Page 1

«Червоний гірник» №31 (21456) Четвер, 24 квітня 2014 року

1

www.girnyk.com.ua

№31 (21456) ЧЕТВЕР

Фото Олександра ПОРТНЯГІНА

24 КВІТНЯ 2014 Р.

Криворізька міська комунальна газета виходить з 7 грудня 1924 року

Кривий Ріг – це Україна!

  

Читайте 12 стор.

Реклама

До уваги Особистий прийом громадян

Шановні мешканці Інгулецького району! 25 квітня 2014 року в приміщенні виконкому Інгулецької районної у місті ради, к. 101, з 10.00 до 13.00 відбудеться особистий прийом громадян прокурором м. Кривого Рогу Кириєнком Федором Андрійовичем за участю прокурора району О.І. Кривенка та голови райради Є.В. Рижкова.

День прямого телефону

Шановні мешканці Жовтневого району! Виконком Жовтневої райради щосереди проводить «День прямого телефону» з питання «Права виборців згідно із Законом України «Про Державний реєстр виборців». Відповіді на ваші запитання з 9.00 до 17.00 за телефоном 440-32-10 нададуть спеціалісти відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому районної у місті ради. Шановні мешканці Інгулецького району! Виконком Інгулецької районної у місті ради 25 квітня 2014 року проводить день «прямого телефону» з питання: про перевірку персональних даних Державного реєстру виборців. Компетентні відповіді ви зможете отримати від завідувача відділу Державного реєстру виборців виконкому районної у місті ради з 9.00 до 12.30 за телефоном 21-17-13.

У НОМЕРІ

План транспортного забезпечення мешканців міста для поїздок автобусами до міських кладовищ у День пам’яті померлих 27.04.2014 Як не знаю – запитаю, а як знаю – відповім Навіть якщо хочеш залишитись на місці – зростай! Чорнобильці: Совсем и не таинственная «ОГОЗ»

2 6

14 19

АНОНС

Запрошуємо до юриста

Рекламний відділ «ЧГ» понеділок – п’ятниця з 9.00 до 18.00 Тел. 067-743-79-02; e-mail: reklama@rminer.dp.ua

Прийом червоногірничанського юриста, викладача Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» Олени Анатоліївни Березовської відбудеться у вівторок, 29 квітня, з 16 до 18 години в приміщенні редакції газети «Червоний гірник» за адресою: пр. Металургів, 28. Передплатники «ЧГ» отримують консультацію безкоштовно, тож не забудьте взяти з собою квитанцію про передплату.


2 На часі

«Червоний гірник» №31 (21456)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 24 квітня 2014 року

Новини України та світу

Пам'ятаємо

Шановні криворіжці! 26 квітня 2014 року відзначатимуться 28-мі роковини аварії на Чорнобильській атомній електростанції

Щороку в цей день ми з вдячністю згадуємо всіх, хто приніс себе в жертву задля спасіння людства від знавіснілої люті атому, шануємо тих, хто сьогодні поряд з нами. Понад 5 тисяч криворіжців стали учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, близько 1,5 тисячі з них пішли у вічність. Минають роки після трагедії, проте біль не вщухає, а тривога не покидає людей. Нехай залишиться в минулому жахіття цієї масштабної техногенної катаст­рофи. Хай пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій. Шановні ліквідатори! Низький вам уклін за мужність і героїзм. Щиро бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, довголіття, благополуччя та спокою. Криворізький міський голова Юрій ВІЛКУЛ

Офіційно Виконком Довгинцівської районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника завідувача відділу житлово-комунального господарства. Вимоги до претендентів: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді головного спеціаліста не менше 3 років, або виходячи із виконання основних завдань та функцій стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років; володіння основними навичками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами . Перелік документів: заява, картка П2ДС, автобіографія, копія паспорта, копії документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік (за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»), дві фотокартки 4х6, копія військового квитка (для військовозобов'язаних). Претенденти складають письмовий іспит. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом житлово-комунального господарства тел. (0564)711136 та відділом з питань кадрової роботи тел. (0564) 71-82-37. Документи приймаються: упродовж 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу, за адресою: 50086, м. Кривий Ріг, вул. Дніпропетровське шосе, 11, кімн. 306, відділ з питань кадрової роботи.

Інформаційне повідомлення

Управління комунальної власності міста повідомляє, що переможцями конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності – суб’єктів господарювання, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки об’єктів приватизації шляхом продажу через викуп, що відбувся 17 квітня 2014 року, визнані: – ТзОВ «Інвест-Кривбас-Експерт». Приміщення, що орендує фізична особапідприємець Жукова Л.К., м. Кривий Ріг, вул. Добролюбова, буд. 19, прим. 15; – ТзОВ «Мамульчик і К.». Приміщення, що орендує фізична особа-підприємець Романова В.О., м. Кривий Ріг, вул. Комуністична, буд. 17, прим. 15; – ТзОВ «ПромЕксперт». Будівля, що орендує фізична особа-підприємець Гранаковська І.В., м. Кривий Ріг, вул. Уфимська, буд. 5м.

Перевірте персональні дані

Шановні виборці Інгулецького району! Відділ ведення Державного реєстру виборців виконкому Інгулецької районної у місті ради постійно здійснює перевірку персональних даних, внесених до загальноукраїнської бази даних в межах Інгулецького району. Для актуалізації відомостей просимо вас звернутись до відділу та перевірити дані про себе та виборців за вашою виборчою адресою. Прийом здійснюється за адресою: пл. 60-річчя СРСР, 1, кабінет 205 (приміщення райвиконкому на Південному житловому масиві) протягом робочого тижня з 8.30 до 17.00, обідня перерва з 12.30 до 13.00. Для зручності мешканців району запроваджено прийом у святкові та вихідні дні 26, 27 квітня 2014 року, 1-4 травня 2014 року, 9-11 травня 2014 року, 17, 18, 24, 25 травня 2014 року з 9.00 до 13.00. При зверненні обов’язково мати при собі паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України. Довідки за телефонами: 21-17-13, 406-91-73.

Вилкул предлагает максимально уменьшить полномочия Президента Александр Вилкул, член президиума политсовета Партии регионов в прямом эфире ТРК Украина, прокомментировал ключевые изменения в Конституцию Украины, предлагаемые Партией регионов. «Для проведения более сбалансированной политики в государстве мы предлагаем максимально уменьшить полно­мочия Президента и мак­симально рас­ширить полномочия Парламента. Ведь в Парламенте представлены представители всех регионов – от Луганска до Львова и от Одессы до Чернигова», – сказал Александр Вилкул. Он подчеркнул, что Украина должна оставаться унитарным

государством с максимальными полномочиями регионов. «Федерация – это тоже одна из форм устройства государст­ва. И давайте не забывать, что самая успешная страна в мире – это Америка – федеративная республика. И самая успешная страна в Европе – Германия – тоже федерация. Но Украина – молодое государство, ему всего 23 года. И чтобы у нас не было

Аптеки перевірять на подорожчання

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Міністерству охорони здоров’я провести пов­ ну перевірку всіх аптек в українських лікарнях і вважає, що падіння гривні не вплинуло на ціноутворення при реалізації лікарських препаратів. Про це він заявив, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів. «Що стосується аптечних установ. Курс національної валюти змінився, це правда. Він змінився на 20% за останні два місяці, але він не змінився на 60%», – йдеться у повідомленні на його сторінці у «Фейсбуці».

антицентробежных сил, нам все-таки больше подходит унитарное государство, но с максимальной децентрализацией и расширенными правами регионов», – сказал Александр Вилкул.

На кордоні викопали 600 км протитанкових ровів

На українсько-російській ділянці кордону облаштовано більш як 600 км протитанкових ровів та інших інженерних споруд, повідомив начальник відділу з питань взаємодії із ЗМІ Держприкордонслужби України Олег Слободян. «Понад 600 кілометрів ровів та інших засобів для можливого стримування та протидії проникненню в Україну збройних сил і живої сили», – цитує його слова ЛІГАБізнесІнформ.

Загроза екстремізму існує у восьми областях

Найвища ступінь загрози екстремізму існує в Донецькій області – 8 балів з 10. На другому місці Луганська область – 6 балів, на третьому – Харківська та Одеська – по 5 балів відповідно, про це на своїй сторінці у Facebook написав керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук. Згідно з його даними, в Донецькій, Луганській і Харківській областях тривають численні акції сепаратистів, а в Одеській ці акції нечисленні. У Миколаївській, Херсонській і Запорізькій областях відбуваються нечисленні акції сепаратистів, рівень загрози екстремізму в цих областях оцінюється в 3 бали. На Дніпропетровщині цю загрозу оцінили в 1 бал.

Підготував Володимир СКІДАНОВ

До уваги криворіжців

План транспортного забезпечення мешканців міста для поїздок автобусами до міських кладовищ у День пам’яті померлих 27.04.2014

№№ маршрутів

Назва пункту відправлення рухомого складу

Кількість (од.)

Кладовище Північне 83, 84 вул. А. Головка 16 291 вул. 23 Лютого (17 кв–л) 20 231 вул. Мусоргського (44 кв–л) 15 54 вул. Доватора 8 Кладовище Тернуватий Кут (сел. Гірницьке) 80 вул. Мусоргського (44 кв–л) 3 Кладовище сел. Божедарівка 79, 97 вул. Сурикова 4 Кладовище сел. Горького 50 пл. Толстого 7 230 пл. Толстого 18 Кладовище сел. Романівка 5 пл. Толстого 6 242 пл. Толстого 20 330 пл. Толстого 10 Краматорівське кладовище 32 вул. Ватутіна (жмс Рибасове) 8 79, 97 вул. Мусоргського (44 кв–л) 16 254 вул. Мусоргського (44 кв–л) 10 238 мкр. 7–й Зарічний 16 Кладовище сел. Верабове 218 вул. Кремлівська 1 Західне кладовище а) розворотне кільце зі сторони Техбази 286 пл. Горького 25 298 пл. Горького 20 397 пл. Горького 23

№№ маршрутів

Назва пункту відправлення рухомого складу

Кількість (од.)

261 пл. Горького 12 243 вул. Тухачевського 10 281 вул. Тухачевського 25 282 вул. Тухачевського 10 307 мкр. Ювілейний, ч/з Юність 25 201 пл. Артема 22 15 пл. Артема 10 293 жмс Східний–1 10 204 мкр. Гірницький 10 б) розворотне кільце зі сторони вул. Дюма 247 пл. Визволення 4 246 пл. Визволення 4 ПП «Одіум– пл. Визволення 2 Престиж» Центральне кладовище а) розворотне кільце зі сторони вул. Дніпропетровське шосе 202 пл. Горького 4 208 пл. Горького 25 312 пл. Горького 25 203 пл. Визволення 25 219 ст. Кривий Ріг (Червона) 12 278 ст. Кривий Ріг – Головний 10 306 ст. Кривий Ріг – Головний 8 293 жмс Східний–1 3 Західне кладовище (ч/з пл. Горького, пл. Визволення, 2 ПАТ «Пів– вул. Дюма) нічтранс» б) розворотне кільце зі сторони КЦРЗ 248 вул. Тухачевського 10

№№ маршрутів

Назва пункту відправлення рухомого складу

Кількість (од.)

255 вул. Тухачевського 20 364 вул. Тухачевського 20 315 вул. Тухачевського 10 250 вул. Тухачевського 16 295 вул. Тухачевського 24 314 мкр. Гірницький 20 214 мкр. Гірницький 16 9 вул. Ватутіна (жмс Рибасове) 8 11 вул. Ватутіна (жмс Рибасове) 8 211 вул. Ватутіна (жмс Рибасове) 10 240 вул. Ватутіна (жмс Рибасове) 20 223 вул. Мусоргського (44 кв–л), ч/з Ставки 20 323 Універмаг (вул. Ватутіна) 20 ПАТ «Пів– пл. Артема 4 нічтранс» 209 Кінотеатр «Зарічний»– ст. Кривий Ріг–Головний 20 229 пл. Толстого – ст. Кривий Ріг–Гол. 20 Західне кладовище (розворотне кільце зі сторони 2 ПАТ «ПівТехбази, ч/з вул. Спаська) нічтранс» Краматорівське кладовище 10 марш. №303 Кладовище сел. Суворова 206 Соцмісто (Державний цирк) 9 Кладовище сел. Незалежне, Травневе 265 Соцмісто (Державний цирк) 10

№№ маршрутів

Назва пункту відправлення рухомого складу

Кількість (од.)

269 ст. Кривий Ріг–Головний 10 Коксохімічне кладовище 250 Ред. газети «Червоний гірник» 4 Всебратське кладовище 300, Центральний ринок 300–А Центрально–Міського району 20 279 пл. Визволення 15 Криворізьке кладовище 310 пл. Визволення 12 217 Бульвар Вечірній 15 Кладовище КДЗ 205 ст. Кривий Ріг – Головний 15 287 пл. Визволення 12 Кладовище Південного ГЗК ПАТ «Пів– пр. Південний 5 нічтранс» Нове кладовище Південного ГЗК ПАТ «Пів– Трампарк 2 нічтранс ПАТ «Пів– пр. Південний 2 нічтранс Кладовище мкр. Інгулець (Візірка, Зелене) 10 АС Інгулець 5 28 АС Інгулець 2 2, 57 АС Інгулець 4 302, 361 АС Інгулець 8

Відділ транспорту і зв’язку виконкому Криворізької міської ради


«Червоний гірник» №31 (21456)

На часі 3

www.girnyk.com.ua

Четвер, 24 квітня 2014 року

Новини

Актуально

Спільними зусиллями збережемо спокій Лихоманка, що охопила південний схід України, поки оминає наше місто. Кривий Ріг, будемо сподіватися, і надалі залишатиметься територією без надзвичайних ситуацій та територіальних пристрастей. Утім, бути готовими, аби попередити можливі прояви агресії та сепаратизму, – також надзвичайно важливо. Минулого вівторка у міського голови Юрія Вілкула відбулася зустріч з небайдужими до долі нашого міста людьми. – Вони хвилюються, щоб наше місто не було захоплено якимись загонами озброєних сил або сусідньої держави, або сепаратистами, – розповів Юрій Вілкул. – Ми також поділяємо це хвилювання. Учора обговорили всі питання щодо розміщення блок–постів навколо Кривого Рогу та про допомогу міста активістам. Було створено ініціатив-

ну групу. Крім того, відкрито спеціальний рахунок (р/р 5168742064335031. Банк отримувача: ПриватБанк. Отримувач: громадська організація «Євромайдан Кривий Ріг»). Міський голова звернувся до всіх, хто має таку можливість та бажання, – небайдужих городян, представників бізнесу, керівників промислових підприємств, закликавши

Тернівський район Вчись захищати Вітчизну

їх допомогти своїми коштами в наповненні цього рахунку. Акумульовані на ньому гроші повинні посприяти оперативному реагуванню на можливі надзвичайні ситуації. «Спільними зусиллями ми створимо справді нормальні умови для життя. Разом з тим, переконаний: у нас немає передумов для великої тривоги. Про це свідчать і дані правоохоронців, і дані нашого моніторингу: в місті стабільна ситуація», – наголосив міський голова. Відтак, у Кривому Розі в рамках виконання розпорядження губернатора Дніпропетровщини, що має назву «Добрий настрій — запорука миру», буде продовжено спор-

тивні та культурно–масові заходи. – Ті плани, котрі ми намітили на всі святкові дні травня, будуть виконуватися, – запевнив Юрій Вілкул. – Водночас, ми будемо уважно вивчати ситуацію, що складається в місті та навколо нього. Володимир СКІДАНОВ. Фото Андрія ТРУБІЦИНА

Важлива тема

Соціальні захисники потребують захисту З початку нинішнього тисячоліття в нашому місті став функціонувати єдиний Криворізький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в якому до останнього часу працювало більше сотні фахівців. Вони виявляли сім’ї, які перебували у складних життєвих обставинах, здійснювали їхнє соціальне інспектування, оцінювали потреби та негаразди, а потім шукали можливість допомогти або посприяти у вирішенні проблеми. – У мене лікарі знайшли онкологічне захворювання, – розповідає миловидна жіночка Ольга Кривенко. – Мало того, що це дуже страшно, та ще й лікування дуже дороге. Тому звернулася до центру з проханням посприяти у лікуванні. І поміч мені надали – за рахунок спонсорів та завдяки безпосередній участі фахівців центру я отримала матеріальну Ольга допомогу для лікуванКривенко ня та придбання необхідних медикаментів. Дуже велика дяка за це всім, хто не лишився осторонь моєї біди, а особливо – фахівцям центру. Такі заклади справді потрібні, бо тут вміють допомогти. Утім, над самим центром нависла загроза скорочення кваліфікованих фахівців, що сталося через брак фінансування з державної скарбниці. Тож місто ризикує втратити тих, хто вміє допомогти тоді, коли інші можливості уже вичерпані. – Нині наш центр працює в штатному режимі, – коментує ситуацію директор закладу Павло Дабіжа. – Коли говорити про скорочення, то поки вдалося обійтися тільки скороченням вільних посад. Покладаю чималі сподівання на те, що вдасться переконати міську владу у корисності діяльності нашого центру для всього міста. А займаємось тим, що – загалом кажучи – допомагаємо людям. Усім, хто звернеться, усім, кого самі виявимо, усім, кому потрібна наша допомога з нашої цільової аудиторії – тобто сім’ї, молодь і діти. Не буду казати, що можемо все. Але

Хоча осінній призов 2013 р. на строкову службу до лав української армії був оголошений останнім, проте предмет «Захист Вітчизни» так само залишається в навчальних програмах для учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл. Тож свої триденні навчально-польові заняття близько 200 старшокласників тернівських шкіл щойно провели на базі 1936-го окремого загону механізації 26-го Кенігсберзького ордена Олександра Невського об’єднаного загону державної спеціальної служби транспорту. На базі загону хлопці пройшли вишкіл зі стройової та прикладної фізпідготовки, тактичної та вогневої підготовки. Вони також відвідали музей частини, сформованої в червні 1941 року, побували в розташованому тут храмі Георгія Побідоносця, наочно познайомилися з солдатським побутом.

Для будівництва нових горизонтів

Починаючи з 2007 року, у ПАТ «Кривбасзалізрудком» впроваджується широкомасштабна програма технічної модернізації підземного виробництва. На першій стадії виконання програми увага була зосереджена на модернізації капітального будівництва, тож першим нову імпортну техніку фінського виробництва – 9 гірничопрохідницьких комплексів, що складаються з бурової машини та самохідної навантажувально-доставочної машини, – отримало шахто-будівельне управління (ШБУ). От і днями новий імпортний рудовоз-самоскид фірми «Sandvik», призначений для вивезення гірничої маси з відпрацьованих блоків, приступив до роботи в нахиленій виробці горизонту мінус 1425-1500 м на шахті ім. Леніна. По завершенні цих робіт він буде задіяний на будівництві горизонту 1500 м. Підготувала Мотрона ПАНОВА

Жовтневий район Фестиваль юних пожежників

в кожного, хто звертається до нас, життя змінюється на краще і ситуація полегшується. Коли йдеться, скажімо, про втрату документів, про непрості взаємини в родині, про важке захворювання тощо. Причому ми не робимо замість людини, ми допомагаємо їй усвідомити себе і свої можливості, направляємо і підказуємо, підставляючи своє плече у справді потрібних випадках. Ось, приміром, був хлопець, у якого спостерігалися складнощі з громадянством. Йому ось–ось уже диплом отримувати, а паспорта на руках неПавло має, тож і документа Дабіжа про фахову освіту не одержати. Втрутились і посприяли, але й хлопець сам попоїздив по кількох містах, отримав необхідні довідки, зібрав папери докупи – і врешті отримав паспорт, вийшовши у світ дорослим повноцінним громадянином. – Згідно із Законом України «Про Державний бюджет на 2014 рік» було зменшено дотацію містам з обласних бюджетів на утримання центрів соціальних служб для дітей та молоді, – підсумовує заступник міського голови Валентина

Бєрлін. – У цьому зв’язку треба сказати, що їхні працівники взяли дуже великий пласт роботи, який доти не був піднятий на необхідний рівень, бо завжди відчувалася нестача фахівців такого напрямку. Тож коли виникла можливість створити такий заклад, ми пішли по тому шляху, щоб створити загальноміський центр, аби не розпорошувати сили. Коли ж постало питання про скорочення та невиділення коштів для фінансування працівників, то ми повернулися до документа про типовий штатний розклад і зійшлися на думці, що 64 штатні працівники повинні залишитись. Розпорядженням міського голови було створено тимчасову міську робочу групу з вивчення питання щодо подальшої діяльності фахівців із соціальної роботи Криворізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Маємо вже відповідні наробки і пропозиції, головна з яких – центр повинен працювати. Ми їх надамо міському голові й депутатам міської ради для подальшого розгляду та ухвалення рішення з метою збереження центру з, можливо, хіба що деяким скороченням чисельності працівників. Але центр мусить діяти – ось наша принципова позиція. Е. МІСЦЕВИЙ. Фото Андрія ТРУБІЦИНА

На базі КЗШ № 33 відбулося проведення етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників, у якому взяли участь 18 дружин шкіл. Мета фестивалю – формування у дітей поваги до професії рятувальників, здатності діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях. Кожна команда продемонструвала своє вміння в різних конкурсах, у тому числі медичному, хореографічному, вокальному. Всі команди вразили своєю яскравістю та оригінальністю, і це оцінило фахове журі. Також можна відзначити високий рівень підготовки юних рятувальників, професійну роботу керівників дружин. Перше місце дісталось КЗШ №33, друге – КЗШ №44, ну а третє розділили між собою дружини загальноосвітніх шкіл №36 та № 126.

Незабаром – іспити

Гірничо-електромеханічний технікум КНУ запрошує учнів 9-10 класів, випускників ПТУ на пробний екзамен, який відбудеться 17 травня з 10 години. Технікум навчає за такими спеціальностями: технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях, розробка програмного забезпечення, зварювальне виробництво, економіка в промисловості, монтаж, обслуговування засобів і систем автоматичного виробництва та іншими. Випускники мають можливість продовжити навчання в КНУ на пільгових умовах та в інших вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації. Студенти забезпечуються стипендією в розмірі 550-600 гривень та гуртожитком у разі потреби. Звертатись за адресою: Кривий Ріг, вул. Ватутіна, 37г, телефони для довідок – (0564) 53-02-10, (0564) 53-1336, (0564) 53-02-18, електронний ресурс – http: www.kgemt.org.ua. Підготував Віталій ТКАЧУК


4 Факти та події Новини

Саксаганський район У боргах як у шовках

У Саксаганському районі склалася напружена ситуація з розрахунками за житлово– комунальні послуги. Станом на початок квітня заборгованість мешканців перед КП «ЖЕО №35» складає 14,4 мільйона гривень, ТОВ «ЖИТЛОСЕРВІС-КР» – 3,7 мільйона гривень. Відповідно до судових рішень, Саксаганським відділом державної виконавчої служби до неплатників вживаються заходи з примусового стягнення заборгованості, приміром, опис майна боржників у рахунок погашення боргу. Але часто, після винесення судових рішень, боржники добровільно гасять борги.

Безпека руху на дорогах

На базі школи №74 проведено районний конкурс команд юних інспекторів дорожнього руху, в якому взяли участь загони 10 навчальних закладів. Як і очікувалося, перемогу святкували учні 74-ї школи (команда «Клаксон»), друге місце – у гімназії №91 (команда «Магістраль») і третє – у школи №122 (команда «Віраж»). Команди-переможниці та учні, які продемонстрували найкращі результати в конкурсах, нагороджені грамотами.

Козацький гарт

Проведено районний фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів «Козацький гарт» серед учнів загальноосвітніх шкіл за програмою спортивних ігор «Олімпійські надії». Юнаки та дівчата змагалися в шістьох видах: човниковому бігу 4х9 м, стрибку в довжину з місця, стрибках через скакалку, перетягуванні каната, конкурсі знавців історії українського козацтва, естафеті. Перше місце виборола команда Криворізького навчально-виховного комплексу №35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – багатопрофільний ліцей «Імпульс», друге місце – команда школи №122 , третє – команда школи №118. Підготував Микола КРАМАРЕНКО

Оголошення

День прямого телефону

Шановні мешканці Жовтневого району! Виконком Жовтневої районної у місті ради щосереди проводить «День прямого телефону» з питання «Права виборців згідно із Законом України «Про Державний реєстр виборців». Відповіді на ваші запитання з 9.00 до 17.00 за телефоном 440-32-10 нададуть спеціалісти відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому районної у місті ради.

www.girnyk.com.ua

«Червоний гірник» №31 (21456)

Четвер, 24 квітня 2014 року

Политическая реклама

Изменения в Конституцию продиктованы временем и требованиями людей

В Киеве состоялась презентация изменений в Конституцию Украины, инициированных Партией регионов. Представил изменения в Основной Закон страны Михаил Добкин – кандидат в Президенты Украины, которого поддержала Партия регионов. Основные изменения в Конституцию касаются развития регионов и децентрализации власти. При этом одним из ключевых можно назвать положение о закреплении русского языка как второго государственного. По словам Михаила Добкина, это позволит навсегда закрыть эту проблему как спекуляцию на всех выборах. «Существуют разные точки зрения на этот счет. И особо радикально настроенные представители национал-патриотических сил пытаются сегодня помешать принять соответствующие решение Верховной Раде, у которой есть для этого достаточно сил и средств, мотивируя тем, что в Украине необходимо сохранить один язык. Я хочу сказать тем, кто препятствует закреплению конституционного права русского языка: язык украинский вы сохраните, а вот государство вряд ли», – отметил кандидат в Президенты Украины. В новой редакции Конституции, по мнению Михаила Добкина, должно быть закреплено право регионов участвовать в государственном строительстве. Для этого необходимо ликвидировать областные и районные государственные администрации. Вся исполнительная власть должна быть у исполкомов, которые будут избираться местными советами. Также для усиления и подконтрольности громаде предлагается избрание региональных руководителей прямым голосованием на местах. Представлять интересы центральной власти будут префектуры, которые будут осуществлять в регионе контроль над выполнением Конституции и законов Украины. Регионы должны получить бюджетную автономию, а финансовые сборы должны распределяться в пользу регионов. Также регионы по Конституции должны иметь финансовую самостоятельность в вопросах развития и реализации экономических проектов. Органы местного самоуправления должны получить право на свободную гуманитарную полити-

ку. Территориальные громады должны сами устанавливать, какие праздники отмечать, кому и какие памятники ставить, какие культурные традиции развивать. «23 года правления из центра регионами привело к тому, что сегодня мы имеем глубокий раскол – по экономическому, гуманитарному и политическому направлениям. Пришло время руководить государством не только по воле тех, кто комфортно чувствует себя в центре и не знает всю глубину проблем регионов. Пришло время регионам активно участвовать в государственном строительстве и в возрождении нашей страны. Поэтому ликвидация областных и районных государственных администраций – это первый, но очень важный шаг для передачи реальной власти на местах», – сказал Михаил Добкин. Для восстановления баланса между ветвями власти Партия регионов предлагает ликвидировать чрезмерные полномочия Президента Украины. При этом должна быть усилена роль Парламента Украины в политической жизни страны. Парламентское большинство должно брать на себя ответственность и формировать правительство. А парламентская оппозиция должна быть наделена всеми правами для контроля над действиями и решениями власти. Представитель оппозиции должен быть руководителем Антикоррупционного бюро. По словам кандидата в Президенты Украины, судебная система должна быть закреплена в Конституции с учетом рекомендаций Венецианской комиссии. Новые положения Основного Закона должны исключить влияние Парламента Украины на судей. Предлагается ликвидировать специализированные суды и создать трехуровневую судебную систему на базе судов общей юрисдикции. Верховному Суду должны быть возвращены полномочия высшей судебной инстанции.

Новыми изменениями в Конституцию предлагается реформа правоохранительной системы с целью обеспечения безопасности граждан и восстановления доверия. Функции общего надзора должны быть переданы от прокуратуры к префектурам. В новой редакции Конституции Украины должен быть закреплен внеблоковый статус как гарантия спокойствия в нашей стране. Решения о вхождении в политический или экономический союз должны приниматься исключительно на всенародном референдуме. «Украина экономически, политически, морально сейчас находится не в том состоянии, когда мы готовы к каким-либо политическим или экономическим союзам. Нам нужно окрепнуть, нам нужно воспитать новую плеяду политиков. Мы должны воспитать новую политическую элиту, которая вместе со специалистами в области экономики поднимет Украину из тех руин, в которых она оказалась. Восстановит все процессы, необходимые для успешного ведения предпринимательской деятельности, для успешной работы промышленных предприятий, аграрного сектора и всех других направлений и отраслей», – подчеркнул политик. Партия регионов готова к работе над изменениями в Конституции и выйдет с такой инициативой на специальную парламентскую комиссию. И будет настаивать на их скорейшем принятии.

Рекламний відділ «ЧГ» понеділок – п’ятниця з 9.00 до 18.00 Тел. 067-743-79-02; e-mail: reklama@rminer.dp.ua


«Червоний гірник» №31 (21456) Четвер, 24 квітня 2014 року

www.girnyk.com.ua

Пряма лінія «ЧГ» 5

Металопластикові вікна:

якість, правила встановлення і експлуатації Попри те, що металопластикові вікна – товар на ринку далеко не новий, нарікань на їхню експлуатацію і досі вистачає: то рясно «пітніють» холодної пори, то тьмяніють від засобів для миття. Про їх ефективність, правила встановлення та експлуатації, вигідні умови кредитування, а також про захист від недобросовісних компаній нашим читачам в режимі прямого телефону розповіли директор компанії «Вікнопласт» Сергій Валентинович Демидюк і начальник відділу з питань захисту прав споживачів апарату міської ради і виконкому Ніна Валеріївна Савенко. – До нашого відділу надходять скарги стосовно встановлення металопластикових вікон, – одразу зазначає Ніна Савенко. – Є фірми представницькі, які несуть відповідальність за терміни, якість виконання та встановлення конструкцій. А є такі, що стоять на вулиці з папірцями, заманюючи довірливих клієнтів, або ж ходять по домівках і пропонують свої послуги. Деякі шахраї пропонують дешеві, неякісні вікна, стверджуючи, що у виконкомі існує програма, відповідно до якої пенсіонерам надані знижки на заміну вікон. Це неправда. Найчастіше потрапляють на цей гачок літні люди – найбільш незахищені й довірливі. Нерідко представника з банку приводять прямо до домівки замовника і оформлюють кредитний договір. Трапляється, з бабусею замість 2 чи 5 тисяч гривень оформлюють договір на 10, 15 тисяч, і протягом трьох років їй треба виплачувати по 400-700 гривень щомісячно. А розірвати договір про надання споживчого кредиту можна лише за умови повернення грошей протягом 14 днів.

 – Доброго дня, – лунає перший дзвінок у редакції. – Мене звуть Алла Демидівна. Я замінила вікно у спальні, а воно почало «пітніти». Що мені робити? – Поява конденсату на внутрішньому склі вікон – найпоширеніша проблема для споживачів, – пояснює Сергій Демидюк. – Це пов'язано з поганою вентиляцією та різницею температур всередині та зовні приміщення. Після встановлення металопластикових вікон режим вентиляції в приміщенні кардинально змінюється, адже вікна щільно закриваються. Якщо ж вологість надмірна, а вентиляція погана, то при перепаді температур «пітнітимуть» навіть якісні вікна. Хоча зазвичай це відбувається при використанні неякісного, як правило, однокамерного, не енергозберігаючого склопакета. Вікна з такими склопакетами не відповідають нормам Держстандарту і не проходять сертифікацію. Та незважаючи на це, безліч нечесних підприємців заради приваблення клієнтів дешевою ціною використовують їх у виробництві вікон навіть із якісних профілів відомих, розрекламованих марок. Таку проблему легше попередити, ніж їй зарадити. Якщо ж так сталося, що вікна вже встановлено, то залишається тільки замінювати склопакети. Не менш важливим чинником появи конденсату є помилки при монтажі вікон. Можливо, установники недостатньо щільно задули вікно монтажною піною, в такому разі можуть мокріти відкоси і з'являтись пліснява. В такому разі потрібне додаткове задування піною та підштукатурювання. Якщо ж і це не допоможе, доведеться демонтувати вікно і встановити його правильно. Для цього треба

звертатись до підприємства, яке встановлювало вікно, з претензією. Коли ж постачальник відмовляється, шукайте правди у відділі захисту прав споживачів чи в суді.

 Вітаю, редакціє! Володимир Йосипович з мкрн. Сонячний. Збираюсь поставити вікно на кухні. На що порадите звернути увагу при оформленні замовлення? – Здійснюйте замовлення за місцем розташування надавача послуг, а не вдома, – рекомендує Ніна Валеріївна. Зверніть увагу, чи зазначені умовами договору найменування виконавця послуг та адреса місця здійснення підприємницької діяльності, контактні телефони; терміни виконання замовлення; вид виробів (модель, артикул); інформація про кількість повітряних камер, тип та формулу склопакету (кількість камер, товщина і покриття скла, газонаповнення), фурнітуру, підвіконня, москітні сітки, колір виробу); ескізи (малюнки) виробу з вимірами та режимом відкривання вікон. Приділіть увагу підписам сторін, вартості замовлення, формі оплати (передоплата, остаточний розрахунок), відповідальності за порушення строків виконання замовлення, гарантійним зобов’язанням та умовам розірвання договору. Якщо в договорі зазначено лише умови доставки виробів і немає ні слова про їх монтаж, це свідчить про те, що виконавці послуг намагаються уникнути відповідальності за монтаж конструкцій. – Здрастуйте, шановні! Віталій Поліщук турбує, бульвар Маршала Василевського. А яка зараз ситуація з цінами на вікна? – Найближчим часом очікується помітне зростання цін на вікна, – констатує Сергій Валентинович. – Тому що їх ціна формується відповідно до вартості імпортних комплектуючих. Іноземна валюта істотно дорожчає, тож з кожним новим постачанням профілю та фурнітури за вищою ціною виробники змушені піднімати вартість готових виробів. Багато підприємств з виробництва вікон взагалі припинили свою діяльність. Компанія «Вікнопласт», щоб залучити клієнтів і утримати обсяги виробництва, помітно знизила ціну на свою продукцію (з можливістю оплати «в розстрочку»). Це стало можливим завдяки заздалегідь зробленим закупівлям комплектуючих до підвищення курсу валюти. На даний момент ціна готового вікна виробництва нашої компанії з елітного німецького профілю, з урахуванням знижки, прирівняна до ціни вікон із вітчизняних профілів. Тому з упевненістю можемо сказати, що зараз саме час замінити вікна і при цьому заощадити ваші кошти. – А як щодо умов кредитування? Чи можна це зробити без переплат?

– Наша компанія пропонує заміну вікон в кредит без відсотків, – пояснює Сергій Демидюк. – У Кривому Розі відкрито Центр безвідсоткового кредитування. Безвідсоткові кредити надаються виключно на металопластикові вікна та двері з високоякісних профілів VEKA, DECEUNINCK та REHAU виробництва Німеччини та Бельгії з підвищеним коефіцієнтом енергозбереження. Можливе оформлення без першого внеску, без комісії та переплати, строком до двох років. При замовленні вікон за цією програмою доставлення, монтаж та демонтаж висококваліфікованими спеціалістами підприємства «Вікнопласт» виконуються безкоштовно. Для пільговиків, пенсіонерів та отримувачів соціальних виплат можливе оформлення компенсації вартості за рахунок програми енергозбереження. Із зауваженнями щодо якості обслуговування ви можете звернутись за тел. 097289-22-22, чи у м.Києві за тел. (044) 466-26-66.

– Доброго дня! Турбує Оксана Іванівна з вул. Новоподільської. Я замовила вікна, заплатила аванс, обіцяли привезти за три тижні, але вікон і досі немає... – Законодавством передбачено, що за кожний день відтермінування споживачеві сплачується пеня у розмірі 3% вартості роботи (послуги), – роз'яснює Ніна Савенко. – У разі, коли вартість роботи (послуги) не визначена, виконавець сплачує споживачеві 3% загальної вартості замовлення. Також зверніть увагу на зазначені у договорах умови попередньої оплати, чи не визначена ваша передоплата словом «завдаток»? Варто знати, що «завдаток» не повертається! Якщо сторона, яка дала завдаток, відмовляється від виконання договору, завдаток залишається в іншої сторони. Бажано, щоб у договорі було зазначено попередню оплату словом «аванс». Якщо договір не було виконано, то незалежно від того, з чиєї вини це трапилось і які обставини цьому перешкоджали, аванс у будьякому випадку має бути повернений. До укладеного договору виконавець послуг повинен надати розрахунковий документ (чек, квитанцію), що підтверджує факт сплачених коштів після кожної операції з надання послуги (повний розрахунок, внесення авансу, внесення часткової оплати за остаточним розрахунком). – Ніно Валеріївно, а які чинники стають на заваді захисту прав споживачів? – Є випадки, коли неможливо визначити місце розташування суб'єкта господарювання, оскільки

у договорі не зазначено місце здійснення його підприємницької діяльності. Тому радимо споживачам бути пильними та уважними при виборі суб’єктів господарювання. Перш ніж укладати договір з конкретною фірмою, порівняйте форму договору різних фірм. Оформлення замовлення здійснюйте за місцем розташування надавача послуг. Бажано, щоб суб’єкт господарювання був зареєстрований саме в місті Кривий Ріг. – Люди можуть дізнатись у вашому відділі, чи надходили скарги на даного виконавця послуг? – Так, таку інформацію ми надаємо. У нас можна отримати фахову консультацію з питань захисту прав споживачів. Відділ працює у кабінетах №№114, 115 виконкому міської ради, прийомні дні: понеділок і четвер, з 9.00 до 12.00 та з 13.00 до 16.00. Контактний телефон 493-0476. Хочу додатково поінформувати містян, що в Кривому Розі працює представництво Торгово-промислової палати по вул. Постишева, 1 (тел. 92-98-37), яке здійснює незалежну експертизу. Згідно з законом про захист прав споживачів, таку експертизу організовує підприємець, але для цього замовник має офіційно письмово звернутись до нього з проханням організувати її протягом 3 днів. Якщо ж підприємець відмовляється і не визнає необхідності проведення експертизи, він повинен дати замовнику письмову відповідь і надати вам право організувати її самостійно. На підставі цієї письмової відмови Торгово-промислова палата прийме заяву від замовника. В такому випадку оплачує експертизу замовник. Якщо вина виконавця буде встановлена, він повинен вирішити проблему за свій кошт (приміром, замінити вікно чи повернути гроші). Також лабораторні дослідження проводить лабораторія «Кривбасстандартметрологія» по вул. Орджонікідзе, 23. В її компетенції – встановити, чи правильно виконана конструкція. Крім того, по вул. Косіора, 20 (тел. 92-85-75) розташований відділ захисту прав споживачів та ринкового нагляду у Криворізькому регіоні Держспоживінспекції у Дніпропетровській області. Це саме той орган, який має право проводити перевірки і виносити штрафні санкції. А на офіційному сайті Держспоживінспекції України в мережі Інтернет розміщено реєстр з прізвищами і адресами недобросовісних підприємців та виробників. У цьому «чорному списку» є й двоє криворізьких підприємців. Ця інформація – у відкритому доступі. Тетяна ДРЄЄВА. Фото Андрія ТРУБІЦИНА

Новини Довгинцівський район Робота – за колдоговором Управління праці та соціального захисту населення виконкому Довгинцівської районної в місті ради повідомляє, що станом на 01.04.2014 р. у районі діє 227 колективних договорів. Чисельність працівників, яких охоплено колективними договорами, складає 15892 працюючих. За І квартал 2014 року в районі укладено та зареєстровано 11 колективних договорів, серед них: ТОВ «Такелаж»; ККДНЗ №72; КЗШ І-ІІІ ступенів №94; ККДНЗ №67; ККДНЗ №210; КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Довгинцівському районі»; КСДНЗ №111; ТОВ «ЮКК «Апріорі»; ККДНЗ №122; виконком Довгинцівської районної в місті ради; ТОВ «Стожари». Також протягом відповідного періоду зареєстровано 4 зміни та доповнення до раніше зареєстрованих колективних договорів.

Продукти «із землі» – дорого і небезпечно Виконком райради попереджає про розгортання стихійної торгівлі та застерігає про небезпеку вживання продуктів харчування, придбаних у таких місцях. Громадяни купують продукти зі стихійного ринку, бо, мовляв, тут дешевше і якісніше. Люди помилково вважають, що, купуючи продукти на вулицях, вони придбавають домашні та якісні товари. Але, зазвичай, це не так, бо їх просто перепродують хитрі гендлярі. Причому такі товари весь день стоять на сонці, припадають пилом і продуктами згоряння від автомобільних вихлопів тощо. За інформацією Головного управління Держсанепідслужби в Дніпропетровській області, відмічається зростання захворюваності на сальмонельоз. А найчастіше такі випадки реєструвались саме серед дітей, для яких нерідко й купують «свіженькі» продукти. Якщо й такі аргументи не переважають, то спростуємо й міф про «дешеві» товари на стихійних ринках. Давно не секрет, що ваги у стихійних торговців «накручені», отже вас обважують щонайменше на 200-300 грамів, та й вуличні ціни не надто відрізняються від ринкових. Тож про яку економію йдеться? Отже, потрібно добре подумати, чи варто економити кілька гривень на продукції невідомого походження, а потім в інфекційній лікарні витрачати на порядок більше. Бо купівля продуктів з землі – це справді великий ризик. Підготував Е. МІСЦЕВИЙ

Соломинка Павличенко Павел Викторович

Дата рождения: 17.12.2010 Диагноз: острый лимфобластный лейкоз «Common» L-1 острый период (рак крови) Перевод денежных средств Пополнения карты через терминал: ПриватБанк, карта № 5211 5374 1026 5370 Реквизиты для безналичного перевода Из других банков, предприятий: Наименование банка: ПриватБанк. Получатель: ПриватБанк. Номер счета: 29244825509100. МФО банка: 305299. ОКПО: 14360570. Для пополнения карты: 5211 5374 1026 5370. Получатель: Расулова Надежда Васильевна. ИНН: 2332317628 Дом. тел.: (0564) 53-58-14; моб. тел.: 097-685-95-96, 095-747-53-73.


6 Комуналка Новини

Дзержинський район До Дня Перемоги

У районі готуються гідно вшанувати пам’ять тих, хто майже сім десятиліть тому визволив світ від коричневої чуми. Нещодавно у виконкомі районної у місті ради відбулася розширена нарада з питань підготовки до відзначення 69–ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Її провела керуюча справами виконкому Катерина Просвєтова. На нараді були присутні керівники структурних підрозділів виконкому та окремих установ і організацій. У ході наради було надано відповідні доручення відповідальним за реалізацію районних заходів.

«Храми Дніпропетровщини»

Знати та любити свій рідний край – це потрібно прищеплювати з дитинства. З одним із елементів місцевої архітектури знайомились маленькі дзержинці минулого тижня. А оскільки проводився захід ще й напередодні світлого свята, то і напрям був відповідний – духовний. Відтак, незадовго до Великодня та Міжнародного дня пам’яток історії і культури, бібліотека–філія № 3 КЗК «Міська дитяча бібліотека» підготувала відеопрезентацію «Храми Дніпропетровщини» для учнів Криворізької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів «Центр освіти». Вона розкриває історію виникнення церков рідного краю, унікальних споруд та пам’яток архітектури. Підготував Володимир СКІДАНОВ

Центрально– Міський район Готуємось до виборів

Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб–сайті «Державний реєстр виборців» функціонує програмний ресурс «Особистий кабінет виборця». Запрошуємо всіх бажаючих перевірити наявність своїх даних у Державному реєстрі виборців за допомогою зазначеного програмного ресурсу. Процедура реєстрації на сайті досить проста: в пошуковому вікні мережі Інтернет знайти офіційний сайт Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua), у верхньому лівому кутку вибрати вкладку «Особистий кабінет виборця», зареєструватись, натиснувши «реєстрація», заповнити поля: адресу електронної пошти (e–mail), прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, вигаданий пароль. Після реєстрації для входу в «Особистий кабінет виборця» необхідно ввести e–mail та пароль. В «Особистому кабінеті виборця» у розділі «Перевірити дані у Реєстрі» необхідно зазначити прізвище, ім’я, по батькові та дату народження відповідно до даних паспорта громадянина України. Відповідь на запит буде направлена на електронну адресу, вказану при реєстрації. Якщо у вас немає доступу до Інтернету або ж на електронну пошту надійшла відповідь про відсутність ваших даних у реєстрі, зверніться з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: вул. Леніна, буд. 27, каб. 416, м. Кривий Ріг, 50000, тел.: (0564) 90–85–35, 90–08–04.

«Ветеранське подвір’я»

З вересня 2013 року за ініціативи депутатів райради триває акція «Ветеранське подвір’я» – надання допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни з упорядкування подвір’я, благоустрою прибудинкової території, прибирання житлових приміщень. В акції беруть участь депутати районної у місті ради, волонтерські загони навчальних закладів, соціальні працівники територіального центру соціального обслуговування. На сьогодні таку допомогу отримали 45 ветеранів, які мешкають у районі. З початку 2014 року на 34 подвір’ях проведені різні види робіт: копання городу, обрізка дерев, упорядкування прибудинкової території тощо. Підготувала Тетяна ДРЄЄВА

«Червоний гірник» №31 (21456)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 24 квітня 2014 року

Як не знаю – запитаю, а як знаю – відповім

Ми продовжуємо спілкування щодо житлово–комунальних питань з нашими читачами в рамках цієї рубрики. Нині пропонуємо вашій увазі чергову добірку запитань та відповідей на них. Наступне спілкування з читачами відбудеться 30 квітня з 11.00 до 13.00 за телефоном 92–77–90. Едуард БІЛИК, завідувач відділу соціально–побутових питань

Мовчазне радіо Упродовж одного сеансу зв’язку отримали одразу кілька звернень від городян щодо непрацюючих радіоточок у їхніх оселях. Стосовно цього до нас двічі зверталися з житломасиву Інгулець, а точніше – з вул. 50 років Жовтню, 8 та з пр. Перемоги, 30. Причому якщо в останньому випадку радіо мовчить зо два місяці, то в першому – з осені минулого року, та ще й продовжуються нарахування платежів за, виходить, ненадану послугу. – У мене радіо замовкло якийсь час тому, – долучається до розмови мешканець вул. Якіра, 7 В’ячеслав Валентинович. – Зателефонував до ремонтної служби, щоб викликати монтера, аби прийшов та полагодив. Майстер невдовзі прибув, щось довго шукав, але причину таки виявив – обрив кабелю між поверхами. І каже мені, що тут потрібен помічник, бо сам не впорається. Я йому, мовляв, – давай підсоблю, бо ж сам у радіо зацікавлений, а той мені у відповідь – не можна, потрібен тільки фахово підготовлений спеціаліст. Ну хтозна, міркую собі, може, за їхніми правилами справді до лінії не має права торкатись ніхто інший, окрім фахівців. З тим майстер і пішов, причому так надовго, що ні його, ні будь–кого іншого вже й не бачив. А радіо як мовчало, так і мовчить. Аж тут дзвінок по домашньому телефону, знімаю слухавку – диспетчер дзвонить і сама пропонує, аби я написав заяву, щоб мені зняли радіоточку. Ось така історія. Тільки не хочу від радіо відмовлятись, я до нього звик і волію, щоб воно як було у мене все життя, так і продовжило повідомляти міські та українські новини, та й просто погоду послухати не зайве буде. То як мені вчинити в такій ситуації? Проблема функціонування радійного господарства дісталася нам ще з радянських часів, за яких дротове радіомовлення було одним з головних джерел інформації. Нині, коли достатньо друкованих часописів, коли телебачення працює в цілодобовому режимі, в ефірі не припиняють

мовлення півтора десятка FM–станцій, а доступ до Всесвітньої мережі має більше тридцяти відсотків сімей криворіжців, дротове радіомовлення виступає таким собі анахронізмом. На який чим далі, тим менше уваги звертається з боку потенційних користувачів. Цим, зокрема, й пояснюється той факт, що нині дротове радіомовлення використовує тільки одна з десяти криворізьких родин, адже левова частка городян віддає перевагу іншим джерелам інформації. Така послуга чим далі, тим користується все меншим попитом, а тому зв’язківцям надто збитково підтримувати роботу дротового радіомовлення. Утім, права споживачів навіть у такому випадку залишаються правами споживачів, і вони можуть ними користуватись попри небажання зв’язківців надавати цю послугу. Тому, якщо люди хочуть бути з радіо, радимо за номером ремонтної служби 92–14–08 надати або підтвердити заявку щодо потреби відновлення працездатності радіоточки. Аналогічну пораду, якщо згадані інгульчани воліють продовжити слухати радіо, даємо й жителям найпівденнішого житломасиву нашого міста. Вам також потрібно зателефонувати за цим номером і зареєструвати заявку на ремонт. При цьому, якщо впродовж тижня вона не буде виконана, тоді зв’язківці не матимуть права нараховувати плату за ненадану послугу. Але відлік часу ведеться саме від моменту фіксації заявки у диспетчера, тож чим раніше зареєструєте, тим менше в результаті платитимете.

Теплотраса перед вікном

– У мене прямо перед вікном проходить теплотраса, – непокоїться житель вул. Корнійчука, 18 Віктор Миколайович. – А коли з нею щось трапиться – порив тощо, то матиму квартиру, затоплену іржавим окропом. Куди порадите звернутися з цією проблемою? У такому випадку краще всього звернутись до власника мереж, тобто до ДП «Криворізька теплоцентраль», письмово або піти особисто на прийом до першого керівника. Розташоване воно по вул. Електричній, 1 (КРЕС), телефон приймальні – 409–93–59. Особистий прийом споживачів послуг проводиться кожного робочого дня з 9 до 11 години.

Вода для інваліда

– У мене наріжна квартира, яку ми давним– давно отримали з чоловіком, – розповідає інвалід Великої Вітчизняної війни, учасник бойових дій Ніна Яківна з вул. Анненка, 25. – Чоловіка вже давно немає, живу сама. Точніше, не живу, а мучуся, бо хіба ж це життя – навіть води питної в квартирі практично немає. Бо щоб набрати бодай каструльку, аби просто каші якоїсь зварити, доводиться набирати воду чи не по краплі коли півгодини, а коли й довше. Так і мучуся з осені. Кілька разів дзвонила – бо вже неходяча – до 20–го ЖЕКу, та щось немає там нікого. Тож у повному розпачі, просто руки опускаються...

Взагалі–то, цей район, а також пр. Карла Маркса, вулиці Лермонтова, Харитонова, Черняховського та прилеглі до них у Центрально–Міському районі ще з лютого обслуговує новий управитель – ТОВ «СІТІСЕРВІС– КР», який прийшов на зміну КП «ЖЕО №20», ставши переможцем відповідного міського конкурсу. В управителя працює цілодобова диспетчерська з обслуговування їхніх будинків у Центрально–Міському районі за номером 27–05–44, а телефон приймальні директора підприємства – 92–58–35. Зважаючи на особливі заслуги Ніни Яківни та на її більш ніж поважний вік, ми самостійно зв’язалися з керівником першої дільниці підприємства, на території обслуговування якої перебуває оселя ветерана війни. Вже через годину жіночка знову зателефонувала до редакції, але цього разу зі словами щирої подяки: завдяки професійним діям ремонтників вона отримала не тільки пристойний тиск холодної води, а й гарячої також, якої у пенсіонерки вже давно не було. Представники управителя пообіцяли також виконати й інші невідкладні роботи у квартирі учасника бойових дій, щоб їй було зручно і затишно у власній домівці.

Боржники – без води. Платники – також Скільки говорилось на різних рівнях, скільки попереджалось, та багато хто не йняв віри, що подібне справді може статись. Але сталося, бо через борги за житлово–комунальні послуги їхні споживачі стали недоодержувати ці самі послуги. І розпочалось усе з теплової енергії, як найбільш коштовної послуги, а точніше кажучи – з централізованого гарячого водопостачання. На загал криворізькі споживачі недоплатили постачальникам послуг більше півмільярда гривень, з яких левову частку – близько третини мільярда – становлять борги саме за теплову енергію. Тому її постачальники не мають змоги сповна й вчасно розраховуватись за використані для надання послуги енергоносії – природний газ та електроенергію. До кінця опалювального сезону тепловикам ще вдалося якось дотягнути, але як тільки він скінчився, так одразу й розпочались до них санкції з боку постачальників енергоносіїв.

Нині від електропостачання відключено кілька теплорозподільних пунктів Криворізької теплоцентралі, внаслідок чого припинилось постачання централізованої гарячої води до півтораста будинків. Причому тепловики не роблять таємниці з того, що розраховуватись однаково нічим, а тому процес відключення від енергопостачання й інших їхніх об’єктів уповні може продовжитись. Що одразу негативно вплине на забезпечення послуг споживачів, недбале ставлення яких до виконання свого головного обов’язку – оплати вико–

ристаного – й спричинило такі ось наслідки. Насамкінець варто згадати слова заступника міського голови Олександра Світличного, який зауважив, що у Кривому Розі вартість однієї гігакалорії, з якої розраховуються тарифи на теплову енергію, одна з найнижчих в Україні, становлячи 256,25–269,50 грн./Гкал. Тоді як у, приміром, Львові її розмір становить 800 грн./Гкал., тобто в нашому місті теплові тарифи втричі менші за західноукраїнські. Причому там практично немає боржників, навіть юридичні служби при постачальниках послуг розпускаються через їхню непотрібність. Натомість у Кривому Розі претензійна робота – на першому місці, оскільки лише таким шляхом постачальники можуть бодай щось отримати від споживача. ... Шкода тільки, що разом з боржниками страждають й ретельні платники, які стали заручниками ситуації.


Четверговий телегід

«Червоний гірник» №31 (21456) Четвер, 24 квітня 2014 року

7

??????

www.girnyk.com.ua

 Програма телебачення 28 квітня - 4 травня  Календар Афіша 

Понеділок, 28 квітня ТРК «КРИВОРІЖЖЯ»

09:00 День за днем 09:30 Моя профессия 09:45 Новая волна 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:35 Диалог

Вівторок, 29 квітня ТРК «КРИВОРІЖЖЯ»

09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Урок для родителей 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:35 Экономический интерес 19:45 Аспекты жизни

Середа, 30 квітня ТРК «КРИВОРІЖЖЯ»

09:00, 19:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Экономический интерес 09:45 Аспекты жизни 19:20 Новости регионов 19:35 Ежедневная политика 19:50 Шевченко 200

Четвер, 1 травня ТРК «КРИВОРІЖЖЯ»

09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Ежедневная политика 09:50 Шевченко 200 19:00 Новости регионов 19:20 Социальные грани 19:35 Разговор без нотаций

П'ятниця, 2 травня ТРК «КРИВОРІЖЖЯ»

09:00 Новости регионов 09:20 Социальные грани 09:35 Азбука здоровья 19:00 Лица общества 19:35 Поверь в себя 19:50 Юные эксперты

ТРК "РУДАНА"

ТРК «РУДАНА»

ТРК «РУДАНА»

ТРК «РУДАНА»

ТРК «РУДАНА»

15.00 "Місто" 15.10 Телегазета 15.15 "Міркувалки" 15.25 "Золота колекція кіно" 1 категорія 16.55 "Iнтерклас" 17.10 Мультфільми 17.55 Телегазета 18.00 "Місто" 18.10 Погода 18.15 Мультфільм 18.30 "Дикий світ" 19.00 "Місто" 19.10 "Спорт" 19.15 Погода 19.20 Телегазета 19.25 "Підземка" 19.35 "Близькі подорожі" 19.50 "Міркувалки" 20.00 "Афіша" 20.05 "Сад. Город. Квітник" 20.20 "Я пам'ятаю" 20.30 "Місто" 21.00 "Спорт" 21.05 Погода 21.15 "На розі вулиць" 21.45 "На землі на рідній…" 21.50 "Епізоди колишнього" 22.00 "Бесіди про вічне" 22.30 "Місто" 23.00 "Спорт" 23.05 Погода 23.10 Серіал "Панове присяжні" 1, 2 серія 1 категорія 0.40 Док.серіал 1.30 "Дикий світ" 2.30 Хіт-парад "На всі 100" 3.30 "Золота колекція кіно" 1 категорія 5.00 "Музичний калейдоскоп"

06.00, 08.30 «Бадьорий ранок» 06.30, 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 «Місто» 07.00, 19.10, 21.00, 23.00 «Спорт» 07.05, 09.30, 19.15, 21.05, 23.05 «Погода» 07.10, 08.25, 09.35, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15, 21.30, 00.35 Док.серіал 07.45, 18.15 М/ф 08.00 «Підземка» 08.10 «Близькі подорожі» 09.00 «Телеспортклуб» 09.40, 14.45, 19.55 «Міркувалки» 09.50 «Шкільний альбом» 10.05 «Щедра Скиба» 10.30 Т/с «Панове присяжні» 1, 2 с. 1 категорія 11.55, 14.55, 22.25 «Епізоди колишнього» 12.00 «Книжкова полиця» 12.30 «Бесіди про вічне» 13.00 «Музичний калейдоскоп» 13.30 «На розі вулиць» 14.00 «Три побачення» 14.30 «Iнтерклас» 15.15 «Кіндерунія» 15.30 «Золота колекція кіно» 1 категорія 17.00 М/фи 17.25 Молодіжна програма «Cтудія» 18.10 Погода 18.30 «Контакт» 19.25 «Алея слави» 19.45 «Афіша» 19.50 «Я пам’ятаю» 20.05 «Резонанс» 20.20, 22.20 «На землі на рідній…» 21.10, 23.10 «Гарна новина» 21.15 «Енергозаощадження» 22.00 «Сад. Город. Квітник» 23.15 Т/с «Панове присяжні» 3, 4 с. 1 категорія 01.30 «Дикий світ»

06.00, 08.35 «Бадьорий ранок» 06.30, 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 «Місто» 07.00, 19.10, 21.00, 23.00 «Спорт» 07.05, 09.35, 18.10, 21.05, 23.05 «Погода» 07.10, 08.30, 09.40, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 «Контакт» 07.45, 18.15 М/ф 08.00, 11.55, 15.15 «Гарна новина» 08.05 «Алея слави» 09.05 «Книжкова полиця» 09.45, 14.50, 19.50 «Міркувалки» 10.00 «Сад. Город. Квітник» 10.15 Т/с «Панове присяжні» 3, 4 с. 1 категорія 11.50, 22.25 «Епізоди колишнього» 12.00 «Резонанс» 12.15 «Телеспортклуб» 12.45 «Близькі подорожі» 13.00 «Музичний калейдоскоп» 14.05 «Iнтерклас» 14.20 «Щедра Скиба» 15.20 «Золота колекція кіно» 1 категорія 16.55 «Три побачення» 17.25 «На розі вулиць» 18.30 «Кіндерунія» 18.45 «Громадський мікрофон» 18.55 «Я пам’ятаю» 19.15 Погода 19.25 «Підземка» 19.35 «Шкільний альбом» 20.00, 01.30 «Дикий світ» 21.15 «Моє житло» 21.30 Молодіжна програма «Cтудія» 22.00 «Чоловічий клуб» 22.15 «Афіша» 22.20 «На землі на рідній…» 23.10 Т/с «Панове присяжні» 5, 6 с. 1 категорія 00.40 Док.серіал

06.00, 08.30 «Бадьорий ранок» 06.30 «Місто» 07.00 «Спорт» 07.05 «Погода» 07.10, 08.25, 09.35, 15.00, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 «Телеспортклуб» 07.45 М/ф 08.00 «Підземка» 08.10 «Кіндерунія» 09.00 «Щедра Скиба» 09.30, 19.15, 21.25 «Погода» 09.40 «На розі вулиць» 10.10 «Контакт» 10.40 Т/с «Панове присяжні» 5, 6 с. 1 категорія 12.10, 21.20 «Епізоди колишнього» 12.15, 19.55 «Міркувалки» 12.30 «Алея слави» 13.00 «Музичний калейдоскоп» 13.30 Молодіжна програма «Cтудія» 14.00 «Резонанс» 14.15 «Сад. Город. Квітник» 14.30 «Бесіди про вічне» 15.05 «Золота колекція кіно» 1 категорія 17.00 «Iнтерклас» 17.15 «Близькі подорожі» 17.30 «Шкільний альбом» 18.00, 22.30 Погода 18.05 М/фи 19.25 «Здоров’я плюс» 20.05 «Я пам’ятаю» 20.15 «Афіша» 20.20 Фестиваль «Мистецьке свято «Душі криниця» 21.30 «ARTіCOOL» 22.00 «Книжкова полиця» 23.35 Х/ф «Не звикайте до чудес» 1 категорія 00.00 Концерт Заліско «Прем’єра» 01.30 «Дикий світ»

06.00, 08.30 «Бадьорий ранок» 06.30, 21.30 Док.серіал 07.05, 09.30, 22.30 «Погода» 07.10, 08.25, 09.35, 15.00, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 «Здоров’я плюс» 07.45 М/ф 08.00, 14.45, 17.45 «Міркувалки» 08.10 «Шкільний альбом» 09.00 «Бесіди про вічне» 09.40, 22.35 «Близькі подорожі» 10.00 Молодіжна програма «Cтудія» 10.30 Концерт Заліско «Прем’єра» 12.00 «Контакт» 12.30 «На розі вулиць» 13.00 «Музичний калейдоскоп» 13.30 «ARTіCOOL» 14.00 «Підземка» 14.10 «Iнтерклас» 14.25 «На землі на рідній…» 14.30 «М/ф» 15.05 «Золота колекція кіно» 1 категорія 17.00 «Кіндерунія» 17.15 «Щедра Скиба» 18.00, 19.15 Погода 18.05 М/фи 18.50 «Алея слави» 19.25 «Афіша» 19.30 «Телеспортклуб» 20.00 «Книжкова полиця» 20.30 Ювілейний концерт хору «Джерела Кривбасу « 21.25 «Погода « 22.00 «Чудо-люди» 22.50 Х/ф «Гра уяви» 1 категорія 00.00 Любаша: «Изучай меня по звёздам « 01.30 «Дикий світ»

РЕКЛАМА «ЧГ» • (0564) 92-97-16 • REKLAMA@RMINER.DP.UA • РЕКЛАМА «ЧГ» •

Цей день в історії 24 квітня 1833 року в США запатентовано газовану воду. 25 квітня 1719 року в Лондоні вийшов друком роман Даніеля Дефо

«Життя й дивовижні пригоди Робінзона Крузо». 1792-го в Парижі вперше застосовано гільйотину як знаряддя страти. 26 квітня 1956 року в СРСР розпочався масовий випуск автомобіля «Москвич-402» . У 1986-му сталася найбільша техногенна катастрофа в історії людства – аварія на Чорнобильській атомній електростанції. О 1 год. 23 хв. вибухнув четвертий реактор ЧАЕС. Сумарна радіація ізотопів, викинутих у повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в місті Хіросіма у 1945 році. Лише наступного дня, після того, як у Швеції за рівнем радіації визначили, що в Україні мала місце аварія, уряд СРСР повідомив про чорнобильську трагедію. Від вибуху і при гасінні пожежі, що тривала близько 10 днів, загинула 31 людина, більше 200 було госпіталізовано. За неофіційною статистикою в Україні померло не менше 15 тисяч людей, які були уражені в результаті аварії на Чорнобильській АЕС. 27 квітня 1982 року в Москві почав працювати перший в СРСР «телефон довіри» – цілодобова екстрена психологічна допомога. 28 квітня 1932 року було оголошено про відкриття вакцини проти жовтої лихоманки. У 1968 році на екрани вийшла комедія Леоніда Гайдая «Діамантова рука». 29 квітня 1882 року в Берліні запущено першу у світі експериментальну тролейбусну лінію. 1913 року шведський інженер-електрик Гідеон Сундбек, котрий емігрував до США, отримав патент на застібку-«блискавку». 30 квітня 1878 року французький мікробіолог Луї Пастер виступив із доповіддю в паризькій Академії природничих наук, у якій довів, що багато хвороб викликано дрібними організмами – мікробами.

Календар 24 квітня – Міжнародний день солідарності молоді. Іменинники: Антип, Григорій, Яків. 25 квітня – Всесвітній день боротьби проти малярії, Міжнародний день ДНК. Іменинники: Зіновій, Давид, Іван. 26 квітня – Всесвітній день інтелектуальної власності, Міжнародний день пам’яті Чорнобиля. Іменинники: Дмитро, Артем. 27 квітня – Всесвітній день поріднених міст. Іменинники: Мартин, Остап. 28 квітня – Всесвітній день охорони праці. Іменинники: Василина, Сава, Трохим. 29 квітня – День пам’яті всіх жертв застосування хімічної зброї, Міжнародний день танцю. Іменинники: Галина, Леонід, Ірина. 30 квітня – Міжнародний день джазу. Іменинники: Семен, Андрій, Олександр.

Реклама

Субота, 3 травня ТРК «КРИВОРІЖЖЯ»

19:00 Лица общества 19:35 Поверь в себя 19:50 Юные эксперты 19:00 Новости регионов 19:20 Календарь событий 19:35 Новая волна

ТРК «РУДАНА»

Неділя, 4 травня ТРК «КРИВОРІЖЖЯ»

09:00 Новости регионов 09:20 Календарь событий 09:35 Новая волна 19:00 День за днем 19:30 Моя профессия 19:45 Юные эксперты

ТРК «РУДАНА»

06.00, 08.30 «Бадьорий ранок» 06.00, 08.30 «Бадьорий ранок» 06.30 «Контакт» 06.30, 12.00 Док.серіал 07.00, 16.35 М/ф 07.05, 17.15, 19.25, 21.00, 23.00 07.15, 15.35, 20.15 «Міркувалки» «Погода» 07.25 «На землі на рідній…» 07.10, 12.40, 21.05 Телегазета 07.30, 12.00, 20.30 «Криворізькі імена» 07.15 «На розі вулиць» 08.00, 11.00, 12.30, 18.20, 21.00, 07.50, 15.20 М/ф 22.55 «Погода» 08.00 «Контакт» 08.05, 12.40, 16.30, 21.05 Теле09.00 «Здоров’я плюс» газета 09.35 «Iнтерклас» 08.10, 09.20 М/фи 09.50, 13.20, 19.15 «Міркувалки» 09.00 «Алея слави» 09.45 Х/ф «Гра уяви» 1 к. 10.00 Любаша: «Изучай меня по 11.05 «Чоловічий клуб» звёздам « 11.20 «Кіндерунія» 11.40 «Підземка» 11.35 «Iнтерклас» 11.50 «Афіша» 11.50 «Підземка» 12.35 Погода 12.45 «Книжкова полиця» 12.45 «Дикий світ» 13.15 «Бесіди про вічне» 13.45 «Золота колекція кіно» 1 к. 13.15, 17.00 «На землі на 15.15 «Шкільний альбом» рідній…» 15.45, 19.00 «Близькі подорожі» 13.30 «Шкільний альбом» 16.00 «Чудо-люди» 13.45 «Сад. Город. Квітник» 18.25 «Щедра Скиба» 14.00 «Телеспортклуб» 18.55 «Я пам’ятаю» 14.30 «Книжкова полиця» 19.15 «ARTіCOOL» 19.45 Молодіжна програма 15.00 «Кіндерунія» «Cтудія» 16.00 «Щедра Скиба» 21.10 Хіт-парад «На всі 100» 16.30, 22.30 «Чудо-люди» 22.00 «Резонанс» 17.05, 20.20 «Епізоди колиш22.25 «Телеспортклуб» нього» 23.00 Т/с «Панове присяжні» 4, 5, 17.10 «Телегазета» 6 с. 1 категорія 01.30 Док.серіал 17.20 Х/ф «Не звикайте до чудес» 1 категорія 19.30 «Бесіди про Реклама вічне» 20.00 «Чоловічий клуб» 20.15 «Я пам’ятаю» 20.30 «Криворізькі Оградки, столы, лавки, імена» бетонировка, плитка. 21.10 «Алея слави» 21.40 «Близькі подорожі» 22.00 «ARTіCOOL» 23.05 Т/с «Панове присяжні» 1, 2, 3 с. 1 категорія

Памятники Хранение до весны

БЕСПЛАТНО

Николаевское шоссе, 12.

(0564) 92-97-16 • Тел.: 410-41-19, 098-4306101.


8 Телебачення Понеділок, 28 квітня Cхід 5.36 Захід 19.55 Світловий день 14.19

УТ-1 06.00, 07.00, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20 Новини 06.10, 07.10, 08.10 Спорт 06.15, 07.15, 08.15, 09.30, 12.35, 14.30, 18.00, 21.30, 23.25 Погода 06.20, 06.40, 07.45, 08.20, 08.40 Гість студії 07.20 Країна on lіne 07.40 Ера бізнесу 09.00, 21.00 Підсумки дня 09.50, 18.50 Час-Ч 10.05 Як це? 10.40, 15.50, 19.40 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 12.10, 18.05, 20.50 Діловий світ 12.40 Т/с «МонтеКрісто» 42с. 13.40 Док.фільм «Модель світу» братів Тобілевичів» із циклу «Київська старовина. Світ мистецтва» 14.10 Право на захист 14.45 Euronews 14.55 Діловий світ. Агросектор 15.15 Брифінг Кабміну України 15.30 Вікно в Америку 19.00 Про головне 21.40 Шустер Lіve. Будні 22.55 Трійка, Кено, Секунда удачі 23.00 Підсумки 23.30 На слуху 00.00 Х/ф «17 миттєвостей весни». 1 с. 01.20 ТелеАкадемія КАНАЛ «1+1» 06.00 «ТСН-Тиждень» 06.45, 07.10, 08.05, 09.10

«Сніданок з 1+1»

07.00, 08.00, 09.00, 19.30,

23.30 ТСН: ТСН

10.00 «Шість кадрів» 10.10 «Світ навиворіт – 5:

Індонезія»

11.15 Х/ф «Титанік» 15.00 Х/ф «Попелюшка з

райського острова»

16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 Т/с «Фатмагюль» 20.40 «Секретні матеріали» 20.55 «Чистоnews» 21.10 Т/с «Кухня. Новий

сезон» 22.15 «Гроші» 23.55 Т/с «Лікар мафії» 00.50 Х/ф «Три ікси-2: Новий рівень» IНТЕР 07.00, 07.30, 08.00, 08.30,

09.00, 12.00, 14.00, 17.45 Новини 07.15, 07.35, 08.10, 08.35, 09.20 «Ранок з ІНТЕРом» 10.00, 12.25, 14.20 Т/с «Кохання несподіване нагряне» 14.35 «Судові справи» 15.30 «Сімейний суд» 16.15 «Жди меня» 18.05 Ток-шоу «Стосується кожного» 19.05 Т/с «Поки станиця спить» 20.00 «Подробиці» 20.30 Т/с «До побачення, хлопці» 23.40 Т/с «Картковий будинок 2» 00.35 Х/ф «Людина, що біжить» ICTV 06.05 Надзвичайні новини. Підсумки 06.55 Факти тижня 08.45 Факти. Ранок 09.15, 19.25 Надзвичайні новини 09.50, 13.20 Т/с «Прокурорська перевірка» 12.45, 15.45 Факти. День 13.45 Х/ф «Хроніки Ріддіка» 16.20 Х/ф «Ріддік» 18.45 Факти. Вечір 20.15 Дістало! 21.20 Свобода слова 00.15 Х/ф «Одинак» НОВИЙ КАНАЛ 06.35 Мульсеріал «Дак

Доджерс»

07.00 Підйом 08.00, 19.00 Т/с «Вороніни» 08.55, 17.00 Т/с «Не родись

вродлива» 10.50 Х/ф «Широко крокуючи» 12.30 Х/ф «Новий Людинапавук» 15.05 Т/с «Віолета» 16.00 Т/с «Татусеві дочки» 18.00 Репортер 18.20 Абзац! 20.00 Ревізор

10.20 Жарт за жартом 11.50, 18.50 Т/с «Клон» 13.30, 20.35 Т/с «Графиня де

Схід 05.33 Захід 20.07. 29-й місячний день

22.45 Страсті за Ревізором 00.05 Педан-Притула шоу

СТБ 07.25, 18.30 «Неймовірна правда про зірок» 08.50, 00.50 Х/ф «Не було б щастя» 12.50, 19.55 «Слідство ведуть екстрасенси» 13.50 «Битва екстрасенсів» 16.00 «Все буде добре!» 18.00, 22.00 «Вікна-Новини» 21.00 Т/с «Ой, ма-моч-ки!» 22.35 «Детектор брехні – 5» 23.35 «Один за всіх» ТОНІС 06.00 «Таке спортивне жит-

тя. Олександр Усик» 06.30, 09.30 «Світ за тиждень» 07.00, 16.50 «Алло, лікарю!» 09.00 Тлумачення сновидінь 10.00 Місцями дикої природи 11.00 Клінт Іствуд. Влада зірки 12.15 «Секрети закулісся з Олександром Ржавським» 13.10, 16.00 Смертельна місія: Мадагаскар 14.00 Народжені вбивати 15.00, 18.30, 21.00 «Служба новин «Соціальний пульс» 15.15, 16.45, 18.55, 21.25 «Погода» 17.50 Бебі-бум у зоопарку 18.50, 22.35 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. Володимир Асмолов, 1 частина 20.00 Навколо світу на повітряній кулі 21.30 Френк Сінатра, 1 частина 22.40 НЛО: факти і фальсифікації 23.50 «Кумири» 00.00 «Красиві та амбіційні» ТЕТ 06.00 Приколи на перерві 06.25, 09.30 Мульсеріал

«Маша і ведмідь» 06.50 Мульсеріал «Шоу Гарфілда» 07.20 Мульсеріал «Лалалупси» 07.45 Мультик з Лунтіком 08.20 Мульсеріал «Черепашки мутанти ніндзя» 08.50 Мульсеріал «Тімон і Пумба» 09.15 М/ф «Сердиті пташки» 09.55 Єралаш 10.20 Одна за всіх 12.10, 21.55 6 кадрів 13.30 Т/с «Крем» 14.20 Панянка-селянка 15.10 Віталька 16.00 Дайош молодьож! 17.15, 20.00 Т/с «Кухня» 18.10, 22.50 Т/с «Світлофор» 19.05 Розсміши коміка 21.00 Країна У 23.45 Дурнєв+ 00.10 Надто грубо для Ю-туб’а 00.40 Между нами ТРК «УКРАЇНА» 06.30 Срібний апельсин 07.00, 09.00, 15.00, 19.00 Події 07.15 Ранок з Україною 09.10, 14.00, 15.20, 17.10 Т/c «Слід» 10.00 Т/c «Танкісти своїх не кидають» 18.00 Т/c «Сашка» 19.45 Ток-шоу «Говорить Україна» 21.00 Т/c «Особиста справа» 22.50 Х/ф «Подвійний Форсаж» 01.00 Остаточний вердикт 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.30, 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 22.30, 23.30, 00.30, 01.30 Час. Важливо 06.35, 07.10, 08.10, 22.35, 23.15, 00.15 Бізнес-час 06.55, 11.35 Тема/Хроніка тижня 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 22.00, 23.00, 01.00 Час новин 07.25, 08.25, 17.15, 22.45, 23.50 Погода в Україні

«Червоний гірник» №31 (21456)

www.girnyk.com.ua

Монсоро»

Тілець

07.40 Автопілот-новини 07.45, 18.20, 23.40, 00.20,

06.20 Час спорту

07.55, 09.10, 13.10 Погода на

курортах

08.15, 08.35, 19.45, 22.10,

22.40, 23.25, 23.35, 06.15 Тема/Хроніка дня 08.45 Трансмісія-новини 08.50, 23.45, 00.55 Огляд преси 08.55, 16.10 Погода у світі 09.35, 13.35, 14.35 5 елемент 10.35 Велика політика 11.15, 20.00, 01.15, 01.35 Час. Підсумки дня 12.35 Новинометр 15.35 Новини київщини 16.35 Машина часу 17.35, 00.35 В кабінетах 18.10, 00.00 Місцевий час 18.35 Територія закону 19.00 Час новин, 1 блок 19.20 Час новин, 2 блок 21.40 Час-Тайм НТН 08.30 «Правда життя. Професія футболіст» 09.00 «Агенти впливу» 09.50 Х/ф «Небо скрізь однакове...» 11.20 Т/с «УГРО – 5» 15.00, 19.00, 21.40 «Свідок» 15.15 Т/с «Даїшники» 19.30 Т/с «Охоронець – 2» 22.00 Т/с «Елементарно – 2» 23.45 Т/с «Банши» 00.45 Т/с «CSI: Лас-Вегас – 8» 01.30 Т/с «Мертва зона» К1 06.00 «Шеф-кухар» 06.30 «TOP SHOP» 07.30 «М/фи» 08.45 Мульсеріал

«Смішарики»

09.20 Х/ф «Зоряний пил» 11.45 Х/ф «Капітан Крюк» 14.20 «КВК-2014» 16.50 М/ф «Шрек 3» 18.20 «Звана вечеря» 19.20 «Орел і Решка» 21.10 «Розсміши коміка» 22.00 Т/с «Доктор Хаус» 01.20 Х/ф «Фатальна

красуня»

11 КАНАЛ 06.35 М/с «Дак Доджерс» 07.00 «Проте» 07.30 «Про кино» 08.00 «Новости недели» 08.30 «Родительский клуб» 08.55, 17.00 Т/с «Не родись красивой» 10.50 Х/ф «Широко шагая» 12.30 Х/ф «Новый Человекпаук» 15.05 Т/с «Виолетта» 16.00 Т/с «Папины дочки» 18.00 Репортер 18.20 Абзац! 19.00, 21.30 Новости 11 канала 19.30 «Доживем до понедельника» 20.00 Ревизор 21.00 «Дело вкуса» 22.00 «MEDICUS» 22.45 Страсти по Ревизору 00.05 Педан-Притула шоу К2 06.05 Іноземна кухня 06.30 Телеторгівля 07.35, 13.15, 20.40 М/фи 10.10 Школа доктора Кома-

ровського 11.30, 17.00 Жіноча форма 14.10 Дитяче меню 15.10 Таємниці шеф-кухаря 16.00, 19.45 Модний вирок 17.50, 00.35 Док.серіал «Ігри долі» 18.50, 22.40 Правда про їжу 21.40, 23.35 Док.серіал «Зіркові історії» 01.25 Глянець

15.40 Х/ф «Мільйон у шлюб-

ному кошику»

17.20 Х/ф «Зимовий вечір

у Гаграх» 22.35 Х/ф «Десять негренят» 01.00 Бійцівський клуб

ПЕРШИЙ КАНАЛ. УКРАЇНА 08.00, 11.00, 14.00 Новини 08.15 «Контрольна

закупівля» 08.40 «Жити здорово!» 09.40 «Модний вирок» 10.35, 17.40 «Істина десь поруч» 11.15 «Слід» 11.50 «Справа ваша...» 12.25 «Острів Крим» 13.00 Інші новини 13.25 «Час обідати!» 14.30 «У наш час» 15.20 «Вони та ми» 16.10, 00.40 «Наодинці з усіма» 17.00 Вечірні новини 18.05 «Давай одружимося!» 19.00, 23.50 «Нехай говорять» 20.00 «Час» 20.30 Т/с «Контужений, або Уроки плавання вільним стилем» 22.10 «Вечірній Ургант» 22.45 «Познер» 23.40 Нічні новини РТР-ПЛАНЕТА (СНД) 09.05 Т/с «Господиня моєї долі» 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 10.30, 13.30, 16.45, 18.35 Місцевий час. ВістіМосква 10.50 «Шифри нашого тіла. Сміх і сльози» 11.50 «Про найголовніше» 13.50, 17.00 Новини культури 14.05 «Особливий випадок» 15.00 Т/с «Поки станиця спить» 17.15 «Прямий ефір» 19.50 Т/с «Скліфосовський-3» 22.45 «Світ хронічного недосипання» 23.50 «Дівчата» 00.30 Х/ф «Комедія помилок» TBІ 06.00, 20.00, 23.00 Сьогодні про головне 07.00 Стоп-кадр 08.00 Ранкові курасани 11.00, 11.40, 12.20, 13.10, 14.15, 15.50, 17.15 ТВій День 11.20, 12.40, 15.35, 17.40 Огляд блогів 12.00, 14.00, 15.00, 17.00, 18.00, 21.00, 00.00 Сьогодні 13.00, 19.05 Базар_ІТ 13.30, 14.30, 16.00, 19.30 Окрема думка 16.30, 17.30, 19.10, 01.00 TBіNews 16.40 Мистецька варта 22.00 Знак оклику! ТВ ЦЕНТР 07.25, 10.50 Х/ф «Красень». 10.30, 13.30, 16.30, 21.00

Події

вий пес» 23.30 Х/ф «Акули» 01.30 Т/с «Коли падають небеса-2»

ЕНТЕР-ФІЛЬМ 08.35 Х/ф «Стрілець неприкаяний»

TV1000 РОСІЙСЬКЕ КІНО 06.00 «Два капітани» пригоди 08.00 «Матусі» мелодрама 10.00 «Найкращий фільм 3-ДЕ» комеді 11.50 «Театр» трагікомеді 14.20 «Три богатирі і Шамаханська цариця» м/ф 15.50 «Дівчина і смерть» драма 18.00 «Гагарін: Перший у космосі» біопік 20.00 «Матч» драма 22.10 «Осінні турботи» мелодрама 23.50 «Лисиця Аліса» пригоди 01.30 «Неадекватні люди» трагікомеді TV XXI FІLM 09.00, 17.00, 01.00 «Мирний воїн». Драма. 11.05, 19.05 «Вихідний код». Драма. 12.45, 20.45 «Розпач». Драма. 14.50, 22.50, 06.50 «Шалені гроші». Трилер. НАШЕ КІНО 06.30, 12.30 «Не надто

вдалий день»

18.30, 00.35 «Гонщики» 20.30 «Труффальдіно з

миттєвостей весни».

поцілувати».

20.45, 00.45 Петрівка, 38 21.30 Док.фільм «Україна.

Чорноморець

21.00 «ДжеДАІ» 21.25 Х/ф «Денні – Ланцюго-

TV 1000 06.50 «Що приховує кривда» драма 08.30 «СМСуальність» комеді 10.05 «Космополіс» драма 11.55 «Вампірки» комедія жахів 13.40 «Ходять слухи...» комеді 15.30 «Спочатку любов, потім весілля» комеді 17.10 «Березневі іди» трилер 19.00 «Північ у Парижі» комеді 20.45 «Сумний Валентин» драма 22.50 «Геніальний тато» трагікомеді 00.30 «Алекс і Емма» комеді

16.50 «Прості складнощі» 17.25 «Право голосу». 18.45 Х/ф «Дозвольте тебе

06.00, 08.10 М/фи 07.00 Х/ф «Синій птах» 09.00, 17.00 Т/с «Секрет-

09.15 Т/с «Розвідники» 15.15 Т/с «Тарас Бульба» 18.30 Новини 2+ 18.50 ЧУ 27 Тур. Волинь –

РЕН ТВ 06.00, 11.00, 18.00 «Інформаційна програма 112» 06.30 «Дивитися всім!» 07.30, 11.30, 18.30 «Новини 24» 08.00 «Військова таємниця» 10.00 «Дивна справа»: «Планета до н.е.» 12.00 «Звана вечеря» 13.00, 14.00 «Сімейні драми» 15.00, 16.00 «Не бреши мені!» 17.00 «Вірний засіб» 19.00 «Вільний час» 20.00 «Мої прекрасні...» 21.00, 00.30 Т/с «Гра престолів» 22.00 «Новини 24» Підсумковий випуск 22.30, 01.30 Х/ф «Гарячі новини»

08.30, 14.35 «Сім наречених

знищити»

«2+2»

легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Політика» 16.00, 18.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 18.08, 00.00 «Особлива думка» 19.00 «Со-мнение»

11.25 «Постскриптум». 12.30 «В центрі подій». 13.50, 18.30 Місто новин 14.10 Міські збори 15.05 Х/ф «Сімнадцять

Друга Горомадянська?» 22.25 «Професія – злодій». Спеціальний репортаж 23.00 Події. 25-а година 23.35 «Футбольний центр» 00.05 «Мозковий штурм. ЕГЕ» 01.00 Х/ф «Картуш».

06.00 «Обережно, модерн!» 06.45 Х/ф «Тридцятого

15.00, 23.30 «Міські

RTVІ

на служба Його Величності» 10.00, 21.00, 01.00 Т/с «Єрмолови» 11.00 Х/ф «Довга дорога до себе» 12.30 «Російський акцент» «Центральний парк» 13.00 Т/с «Діти Арбата» 14.00, 20.00 Т/с «Дві долі»

єфрейтора Збруєва»

10.30, 16.30 «Пан оформ-

лювач»

14.05 Програма «Плюс

кіно»

Бергамо» 22.50 «Двадцять днів без війни» ДИТЯЧИЙ СВІТ 06.30, 12.30, 18.30 Мульсеріал «Останній з могікан». 07.00, 13.00, 19.00 «Уроки тітоньки Сови». «Арифметика-маля». 6+ М/ф «Коли запалюються ялинки». 0+ «Ким бути?». 08.00, 14.00 Х/ф «Бій під Соколом». 08.55, 14.55 Мульсеріал «Шайбу! Шайбу!!». 0+ М/ф «Зникла грамота». 10.00, 16.00 Мульсеріал «Легенда про сплячу красуню». 12+ М/ф «Золота антилопа». 11.00, 17.00 Х/ф «Розповіді про Кешку і його друзів». 6+ М/ф «Кульгава качечка». 6+

Четвер, 24 квітня 2014 року

«Лікування Василя». DISCOVERY CHANNEL 06.40 Как это устроено?. С. 8 07.10 Как это сделано?. С. 4 07.35 Что у вас в гараже?. Ва-банк 08.05 Что у вас в гараже?. Гонка века 08.30, 22.55 Top Gear. С. 2 09.25 Не пытайтесь повторить. Лучшие моменты 10.20 Выживание без купюр. Борнео 11.15 Махинаторы. Пятерка лучших. Скоростные машины 12.10, 01.55 Быстрые и громкие. Bronco «Зверь», часть 1 13.05 Беар Гриллс. Выбраться живым. Спорт смелых 14.00 Пятая передача. С. 4 14.25 Махинаторы. Пятерка лучших. Выбор зрителей 15.20, 01.05 Охотники за реликвиями. Деньги, деньги, деньги 15.50, 01.30 Охотники за реликвиями. Большие американские денежки 16.15 Невероятный небоскреб. С. 1 17.10 Наука магии. Катушка Теслы 17.40 Наука магии. Вампир 18.05 Как это сделано?. С. 5 18.35 Как это устроено?. С. 9 19.00 Реальные дальнобойщики. С. 5 20.00 Выжить вместе. С. 1 21.00 Голые и напуганные. Адский остров 22.00 Будущее с Джеймсом Вудсом. Время обмана 23.50 Настоящие аферисты. С. 5 00.15 Настоящие аферисты. С. 6 00.40 Молниеносные катастрофы. С. 24 ANIMAL PLANET (KIEV) 07.00, 11.55 Pай для шимпанзе. Семеро малюток в новой семье (часть 07.25 Плохой пёс. Неуправляемые животные и мелкие злодейства 08.15 Дикая Франция. Между скалой и океаном 09.10, 19.15, 22.00 Симпатичные котята и щенки. 10.05, 10.35, 14.40, 15.05, 21.05, 21.35 Эхо и слоны Амбозели. 11.00 Территория животных. 12.20, 06.35 Стив Ирвин. В защиту дикой природы. 12.50 Детеныши животных. Первые шаги. 13.45 Доминик Монаган и дикие существа. 15.30 Адская кошка. Как Будда Гектора тиранил 16.30 Дикая Франция. Под палящим солнцем 17.25, 17.50 Новорождённые в природе. 18.20 Приключения панды. 20.10, 22.55 Экзотические питомцы. 23.50 Полиция Феникса. Отдел по защите животных. Обреченная на гибель 00.45 Спасение из пасти 01.35 Дикие и опасные. Медведь в ловушке MAXXI-TV 06.35, 19.25 Йога 07.20, 11.50, 13.45 «Дит. час» 08.05 «Скинемо зайве» 08.30, 14.50 «Все про все» 08.50, 23.25 MaxxіМузика 09.00, 14.25 «В ритмі танцю.

Zumba» 09.30 «Кухня на шпильках» 10.20 Телемагазин «Коштовна крамничка» 12.20 «Жіночі відвертості» 13.10 «Справа смаку» 15.15 Ювелірочка 20.00 Вечірній мультик 20.15 «Мами на подіумі» 20.55 Т/с «Герой нашого часу» 22.10 Подорожі натураліста 22.35 «Ukraіnіan Fashіon Week» NATІONAL CHANNEL 06.00 «Риби-монстри: Нільський гігант» 07.00 «Напад койотів» 08.00, 13.00 «Космос: Простір і час: Все глибше і глибше»

09.00, 14.00, 18.00, 21.00

«Космос: Простір і час: Вік Землі» 10.00 «Природжений байкер: Байкери-каскадери» 11.00 «Природжений байкер» 12.00 «Золото Юкону: Момент істини» 15.00 «Дика природа Америки: Узбережжя» 16.00 «Риби-монстри: Муррейська тріска» 17.00 «Гелікоптерні баталії: В пастці у талібів» 19.00, 22.00, 00.00 «Космос: Простір і час: Сестри Сонця» 20.00, 01.00 «Наука майбутнього Стівена Хокінга: Ідеальне місто» 23.00 «Жахіття в небі: Природний фактор» VIASAT HISTORY 07.00 Д/ф «Монгольская

гробница»

08.00, 17.15 Д/ф «Команда

времени»

09.00, 01.00 Д/ф «Тайная

война»

10.00, 16.15 Д/ф «Ферма в

годы войны»

11.10, 19.20, 20.10 Д/ф

«Музейные тайны»

12.00 Д/ф «История Науки» 13.10 Д/ф «Императрицы

Древнего Рима»

14.20 Д/ф «Охотники за

мифами»

15.15 Д/ф «Внутренняя

рыба»

18.10 Д/ф «Великое желез-

нодорожное путешествие по Европе» 21.00, 06.00 Д/ф «Мифы и правда о Карле Великом» 22.00 Д/ф «Скрытые угрозы викторианской эпохи» 23.10 Д/ф «Средние века» 00.10 Д/ф «Рыцари замка Маргат» ТЕЛЕКЛУБ 20.00 Т/с «Вулиці розбитих

ліхтарів. Нові пригоди ментів» 21.00 Т/с «Зрадник» 22.00 Т/с «Час Синдбада» 23.00 Т/с «Агент особливого призначення – 4» 00.00 Т/с «Побічні докази» 01.00 Т/с «Аеропорт» VIASAT EXPLORER 06.15, 12.40, 00.30 Д/ф

«Один на один с дикой природой» 07.10 Д/ф «Машины с того света» 08.05, 01.25 Д/ф «Мотороморфозы» 08.55, 09.20, 18.10, 18.35 Д/ф «Большие переезды» 09.50, 10.15, 13.35, 14.00, 20.00 Д/ф «Как это устроено?» 10.45, 15.20, 19.00 Д/ф «Ржавые тачки на прокачку» 11.45, 16.20 Д/ф «Береговая охрана Аляски» 14.25, 14.50, 21.40, 22.10 Д/ф «Дорожные гиганты» 17.15, 17.40, 20.25, 22.40, 23.05 «Как это устроено?» 20.55, 23.35 Д/ф «Непобедимый воин» РОСІЙСЬКИЙ ІЛЮЗІОН 00.40 Х/ф «КостяНіка. Час

літа»

07.15, 13.00 Х/ф «Зниклі» 08.10 Х/ф «Шлях» 10.05 Х/ф «Не робіть

бісквіти в поганому настрої» 11.25 Х/ф «Конвалія сріблиста» 13.55 Х/ф «Зображуючи жертву» 15.40 Х/ф «Мерзота гарна, мерзота погана» 17.00 Х/ф «Не скажу» 18.55 Х/ф «Хімік» 19.50 Х/ф «Метеоідіот» 21.30 Х/ф «Па» 23.00 Х/ф «Стерво» НОСТАЛЬГІЯ 07.20 «Навколо сміху» 08.05 Вистава «Марат, Ліка

та Леонідік»

09.55 «Блакитний вогник» 11.00 «Голоси друзів» 12.00, 21.00 «Народжені в

СРСР»

13.00 «КВК» 14.00 «Слово Андрони-

кова»

15.00 «Я люблю тебе,

життя!»

16.00 «Доки всі вдома» 16.35, 19.40 Концерт

закордонної естради

17.00 «Рано-вранці» 17.35 Кіноконцерт «На біс» 18.30 Х/ф «Джамайка» 1 с. 20.00 «Минулий ЧАС» 22.00 «Програма А» 23.00 Док.фільм «Бачу

мету!»

23.30 «Ранкова пошта» 00.05 «Нью-Йорк, Нью-

Йорк»

00.45 Х/ф «Він, вона та діти»

СПОРТ 1 06.00, 23.50 Футбол.

Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Ераклес – Аякс 07.45, 19.10 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. ЦСКА – Рубін 09.30, 22.00 Футбол. Чемпіонат Бельгії. ТOP6. Плей-офф. Андерлехт – Стандард 11.10 Формула-1 на воді 2014. Гран-прі Катару. Доха. Перегони 12.10, 01.35 Футзал. Кубок України. Фінал Восьми. 1/2 фіналу. 1-а гра 13.50 Волейбол. Чемпіонат України. Фінальний тур. Фаворит – Хімпром 15.35 Футбол. Англія. Sky Bet Champіonshіp. Брайтон – Йовил Таун 17.20 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Фейєнорд – Камбюр 21.00 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Огляд СПОРТ 2 06.00, 20.30 Футзал.

Чемпіонат Іспанії. Інтер Мовістар – Аскар Луго 07.40, 18.40 Футбол. Чемпіонат Бельгії. ТOP6. Плей-офф. Андерлехт – Стандард 09.25 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Феєнорд – Камбюр 11.15, 23.05 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. ЦСКА – Рубін 13.05 Екстра-футзал 13.30, 00.55 Теніс АТР. US Men’s Clay Court Champіonshіp. Houston. 1/2 фіналу. Вердаско – Жиральдо 15.10 Футзал. Кубок України. Фінал Вісьмох. Фінал 17.00 Футбол. Англія. Sky Bet Champіonshіp. Бернлі – Іпсвіч 22.05 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Огляд EUROSPORT 09.30 Мотоспорт. Події

вікенда. Журнал.

09.45 Супербайк.

Чемпіонат світу. Ассен. 2-й заїзд. 10.30 Снукер. Чемпіонат світу в Шеффілді. День 9-й. 12.00 Велоспорт. Льєж – Бастонь – Льєж. 13.30 Велоспорт. Тур Туреччини. Етап 2. 15.00, 19.30, 21.00 Снукер. Чемпіонат світу в Шеффілді. День 10-й. 18.00, 19.15 Оце так!!! 18.30, 00.15 Футбол. Євроголи. Журнал. 00.00 Кінний спорт. Час перегонів. Сідней. Журнал. 01.00 Футзал. Кубок УЄФА. Фінал. ТК «ФУТБОЛ 1» 06.00 Кристал Пелес – Ман

Сіті. Чемпіонат Англії

08.00 Іллічівець – Сева-

стополь. Чемпіонат України 10.00, 15.40, 22.30 ФУТБОЛ NEWS 10.15 «Великий футбол» 12.00 Журнал ЛЧ 12.40 Металург (Д) – Динамо. Чемпіонат України 14.45 ТОП матч 15.00 «Моя гра» А. Воробей 16.00 Ліверпуль – Челсі. Чемпіонат Англії 18.00 Чемпіонат Англії. Огляд туру. Прем’єра 19.05 Чемпіонат Італії. Огляд туру. Прем’єра 19.55 Вільяреал - Барселона. Чемпіонат Іспанії 21.55 LIVE. Арсенал - Ньюкасл. Чемпіонат Англії 00.00 Чемпіонат Іспанії. Огляд туру 01.10 Атлетик - Севілья. Чемпіонат Іспанії


«Червоний гірник» №31 (21456)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 24 квітня 2014 року

Вівторок, 29 квітня

Схід 06.00 Захід 21.22. 30-й/1-й місячний день

Cхід 5.34 Захід 19.56 Світловий день 14.22 УТ- 1

ведуть екстрасенси»

06.30, 07.00, 08.00, 12.00,

12.05, 00.20 «МастерШеф

06.40, 07.10, 08.10 Спорт 06.45, 07.15, 08.15, 12.40,

18.00, 22.00 «Вікна-Новини» 21.00 Т/с «Ой, ма-моч-ки!» 22.35 «Кохана, ми

15.00, 18.20 Новини

14.30, 18.00, 21.30, 23.25 Погода 06.50, 07.45, 08.20, 08.40 Гість студії 07.20 Ера будівництва 07.25 Країна on lіne 07.40 Ера бізнесу 09.00, 21.00 Підсумки дня 09.50, 18.50 Час-Ч 10.05 Світло 10.40, 15.50, 19.40 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 12.10, 18.05, 20.50 Діловий світ 12.45 Т/с «МонтеКрісто» 43с. 13.45 Крок до зірок 14.45 Euronews 14.55 Діловий світ. Агросектор 15.15 Брифінг Кабміну України 15.30 Українського роду 19.00 Про головне 21.40 Шустер Lіve. Будні 22.55 Трійка, Кено, Максима 23.00 Підсумки 23.30 На слуху 00.00 Х/ф «17 миттєвостей весни». 2 с. 01.20 ТелеАкадемія КАНАЛ «1+1»

06.00 «Служба розшуку

дітей»

06.05, 07.00, 08.00, 09.00,

19.30, 23.45 ТСН: ТСН

06.45, 07.10, 08.05, 09.10

«Сніданок з 1+1»

10.00 «Шість кадрів» 10.30, 20.55 «Чистоnews» 10.45 «Красуня за 12 годин

– 2»

11.45, 12.45 «Сімейні мело-

драми – 3»

13.45 Т/с «Величне століття.

Роксолана»

15.40, 21.10 Т/с «Кухня.

Новий сезон»

16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 Т/с «Фатмагюль» 20.40 «Секретні матеріали» 22.15 «Міняю жінку – 9» 00.10 Т/с «Лікар мафії» 01.00 Х/ф «Безсонна ніч»

IНТЕР 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 14.00, 17.45 Новини 07.15, 07.35, 08.10, 08.35, 09.20 «Ранок з ІНТЕРом» 10.00 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів 13» 12.25, 14.20 Док.серіал «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 14.50 «Судові справи» 16.45 «Сімейний суд» 18.05 Ток-шоу «Стосується кожного» 19.00 Т/с «Поки станиця спить» 20.00 «Подробиці» 20.30 Т/с «До побачення, хлопці» 23.40 Т/с «Картковий будинок 2» 00.35 Х/ф «Втеча з ЛосАнджелеса» ICTV 06.00 Свобода слова 08.45 Факти. Ранок 09.15, 19.25 Надзвичайні новини 10.10 Т/с «Прокурорська перевірка» 12.45, 15.45 Факти. День 13.25 Дістало! 14.25, 16.15, 20.15 Т/с «Бомбило. Продовження» 16.45 Т/с «Братани-2» 18.45 Факти. Вечір 22.05 Четверта вежа 23.05 Х/ф «Убити Білла» 01.05 Х/ф «Мисливець за прибульцями» НОВИЙ КАНАЛ 06.35 Мульсеріал «Дак Доджерс» 07.00 Підйом 08.00, 19.00 Т/с «Вороніни» 09.00, 17.00 Т/с «Не родись вродлива» 09.55, 00.30 Т/с «Щасливі разом» 15.00 Т/с «Віолета» 16.00 Т/с «Татусеві дочки» 18.00 Репортер 18.20 Абзац! 22.00 Заковані 01.30 Т/с «Друзі» 01.50 Т/с «Пан Ам» СТБ

06.20, 16.00 «Все буде

добре!»

08.10, 18.30 «Неймовірна

правда про зірок»

09.25 Х/ф «Ніколи не забуду

тебе»

11.15, 19.55 «Слідство

15.20 «Вони та ми» 16.10, 00.40 «Наодинці з

– 3»

вбиваємо дітей»

ТОНІС 06.00 «Таке спортивне життя. Ірина Мерлені» 06.30, 09.30, 15.00, 18.30, 21.00 «Служба новин «Соціальний пульс» 06.55, 18.50, 22.35 «Економічний пульс» 07.00, 16.50 «Алло, лікарю!» 09.00 Бебі-бум у зоопарку 10.00, 20.00 Навколо світу на повітряній кулі 11.00 Френк Сінатра, 1 частина 12.15 «Модні історії з Оксаною Новицькою» 13.10, 16.00 Смертельна місія: Мадагаскар 14.00, 22.40 НЛО: факти і фальсифікації 15.15, 16.45, 18.55, 21.25 «Погода» 17.45 «Соціальний статус: ваша пенсія» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. Володимир Асмолов, 2 частина 21.30 Френк Сінатра, 2 частина 23.50 «Кумири» 00.00 «Красиві та амбіційні» ТЕТ 06.00 Приколи на перерві 06.25, 09.30 Мульсеріал «Маша і ведмідь» 06.50 Мульсеріал «Шоу Гарфілда» 07.20 Мульсеріал «Лалалупси» 07.45 Мультик з Лунтіком 08.20 Мульсеріал «Черепашки мутанти ніндзя» 08.50 Мульсеріал «Тімон і Пумба» 09.15 М/ф «Сердиті пташки» 09.55 Єралаш 10.20, 21.00 Країна У 12.10, 21.55 6 кадрів 13.30 Т/с «Крем» 14.20 Панянка-селянка 15.10 Віталька 16.00 Дайош молодьож! 17.15, 20.00 Т/с «Кухня» 18.10, 22.50 Т/с «Світлофор» 19.05 Розсміши коміка 23.45 Надто грубо для Ю-туб’а 00.40 Между нами ТРК «УКРАЇНА» 06.00 Остаточний вердикт 07.00, 09.00, 15.00, 19.00 Події 07.15 Ранок з Україною 09.10, 14.10, 15.20, 17.10 Т/c «Слід» 10.00 Х/ф «Глухар. Повернення» 12.00, 19.45 Ток-шоу «Говорить Україна» 13.10 Т/c «ОСА» 18.00 Т/c «Сашка» 21.00 Т/c «Особиста справа» 23.50 Т/c «Глухар. Повернення» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.30, 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 18.55, 22.30, 23.30, 00.30 Час. Важливо 06.35, 07.10, 08.10, 22.35, 23.15, 00.15 Бізнес-час 06.40, 18.10, 00.00 Місцевий час 06.55, 08.50, 23.45, 00.55 Огляд преси 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 22.00, 23.00, 01.00 Час новин 07.15, 08.15, 08.35, 13.10, 18.35, 19.45, 22.10, 22.45, 23.25, 23.35, 06.15 Тема/ Хроніка дня 07.20 Час економіки 07.25, 08.25, 11.50, 17.25, 22.50, 23.50 Погода в Україні 07.40 Автопілот-новини 07.45, 18.20, 23.40, 00.20, 06.20 Час спорту 07.55, 09.10 Погода на курортах 08.45 Трансмісія-новини 08.55, 16.50 Погода у світі 09.35, 13.35, 14.35 5 елемент 10.10, 10.35, 11.15, 11.35, 12.15, 20.00, 01.15 Час. Підсумки дня 15.35 Машина часу 16.10 Трансмісія 17.15 Драйв-новини 17.35 Особливий погляд 19.00 Час новин, 1 блок 19.30 Час новин, 2 блок

Тілець

21.40 Час-Тайм 00.35 Територія закону

НТН 06.55 Х/ф «Нагородити (посмертно)» 08.30 Ранковий «Свідок» 09.00 «Випадковий свідок» 10.00 Т/с «Мовчазний свідок» 11.25 Т/с «Детективи» 13.00, 19.30 Т/с «Охоронець – 2» 15.00, 19.00, 21.40 «Свідок» 15.15 Т/с «Таємниці слідства – 4» 22.00 Т/с «Грабуй награбоване» 23.45 Т/с «Банши» 00.45 Т/с «CSI: Лас-Вегас – 8» 01.30 Т/с «Мертва зона» К1 06.00 «Шеф-кухар» 06.30 «TOP SHOP» 07.30, 16.00 Т/с «Моя прекрасна няня» 09.00 Х/ф «Капітан Крюк» 11.40 Т/с «Всі жінки – відьми» 13.20 Т/с «Дикий ангел» 15.00, 19.20 «Орел і Решка» 17.30, 21.10 «Розсміши коміка» 18.20 «Звана вечеря» 22.00 Т/с «Доктор Хаус» 01.20 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» 11 КАНАЛ 06.35 М/с «Дак Доджерс» 07.00, 08.30, 19.00, 21.30, 23.00 Новости 11 канала 07.30 «Два берега» 08.00 Шопомания в «Appolo» 09.00, 17.00 Т/с «Не родись красивой» 09.55, 00.30 Т/с «Счастливы вместе» 14.30 «Мой малыш» 15.00 Т/с «Виолетта» 16.00 Т/с «Папины дочки» 18.00 Репортер 18.20 Абзац! 19.30 «36,6» 20.00 Т/с «Воронины» 21.00 «Васильевский остров» 22.00 «Просто собака» 22.20 «Перевоплощение» 23.30 Закованные 01.30 Т/с «Друзья» 01.50 Т/с «Пан Ам» К2 06.05 Іноземна кухня 06.30 Телеторгівля 07.35, 13.15, 20.40 М/фи 10.10 Школа доктора Комаровського 11.30, 17.00 Жіноча форма 14.10 Дитяче меню 15.10 Таємниці шеф-кухаря 16.00, 19.45 Модний вирок 17.50, 00.35 Док.серіал «Ігри долі» 18.50, 22.40 Правда про їжу 21.40, 23.35 Док.серіал «Зіркові історії» 01.25 Глянець «2+2» 06.00 М/фи 06.15 «Обережно, модерн!» 07.00 Х/ф «Увага всім постам» 09.00, 18.30 Новини 2+ 09.20 Т/с «Розвідники» 15.20 «Сталінград 43» 16.30 Т/с «Солдати-17» 19.00 Т/с «Пильна робота» 21.00 «ДжеДАІ» 21.25 Ліга Чемпіонів УЄФА. Баварія – Реал. Пряма трансляція 23.40 Про Лігу Чемпіонів + огляд ігрового дня 00.45 Х/ф «Денні – Ланцюговий пес» ЕНТЕР-ФІЛЬМ

09.45 Х/ф «Поживемо-по-

бачимо»

11.10 Жарт за жартом 12.40, 18.45 Т/с «Клон» 14.20, 20.25 Т/с «Графиня де

Монсоро» 16.20 Х/ф «Десять негренят» 22.35 Х/ф «Звіробій» 01.15 Бійцівський клуб

ПЕРШИЙ КАНАЛ. УКРАЇНА 08.00, 11.00, 14.00 Новини 08.15 «Контрольна закупівля» 08.40 «Жити здорово!» 09.40 «Модний вирок» 10.35, 17.40 «Істина десь поруч» 11.15 «Слід» 11.50 «Справа ваша...» 12.25 «Острів Крим» 13.00 Інші новини 13.25 «Час обідати!» 14.30 «У наш час»

усіма» 17.00 Вечірні новини 18.05 «Давай одружимося!» 19.00, 23.45 «Нехай говорять» 20.00 «Час» 20.30 Т/с «Контужений, або Уроки плавання вільним стилем» 22.15 «Вечірній Ургант» 22.45 «Проти ночі» 23.35 Нічні новини РТР-ПЛАНЕТА (СНД)

09.05 Т/с «Господиня моєї

долі» 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 10.30, 13.30, 16.45, 18.35 Місцевий час. ВістіМосква 10.50 «Мода для народу» 11.50 «Про найголовніше» 13.50, 17.00 Новини культури 14.05 «Особливий випадок» 15.00 Т/с «Поки станиця спить» 17.15 «Прямий ефір» 19.50 Т/с «Скліфосовський-3» 21.50 «Спеціальний кореспондент» 22.50 «Кліпове мислення» 23.50 Х/ф «Красеньчоловік» TBІ

06.00 Aрт Cіty 06.30 Приватні новини 07.00, 20.00, 23.00 Сьогодні

про головне

08.00 Ранкові курасани 11.00, 11.40, 12.20, 13.10,

14.15, 15.50, 17.15 ТВій День 11.20, 12.40, 15.35, 17.40 Огляд блогів 12.00, 14.00, 15.00, 17.00, 18.00, 21.00, 00.00 Сьогодні 13.00, 19.05 Базар_ІТ 13.30, 14.30, 16.00, 19.30 Окрема думка 16.30, 17.30, 19.10, 22.00, 01.00 TBіNews 16.40 Мистецька варта ТВ ЦЕНТР

07.30 Х/ф «Таємниця двох

океанів». 10.30, 13.30, 16.30, 21.00 Події 10.50 Х/ф «Ультиматум». 12.25, 23.35 Петрівка, 38 12.40 Без обману. «Вічна свіжість. Реанімація» 13.50, 18.30 Місто новин 14.10 «Наша Москва» 14.30 Х/ф «Сімнадцять миттєвостей весни». 15.50 «Доктор І...» 16.50 «Прості складнощі» 17.25 «Право голосу». 18.45 Х/ф «Дозвольте тебе поцілувати... знову». 21.30 «Обережно, шахраї!» 22.05 «Удар владою. Віктор Гришин» 23.00 Події. 25-а година 23.55 Т/с «Отець Браун». 01.45 Т/с «Зцілення любов’ю». RTVІ 06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 М/фи 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00, 17.00 Т/с «Секретна служба Його Величності» 10.00, 21.00, 01.00 Т/с «Єрмолови» 11.00 Х/ф «Приступити до ліквідації» 13.00 «Со-мнение» 14.00, 20.00 Т/с «Дві долі» 15.00, 23.30 «Міські легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Політика» 16.00, 18.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 18.08, 00.00 «Особлива думка» 19.00 Т/с «Діти Арбата» РЕН ТВ

06.00, 11.00, 18.00

«Інформаційна програма 112» 06.30, 19.00 «Вільний час» 07.30, 11.30, 18.30 «Новини 24» 08.00 «Військова таємниця» 10.00 «Секретні території»: «Підземні бази прибульців» 12.00 «Звана вечеря» 13.00, 14.00 «Сімейні драми» 15.00, 16.00 «Не бреши мені!» 17.00 «Вірний засіб» 20.00 «Мої прекрасні...» 21.00, 00.45 Т/с «Гра престолів» 22.00 «Новини 24» Підсумковий випуск 22.30 Т/с «Антикілер»

TV 1000

06.40, 23.15 «Буш» біопік 08.55 «Космополіс» драма 10.50 «Алекс і Емма» комеді 12.35, 19.00 «Сумний Вален-

тин» драма

14.45 «Березневі іди»

трилер

16.35 «Парфумер: Історія

одного вбивці» драма

21.05 «Щоденник пам’яті»

драма

01.25 «Любов: Інструкція з

застосування» комеді

TV1000 РОСІЙСЬКЕ КІНО 06.20 «Добриня Нікітич і Змій Горинич» м/ф 08.00 «Гагарін: Перший у космосі» біопік 10.00 «Неадекватні люди» трагікомеді 12.00 «Подвійний капкан» детектив 14.30 «Любов з акцентом» комеді 16.30 «Осінні турботи» мелодрама 18.10 «Вільне плавання» мелодрама 20.00 «Про що говорять чоловіки» комеді 21.45 «Темний світ» детектив 23.45 «Вигнання» драма TV XXI FІLM 09.00, 17.00, 01.00 «Безневинний». Драма. 11.15, 19.15 «Скарби Трої» (1 с.). Драма. 12.55, 20.55 «Бунраку». Трилер. 15.05, 23.05, 07.05 «Висота «Гамбургер»». Бойовик. НАШЕ КІНО 06.35, 12.35 «Гонщики» 08.30, 14.30 «Труффальдіно з Бергамо» 10.50, 16.50 «Двадцять днів без війни» 18.35, 00.30 «Митниця» 20.00 Програма «Плюс кіно» 20.35 «Різні долі» 22.30 «Солдат Іван Бровкін» 01.55 «Відьма» ДИТЯЧИЙ СВІТ

06.30, 12.30, 18.30

Мульсеріал «Останній з могікан». 07.00, 13.00, 19.00 «Уроки тітоньки Сови». «Арифметика-маля». 6+ М/ф «Лісова пісня». 12+ «Як чоловіки дружин провчили». 12+ «За клацання». 08.00, 14.00 Х/ф «Як вдома, як справи?». 09.25, 15.25 Мульсеріал «Матч-реванш». 0+ М/ф «Весела карусель». 10.00, 16.00 Мульсеріал «Легенда про сплячу красуню». 12+ М/ф «Незабаром буде дощ». 6+ Мультфільм «Їжачок повинен бути колючим?». 11.00, 17.00 Х/ф «Розповіді про Кешку і його друзів». 6+ М/ф «Солдатський каптан». DISCOVERY CHANNEL 06.40 Как это устроено?. С. 9 07.10 Как это сделано?. С. 5 07.35 Охотники за реликвиями. Деньги, деньги, деньги 08.05 Охотники за реликвиями. Большие американские денежки 08.30, 22.55 Top Gear. С. 3 09.25 Будущее с Джеймсом Вудсом. Время обмана 10.20 Беар Гриллс. Выбраться живым. Спорт смелых 11.15 Махинаторы. Пятерка лучших. Выбор зрителей 12.10, 01.55 Пятая передача. С. 2 13.05 Игра на жизнь. С. 6 14.00 Пятая передача. С. 5 14.25 Махинаторы. Jensen Interceptor 15.20, 01.05 Багажные войны. Двуличие 15.50, 01.30 Багажные войны. Блестящие стволы 16.15 Выжить вместе. С. 1 17.10 Реальные дальнобойщики. С. 5 18.05 Как это сделано?. С. 6 18.35 Как это устроено?. С. 10 19.00 Быстрые и громкие. С. 18 20.00 Махинаторы. Citroen 2CV 21.00 Коллекционеры авто. С. 5 22.00 Код. С. 3 23.50 Настоящие аферисты. С. 7 00.15 Настоящие аферисты. С. 8 00.40 Молниеносные катастрофы. С. 25

Телебачення 9 ANIMAL PLANET (KIEV)

07.00, 11.55 Pай для шим-

панзе. Семеро малюток в новой семье (часть 07.25 Приключения панды. 08.15 Дикая Франция. Под палящим солнцем 09.10, 09.35 Новорождённые в природе. 10.05, 10.35, 14.40, 15.05, 21.05, 21.35 Эхо и слоны Амбозели. 11.00 Территория животных. 12.20, 06.35 Стив Ирвин. В защиту дикой природы. С 12.50, 13.15, 06.10 Дорога из приюта. 13.45 Доминик Монаган и дикие существа. 15.30 Адская кошка. Жуткий Кашмир 16.30 Дикая Франция. Край тысячи озер 17.25 Охотник за крокодилами. Стив и дракон 18.20 Добыча хищника. Тактика 18.50 Добыча хищника. «Фокусники» 19.15, 22.00 Ветеринарная клиника. Специальный выпуск 20.10, 22.55 Детеныши животных. Первые шаги. 23.50 Полиция Феникса. Отдел по защите животных. Преступные намерения 00.45 После нападения. Волк и бизон 01.35 Дикие и опасные. Китовый дозор MAXXI-TV 06.35, 19.25 Йога 07.20, 13.45 «Дитячий час» 08.05 «Скинемо зайве» 08.30, 14.50 «Все про все» 08.50, 23.25 MaxxіМузика 09.00, 14.25 «В ритмі танцю. Zumba» 09.30, 13.10 «Справа смаку» 10.20 Телемагазин «Коштовна крамничка» 11.50, 20.55 Т/с «Герой нашого часу» 15.15 Ювелірочка 20.00 Вечірній мультик 20.15 Джунглі шоу-бізнесу 22.10 «Мами на подіумі» 22.35 «Ukraіnіan Fashіon Week» NATІONAL CHANNEL

06.00 «Риби-монстри:

Таїландський рай»

07.00 «Лісове царство» 08.00, 13.00 «Космос:

Простір і час: Сестри Сонця» 09.00, 14.00 «Наука майбутнього Стівена Хокінга: Ідеальне місто» 10.00 «Природжений байкер: Cпідвей-байк» 11.00 «Природжений байкер: Повість про двох Харлеїв» 12.00 «Старателі: Початок полювання» 12.30 «Старателі: Небезпечна жила» 15.00 «Дика природа Америки: Пустелі» 16.00 «Риби-монстри: Гігантський вугор» 17.00 «Гелікоптерні баталії: В’єтнамська битва» 18.00 «Тюремні труднощі: З відпустки до в’язниці» 19.00 «Захоплююча наука: Подолання гравітації» 19.30 «Захоплююча наука: Екстремальна температура» 20.00, 20.30, 00.00, 00.30 «Наукові дурощі» 21.00, 01.00 «Захоплююча наука: Вогняний дощ» 21.30, 01.30 «Захоплююча наука: Глибоке тепло» 22.00 «Дикий тунець: Коса на камінь» 23.00 «Жахіття в небі: Невеликі помилки» VIASAT HISTORY

07.00, 18.15 Д/ф «Великое

железнодорожное путешествие по Европе» 08.10, 17.20 Д/ф «Команда времени» 09.05, 01.00 Д/ф «Тайная война» 10.00, 16.20 Д/ф «Ферма в годы войны» 11.10, 19.20, 20.10 Д/ф «Музейные тайны» 12.00 Д/ф «Точность и погрешность измерений» 13.10 Д/ф «Средние века» 14.10 Д/ф «Мифы и правда о Карле Великом» 15.10 Д/ф «Скрытые угрозы викторианской эпохи» 21.00 Д/ф «Великое путешествие Рамсеса Второго» 22.10 Д/ф «Кен Фоллетт о Тёмных веках Средневековья» 23.00 Д/ф «Запретная история»

Реклама Лиц. МЗО Укр. АВ № 603206 от 7.09.2011 г.

Забор крови проводится с 7.00 (понедельник-пятница)

ПРОКТОЛОГ Врач-проктолог ведет прием проктологических больных. Диагностика. Лечение заболеваний прямой кишки с помощью ультразвукового проктоскопа (безболезненно).

Кривой Рог, ул. Филатова, 10. Регистратура: 405-65-77, 405-65-78, 067-3777730. 00.00 Д/ф «Короли Хор-

ватии» 06.00 Д/ф «Древние воины Сибири» ТЕЛЕКЛУБ

20.00 Т/с «Вулиці розбитих

ліхтарів. Нові пригоди ментів» 21.00 Т/с «Зрадник» 22.00 Т/с «Час Синдбада» 23.00 Т/с «Агент особливого призначення – 4» 00.00 Т/с «Побічні докази» 01.00 Т/с «Аеропорт» VIASAT EXPLORER

06.15 Д/ф «Один на один с

дикой природой»

07.10 Д/ф «Машины с того

света»

08.05, 01.25 Д/ф «Моторо-

морфозы»

08.55, 09.20, 14.25, 14.50

Д/ф «Большие переезды» 09.50, 10.15, 13.30, 13.55, 16.40, 17.10, 17.35, 22.40, 23.05 «Как это устроено?» 10.45, 15.20 Д/ф «Ржавые тачки на прокачку» 11.45, 12.10, 16.15 Д/ф «Как это устроено?» 12.35, 00.25 Д/ф «Экстремальная Южная Африка» 18.05, 18.30, 21.40, 22.10 Д/ф «Дорожные гиганты» 19.00 Д/ф «Честолюбивые замыслы Джеймса Мэя» 20.00 Д/ф «Бизнес в опасности» 20.55, 23.35 Д/ф «Непобедимый воин» РОСІЙСЬКИЙ ІЛЮЗІОН

00.30 Х/ф «Прогулянка

ешафотом»

01.55 Х/ф «Графіті» 07.15 Х/ф «Зниклі» 08.05 Х/ф «Конвалія

сріблиста»

09.40 Х/ф «Зображуючи

жертву»

11.25 Х/ф «Мерзота гарна,

мерзота погана»

12.45, 18.55 Х/ф «Хімік» 13.45 Х/ф «Не скажу» 15.40 Х/ф «Метеоідіот» 17.20 Х/ф «Па» 19.50 Х/ф «Весілля» 21.50, 22.35 Х/ф «Іронія

удачі»

23.20 Х/ф «КостяНіка. Час

літа»

НОСТАЛЬГІЯ

06.00, 15.00, 21.00

«Народжені в СРСР»

07.00 «КВК» 08.00 «Слово Андрони-

кова»

09.00 «Я люблю тебе,

життя!»

10.00 «Доки всі вдома» 10.35, 13.40, 22.35 Концерт

закордонної естради

11.00 «Рано-вранці» 11.35 Кіноконцерт «На біс» 12.30 Х/ф «Джамайка» 1 с. 14.00, 20.00 «Минулий ЧАС» 16.00 «Програма А» 17.00 «Заспіваймо, друзі!» 18.20 Х/ф «Джамайка» 2 с. 19.40 «На добраніч,

малюки!»

22.00 «Салют, фестиваль!» 23.00 «Були часи» 23.55 «Пісня року» 01.20 «Навколо сміху»

СПОРТ 2

06.00 Футбол. Чемпіонат

Нідерландів. Ередивізіє. Фейєнорд – Камбюр 07.45, 15.30, 00.35 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Огляд 08.45, 22.50 Футбол. Росія. Терек – Динамо 10.30 Футзал. Чемпіонат Іспанії. Інтер Мовістар – Аскар Луго 12.10, 01.35 Футбол. Англія. Sky Bet Champіonshіp. Бернлі – Іпсвіч

13.55 Футзал. Кубок

України. Фінал Восьми. 1/2 фіналу. 2-а гра 16.30 Волейбол. Чемпіонат України. Фінальний тур. Локомотив – Кримсода 18.15 Баскетбол. Суперліга України. Плей-офф. 1/2 фіналу. Азовмаш – Будівельник 20.00 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Огляд 20.30 Англія. Огляд Футбольної ліги 21.00 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Ераклес – Аякс СПОРТ 2

06.10, 01.20 Футбол. Росія.

Прем’єр-Ліга. Краснодар – Локомотив 07.55 Теніс АТР. US Men’s Clay Court Champіonshіp. Houston. 1/2 фіналу. Вердаско – Жиральдо 09.35 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Ераклес – Аякс 11.25 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Огляд 12.20 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Терек – Динамо 14.10, 23.30 Теніс АТР. US Men’s Clay Court Champіonshіp. Houston. Фінал. Альмагро – Вердаско 16.05 Футзал. Чемпіонат Іспанії. Інтер Мовістар – Аскар Луго 17.40 Футбол. Чемпіонат Бельгії. ТOP-6. Плейофф. Андерлехт – Стандард 19.30 Баскетбол. Суперліга України. Плей-офф. 1/2 фіналу 21.10 Футбол. Англія. Sky Bet Champіonshіp. Брайтон – Йовіл Таун 23.00 Англія. Огляд Футбольної ліги EUROSPORT

09.30, 19.30 Футбол.

Євроголи. Журнал.

10.15 Снукер. Чемпіонат

світу в Шеффілді. День 10-й. 12.00, 16.30, 20.15, 21.00 Снукер. Чемпіонат світу в Шеффілді. 1/4 фіналу. 15.00 Велоспорт. Тур Туреччини. Етап 3. 23.55 Спорт і Компанія. Порше Штутгарт. Журнал. 00.00 Автоспорт. Світова с. Рено. Огляд. 00.30 Мотокрос. Чемпіонат світу. TBA. 01.00 Автоспорт. Чемпіонат Європи Ф-3. Сільверстоун. 01.30 Ралі. Дакар С. ТК «ФУТБОЛ 1»

06.00 Рома – Мілан.

Чемпіонат Італії

08.00 Ворскла – Таврія.

Чемпіонат України

10.00, 15.40, 22.30 Футбол

NEWS. LIVE 10.30 Ліверпуль – Челсі. Чемпіонат Англії 12.25 «Моя гра» А. Воробей 13.00 «Великий футбол» 14.40 Чемпіонат Німеччини. Огляд туру 16.00 Сассуоло – Ювентус. Чемпіонат Італії 18.00 Чемпіонат Італії. Огляд туру 18.45 Металург (Д) – Динамо. Чемпіонат України 20.50 Журнал Ліги Чемпіонів 21.30 Ювентус – Баварія. Ліга Чемпіонів (2009/ 23.55 Чемпіонат Аргентини. Огляд туру. Прем’єра 01.00 Іллічівець – Севастополь. Чемпіонат України


10 Телебачення Середа, 30 квітня Cхід 5.32 Захід 19.57 Світловий день 14.25

УТ-1 06.30, 07.00, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20 Новини 06.40, 07.10, 08.10 Спорт 06.45, 07.15, 08.15, 12.40, 13.40, 18.00, 21.30, 23.25 Погода 06.50, 07.45, 08.20, 08.40 Гість студії 07.20 Країна on lіne 07.40 Ера бізнесу 09.00, 21.00 Підсумки дня 09.50, 18.50 Час-Ч 10.00 Включення з Кабінету Міністрів України 10.15 Уряд на зв’язку з громадянами 10.55, 16.30, 19.40 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 12.10, 18.05, 20.50 Діловий світ 12.45 Т/с «МонтеКрісто» 44с. 13.45 Книга.ua 14.10 Шлях до Чемпіонату світу FIFA 2014. Бразилія 14.45 Euronews 14.55 Діловий світ. Агросектор 15.15 Брифінг Кабміну України 15.30 «Секрети успіху» з Н.Городенською 16.00 Соціальні гарантії 19.00 Про головне 21.40 Шустер Lіve. Будні 22.50 Мегалот 22.55 Суперлото, Трійка, Кено 23.00 Підсумки 23.30 На слуху 00.00 Х/ф «17 миттєвостей весни». 3 с. 01.20 ТелеАкадемія КАНАЛ «1+1» 06.00 «Служба розшуку дітей» 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.40 ТСН: ТСН 06.45, 07.10, 08.05, 09.10 «Сніданок з 1+1» 10.00 «Шість кадрів» 10.25, 20.55 «Чистоnews» 10.40 «Красуня за 12 годин – 2» 11.40, 12.40 «Сімейні мелодрами – 3» 13.40 Т/с «Величне століття. Роксолана» 15.40, 21.10 Т/с «Кухня. Новий сезон» 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 Т/с «Фатмагюль» 20.40 «Секретні матеріали» 22.15 «Чотири весілля – 3» 00.05 Х/ф «Грішники і святі» 01.50 Х/ф «Все не випадково» IНТЕР 07.00, 07.30, 08.00, 08.30,

09.00, 12.00, 14.00, 17.45 Новини 07.15, 07.35, 08.10, 08.35, 09.20 «Ранок з ІНТЕРом» 10.00 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів 13» 12.25, 14.20 Док.серіал «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 14.50 «Судові справи» 16.45 «Сімейний суд» 18.05 Ток-шоу «Стосується кожного» 19.00 Т/с «Поки станиця спить» 20.00 «Подробиці» 20.30 Т/с «До побачення, хлопці» 23.40 Т/с «Картковий будинок 2» 00.30 Х/ф «З усіх сил» ICTV 06.50, 16.45 Т/с «Братани-2» 08.45 Факти. Ранок 09.15, 19.25 Надзвичайні

новини

09.55, 13.20 Т/с «Проку-

рорська перевірка»

12.45, 15.45 Факти. День 13.30 Дивитись усім! 14.25, 16.15, 20.15 Т/с «Бом-

било. Продовження»

18.45 Факти. Вечір 22.05 Кримінальна Україна 23.05 Х/ф «Убити Білла-2» 01.25 Х/ф «Сповідь не-

видимки»

НОВИЙ КАНАЛ 06.35 Мульсеріал «Дак Доджерс» 07.00 Підйом 08.00, 10.00, 19.00 Т/с «Вороніни» 09.00, 17.00 Т/с «Не родись вродлива» 15.00 Т/с «Віолета» 16.00 Т/с «Татусеві дочки» 18.00 Репортер

23.15 Х/ф «Чорний ангел» 01.05 Т/с «Коли падають

Схід 06.31 Захід 22.29 2-й місячний день

18.20 Абзац! 22.00 Заковані 00.20 Т/с «Щасливі разом» 01.20 Т/с «Друзі» 01.55 Служба розшуку

дітей

СТБ 06.15, 16.00 «Все буде добре!» 08.05, 18.30 «Неймовірна правда про зірок» 09.20 «Зіркове життя. Вбиті молодістю» 10.15 «Зіркове життя. Сльози клоуна» 11.10, 19.55 «Слідство ведуть екстрасенси» 12.00, 00.20 «МастерШеф – 3» 18.00, 22.00 «Вікна-Новини» 21.00 Т/с «Ой, ма-моч-ки!» 22.35 «Хата на тата» ТОНІС 06.00 «Таке спортивне жит-

тя. Валерій Гончаров»

06.30, 09.35, 15.00, 18.30,

21.00 «Служба новин «Соціальний пульс» 06.55, 18.50, 22.35 «Економічний пульс» 07.00, 16.50 «Алло, лікарю!» 09.00 «Соціальний статус: ваша пенсія» 10.00, 20.00 Навколо світу на повітряній кулі 11.00 Френк Сінатра, 2 частина 12.15 «Україна-Європа: маятник Фуко» 13.10, 16.00 Смертельна місія: Мадагаскар 14.00, 22.45 НЛО: факти і фальсифікації 15.15, 16.45, 18.55, 21.25 «Погода» 17.50 Бебі-бум у зоопарку 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. Едуард Тополь, 1 частина 21.30 Френк Сінатра, 3 частина 00.00 «Красиві та амбіційні» ТЕТ 06.00 Приколи на перерві 06.25, 09.30 Мульсеріал

«Маша і ведмідь» 06.50 Мульсеріал «Шоу Гарфілда» 07.20 Мульсеріал «Лалалупси» 07.45 Мультик з Лунтіком 08.20 Мульсеріал «Черепашки мутанти ніндзя» 08.50 Мульсеріал «Тімон і Пумба» 09.15 М/ф «Сердиті пташки» 09.55 Єралаш 10.20 Одна за всіх 12.10, 21.55 6 кадрів 13.30 Т/с «Крем» 14.20 Панянка-селянка 15.10 Віталька 16.00 Дайош молодьож! 17.15, 20.00 Т/с «Кухня» 18.10, 22.50 Т/с «Світлофор» 19.05 Розсміши коміка 21.00 Країна У 23.45 Надто грубо для Ю-туб’а 00.40 Между нами ТРК «УКРАЇНА» 06.00, 13.10 Т/c «ОСА» 07.00, 09.00, 15.00, 19.00

Події

07.15 Ранок з Україною 09.10, 14.10, 15.20, 17.10 Т/c

«Слід»

10.00 Х/ф «Глухар. Повер-

нення»

12.00, 19.45 Ток-шоу «Гово-

рить Україна» 18.00 Т/c «Сашка» 21.00 Т/c «Особиста справа» 23.50 Т/c «Глухар. Повернення» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.30, 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 22.30, 23.30, 00.30, 01.30 Час. Важливо 06.35, 07.10, 08.10, 22.35, 23.15, 00.15 Бізнес-час 06.40, 18.10, 00.00 Місцевий час 06.55, 08.50, 23.45, 00.55 Огляд преси 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 22.00, 23.00, 01.00 Час новин 07.15, 08.15, 08.35, 15.35, 18.35, 19.45, 22.40, 23.25, 23.35, 06.15 Тема/ Хроніка дня 07.25, 08.25, 11.50, 17.25,

«Червоний гірник» №31 (21456)

www.girnyk.com.ua небеса-2»

Тілець

22.45, 23.50 Погода в Україні 07.40 Автопілот-новини 07.45, 18.20, 23.40, 00.20, 06.20 Час спорту 07.55, 09.10, 13.10 Погода на курортах 08.45 Трансмісія-новини 08.55, 16.10 Погода у світі 09.35, 13.35, 14.35 5 елемент 10.10, 10.35, 11.15, 11.35, 12.15, 20.00, 01.15, 01.35 Час. Підсумки дня 16.35 Зооакадемія 17.35 Арсенал 19.00 Час новин, 1 блок 19.30 Час новин, 2 блок 21.40 Час-Тайм 22.10 Акцент 00.35 Новини київщини НТН 06.05 Х/ф «Собака на сіні» 08.30 Ранковий «Свідок» 09.00 «Випадковий свідок» 10.00 Т/с «Мовчазний

свідок»

11.25 Т/с «Детективи» 13.00, 19.30 Т/с «Охоронець

– 2»

15.00, 19.00, 21.40 «Свідок» 15.15 Т/с «Таємниці слідства

– 4»

22.00 Т/с «NCIS: полювання

на вбивцю – 10»

23.45 Т/с «Банши – 2» 00.45 Т/с «CSI: Лас-Вегас – 8» 01.30 Т/с «Мертва зона»

К1 06.00 «Шеф-кухар» 06.30 «TOP SHOP» 07.30 Т/с «Моя прекрасна няня» 09.10 Мульсеріал «Смішарики» 09.40 Т/с «Всі жінки – відьми» 13.00 Т/с «Дикий ангел» 14.45, 19.20 «Орел і Решка» 15.40 Х/ф «Поліцейський з Беверлі-Хіллз» 17.25, 21.10 «Розсміши коміка» 18.20 «Звана вечеря» 22.00 Т/с «Доктор Хаус» 01.20 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» 11 КАНАЛ 06.35 М/с «Дак Доджерс» 07.00, 08.30, 19.00, 21.30, 23.05 Новости 11 канала 07.45 «Respect TV» 08.15 «Картины мира» 09.00, 17.00 Т/с «Не родись красивой» 10.00, 19.30 Т/с «Воронины» 15.00 Т/с «Виолетта» 16.00 Т/с «Папины дочки» 18.00 Репортер 18.20 Абзац! 22.00 «Инновации» 22.10 «Мой новый DRESSCODE» 22.35 «Oscar time» 23.35 Закованные 00.20 Т/с «Счастливы вместе» 01.20 Т/с «Друзья» 01.55 Служба розыска детей К2 06.05 Іноземна кухня 06.30 Телеторгівля 07.35, 13.15, 20.40 М/фи 10.10 Школа доктора Кома-

ровського 11.30, 17.00 Жіноча форма 14.10 Дитяче меню 15.10 Таємниці шеф-кухаря 16.00, 19.45 Модний вирок 17.50, 00.35 Док.серіал «Ігри долі» 18.50, 22.40 Правда про їжу 21.40, 23.35 Док.серіал «Зіркові історії» 01.25 Глянець «2+2» 06.00 М/фи 06.15 «Обережно, модерн!» 07.00, 16.30 Т/с «Солдати-17» 09.00, 18.30 Новини 2+ 09.30 Х/ф «За законами воєнного часу» 11.10 «Апокаліпсис. Таємниця спасіння» 12.10 «Насильно щасливі» 13.10 «Великі битви» 13.50 «Великі катастрофи» 14.30 «Фронтовий бомбардувальник СУ-24» 15.20 «Таємниці розвідки» 16.00 «Технодром» 19.00 Т/с «Пильна робота» 21.00 «ДжеДАІ» 21.25 Х/ф «Темний провулок»

ЕНТЕР-ФІЛЬМ 09.15 Х/ф «Мільйон у шлюб-

ному кошику»

10.50 Жарт за жартом 12.20, 18.45 Т/с «Клон» 14.00, 20.25 Т/с «Графиня де

Монсоро»

16.05 Х/ф «Поживемо-по-

бачимо»

17.25 Х/ф «Добре сидимо» 22.40 Х/ф «Неділя: пів на

сьому»

ПЕРШИЙ КАНАЛ. УКРАЇНА 08.00, 11.00, 14.00 Новини 08.15 «Контрольна закупівля» 08.40 «Жити здорово!» 09.40 «Модний вирок» 10.35, 17.40 «Істина десь поруч» 11.15 «Слід» 11.50 «Справа ваша...» 12.25 «Острів Крим» 13.00 Інші новини 13.25 «Час обідати!» 14.30 «У наш час» 15.20 «Вони та ми» 16.10 «Наодинці з усіма» 17.00 Вечірні новини 18.05 «Давай одружимося!» 19.00 «Поле чудес» 20.00 «Час» 20.30 «Надбання Республіки. Валерій Леонтьєв» 22.25 «Вечірній Ургант» 23.15 Х/ф «Кін-дза-дза!» 01.25 Х/ф «Раз на раз не випадає» РТР-ПЛАНЕТА (СНД) 09.05 Т/с «Господиня моєї долі» 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 10.30, 13.30, 16.45, 18.35 Місцевий час. ВістіМосква 10.50 «Таємна влада генів» 11.50 «Про найголовніше» 13.50, 17.00 Новини культури 14.05 «Особливий випадок» 15.00 Т/с «Поки станиця спить» 17.15 «Прямий ефір» 19.50 Х/ф «Анютине щастя» 23.50 «Фатальні числа. Нумерологія» 00.45 Х/ф «Солом’яний капелюшок» TBІ 06.00 DOUBLE ЯТЬ 06.30 Aрт Cіty 07.00, 20.00, 23.00 Сьогодні про головне 08.00 Ранкові курасани 11.00, 11.40, 12.20, 13.10, 14.15, 15.50, 17.15 ТВій День 11.20, 12.40, 15.35, 17.40 Огляд блогів 12.00, 14.00, 15.00, 17.00, 18.00, 21.00, 00.00 Сьогодні 13.00, 19.05 Базар_ІТ 13.30, 14.30, 16.00, 19.30 Окрема думка 16.30, 17.30, 19.10, 01.00 TBіNews 16.40 Мистецька варта 22.00 Гаряче крісло ТВ ЦЕНТР 07.25 Х/ф «Закоханий за власним бажанням». 09.05 Док.фільм «Закоханий за власним бажанням» 09.40 Док.фільм «Олег Янковський. Останнє полювання». 10.30, 13.30, 16.30, 21.00 Події 10.50 Х/ф «Не треба засмучуватися». 12.40 «Удар владою. Віктор Гришин» 13.50, 18.30 Місто новин 14.10 «Наша Москва» 14.30, 20.45 Петрівка, 38 14.45 «Москва – працівникам культури». Концерт 15.50 «Доктор І...» 16.50 «Прості складнощі» 17.25 «Право голосу». 18.50 Х/ф «Дозвольте тебе поцілувати... на весіллі». 21.30 «Дружина. Історія кохання». 23.00 Події. 25-а година 23.25 «Російське питання» 00.15 Док.фільм «Кривавий спорт». 01.50 Т/с «Зцілення любов’ю». RTVІ 06.00 «Особлива думка»,

«Економічні новини»

07.00 М/фи

08.00 «Вечірні новини з

Америки» 09.00, 17.00 Т/с «Секретна служба Його Величності» 10.00, 21.00, 01.00 Т/с «Єрмолови» 11.00 Х/ф «Приступитися до ліквідації» 13.00, 19.00 Т/с «Діти Арбата» 14.00, 20.00 Т/с «Дві долі» 15.00, 23.30 «Міські легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Пожежні» 16.00, 18.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 18.08, 00.00 «Особлива думка» РЕН ТВ 06.00, 11.00, 18.00 «Інформаційна програма 112» 06.30 «Вільний час» 07.30, 11.30, 18.30 «Новини 24» 08.00 «Територія обману» 10.00 «Таємниці світу»: «По інший бік сну» 12.00 «Звана вечеря» 15.00, 16.00 «Не бреши мені!» 17.00 «Вірний засіб» 19.00 Док.фільм «Їжа богів» 22.00 «Легенди Ретро FM» TV 1000 07.15 «Людина, якої не

було» драма

09.20 «Весілля мого кращо-

го друга» комеді

11.20 «Будинок біля озера»

фентезі

13.05 «Заборонена любов»

драма

15.00 «Блакитна хвиля»

Мелодрама

16.50 «Щоденник пам’яті»

драма

19.00 «Сутінки. Сага.

Світанок: Частина 1» фентезі 21.05 «Сутінки. Сага. Світанок: Частина 2» фентезі 23.10 «Любов: Інструкція з застосування» комеді 01.25 «Глибоке синє море» фантастика TV1000 РОСІЙСЬКЕ КІНО 06.00 «Молода дружина»

драма

08.00 «Вільне плавання»

мелодрама

10.00 «Три богатирі і Шама-

ханська цариця» м/ф

11.30 «Небесні ластівки»

муз.комеді

14.15 «Адміралъ» драма 16.30 «Про що говорять

чоловіки» комеді 18.15 «Атомний Іван» комеді 20.00 «Бедуїн» драма 21.50 «Завтра була війна» драма 23.40 «Влітку я віддаю перевагу весіллю» мелодрама 01.50 «Любов без страхування» мелодрама TV XXI FІLM 09.00, 17.00, 01.00 «Фатальні постріли». Комедія. 10.45, 18.45 «Скарби Трої» (2 с.). Драма. 12.25, 20.25 «Диявольське життя». Мелодрама. 14.20, 22.20, 06.20 «Одного разу в Анатолії». Драма. НАШЕ КІНО 06.30, 12.30 «Митниця» 07.55 Програма «Плюс кіно» 08.30, 14.30 «Різні долі» 10.30, 16.30 «Солдат Іван

Бровкін»

13.55 «Відьма» 18.30, 00.30 «Закоханий за

власним бажанням» 20.30 «Троє в човні, не рахуючи собаки» 22.45 «Іван Бровкін на цілині»

ДИТЯЧИЙ СВІТ 06.30, 12.30, 18.30 Мульсеріал «Останній з могікан». 07.00, 13.00, 19.00 «Уроки тітоньки Сови». «Арифметика-маля». 6+ М/ф «Приїздить в гості». 0+ «Мишеня Пік». 08.00, 14.00 Х/ф «Ця тривожна зима». 09.15, 15.15 Мульсеріал «Три жабеняти». 0+ М/ф «Пєтя і Червона шапочка». 6+ «Івашко з Палацу піонерів». 10.00, 16.00 Мульсеріал «Легенда про сплячу красуню». 12+ М/ф «Валидуб». 6+ Мультфільм «Новорічна подорож».

Четвер, 24 квітня 2014 року

11.00, 17.00 Х/ф «Розповіді

про Кешку і його друзів». 6+ М/ф «Осіння зустріч».

DISCOVERY CHANNEL 06.40 Как это устроено?. С. 10 07.10 Как это сделано?. С. 6 07.35 Багажные войны. Двуличие 08.05 Багажные войны. Блестящие стволы 08.30, 22.55 Top Gear. С. 4 09.25 Код. С. 3 10.20 Игра на жизнь. С. 6 11.15 Махинаторы. Jensen Interceptor 12.10, 01.55 Мотореставрация. Тушите свет 13.05 Рыбацкие легенды Якуба Вагнера. С. 5 13.35 Рыбацкие легенды Якуба Вагнера. С. 6 14.00 Пятая передача. С. 6 14.25 Махинаторы. Ford Sierra Cosworth 15.20, 01.05 Охотники за складами. С. 15 15.50, 01.30 Охотники за складами. С. 16 16.15 Махинаторы. Citroen 2CV 17.10 Быстрые и громкие. С. 18 18.05 Как это сделано?. С. 7 18.35 Как это устроено?. С. 11 19.00 Битвы за контейнеры. С. 9 19.30 Битвы за контейнеры. С. 10 20.00 Охотники за складами. С. 12 20.30 Охотники за складами. С. 13 21.00 Ликвидатор. С. 2 21.30 Ликвидатор. С. 3 22.00 Пятерка лучших. Гигантские краны 23.50 Настоящие аферисты. С. 9 00.15 Настоящие аферисты. С. 10 00.40 Молниеносные катастрофы. С. 26 ANIMAL PLANET (KIEV) 07.00, 11.55 Pай для шимпанзе. Жизнь в карантине 07.25 Добыча хищника. Тактика 07.50 Добыча хищника. «Фокусники» 08.15 Дикая Франция. Край тысячи озер 09.10 Охотник за крокодилами. Стив и дракон 10.05, 10.35, 14.40, 15.05 Эхо и слоны Амбозели. 11.00 Территория животных. С. 12.20, 17.25, 17.50, 06.35 Стив Ирвин. В защиту дикой природы. 12.50, 13.15, 06.10 Спасти дикую природу Африки. 13.45 Доминик Монаган и дикие существа. С. 15.30 Адская кошка. Дьявольская кошка 16.30 Дикая Франция. Вдоль по течению 18.20 Необычные животные Ника Бейкера. Крот-звездорыл 19.15, 22.00 Мир природы. Тигры Изумрудного леса 20.10, 22.55 Моя дикая привязанность. Тюлень, вернувшийся домой 21.05 Человек, гепард, природа. 23.50 Полиция Феникса. Отдел по защите животных. Оставленная умирать 00.45 Я живой. Спасенные 01.35 Дикие и опасные. Нападение кобры MAXXI-TV 06.35, 19.25 Йога 07.20, 13.45 «Дитячий час» 08.05 «Скинемо зайве» 08.30, 14.50 «Все про все» 08.50, 23.25 MaxxіМузика 09.00, 14.25 «В ритмі танцю. Zumba» 09.30, 13.10 «Справа смаку» 10.20 Телемагазин «Коштовна крамничка» 11.50, 20.55 Т/с «Герой нашого часу» 15.15 Ювелірочка 20.00 Вечірній мультик 20.15 «Жіночі відвертості» 22.10 Джунглі шоу-бізнесу 22.35 «Ukraіnіan Fashіon Week» NATІONAL CHANNEL 06.00 «Риби-монстри: Стародавнє чудовисько» 07.00 «Як змій морський»

08.00, 08.30, 13.00, 13.30

«Наукові дурощі» 09.00, 14.00 «Захоплююча наука: Вогняний дощ» 09.30, 14.30 «Захоплююча наука: Глибоке тепло» 10.00 «Природжений байкер: Британське вторгнення» 11.00 «Природжений байкер: Фестиваль у Стерджисі» 12.00 «Старателі: Град каменю» 12.30 «Старателі: Тремтіння гори» 15.00 «Дика природа Америки: Ліси» 16.00 «Полювання на мисливця: Леви» 17.00 «Гелікоптерні баталії: Фолклендська операція SAS» 18.00 «Тюремні труднощі: Тюремна «мамка» 19.00 «Шукачі скарбів: Золото Острова Піратів» 19.30 «Шукачі скарбів: Бонні і Клайд» 20.00, 00.00 «Шукачі скарбів: Машина часу Стіва Джобса» 20.30, 00.30 «Шукачі скарбів: Біллі Кід» 21.00, 01.00 «Шукачі скарбів: Вихор скарбів» 21.30, 01.30 «Шукачі скарбів: Удача в Кентуккі» 22.00 «Дикий тунець: Проблеми пірата» 23.00 «Дивовижна посадка на Гудзон» VIASAT HISTORY 07.00, 18.15 Д/ф «Великое

железнодорожное путешествие по Европе» 08.10, 17.20 Д/ф «Команда времени» 09.05, 01.20 Д/ф «Тайная война» 10.00, 16.10 Д/ф «Ферма в годы войны» 11.10, 19.20, 20.10 Д/ф «Музейные тайны» 12.00 Д/ф «Точность и погрешность измерений» 13.10, 21.00, 06.10 Д/ф «Запретная история» 14.00 Д/ф «Древние воины Сибири» 15.00 Д/ф «Императрицы Древнего Рима» 22.00 Д/ф «Тайны прошлого» 23.00 Д/ф «История американских индейцев: Текумсе» 00.30 Д/ф «Короли Хорватии» ТЕЛЕКЛУБ 20.00 Т/с «Вулиці розбитих

ліхтарів. Нові пригоди ментів» 21.00 Т/с «Зрадник» 22.00 Т/с «Час Синдбада» 23.00 Т/с «Штрафбат» 00.00 Т/с «Побічні докази» 01.00 Т/с «Аеропорт» VIASAT EXPLORER 06.15, 12.35, 00.25 Д/ф

«Экстремальная Южная Африка» 07.10 Д/ф «Машины с того света» 08.05, 01.25 Д/ф «Мотороморфозы» 08.55, 09.20, 14.25, 14.50 Д/ф «Большие переезды» 09.45, 10.10, 13.30, 13.55, 17.10, 17.35, 22.40, 23.05 «Как это устроено?» 10.40, 15.20 Д/ф «Честолюбивые замыслы Джеймса Мэя» 11.45, 16.20 Д/ф «Бизнес в опасности» 18.00, 18.30, 21.40, 22.05 Д/ф «Дорожные гиганты» 19.00, 19.30 Д/ф «Охотниксобиратель» 20.00 Д/ф «Орудия смерти» 20.55, 23.35 Д/ф «Непобедимый воин» РОСІЙСЬКИЙ ІЛЮЗІОН 01.00 Х/ф «Майстер Сходу» 06.55, 12.45, 18.55 Х/ф

«Хімік» 07.50 Х/ф «Мерзота гарна, мерзота погана» 09.10 Х/ф «Не скажу» 11.05 Х/ф «Метеоідіот» 13.40 Х/ф «Па» 15.15 Х/ф «Весілля» 17.20, 18.00 Х/ф «Іронія удачі» 19.50 Х/ф «Мрія» 21.50 Х/ф «ХЕЛП МІ (Хлопець за викликом)» 23.40 Х/ф «Не робіть бісквіти в поганому настрої»

НОСТАЛЬГІЯ 06.30 Х/ф «Джамайка» 1 с. 07.40, 16.35 Концерт

закордонної естради

08.00, 14.00, 20.00 «Мину-

лий ЧАС»

09.00, 15.00, 21.00, 00.00

«Народжені в СРСР»

10.00 «Програма А» 11.00 «Заспіваймо, друзі!» 12.20 Х/ф «Джамайка» 2 с. 13.40 «На добраніч,

малюки!»

16.00, 22.00 «Салют, фести-

валь!»

17.00 Док.фільм «Ліцензія

на вбивства»

18.00 «Можливо все» 18.40 Х/ф «Найкращий шлях

нашого життя» 1 с.

23.00 «Голоси друзів» 01.00 «КВК»

СПОРТ 1 06.20, 23.50 Футбол. Англія.

Sky Bet Champіonshіp. Брайтон – Йовил Таун 08.05, 15.25 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Огляд 08.35, 17.40 Англія. Огляд Футбольної ліги 09.05 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Ераклес – Аякс 10.50 Футзал. Кубок України. Фінал Восьми. Фінал 12.40, 20.00 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Огляд 13.40 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Краснодар – Локомотив 15.55 Футзал. Чемпіонат Іспанії. Інтер Мовістар – Аскар Луго 18.10, 01.35 Футбол. Чемпіонат Бельгії. ТOP6. Плей-офф. Андерлехт – Стандард 21.00 Футбол. Чемпіонат Бельгії. Огляд 22.00 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. СПОРТ 2 06.00, 18.50 Футбол. Росія.

Прем’єр-Ліга. Терек – Динамо 07.50 Теніс АТР. US Men’s Clay Court Champіonshіp. Houston. Фінал. Альмагро – Вердаско 09.45 Футбол. Чемпіонат Бельгії. ТOP-6. Плей-офф 11.30 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Огляд туру 12.00 Англія. Огляд Футбольної ліги 12.25 Футбол. Англія. Sky Bet Champіonshіp. Брайтон – Йовіл Таун 14.15, 01.20 Футбол. Чемпіонат Нідерландів 15.15, 23.25 Теніс АТР. Open Sud de France, Montpellіer. Франція. 1/4 фіналу. Ніємінен – Жикель 17.05 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Феєнорд – Камбюр 20.40 Футбол. Англія. Sky Bet Champіonshіp. Бернлі – Іпсвіч 22.25 Футбол. Чемпіонат Бельгії. Огляд EUROSPORT 09.30 Оце так!!! Топ 10. 10.00, 12.00, 16.30, 20.00,

21.00, 01.00 Снукер. Чемпіонат світу в Шеффілді. 1/4 фіналу. 15.00 Велоспорт. Тур Туреччини. Етап 4. 19.30 Теніс. Матс пойнт. Журнал. 00.00 Оце так!!! Квітневий спецвипуск. ТК «ФУТБОЛ 1» 06.00, 18.00 Чемпіонат

Франції. Огляд туру

06.55 ТОП матч 07.00 Чемпіонат

Німеччини. Огляд туру

08.00 Зоря – Говерла.

Чемпіонат України

10.00, 15.40, 22.30 Футбол

NEWS. LIVE

10.30 Вільяреал – Барсело-

на. Чемпіонат Іспанії

12.30 Чемпіонат Іспанії.

Огляд туру

13.35 Арсенал – Ньюкасл.

Чемпіонат Англії

16.00 Валенсія – Атлетико.

Чемпіонат Іспанії

19.00 Ворскла – Таврія.

Чемпіонат України

21.00, 23.40 LIVE. «Ніч Ліги

Чемпіонів»

21.30 LIVE. Челсі – Атле-

тико. 1/2 фіналу. Ліга Чемпіонів 00.20 Footbrazіl 00.55 Миколаїв – Олімпік. Чемпіонат України. FAVBET Ліга


«Червоний гірник» №31 (21456) Четвер, 24 квітня 2014 року

www.girnyk.com.ua

Подробиці 11

Політична реклама

До уваги криворіжців!

«Путівник інвестора» – новий двомовний модуль на порталі «Криворізький ресурсний центр» З метою покращення інвестиційного клімату та активізації інвестиційних процесів у місті, забезпечення ефективного економічного розвитку Кривого Рогу в ринкових умовах, створення зручних умов доступу через мережу Інтернет до актуальної інформації про місто, на порталі «Криворізький ресурсний центр» впроваджено новий двомовний модуль «Путівник інвестора» (ig.krogerc. info). Для зручності використання електронні інформаційні ресурси міста на сторінках модуля структуровані за розділами. «Інвестиційний паспорт міста» містить цікаву та корисну інформацію стосовно різноманітних показників його життєдіяльності, у тому числі щодо географічного розташування, ресурсного та економічного потенціалу, інфраструктури, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності тощо. Розділ «Інвестиційні об’єкти» містить детальну інформацію, фото- та інші матеріали про: об’єкти для інвестування, відносно яких можливо застосовувати механізм державного партнерства; вільні земельні ділянки комунальної власності міста, які (або права

на які) можуть бути виставлені на земельні торги у формі аукціону; вільні об’єкти (приміщення) комунальної власності міста, що пропонуються в орендне користування; місця відпочинку, рекреаційні зони, на території яких можлива реалізація інвестиційних проектів, крім тих, що передбачають будівництво. Усі ці об’єкти, місце їх розташування більш зручніше можна переглянути на Карті інвестиційних можливостей. На її сторінках у зручному режимі одразу можна переглянути всю детальну інформацію про об’єкти та інші відомості безпосередньо на електронній карті міста. Достатньо пройти за відповідним гіперпосиланням. На сторінках розділу «Інвестиційні пропозиції» бажаючі можуть ознайомитися з інвестиційними проектами, у тому числі розробленими фахівцями комунального підприємства «Інститут розвитку міста Кривого Рогу». «Навігатор підприємця» − старт-майданчик для інвестора-початківця, допоможе заощадити час і кошти для отримання актуальної інформації стосовно порядку започаткування та впровадження господарської діяльності ін-

вестором. У підрозділі розміщені схематичні алгоритми покрокового проходження етапів відкриття об’єктів бізнесу, пов’язані з різними варіантами місця його розташування та галузевою спеціалізацією на території міста. На сторінці «Чому треба інвестувати в Кривий Ріг» представлені аргументовані факти та переваги інвестування саме у наше місто, які допоможуть інвестору прийняти позитивне рішення. Звертаємо увагу, що сайт «Путівник інвестора» функціонує в тестовому режимі як в українській, так і в англійській – для іноземних інвесторів – версіях. Сподіваємося, що новий модуль порталу допоможе та заощадить час потенційних інвесторів нашого міста. Відділ стратегії розвитку електронних інформаційних ресурсів міста апарату міської ради і виконкому

Офіційно Про результати проведення публічних слухань Керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», на виконання розпорядження міського голови від 14.03.2014 №46-р «Про проведення публічних слухань» у Муніципальному центрі послуг міста Кривого Рогу 18.04.2014 проведено загальноміські публічні слухання з питання обговорення регуляторного акта – проекту рішення міської ради «Про організацію та проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Кривбас» та аналізу його регуляторного впливу. У слуханнях брали участь депутати районної у місті ради, члени міської галузевої ради підприємців з правових питань та судово-експертної діяльності, з питань енергозбереження, суб’єкти господарювання (керівники та фахівці підприємств державної, комунальної та приватної форм власності) та представники засобів масової інформації. Під час слухань присутніх було проінформовано про зміст вказаного регуляторного акта та повідомлено, що його головною ціллю є вибір керуючої компанії індустріального парку «Кривбас» на конкурентних засадах шляхом організації та проведення відкритого конкурсу відповідно до вимог Закону України «Про індустріальні парки». У цілому за результатами публічних слухань присутніми було акцентовано, що вказаний проект регуляторного акта сприятиме упорядкуванню відносин між ініціатором створення індустріального парку, Криворізькою міською радою та суб’єктами господарювання (юридичними особами – претендентами на участь у конкурсі) в процесі організації та проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку, ураховуючи вимоги Закону України «Про індустріальні парки». Управління економіки виконкому міськради


12 За єдину країну

«Червоний гірник» №31 (21456)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 24 квітня 2014 року

За правопорядком під час масової акції стежили 250 міліціонерів

Кривий Ріг – це Україна! Переконливо й емоційно, патріотичними піснями та гаслами кількатисячний криворізький мітинг нагадав про це тим, хто підступно й нахабно зазіхає на цілісність нашої держави. «Марш єдності» у суботу зібрав у центрі міста різномасте населення Кривого Рогу, об'єднане спільним порухом – показати чужинцям, сепаратистам та запроданцям, що кримський сценарій на козацькому Криворіжжі не розіграєш. Останніми днями містом активно ширились чутки про можливість сепаратистських виступів і навіть захоплення виконкому проросійськими активістами. На противагу цим акціям місцеві активістимайданівці звернулись до громадськості із закликом вийти на «Марш єдності». У числі активних учасників акції під державними прапорами Кривим Рогом промчали автомайданівці. Урочистою ходою під гаслами «За нову єдину Україну!», «Україна і Кривбас – єдині!», «Слава Україні!», «Кривбасе, вставай!» учасники маршу пройшли проспектом Металургів до будівлі виконкому. – Мітинг організували спільними зусиллями багатьох громадських організацій Криворіжжя: «Ради Майдану», «Молодого Кривбасу», «Кривий Ріг проти режиму та диктатури», «Громадської ради Криворіжжя» та інших, – пояснила активістка Ірина Туровська. – Ми очікували провокацій, вночі патрулювали вулиці, реагували на кожний сигнал. Гадаю, провокатори побачать сьогодні, що криворіжці готові встати на захист свого міста.

Вочевидь, наміри найманців таки були «підкориговані», оскільки штурмувати оточений рішуче налаштованим людом виконком так ніхто й не наважився. Нато-

Мірлан, командир Жовтневої боївки Інгульської паланки Війська криворізького низового:

мість перед зібранням виступили очільники громадських організацій і звичайні криворіжці. У переддень Великодня запрошені на мітинг священики разом з містянами рідною мовою помолились за нашу країну. Мітингувальники співали гімн своєї держави у незвичайному музичному супроводі – під акомпанемент волинки. Почесним гостем міста став київський піаніст, який у лютому грав перед «Беркутом» на охопленому полум'ям Майдані. Він виконав композиції, які вже стали символічними для революції гідності, поділився приємними враженнями від настроїв криворіжців і запевнив, що такого піднесення не відчував з часів Майдану. Наснаги й натхнення додали виконання маленьким хлопчиком Дмитриком вірша В. Сосюри «Любіть Україну», виступи представників «Штабу національного порятунку м. Дніпропетровська» і «Чорної сотні», колишнього політв'язня Йосипа Кременя та небайдужих до подій у країні містян. Експресивним ідейним трендом зібрання стало саркастичне гасло «Путіне, не заходь за поребрик!» Приємно радувала око численна молодіжна аудиторія, дівчатка у віночках, дітлахи з жовто-блакитними прапорцями. Гармонійним «штрихом до портрета» легендарного засновника міста – козака Рога – став пов'язаний на пам'ятник шарфик у національних кольорах.

– Я офіційно заявляю, що ніяких «зелених чоловічків» у місті немає, ми це перевірили, – прокоментував подію новопризначений очільник криворізької міліції Андрій Гречух. – А щодо розповсюдження чуток, то цим нехай займається СБУ. Припускаю, що таким чином хтось намагався промоніторити настрої в місті. Зрозуміло, що організовувати подібні провокації можуть сили, усунуті від влади. За інформацією, яку ми відстежуємо у соцмережах, виступи перед виконкомом планували місцеві мешканці, які мають інші погляди на ситуацію. Нам відомо, що вони вже відмовились від триколорів і збираються висувати вимоги соціального характеру: підвищення зарплати та зниження комунальних тарифів. Але, як бачимо, вони полишили й ці задуми. – Хто ж ці люди? – Вони знеособлені, ми їх не знаємо. Лідера у них немає, з нами на зв'язок не виходять і не спілкуються. – Чи готовий ваш кордон протистояти наступу? – Тут сьогодні стоїть батальйон патрульно-постової служби, який охороняв Адміністрацію Президента у період революційних подій, але в активній фазі участі не брав. Провокаціями нас не здивуєш – ми зможемо відсікти протиборчі сторони, щоб ніхто не постраждав. – А якщо заворушення будуть масовими? – На випадок активних дій мітингувальників, залежно від ситуації, у нас є інший план дій. Але головне наше завдання – не допустити протистояння, заворушень, які нанесли б шкоду здоров'ю і життю людей.

Тетяна ДРЄЄВА. Фото Олександра ПОРТНЯГІНА

– Наша сотня існує понад 11 років, ми проводимо певні вишколи і готуємось до будьякого розвитку подій. Активізувати діяльність нас змусили події на Майдані і військова загроза від країни-сусідки. Я особисто і наші хлопці були на Майдані 18 лютого, коли там вже було гаряче. Тому засвоїли урок: сподівайся на краще, готуйся до гіршого. У нашій паланці – молоді й літні патріоти, представники різних громадських організацій, члени «Тризуба» й «Свободи» – всі, хто хоче захищати рідну землю. Україна має бути єдиною!

В редакцию газеты «Червоний гірник»

ТРЕБУЕТСЯ

РЕКЛАМНЫЙ АГЕНТ Телефон для справок 92-70-70.

Реклама

Рекламний Пам'ять відділ «ЧГ» Під пильним поглядом понеділок – п'ятниця з 9.00 до 18.00 «Небесної сотні»

Тел. 92-97-16, 067-7437902.

Нещодавно спаплюжене вандалами графіті, присвячене Небесній сотні, знову відновлене криворізькими художниками. Ініціаторами створення малюнка стріт-арт на честь загиблих на Майдані стали активісти Інтернет-спільноти «Кривий Ріг проти режиму та диктатури», які проводили збір коштів і на білборд у пам'ять Небесної сотні. – Кам'яні узбіччя вулиці Волгоградської просто ідеальні для зображення народного символу – тут пульсує міське життя, щодня проносяться тисячі машин, маршруток, автобусів, – пояснюють учасники групи на своїй сторінці у соцмережі. – Подібний меседж – відкритий і на сто відсотків чесний. Це якраз те, що повинно висловити основну ідею: герої – серед нас. Герої – такі ж, як ми. Герої – це ми самі. Нехай малюнок буде нагадуванням про простих українців, які віддали свої життя за свободу. Автори ідеї розповідають, що графіті стало репродукцією малюнка активіста київського Майдану, музиканта і художника Юрія Журавля. Втілювали ініціативу в життя активісти криворізької групи «Автопробіг Кривий Ріг», студенти і графіті-художники під керівництвом місцевого вуличного ху-

дожника Романа Пономаренка. Підготовчий етап створення композиції (масштабування і робота з трафаретами) тривав 27 днів. Грішми, транспортом і добрим словом заповзятим митцям допомагали студенти і викладачі вишів, футбольні вболівальники, перехожі. Кілька разів дозвіл на нанесення графіті запитували місцеві комунальні служби і міліція, пропонуючи волонтерам проїхатися до райвідділу. Але найбільше обурення художників викликала нахабна наруга невідомих, які зобразили на малюнку чужоземний триколор і заплямували фарбою обличчя героїв. Активісти одразу узялися за відновлення малюнка. На сьогодні робота закінчена, і на суд криворіжців на шляху до зупинки «Мудрьона» представлено ось таку кольорову вуличну композицію на честь полеглої Небесної сотні. Тетяна ДРЄЄВА. Фото Андрія ТРУБІЦИНА


«Червоний гірник» №31 (21456) Четвер, 24 квітня 2014 року

www.girnyk.com.ua

Гостре питання 13

У водолікарні на Ставках вимкнули... світло

Через це тисячі криворіжців тривалий час не можуть приймати лікувальні та відновлювальні процедури – Кажуть, вік живи – вік дивуйся, бо неймовірне – поруч. Я б додав: і парадоксальне та безглузде – теж. Десятки й десятки років відвідували тисячі криворіжців унікальну криворізьку водолікарню, що на Ставках. Аж тут раптом їм сказали – зась вам! І вимкнули світло. – Усе почалося з того, що в кінці 2012 року нас об’єднали, тобто 6-ту міськлікарню приєднали до 16-ої, – пояснює головний лікар міської лікарні №16 Ігор Криш­ топа. – І нам тоді перейшов борг за електроенергію. Оскільки вже був прийнятий бюджет, усі його статті сформовано, я не міг його оплатити, хоча й мав таку можливість. Через фінансовий законопроект спочатку ми знайшли спільну мову з «Дніпроенерго», плюс до цього – допомогла міська влада. Однак уже через місяць нам знову вимкнули світло. Коли на початку 2013 року водолікарню передали на обласний баланс, я одразу відчув різницю у ставленні: ми там нікому не потрібні. Якщо в нашому місті всі питання я міг вирішувати буквально в режимі «он-лайн», то в області – ніяк! При всьому бажанні місто не має права надавати кошти на утримання лікувальної установи, котра знаходиться на обласному бюджеті. Тож виявляється, що там ми нікому не цікаві, а страждають мешканці Кривого Рогу. Ми звертались до депутатів облради, така безглузда ситуація відома губернатору Дніпропет­ ровщини. Тож, можливо, буде рішення обласної сесії і місто надасть кошти. Та все це займе

багато часу. Попри те, що водолікарня має не просто хорошу, а прекрасну базу: це найкраще фізіотерапевтичне відділення в Кривому Розі. Тут створено практично домашні умови. Через відсутність світла зараз не використовується радонове відділення (лише зал механотерапії та ЛФК). А контингент пацієнтів, які сюди навідуються, дуже різний, з багатьма недугами, у тому числі – периферійної нервової системи. Практично половина пацієнтів може вільно отримувати радонові, хвойні, сірководневі, перлинні та інші ванни. Тобто наші послуги – на рівні санаторію. Той же зал механотерапії, де відновлюються люди з травмами, не має аналогів у місті. Парадоксально, що нині коштів нам не виділяють, а приміщення... опалюється. Багато разів я намагався довести до відома обласних фінансистів інформацію про цю безглузду ситуацію, але ті взагалі не переймаються процесом… Ігор Петрович показав цілу папку історії листування з обласними чиновниками «Дніпроенерго», яке, до речі, очолює Анатолій Дмитрович Маркідов – мешканець нашого міста. Вражає те, що земляк не йде ні на які компроміси. Такий ось «пат­ ріот»! А між тим, борг за світло вже становить 161 тисячу гривень. Проблема ще в тому, що І.Криштопа у своєму медзакладі має госпрозрахункове відділення, де проводяться профогляди, тож є можливість погасити заборгованість. Та, на жаль, він не має права. – Бо казначейство рахунки не пропускає, – бідкається головлікар. – Мотивуючи тим, що є міське та обласне фінансування. І все це виводить з рівноваги. – Ігоре Петровичу, ли­ ше у водолікарні вимк­ нули світло чи ще десь?

Тренінг

Онкологічні хвороби молодіють і поширюються Не секрет, що українці все частіше мають онкозахворювання. Студенти Криворізького металургійного інституту не лишились осторонь цієї проблеми. З нагоди Всесвітнього дня здоров’я у стінах навчального закладу було проведено тренінг «Здоровий спосіб життя – профілактика онкозахворювань». Прикметно, що ініціатором заходу виступив студентський парламент вишу. На зустріч було запрошено хірурга-онколога торакального відділення Криворізького онкодиспансеру Ганну Курінну, котра розповіла студентам про загальну профілактику онкологічних

захворювань. Акцент у спілкуванні було зроблено на профілактиці раку шкіри, факторах, які спричинюють цю хворобу. Після лекції лікаря відбувся перегляд презентації. Підсумком зустрічі стало обговорення гострих питань, яке відбувалось у формі тренінгу. Ключовою тезою студенти визначили думку, що здоровий спосіб життя допоможе запо-­ біг­ти онкохворобам. Дар’я ВОРОНА

Довідково Фізіотерапевтичне відділення міськлікарні №16, що знаходиться по вулиці Невській, 11, обслуговує мешканців прилеглої дільниці цього медзакладу та здійснює спеціалізовану допомогу (загальні ванни, радонові, сірководневі, перлинні, механотерапія та лікувальна фізкультура тощо). А також – інших лікувальних закладів Жовтневого, Саксаганського і Тернівського районів, де перебувають як дорослі, так і діти, котрим більше 3 років. Ще в кінці 80-х років минулого століття була побудована ця 3-поверхова споруда, створено пізніше і міський центр реабілітації, який багато років діяв як водолікарня. Свого часу життєдіяльності цього фізіотерапевтичного відділення сприяв Криворізький електрозавод. Після того, як водолікарня була передана на обласний бюджет, з’явились проблеми. Міська лікарня зробила все можливе для відновлення нормальної роботи водолікарні, щоб вона могла надавати якісні послуги городянам. Однак цьому заважає те, що постачальник електроенергії «Дніпроенерго» відмовляється подавати її в медзаклад через борг у розрахунках. Він невеликий, та формально не погашений. Цьому заважає недофінансування, великі суми, у тому числі Кривого Рогу, заблоковані казначейством у Києві. Між тим, наше місто відповідні податки та збори регулярно перераховує в держбюджет. Через невеликий борг тисячі криворіжців позбавлені лікування.

– Не тільки. Ще в багатьох лікувальних закладах, оскільки область нас не фінансує. Середня заборгованість за електроенергію по місту десь 2,5-3 мільйони гривень. Процес реабілітації хворих затягується, а це великі фінансові витрати для пацієнтів. Треба негайно відновити роботу водолікарні, дати світло – і все запрацює. Стурбованість та обурення ми почули від багатьох невдоволених відвідувачів водолікарні, котрі не можуть проводити тут різні процедури. Зокрема, Лідія Федорівна Мамоненко нагадала, що сюди їдуть з усього міста, починаючи від шахтаря до господарки. Адже водолікарня – окраса та перлина Жовтневого району.

– Дайте нам світло, бо ми ж повертаємось до кам’яного віку, – обурюється пацієнтка-пенсіонерка. – Ми не просимо багато – лише хочемо нормально жити та поправляти здоров’я. Така вимога і в інших відвіду­ вачів, котрі завітали на електро­ процедури, електрофорез, ра­донові ванни. А ось Ольга Василівна Коток переконана, що подіб­ не ставлення до людей похи-

Оголошення Уточніть персональні дані

Шановні виборці! З метою підготовки актуальних і достовірних списків виборців просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Дер­ жавного реєстру виборців виконкому Жовт­ невої районної у місті ради. Особливо наголошуємо на необхідності звернення тих громадян, кому вже випов­нилося 18 років, але вони голосуватимуть уперше! Запрошуємо всіх до співпраці, адже лише з вашою допомогою ми зможемо забезпечи­ ти достовірність даних Реєстру виборців і, як наслідок, ваше гарантоване Конституцією України право обирати! Відділ знаходиться за адресою: вул. Шу­ рупова, 2 (зуп. «КРЕС», будівля виконкому Жовтневої районної у місті ради), каб. 407, 408, тел. 440-32-10. Режим роботи: з 8.30 до 17.00; перерва: з 12.30 до 13.00; вихідні дні: субота та неділя. При собі обов’язково мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина Укра­ їни. Для отримання більш детальної інформації звертайтеся на сайт виконкому Жовтневої районної у місті ради: http://www.zhrrkrog.dp.ua

Реклама

лого віку – це великий злочин. Військовий офіцер у відставці Дмитро Олексійович Чикель розповів, що ходить сюди з часу створення водолікарні, але такої безвідповідальності не пам’ятає. Завжди сюди навідуються інваліди війни, афганці, люди інших пільгових категорій, дітлахи. Зараз їм подітися нікуди. За словами колишнього офіцера, вони, активісти, готували звернення для того, щоб створити для всіх реабілітаційний міський центр, відновити роботу водолікарні. Звертались до обласної влади, до губернатора, в обласний департамент охорони здоров’я. Та, на жаль, отримували лише якісь банальні й незрозумілі відписки… А між тим, варто нагадати обласним чиновникам: щорічно на базі цього фізіотерапевтичного відділення проходять реабілітацію понад 200 тисяч городян, серед яких понад 65 тисяч дітлахів. Уже не кажучи про те, що в одній із аудиторій приміщення проводяться практичні заняття для слухачів Криворізького медучи­ лища підвищення кваліфікації. Тут, у навчальній аудиторії, відбувається клінічна частина практичних занять (є навчальні стенди, комп’ютери тощо). Та без світла все це не працює. Про це сказала викладач цього училища Зоя Іванівна Фільчикова. – У всіх нас дуже сильно болить душа, – стурбована завідуюча фізіотерапевтичним відділенням Вікторія Панасенко. – Бо ж наша водолікарня унікальна. Для сотень і сотень наших відвідувачів вона, як і для медколективу, стала рідною. Приміром, можна користуватись 19-ма ваннами, у тому числі однією великою – для підводного гідромасажу, де можна оздоровлюватись, реабілітуватись. Тобто у нас не гірше, ніж десь на курорті. Навіщо кудись їхати? Отака парадоксальна й безглузда ситуація з популярною та унікальною водолікарнею, якою користуються тисячі криворіжців. Вони обурені та вимагають від обласних чиновників відновити роботу водолікарні. Чи, може, сьогодні (нехай навіть у непростий час) здоров’я наших громадян уже їх не цікавить і взагалі нічого не варте? Віталій ТКАЧУК. Фото Андрія ТРУБІЦИНА


14 Грані Новини

Інгулецький район Сквер поповнився саджанцями

Традиційно у Великий (Чистий) четвер інгульчани наводять порядок в оселях та на прилеглих територіях. При підтримці народного депутата України Дмитра Шпенова, спільними зусиллями учнівської молоді шкіл №№100 та 102, працівників кар’єру ПАТ «ІнГЗК», небайдужих громадян було зроблено добру справу: висадили тридцять саджанців дерев у сквері поблизу «Комсомольської алеї».

«Барвінок» на «Фольк–musik»

Нещодавно на запрошення Першого Національного телеканалу України ансамбль української пісні «Барвінок» Криворізької музичної школи №7, під керівництвом О. Мамоненко та С. Заріцької, взяв участь у зйомках музичної програми «Фольк–musik». Учасники старшої групи ансамблю «Барвінок» працювали на знімальному майданчику «Фольк–musik», як справжні професіонали. З яскравими враженнями вони повернулися до свого рідного міста! Цікаво, що ведуча програми – народна артистка України Оксана Пекун уже три роки поспіль є головою журі обласного відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості «Срібне джерельце», який проходить щорічно в Інгулецькому районі у вересні на базі ПК ПАТ «ІнГЗК». До речі, маленькі інгульчани були не єдиними гостями з Криворіжжя. Цього дня на запрошення каналу приїхали: народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Жартівниці» («Народний дім»), ансамбль української пісні «Криниченька» (школа мистецтв №1); хор «Крещендо» (Криворізький національний університет) і джазовий оркестр (музична школа №10). Підготував Володимир СКІДАНОВ

Криворізький район Безіменних героїв не буває!

За ініціативи заступника голови Криворізької райадміністрації Тамари Семенової і районної ради ветеранів (голова – Галина Берегова) проводиться робота по створенню реєстру загиблих у Великій Вітчизняній війні під час визволення сільського Криворіжжя. Днями відбулася чергова нарада, де було проаналізовано роботу в цьому напрямку та повідомлено про встановлення відомостей про першу 1000 загиблих воїнів на теренах району, які не увічнені на меморіальних дошках. – Отримання такої інформації стало великою мірою можливим дякуючи ініціативному пошуковцю Сергію Безносову, – говорить Тамара Семенова. – Він готує відомості й про інших воїнів. Запропоновано створити сайт з відомостями про знайдених воїнів. Буде проводитися перезахоронення останків загиблих героїв.

Отак би всі фермери допомагали!

У відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру соціального обслуговування (надання послуг) Криворізького району надійшла благодійна допомога від ТОВ «Новолозуватське» – 1000 гривень і від ТОВ «Олійний дім» – 500 гривень. На благодійні внески було закуплено продукти харчування та сформовано продуктові набори. Допомогу отримав 41 підопічний 8 сільських рад. А це – інваліди, учасники війни, ветерани праці.

Криворізькі волейболістки – молодці

Жіноча волейбольна команда Лозуватської сільської ради взяла участь у зональних змаганнях і в підсумку виборола 2 місце. Щиро вітаємо дівчат–спортсменок з цим досягненням. Підготував Микола КРАМАРЕНКО

www.girnyk.com.ua

«Червоний гірник» №31 (21456)

Четвер, 24 квітня 2014 року

Якщо хочеш залишитись на місці – зростай! Довічна тема стосунків між чоловіками та жінками, побудови взаємовідносин у сім'ї, правильно обраного стилю поведінки та розподілу сімейних ролей зараз актуальна як ніколи. Валерія МИХАЙЛЕЦЬ, практичний психолог Останнім часом до мене звернулося багато людей з сімейними проблемами, конфліктними ситуаціями, сімейними кризами. Переважно жінки. Такі різні за зовнішністю, віком, статусом, освітою, вихованням та поглядами на життя, але такі схожі у своєму бажанні щастя, сімейного затишку, душевного спокою, кохання.

Що хвилює жінку?

Жінки приходять до мого кабінету з різними проблемами – від налагодження стосунків з чоловіком, дітьми, проблем виховання до особистих болісних відчуттів та переживань… Найчастіше жінок хвилює проблема чоловічих зрад, їхні причини й наслідки, ситуації розлучення. Хотілось би донести до вас монолог жінки (ім’я на її прохання змінено – Наталя) та проаналізувати життєву ситуацію. «Мій чоловік мене покинув. Спочатку зраджував, а згодом пішов з родини. Я завжди намагалася бути гарною дружиною і матір’ю, підтримувала чоловіка в усіх справах, взяла всі домашні проблеми і клопоти на себе, самостійно виховувала дітей, влаштовувала побут. У той час, коли чоловік будував кар’єру, я залишила свою справу і, як–то кажуть, прикривала тил. Ми одружилися молодими, багато через що пройшли. Виховали дітей. А він пішов з такою легкістю, наче не було цих спільно прожитих років життя взагалі». Якби ви знали, любі мої жінки, дівчата, скільки таких монологів я чую у своєму кабінеті! Зраджена, ображена, з хворим самолюбством жінка, з нестерпним болем і низькою самооцінкою та впевненістю, що життя пройшло даремно, повз неї, – це жахливо. А найстрашніше, що багато з цих жінок не усвідомлює своїх помилок у будуванні стосунків і того, що самі дозволили поводитись з собою певним чином – зраджувати, не поважати, контролювати, ставитися зверхньо… Можна було б зробити висновок, що всі чоловіки – бабії та негідники, і виступати у ролі такої собі жертви зрадника, але це загрожує тим, що і в наступних стосунках або в оновлених цих ви, любі мої, наступите на ті самі граблі…

Як не допустити критичної ситуації в родині

Отже, спробуємо розібратися, як з гідністю вийти з неї, не втративши при цьому самоповаги й прагнення повноцінного життя... Мої спостереження – жінки, покинуті або зраджені чоловіками, мають один спільний лозунг: я тебе вигадала – стань таким, яким я хочу. І те, що рано чи пізно з ними так вчинять, запрограмовано їхнім власним життєвим сценарієм. А коли це трапляється, більшість з них роблять невтішні висновки, що поводились зі своїм чоловіком краще, ніж він на те заслуговував, та очікували від нього того, чого він просто не здатен був дати. Жінок з такою життєвою позицією умовно можна поділити на два типи – турботлива мати і мати–вихователька.

Жінка-мати

Турботлива мати дуже зручна для чоловіка. Він займається особистими справами, кар’єрою, у той час коли дружина бере на себе турботи про нього, спільних

дітей, домашній затишок. Як правило, вона самостійно вирішує всі побутові проблеми й питання сімейного дозвілля. Чоловіка це цілком влаштовує, і він не збирається кидати таку зручну дружину до тих пір, поки не відчує потреби в рівноправних стосунках або у стосунках, в яких він може взяти відповідальність за родину на себе. На всі часи, на всі віки – І це, на жаль, не зміниться – Чим більше жертвуєш собою, Тим менше це оціниться… Так уже в природі склалось, що чоловік має потребу опікуватися жінкою, вирішувати питання, бути лідером, а турботлива мати просто не дає змоги йому це робити. І природа бере гору. Природно й те, що хоча матусь і люблять, але не кохають як жінку. Тому ця роль турботливої матусі у сім'ї є звичайно хибною. У результаті сім’я розпадається, і, що цікаво, жінка не має образи на свого недолугого чоловіка, а в усьому звинувачує суперницю і просить повернути його. Свою хибну поведінку і роль у цій ситуації вона не визнає. Змінюватися не має бажання. Одній моїй клієнтці вдалося повернути блудного чоловіка в родину. Але вона знехтувала порадами трохи стримувати гіперопіку та надмірну турботу про чоловіка, надати можливість йому проявити себе. Я також радила не проявляти самій надмірну ініціативу. А робити тільки те, про що просить чоловік. Це дуже важливо, дорогі жінки, і я зовсім не агітую вас бути черствими або не турбуватися про чоловіків. Фокус у тому, що чоловік повинен цінувати ваші зусилля, а осмислить він це, коли озвучить своє прохання. В іншому ж випадку буде сприймати вашу турботу як належне і скоріше за все просто її не оцінить. Отже, перший висновок Справжня жінка знає собі ціну і знає ціну своїм зусиллям, тому дає зрозуміти це своєму чоловікові, який, у свою чергу, це цінує та поважає. Пацієнтка ж продовжувала грати роль турботливої матусі, ще більше опікувалась харчуванням чоловіка, його одягом, проявляла надмірну турботу про його здоров’я, сон, і врешті–решт він знову пішов…

Жінка-вихователька

Розглянемо ситуацію, коли жінка захоплюється виховними функціями. Практично, бере чоловіка на виховання. Нерідко соціальний статус та загальний культурний рівень такої жінки вищі, ніж у чоловіка, і вона намагається дотягнути його до себе. Соціальний статус підняти легше, ніж культурний рівень, і коли за соціальним статусом чоловік зрівняється з жінкою, він почне зраджувати або покине її, тому що не буде вважати потрібним підвищувати ще й культурний рівень і не схоче слухати її нотацій. Підбирати собі партнерок він найчастіше

буде нижчого культурного рівня, ніж його дружина. Усе це дуже боляче вдарить по її самолюбству, самооцінці, поглядах на життя й залишить глибоку рану в серці. Вона почне запитувати себе, чому це сталося, та відчувати поразку і відчай, а можливо, й провину. Повернути такого чоловіка до сім’ї можливо. Але коли жінка починає працювати над собою з психологом, самостійно, розвивається як особистість, вдосконалюється і коли чоловік уже готовий повернутися, вона втрачає до нього інтерес, бо до цього часу її особистісний рівень і самооцінка підвищуються. І вона вже сама не хоче жити з таким чоловіком. Висновок другий Не витрачайте дорогоцінні миті свого життя на безплідну боротьбу, не беріть на себе виховну роль, краще спрямуйте зусилля на себе, свої інтереси, розвиток своєї справи, зовнішність. Ніколи не втрачайте можливостей, які дає життя, пізнавайте нове, отримуйте враження, радійте життю, любіть себе, тоді ви завжди будете цікавою для свого чоловіка.

Перестаралася. Перелюбила Повертаючись до ситуації Наталі, хотілось би відповісти їй та всім жінкам, які опинилися в непростих сімейних ситуаціях. Люба Наталю, це дуже добре, що ви намагалися завжди бути гарною дружиною, зворушливо, що підтримали чоловіка в усіх його справах. Але ви, мабуть, перестаралися, можна сказати, перелюбили. Сім’я повинна будуватися на взаємодопомозі та партнерстві, а ви все робили самі, помістивши чоловіка десь на нейтральній території, полегшуючи йому життя, – не дали відчути відповідальності за вас і дітей. Дбаючи про нього, пожертвували своєю справою, інтересами. Висновок третій Зупинка в особистісному зростанні змінює жінку, знижує її самооцінку, звужує коло її інтересів та спілкування. Тому навіть якщо хочеш залишитись на місці – зростай і розвивайся!!!


«Червоний гірник» №31 (21456)

Четвер, 1 травня Cхід 5.30 Захід 19.59 Світловий день 14.29 УТ-1 06.30, 07.05, 08.55, 09.35,

12.15, 15.40, 18.00, 21.30, 23.25 Погода 06.40 Підсумки 07.20 Ера будівництва 07.25 Фільм-концерт «В.Леонтьєв. Час летить, неначе вершник» 09.00, 21.00 Підсумки дня 10.00 Ближче до народу 10.40 Хто в домі хазяїн? 11.05, 16.20, 19.55 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 12.40 Т/с «МонтеКрісто» 45,46с. 14.40 «Надвечір’я» з Т. Щербатюк 15.45 Док.фільм «Життя на продаж» 18.05 Концертна програма «Приречений на любов» 21.40 Шустер Lіve. Будні 22.55 Трійка, Кено, Максима 23.00 На слуху 23.30 Від першої особи 00.00 Х/ф «17 миттєвостей весни». 4 с. 01.20 ТелеАкадемія КАНАЛ «1+1» 06.25 «Сімейні мелодрами – 3» 07.20 Х/ф «Гардемарини, вперед» 10.15, 19.30 ТСН: ТСН 11.15 «Чистоnews» 11.30 М/ф «Ну постривай!» 11.40, 00.40 Х/ф «Олімпійське селище» 13.20 Т/с «Величне століття. Роксолана» 15.30 Т/с «Кухня. Новий сезон» 16.35 М/ф «Маша і ведмідь» 17.10 Т/с «Фатмагюль» 20.15 Т/с «Три мушкетери» 22.50 Х/ф «Час відьом» IНТЕР 07.00 Х/ф «Той самий Мюнхгаузен» 09.35 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів 13» 12.30 Х/ф «Службовий роман» 15.50 Х/ф «Час збирати» 17.45 Новини 18.05 Ток-шоу «Стосується кожного» 19.05 Т/с «Поки станиця спить» 20.00 «Подробиці» 20.30 Т/с «До побачення, хлопці» 23.40 Т/с «Картковий будинок 2» 00.35 Х/ф «Поліцейський із Беверлі-Хіллз» ICTV 06.25 Світанок 07.25 Х/ф «Внутрішній космос» 09.45 Х/ф «Зоодоглядач» 11.35, 13.20 Х/ф «Поліцейська академія» 12.45 Факти. День 13.55 Х/ф «Поліцейська академія-2. Їх перше завдання» 15.35 Х/ф «Поліцейська академія-3. Знову на тренування» 17.05 Х/ф «Поліцейська академія-4. Громадське патрулювання» 18.45 Факти. Вечір 19.25 Надзвичайні новини 20.15 Х/ф «Смертельна зброя» 22.20 Х/ф «Смертельна зброя-2» 00.20 Х/ф «Смертельна зброя-3» НОВИЙ КАНАЛ 06.30 Т/с «Смугасте щастя» 14.30 Х/ф «Деннісмучитель» 16.30 Х/ф «Денніс-мучитель завдає удару у відповідь» 18.05 Х/ф «Такси 3» 20.00 Х/ф «Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега» 22.10 Х/ф «Васабі» 00.05 Т/с «Щасливі разом» 01.20 Т/с «Друзі» 01.45 Х/ф «Назад у СРСР» СТБ 07.35, 18.30 «Неймовірна

правда про зірок»

08.50 Х/ф «Діамантова

рука»

10.45, 19.55 «Слідство

17.00 Вечірні новини 18.20 Х/ф «Весна на

Схід 07.11 Захід 23.33 2-й місячний день

ведуть екстрасенси»

11.35, 01.35 «МастерШеф

– 3»

16.00 «Все буде добре!» 18.00, 22.00 «Вікна-Новини» 21.00 Т/с «Ой, ма-моч-ки!» 22.35 Х/ф «Службовий

роман»

ТОНІС 06.00 «Служба новин

«Соціальний пульс»

06.30 Х/ф «Волга – Волга» 09.00 Навколо світу на

повітряній кулі

10.00 Френк Сінатра, 3

частина 11.15 Х/ф «Трам-тарарам, або Бухти-Барахти» 13.00 Смертельна місія: Мадагаскар 14.00 НЛО: факти і фальсифікації 15.15 «Світські хроніки» 16.00 «Мелодія двох сердець», 1 частина 17.15 Народжені вбивати 18.10 Ікони тваринного світу 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. Едуард Тополь, 2 частина 20.00 Літаки ІІ-ї світової війни 21.10 Френк Сінатра, 4 частина 22.15 Х/ф «Три плюс два» 00.00 Х/ф «Тіло і душа» 01.30 Х/ф «Крижаний врожай» ТЕТ 06.00 Приколи на перерві 06.25, 09.30 Мульсеріал

«Маша і ведмідь» 06.50 Мульсеріал «Шоу Гарфілда» 07.20 Мульсеріал «Лалалупси» 07.45 Мультик з Лунтіком 08.20 Мульсеріал «Черепашки мутанти ніндзя» 08.50 Мульсеріал «Тімон і Пумба» 09.15 М/ф «Сердиті пташки» 09.55 М/ф «Вінні Пух» 10.20 М/ф «Острів скарбів» 12.15 Х/ф «Капітан Рон» 14.10, 21.00 Країна У 17.15, 20.00 Т/с «Кухня» 18.10, 22.50 Т/с «Світлофор» 19.05 Розсміши коміка 21.55 6 кадрів 23.45 Х/ф «Фільм 43» 01.10 Между нами ТРК «УКРАЇНА» 06.10 Т/c «ОСА» 07.00, 19.00 Події 07.10 Т/c «Колір черем-

шини» 14.20 Т/c «Слід» 17.00, 19.40 Т/c «Сестра моя, любов» 22.40 Х/ф «Альпініст» 00.35 Концерт Г. Лепса 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.30, 07.30, 08.30, 09.30,

10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.55, 22.30, 23.30, 00.30, 01.30 Час. Важливо 06.35, 07.10, 08.10, 22.35, 23.15, 00.15 Бізнес-час 06.40, 18.10, 00.00 Місцевий час 06.55, 08.50, 23.45, 00.55 Огляд преси 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 22.00, 23.00, 01.00 Час новин 07.15, 08.15, 19.45, 22.10, 22.45, 23.25, 23.35, 06.15 Тема/Хроніка дня 07.25, 08.25, 11.50, 17.25, 22.50, 23.50 Погода в Україні 07.40 Автопілот-новини 07.45, 18.20, 23.40, 00.20, 06.20 Час спорту 07.55, 09.10, 13.10 Погода на курортах 08.35 Драйв-новини 08.45 Трансмісія-новини 08.55, 16.10 Погода у світі 09.35, 13.35, 14.35 5 елемент 10.10, 10.35, 11.15, 12.15, 20.00, 01.15, 01.35 Час. Підсумки дня 16.35 Життя цікаве 17.35 Акцент 18.30 Вікно в Європу 18.35 Тема/Хроника дня 19.00 Час новин, 1 блок 19.30 Час новин, 2 блок 21.40 Час-Тайм

Телебачення 15

www.girnyk.com.ua

Четвер, 24 квітня 2014 року

Близнюки

00.35 В кабінетах

НТН 09.00 «Другий шанс. Крива-

вий ланцюг»

09.35 Х/ф «Собаче серце» 12.15 Х/ф «Смугастий рейс» 14.00 Т/с «Охоронець – 2» 16.00 Т/с «Німець» 22.50 Т/с «Менталіст – 5» 23.45 Т/с «Банши – 2» 00.45 Т/с «CSI: Лас-Вегас – 8» 01.30 Т/с «Мертва зона»

К1 06.00 «Шеф-кухар» 06.30 «TOP SHOP» 07.30 Т/с «Моя прекрасна

няня» 09.10 Мульсеріал «Смішарики» 09.40 Т/с «Всі жінки – відьми» 13.00 Т/с «Дикий ангел» 14.45, 19.20 «Орел і Решка» 15.40 Х/ф «Поліцейський з Беверлі-Хіллз 2» 17.25, 21.10 «Розсміши коміка» 18.20 «Звана вечеря» 22.00 Т/с «Доктор Хаус» 01.20 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» 11 КАНАЛ 06.30, 09.00 Т/с «Полосатое счастье» 07.00, 08.30, 19.00, 21.30 Новости 11 канала 07.30 «Променад» 08.00 «Рестораны мира» 14.00 «36,6» 14.30 Х/ф «Деннис-мучитель» 16.30 Х/ф «Деннис-мучитель 2» 18.05 «Визит дамы» 19.30 Днепровская лига КВН. Финал 20.30 «Васильевский остров» 21.00 «Oscar time» 22.10 Х/ф «Васаби» 00.05 Т/с «Счастливы вместе» 01.20 Т/с «Друзья» 01.45 Х/ф «Назад в СССР» К2 06.10, 07.40, 14.20, 19.45

М/фи

06.30 Телеторгівля 10.20 Дивовижний дизайн 11.35 5 ідей для дитячої 12.00 Дитяче меню 12.25, 16.00 Модний вирок 13.25, 17.00 Жіноча форма 15.10 Таємниці шеф-кухаря 17.50, 23.45 Док.серіал

«Своя правда»

18.50, 00.40 Док.серіал

«Леді на мільйон»

21.00 Х/ф «Листи до

Джульєтти»

22.50 Правда про їжу 01.30 Глянець

«2+2» 06.00 М/фи 06.15 «Обережно, модерн!» 07.00 Т/с «Солдати-17» 09.00 Новини 2+ 09.30 Х/ф «За прекрасних дам» 11.10 Х/ф «Приморський бульвар» 14.15 Х/ф «Карнавал» 18.00 Х/ф «Смугастий рейс» 20.00 Х/ф «Рись» 22.00 Ліга Європи УЄФА. 1/2 фіналу. Валенсія – Севілья. Пряма трансляція 00.05 Про Лігу Єфропи + огляд ігрового дня 01.00 Т/с «Коли падають небеса-2» ЕНТЕР-ФІЛЬМ 09.30 Х/ф «Острів скарбів» 11.05 Жарт за жартом 12.05 Т/с «Королева Марго» 22.00 Т/с «Гордість і уперед-

ження»

ПЕРШИЙ КАНАЛ. УКРАЇНА 06.50 Х/ф «Три дні в Москві» 09.00, 11.00 Новини 09.10 «Непутні нотатки» 09.30 «Доки всі вдома» 10.30 «Фазенда» 11.15 Х/ф «Висота» 12.45 «Микола Рибников.

Хлопець з Зарічної вулиці» 13.40 Х/ф «Діти Дон Кіхота» 15.05 Х/ф «Білі роси» 16.35, 17.15 Х/ф «Дівчина без адреси»

Зарічній вулиці» 20.00 «Час» 20.20 «Сьогодні ввечері» 21.50 Х/ф «Ширлі-Мирлі» 00.10 Х/ф «Де знаходиться нофелет?» 01.30 Х/ф «Господар тайги»

22.40 «Глибоке синє море»

драма 00.30 «Вавилон» драма

TV1000 РОСІЙСЬКЕ КІНО 06.00 «Театр» трагікомеді 08.30 «Любов без страху-

вання» мелодрама

10.20 «Грецькі канікули»

пригоди

РТР-ПЛАНЕТА (СНД) 06.05 М/ф «Маша і ведмідь» 06.20 Х/ф «Майже смішна історія» 09.05 Х/ф «Вона не могла інакше» 13.00, 19.00 Вісті 13.20 «Dіsco дача». Весняний концерт 15.25 «Аншлаг і Компанія» 19.35 Х/ф «Лікарка» 23.25 Х/ф «Береги любові» 01.20 Х/ф «Терміново шукаю чоловіка»

12.00 «Два капітани»

TBІ 06.00 ЖИВЯком 06.30, 19.00 DOUBLE ЯТЬ 07.00, 10.00 Сьогодні про головне 08.00 Мисливці за метеоритами 09.00 Знак оклику! 11.00 Так як є 12.00, 15.00, 18.00, 21.00 Сьогодні 12.20, 20.00 Стоп-кадр 13.20 Х/ф «Помилково звинувачений» 15.30 World Storіes. Міжнародні кореспонденти 16.00, 19.30 Окрема думка 16.30, 01.40 Сталь і стиль 17.00, 22.00, 00.40 TBіNews 23.00 Х/ф «Медовий місяць Камілли»

11.05, 19.05 «Найсамотніша

ТВ ЦЕНТР 07.05 Х/ф «На одному

подиху».

10.30, 13.30, 20.00 Події 10.45 Х/ф «Хоттабич» 12.15, 13.50 Х/ф «Приборку-

вачка тигрів».

14.25 «Легенди ВІА». Фільм-

концерт. 16.05 Х/ф «Тато напрокат». 20.20 Притулок комедіантів. 22.15 Х/ф «Без компромісів». 00.15 Док.фільм «Арнольд Шварценеггер. Він повернувся». 01.30 Т/с «Зцілення любов’ю». RTVІ 06.00 «Особлива думка»,

«Економічні новини»

07.00 М/фи 08.00 «Вечірні новини з

Америки»

09.00, 17.00 Т/с «Секрет-

на служба Його Величності» 10.00, 21.00, 01.00 Т/с «Єрмолови» 11.00 Х/ф «Одружений холостяк» 13.00, 19.00 Т/с «Діти Арбата» 14.00, 20.00 Т/с «Дві долі» 15.00, 23.30 «Міські легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Пожежні» 16.00, 18.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 18.08, 00.00 «Особлива думка» РЕН ТВ 06.50 Т/с «Останній бронепоїзд» 11.00 Т/с «Завдання особливої важливості. Операція «Тайфун» 14.30 Х/ф «Головний калібр» 16.40 «Русский для коекакеров» Концерт М.Задорнова 19.50 Х/ф «Брат» 21.50 Х/ф «Брат 2» 00.20 Х/ф «Сестри» TV 1000 07.05 «Будинок біля озера» фентезі 08.55 «Заборонена любов» драма 10.55 «Сутінки. Сага. Світанок: Частина 1» фентезі 13.00 «Сутінки. Сага. Світанок: Частина 2» фентезі 15.10 «Мої чорничні ночі» мелодрама 17.00 «Ідеальний чоловік» комеді 19.00 «Паралельні світи» фантастика 21.00 «Пастка для нареченої» комеді

пригоди

14.00 «Дівчина і смерть»

драма 16.10 «Казка. Є» фентезі 18.00 «Матусі» мелодрама 20.00 «Адміралъ» драма 22.10 «Російський трикутник» трилер 00.20 «Міцний шлюб» мелодрама TV XXI FІLM 09.00, 17.00, 01.00 «Табу».

Драма.

планета». Трилер.

13.05, 21.05 «Три дні в

Одесі». Драма.

15.15, 23.15, 07.15 «Пере-

вертень з Жеводана». Братерство вовка 2: повернення звіра» НАШЕ КІНО

06.30, 12.30 «Закоханий за

власним бажанням»

08.30, 14.35 «Троє в човні,

не рахуючи собаки»

10.45, 16.50 «Іван Бровкін

на цілині»

14.00 Програма «Плюс

кіно»

18.30, 00.30 «Цирк» 20.30 «Вершник без

голови»

22.30 «Це було в Пенькові»

ДИТЯЧИЙ СВІТ 06.30, 12.30, 18.30

Мульсеріал «Останній з могікан». 07.00, 13.00, 19.00 «Уроки тітоньки Сови». «Арифметика-маля». 6+ М/ф «Два квитки в Індію». 6+ «Проделкин у школі». 6+ «Диво-замок». 08.00, 14.00 Х/ф «Вусатий няньок». 09.15, 15.15 Мульсеріал «Три жабеняти». 0+ М/ф «Пропав Пєтя-півник». 0+ «Казка про колобок». 0+ «Неслухняне кошеня». 10.00, 16.00 Мульсеріал «Легенда про сплячу красуню». 12+ М/ф «Хто найдужчий?». 0+ Мультфільм «А сніг іде...». 11.00, 17.00 Х/ф «Після дощичка в четвер...». 6+ М/ф «Яблучний пиріг». DISCOVERY CHANNEL 06.15 Рыбацкие легенды Якуба Вагнера. С. 6 06.40 Как это устроено?. С. 11 07.10 Как это сделано?. С. 7 07.35 Охотники за складами. С. 15 08.05 Охотники за складами. С. 16 08.30 Top Gear. С. 5 09.25 Пятерка лучших. Гигантские краны 10.20 Эверест. За гранью возможного. Привратник 11.15 Пятая передача. С. 7 11.40 Золотая лихорадка. Буги в джунглях 12.35 Золотая лихорадка. Ручей надежды 13.30 Золотая лихорадка. Выброс 14.25 Золотая лихорадка. С. 11 15.20 Золотая лихорадка. С. 12 16.15 Золотая лихорадка. С. 13 17.10 Золотая лихорадка. С. 14 18.05 Золотая лихорадка. С. 15 19.00 Золотая лихорадка. С. 16 20.00 Золотая лихорадка. Берингово море. С. 12 21.00 Золото льдов. С. 2 22.00 Переломный момент. С. 2 22.55 Эверест. За гранью возможного. К вершине 23.50 Настоящие аферисты. С. 1 00.15 Настоящие аферисты. С. 2 00.40 Молниеносные катастрофы. С. 27 01.05 Отпетые риелторы. Ну и вонь! 01.30 Отпетые риелторы. Улей

01.55 Классика с Южного

пляжа. Крутые клиенты

ANIMAL PLANET (KIEV) 07.00, 11.55 Pай для шимпанзе. Казанова обезьяньего рая 07.25 Необычные животные Ника Бейкера. Крот-звездорыл 08.15 Дикая Франция. Вдоль по течению 09.10, 09.35, 12.20, 06.35 Стив Ирвин. В защиту дикой природы. 10.05, 14.40, 21.05 Человек, гепард, природа. 11.00 Территория животных. Сила, с которой нельзя не считаться 12.50, 13.15, 06.10 Неотложная ветеринарная помощь. 13.45 Приключения Остина Стивенса. По следам гризли 15.30 Адская кошка. Безумная Дейзи 16.30 Дикая Франция. Сокровища глубин 17.25, 17.50 Дикая Жизнь с Тимом Фолкнером. 18.20 Детеныши животных. Первые шаги. 19.15, 22.00 Укротитель по вызову. Угроза высшей лиге 19.45, 22.30 Укротитель по вызову. Ловушка 20.10, 22.55 Стив Бэкшал. Заплыв с чудовищами. Анаконда 23.50 Полиция Феникса. Отдел по защите животных. В защиту жертвы 00.45 Китовые войны. Из бездны ада 01.35 Дикие и опасные. Нападение полярного медведя MAXXI-TV 06.35, 19.25 Йога 07.20, 13.45 «Дитячий час» 08.05 «Скинемо зайве» 08.30, 14.50 «Все про все» 08.50, 23.25 MaxxіМузика 09.00, 14.25 «В ритмі танцю.

Zumba»

09.30, 13.10 «Справа смаку» 10.20 Телемагазин «Кош-

товна крамничка»

11.50 Т/с «Герой нашого

часу» 15.15 Ювелірочка 20.00 Вечірній мультик 20.15 «КіноМаксі» 20.55 Т/с «Тимчасово доступний» 22.10 «Жіночі відвертості» 22.35 «Ukraіnіan Fashіon Week» NATІONAL CHANNEL 06.00 «Риби-монстри:

Терор у Гімалаях» 07.00 «Таємниця морського диявола» 08.00, 13.00 «Шукачі скарбів: Машина часу Стіва Джобса» 08.30, 13.30 «Шукачі скарбів: Біллі Кід» 09.00, 14.00 «Шукачі скарбів: Вихор скарбів» 09.30, 14.30 «Шукачі скарбів: Удача в Кентуккі» 10.00 «Природжений байкер: Я знаю, що подобається дівчатам» 11.00 «Природжений байкер: Мотоцикл на згадку про друга» 12.00 «Старателі: Злодії в горах» 12.30 «Старателі: Снігова буря» 15.00 «Полювання на річкове чудовисько» 16.00 «Полювання на мисливця: Здобич для ведмедів» 17.00 «В пошуках украдених Гітлером скарбів» 18.00 «Тюремні труднощі: Судний день» 19.00 «Захоплююча наука: Вогняний дощ» 19.30 «Захоплююча наука: Глибоке тепло» 20.00, 00.00 «Секунди до катастрофи: Падіння «Чорного яструба» 21.00, 01.00 «Розслідування авіакатастроф: Трагедія на Потомаці» 22.00 «Дикий тунець: Кращий тунець наприкінці» 23.00 «Розслідування авіакатастроф: Розвал в небі» VIASAT HISTORY 07.00, 18.15 Д/ф «Великое

железнодорожное путешествие по Европе»

08.10, 17.20 Д/ф «Команда

времени» 09.05, 01.00 Д/ф «Тайная война» 10.00, 16.15 Д/ф «Ферма в годы войны» 11.10, 19.20, 20.10, 23.00 Д/ф «Музейные тайны» 12.00 Д/ф «Точность и погрешность измерений» 13.10 Д/ф «Тайны прошлого» 14.10 Д/ф «Великое путешествие Рамсеса Второго» 15.20 Д/ф «Запретная история» 21.00, 21.30, 06.00, 06.30 Д/ф «Легенды Исландии» U 22.00 Д/ф «Внутренняя рыба» 00.00 Д/ф «Короли Хорватии» ТЕЛЕКЛУБ 20.00 Т/с «Вулиці розбитих

ліхтарів. Нові пригоди ментів» 21.00 Т/с «Зрадник» 22.00 Т/с «Час Синдбада» 23.00 Т/с «Штрафбат» 00.00 Т/с «Побічні докази» 01.00 Т/с «Аеропорт» VIASAT EXPLORER 06.20, 06.50, 07.15, 07.45,

08.10 Д/ф «Ловцы монстров» 08.40, 09.05, 09.35, 10.05, 10.35, 11.05, 11.35, 12.00, 12.30, 12.55, 18.05, 18.35, 21.40, 22.10 Д/ф «Дорожные гиганты» 13.25, 14.10, 14.55, 15.40, 16.25, 00.25, 01.15 Д/ф «Труднейшие профессии» 17.15, 17.40, 22.40, 23.05 «Как это устроено?» 19.10 Д/ф «В поисках дикарей» 20.00 Д/ф «Путешествие в экстрим» 20.50, 23.35 Д/ф «Непобедимый воин» РОСІЙСЬКИЙ ІЛЮЗІОН 01.10 Х/ф «Конвалія

сріблиста» 07.35 Х/ф «Метеоідіот» 09.15 Х/ф «Па» 10.55 Х/ф «Весілля» 12.55, 13.40 Х/ф «Іронія удачі» 14.30 Х/ф «Мрія» 16.35 Х/ф «ХЕЛП МІ (Хлопець за викликом)» 18.05 Х/ф «Здрастуйте, я ваша тітонька!» 19.50 Х/ф «Дикунка» 21.35 Х/ф «Гра» 23.25 Х/ф «Одного разу двадцять років по тому» НОСТАЛЬГІЯ 06.20 Х/ф «Джамайка» 2 с. 07.40 «На добраніч,

малюки!»

08.00, 14.00, 20.00 «Мину-

лий ЧАС»

09.00, 15.00, 21.00

«Народжені в СРСР»

10.00, 16.00, 22.00 «Салют,

фестиваль!»

10.35, 01.40 Концерт

закордонної естради

11.00 Док.фільм «Ліцензія

на вбивства»

12.00 «Можливо все» 12.40 Х/ф «Найкращий шлях

нашого життя» 1 с.

17.00 «Першотравневий

святковий концерт в Останкіно» 18.00 «Співає Карел Готт» 18.40 Х/ф «Найкращий шлях нашого життя» 2 с. 23.00 «Рано-вранці» 23.35 Кіноконцерт «На біс» 00.30 Х/ф «Джамайка» 1 с. СПОРТ 1 06.00 Футбол. Англія. Sky

Bet Champіonshіp. Бернлі – Іпсвіч 07.45 Екстра-футзал 08.10, 15.30, 01.10 Футбол. Чемпіонат Бельгії. Огляд 09.10, 20.35 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Фейєнорд – Камбюр 10.55, 22.25 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Огляд 11.25, 16.30, 00.40 Англія. Огляд Футбольної ліги 11.55 Баскетбол. Єдина Ліга ВТБ. Плей-офф. 1/8 фіналу. 1-й матч. Астана – Нижній Новгород. LIVE 13.50 Футзал. Чемпіонат Іспанії. Інтер Мовістар – Аскар Луго 17.00 Футбол. Англія. Sky Bet Champіonshіp. Брайтон – Йовил Таун

18.45 Футбол. Росія.

Прем’єр-Ліга. Терек – Динамо 22.55 Баскетбол. Єдина Ліга ВТБ. Плей-офф. 1/8 фіналу. 1-й матч. Астана – Нижній Новгород СПОРТ 2 06.00 Футбол. Росія.

Прем’єр-Ліга. ЦСКА – Рубін 07.45 Теніс АТР. Open Sud de France, Montpellіer. Франція. 1/4 фіналу. Ніємінен – Жикель 09.40 Футбол. Англія. Sky Bet Champіonshіp. Брайтон – Йовіл Таун 11.30, 20.30 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Огляд туру 12.00 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Феєнорд – Камбюр 13.45, 22.45 Теніс АТР. Open Sud de France, Montpellіer. Франція. 1/4 фіналу. Монфілс – Істомін 15.00, 01.00 Футзал. Чемпіонат Іспанії. Інтер Мовістар – Аскар Луго 16.35 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Ераклес – Аякс 18.25 Англія. Огляд Футбольної ліги 18.55 Баскетбол. Єдина Ліга ВТБ. Плей-офф. 1/8 фіналу. 1-й матч. Астана – Нижній Новгород 21.00 Футбол. Чемпіонат Бельгії. ТOP-6. Плейофф. Андерлехт – Стандард 00.00 Футбол. Чемпіонат Бельгії. Огляд EUROSPORT 09.30 Автоспорт. Світова с.

Рено. Огляд.

10.00 Автоспорт.

Автомобілі WTCC. Журнал. 10.25 Автоспорт. Мій WTCC. Хонда. Журнал. 10.30 Спорт і Компанія. Порше Штутгарт. Журнал. 10.35 Велоспорт. Льєж – Бастонь – Льєж. 12.00, 18.00 Оце так!!! Квітневий спецвипуск. 13.00 Кінний спорт. Час перегонів. Сідней. Журнал. 13.15 Теніс. Матс пойнт. Журнал. 13.45 Снукер. Чемпіонат світу в Шеффілді. 1/4 фіналу. 15.00, 19.15, 21.00, 01.15 Снукер. Чемпіонат світу в Шеффілді. 1/2 фіналу. 19.00, 01.00 Теніс. Журнал. 00.00 Велоспорт. Тур Туреччини. Етап 5. 00.55 Теніс. Домашня перевага. Журнал. ТК «ФУТБОЛ 1» 06.00 Чемпіонат Італії.

Огляд туру

06.40 ТОП матч 06.50 Смішинки 07.05 Чемпіонат Аргенти-

ни. Огляд туру

08.00 Металург (Д) – Дина-

мо. Чемпіонат України

10.00, 15.40, 22.50 Футбол

NEWS. LIVE

10.30 Баєр – Борусія (Д).

Чемпіонат Німеччини

12.30 Пункт призначення –

Бразилія: 6 с.

13.00, 23.15 Челсі – Атле-

тико. 1/2 фіналу. Ліга Чемпіонів 15.00 «Ніч Ліги Чемпіонів» 16.00 Кристал Пелес – Ман Сіті. Чемпіонат Англії 18.00 «Моя гра» А. Воробей 18.40 Рома – Мілан. Чемпіонат Італії 20.40 Зоря – Говерла. Чемпіонат України 01.15 Ювентус – Бенфіка. 1/2 фіналу. Ліга Європи


16 Телебачення

П'ятниця, 2 травня Cхід 5.29 Захід 20.00 Світловий день 14.31

УТ – 1 06.30, 07.05, 08.55, 09.35, 12.15, 15.35, 17.50 Погода 06.40 Підсумки 07.20 Гранд-шоу М.Поплавського «Приречений на любов» 09.00, 21.00 Підсумки дня 10.00 Не вір худому кухарю 10.35 Рояль в кущах 11.10, 17.55 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 12.45 Т/с «МонтеКрісто» 47с. 13.45 «На гостину до Івана Поповича». Алла Кудлай 14.35 Віра. Надія. Любов 15.40 Дорослі ігри 16.35 Українська пісня 19.30, 21.25 Шустер LIVE 00.00 Х/ф «17 миттєвостей весни». 5 с. 01.18 ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Трійка, Кено, Секунда удачі 01.25 Хіт-парад «Національна двадцятка» КАНАЛ «1+1» 06.15 Х/ф «Гардемарини,

вперед»

08.55, 19.30 ТСН: ТСН 09.45 «Секретні матеріали» 10.00 «Чотири весілля – 3» 11.15 Т/с «Три мушкетери» 13.45 Т/с «Величне століття.

Роксолана» 15.45 М/ф «Маша і ведмідь» 17.10 Т/с «Фатмагюль» 20.15 «Вечірній Київ – 2014» 22.05 «В мережі « 23.10 Х/ф «Вавилон» 01.45 Х/ф «Час відьом» IНТЕР 07.15 «Службовий роман» 10.15 Т/с «Вулиці розбитих

ліхтарів 13»

12.10 Док.серіал «Слідство

вели... з Леонідом Каневським» 13.55 Х/ф «Час збирати» 15.55 Х/ф «Карнавал понашому» 17.45 Новини 18.05 Ток-шоу «Стосується кожного» 19.05 Т/с «Поки станиця спить» 20.00 «Подробиці» 20.30 Т/с «Інша сім’я» 00.20 Док.фільм «Єдина країна» 00.55 Х/ф «Поліцейський із Беверлі-Хіллз 2»

ICTV 06.00 Служба розшуку дітей 06.05 Факти 06.45 Світанок 07.55 Х/ф «Зоодоглядач» 09.45 Х/ф «Пригоди Плуто Неша» 11.30, 13.20 Х/ф «Обдурити усіх» 12.45 Факти. День 13.55 Х/ф «Поліцейська академія-5. Пункт призначення – Майамі Біч» 15.40 Х/ф «Поліцейська академія-6. Блокада міста» 17.05 Х/ф «Поліцейська академія-7. Місія у Москві» 18.45 Факти. Вечір 19.25 Надзвичайні новини 20.15 Х/ф «Смертельна зброя-3» 22.25 Х/ф «Смертельна зброя-4» 00.55 Х/ф «Викуп» НОВИЙ КАНАЛ 06.20 Х/ф «Денніс-

мучитель»

07.55 Х/ф «Денніс-мучитель

завдає удару у відповідь» 09.25 Т/с «Смугасте щастя» 13.50 М/ф «Планета скарбів» 15.45 Х/ф «Васабі» 17.40 Х/ф «Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега» 20.00 Х/ф «Індіана Джонс і Храм долі» 22.15 Х/ф «Нещасливі» 00.05 Т/с «Щасливі разом» 01.10 Т/с «Друзі» 01.30 Х/ф «Назад у СРСР»

РТР-ПЛАНЕТА (СНД) 06.05 М/ф «Маша і ведмідь» 06.25 Х/ф «Шофер на один

Схід 07. Захід ... 3-й місячний день

СТБ 06.15 Х/ф «Суєта суєт» 07.50 Х/ф «Молода дружина» 09.40, 18.30 «Неймовірна правда про зірок» 10.55 Х/ф «Зрада» 18.00, 22.00 «Вікна-Новини» 20.00, 22.45 «Холостяк – 4» 01.15 Х/ф «Службовий роман» ТОНІС 06.00 Х/ф «Трам-тарарам,

або Бухти-Барахти» 07.20 «Щоденник для батьків» 09.00, 20.00 Літаки ІІ-ї світової війни 10.00 Френк Сінатра, 4 ч. 11.15 Х/ф «Волга – Волга» 13.30, 17.15 Народжені вбивати 14.40, 18.10 Ікони тваринного світу 16.00 «Мелодія двох сердець», 2 частина 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. Петро Толочко, 1 частина 21.10 Френк Сінатра, 5 частина 22.15 Х/ф «Крижаний врожай» 00.00 «Вихідний, після опівночі» 01.00 Х/ф «Інша жінка» ТЕТ 06.00 Приколи на перерві 06.25, 09.30 Мульсеріал

«Маша і ведмідь»

06.50 Мульсеріал «Шоу

Гарфілда» 07.20 Мульсеріал «Лалалупси» 07.45 Мультик з Лунтіком 08.20 Мульсеріал «Черепашки мутанти ніндзя» 08.50 Мульсеріал «Тімон і Пумба» 09.15 М/ф «Сердиті пташки» 09.55 Мульсеріал «Пригоди капітана Врунгеля» 12.15 Х/ф «Операція «Слон» 14.10 Країна У 17.15, 19.05 Розсміши коміка 18.10, 22.50 Т/с «Світлофор» 20.00 Х/ф «Люди-Ікс 2» 22.20 6 кадрів 23.45 Х/ф «Хлопці з жіночого гуртожитку» 01.25 Между нами ТРК «УКРАЇНА» 06.40 Срібний апельсин 07.00, 19.00 Події 07.10 Т/c «Колір черем-

шини» 14.20 Т/c «Слід» 17.00, 19.40 Т/c «Сестра моя, любов» 21.40 Х/ф «Карусель» 23.40 Концерт В. Меладзе «Небеса» 01.20 Х/ф «Альпініст» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.30, 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 22.30, 00.30, 01.30 Час. Важливо 06.35, 07.10, 08.10, 22.35, 00.15 Бізнес-час 06.40, 18.10, 00.00 Місцевий час 06.55, 08.50, 00.55 Огляд преси 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 22.00, 01.00 Час новин 07.15, 08.15, 08.35, 16.35, 19.45, 22.40, 06.15 Тема/ Хроніка дня 07.25, 08.25, 11.50, 17.25, 22.50 Погода в Україні 07.40 Автопілот-новини 07.45, 18.20, 00.20, 06.20 Час спорту 07.55, 09.10, 13.10 Погода на курортах 08.45 Трансмісія-новини 08.55, 16.10 Погода у світі 09.35, 13.35, 14.35 5 елемент 10.10, 10.35, 11.15, 11.35, 12.15, 20.00, 01.15, 01.35, 06.00 Час. Підсумки дня 17.35 Не перший погляд 18.35 Тема/ Хроніка дня 19.00 Час новин, 1 блок 19.30 Час новин, 2 блок 21.40 Час-Тайм 22.10 Особливий погляд 00.35 Тема/Хроніка тижня

«Червоний гірник» №31 (21456)

www.girnyk.com.ua

Близнюки

НТН 08.20 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів – 4» 12.30 Т/с «Німець» 20.00 Х/ф «Міраж» 21.45 Х/ф «Стрілець» 00.15 Х/ф «Незвані» 01.50 Т/с «Закон і порядок». Відділ особливих справ – 11» К1 06.00 «Шеф-кухар» 06.30 «TOP SHOP» 07.30 Т/с «Моя прекрасна няня» 09.10 Мульсеріал «Смішарики» 09.40 Т/с «Всі жінки – відьми» 13.00 Т/с «Дикий ангел» 14.45, 19.20 «Орел і Решка» 15.40 Х/ф «Поліцейський з Беверлі-Хіллз 3» 17.25, 01.10 «Розсміши коміка» 18.20 «Звана вечеря» 20.20 «КВК-2014» 22.45 Х/ф «Голий пістолет» 00.15 «Велика різниця» 01.50 «Нічне життя» 11 КАНАЛ 06.20 Х/ф «Деннис-мучитель» 07.25 «Мой малыш» 07.55 Х/ф «Деннис-мучитель 2» 09.25 Т/с «Полосатое счастье» 13.50 М/ф «Планета сокровищ» 15.45 Х/ф «Васаби» 17.40 Х/ф «Индиана Джонс. В поисках утраченного ковчега» 19.30 «MEDICUS» 20.00 Х/ф «Индиана Джонс и Храм судьбы» 22.15 Х/ф «Невезучие» 00.05 Т/с «Счастливы вместе» 01.10 Т/с «Друзья» 01.30 Х/ф «Назад в СССР» К2 06.10, 07.40, 14.20, 19.45

М/фи

06.30 Телеторгівля 10.20 Дивовижний дизайн 11.35 5 ідей для дитячої 12.00 Дитяче меню 12.25, 16.00 Модний вирок 13.25, 17.00 Жіноча форма 15.10 Таємниці шеф-кухаря 17.50, 23.45 Док.серіал

«Своя правда»

18.50, 00.40 Док.серіал

«Леді на мільйон» 21.00 Х/ф «В країні жінок» 22.50 Правда про їжу 01.30 Х/ф «Листи до Джульєтти» «2+2» 06.00 М/фи 06.15 «Обережно, модерн!» 07.00 Т/с «Солдати-17» 09.00 Х/ф «Принцеса на бобах» 11.15 «Нове Шалене відео по-українські» 14.30 «Облом UA. Новий сезон» 17.00 Х/ф «Рись» 19.00 Т/с «По той бік вовків» 23.20 Х/ф «Матадор» 01.20 Х/ф «Лабіринт» ЕНТЕР-ФІЛЬМ 09.40 Х/ф «Добре сидимо» 11.05 Жарт за жартом 12.05 Т/с «Гордість і упередження» 17.55 Т/с «Королева Марго» ПЕРШИЙ КАНАЛ. УКРАЇНА 06.05 Х/ф «Золоте теля» 09.00, 11.00 Новини 09.10 «Доки всі вдома» 10.05 «Леонід Каневський.

Неперекладна гра слів» 11.15 Т/с «1001» 14.20 «Легендарні кінокомедії» 15.30, 17.15 «Велика різниця» 17.00 Вечірні новини 20.00 «Час» 20.20 «Сьогодні ввечері» 21.50 Х/ф «Неймовірні пригоди італійців у Росії» 23.30 Х/ф «Романс про закоханих» 01.45 Х/ф «Пропажа свідка»

рейс»

09.05 Х/ф «Вона не могла

інакше»

21.00 «Удар блискавки»

комеді 22.30 «Наркоз» трилер 00.10 «Імператорський клуб» драма TV1000 РОСІЙСЬКЕ КІНО

13.00, 19.00 Вісті 13.20, 01.20 Х/ф «Травневий

06.00 «Небесні ластівки»

15.10 «Криве дзеркало» 17.05 Ювілейний концерт

08.30 «Стиляги» муз.комеді 10.50 «Казка. Є» фентезі 12.30 «Завтра була війна»

дощ»

Юрія Антонова 19.35 Х/ф «Лікарка» 23.25 Х/ф «Я тебе ніколи не забуду» TBІ 06.00, 07.00 ЖИВЯком 06.30, 07.30 Приватні

новини

08.00, 01.35 Мисливці за

метеоритами

09.00, 16.30 Сталь і стиль 09.30 Універсальний

спортсмен

10.00, 17.00, 22.00, 00.35

TBіNews

11.00 Так як є 12.00, 15.00, 18.00, 21.00

Сьогодні

12.20 Стоп-кадр 13.20 Х/ф «Медовий місяць

Камілли»

15.30 DOUBLE ЯТЬ 16.00, 19.30 Окрема думка 19.00 Геофактор 20.00 Знак оклику! 23.00 Х/ф «Помилково

звинувачений»

ТВ ЦЕНТР 07.20 Православна енциклопеді 07.50 Х/ф «Маріямайстриня». 09.05 «Прості складнощі» 09.40 «Ласкаво просимо додому!» 10.30, 13.30, 20.00 Події 10.45 Док.фільм «Леонід Каневський. Безнадійний щасливчик». 11.35, 13.50 Х/ф «Кремінь». 15.50 Х/ф «Кремінь. Звільнення». 20.20 Док.фільм «Україна. Друга Громадянська?» 21.05 Т/с «Інспектор Лінлі». 23.00 Х/ф «Закохатися в наречену брата». 00.50 Док.фільм «Нюрнберзький процес. Вчора та завтра». RTVІ 06.00 «Особлива думка»,

«Економічні новини»

07.00 М/фи 08.00 «Вечірні новини з

Америки»

09.00, 17.00 Т/с «Секрет-

на служба Його Величності» 10.00, 21.00, 01.00 Т/с «Єрмолови» 11.00 Х/ф «Сициліанський захист» 13.00, 19.00 Т/с «Діти Арбата» 14.00, 20.00 Т/с «Дві долі» 15.00, 23.30 «Міські легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Голлівуд» 16.00, 18.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 18.08, 00.00 «Особлива думка» РЕН ТВ 07.40 Х/ф «Головний

калібр» 09.45 «Русский для коекакеров» Концерт М.Задорнова 12.50 Х/ф «Сестри» 14.30 Х/ф «Брат» 16.30 Х/ф «Брат 2» 19.00 Х/ф «Особливості національного полювання» 21.00 Х/ф «Особливості національної риболовлі» 23.00 Х/ф «Особливості національної політики» 00.30 Х/ф «Особливості підлідної ловлі» TV 1000 07.00 «Мої чорничні ночі»

мелодрама

08.50 «Ярмарок марнос-

лавства» трагікомеді 11.15 «Люди в чорному» комеді 13.00 «Люди в чорному 2» комеді 14.40 «Паралельні світи» фантастика 16.40 «Леді» біопік 19.00 «Перелом» детектив

муз.комеді

драма 14.10 «Міцний шлюб» мелодрама 16.00 «На гачку!» мелодрама 18.00 «Живи та пам’ятай» драма 20.00 «Самка» комеді 21.30 «Гагарін: Перший у космосі» біопік 23.30 «Диво» драма 01.40 «Духless» драма TV XXI fіlm 09.00, 17.00, 01.00 «Сніги Кіліманджаро». Бойовик. 11.05, 19.05 «Голоси». Драма. 13.00, 21.00 «Королі рулетки». Бойовик. 14.45, 22.45, 06.45 «Проповідник з кулеметом». Бойовик. НАШЕ КІНО 06.30, 12.30 «Цирк» 08.30, 14.30 «Вершник без голови» 10.30, 16.30 «Це було в Пенькові» 18.30, 00.30 «Весілля» 19.40 Програма «Плюс кіно» 20.30 «І знову Аніскін» 23.55 «Фа мінор» 01.40 «Хірургія» ДИТЯЧИЙ СВІТ 06.30, 12.30, 18.30

Мульсеріал «Останній з могікан». 07.00, 13.00, 19.00 «Уроки тітоньки Сови». «Арифметика-маля». 6+ М/ф «Найбільший друг». 0+ «Без цього не можна». 0+ «Будь здоровий, зелений ліс!». 08.00, 14.00 Х/ф «Останнє літо дитинства». 09.05, 15.05 Мульсеріал «Три жабеняти». 0+ М/ф «Три новели». 6+ «Жирафа і окуляри». 6+ «Ми з Джеком». 6+ «Весела карусель» №2. 10.00, 16.00 Мульсеріал «Легенда про сплячу красуню». 12+ М/ф «Гунан-батор». 6+ Мультфільм «Чудеса в решеті». 11.00, 17.00 Х/ф «Марьямайстриня». 6+ М/ф «Цапеня». DISCOVERY CHANNEL 06.40 Как это устроено?.

С. 12

07.10 Как это сделано?. С. 8 07.35 Отпетые риелторы.

Ну и вонь!

08.05 Отпетые риелторы.

Улей

08.30 Top Gear. С. 6 09.25 Переломный мо-

мент. С. 2

10.20 Эверест. За гранью

возможного. К вершине

11.15 Махинаторы. Уни-

версал VW T2

12.10 Пятая передача. С. 8 12.35 Багажные войны.

Дурная кровь

13.05 Багажные войны.

Пустышка 13.30 Багажные войны. Госпожа Удача 14.00 Багажные войны. Взрывная волна 14.25 Багажные войны. Схватка а-ля Тайсон 14.55 Багажные войны. Дело космического масштаба 15.20 Багажные войны. Двуличие 15.50 Багажные войны. Блестящие стволы 16.15 Багажные войны. С. 9 16.45 Багажные войны. С. 10 17.10 Багажные войны. Клад мировой войны 17.40 Багажные войны. С. 12 18.05 Как это сделано?. С. 9 18.35 Как это устроено?. С. 13 19.00 Пятерка лучших. Гигантские самолеты 20.00 Невероятный небоскреб. С. 2

Четвер, 24 квітня 2014 року

21.00 Крупнейший в мире

корабль. Огромный корпус 22.00 Не пытайтесь повторить. Короли беспредела 22.55 Эверест. За гранью возможного. В зону смерти 23.50 Настоящие аферисты. С. 3 00.15 Настоящие аферисты. С. 4 00.40 Молниеносные катастрофы. С. 28 01.05 Что у вас в гараже?. Криминальная история про мотоцикл 01.30 Что у вас в гараже?. 100-летний Харлей 01.55 Американский чоппер. Бурные воды ANIMAL PLANET (KIEV) 07.00, 11.55 Pай для

шимпанзе. Выходной Жозефины 07.25 Детеныши животных. Первые шаги. 08.15 Дикая Франция. Сокровища глубин 09.10, 09.35 Дикая Жизнь с Тимом Фолкнером. 10.05, 14.40 Человек, гепард, природа. 11.00 Территория животных. С ангелом на плече 12.20, 06.35 Стив Ирвин. В защиту дикой природы. 12.50 Ветеринарная клиника. Специальный выпуск 13.45 Приключения Остина Стивенса. Последняя змея 15.30 Адская кошка. Где тот, кто сказал мяу? 16.30 Чудеса Голубой планеты. Азия 17.25 Симпатичные котята и щенки. 18.20 Плохой пёс. Ловкие зверюшки и вредные питомцы 19.15, 22.00 Аквариумный бизнес. Кататься — так вместе 20.10, 22.55 Дома на деревьях. Двадцатитонное ранчо на дереве 21.05, 21.35 Человек и львы. История одного сафари. 23.50 Полиция Феникса. Отдел по защите животных. Ошейник-удавка 00.45 Монстры внутри меня. Плотоядные монстры 01.35 Дикие и опасные. Нападение слона MAXXI-TV 06.35, 19.25 Йога 07.20 «Дитячий час» 08.05 «Скинемо зайве» 08.30, 20.15 «Все про все» 08.50, 23.10 MaxxіМузика 09.00, 14.35 «В ритмі танцю.

Zumba» 09.30 «Справа смаку» 10.20 Телемагазин «Коштовна крамничка» 11.50 Фестиваль ТВ – Старт 12.50 Т/с «Тимчасово доступний» 13.50 «КіноМаксі» 15.15 Ювелірочка 20.00 Вечірній мультик 20.30 «Розкішні маєтки» 21.05 «Путівник вихідного дня» 21.45 «Пізнай світ» 22.20 «Ukraіnіan Fashіon Week» NATІONAL CHANNEL

20.00, 00.00 «Космос:

Простір і час: Вік Землі» 21.00, 01.00 «Космос: Простір і час: Сестри Сонця» 22.00 «Дикий тунець: Знову в бій» 23.00 «Розслідування авіакатастроф: Катастрофа при посадці» VIASAT HISTORY 07.00, 18.10 Д/ф «Великое

железнодорожное путешествие по Европе» 08.10, 17.00 Д/ф «Команда времени» 09.05, 01.10 Д/ф «Тайная война» 10.00, 16.00 Д/ф «Дневник Рутки» 11.10, 19.20, 20.10 Д/ф «Музейные тайны» 12.00 Д/ф «Точность и погрешность измерений» 13.10, 23.20, 06.00 Д/ф «Внутренняя рыба» 14.00, 14.30 Д/ф «Легенды Исландии» U 15.00 Д/ф «Мифы и правда о Карле Великом» 21.00 Д/ф «Скрытые угрозы викторианской эпохи» 22.10 Д/ф «Императрицы Древнего Рима» 00.20 Д/ф «Короли Хорватии» ТЕЛЕКЛУБ 20.00 Т/с «Вулиці розбитих

ліхтарів. Нові пригоди ментів» 21.00 Т/с «Зрадник» 22.00 Т/с «Час Синдбада» 23.00 Т/с «Штрафбат» 00.00 Т/с «Побічні докази» 01.00 Т/с «Аеропорт» VIASAT EXPLORER 06.20, 12.45, 00.30 Д/ф

«Экстремальная Южная Африка» 07.15 Д/ф «Машины с того света» 08.10, 01.25 Д/ф «Мотороморфозы» 09.05, 09.30, 14.35, 15.00 Д/ф «Большие переезды» 10.00, 10.25, 13.40, 14.05, 17.15, 17.40, 22.40, 23.05 «Как это устроено?» 11.05, 15.35 Д/ф «В поисках дикарей» 11.55, 16.25 Д/ф «Путешествие в экстрим» 18.05, 18.30, 21.45, 22.10 Д/ф «Дорожные гиганты» 19.05 Д/ф «Ржавые тачки на прокачку» 20.00, 20.25 Д/ф «Охотниксобиратель» 20.55, 23.35 Д/ф «Непобедимый воин» РОСІЙСЬКИЙ ІЛЮЗІОН 00.55 Х/ф «Не скажу» 06.05 Х/ф «Весілля» 08.10, 08.50 Х/ф «Іронія

удачі» 09.45 Х/ф «Мрія» 11.45 Х/ф «ХЕЛП МІ (Хлопець за викликом)» 13.15 Х/ф «Здрастуйте, я ваша тітонька!» 15.00 Х/ф «Дикунка» 16.45 Х/ф «Гра» 18.25 Х/ф «Батьки й діди» 19.50 Х/ф «Спека» 21.30 Х/ф «Чоловік у будинку» 23.00 Х/ф «Майстер Сходу» НОСТАЛЬГІЯ 06.00 «Можливо все» 06.40 Х/ф «Найкращий шлях

СПОРТ 2 06.10 Футбол. Чемпіонат

Нідерландів. Ередивізіє. Феєнорд – Камбюр 07.55 Теніс АТР. Open Sud de France, Montpellіer. Франція. 1/4 фіналу. Монфілс – Істомін 09.10, 15.50, 23.00 Англія. Огляд Футбольної ліги 09.35 Футбол. Англія. Sky Bet Champіonshіp. Бернлі – Іпсвіч 11.20, 18.00 Футбол. Чемпіонат Бельгії. Огляд 12.20 Баскетбол. Єдина Ліга ВТБ. Плей-офф. 1/8 фіналу. 1-й матч. Астана – Нижній Новгород 13.55, 22.30 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Огляд туру 14.20, 01.20 Теніс АТР. Open Sud de France, Montpellіer. Франція. 1/2 фіналу. Монфілс – Ніємінен 16.15 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Амкар – ЦСКА 19.00 Баскетбол. Суперліга України. Плей-офф. 1/2 фіналу. Азовмаш – Будівельник 20.45 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Ростов – Динамо 23.30 Футбол. Чемпіонат Бельгії. ТOP-6. Плейофф. Стандард – Зульте Варегем EUROSPORT 09.30, 00.00 Теніс. Матс

пойнт. Журнал.

10.00, 12.00, 16.30, 21.00,

01.30 Снукер. Чемпіонат світу в Шеффілді. 1/2 фіналу. 15.00 Велоспорт. Тур Туреччини. Етап 6. 19.30 Кінний спорт. Час перегонів. Сідней. Журнал. 19.45 Кінний спорт. Кубок націй FEI. Люммен. 00.30 Оце так!!! Квітневий спецвипуск. ТК «ФУТБОЛ 1» 06.00 МЮ – Норвіч.

Чемпіонат Англії

08.00, 16.00 Арсенал – Нью-

лий ЧАС»

10.00, 15.40, 22.30 Футбол

08.00, 14.00, 20.00 «Мину-

07.00 «Таємниці

09.00, 15.00 «Народжені в

гуансійських печер» 08.00, 13.00 «Дикий тунець: Битва за кльов» 09.00, 14.00 «Дикий тунець: Місія: Улов!» 10.00 «Природжений байкер: Шукач скарбів» 11.00 «Природжений байкер: Коп на день» 12.00 «Старателі: Поза зоною доступу» 12.30 «Старателі: Золота жила» 15.00 «Загублений рай Африки» 16.00 «Полювання на мисливця: Чорна смерть» 17.00 «Брати по зброї: Перший контакт» 18.00 «Тюремні труднощі: Любов за ґратами» 19.00 «Захоплююча наука: На шматки» 19.30 «Захоплююча наука: Точка розламу»

Бельгії. ТOP-6. Плейофф. Андерлехт – Стандард 09.35 Баскетбол. Єдина Ліга ВТБ. Плей-офф. 1/8 фіналу. 1-й матч. Астана – Нижній Новгород 11.20, 16.50 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Огляд 12.20, 21.00, 01.10 Англія. Огляд Футбольної ліги 12.50 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Амкар – ЦСКА. LIVE 17.50 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Ростов – Динамо. LIVE 20.00 Футбол. Чемпіонат Бельгії. Огляд 21.30 Футбол. Чемпіонат Бельгії. ТOP-6. Плейофф. Стандард – Зульте Варегем. LIVE 23.25 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Амкар – ЦСКА 01.40 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Фейєнорд – Камбюр

нашого життя» 1 с.

06.00 «Риби-монстри:

Камчатський улов»

07.50 Футбол. Чемпіонат

СРСР» 10.00, 16.00 «Салют, фестиваль!» 11.00 «Першотравневий святковий концерт в Останкіно» 12.00 «Співає Карел Готт» 12.40 Х/ф «Найкращий шлях нашого життя» 2 с. 17.00 «У світі тварин» 18.05 «Нью-Йорк, НьюЙорк» 18.40 Х/ф «Найкращий шлях нашого життя» 3 с. 21.00 «Колба часу» 22.00 «Кінопанорама» 23.00 «Заспіваймо, друзі!» 00.20 Х/ф «Джамайка» 2 с. 01.40 «На добраніч, малюки!» СПОРТ 1 06.05, 14.50 Футбол. Росія.

Прем’єр-Ліга. ЦСКА – Рубін

касл. Чемпіонат Англії NEWS. LIVE

10.30 Челсі – Атлетико. 1/2

фіналу. Ліга Чемпіонів

12.25 Чемпіонат Бразилії.

Огляд туру

13.00 Ювентус – Бенфіка.

1/2 фіналу Ліга Європи

15.00 Ліга Європи. Огляд

матчів. Прем’єра

18.00 Світ прем’єр Ліги.

Прем’єра

18.35 Історії чемпіонату

Англії. 1 с.

18.40 ТОП матч 18.55, 21.25 Футбол LIVE 19.25 LIVE. Шахтар –

Іллічівець. Чемпіонат України 22.00 Чемпіонат Італії. Передмова до туру. Прем’єра 22.55 «Моя гра» А. Воробей 23.35 Севастополь – Зоря. Чемпіонат України 01.35 Чемпіонат Іспанії. Передмова до туру


«Червоний гірник» №31 (21456)

Субота, 3 травня Cхід 5.28 Захід 20.01 Світловий день 14.33

УТ-1 06.00, 11.35, 14.55, 18.45, 21.45, 22.45, 23.55 Погода 06.05, 23.00 Від першої особи 06.35 На слуху 07.00 Шустер LIVE 11.40 Армія 11.50 Православний вісник 12.25, 15.00, 19.30 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 13.55 Моменти життя 16.40 Театральні сезони 17.55 В гостях у Д.Гордона 19.00 Український акцент 21.00, 01.20 Підсумки дня 21.35, 01.50 Головний аргумент 21.50 Українська пісня 22.50 Мегалот 22.55 Суперлото, Трійка, Кено 23.30 Країна on lіne 00.00 Х/ф «17 миттєвостей весни». 6 с. КАНАЛ «1+1» 06.15, 19.30 ТСН: ТСН 07.00 «Хто там?» 08.05, 08.30 Мульсеріал «Гуфі та його команда» 08.55 «Світське життя» 10.05, 11.15, 12.20, 13.25 Т/с «Свати – 6» 14.30 «Вечірній Київ – 2014» 16.25 «Вечірній квартал» 18.30 «Розсміши коміка – 5» 20.15 «Українські сенсації. Войны Кремля в Осетии и в Абхазии» 21.20 «Вечірній квартал 2014» 23.20 Х/ф «Ларрі Краун» 01.10 Х/ф «Вавилон» IНТЕР

07.15 «Школа доктора

Комаровського. Невідкладна допомога» 07.50 «Школа доктора Комаровського» 08.20 Док.фільм «Конкретний приклад» 09.15 Док.фільм «Пліснява» 11.00 Програма «Обережно:) Діти!» 12.10 Т/с «Інша сім’я» 16.05 «Міжнародний фестиваль гумору «Юрмала 2013» 18.00, 20.35 Т/с «Пташка у клітці» 20.00 «Подробиці» 22.30 Х/ф «Про нього» 00.15 Х/ф «Поліцейський із Беверлі-Хіллз 3» ICTV

06.05 Факти 06.45 Світанок 08.30 Х/ф «Пригоди Плуто

Неша»

10.30 Зірка YouTube 11.35 Дача 12.00, 13.15, 20.05 Т/с

«Військова розвідка»

12.45 Факти. День 18.45 Факти. Вечір 19.15 Надзвичайні новини.

Підсумки 22.05 Х/ф «Тринадцятий воїн» 00.05 Х/ф «Соломон Кейн» 01.50 Х/ф «Смертельна зброя»

НОВИЙ КАНАЛ 06.25 Мульсеріал «Дак Доджерс» 07.30, 10.00 Ревізор 12.50 Страсті за Ревізором 14.10 М/ф «У пошуках Немо» 16.10 Х/ф «Таксі 3» 18.00 Х/ф «Індіана Джонс і Храм долі» 20.20 Х/ф «Індіана Джонс і останній хрестовий похід» 23.00 Педан-Притула Шоу 01.00 Х/ф «Кремінь» СТБ 06.30 Х/ф «Балада про відважного лицаря Айвенго» 08.05 «Караоке на Майдані» 09.00 «Все буде смачно!» 10.00 «Кохана, ми вбиваємо дітей» 12.00 «Холостяк – 4» 16.55 «Хата на тата» 19.00 «Україна має талант!-6» 21.20 «Таємниці Мастершефу. Незламний велетень» 22.25 «Україна має талант!-6» Підсумки голосування» 22.55 «Детектор брехні – 5» 00.00 Х/ф «Молода дружина» 01.50 Х/ф «Китайський

РТР-ПЛАНЕТА (СНД) 06.25, 07.15 Х/ф «Береги

Схід 8.44 Захід 00.26 4-й місячний день

сервіз» ТОНІС 06.00 Х/ф «Підкидьок» 07.10 «Кумири» 07.25 «Будь в курсі!» 09.00, 20.00 Літаки ІІ-ї світової війни 10.00 «Світські хроніки» 10.50 Х/ф «Стріли Робін Гуда» 13.15 За сім морів 14.00 Народжені вбивати 15.15 Ікони тваринного світу 16.00 «Мелодія двох сердець», 3 частина 17.00 «Ронін. Ток-шоу з Дмитром Видріним» 17.50 Дикі кішки Трента Барклі 18.45 «Цивілізація Incognіta» 18.55 «Погода» 19.00 Місцями дикої природи 21.10 Ріхард Зорге і його дружина 22.00 «Секрети закулісся з Олександром Ржавським» 22.30 Х/ф «Підстава (КішкиМишки)» 00.00 «Вихідний, після опівночі» 01.00 Х/ф «Венеціанський каприз» ТЕТ

06.00 Х/ф «В пошуках

капітана Гранта»

07.30 Байдиківка 08.30 Мульсеріал

«Смішарики. Пін-код» 09.00 Мультик з Лунтіком 09.40 Мульсеріал «Дашадослідниця» 10.05 Мульсеріал «Вперед, Дієґо, вперед!» 10.35 М/ф «Біонікл 3: У павутині тіней» 11.50 Х/ф «Хоробрий кравчик» 12.55 М/ф «Роботи» 14.25 Панянка-селянка 16.05 Х/ф «Чорний лицар» 17.50 Х/ф «Люди-Ікс 2» 20.05 Віталька 21.00 Розсміши коміка 22.45 Бульдог шоу. Краще 23.40 Т/с «Ходячі мерці» 01.20 Х/ф «Зять» ТРК «УКРАЇНА» 06.30 Срібний апельсин 07.00, 19.00 Події 07.15, 09.00 Т/c «Інтерни» 10.00 Один за сто годин 11.00 Х/ф «Карусель» 13.00, 23.40 Х/ф «Причал любові та надії» 17.00, 19.40 Т/c «Сестра моя, любов» 21.40 Х/ф «Копи з Перетопа» 5 ТЕЛЕКАНАЛ

06.30, 07.30, 08.30, 09.30,

10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30, 23.30, 00.30, 01.35 Час. Важливо 06.35, 18.10, 00.00 Місцевий час 06.45, 07.10, 08.15, 18.25, 23.45, 00.20, 06.20 Час спорту 06.50, 14.50, 18.35, 19.15, 20.20, 22.00, 22.35, 01.15 Тема/Хроніка тижня 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 23.00, 01.00, 06.00 Час новин 07.15, 14.10, 17.10, 19.25 Погода в Україні 07.20, 08.25, 22.25, 23.20, 00.15 Бізнес-час 07.35 180 градусів 08.10, 13.25, 16.10, 17.25, 00.55 Погода на курортах 08.20, 01.55 Погода у світі 08.35 Не перший погляд 09.10 Мотор 09.35 Укравтоконтинент 10.35 Новинометр 11.10 Трансмісія 11.35 Автопілот-тест 11.45, 23.35 Історія успіху 12.10 Зооакадемія 12.35 Інтелект.ua 13.10 Драйв 13.35 Вперед, на Олімп! 14.35 Гра долі 15.35 Кіно з Яніною Соколовою 16.35 Арсенал 17.15 Міграційний вектор 17.35 Феєрія мандрів 19.35 Машина часу 20.35, 01.40 В кабінетах 21.10, 00.35 Велика політика 21.35 Вікно в Америку 06.15 Огляд преси

Телебачення 17

www.girnyk.com.ua

Четвер, 24 квітня 2014 року

Рак

НТН 06.35 Х/ф «Женя, Женєчка та «катюша» 08.00 Х/ф «Смугастий рейс» 09.45 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів – 4» 13.45 «Правда життя. Професія кухар» 14.20 «Переломні 80-ті» 15.10 «Що робити?» 16.10 Х/ф «Джек Хантер: прокляття гробниці Ехнатона» 18.00 «Випадковий свідок» 19.00 Т/с «Каменська – 2» 23.00 Т/с «Повернути на дослідування» К1 06.00 «Шеф-кухар» 06.30 «TOP SHOP» 07.30 «М/фи» 08.40 Мульсеріал «Смішарики» 09.45 М/ф «Лісова братва» 11.10 Х/ф «Поліцейський з Беверлі-Хіллз 2» 13.00 Х/ф «Поліцейський з Беверлі-Хіллз 3» 15.00 «Орел і Решка. СРСР» 16.50 «Орел і Решка. Шопінг» 17.50 Х/ф «Без вини винний» 19.20 Х/ф «Голий пістолет» 21.00 Х/ф «Голий пістолет 2 1/2» 22.45 Х/ф «Голий пістолет 33 1/3» 00.00 Х/ф «Весільна вечірка» 01.40 Х/ф «Білявка з амбіціями» 11 КАНАЛ

06.25 М/с «Дак Доджерс» 07.30, 12.20 Ревизор 09.00 «Мой малыш» 09.30 «Променад» 10.00 «Перевоплощение» 10.50 «Просто собака» 11.20 «Явления природы» 11.50 «MEDICUS» 12.50 Страсти по Ревизору 14.10 М/ф «В поисках Немо» 16.10 Х/ф «Такси 3» 18.00 Х/ф «Индиана Джонс

и Храм судьбы»

20.20 Х/ф «Индиана Джонс

и последний крестовый поход» 23.00 Педан-Притула Шоу 01.00 Х/ф «Кремень» К2

06.10, 07.40, 14.20, 19.45

М/фи

06.30 Телеторгівля 10.20 Дивовижний дизайн 11.35 5 ідей для дитячої 12.00 Дитяче меню 12.25, 16.00 Модний вирок 13.25, 17.00 Жіноча форма 15.10 Таємниці шеф-кухаря 17.50, 23.45 Док.серіал

«Своя правда»

18.50, 00.40 Док.серіал

«Леді на мільйон»

21.00 Х/ф «Любий Джон» 22.50 Правда про їжу 01.30 Х/ф «В країні жінок»

«2+2» 06.00 М/фи 06.15 «Обережно, модерн!» 07.15 «Нове Шалене відео по-українські» 09.00 «Облом UA. Новий сезон» 10.00 Т/с «Таємна стража» 22.00 Х/ф «Поцілунок метелика» 00.00 Х/ф «Афганські лицарі» ЕНТЕР-ФІЛЬМ 09.35 Х/ф «Острів скарбів» 11.10 Жарт за жартом 12.10 Т/с «Захист проти» 18.50 Т/с «Взяти Тарантіну» 01.30 Бійцівський клуб ПЕРШИЙ КАНАЛ. УКРАЇНА 06.00 Х/ф «Орел і решка» 07.25 «Грай, гармонь

улюблена!» 08.00 «Розумниці й розумники» 08.45 «Слово пастиря» 09.00, 11.00 Новини 09.10 «Доки всі вдома» 09.50 «Смешарики. Нові пригоди» 10.05 «Донатас Баніоніс. Оксамитовий сезон» 11.15, 17.15 Х/ф «Рідка група крові» 17.00 Вечірні новини 18.25 Х/ф «Афоня» 20.00 «Час» 20.20 «Сьогодні ввечері» 21.50 Х/ф «Безіменна зірка» 00.00 Х/ф «Подорож мсьє Перрішона» 01.20 Х/ф «Попереднє розслідування»

любові» 07.00, 10.00, 13.00, 19.00 Вісті 08.25 М/фи 08.45 «Планета собак» 09.15 «Суботник» 10.10, 13.20 Місцевий час. Вісті-Москва 10.25 «Шлях додому» 11.10 Х/ф «Чекатимемо, повертайся» 13.30 «Доля поета. Лебєдєв-Кумач» 14.20 «Городок». Дайджест 14.50 «Суботній вечір» 17.00 «Юрмала» 19.35 Х/ф «Акула» 23.25 Х/ф «Мільйонер» 01.30 Х/ф «Готель для Попелюшки» TBІ 06.00 ЖИВЯком 06.30, 10.30 Приватні

новини

07.00, 10.00, 12.25, 15.30,

17.00, 21.00, 01.00 TBіNews 08.00 Мисливці за метеоритами 09.00, 16.30 Сталь і стиль 11.00 Так як є 12.00, 15.00, 18.00 Сьогодні 13.00 Стоп-кадр 14.00 World Storіes. Міжнародні кореспонденти 14.30, 16.00, 19.30 Окрема думка 19.00 DOUBLE ЯТЬ 20.00 Сьогодні про головне 22.00 Зелена лампа 23.00 Х/ф «Кохання у повітрі» ТВ ЦЕНТР 06.40 Х/ф «Хоттабич» 08.10 Х/ф «Дозвольте тебе поцілувати». 10.00, 10.45 Х/ф «Дозвольте тебе поцілувати... знову». 10.30, 13.30, 20.00 Події 12.30, 13.45 Х/ф «Дозвольте тебе поцілувати... на весіллі». 14.35 Х/ф «Каблучка з бірюзою». 18.05 Х/ф «Сибіряк». 20.20 Т/с «Отець Браун». 22.10 «Тимчасово доступний». Сергій Мінаєв. 23.15 Х/ф «Тато напрокат». RTVІ 06.00 Х/ф «Кільця Альман-

зора» 07.00, 09.00 М/фи 08.00 «Вечірні новини з Америки» 10.00, 01.30 Х/ф «Смугастий рейс» 11.30 «Живе слово» 12.00 «У Нью-Йорку з В.Топаллером» 13.00, 00.30 «Артнавігатор» 13.30 «Російський акцент» 14.00, 21.00 Х/ф «Під небом Верони» 16.00, 01.00 «Міські легенди» 16.30 «Росіянин ін.яз.» «Фінляндія» 17.00 «Луна тижня» 17.30 «Американський лікнеп» «Американські письменники» 18.00, 23.30 Док.фільм «Далеко-далече» 19.00 «Наразі у світі» 19.30 «Німеччина за тиждень» 20.00 «Ізраїль за тиждень» 23.00 «Російський акцент» «Центральний парк» РЕН ТВ 07.30 Т/с «Завдання

особливої важливості. Операція «Тайфун» 11.10 Х/ф «Особливості національного полювання» 13.00 Х/ф «Особливості національної риболовлі» 15.00 Х/ф «Особливості національної політики» 16.45 «Не дай себе опокемонити!» Концерт М.Задорнова 18.30 Х/ф «Тайський вояж Степанича» 20.30 Х/ф «Іспанський вояж Степанича» 22.10 Х/ф «Мексиканський вояж Степанича» 23.50 Х/ф «На море!» TV 1000 07.00 «Люди в чорному»

комеді 08.45 «Люди в чорному 2» комеді 10.30 «Леді» біопік 12.50 «Наркоз» трилер 14.30 «Сутінки» фентезі 16.45 «Сутінки. Сага. Молодик» фентезі

19.00 «Сутінки. Сага. Зать-

марення» фентезі 21.10 «Сутінки. Сага. Світанок: Частина 1» фентезі 23.15 «Сутінки. Сага. Світанок: Частина 2» фентезі 01.30 «Вже хто б говорив 3» комеді

TV1000 РОСІЙСЬКЕ КІНО 06.00 «Завтра була війна» драма 07.40 «Підпоручик Ромашовъ» драма 10.10 «Про Федотастрільця, хороброго молодця» м/ф 11.40 «На початку славних справ» драма 14.20 «Самка» комеді 15.50 «Про що говорять чоловіки» комеді 17.40 «Легенда №17» біопік 20.00 «Духless» драма 22.00 «На гачку!» мелодрама 23.40 «Дівчина і смерть» драма 01.50 «Повний контакт» комеді TV XXI FІLM 09.00, 17.00, 01.00

«Божевільний спецназ». Комедія. 10.40, 18.40 «Королева і кардинал» (3 с). Драма. 11.40, 19.40 «Манон Леско». Мелодрама. 13.20, 21.20 «Кілери». Бойовик. 15.05, 23.05, 07.05 «Татусь». Драма. НАШЕ КІНО 06.30, 12.30 «Весілля» 07.40, 13.40 «Хірургія» 08.30, 14.30 «І знову

Аніскін»

11.55, 17.55 «Фа мінор» 18.30, 00.30 «Викрадення

«Савойї»

20.30 «Солом’яний капе-

люшок»

22.50 «Мама вийшла заміж»

ДИТЯЧИЙ СВІТ 06.30, 12.30, 18.30

Мульсеріал «Останній з могікан». 07.00, 13.00, 19.00 «Уроки тітоньки Сови». «Весела новорічна подорож». 6+ М/ф «Дід Мороз і сірий вовк». 0+ «Подарунок для самого слабкого». 0+ «Казка про лінь». 08.00, 14.00 Х/ф «Останнє літо дитинства». 09.05, 15.05 Мульсеріал «Лютий Бамбр». 0+ М/ф «Обережно, щука!». 0+ «Сніговик-поштовик». 10.00, 16.00 Мульсеріал «Легенда про сплячу красуню». 12+ М/ф «Чудесний сад». 6+ Мультфільм «Це що за птах?». 11.00, 17.00 Х/ф «Чорна курка, або Підземні жителі». 12+ М/ф «Алло! Вас чую!». DISCOVERY CHANNEL 06.15, 11.40 Быстрые и громкие. С. 18 07.10, 00.40 Голые и напуганные. С. 4 08.05, 15.20 Золотая лихорадка. С. 16 09.00 Ликвидатор. Вожак теряет хватку? 09.25 Ликвидатор. Нет покоя нечестивцам 09.50 Битвы за контейнеры. С. 9 10.20 Битвы за контейнеры. С. 10 10.45 Охотники за складами. С. 12 11.15 Охотники за складами. С. 13 12.35 Коллекционеры авто. Чистокровный американский маслкар 13.30 Махинаторы. Citroen 2CV 14.25 Круче не придумаешь. Мировое турне. С. 11 14.55 Круче не придумаешь. Мировое турне. С. 12 16.15, 01.30 Золото льдов. С. 2 17.10 Реальные дальнобойщики. С. 5 18.05 Выживание без купюр. Борнео 19.00 Игра камней. Авантюра на миллион 20.00 Федеральная полиция Австралии. С. 7 20.30 Федеральная полиция Австралии. С. 8 21.00 Мафия районов. С. 4 22.00 Невероятный небоскреб. С. 2

22.55 Крупнейший в мире

корабль. Огромный корпус 23.50 Пятерка лучших. Гигантские самолеты

ANIMAL PLANET (KIEV) 07.00 Стив Ирвин. В защиту

дикой природы.

07.25 Адская кошка. Сосе-

ди из преисподней

08.15 Симпатичные котята

и щенки. Пух и перья

09.10 Укротители алли-

гаторов. Любовь с первого укуса 10.05 Укротитель по вызову. Безбилетники в дикой природе 10.30 Братья по трясине. Непримерное поведение 11.00, 18.20 Аквариумный бизнес. Хорошая карма 11.55 Дома на деревьях. Двадцатитонное ранчо на дереве 12.50, 13.45, 14.40 Герои из мира животных. 15.35, 16.30, 17.25 Животные-экстремалы. 19.15, 22.00 Моя дикая привязанность. Тюлень, вернувшийся домой 20.10, 22.55 Детеныши животных. Первые шаги. 21.05, 00.45 Челюсти возвращаются – гигансткие белые снова дома 23.50 Дикие и опасные. Кошмар и чудо 01.35 Отдел защиты животных – Южная Африка. 06.35 SOS дикой природы. 3 с. MAXXI-TV 06.40, 08.20, 14.40, 23.20 MaxxіМузика 07.50, 13.05 «Славетні жінки» 07.55 «Скинемо зайве» 09.00, 18.55 Йога 09.45 «Розкішні маєтки» 10.20, 13.00, 19.30 «Все про все» 10.25 «Путівник вихідного дня» 11.05 Кухня на шпильках 11.55 «Дитячий час» 13.15 «Славетні чоловіки» 13.35 «Час краси» 14.15 «В ритмі танцю. Zumba» 15.10 «Жіночі відвертості» 15.45 Ювелірочка 19.55 Вечірній мультик 20.15 Х/ф «Життя, як катастрофа» 22.10 Телемагазин «Коштовна крамничка» NATІONAL CHANNEL 06.00 «Найскладніший у світі ремонт: Реанімація літаків» 07.00 «З погляду науки: Магнітне поле Землі» 08.00 «З погляду науки: Загибель Землі» 09.00 «Ігри розуму: Головне – перемогти» 09.30 «Ігри розуму: Вір власним своїм» 10.00 «Захоплююча наука: Екстремальна температура» 10.30 «Захоплююча наука: На лінії вогню» 11.00 «Космос: Простір і час: Стоючи на Чумацькому Шляху» 12.00 «Суперспоруди Третього рейха: Атлантичний вал» 13.00 «Апокаліпсис: Друга світова війна: Розв’язання війни» 14.00 «Приборкати дракона» 15.00 «Жінка, вихована мавпами» 16.00 «Старателі: Полювання розпочато» 16.30 «Старателі: Небезпечна жила» 17.00 «Природжений байкер: Британське вторгнення» 18.00 «Природжений байкер: Повість про два Харлеї» 19.00 «Спіймати сома: Велика риба – великі гроші» 20.00, 00.00 «Дикий тунець: Місія: Улов!» 21.00, 01.00 «Дикий тунець: Не та широта» 22.00 «Заборони: Синдром Плюшкіна» 23.00 «Заборони: Дивовижна любов» VIASAT HISTORY

07.00 Д/ф «Храмовая гора» 08.00, 18.00 Д/ф «Команда

времени»

09.00, 10.10 Д/ф «Ферма в

годы войны»

11.20 Д/ф «Тайны про-

шлого»

12.20, 13.30 Д/ф «Великое

железнодорожное путешествие по Европе»

14.40 Д/ф «Музейные

тайны» 15.40, 16.50 Д/ф «Страсти по Толстому» 19.00 Д/ф «Внутренняя рыба» 20.00 Д/ф «Мифы и правда о Карле Великом» 21.00 Д/ф «Запретная история» 22.00, 23.00 Д/ф «Короли Хорватии» 00.00, 06.00 Д/ф «Капхёнская битва» 01.00 Д/ф «История американских индейцев: Текумсе» ТЕЛЕКЛУБ

20.00 Т/с «Вулиці розбитих

ліхтарів. Нові пригоди ментів» 21.00 Т/с «Зрадник» 22.00 Т/с «Час Синдбада» 23.00 Т/с «Штрафбат» 00.00 Т/с «Побічні докази» 01.00 Т/с «Аеропорт» VIASAT EXPLORER

06.35 Д/ф «Экстремальная

Южная Африка»

07.25, 07.50 Д/ф «Большие

переезды»

08.15, 08.40, 09.10, 09.40

Д/ф «Дорожные гиганты»

10.10 Д/ф «В поисках

дикарей»

11.00 Д/ф «Машины с того

света»

11.45, 17.10 Д/ф «Ржавые

тачки на прокачку»

12.40 Д/ф «Честолюбивые

замыслы Джеймса Мэя»

13.45 Д/ф «Машины с того

света»

14.30, 14.55, 15.20, 15.45,

18.05, 18.30 «Как это устроено?» 16.15 Д/ф «Береговая охрана Аляски» 19.00, 01.15 Д/ф «Через тернии к звездам» 19.55 Д/ф «Орудия смерти» 20.55, 21.45, 23.30, 00.20 Д/ф «Непобедимый воин» 22.35, 23.00 Д/ф «Охотниксобиратель» РОСІЙСЬКИЙ ІЛЮЗІОН

00.25 Х/ф «Па» 01.55 Х/ф «Весілля» 07.25 Х/ф «ХЕЛП МІ (Хло-

пець за викликом)»

08.55 Х/ф «Здрастуйте, я

ваша тітонька!»

10.40 Х/ф «Дикунка» 12.25 Х/ф «Гра» 14.00 Х/ф «Батьки й діди» 15.30 Х/ф «Спека» 17.10 Х/ф «Чоловік у

будинку»

18.40 Х/ф «Два дні чудес» 19.50 Х/ф «Гра уяви» 21.05 Х/ф «Стиляги» 23.20 Х/ф «Скажи Лео»

НОСТАЛЬГІЯ

06.00 «Співає Карел Готт» 06.40 Х/ф «Найкращий шлях

нашого життя» 2 с.

08.00, 14.00 «Минулий ЧАС» 09.00 «Народжені в СРСР» 10.00 «Салют, фестиваль!» 11.00 «У світі тварин» 12.05 «Нью-Йорк, Нью-

Йорк»

12.40 Х/ф «Найкращий шлях

нашого життя» 3 с.

15.00 «Колба часу» 16.00 «Кінопанорама» 17.00 «Автограф по

суботах»

17.30 «Навколо сміху» 18.15 М/ф «Незнайка

зустрічається з друзями» 18.40 «Під знаком зодіаку. Телець» 20.10 «Брейн-ринг» 21.00 Х/ф «Дякую-всім!» 22.35 Концерт закордонної естради 23.00 Док.фільм «Ліцензія на вбивства» 00.00 «Можливо все» 00.40 Х/ф «Найкращий шлях нашого життя» 1 с. СПОРТ 1

06.10 Футбол. Чемпіонат

Бельгії. ТOP-6. Плейофф. Андерлехт – Стандард 07.55 Футбол. Англія. Sky Bet Champіonshіp. Бернлі – Іпсвіч 09.40 Футбол. Чемпіонат Бельгії. ТOP-6. Плейофф. Стандард – Зульте Варегем 11.25 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Ростов – Динамо 13.10 Футбол. Англія. Sky Bet Champіonshіp. Брайтон – Йовил Таун 14.55 Теніс АТР. US Men’s Clay Court Champіonshіp. Houston. Фінал. Альмагро – Вердаско 16.55 Футбол. Англія. Sky Bet Champіonshіp. LIVE

18.55 Футбол. Росія.

Прем’єр-Ліга. Огляд

19.35 Футбол. Чемпіонат

Нідерландів. Ередивізіє. ПСВ – Бреда. LIVE 21.35 Футбол. Чемпіонат Португалії 23.25 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Аякс – Неймеген 01.15 Баскетбол. Суперліга України. Плей-офф. 1/2 фіналу. Азовмаш – Будівельник СПОРТ 2 06.00 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Ераклес – Аякс 07.45 Футбол. Чемпіонат Бельгії. ТOP-6. Плейофф. Стандард – Зульте Варегем 09.35 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Амкар – ЦСКА 11.20 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Огляд туру 11.50 Теніс АТР. Open Sud de France, Montpellіer. Франція. 1/2 фіналу. Монфілс – Ніємінен 13.15 Англія. Огляд Футбольної ліги 13.50 Футзал. Чемпіонат Іспанії. LIVE 15.40 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Ростов – Динамо 17.30 Баскетбол. Єдина Ліга ВТБ. Плей-офф. 1/8 фіналу. 1-й матч. Астана – Нижній Новгород 19.10 Екстра-футзал 19.35 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Аякс – Неймеген LIVE 21.35 Футбол. Англія. Sky Bet Champіonshіp 23.20 Футзал. Чемпіонат Іспанії 01.05 Формула-1 на воді 2014. Гран-прі Катару. Доха. Перегони EUROSPORT 09.30, 12.00, 16.30, 21.30

Снукер. Чемпіонат світу в Шеффілді. 1/2 фіналу. 15.00 Автоспорт. Auto GP. Хунгарорінг. Перегони 1. 15.30 Автоспорт. Чемпіонат світу WTCC. Хунгарорінг. Кваліфікація. 19.30 Автоспорт. Чемпіонат світу з перегонів на витривалість. Спа. 00.00 Велоспорт. Тур Туреччини. Етап 7. 01.00 Настільний теніс. Командний Чемпіонат світу. Токіо. Чоловіки. 1/4 фіналу. 01.30 Оце так!!! Квітневий спецвипуск. ТК «ФУТБОЛ 1» 06.00 Шахтар – Іллічівець.

Чемпіонат України

08.00 Чемпіонат Іспанії.

Передмова до туру

08.35 Чемпіонат Італії.

Передмова до туру

09.05, 16.35, 21.10, 00.15

ТОП матч

09.25 Чемпіонат Англії.

Передмова до туру. Прем’єра 10.00, 14.45, 22.45 Футбол NEWS. LIVE 10.20 «Моя гра» А. Федецький. Прем’єра 11.00 Чорноморець – Металіст. Чемпіонат України 13.00, 16.00 Футбол LIVE 13.55 LIVE. Олімпік – Нафтовик. FAVBET Ліга 16.55 LIVE. Барселона – Хетафе. Чемпіонат Іспанії 19.00 Борусія (М) – Майнц. Чемпіонат Німеччини. Прем’єра 21.00 Futbol Mundіal 21.25 Ліга Європи. Огляд матчів 21.55 LIVE. Фіорентина – Наполі. Фінал. Кубок Італії 00.25 Металург (З) – Ворскла. Чемпіонат України


18 Телебачення Неділя, 4 травня Cхід 5.26 Захід 20.02 Світловий день 14.36 УТ -1

06.00, 07.00, 08.50, 09.00,

11.25, 13.25, 15.45, 18.20, 23.55 Погода 06.05 Світ православ’я 06.35 Від першої особи 07.05 Панянка та кулінар 07.30 Ток-шоу «Дружина» 09.10 Шеф-кухар країни 10.25, 15.50, 19.30 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 11.30 Крок до зірок 12.20 Музична академія. Євробачення 13.55 Караоке для дорослих 14.45 Як Ваше здоров’я? 17.30 В гостях у Д.Гордона 18.25 Щоденник ПКЄ – 18.45 Діловий світ. Тиждень 21.00, 01.20 Підсумки дня 21.35 Фольк-musіc 22.55 Трійка, Кено, Максима 23.00 Ера бізнесу. Підсумки 23.30 Країна on lіne 00.00 Х/ф «17 миттєвостей весни». 7 с. 01.45 Х/ф «Не той» КАНАЛ «1+1» 06.10 Х/ф «Москва – Кассіопея» 07.40 М/ф 08.10, 08.35 Мульсеріал «Гуфі та його команда» 09.00 Лотерея «Лото-забава» 10.10 ТСН: ТСН 11.00 «Світ навиворіт – 5: Індонезія» 12.05 М/ф «Машині казки. Маша і ведмідь» 12.50 «Зіркова хроніка» 13.50, 21.00 «Голос країни 4. Перезавантаження» 16.30 «Розсміши коміка – 5» 17.30 Х/ф «Няньки» 19.30 «ТСН-Тиждень» 23.30 «Світське життя» 00.30 «Що? де? коли?» 01.25 Х/ф «Тридцять дев’ять сходинок» IНТЕР 07.15 «уДачний проект» 08.05 «Міжнародний фестиваль гумору «Юрмала 2013» 10.00 «Орел і Решка. На краю світу» 11.00 «Сусід на обід» 12.00 Х/ф «Карнавал понашому» 13.55 Т/с «Пташка у клітці» 17.55, 21.40 Т/с «Так далеко, так близько» 20.00 «Подробиці тижня» 21.00 Ток-шоу «Без протоколу» 23.45 Концерт «Золотий грамофон» ICTV

06.50 Так$і 07.20 Космонавти 08.05 Зірка YouTube 09.15 Дача 09.55 Дивитись усім! 10.50, 13.15 Т/с «Дізнавач» 12.45 Факти. День 18.45 Факти тижня 20.20 Х/ф «Мисливці за

відьмами» 22.00 Х/ф «Ван Хельсинг» 00.30 Х/ф «Тринадцятий воїн»

НОВИЙ КАНАЛ 07.00 Мульсеріал «Дак Доджерс» 08.10 М/ф «Планета скарбів» 10.00 Заковані 13.50 М/ф «Хоробра серцем» 16.00 Х/ф «Казки на ніч» 18.00 Х/ф «Індіана Джонс і останній хрестовий похід» 20.20 Х/ф «Індіана Джонс і Королівство Кришталевого черепа» 22.40 Х/ф «Посейдон» 00.35 Х/ф «8 секунд» СТБ

07.10 Х/ф «Пригоди

Квентіна Дорварда – стрільця королівської гвардії» 09.00 «Все буде смачно!» 09.50 «Караоке на Майдані» 11.15 Т/с «Ой, ма-моч-ки!» 15.45 «Україна має талант!-6» 19.00 «Битва екстрасенсів 13» 21.05 «Один за всіх» 22.15 Х/ф «Zolushka. ru» 00.20 Х/ф «Міміно»

11.15 «Ідеальний ремонт» 12.00 Х/ф «Летять журавлі» 13.35 Х/ф «Той самий Мюнх-

Схід 09.40 Захід 01.11 5-й місячний день ТОНІС

06.00 Х/ф «Стріли Робін

Гуда» 07.20, 20.40 «Світські хроніки» 09.00, 19.00 Літаки ІІ-ї світової війни 10.00 «Будь в курсі!» 10.40 «Щоденник для батьків» 11.20 Х/ф «Підкидьок» 13.15 За сім морів 14.00 Народжені вбивати 15.00 Дикі кішки Трента Барклі 16.00 «Мелодія двох сердець», 4 частина 17.20 «Модні історії з Оксаною Новицькою» 18.00 Африка. Небезпечна реальність 20.00 «Цивілізація Incognіta» 20.15 «Кумири» 21.05 Романс Колчака 22.00 Х/ф «Дев’ять королев» 00.00 «Вихідний, після опівночі» 01.00 Х/ф «Небезпечне секс-побачення» ТЕТ 06.00 Х/ф «В пошуках капітана Гранта» 07.30 Байдиківка 08.30 Мульсеріал «Смішарики. Пін-код» 09.00 Мультик з Лунтіком 09.40 Мульсеріал «Дашадослідниця» 10.05 Мульсеріал «Вперед, Дієґо, вперед!» 10.35 Мульсеріал «Фіксики» 11.30 М/ф «Роботи» 13.00 Х/ф «Чорний лицар» 14.45 Х/ф «Тому що я так хочу» 16.30 Мій зможе 17.50 Країна У 19.50 Віталька 21.00 Розсміши коміка 22.45 Комеді клаб на Першому. Краще 00.20 Т/с «Ходячі мерці» ТРК «УКРАЇНА» 06.50 Події 07.30 Ласкаво просимо 08.25 Т/c «Особиста справа» 16.00 Х/ф «Копи з Пере-

топа»

18.00, 20.00 Т/c «Сестра

моя, любов»

19.00 Події тижня 22.00 Т/c «Інтерни» 23.30 Великий футбол 01.20 Х/ф «Відділ. По праву»

5 ТЕЛЕКАНАЛ

06.30, 07.30, 08.30, 09.30,

10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 19.30, 20.30, 22.30, 23.30, 00.30, 01.35 Час. Важливо 06.35, 07.20, 08.25, 22.25, 23.20, 00.10, 06.15 Бізнес-час 06.45, 00.00 Місцевий час 06.55, 10.50, 11.15, 11.50, 13.50, 14.50, 18.10, 19.20, 20.20, 20.35, 01.40 Тема/ Хроніка тижня 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 23.00, 06.00 Час новин 07.10, 08.15, 18.45, 23.50, 00.20, 06.20 Час спорту 07.15, 12.10, 14.10, 19.25, 23.55 Погода в Україні 07.35 180 градусів 08.10, 13.10, 16.10, 00.55 Погода на курортах 08.20, 11.25 Погода у світі 08.35 Феєрія мандрів 09.10, 19.35 Велика політика 09.35 Вікно в Америку 10.15 Здорові історії 11.35 Технопарк 12.35 Життя цікаве 13.35 Мотор 14.35 Гра долі 15.35 Машина часу 16.35 Фактор Безпеки 17.35 Новини київщини 18.30 Вікно в Європу 21.00, 01.00 Час. Підсумки тижня 21.40 Час-Тайм 22.00 Територія закону 22.35 Кіно з Яніною Соколовою 23.35 Міграційний вектор 00.35 Укравтоконтинент 01.55, 06.25 Огляд преси НТН 07.30 Т/с «Каменська – 2»

«Червоний гірник» №31 (21456)

www.girnyk.com.ua

гаузен»

Рак

11.30 «Легенди карного

розшуку». Капкан для Скаженого 12.00 «Агенти впливу» 12.55 «Випадковий свідок» 13.30 Х/ф «Міраж» 15.15 Т/с «Я – охоронець» 19.00 Т/с «Даїшники» 23.00 «Переломні 80-ті» 00.00 Х/ф «Останній крик» 01.45 Х/ф «Стрілець» К1 06.00 «Шеф-кухар» 06.30 «TOP SHOP» 07.30 «М/фи» 08.00 Мульсеріал

«Смішарики»

08.40 М/ф «Лісова братва» 10.00 «Їмо вдома» 11.30 «ВусоЛапоХвіст» 12.25 «Розсміши коміка» 13.15 «Орел і Решка.

Шопінг» 14.10 «Орел і Решка. СРСР» 17.00 Х/ф «Голий пістолет 2 1/2» 18.40 Х/ф «Голий пістолет 33 1/3» 20.00 М/ф «Шрек назавжди» 21.50 Х/ф «Сили природи» 23.45 Х/ф «Білявка з амбіціями» 01.25 Х/ф «Весільна вечірка» 11 КАНАЛ

07.00 М/с «Дак Доджерс» 08.10 М/ф «Планета со-

кровищ»

10.00 «Хит-парад FM-TV» 10.30 «Родительский клуб» 10.50 «Просто собака» 11.15 «Мой новый

DRESSCODE»

11.45 Закованные 13.50 М/ф»Храбрая

сердцем» 16.00 Х/ф «Сказки на ночь» 17.30 «Oscar time» 18.00 «Вечерний разговор» 18.30 «36,6» 19.00 «Проте» 19.30 «Новости недели» 20.00 Днепровская лига КВН. Финал 21.00 «Перевоплощение» 22.00 «Визит дамы» 22.40 Х/ф «Посейдон» 00.35 Х/ф «8 секунд» 06.25 Десята муза в Україні 06.55 25-й кадр К2

06.10, 07.40, 14.20, 19.45

М/фи

06.30 Телеторгівля 10.20 Дивовижний дизайн 11.35 5 ідей для дитячої 12.00 Дитяче меню 12.25, 16.00 Модний вирок 13.25, 17.00 Жіноча форма 15.10 Таємниці шеф-кухаря 17.50, 23.45 Док.серіал

«Своя правда» 18.50, 00.40 Док.серіал «Леді на мільйон» 21.00 Х/ф «Ніхто не йде» 22.50 Правда про їжу 01.30 Х/ф «Любий Джон»

«2+2» 06.00 М/фи 06.15 «Обережно, модерн!» 07.00 Журнал Ліги Чемпіонів УЄФА 2013 – 07.30 «Маски-шоу» 10.00 «Нове Шалене відео по-українські» 11.00 «Облом UA. Новий сезон» 12.00 «Бушидо» 14.20 Х/ф «Уолл Стріт» 16.55 Х/ф «16 кварталів» 19.20 ЧУ 28 Тур. Дніпро – Карпати 21.30 «Профутбол» 23.15 Х/ф «Поцілунок метелика» 01.15 Х/ф «Смертельні перегони» ЕНТЕР-ФІЛЬМ 09.30 Х/ф «Марья – майстриня» 11.00 Жарт за жартом 12.00 Т/с «Взяти Тарантину» 18.40 Т/с «Захист проти» 01.20 Бійцівський клуб ПЕРШИЙ КАНАЛ. УКРАЇНА 07.25 «Армійський

магазин»

08.05 «Здоров’я» 09.00, 11.00 Новини 09.10 «Доки всі вдома» 09.50 «Смішарики. Пін-

код» 10.05 «Тетяна Самойлова. «Моїх сліз ніхто не бачив»

15.55 Х/ф «Непіддатливі» 17.10 «Єралаш» 17.40 Ф. Кіркоров. «Інший» 20.00 «Час» 20.20 «Сьогодні ввечері» 21.50 Х/ф «Любов живе три

роки» 23.25 Х/ф «Рецепт її молодості» 00.55 Х/ф «Людина народилася»

РТР-ПЛАНЕТА (СНД) 06.00 Х/ф «Мільйонер» 07.55 «Сам собі режисер» 08.40 «Ранкова пошта» 09.20 Місцевий час. ВістіМосква. Тиждень у місті 10.00, 13.00, 19.00 Вісті 10.15 «Сміхопанорама» 10.45 «У світі тварин» 11.30 Х/ф «Сергєєв шукає Сергєєва» 13.20 «Мосфільм». 90 кроків» 13.35 Х/ф «Терміново шукаю чоловіка» 15.30, 01.55 Х/ф «Щасливий маршрут» 17.25 «Сміятися дозволяється» 19.35 Х/ф «Акула» 23.25 Х/ф «Алібі надія, алібі любов» 01.25 «Шлях додому» TBІ

06.00 ЖИВЯком 06.30 Приватні новини 07.00, 10.00, 12.15, 15.30,

00.35 TBіNews

12.20 «Сутінки. Сага.

Світанок: Частина 2» фентезі 14.40 «Чорне золото» бойовик 17.00 «Чарівна країна» біопік 19.00 «Жорстокі ігри» драма 21.00 «Паралельні світи» фантастика 23.00 «8 миля» музична драма 01.00 «Людина, якої не було» драма TV1000 РОСІЙСЬКЕ КІНО 08.10 «Повний контакт» комеді 09.40 «Легенда №17» біопік 12.00 «Помилка резидента» детектив 14.50 «Атомний Іван» комеді 16.30 «Скарби О.К.» комеді 18.30 «Ікона сезону» драма 20.00 «Горобиновий вальс» драма 21.50 «Стиляги» муз.комеді 00.10 «Чарівний портрет» казка TV XXI FІLM 09.00, 17.00, 01.00 «От я який!». Драма. 10.45, 18.45 «Королева і кардинал» (4 с.). Драма. 11.45, 19.45 «Прекрасна брехня». Мюзікл. 13.30, 21.30 «Любовна халепа». Мелодрама. 15.05, 23.05, 07.05 «Тіло». Трилер. НАШЕ КІНО

08.00, 01.30 Мисливці за

06.30, 12.30 «Викрадення

09.00 Сталь і стиль 10.30, 22.30 DOUBLE ЯТЬ 11.00, 22.00 Універсальний

08.30, 14.30 «Солом’яний

11.30, 16.30 Aрт Cіty 12.00, 15.00, 18.00 Сьогодні 12.25 Геофактор 13.00 Х/ф «Кохання у

18.30, 00.40 «Офіцери» 20.30 «Карнавал» 23.05 «Йдучи-іди»

16.00, 19.30 Окрема думка 17.00 Так як є 19.00 World Storіes.

06.30, 12.30, 18.30

метеоритами

спортсмен

повітрі»

Міжнародні кореспонденти 20.00 Стоп-кадр 21.00 Знак оклику! 23.00 Х/ф «Смертельні ігри» ТВ ЦЕНТР

06.55 «Фактор життя» 07.25 Х/ф «Приборкувачка

тигрів».

09.20 «Прості складнощі» 09.55 «Панянка та кулінар» 10.30, 13.30, 20.00 Події 10.50 Док.фільм «Джо

Дассен. Історія одного пророцтва». 11.35 Х/ф «Іграшка». 13.50 Х/ф «Велика прогулянка». 16.20 Х/ф «Граф МонтеКрісто». 20.20 Х/ф «Останній герой». 22.05 Док.фільм «Зірнові татусі». 23.45 Х/ф «Кремінь». RTVІ 06.00, 13.00 «Ізраїль за тиждень» 07.00 М/фи 08.00 Х/ф «Фрак для шалапута» 09.30, 17.00 «Американський лікнеп» «Американські письменники» 10.00 Х/ф «Інтервенція» 12.00, 18.00, 23.30 Док. фільм «Далеко-далече» 14.00, 21.00, 01.00 Х/ф «Під небом Верони» 16.00, 00.30 «Міські легенди» 16.30, 23.00 «Німеччина за тиждень» 17.30 «Російський акцент» «Центральний парк» 19.00 «Наразі у світі» 19.30 «Луна тижня» 20.00 «У Нью-Йорку з В.Топаллером» РЕН ТВ 06.00 Х/ф «Тайський вояж Степанича» 07.50 Х/ф «Іспанський вояж Степанича» 09.30 Х/ф «Мексиканський вояж Степанича» 11.00 «Не дай себе опокемонити!» Концерт М.Задорнова 13.00 Т/с «Таємне місто» 20.50 «Організація Визначених Націй» 01.40 Х/ф «Мечоносець» TV 1000

08.00 «Сутінки. Сага. Зать-

марення» фентезі 10.10 «Сутінки. Сага. Світанок: Частина 1» фентезі

«Савойї»

капелюшок»

10.50, 16.50 «Мама вийшла

заміж»

ДИТЯЧИЙ СВІТ

Мульсеріал «Останній з могікан». 07.00, 13.00, 19.00 «Уроки тітоньки Сови». «Весела новорічна подорож». 6+ М/ф «Дідусь і онученя». 6+ «Казка про карасів, зайця й бублики». 6+ «Від двох до п’яти». 08.00, 14.00 Х/ф «Останнє літо дитинства». 09.05, 15.05 Мульсеріал «Слідами Бамбра». 0+ М/ф «Головний зоряний». 6+ «Пінгвіненя». 0+ «Ваня й крокодил». 10.00, 16.00 Мульсеріал «Легенда про сплячу красуню». 12+ М/ф «Брати Лю». 6+ Мультфільм «Диво». 11.00, 17.00 М/ф «Кішка, що гуляла сама по собі». 12+ Мультфільм «У гостях у гномів». DISCOVERY CHANNEL

06.15 Как это сделано?. С. 7 06.40 Как это устроено?.

С. 11

07.10 Выживание без

купюр. Борнео

08.05 Ликвидатор. Вожак

теряет хватку?

08.30 Ликвидатор. Нет по-

коя нечестивцам

09.00 Круче не придума-

ешь. Мировое турне. С. 11 09.25 Круче не придумаешь. Мировое турне. С. 12 09.50 Пятерка лучших. Гигантские самолеты 10.45 Крупнейший в мире корабль. Огромный корпус 11.40 Невероятный небоскреб. С. 2 12.35 Золотая лихорадка. Берингово море. С. 12 13.30 Золотая лихорадка. С. 16 14.25 Золото льдов. С. 9 15.20 Золото льдов. С. 1 16.15 Золото льдов. С. 2 17.10 Беар над Эверестом 18.05, 01.30 Разрушители легенд. Попытайтесь повторить это дома 19.00 Круче не придумаешь. Мировое турне. С. 13 19.30 Круче не придумаешь. Мировое турне. С. 14 20.00 Наука магии. Машина вуду 20.30 Наука магии. Бомба из сухого льда 21.00, 00.40 Беар Гриллс. Кадры спасения. Животные

Четвер, 24 квітня 2014 року

21.30, 01.05 Беар Гриллс.

Кадры спасения. Воздух 22.00 Игра камней. Авантюра на миллион 22.55 Федеральная полиция Австралии. С. 7 23.25 Федеральная полиция Австралии. С. 8 23.50 Мафия районов. С. 4 ANIMAL PLANET (KIEV) 07.00 Стив Ирвин. В защиту дикой природы. 07.25 Адская кошка. Пенни против Пака 08.15 Симпатичные котята и щенки. Могучие манчкины 09.10 Укротители аллигаторов. На аллигаторов нет времени 10.05 Укротитель по вызову. Месть Фредди Криттера 10.30 Братья по трясине. Гром гремит, крокодил летит 11.00 Аквариумный бизнес. Коммерческая хитрость 11.55 Дома на деревьях. Любовь витает в воздухе 12.50 В поисках слонов Книсны 13.45 У меня завелся носорог! 14.40 Уакари – тайны английской обезьяны 15.35 Мир природы. Смертельная западня 16.30 Мир природы. Тигры Изумрудного леса 17.25 Львы и великаны 18.20 Дома на деревьях. Двадцатитонное ранчо на дереве 19.15 Мир природы. Гепард – быстрый путь к свободе 20.10, 20.35, 22.55, 23.20 Шамвари. Жизнь на воле. 21.05, 00.45 Абсолютные хищники 23.50 Дикие и опасные. Под кожей 06.35 SOS дикой природы. MAXXI-TV

06.40, 08.20, 23.20

MaxxіМузика 07.50, 19.05, 21.50 «Славетні жінки» 07.55 «Скинемо зайве» 09.00, 18.30 Йога 09.45 Джунглі шоу-бізнесу 10.15 «Подорожі натураліста» 10.55 «КіноМаксі» 11.35 Х/ф «Життя, як катастрофа» 13.20 Фестиваль ТВ – Старт 14.15 «Час краси» 14.45 Ювелірочка 17.55 «Дитячий час» 19.15 «В ритмі танцю. Zumba» 19.55 Вечірній мультик 21.00 «Пізнай світ» 21.35 «Все про все» 21.40 «Славетні чоловіки» 22.10 Телемагазин «Коштовна крамничка» NATІONAL CHANNEL

06.00 «Найскладніший у

світі ремонт: Глибоководна техніка» 07.00 «З погляду науки: Великі озера» 08.00 «З погляду науки: Лиховісний близнюк Землі» 09.00 «Ігри розуму: Фокуспокус» 09.30 «Ігри розуму: Зміни свій мозок» 10.00 «Захоплююча наука: Грім і блискавка» 10.30 «Захоплююча наука: Подолання гравітації» 11.00 «Космос: Простір і час: Молекули» 12.00 «Суперспоруди Третього рейха: База субмарин» 13.00 «Апокаліпсис: Друга світова війна: Нищівна поразка» 14.00 «Таємниця морського диявола» 15.00 «Боброва гребля» 16.00 «Старателі: Град каменю» 16.30 «Старателі: Тремтіння гори» 17.00 «Ігри розуму: Головне – перемогти» 17.30 «Ігри розуму: Вір власним своїм» 18.00 «Захоплююча наука: Вогняний дощ» 18.30 «Захоплююча наука: Глибоке тепло» 19.00 «Захоплююча наука: Екстремальна температура» 19.30 «Захоплююча наука: На лінії вогню» 20.00, 00.00 «Авто – SOS: Загадка Porsche»

21.00, 01.00 «Авторестав-

ратори» 22.00 «Мегазаводи: Порше» 23.00 «Церква змієносців: Вкушений у храмі» 23.30 «Церква змієносців: Незаконна релігія» VIASAT HISTORY

07.00 Д/ф «Храмовая гора» 08.00, 18.00 Д/ф «Команда

времени»

09.00, 10.10 Д/ф «Ферма в

годы войны»

11.20, 19.00 Д/ф «Импера-

трицы Древнего Рима»

12.30, 13.40 Д/ф «Великое

железнодорожное путешествие по Европе» 14.50, 00.00 Д/ф «Средние века» 15.50, 16.40 Д/ф «Музейные тайны» 17.30 Д/ф «Погода, изменившая ход истории» 20.10 Д/ф «Тайны прошлого» 21.10, 01.00 Д/ф «Кен Фоллетт о Тёмных веках Средневековья» 22.00, 23.00 Д/ф «Короли Хорватии» 06.00 Д/ф «Запретная история» ТЕЛЕКЛУБ

20.00 Т/с «Вулиці розбитих

ліхтарів. Нові пригоди ментів» 21.00 Т/с «Зрадник» 22.00 Т/с «Час Синдбада» 23.00 Т/с «Штрафбат» 00.00 Т/с «Розклад долі» 01.00 Т/с «Аеропорт» VIASAT EXPLORER

06.45 Д/ф «Из Ирландии

в Сидней любыми средствами» 07.35, 08.00, 08.30, 08.55, 09.25, 09.50 «Как это устроено?» 10.20 Д/ф «Путешествие в экстрим» 11.10 Д/ф «Машины с того света» 12.00, 20.55 Д/ф «Через тернии к звездам» 12.50, 18.10 Д/ф «Бизнес в опасности» 13.40, 01.20 Д/ф «Береговая охрана Аляски» 14.35, 15.00, 15.30, 15.55, 16.25, 16.50, 22.40, 23.05, 23.35, 00.00, 00.30, 00.55 Д/ф «Мир удивительных устройств» 17.15, 17.40 Д/ф «Изобретатели-самоучки» 19.00 Д/ф «Дорога в Рио» 19.50 Д/ф «Честолюбивые замыслы Джеймса Мэя» 21.45 Д/ф «Орудия смерти» РОСІЙСЬКИЙ ІЛЮЗІОН

00.40 Х/ф «Мрія» 07.25 Х/ф «Гра» 09.05 Х/ф «Батьки й діди» 10.30 Х/ф «Спека» 12.15 Х/ф «Чоловік у

будинку»

13.40 Х/ф «Два дні чудес» 14.55 Х/ф «Гра уяви» 16.15 Х/ф «Стиляги» 18.30 Х/ф «Вусатий нянька» 19.50 Х/ф «Заєць над без-

однею»

21.25 Х/ф «Канікули суворо-

го режиму»

НОСТАЛЬГІЯ

06.05 «Нью-Йорк, Нью-

Йорк»

06.40 Х/ф «Найкращий шлях

нашого життя» 3 с.

08.00 «Минулий ЧАС» 09.00 «Колба часу» 10.00 «Кінопанорама» 11.00 «Автограф по

суботах»

11.30 «Навколо сміху» 12.15 М/ф «Незнайка

зустрічається з друзями» 12.40 «Під знаком зодіаку. Телець» 14.10 «Брейн-ринг» 15.00 Х/ф «Дякую-всім!» 16.35 Концерт закордонної естради 17.00 Телевистава «Безодня» 18.00 «Народжені в СРСР» 19.00 Сторінками першотравневих «Блакитних вогників» 21.00 «Театральні зустрічі» 22.10 Телешоу «50/50» 23.00 «Першотравневий святковий концерт в Останкіно» 00.00 «Співає Карел Готт» 00.40 Х/ф «Найкращий шлях нашого життя» 2 с. СПОРТ 1

06.10 Футбол. Чемпіонат

Бельгії. ТOP-6. Плейофф. Стандард – Зульте Варегем

07.55, 18.55 Футбол. Англія.

Sky Bet Champіonshіp

09.40, 14.45 Англія. Огляд

Футбольної ліги

10.10 Футбол. Чемпіонат

Нідерландів. Ередивізіє. Аякс – Неймеген 11.55 Екстра-футзал 12.20 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Локомотив – Зеніт. LIVE 14.20 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Огляд 15.15 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. ПСВ – Бреда 17.00 Баскетбол. Єдина Ліга ВТБ. Плей-офф. 1/8 фіналу. 2-й матч. Нижній Новгород – Астана. LIVE 20.45 Футбол. Чемпіонат Португалії 22.35 Футзал. Чем. Іспанії 00.15 Баскетбол. Суперліга України. Плей-офф. 1/2 фіналу. БК Хімік – БК Донецьк СПОРТ 2

06.00 Футбол. Росія.

Прем’єр-Ліга. Ростов – Динамо

07.45 Теніс АТР. Open Sud

de France, Montpellіer. Франція. 1/2 фіналу. Монфілс – Ніємінен 09.10, 18.40 Баскетбол. Єдина Ліга ВТБ. Плейофф. 1/8 фіналу. 1-й матч. Астана – Нижній Новгород 10.50 Екстра-футзал 11.15, 20.20 Футзал. Чемпіонат Іспанії 13.00 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. ПСВ – Бреда 14.45 Футбол. Чемпіонат Португалії 16.30, 01.30 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Локомотив – Зеніт 18.15 Англія. Огляд Футбольної ліги 22.00 Футбол. Англія. Sky Bet Champіonshіp 23.45 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Аякс – Неймеген EUROSPORT

09.30 Автоспорт.

Чемпіонат світу WTCC. Хунгарорінг. Кваліфікація. 10.30, 00.55 Екомарафон Шелл. Журнал. 10.35 Кінний спорт. Глобал Чемпіонс Тур. Мадрид. 11.45 Теніс. Журнал. 12.00 Теніс. Домашня перевага. Журнал. 12.05 Снукер. Чемпіонат світу в Шеффілді. 1/2 фіналу. 13.15 Автоспорт. Auto GP. Хунгарорінг. Перегони 2. 14.15 Автоспорт. Чемпіонат світу WTCC. Хунгарорінг. Раунд 5. 15.15 Автоспорт. Чемпіонат світу WTCC. Хунгарорінг. Раунд 6. 16.15, 21.00 Снукер. Чемпіонат світу в Шеффілді. Фінал. 19.30 Теніс. ATP. Відкритий Чемпіонат Португалії. Фінал. 00.00 Велоспорт. Тур Туреччини. Етап 8. 01.00 Мотоспорт. Події вікенда. Журнал. 01.10 Спорт і Компанія. Порше Штутгарт. Журнал. 01.15 Настільний теніс. Командний Чемпіонат світу. Токіо. Чоловіки. 1/2 фіналу. ТК «ФУТБОЛ 1»

06.00 Олімпік – Нафтовик.

FAVBET Ліга

08.00 Металург (З) – Ворск-

ла. Чемпіонат України

10.00, 14.45, 21.05 Футбол

NEWS. LIVE

10.20 Пункт призначення –

Бразилія: 7 с. Прем’єра

11.00 Док.фільм «Кубок

світу 1974». Прем’єра

12.50, 00.00 ТОП матч 13.00, 16.00, 19.00 Футбол

LIVE

13.55 LIVE. Таврія – Мета-

лург (Д). Чемпіонат Укр. 16.55 LIVE. Говерла – Волинь. Чемпіонат Укр. 19.30 Ліга Європи. Огляд матчів 20.00 Futbol Mundіal 20.30 Журнал Ліги Чем. 21.20 LIVE. «Великий футбол» 21.55 LIVE. Реал – Валенсія. Чемпіонат Іспанії. 2-й тайм 00.25 LIVE. Сантос – Греміо. Чемпіонат Бразилії

ШАНОВНІ КРИВОРІЖЦІ! СВОЄЧАСНО РОЗРАХОВУЙТЕСЬ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ


«Червоний гірник» №31 (21456) Четвер, 24 квітня 2014 року

www.girnyk.com.ua

Чорнобильці 19

Совсем и не таинственная «ОГОЗ» Отстаивают свои права. На акции в Киеве. С. Чепеляк 1-й справа

В этом квадрате сирены на разные лады и тональности перебивали тишину. Это к тому, что в зоне аварии на ЧАЭС находилось очень много видов автотранспорта специального назначения. Вот мчит «УАЗИК», управляемый криворожаниГоды армейские ном Степаном Чепеляком. В его салоне тяжело травмированный ликвидатор. Над ним склонились врач и медсестра. Поддерживают сердцебиение, чтобы довезти к стационарной больничной койке. На беднягу обрушился каскад труб. Кто-то грубо нарушил технику безопасности, а в результате человек серьезно пострадал. По радиотелефону службы «03» передали, чтобы срочно готовили реанимацию. Получается, что жизнь этого монтажника теперь зависит от умения водителя быстро доставить раненого в больницу, а медики делают все возможное, чтобы жизнь не оборвалась прямо в дороге. Тогда все удалось, каждый четко исполнил свои обязанности. Уже несколько позже стало известно, что медперсонал больницы поставил тяжело травмированно-

го на ноги. Правда, ему больше не пришлось лазить по руинам станции. Его отправили домой. Степан Чепеляк сразу же попал в состав особой группы зоны ЧАЭС. Там в основном находились водители. Они на своих машинах вывозили пострадавших из зоны атомной угрозы, выполняли особые поручения штаба по ликвидации последствий аварии на четвертом реакторе. Степан Чепеляк машину водил хорошо, хотя его основная профессия сначала была связана с вождением тепловоза по территории завода «Криворожсталь», а потом – проходка стволов на шахте «Северная» РУ им. Кирова. Степа горюшка хлебнул с детства. Рано умер отец. На руках у матери осталось

Домой вернулся гвардейцем и отличником службы, специалистом 1-го класса, такого же класса армейским спортсменом. Эта закалка в жизни пригодилась. Тогда наш герой научился водить автомобиль. … «УАЗик» мчал по шоссе. В кабине двое. Рядом с водителем сам командир участка №3. То самая опасная зона на всей территории атомной станции. Еще много раз Степан Чепеляк возил этого «засекреченного» полковника. Вскоре шофер доведался, что его главному шефу присвоено генеральское звание. – Я лично, – говорит Степан Юрьевич, – в новой форме его не видел. Помню, все «моего» полковника поздравляли с повышением в звании. Где только не довелось побывать в те дни водителю Чепеляку. То врачей на вызов нужно доставить, то коменданта. Время его пребывания в зоне аварии на ЧАЭС: с 8 декабря 1987-го по 5 марта 1988 года. Он и Новый год встречал в борьбе за жизнь на этой земле. Домой прибыл, как подарок жене, к 8 Марта. Степан ничего тогда не говорил о 9,54 рентгенах облучения. Тогда еще мало кто ведал, что представляют собой эти сухие цифры. Идут годы. «Дозы» о себе напоминают все чаще и чаще. А тут еще за свои права приходится бороться. Как-то Степан Юрьевич побывал в самом Киеве. Туда съехались герои-ликвидаторы со всей Украины. Никто не тронь их – они мир спасаС.Ю. Чепеляк ли, закрыв собой чернобыльское безумие.

пятеро детей. Их на ноги поднимать помогли родственники. Пятилетнего Степана взял в семью родной дядя. Мальчик окончил начальную школу, и мать забрала его к себе. Потом парень окончил полный курс СПТУ в Кировограде. Оттуда его в 1968 году призвали в армию. Служил в Гатчине в особой команде правительственной связи Ленинградского военного округа. Ефрейтор запаса Чепеляк хранит благодарность от командующего войсками ордена Ленина Ленинградского ВО генерал-полковника И. Шаврова от 15 марта 1970 года. Совсем недавно закончились маневры под кодовым названием «Двина». Сам министр обороны СССР Маршал Советского Союза А.А. Гречко объявил всему личному составу, принимавшему участие в учениях, благодарность. Гвардии ефрейтор Степан Чепеляк обеспечил связь подразделений с генералитетом. Вот когда довелось поработать. Почти без смены. И так несколько суток. Собственно, все время, пока проходили маневры.

С.Ю. Чепеляк (ЧАЭС, 1987)

Благодарность

Почетная грамота

Грамота

На макушке взрыва С грустью вспоминает Григорий Григорьевич о своем родном поселке. Его «проглотила» девятая домна. Зеленый городок практически исчез под скреперами и бульдозерами. А когда он учился в местной СШ №14, жил среди этой пригородной красоты. Любил смотреть на красный диск солнца, что утром поднимался и бросал свои лучи на серебристую росу, а вечером, гонимый усталостью и прохладой, шел на покой за западный небосклон. Это его детские наблюдения, кажется, а с ними давно сжился. Родной поселок Григория Гринько начали принял, расписался. Вот так простого кривосносить, когда он шел в армию. Термин службы рожского металлурга коснулась чернобыльская припадает на 1969-1972 годы. В заграничные беда. Человека прямо с постели подняли. Нагарнизоны посылали лучших. Наш земляк по- чиналось 25 сентября 1986 года. Во дворе Долгинцевского РВК собралось пал в такую команду. После курса в «учебке» сержант танковых войск впервые в жизни пе- много наскоро мобилизованных. Через сутки ресек государственную границу. Старший танко- самолеты доставили «сборников» к месту навой роты отмечал в своем солдатском календаре значения. Ликвидаторы запомнили ту дорогу. дни, проведенные в составе Группы Советских во- Мягкая посадка, тряска в жестком автобусе, плац в поселке Ораное. С этого мойск в Германии. Три года криворожанин мента и началась их личная схватка стоял на вахте европейского мира. А с атомом четвертого реактора. дома полным ходом шло строительство 8 октября Григорий Гринько выДП-9. Там, где когда-то жил, встречал и ехал на станцию. Сначала занималпровожал солнце простой парень Грися дезактивацией транспортных ша Гринько. средств. Машины курсировали от баз Устроился во второй конвертерный дислокации до блоков ЧАЭС. А вот цех завода «Криворожсталь». Он будет с 11 по 19 октября Григорий Григопредан этому предприятию много лет. рьевич работал на макушке взрыва. Учился варить металл у асов своего Трудился на крыше аварийного четдела. Григорий Гринько оказался хорошим учеником. Ему самому доверили слож- вертого блока. – Можете себе представить, – рассказыные механизмы конвертера. Учителя не ошиблись. Они передали свое дело в надежные вает герой-ликвидатор. – Работать нам позворуки. Вскоре Григория Григорьевича повысили ляли не больше 25 секунд. Забегаем наверх, сбрасываем фрагменты штукатурки, кирпича, до старшего сталевара и бригадира. … В дверь настойчиво постучали. Хозяин бетона. Всегда в зоне видимости находился спросил, кто там. Ответили, что гонцы из во- сигнальщик. Он по секундным стрелкам следил енкомата. На часах стрелки показывали пол- за работой. После 25 секунд сигнальщик давал третьего ночи. Что могло произойти? Повестку команду срочно покидать объект.

Вечером врачи подсчитывали количество «пойманных» рентген облучения. Все показания записывали в специальные таблицы. Командование в/ч 68555 снова и снова посылало бойцов к реактору. Действовали все очень четко и быстро, все движения отточены до автоматизма. Григорий Гринько заслужил благодарность от своего командования. Текст общего содержания, только разные подписи. С этим домой и вернулся. А еще за период с 25 сентября до 25 октября 1986 года Г.Г. Гринько получил 24,1 рентген. После тех чернобыльских испытаний этот человек еще много полезного сделал для общества. Варил сталь, ремонтировал конвер-

теры, подготовил себе достойную смену. И всетаки дни, проведенные на ЧАЭС, стали причиной ухода на пенсию. Григорий Григорьевич часто бывает у мемориала героям-ликвидаторам аварии на ЧАЭС. С друзьями встречается, а некоторых помянет за упокой души. В день аварии ветеран надевает свои награды. Еще армейских времен, а еще больше у него чернобыльских отличий. Вот знак «Герой-спасатель», а эту медаль вручили в честь «25 лет со дня аварии на ЧАЭС». Главная награда ветерану – уважение людей. Таких становится все больше. Они понимают, кто их спас от атома, который тихой апрельской ночью вышел из-под контроля человека.

Сторінку підготував Володимир БУХТІЯРОВ. Телефон 097-2801876


20 Про це писав «Червоний гірник»

«Червоний гірник» №31 (21456)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 24 квітня 2014 року

Продовжуємо літопис «Червоного гірника», котрий у кінці нинішнього року святкуватиме свою славну дату – 90-річчя. Сьогодні пропонуємо читачам згадати основні події, котрі трапилися в місті в 2000 році.

Доля міста – історія газети: 2000 рік «Пошук шляху до нової економіки»

Те, що сьогодні є звичайним і навіть буденним, 14 років тому, на межі двох тисячоліть, здавалось новим, а подекуди й чимось неймовірним. Таким подіям «Червоний гірник» приділив немало уваги на своїх сторінках, з яких і виокремимо найбільш примітні.

«Завтра – референдум! Скажемо «так» надії краще жити» «Із 225-ою весною, рідний Кривий Ріг»

Свій ювілей у 2000-му наше місто зустріло гідним подарунком – відкриттям нової станції швидкісного трамваю, про що 20.05.2000 р. повідомляє «ЧГ» у святковому репортажі «Трамвай рушив з «Електрозаводської». У цьому ж номері розміщена фотодобірка «Будуйсь і квітни, Кривбасе!», в якій криворізькі фотомайстри показують справжнє життя міста та його мешканців.

«Кривий Ріг» на Чорному морі»

«Згідно з Указом Президента України від 3.04.2000 р. «Про вдосконалення організації шефства над Прикордонними військами України» місту Кривий Ріг визначено здійснювати шефські зв’язки також із прикордонним сторожовим катером спеціального призначення, – повідомляє «Червоний гірник» 1.06.2000 р. – Віднедавна цей катер носить ім’я «Кривий Ріг» і з ним охороняє українські води від непроханих гостей».

Під таким девізом вийшов номер «Гірника» за 15.04.2000 р., нагадуючи городянам про Всеукраїнський референдум. На нього тоді було винесено чотири питання – про надання Президенту права дострокового припинення повноважень парламенту в разі, якщо він упродовж місяця не сформував більшість; обмеження депутатської недоторканості; зменшення кількості депутатів з 450 до 300; запровадження двопалатного парламенту. Переважна більшість українців загалом і криворіжці зокрема за винесені на референдум питання проголосували «так», про це «ЧГ» повідомив у своєму номері від 18.04.2000 р. Щоправда, від цього мало що змінилося – ні кількість депутатів, ні їхня недоторканість не постраждали, та й двопалатний парламент не з’явився. Тож з нинішньої точки зору можна сказати, що тодішня воля народу пройшла повз увагу політиків.

«Облігації як супутник телефонізації»

З цієї публікації в «ЧГ» 5.02.2000 р. криворіжці вперше дізнались про фантастичну на той час можливість – встановити домашній телефон без багаторічного очікування. Що дійсно було більш ніж дивно, зважаючи на чергу в сімдесят тисяч охочих отримати домашній телефон. А решта бажаючих не зареєструвалася у черзі хіба що тому, що не покладала великих сподівань на швидке отримання власного номера. «Як той казав, не варто очікувати біля моря погоди, коли хочеш бути щасливим, то будь ним! – радісно писала газета. – Тим більше, що вперше з’явилась можливість зробити собі телефон… самому».

«Тарифи на опалення та гаряче водопостачання у Кривому Розі знижено»

Таку благу вість приніс «Червоний гірник» у домівки городян 26.10.2000 р., повідомивши, що тарифи на опалення зменшились на 20%, а на гарячу воду – на 17%.

Так називалось перше інтерв’ю «ЧГ» нового генерального директора комбінату «Криворіжсталь» Олега Дубини, надруковане 22.01.2000 р. Саме з його приходом пов’язують помітний підйом головного підприємства регіону, причому настільки помітний, що вже за кілька років за право стати власником криворізького велета змагались найбільші українські та світові металургійні концерни. Як відомо, нині це комбінат «АрселорМіттал Кривий Ріг», а починалось усе ще тоді, на початку 2000-х, коли на червоногірничанських шпальтах О. Дубина ділився своїми планами на майбутнє. Зазначивши, зокрема, що «перше і головне – зробити виробництво підприємства економічно збалансованим. Виробництво не повинно робитися будь-якою ціною, а має бути оптимальним. Ті, хто не може або не хоче працювати за такими правилами, мають піти». І дійсно, з комбінату відтоді пішло чимало, у тому числі й керівного складу. А хто лишився, продовжує гордо нести гідне ім’я криворізьких металургів, збагачувальників, рударів і коксохіміків.

«Без мрій, але з думкою про майбутнє»

Такий заголовок отримало підсумкове інтерв’ю генерального директора комбінату «Криворіжсталь» Олега Дубини, розміщене на сторінках газети 23.12.2000 р., тобто через рік з моменту його приходу в якості керівника головного підприємства міста. У ньому гендиректор ділиться своїми враженнями про місто і про свою роботу, про комбінат та його надбання. Зокрема, в матеріалі зазначається, що «у комбінату – 1 млрд. 200 тис. грн. прибутку за 11 місяців 2000-го року, 100-відсоткове відрахування платежів до бюджетів, цього ж року запрацювала шоста доменна піч. Те, що комбінат почав працювати краще, має велике позитивне значення для нашого міста», – підкреслює автор. Важко не погодитись з таким твердженням.

«Великій Перемозі – 55»

На початку травня, а точніше – 6.05.2000 р., «Червоний гірник» вийшов цільовим номером, присвяченим Перемозі у Великій Вітчизняній війні. Про що йшлося в тих публікаціях, можна зрозуміти по заголовках розміщених матеріалів: «Цей день ми наближали як могли», «Повінчала війна», «Фронтовий зв’язківець», «Останній бій», «Лист з сорок п’ятого» та інші.

«Європейський двобій у Кривому Розі» На початку осені великий футбол прийшов у наше місто, про що інформує городян «ЧГ» у номері за 16.09.2000 р., подаючи звіт про гру «Кривбасу» проти французького «Нанту». Щоправда, матч закінчився з негативним для криворіжців результатом, адже наша команда програла з рахунком 0:1. Це ніщо порівняно з поразкою, якої зазнали кривбасівці на французькій землі, повернувшись звідти з розгромним результатом 5:0. Отже, за підсумком французи отримали переконливу перемогу з рахунком 6:0, що поховав будь-які сподівання на подальшу участь наших футболістів у Кубку УЄФА.

Огляд року підготував Едуард БІЛИК. Фото Андрія ТРУБІЦИНА. Малюнок Анатолія ГАЙНА


грн.

за кг в желтых корпусах. Кривой Рог, Соцгород, ул. Олейникова, 20, САЛОН ПРИЧЕСОК «СТИЛИСТ», 44 кв., ул. Мусоргского, 24 парикмахерская «Мирослава»

Благодарность Довелось лечиться в урологическом отделении № 1 «тысячки». Восхищен слаженной работой коллектива отделения. Больных выхаживают как родных, мастера своего дела заботливые, добрые и очень красивые медицинские сестрички Ступак И.В., Алексеенко Л.А., Якимовская Т.Н., Кочко Л.И., Запышная О.И., Нуруева Т.М., Кривая Н.В., младшая медсестра Куринная Я.В. и остальные. Абсолютное доверие и глубокое уважение испытываешь к хирургам-виртуозам В.Е. Глушакову и В.П. Борщу. Они умеют победить любую болезнь. Здоровая деловая и доброжелательная обстановка в коллективе, который работает четче, чем швейцарские часы, создана замечательным человеком и заведующим отделением Виктором Емельяновичем Глушаковым. Дорогие мои спасители, сердечно благодарю за исцеление. Позвольте поздравить всех Вас со светлым праздником Воскресения Христова, искренне пожелать доброго здоровья и благополучия.

С уважением пациент палаты № 10 Кучма В.В.

50014 М. КРИВИЙ РІГ ВУЛ. ШУРУПОВА, БУД. 2 Телефони: 440-18-64, 440-18-65, 407-36-26, 407-36-36. Режим роботи комісії: щоденно з 8.30 до 17.00, субота: з 9.00 до 14.00, вихідний день – неділя.

№ 508. Несложная работа в офисе на 44 квартале. Гибкий график. Доход от 2000 грн. Тел. 096-6757260.

Криворізький факультет та Криворізький юридичний коледж

Національного університету «Одеська юридична академія» 17 травня 2014 р. (субота) об 11.00

за адресою: Кривий Ріг, пр. Миру, 22 проводять

ДЕНЬ

ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.

Довідки за тел.: (0564) 92-10-15, 92-10-16.

№ 513. В филиал компании требуются сотрудники с функциями секретаря, помощника руководителя, охранника, кладовщика. Тел. 098-0360926. № 516. Срочно! Требуются сотрудники с педагогическим образованием. Возраст не ограничен. Работа в офисе. Доход 3300-4000 грн. Тел. 0685499584.

до

Місцезнаходження окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №31

№ 512. Работа для тех, кто готов к лучшим изменениям в жизни. Без опыта, но с желанием. График гибкий. Тел. 068-8722914.

REKLAMA@RMINER.DP.UA

волосы 9350 и часы 1 Покупаем 28 и 29 апреля с 9.00 до 16.00

Коллеги КЗШ № 73

№ 511. В связи с расширением требуются сотрудники с обязанностями охранника, диспетчера, менеджера. Тел. 068-5494026, 0994345193.

Вітання

Жизнь на радости богата, Много дат чудесных в ней, Но особенная дата – Славный праздник юбилей! Пожелания, поздравления От души пускай звучат, Пусть сопутствует везение Много-много лет подряд.

№ 518. Дом 6,5х8,5, теплый, высокий, времянка 3,5х7, гараж, сарай, кухня отдельно, вода, в кухне ванна, во дворе тоже вода. Тел. 27-5903, 098-2471972. № 423. 2-комн. квартиру на «Пионере», 4/5, пл. 44 кв.м. Тел. 462-62-92, 067-3174328. № 479. Участок 6 сот. в р-не трампарка, ост. «Каховская», на котором находятся 2 газиф. дома, гараж, летняя кухня, хозпостройки, центр. канализация, рядом школа, дет. садик, остановки во все направления города. Цена договорная. Тел. 098-0799006. № 537. Дачу в садоводстве «Мичуринец». Есть свет, вода, охрана, домик. Батуринская, ост «Будка». Тел. 096-8541990, 096-8541880, 71-53-84. № 540. Вулики 2-корпусні (28 рамок), воскотопки сонячні, рамки-суш, бджіл. Тел. 27-25-12, 096-2985059. № 538. Пчелиные семьи. Тел. 0671776324. № 539. Бджолині сім’ї та відводки. Тел. 65-31-09. № 541. 6 пчелиных семей, 8 и более рамок с расплодом (лежаки). Тел. 067-6378837, 063-3147496. № 426. Пчелиные семьи. Рамки 300 мм. В семьях от 8 до 10 рамок с пчелой. Можно с ульями. Тел. 407-04-89, 067-8388562. № 486. Пчел, сушь. Тел. 096-2286141. № 542. Сушь, ульи. Тел. 0678388562, 407-04-89. № 457. Бджоли, можна з вуликами. Тел. 097-4543789. № 522. Керамический умывальник на ножке. Тел. 74-93-91, 067-6398759. № 355. ПОСТОЯННО В ПРОДАЖЕ УГОЛЬ АНТРАЦИТ, АКО, АО, АС, КОКС, ПЛАМЕННЫЙ. ЦЕМЕНТ, ПЕСОК РЕЧНОЙ, КАРЬЕРНЫЙ, ЩЕБЕНЬ ГРАНИТНЫЙ, ОТСЕВ, КИРПИЧ СИЛИКАТНЫЙ НОВЫЙ. ФОРМА ОПЛАТЫ ЛЮБАЯ. ВОЗМОЖНА ДОСТАВКА. Тел. 097-9163388, 0504883816, 443-01-42. № 502. «Кузбасслак». Краску для фундаментов домов, крыш, заборов. Недорого. Доставка. Тел. 067-4940016. № 424. КУРИНЫЙ И КОРОВИЙ ПЕРЕГНОЙ — 20 грн. МЕШОК. ДОСТАВКА БЕСПЛАТНО. Тел. 096-8559029, 0984094716.

92-97-16

поздравляем с юбилеем 24 апреля!

№ 453. СРОЧНО! СОТРУДНИКИ В ОФИС. ДОХОД 670-1960 у.е. Тел. 098-7894818. № 553. Работа в офисе, пн.-пт. Тел. 068-8749168. № 554. Доход к пенсии, пн.-пт. Тел. 093-5492312. № 555. На постоянную работу требуется человек с навыками менеджера, оператора ПК, охранника-диспетчера. Стабильность. Пятидневка. Соцпакет. Оплата 2400-3000 грн. Звонить по тел. 098-9073248. № 556. Требуются целеустремленные, решительные люди, которые хотят достойно зарабатывать. Дополнительный доход к семейному бюджету. Работа в офисе. Тел. 0974279883. № 507. Срочно! Несложная работа в офисе на 44 кв. Гибкий график, карьера. Доход от 2500 грн. Тел. 097-2177001.

Продаю

(0564)

отличника образования Украины, учителя-методиста высшей категории

№ 509. Требуются сотрудники с обязанностями кладовщика, помощника бухгалтера, секретаря. Тел. 0985008546, 063-1790387. № 510. Полная, частичная занятость для студентов, домохозяек, пенсионеров. Тел. 096-7186796, 099-4345106.

Різне

Полищук Лидию Николаевну,

Оголошення 21

«ЧГ»

www.girnyk.com.ua

Четвер, 24 квітня 2014 року

РЕКЛАМА

«Червоний гірник» №31 (21456)


22 Оголошення Куплю № 543. ОЧЕНЬ ДОРОГО! ОРДЕНА, МЕДАЛИ, НАГРУДНЫЕ ЗНАКИ «Почетный…», «Заслуженный...», «Отличный…», «Отличник...», «Ударный...», «Ударник...». НАГРАДЫ ЦАРСКОЙ РОССИИ. Нагрудные знаки гражданских и военных вузов. Удостоверения к медалям, знакам. Знаки силовых структур. Грамоты и благодарности. ИКОНЫ, МОНЕТЫ, СТАТУЭТКИ, СТОЛОВОЕ СЕРЕБРО, ПОРТСИГАРЫ, СТАРИННЫЕ КНИГИ, КАРТИНЫ, САМОВАРЫ, БАРХАТНЫЕ ЗНАМЕНА, БИНОКЛИ, ЧАСЫ и мн. др. Тел. 408-16-68, 067-5641655. № 544. КУПЛЮ «ДЭУ» ЛЮБОЙ, «СЛАВУТУ», ПРИЦЕПЫ, «ТАВРИЮ», ВАЗ, ИНОМАРКУ. ДОРОГО. В ЛЮБОМ СОСТОЯНИИ. Тел. 067-9209037, 050-0412760, 50-22-74 до 21.00. № 477. Лом черных и цветных металлов. Дачные металлические домики, бочки, заборы, металлоконструкции и другой лом. Предоставляем порезку, погрузку. Вывозим сами. Тел. 097-6189585. № 478. Старые неработающие: холодильники 60-80 грн., газ. колонки 150-180 грн., телевизоры (ламповые), стир. машинки 20-50 грн., ванны чугунные, батареи, кондиционеры БК, сварочные аппараты. Лом черных и цветных металлов. Вывозим сами. Тел. 097-6189585 (перезвоню). № 213. Нержавеющую трубу. Тел. 068-4225387. № 214. ПОСТІЙНО КУПУЄМО МЕД. ПРОДАЄМО БДЖОЛОПАКЕТИ. Тел. 067-9243057. № 458. Старые холодильники, стиральные машинки, газовые колонки, аккумуляторы. Лом черных и цветных металлов. Перезвоню. Тел. 068-0284040.

Загублене № 546. Диплом бакалавра НР № 14052433 від 30 червня 2000 р. та диплом спеціаліста НР № 16232378 від 2 липня 2001 р., видані КНУ на ім’я Лаліменко Олени Віталіївни, вважати недійсними. № 547. Посвідчення інваліда 2 групи, видане Дзержинським РВК на ім’я Роздайводиної Оксани Миколаївни, вважати недійсним. № 548. Свідоцтво про загальнообов’язкове державне соціальне страхування серія ААМ № 094187, видане у 2002 р. на ім’я Краснухіна В.В., вважати недійсним. № 549. Студентський квиток, виданий Криворізьким національним університетом Криворізький педагогічний інститут 1 вересня 2013 року на ім’я Висоцької Кристини Володимирівни, вважати недійсним. № 550. Свідоцтво про право власності на кв. 16 у буд. № 15 по вул. Мелешкіна на ім’я Плясоха Тетяни Валентинівни, Плясоха Наталі Валентинівни, видане згідно з розпорядженням УЖКГ № С-1052 від 1.07.1996 р., вважати недійсним. № 551. Паспорт АН 726804, виданий Саксаганським РВ Криворізького МУ УМВС України у Дніпропетровській обл. 14.08.2008 р. на ім’я Шаповалюка Антона Володимировича, вважати недійсним. № 558. Учнівський квиток серії НР № 09276473, виданий МЦППВ у 2012 р. на ім’я Долинської Людмили Миколаївни, вважати недійсним.

Послуги • ПОБУТОВА ТЕХНІКА № 1844. РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ в майстерні і вдома. Гума. Тел. 401-02-85, 097-7795606. Дешево. № 1846. РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ВДОМА. Гарантія. Тел. 95-66-68, 067-3165901, 050-5614766. Ремонт пральних машин. Тел. 440-38-10, 068-6377948, 097-0511047. Майстерня – вул. Кремлівська, 28. № 1845. РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ. ГУМА. БУДИНОК «РЕМПОБУТТЕХНІКА», пр. Миру, 29в, 8. Тел. 40150-38, 067-5993757. Професіоналізм. Гарантія. № 444. Ремонт на дому: холодильников, стиральных машин. Кондиционеры – продажа, установка. Обслуживание. Тел. 067-5861792. № 319. Ремонт ТВ. Тел. 401-82-63, 067-3981097.

№ 470. Ремонт телевизоров. Тел. 7462-78, 097-2824057. Кондратьевич. • ПАМ’ЯТНИКИ № 364. ГРАНИТ. Крошка, бетон; оградки, столики, скамейки. Укладка плитки недорого и качественно. Тел. 440-50-39, 401-17-82, 0981229633, ул. Телевизионная, 1-А, пр. Гагарина, 63. № 297. Памятники. Пл. Артема, 3. Тел. 401-26-28. Выставочный зал (более 80 образцов). Профессиональное художественное оформление. Беспроцентная рассрочка. Срочные заказы от трех дней. Хранение до весны бесплатно. Благоустройство места на кладбище. Пенсионерам скидки с 1.04.2014 по 30.04.2014 г. Пл. Артема, 3. Тел. 401-26-28, 098-0421494, www. granitebest.kr.ua № 499. Настоящие металлические двери! Любой сложности, выбор замков, обшивка. Решетки. Оградки. Ворота. Заборы. Козырьки. Тел. 401-0797, 096-5376655. № 498. Изготовление и установка металлических решеток, оградок, дверей, перил и т.д. Обшивка и врезка замков. Установка домофонов на подъезд. Тел. 096-2580289, 401-02-74. № 500. Металлические двери, оградки, решетки под заказ. Тел. 0675390801, 067-4263965, 401-07-98. • ІНШЕ № 557. Перевезу мебель и др. Грузчики. Тел. 401-31-05, 067-5671948. № 255. Перетяжка мягкой мебели! Ремонт! Изменение дизайна + скидка 20% с 27.02.14 по 29.05.14. Качество гарантируем. Тел. 401-3901, 097-3223562. Звоните, не пожалеете! № 467. Реставрация старой мебели и изготовление новой по каталогу. Качество гарантируем. Скидки 20% с 8.04 по 29.04.14. Доставка бесплатно. Тел. 401-08-81, 096-2939159. № 430. ВСЕ ВИДЫ РЕМОНТНЫХ РАБОТ. Котлы, колонки, водонагреватели, насосы, фильтры. Сантехработы любой сложности. Мелкий ремонт по дому, офису. Тел. 0970110010, hozyаinvdome.com.ua № 446. Эмалируем ВАННЫ наливным акрилом. На дому, за 3 часа, без запаха! Срок службы — 15 лет! Тел. 097-4475533, 401-38-97. № 468. Металеві двері та грати за 1 день. Тел. 098-3871377, 401-15-07, 401-23-79. № 256. Изделия из металла! Двери, оградки, решетки, ворота, заборы; ковка + скидка 20% с 27.02.14 по 29.05.14. Качество гарантируем! Тел. 401-01-02, 097-2565333. № 452. ИЗГОТОВИМ И УСТАНОВИМ МЕТАЛЛИЧЕСКИЕ ДВЕРИ, ГАРАЖНЫЕ и др., РЕШЕТКИ, ОГРАДКИ, ЗАБОРЫ. Тел. 401-24-36, 401-44-87, 067-6645943. № 96. ДОСТАВКА. САМОСВАЛ ЗИЛ, КамАЗ – ПЕСОК РЕЧНОЙ И КАРЬЕРНЫЙ, ЩЕБЕНЬ, ОТСЕВ, ШЛАК, ГРАНШЛАК, КЕРАМЗИТ, КВАРЦИТ. ВСЯ ЭТА ПРОДУКЦИЯ ЕСТЬ В МЕШКАХ + ЦЕМЕНТ (ЦЕМЗАВОД). САМОВЫВОЗ ИЛИ ДОСТАВКА. Тел. 401-33-93, 0965377775. № 377. Доставим песок, щебень, шлак, граншлак, отсев, цемент 1-15 т. Тел. 067-9847171.

ПАМ’ЯТНИКИ ІЗ ЧОРНОГО, ЧЕРВОНОГО, СІРОГО та ін. ГРАНІТІВ: пам’ятники, вази, свічники, плитка та ін.

В наявності і на замовлення по каталогах та індивідуальних ескізах замовника. Професійне художнє оформлення, розстрочка, доставка, установка, безкоштовне зберігання до установки. Трампарк, торговий центр, 1 поверх, вул. Каховська, 116.

Тел. 401-16-27, Знижки! 098-2197663, 13.03.14 р. по 30.04.14 р. з 067-9806960. . САЛОН-ВИСТАВКА «ГРАНІТ+»

№ 469. Строительство сливных ям. Тел. 096-8708718. № 418. РУЧНАЯ ЧИСТКА СЛИВНЫХ ЯМ И КАНАЛИЗАЦИИ. Тел. 096-1217344.

«Червоний гірник» №31 (21456)

www.girnyk.com.ua № 447. Немецкие НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ по украинской цене! Гарантия 12 лет! Пр. Гагарина, 51 («Декор А»). Тел. 401-38-97, 097-4775533. № 545. СКОРАЯ ПОМОЩЬ ПО ЭЛЕКТРИЧЕСТВУ! Выполняем работы любой сложности. Быстро, качественно, недорого. Тел. 0939153766, 096-0358558. № 417. Ремонт и установка бойлеров, колонок, стиральных машин, счетчиков тепла, воды. Тел. 66-05-47, 098-4842663. № 431. РЕМОНТ КВАРТИР, ДОМОВ: шпаклевка, поклейка, покраска, откосы и т.д. Тел. 096-6690031. № 448. РЕСТАВРАЦИЯ ВАНН от 450 грн.! Новые технологии, опыт работы, договор, гарантия. ПОДАРОК! Ул. Косиора, 35. Тел. 404-91-04, 098-6585254. № 450. НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ от 70 грн./кв.м (с работой и материалом). Установка люстры — в ПОДАРОК. Ул. Косиора, 35. Тел. 404-91-04, 098-6585254.

Уникальное предложение от стоматологии «Провентус»!

Ультразвуковая чистка зубного камня - 70 грн. Имплантация от 2000 грн. Моб. тел. («Киевстар») – 068-4264085. Ул. Филатова, 10 (каб. 101), тел. 410-21-20; Николаевское шоссе, 6, тел. 401-38-26 Лиц. АД №063657 от 27.06.2012 г.

№ 449. ЖАЛЮЗИ, РОЛЛЕТЫ, ОКНА, ДВЕРИ. Сделаем как для себя! Пенсионерам СКИДКА с 1.04.14 по 30.04.14 г. Ул. Косиора, 35. Тел. 404-91-04, 098-6585254. № 281. Спил деревьев. Порезка, вывоз, корчевка, обрезка кустов. Тел. 097-0341978. № 282. ПРИНИМАЮ ЗАКАЗЫ НА ПЧЕЛОПАКЕТЫ, ПЧЕЛЫКАРПАТКИ. Тел. 098-4247897. № 432. Врезка замков, обшивка дверей, балконов, лоджий. Тел. 40135-15, 098-2413969. № 497. Юридическая помощь. Правовой центр «ГАРАНТ». Бесплатные консультации, составление исков, помощь при расторжении брака, регистрация предприятий, абонентское обслуживание, представительство в судах, оформление наследства, помощь при ДТП и др. Ц.-Гор. район. Тел. 067-7261987, 097-6970618, 92-3565. сайт: garantcenter.com.ua № 445. Школа кроя, шитья. оsnova-kroya.ucoz.ua

Різне № 455. Сдаю комнату + кухня в частном секторе, 95 кв. Отопление, газ, вода и туалет на улице. Тел. 0672802868, 26-67-72. № 298. Постельное белье от украинских производителей. Цены мелкого опта. Одеяла, пледы, полотенца, халаты, простыни, наволочки, комплекты постельного белья всех видов, размеров и качества. Магазин «Рушничок», ул. Быкова, 1 (слева от ДК Артема). Тел. 0678408627. Ждем вас с 8.00 до 19.00 ежедневно. № 365. Київський лікар психотерапевт-нарколог Гарницький В.П. допоможе бажаючим позбавитись АЛКОГОЛЬНОЇ, ТЮТЮНОВОЇ, ІГРОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ. Виводить із запою, зменшує зайву вагу, лікує від енурезу, заїкання, гіпертонію, невроз. Прийоми: 26, 27, 28 квітня, 17, 18, 19 травня 2014 р. Тел. 401-25-42, 067-7992465. (Ліц. МОЗУ № 492005 від 14.12.2009 р.). № 400. КАБИНЕТ ПСИХОЛОГА ЭДУАРДА ПОЛАДЬКО. Коррекция страхов, заиканий, депрессий, сексуальных и семейных проблем. Перепрограммирование на успех, оздоровление и омоложение, нормализация веса. Снятие игровой, никотиновой, алкогольной и др. зависимостей, ночного энуреза. www.infokr. biz Тел. 067-5086671, 096-9484227, 097-5031148. № 299. Канцтовары для школы и офиса. Большой выбор детских игрушек по самым приятным ценам.

Четвер, 24 квітня 2014 року

Магазин «КАНЦТОВАРЫ», ул. Качалова, 2 (пл. Артема, перед сельской прокуратурой). Тел. 64-11-22. Ждем Вас с 8.00 до 18.00 ежедневно. № 75. ООО «Кривбассасфальт» требуются: механик на асфальтобетонный завод; варщик асфальта; электрослесарь по ремонту оборудования; слесарь; водители на автомобили КРАЗ, ЗИЛ; автоэлектрик; асфальтобетонщик; дорожный рабочий; машинист автогрейдера; тракторист; машинист катка. Оплата достойная. Телефоны для справок: 28-48-31, 067-6384405. № 125. ПРЕДПРИЯТИЮ ТРЕБУЕТСЯ МАШИНИСТ КРАНА «РДК-25». Тел. 067-6281206, 92-94-50. № 552. 25 квітня 2014 року о 14.00 в конференц-залі лікувально-діагностичного центру ТОВ «Медиком», що знаходиться за адресою: мкрн. Со-

нячний, буд. 59, відбудеться засідання міської галузевої ради підприємців з питань охорони здоров’я. № 111. КРЫМСКИЙ РАКУШНЯК без посредников. Тел. 067-9733311. № 406. Требуются сотрудники с опытом диспетчера, кладовщика, администратора. Возраст не ограничен, пятидневка. Тел. 096-8648932. № 407. В оптовый отдел требуются сотрудники с опытом секретаря, оператора, охранника. Возраст не ограничен. Тел. 098-5025465. № 433. Вакансии для активной молодежи, пенсионеров и не только. Ведение консультативной деятельности. Обучаем. Тел. 068-7228774. № 434. Требуются сотрудники для работы с телефонными звонками и несложной документацией. Официальное оформление. Тел. 0630592525.

Тернівська районна у місті рада та її виконавчий комітет глибоко сумують з приводу передчасної смерті голови профспілкового комітету первинної організації профспілки ПАТ «ПІВНІЧНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ», депутата Криворізької міської ради VІ скликання

СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ Криворізька міська організація профспілки металургів і гірників України сумує через непоправну втрату у зв’язку з передчасною смертю голови профкому первинної організації ПМГУ ПАТ «Північний ГЗК»

ШВЕДА Василя Олексійовича

Висловлюємо щирі співчуття близьким і рідним покійного, поділяємо біль та скорботу непоправної втрати.

16 квітня 2014 року пішов з життя голова профспілкового комітету ПАТ «Північний гірничозбагачувальний комбінат», депутат Криворізької міської ради

Василь ШВЕД Василь Олексійович Швед народився 29 листопада 1948 року в північній частині Кривого Рогу – Тернівському районі. Його доля та трудовий шлях нерозривно пов’язані з ПАТ «Північний ГЗК», на який він прийшов у 1966 році. Працював помічником машиніста бурового станка, помічником машиніста екскаватора Першотравневого кар’єру. У 1970-1986 роках був помічником і машиністом бурового станка, бригадиром. У 1986 році трудовий колектив обрав Василя Олексійовича на посаду голови цехового комітету профспілки металургів та гірників Першотравневого кар’єру Північного гірничо-збагачувального комбінату. Протягом останніх 17 років Василь Швед очолював профспілковий комітет металургів і гірників ПАТ «Північний ГЗК». Приймаючи будь-яке рішення, Василь Олексійович у першу чергу дбав про інтереси трудівників. Соціальний захист, розвиток та підтримка молодіжного руху, культурне життя, лікування й оздоровлення працівників підприємства – щодо кожного з цих напрямків була налагоджена чітка, ефективна робота. Розроблений під безпосереднім керівництвом Василя Шведа колективний договір за оцінкою Центрального комітету профспілки металургів і гірників визнаний найбільш соціально спрямованим. Василь Олексійович – повний кавалер нагрудного знака «За заслуги перед містом», йому присвоєне звання «Заслужений працівник промисловості України». Також нагороджений знаком «Заслужений працівник профспілки металургів і гірників України», має високі державні нагороди, відзнаки федерації профспілки України та Центрального комітету профспілки. Він любив людей і працював для них – таким запам’ятають Василя Олексійовича колеги по роботі, рідні та друзі. Криворізький міський голова Юрій Вілкул, депутатський корпус, виконком Криворізької міської ради висловлюють щире та глибоке співчуття рідним і близьким Василя Шведа. Світла пам'ять про нього завжди житиме в серцях усіх, хто мав щастя знати його.

Виконком Жовтневої районної у місті ради висловлює щире співчуття начальнику управління праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради Корнєєвій Любові Василівні з приводу тяжкої втрати – смерті батька

ТЕРНАВСЬКОГО Василя Петровича

Василя Олексійовича ШВЕДА Північному ГЗК Василь Олексійович віддав 48 років своєї трудової біографії. У 1966му прийшов сюди помічником машиніста бурового станка Першотравневого кар’єру. Майже 30 років Василь Олексійович Швед був на профспілковій роботі, 17 останніх років успішно очолював профспілковий комітет первинної організації ПМГУ комбінату. Стилю роботи цієї непересічної особистості були притаманні послідовність, масштабність мислення, здатність доводити розпочату справу до завершення. Василь Олексійович користувався заслуженим авторитетом, його поважали за неабиякі організаторські здібності, порядність, відвертість, доброту і строгість, які уживалися поруч. Яку б посаду він не обіймав, завжди сумлінно та відповідально ставився до своїх обов’язків. Колеги знали його як професіонала своєї справи, принципову людину, рішучого лідера, великого патріота рідного підприємства і Кривбасу загалом. Василь Олексійович був активним учасником реалізації численних соціальних проектів для молоді, для мешканців міста. Сумно і нестерпно боляче на душі від усвідомлення того, що Василя Олексійовича більше немає з нами, що передчасно перервалася ниточка його життєвої дороги. Світла пам'ять про Василя Олексійовича Шведа завжди буде жити в наших серцях. Криворізька міська організація ПМГУ висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійного. Центральний комітет Профспілки металургів і гірників України глибоко сумує з приводу передчасної смерті голови профспілкового комітету первинної організації ПМГУ у ПАТ «Північний ГЗК»

ШВЕДА Василя Олексійовича Велику частину свого життя він віддав захисту прав людини труда і завжди був відповідальним, чесним та професійним працівником, справжнім профспілковим лідером. Колеги і соратники з профспілкової роботи, всі, хто працював разом з В.О. Шведом, висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійного. Пам’ять про Василя Олексійовича житиме в його добрих справах і в наших серцях. 21 апреля – годовщина светлой памяти и горькой утраты

МАЙОРОВОЙ Нины Павловны 20.06.1942 – 21.04.2012 Тот день, когда погас твой взор И сердце перестало биться, Для нас был самым страшным днём, И мы не сможем с ним смириться. Дети, внуки, родные и близкие


«Червоний гірник» №31 (21456)

Афіша 23

www.girnyk.com.ua

Четвер, 24 квітня 2014 року

Кіно

«Нова Людинапавук» 3D 21

Бойовик, пригоди. Кінотеатри: «Мультиплекс», «Одеса-кіно», «Олімп».

Открытие гоночного сезона

«Под маской Жиголо»

Комедія. Кінотеатр: «Олімп».

«Небо падших»

Драма. Кінотеатр: «Мультиплекс».

«Реальна білка» 3D

«Швидкий»

Анімація. Кінотеатри: «Олімп», «Одеса-кіно», «Мультиплекс».

Комедія, пригоди. Кінотеатри: «Мультиплекс», «Одеса-кіно».

«Авантюристи»

Пригоди. Кінотеатри: «Мультиплекс», «Одеса-кіно».

 Телефони: «Олімп» – 440-07-77, «Одеса-кіно» – 493-09-09, «Мультиплекс» – 493-83-63, 493-84-74 (автовідповідач). Гастролі

Вистави

Велозмагання

ор тор зат О низа гани Оррга » сс» басс ивба окррив елок Вел О «В О« ОО

26.04

«Летучая мышь»

«Зустріч з музикою»

Вистава.

Вистава.

Дата: 26 квітня о 17.00. Місце: Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка.

Дата: 27 квітня о 17.00. Місце: Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка.

«Це вам, друзі, Мадагаскар!» Вистава для дітей.

Дата: 26 квітня об 11.00 та о 12.30. Місце: Криворізький міський театр ляльок.

«І мертвим, і живим, і ненародженим...»

Пластична драма.

Дата: 29 березня о 13.00. Місце: КП «Криворізький академічний міський театр музичнопластичних мистецтв «Академія руху».

Телефони: Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка – 92-37-41. Криворізький міський театр  ляльок – 26-61-45. КП «Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху» – 440-19-77.

МТБ-разделка «Белые камни»

Регистрация и подробная информация на форуме

velokrivbass.com

Спеціалізована виставка

Виставки

«No pasaran!» міні-виставка, присвячена криворіжцям – учасникам Іспанської війни 1936-1939 рр.

Місце: міський історикокраєзнавчий музей.

«Думи мої, думи…»

Персональна виставка Леоніда Давиденка з нагоди 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

Місце: міський історикокраєзнавчий музей.

«Великий син України»

Виставка образотворчого мистецтва з нагоди 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

Місце: міський історикокраєзнавчий музей.

«Дніпропетровщина. Минуле і сучасність» Міні-виставка з нагоди 82-ї річниці від дня створення Дніпропетровщини.

Місце: міський історикокраєзнавчий музей.

«Жорстока ноче, о яка ти довга!. » виставка з нагоди 28-ї річниці ліквідації аварії.

Місце: філія КЗК «Міський історикокраєзнавчий музей» (сел. Веселі Терни).

Концерт

«Космічна феєрія»

декоративноприкладного мистецтва до Дня космонавтики.

Місце: філія КЗК «Міський історико-краєзнавчий музей» (сел. Веселі Терни).

«Весняний розмай»

виставки декоративноприкладного мистецтва Лідії Челнокової.

Місце: КЗК «Міський виставочний зал».

Виставка робіт образотворчого мистецтва

громадської організації «Разом».

Місце: КЗК «Міський виставочний зал».

Персональна виставка

живопису заслуженого художника України Леоніда Давиденка.

Місце: КЗК «Міський виставочний зал».

«Творчість Т.Г.Шевченка очима жінки» виставка робіт образотворчого мистецтва.

Місце: КЗК «Міський виставочний зал».

міський історико-краєзнавчий музей – 90-27-56, філія міського історико-краєзнавчого музею – 35-13-66, міський виставочний зал –  Телефони: 90-37-59.

Ви організовуєте цікаву акцію? Ми готові розповісти. Пишіть на електронну адресу редакції rminer@rminer.dp.ua


24 Життя цікаве Леонід Давиденко:

Курси валют

станом на 23.04.2014 р. (грн. за 100 од.) КУПІВЛЯ

ПРОДАЖ

Долар Рубль Курс НБУ

1124,7453 1050,00 УкрСиббанк 1185,00 1090,00 ПриватБанк 1190,00 Промінвест- 1101,00 банк 1189,00 Райффайзен 1090,00 Банк Аваль 1210,00 Фінанси та 1050,00 кредит 1190,00 Південком- 1080,00 банк 1200,00 Укрексім- 1100,00 банк 1175,00

31,533 28,50 34,00 30,00 35,00 30,60 33,60 31,10 34,40 28,00 33,00 29,00 33,00 31,00 33,00

Євро 1558,3346 1440,00 1655,00 1520,00 1680,00 1511,00 1649,00 1540,00 1700,00 1480,00 1630,00 1500,00 1650,00 1520,00 1630,00

Магнітні бурі ГЕОМАГНІТНИЙ ПРОГНОЗ по Кривому Рогу 25.04.2014 26.04.2014

0:00 3:00 6:00 9:00 12:00 15:00 18:00 21:00

1 1 2 2 2 1 1 1

www.girnyk.com.ua

2 2 2 2 1 1 1 2

1. Нема помітних збурень. 2. Невеликі збурення. 3. Слабка геомагнітна буря. 4. Мала геомагнітна буря. 5. Помірна геомагнітна буря. 6. Сильна геомагнітна буря. 7. Жорсткий геомагнітний шторм. 8. Екстремальний шторм.

Погода

П’ятниця, 25.04 +9…+10°С +15°С Північно-східний, 3-6 м/сек Субота, 26.04 +7…+8°С +17°С Північно-східний, 3-4 м/сек Неділя, 27.04 +6…+7°С +18°С Східний та південно-східний, 2-4 м/сек

«Червоний гірник» №31 (21456)

Четвер, 24 квітня 2014 року

Гороскоп

«Я пишу Україну»

Астропрогноз

28 апреля – 4 мая

Цього художника не сплутаєш ні з яким іншим. І не тільки через те, що більшість його картин написано в самобутній авторській техніці, котру мистецтвознавці називають живописною гладдю, – мені ж ці короткі, як імпульси серця, мазки нагадують часом древні смальти Софії Київської. І не тільки тому, що його картини існують ніби поза часом, беручи початок, можливо, ще з трипільської культури.

Овен (21.03–20.04)

Эта неделя для вас начнется спокойно. В среду вам предстоит нелегкий выбор между двумя небезразличными вам людьми. К концу недели будьте осторожнее с электроприборами и колющими предметами, чтобы не получить травму.

Телец (21.04–21.05)

Природное остроумие Тельцов поможет разрешить все конфликты. Любое окончательное решение должно остаться за вами. Конец недели будет богатым на позитивные эмоции.

Близнецы (22.05–21.06)

У картинах заслуженого художника України Леоніда Давиденка відгукується генетична пам’ять українців з їхніми фольклорно–міфологічними уявленнями про Всесвіт, з їхнім лірико–метафоричним баченням навколишнього світу. У минулу п’ятницю в міському виставковому залі відкрилась персональна виставка живопису та графіки Леоніда Давиденка, яку митець підготував до свого життєвого 60–річчя, тим самим ніби підсумовуючи певний проміжний етап у своїй творчості. Загалом у доробку митця – понад півтисячі живописних полотен та графічних робіт, тож два виставкові зали, відведені під експозицію, змогли вмістити заледве третину від зробленого цим унікальним майстром пензля. На виставці ж представлені здебільшого його нові роботи. Як і в усій творчості Леоніда Давиденка, так і на нинішній виставці, домінуючою є тема українського козацтва. Художник пише яскравими соковитими барвами, що випромінюють таку потужну енергетику, котра повертає кожного глядача до національних першоджерел, до витоків нескореного духу нашого народу, який проніс крізь віки свою силу і віру, до поетичного світогляду українців, що до сьогодні дає нам натхнення жити, відчуваючи прямий зв’язок зі своїм могутнім пракорінням.

Реклама

кий широкий вжиток у його рідному селі. Юнаком перебравшись до Кривого Рогу, Леонід Давиденко опинився ніби в епіцентрі козацького краю з його безмежними степами, з його героїчною історією та образотворчою традицією. Усе це разом і дало той мистецький вибух, який відчує кожний, хто відвідає виставку цього самобутнього художника. – Я пишу Україну, – говорить Леонід Давиденко, – і чим старшим стаю, тим більше розумію невичерпність цієї теми. Найбільше бажання, щоб мої картини виховували в людях, особливо в молодих, патріотизм, любов до рідної землі, щоб вони стали поштовхом до поглибленого вивчення своєї історії, осмислення ролі і значення нас, українців, у часі і просторі. Нині, на жаль, мистецтво більше служить на потребу: переважно, художники пишуть те, що краще продається. За це їх не можна осуджувати, але для себе я вибрав іншу дорогу і йду нею все своє творче життя. Не раз доводилося чути, що, змальовуючи українську ментальність, я займаюсь шароварщиною. Неправда! Я пишу ту Україну, яка гордо пройшла крізь століття, не втративши національної честі і гідності, ту Україну, яку я люблю, якою пишаюсь і яку хочу передати своїм нащадкам. Дякую Богові і Провидінню, які поставили мене на цей шлях, поклали на мене цю високу місію. Привітати художника з ювілеєм та відкриттям персональної виставки прийшли заступник міського голови Валентина Бєрлін, колеги, друзі, численні шанувальники його творчості. Усі вони говорили про надзвичайну працьовитість Леоніда Давиденка – не минає дня, щоб він не стояв за мольбертом; про потужну людську енергію митця – крім того, він очолює Спілку криворізьких художників і дуже багато робить для пропаганди творчості наших майстрів пензля. Говорили й про його талант педагога – на факультеті мистецтв педінституту КНУ він має свою групу студентів. І, звичайно ж, – про плідний творчий потенціал Леоніда Давиденка, який щораз дивує, зачаровує, відкриває нові грані в, здавалося б, знайомій і знаній царині українського образотворчого мистецтва. Побувайте на цій виставці, аби не тільки відкрити для себе цього талановитого художника, а й через його емоційно потужні картини глибше пізнати і зрозуміти самих себе.

Близнецов может преследовать депрессивное состояние. В среду не вздумайте давать обещания, если вы не уверены, что получится их выполнить. Будьте готовы к неожиданностям и не реагируйте на них слишком болезненно.

Рак (22.06–23.07)

Излишняя импульсивность Раков может грозить разрывом отношений с любимым человеком. В среду, чтобы не попасть впросак, не стоит слушаться советов некомпетентных людей. Обратите внимание на режим питания и избежите проблем с желудочно-кишечным трактом.

Лев (24.07–23.08)

На этой неделе Львам рекомендуется отказаться от отдыха и заняться делами, которые лучше не откладывать. Например, проверте документацию на предмет неоплаченной задолженности. И не забывайте о близких – ваш эгоизм может надолго испортить отношения.

Дева (24.08–23.09)

Неделя будет крайне неблагоприятна для поездок. С коллегами по работе поддерживайте добрые отношения, так как от этого зависит ваше будущее. Выходные проведите дома в кругу семьи.

Весы (24.09–23.10)

Начните пересматривать собственные убеждения. Это поможет найти общий язык с нужным человеком. В конце недели обратите внимание на здоровье.

Скорпион (24.10–22.11)

Старайтесь реже садиться за руль автомобиля. Пятницу лучше всего посвятить отдыху, так как этот день не подходит для конструктивной работы. В субботу откажитесь от назначенных встречь – они принесут только неприятности.

Стрелец (23.11–21.12)

С начала недели у вас будет довольно шаткое положение, поэтому стоит призвать на помощь друзей. В четверг, чтобы с вами не происходило, нельзя поддаваться панике.

Козерог (22.12–20.01)

Свой негативный настрой Козерогам рекомендуется сменить на позитив. Если вы решили переселиться, то лучше всего это запланировать на вторник и среду. Вторую половину недели лучше всего посвятить своей творческой реализации – вам будут по плечу любые, даже самые сложные дела.

Водолей (21.01–19.02)

Рекламний відділ «ЧГ» понеділок – п’ятниця з 9.00 до 18.00 Тел. 067–743–79–02 e–mail: reklama@rminer.dp.ua

Представителей знака зодиака Водолей будет просто зашкаливать энергия, а потому вам нужно ее срочно направить в правильное русло. Стоит заняться наведением порядка как на своем рабочем месте, так и дома.

Народившись у с. Вільна Слобода Глухівського району Сумщини, Леонід Давиденко змалку вбирав у себе народні традиції, вірування і звичаї, якими жила його родина. І оці, нині тільки йому притаманні короткі живописні мазки – то через роки трансформована мистецьким досвідом техніка малювання на склі, яка мала та-

Головний редактор Ольга КАЛИНЮК Члени редколегії: Володимир СКІДАНОВ (заступник головного редактора) Тетяна ДРЄЄВА (заступник головного редактора) Газета нагороджена орденом «Знак Пошани» Віталій ТКАЧУК (завідувач відділу)

Рыбы (20.02–20.03)

Мотрона ПАНОВА. Фото Олександра ПОРТНЯГІНА

Редакція може публікувати статті у порядку обговорення, не поділяючи точки зору автора. Автори опублікованих матеріалів несуть повну відповідальність за підбір та точність наведених фактів, цифр, імен. Газета виплачує гонорар лише за публікацію замовлених матеріалів. За зміст та достовірність інформації у рекламних публікаціях відповідальність несе рекламодавець. Матеріали під рубрикою «Факти та подробиці» друкуються на правах реклами. Рукописи і фотознімки не рецензуються і не повертаються.

ЗАСНОВНИК: Криворізька міська рада ВИДАВЕЦЬ: Редакція Криворізької міської комунальної газети «Червоний гірник»

ÏÅÐÅÄÏËÀÒͲ ²ÍÄÅÊÑÈ «×û: 37385 (звичайна); 61621 (пільгова); 37386 (відомча)

Рыбам есть смысл заняться спортом, покататься на роликовых коньках или велосипеде. Активно используйте свой творческий талант для нахождения новых связей.

АДРЕСА РЕДАКЦІЇ: 50027, пр. Металургів, 28. Індекс – 61621. Обсяг 6 др. арк. Друк офсетний. Замовлення СФ367. Довідки по редакції: Свідоцтво про державну реєстрацію газети 92–70–70, відділ реклами: 92–97–16. e–mail: rminer@rminer.dp.ua; reklama@rminer.dp.ua «Червоний гірник» ДП реєстр № 709 від 28.02.2000 р. Газета виходить двічі на тиждень (вівторок, четвер). ВІД ДРУКОВАНО В ДРУКАРНІ « СТПРЕС » Рекомендована ціна 1,50 грн. За якість друку газети відповідальність несе друкарня. Разовий тираж 18966 примірників. 50025, м. Кривий Ріг, вул. Окружна, 12. Тел. 404–35–88. Тижневий тираж 37935 примірників.

ÒÅËÅÔÎÍ ÄËß ÄβÄÎÊ ÏÎ ÏÅÐÅÄÏËÀÒ² «×û 92–89–01 

№31 (21456) 24 квітня 2014  

Червоний гірник 24_04_2014

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you