УЕФА 1/2 финала «Наполи» (Италия) – «Днепр» (Украина) 00.00 Х/ф «Черная дыра» НТН 06.30 Х/ф «Сочинение ко Дню Победы» 08.30 Утренний «Свідок» 09.00 «Криминальные дела» 09.50 Т/с «Чисто английские убийства» 11.35, 22.00 Т/с «CSI: ЛасВегас – 9» 13.05, 19.30 Т/с «Улицы разбитых фонарей – 12» 15.00, 19.00, 21.40, 02.25 «Свідок» 15.15 Т/с «Государственная защита» 23.45 Т/с «Закон и порядок. Преступные намерения – 10» 00.40 Т/с «Рэй Донован» 02.55 «Речовий доказ» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.28 Утро с Библией 06.30, 06.50, 07.05, 07.15, 07.35 Утро на Пятом 06.45, 10.20, 23.35, 00.50 Обзор прессы 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00 Время новостей 07.10, 08.15, 22.20, 23.20, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30 Время. Важно 07.50 Автопилот-новости 08.10, 08.20, 08.35, 08.50 Утро на Пятом 08.45 Драйв 09.35 Мастера Ремонта 11.35 Время: итоги дня 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 Время новостей 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 17.30 Время. Важно 13.10, 14.10 День 14.35, 00.35 Большая политика 15.10, 15.35, 16.05 Клуб реформ 17.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00 Время новостей 17.15, 17.35, 18.15, 18.31, 20.00 Украина – прежде всего! 18.30, 22.30, 23.25, 00.30 Время. Важно 21.10 Украина – прежде всего! 21.40 Время-Тайм 22.35 Хроника дня 23.00, 00.00 Время новостей 00.32 Криминальные новости

ТОНИС 05.55, 07.30, 15.00, 18.30, 21.00 «Социальный пульс» 06.15 «Глобал – 3000» 06.35 «Светские хроники» 07.10 «Модные истории» 10.00, 16.50 «Алло, доктор!» 11.00, 20.00 Апокалипсис: вторая мировая война 12.15 «Дневник для родителей» 13.10, 17.45 Следствие ведут экстрасенсы 14.00, 22.35 Вселенная 15.40 «Цивилизация incognita» 16.00, 23.35 Энималия 18.20 «Кумиры» 19.00 В гостях у Дмитрия Гордона 21.35 Зарисовки: коротко о главном 00.00 Х/ф «Сталинград» 02.40 «Художественные истории. Скрипичная вселенная» КИЕВСКАЯ РУСЬ 06.00, 16.30, 19.30, 21.10 Чтобы помнили 06.40, 08.10, 09.55, 10.45 Просто вкусно 06.55 День ангела 07.00 Возвращение кота Сметанкина 07.40, 12.45 Здоровье 08.00, 10.30 Родительские советы 08.30 «Телемагазин «Соната» 09.30 Попутчик 09.40, 10.15 Эксклюзив для семьи 11.00 Ювелирный магазинчик 13.10, 16.10 Просто вкусно 13.30, 22.30 Ювелир 17.15 Фотопутешествия 17.30 Мультфильм 18.10 Х/ф «История любви» 1 с. 19.00, 22.00 Архивы истории 20.10 Х/ф «История любви» 2 с. 21.00 На сон грядущим 00.30 Короткие встречи 00.50 Д/ф «Инокиня» 01.50 Три цвета времени K1 06.00 Богини эфира 06.30 TOP SHOP 07.40 А знаете ли вы, что... 08.10 Мультфильмы 09.40, 16.00 Файна Юкрайна 10.40 Т/с «Все женщины – ведьмы» 14.10, 19.10 Орёл и Решка 15.00, 20.00 Орёл и Решка. Неизведанная Европа 17.10 Званый ужин 21.00 КВН на БИС 22.00 Т/с «Доктор Хаус»

01.20 Х/ф «Один день» 03.00 Ночная жизнь 11 КАНАЛ 06.00 Мульты. Мультфильмы 06.25 Новое Сумасшедшее видео по-украински 08.00, 19.00 Новости 11 канала 08.30 Дело вкуса 09.00, 18.30, 21.00 Новости «СПЕЦКОР» 09.30 Т/с «Линейный отдел-7» 13.00 Х/ф «Фанат-2» 14.45 Д/п «Неизвестные самолёты» 15.45 Д/п «Воины мира. Цахал» 16.40 6 кадров 19.30 Автострасти 20.00 Т/с «Ментовские войны-6» 21.30 ДжеДАИ 22.00 1/2 Лига Европы УЕФА. Севилья – Фиорентина. Прямая трансляция 00.05 Про Лигу Европы + обзор игрового дня 01.00 Х/ф «Девушка №1»

9 • ТЕЛЕБАЧЕННЯ • «Червоний гірник» №32 (21555) • Четвер, 30 квітня 2015 року

ТК «УКРАИНА» 06.15, 15.30, 17.10 Т/с «След» 07.00, 08.00, 09.00, 15.00 События 07.10, 08.10 Утро с Украиной 09.15 Звездный путь 10.00, 19.45 Ток-шоу «Говорит Украина» 11.10 Т/с «Письма на стекле» 18.00 Т/с «Бессмертник. Вера и правда» 19.00, 02.20 События 21.00 Т/с «Офицерские жены» 23.00 События дня 23.30 Т/с «Шаман 2»

ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30, 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 Мiсто 07.10, 08.25, 09.35, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 Профайл 07.45, 18.15 Мультфiльм 08.00 Вiд зупинки до зупинки 08.10 Улюблена робота 09.00 Телеспортклуб 09.15 Сад. Город. Квiтник 09.40 На розi вулиць 10.10 Контакт 10.40 Т/с «Аеропорт 2» 12.10, 20.20 Епiзоди колишнього 12.15, 13.45, 20.00 Мiркувалки 12.30 Алея слави 13.00, 02.00 Професiйнi iгри 13.30, 17.30, 01.30 Гра долi 14.00 Резонанс 14.15 Мiсто майстрiв 14.30 Бесiди про вiчне 15.15 Золота колекцiя кiно 16.30 Знай наших! 17.00 Iнтерклас 17.15 Близькi подорожi 18.30, 02.30 Цивiлiзацiя INCOGNITA 19.25 Здоров’я плюс 19.45 Шкiльний альбом 20.10 Я пам‘ятаю 20.15 Афiша 21.15 Чистий четвер 21.30 ARTiCOOL 22.00 Книжкова полиця 23.10, 03.00 Х/ф «Останнє метро» 05.20 Док. фильм

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.25 Сумасшедшее видео 08.25, 21.30 ДжеДАИ 08.45 Секретные материалы 09.00, 18.30, 21.00 Новости «СПЕЦКОР» 09.30 Т/с «Линейный отдел-7» 13.00 Х/ф «Фанат-2» 14.45 Д/п «Неизвестные самолёты» 15.45 Д/п «Воины мира. Цахал» 16.40 6 кадров 19.00 Т/с «Ментовские войны-6» 22.00 1/2 Лига Европы УЕФА. Севилья – Фиорентина. Прямая трансляция 00.05 Про Лигу Европы 01.00 Х/ф «Девушка №1» ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 07.40, 09.30 Мультфильм СССР 07.10, 09.00 Top shop 09.35 Кривое зеркало 10.05 Х/ф «Криминальный талант» 12.45, 19.40 Х/с «Четыре танкиста и собака» 14.45, 15.35, 21.30 Х/с «Комиссар Рекс» 16.25 Х/ф «А зори здесь тихие...» 23.10 Х/с «Чисто английские убийства» ТВ 1000 07.15 Х/ф «Невидимка» 09.15 Х/ф «Тристан и Изольда» 11.20 Х/ф «Животное» 12.45 Х/ф «Резня» 14.10 Х/ф «Тереза Д» 16.05 Х/ф «Дар» 18.00 Х/ф «Шаг вперёд: Всё или ничего» 20.00 Х/ф «Что-то не так с Кевином» 22.00 Х/ф «Дивергент» 00.15 Х/ф «Диана: История любви» 02.05 Х/ф «Животное» 03.30 Х/ф «Тристан и Изольда» ТВ 1000 КИНО 06.20 Х/ф «Два капитана» 08.15 Х/ф «Разрешите тебя поцеловать... отец невесты»

10.00 Х/ф «Изгнание» 12.50 Х/ф «С любимыми не расставайтесь» 14.20 Х/ф «Федька» 16.30 Х/ф «Спираль» 18.20 Х/ф «Высота 89» 20.20 Х/ф «Баллада о бомбере» 23.30 Х/ф «Дубровский» 01.50 Х/ф «Паршивые овцы» 04.20 Х/ф «На перепутье» TV1000 ACTION 05.20 Х/ф «Чужая игра» 07.00 Х/ф «Красный пояс» 08.40 Х/ф «Эффект колибри» 10.20 Х/ф «Я знаю, что вы сделали прошлым летом» 12.00 Х/ф «Портной из Панамы» 13.50 Х/ф «Колдовство» 15.35 Х/ф «Любовь вне правил» 17.30 Х/ф «Двойной агент» 19.15 Х/ф «Пылающий остров» 21.00 Х/ф «V» значит Вендетта» 23.15 Х/ф «Игра Эндера» 01.15 Х/ф «Сезон убийц» 03.00 Х/ф «Портной из Панамы» ТЕЛЕКЛУБ 21.00 Т/с «Ментовские войны» 22.00 Т/с «Последнее путешествие Синдбада» 23.00 Т/с «Мент в законе – 7» 00.00 Т/с «МУР есть МУР! – 3» 01.00 Т/с «Крот 2» 02.00 Т/с «Персона нон грата» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 08.00 Х/ф «Поздние свидания» 10.00 Х/ф «Выкуп» 12.00 Сказка «Каин ХVIII» 14.00 Х/ф «Майские звезды» 15.30 Т/с «Мираж» 17.00 Х/ф «Прости нас, мачеха – Россия» 1 с. 18.30 Х/ф «Прости нас, мачеха – Россия» 2 с. 20.00 Х/ф «Карьера Димы Горина» 22.00 Х/ф «Бич божий» 00.00 Х/ф «Продление рода» 02.00 Х/ф «Два Федора»

03.30 Т/с «Мираж» 05.00 Х/ф «Карнавал» 1 с. 06.30 Х/ф «Карнавал» 2 с. TV XXI FILM 10.00, 18.00, 02.00 Х/ф «Со мною вот что происходит» 11.20, 19.20, 03.20 Х/ф «Штрафбат» 3 с. 12.15, 20.15 Х/ф «Мельница и крест» 13.55, 21.55 Х/ф «Джобс. Империя соблазна» 16.05, 00.05 Х/ф «Леди Каролина Лэм» Q-TV 06.00 Игронавты 07.00, 14.30 М/ф «Фенбой и Чам Чам» 08.00, 18.00 М/ф «Губка Боб» 10.00, 16.00 М/ф «Турбо» 12.00 М/ф «Джордж из джунглей» 13.00 М/ф «Аватар» 20.00 М/ф «Гриффины» 21.00 М/ф «Симпсоны» 22.30 М/ф Американський папаша 23.30 М/ф «Южный Парк» ДЕТСКИЙ МИР 05.00, 11.00, 17.00 М/с «Книга джунглей», м/ф «Что на что похоже» 05.30, 11.30, 17.30 М/ф «Храбрый портняжка» 06.00, 12.00, 18.00 Т/с «Неизвестный солдат» 1 с. м/ф «Волк и семеро козлят». «Это что за птица?» 07.30, 13.30, 19.30 М/с «Легенда о спящей красавице», м/ф «Веселый старичок» 08.00, 14.00, 20.00 М/с «Приключения Незнайки и его друзей». «Незнайка за рулем», м/ф «Старый сапожник» 08.50, 14.50 М/ф «Случилось это зимой» 09.00, 15.00 Х/ф «Приключения маленького папы», м/ф «Степа – моряк» 10.30, 16.30 М/с «Каникулы Болека и Лёлека». «Путешествие автостопом», «Морское приключение». «Рекс» 20.50 «Шишкин лес». «Вечный двигатель»

CBS DRAMA 05.45 Т/с «Судья Джуди» 06.10 Т/с «4400» 07.50 Т/с «Диагноз: убийство» 08.40, 16.10 Т/с «Джейк и Толстяк» 09.30, 14.30, 21.10 Т/с «Доктор Куин: Женщина-врач» 10.20, 13.40, 18.40 Т/с «Любовь и тайны Сансет Бич» 11.10 Т/с «Святилище» 12.50, 20.20, 02.25 Т/с «Саванна» 15.20, 19.30, 22.50 Т/с «Твин Пикс» 17.00 Т/с «Прежде, чем я попрощаюсь» 22.00, 00.35 Т/с «Неприличное везение» 23.40, 01.30 Т/с «Узнай врага» DISCOVERY CHANNEL 06.00, 11.00 Не пытайтесь повторить 06.55 Мастер по созданию бассейнов 07.50, 13.00, 18.30 Как это устроено? 08.15 Охотники за реликвиями 08.45 Охотники за реликвиями – ломбард 09.10 Экстремальные коллекционеры 10.05, 19.00 Багажные войны 12.00 Пятая передача 13.30, 18.00, 01.55 Как это сделано? 14.00 Игра на жизнь 15.00 Эффект Карбонаро 16.00 Мотобитва 17.00 Махинаторы 20.00 Золотая лихорадка 22.00 Реальные дальнобойщики 23.00, 02.20 Битва за недвижимость 00.00 Top Gear 01.00 Молниеносные катастрофы 01.25 Настоящие аферисты НЛО ТВ 06.10, 09.10, 16.15 Comedy Club 06.50, 18.10 Ситком «СЫШЫШЬ-ШОУ» 07.15, 18.45 Т/с «Маслюки» 08.10 Т/с «Онлайн» 10.00 «Разрушители мифов»

12.00, 19.40 Comedy Woman 13.00 Т/с «Универ» 14.30, 20.35 Т/с «Универ. Новая общага» 15.20 Т/с «Закрытая школа» 22.40 Т/с «Гримм» 23.30 Х/ф «Морпехи» МЕГА 06.00, 23.30 Загадки Вселенной 06.50 Бандитский Киев 07.20 Поддельная история 08.10, 14.00 В поисках истины 09.00, 15.40 Мистическая Украина 09.50, 16.30 Пища богов 10.40, 19.10 В поисках приключений 11.30 Дикая Новая Зеландия 12.20 Как захватить планету 13.10, 21.50 Выжить вопреки всему 14.50, 20.00 Правила жизни 17.20, 20.50 Сокровища со свалки 18.20 Акулы: вырваться из пасти 22.40 Невероятный риф 00.20 Война внутри нас НОСТАЛЬГИЯ 06.00 Еловая субмарина 07.10, 08.50, 09.40, 11.00 Музыкальная Ностальгия 07.30 Х/ф «Включите северное сияние» 09.00, 15.00, 21.00 Прошедшее ВРЕМЯ 10.00, 16.00, 22.00 Рожденные в СССР 11.20, 18.00 Прессэкспресс 11.25, 12.50, 14.20, 15.40 Муз. Ностальгия 11.40 М/ф «Веснянка» 12.00 Элита страны Советов 13.20 Х/ф «По улице комод водили» 14.45 М/ф «Ба-бу-шка!» 17.00 Я САМА 17.40, 18.05, 18.40, 20.25 Музыкальная Ностальгия 18.30 М/ф «День восьмой или первый» 19.00 Х/ф «Случай из следственной практики»

21.40, 23.00, 23.35, 00.50 Музыкальная Ностальгия 23.30 М/ф «Как казаки кулеш варили» 00.00 The Best of «СевАлогия» 01.10 Х/ф «Наш честный хлеб» 02.45 Музыкальная Ностальгия РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 06.10 Х/ф «Тесты для настоящих мужчин» 07.20 Х/ф «Три тополя на Плющихе» 08.45 Х/ф «Савва Морозов» 1 с. 10.25 Х/ф «Савва Морозов» 2 с. 12.05 Т/с «Склифосовский» 13.00 Х/ф «С любовью, Лиля» 14.45 Х/ф «В созвездии быка» 16.30 Х/ф «Снежная королева» 18.15 Х/ф «1814» 20.00 Т/с «Склифосовский» 20.50 Х/ф «Свадьба» 22.45 Х/ф «Нежность» 00.00 Х/ф «Привет, киндер!» 02.10 Х/ф «Дубровский» VIASAT HISTORY 07.00 Д/с «Великое железнодорожное путешествие по Европе» 08.00 Д/с «История римского Колизея» 08.55, 14.30, 16.25, 01.15 Д/с «Воссоздавая историю» 09.50 Д/с «Ферма во времена Тюдоров» 10.55 Д/с «Погода, изменившая ход истории» 11.20, 15.25 Д/с «Как построить средневековый замок» 12.25, 19.00 Д/с «Дома георгианской эпохи» 13.30, 22.30 Д/с «Восток – Запад: путешествия из центра мира» 17.20, 23.30 Д/с «Музейные тайны» 18.05 Д/с «История Китая» 20.05, 00.20 Д/с «Охотники за мифами» 21.00 Д/с «Великие памятники архитектуры» 02.10 Д/ф «Барак Обама: большие надежды»


10 До 70-річчя Великої Перемоги!

www.girnyk.com.ua

30 апреля 1945 года

61-я армия 1-го Белорусского фронта форсировала реку Хафель и к исходу дня вышла на рубеж Линдов — Валь. 1-я польская армия вела бои на фронте Валь, Занцке. 3-я ударная армия в течение дня штурмовала Рейхстаг. 33-я армия очищала район Вендиш-Бухгольц и Хальбе от остатков войск немецкой 9-й армии.

29 апреля начались ожесточённые бои в районе Рейхстага. Штурм самого здания, которое обороняло более тысячи германских военнослужащих, начался 30 апреля силами 171-й (под командованием полковника Негоды А. И.) и 150-й (под командованием генерал-майора Шатилова В. М.) стрелковых дивизий.

стага около трёх часов утра 1 мая. Командир батальона, штурмовавшего Рейхстаг, С. А. Неустроев в своих мемуарах пишет, что после полуночи (по местному времени) командир полка полковник А. Зинченко приказал М. Егорову и М. Кантария немедленно идти на крышу Рейхстага и на высоком месте установить штурмовой флаг. Замполиту батальона лейтенанту А. Бересту было приказано возглавить выполнение боевой задачи по установке флага. Первоначально — около трёх часов ночи — Знамя было установлено на фронтоне главного входа Рейхстага — на восточной части здания — и прикреплено к конной скульптуре Вильгельма. Егоровым и Кантария Знамя было перенесено на купол Рейхстага только во второй половине дня 2 мая 1945 года. Кстати: На всемирно известных фотографиях Евгения Халдея «Знамя Победы над Рейхстагом» в действительности были запечатлены не Алексей Берест, Мелитон Кантария и Михаил Егоров, а бойцы 8-й Гвардейской армии: Алексей Ковалёв, Абдулхаким Исмаилов и Леонид Горичев. Халдей, по заданию Фотохроники ТАСС, сделал фотоснимки 2 мая 1945 года, когда уже закончились уличные бои и Берлин был полностью занят советскими войсками.

МЕМОРІАЛИ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ

До 70-річчя Перемоги над фашизмом «Червоний гірник» розпочав цикл репортажів, присвячених розташованим на території Кривого Рогу пам’яткам, щодо увічнення подвигу загиблих і тих, хто залишився живим у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Саксаганський район

Інгулецький район

Всього в районі 7 пам’яток, пов’язаних з подіями 1941-1945 років: 3 братські могили, 2 меморіальні будівлі, 2 пам’ятники.

У районі розташовано 4 пам’ятки, пов’язані з подіями 1941-1945 років: 3 братські могили та 1 меморіальний комплекс з Вічним вогнем.

Серед них почесне місце займає меморіальний комплекс на честь 118 загиблих у роки Великої Вітчизняної війни робітників рудоуправління ім. Кірова. Пам’ятка розташована по вулиці Мелешкіна біля будівлі колишнього рудоуправління ім. Кірова (район площі Артема). Відкриття пам’ятника – гранітна горизонтальна стіна з викарбуваними на ній іменами загиблих робітників – відбулося 9 травня 1975 року. Архітектор проекту – Олег Савельєв. У вересні 1983 року розпочалась масштабна реконструкція пам’ятника. Відкриття оновленої пам’ятки відбулося 1984 року в День Перемоги. Новий меморіальний комплекс складався зі стели з меморіальними дошками по центру і рельєфами по обидва боки, скульптури жінки з гілкою в руках, Вічного вогню. Автори цього проекту: Олег Савельєв, Сурен Бурхаджян, Володимир Анташян. Стела загальною довжиною 54,6 метра виконана з бетону; її середня частина (довжина 22,2 м, висота 3 м) облицьована полірованими плитами сірого граніту; по центру на відстані близько 1 м розміщено 18 гранітних меморіальних дощок. На них – прізвища та ініціали загиблих робітників РУ ім. Кірова. На першій зліва дошці вигравірувано портрет Героя Радянського Союзу Бикова І.М. На двох крайніх частинах стели – фігурно-тематичні рельєфи «Перемога» з зображеннями воїнів у момент атаки. До постаменту з двох сторін ведуть облицьовані полірованими плитами граніту сходи, справа і зліва від сходів в облицьованих полірованими плитами граніту бетонних клумбах ростуть троянди. Постамент також облицьований полірованими плитами граніту коричнюватого кольору, на його лицевій стороні викарбувано та пофарбовано в білий колір дату «1941 – 1945». Скульптуру молодої жінки (висота 4,7 м) – у довгій сукні з покривалом на голові та дубовою гілкою у руках – було зроблено з листів кованої міді та пофарбовано в чорний колір. Перед цією скульптурою, яку у фотоальбомі «Кривий Ріг. 1989 рік» позначено як пам’ятник «Ні війні!», горить Вічний вогонь.

Це монумент Слави, споруджений на честь воїнів 88-ї Гвардійської стрілецької дивізії 8-ї Гвардійської армії, котрі визволили від німецько-фашистських окупантів селище Інгулець. Дата відкриття пам’ятки – 9 травня 1970 року. Скульптор — Анатолій Кашпаров. На момент відкриття монумент Слави складався з 3-х елементів: Г-подібної стели із вапняку-черепашнику на бетонному Монумент Слави. постаменті (цокольна частина на висоту 45 см обкладена декоФото 1984 року ративною плиткою з бугристою фактурою, весь інший простір складається з декоративної композиції на військову тематику в техніці плаского рельєфу); залізобетонної скульптури «Монумент Слави» у вигляді повного зображення солдата з притиснутим до грудей вертикально піднятим автоматом (висота постаменту – 6,4 м, висота скульптури — 3,2 м); Вічного вогню у вигляді металевого кругу із зіркою з отвором у центрі. Перша реконструкція пам’ятки проведена в 1975 році: стела була подовжена завдяки напівкруглій ніші (глибиною 1 м, шириною 1,3 м, висотою 2,75 м). У ній встановлено бетонний бюст Героя Радянського Союзу Федора Леонтійовича Каткова, котрий брав участь у визволенні Кривого Рогу та загинув в Одеській області 5 квітня 1944 року. До речі, звання Героя йому було присвоєно саме за визволення селища Інгулець. Ф. Катков перепохований до монумента Слави в 1975 році. Друга реконструкція монумента відбулася в 1995 році. Тоді на стелі перед нішею було встановлено три гранітні меморіальні дошки з прізвищами 138 загиблих (розшук вів краєБетонний знавець О.І. Прокопчук) і танк «Т-10» на бюст Федора похилому скошеному п’єдесталі з ін- Леонтійовича Каткова формаційною табличкою: «Мешканцям міста Інгулець на честь 50-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.». Уже в наші дні пам’ятка була доповнена меморіальною дошкою з викарбуваними на ній прізвищами загиблих партизан-підпільників із загону Седнєва та Алеєю Слави Героїв Радянського Союзу – визволителів селища ІнгуМонумент лець та села Зелене. Слави. Танк Т-10. Фото 2014 року

Меморіальна дошка з викарбуваними на ній прізвищами загиблих партизан-підпільників. Марія НІКИТЕНКО, науковий співробітник Криворізького міського історико-краєзнавчого музею

Сторінку підготувала Світлана НІКІТІНА

Войска 2-го Белорусского фронта, развивая наступление, 30 апреля овладели городами Грайфсвальд, Трептов, Нойштрелитц, Фюрстенберг, Гранзее. Войска 1-го Украинского фронта продолжали вести уличные бои в юго-западной части Берлина, заняли ряд кварталов и железнодорожную станцию Весткройц. Восточнее города Брно войска 2-го Украинского фронта, продолжая наступление, с боями заняли крупные населенные пункты Бухловице, Ступава, Коричаны.

ЗНАМЯ ПОБЕДЫ

Четвер, 30 квітня 2015 року

П

ервая попытка штурма, предпринятая утром, была отражена сильным огнём обороняющихся. Второй штурм был начат в 13.30 после сильной артиллерийской подготовки. 30 апреля 1945 года по всесоюзному радио, вещавшему также на зарубежные страны, прошло не соответствующее действительности сообщение, что в 14 часов 25 минут над Рейхстагом водружено Знамя Победы. Основанием для этого стали донесения командиров частей, штурмовавших Рейхстаг. В своих воспоминаниях командир 756-го стрелкового полка Герой Советского Союза Ф. М. Зинченко пишет: «Бойцы подразделений, залёгших перед Рейхстагом, несколько раз поднимались в атаку, пробивались вперёд в одиночку и группами, вокруг все ревело и грохотало. Кому-то из командиров могло показаться, что его бойцы если и не достигли, то вот-вот достигнут заветной цели». Только третий штурм Рейхстага увенчался успехом. Бой в здании продолжался до позднего вечера. В результате боя часть здания была захвачена советскими войсками, в разных местах Рейхстага были закреплены несколько красных знамён (от полковых и дивизионных до самодельных). Предназначенный для водружения над Рейхстагом штурмовой флаг 150-й стрелковой дивизии 3-й ударной армии 1-го Белорусского фронта, ставший Знаменем Победы, был установлен на крыше Рейх-

ОПЕРАТИВНАЯ СВОДКА

3-я Гвардейская танковая армия 1-го Украинского фронта продолжала сжимать группировку противника в районе Шенеберга и Вильменсдорфа. Гитлер покончил с собой, оставив завещание о составе нового правительства, канцлером которого назначался гросс-адмирал Дёниц. 38-я армия 4-го Украинского фронта прорвала последнюю полосу обороны противника и во взаимодействии с 1-й Гвардейской армией, форсировавшей реку Одра севернее города, овладела Моравской Остравой.

«Червоний гірник» №32 (21555)


«Червоний гірник» №32 (21555) Четвер, 30 квітня 2015 року

Я

www.girnyk.com.ua

скравий парад-алле одразу сповістив, що це вистава світового рівня. Такий драйвовий початок передував виступові гімнастки у кільці Марини Захарової. Пластика артистки просто заворожувала. А цікавий музичний супровід додавав ще більше відтінків. Граційною була гімнастка і в номері з хула-хупами. Марина представила контрастний виступ. Лірична тональність початку змінилась стрімким настроєм, ніби на арену вийшли дві різні людини. Кокетливий та невимушений номер з кавказькими вівчарками підготувала Любов Тимохіна. Кудлаті песики беззаперечно слухались своєї тендітної дресирувальниці. А коли велетень-пес давав лапу дітлахам, щастю малюків не було меж. Свою любов до дресирувальниці чотирилапі засвідчили не лише бездоганним виконанням трюків, а й Творчий сезон у Криворізькому державному цирку завершує обіймами та поцілун- програма «На грані екстриму», здатна підкорити найвибагливішого ками. глядача. Це шоу вражає розмаїттям бездоганних номерів. Порадували публіку маленькі домашні хижаки до чого він має здібності, а потім показали, що є неабияки– коти. Марина та Світлана Са- починаю підготовку. ми спортсменами: гра у вицькі довели, що можливості На додачу до своєї краси, коти баскетбол, стрибки на бадресури – безмежні й навіть такі отримали ще й талант. Пухнасті туті, подолання смуги пеноровливі істоти вміють бути артисти викликали замилуван- решкод – усе їм до снаги. слухняними. ня всіх глядачів. А стрибок через Не обійшлось і без улюбле– Спершу я мріяла дресиру- вогняне кільце додав виступові ної забавки – їзди на самовати левів і тигрів, – ділиться гостроти. каті. Світлана Савицька, – але почала Змішану групу тварин приЖонглер Сергій Кучупрацювати з котами. Сподоба- везли до Кривого Рогу Олена та гурний підготував оригілось. Особливого відбору тварин Олександр Майчук. Тут вам і но- нальний номер, де, крім немає. Я перш за все дивлюсь на сухи, і єноти, і кролики, і лиси- традиційних булав, жонмордочку, а на ній уже написано, ці. Таке розмаїття братів наших глював навіть капелюхом. чи тварина розумна і слухняна. менших порадувало і дітей, і доЛюбов до екстриму в Командувати ними не можна, рослих, котрі щиро аплодували акробатів не знає меж. Тож лише вмовляти. У процесі гри я філігранним трюкам. їхні виступи примусили спостерігаю за котом, дивлюсь, Ведмеді Валерія Степаненка затамувати подих.

Нові грані

о г о н ь л а м екстре а в т ц е т с и м

Творче 11 «Бджолиний переполох» заворожив усіх глядачів. Схвильоване «Вау!» лунало після виконання кожного елемента. Акробати на батуті під керівництвом Євгена Захарова однозначно полюбились публіці. Тож другий їхній номер – на підкидних дошках – зала сприйняла ще більш захоплено. Феєричним сміливо можна назвати колектив «Full Twist». Акробати на доріжці під керівництвом Володимира Мишастого є переможцями численних конкурсів. Зокрема, в їхньому доробку «Золотий Карл» на фестивалі у Прибалтиці. Стрибучості хлопців можна тільки позаздрити. А ефектності номерові додавало виконання деяких елементів у темряві. Володимир Мишастий вважає, що запорукою успішних виступів є спортивне минуле артистів: – Коли все життя займаєшся акробатикою, не хочеться це запускати. Тож єдиний вихід – йти працювати до цирку. Романтику морських пригод за мотивами фільму «Пірати Карибського моря» привіз колектив Валентина Дем’яна. Але, на відміну від кіно, усі спецефекти тут справжні, а не комп’ютерні. Тож у глядача з’являється те невимовне відчуття, коли ти не належиш собі, а суцільно на манежі, з артистами – і кожною клітинкою переймаєшся за них. – Номер складний за рахунок того, що елементи виконуються в повітрі. Не кожен наважиться стрибнути з гойдалки без страховки. А турнік, на якому виконуються деякі елементи, закріплено на висоті більше п’яти метрів, – говорить керівник номера «Екстрим гойдалка» Валентин Дем’ян. Навіть найбільші скептики визнають, що цей номер – за гранню людських можливостей. У програмі бере участь клоунське тріо «Чемоданчик сміху». Однак у хлопців доброго гумору просто вагон. Ігри з дітьми, жарти з дорослими, дотепи один над одним повеселили кожного глядача. Виступ артистів супроводжують оркестр та кордебалет Криворізького цирку, добре знані своїм професіоналізмом. Тож вирушайте за незабутніми враженнями, які обов’язково подарує вам програма «На грані екстриму»! Дар’я ВОРОНА. Фото Станіслава ЛЕБЕДІНСЬКОГО

Прем’єра

Як Лисичка Ведмедя обманювала Маленькі жителі міста, котрі минулої суботи прийшли в Криворізький міський театр ляльок на прем’єру комедії «Лисичка та Ведмідь», навіть не підозрювали, що їм пощастить стати справжніми учасниками інтерактивної вистави, дебютної для режисера-постановника Валентини Білецької. Зараз молода акторка оволодіває про- чало й інтерактив. Знайти саме такий матеріал фесією режисера театру ляльок на 3-му курсі було непросто. І ось я відшукала п’єсу Михайла Київського національного університету театру, Супоніна за мотивами народної казки. Мене кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Каро- привабило, що тут усього два герої – Лисиця го, навчальною програмою якого передбачено та Ведмідь. Лисиця – хитра, як завжди в усіх курсову роботу – виставу для маленького гля- казках і мультиках. Ведмідь – великий, але дуже довірливий та добрий. У наш час є такі дача, починаючи від 3-х років. – Коли до нас звернулася люди, як Лисиця й Ведмідь, тому п’єса досить Валентина Білецька зі своїми актуальна. В народній казці Лисиця обманює викладачами, які курирують Ведмедя, який цього не розуміє. Вона краде курсові, ми художньою радою прийняли рішення, що ця вистава ставитиметься на базі нашого театру й ввійде в репертуар, – говорить директор Криворізького місьСвітлана кого театру ляльок Світлана Михайлова Михайлова. – Із завданням Валентина впоралася добре. Ми задоволені, що початок закладено, адже для нас це велике досягнення, тому що режисер театру ляльок – рідкісна та специфічна професія. – Працювати почала ще на зимовій сесії, а в самому театрі – в лютому, – зазначає Валентина Білецька. – Завдання курсової передба-

мед, а звинувачує клишоногого. У нашій виставі меду немає, однак є інші предмети, які краде Лисиця. А ще автор, оскільки вистава інтерактивна, додає третього персонажа – це Валентина діти, які допомагають ВедБілецька медю усвідомити, що ось така не дуже добра сусідка живе біля нього. Тема та ідея спектаклю розкриті в його повній назві: «Як Лисичка Ведмедя обманювала, та сама попалася». Кожен злочин, кожне недобре діяння і в нашому житті, і в казці повинно бути покаране. Хочу закликати дітей не брехати й не хитрувати, а жити в гармонії та дружбі. Перед початком вистави малечу розважали актори Ірина Ендрексон та Олег Мостовий в образі Тигра та Кота, адже театр ляльок – це чарівне місце, де здійснюються мрії. А де б ще ви погралися у м’яч із Тигром та побачили, як Котик гострить кігтики об вхідні двері глядацького залу? Задоволені такою забавою, діточки разом з батьками зайняли свої місця в залі. Їхню увагу одразу привернули актори театру ляльок

Ірина Заярнюк та Віталій Христич, які виконують ролі Лисички та Ведмедя. Вони з’явилися на сцені в чорних костюмах та з ліхтариками в руках, оскільки шукали глядача. Лише після цієї дорогоцінної знахідки розпочався спектакль, події в якому розгортаються на тлі в міру яскравих декорацій, які розробила художникпостановник Світлана Широкова. – Сама п’єса створена російською мовою, а наш режисер зробила її переклад українською, – розповідає акторка театру ляльок Ірина Ендрексон. – З’ясувалося, що автор не склав пісень, а оскільки ми хотіли випустити музичну казку, то я написала вірші, а наш композитор Володимир Маслак – музику до них. Ось і вийшли такі веселі пісеньки. Щоб почути ці композиції, побачити Лисичку, Ведмедика, їхні оселі й допомогти звірям відшукати правду, приходьте у ляльковий театр, де одним з героїв цієї вистави станете саме ви – глядачі! Ольга МИЗА. Фото Павла ЛІНСЬКОГО


«Червоний гірник» №32 (21555) • Четвер, 30 квітня 2015 року • ТЕЛЕБАЧЕННЯ • 12

П'ятниця, 8 травня Cхід 5.20 Захід 20.08 Світловий день 14.48

«КРИВОРОЖЬЕ» 09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Фабрика идей 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:35 Наша память УТ-1 06.30, 07.00, 08.00, 13.00, 18.00, 21.00 Новости 07.20 Эра строительства 07.25, 23.30 На слуху 08.20 Новости отовсюду 08.25, 00.25 От первого лица 08.40 Паспортный сервис 08.45 Телемагазин 09.00 Вечное 09.25 Д/ф «Рейх: крах черных селекционеров» 09.55 Х/ф «Украина в огне» 11.35 Д/ф «Последняя надпись» 12.25 «Схемы» с Натальей Седлецкой 13.20 Час-Ч 13.30 Координатор 13.45 Вера. Надежда. Любовь 14.45 Д/ф «Разные адреса войны» 15.20 Свет 15.55 Х/ф «Белая птица с черной отметиной» 17.45, 02.20 Новости. Мир 18.30 Д/ф «Серебряная земля. Карпатская республика» 20.00 Д/ф «Золотой сентябрь. Хроника Галичины 39-41 гг.» 22.00 Акция «Первая минута мира» 23.10, 00.00, 01.00 Итоги 01.20 Тройка, Кено, Секунда удачи 01.25 Т/с «Черная Рада» 02.50 Телеакадемия ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.00, 07.00, 08.00, 09.00 ТСН 06.45, 07.10, 07.45, 08.10 «Завтрак с 1+1» 07.35, 08.35 «Маша и медведь» 08.45, 09.10 «Завтрак с 1+1» 09.45 Т/с «Аси» 12.00, 16.45, 19.30 ТСН 12.25, 13.00 Т/с «Гадалка» 13.35, 14.10 Т/с «Слепая» 14.45 «Семейные мелодрамы – 5» 15.45 «Битва салонов»

Схід – Захід 8.47. 14-й місячний день

17.10 Т/с «Моя любимая Дила» 21.00 Т/с «Мое счастливое завтра» 22.00 «Торжества, посвященные Дню памяти и примирения» 23.00 Х/ф «Чтец» 01.30 Х/ф «Вероника – 2: Беглянка» ТК «ИНТЕР» 05.30, 20.00 Подробности 06.20 Мультфильм 07.00 Утро с ИНТЕРом 09.00 Т/с «Главный калибр» 12.40 Д/с «Следствие вели... с Леонидом Каневским» 14.25 Т/с «Аромат шиповника 2» 17.50 Новости 18.10 Ток-шоу «Касается каждого» 21.00, 23.05 Ток-шоу «Черное зеркало» 22.00 Трансляция официальных мероприятий по случаю Дня памяти и примирения 23.30 Т/с «Без права на выбор» ICTV 05.00 Студия Вашингтон 05.05, 08.45, 12.45, 15.45, 18.45 Факты 05.35 Гражданская оборона 06.30 Утро в большом городе 09.15, 19.15 Чрезвычайные новости 10.10 Х/ф «Офицеры» 12.20, 13.10 Х/ф «Мерседес уходит от погони» 14.20, 16.20, 23.05 Х/ф «Аты-баты, шли солдаты» 16.35 Х/ф «Операция «Валькирия» 20.05 Свобода слова 22.00 Прямая трансляция концерта Ко дню памяти и примирения 00.50 Х/ф «Мост через реку Квай» 03.30 Т/с «Игра в ложь» СТБ 05.15 Х/ф «Летят журавли» 06.45, 23.50 Х/ф «Две истории о любви» 08.50 Х/ф «Кровь не вода» 12.45, 18.40 Х/ф «Жених» 18.00, 23.05 «Вікна-

Водолій

Новини» 22.00 Концерт «Голоси героїв» 01.50 Х/ф «Белорусский вокзал» НОВЫЙ КАНАЛ 05.53 Kids Time 05.55 М/с «Приключения Джеки Чана» 06.53 Kids Time 06.55 М/с «Барбоскины» 07.00 Kids Time 07.05 М/с «Кунг-фу Панда: Легенды крутости» 07.23 Kids Time 07.25 Репортер 07.30 М/ф «Труп невесты» 09.10 Х/ф «Волшебники из Уэйверли» 11.10 Х/ф «Город Эмбер: Побег» 13.05 Х/ф «Таймлесс: Рубиновая книга» 15.35 Х/ф «Таймлесс 2: Сапфировая книга» 18.00 Репортер 18.20 Абзац! 19.00 Т/с «Библиотекари» 21.00 Х/ф «Превосходство» 23.30 Х/ф «Роллербол» 01.20 Х/ф «Тачка 19» 02.40 Абзац!

09.15, 15.25, 21.00, 23.30 Т/с «Офицерские жены» 18.00 Т/с «Бессмертник. Вера и правда» 19.00 События 19.45 Ток-шоу «Говорит Украина» 23.00 События дня 00.30 Т/с «Ангелы войны» НТН 05.15 Х/ф «А зори здесь тихие...» 08.30 Утренний «Свідок» 09.00 «Случайный свидетель» 09.10 Х/ф «Подвиг Одессы» 11.30, 15.15 Т/с «Немец» 15.00, 19.00 «Свідок» 19.30 Х/ф «День Победы» 21.00 Т/с «Перевозчик» 23.00 Х/ф «Враг у ворот» 01.15 Х/ф «Сочинение ко Дню Победы»

ТЕТ 06.00 Лентяево 06.20 М/с «Вперед, Диего, вперед!» 06.50 М/с «Машины сказки» 07.15 М/с «Лалалупси» 07.40 М/с «Чаггингтон» 08.00 Мульт MIX 10.05 М/с «Смурфики» 10.55 М/с «Утиные истории» 11.20 Х/ф «Столик-самнакройся» 12.30 Т/с «Говорящая с призраками» 16.00 Х/ф «Амелия» 18.00 Х/ф «Крошка на миллион долларов» 20.30 Х/ф «Солт» 22.20 Х/ф «127 часов» 00.00 Х/ф «В краю крови и меда» 02.00 ТЕТ-Интернет

5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.28 Утро с Библией 06.30, 06.50, 07.05, 07.15, 07.35 Утро на Пятом 06.45, 10.20, 23.40 Обзор прессы 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00 Время новостей 07.10, 08.15, 22.20, 23.25, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30 Время. Важно 07.45 Время спорта 07.50 Автопилот-новости 08.10, 08.20, 08.35 Утро на Пятом 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 Время новостей 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.25 Время. Важно 13.10, 14.10 День 14.35 Феерия путешествий 15.35 Машина времени 16.30 Окно в Европу 17.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00 Время новостей 17.15, 17.35, 18.14, 18.35, 20.00 Украина – прежде всего! 17.30, 18.30, 22.30, 23.30, 00.30 Время. Важно 21.10 Украина – прежде всего! 21.40 Время-Тайм 22.35 Особый взгляд 23.00, 00.00 Время новостей 00.35 Криминальные новости

ТК «УКРАИНА» 06.10 Реальная мистика 07.00, 08.00, 09.00, 15.00 События 07.10, 08.10 Утро с Украиной

ТОНИС 05.55, 09.00, 15.00, 18.30, 21.00 «Социальный пульс» 06.15 Зарисовки: коротко о главном

07.00 «Украина в огне, год 41-й. Когда не выстоять нельзя» 07.20 «Украина в огне, год 42-й. Год поражений и побед» 07.45 «Украина в огне, год 43-й. Вперед, к Днепру!» 08.00 «Украина в огне, год 44-й. Украина свободна!» 08.30 «Украина в огне, год 45-й. Цена победы...» 09.30, 21.30 «Отголоски» 10.00, 16.50 «Алло, доктор!» 11.00, 20.00 Апокалипсис: вторая мировая война 12.15 Формула Победы 13.10, 17.45 Следствие ведут экстрасенсы 14.00 Вселенная 15.40 «Модные истории» 16.00 Энималия 18.20 «Цивилизация incognita» 19.00 В гостях у Дмитрия Гордона 22.00 Х/ф «Сталинград» 00.30 «Латинский любовник» 01.40 «Выходной, после полуночи» 02.30 «Красивые и амбициозные» КИЕВСКАЯ РУСЬ 06.00, 18.40, 21.10 Чтобы помнили 06.40, 08.10, 10.45, 13.10 Просто вкусно 06.55 День ангела 07.00 Возвращение кота Сметанкина 08.00, 10.30 Родительские советы 08.30 «Телемагазин «Соната» 09.30, 16.10 Т/ф «Двум смертям назло» 09.40, 10.15 Эксклюзив для семьи 09.55, 22.00, 01.45 Т/ф «Мать-мачеха» 11.00 Ювелирный магазинчик 12.45, 18.15 Архивы истории 13.30, 22.30 Ювелир 16.25 Д/ф «Дети войны» 16.55 Мультфильм 17.55, 22.15 Короткие встречи 19.25 Х/ф «Последнее метро» 1 с. 20.30 Обзор международных новостей 21.00 На сон грядущим 00.30 Д/ф «Деревянные храмы Украины» K1 06.30, 08.10 Мультфильмы 07.40 А знаете ли вы, что...

10.40 Т/с «Все женщины – ведьмы» 20.00 Х/ф «Один день» 22.00 Т/с «Доктор Хаус» 01.20 Топ-модель порусски 03.30 Ночная жизнь

Субота, 9 травня

11 КАНАЛ 06.00 Мульты. Мультфильмы 06.50 Д/п «Неизвестные самолёты» 07.45 Д/п «Воины мира. Цахал» 08.00, 19.00 Новости 11 канала 08.30 Насправді 09.00 Новости «СПЕЦКОР» 09.30, 20.00 Т/с «Тайна твердыни шифров» 19.30 О рыбалке всерьез 23.00 Х/ф «Железная сотня» 01.00 Х/ф «Лабиринт»

«КРИВОРОЖЬЕ» 09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:45 Наша память 19:00 Кабмин на связи 19:25 Календарь событий 19:45 Поколение ХХI

ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30, 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 Мiсто 07.10, 08.25, 09.35, 14.55, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 Здоров’я плюс 07.45, 18.15 Мультфiльм 08.00, 14.45, 17.45 Мiркувалки 08.10 Шкiльний альбом 09.00 Бесiди про вiчне 09.40, 23.15 Близькi подорожi 10.00, 02.40 Цивiлiзацiя INCOGNITA 10.30, 15.15, 23.30, 03.10 Золота колекцiя кiно 12.00 Контакт 12.30 На розi вулиць 13.00, 02.15 Професiйнi iгри 13.30, 21.30 Док. фильм 14.00 Вiд зупинки до зупинки 14.15 Iнтерклас 14.30, 21.15, 01.20 Гра долi 16.45 Мiсто майстрiв 17.00 Улюблена робота 17.10 Телеспортклуб 17.25 Сад. Город. Квiтник 18.30 Алея слави 19.25 Афiша 19.30 Профайл 20.00 Книжкова полиця 01.50 VIP стажер 05.00 Музичний калейдоскоп

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.50 Д/п «Неизвестные самолёты» 07.45 Д/п «Воины мира. Цахал» 08.40 ДжеДАИ 09.00 Новости «СПЕЦКОР» 09.30 Т/с «Тайна твердыни шифров» 23.00 Х/ф «Железная сотня» 01.00 Х/ф «Лабиринт» 02.55 Х/ф «Держись, казак!» ENTER-ФИЛЬМ 05.45 Мультфильм СССР 09.55 Х/ф «Камертон» 12.05 Х/ф «Верность» 13.30 Х/ф «Подранки» 15.15, 21.40 Х/с «Комиссар Рекс» 16.55 Х/ф «На чужом празднике» 18.15 Х/ф «Живые и мертвые» 23.20 Х/с «Чисто английские убийства» 01.05 Х/с «Есенин» 02.45 Киноляпы ТВ 1000 07.45 Х/ф «Дар» 09.50 Х/ф «Я завязал» 11.40 Х/ф «Вверх тормашками» 13.10 Х/ф «Дракула» 15.20 Х/ф «А вот и Полли!» 16.55 Х/ф «Унесенные» 18.30 Х/ф «Вверх тормашками» 20.00 Х/ф «Лучшее предложение» 22.10 Х/ф «12 лет рабства» 00.20 Х/ф «Шаг вперёд: Всё или ничего» 02.20 Х/ф «Линкольн для адвоката» 04.30 Х/ф «Я завязал» ТВ 1000 КИНО 06.20 Х/ф «Мелодия для шарманки» 08.50 Х/ф «Осенние заботы» 10.20 Х/ф «Олимпийская деревня» 11.50 Х/ф «Одинокая женщина желает познакомиться» 13.20 М/ф «Возвращение Буратино» 14.40 Х/ф «Гарпастум»

16.50 Х/ф «Внук Гагарина» 18.20 Т/ф «Шагал-Малевич» 20.20 Х/ф «СМЕРШ» 22.50 Х/ф «Темный мир: Равновесие» 00.40 Х/ф «Дом с башенкой» 02.10 Х/ф «Гамлет ХХI век» 04.50 Х/ф «Калачи» TV1000 ACTION 05.00 Х/ф «Красный пояс» 06.45 Х/ф «Тачка №19» 08.10 Х/ф «Портной из Панамы» 10.00 Х/ф «22 пули: Бессмертный» 11.55 Х/ф «Любовь вне правил» 13.50 М/ф «Побег с планеты Земля» 15.20 Х/ф «10000 лет до н.э.» 17.10 Х/ф «V» значит Вендетта» 19.25 Х/ф «Призраки» 21.00 Х/ф «Безумный Макс» 22.30 Х/ф «Тревожный вызов» 00.10 Х/ф «Призрачный гонщик 2» 01.50 Х/ф «Призраки» 03.25 Х/ф «Чужая игра» ТЕЛЕКЛУБ 21.00 Т/с «Ментовские войны» 22.00 Т/с «Последнее путешествие Синдбада» 23.00 Т/с «Мент в законе – 7» 00.00 Т/с «МУР есть МУР! – 3» 01.00 Т/с «Крот 2» 02.00 Т/с «Персона нон грата» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 08.00 Х/ф «Карьера Димы Горина» 10.00 Х/ф «Бич божий» 12.00 Х/ф «Продление рода» 14.00 Х/ф «Два Федора» 15.30 Т/с «Мираж» 17.00 Х/ф «Карнавал» 1 с. 18.30 Х/ф «Карнавал» 2 с. 20.00 Х/ф «Допинг для ангелов» 22.00 Х/ф «Сочинение ко Дню Победы» 00.00 Х/ф «Ботанический сад» 02.00 Х/ф «Рабочий поселок» 1 с.

03.30 Х/ф «Бальное платье» 05.00 Х/ф «Тетя Маруся» 1-2 с. TV XXI FILM 10.00, 18.00, 02.00 Х/ф «Кларисса» 11.50, 19.50, 03.50 Х/ф «Штрафбат» 4 с. 12.45, 20.45 Х/ф «1943: Встреча» 14.45, 22.45 Х/ф «В омуте лжи» 16.15, 00.15 Х/ф «Гидравлика» Q-TV 06.00 Игронавты 07.00, 14.30 М/ф «Фенбой и Чам Чам» 08.00, 18.00 М/ф «Губка Боб» 10.00, 16.00 М/ф «Турбо» 12.00 М/ф «Джордж из джунглей» 13.00 М/ф «Аватар» 20.00 М/ф «Гриффины» 21.00 М/ф «Симпсоны» 22.30 М/ф Американський папаша 23.30 М/ф «Южный Парк» ДЕТСКИЙ МИР 05.00, 11.00, 17.00 М/с «Книга джунглей» 05.30, 11.30, 17.30 М/ф «Кот в сапогах», м/ф «Переменка №4» 06.00, 12.00, 18.00 Т/с «Неизвестный солдат» 2 с. м/ф «Илья Муромец». «Илья Муромец и СоловейРазбойник» 07.30, 13.30, 19.30 М/с «Легенда о спящей красавице», м/ф «Рассеянный Джованни» 08.00, 14.00, 20.00 М/с «Приключения Незнайки и его друзей». «Как Знайка придумал воздушный шар» 08.50, 14.50 М/ф «Приключения жирафки» 09.00, 15.00 Х/ф «Бабушкин внук», м/ф «Обезьяна с острова Саругасима» 10.30, 16.30 М/с «Каникулы Болека и Лёлека». «Луна-парк», «За грибами». «Рекс». «Рекс – терапевт» 20.50 «Шишкин лес». «Вкусная микстура»

CBS DRAMA 05.45 Т/с «Судья Джуди» 06.10 Т/с «4400» 07.50 Т/с «Диагноз: убийство» 08.40, 16.10 Т/с «Джейк и Толстяк» 09.30, 14.30, 21.10 Т/с «Доктор Куин: Женщина-врач» 10.20, 13.40, 18.40 Т/с «Любовь и тайны Сансет Бич» 11.10 Т/с «Прежде, чем я попрощаюсь» 12.50, 20.20, 02.25 Т/с «Саванна» 15.20, 19.30, 22.50 Т/с «Твин Пикс» 17.00 Т/с «Увидимся» 22.00, 00.35 Т/с «Неприличное везение» 23.40, 01.30 Т/с «Узнай врага» DISCOVERY CHANNEL 06.00, 11.00 Эффект Карбонаро 06.55 Игра на жизнь 07.50, 13.00, 18.30 Как это устроено? 08.15 Золотая лихорадка 10.05, 19.00 Битва за недвижимость 12.00 Мотобитва 13.30, 18.00, 01.55 Как это сделано? 14.00, 23.00 Аквариумный бизнес 15.00 Разрушители легенд 16.00 Легендарный автомобиль 17.00 Махинаторы 20.00 Невероятный небоскреб 21.00 Сибирская рулетка 22.00 Аляска 00.00 Top Gear 01.00 Молниеносные катастрофы 01.25 Настоящие аферисты 02.20 Охотники за складами НЛО ТВ 06.00 «Разрушители мифов» 11.50 Х/ф «Икона» 15.00 Х/ф «Война» 17.10 Х/ф «Билокси блюз» 19.10 Х/ф «Морпехи» 21.20 Х/ф «Пианист»

МЕГА 06.00, 23.30 Загадки Вселенной 06.50, 00.20 Бандитский Киев 07.20 Поддельная история 08.10 Украина: забытая история 09.00, 14.00 В поисках истины 09.50 Д/ф «Город, который предали» 10.40, 19.10 В поисках приключений 11.30 Удивительная Лужица 12.20 Как захватить планету 13.10, 21.50 Выжить вопреки всему 14.50, 20.00 Правила жизни 15.40 Д/ф «Первый день войны» 16.30 Танки 17.20, 20.50 Герои ледяных дорог 18.20 Акулий пляж 22.40 Невероятный риф

00.00 Еловая субмарина 01.30 Х/ф «Включите северное сияние» 02.50 Музыкальная Ностальгия

НОСТАЛЬГИЯ 06.00 Элита страны Советов 06.50, 08.20, 09.40, 11.40 Музыкальная Ностальгия 07.20 Х/ф «По улице комод водили» 08.45 М/ф «Ба-бу-шка!» 09.00, 15.00, 21.00 Прошедшее ВРЕМЯ 10.00, 16.00 Рожденные в СССР 11.00 Я САМА 12.00 Пресс-экспресс 12.05, 12.40, 14.25, 15.40 Музыкальная Ностальгия 12.30 М/ф «День восьмой или первый» 13.00 Х/ф «Случай из следственной практики» 17.00, 17.35, 18.40, 20.20 Музыкальная Ностальгия 17.30 М/ф «Как казаки кулеш варили» 18.00 До и после... 19.00 Х/ф «Их знали только в лицо» 21.40, 23.00, 23.45, 01.10 Музыкальная Ностальгия 22.00 Колба времени 23.20 Атланты держат небо

VIASAT HISTORY 07.00 Д/с «Великое железнодорожное путешествие по Европе» 08.00, 19.00 Д/с «Как построить средневековый замок» 09.00, 16.20 Д/с «Воссоздавая историю» 09.55 Д/с «Викторианская ферма» 11.00, 21.55 Д/с «Великие памятники архитектуры» 12.35 Д/с «История Китая» 13.35, 17.15 Д/с «Музейные тайны» 14.30 Д/ф «Международный ядерный проект» 15.25 Д/с «Белая королева и ее соперницы» 18.10 Д/с «Затерянный мир Александра Великого» 20.05, 00.30 Д/с «Охотники за мифами» 21.00 Д/с «История римского Колизея» 23.25 Д/ф «Забытые царицы Египта» 01.25 Д/ф «Путь к войне: конец империи» 02.20 Д/ф «Барак Обама: большие надежды»

РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 05.30 Х/ф «Савва Морозов» 1 с. 07.10 Х/ф «Савва Морозов» 2 с. 08.50 Х/ф «С любовью, Лиля» 10.35 Х/ф «В созвездии быка» 12.20 Т/с «Склифосовский» 13.15 Х/ф «Снежная королева» 15.00 Х/ф «1814» 16.45 Х/ф «Свадьба» 18.40 Х/ф «Нежность» 19.55 Т/с «Склифосовский» 20.50 Х/ф «Львиная доля» 22.40 Х/ф «Искупление» 00.45 Х/ф «Дубровский»

Cхід 5.18 Захід 20.09 Світловий день 14.51

УТ-1 06.00 Итоги 06.20 От первого лица 07.20 На слуху 08.15, 23.00 Вертикаль власти 09.20 Х/ф «Белая птица с черной отметиной» 11.00 Торжества по случаю 70-летия Победы над фашизмом в Европе 12.35 Концерт «Нам есть, что защищать» 14.20 Д/ф «Владимир Кравчук. Меншенький». «Героям слава» 14.40 Свет 15.35 Д/ф «Семидесятники. Леонид Быков» 16.15 Книга ua 16.45 Х/ф «Украина в огне» 18.25 Д/ф «Александра Шулежко. Судьба праведницы» 19.00 Х/ф «Отец солдата» 21.00 Новости 21.40 Д/с «5 баксов.net» 21.55 Музыка достоинства 22.50 Суперлото 23.45 Концерт «30 лет вокруг смеха» 01.20 Музыкальное турне 02.20 Телеспектакль «Украденное счастье» ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.00 «Шесть кадров» 06.30, 19.30 ТСН 08.00, 08.30 М/с «Утиные истории» 08.55 «Светская жизнь» 10.00, 20.15 «Украинские сенсации» 11.00 «Мероприятия по празднованию Дня Победы» 12.30, 02.10 Х/ф «Процесс» 16.25 «Вечерний квартал в Греции» 18.30 «Рассмеши комика» 21.20 «Вечерний квартал в Греции 2 часть» 23.25 «Что? Где? Когда? 2015»

Схід 0.26. Захід 9.49. 21-й місячний день

00.30 Х/ф «Фальшивомонетчики» ТК «ИНТЕР» 05.20 Т/с «На безымянной высоте» 07.00 Марафон «Наша Победа» 11.00 Трансляция официальных мероприятий по случаю Дня Победы 12.30 Спецпроект. День Победы. Возвращение 13.30 Х/ф «В бой идут одни «старики» 15.00 Спецвыпуск. Жди меня. Встречи Победы 16.35 Т/с «В июне 1941 – го» 20.00 Подробности 20.30 Концерт «Победа. Одна на всех» 22.35 Т/с «Задания особой важности. Операция «Тайфун» 01.55 Х/ф «В августе 44-го» ICTV 05.55, 10.45, 12.45, 18.45 Факты 06.25 Мультфильмы 06.55, 01.55 Х/ф «Красные хвосты» 09.05 Х/ф «Дачная поездка сержанта Цыбули» 11.00 Торжественные мероприятия ко Дню Победы 13.25 Достало! 14.25 Секретный фронт 15.30 Гражданская оборона 16.40 Инсайдер 19.15 Чрезвычайные новости. Итоги 20.05 Х/ф «В бой идут одни «старики» 22.00 Х/ф «Операция «Валькирия» 00.10 Х/ф «Офицеры» 03.50 Х/ф «Флаги наших отцов» СТБ 06.40 Х/ф «Крепкий орешек» 08.00 «Караоке на Майдане» 09.00 «Все буде смачно!» 11.00 «Заходи з відзначення Дня Перемоги. Марш військових оркестрів» 12.40 Х/ф «У Бога свои планы» 14.40, 21.50 Т/с «Коли ми вдома»

Водолій

15.00 Х/ф «Кровь не вода» 19.00 «Україна має талант! – 7. Финал» 23.10 «Давай поговорим про секс 2» 01.10 Х/ф «Баллада о солдате» 02.40 Х/ф «Два капитана» НОВЫЙ КАНАЛ 06.00 Kids Time 06.03 М/с «Губка Боб Квадратные штаны» 07.30 Kids Time 07.35 Уральские пельмени 09.30 Т/с «Библиотекари» 19.15 М/ф «Большое путешествие» 21.00 Х/ф «Перл Харбор» 23.45 Х/ф «Гитлер, капут» 01.45 Х/ф «Шутки в сторону» ТЕТ 06.00 М/с «Смурфики» 06.20 Х/ф «В поисках капитана Гранта» 07.30 Лентяево 08.30 М/с «Смешарики» 09.00 Мультик с Лунтиком 09.40 М/с «Даша-следопыт» 10.05 М/с «Вперед, Диего, вперед!» 10.35 М/с «Эскимоска» 10.45 М/с «Микки Маус» 10.55 М/с «Фиксики» 11.15 М/ф «Пингвиненок Джаспер: путешествие на край света» 12.50 М/ф «Правдивая история кота в сапогах» 14.15 Х/ф «Загадай желание» 16.00 Х/ф «Марли и я 2» 18.00 Х/ф «Солт» 20.00 Виталька 21.35 Страна У 22.00 Т/с «Два отца и два сына» 00.00 Х/ф «Андеграунд» 02.40 БарДак ТК «УКРАИНА» 06.15, 07.10 Т/с «Ангелы войны» 07.00, 11.00, 15.00, 19.00 События 10.00 Звездный путь. Суббота 11.40 Х/ф «Весна на Заречной улице» 13.30, 15.20 Т/с «Дом спящих красавиц»

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ «2+2» 06.00 Мультфильм 08.00 Х/ф «Железная сотня» 10.00 Т/с «Ментовские войны-5» 18.00 Х/ф «Глубина» 20.00 Х/ф «Крепкий орешек-4» 22.30 Х/ф «В белом плену» 00.35 Х/ф «Воздушный охотник» 02.15 Х/ф «Легенда о княгине Ольге» ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 07.40, 09.30 Мультфильм СССР 07.10, 09.00 Top shop 10.40, 00.00 Смешные люди 12.10, 23.30 Кривое зеркало 12.35 Х/ф «Усатый нянь» 13.55 Х/ф «Акваланги на дне» 15.25 Х/ф «Подвиг Одессы» 17.45 Х/ф «А зори здесь тихие...» 21.05 Х/с «Заяц, жареный по-берлински» 01.25, 01.50 Своя роль 02.30 Саундтреки ТВ 1000 06.30 Х/ф «А вот и Полли!» 08.20 Х/ф «Унесенные» 10.00 Х/ф «Джейн Эйр» 12.15 Х/ф «Золотой Компас» 14.10 Х/ф «Мой парень – псих» 16.15 Х/ф «Слова» 18.00 Х/ф «Самый пьяный округ в мире» 20.00 Х/ф «Прерванная жизнь» 22.05 Х/ф «Иллюзия обмана» 00.05 Х/ф «Тайное влечение» 02.00 Х/ф «На дороге» 03.55 Х/ф «Гуманитарные науки» 05.30 Х/ф «Путешествие к Центру Земли» ТВ 1000 КИНО 06.20 Х/ф «Храни меня, мой талисман» 07.55 Х/ф «Дом с башенкой» 09.40 Х/ф «Аты-баты, шли солдаты..»

11.20 М/ф «Как поймать перо Жар-Птицы» 12.40 Х/ф «Верность» 14.20 Х/ф «На свете живут добрые и хорошие люди» 16.10 Х/ф «Паршивые овцы» 18.25 Х/ф «Спираль» 20.20 Х/ф «Ангелы войны» 22.00 Х/ф «Про жену, мечту и еще одну...» 23.20 Х/ф «Домсбашенкой» 00.50 Х/ф «Совсем не простая история» 02.50 Х/ф «Высота 89» 04.45 Х/ф «Два капитана» TV1000 ACTION 05.00 Х/ф «Два мира» 06.50 Х/ф «10000 лет до н.э.» 08.45 Х/ф «Замкнутый круг» 10.30 Х/ф «Призраки» 12.10 Х/ф «Гаттака» 14.00 Х/ф «22 пули: Бессмертный» 16.00 Х/ф «Безумный Макс» 17.30 Х/ф «Инкассатор» 19.05 Х/ф «Игра Эндера» 21.00 Х/ф «Безумный Макс 2» 22.40 Х/ф «Посейдон» 00.25 Х/ф «Гаттака» 02.15 Х/ф «Детоксикация» ТЕЛЕКЛУБ 21.00 Т/с «Ментовские войны» 22.00 Т/с «Последнее путешествие Синдбада» 23.00 Т/с «Мамочка, я киллера люблю!» 00.00 Т/с «МУР есть МУР! – 3» 01.00 Т/с «Крот 2» 02.00 Т/с «Персона нон грата» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 08.00 Х/ф «Допинг для ангелов» 10.00 Х/ф «Сочинение ко Дню Победы» 12.00 Х/ф «Ботанический сад» 14.00 Х/ф «Рабочий поселок» 1 с. 15.30 Х/ф «Бальное платье» 17.00 Х/ф «Тетя Маруся» 1 с. 18.30 Х/ф «Тетя Маруся» 2 с.

20.00 Х/ф «Женя, Женечка и «Катюша» 22.00 Х/ф «Сошедшие с небес» 00.00 Х/ф «Шельменкоденщик» 02.00 Х/ф «Рабочий поселок» 2 с. 03.30 Х/ф «Люблю, жду. Лена» 05.00 Х/ф «Копилка». 1 с. 06.30 Х/ф «Копилка». 2 с. TV XXI FILM 10.00, 18.00, 02.00 Х/ф «Поющие под дождем» 11.50, 19.50, 03.50 Х/ф «Штрафбат» 5 с. 12.40, 20.40 Х/ф «Отец солдата» 14.15, 22.15 Х/ф «Защита Лужина» 16.05, 00.05 Х/ф «Сердце мое – Астана» Q-TV 06.00 Ігронавти 07.00 М/ф «Каспер и друзья» 08.00 М/ф «Защитники снов» 09.00, 14.00 М/ф «Драконы» 10.00, 16.00 М/ф «Турбо» 12.00, 15.00 М/ф «Фенбой и Чам Чам» 12.30 М/ф «Аватар» 18.00 Игронавты 18.30 М/ф «Симпсоны» 21.00 М/ф «Футурама» 23.00 М/ф «Южный Парк» ДЕТСКИЙ МИР 05.00, 11.00, 17.00 Т/с «Чародей: Страна Великого Дракона» 05.30, 11.30, 17.30 М/ф «Маленькая колдунья», м/ф «Хитрые старушки» 06.00, 12.00, 18.00 Т/с «Неизвестный солдат» 3 с. м/ф «Ивашка из дворца пионеров». «Охота» 07.30, 13.30, 19.30 «Лапы, крылья и Хвосты». «Про огонь». «Сто чудес света». «Симбиоз» 08.00, 14.00, 20.00 М/с «Приключения Незнайки и его друзей». «Незнайка в Зеленом городе», м/ф «Слоненок-турист». «Разные колеса»


НТН 05.00 Т/с «Немец» 11.30 «Речовий доказ» 12.00 «Главный свидетель» 12.55 «Случайный свидетель» 13.30 «Правда жизни. Рожденные в рубашке» 14.00 Т/с «Тайны следствия – 9» 19.30 Т/с «Женщины на грани» 23.00 Х/ф «Вызов» 01.25 Т/с «Перевозчик» 02.55 Х/ф «Подвиг Одессы» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.40, 17.35 Машина времени 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00 Время новостей 07.20, 22.20, 23.20, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30 Время. Важно 07.35 Клуб 700 08.35 Не первый взгляд 09.15 Мамина школа 09.35 Укравтоконтинент 09.50 Завтрак с Искрой 10.31 Прообраз с Натальей Фицыч 11.10 Хроника недели. Мир 11.35 Мастера Ремонта 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 Время новостей 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30 Время. Важно 13.10 Драйв 14.35 Хроника дня 15.35 Кабинеты 16.17 Палата 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00 Время новостей 17.15 Миграционный вектор 17.30, 18.30, 19.30, 22.30, 23.30 Время. Важно 18.05 Местное время 18.35 Финансовая неделя 19.35, 20.15, 20.35 Украина – прежде всего! 20.30 Время важно 21.10, 00.35 Большая политика 21.35 Окно в Америку 22.00, 23.00, 00.00 Время новостей 22.35 Невыдуманные истории 22.50 Игра интересов 23.35 История успеха 00.30 Время. Важно

ТОНИС 06.00 Х/ф «Жди меня» 07.30 «Социальный пульс» 07.50 Концерт «Весна пришла» 10.00, 20.00 Апокалипсис: вторая мировая война 11.15, 18.00 «Человек года-2014» 14.00 Вперед на Олимп! 15.00 Невероятные путешествия 16.00 Концерт «Мои года – мое богатство» 17.50 «Кумиры» 21.00 «Андрей Ромоданов: «Проза и поэзия мозга» 22.00 «Родион Нахапетов: от Пятихаток до Голливуда» 23.00 «Милен Демонжо. Миледи с украинскими корнями» 00.00 «Выходной, после полуночи» 01.00 «Красивые и амбициозные» 01.50 Х/ф «Вся президентская рать»

19.15 М/ф «Астерикс и Обеликс завоевывают Америку» 20.50 М/ф «Астерикс и Обеликс: Большая драка» 22.20 Т/с «Сверхъестественное» 00.00 Т/с «Красавица и чудовище» 01.30 Ночная жизнь

КИЕВСКАЯ РУСЬ 06.00, 06.45, 16.35 Мультфильм 06.30 День ангела 06.35 Грани 07.05, 18.00, 21.10 Чтобы помнили 07.50, 10.00, 17.10, 20.30 Архивы истории 08.20, 17.50 Т/ф «Двум смертям назло» 08.30 «Телемагазин «Соната» 09.30, 13.15 Родительские советы 09.45, 10.45 Эксклюзив для семьи 10.30, 18.45 Т/ф «Матьмачеха» 11.00 Ювелирный магазинчик 12.45, 18.55 Обзор международных новостей 13.30, 22.30 Ювелир 16.10, 01.50 Д/ф «Без слез» 19.25 Х/ф «Последнее метро» 2 с. 21.00 На сон грядущим 22.00 Архивы истории 00.30 Попурри 00.50 Телечат

ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30 Док. фильм 07.10, 12.40, 21.05 Телегазета 07.15, 05.00 На розi вулиць 07.50, 15.15 Мультфiльм 08.00 Контакт 09.00 Здоров’я плюс 09.15 Шкiльний альбом 09.35 Iнтерклас 09.50, 13.20, 19.15 Мiркувалки 10.00, 17.20, 03.00 Золота колекцiя кiно 11.20 Мiсто майстрiв 11.35, 20.00 Гра долi 11.50 Афiша 12.00 Мiсто 12.45, 22.30 VIP стажер 13.15, 17.00 На землi на рiднiй… 13.30, 02.00 Професiйнi iгри 14.00 Профайл 14.30 Книжкова полиця 15.00 Вiд зупинки до зупинки 16.00 Щоденник для батькiв 16.30, 02.30 Цивiлiзацiя INCOGNITA 17.05, 20.20 Епiзоди колишнього 17.10 Телегазета 19.00 Телеспортклуб 19.30 Бесiди про вiчне 20.15 Я пам‘ятаю 20.30, 01.30 Мiсто. Тиждень 21.10 Алея слави 21.40 Близькi подорожi 22.00 ARTiCOOL 22.55 Т/с «Аеропорт 2» 04.30, 05.30 Музичний калейдоскоп

K1 06.00 Богини эфира 06.30 TOP SHOP 07.40 А знаете ли вы, что... 08.10 Званый ужин 11.00 Рецепты счастья. Новая история 12.00 М/ф «Шевели ластами, Сэмми» 13.25 Файна Юкрайна 14.20 Орёл и Решка 18.15 Орёл и Решка. Неизведанная Европа

11 КАНАЛ 06.00 Мульты. Мультфильмы 07.00 Новости 11 канала 07.30 Мой малыш 08.00 Х/ф «Железная сотня» 10.00, 16.00 Т/с «Ментовские войны-5» 14.00 Никополь сегодня 14.30 Просто собака 15.00 О рыбалке всерьез 15.30 Автострасти 18.00 Х/ф «Глубина» 20.00 Х/ф «Крепкий орешек-4» 22.30 Х/ф «В белом плену» 00.35 Х/ф «Воздушный охотник»

ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 08.50, 14.50 Х/ф «Димка рассердился» 09.00, 15.00 Сказка «Детство Бемби», м/ф «Сестрица Аленушка и братец Иванушка» 10.30, 16.30 «Уроки хорошего поведения». «Утренняя зарядка». «Веселое новогоднее путешествие» 20.50 «Шишкин лес». «В ожидании чуда» CBS DRAMA 05.45 Т/с «Судья Джуди» 06.10 Т/с «4400» 07.00 Т/с «Тайны отца Даулинга» 07.50 Т/с «Джейк и Толстяк» 12.00 Т/с «Новая сумеречная зона» 12.50 Т/с «Новое дело детектива Гаррисона» 14.30 Т/с «После землетрясения» 16.10 Т/с «Благословенный незнакомец» 17.50 Т/с «Твин Пикс» 22.00 Т/с «Остров Харпера» 23.40 Т/с «Неприличное везение» DISCOVERY CHANNEL 06.00 Как это устроено? 06.25 Реальные дальнобойщики 07.20 Золотая лихорадка 09.10, 02.50 Сокровища из кладовки 10.05, 22.00 Охотники за реликвиями 10.35, 22.30 Охотники за реликвиями – ломбард 11.00 Экстремальные коллекционеры 12.00 Гаражная команда 13.00, 23.00 Махинаторы 14.00 Уличные гонки 15.00 Дома на деревьях 16.00 Мастер по созданию бассейнов 17.00 Аквариумный бизнес 18.00 Морпех Дуг 20.00 Один день в Освенциме 21.00 Звездное выживание с Беаром Гриллсом 00.00 Остров с Беаром Гриллсом 01.00 Быстрые и громкие 01.55 Невероятный небоскреб

НЛО ТВ 06.00, 08.50 Comedy Club 07.25 Comedy Club. Эксклюзив 09.45 «Разрушители мифов» 10.45 Тревел-шоу «Еврочекин» 11.35 Comedy Woman 12.30 Х/ф «Война» 14.50 Х/ф «Билокси блюз» 16.50 Квест-шоу «На всех парах» 17.50 Т/с «Универ. Новая общага» 19.10 Х/ф «Безумный спецназ» 21.00 Мамахохотала шоу 22.00 Х/ф «Бесславные ублюдки» МЕГА 06.00 Сокровище 06.50 В поисках истины 08.30 Д/ф «Первый день войны» 09.20 Д/ф «Город, который предали» 10.10 Д/ф «Битва за Киев» 11.00, 20.30 Танки 14.00 Невероятный риф 17.00 В поисках приключений 18.40 Искатели 00.30 Украина: забытая история 01.20 Криминал: великие тайны 02.50 Тайны века НОСТАЛЬГИЯ 06.00 Пресс-экспресс 06.05, 06.40, 08.25, 09.40 Музыкальная Ностальгия 06.30 М/ф «День восьмой или первый» 07.00 Х/ф «Случай из следственной практики» 09.00, 15.00 Прошедшее ВРЕМЯ 10.00, 19.00 Рожденные в СССР 11.00, 11.35, 12.40, 14.20 Муз.Ностальгия 11.30 М/ф «Как казаки кулеш варили» 12.00, 18.00 До и после... 13.00 Х/ф «Их знали только в лицо» 15.40, 17.00, 17.45, 18.45 Муз. Ностальгия 16.00 Колба времени

17.20 Атланты держат небо 20.00, 20.40, 21.55, 23.40 Музыкальная Ностальгия 20.30 М/с «Болек и Лелек» 21.00 Было ВРЕМЯ 22.20 Х/ф «Аты-баты, шли солдаты» 00.00 Элита страны Советов 00.50, 02.20 Музыкальная Ностальгия 01.20 Х/ф «По улице комод водили» 02.45 М/ф «Ба-бу-шка!» РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 06.20 Х/ф «Снежная королева» 08.10 Х/ф «1814» 09.50 Х/ф «Свадьба» 11.45 Х/ф «Нежность» 13.05 Х/ф «Львиная доля» 14.55 Х/ф «Искупление» 17.00 Т/с «Десантура. Никто кроме нас» 20.50 Х/ф «Край» 22.55 Х/ф «Свои» 00.50 Х/ф «В созвездии быка» 02.25 Х/ф «Снежная королева» VIASAT HISTORY 07.00, 10.55, 18.30 Д/с «История римского Колизея» 08.00 Д/с «Команда времени» 09.00 Д/с «Великий подвиг шахтеров в Первой мировой войне» 09.50, 16.00 Д/с «Дома георгианской эпохи» 11.50, 17.00, 01.00 Д/с «Великие памятники архитектуры» 13.20, 21.05 Д/с «Охотники за мифами» 14.10, 23.00 Д/ф «Анна Болейн. Расплата за величие» 15.10 Д/с «Выдающиеся женщины мировой истории» 19.20 Д/с «Воссоздавая историю» 20.15, 02.35 Д/с «Загадочные авиакатастрофы ВОВ» 22.00 Д/с «Секретные операции» 00.00 Д/с «Музейные тайны» 08.40 Поеди

Неділя, 10 травня Cхід 5.16 Захід 20.11 Світловий день 14.55

«КРИВОРОЖЬЕ» 09:00 Кабмин на связи 09:25 Календарь событий 09:45 Поколение ХХI 19:00 День за днем 19:30 Моя профессия 19:45 Актуальный репортаж УТ-1 Воскресенье, 10 Мая УТ-1 06.05 Мир православия 06.40 Спецпроект «Помним. Побеждаем» 08.40 Тепло.ua 09.15 Как это? 09.35 Кто в доме хозяин? 09.55 Сказки Лирника Саши 10.05 Мультфильм 10.15 Школа Мэри Поппинс 10.40 Хочу быть 11.05 Музыкальная академия Junior 12.25 Х/ф «Отец солдата» 14.25 Фольк-music 16.00 Д/ф «Александра Шулежко. Судьба праведницы» 16.40 Д/ф «Серебряная земля. Карпатская республика» 18.05 Театральные сезоны 18.45 Х/ф «Далеко от окна» 21.00 Новости 21.40 Первая колонка 22.05 Музыка достоинства 23.00 День ангела 00.05 Концерт «Мама, вечная и любимая» 01.20 Музыкальное турне 02.20 Телеспектакль «Пора желтой листвы» ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.00 Х/ф «Вечерняя сказка» 07.35 Мультфильм 08.00, 08.35 М/с «Утиные истории» 09.00 «Лото-Забава» 09.40 М/ф «Эскимоска – 2: приключения в Арктике» 09.45 «Маша и медведь» 10.15 ТСН 11.00 «Мир наизнанку: Латинская Америка» 12.10 «Инспектор Фреймут 2» 13.25 «Четыре свадьбы 4» 14.50 Х/ф «Семейный

Схід 1.09. Захід 10.57. 22-й місячний день

бизнес» 17.50 Х/ф «Легок на помине» 19.30 «ТСН-неделя» 21.00 «Голос страны 5» 23.15 Х/ф «План побега» 01.15 Х/ф «Совесть» 02.50 Х/ф «Чтец» ТК «ИНТЕР» 06.00 Мультфильм 06.30, 20.00 Подробности 07.00 Х/ф «В бой идут одни «старики» 08.35 Удачный проект 09.25 Готовим вместе 10.20 Орел и Решка. Юбилейный сезон 11.20 Т/с «В июне 1941 – го» 15.30 Концерт «Победа. Одна на всех» 18.10, 20.30 Т/с «Приказано уничтожить. Операция «Китайская шкатулка» 22.20 Х/ф «Английский пациент» 01.25 Т/с «Задания особой важности. Операция «Тайфун» ICTV 06.55, 12.45 Факты 07.25 М/с «Муча Луча» 08.15 Звезда U-Tube 10.10 Смотреть всем! 11.10, 13.00 Т/с «Шеф-2» 16.50 Х/ф «В бой идут одни «старики» 18.45 Факты недели 19.50 Х/ф «Воздушный маршалл» 21.50 Х/ф «Серые» 00.00 Х/ф «Неизвестный» 02.00 Х/ф «Письма с Иводзимы» 04.15 Т/с «Игра в ложь» СТБ 06.05 Х/ф «Они сражались за Родину» 09.00 «Все буде смачно!» 11.15 «Караоке на Майдане» 12.10 Х/ф «Позднее раскаяние» 16.05 «Україна має талант! – 7» 19.00 «Битва экстрасенсов» 20.40 «Один за всех» 21.55 «Детектор лжи 7» 23.10 «Я соромлюсь свого тіла 2» 01.05 Х/ф «Летят журавли» 02.45 Х/ф «Крепкий орешек»

Водолій

НОВЫЙ КАНАЛ 06.00 Kids Time 06.03 М/с «Губка Боб Квадратные штаны» 07.55 М/с «Кунг-фу Панда: Легенды крутости» 10.10 М/с «Истории Тома и Джерри» 12.05 М/ф «Большое путешествие» 13.50 Kids Time 13.50 Х/ф «Такси» 15.45 Х/ф «Такси 2» 17.30 Х/ф «Такси 3» 19.05 Х/ф «Такси 4» 21.00 Х/ф «2012» 00.10 Х/ф «Охота за сокровищами» 02.20 Х/ф «Гитлер, капут» ТЕТ 06.00 М/с «Смурфики» 06.20 М/ф «Незнайка и Баррабасс» 07.30 Лентяево 08.30 М/с «Смешарики» 09.00 Мультик с Лунтиком 09.40 М/с «Даша-следопыт» 10.05 М/с «Вперед, Диего, вперед!» 10.35 М/с «Эскимоска» 10.45 М/с «Микки Маус» 10.55 М/с «Фиксики» 11.15 М/ф «Правдивая история кота в сапогах» 12.40 М/ф «Барби: Академия принцесс» 14.15 Х/ф «Марли и я 2» 16.15 Х/ф «Загадай желание» 18.00 Х/ф «Свидетель на свадьбе» 20.00 Виталька 21.00 Страна У 22.00 Т/с «Два отца и два сына» 00.00 Х/ф «Домик с башенкой» 01.25 Даешь молодежь! 02.40 БарДак ТК «УКРАИНА» 06.00, 07.20 Т/с «Незламна» 06.40 События 10.00 Т/с «Танкисты своих не бросают» 14.00 Моя новая жизнь 15.00, 20.00 Т/с «Врачиха» 19.00 События недели с Олегом Панютой 23.50 Великий футбол 01.30 Т/с «Шаман 2» НТН 05.05 «Речовий доказ» 05.35 «Легенды уголовного розыска»

06.05 Т/с «Тайны следствия – 9» 11.30 «Легенды уголовного розыска». Истребители беглых зэков 12.00 «Агенты влияния» 12.50, 22.50 «Случайный свидетель» 13.00 Х/ф «Враг у ворот» 15.20 Т/с «Паутина – 7» 23.00 «Главный свидетель» 00.00 Х/ф «Нашествие тараканов» 01.45 Х/ф «8 мм – 2» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.30 Местное время 06.40, 11.10 Машина времени 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00 Время новостей 07.20, 08.15, 22.15, 23.20, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30 Время. Важно 07.35 Клуб 700 08.35 Феерия путешествий 09.10, 14.35 Большая политика 09.35, 00.35 Окно в Америку 09.50 Завтрак с Искрой 10.10 Граница Государства 10.35, 22.35 Кино с Я. Соколовой 11.35 Технопарк 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 Время новостей 12.15 Модное здоровье 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30 Время. Важно 13.15 Хроника недели. Мир 13.35 Диалоги с Патриархом 14.15 Хроника недели 15.35 Прообраз с Натальей Фицыч 16.10, 16.40, 17.10, 17.35 «Одна семья» 17.00, 18.00, 19.00, 22.00, 23.00 Время новостей 17.30, 18.25, 20.30, 22.30, 23.30 Время. Важно 18.30 Окно в Европу 19.25, 20.35 Украина – прежде всего! 21.00 Время: итоги недели 21.40 Время-Тайм 22.20 Территория закона 23.35 Финансовая неделя 00.00 Время новостей 00.30 Время. Важно ТОНИС 05.50 Родом из Украины. Памяти Петра Тодоровского 06.20 Х/ф «Радуга» 07.45 «Вдохновение» 10.00, 20.00 Апокалипсис: вторая мировая война

11.15, 18.00 «Человек года-2014» 14.00 «Дневник для родителей» 15.00 Невероятные путешествия 16.00 Концерт «Мама, вечная и любимая» 17.20 «Модные истории» 21.00 «Цивилизация incognita» 21.15 «Кумиры» 21.35 «Светские хроники» 22.00 Х/ф «Вся президентская рать» 00.45 «Выходной, после полуночи» 01.45 «Красивые и амбициозные» КИЕВСКАЯ РУСЬ 06.00, 17.10 Мультфильм 06.30 День ангела 06.35 Грани 06.45, 08.15, 10.00, 13.00 Просто вкусно 07.00 М/ф «Мария-Мирабелла» 08.30 «Телемагазин «Соната» 09.30, 13.15 Родительские советы 09.45, 10.45 Эксклюзив для семьи 10.30, 00.30 Попурри 11.00 Ювелирный магазинчик 12.45, 18.45 Попутчик 13.30, 22.30 Ювелир 16.10, 01.50 Д/ф «Инокиня» 17.30 Обзор международных новостей 18.00, 21.10 Чтобы помнили 18.50 Х/ф «Последнее метро» 21.00 На сон грядущим 22.00 Архивы истории 00.50 Телечат K1 06.00 Богини эфира 06.30 TOP SHOP 07.40 А знаете ли вы, что... 08.20 Рецепты счастья. Новая история 09.20 М/ф «Мухнём на Луну» 11.00 М/ф «Шевели ластами, Сэмми» 12.40 Рассмеши комика 13.35 Файна Юкрайна 14.00 Орёл и Решка 15.50 Орёл и Решка. Неизведанная Европа 16.50 М/ф «Астерикс и Обеликс завоевывают Америку» 18.15 Вечерний квартал 20.00 Х/ф «Кейт и Лео» 22.20 Т/с «Сверхъестественное» 00.00 Т/с «Красавица и чудовище»

01.30 Ночная жизнь 11 КАНАЛ 06.00 Мульты. Мультфильмы 06.20, 08.00 Новое Сумасшедшее видео по-украински 07.00 Насправді 07.30 Мой сад 08.45 Храбрые сердца 11.00 Люстратор 7.62 12.00 ДжеДАИ 13.00 Бушидо 14.15 Проте 14.45 Дело вкуса 15.15 Новости недели 15.45, 23.10 Игра без правил 16.50 23 Тур ЧУ. Карпаты – Черноморец 19.15 23 Тур ЧУ. Днепр – Заря 21.30 Профутбол 23.30 Х/ф «Глубина» 01.30 Х/ф «Воздушный охотник»

13 • ТЕЛЕБАЧЕННЯ • «Червоний гірник» №32 (21555) • Четвер, 30 квітня 2015 року

18.00, 19.40 Т/с «Незламна» 22.20 Фильм о фильме «Незламна» 23.10 Т/с «Переводчик» 02.50 События

ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30 Контакт 07.00 Мультфiльм 07.15, 15.35, 20.15 Мiркувалки 07.25 На землi на рiднiй… 07.30, 12.00, 20.30 Мiсто. Тиждень 08.05, 12.40, 16.30, 21.05 Телегазета 08.10, 18.15, 04.00 Цивiлiзацiя INCOGNITA 09.00 Алея слави 09.30, 16.35 Золота колекцiя кiно 11.05 Шкiльний альбом 11.20, 14.10, 22.40, 04.45 Гра долi 11.35 Iнтерклас 11.50 Док. фильм 12.45 Книжкова полиця 13.15 Бесiди про вiчне 13.45, 03.30 Професiйнi iгри 14.40 VIP стажер 15.00 Телеспортклуб 15.15 Здоров’я плюс 15.45, 19.00 Близькi подорожi 16.00 Щоденник для батькiв 18.30 Спецпроект пам’ятi загиблих вiйськових «Поiменно» 18.55 Я пам‘ятаю 19.15 ARTiCOOL 19.45 Мiсто майстрiв 20.00 Вiд зупинки до зупинки 21.10, 02.30 Хiт-парад «На всi 100» 22.00 Резонанс 22.20 Профайл 23.00 Вiкенд-експрес 23.30 Т/с «Аеропорт 2» 04.30 Улюблена робота 05.00 Музичний калейдоскоп

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.20, 07.30 Сумасшедшее видео 07.00 Журнал Лиги Чемпионов УЕФА 2014-2015 08.45 Храбрые сердца 11.00 Люстратор 7.62 12.00 ДжеДАИ 13.00 Бушидо 15.45, 23.10 Игра без правил 16.50 23 Тур ЧУ. Карпаты – Черноморец 19.15 23 Тур ЧУ. Днепр – Заря 21.30 Профутбол 23.30 Х/ф «Глубина» 01.30 Х/ф «Воздушный охотник» ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 07.40, 09.30 Мультфильм СССР 07.10, 09.00 Top shop 10.00, 00.20 Смешные люди 11.25, 23.55 Кривое зеркало 11.50 Х/ф «Живые и мертвые» 15.20 Х/с «Блокада» 21.25 Х/с «Заяц, жареный по-берлински» 01.50, 02.15 Своя роль 02.55 Киноляпы ТВ 1000 07.00 Х/ф «Золотой Компас» 08.50 Х/ф «Тереза Д» 10.40 Х/ф «Все самое лучшее» 12.15 Х/ф «Путешествие к Центру Земли» 13.45 Х/ф «Прерванная жизнь» 15.50 Х/ф «Лучшее предложение» 18.00 Х/ф «Прекрасные создания» 20.00 Х/ф «Линкольн для адвоката» 21.55 Х/ф «Что-то не так с Кевином» 23.50 Х/ф «Комната страха» 01.40 Х/ф «Джейн Эйр» 03.40 Х/ф «Все самое лучшее» ТВ 1000 КИНО 06.20 Х/ф «На перепутье»

08.20 Х/ф «Внук Гагарина» 09.55 Х/ф «Совсем не простая история» 12.05 Х/ф «Военно-полевой роман» 13.50 Х/ф «Баллада о бомбере» 17.00 Х/ф «Ангелы войны» 18.40 Х/ф «Разрешите тебя поцеловать... отец невесты» 20.20 Х/ф «Брестская крепость» 22.40 Х/ф «Искупление» 00.50 Х/ф «СМЕРШ» 03.10 Х/ф «Огни притона» 05.05 Х/ф «С любимыми не расставайтесь» TV1000 ACTION 05.40 Х/ф «Шелк» 07.40 М/ф «Побег с планеты Земля» 09.20 Х/ф «Детоксикация» 11.00 Х/ф «Гаттака» 12.50 Х/ф «Инкассатор» 14.20 Х/ф «Посейдон» 16.00 Х/ф «Безумный Макс 2» 17.40 Х/ф «Отчим» 19.30 Х/ф «Тревожный вызов» 21.00 Х/ф «Безумный Макс 3: Под куполом грома» 23.00 Х/ф «Паркер» 01.00 Х/ф «Побудь в моей шкуре» 03.00 Х/ф «Отчим» ТЕЛЕКЛУБ 21.00 Т/с «Ментовские войны» 22.00 Т/с «Возвращение Синдбада» 23.00 Т/с «Мамочка, я киллера люблю!» 00.00 Т/с «Штрафбат» 01.00 Т/с «Литовский транзит» 02.00 Т/с «Персона нон грата» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 08.00 Х/ф «Женя, Женечка и «Катюша» 10.00 Х/ф «Сошедшие с небес» 12.00 Х/ф «Шельменкоденщик» 14.00 Х/ф «Рабочий поселок» 2 с.

15.30 Х/ф «Люблю, жду. Лена» 17.00 Х/ф «Копилка». 1 с. 18.30 Х/ф «Копилка». 2 с. 20.00 Х/ф «Воскресный папа» 22.00 Х/ф «В старых ритмах» 00.00 Х/ф «Бакенбарды» 02.00 Х/ф «Светлый путь» 03.35 Х/ф «Дом свиданий» 05.00 Х/ф «Таланты и поклонники» 06.30 Т/с «Долгая дорога в дюнах» TV XXI FILM 10.00, 18.00, 02.00 Х/ф «Турецкий для начинающих» 11.50, 19.50, 03.50 Х/ф «Штрафбат» 6 с. 12.45, 20.45 Х/ф «Женщины агенты» 14.45, 22.45 Х/ф «Королевство полной луны» 16.20, 00.20 Х/ф «Письмо незнакомки» Q-TV 06.00 Ігронавти 07.00 М/ф «Каспер и друзья» 08.00 М/ф «Защитники снов» 09.00, 14.00 М/ф «Драконы» 10.00, 16.00 М/ф «Турбо» 12.00, 15.00 М/ф «Фенбой и Чам Чам» 12.30 М/ф «Аватар» 18.00 Игронавты 18.30 М/ф «Симпсоны» 21.00 М/ф «Футурама» 23.00 М/ф «Южный Парк» ДЕТСКИЙ МИР 05.00, 11.00, 17.00 Т/с «Чародей: Страна Великого Дракона» 05.30, 11.30, 17.30 М/ф «Ореховый прутик», м/ф «Чинк» 06.00, 12.00, 18.00 М/ф «Конек-Горбунок», м/ф «Страшный, серый, лохматый». «Золотой мальчик». «Почему ушел котенок?» 07.30, 13.30, 19.30 «Лапы, крылья и Хвосты». «Про животных из русских сказок». «Сто чудес света»

08.00, 14.00, 20.00 М/с «Приключения Незнайки и его друзей». «Незнайка встречается с друзьями» 08.50, 14.50 М/ф «Лисичка со скалочкой» 09.00, 15.00 Сказка «Юность Бемби», м/ф «Опять двойка». «Стихи с бегемотами» 10.30, 16.30 «Уроки хорошего поведения». «Утренняя зарядка». «Уроки доброты», м/ф «Заяц, который любил давать советы» 20.50 «Шишкин лес». «Волшебная бумага» CBS DRAMA 05.45 Т/с «Судья Джуди» 06.10, 12.00 Т/с «Новая сумеречная зона» 07.00 Т/с «Тайны отца Даулинга» 07.50 Т/с «Любовь и тайны Сансет Бич» 12.50 Т/с «Святилище» 14.30 Т/с «Прежде, чем я попрощаюсь» 16.10 Т/с «Кровавая река» 17.50 Т/с «Голубая кровь» 19.30 Т/с «Доктор Куин: Женщина-врач» 22.00 Т/с «Остров Харпера» 23.40 Т/с «Узнай врага» DISCOVERY CHANNEL 06.00 Как это устроено? 06.25, 08.15, 01.55 Аляска 07.20 Невероятный небоскреб 09.10, 15.00 Звездное выживание с Беаром Гриллсом 10.05 Аквариумный бизнес 11.00 Мастер по созданию бассейнов 12.00 Дома на деревьях 13.00, 21.00 А ты бы выжил? 14.00, 22.00 Беар Гриллс 18.00 Золотая лихорадка 20.00 Реальные дальнобойщики 23.00 Быстрые и громкие 00.00 Гаражная команда 01.00 Экстремальные коллекционеры НЛО ТВ 06.00, 08.30 Comedy Club 07.15 Comedy Club. Эксклюзив

09.30 «Разрушители мифов» 10.25 Мамахохотала шоу 11.25, 19.50 Comedy Woman 12.20 Х/ф «Майор Пэйн» 14.10 Т/с «Наша Russia» 16.20 Тревел – шоу «Еврочекин» 17.20 Т/с «Универ. Новая общага» 22.40 «Пападос-шоу» 23.10 М/с «Биба и Боба» 23.20 «Не спать»

21.30 Х/ф «Кооператив «Политбюро», или будет долгим прощание» 23.30 М/ф «Как казаки в хоккей играли» 00.05, 00.40, 02.25 Музыкальная Ностальгия 00.30 М/ф «День восьмой или первый» 01.00 Х/ф «Случай из следственной практики»

МЕГА 06.00 Бандитский Киев 08.30 Д/ф «Черная пехота» 09.20 Д/ф «Они сражались за Родину» 10.10 Д/ф «Аджимушкай» 11.00, 20.30 Танки 14.00 Невероятный риф 15.00 Дикий Индокитай 17.00 В поисках приключений 18.40 Искатели 23.30 Современные чудеса 00.30 Война внутри нас 01.20 Криминал: великие тайны 02.50 Тайны века

РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 05.45 Х/ф «Свадьба» 07.40 Х/ф «Нежность» 09.00 Х/ф «Львиная доля» 10.50 Х/ф «Искупление» 12.55 Х/ф «Край» 15.00 Х/ф «Свои» 17.00 Т/с «Десантура. Никто кроме нас» 20.50 Х/ф «Риорита» 22.35 Х/ф «Высота 89»

НОСТАЛЬГИЯ 06.00, 12.00 До и после... 06.40, 08.20, 09.40, 11.00 Музыкальная Ностальгия 07.00 Х/ф «Их знали только в лицо» 09.00 Прошедшее ВРЕМЯ 10.00 Колба времени 11.20 Атланты держат небо 11.45, 12.45, 14.00, 14.40 Музыкальная Ностальгия 13.00 Рожденные в СССР 14.30 М/с «Болек и Лелек» 15.00 Было ВРЕМЯ 15.55, 17.40, 18.40, 19.35 Музыкальная Ностальгия 16.20 Х/ф «Аты-баты, шли солдаты» 18.00 Акулы пера 19.00 Битломания 20.10 М/ф «Буквы из ящика радиста» 20.25, 20.55, 22.55, 23.45 Музыкальная Ностальгия 20.50, 00.00 Прессэкспресс

VIASAT HISTORY 07.00, 02.30 Д/с «Затерянный мир Александра Великого» 07.55 Д/с «Длинные тени Первой мировой войны» 08.50 Д/с «Великое железнодорожное путешествие по Европе» 12.05, 17.30 Д/с «Восток – Запад: путешествия из центра мира» 13.05, 18.30 Д/с «Великие памятники архитектуры» 14.35, 21.00 Д/с «История римского Колизея» 15.30 Д/с «Как построить средневековый замок» 16.35 Д/ф «Тайна исчезновения самолеташпиона» 20.00 Д/с «Выдающиеся женщины мировой истории» 21.55 Д/с «Белая королева и ее соперницы» 22.50 Д/с «Загадочные авиакатастрофы ВОВ» 23.40 Д/с «Музейные тайны» 00.30 Д/с «Секретные операции» 01.25 Д/ф «Забытые царицы Египта»


ТЕЛЕБАЧЕННЯ • 14 «Червоний гірник» №32 (21555) • Четвер, 30 квітня 2015 року • СПОРТИВНЕ

Понеділок, 4 травня

Вівторок, 5 травня

Середа, 6 травня

Четвер, 7 травня

П'ятниця, 8 травня

Субота, 9 травня

Неділя, 10 травня

EUROSPORT 08.30 Авто и мотоспорт. Мотоспортивный журнал 08.45, 09.15 ЧМ в классе Туринг. Хунгароринг 10.00, 00.00 Легкая атлетика. Багамские острова 12.00 Гребля на байдарках и каноэ. ЧЕ 13.00, 15.00, 19.00, 20.00 Снукер. ЧМ. Финал 18.00, 23.00 Футбол. Евроголы 18.45, 23.45 ALL SPORTS. WATTS

EUROSPORT 08.30 Футбол. Евроголы 09.15, 16.00 Снукер. ЧМ. Финал 12.00, 22.15, 01.15 ALL SPORTS. WATTS 13.00 Легкая атлетика. Багамские острова 15.00, 00.15 Велоспорт 20.00 Теннис. Готовимся к «Ролан Гаррос» 20.15 Бокс. Германия. J. Braehmer – R. Krasniqi 22.30 Автогонки. ЧМ по эндуранс Спа. Обзор 23.00 ЧМ в классе Туринг 23.30 Автогонки. Суперкубок Порше 23.45 Автогонки. Хоккенхайм

EUROSPORT 08.30 Автогонки. Суперкубок Порше 08.45 ЧМ в классе Туринг 09.15, 17.15 ALL SPORTS. WATTS 09.30 Легкая атлетика. Багамские острова 11.30 Гребля на байдарках и каноэ. ЧЕ 12.30 Велоспорт 13.30 Велоспорт. Льеж-БастоньЛьеж 15.15, 00.10 Велоспорт. Четыре дня Дюнкерка 17.00 Теннис. Готовимся к «Ролан Гаррос» 17.45 Футбол. ЧЕ. U-17. Бельгия – Германия 19.45, 00.05 ALL SPORTS. Избранное 19.50, 23.20 ALL SPORTS 19.55, 20.55, 21.55, 22.10 Конный спорт 22.15 Гольф 23.15 Гольф. Гольф Клуб 23.30 Парусный спорт. Обзор 00.00 Парусный спорт. Яхт клуб

EUROSPORT 08.30, 14.00, 15.15, 20.00 Велоспорт. Четыре дня Дюнкерка 10.00, 17.00 Футбол. ЧЕ. U-17. Бельгия – Германия 11.30 Легкая атлетика. Багамские острова 13.00 Велоспорт 17.45 Футбол. ЧЕ. U-17. Италия – Англия 19.45 Теннис. Готовимся к «Ролан Гаррос» 21.00, 22.30 Боевые искусства. Бойцовский клуб 23.30 Автогонки. Суперкубок Порше 23.45 ЧМ в классе Туринг 00.15 Велоспорт. Четыре дня Дюнкерка

EUROSPORT 08.30, 14.15, 15.30, 20.00 Велоспорт. Четыре дня Дюнкерка 10.00, 22.15 Футбол. ЧЕ. U-17. Италия – Англия 11.30 Футбол. ЧЕ. U-17. Бельгия – Германия 13.00, 01.15 Теннис. Готовимся к «Ролан Гаррос» 13.15 ALL SPORTS. WATTS 17.15 Легкая атлетика. Багамские острова 19.00, 19.30 Тимберспортс. ЧМ. Команды 21.15 Велоспорт 23.45 Велоспорт. Четыре дня Дюнкерка

EUROSPORT 08.30, 12.45 Велоспорт. Четыре дня Дюнкерка 10.00, 14.30, 14.45, 17.30 Велоспорт 11.00, 11.05, 12.30, 12.40 Конный спорт 15.00 Велоспорт. Тур Италии 17.45, 00.45 Футбол. ЧЕ. U-17. Словения – Германия 19.45 ALL SPORTS. WATTS 20.00 Спидвей. Лучшие пары Евроспорт 23.15 Велоспорт

EUROSPORT 08.30 Велоспорт 10.00, 10.30, 13.00, 20.45 Супербайк. ЧМ. Италия 11.30, 11.45 Автогонки 12.30 Суперспорт. ЧМ. Италия 14.00, 17.30, 21.45 Велоспорт 14.30 Велоспорт. Тур Италии 17.45 Легкая атлетика. Международный турнир 18.45 Футбол. ЧЕ. U-17. 21.30 Авто и мотоспорт. Мотоспортивный журнал 23.00 Футбол. Toronto FC (Канада) – Динамо (Хьюстон) (США) 01.00 Футбол. Нью-Йорк Ред Булз (США) – New York City FC (США)

СПОРТ 1 06.00, 21.50 Футбол. Россия. Спартак – Зенит 07.40, 16.55, 23.35 Гандбол. ЧЕ2016. Португалия – Украина 09.10, 15.10, 01.05 Футбол. Португалия. Витория Сетубал – Порту 10.55 Баскетбол. Суперлига Украины. Химик – Днепр 12.30 Гонки. TCR International Valencia. Испания 13.30 Футбол. Нидерланды. Аякс – Бреда 18.25 Футбол. Россия. ЦСКА – Урал 20.20 Автогонки. Euroformula Open. Франция 21.00 Футбол. Португалия. Обзор СПОРТ 2 08.00, 18.35 Баскетбол. Суперлига Украины. Химик – Днепр 09.30, 01.15 Футбол. Россия. Спартак – Зенит 11.10 Футбол. Португалия. Жил Висенте – Бенфика 12.55 Гандбол. ЧЕ-2016. Португалия – Украина 14.25 Гонки. ЛеМан 2015 Сильверстоун 20.05 Гонки. TCR International Valencia. Испания 21.00 Футбол. Россия. ЦСКА – Урал 22.45 Футбол. Португалия. Обзор 23.30 Футбол. Нидерланды. Аякс – Бреда ФУТБОЛ 1 06.00, 10.00, 16.25, 22.30 Футбол NEWS 06.15 Наполи – Милан. Италия 08.05, 12.20 Топ-матч 08.10 Металлист – Ворскла. Украина 10.15 Великий футбол 11.50 Журнал Лиги Чемпионов 12.30, 21.10 «Моя гра» О. Кудрик 13.00, 15.55 Футбол LIVE 13.55 LIVE. Олимпик – Металлург (З). Украина 16.40 Тоттенхэм – Ман Сити. Англия 18.30 Англия. Обзор тура. Премьера 19.25 Севилья – Реал. Испания 21.40 LIVE. Кальяри – Парма. Италия 23.40 Италия. Обзор тура 00.20 Європейський weekend 01.35 Челси – Кристал Пелес. Англия ФУТБОЛ 2 06.00 Интер – Кьево. Италия 07.50, 13.30, 00.55, 02.00 Футбол NEWS 08.00 Челси – Кристал Пелес. Англия 09.50 Кордоба – Барселона. Испания 11.40 Наполи – Милан. Италия 13.45 Севилья – Реал. Испания 15.35 Топ-матч 15.40 Заря – Металлург (Д). Украина 17.30 Великий футбол 18.55 Италия. Обзор тура 19.40 Испания. Обзор тура 20.40 Європейський weekend 21.55 LIVE. Халл Сити – Арсенал. Англия 00.00 Англия. Обзор тура 01.10 Олимпик – Металлург (З). Украина

СПОРТ 1 06.15, 22.35 Футбол. Россия. ЦСКА – Урал 08.00, 14.55, 00.20 Футбол. Португалия. Обзор 08.45 Футбол. Нидерланды. Зволле – Аякс 10.25, 20.50 Футбол. Португалия. Жил Висенте – Бенфика 12.10, 01.10, 02.15 Гонки. TCR International Valencia. Испания 13.10 Футбол. Россия. Спартак – Зенит 15.40 Футбол. Нидерланды. Фейенорд – Гоу Эхед Иглз 17.25 Гонки. TCR International Valencia. Испания 18.25 Футбол. Россия. Обзор 18.55 Баскетбол. Суперлига Украины. Будивельник – Киев

СПОРТ 1 06.30, 20.50 Футбол. Португалия. Витория Сетубал – Порту 08.15, 01.55 Футбол. Россия. Обзор 08.45, 02.25 Футбол. Нидерланды. Гронинген – Фейенорд 10.30, 00.20 Баскетбол. Суперлига Украины. Будивельник – Киев 12.05, 18.10 Футбол. Португалия. Обзор 12.50 Футбол. Россия. ЦСКА – Урал 14.35 Футбол. Португалия. Жил Висенте – Бенфика 16.20 Футбол. Нидерланды. ПСВ – Херенвен 18.55 Баскетбол. Суперлига УкраиСПОРТ 2 ны. Днепр – Химик 06.15 Футбол. Нидерланды. Эксель- 22.35 Футбол. Россия. Краснодар – Локомотив сиор – ПСВ 08.00 Футзал. Украина. Локомотив СПОРТ 2 – Энергия 09.30, 01.00 Футбол. Россия. ЦСКА 06.15 Гонки. TCR International Valencia. Испания – Урал 11.15 Баскетбол. Суперлига Украи- 07.10, 23.30 Футбол. Португалия. Обзор ны. Химик – Днепр 08.00 Баскетбол. Суперлига Украи12.50, 02.45 Футбол. Португалия. ны. БК Будивельник – БК Киев Витория Сетубал – Порту 09.30, 18.00 Футбол. Португалия. 14.35 Футбол. Португалия. Обзор Витория Сетубал – Порту 15.20 Гольф. Мастер 11.20 Футзал. Украина. Локомотив 19.00 Футбол. Португалия. Жил – Энергия Висенте – Бенфика 12.55, 00.20 Футбол. Нидерланды. 20.45 Футбол. Нидерланды. ФейеПСВ – Херенвен норд – Гоу Эхед Иглз 14.40, 02.05 Гольф. Major Golf PGA 22.30 Баскетбол. Суперлига УкраиChampionship. США ны. БК Будивельник – БК Киев 19.45 Футбол. Россия. Спартак – Зенит 00.05 Гонки. TCR International 21.30 Футбол. Россия. Обзор Valencia. Испания 22.00 Баскетбол. Суперлига Украины. БК Днепр – БК Химик ФУТБОЛ 1 ФУТБОЛ 1 06.00 Футбол NEWS 06.00 Футбол NEWS 06.15, 01.10 Кордоба – Барселона. 06.15 Ильичевец – Карпаты. Испания Украина 08.00, 16.00 Європейський 08.05, 12.10 Топ-матч weekend 08.10 Наполи – Милан. Италия 09.20 Италия. Обзор тура 10.00, 15.40, 22.30 Футбол NEWS 10.00, 15.40, 22.30 Футбол NEWS. 10.20 Металлист – Ворскла LIVE 12.20 Испания. Обзор тура 10.20 Журнал Лиги Чемпионов 13.20 Барселона – Бавария. 1/2 10.50 Олимпик – Металлург (З). финала. ЛЧ УЕФА Украина 15.10 «Сіткорізи». Премьера 12.30 Великий футбол 16.00 «Моя гра» О. Кудрик 13.55 Ювентус – Реал. ЛЧ УЕФА 16.30 Заря – Металлург (Д). Украина 17.20 Халл Сити – Арсенал. Англия 18.15 Кордоба – Барселона 19.15 Топ-матч 20.00 Сіткорізи 19.25 LIVE. Торино – Эмполи. Италия 20.30, 23.40 Ніч Ліги Чемпіонів 21.30 Англия. Обзор тура 21.30 LIVE. Барселона – Бавария. 1/2 22.50 Ливерпуль – КПР. Англия финала. ЛЧ УЕФА 00.40 Обзор финала. 2-й матч. 00.20 МЮ – Вест Бромвич. Англия Бразилия. Лига Паулиста 02.10 Аталанта – Лацио. Италия ФУТБОЛ 2 06.00, 21.40 Севилья – Реал. Испания 07.50, 00.30, 02.35 Футбол NEWS 08.00 Тоттенхэм – Ман Сити. Англия 09.50, 21.10 Журнал Лиги Чемпионов 10.20 Європейський weekend 11.40 Халл Сити – Арсенал. Англия 13.30 Футбол NEWS. LIVE 13.45, 23.30 Испания. Обзор тура 14.40 Атлетико – Атлетик. Испания 16.30 «Моя гра» О. Кудрик 17.00, 02.50 Металлист – Ворскла. Украина 18.50 Обзор финала. Бразилия. Лига Паулиста 19.20 Сампдория – Ювентус. Италия 00.45 Лестер Сити – Ньюкасл

ФУТБОЛ 2 06.00 Європейський weekend 07.20, 10.40 «Моя гра» О. Кудрик 07.50, 00.30, 02.35 Футбол NEWS 08.00 Испания. Обзор тура 08.55 МЮ – Вест Бромвич. Англия 11.10 Кордоба – Барселона 13.00, 21.10 Обзор финала. Бразилия. Лига Паулиста 13.30 Футбол NEWS. LIVE 13.45 Италия. Обзор тура 14.25 Топ-матч 14.35 Тоттенхэм – Ман Сити. 16.30, 23.30 Сіткорізи 17.00 Олимпик – Металлург (З). 18.50, 00.00 Footbrazil. Тележурнал 19.20 Наполи – Милан. Италия 21.40 Ливерпуль – КПР. Англия 00.45 Ильичёвец – Карпаты. Украина 02.50 Барселона – Бавария. 1/2 финала. ЛЧ УЕФА

СПОРТ 1 06.00 Футбол. Португалия. Жил Висенте – Бенфика 07.45, 02.25 Футбол. Нидерланды. Эксельсиор – ПСВ 09.25, 00.50 Баскетбол. Суперлига Украины. Днепр – Химик 11.00 Футбол. Россия. Спартак – Зенит 12.45 Футбол. Нидерланды. ПСВ – Херенвен 14.35 Футбол. Португалия. Витория Сетубал – Порту 16.20 Футбол. Португалия. Обзор 17.10 Футбол. Россия. ЦСКА – Урал 18.55 Баскетбол. Суперлига Украины. Киев – Будивельник 20.50 Футбол. Россия. Обзор 21.20 Футбол. Португалия. Брага – Белененсеш 23.05 Футбол. Нидерланды. Фейенорд – Гоу Эхед Иглз СПОРТ 2 06.15, 01.35, 02.35 Гонки. TCR International Valencia. Испания 07.10 Футбол. Россия. Обзор 07.40 Футбол. Россия. ЦСКА – Урал 09.30, 23.50 Футбол. Португалия. Жил Висенте – Бенфика 11.15, 19.40 Футбол. Португалия. Обзор 12.00 Гольф. WGC HSBC Champions. Китай 14.35 Футбол. Россия. Спартак – Зенит 16.20 Баскетбол. Суперлига Украины. БК Днепр – БК Химик 17.50 Футбол. Нидерланды. Эксельсиор – ПСВ 20.30 Футбол. Россия. Кубань – Зенит 22.15 Баскетбол. Суперлига Украины. БК Киев – БК Будивельник ФУТБОЛ 1 06.00 Футбол NEWS 06.15 Рома – Дженоа. Италия 08.05, 20.20 Топ-матч 08.10 Заря – Металлург (Д). Украина 10.00, 15.40, 22.50 Футбол NEWS. LIVE 10.20, 13.10 Ніч Ліги Чемпіонів 11.20, 20.30 Барселона – Бавария. 1/2 финала. ЛЧ УЕФА 13.50 Челси – Кристал Пелес. Англия 16.00 Наполи – Милан. Италия 17.50 Footbrazil. Тележурнал 18.25 Тоттенхэм – Ман Сити. Англия 22.20 Сіткорізи 23.05 Атлетико – Атлетик. Испания 00.55 Халл Сити – Арсенал. Англия 02.50 Наполи – Днепр. 1/2 финала. ЛЕ УЕФА ФУТБОЛ 2 06.00 Лестер Сити – Ньюкасл. Англия 07.50, 00.50, 02.50 Футбол NEWS 08.00 Атлетико – Атлетик. Испания 09.50 Наполи – Милан. Италия 11.40 Металлист – Ворскла 13.30 Футбол NEWS. LIVE 13.45 Сіткорізи 14.15 Днепр – Наполи. ЛЕ УЕФА 16.05, 01.05 Барселона – Бавария. 1/2 финала. ЛЧ УЕФА 17.55 Ніч Ліги Чемпіонів 18.40 «Моя гра» О. Кудрик 19.10 Наполи – Днепр. ЛЕ УЕФА 21.00, 00.00 Шлях до Варшави 21.55 LIVE. Наполи – Днепр. 1/2 финала. ЛЕ УЕФА

СПОРТ 1 06.00 Футбол. Нидерланды. Фейенорд – Гоу Эхед Иглз 07.45 Гонки. TCR International Valencia. Испания 08.45 Футбол. Россия. ЦСКА – Урал 10.45, 00.20 Баскетбол. Суперлига Украины. Киев – Будивельник 12.20 Футбол. Нидерланды. Эксельсиор – ПСВ 14.00 Гандбол. ЧЕ-2016. Португалия – Украина 15.30 Футбол. Россия. Спартак – Зенит 17.15, 02.45 Футзал. Украина. Локомотив – Энергия 18.55 Баскетбол. Суперлига Украины. Днепр – Химик 20.50 Футбол. Португалия. Морейренсе – Спортинг 22.35 Футбол. Нидерланды. Аякс – Бреда 01.55 Футбол. Португалия. Обзор СПОРТ 2 06.15 Футбол. Португалия. Обзор 07.00 Футбол. Россия. Спартак – Зенит 08.45, 16.25, 18.55 Баскетбол. Суперлига Украины. БК Киев – БК Будивельник 10.15 Футбол. Нидерланды. Гронинген – Фейенорд 12.00, 23.10 Футбол. Португалия. Витория Сетубал – Порту 13.45, 00.55 Гольф. Turkish Airlines Open. Анталия 17.55 Гонки. TCR International Valencia. Испания 20.55 Футбол. Россия. Краснодар – Локомотив 22.45 Футбол. Россия. Обзор ФУТБОЛ 1 06.00 Футбол NEWS 06.15 МЮ – Вест Бромвич. Англия 08.10, 18.20 Барселона – Бавария. 1/2 финала. ЛЧ УЕФА 10.00, 15.40, 22.30 Футбол NEWS 10.20, 20.10 Наполи – Днепр. 1/2 финала. ЛЕ УЕФА 12.10 Шлях до Варшави 13.05 Топ-матч 13.20 Ильичевец – Карпаты. Украина 15.10 Обзор матчей. ЛЕ УЕФА. Премьера 16.00 Ливерпуль – КПР. Англия 17.50 Испания. Предисловие к туру. Премьера 22.00 Италия. Предисловие к туру 22.50 Обзор матчей. ЛЕ УЕФА 23.20 Олимпик – Металлург (З). Украина 01.10 Испания. Предисловие к туру 01.40 Атлетико – Атлетик. Испания ФУТБОЛ 2 06.00 Кальяри – Парма. Италия 07.50, 00.30 Футбол NEWS 08.00 Ильичёвец – Карпаты. Украина 09.50 Наполи – Милан. Италия 11.40, 22.40 Барселона – Бавария. 1/2 финала. ЛЧ УЕФА 13.30 Футбол NEWS. LIVE 13.45, 16.35 Шлях до Варшави 14.45 Наполи – Днепр. 1/2 финала. ЛЕ УЕФА 17.30 Мир Премьер-лиги 18.00 МЮ – Вест Бромвич. Англия 19.50 Италия. Предисловие к туру 20.20 Рома – Дженоа. Италия 22.10 Испания. Предисловие к туру 00.45 Обзор матчей. ЛЕ УЕФА 01.15 Аталанта – Лацио. Италия

СПОРТ 1 06.15 Футбол. Нидерланды. Гронинген – Фейенорд 08.00 Гонки. TCR International Valencia. Испания 09.00, 22.15 Футбол. Россия. Кубань – Зенит 10.45 Футбол. Португалия. Витория Сетубал – Порту 12.30 Баскетбол. Суперлига Украины. Киев – Будивельник 14.05 Футбол. Португалия. Обзор 14.55, 00.00 Футзал. Украина. Беличанка НПУ – IMS НУХТ 16.50 Футбол. Россия. Краснодар – Локомотив 18.35 Футбол. Нидерланды. Эксельсиор – ПСВ 20.20 Футбол. Португалия 01.30 Баскетбол. Суперлига Украины. Днепр – Химик СПОРТ 2 06.00 Гандбол. ЧЕ-2016. Португалия – Украина 07.30 Футбол. Португалия. Витория Сетубал – Порту 09.15, 10.10, 21.15 Гонки. TCR International Valencia. Испания 11.10 Футбол. Россия. ЦСКА – Урал 12.55 Футбол. Португалия. Жил Висенте – Бенфика 14.40 Футбол. Нидерланды. Зволле – Аякс 16.25 Гольф. Европейский тур. DP World Tour Championship 19.05 Баскетбол. Суперлига Украины. БК Днепр – БК Химик 20.45 Футбол. Россия. Обзор 22.10 Футбол. Португалия 23.55 Футбол. Россия. Кубань – Зенит 01.40 Футзал. Украина. Беличанка НПУ – IMS НУХТ ФУТБОЛ 1 06.00 Футбол NEWS 06.15 Барселона – Бавария. 1/2 финала. ЛЧ УЕФА 08.05 Топ-матч 08.10 Олимпик – Металлург (З). Украина 10.00, 15.30, 22.55 Футбол NEWS. LIVE 10.20, 16.45, 19.50 Предисловие к матчу «Реал – Валенсия» 10.25 Халл Сити – Арсенал. Англия 12.20 Наполи – Днепр. 1/2 финала. ЛЕ УЕФА 14.10 Англия. Предисловие к туру 14.40 LIVE. Эвертон – Сандерленд. Англия 16.55 LIVE. Сток Сити – Тоттенхэм. 18.55 LIVE. Барселона – Сосьедад. 20.55 LIVE. Реал – Валенсия. Испания 23.15 Говерла – Шахтар. Украина 01.05 Обзор матчей. ЛЕ УЕФА 01.35 Ворскла – Олимпик. Украина ФУТБОЛ 2 06.00 Торино – Эмполи. Италия 07.50, 00.15, 01.15, 02.25 Футбол NEWS 08.00 Испания. Предисловие к туру 08.30 Наполи – Днепр. 1/2 финала. ЛЕ УЕФА 10.15 Англия. Предисловие к туру 10.45 Барселона – Бавария. 1/2 финала. ЛЧ УЕФА 12.30 Италия. Предисловие к туру 13.00, 13.45, 15.55, 18.55 Футбол LIVE 13.30, 20.15 Футбол NEWS. LIVE 13.55 LIVE. Говерла – Шахтар. 16.55 LIVE. Ворскла – Олимпик. 19.25 LIVE. Кристал Пелес – МЮ. 21.30 Топ-матч 21.40 LIVE. Милан – Рома. Италия 23.45 Обзор матчей. ЛЕ УЕФА 00.25 LIVE. Палмейрас – Атлетико-М. Бразилия 02.40 Эвертон – Сандерленд. Англия

СПОРТ 1 06.15 Футбол. Португалия. Брага – Белененсеш 08.00 Футбол. Россия. Краснодар – Локомотив 09.45 Футбол. Россия. Обзор 10.15, 21.10 Футбол. Португалия 12.00 Тхэквондо. Открытый детский международный турнир 2015 Кубок Посла Республики Корея в Украине 13.00, 20.25 Автогонки. Euroformula Open. Франция 13.40 Футбол. Россия. ЦСКА – Урал 15.25 Футбол. Нидерланды. Фейенорд – Витесс 17.35 Футбол. Португалия. Обзор 18.25, 00.55 Футбол. Россия. Зенит – Ростов 23.10 Футбол. Нидерланды. ПСВ – Эраклес 02.35 Баскетбол. Суперлига Украины. Киев – Будивельник СПОРТ 2 06.00 Гольф. Европейский тур. DP World Tour Championship 08.40 Футбол. Португалия. Жил Висенте – Бенфика 10.25 Футбол. Россия. Спартак – Зенит 12.10 Футбол. Нидерланды. Эксельсиор – ПСВ 13.55 Автогонки. International GT Open. Open. Франция 15.25 Футбол. Нидерланды. Аякс – Камбюр 17.30 Футбол. Нидерланды. ПСВ – Эраклес 19.15 Футзал. Украина. Беличанка НПУ – IMS НУХТ 20.50 Гонки. TCR International Serios. Шанхай 21.20, 02.55 Футбол. Россия. Зенит – Ростов 23.05 Баскетбол. Суперлига Украины. БК Киев – БК Будивельник 00.40 Футбол. Россия. Обзор 01.10 Футбол. Португалия. Витория Сетубал – Порту ФУТБОЛ 1 06.00 Футбол NEWS 06.15 Милан – Рома. Италия 08.05 Предисловие к матчу «Челси-Ливерпуль» 08.10 Реал – Валенсия. Испания 10.00, 16.45, 20.15 Футбол NEWS. 10.20 «Моя гра». Премьера 10.50 Говерла – Шахтар. Украина 12.30 Журнал Лиги Чемпионов. Премьера 13.00, 15.55, 18.30 Футбол LIVE 13.55 LIVE. Металлург (З) – Ильичевец. Украина 16.15 LIVE. Парма – Наполи. Италия 17.55 Моя гра 19.25 LIVE. Металлург (Д) – Динамо. 21.20 Великий футбол 22.45 LIVE. Лацио – Интер. Италия 23.40 Челси – Ливерпуль. Англия 01.35 Журнал Лиги Чемпионов 02.05 Ман Сити – КПР. Англия ФУТБОЛ 2 06.00 Сток Сити – Тоттенхэм. Англия 07.50, 00.15, 01.15, 02.25 Футбол NEWS 08.00, 17.25 Мир Премьер-лиги 08.30 Ворскла – Олимпик. Украина 10.20, 12.45, 17.50 Предисловие к матчу «Челси-Ливерпуль» 10.25 Обзор матчей. ЛЕ УЕФА 10.55 Барселона – Сосьедад 12.55 Моя гра 13.25 LIVE. Кьево – Верона. Италия 14.15 Футбол NEWS. LIVE 15.25 LIVE. Ман Сити – КПР. Англия 17.55 LIVE. Челси – Ливерпуль 20.00, 00.00 Топ-матч 20.10 Ювентус – Кальяри. Италия 21.55 LIVE. Сельта – Севилья. 00.25 LIVE. Гремио – Понте Прета. 02.40 Металлург (Д) – Динамо.

Офіційно

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – доопрацьованого проекту рішення Криворізької міської ради «Про затвердження Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі» та аналізу його регуляторного впливу

На підставі змін до Бюджетного кодексу України від 28.12.2014, якими виключено зі складу доходів місцевих бюджетів збір за місця для паркування транспортних засобів, у рішенні міської ради від 26.01.2011 №157 «Про затвердження Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі» було визнано таким, що втратив чинність, розділ 6 додатка (рішення міської ради від 30.12.2014 №3158 «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2010 №62 «Про приведення місцевих податків і зборів у відповідність до Податкового кодексу України»), яким передбачався збір за паркування транспортних засобів. У зв’язку з набуттям 01.02.2015 чинності Законом України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо уточнення та приведення окремих положень у відповідність із нормами діючого законодавства» до доходів місцевих бюджетів було повернуто збір за місця для паркування транспортних засобів, у результаті чого, з метою впровадження сплати збору за місця для паркування транспортних засобів та затвердження Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі, необхідно ухвалити новий регуляторний акт. Під час проведення 15.04.2015 публічних слухань з питання обговорення оприлюдненого 31.03.2015 проекту рішення «Про затвердження Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі», членами територіальної громади міста Кривого Рогу було погоджено необхідність унесення визнаних доцільними пропозицій і зауважень до нього та винесення на публічне обговорення доопрацьованого проекту регуляторного акта. Згідно з вищевикладеним, з метою дотримання норм чинного законодавства України виникла необхідність повторного винесення на обговорення (оприлюднення) проекту регуляторного акта – доопрацьованого проекту рішення міської ради «Про затвердження Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі», зі змінами,

у яких було враховано аналіз одержаних пропозицій та зауважень, що надійшли після його оприлюднення у засобах масової інформації. Сфера дії визначеного регуляторного акта розповсюджується на платників збору – суб’єктів господарювання (юридичні особи, їх філії (відділення, представництва) та фізичні особи-підприємці), які згідно з рішенням міської ради організовують і провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках. На виконання вимог ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного акта – доопрацьованого проекту рішення Криворізької міської ради «Про затвердження Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі» та аналізу його регуляторного впливу. Проект поданий відділом транспорту і зв’язку та фінансовим управлінням виконкому міської ради. Проект рішення та аналіз його регуляторного впливу будуть розміщені 07.05.2015 в міській комунальній газеті «Червоний гірник» та на офіційних сторінках в мережі Інтернет: – виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база»; – виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.dzr.dp.ua, www.dlgr.gov.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, www.ing-org. dp.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.dp.ua, vykonkom-tsmkr.gov.ua. Цілі прийняття проекту: затвердження Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі та впровадження порядку сплати збору за місця для паркування транспортних засобів. Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються з 07.05.2015 в місячний термін:

– відділом транспорту і зв’язку виконкому міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська,1, каб. 246, електронна адреса: vtiz@i.ua); – фінансовим управлінням (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська, 1, каб. 219, тел. 74-39-32, електронна адреса: 05finupr@ukrpost.ua); – управлінням розвитку підприємництва виконкому міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська,1, каб. 510, тел. 74-39-72, електронна адреса: ispolkomkr@ukrpost.ua), а також на електронні поштові скриньки виконкому міської ради radakr@ukrpost.ua і виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua, zhv_ vk@ukrpost.ua, ing.zagal104@ukr.net, srvk@srvk.gov.ua, trn_vk1@ ukrpost.ua, cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua. Консультації з питання, яке винесено на обговорення, надаються за адресою відділу транспорту і зв’язку виконкому міської ради: м. Кривий Ріг, пл. Радянська, 1, каб.154, 246, тел. 74-70-49, 74-24-41; фінансового управління: м. Кривий Ріг, пл. Радянська, 1, каб. 219, тел. 74-39-32. Відповідальні особи – начальник відділу транспорту і зв’язку виконкому міської ради Сиротюк С.В., начальник фінансового управління виконкому міської ради Рожко О.В. В обговоренні можуть взяти участь повнолітні громадяни, юридичні та фізичні особи; представники громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультаційно-дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання. Інформацію щодо результатів обговорення вищезазначеного регуляторного акта буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Криворізької міської ради.


«Червоний гірник» №32 (21555)

Спорт 15

www.girnyk.com.ua

Четвер, 30 квітня 2015 року

Чемпіонат України з футболу, перша ліга, 26 квітня 2015 р.

«Нива» (Тернопіль) – «Гірник» (Кривий Ріг) – 0-2 (0-0) Забігаючи наперед, слід відзначити, що футболісти обох команд розпочали активні дії приблизно на двадцять п’ятій хвилині зустрічі. А до цього гра носила місцями очікувальний характер. Першими прокинулись господарі. Після прострілу гань вколотив м’яч у дев’ятку. Останні півгодини обидва з кута Волошин примудрився пробити з вигідної пози- клуби щонайменше мали відзначитися по одному разу, ції повз ворота. Потім гарматним пострілом з двадцяти але… не судилося. Перемога «Гірника», яка дозволила п’яти метрів Керчу перевірив надійність нашого кіпера. нашій команді закріпитися у середині турнірної таблиГурін був на висоті і спіймав «смугастого». На цьому ці. Причому, результат цієї виїзної гри дозволив нашим активні дії «Ниви» в першому таймі вичерпали себе. футболістам встановити клубний рекорд – вісім гостьоДругий тайм уже розпочався з атак «Гірника», який вих матчів поспіль без поразок. На післяматчевій прес-конференції головний требуквально зачинив тернопільчан в їхній власній зоні. Такий набіг змусив останніх нервувати і помилятися. нер ФК «Гірник» Геннадій Приходько сказав: «Нам Як підсумок – наші футболісти незабаром святкували важко дався довгий шлях до Тернополя. Їхали майже взяття воріт. Спочатку «гірники» розіграли кутовий, 10 годин, втомилися. Тому в першому таймі ледь бігали. Боровський подав у воротарський майданчик, і Си- Але в другому перебороли себе, розбігалися потроху. тало влучним ударом головою змусив капітулювати Додали в рухові, з’явились швидкості, почали створюМельниченка. 0:1! До честі господарів, вони відразу вати гольові моменти. Все це вилилося у два м’ячі. Я мали реальну нагоду відігратися, але Свораку забра- вдячний хлопцям за настрой і характер». Наступну гру криворіжці проведуть 2 травня, у субокло везіння. На шістдесят другій хвилині зустрічі наша команда подвоїла рахунок. Тепер уже в ролі асистента ту. На стадіоні «Металург» вони зійдуться з МФК «Мивиступив Нудний, який майстерно відпасував на оди- колаїв». Початок – о шістнадцятій годині. надцятиметрову позначку Боровському, і той без ваЄгор ДОБРИДЕНЬ

Відкритий міський турнір на призи парламентарія

Звитяга дісталась дзюдоїстам ДЮСШ №2 У ДЮСШ № 7 завершився ІІІ відкритий міський турнір з боротьби дзюдо серед юнаків на призи народного депутата Костянтина Павлова.

В цих змаганнях суперничали між собою шість команд, у кожній були свої лідери. Юні дзюдоїсти 2003-2004 років народження отримали вітання від нашого земляка-парламентарія

Костянтина Павлова та президента міської федерації самбо, дзюдо, сумо Дмитра Назаренка, який вручив нагороду срібній призерці чемпіонату Європи з боротьби самбо Катерині Москальовій, котра нещодавно в Сербії завоювала у своїй ваговій категорії 70 кілограмів друге місце.

У цікавій азартній боротьбі міського турніру звитяга дісталась юним дзюдоїстам із ДЮСШ №2, у представників спортклубу »Молодість» ДП «СпортМайстер» ПАТ «Центральний ГЗК» – друге місце, третє поділили між собою дзюдоїсти ДЮСШ із Жовтих Вод та ДЮСШ №9.

Як справи, земляче?

«Грати за «молодіжку» України відповідально й почесно, тому стараюсь...» Денис Мірошніченко:

Екс-футболіст «Кривбасу», а нині захисник львівських «Карпат» Денис Мірошніченко в одному з випусків програми «Все про футбол» на всеукраїнському телеканалі «2+2» був у центрі уваги. В сюжеті про головну команду Львова, котра виступає у прем’єр-лізі країни, молодий вихованець тернівського футболу тепло говорив про своїх друзів у команді, наставників, про хороший мікроклімат під час тренувань. Невипадково на перспективного футболіста звернули увагу спортивні журналісти, бо Денис непогано виступає в складі збірної молодіжної України з футболу. Нещодавно він повернувся до Львова із-за кордону, і кореспонденту «Червоного гірника» вдалося поспілкуватися з ним у телефонному режимі. – У Словенії та Словаччині ми провели два товариські матчі, – повідомляє гравець «молодіжки». – Настрій у хлопців гарний. У містечку Копер перемогли словенську місцеву команду з рахунком — 2:0. Пізніше зіграли внічию — 0:0 у місті Нітра зі словаками. Тренер «молодіжки» Сергій Ковалець залишився задоволений не стільки

результатом, скільки командними діями хлопців. Я грав на позиції правого захисника: в одному матчі провів на футбольному полі всі 90 хвилин, в іншому – 45. Виступати за «молодіжку» країни завжди почесно й відповідально, тому стараюсь виправдовувати високе довір’я тренерів. – Денисе, коли ти приїздив на ювілей рідного тернівського клубу любителів футболу «Вір­ ність», то наголошував, що путівку у великий футбол отримав саме в Тернах. – Це так. Я завжди із вдячністю згадую своїх перших наставників Дмитра Цуренкова, Миколу Ушакова вже тут, у Львові. У «Карпатах» мені все подобається, особливо те, що між тренерським штабом і футболістами довірливі стосунки: все побудовано

на взаєморозумінні. Це, переконаний, дуже важливо. – Денисе, ти давно не був у рідних пенатах, мабуть, хочеться погостювати в батьків на травневі свята? – Звичайно. Та практично немає на це часу, бо ж команда проводить календарні поєдинки чемпіонату в прем’єр-лізі. Однак з батьками в мене постійний телефонний контакт: дзвоню їм щохвилини. (Посміхається.) – Що ж, вдалої тобі гри у львівській команді та в «молодіжці», слідкуватимемо за твоїми виступами на футбольних полях. – Спасибі. Буду до цього прагнути. Бо ж кожен футболіст хоче добре себе зарекомендувати в тій команді, де грає...

Легкоатлетичний пробіг Положення про проведення 22-го традиційного легкоатлетичного пробігу по вулиці Мелешкіна, присвяченого 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни 9 травня 2015 року о 9.00 по вул. Мелешкіна (Саксаганський район) відбудеться 22-й відкритий легкоатлетичний пробіг. Збір учасників о 7.30 біля кафе «Фрегат». Старт команд закладів освіти о 9.00 біля готелю «Київ». Старт для учасників особистих змагань о 9.30 біля стели Героїв. Змагання особисті та командні. В особистих змаганнях беруть участь усі бажаючі, незалежно від статі та віку, в командній першості – учні закладів освіти Саксаганського району 8-10 класів (4 юнаки та 4 дівчини). Команди закладів освіти повинні прибути з нагрудними номерами своїх шкіл. Заявки від учасників пробігу надаються до суддівської колегії за годину до початку змагань. Командні заявки повинні бути завірені лікарем, особисті – при наявності медичної довідки. З собою мати копії ідентифікаційного коду та паспорта. Кожен учасник легкоатлетичного пробігу стартує згідно зі своєю віковою групою та дистанцією: 1 забіг – дистанція 1000 м – команди закладів освіти; 2 забіг – дистанція 100 м – (2008 р.н. та молодші); 3 забіг – дистанція 300 м – (2004-2007 р.н.); 4 забіг – дистанція 900 м – (2002-2003 р.н.); 5 забіг – дистанція 1200 м – інваліди-візочники; 6 забіг – дистанція 1500 м – (2000-2001, 1998-1999 р.н.); 7 забіг – дистанція 3500 м – (1995-1997, 1987-1994, 19741986, 1965-1973, 1964 р.н. і старші). Переможці та призери особистих змагань визначаються окремо серед чоловіків і жінок у кожній віковій групі та дистанції. Нагороджуються абсолютні чемпіони серед жінок і чоловіків на дистанції 3500 м, а також найстарші і наймолодші учасники серед чоловіків і жінок, спортивна сім’я, спортсмени-інваліди. Команди переможців та призерів змагань серед учнів закладів освіти визначаються за шістьма кращими результатами, досягнутими на дистанції. Переможці командної та особистої першості серед чоловіків і жінок у кожній віковій групі та дистанції нагороджуються дипломами комітету з фізичної культури і спорту виконкому Криворізької міської ради, кубками, медалями та призами комітету з фізичної культури та спорту виконкому Саксаганської районної у місті ради, а також призами від спонсорів спортивного заходу: Саксаганської районної організації Політичної партії «Опозиційний блок», народного депутата України Андрія Гальченка та інших. Головний суддя змагань – суддя І категорії Л. Бородіна. Примітка: у зв’язку з проведенням 9 травня 2015 року в Саксаганському районі святкового параду, театралізованого дійства та легкоатлетичного пробігу, починаючи з 7.30 до 11.00, транспортний рух по вулиці Мелешкіна буде обмежено.

Комітет з фізичної культури і спорту виконкому міськради

Фонд «Украинская перспектива» помогает детям участников АТО и детям из семей переселенцев учиться кататься на льду

С начала марта стартовал совместный долгосрочный проект Фонда Александра Вилкула «Украинская перспектива» и комитета по физической культуре и спорту Криворожского городского совета. Проект «Встань на коньки!» призван дать возможность детям всех льготных категорий бесплатно получать навыки катания на коньках под руководством квалифицированных инструкторов. 25 апреля криворожскую «Ледовую арену» посетили дети из из зоны АТО, дети, чьи отцы защищают сейчас нашу Родину. Сегодня, когда наша страна переживает тяжелое время, и ребятам, интерната №9, что в Ингулецком районе. «Мне очень понравилось. Я раньше никогда не катался на и взрослым очень важно ощущать поддержку, знать – как бы ни коньках и думал, что у меня ничего не получится. Хорошо, что нам было сложно, рядом с ними всегда есть люди, которые могут и подарили такую возможность», – сказал 12-летний Никита Бур- стремятся помочь», – рассказала координатор Фонда «Украинская перспектива» Светлана Хватова. лаченко. Фонд «Украинская перспектива» проводит акцию «Встань Фонд «Украинская перспектива» также организовывает транспортную доставку для детей из самых отдаленных районов на коньки!» еженедельно, каждую субботу, на «Ледовой арене», построенной при поддержке Александра Вилкула всего два года города и воспитанников детских реабилитационных центров. «Это долгосрочный проект. Его участниками становятся дети назад, но уже ставшей одним из неотъемлемых символов спориз реабилитационных детских центров, детских домов семейно- тивной жизни города. Всего в проекте приняли участие более 200 го типа, ребята из многодетных семей, прибывших в Кривой Рог детей из реабилитационных детских центров, детских домов се-

мейного типа, многодетных семей и детей участников антитеррористической операции.

Підготував Віталій ТКАЧУК


16 Офіційно

www.girnyk.com.ua

«Червоний гірник» №32 (21555)

Четвер, 30 квітня 2015 року

УВАГА!

На оприлюднення виноситься (після проведення публічних слухань, отримання пропозицій, проведення управліннями виконкому міської ради додаткових консультацій з Державною регуляторною службою України, якою було запропоновано деталізувати норму рішення в частині ставок податку) доопрацьований проект рішення міської ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у місті Кривому Розі» та аналіз його регуляторного впливу. Попередню редакцію проекту рішення міської ради було оприлюднено в міській комунальній газеті «Червоний гірник» 31.03.2015 №24. Зауваження, пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін управліннями виконкому міської ради: фінансовим, економіки та розвитку підприємництва (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, проспект Металургів, 36-б, каб. 219, тел. 74-57-54, каб. 222, тел. 74-73-32, каб. 510, тел. 74-39-72, електронні адреси: 05finupr@ukrpost.ua), u.economy@kryvyirih.dp.ua, ispolkomkr@ukrpost.ua), а також на електронні поштові скриньки виконкому міської ради radakr@ukrpost.ua і виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost. ua, dlg_vk@riad.com.ua, zhv_vk@ukrpost.ua, ing.zagal104@ukr.net, srvk@srvk.gov.ua, trn_vk1@ukrpost.ua, cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua. Крім того, з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет: – виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kryvyirih.dp.ua; – виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.dzr.dp.ua, www.dlgr.gov.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, www.ing-org.dp.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.dp.ua, vykonkom-tsmkr.gov.ua

КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у місті Кривому Розі Ураховуючи вимоги Податкового кодексу України; беручи до уваги рішення міської ради від 22.12.2010 №62 «Про приведення місцевих податків і зборів у відповідність до Податкового кодексу України», зі змінами (рішення міської ради від 30.12.2014 №3158); відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»; керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила: 1. Установити: 1.1 розміри ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у місті Кривому Розі для всіх визначених Податковим кодексом України типів об’єктів житлової та нежитлової нерухомості для усіх місць розташування (зональності) (додаток); 1.2 що платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, у тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості в місті Кривому Розі; 1.3 що об’єкт, база оподаткування, податковий період, порядки обчислення суми податку, обчислення сум податку в разі зміни власника об’єкта оподаткування, строк, порядок сплати податку та інші обов’язкові елементи податку визначаються згідно з Податковим кодексом України. 2. Звільняються від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у місті Кривому Розі об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровані в установленому законом порядку, використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями). 3. Рекомендувати Криворізьким об’єднаним державним податковим інспекціям Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області та зобов’язати управління фінансове, економіки, розвитку підприємництва виконкому міської ради (Рожко О.В., Підпалько Т.А., Рижкова І.О.) щоквартально здійснювати аналіз надходжень до бюджету міста коштів від сплати вищезазначеного податку фізичними та юридичними особами, у тому числі нерезидентами, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості. 4. Управлінням фінансовому, економіки, розвитку підприємництва виконкому міської ради забезпечити: 4.1 спільно з відділом преси та інформації апарату міської ради і виконкому (Герасименко І.М.) інформування населення міста про зміст рішення; 4.2 виконання заходів щодо проведення базового, повторного та періодичного відстежень результативності дії рішення відповідно через 6 місяців, рік та раз на кожні 3 роки. Звіти оприлюднювати в Криворізькій міській комунальній газеті «Червоний гірник» та на офіційному вебсайті виконкому Криворізької міської ради в мережі Інтернет у терміни, визначені чинним законодавством України. 5. Визнати таким, що втратило чинність, рішення міської ради від 22.06.2011 №435 «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у м. Кривому Розі», зі змінами, унесеними рішеннями міської ради від 22.08.2012 №1298 «Про зміну терміну набуття чинності рішенням міської ради від 22.06.2011 №435 «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у м. Кривому Розі», 25.09.2013 №2203, 30.04.2014 №2630 «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.06.2011 №435 «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у м. Кривому Розі». 6. Рішення набуває чинності 01.01.2016. 7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань планування бюджету та економіки, регуляторної політики та підприємництва (Нусінов В.Я., Шевчик Д.В.), координацію роботи – на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків. Додаток до рішення міської ради Розміри ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у місті Кривому Розі для всіх визначених Податковим кодексом України типів об’єктів житлової та нежитлової нерухомості для усіх місць розташування (зональності) № з/п

Тип нерухомості

1

Житлова нерухомість, що перебуває у власності: фізичних осіб; юридичних осіб Нежитлова нерухомість, що перебуває у власності: фізичних осіб; юридичних осіб

1.1 1.2 2 2.1 2.2

Ставка податку за 1 кв. м загальної площі об’єкта нерухомості (% від розміру мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня звітного (податкового) року) 0,1 1,0 0,1 0,35

Примітка. Згідно з п. 266.4 ст. 266 Податкового кодексу України база оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, у тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку, зменшується: – для квартири/квартир незалежно від їх кількості на 85 кв. метрів; – для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості на 300 кв. метрів; – для різних типів об’єктів житлової нерухомості, у тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток) на 385 кв. метрів. Таке зменшення надається один раз на кожний базовий податковий (звітний) період (рік).

Аналіз регуляторного впливу до проекту регуляторного акта – рішення міської ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у місті Кривому Розі» 1. Визначення та аналіз проблеми, яку пропонується розв’язати шляхом державного регулювання господарських відносин, а також оцінка важливості цієї проблеми. Верховною Радою України ухвалено Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» (від 28.12.2014 №71), згідно з яким, починаючи з 01.01.2015, змінено базу оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, граничний розмір ставок цього податку та розширено повноваження міських рад щодо встановлення пільг з його сплати. Податковим кодексом України визначено, що ставки податку для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних і юридичних осіб, установлюються рішенням міської ради в залежності від місця розташування (зональності) та типів таких об’єктів нерухомості в розмірі, що не перевищує 2% розміру мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

Проблема полягає в тому, що діючим регуляторним актом – рішенням міської ради від 22.06.2011 №435 «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у м. Кривому Розі» враховані норми податкового законодавства, які діяли на момент його ухвалення. Однак у грудні 2014 року відбулися зміни в оподаткуванні, згідно з якими органам місцевого самоврядування рекомендовано прийняти рішення щодо встановлення на 2015 рік ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи»). На виконання зазначених змін у податковому законодавстві Криворізькою міською радою ухвалено рішення міської ради від 31.01.2015 №3277 «Про встановлення на 2015 рік ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у м. Кривому Розі», але термін його дії обмежений 2015 роком. Таким чином, з метою правового регулювання господарських і адміністративних відносин між членами територіальної громади, органами місцевого самоврядування та фіскальними органами, урахування змін у податковому законодавстві міська рада має ухвалити нове рішення про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для застосування їх з 2016 року на необмежений період. У період публічної експертизи проекту рішення міської ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у місті Кривому Розі» – проведення публічних слухань, отримання пропозицій – управління виконкому міської ради проводили додаткові консультації з Державною регуляторною службою України, якою було запропоновано деталізувати норму рішення в частині ставок податку й внести стилістичні уточнення до нього відповідно до статті 266.5.1 Податкового кодексу України. У зв’язку з цим виникла необхідність винесення доопрацьованого проекту рішення міської ради на оприлюднення. Сфера дії визначеного регуляторного акта розповсюджується на фізичних та юридичних осіб, у тому числі нерезидентів, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, розташованих на території міста Кривого Рогу. 2. Обґрунтування, чому визначена проблема не може бути розв’язана за допомогою ринкових механізмів і потребує державного регулювання. Зазначена проблема не може бути розв’язана за допомогою ринкових механізмів або чинних нормативних актів, тому що дія рішення міської ради від 31.01.2015 №3277 «Про встановлення на 2015 рік ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у м. Кривому Розі» розповсюджується лише на період 2015 року, а діючий регуляторний акт від 22.06.2011 №435 «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у м. Кривому Розі» не враховує змінену податковим законодавством базу оподаткування та ставки податку для неї. Таким чином, зазначена проблема потребує розв’язання шляхом ухвалення нового рішення міської ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у місті Кривому Розі». 3. Обґрунтування, чому визначена проблема не може бути розв’язана за допомогою діючого регуляторного акта або внесення змін до нього. Проблема, яку пропонується розв’язати шляхом ухвалення цього рішення, полягає в тому, що діючий регуляторний акт від 22.06.2011 №435 «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у м. Кривому Розі» не враховує змінену податковим законодавством базу оподаткування, ставки податку для неї. Унесені зміни щодо адміністрування податку суттєво змінять положення діючого регуляторного акта. З метою практичного застосування нових вимог Податкового кодексу України необхідно ухвалити нове рішення, у якому врахувати внесені зміни. 4. Визначення очікуваних результатів прийняття запропонованого регуляторного акта, у тому числі здійснення розрахунку очікуваних витрат та вигод суб’єктів господарювання, територіальної громади та органів місцевого самоврядування, внаслідок дії регуляторного акта. Очікуваними результатами прийняття запропонованого регуляторного акта буде збільшення надходжень від сплати податку у зв’язку з включенням до об’єктів оподаткування об’єктів нежитлової нерухомості. Отримані кошти будуть направлені на реалізацію заходів міських програм. Платники податку відповідно до податкового законодавства будуть мати лише особисті фінансові витрати на сплату податку, а саме: юридичні особи – щокварталу звітного податкового періоду, фізичні – один раз на рік за попередній базовий податковий період. 5. Визначення цілей державного регулювання. Метою цього регуляторного акта є установлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у місті Кривому Розі з урахуванням вимог Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи». 6. Визначення та оцінка всіх прийнятних альтернативних способів досягнення визначених цілей, у тому числі тих, які не передбачають безпосереднього регулювання господарських, відносин. У ході пошуку альтернативних способів досягнення визначених цілей доцільно розглянути такі можливості: – відмова від уведення в дію запропонованого акта; – унесення змін до діючого регуляторного акта. Перша альтернатива. Відмова від уведення в дію запропонованого акта. Відповідно до пункту 10.3 Податкового Кодексу України місцеві ради в межах повноважень вирішують питання встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. У разі відмови введення в дію запропонованого регуляторного акта у місті не будуть установлені ставки податку на наступні роки, унеможливлюються об­ рахування та сплата податку. Наслідком є втрата додаткових надходжень до бюджету міста. Тому така альтернатива є неприйнятною. Друга альтернатива. Унесення змін до діючого регуляторного акта. Унесення змін до діючого регуляторного акта – рішення міської ради від 22.06.2011 №435 «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у м. Кривому Розі» є недоцільним, оскільки з унесеними змінами в адмініструванні податку зміст рішення суттєво зміниться, буде незрозумілим для практичного застосування, що потребує оновлення його редакції і, як наслідок, ухвалення нового регуляторного акта. 7. Аргументація щодо переваг обраного способу досягнення визначених цілей. Запропонований спосіб вирішення зазначеної проблеми є найбільш прийнятним з огляду на можливість виконання та ефективну реалізацію регуляторного акта, який повністю відповідає повноваженням міської ради відповідно до Податкового кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Лише в такий спосіб можна поєднати інтереси територіальної громади, платників податку та органів місцевого самоврядування. 8. Механізми та заходи, які забезпечать розв’язання визначених проблем шляхом прийняття запропонованого регуляторного акта. Згідно з Податковим кодексом України до повноважень міських рад належить прийняття рішення про встановлення місцевих податків і зборів. Зробити це можливо за рахунок ухвалення відповідного рішення міської ради. У зв’язку з означеним, вирішення проблеми врегулювання питань розміру ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у місті пропонується шляхом ухвалення відповідного рішення міської ради. Запропонований спосіб досягнення цілей є оптимальним

шляхом вирішення проблеми й ґрунтується на загальнообов’язковості виконання норм рішення всіма учасниками правовідносин у системі оподаткування. Зазначений проект рішення включено до плану діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік (рішення міської ради від 26.11.2014 №3084 «Про затвердження плану діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік»). При здійсненні регуляторної діяльності розробником розглядаються обґрунтовані пропозиції та зауваження до проекту рішення, надані в установленому законом порядку суб’єктами господарювання. Інформування громадськості відносно регуляторного акта здійснюється через такі джерела інформації: – Криворізька міська комунальна газета «Червоний гірник»; – офіційна веб-сторінка виконкому Криворізької міської ради в мережі Інтернет, підрозділ «Регуляторна політика» розділу «Законодавство України» www.kryvyirih.dp.ua, портал «Криворізький ресурсний центр», веб-сайти виконкомів районних у місті рад (Тернівської, Жовтневої, Саксаганської, Довгинцівської, Дзержинської, Центрально-Міської, Інгулецької: www.dzr.dp.ua, www.dlgr.ho.ua, www.zhrrkrog. dp.ua, http://ing-org.dp.ua, http://srvk.org.ua, www.trnvk.dp.ua, http:// vykonkom-tsmkr.gov.ua). 9. Обґрунтування можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття запропонованого регуляторного акта. Можливість досягнення мети, передбаченої пунктом 5 аналізу, у разі ухвалення зазначеного рішення, є цілком реальною та обґрунтованою, оскільки новим регуляторним актом у межах повноважень органів місцевого самоврядування враховуються нові вимоги податкового законодавства щодо бази оподаткування, граничних розмірів ставок податку, установлення пільг зі сплати податку. 10. Обґрунтування можливості досягнення визначених цілей з найменшими витратами для суб’єктів господарювання, територіальної громади, органів місцевого самоврядування. Досягнення визначених цим регуляторним актом цілей вплине на витрати територіальної громади (платників податку), пов’язані зі сплатою податку із застосуванням установлених пільг. При цьому очікується збільшення надходжень від сплати податку у зв’язку з включенням до бази оподаткування об’єктів нежитлової нерухомості, що надасть можливість збільшувати витрати на реалізацію заходів з виконання міських програм. 11. Обґрунтування щодо вигод, які виникатимуть внаслідок дії запропонованого регуляторного акта, виправдовують відповідні витрати у випадку, якщо витрати та/або вигоди не можуть бути кількісно визначені. Досягнення визначених цілей шляхом виконання вимог нового регуляторного акта принесе вигоди без необхідності залучення додаткових витрат органів місцевого самоврядування. До кількісних показників належать: чисельність платників податку та суми коштів від сплати податку. Крім кількісних показників до вигод належить забезпечення фінансування міських програм за рахунок збільшення надходжень коштів до міського бюджету від сплати податку. 12. Оцінка можливості впровадження та виконання вимог регуляторного акта залежно від ресурсів, якими розпоряджаються органи державної влади, місцевого самоврядування, суб’єкти господарювання, які повинні впроваджувати та виконувати їх. Упровадження та виконання вимог регуляторного акта не залежить від ресурсів органу місцевого самоврядування, а платники повинні сплачувати податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за ставками, установленими міською радою, що відповідають Податковому кодексу України. 13. Оцінка ризику впливу зовнішніх чинників на дію запропонованого регуляторного акта. На дію цього акта можливий вплив зовнішніх чинників: прийняття змін та доповнень до чинного законодавства України або виникнення необхідності в нормативному врегулюванні певних правовідносин. 14. Обґрунтування запропонованого терміну дії регуляторного акта. Термін дії запропонованого регуляторного акта не обмежується в часі. Регуляторний акт може бути переглянуто внаслідок унесення змін до чинного законодавства України та за підсумками аналізу відстеження його результативності. 15. Визначення показників результативності дії регуляторного акта. Для відстеження результативності дії регуляторного акта визначено такі показники: Роки дії регуляторного акта 2016 2017 2018 Сфера інтересів територіальної громади Сталість надходження до бюджету міста коштів від сплати Додаткові надходження буподатку дуть спрямовані на реалізацію заходів міських програм Сфера інтересів суб’єктів господарювання Кількість платників податку, на яких поширюватиметься 1 106 1 278 1 278 регуляторний акт Сфера інтересів органів місцевого самоврядування Надходження коштів до бюджету міста від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тис. 9 494 9 540 9 540 грн.) Показник

Відповідно до пунктів 266.7.2, 266.10.1 Податкового кодексу України, сплата податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, фізичними особами за 2016 рік буде відбуватися в другій половині 2017 року. Тому, на момент проведення базового та повторного відстежень результативності дії регуляторного акта, будуть відстежуватися показники тільки за юридичними особами. 16. Визначення заходів, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності дії регуляторного акта у разі його прийняття Базове відстеження результативності дії рішення буде здійснено через 6 місяців після набуття ним чинності. Повторне відстеження проводитиметься через рік. Періодичні відстеження проводитимуться раз на кожні 3 роки, починаючи від дня закінчення заходів з повторного відстеження результативності дії рішення. Відстеження результативності дії акта буде здійснюватися розробниками – управліннями фінансовим, економіки та розвитку підприємництва виконкому міської ради шляхом аналізу статистичних даних чисельності платників податку та надходження коштів до міського бюджету, наданих Криворізькими об’єднаними державними податковими інспекціями Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області розробникам регуляторного акта. Аналіз регуляторного акта розроблений на виконання вимог статті 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Зворотний зв’язок: поштова адреса: пл. Радянська, 1, м. Кривий Ріг, 50101, каб. 219, 222, 510, Рожко Олена Василівна – начальник фінансового управління виконкому міської ради, тел. (0564) 74-57-54, Підпалько Тетяна Анатоліївна – начальник управління економіки виконкому міської ради, тел. (0564) 74-73-32, Рижкова Ірина Олексіївна – начальник управління розвитку підприємництва виконкому міської ради, тел. (0564) 74-39-72; електронні адреси: 05finupr@ukrpost.ua, u.economy@kryvyirih.dp.ua, ispolkomkr@ukrpost.ua


«Червоний гірник» №32 (21555)

Офіційно 17

www.girnyk.com.ua

Четвер, 30 квітня 2015 року

Подяка!

До уваги

Графік надання консультацій міськими спеціалістами

Отцовская благодарность

Саксаганский районный Совет ветеранов выражает сердечную благодарность депутату Криворожского горсовета VІ созыва Смелому Сергею Евгеньевичу. За поздравления и оказанную материальную помощь (праздничные продовольственные наборы) в день рождения, в апреле 2015 года, нашим заслуженным орденоносцам, участникам ВОВ, освободителям Украины и Европы от немецкофашистских захватчиков, инвалидов ВОВ: А.А. Антипину (90 лет); В.Е. Мироненко (92 года); И.А. Тульчевскому (102 года). Низко кланяемся за сыновью заботу о людях преклонного возраста, переживших коричневую чуму 20 века, послевоенную разруху, так остро нуждающихся в заслуженном внимании, добром слове. В сегодняшнее непростое время для нашей страны эту заботу ощутили наши ветераны. Сергей Евгеньевич является создателем благотворительного фонда «Международный благотворительный фонд С. Смелого», с помощью которого оказывается самая разная помощь во всех районах города. Желаем доброго здоровья молодому, перспективному человеку С.Е. Смелому и поздравляем с 70-летием Великой Победы, успехов в его благородном деле на благо общества. Благодарные ветераны Саксаганского района, а также их родственники

при КЗ «Криворізький Центр здоров’я» на травень 2015 року Перша середа

06.05.15

Третя середа

20.05.15

Другий четвер

14.05.15

Четвертий четвер 28.05.15

Друга п'ятниця

08; 15; 22; 29.05.15 08.05.15

Третя п’ятниця

15.05.15

Щоп’ятниці

Алерголог Ендокринолог (попередній запис 30 квітня о 8.00 за телефоном 407-12-80) Невролог (попередній запис 30 квітня о 8.00 за телефоном 407-12-80) Дитячий психіатр

Коляда Лідія Василівна Височина Олена Олександрівна Верчєнко Олег Іванович Кагдіна Валентина Андріївна

З 10.00 до 11.00

Кривоухова Юлія Михайлівна Добровольська Наталя Миколаївна

З 10.00 до 12.00

Психолог

З 10.00 до 11.00 З 13.00 до 15.00 З 10.00 до 12.00 З 8.00 до 12.00

Спеціаліст по неврозах Кардіолог (за 5 днів до консультації обов’язково зробити ЕКГ)

З 9.00 до 14.00

Міський телефон довіри працює з понеділка по п’ятницю включно з 8.00 до 18.00 – 440-24-24. Наша адреса: 3-я дільниця, вулиця Орджонікідзе, 2л (кінцева зупинка швидкісного трамвая, поряд з будівлею станції швидкої медичної допомоги). Тел. 407-12-80.

• REKLAMA@RMINER.DP.UA • РЕКЛАМА «ЧГ» • REKLAMA@RMINER.DP.UA • РЕКЛАМА «ЧГ» • REKLAMA@RMINER.DP.UA •

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення виконкому Криворізької міської ради «Про внесення змін до міської маршрутної мережі пасажирського транспорту» та аналізу його регуляторного впливу З метою удосконалення міської маршрутної мережі пасажирського транспорту; відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», рішення виконкому міської ради від 12.12.2014 №375 «Про затвердження звіту про базове відстеження результативності дії регуляторного акта – рішення виконкому міської ради від 09.04.2014 №114 «Про затвердження міської маршрутної мережі пасажирського транспорту»; ураховуючи аналіз одержаних пропозицій і зауважень до міської маршрутної мережі пасажирського транспорту, що надійшли під час здійснення заходів з базового відстеження результативності дії регуляторного акта; висновок тимчасової робочої групи з питань удосконалення міської маршрутної мережі пасажирського транспорту щодо виконання пункту 1 плану її роботи, виникла необхідність у розробці проекту регуляторного акта – рішення виконкому міської ради «Про унесення змін до міської маршрутної мережі пасажирського транспорту», у якому враховано вищевказані пропозиції та зауваження, що відповідно до висновку визнані доцільними. Сфера дії регуляторного акта чітко регламентує відносини між громадою міста, суб’єктами господарювання в сфері надання послуг з перевезення пасажирів міським електро- й автотранспортом загального користування та органами місцевого самоврядування. На виконання вимог ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення виконкому Криворізької міської ради «Про внесення змін до міської маршрутної мережі пасажирського транспорту» та аналізу його регуляторного впливу. Проект поданий відділом транспорту і зв’язку виконкому міської ради. Проект рішення та аналіз його регуляторного впливу будуть розміщені 07.05.2015 в міській комунальній газеті «Червоний гірник» та на офіційних сторінках в мережі Інтернет: – виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kryvyirih.dp.ua; – виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-

Міської www.dzr.dp.ua, www.dlgr.gov.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, www. ing-org.dp.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.dp.ua, vykonkom-tsmkr. gov.ua Цілі прийняття проекту: удосконалення міської маршрутної мережі пасажирського транспорту відповідно до пропозицій і зауважень до діючого регуляторного акта – рішення виконкому міської ради від 09.04.2014 №114 «Про затвердження міської маршрутної мережі пасажирського транспорту», що надійшли під час здійснення заходів з базового відстеження результативності його дії. Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються з 07.05.2015 в місячний термін: – відділом транспорту і зв’язку виконкому міської ради виконкому міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська,1, каб.154, 246, тел. 74-70-49, 74-24-41, електронна адреса: vtiz@i.ua); – управлінням розвитку підприємництва виконкому міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська,1, каб. 510, тел. 74-39-72, електронна адреса: ispolkomkr@ukrpost.ua), а також на електронні поштові скриньки виконкому міської ради radakr@ukrpost.ua і виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad. com.ua, zhv_vk@ukrpost.ua, ing.zagal104@ukr.net, srvk@srvk. gov.ua, trn_vk1@ukrpost.ua, cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua Громадське обговорення проекту рішення міської ради «Про внесення змін до міської маршрутної мережі пасажирського транспорту» відбудеться 12.05.2015 року о 15.00 в каб.139 приміщення виконкому міської ради за адресою: пл. Радянська, 1 (1-й поверх). Консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення, надаються за адресою відділу транспорту і зв’язку виконкому міської ради: м. Кривий Ріг, пл. Радянська,1, каб.154, 246, тел. 74-70-49, 74-24-41. Відповідальна особа – начальник відділу транспорту і зв’язку виконкому міської ради Сиротюк С.В. В обговоренні можуть взяти участь повнолітні громадяни, юридичні та фізичні особи, представники громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультаційно-дорадчих органів, ство-

рених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання. Інформацію щодо результатів громадського обговорення вищезазначеного регуляторного акта буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Криворізької міської ради. Крім того, інформуємо, що по 15.05.2015 здійснюються заходи з повторного відстеження дії регуляторного акта – рішення виконкому міської ради від 09.04.2014 №114 «Про затвердження міської маршрутної мережі пасажирського транспорту» за показниками: – якість надання послуг пасажирського транспорту загальноміського користування; – безпека перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування; – моніторинг кількості звернень: – громадян з питань коригування міської маршрутної мережі пасажирського транспорту; – перевізників – суб’єктів господарювання, на яких поширюється дія акта, з питань коригування міської маршрутної мережі пасажирського транспорту. Відповідальним за розроблення цього регуляторного акту є відділ транспорту і зв’язку виконкому міської ради (50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська, 1, каб. 151, тел. 74-70-49, електронна адреса: vtiz@i.ua). Громадське обговорення досягнення цілей, задекларованих при прийнятті рішення виконкому міської ради від 09.04.2014 №114 «Про затвердження міської маршрутної мережі пасажирського транспорту» відбудеться 12.05.2015 року о 16.00 в каб.139 приміщення виконкому міської ради за адресою: пл. Радянська, 1 (1-й поверх). Вищезазначене рішення оприлюднено в міській комунальній газеті «Червоний гірник» 15.04.2014 №29 та розміщено на офіційному вебсайті виконкому міської ради в мережі Інтернет www.kryvyіrih.dp.ua у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Законодавча база». Додаткову інформацію із зазначених питань можна отримати в управлінні розвитку підприємництва виконкому міської ради (50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська, 1, каб. 513, тел. 74-70-63).

УВАГА!

На публічне ознайомлення (оприлюднення) виноситься Звіт про періодичне відстеження результативності дії регуляторного акта – рішення міської ради від 26.01.2011 №157 «Про затвердження Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі», який затверджено постійними комісіями міської ради з питань транспорту та зв’язку, планування бюджету та економіки 24.04.2015.

01.02.2011 – 01.08.2011 01.08.2014 – 01.02.2015 01.08.2013 – 01.02.2014 01.08.2012 – 01.02.2013 01.08.2014 – 01.02.2015 01.08.2013 – 01.02.2014 01.08.2012 – 01.02.2013

Порівняльний аналіз якісних показників, бали* Періодичний Повторний Базовий 01.08.2014 – 01.08.2013 – 01.08.2012 – 01.08.2011 – 01.02.2011 – 01.02.2015 01.02.2014 01.02.2013 01.02.2012 01.08.2011 Створення економічних умов для подальшого розвитку господарської діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках, покращення естетичного вигляду та благоустрою міста. 4 ** 5 5 Підвищення відповідальності суб’єктів господарювання – операторів, які надають послуги з паркування, за якість послуг перед споживачами, забезпечення захисту естетичних потреб громадян, а також власників автотранспорту від необґрунтованого збільшення цін на надання послуг із паркування. 4

01.08.2011 – 01.02.2012

Порівняльна таблиця надходжень до бюджету міста від сплати збору за місця для паркування транспортних засобів, тис.грн. Відхилення (+,-) обсягу надхоОбсяг надходжень від сплати збору по джень у періодичному періоді від місту за період базового і повторного Періодичний Повторний Базоповторного базового вий 01.08.2012 – 01.02.2013

1. Назва регуляторного акта, результативність якого відстежується: рішення Криворізької міської ради від 26.01.2011 №157 «Про затвердження Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі». 2. Назва виконавця заходів з відстеження: відділ транспорту і зв’язку та фінансове управління виконкому міської ради. 3. Строк виконання заходів із відстеження: з 01.03.2015 по 01.04.2015. 4. Цілі прийняття регуляторного акта: рішення Криворізької міської ради від 26.01.2011 №157 «Про затвердження Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі» прийнято з метою урегулювання порядку сплати збору за місця для паркування транспортних засобів та розвитку мережі місць для паркування. 5. Тип відстеження: періодичне. 6. Методи одержання результатів відстеження регуляторного акта. Відстеження результативності дії регуляторного акта здійснювалося на підставі статистичних даних. Відстеження результативності дії регуляторного акта проводиться за наступні періоди: – базовий період відстеження з 01.02.2011 по 01.08.2011; – повторний період відстеження з 01.08.2011 по 01.02.2012; – періодичний період відстеження: з 01.08.2012 по 01.02.2013, з 01.08.2013 по 01.02.2014, з 01.08.2014 по 01.02.2015. 7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних. Результати відстеження рішення одержані методом збору статистичної інформації щодо своєчасного надходження коштів від сплати збору за місця для паркування транспортних засобів до бюджету міста в періодах періодичного відстеження з 01.08.2012 по 01.02.2013, з 01.08.2013 по 01.02.2014, з 01.08.2014 по 01.02.2015, повторного відстеження – з 01.08.2011 по 01.02.2012 і базового з 01.02.2011 по 01.08.2011. Платниками збору за місця для паркування транспортних засобів є юридичні особи, їх філії (відділення, представництва), фізичні особи-підприємці, які згідно з рішенням міської ради організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених місцях. Об’єктом оподаткування є земельна ділянка, яка згідно з рішенням міської ради спеціально відведена для забезпечення паркування транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування, тротуарах або інших місцях, а також комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету, за винятком площі земельної ділянки, яка відведена для безоплатного паркування транспортних засобів. Базою оподаткування є площа земельної ділянки, відведена для паркування, а також площа комунальних гаражів, стоянок, паркінгів (будівель, споруд, їх частин), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету. Згідно зі статтею 2681.3.1 Податкового кодексу України ставки збору встановлюються за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 квадратний метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі від 0,03 до 0,15 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

22.12.2010 №62 «Про приведення місцевих податків і зборів у відповідність до Податкового кодексу України»). Якісні значення показників результативності регуляторного акта: – створення економічних умов для подальшого розвитку господарської діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування; – покращення естетичного вигляду та благоустрою міста; – підвищення відповідальності суб’єктів господарювання – операторів, які надають послуги з паркування, за якість послуг перед споживачами, забезпечення захисту естетичних потреб громадян, а також власників автотранспорту від необґрунтованого збільшення цін на надання послуг із паркування.

01.08.2013 – 01.02.2014

про періодичне відстеження результативності дії регуляторного акта – рішення міської ради від 26.01.2011 №157 «Про затвердження Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі»

При визначенні ставок збору за місця для паркування транспортних засобів у діючому рішенні врахована ставка в розмірі 0,03 відсотка мінімальної заробітної плати (близько 0,36 грн. за 1 м²), що становить мінімально можливу ставку цього збору, передбачену Податковим кодексом України. 8. Кількісні та якісні значення показників результативності дії регуляторного акта. Кількісні значення показників результативності акта: – збільшення розміру надходжень до бюджету міста від збору за місця для паркування транспортних засобів та збільшення кількості місць паркування, суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність у сфері надання послуг із паркування.

01.08.2014 – 01.02.2015

ЗВІТ

22,3

31,4

19,7

67,0

64,0 -44,7 -35,6 -47,3 -41,7 -32,6 -44,3

Обсяг надходжень до бюджету міста від сплати збору за місця для паркування транспортних засобів у періодичному періоді зменшився порівняно з повторним та базовим періодами. Це пов’язано з тим, що при розробці та затвердженні аналізу регуляторного впливу розрахунок суми надходжень від сплати збору здійснювався відповідно до площ фактично діючих відведених майданчиків для паркування, у кількості 12 одиниць, які експлуатувалися КП «Парковка та реклама». Однак з 01.04.2012 набрали чинності пункти Правил паркування транспортних засобів, які передбачали обов’язкове обладнання майданчиків паркувальними автоматами (Постанова КМУ від 03.12.2009 №1342). У зв’язку зі зверненням КП «Паркова та реклама» – рішенням міської ради від 26.01.2011 №156 була скорегована кількість відведених майданчиків для платного паркування транспортних засобів до 3 одиниць. З 2013 року КП «Паркова та реклама» взагалі зупинили обслуговування відведених майданчиків для платного паркування транспортних засобів, внаслідок чого змінилися суми надходжень від сплати збору за паркування транспортних засобів. З 2013 року у місті працює один суб’єкт господарювання, який здійснює господарську діяльність у сфері надання послуг з паркування, і обслуговує один майданчик для платного паркування. Крім того у грудні 2014 року змінами у бюджетному законодавстві України збір за паркування транспортних засобів було виключено із складу доходів місцевих бюджетів, а з 01.02.2015 іншими змінами до Бюджетного кодексу України (Закон України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо уточнення та приведення окремих положень у відповідність із нормами діючого законодавства») його знов поновлено. Тому, враховуючи зміни у бюджетному законодавстві, які відбулися у грудні 2014 року, з діючого рішення від 26.01.2011 №157 «Про затвердження Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі» виключено розділ 6, що стосувався збору за паркування транспортних засобів (рішення міської ради від 30.12.2014 №3158 «Про внесення змін до рішення міської ради від

*Оцінка здійснена за 6-бальною системою, за якою 6 балів – досягнуто у високій мірі результат якісного показника, 5 балів – досягнуто на 100% якісного показника, 4 бали – досягнуто на 75% результату якісного показника, 3 бали – досягнуто на 50% результату якісного показника, 2 бали – досягнуто на 25% результату якісного показника, 1 бал – практично не досягнуто. **Такі економічні умови для подальшого розвитку господарської діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках склалися у зв’язку з набранням чинності пункту 14 Постанови Кабінету Міністрів від 03.12.2009 №1342 «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів». 9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей. Рішення міської ради від 26.01.2011 №157 «Про затвердження Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі» – регуляторний акт, який розроблено згідно з нормами чинного законодавства України. З прийняттям цього регуляторного акта в місті були створені сприятливі умови для розвитку мережі місць паркування, упровадження сучасних методів їх організації, покращення естетичного вигляду та підвищення безпеки дорожнього руху та запроваджено сплату збору за паркування транспортних засобів у місті. Однак у зв’язку з тим, що збір за паркування транспортних засобів у діючому рішенні скасовано, а поновлення його у місті можливо лише шляхом проведення регуляторної процедури, з метою встановлення в місті збору за паркування транспортних засобів розпочато процедуру з розробки нового регуляторного акта (30.03.2015 винесено на публічне обговорення проект регуляторного акта – рішення міської ради «Про затвердження Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі»). Голова постійної комісії міської ради з питань транспорту та зв’язку А. ЛУШПІЙ Голова постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та економіки В. НУСІНОВ


18 Оголошення

www.girnyk.com.ua

ПУЛЬМОНОЛОГ

Eсли у Вас одышка, Вы кашляете больше 3-х недель – Вам надо к пульмонологу!

Реклама

Не пропустите у себя: туберкулез, рак легких, хронический бронхит, бронхиальную астму.

Мебель для кафе Телефоны: 410-12-88, 401-45-08, 097-5911168.

Проверьте работу своих бронхов с помощью СПИРОГРАФА Прием ведет врач-пульмонолог с 30-летним стажем Чижова Н.Г.

БМДЦ

ул. Филатова, 10, тел. 405-65-76, 405-65-77, , 405-65-78, 067-3777730.

ОФІЦІЙНО

Передаються в оренду об’єкти комунальної власності

Управління комунальної власності міста виконкому міської ради оголошує про наміри передати в оренду об’єкти комунальної власності, щодо яких надійшли заяви: № Баланз/п соутримувач 1 УБЖП 2 УКВМ

Дані про об’єкти, щодо яких надійшли заяви про оренду Вартість МаксиЗамайна за мально Місцезна- гальна незалежною можлиМета використання Найменування ходження пло- оцінкою, грн. вий строк ща, м2 без ПДВ оренди Нежиле приміщення, вбудоване у 1 поверсі житлового будинку Вул. розміщення майстерні з 86 065,0 станом 2 роки 11 Під Революцій- 74,95 на 14.04.2015 ремонту побутової техніки місяців на, 39 Нежиле приміщення, вбудоване у 1 поверсі житлового будинку

3 УБЖП

Вул. ХХІІ Партз’їзду, 35

Окреме індивідуально визначене майно: – кущеріз Husgvarna, інвентарні номери: 10630333, 10630369, 10630388, 10630417, 10630017; – газонокосилка Husgvarna, інвентарні номери: 10630531, 10630532, 10630537; – бензоножиці Husgvarna, інвентарні номери: 10630024, 10630025; Вул. Бико– культиватор Husgvarna, інвентарні номери: 10630349, 10630387, ва, 6г 10630407, 10630497, 10630498, 10630499; – культиватор навісний КПСМ-4, інвентарний номер 10630471; – грунтофреза/культиватор ЕСО 50SС2, інвентарні номери: 10630542, 10630540, 10630541, 10630543,10630544, 10630545, 10630546 4 УБЖП Окреме індивідуально визначене майно: – газонокосилка BOBCAT RC60H, інвентарні номери: 10430205, Вул. Бико10430206, 10430207, 10430208; ва, 6г – триммер BOBCAT FC175, інвентарний номер 10430210 5 КП «Кри- Нежиле приміщення на 1 поверсі окремо розташованої будівлі Вул. воріжавАляб’єва, 1 тотранс» 6 УКВМ

Нежиле приміщення, вбудоване у 1 поверсі житлового будинку

Заяви про оренду зазначених об’єктів приймаються відділом дозвільно-погоджувальних процедур виконкому міської ради протягом 10-ти робочих днів після опублікування оголошення в міській комунальній газеті «Червоний гірник». У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди, орендодавцем буде оголошено конкурс на право його оренди відповідно

РЕКЛАМА

«ЧГ»

Продаю № 191. Дачу в Ц.-Г. районе: 3-этажный домик, 8 сот. огорода, деревья, кусты, охрана. Тел. 0665082583, Григорьевна, договоримся. № 331. 2-местную кровать с матрасом. Тел. 74-93-91, 067-6398759. № 348. Козлят полтавской породы. Тел. в с. Сергеевка Софиевского р-на (0250) 2-67-93. № 210. Перегной коровий и куриный – 25 грн. мешок. Доставка на дом бесплатно. Тел. 067-5671146, 067-6402174. № 332. Старые грампластинки 19501960 гг.: украинские народные песни, Штепсель и Тарапунька, Шульженко. Цена договорная. Тел. 26-66-65. № 251. УГОЛЬ. ВОЗМОЖНА ДОСТАВКА. Тел. 097-9163388, 0504883816, 401-14-86. № 302. Кузбасслак. Краску для фундаментов домов, крыш, заборов, бочек. Доставка. Тел. 067-4940016. № 314. Шлакоблок – 6,50 грн./шт., тротуарную плитку — 75,00 грн./кв.м, еврозаборы — 75,00 грн./шт. Доставка, установка, укладка. Тел. 0968395032. № 326. 3-уровневую мини-ферму для кроликов (120 кролей в год). Полный комплект. Продаем разновозрастное поголовье. Тел. 401-0417, 097-6513110. № 342. САЙДИНГ ЦОКОЛЬНЫЙ НЕДОРОГО. Тел. 097-5836378. № 349. Шифер 8-волновой, лобовое стекло а/м «Москвич-412». Тел. 72-16-83, 067-5642721.

Куплю № 137. СТАРЫЕ НЕРАБОТАЮЩИЕ: ХОЛОДИЛЬНИКИ, СТИРАЛЬНЫЕ МАШИНКИ, ВАННЫ ЧУГУННЫЕ, БАТАРЕИ, ГАЗОВЫЕ КОЛОНКИ, ТЕЛЕВИЗОРЫ ЛАМПОВЫЕ, СВАРОЧНЫЕ, КОНДИЦИОНЕРЫ БК. ЛОМ ЧЕРНЫХ И ЦВЕТ. МЕТАЛЛОВ. Тел. 097-6189585 (перезвоню). № 333. Очень дорого! Ордена, медали, нагрудные знаки «Почетный…», «Заслуженный...», «Отличный…», «Отличник...», «Ударный...», «Ударник...». Награды царской России. Нагрудные знаки гражданских и военных вузов. Удостоверения к медалям, знакам. Знаки силовых структур. Грамоты и благодарности. Иконы, монеты, статуэтки, столовое серебро, портсигары, картины, самовары, часы, бархатные знамена, бинокли и др. Тел. 408-16-68, 067-5641655.

Вул. Федоренка, 5

44,2

56 300,0 станом 2 роки 11 Під розміщення майстерні з на 14.04.2015 місяців ремонту побутових приладів

5 од. 3 од. 2 од. 6 од. 1 од. 7 од.

з квітня по Використання за призначен73 231,0 станом вересень ням комунальним підприна 09.02.2015 2015 ємством року

з травня Використання за призначенпо ням комунальним підпривересень ємством 2015 року Під розміщення офісу 1 рік

4 од. 1 од.

749 520,0 станом на 01.04.2015

5,7

9 547,0 станом на 21.04.2015

32,2

46 890,0 станом 2 роки 11 Під розміщення торгівлі нена 14.04.2015 місяців продовольчими товарами

до абз.3 частини 4 ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та рішення міської ради від 23.11.2011 №726 «Про затвердження Положення про порядок оформлення оренди об’єктів комунальної власності міста». Довідки можна отримати в управлінні комунальної власності міста виконкому міської ради (пл. Радянська, 1, кімн. 361, 360, тел. 74-49-29, 74-43-97).

REKLAMA@RMINER.DP.UA № 138. ОРГАНИЗАЦИЯ ЗАКУПАЕТ ДОРОГО: ЛОМ ЧЕРНЫХ и ЦВЕТНЫХ МЕТАЛЛОВ, МЕТАЛЛИЧЕСКИЕ ДОМИКИ, БУДКИ, БОЧКИ, ЛЮБЫЕ МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИИ. ПРЕДОСТАВЛЯЕМ ПОРЕЗКУ, ПОГРУЗКУ. ВЫВОЗИМ САМИ. Тел. 097-6189585 (перезвоним). № 165. Скупаю ноутбуки б/у, любое состояние. Тел. 063-9777065. № 16. КУПЛЮ ВАЗ, «ДЭУ» ЛЮБОЙ, «СЛАВУТУ», ПРИЦЕПЫ, «ТАВРИЮ», ИНОМАРКУ. ДОРОГО. В ЛЮБОМ СОСТОЯНИИ. Тел. 067-9209037, 5022-74 до 21.00. № 213. ГАРАЖНЫЙ ЛОМ ЧЕРНЫХ и ЦВЕТНЫХ МЕТАЛЛОВ, ОТРАБОТАВШИЕ ХОЛОДИЛЬНИКИ, ТV, СТИРАЛЬНЫЕ МАШИНЫ, ГАЗОВЫЕ КОЛОНКИ и ДРУГИЕ МЕТАЛЛОИЗДЕЛИЯ и МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИИ. САМОВЫВОЗ в УДОБНОЕ ДЛЯ ВАС ВРЕМЯ. Тел. 067-7697103. № 258. Старые холодильники, стиральные машинки, газовые колонки, аккумуляторы. Лом черных и цветных металлов. Перезвоню. Тел. 068-0284040. № 315. Отработанное масло дизельное, трансформаторное, гидравлическое и пр. Тел. 096-8395032. № 334. АВТО В ЛЮБОМ СОСТОЯНИИ, ЛЮБОЙ МАРКИ. ДОРОГО. Тел. 096-8310171. № 350. Газовий водонагрівальний апарат ГВА-3 (Львів) або подібний за габаритами та роботою. Тел. 53-24-59. № 351. Нерабочий компьютер, монитор. Ремонт и продажа компьютеров, мониторов, телевизоров. Запись с кассет на DVD. Пульты – ремонт и продажа. Соцрынок, маг. «Ковры». Тел. 067-5980996, 401-33-74.

Загублене

№ 335. Диплом НР № 40957768, виданий в 2011 році КЦПОРКТРС № 62 на ім’я Нестеренко Яни Василівни, вважати недійсним. № 336. Диплом НР № 38910317, виданий Українським політехнічним технікумом на ім’я Кириченка Єгора Олеговича, вважати недійсним. № 337. Свідоцтво про право власності на кв. № 60 у буд. № 39 на проспекті Миру, видане згідно з розпорядженням УЖКГ від 24.01.1994 № С 558 на ім’я Істоміної Віри Никифорівни, Істоміна Віктора Вікторовича, вважати недійсним. Свідоцтво про право власності на житловий будинок з господарчими побудовами за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Перова, буд. 62, зареєстровано в КП ДОР «Криворізьке БТІ» в реєстровій книзі № 8-117-123 на ім'я Дабіжі Миколи Кириловича, вважати недійсним.

РЕКЛАМА

«ЧГ»

Послуги

ПАМЯТНИКИ ЛЮБЫХ ВИДОВ И РАЗМЕРОВ.

ГАРАНТИЯ•ДОГОВОР•СКИДКИ Оградки, столики, лавочки.

Тел. 401-22-08, 098-0439034. • ПОБУТОВА ТЕХНІКА

№ 10. РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ в майстерні і вдома. Гума. Тел. 401-0285, 097-7795606. Дешево. № 15. РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ВДОМА. Гарантія. Тел. 95-66-68, 067-3165901, 050-5614766. Майстерня – вул. Кремлівська, 28. № 11. РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ. ГУМА. БУДИНОК «РЕМПОБУТТЕХНІКА», пр. Миру, 29в, 8. Тел. 401-50-38, 067-5993757, 099-1983398. Гарантія. № 54. Ремонт телевизоров. Тел. 401-82-63, 067-3981097. № 273. Ремонт телевизоров. Тел. 74-62-78, 097-2824057. Кондратьевич. • ПАМ’ЯТНИКИ № 46. ПАМЯТНИКИ. Пл. АРТЕМА, 3. Тел. 401-26-28. Выставочный зал (более 80 образцов). Профессиональное художественное оформление. Беспроцентная рассрочка. Срочные заказы от трех дней. Хранение бесплатно. Благоустройство места на кладбище. Пл. АРТЕМА, 3. Тел. 401-26-28, 0980421494, www.granitebest.kr.ua

ПАМ’ЯТНИКИ ІЗ ЧОРНОГО, ЧЕРВОНОГО, СІРОГО та ін. ГРАНІТІВ: пам’ятники, вази, свічники, плитка та ін.

В наявності і на замовлення по каталогах та індивідуальних ескізах замовника. Професійне художнє оформлення, розстрочка, доставка, установка, безкоштовне зберігання до установки. Трампарк, торговий центр, 1 поверх, вул. Каховська, 116.

Тел. 401-16-27, ижки! 098-2197663, Зн р. по 30.04.15 р. 2.04.15 з 066-7155857. . САЛОН-ВИСТАВКА «ГРАНІТ+»

«Червоний гірник» №32 (21555)

№ 1254. ГРАНИТ. Крошка, бетон; оградки, столики, скамейки. Укладка плитки недорого и качественно. Тел. 440-50-39, 401-17-82, 098-1229633, ул. Телевизионная, 1-А, пр. Гагарина, 63. • ІНШЕ № 346. ПЕРЕТЯЖКА И ИЗГОТОВЛЕНИЕ МЯГКОЙ МЕБЕЛИ. ПЕНСИОНЕРАМ СКИДКА с 29.01.15 по 31.12.15. БОЛЬШОЙ ВЫБОР ТКАНИ. НАЛ, БЕЗНАЛ, РАССРОЧКА до 24 месяцев. Тел. 097-2066889, 406-28-77, 410-12-88. № 327. Реставрация стульев. Ремонт комодов, шкафов, кроватей, матрасов. Перетяжка. Тел. 410-07-44, 097-3853008. № 347. Перевезу мебель и др. Грузчики. Тел. 401-31-05, 067-5671948. № 276. Металеві двері і грати за 1 день. Тел. 098-3871377, 401-15-07. № 318. Изготовим из металла: ворота, ограждения, навесы, беседки, двери. Из МДФ: двери, арки межкомнатные. Любой цвет, размер, вид. Тел. 050-3213250, 096-7831400. № 306. Изготовление и установка металлических решеток, оградок, дверей, перил и т.д. Обшивка и врезка замков. Установка домофонов на подъезд. Тел. 096-2580289, 401-02-74. № 343. МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИИ ЛЮБОЙ СЛОЖНОСТИ. ДВЕРИ. РЕШЕТКИ. ОГРАДКИ. ЗАБОРЫ. ВОРОТА. КОЗЫРЬКИ. ЛЕСТНИЦЫ. Тел. 096-5376655, 401-07-97. № 274. Ремонт и установка бойлеров, колонок, котлов, стиральных машин, счетчиков воды, тепла. Тел. 66-05-47, 098-4842663. № 341. ОТОПЛЕНИЕ «ПОД КЛЮЧ». УСТАНОВКА ТВЕРДОТОПЛИВНЫХ КОТЛОВ, РАДИАТОРОВ, ТРУБ ОТОПЛЕНИЯ, ВОДОСНАБЖЕНИЯ, СЧЕТЧИКОВ. Тел. 097-5836378. № 42. Стильные НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ, теплые ОКНА, надежные ДВЕРИ, любые ЖАЛЮЗИ и РОЛЛЕТЫ, вместительные ШКАФЫ-КУПЕ от «Легко-Декор», ул. Косиора, 35. Тел. 401-62-64, 098-6585254, www. legko-kr.com.ua № 43. РЕСТАВРАЦИЯ ВАНН НАЛИВНЫМ АКРИЛОМ на дому за 2-3 часа! Без запаха и мусора! Срок службы – 15 лет! Гарантия! «Легко-Декор», ул. Косиора, 35. Тел. 401-62-64, 098-6585254, www.legko-kr.com.ua № 45. ВСЕ ВИДЫ РЕМОНТНЫХ РАБОТ. Котлы, колонки, водонагреватели, насосы, фильтры. Сантехработы любой сложности. Мелкий ремонт по дому, офису. Тел. 0970110010, hozyainvdome.com.ua № 340. КРОВЛЯ. МЯГКАЯ, ЖЕСТКАЯ. ГАРАЖИ, ДОМА, БОКСЫ. КОЗЫРЬКИ, ШИФЕР, ПРОФЛИСТ, МЕТАЛЛОЧЕРЕПИЦА. Тел. 0975836378. № 80. ДОСТАВКА. САМОСВАЛ ЗИЛ, КамАЗ – ПЕСОК РЕЧНОЙ и КАРЬЕРНЫЙ, ЩЕБЕНЬ, ОТСЕВ, ШЛАК, ГРАНШЛАК, КЕРАМЗИТ, КВАРЦИТ. ВСЯ ЭТА ПРОДУКЦИЯ ЕСТЬ В МЕШКАХ + ЦЕМЕНТ (ЦЕМЗАВОД). САМОВЫВОЗ ИЛИ ДОСТАВКА. Тел. 401-33-93, 096-5377775. № 353. Врезка замков, утепление, обшивка дверей, лоджий. Тел. 40135-15, 098-2413969. № 22. Спил деревьев. Порезка, вывоз, корчевка, обрезка кустов. Тел. 098-6843572. № 229. Песок, щебень, шлак, граншлак, отсев. Цемент. Доставка 1 т-15 т. Тел. 067-9847171. № 313. УТЕПЛЕНИЕ СТЕН ДОМОВ, КВАРТИР. БОЛЬШОЙ ОПЫТ РАБОТЫ. ДОГОВОР, ГАРАНТИЯ, СКИДКИ. Тел. 097-7557833. Лиц. 555616. № 83. КП «Автобаза № 1» надає послуги з технічного огляду автотранспорту механіком перед випуском на лінію для юридичних та фізичних осіб. Тел. 26-25-88, 401-25-01, 401-25-68. № 339. БУРЕНИЕ СКВАЖИН «ПОД КЛЮЧ». НАСОСЫ. КОНСУЛЬТАЦИИ. Тел. 097-5836378.

Різне № 218. МЕБЕЛЬ ПОД ЗАКАЗ и В НАЛИЧИИ. ДЕШЕВО. МЯГКАЯ и КОРПУСНАЯ. КУХНИ, ПРИХОЖИЕ, КУПЕ и ШКАФЫ ЛЮБОЙ КОМПЛЕКТАЦИИ. КРОВАТИ 2-ЯРУСНЫЕ, ДЕТСКИЕ КОМНАТЫ, СПАЛЬНИ. ОПЫТ ДИЗАЙНЕРА, КОМПЬЮТЕРНОЕ МОДЕЛИРОВАНИЕ. ОГРОМНЫЙ СКЛАД ЛЮБЫХ МАТЕРИАЛОВ. ХАРИТОНОВА, 12/1. Тел. 098-5028438, 28-12-13.

Четвер, 30 квітня 2015 року № 201. ПРИВЕЗУ ПЧЕЛУ КАРПАТКУ. Тел. 098-4247897. № 47. Постельное белье от украинских производителей. Цены мелкого опта. Одеяла, пледы, полотенца, халаты, простыни, наволочки, комплекты постельного белья всех видов, размеров и качества. Внимание! Магазин «Рушничок» сменил адрес! Ждем Вас: ул. Качалова, 2 в маг. «Канцтовары». Тел. 0678408627. Ждем Вас с 8.00 до 19.00 ежедневно. № 48. Канцтовары для школы и офиса. Большой выбор детских игрушек по самым приятным ценам. Магазин «Канцтовары», ул. Качалова, 2 (пл. Артема). Тел. 64-11-22. Ждем Вас с 8.00 до 18.00 ежедневно. № 308. КАБИНЕТ ПСИХОЛОГА ЭДУАРДА ПОЛАДЬКО. Помощь в решении неотложных жизненных проблем и кризисных ситуаций. Снятие игровой, никотиновой, алкогольной, пищевой (при избыточном весе) и др. зависимостей, страхов, депрессий и сексуальных расстройств. Перепрограммирование «неудачников» на успех. Тел. 067-5086671, 096-9484227. № 109. Радиошкола ОСОУ проводит набор на платные курсы: 1. Оператор ЭВМ (все офисы, Internet). 2. Оператор 1-С: предприятие 8.2. 3. Секретарь руководителя с ПК. 4. Радиомеханик. 5. Электрогазосварщик. 6. Электромонтер. 7. Электрослесарь (слесарь). 8. Машинист холодильных установок. Адрес: ул. Телевизионная, 10 (ост. «Автовокзал»), тел. 71-23-84, 067-6386564. Лиц. МО № 527052. Радиошкола сдает помещения под офис, в т.ч. актовый зал, тел. 067-6386563. № 325. Распродажа автомобилей 2013-2014 года! Скидки до 35000 грн. Рассрочка до 7 лет. Тел. 096-6680345, 099-3662145. № 344. Кто знает Капустину Зою, Капустина Анатолия, дочь Юлию, проживающих на мкрн. Восточный-1, 2 или 3, просьба перезвонить. Их ищет подруга Люда из Энергодара. Тел. 067-2701340. № 345. В ЦЕХ МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ СРОЧНО ТРЕБУЕТСЯ СВАРЩИК С ОПЫТОМ РАБОТЫ. Тел. 096-5376655, 401-07-97. № 352. Правління СТ «Сантехник» повідомляє про рішення загальних зборів про виключення з членів товариства орендаторів земельних ділянок №№: 1; 17; 24; 26; 27; 47; 55; 62; 64; 84; 74; 75; 76; 77; 78; 79. Претензії приймаються протягом десяти діб. Тел. 0975828533, Андрій Володимирович. В Союз инвалидов срочно требуются мастер по ремонту обуви, мастер по кройке, шитью, ремонту одежды. Срочно продаем для «Запорожца» все новое: две двери правые, передние и задние стекла, крыло левое. Новые аппараты для измерения сахара в крови. Тел. 65-34-25, 096-4973273.

Криворізька міська рада та її виконком глибоко сумують з приводу передчасної смерті директора комунального підприємства «Ритуал Сервіс Плюс»

ЖЕНИЛА Василя Трохимовича У цей скорботний час висловлюємо найщиріші співчуття близьким і рідним покійного, поділяємо гіркий біль утрати. Добра і світла пам'ять про нього назавжди залишиться у наших серцях. Криворізький міський голова Ю. Вілкул Криворізька міська рада та її виконком Працівники комунального підприємства «Ритуал Сервіс Плюс» висловлюють глибокі та щирі співчуття рідним і близьким з приводу тяжкої втрати — передчасної смерті порядної, чесної, цілеспрямованої людини, директора підприємства

ЖЕНИЛА Василя Трохимовича 3 года светлой памяти и горькой утраты дорогого и любимого человека

НАГАЙКО Виктора Степановича (20.08.1939 — 30.04.2012)

Тебя уж нет, а мы не верим, В душе у нас ты навсегда. И боль свою от той потери Не залечить нам никогда. Любим, помним, скорбим. Кто знал, помяните. Жена, Валерий, Маша


«Червоний гірник» №32 (21555)

Афіша 19

www.girnyk.com.ua

Четвер, 30 квітня 2015 року

Відеогалерея

Грає духовий оркестр КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка»

Відеофільми: документальний фільм – відеохроніка «Визволення Кривбасу»; «Полево-поле» із циклу «Маленькая горячая Родина»; «Театральне Криворіжжя», «Кривий Ріг – моє місто»; тайм-лепс «Динамічне місто»; відеокліп «Кривому Рогу – 238»; віртуальна художня галерея живописних робіт українських і сучасних криворізьких художників «Відомі митці Криворіжжя»; проморолик «Місто довжиною в життя». Місце: відеогалерея КЗК «Міський історико-краєзнавчий музей». Телефон: 92-22-12.

Дата: 2 травня 16.30-17.30. Місце: Театральна площа (пр. Карла Маркса).

Кіно

Грає муніципальний духовий оркестр

Дата: 3 травня 18.00-19.00. Місце: Театральна площа (пр. Карла Маркса).

«Суперкоманда» 3D

Мультфільм. Кінотеатри: «Мультиплекс», «Олімп», «Одеса-кіно».

«Опасное погружение»

Трилер. Кінотеатри: «Мультиплекс», «Олімп», «Одеса-кіно».

«Фокус» Драма, комедія. Кінотеатри: «Мультиплекс», «Олімп», «Одеса-кіно».

«А зори здесь тихие...»

Драма, історичний. Кінотеатри: «Мультиплекс», «Олімп», «Одеса-кіно».

«Найдовша подорож»

«Месники»

Драма, мелодрама. Кінотеатри: «Мультиплекс», «Одеса-кіно».

Бойовик, фентезі. Кінотеатри: «Мультиплекс», «Олімп».

 Телефони: «Олімп» – 440-07-77, «Одеса-кіно» – 493-09-09, «Мультиплекс» – 493-83-63, 493-84-74 (автовідповідач).

«Вот так повезло!»

«Красная шапочка»

«Летучая мышь»

«Песни военных лет»

«Елена Премудрая»

«Теремок – щаслива хата»

Комедія на одну дію.

Балет-казка на одну дію.

Оперета на три дії.

Концерт.

Вистава для дітей.

Вистава для дітей.

Дата: 2 травня о 17.00.

Дата: 3 травня об 11.00.

Дата: 3 травня о 17.00.

Дата: 9 травня о 17.00.

Місце: Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка.

Дата: 3 травня об 11.00 та о 12.30. Місце: КП «Криворізький міський театр ляльок».

Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка – 92-33-00.  Телефони: Криворізький міський театр ляльок – 26-61-45. КП «Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху» – 440-19-77.

Виставки

«Зоряні сини»

«Опромінені болем» «Преломление»

Виставка з нагоди Всесвітнього дня авіації та космонавтики.

Міні-виставка до 29-ї річниці від дня аварії на ЧАЕС.

Фотовиставка робіт Ганни Голубовської (м. Одеса).

Місце: міський історикокраєзнавчий музей.

Місце: філія КЗК «Міський історико-краєзнавчий музей» (сел. Веселі Терни).

Місце: КЗК «Міський виставочний зал».

«Живописна Миколаївщина»

Дата: 1 травня о 17.00. Місце: Парк ім. Савицького І.І.

«Симфонія чарівності»

Звітний концерт народного ансамблю бального танцю «Молодість» та зразкового циркового колективу «Прометей».

Дата: 2 травня о 14.00. Місце: КЗ ПК «Тернівський» (вул. 23 Лютого, 84).

Вистави

Дата: 2 травня об 11.00 та о 12.30. Місце: КП «Криворізький міський театр ляльок».

Святковий концерт «Мир, труд, май!»

«Відродження»

Персональна виставка живопису Фердінанда Олейнікова (м. Казанка).

Фотовиставка робіт Аліма Панасовського.

Місце: КЗК «Міський виставочний зал».

Місце: КЗК «Міський виставочний зал».

 Телефони: міський історико-краєзнавчий музей – 90-27-56. Філія міського історико-краєзнавчого музею – 35-13-66. Міський виставочний зал – 90-37-59.


20 Життя цікаве Курси валют станом на 29.04.2015 р. (грн. за 100 од.) КУПІВЛЯ

ПРОДАЖ

Долар Рубль

НБУ Укрсиббанк ПриватБанк Промінвестбанк РайффайзенБанк Аваль Фінанси та кредит Ощадбанк Укрексімбанк

Євро

2226,2406 42,563 2432,6131 2180,00 41,00 2340,00 2400,00 47,00 2650,00 2000,00 40,00 2200,00 2300,00 45,00 2500,00 2205,00 42,50 2400,00 2355,00 47,50 2600,00 2300,00 42,00 2330,00 2450,00 45,00 2550,00 2100,00 38,00 2300,00 2350,00 46,00 2550,00 2190,00 40,00 2330,00 2400,00 46,00 2580,00 2050,00 41,00 2300,00 2350,00 45,50 2570,00

Магнітні бурі ГЕОМАГНІТНИЙ ПРОГНОЗ по Кривому Рогу

30.04.2015 1.05.2015 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2

2:00 5:00 8:00 11:00 14:00 17:00 20:00 23:00

1. Нема помітних збурень. 2. Невеликі збурення. 3. Слабка геомагнітна буря. 4. Мала геомагнітна буря. 5. Помірна геомагнітна буря. 6. Сильна геомагнітна буря. 7. Жорсткий геомагнітний шторм. 8. Екстремальний шторм.

Погода

П’ятниця, 1.05 +9…+10°С +19°С Північно-західний та західний, 2-4 м/сек

Субота, 2.05 +8…+9°С +21°С Південний та південнозахідний, 2-5 м/сек Неділя, 3.05 +10…+11°С +17°С Південний та південнозахідний, 4-7 м/сек Понеділок, 4.05 +9…+10°С +18°С Західний та північнозахідний, 3-6 м/сек

Улыбнитесь

Моя жена в последнее время стала часто употреблять модное слово «гаджеты». Но как-то необычно... по слогам...

www.girnyk.com.ua

«Червоний гірник» №32 (21555)

Четвер, 30 квітня 2015 року

Фестиваль Народні майстри стверджують, що одним із символів України є розписана спеціальними знаками писанка. Оздоблене чарівними узорами яйце символізує пробудження природи, зародження нового життя... Ось і в Кривому Розі з’явився новий виставково-мистецький проект – перший відкритий фестиваль народної творчості «Котилася писанка», який проходив у нас протягом трьох днів. – Сьогодні в місті дійсно мистецьке свято, якого ми очікували протягом років, готувалися, щоб серед нашої великої родини фестивалів з’явився цей зворушливий фестиваль писанкарства, – говорить начальник управління культури і туризму виконкому міськради Наталя Стрига. – Кажуть, що допоки на землі писатимуть писанку, доти на ній будуть добро та мир. Сьогодні, в ці великодні дні, ми раді, що писанка завітала до нас у гості. Тож дозвольте від імені міського голови Юрія Вілкула привітати всіх вас із цим чудовим мистецьким святом, передати щирі побажання творчого натхнення, нових яскравих задумів і їх втілення у вашій роботі. Нехай завжди у ваших домівках панують добро, щастя, мир і злагода. На запрошення спільноти майстрів народного мистецтва нашого міста взяти участь у фестивалі відгукнулися майже 900 учасників з різних регіонів України. Це народні майстри, викладачі та учні навчальних закладів з Кривого Рогу, Дніпропетровська, Вінниці, Чернігова, Черкас, Запоріжжя, Херсона, а також митці з Дніпропетровської, Кіровоградської та ЗакарТетяна патської областей. Пірус – Яка благодатна тут у вас земля, що так багато відгукнулося і так багато людей захотіло продовжувати, зберігати та примножувати традиції українського народного писанкарства, – ділиться враженнями член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, народна майстриня з Вінниці Тетяна Пірус. – У вас унікальне місто, оскільки в ньому мешкають вихідці з різних куточків України, тому в генетичній пам’яті багатьох жінок, ваших майстринь, і живуть знання їхніх пращурів. Ось так їхня інтуїція й величезне бажання творять дива. Змістовні, глибокі, духовні, прекрасні й багаті роботи я побачила на вашій виставці. Організатори фестивалю мали за мету пока-

Кривим Рогом котилася писанка зати уявлення Галерея» у ТРК «Сонячна галерея». За її вікнами сучасних митців видно одну з перлин міста – Спасо-Преображенпро Великодні ський кафедральний собор, благодатне світло від традиції на- якого заповнило все навколо. Виставкова зала роду України наповнилася теплом, любов’ю та зачарованістю через широкий прадавніх символів писанок, дбайливо створених спектр образо- відомими народними майстрами Тетяною Пірус, творчих засобів Юлією Датченко, Наталією Войтенко, Світланою (живопис, гра- Червяковою, Вікторією Клеветенко, Світланою фіку, скульптуру, Литовською, Сергієм Яковенком, Лідією Колесник, д е ко р а т и в н о - Аллою Бурею, Наталією Лавринець, Анною Поужиткове мистецтво), відродити інтерес до пи- джаренко. Велику колекцію писанок виконали діти санкарства, створити середовище для творчого з Дніпропетровська, Чернігова та Верхівцевого. Під час проведення фесспілкування всіх, хто Виставка триватиме до кінця тивалю «Котилася писанка» цікавиться традиціями й травня. Час роботи виставкової відбулися майстер-класи за звичаями українського зали: середа – неділя (з 11.00 участю народних майстрів народу, та залучити оходо 18.00). Вихідні – понеділок, писанкарства. Навколо чих до творчого процесу. вівторок. Адреса: майдан «круглого столу» зібралися Учасники заходу предста30-річчя Перемоги, 1, «Ф-Арт викладачі образотворчого вили надзвичайну виставГалерея» ТРК «Сонячна галерея» та декоративно-ужиткового ку – понад 1000 творів (2-й поверх). мистецтва для обговорення декоративно-ужиткового мистецтва. Експозиція вражає своїм розмаїттям: теми «Мистецтво писанки у сучасному просторі: писанки, витинанки, дитячі малюнки, ляльки, руш- оберіг чи мистецький твір». Учасники дійства, під час музичних годин, ники, Петриківський розпис, кераміка... За підтримки управління культури і туризму мали змогу познайомитися з творчістю учнів криворізьких міських музичних шкіл №№ 3 та 4. Наразі фестиваль уже закінчився, однак виставка триватиме до кінця травня, тож не пропустіть унікальної нагоди побачити писанки з різних куточків України. Організатори сподіваються, що цей захід стане традиційним для митців і мешвиконкому Криворізької канців Кривого Рогу, адже міської ради було здійснено він сприяє відродженню організаційні заходи щодо українських національних технічного забезпечення та традицій, духовності й єдвиконання триденної проності нашого народу. грами фестивалю. Варто відзначити вдало обране місОльга МИЗА. Наталя Стрига це для виставки – «Ф-Арт Фото Павла ЛІНСЬКОГО

Гороскоп

4-10 травня

Овен (21.03-20.04)

Рак (22.06-23.07)

Терези (24.09-23.10)

Козеріг (22.12-20.01)

Телець (21.04-21.05)

Лев (24.07-23.08)

Скорпіон (24.10-22.11)

Водолій (21.01-19.02)

Близнюки (22.05-21.06)

Діва (24.08-23.09)

Стрілець (23.11-21.12)

Риби (20.02-20.03)

Зiрки обiцяють яскравий тиждень. Настає саме той перiод, коли ви багато встигнете за короткий промiжок часу. Свої справи краще планувати заздалегiдь, щоб не пропустити щось важливе. Наприкiнцi тижня придiлiть увагу близьким. У вас з’явиться можливiсть виправити старi помилки, особливо у стосунках iз коханими. У роботi розраховуйте на знайомих i друзiв.

У справах буде цiкавий поворот. Давнi заслуги отримають друге життя. Ремонт i побутовi справи клаще вiдкласти на деякий час. Тиждень сприятливий для вирiшення особистих питань та налагодження сiмейних стосункiв. Не плануйте нiчого нового. Вiдкрийтеся новому, i доля зведе вас iз цiкавими людьми. Ви отримаєте корисну iнформацiю. Скористайтеся шансом, щоб отримати роботу.

У вас можуть виникнути непередбачуванi обставини, тож радимо швидше закiнчити давнi справи. У вихiднi займiться тим, що вас надихає. Доведеться проявити максимум активностi й розраховувати на власнi сили. Можливi додатковi джерела прибуткiв.

На цьому тижнi краще не планувати складнi справи. Вiльний час можна придiлити шопiнгу, активному вiдпочинку. Поспiлкуйтеся з дiтьми.

Якщо на роботi все добре, не зупиняйтеся на досягнутих результатах. Чудовий момент для кар’єрного росту, накопичення досвiду та навчання.

Частiше йдiть на контакт iз колегами, це ефективно позначиться на вашiй роботi. З рiдними будьте стриманими, стримуйте емоції. Вас супроводжує удача, скористайтеся цим для роботи i вiдпочинку. Єдине, що додасть ложку дьогтю, — нехтування правилами.

НАСТУПНИЙ НОМЕР З ТЕЛЕПРОГРАМОЮ ВИЙДЕ 7 ТРАВНЯ 2015 РОКУ Головний редактор Ігор КВОЧКА Члени редколегії: Володимир СКІДАНОВ (заступник головного редактора) Олена ТАРАСИК (заступник відповідального секретаря) Світлана НІКІТІНА (завідувач відділу)

ЗАСНОВНИК: Криворізька міська рада ВИДАВЕЦЬ: Редакція Криворізької міської комунальної газети «Червоний гірник»

Редакція може публікувати статті у порядку обговорення, не поділяючи точки зору автора. Автори опублікованих матеріалів несуть повну відповідальність за підбір та точність наведених фактів, цифр, імен. Газета виплачує гонорар лише за публікацію замовлених матеріалів. За зміст та достовірність інформації у рекламних публікаціях відповідальність несе рекламодавець. Матеріали під рубрикою «Факти та подробиці» друкуються на правах реклами. Рукописи і фотознімки не рецензуються і не повертаються.

ÏÅÐÅÄÏËÀÒͲ ²ÍÄÅÊÑÈ «×û: 37385 (звичайна); 61621 (пільгова); 37386 (відомча)

АДРЕСА РЕДАКЦІЇ: 50027, пр. Металургів, 28. Довідки по редакції: 92-70-70, відділ реклами: 92-97-16. e-mail: rminer@rminer.dp.ua; reklama@rminer.dp.ua ВІД ДРУКОВАНО В ДРУКАРНІ « СТПРЕС » За якість друку газети відповідальність несе друкарня. 50025, м. Кривий Ріг, вул. Окружна, 12. Тел. 404-35-88.

Індекс – 61621. Обсяг 5 др. арк. Друк офсетний. Замовлення СФ394. Свідоцтво про державну реєстрацію газети «Червоний гірник» ДП реєстр № 709 від 28.02.2000 р. Газета виходить двічі на тиждень (вівторок, четвер). Рекомендована ціна 2,50 грн. Разовий тираж 17358 примірників. Тижневий тираж 34458 примірників.

ÒÅËÅÔÎÍ ÄËß ÄβÄÎÊ ÏÎ ÏÅÐÅÄÏËÀÒ² «×û 92-89-01 

Червоний гірник №32 (21555) 30 квітня 2015  

Червоний гірник №32 (21555) 30 квітня 2015

Червоний гірник №32 (21555) 30 квітня 2015  

Червоний гірник №32 (21555) 30 квітня 2015

Advertisement