Page 1

Триває передплата на 2016 рік!1

«Червоний гірник» №84 (21607)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 19 листопада 2015 року

№84 Газета нагороджена у 1974 році орденом «Знак Пошани»

(21607) четвер

19 листопада 2015 р.

Криворізька міська комунальна газета виходить з 7 грудня 1924 року

Вчора

Юрій Вілкул:

«Буду працювати на розвиток Кривого Рогу та рідної України» Вчора відбулося перше засідання міської ради VII скликання. В ньому взяли участь 46 із 64 обраних криворіжцями депутатів. В їх числі були представники Опозиційного блоку, «БПП «Солідарність», «Батьківщини», Радикальної партії Олега Ляшка та «Сили людей». Відкрив засідання голова міської виборчої комісії Павло Гивель. Він повідомив результати виборів до міської ради, що відбулися 25 жовтня, та оголосив прізвища тих, хто ввійшов до її складу, побажавши новообраним депутатам продуктивної роботи на благо міста.

  

Закінчення на 2 стор.

Пряма лінія «ЧГ»

Передплата-2016

ПЕРЕДПЛАТА-2016  ПЕРЕДПЛАТА-2016  ПЕРЕДПЛАТА-2016

Чекаємо на вас! Чекаємо на вас! Чекаємо на вас! Чекаємо на вас!

92-70-70 (приймальня); 92-81-60 (відділ збуту); www.girnyk.com.ua

e-mail:

rminer@rminer.dp.ua

Передплати «Червоний гірник»

*

на 2016 рік

* Для участі в розіграші потрібно оформити передплату на 2016 рік у редакції «ЧГ» до 23 грудня 2015 року

Чекаємо вас за адресою: пр. Металургів, 28, з 9.00 до 18.00 з понеділка по п’ятницю.

та виграй мультиварку!

ПЕРЕДПЛАТА-2016  ПЕРЕДПЛАТА-2016  ПЕРЕДПЛАТА-2016

19 листопада на Криворізькому поштамті – центрі поштового зв’язку №2 проходитиме традиційний День передплатника. Читачі матимуть змогу ознайомитись з новими або переглянути уже відомі часописи, поспілкуватись з представниками редакцій газет, зокрема «Червоного гірника», і поштамту, а також оформити передплату за будь-якою адресою в регіоні обслуговування Криворізького поштамту у місті і в прилеглих сільських районах. На кожного передплатника очікуватиме приємний сувенір, а на найбільш активного – суперприз. Отже, до зустрічі на поштамті на пр. Карла Маркса, 26, на якому День передплатника розпочнеться 19 листопада об 11.00.

Чекаємо на вас! Чекаємо на вас! Чекаємо на вас! Чекаємо на вас! Чекаємо на вас! Чекаємо на вас! Чекаємо на вас! Чекаємо на вас! Чекаємо на вас! Чекаємо на вас!

День передплатника на поштамті

92-70-70 (приймальня); 92-81-60 (відділ збуту); www.girnyk.com.ua e-mail: rminer@rminer.dp.ua Чекаємо на вас! Чекаємо на вас! Чекаємо на вас! Чекаємо на вас! Чекаємо на вас! Чекаємо на вас!

Про правову допомогу

20 листопада на прямому зв’язку з нашими читачами будуть начальник Криворізького міського управління юстиції Іван Васильович Стельмах та директор Першого криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Миколайович Юрчук. Мова йтиме про проведення в місті заходів у рамках Обласного тижня інформування з нагоди прийняття Конвенції ООН про права дитини, забезпечення права громадян на безоплатну первинну та вторинну правову допомогу в місті. Тож чекаємо на ваші дзвінки 20 листопада з 12.00 до 13.00 за редакційним телефоном 92-70-70.

Анонс

Як не знаю – запитаю, а як знаю – відповім

25 листопада з 11.00 до 13.00 за телефоном 92-77-90 Упродовж цього часу щодо питань житловоко­­мунальної те­­матики вас вислухає та допоможе порадою заві­дую­чий від­ді­лом соціально-побутових питань «Червоного гірника» Едуард Васильович Білик.


2 Актуально

www.girnyk.com.ua

«Червоний гірник» №84 (21607)

Четвер, 19 листопада 2015 року

Вчора

Юрій Вілкул: «Буду працювати на розвиток

Кривого Рогу та рідної України»

(Закінчення. Початок на 1 стор.) Оголошено було результати повторного голосування на виборах міського голови, що відбулось 15 листопада. Перемогу на них здобув Юрій Вілкул. Напередодні міська виборча комісія більшістю голосів офіційно зареєструвала його міським головою Кривого Рогу. На засіданні комісії були присутні міжнародні спостерігачі від ОБСЄ та моніторингової місії міжнародної громадської організації «Політична ініціатива». За оцінками міжнародних спостерігачів, вибори в Кривому Розі пройшли у відповідності до встановлених норм. Міжнародний спостерігач, депутат Сейму Польщі Анджей Долецькі, який під час виборів побував не лише в нашому місті, але й Дніпропетровську та Маріуполі, відзначив, що вибори в Кривому Розі — найбільш демократичні та найбільш вільні серед тих, які він бачив в Україні. Коментуючи ситуацію, що склалася після волевиявлення Анджей громадян, міжнародний спостерігач з ПольДолецькі щі звернув увагу на те, що принцип демократії – «говорити, а не кричати». Думки людей Тож спроби тих, хто програв на виборах, через скандали, крики добитися іншого результату – шкодять міжнародному іміджу країни. Розуміючи, Поруч будівлі міськвиконкому попри сильний дощ зібралося кілька що таке емоції під час виборчого сотень людей, які прийшли висловити свою підтримку легітимному меру процесу, він відзначив, що, на його Юрію Вілкулу. В руках вони тримали плакати з такими написами, як «Індумку, зараз головне — зберегти спогулець – за закон і порядок», «Юрій Григорович – ми з кій та мир для подальшого розвитку вами», «Кривий Ріг – за мир і стабільність» та інші. міста та країни. «Якщо хтось думає – Я прийшла сюди відстояти наші голоси, віддані інакше, певен — це помилка», – підза Юрія Григоровича, бо Юрій Вілкул – це наш мер, – креслив Анджей Долецькі. переконана одна з учасниць мітингу Павло Гивель під оплески приТетяна. – І стільки, скільки він гарносутніх у залі вручив переобраному го зробив для міста, це дорогого кона новий термін міському голові поштує, що варто пам’ятати й цінувати. свідчення та передав йому голову– Юрія Вілкула я дуже шаную, – вання на пленарному засіданні. Тетяна додає працівник металургійного ком– Я вдячний землякам за підбінату Сергій. – І я певен, що тільки з таким мером у тримку і запевняю, що буду працюмісті все буде гаразд. вати на розвиток Кривого Рогу та – Я виступаю за стабільність, яка є в нашому місті, нашої рідної України, – запевнив Сергій – говорить багатодітна мати Ганна Анатоліївна. – Наше Юрій Вілкул.

Кривий Ріг – за мир і стабільність місто – це місто трудівників та промисловості, яка розвивалася не одне покоління. І якщо в якості мера прийде отой, другий, який до пуття не знає ні промисловості, ні комунального господарства міста, то не буде ніякої стабільності, а значить, не буде ні зарплат, ні пенсій, ні соціальних виплат. Тому я виступаю тільки за Юрія Вілкула, який чи не єдиний по всій Україні зробив доплати з міського бюджету для освітян та лікарів. Ми зробили свій вибір на користь Юрія Григоровича і не повинні допустити, щоб наш справедливий вибір хтось переінакшив. Бо тільки Вілкул – наш мер! Після завершення пленарного засідання сесії міськради міський голова Юрій Вілкул вийшов до людей, які зібралися поруч будівлі міськвиконкому висловити йому свою підтримку. – Дорогі земляки, я щиро вдячний вам за підтримку! – звернувся Юрій Григорович до присутніх. – Спасибі, що ви захищаєте демократію у Кривому Розі, за те, що ви справжні жителі нашого улюбленого міста. Ми знаємо, що Кривий Ріг – це сталеве серце країни, і ми завжди працюватимемо заради розвитку нашої рідної України. Кривий Ріг та Україна – назавжди разом!

Дієва допомога

Чужих дітей не буває Незважаючи на те, що жодним законодавчим документом в Україні не передбачено виконання ремонтів у квартирах дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за кошти місцевого чи державного бюджетів, у Кривому Розі дане питання вирішується за рахунок прийнятих міською радою програм соціального спрямування. Робота по відновленню житла сиріт започаткована в 2010 році, коли за клопотанням служби у справах дітей виконкому міської ради з бюджету міста було виділено 800 тисяч гривень на ремонти в квартирах дітей вказаної категорії. Дана практика роботи набрала позитивного резонансу, і тому в рамках програми підтримки багатодітних сімей та дітей пільгових категорій у Кривому Розі з 2010 по 2014 рік відремонтовано 31 квартиру. Задля надання можливості дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, повернутись до житла, котре за ними зберігається, та з метою його ефективного використання, цього року коштом міського бюджету капітально відремонтовано п’ять квартир, єдиним власником яких є діти-сироти чи діти, позбавлені батьківського піклування. Днями Криворізький міський голова Юрій Вілкул вручив дітямсиротам ключі від їхніх двох капітально відремонтованих квартир, одна з яких належить молодій мамі Маргариті Крісєнко, а інша – студенту Ігорю Ювченкові. Разом з мером до цих осель завітали й

інші поважні особи. Почесні гості за доброю українською звичкою прийшли на новосілля з гарними корисними подарунками.

Міський голова Юрій Вілкул вручає ключі Ігорю Ювченкові Маргарита Крісєнко Під час огляду житла зав’язалася дружня розмова. Юрій Вілкул запитав у власників квартир, чи задоволені вони ремонтом, на що отримав схвальні відгуки та слова щирої вдячності. Мер Кривого Рогу відзначив, що місто й надалі буде турбуватися про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Юрій Григорович побажав Маргариті та Ігорю здоров’я й щастя в оновлених квартирах і пообіцяв на новорічні свята завітати в гості з подарунками. – У цій квартирі прожила тільки своє дитинство, – розповіла Маргарита Крісєнко. – Згодом навчалася в школі, закінчила ко-

мерційно-економічний технікум. Тепер працюю, планую йти в інститут. Пам’ятаю квартиру в поганому стані, а зараз її просто не впізнати. Ремонт зробили гарний, мені подобається. – Зараз навчаюся в Криворізькому професійному гірничо-електромеханічному ліцеї, проживаю в гуртожитку, – поділився своєю історією Ігор Ювченко. – Вісім років тому, перед тим, як потрапив до інтернату, мешкав у цій квартирі. Ремонтом задоволений. Найбільше сподобалася кухня. Найближчим часом планую переїхати сюди, щоб зустріти тут своє 18-річчя. – Ігор зараз дуже щасливий, з хвилюванням заходив у відремонтовану квартиру. Йому все

сподобалося, – зазначив майстер Криворізького професійного гірничо-електромеханічного ліцею Анатолій Хуторян. – Програма, котра діє в місті, дуже важлива для дітей, які залишилися без батьків, адже після закінчення навчання у випускників першоАнатолій черговим постає Хуторян питання житла. – Наше місто завжди приділяє велику увагу роботі з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, – підкреслила начальник служби у справах дітей виконкому міськ­ ради Лариса Хоружева. – Щороку

на капітальний ремонт квартир дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, з міського бюджету виділяються значні кошти. Цьогоріч було виділено більше 700 тисяч гривень. Організації, котрі проводять ремонт, підходять до вирішення проблем з великою любов’ю та душею, тому всі роботи здійснюються на високому рівні. Хочеться побажати, щоб у квартирах Лариса цих дітей пануХоружева вали мир, спокій і затишок. Нехай вони в любові й турботі побудують тут свої міцні сім’ї. Вітаємо їх з новосіллям! У Кривому Розі відпрацьований і діє механізм щодо захисту житлових і майнових прав дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Робота з цього напрямку передбачає організаційні, профілактичнороз’яснювальні, методично-консультативні та контрольно-аналітичні заходи. Використання різних форм роботи і залучення фахівців різних галузей, спів­ праця структурних підрозділів виконкомів міської та районних у місті рад роблять ці заходи дієвими та практично спрямованими. Ольга МИЗА. Фото Олександра КЛЮКИ


«Червоний гірник» №84 (21607) Четвер, 19 листопада 2015 року

Подробиці 3

www.girnyk.com.ua

Робоча поїздка мера

Відремонтований – кращий за новий Місто активно підтримує електротранспорт як найбільш екологічний та доступний засіб перевезень криворізьких пасажирів. Це підкреслив міський голова Юрій Вілкул під час нещодавньої робочої поїздки, в рамках якої він побував на КП «Міський тролейбус» і КП «Швидкісний трамвай» та ознайомився з капремонтом рухомого складу. Як доповів директор КП «Міський тролейбус» Олександр Приходько, нині на капітальному відновленні перебуває одразу чотири зразки: дві машини на етапі завершення, один кузов тільки-тільки прийшов від суміжників, а четвертий – це ноу-хау всеукраїнського масштабу. Перша двійка має вийти на лінії наприкінці нинішнього року й підсилити перевезення у північній частині міста. Наприклад, зв’язавши житломасив Зарічний по нещодавно відремонтованій дорозі по вулиці Сержанта Рзянкіна з площею Толстого. Про третій тролейбус ще говорити зарано, натомість четвертий взагалі має перевернути уявлення про Олександр тролейбусні перевезення Приходько в Україні. Бо за спільними розробками криворізьких тролейбусників та науково-технічних інститутів на базі другого депо підприємства створюється спеціальний тролейбус з дизель-генератором, який за наявності дротів користується ними, а без них переключається на вмонтований дизель і продовжує пасажирські перевезення. – Як на нашу думку, то такий вид транспорту чудово підійде для, приміром, перевезень пасажирів на житломасив Схід-

ний, – зауважив Олександр Приходько. – Спочатку він рухатиметься по тролеях, а потім опускає штанги та продовжить рух на дизель-генераторі. Ніде в Україні наразі нічого подібного немає, хоча, приміром, у Білорусі та Чехії вже певний час використовують такі тролейбуси.

– Нам потрібно всіляко нарощувати обсяги капремонтів рухомого складу, – підкреслив Юрій Вілкул. – І доводити кількість відновлених тролейбусів до двох десятків на рік. Ці розробки з дизель-генератором заслуговують на увагу, бо в місті чимало житломасивів, де б радо зустрічали тролейбуси, але де відсутні тролеї. Тож у разі успіху з цим першим екземпляром їхню кількість також варто було б збільшити до 4-5, а то й більше одиниць на рік. Під час зустрічі з трудовим колективом підприємства міський голова Юрій Вілкул щиро подякував працівникам за їхню надзвичайно

важливу роботу та кращим трудівникам, серед яких слюсарі, зварники та електрики, вручив грамоти виконкому міськради. Наступним став швидкісний трамвай, де увазі гостей був представлений тільки-но відремонтований вагон, виконаний силами самого підприємства. Коли порівнювати його з виготовленим промисловим способом, то криворізький виріб не тільки економніший за витратами електроенергії, а й чи не вп’ятеро дешевший за вартість нового. – Своїми силами раніше вже проводили модернізацію вагонів, – зазначив директор КП «Швидкісний трамвай» Євген Якуненко. – Але цей капітально відновлеЄвген ний вагон став першим Якуненко саме з таким кузовом. За тиждень-два отримаємо дозвільні документи на нього й тоді він вийде на лінію. – Знаю, що про цей капремонт маєте тільки позитивні відгуки фахівців, – зауважив Юрій Вілкул. – І що завдяки використанню сучасних технологій та матеріалів цей вагон сповна відповідає вимогам ХХІ століття. Завдяки цьому він має прослужити навіть довше за ті зразки, які нині випускає вітчизняна промисловість. Тож випробовуйте, запускайте на лінію та беріться за наступні вагони. Дуже старих, а тим паче, як хтось там сказав, вузькоколійних трамваїв у нашому місті в принципі немає, але однаково вік чи не половини криворізьких трамваїв перевищує двадцять років. Тому модернізація їм потрібна невідкладна, і сподіваюсь, що наступного року до цього

Справи комунальні

Дорожні ремонти не завершуються

вагона додасться ще кілька капітально відновлених. Які нічим не гірші, а по багатьох характеристиках навіть кращі за придбані. Актова зала підприємства була повнісінька, в ній зібралося чимало працівників швидкісного, що очікували на зустріч з міським головою. Коли він з’явився, то люди зустріли Юрія Вілкула тривалими оплесками. – Дизайн та всі технічні характеристики цього вагона повністю відповідають вимогам, які нині висуваються до електротранспорту в розвинених країнах Західної Європи, – сказав на зустрічі з колективом Юрій Вілкул. – Тому щиро дякую всім ремонтникам, що створили таку красу, а також експлуатаційникам та водіям, що здійснюють безпосередні перевезення. Завдяки вам швидкісний трамвай уже дійшов до Південного ГЗК, упевнений, що доведемо його і до Довгинцівського та Центрально-Міського районів. Електротранспорт завжди розвиватиметься в нашому місті, і для цього постійно поліпшуватиметься якість рухомого складу і трамвайного полотна. Щиро дякую за вашу нелегку працю, без якої перевезення неможливі, й хочу вручити кращим представникам Почесні грамоти та грамоти виконкому міськради. Виконуючи приємну місію, Юрій Вілкул вручив кільком співробітникам підприємства міські відзнаки. Зокрема, Почесну грамоту виконкому міськради отримав слюсар з ремонту рухомого складу дільниці станції технічного обслуговування депо №2 КП «Швидкісний трамвай» Олександр Надутий, низка інших працівників отримала грамоти виконкому міськради. Е. МІСЦЕВИЙ. Фото Олександра КЛЮКИ

Фотофакт

На сторінках «Червоного гірника» вже розповідалось про ремонт вулиць Орджонікідзе та Вокзальної, а також привокзальної площі станції Кривий Ріг («Червона»), який виконується в рамках реалізації договору соціального партнерства міста з комбінатом «АрселорМіттал Кривий Ріг». Нині ці роботи перебувають на завершальному етапі, хід їх виконання минулого вівторка безпосередньо на об’єкті проінспектував міський голова Юрій Вілкул. Як доповів начальник управління благоустрою та житлової політики виконкому міськради Олександр Катриченко, обсяги мають бути завершені впродовж тижня, якщо цьому, звісно, не завадить погода. На цей момент вже повністю закінчено роботи з асфальтування привокзальної площі та вулиці Вокзальної з нанесенням відповідної розмітки, проведено обрізку дерев та відновлено зовнішнє освітлення із установкою двох десятків опор та необхідної кількості світильників. Віталій Мілюков, директор підприємства «Весташляхбуд», яке займається асфальтуванням, розповів, що тверде покриття укладається у три шари, товщина яких доходить до 15 сантиметрів. При цьому використовуються спеціальні модифіковані складники, які дозволяють укладати асфальт за нинішніх погодних умов, а також успішно протидіють руйнуванню дороги через температурні перепади. Юрій Вілкул доручив дорожникам приділити увагу не тільки стану автошляху, а й перехрестям і тротуарам, аби водії та пішоходи могли користуватись нормальними дорогами, а також разом з органами ДАІ встановити необхідні дорожні знаки. – Це останній цьогорічний об’єкт з ремонту магістральних напрямів, – зазначив Юрій Вілкул. – Одначе це не означає, що згортаємо шляхові роботи. Бо після завершення вулиці Орджонікідзе вивільнені потужності перекидаємо на внутрішньоквартальні дороги, які ремонтуємо доти, доки дозволятимуть погодні умови. Е. МІСЦЕВИЙ

Чому розбирають баштову градирню?

Традиційно Кривий Ріг називають містом руди і металу, залізорудним серцем країни. І це справді так, бо саме в нашому місті працює одне з найпотужніших у світі металургійних підприємств — ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», у виробничих процесах котрого напряму чи побічно задіяно декілька десятків тисяч городян. Тож це підприємство цілком можна вважати однією з візиток Кривого Рогу. Городянам добре відомі баштиблизнюки ПАТ «АМКР», котрі розташовано неподалік адмінкорпусу підприємства і добре видно з проспекту Металургів. Мова про градирні — башти для охолодження води атмосферним повітрям. Адже більшість промислових процесів і систем кондиціонування повітря на ПАТ «АМКР» виробляють тепло, котре повинно бути відведено і розсіяно. Зазвичай у таких охолоджувальних баштах вода використовується як передавач для

відведення тепла від промислових теплообмінних апаратів, конденсаторів холодильних машин. Одну з башт нещодавно почали розбирати. Цей процес викликав неабияку цікавість серед городян. Аби з’ясувати мету демонтажу градирні, «Червоний гірник» звернувся безпосередньо до адміністрації меткомбінату. За наданою прес-службою ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інформацією, наразі відбувається демонтаж несучих металевих конструкцій баштової градирні 16Б. Причина демонтажу — незадовільний технічний стан конструктивних елементів. Втім, у наступному, 2016 році заплановано відновити баштову градирню. Адже вона є невід’ємною частиною технологічного процесу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Світлана НІКІТІНА. Фото Ігоря КВОЧКИ


4 Подробиці

www.girnyk.com.ua

«Червоний гірник» №84 (21607)

Четвер, 19 листопада 2015 року

Кращі учні

«Знання – шлях до успіху!» Під таким гаслом у Палаці культури металургів днями пройшло цьогорічне вручення стипендій Вадима Гурова кращим учням середніх та студентам вищих навчальних закладів. На превеликий жаль, Вадим Гуров за станом здоров’я не зміг особисто прибути на церемонію, а тому попрохав це зробити свого давнього друга, радником якого перебуває вже не перший рік, Криворізького міського голову Юрія Вілкула. Розуміючи значущість події для молодого покоління, мер з радістю погодився провести церемонію вручення стипендій. – Мені дуже приємно виконати прохання мого друга, справжнього металурга та справжньої людини Вадима Гурова та вручити стипендії його імені, – зазначив міський голова. – 14 разів він особисто вручав, а ось у цей, 15-й раз, на превеликий жаль, він не зміг приїхати. Городяни тричі обирали його депутатом Верховної Ради України та одностайно обрали Вадима Миколайовича Почесним громадянином Кривого Рогу. Й навіть коли вирішувалась доля всієї України, коли приймалось рішення про ухвалення Конституції, то саме його нічний виступ з парламентської трибуни чималою мірою посприяв тому, щоб у нас нарешті

з’явився Основний Закон. Це ще один приклад того, що криворізькі металурги та гірники не тільки розвивають наше місто, а й роблять чималий внесок у розбудову всієї країни. Говорячи про сьогоднішню подію, зазначу, що в місті особливо уважне ставлення до розвитку молоді. Бо маємо стипендії імені Олександра Поля, Григорія Гутовського, гранти для талановитої молоді від міського голови та інші. І ця стипендія Вадима Гурова, що вручатиметься в п’ятнадцятий раз, також. Він працює з молоддю, і ми працюємо з нею, співпрацюючи за різними програмами і напрямками. Бо саме вона у подальшому розвиватиме наше місто, буде

жити в ньому та виховувати вже своїх власних дітей. Тож без вас, шановна молодь, місто існувати не може. Для цього ви маєте дуже гарних вчителів як в освітянських закладах, так і чудових наставників на виробництвах. Вони переймаються як вашою долею, так і майбуттям усього міста. І особисто мене дуже радує, що цього року комісії було дуже складно відібрати кращих

із кращих, бо серед нинішньої молоді багато гідних і талановитих. Але вони визначені, тож вітаю цьогорічних переможців. Більше двадцяти учнів середніх та студентів вищих навчальних закладів піднялися на сцену, щоб з рук Юрія Вілкула одержати заслужені нагороди.

Перспектива

Слова вдячності

Рада національних товариств Кривого Рогу Кривий Ріг — гостинне та хлібосольне місто. Наразі тут по-сусідськи дружньо мешкають представники 160 національностей. У місті створено умови для збереження культурної самобутності всіх національностей. Одним із об’єднуючих заходів за ініціативи Криворізького міського голови Юрія Вілкула став міський фестиваль мистецтв національно-культурних товариств «Єдина родина – моя Україна», котрий проводиться з 2011 року і з року в рік збирає все більше учасників. Цьогорічний ювілейний фестиваль відвідали понад 3 тисячі городян різних національностей. Тож криворіжці — представники різних національностей впевнено кажуть: «Так, ми різні за кольором шкіри та очей, співаємо різні пісні й танцюємо по-різному, у нас різні національні мова та кухня, але в той же час ми — єдині і національність у всіх одна – громадянин Кривого Рогу». Втім, не можна забувати і про збереження свого національного колориту, культури, традицій, вірувань. Задля втілення духовних етнічно-культурних заходів представників різних національностей, котрі мешкають у Кривому Розі, у місті розпочався процес створення нової спільноти з юридичними правами – Ради національних товариств. На нещодавніх зборах представники національних громад Кривого Рогу — корейської, азербайджанської, польської, єврейської, російської, грузинської, вір­ менської, молдавської, чеченської – розглянули проект правоустановчих документів майбутньої організації. На переконання учасників зібрання, створення організації в такому форматі – це ще один дієвий крок у співпраці міської влади Кривого Рогу з представниками національних меншин, котрі мешкають у місті. «Кривий Ріг – багатонаціональне місто, але, попри всі відмінності в культурі та віруваннях городян, в ньому панує толерантне ставлення до представників різних націй, створено умови для збереження національних культур і традицій. Безумовно, в цьому велика заслуга міського голови Юрія Вілкула. Новостворена

У підсумковому зверненні, ухваленому під час проведення церемонії, учасники звернулися до роботодавців з пропозицією посилити мотивації для отримання високих показників у навчанні учнями та студентами. Передбачивши, приміром, особливі преференції при прийомі на роботу лауреатів престижних премій або стипендій у навчанні. Е. МІСЦЕВИЙ

організація – Рада національних товариств тільки сприятиме розвитку національних культур та об’єднанню людей. Впевнений, що таке об’єднання буде корисним, бо криворіжці зможуть дізнатися Мерабі більше про історію, кульГабріадзе туру інших країн. Пройде певний час, і правильність такого рішення підтвердиться», – переконаний один з ініціаторів створення Ради Мерабі Габріадзе, президент Все­ української асоціації грузинських громад, голова Криворізької грузинської громади, член Ради національних меншин України. При обговоренні проекту статуту Ради національних товариств представники національних громад відкрито висловлювали свої зауваження та вносили пропозиції до такого формату співпраці. «Об’єднання громад в одну потужну організацію дасть нові можливості та перспективи. В такому форматі ми зможемо з міською владою опрацьовувати більш важливі питання. Таке об’єднання дасть нам Валентина право звертатися не тільТравінська ки до органів місцевого самоврядування – депутатів районних і міської рад, але й до інших рівнів влади. Безумовно, з’явиться більше можливостей для розвитку та збереження культурного надбання кожного народу», – впевнена голова Криворізького місько-

го союзу поляків Валентина Травінська. «Створити Раду національних товариств – гарна справа. Хоча, скоріше, це формат асоціації. Місцева влада та особисто мер Юрій Вілкул підтримують таку ініціативу національних меншин. Національні меншини та міська влада дружньо та плідно спів­ працюють. Ми з усією душею відкликаємося на звернення міської влади та беремо участь у різноманітних культурних і Погос благодійних заходах. Тож Ераносян організація такого формату тільки сприятиме укріпленню цієї співпраці», – поділився своїми думками виконавчий директор Криворізької вір­ менської общини Погос Ераносян. Створення Ради підтримала і криворізька міська влада. Зокрема, присутні на зібранні фахівці виконкому Криворізької міської ради – відділу з питань внутрішньої політики апарату міської ради і виконкому, управління культури і туризму – відмітили, що важливо і необхідно враховувати культурні та релігійні інтереси всіх мешканців Кривого Рогу. Хоч зустріч носила організаційноознайомчий характер, її учасники ще раз переконалися в правильності та нагальності рішення щодо створення єдиної організації національних меншин. По закінченні установчого засідання було вирішено провести наступні збори в перших числах грудня і делегувати по два представники від кожної національної громади Кривого Рогу. Світлана НІКІТІНА. Фото автора

Справжня турбота про школу №70

– Не один рік ми потребували облаштування безпечного переходу, що на перехресті вулиць Отто Брозовського та Костенка, – говорить директор Криворізької спеціалізованої школи №70 Володимир Бондарук. – Але сталося це зовсім недавно. Завдяки спільним діям злагодженої команди на чолі із помічником народного депутата Костянтина Павлова Надією Подоплєловою у складі Федора Губаренка, Джаная Омарова, Вячеслава Колмакова, Олега Денисова, Максима Данілова, майора патрульної поліції Віталія Каплуна, начальника дільниці КП «Сансервіс» Володимира Дубініна, на розі зазначених вулиць встановлено нову безпечну огорожу, поновлено розмітку «перехід». Належним стало й освітлення подвір’я школи. Дякуючи старанням і втручанню Надії Подоплєлової та Федора Губаренка, встановлено новий паркан між школою та прибудинковою територією по вулиці Отто Брозовського, 77. Володимир Бондарук від імені колективу школи, батьків учнів висловлює щиру вдячність всім добродійникам за безкорисливу допомогу. А Надії Подоплєловій бажає нових успіхів, уже в якості депутата Дніпропетровської обласної ради. Її команді – здоров’я та наснаги у справах на подальшу розбудову рідного міста. Підготував Микола КРАМАРЕНКО

Знай наших!

Гімназія №127 вийшла на міжнародний рівень

Вчителі початкових класів Криворізької гімназії №127 стали учасниками ХІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні освітні техніки» та Фестивалю з TRIZпедагогіки, естетики та освітніх технологій і відвідали конференцію «Школа по-новому» в місті Запоріжжя. Усього за три «шкільні» дні було проведено 13 майстер-класів з новітніх технологій у навчальному процесі початкової школи. Зокрема, з розвитку пам’яті, про переваги ігрової освіти, про метод «перевернутий клас», застосування пояснювальних відеороликів – мультфільмів, про вміння правильно ставити запитання. Отримані від конференції творче натхнення та нові знання вчителі гімназії №127 радо втілюватимуть у навчальному процесі. Підготувала Світлана НІКІТІНА


«Червоний гірник» №84 (21607)

Право 5

www.girnyk.com.ua

Четвер, 19 листопада 2015 року

Реорганізація

Криворізьких правоохоронців перевірять на детекторі брехні З 7 листопада поточного року правоохоронні органи Кривого Рогу вступили в фазу активної реорганізації: з’явилася зовсім нова для українських реалій структура — поліція. Про її територіальні повноваження, структурні зміни та етапи переатестації працівників міліції детально розповів начальник Криворізького відділу поліції ГУ Національної поліції України у Дніпропетровській області полковник Валерій Лютий. – З 7 листопада розпочався процес реорганізації міліції в поліцію. Зміни відбулися в штатному розкладі та структурі. Відтепер відділ по боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів виділили в окремий департамент, котрий буде напряму підпорядковуватися відповідному департаменту в Києві. Так само в окремий департамент вивели і відділ протидії торгівлі людьми. Якщо раніше у районних відділах міліції працювало по 2-3 заступники начальника райвідділу (заступники з кримінальної міліції, слідства та блоку громадської безпеки), то за новим штатним розкладом — тільки по одному заступнику. Мова про багатопрофільного заступника начальника райвідділу, котрий курирує декілька напрямків роботи райвідділу і на момент відсутності начальника райвідділу повністю виконує його виробничі функції. Ще одне штатне нововведення — начальник сектору патрульної служби. До її складу входять усі підрозділи, котрі раніше входили до блоку громадської безпеки, – сектор дільничних міліціонерів, співробітники патрульно-постової служби. Саме до штатного розкладу цієї патрульної служби ввели 91 співробітника ДАІ міста. Відбулися зміни і в зоні обслуговування криворізької поліції. Якщо раніше міліція Кривого Рогу територіально обслуговувала всі сім районів міста, то тепер зона оперативного обслуговування поширилась – додалися Криворізький сільський район та Широке. А це майже 90 кілометрів в одну сторону. – У зв’язку з таким суттєвим територіальним розширенням зони обслуговування напевно виникнуть деякі

питання щодо матеріально-технічного забезпечення поліції? – Саме так. Завдяки міській владі Кривого Рогу цьогоріч для потреб криворізької міліції було придбано достатню для 6-7 місяців праці кількість пально-мастильних матеріалів. Тепер же зона обслуговування суттєво збільшилась, тож пальне будемо перерозподіляти. Вже досягнуто порозуміння з адміністрацією Криворізького сільського району щодо виділення коштів у розмірі до 100 тисяч гривень на додаткову закупівлю пального. – Та повернімося до штату поліції. Хто і як буде проводити переатестацію майбутніх поліцейських? – Переатестацію проводитиме комісія в складі співробітників обласного департаменту поліції та фахівців з Києва. Що ж до механізму цього процесу, то невідомо — чи це буде централізовано, чи нам потрібно буде кудись їхати. Питання відкрите. Втім, уже відомі принципи та складові переатестації. Переатестацію має пройти велика кількість співробітників – 1840 чоловік. Хоча ще зовсім недавно штатна кількість криворізьких міліціонерів становила 1760 співробітників. Та в процесі реформування працівники експертно-криміналістичного центру, котрі до цього моменту були в обласному підпорядкуванні, тепер територіально закріплені за районними відділами поліції. От і маємо загальну кількість співробітників Криворізького відділу Національної поліції — 1840. Усі вони працюють з визначенням «т.в.о.» – тимчасово виконуючий обов’язки.

Другий етап

Майбутніх поліцейських почали тестувати З 22 жовтня по 12 листопада поточного року в Кривому Розі відбувався набір до нової патрульної служби. 5992 кандидати – такий результат набору всіх бажаючих стати криворізькими поліцейськими. Втім, з такої декількатисячної кількості знання з математики. Для складання цього відберуть усього 870 чоловік. Тож, на одне іспиту відводиться певний час — півтори місце поліцейського у Кривому Розі будуть години. Враховуючи велику кількість претендентів, складання тестів триватиме претендувати 6-7 бажаючих. За інформацією координатора набору один місяць. Тож щодня на тестування за до нової патрульної служби Кривого Рогу раніше надісланими повідомленнями на Ольги Черевач, до 12 листопада включно визначену дату та годину приходитимуть тривав перший етап набору: приймалися заяви, як особисто, так і в режимі он-лайн через реєстрацію на сайті МВС, від усіх бажаючих віком від 21 до 35 років. «12 листопада закінчився етап набору в нову патрульну службу, а от уже зараз розпочинається безпосередньо відбір. Він складатиметься з декількох складових: співбесіда, близько 350 кандидатів на паПерший патруль тестування, іспити зі нової служби вийде трульну службу», – зауважила спеціальної та фізичОльга Черевач. на вулиці Кривого ної підготовки тощо», – Надалі у майбутніх поліцейРогу навесні пояснила координатор. ських нові іспити: медкомісія, 2016 року. І ось 17 листопада фізична підготовка, психологічстартував другий, відне тестування, спецперевірка бірковий етап підготовки кандидатів до та співбесіда. Через таке щільне «сито» нової патрульної служби — майбутні полі- відбору пройдуть тільки 870 найкращих. цейські мають скласти тест на загальні знан­- На них чекатимуть два з половиною місяці ня. «Кандидати мають відповісти на 60 тес- навчання. До речі, майбутніх поліцейських тових запитань. Таким чином буде переві- будуть навчати й ввічливості та толерантрено їхнє логічне та асоціативне мислення, ному ставленню.

Валерій Лютий Зважаючи на таку велику кількість, переатестація триватиме протягом трьох місяців. Під час переатестації звертатиметься увага на якість виконання функціональних обов’язків співробітником за останній період, його послужний список, особову справу та освіту, рівень фізичної підготовки, морально-психічні та ділові якості. Скажу більше: всі співробітники – від начальників до рядових — пройдуть випробування детектором брехні. Тож процес переатестації складний і вимагає індивідуального підходу до кожного співробітника. – Є такі співробітники, котрі відмовились від переатестації? – Так, звичайно. Частина наших співробітників, маючи вислугу 25 років, ще до 6 листопада (до моменту введення в дію реорганізації міліції в поліцію) написала заяви щодо виходу на пенсію. Наразі дехто зі співробітників написав заяви

стосовно переведення з посад з більшим обсягом роботи на посади з меншим навантаженням. Втім, масового звільнення немає. Більшість наших співробітників, маючи досвід роботи і головне — бажання працювати, будуть проходити переатестацію. – Якщо людина з якихось причин не пройшла переатестацію для роботи в поліції Кривого Рогу, вона в подальшому зможе працювати в поліції іншого міста? – Треба звертати увагу на підставу непроходження переатестації – чи це особисті якості, чи послужний список, чи догани. Та, як правило, якщо співробітник звільняється з правоохоронних органів за порушення дисципліни, то шансів відновитися в цій системі у нього немає. – Поліцейськими криворізькі міліціонери по-справжньому стануть уже по закінченні переатестації в лютому 2016 року. Наразі всі носять ще міліцейську форму. Як громадянам відрізнити — чи це майбутній поліцейський, чи це шахрай у формі міліціонера? – Слушне запитання. Через те, що процес реорганізації тільки розпочався, на державному рівні співробітникам міліції надано право носити форму старого зразка та користуватися посвідченнями старого зразка. Але є певне зауваження: при пред’явленні посвідчення старого зразка поліцейський має пред’явити і завірений мокрою печаткою (а не ксерокопію) витяг з наказу про те, що саме цей співробітник переатестований та призначений у поліцію. Тож зауважте – посвідчення старого зразка дійсне тільки за наявності такого документа. Втім, запевняю, що функції поліції залишаться ті самі, змінились тільки назва та структура. Отже, криворізькі правоохоронці, як і раніше, будуть стояти на варті охорони громадського порядку в Кривому Розі та спокою громадян. Світлана НІКІТІНА. Фото Ігоря КВОЧКИ

Надзвичайна подія

Хроніка пригод

Людей врятовано з обіймів вогню

У Кривому Розі знову люди опинилися у вогні: 15 листопада об 11.30 до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку по вулиці 23 Лютого, що в Тернівському районі. Завдяки оперативній злагодженій роботі криворізьких вогнеборців, постраждалих було врятовано. За повідомленням було направлено рятувальників 16-го та 12-го державних пожежно-рятувальних підрозділів. Також для спасіння людей було задіяно автодрабину АД-30. «Пожежа виникла в одній з квартир на третьому поверсі багатоквартирного житлового будинку. Не вагаючись, рятувальники приступили до гасіння пожежі. Вони потрапили до задимленого помешкання на третьому поверсі та виявили там чоловіка у ліжку. Застосовуючи апарат штучного дихання, рятувальники по сходовій клітині вивели потерпілого, 1979 року народження, на вулицю. З четвертого поверху, над квартирою, що горіла, по автодрабині було врятовано двох мешканців – чоловіка 1987 року народження та жінку 1982 року народження. Пожежу було ліквідовано о 12 годині 14 хвилин», – повідомила провідний фахівець по роботі зі ЗМІ 3-го державного пожежно-рятувального загону Світлана Чередниченко. Зазначимо, що до ліквідації займання було залучено 3 одиниці техніки, 12 чоловік особового складу та дві ланки газодимозахисної служби. На місце надзвичайної пригоди оперативно прибула карета швидкої допомоги. Всім врятованим було надано екстрену медичну допомогу. Всі троє постраждалих були госпіталізовані до лікувальних закладів з травмами різних ступенів тяжкості. Причини пожежі та збитки з’ясовують правоохоронні органи. Та криворізькі фахівці ДСНС вкотре нагадують городянам — дотримуйтесь правил поводження з вогнем. Від цього залежить життя! Світлана НІКІТІНА

Із зйомної квартири винесли мало не все

Родина жителів Саксаганського району тривалий час здавала свою оселю квартирантам, і жодних проблем з цим не було. Ось і нещодавно господарі на добу пустили в квартиру молодого чоловіка. Той повівся доволі чемно: одразу оплатив вартість проживання, залишив паспортні дані (ксерокопію). Та коли наступного дня власники відчинили двері квартири, то жахнулися від побаченого. Вона була майже порожньою. З кімнат зникли абсолютно всі меблі, 2 кондиціонери, телевізор та багато інших речей... Слідчі Саксаганського райвідділу оперативно відреагували на заяву потерпілих і з’ясували, що аферист через 40 хвилин після оформлення угоди разом з чотирма чоловіками швидко виносив речі в мікроавтобус білого кольору. Це чітко зафіксувала відеокамера зовнішнього спостереження. За даним фактом розпочато кримінальне провадження. Правоохоронці просять громадян, які здають квартири, бути обачнішими під час укладення угод з квартировинаймачами. Микола КРАМАРЕНКО

Оголошення Вниманию ликвидаторов аварии на ЧАЭС!

Пенсионный фонд взимает налог с пенсии, которая превышает 3654,00 грн. Юридическая помощь в решении вопроса отмены налога с пенсии. Перерасчет возмещения утраченного заработка в соответствии с заработной платой (отдел соцзащиты населения).

Телефон 096-3462077.


Четверговий телегід

«Червоний гірник» №84 (21607)

Четвер, 19 листопада 2015 року

 Програма телебачення  Новини культури 

Чем украинские телеканалы порадуют зрителей на новый год Мы с вами еще не успели смириться с тем, что лето уже давно закончилось, а на телеканалах уже вовсю готовятся к встрече Нового года. Как сообщает «Дуся», канал «Интер» готовит что-то масштабное, но пока не раскрывает все карты. По словам руководителя «Inter Media Group» Анны Безлюдной, зрителей ожидает целая череда праздничных телесобытий, не считая традиционного концерта! На телеканале «1+1» встретят Новый год вместе с Владимиром Зеленским и студией «Квартал 95». Конечно же, это будет выпуск «Вечернего Квартала». Кроме того, в праздничном эфире выйдут спецвыпуски мультфильма «Сказочная Русь» и программы «Светская жизнь с Екатериной Осадчей». Потом покажут «Лигу смеха». И «добьют» телезрителей старым, добрым и беспроигрышным фильмом «Один дома». А телезрители канала «Украина» встретят Новый год вместе с Алексеем Сухановым и шоу «Говорить Україна» с участием мировых звезд. Специально для этого выпуска в студию будут приглашены девять самых ярких и интересных участников за год, которых выберут телезрители (голосование пройдет на сайте проекта). Кстати, тот, кто наберет наибольшее количество зрительских голосов, станет новым ведущим канала. Прямо в студии программы «Говорить Україна» нам пообещали концертные номера отечественных звезд, сюрпризы и конкурсы. На «НЛО TV» Новый год пройдет в юмористическом ключе – под специальный концерт «Мамахохоталашоу».

На «Интере» стартовал благотворительный аукцион

Приближается добрый, радостный и щедрый праздник, которого с нетерпением ждут детвора и даже взрослые, – День Святого Николая. К этому волшебному дню телеканал «Интер» традиционно открыл на сайте deti.inter.ua всеукраинский благотворительный онлайн-аукцион – «Чудо начинается». Аукцион продлится до 27 декабря. «Мы считаем необходимым периодически выходить за рамки эфира, – говорит руководитель «Inter Media Group» Анна Безлюдная. – В прошлом году на нашу благотворительную инициативу, аукцион «Чудо начинается», отозвались тысячи людей. В этом сила телевидения – сопричастность не просто к происходящему на экране, а к происходящему в жизни». «Главная задача аукциона – вовлекать людей в добрые дела, – говорит главный редактор телеканала Антон Никитин. – Название «Чудо начинается» не случайно. Что такое чудо? Это доброе дело, которое мы можем сделать вместе. Ведь когда мы проявляем человечность и приходим комуто на помощь, мы по-настоящему становимся людьми. Поэтому призываем всех присоединяться – вместе мы способны сотворить чудо».

Назван самый сексуальный мужчина 2015 года

Самым сексуальным мужчиной 2015 года по версии журнала «People» стал экс-футболист Дэвид Бекхэм. Данную информацию было объявлено в эфире шоу Джимми Киммела Jimmy Kimmel Live. Ведущий прямо во время программы дозвонился до популярного спортсмена и расспросил его о новом статусе. «Это огромная честь для меня. По правде говоря, я никогда не чувствовал себя привлекательным или сексуальным. Я хочу сказать, что мне нравится хорошо выглядеть, хорошо одеваться, но я никогда не думал о себе ничего подобного», – прокомментировал Бекхэм.

В «Форсаже» появится персонаж погибшего Уокера

Создатель «Шерлока» признался, когда закончится сериал

Создатель и сценарист британского сериала «Шерлок» Стивен Моффат рассказал поклонникам, когда и при каких обстоятельствах закончится история этого телепроекта, сообщает segodnya.ua. В одном из интервью сценарист объяснил, что у каждого сериального проекта есть некий условный «срок износа». По мнению Моффата, у «Шерлока» этот срок полностью зависит от исполнителя главной роли. «Как только Бенедикт Камбербэтч решит покинуть «Шерлока», что мы будем делать? Мы закроем сериал, вот что мы сделаем», – заявил сценарист. Однако не стоит волноваться, судя по всему, этот момент не так уж близок. У нас даже есть небольшой шанс увидеть Шерлока в старости. Ведь в 2014 году в интервью для Vogue Камбербэтч признался: если создателям сериала удастся сохранить его высокое качество, а образ Шерлока будет развиваться, то он вообще не представляет, что когданибудь устанет от этой роли. «Я хотел бы сыграть его даже стариком», – сказал актер. Так что ждем рождественскую серию, а там, глядишь, и седовласого Холмса когда-нибудь дождемся, уверяет «Дуся».

Секрет в их глазах

«Марсианина» выдвинули на «Золотой глобус» в комедийном жанре

Киностудия «20th Century Fox» выдвинула картину «Марсианин» режиссера Ридли Скотта на соискание премии «Золотой глобус» в категории «Комедии и мюзиклы», сообщает «SlashFilm». Примечательно, что ранее компания «Fox» позиционировала «Марсианина» как научно-фантастический, приключенческий фильм, который сложно отнести к комедийному жанру. Все номинанты сезона будут названы 10 декабря 2015 года, а победителей объявят 10 января 2016-го.

КИНОМАН

Голодные игры: Пересмешница. 12+ Часть 2

В восьмой части боевика «Форсаж», который выйдет на экраны 14 апреля 2017 года, появится персонаж погибшего Пола Уокера, ссылаясь на инсайдеров пишет «Master Herald». Сообщается, что Брайана О’Коннора, которого в предыдущих частях фильма играл Уокер, планируют воспроизвести с помощью компьютерной графики и кадров из предыдущих серий. Также в съемках, скорее всего, задействуют одного из двух братьев актера.

16+

Китнисс Эвердин с группой своих соратников противостоит всемогущему Капитолию в полномасштабной войне. На карту поставлены жизнь и будущее существование всего народа Панем. Преследование врагов, смертельные ловушки и нравственный выбор иногда тяжелее, чем противостояние на аренах Голодных игр. Но она сама выбирает свою судьбу!

Отставной юридический советник пишет роман, надеясь разгадать тайну одного из своих последних неразрешенных дел об убийстве и разобраться в своей безответной любви к начальнику.

Страна: США. Год: 2015. Жанр: триллер. Премьера в Украине: 19.11.2015

Страна: США. Год: 2015. Жанр: триллер. Премьера в Украине: 19.11.2015

«Звездные войны»: опубликованы новые сцены седьмого эпизода

Телеканал «ABC» показал ранее не демонстрировавшиеся отрывки из седьмого эпизода фантастической саги «Звездные войны: Пробуждение силы», пишет «Mashable». Дополненный трейлер был показан каналом в рамках блока TGIT (Thank God it’s Thursday). Видео опубликовано на официальном Youtube-канале «Star Wars» и за сутки набрало более 900 тысяч просмотров. В новых сценах зрители могут увидеть пустынную планету Джакку, как Хан Соло (Харрисон Форд) передает Рей новый бластер и участвует после в перестрелке, а персонаж Финн (Джон Бойега) использует световой меч против штурмовиков и летает на TIEистребителе.

Сиквелы «50 оттенков серого» будут сниматься одновременно

Студия «Universal» заявила, что съемки двух сиквелов фильма «50 оттенков серого» будут проходить одновременно, об этом пишет издание «Just Jared». Главные роли в продолжении эротической драмы снова исполнят Дакота Джонсон и Джейми Дорнан. Картины под названием «На Самые популярные музыканты 50 оттенков темнее» и «50 оттенков свободы» будут основаны на в истории чартов одноименных романах писательницы Американский журнал «Billboard» опубликовал список из самых популярных арЭ. Л. Джеймс. Режиссером выступит тистов и альбомов за 57-летнюю историю существования чартов. американец Джеймс Фоули. Альбом британской исполнительницы Адель «21» (2011) возглавил рейтинг самых По сюжету студентка Анастейша популярных на территории США. На втором месте – альбом с саундтреками к фильму Стил знакомится с миллиардером «Звуки музыки» (1965). Третью позицию занял альбом «Thriller» Майкла Джексона Кристианом Греем. Между людьми (1982). Британский коллектив «The Beatles» стал лидером сразу двух списков: артист, завязываются романтические отнопродавший больше всего песен, и артист, продавший больше всего альбомов (в обошения и вскоре девушка узнает о их случаях речь идет о территории США). Самой успешной песней в истории чарта нетрадиционных сексуальных увлече«Billboard» назвал «The Twist» Чабби Чеккера (1960). На втором месте «Smooth» ниях возлюбленного. В продолжении Карлоса Сантаны и Роба Томаса (1999). Третье место досталось «Mack The Knife» из фильма речь пойдет об отношениях «Трехгрошовой оперы» Брехта и Вайля в исполнении Бобби Дарина (1959). пары после раскрытия тайны Грея, а впоследствии о их семье.

За матеріалами Інтернет-видань підготував Володимир СКІДАНОВ

«Червоний гірник» №84 (21607)Четвер, 19 листопада 2015 року6

6

www.girnyk.com.ua


23-29 листопада

Овен

Ваша енергiя примушує рухатися тiльки вперед. Виникнуть iнтереси, якi надихнуть на новi досягнення.

Телець

Новi подiї сколихнуть розмiрене життя — ви активно дiятимете, прийматимете багато рiшень. Пiдтримка коханої людини допоможе визначитися зi складним вибором.

Близнюки

Ви зможете спо­ кiйно насолоджуватися життям. Настав час балувати себе, займiться тим, до чого тягнеться ваша душа.

Рак

Терези

Тиждень пройде в сiмейному колi. Сили i думки будуть направленi на вирiшення побутових питань. У вас з’явиться можливiсть вiдвiдати культурнi заклади.

Скорпіон

Стосунки з коханою людиною залежатимуть вiд вашого душевного спокою. Вiдкладiть справи i присвятiть себе вiдпочинку.

Стрілець

Попереду насичений тиждень. Ви отримаєте новi пропозицiї вiд компаньйонiв. Результат вiд них буде саме такий, на який ви розраховували.

Козеріг

Удача чекає вас майже в усьому. Ви зможете укласти вигiднi оборудки i реалiзувати цiкавi пропозицiї. Вихiднi принесуть приємнi емоцiї.

Сприятливий перiод для покупок, якi покращать ваш побут. Але не варто марно витрачати грошi.

Лев

Зiрки рекомендують придiлити увагу профiлактицi здоров’я. Вживайте бiльше фруктiв та овочiв, не забувайте про фiзичнi навантаження.

На цьому тижнi вдасться надолужити згаяне i реалiзувати давнi плани. Не бiйтеся братися навiть за найскладнiшi справи.

Діва

Життєва енергiя б’є через край, важливо направити її у потрiбне русло. Зiрки не схильнi до лiнивих. Бiльше бувайте серед людей.

Водолій

Риби

На цьому тижнi обставини сприятливо складатимуться для вас. Партнери пiдуть вам назустрiч. Ваше основне завдання — розумно використати можливостi, якi у вас з’явилися.

До уваги Графік надання консультацій міськими спеціалістами при КЗ «Криворізький Центр здоров’я» на грудень 2015 року Перша середа

02.12.15

Третя середа 16.12.15 Другий четвер

10.12.15

Четвертий четвер

24.12.15

11; 18; Щоп’ятниці 04; 25.12.15

Алерголог

Коляда Лідія Василівна

З 10.00 до 11.00

Ендокринолог (попередній запис 30 листопада о 8.00 за телефоном 407-12-80) Невролог (попередній запис 30 листопада о 8.00 за телефоном 407-12-80)

Височина Олена Олександрівна

З 10.00 до 11.00

Коваль Сергій Володимирович

З 12.00 до 14.00

Дитячий психіатр

Кагдіна Валентина Андріївна

З 10.00 до 12.00 З 8.00 до 12.00

Психолог

Перша п’ятниця

04.12.15

Гетманець Олександр Вініамінович

З 9.00 до 14.00

Третя п’ятниця

Кардіолог (за 5 днів до Смирнова 18.12.15 консультації обов’язково Людмила Іванівна зробити ЕКГ)

З 9.00 до 14.00

Ревматолог

Міський телефон довіри працює з понеділка по п’ятницю включно з 8.00 до 18.00: 440-24-24. Наша адреса: 3-я дільниця, вулиця Орджонікідзе, 2л (кінцева зупинка швидкісного трамвая, поряд з будівлею станції швидкої медичної допомоги). Тел. 407-12-80.

Реклама

Понеділок, 23 листопада Cхід 7.05 Захід 16.03 Світловий день 8.58

«КРИВОРОЖЬЕ» 09:00 День за днем 09:30 Мир профессий 09:45 Новая волна 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:35 Диалог УТ-1 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30, 21.00 Новости 06.10, 07.10 Агроэра 06.20, 08.25 От первого лица 06.55, 08.40 Эскулап 07.25 Эра строительства 07.30, 23.25 На слуху 08.45 Полезные советы 09.00 Вечное 09.25, 01.55 Правительство на связи с гражданами 09.50 Д/с «По дорогам Саксонии» 10.30 Богатырские игры 12.00 «План на завтра» 12.30, 20.30 Сделано в Европе 13.15 Окно в Америку 13.55 Сказки Лирника Саши 14.05 Школа Мэри Поппинс 14.20 Мультфильмы 15.35 Т/с «Блондинка» 17.35 Книга ua 18.05, 01.45 Час-Ч 18.15, 01.20 Новости. Мир 18.55 О главном 19.30 Дорогие депутаты 20.00 Первая колонка 21.30 Новости. Спорт 21.50 Попутчики 22.45 Из первых уст 23.00, 00.00, 01.00 Итоги 02.20 Д/ф «Таинственный Сковорода» ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.45, 07.10, 07.45, 08.10 «Завтрак с 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 12.00 ТСН 07.35 «Маша и медведь» 09.10 «Завтрак с 1+1» 09.30, 11.00, 12.30 «Меняю жену – 6» 12.20 «10 минут с Премьер-министром» 14.40 «Клиника» 15.45 «Семейные мелодрамы – 6» 16.45, 19.30, 23.15, 03.40 ТСН 17.15 Т/с «Запретная любовь» 20.30 «Чистоnews» 21.00 Т/с «Слуга народа»

Схід 14.55 Захід 3.42 13-й місячний день

22.00 «Деньги» 23.30 «Минкульт» 00.00 Х/ф «Москва на Гудзоне» 02.10 Х/ф «Замерзшая из Маями» ТК «ИНТЕР» 05.00 Подробности недели 06.35 Мультфильм 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00 Новости 07.15, 07.35, 08.05, 08.35 Утро с ИНТЕРом 09.20 Х/ф «Все возможно» 11.20, 12.25 Д/с «Следствие вели... с Леонидом Каневским» 12.00, 14.00, 16.00, 17.40 Новости 13.45, 14.20 Судебные дела 15.00, 16.15 Жди меня 18.00 Ток-шоу «Касается каждого» 20.00 Подробности 21.00 Т/с «Ради любви я все смогу!» 22.40 Т/с «Брак по завещанию 2: Возвращение Сандры» 00.50 Т/с «Доярка из Хацапетовки 3» ICTV 05.10 Служба розыска детей 05.15 М/с «Том и Джерри в детстве» 05.55, 19.20 Чрезвычайные новости 06.45 Факты недели 08.45, 12.45, 15.45, 18.45, 21.05 Факты 09.15 Чрезвычайные новости. Итоги 09.55 Труба мистера Сосиски 10.55 Х/ф «Попугай, говорящий на идиш» 13.10 Х/ф «Враг у ворот» 16.10 Х/ф «Три дня на убийство» 20.20 Достало! 21.25 Свобода слова 00.20 Х/ф «3000 миль до Грейслэнда» 02.40 Х/ф «Солдат» 04.15 Провокатор СТБ 06.00, 16.00 Все буде добре! 07.55 Все буде смачно! 08.50, 18.30 За живе! 10.05 Звездная жизнь. Как пережить измену

Тілець

11.00 Битва экстрасенсов 15 13.10 Талант-шоу «Танцуют все!» 18.00, 22.00 Вікна-Новини 19.55 Хата на тата 22.35 Детектор лжи 7 23.35 Один за всех 01.00 Х/ф «Когда наступает сентябрь» 02.40 Ночной эфир НОВЫЙ КАНАЛ 06.00, 07.15 Kids Time 06.05 М/с «Губка Боб – Квадратные штаны» 07.17 Т/с «Друзья» 12.00 Х/ф «Охотники на ведьм» 13.50 Х/ф «Гарри Поттер и дары смерти ч.2» 16.10 Т/с «Не родись красивой» 18.00, 02.00 Абзац! 19.00 Ревизор 21.40 Страсти по ревизору 00.05 Х/ф «Убей ради меня» 02.55 Х/ф «Окулус» ТЕТ 06.00 Твинисы 06.45 Лентяево 07.35 М/с «Чаггингтон» 08.00 Мультик с Лунтиком 10.00 М/с «Клуб Винкс: Школа волшебниц» 11.00 Х/ф «Вор и его учитель» 12.10 Полное перевоплощение. Дом за неделю 13.50, 19.00 Панянкаселянка 14.50 У ТЕТа тато! 15.50 Виталька 17.00, 21.00 Однажды под Полтавой 18.00, 20.00 Т/с «Кухня» 18.30, 20.30 Т/с «Светофор» 22.00 Страна У 23.00 Даешь молодежь! 23.55 Т/с «Волчонок» 00.45 Т/с «Любит не любит» 01.15 Т/с «Ангел или Демон» 02.05 У ТЕТа в Интернете 02.55 Теория измены ТК «УКРАИНА» 06.00 События недели с Олегом Панютой 06.50, 07.15, 08.15 Утро с Украиной 07.00, 08.00, 09.00, 15.00 События 09.15 Звездный путь

11.00, 19.45, 02.30 Ток-шоу «Говорит Украина» 12.15 Реальная мистика 13.15, 15.30 Т/с «Жизнь рассудит» 18.00 Т/с «Клан ювелиров. Битва» 19.00, 01.35 События 21.00 Х/ф «Ищу тебя» 23.00 События дня 23.30 Х/ф «Мумия 3: Гробница Императора Драконов» НТН 06.30 Х/ф «Без году неделя» 07.50 Народный повар 08.45 Крутые 90-е 09.40 Т/с «Чисто английские убийства» 13.10 Х/ф «Небоскреб» 15.00, 19.00, 23.15, 02.10 Свідок 15.15 Т/с «Охота на Вервольфа» 19.30 Т/с «Кулагин и партнеры» 21.30 Т/с «CSI: Лас-Вегас – 10» 23.45 Т/с «NCIS: охота на убийцу – 10» 00.40 Т/с «Мертвая зона» 02.40 Случайный свидетель 02.55 Речовий доказ 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.00, 21.40 Время-Time 06.20, 18.10 Местное время 06.30 Утро с Библией 06.45, 10.46 Обзор прессы 06.50 Автопилот-новости 06.57, 08.20, 21.25, 00.15 Бизнес-время 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00 Время новостей 07.10, 07.32, 08.10, 08.25, 08.35 Информационное утро 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30 Время. Важно 09.15, 09.35 Информационное утро 10.10, 10.32, 11.10, 11.32, 12.32 Прессконференция Live 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 Время новостей 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30 Время. Важно 13.15, 14.15 День 15.15, 15.35, 16.10, 16.32, 17.20 Украина – прежде всего! 17.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00 Время новостей 17.30, 00.00 Время. Важно 17.32 Украина – прежде всего! 18.25 Цикл «Зеркало истории» 19.50, 00.30 Время. Итоги дня 22.10 Стоп коррупции!

23.00 Время новостей 23.05 Большая политика 23.30 Граница Государства ТОНИС 06.00 Х/ф «Запорожец за Дунаем» 07.10, 09.50, 13.55, 19.55, 00.55 Мисс «Интернет-TV» 07.25 Такова спортивная жизнь. Олег Верняев 07.55, 09.55, 13.50, 18.55, 20.55 Модный журнал 10.00, 16.50 Алло, доктор! 11.00 Прогулка по дикой природе 12.15 Удивительный мир 14.00 Исчезающая планета 15.00, 18.30, 21.00 Социальный пульс 15.40, 21.30 Сильные мира сего 16.00, 23.30 Чудеса природы 17.45 Полет сквозь время 18.15 Ипостаси спорта 19.00 В гостях у Дмитрия Гордона 20.00 Властители морей 22.30 DW – новости 22.40 Армагеддон животных 00.00, 01.00 Латинский любовник 02.00 Красивые и амбициозные 02.45 После полуночи КРТ 06.00 День ангела 06.05, 16.40 Попурри 06.20, 08.00, 10.50 Родительские советы 06.30, 07.45, 08.10, 09.40 Просто вкусно 07.00 Возвращение кота Сметанкина 08.30 Телемагазин «Соната» 10.05 Фотопутешествия 10.20, 13.10, 16.10, 17.10 Просто вкусно 11.00 Ювелирный магазинчик 12.45 Мультфильм 13.30, 22.30 Ювелир 16.50 Паспорт.ua 17.40 Х/ф «10 шагов к успеху» 19.00 Попутчик 19.15 Здоровье 19.30 Чтобы помнили 20.15, 21.10, 00.30 Т/с «Франк Рива» 21.00 На сон грядущим 22.00, 01.45 Архивы истории 01.15 Под знаком Нобеля K1 05.40 Рецепты счастья. Новая история 06.30 TOP SHOP 07.40 А знаете ли вы, что...

08.10 Мультфильмы 08.45, 19.00 Рассмеши комика 09.40, 16.10 Файна Юкрайна 10.45 Т/с «Все женщины – ведьмы» 14.10, 20.00 Орёл и Решка. На краю света 15.10, 21.00 Орёл и Решка. Неизведанная Европа 18.00 Званый ужин 22.00 Х/ф «Дети шпионов 3: Игра окончена» 23.40 Х/ф «Образцовый самец» 01.15 КВН-2015 03.20 Ночная жизнь 11 КАНАЛ 06.00 Мультфильмы 06.40 Сумасшедшее видео по-украински 07.40 Облом.UA 08.05 Новости недели 08.35 Анекдоты поукраински 09.05 Месть природы 10.10 Т/с «Приключения Мерлина-5» 12.55 Х/ф «Приключения Посейдона» 14.40 Вайпаут 15.35 Легенды кикбоксинга 16.30 Top Gear 17.30, 00.00 ДжеДАИ 18.30, 23.30 Новости «СПЕЦКОР» 19.00 Новости 11 канала 19.30 Никополь сегодня 20.00 Секретные материалы 20.20 Т/с «Легенды» 21.15 Х/ф «Крутые парни» 00.20 Х/ф «Город грехов» ТРК «РУДАНА» 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 Мiсто 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 15.15, 19.50 Мiркувалки 15.25 Золота колекцiя кiно 16.55 Iнтерклас 17.10 Знай наших! 18.15 Мультфiльм 18.30 Боротьба за виживання 19.25 Улюблена робота 19.35 Близькi подорожi 20.00 Афiша 20.05, 04.30 Док. фильм 20.20 Я пам‘ятаю 21.15 На землi на рiднiй… 21.20 Епiзоди колишнього 21.30 Свiт душi 22.00 Бесiди про вiчне 23.10, 03.00 Т/с «Новели Гi де Мопассана» 00.40 Вiкенд-експрес 01.10 Цивiлiзацiя INCOGNITA 02.00 Щоденник для батькiв 02.30 Професiйнi iгри 05.00 Муз. калейдоскоп

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.40 Сумасшедшее видео 07.40 Облом.UA 09.05 Месть природы 10.10 Т/с «Приключения Мерлина-5» 12.55 Х/ф «Приключения Посейдона» 14.40 Вайпаут 15.35 Легенды кикбоксинга 16.30 Top Gear 17.30, 19.00, 00.00 ДжеДАИ 18.30, 23.30 Новости «СПЕЦКОР» 19.20 Секретные материалы 20.20 Т/с «Легенды» 21.15 Х/ф «Крутые парни» 00.20 Х/ф «Город грехов» ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 07.30, 09.30 Мультфильм СССР 07.00, 09.00 Top shop 10.15, 00.40 Моя правда 11.10, 23.35 Шутка за шуткой 11.35 Х/ф «Мы с Вами где-то встречались» 13.25, 19.40 Х/с «Комиссар Рекс» 15.15 Х/ф «Дни хирурга Мишкина» 18.00 Х/ф «Молодые» 21.30 Х/с «Пуаро Агаты Кристи» 01.25 Х/ф «Веселая хроника опасного путешествия» ТВ 1000 05.40 Х/ф «2012» 08.15 Х/ф «Париж-Манхэттен» 09.35 Х/ф «На самом дне океана» 11.25 Х/ф «Свет вокруг» 13.10 Х/ф «2012» 15.50 Х/ф «Женщина в черном» 17.30 Х/ф «Торжественный финал»

19.00 Х/ф «Ищу друга на конец света» 20.40 Х/ф «Паганини: Скрипач Дьявола» 22.40 Х/ф «Знакомьтесь, Джо Блэк» 01.45 Х/ф «Прощальный квартет» ТВ 1000 КИНО 05.20 Х/ф «Храни меня, мой талисман» 06.40 Х/ф «Частное пионерское» 08.30 Х/ф «Мужской сезон: Бархатная революция» 10.30 Х/ф «Аты-баты, шли солдаты..» 12.00 Х/ф «Похороните меня за плинтусом» 13.55 Х/ф «Репетиции» 15.40 Х/ф «Горько!» 17.25 Х/ф «Дочь» 19.20 Х/ф «Юленька. Смертельные уроки» 21.10 Х/ф «Путь» 23.10 Х/ф «22 минуты» 00.40 Х/ф «Снайпер: Последний выстрел» 02.05 Х/ф «Пиры Валтасара, или ночь со Сталиным» TV1000 ACTION 06.00 Х/ф «Легион» 08.00 Х/ф «Красная планета» 10.00 Х/ф «Заложница 2» 12.00 Х/ф «РЭД 2» 14.00 Х/ф «Экспат» 16.00 Х/ф «Легион» 18.00 Х/ф «Красная планета» 20.00 Х/ф «Призрачный гонщик 2» 22.00 Х/ф «Рейд» 00.00 Х/ф «Легион» 01.40 Х/ф «Полиция Майами: Отдел нравов» 04.00 Х/ф «Скейтбордисты» ТЕЛЕКЛУБ 20.00 Т/с «Паутина» 21.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей-15». «Азартный случай» 22.00 Т/с «Из жизни капитана Черняева» 23.00 Т/с «Защита Красина – 2» 00.00 Т/с «Старые дела» 01.00 Т/с «Черный ворон» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 07.00 Х/ф «Одиножды один» 09.00 Х/ф «Бармен из «Золотого якоря» 11.00 Х/ф «Пиры Валтасара, или Ночь со Сталиным»

13.00 Х/ф «Деревья на асфальте» 14.30 Х/ф «Мать и мачеха» 16.00 Х/ф «Строговы» 6 с. 17.30 Х/ф «Обрыв» 1 с. 19.00 Х/ф «Деревенская история» 21.00 Х/ф «Умирать не страшно» 23.00 Х/ф «Сельский врач» 01.00 Х/ф «Деревья на асфальте» 02.30 Х/ф «Мать и мачеха» 04.00 Х/ф «Строговы» 6 с. TV XXI FILM 09.00, 17.00 Х/ф «Секретная служба Его Величества» 09.55, 17.55 Х/ф «ГайдПарк на Гудзоне» 11.30, 19.30 Х/ф «Частное торжество» 13.10, 21.10 Х/ф «Все ушли» 15.20, 23.20 Х/ф «Пули над Бродвеем» 01.00 Х/ф «Секретная служба Его Величества» 01.55 Х/ф «Гайд-Парк на Гудзоне» 03.30 Х/ф «Частное торжество» Q-TV 06.00 Наруто 08.00, 18.00 Губка Боб 09.00, 16.00 Пингвины Мадагаскара 10.00 Вольтрон 12.00, 17.00 Черепашкининдзя 13.00 Робот и монстр 14.30 Приключения Джимми Нейтрона 20.00, 23.00 Футурама 21.00, 00.00 Симпсоны 22.00 Гриффины ДЕТСКИЙ МИР 06.30, 12.30, 18.30 М/с «Христофор Колумб», м/ф «Путаница» 07.00, 13.00, 19.00 М/с «Бюро находок», м/ф «Храбрый олененок», «Кто получит приз?» 07.50, 13.50 М/ф «Приходи на каток» 08.00, 14.00 Х/ф «Новый Гулливер», м/ф «В поисках Олуэн» 09.30, 15.30 М/с «Болек и Лёлек», «Маленькие киношники», «Невезучие няньки» 10.00, 16.00 М/с «Фархат – принц Персии», м/ф «Задом-наперед» 10.30, 16.30 М/ф «День чудесный», м/ф «Лимпопо»

11.00, 17.00 Х/ф «Если верить Лопотухину...» 1 с. 19.50 Шишкин лес CBS DRAMA 05.45 Т/с «Новая сумеречная зона» 06.10 Т/с «Сказки темной стороны» 07.00 Т/с «Династия 2: Семья Колби» 07.50, 22.00 Т/с «Голубая кровь» 08.40 Т/с «Твин Пикс» 09.30, 14.30, 21.10 Т/с «Доктор Куин: Женщина-врач» 10.20, 13.40 Т/с «Любовь и тайны Сансет Бич» 11.10 Т/с «Жизнь ангелов» 12.50, 20.20 Т/с «Полицейские на велосипедах» 15.20, 18.40 Т/с «Семь дней» 16.10 Т/с «Мэтлок» 17.00 Т/с «Жара в ЛосАнджелесе» 17.50 Т/с «Западный Вайкики» 19.30, 22.50 Т/с «Граница» 23.40 Т/с «Кин Эдди» 00.35 Т/с «Таксист» 01.30 Т/с «Это жизнь» 02.25 Т/с «Джейк и Толстяк» DISCOVERY CHANNEL 06.00, 08.30, 14.00, 18.10, 00.45 Как это сделано? 06.25, 11.45 Чудеса Солнечной системы 07.15, 14.30 Игра на жизнь 08.05, 13.35, 18.35, 01.10 Как это устроено? 09.00 Трой 09.55 Разрушители легенд 10.50, 19.05 Охотники за складами 12.40 В погоне за классикой 15.25 Не пытайтесь повторить 16.20, 02.35 Быстрые и громкие 17.15 Махинаторы. Morgan 20.00 Дикая кухня 21.00 Голые и напуганные 22.00 Голые и напуганные XL 22.55 Хищники крупным планом 23.50 Молниеносные катастрофы 00.15 Настоящие аферисты 01.40 Битвы за контейнеры НЛО ТВ 06.00 Телепазлики

11.00 Раздолбаи. Взрывная волна 12.10 Разрушители мифов 13.10 Т/с «Универ» 17.15 Т/с «Онлайн 4.0» 18.15 Comedy Woman 19.15 Comedy Club 20.10 Т/с «Сышишь-шоу» 21.05 Т/с «Универ. Новая общага» 23.10 ХБ 23.45 Трололо на НЛО 00.10 Х/ф «Крестовые походы» МЕГА 06.00 Неожиданные преступники 06.50 Выжить среди зверей 07.40, 22.30 Мега-еда 08.30, 17.20, 00.20 Правда жизни 09.50, 16.30 Правила жизни 10.40, 15.40 В поисках истины 11.30 Мистическая Украина 12.20 Запрещенные опыты Фрейда 13.10 Приспешники Гитлера 14.00 Смертельный поединок 14.50, 20.40 Искатели неприятностей 18.10 Шесть чувств 19.00 Далеко и еще дальше 21.30 Экосистемы мира 23.30 Покер НОСТАЛЬГИЯ 05.00, 23.00 До и после... 06.00, 07.20, 10.15, 11.40 Музыкальная Ностальгия 06.30 Это было недавно, это было давно... 08.00 Было ВРЕМЯ 09.00 Х/ф «Поезд вне расписания» 11.00 Акулы пера 12.10 Борис Гребенщиков и его группа «Аквариум» 13.05, 14.25, 16.30, 18.00 Музыкальная Ностальгия 13.30 Д/ф «Франция, песня...» 15.00 Х/ф «Город с утра до полуночи» 17.00 СевАлогия 18.10 Х/ф «Ошибка Оноре де Бальзака» 19.45, 01.45 Киножурнал «Хочу все знать!» 20.00, 02.00 Прошедшее ВРЕМЯ 20.40, 22.00, 00.00, 01.25 Муз. Ностальгия

21.00 Рожденные в СССР 00.30 Д/ф «Диссиденты» 02.40 Музыкальная Ностальгия РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 06.00 Х/ф «Снегирь» 1 с. 06.50 Х/ф «Снегирь» 2 с. 07.40 Х/ф «Срочно» Ищу мужа» 09.15 Х/ф «Спираль» 11.00 Т/с «Подземный переход» 11.55 Х/ф «Свидание» 13.25 Х/ф «Коктебель» 15.15 Т/с «Близкие люди» 18.50 Т/с «Подземный переход» 19.50 Х/ф «Посылка с Марса» 1 с. 20.50 Х/ф «Посылка с Марса» 2 с. 21.50 Х/ф «Простые вещи» 00.05 Х/ф «Чудо» 02.00 Х/ф «Снегирь» 1 с. 02.45 Х/ф «Снегирь» 2 с. VIASAT HISTORY 07.00, 12.35 Д/с «Команда времени» 07.50 Д/с «Великое железнодорожное путешествие по Европе» 08.55, 16.25, 01.35 Д/с «Охотники за мифами» 09.50 Д/с «Длинные тени Первой мировой войны» 10.45, 17.20 Д/с «Музейные тайны» 11.30 Д/ф «Дельфы. В чем их важность?» 13.30 Д/с «Ферма во времена Тюдоров» 14.30 Д/с «Императрицы Древнего Рима» 15.30, 02.25 Д/с «Тайная война» 18.05 Д/с «Секреты устройства античных городов» 19.10 Д/с «Величайшие секреты Библии» 20.05 Д/ф «Шифровальщики» 21.05 Д/с «Расцвет древних цивилизаций» 22.00 Д/с «Загадка исчезновения неандертальцев» 22.55 Д/с «Викинги» 23.40 Д/с «Тайны прошлого» 00.35 Д/с «Катастрофа европейского еврейства»

7 • ТЕЛЕБАЧЕННЯ • «Червоний гірник» №84 (21607) • Четвер, 19 листопада 2015 року

Гороскоп


«Червоний гірник» №84 (21607) • Четвер, 19 листопада 2015 року • ТЕЛЕБАЧЕННЯ • 8

Вівторок, 24 листопада Cхід 7.07 Захід 16.02 Світловий день 8.55

«КРИВОРОЖЬЕ» 09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Дорога на восток 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:35 Актуальное интервью 19:45 Аспекты жизни УТ-1 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30, 21.00 Новости 06.10, 07.10 Агроэра 06.20, 08.25 От первого лица 06.55, 08.40 Эскулап 07.25, 23.25 На слуху 08.35 Паспортный сервис 08.45 Полезные советы 09.00 Вечное 09.20, 18.55 О главном 09.50, 01.45 Д/с «По дорогам Саксонии» 10.30 Богатырские игры 11.45 Первая студия 12.30 «Prime-time» с Мирославой Гонгадзе 13.20, 18.05 Час-Ч 13.45 Сказки Лирника Саши 13.55 Хочу быть 14.15 Мультфильмы 15.00 Фольк-music 16.15 Попутчики 17.15 Д/ф «Революция: за и против» 18.15, 01.20 Новости. Мир 19.30 ДебатыPRO 21.30 Новости. Спорт 21.50 Война и мир 22.40 Из первых уст 23.00, 00.00, 01.00 Итоги 02.15 Т/с «Земля Обетованнаяя» ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.00, 07.00, 08.00, 09.00 ТСН 06.45, 07.10, 07.45, 08.10 «Завтрак с 1+1» 07.35 «Маша и медведь» 09.10 «Завтрак с 1+1» 09.30, 11.00, 12.20 «Меняю жену – 6» 12.00, 16.45, 19.30, 23.15 ТСН 14.10, 21.00 Т/с «Слуга народа» 15.10 «Клиника» 15.45 «Семейные мелодрамы – 6» 17.15 Т/с «Запретная любовь» 20.30 «Чистоnews» 22.00 «Новый инспектор Фреймут – 3» 00.00 Х/ф «Замерзшая из Маями» 01.45 Х/ф «День Благодарения» 03.10 ТСН 03.40 «Супергерои»

Схід 15.30 Захід 5.00 14-й місячний день

ТК «ИНТЕР» 05.40, 20.00 Подробности 06.35 Мультфильм 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00 Новости 07.15, 07.35, 08.05, 08.35 Утро с ИНТЕРом 09.20, 21.00 Т/с «Ради любви я все смогу!» 11.25, 12.25 Д/с «Следствие вели... с Леонидом Каневским» 12.00, 14.00, 16.00, 17.40 Новости 13.50, 14.20 Судебные дела 16.15 Семейный суд 18.00 Ток-шоу «Касается каждого» 22.40 Т/с «Брак по завещанию 2: Возвращение Сандры» 00.50 Т/с «Доярка из Хацапетовки 3» ICTV 05.10 Провокатор 05.55, 08.45, 12.45, 15.45, 18.45, 21.05 Факты 06.30 Утро в большом городе 09.15, 19.20 Чрезвычайные новости 10.05, 20.20 Гражданская оборона 11.15, 17.50 Т/с «Дальнобойщики» 12.10, 13.20 Х/ф «Ключ саламандри» 14.50 Т/с «Код Константина» 16.25 Патруль. Самооборона 16.50, 22.25 Т/с «Отдел 44» 21.25 Т/с «Никонов и Ко» 23.25 Т/с «Морская полиция. Лос-Анджелес» 03.30 Т/с «Ганнибал» СТБ 05.35, 18.00, 22.00 ВікнаНовини 06.10, 16.00 Все буде добре! 08.05 Все буде смачно! 09.05, 18.30 За живе! 10.20 Звездная жизнь. Месть по-женски 11.15 Битва экстрасенсов 12.50 Талант-шоу «Танцуют все!» 19.55, 22.45 Дорогая, мы убиваем детей 23.45 Один за всех 00.55 Х/ф «Пропажа свидетеля» 02.35 Ночной эфир

Тілець

НОВЫЙ КАНАЛ 06.00, 07.15 Kids Time 06.05 М/с «Губка Боб – Квадратные штаны» 07.20 Т/с «Друзья» 10.50 Т/с «Не родись красивой» 18.00, 00.45 Абзац! 19.00 Половинки 20.25 Х/ф «12 раундов» 22.45 Супермодель поукраински 01.55 Т/с «Милые обманщицы» ТЕТ 06.00 Твинисы 06.45 Лентяево 07.35 М/с «Чаггингтон» 08.00 Мультик с Лунтиком 10.00 М/с «Клуб Винкс: Школа волшебниц» 11.00 Х/ф «О рыбаке и его жене» 12.10 Полное перевоплощение. Дом за неделю 13.50, 19.00 Панянкаселянка 14.50 У ТЕТа тато! 15.50 Виталька 17.00, 21.00 Однажды под Полтавой 18.00, 20.00 Т/с «Кухня» 18.30, 20.30 Т/с «Светофор» 22.00 Страна У 23.00 Даешь молодежь! 23.55 Т/с «Волчонок» 00.45 Т/с «Любит не любит» 01.15 Т/с «Ангел или Демон» 02.05 У ТЕТа в Интернете 02.55 Теория измены ТК «УКРАИНА» 06.00, 12.15 Реальная мистика 07.00, 08.00, 09.00, 15.00 События 07.15, 08.15 Утро с Украиной 09.15 Звездный путь 11.00, 19.45 Ток-шоу «Говорит Украина» 13.15, 15.30 Х/ф «Ищу тебя» 16.00 Зритель как свидетель 18.00 Т/с «Клан ювелиров. Битва» 19.00, 02.00 События 21.30 Футбол. Лига Чемпионов УЕФА «Порту» – «Динамо» 23.50 События дня 00.10 Т/с «C.S.I.: Место преступления Майами» 02.55 Т/с «Мумия 3: Гробница Императора Драконов»

НТН 05.45 Х/ф «В поисках миллионерши» 07.00 Х/ф «Фарт» 08.30 Утренний «Свідок» 09.00 Криминальные дела 09.50 Т/с «Чисто английские убийства» 11.40 Т/с «Мистер и миссис убийство» 13.10 Т/с «Рэйк» 15.00, 19.00, 23.15, 02.10 Свідок 15.15, 02.40 Речовий доказ 16.30 Х/ф «Майор «Вихрь» 1 с. 18.00 Т/с «Детективы» 19.30 Т/с «Кулагин и партнеры» 21.30 Т/с «CSI: Лас-Вегас – 10» 23.45 Т/с «NCIS: охота на убийцу – 10» 00.40 Т/с «Мертвая зона» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.00, 21.40 Время-Time 06.20, 18.10 Местное время 06.30 Утро с Библией 06.45, 10.46 Обзор прессы 06.50 Автопилот-новости 06.57, 08.20, 21.25, 00.15 Бизнес-время 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00 Время новостей 07.10, 07.32, 08.10, 08.25, 08.35 Информационное утро 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30 Время. Важно 09.15, 09.35 Информационное утро 10.10, 10.32, 11.10, 11.32, 12.32 Прессконференция Live 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 Время новостей 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30 Время. Важно 13.15, 14.15 День 15.15, 15.35, 16.10, 16.32, 17.19 Украина – прежде всего! 17.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00 Время новостей 17.30, 00.00 Время. Важно 17.32 Украина – прежде всего! 18.25, 22.10 Цикл «Зеркало истории» 19.50, 00.32 Время. Итоги дня 23.00 Время новостей 23.05 Машина времени 23.30 Полигон ТОНИС 05.55, 07.30, 15.00, 18.30, 21.00 Социальный пульс 06.15, 21.30 Сильные мира сего 07.00, 22.30 DW – новости 07.10 Спорт № 1 на Шевченковой земле 07.25, 09.50, 13.55, 19.55, 00.55 Мисс «Интернет-TV» 07.55, 09.55, 13.50, 18.55, 20.55 Модный журнал

10.00, 16.50 Алло, доктор! 11.00, 20.00 Властители морей 12.10 Rock Time с Петром Полтаревым 13.00 Полет сквозь время 14.00, 22.40 Армагеддон животных 15.40 Евромакс 16.00, 23.35 Магия природы 17.45 Социальный статус 18.20 Искусство и время 19.00 В гостях у Дмитрия Гордона 00.00, 01.00 Латинский любовник 02.00 Красивые и амбициозные 02.50 После полуночи КРТ 06.00 День ангела 06.05 Попурри 06.20, 08.00, 10.50 Родительские советы 06.30, 07.45, 09.40, 10.20 Просто вкусно 07.00 Возвращение кота Сметанкина 08.10, 16.10, 19.15 Здоровье 08.30 Телемагазин «Соната» 10.05, 12.45 Попутчик 11.00 Ювелирный магазинчик 12.55, 19.00 Паспорт.ua 13.10, 17.15 Просто вкусно 13.30, 22.30 Ювелир 16.30, 19.30 Чтобы помнили 17.30 Мультфильм 18.15, 01.15 Х/ф «Аферисты Дик и Джейн» 1 с. 20.15, 21.10, 00.30 Т/с «Франк Рива» 21.00 На сон грядущим 22.00 Архивы истории K1 05.40 Рецепты счастья. Новая история 06.30 TOP SHOP 07.40 А знаете ли вы, что... 08.10 Мультфильмы 08.45, 19.00 Рассмеши комика 09.40, 16.10 Файна Юкрайна 10.45 Т/с «Все женщины – ведьмы» 14.10, 20.00 Орёл и Решка. На краю света 15.10, 21.00 Орёл и Решка. Неизведанная Европа 18.00 Званый ужин 22.00 КВН на БИС 23.00 Т/с «Доктор Хаус» 01.45 Т/с «Королева экрана» 02.25 Ночная жизнь 11 КАНАЛ 06.00 Мультфильмы 06.35 Сумасшедшее видео по-украински 07.35, 17.30 Облом.UA 08.00, 19.00 Новости 11 канала 08.30 Никополь сегодня 09.00, 20.00 Люстратор

7.62 09.10 Секретные материалы 09.25 Д/п «Загадки кораблекрушений» 09.55 Д/п «Поля битвы животных» 10.20 Д/п «Затерянные миры» 11.15 Д/п «Противостояние животных» 12.15 Х/ф «Приключения Посейдона» 14.10, 00.20 Т/с «Звездные врата» 16.00, 20.20 Т/с «Легенды» 16.55, 17.55 Видеобимба 18.30, 23.30 Новости «СПЕЦКОР» 19.30 Просто собака 21.15 Х/ф «Человек президента» 00.00 ДжеДАИ ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30, 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 Мiсто 07.10, 08.25, 09.35, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 Знай наших! 07.45, 09.50, 18.15 Мультфiльм 08.00, 17.40 Улюблена робота 08.10, 04.45 Близькi подорожi 09.00 Боротьба за виживання 09.40, 14.45, 19.55 Мiркувалки 10.00 Спецпроект пам’ятi загиблих вiйськових «Поiменно» 10.15 Телеспортклуб 10.30, 15.15 Золота колекцiя кiно 11.55, 14.55, 22.25 Епiзоди колишнього 12.00 Подорож до невiдомого 12.30, 02.30 Бесiди про вiчне 13.00, 02.00 Щоденник для батькiв 13.30 Свiт душi 14.00 ARTiCOOL 14.30 Iнтерклас 16.45 Вiд зупинки до зупинки 17.00 Здоров’я плюс 17.15 Мультфiльми 18.30 Контакт 19.25 Алея слави 19.45 Афiша 19.50 Я пам‘ятаю 20.05 Резонанс 21.10, 23.10 Гарна новина 21.15 Енергозаощадження 21.30, 01.05 VIP стажер 22.00 Мiсто майстрiв 22.20 На землi на рiднiй… 23.15, 03.00 Т/с «Новели Гi де Мопассана» 00.45 Цивiлiзацiя INCOGNITA 05.00 Муз. калейдоскоп

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.35 Сумасшедшее видео 07.35, 17.30 Облом.UA 08.10, 19.00, 00.00 ДжеДАИ 08.30, 18.30, 23.30 Новости «СПЕЦКОР» 09.00, 19.20 Люстратор 7.62 09.10 Секретные материалы 09.25 Д/п «Загадки кораблекрушений» 09.55 Д/п «Поля битвы животных» 10.20 Д/п «Затерянные миры» 11.15 Д/п «Противостояние животных» 12.15 Х/ф «Приключения Посейдона» 14.10, 00.20 Т/с «Звездные врата» 16.00, 20.20 Т/с «Легенды» 16.55, 17.55 Видеобимба 21.15 Х/ф «Человек президента» 02.10 Х/ф «Двойник» ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 07.30, 09.30 Мультфильм СССР 07.00, 09.00 Top shop 10.35, 00.40 Моя правда 11.30, 23.25 Шутка за шуткой 12.05 Х/ф «Молодые» 13.40, 19.35 Х/с «Комиссар Рекс» 15.30 Х/ф «Дни хирурга Мишкина» 18.15 Х/ф «Живите в радости» 21.25 Х/с «Пуаро Агаты Кристи» 01.25 Х/ф «Ягуар» ТВ 1000 05.50 Х/ф «Семь лет в Тибете» 08.10 Х/ф «Любовь с препятствиями» 10.05 Х/ф «Мадлен» 11.40 Х/ф «Дивергент» 14.00 Х/ф «Знакомьтесь, Джо Блэк» 17.00 Х/ф «Джейн Эйр» 19.00 Х/ф «Любовь на кончиках пальцев» 21.00 Х/ф «Дом Хемингуэй» 22.40 Х/ф «Голгофа» 00.25 Х/ф «Пока не сыграл в ящик» 02.25 Х/ф «Семь лет в Тибете»

ТВ 1000 КИНО 05.20 Х/ф «Диалоги» 07.10 Х/ф «Анна и командор» 08.40 Х/ф «Дежа вю» 10.40 Х/ф «Форт Росс: В поисках приключений» 12.30 Х/ф «Черная курица, или Подземные жители» 13.50 Х/ф «Двенадцать месяцев» 15.35 Х/ф «Сокровища О. К» 17.30 Х/ф «Бедный, бедный Павел» 19.20 Х/ф «Любит не любит» 21.10 Х/ф «Weekend» 23.00 Х/ф «Нереальная любовь» 00.30 Х/ф «Смешанные чувства» 01.55 Х/ф «Охотник», 1 с. 03.35 Х/ф «Охотник», 2 с. TV1000 ACTION 06.00 Х/ф «Заложница 2» 08.00 Х/ф «Экспат» 10.00 Х/ф «Опасные пассажиры поезда 123» 12.00 Х/ф «Побочный эффект» 13.50 Х/ф «V» значит Вендетта» 16.20 Х/ф «Призрачный гонщик 2» 18.00 Х/ф «Морпехи» 20.00 Х/ф «Обитель зла 4: Жизнь после смерти» 22.00 Х/ф «Полиция Майами: Отдел нравов» 00.10 Х/ф «Вне поля зрения» 02.10 Х/ф «Рейд» 04.00 Х/ф «Шесть демонов Эмили Роуз» ТЕЛЕКЛУБ 20.00 Т/с «Паутина» 21.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей-15». «Объятия смерти» 22.00 Т/с «Из жизни капитана Черняева» 23.00 Т/с «Защита Красина – 2» 00.00 Т/с «Старые дела» 01.00 Т/с «Черный ворон» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 07.00 Х/ф «Деревенская история» 09.00 Х/ф «Умирать не страшно» 11.00 Х/ф «Сельский врач» 13.00 Х/ф «Двое в новом доме»

14.30 Х/ф «Король Лир» 1 с. 16.00 Х/ф «Строговы» 7 с. 17.30 Х/ф «Обрыв» 2 с. 19.00 Х/ф «Кузнечик» 21.00 Х/ф «Фонтан» 23.00 Х/ф «Перикола» 01.00 Х/ф «Двое в новом доме» 02.30 Х/ф «Король Лир» 1 с. 04.00 Х/ф «Строговы» 7 с. 05.30 Х/ф «Обрыв» 2 с. TV XXI FILM 09.00, 17.00 Х/ф «Секретная служба Его Величества» 09.55, 17.55 Х/ф «Самый лучший» 11.40, 19.40 Х/ф «Вне закона» 13.30, 21.30 Х/ф «Золотое сечение» 15.05, 23.05 Х/ф «Молодой Тосканини» 01.00 Х/ф «Секретная служба Его Величества» 01.55 Х/ф «Самый лучший» 03.40 Х/ф «Вне закона» Q-TV 06.00 Наруто 08.00, 18.00 Губка Боб 09.00, 16.00 Пингвины Мадагаскара 10.00 Вольтрон 12.00, 17.00 Черепашкининдзя 13.00 Робот и монстр 14.30 Приключения Джимми Нейтрона 20.00, 23.00 Футурама 21.00, 00.00 Симпсоны 22.00 Гриффины ДЕТСКИЙ МИР 06.30, 12.30, 18.30 М/с «Христофор Колумб», м/ф «Меняла» 07.00, 13.00, 19.00 М/с «Бюро находок», м/ф «Крашеный лис», «Беги, ручеек» 07.50, 13.50 М/ф «Три Ивана» 08.00, 14.00 Х/ф «Свистать всех наверх!», м/ф «Самый главный» 09.30, 15.30 М/с «Болек и Лёлек», «Спасатели животных», «Черная дама» 10.00, 16.00 М/с «Фархат – принц Персии», м/ф «Антошка»

10.30, 16.30 М/ф «Сказка о попе и работнике его Балде», м/ф «Веселая карусель» 11.00, 17.00 Х/ф «Если верить Лопотухину...» 19.50 Шишкин лес CBS DRAMA 05.45 Т/с «Новая сумеречная зона» 06.10 Т/с «Время не ждёт» 07.00 Т/с «Династия 2: Семья Колби» 07.50, 22.00 Т/с «Голубая кровь» 08.40, 16.10 Т/с «Мэтлок» 09.30, 14.30, 21.10 Т/с «Доктор Куин: Женщина-врач» 10.20, 13.40 Т/с «Любовь и тайны Сансет Бич» 11.10 Т/с «Секретный агент Макгайвер» 12.50, 20.20 Т/с «Полицейские на велосипедах» 15.20, 18.40 Т/с «Семь дней» 17.00 Т/с «Жара в ЛосАнджелесе» 17.50 Т/с «Западный Вайкики» 19.30, 22.50 Т/с «Граница» 23.40 Т/с «Кин Эдди» 00.35 Т/с «Таксист» 01.30 Т/с «Это жизнь» 02.25 Т/с «Джейк и Толстяк» DISCOVERY CHANNEL 06.00, 08.30, 14.00, 18.10, 00.45 Как это сделано? 06.25, 11.45 Не пытайтесь повторить 07.15, 14.30 Рыбацкие легенды Якуба Вагнера 08.05, 13.35, 18.35, 01.10 Как это устроено? 09.00 Дикая кухня 09.55 Голые и напуганные XL 10.50, 19.05 Битвы за контейнеры 12.40 Быстрые и громкие 15.25 Что было дальше? 16.20, 22.55, 02.35 Крутой тюнинг. Pontiac Firebird 17.15 Махинаторы. BMW M6 20.00 Мятежный гараж 21.00 Махинаторы. Honda S 22.00 Кубинский хром 23.50 Молниеносные катастрофы 00.15 Настоящие аферисты 01.40 Ржавая империя

НЛО ТВ 06.00 Телепазлики 11.05 Раздолбаи 12.10 Разрушители мифов 13.15 Т/с «Универ» 17.15 Т/с «Онлайн 4.0» 18.20 Comedy Woman 19.10 Comedy Club 20.00 Т/с «Сышишь-шоу» 21.05 Т/с «Универ. Новая общага» 23.10 ХБ 23.45 Трололо на НЛО 00.10 Х/ф «Грендель» МЕГА 06.00 Неожиданные преступники 06.50 Выжить среди зверей 07.40, 22.30 Мега-еда 08.30, 17.20 Правда жизни 09.50, 16.30 Правила жизни 10.40, 15.40 В поисках истины 11.30 Мистическая Украина 12.20 Секретные истории 13.10 Приспешники Гитлера 14.00, 23.30 Смертельный поединок 14.50, 20.40 Искатели неприятностей 18.10 Еда: выбор жертвы 19.00 Далеко и еще дальше 21.30 Экосистемы мира 00.20 Поддельная история НОСТАЛЬГИЯ 05.00 Акулы пера 05.40, 07.05, 08.25, 10.30 Музыкальная Ностальгия 06.10 Борис Гребенщиков и его группа «Аквариум» 07.30 Д/ф «Франция, песня...» 09.00 Х/ф «Город с утра до полуночи» 11.00 СевАлогия 12.00, 14.40, 16.00, 17.55 Музыкальная Ностальгия 12.10 Х/ф «Ошибка Оноре де Бальзака» 13.45, 19.45 Киножурнал «Хочу все знать!» 14.00, 20.00 Прошедшее ВРЕМЯ 15.00, 21.00 Рожденные в СССР 17.00 Споемте, друзья! 18.10 Х/ф «Отпуск, который не состоялся»

19.20, 20.40, 22.00, 00.00 Музыкальная Ностальгия 23.00 До и после... 00.30 Это было недавно, это было давно... 01.20 Музыкальная Ностальгия 02.00 Было ВРЕМЯ РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 05.05 Х/ф «Спираль» 06.50 Х/ф «Свидание» 08.20 Х/ф «Коктебель» 10.10 Т/с «Подземный переход» 11.10 Т/с «Близкие люди» 14.50 Х/ф «Посылка с Марса» 1 с. 15.55 Х/ф «Посылка с Марса» 2 с. 17.00 Х/ф «Простые вещи» 18.55 Т/с «Подземный переход» 19.50 Х/ф «Хрусталев, машину!» 22.20 Х/ф «Игра в прятки» 23.55 Х/ф «Два дня чудес» 01.10 Х/ф «Спираль» 02.50 Х/ф «Свидание» VIASAT HISTORY 07.00, 12.45 Д/с «Команда времени» 07.50 Д/с «Великое железнодорожное путешествие по Европе» 09.00, 14.40 Д/ф «Шифровальщики» 10.00, 23.40 Д/с «Викинги» 10.50, 17.25 Д/с «Музейные тайны» 11.40, 18.10 Д/с «Секреты устройства античных городов» 13.35 Д/с «Дома георгианской эпохи» 15.35, 02.25 Д/с «По железным дорогам бывшей империи» 16.30, 01.30 Д/с «Охотники за мифами» 19.15 Д/с «Запретная история» 20.05 Д/с «Путь Махатмы Ганди» 21.00 Д/с «Нераскрытые тайны Второй мировой войны» 22.00 Д/ф «Ватикан и Третий Рейх» 22.55 Д/с «Восточная Пруссия Гитлера» 00.30 Д/с «Катастрофа европейского еврейства»

Середа, 25 листопада Cхід 7.08 Захід 16.01 Світловий день 8.53

«КРИВОРОЖЬЕ» 09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Актуальное интервью 09:45 Аспекты жизни 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:35 Современник 19:50 Юные эксперты УТ-1 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30, 21.00 Новости 06.10, 07.10 Агроэра 06.20, 08.25 От первого лица 06.55, 08.40 Эскулап 07.25 Эра строительства 07.30, 23.25 На слуху 07.50 Код безопасности 08.35 Паспортный сервис 08.45 Полезные советы 09.00 Вечное 09.20, 18.55 О главном 09.50 ДебатыPRO 11.35 Дорогие депутаты 12.00 Заседание Кабинета Министров Украины 13.20, 18.05 Час-Ч 13.45 Сказки Лирника Саши 13.55 Кто в доме хозяин? 14.15 Мультфильмы 15.00 Музыкальное турне 16.25 Д/ф «Поиск Мазепы» 17.30 Д/ф «По дорогам Саксонии» 18.15, 01.20 Новости. Мир 19.40 Т/с «Блондинка» 20.30 Сентябрь 21.30 Новости. Спорт 21.50 Следствие. Инфо 22.30 Из первых уст 23.00, 00.00, 01.00 Итоги 01.45 Д/с «По дорогам Саксонии» 02.15 Т/с «Земля Обетованнаяя» ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.00, 07.00, 08.00, 09.00 ТСН 06.45, 07.10, 07.45, 08.10 «Завтрак с 1+1» 07.35 «Маша и медведь» 09.10 «Завтрак с 1+1» 09.30, 11.00, 12.20 «Меняю жену – 6» 12.00, 16.45, 19.30, 23.15 ТСН 14.05, 21.00 Т/с «Слуга народа» 15.10 «Клиника» 15.45 «Семейные мелодрамы – 6» 17.15 Т/с «Запретная любовь» 20.30 «Чистоnews» 22.00 «Брак вслепую» 00.00 Х/ф «День Благодарения»

Схід 16.10 Захід 6.16 15-й місячний день

01.45 Х/ф «Квартет» 03.15 ТСН 03.45 «Супергерои» ТК «ИНТЕР» 05.40, 20.00 Подробности 06.35 Мультфильм 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00 Новости 07.15, 07.35, 08.05, 08.35 Утро с ИНТЕРом 09.20, 21.00 Т/с «Ради любви я все смогу!» 11.25, 12.25 Д/с «Следствие вели... с Леонидом Каневским» 12.00, 14.00, 16.00, 17.40 Новости 13.50, 14.20 Судебные дела 16.15 Семейный суд 18.00 Ток-шоу «Касается каждого» 22.40 Т/с «Брак по завещанию 2: Возвращение Сандры» 00.50 Т/с «Доярка из Хацапетовки 3» ICTV 05.00 Служба розыска детей 05.05 Студия Вашингтон 05.10 Провокатор 05.55, 08.45, 12.45, 15.45, 18.45, 21.05 Факты 06.30 Утро в большом городе 09.15, 19.20 Чрезвычайные новости 09.55 Гражданская оборона 11.00, 17.50 Т/с «Дальнобойщики» 11.55, 13.20 Х/ф «Клетка» 14.30 Т/с «Код Константина» 15.25, 16.25 Патруль. Самооборона 16.50, 22.25 Т/с «Отдел 44» 20.20 Секретный фронт 21.25 Т/с «Никонов и Ко» 23.25 Т/с «Морская полиция. Лос-Анджелес» 03.25 Т/с «Ганнибал» СТБ 05.20, 18.00, 22.00 ВікнаНовини 05.55, 16.00 Все буде добре! 07.50 Все буде смачно! 08.45, 18.30 За живе! 10.00 Звездная жизнь. Бездетные по собственному желанию 10.55 Битва экстрасенсов 12.20 Талант-шоу «Танцуют все!» 20.00, 22.45 МастерШеф – 5 01.05 Один за всех 02.00 Х/ф «Предварительное расследование»

Близнюки

НОВЫЙ КАНАЛ 06.00, 07.15 Kids Time 06.05 М/с «Губка Боб – Квадратные штаны» 07.17 Т/с «Друзья» 11.15 Т/с «Счастливы вместе» 16.10 Т/с «Не родись красивой» 18.00, 00.50 Абзац! 19.00 Кто сверху? – 4 20.50 Х/ф «Из Парижа с любовью» 22.45 Дешево и сердито 01.50 Т/с «Милые обманщицы» ТЕТ 06.00 Твинисы 06.45 М/с «Подростки мутанты черепашки ниндзя» 07.35 М/с «Чаггингтон» 08.00 Мультик с Лунтиком 10.00 М/с «Клуб Винкс: Школа волшебниц» 11.00 Х/ф «Русалочка» 12.10 Полное перевоплощение. Дом за неделю 13.50, 19.00 Панянкаселянка 14.50 У ТЕТа тато! 15.50 Виталька 17.00, 21.00 Однажды под Полтавой 18.00, 20.00 Т/с «Кухня» 18.30, 20.30 Т/с «Светофор» 22.00 Страна У 23.00 Даешь молодежь! 23.55 Т/с «Волчонок» 00.45 Т/с «Любит не любит» 01.15 Т/с «Ангел или Демон» 02.05 У ТЕТа в Интернете 02.55 Теория измены ТК «УКРАИНА» 07.00, 08.00, 09.00, 15.00 События 07.15, 08.15 Утро с Украиной 09.15 Звездный путь 11.00, 19.45 Ток-шоу «Говорит Украина» 12.15 Реальная мистика 13.15, 15.20 Х/ф «Соло на Саксофоне» 16.00 Зритель как свидетель 18.00 Т/с «Клан ювелиров. Битва» 19.00, 02.00 События 21.30 Футбол. Лига Чемпионов УЕФА «Шахтер» – «Реал» 23.50 События дня 00.10, 02.55 Т/с «C.S.I.: Место преступления Майами»

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.35 Сумасшедшее видео 07.35, 17.30 Облом.UA 08.10, 19.00, 00.00 ДжеДАИ 08.30, 18.30, 23.30 Новости «СПЕЦКОР» 09.00 Люстратор 7.62 09.10 Секретные материалы 09.25 Д/п «Загадки кораблекрушений» 09.55 Д/п «Поля битвы животных» 10.20 Д/п «Затерянные миры» 11.15 Д/п «Противостояние животных» 12.15 Х/ф «Человек президента» 14.10 Т/с «Звёздные врата» 16.00, 20.20 Т/с «Легенды» 16.55, 17.55 Видеобимба 19.20 Совершенно секретно 21.15 Х/ф «Человек президента-2» 00.20 Т/с «Звездные врата» 02.10 Х/ф «Легенда о княгине Ольге» ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 07.30, 09.30 Мультфильм СССР 07.00, 09.00 Top shop 11.05, 00.25 Моя правда 12.00, 23.20 Шутка за шуткой 12.25 Х/ф «В двух шагах от «Рая» 14.05, 19.30 Х/с «Комиссар Рекс» 15.55 Х/ф «Человек на своем месте» 17.40 Х/ф «За витриной универмага» 21.20 Х/с «Пуаро Агаты Кристи» 01.20 Х/ф «Восхождение» ТВ 1000 05.00 Х/ф «Машина Джейн Мэнсфилд» 07.10 Х/ф «Мадлен» 08.50 Х/ф «Париж-Манхэттен» 10.15 Х/ф «Пока не сыграл в ящик» 12.00 Х/ф «Самый опасный человек» 14.00 Х/ф «Торжественный финал» 15.40 Х/ф «Прощальный квартет» 17.30 Х/ф «Вверх тормашками»

19.00 Х/ф «Прежде чем я усну» 20.40 Х/ф «Очень хорошие девочки» 22.20 Х/ф «Мария – королева Шотландии» 00.35 Х/ф «Разум и чувства» 03.05 Х/ф «Вверх тормашками» 04.50 Х/ф «Маленькие женщины» ТВ 1000 КИНО 05.20 Х/ф «Искусство жить в Одессе» 07.10 Х/ф «Одна любовь на миллион» 09.00 Х/ф «Жених по объявлению» 10.50 Х/ф «Частное пионерское» 12.40 Х/ф «Храни меня, мой талисман» 14.05 Х/ф «Нереальная любовь» 15.35 Х/ф «Однажды» 17.20 Х/ф «Мужской сезон: Бархатная революция» 19.20 Х/ф «Дуэль. Пушкинъ – Лермонтовъ» 21.20 Х/ф «Я не вернусь» 23.10 Х/ф «Горько! 2» 00.55 Х/ф «Охотник», 3 с. 03.10 Х/ф «Охотник», 4 с. TV1000 ACTION 06.00 Х/ф «Опасные пассажиры поезда 123» 08.00 Х/ф «V» значит Вендетта» 10.20 Х/ф «Сплетня» 12.00 Х/ф «Морпехи» 14.00 Х/ф «Обитель зла 4: Жизнь после смерти» 16.00 Х/ф «Вне поля зрения» 18.00 Х/ф «Побеждая время» 20.00 Х/ф «Шесть демонов Эмили Роуз» 22.00 Х/ф «Королевство» 00.00 Х/ф «Саботаж» 02.00 Х/ф «Шесть демонов Эмили Роуз» 04.00 Х/ф «Сплетня» ТЕЛЕКЛУБ 20.00 Т/с «Паутина» 21.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей-15». «Очевидный вариант» 22.00 Т/с «Из жизни капитана Черняева» 23.00 Т/с «Защита Красина – 2»

00.00 Т/с «Старые дела» 01.00 Т/с «Черный ворон» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 07.00 Х/ф «Кузнечик» 09.00 Х/ф «Фонтан» 11.00 Х/ф «Перикола» 13.00 Х/ф «Чужая сторона» 1 с. 14.30 Х/ф «Король Лир» 2 с. 16.00 Х/ф «Строговы» 8 с. 17.30 Х/ф «Дюма на Кавказе» 19.00 Х/ф «Культпоход в театр» 21.00 Х/ф «Три женщины и мужчина» 23.00 Х/ф «Капабланка» 01.00 Х/ф «Чужая сторона» 1 с. 02.30 Х/ф «Король Лир» 2 с. 04.00 Х/ф «Строговы» 8 с. 05.30 Х/ф «Дюма на Кавказе» TV XXI FILM 09.00, 17.00 Х/ф «Секретная служба Его Величества» 09.55, 17.55 Х/ф «Бессмертная возлюбленная» 11.55, 19.55 Х/ф «В бегах» 13.35, 21.35 Х/ф «Вербо» 15.05, 23.05 Х/ф «Далида» 1 с. 01.00 Х/ф «Секретная служба Его Величества» 01.55 Х/ф «Бессмертная возлюбленная» 03.55 Х/ф «В бегах» Q-TV 06.00 Наруто 08.00, 18.00 Губка Боб 09.00, 16.00 Пингвины Мадагаскара 10.00 Вольтрон 12.00, 17.00 Черепашкининдзя 13.00 Робот и монстр 14.30 Приключения Джимми Нейтрона 20.00, 23.00 Футурама 21.00, 00.00 Симпсоны 22.00 Гриффины ДЕТСКИЙ МИР 06.30, 12.30, 18.30 М/с «Христофор Колумб», м/ф «Веселые картинки» 07.00, 13.00, 19.00 М/с «Бюро находок», м/ф «Умка», «Умка ищет друга», «Самый большой друг»


ТОНИС 05.55, 07.30, 15.00, 18.30, 21.00 Социальный пульс 06.15 Сильные мира сего 07.00, 22.30 DW – новости 07.10 Цивилизация incognita 07.25, 09.50, 13.55,

КРТ 06.00 День ангела 06.05, 10.05, 17.15 Попутчик 06.20, 08.00, 10.50 Родительские советы 06.30, 07.45, 09.40, 10.20 Просто вкусно 07.00 Возвращение кота Сметанкина 08.10, 12.45, 19.15 Здоровье 08.30 Телемагазин «Соната» 10.35 Эксклюзив для семьи 11.00 Ювелирный магазинчик 13.10 Просто вкусно 13.30, 22.30 Ювелир 16.10 Паспорт.ua 16.30, 19.30 Чтобы помнили 17.30 Мультфильм 18.15, 01.15 Х/ф «Аферисты Дик и Джейн» 2 с. 19.00 Фотопутешествия 20.15 Т/с «Франк Рива» 21.00 На сон грядущим 21.10, 00.30 Х/ф «Материнство» 1 с. K1 05.40 Рецепты счастья. Новая история 06.30 TOP SHOP 07.40 А знаете ли вы, что... 08.10 Мультфильмы 08.45, 19.00 Рассмеши комика 09.40, 16.10 Файна Юкрайна 10.45 Т/с «Все женщины – ведьмы» 14.10, 20.00 Орёл и Решка. На краю света 15.10, 21.00 Орёл и Решка. Неизведанная Европа 18.00 Званый ужин 22.00 КВН на БИС 23.00 Т/с «Доктор Хаус» 01.45 Т/с «Королева экрана» 02.25 Ночная жизнь 11 КАНАЛ 06.00 Мультфильмы

06.35 Сумасшедшее видео по-украински 07.35, 17.30 Облом.UA 08.00, 19.00 Новости 11 канала 08.30 Мой малыш 09.00 Люстратор 7.62 09.10 Секретные материалы 09.25 Д/п «Загадки кораблекрушений» 09.55 Д/п «Поля битвы животных» 10.20 Д/п «Затерянные миры» 11.15 Д/п «Противостояние животных» 12.15 Х/ф «Человек президента» 14.10, 00.20 Т/с «Звездные врата» 16.00, 20.20 Т/с «Легенды» 16.55, 17.55 Видеобимба 18.30, 23.30 Новости «СПЕЦКОР» 19.30 Васильевский остров 20.00 Совершенно секретно 21.15 Х/ф «Человек президента-2» 00.00 ДжеДАИ ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.35 Бадьорий ранок 06.30, 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 Мiсто 07.10, 08.30, 09.40, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 Контакт 07.45, 18.15 Мультфiльм 07.55, 11.55, 15.15 Гарна новина 08.00 Алея слави 09.05 Подорож до невiдомого 09.45, 14.50, 19.55 Мiркувалки 10.00 Euromaxx 10.30, 15.20 Золота колекцiя кiно 12.00 Резонанс 12.15 Знай наших! 12.45 Близькi подорожi 13.00, 02.00 Щоденник для батькiв 13.30 Мiсто майстрiв 13.45 Улюблена робота 14.05 Iнтерклас 14.20 Боротьба за виживання 16.55 ARTiCOOL 17.25 Свiт душi 18.30, 02.30 Професiйнi iгри 18.55 Я пам‘ятаю 19.25 Вiд зупинки до зупинки 19.40 Спецпроект пам’ятi загиблих вiйськових «Поiменно» 20.05 Телеспортклуб 21.15 Моє житло 21.30, 01.05 VIP стажер 22.00 Здоров’я плюс 22.15 Афiша 22.20 На землi на рiднiй… 22.25 Епiзоди колишнього 23.10, 03.00 Т/с «Новели Гi де Мопассана» 00.45 Цивiлiзацiя INCOGNITA 04.30 Док. фильм 05.00 Муз. калейдоскоп

ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 07.50, 13.50 М/ф «Приключения малыша Гиппопо» 08.00, 14.00 Х/ф «Денискины рассказы», м/ф «Шел трамвай десятый номер...», «Ежик и девочка» 09.30, 15.30 М/с «Болек и Лёлек», «Рекс» 10.00, 16.00 М/с «Фархат – принц Персии», м/ф «Робин Бобин» 10.30, 16.30 М/ф «Сказка о Золотом петушке» 11.00, 17.00 Х/ф «Праздник ожидания праздника» 1 с. м/ф «Страна Оркестрия» CBS DRAMA 05.45 Т/с «Новая сумеречная зона» 06.10 Т/с «Время не ждёт» 07.00 Т/с «Династия 2: Семья Колби» 07.50, 22.00 Т/с «Голубая кровь» 08.40, 16.10 Т/с «Мэтлок» 09.30, 14.30, 21.10 Т/с «Доктор Куин: Женщина-врач» 10.20, 13.40 Т/с «Любовь и тайны Сансет Бич» 11.10 Т/с «Секретный агент Макгайвер» 12.50, 20.20 Т/с «Полицейские на велосипедах» 15.20, 18.40 Т/с «Семь дней» 17.00 Т/с «Жара в ЛосАнджелесе» 17.50 Т/с «Западный Вайкики» 19.30, 22.50 Т/с «Граница» 23.40 Т/с «Кин Эдди» 00.35 Т/с «Таксист» 01.30 Т/с «Это жизнь» 02.25 Т/с «Джейк и Толстяк» DISCOVERY CHANNEL 06.00, 08.30, 14.00, 18.10, 00.45 Как это сделано? 06.25, 11.45 Что было дальше? 07.15, 14.30 Остров с Беаром Гриллсом 08.05, 13.35, 18.35, 01.10 Как это устроено? 09.00 Кубинский хром 09.55 Махинаторы. Honda S 10.50, 19.05 Ржавая империя 12.40 Крутой тюнинг. Pontiac Firebird 15.25 Смотри в оба

16.20, 02.35 Дорога к прибыли 17.15 Махинаторы. Renault Alpine 20.00 Стальные парни 21.00 Акулы автоторгов из Далласа 22.00 Гаражное золото 22.55 Битвы за контейнеры 23.50 Молниеносные катастрофы 00.15 Настоящие аферисты 01.40 Склады НЛО ТВ 06.00 Телепазлики 11.00 Раздолбаи 12.00 Разрушители мифов 13.00 Т/с «Универ» 17.10 Т/с «Онлайн 4.0» 18.10 Comedy Woman 19.10 Comedy Club 20.10 Т/с «Сышишь-шоу» 21.10 Т/с «Универ. Новая общага» 23.10 ХБ 23.45 Трололо на НЛО 00.10 Х/ф «Царство гаргулий» МЕГА 06.00 Неожиданные преступники 06.50 Выжить среди зверей 07.40, 22.30 Мега-еда 08.30, 17.20 Правда жизни 09.50, 16.30 Правила жизни 10.40, 15.40 В поисках истины 11.30 Мистическая Украина 12.20 Секретные истории 13.10 Приспешники Гитлера 14.00 Смертельный поединок 14.50, 20.40 Искатели неприятностей 18.10 Запрещенные опыты Фрейда 19.00 Далеко и еще дальше 21.30 Экосистемы мира НОСТАЛЬГИЯ 05.00 СевАлогия 06.10 Х/ф «Ошибка Оноре де Бальзака» 07.45, 13.45, 19.45 Киножурнал «Хочу все знать!» 08.00, 14.00, 20.00 Прошедшее ВРЕМЯ 09.00, 15.00, 21.00 Рожденные в СССР 11.00 Споемте, друзья! 12.10 Х/ф «Отпуск, который не состоялся»

17.00 Было время... 18.30 Х/ф «Мечте навстречу» 23.00 Акулы пера 00.10 Борис Гребенщиков и его группа «Аквариум» РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 06.05 Т/с «Близкие люди» 09.45 Т/с «Подземный переход» 10.40 Х/ф «Посылка с Марса» 1-2 с. 12.50 Х/ф «Простые вещи» 14.45 Х/ф «Хрусталев, машину!» 17.15 Х/ф «Игра в прятки» 18.55 Т/с «Подземный переход» 19.50 Х/ф «Савва Морозов» 1-2 с. 23.30 Х/ф «Свидание» 01.05 Х/ф «Коктебель» VIASAT HISTORY 07.00, 12.45 Д/с «Команда времени» 07.50 Д/с «Великое железнодорожное путешествие по Европе» 08.55, 19.10 Д/ф «Ватикан и Третий Рейх» 09.50 Д/с «Нераскрытые тайны Второй мировой войны» 10.50, 17.35 Д/с «Музейные тайны» 11.40 Д/с «Секреты устройства античных городов» 13.35 Д/с «Дома георгианской эпохи» 14.40 Д/с «Путь Махатмы Ганди» 15.35 Д/с «Императрицы Древнего Рима» 16.40, 01.30 Д/с «Охотники за мифами» 18.20 Д/с «История римского Колизея» 20.05 Д/с «Выдающиеся женщины мировой истории» 21.00 Д/с «Строители замков» 21.50, 02.25 Д/с «Как построить средневековый замок» 22.50 Д/с «Плантагенеты – самая кровавая династия Британии» 23.40 Д/с «Спецназ древнего мира» 00.30 Д/с «Катастрофа европейского еврейства»

Четвер, 26 листопада Схід 7.09 Захід 16.00 Світловий день 8.51

«КРИВОРОЖЬЕ» 09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Современник 09:50 Юные эксперты 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:35 Диалог УТ-1 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30, 21.00 Новости 06.10, 07.10 Агроэра 06.20, 08.25 От первого лица 06.55, 08.40 Эскулап 07.25 Тепло. Ua 07.40, 23.25 На слуху 08.35 Паспортный сервис 08.45 Полезные советы 09.00 Вечное 09.20, 18.55 О главном 09.55 Окно в Америку 10.30 Богатырские игры 11.40 Война и мир 12.25 Следствие. Инфо 13.20, 18.05 Час-Ч 13.45 Сказки Лирника Саши 13.55 Мультфильмы 14.30 Воспоминания 15.15 Предвечерье. Судьбы 16.10 Свет 17.00 Д/с «Сага старинной пущи» 18.15, 01.20 Новости. Мир 19.40 Т/с «Блондинка» 20.30 «Prime-time» с Мирославой Гонгадзе 21.30 Новости. Спорт 21.50 «Схемы» с Натальей Седлецкой 22.15 5 баксов.net 22.45 Из первых уст 23.00, 00.00, 01.00 Итоги 01.45 Д/ф «По дорогам Саксонии» 02.15 Т/с «Земля обетованная» ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.00, 07.00, 08.00, 09.00 ТСН 06.45, 07.10, 07.45, 08.10 «Завтрак с 1+1» 07.35 «Маша и медведь» 09.10 «Завтрак с 1+1» 09.30, 11.00, 12.20 «Меняю жену – 6» 12.00, 16.45, 19.30, 23.15 ТСН 14.10, 21.00 Т/с «Слуга народа» 15.15 «Клиника» 15.50 «Семейные мелодрамы – 6» 17.15 Т/с «Запретная любовь» 20.30 «Чистоnews» 22.00, 23.30 «Право на власть» 00.20 Х/ф «Квартет» 02.10 Х/ф «Схватка»

Схід 16.57 Захід 7.29 16-й місячний день

ТК «ИНТЕР» 05.40, 20.00 Подробности 06.35 Мультфильм 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00 Новости 07.15, 07.35, 08.05, 08.35 Утро с ИНТЕРом 09.20, 21.00 Т/с «Ради любви я все смогу!» 11.25, 12.25 Д/с «Следствие вели... с Леонидом Каневским» 12.00, 14.00, 16.00, 17.40 Новости 13.50, 14.20 Судебные дела 16.15 Семейный суд 18.00 Ток-шоу «Касается каждого» 22.40 Т/с «Брак по завещанию 2: Возвращение Сандры» 00.50 Х/ф «Все возможно» 02.40 Д/с «Украина: забытая история» ICTV 05.05 Студия Вашингтон 05.10 Провокатор 05.55, 08.45, 12.45, 15.45, 18.45, 21.05 Факты 06.30 Утро в большом городе 09.15, 19.20 Чрезвычайные новости 10.00 Гражданская оборона 11.00, 17.50 Т/с «Дальнобойщики» 11.55, 13.20 Х/ф «Солдат» 14.30 Т/с «Код Константина» 15.25, 16.25 Патруль. Самооборона 16.50, 22.25 Т/с «Отдел 44» 20.20 Инсайдер 21.25 Т/с «Никонов и Ко» 23.25 Т/с «Морская полиция. Лос-Анджелес» 03.25 Т/с «Ганнибал» СТБ 05.35, 18.00, 22.00 ВікнаНовини 06.10, 16.00 Все буде добре! 08.05 Все буде смачно! 09.10, 18.30 За живе! 10.20 Звездная жизнь. Окольцевать звезду 11.15 Битва экстрасенсов 12.50 Талант-шоу «Танцуют все!» 20.00, 22.45 Зважені та щасливі – 5 23.15 Один за всех 00.30 Х/ф «Старый знакомый» 02.05 Ночной эфир

Близнюки

НОВЫЙ КАНАЛ 06.00, 07.15 Kids Time 06.05 М/с «Губка Боб – Квадратные штаны» 07.17 Т/с «Друзья» 11.05 Т/с «Моя прекрасная няня» 16.10 Т/с «Не родись красивой» 18.00, 01.35 Абзац! 19.00 Суперинтуиция 20.25 Х/ф «13 район: Ультиматум» 22.40 Кто сверху 00.40 Стенд-Ап шоу 02.35 Служба розыска детей 02.40 Т/с «Милые обманщицы» ТЕТ 06.00 Твинисы 06.45 М/с «Подростки мутанты черепашки ниндзя» 07.35 М/с «Чаггингтон» 08.00 Мультик с Лунтиком 10.00 М/с «Клуб Винкс: Школа волшебниц» 11.00 Х/ф «Новое платье короля» 12.10 Полное перевоплощение. Дом за неделю 13.50, 19.00 Панянкаселянка 14.50 У ТЕТа тато! 15.50 Виталька 17.00, 21.00 Однажды под Полтавой 18.00, 20.00 Т/с «Кухня» 18.30, 20.30 Т/с «Светофор» 22.00 Страна У 23.00 Даешь молодежь! 23.55 Т/с «Волчонок» 00.45 Т/с «Любит не любит» 01.15 Т/с «Ангел или Демон» 02.05 У ТЕТа в Интернете 02.55 Теория измены ТК «УКРАИНА» 07.00, 08.00, 09.00, 15.00 События 07.15, 08.15 Утро с Украиной 09.15 Звездный путь 11.00, 19.45 Ток-шоу «Говорит Украина» 12.15 Реальная мистика 13.15, 15.30 Х/ф «Карусель» 16.00 Зритель как свидетель 18.00 Т/с «Клан ювелиров. Битва» 19.00, 01.20 События 21.00 Х/ф «Поверь, все будет хорошо» 23.00 События дня 23.30, 02.15 Т/с «C.S.I.: Место преступления Майами»

НТН 05.20 Х/ф «Майор «Вихрь» 2 с. 06.40 Х/ф «Захар Беркут» 08.30 Утренний «Свідок» 09.00 Криминальные дела 09.50 Т/с «Чисто английские убийства» 11.40 Т/с «Мистер и миссис убийство» 13.10 Т/с «Рэйк» 15.00, 19.00, 23.15, 02.05 Свідок 15.15 Речовий доказ 16.25 Х/ф «Майор «Вихрь» 3 с. 18.00 Т/с «Детективы» 19.30 Т/с «Кулагин и партнеры» 21.30 Т/с «CSI: Лас-Вегас – 10» 23.45 Т/с «NCIS: охота на убийцу – 10» 00.40 Т/с «Мертвая зона» 02.35 Случайный свидетель 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.00, 21.40 Время-Time 06.20, 18.10 Местное время 06.30 Утро с Библией 06.45, 10.46 Обзор прессы 06.50 Автопилот-новости 06.57, 08.20, 21.25, 00.15 Бизнес-время 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00 Время новостей 07.10, 07.32, 08.10, 08.25, 08.35 Информационное утро 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30 Время. Важно 09.15, 09.35 Информационное утро 10.10, 10.32, 11.10, 11.32, 12.32 Прессконференция Live 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 Время новостей 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30 Время. Важно 13.15, 14.15 День 15.15, 15.35, 16.10, 16.32, 17.19 Украина – прежде всего! 17.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00 Время новостей 17.30, 00.00 Время. Важно 17.32 Украина – прежде всего! 18.30 Окно в Европу 19.50, 00.32 Время. Итоги дня 22.10 Цикл «Зеркало истории» 23.00 Время новостей 23.05 Невыдуманные истории 23.30 Будем жить ТОНИС 05.55, 07.30, 15.00, 18.30, 21.00 Социальный пульс 06.15 Глобал – 3000 06.40 Rock-time с Петром Полтаревым 07.00, 22.30 DW – новости 07.20, 09.50, 13.55, 19.55, 00.55 Мисс «Интернет-TV»

07.55, 09.55, 13.50, 18.55, 20.55 Модный журнал 10.00, 16.50 Алло, доктор! 11.00, 20.00 Властители морей 12.15 Евромакс 13.00 Полет сквозь время 14.00, 22.40 Армагеддон животных 15.40 Модные истории с Оксаной Новицкой 16.00, 23.35 Магия природы 17.45 Социальный статус 18.20 Спорт № 1 на Шевченковой земле 19.00 В гостях у Дмитрия Гордона 21.30 Отголоски 22.00 Сильные мира сего 00.00, 01.00 Латинский любовник 02.00 Красивые и амбициозные 02.45 После полуночи КРТ 06.00 День ангела 06.05, 10.05 Фотопутешествия 06.20, 08.00, 10.50 Родительские советы 06.30, 07.45, 09.40, 10.20 Просто вкусно 07.00 Возвращение кота Сметанкина 08.10, 12.45, 19.15 Здоровье 08.30 Телемагазин «Соната» 11.00 Ювелирный магазинчик 13.10, 16.10 Просто вкусно 13.30, 22.30 Ювелир 16.30, 19.30 Чтобы помнили 17.15 Паспорт.ua 17.30 Мультфильм 18.10, 01.15 Х/ф «Так она нашла меня» 1 с. 19.00 Попутчик 20.15 Х/ф «Материнство» 1 с. 21.00 На сон грядущим 21.10, 00.30 Х/ф «Материнство» 2 с. 22.00 Архивы истории K1 05.40 Рецепты счастья. Новая история 06.30 TOP SHOP 07.40 А знаете ли вы, что... 08.10 Мультфильмы 08.45, 19.00 Рассмеши комика 09.40, 16.10 Файна Юкрайна 10.45 Т/с «Все женщины – ведьмы» 14.10, 20.00 Орёл и Решка. На краю света 15.10, 21.00 Орёл и Решка. Неизведанная Европа 18.00 Званый ужин 22.00 КВН на БИС 23.00 Т/с «Доктор Хаус» 00.50 Т/с «Королева экрана» 01.45 Ночная жизнь 11 КАНАЛ 06.00 Мультфильмы

06.35 Сумасшедшее видео по-украински 07.35, 17.30 Облом.UA 08.00, 19.00 Новости 11 канала 08.30 Вечерний разговор 09.00, 20.00 Люстратор 7.62 09.10 Секретные материалы 09.25 Д/п «Загадки кораблекрушений» 09.55 Д/п «Поля битвы животных» 10.20 Д/п «Затерянные миры» 11.15 Д/п «Противостояние животных» 12.15 Х/ф «Человек президента-2» 14.10, 00.20 Т/с «Звездные врата» 16.00 Т/с «Легенды» 16.55, 17.55 Видеобимба 18.30, 23.30 Новости «СПЕЦКОР» 19.30 Автострасти 20.20 Храбрые сердца 21.15 Х/ф «Монстр глубин» 00.00 ДжеДАИ ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30, 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 Мiсто 07.10, 08.25, 09.35, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 Euromaxx 07.45, 18.15 Мультфiльм 08.00 Вiд зупинки до зупинки 08.10 Гiрники Кривбасу 09.00 Телеспортклуб 09.15 Спецпроект пам’ятi загиблих вiйськових «Поiменно» 09.40 Свiт душi 10.10 Контакт 10.40, 15.15 Золота колекцiя кiно 12.10, 20.20 Епiзоди колишнього 12.15, 13.45, 19.55 Мiркувалки 12.30 Алея слави 13.00, 02.00 Щоденник для батькiв 13.30, 02.30 Професiйнi iгри 14.00 Резонанс 14.15 Мiсто майстрiв 14.30 Бесiди про вiчне 16.30 Знай наших! 17.00 Iнтерклас 17.15 Близькi подорожi 17.30, 04.30 Док. фильм 18.30 Боротьба за виживання 19.25 Здоров’я плюс 19.45 Улюблена робота 20.05 Я пам‘ятаю 20.15 Афiша 21.15 Чистий четвер 21.30 ARTiCOOL 22.00 Подорож до невiдомого 23.10, 03.00 Т/с «Новели Гi де Мопассана» 00.45 Цивiлiзацiя INCOGNITA 01.05 VIP стажер 05.00 Муз. калейдоскоп

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.35 Сумасшедшее видео 07.35, 17.30 Облом.UA 08.10, 19.00, 00.00 ДжеДАИ 08.30, 18.30, 23.30 Новости «СПЕЦКОР» 09.00, 19.20 Люстратор 7.62 09.10 Секретные материалы 09.25 Д/п «Загадки кораблекрушений» 09.55 Д/п «Поля битвы животных» 10.20 Д/п «Затерянные миры» 11.15 Д/п «Противостояние животных» 12.15 Х/ф «Человек президента-2» 14.10, 00.20 Т/с «Звёздные врата» 16.00 Т/с «Легенды» 16.55, 17.55 Видеобимба 20.20 Храбрые сердца 21.15 Х/ф «Монстр глубин» 02.10 Х/ф «Ярослав Мудрый» ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 07.30, 09.30 Мультфильм СССР 07.00, 09.00 Top shop 11.30, 00.40 Моя правда 12.25, 23.25 Шутка за шуткой 12.55 Х/ф «Доброе утро!» 14.30, 19.35 Х/с «Комиссар Рекс» 16.20 Х/ф «Живите в радости» 17.40 Х/ф «Ты у меня одна» 21.25 Х/с «Пуаро Агаты Кристи» 01.25 Х/ф «Пилоты» 02.55 Киноляпы ТВ 1000 07.00 Х/ф «Разум и чувства» 09.25 Х/ф «Торжественный финал» 11.00 Х/ф «Влюбленный Шекспир» 13.10 Х/ф «Ромео и Джульетта» 15.10 Х/ф «Разум и чувства» 17.30 Х/ф «Резня» 19.00 Х/ф «Голгофа» 20.40 Х/ф «Спокойной ночи, Луна»

22.10 Х/ф «Дом Хемингуэй» 23.45 Х/ф «8 миля» 01.35 Х/ф «Джобс: Империя соблазна» 03.50 Х/ф «Любовь с препятствиями» ТВ 1000 КИНО 05.20 Х/ф «Москва» 07.50 Х/ф «Пиры Валтасара, или ночь со Сталиным» 09.30 Х/ф «Вечное возвращение» 11.30 Х/ф «Узник замка Иф», 1 с. 12.45 Х/ф «Узник замка Иф», 2 с. 14.05 Х/ф «Узник замка Иф», 3 с. 15.50 Х/ф «Weekend» 17.30 Х/ф «Путь» 19.20 Х/ф «Беглецы» 21.10 Х/ф «Брестская крепость» 23.35 Х/ф «Дочь» 01.40 Х/ф «Ночные забавы» 03.40 Х/ф «Миллион в брачной корзине» TV1000 ACTION 06.00 Х/ф «Королевство» 08.00 Х/ф «Прирожденный гонщик» 10.00 Х/ф «Комната страха» 12.00 Х/ф «Побеждая время» 14.00 Х/ф «Быстрый и мертвый» 16.00 Х/ф «Скейтбордисты» 18.00 Х/ф «Патруль времени» 20.00 Х/ф «Двойник» 22.00 Х/ф «Саботаж» 00.00 Х/ф «Экспат» 02.00 Х/ф «Турист» 04.00 Х/ф «Быстрый и мертвый» ТЕЛЕКЛУБ 20.00 Т/с «Паутина – 2» 21.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей-15». «Подводные камни» 22.00 Т/с «Из жизни капитана Черняева» 23.00 Т/с «Защита Красина – 2» 00.00 Т/с «Старые дела» 01.00 Т/с «Черный ворон» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 07.00 Х/ф «Культпоход в театр»

09.00 Х/ф «Три женщины и мужчина» 11.00 Х/ф «Капабланка» 13.00 Х/ф «Чужая сторона» 2 с. 14.30 Х/ф «Валерий Чкалов» 16.00 Х/ф «Соль Земли» 1 с. 17.30 Х/ф «Проделки Скапена» 1 с. 19.00 Х/ф «Наш американский Боря» 21.00 Х/ф «Принципиальный и жалостливый взгляд» 23.00 Х/ф «Преступление и наказание» 1 с. 01.00 Х/ф «Чужая сторона» 2 с. 02.30 Х/ф «Валерий Чкалов» 04.00 Х/ф «Соль Земли» 1 с. 05.30 Х/ф «Проделки Скапена» 1 с. TV XXI FILM 09.00, 17.00 Х/ф «Секретная служба Его Величества» 09.55, 17.55 Х/ф «Сортировка» 11.35, 19.35 Х/ф «Монахини в бегах» 13.10, 21.10 Х/ф «Исчезновение Элеонор Ригби» 15.15, 23.15 Х/ф «Далида» 2 с. 01.00 Х/ф «Секретная служба Его Величества» 01.55 Х/ф «Сортировка» 03.35 Х/ф «Монахини в бегах» Q-TV 06.00 Наруто 08.00, 18.00 Губка Боб 09.00, 16.00 Пингвины Мадагаскара 10.00 Вольтрон 12.00, 17.00 Черепашкининдзя 13.00 Робот и монстр 14.30 Приключения Джимми Нейтрона 20.00, 23.00 Футурама 21.00, 00.00 Симпсоны 22.00 Гриффины ДЕТСКИЙ МИР 06.30, 12.30, 18.30 М/с «Христофор Колумб», м/ф «Хомяк-молчун» 07.00, 13.00, 19.00 М/с «Бюро находок», м/ф «Лесная песнь», «Счастливый принц»

07.50, 13.50 М/ф «Сказка о богине Макоше» 08.00, 14.00 Х/ф «Осенний подарок фей», м/ф «Необычный друг» 09.30, 15.30 М/с «Болек и Лёлек», «Рекс» 10.00, 16.00 М/с «Робин Гуд», м/ф «Светлячок» 10.30, 16.30 М/ф «Последний лепесток», м/ф «Мяч» 11.00, 17.00 Х/ф «Праздник ожидания праздника» CBS DRAMA 05.45 Т/с «Новая сумеречная зона» 06.10 Т/с «Время не ждёт» 07.00 Т/с «Династия 2: Семья Колби» 07.50, 22.00 Т/с «Голубая кровь» 08.40, 16.10 Т/с «Мэтлок» 09.30, 14.30, 21.10 Т/с «Доктор Куин: Женщина-врач» 10.20, 13.40 Т/с «Любовь и тайны Сансет Бич» 11.10 Т/с «Ужас на шоссе 91» 12.50, 20.20 Т/с «Полицейские на велосипедах» 15.20, 18.40 Т/с «Семь дней» 17.00 Т/с «Жара в ЛосАнджелесе» 17.50 Т/с «Западный Вайкики» 19.30, 22.50 Т/с «Граница» 23.40 Т/с «Кин Эдди» 00.35 Т/с «Таксист» 01.30 Т/с «Это жизнь» 02.25 Т/с «Джейк и Толстяк» DISCOVERY CHANNEL 06.00, 08.30, 14.00, 18.10, 00.45 Как это сделано? 06.25, 11.45 Смотри в оба 07.15, 14.30 Голые и напуганные 08.05, 13.35, 18.35, 01.10 Как это устроено? 09.00 Стальные парни 09.55 Акулы автоторгов из Далласа 10.50, 19.05 Склады 12.40 Дорога к прибыли 15.25 Динамо – невероятный иллюзионист 16.20, 02.35 Полный форсаж 17.15 Махинаторы. Porsche 914 20.00 Парни с Юкона 21.00 Смертельный улов

22.00 Мятежники ледяного озера 22.55 Остров с Беаром Гриллсом 23.50 Молниеносные катастрофы НЛО ТВ 06.00 Телепазлики 11.00 Раздолбаи 12.05 Разрушители мифов 13.05 Т/с «Универ» 17.10 Т/с «Онлайн 4.0» 18.10 Comedy Woman 19.10 Comedy Club 20.10 Т/с «Сышишь-шоу» 21.10 Т/с «Универ. Новая общага» 23.10 ХБ 23.45 Трололо на НЛО 00.10 Х/ф «Охотники на троллей» МЕГА 06.00 Неожиданные преступники 06.50 Выжить среди зверей 07.40, 22.30 Мега-еда 08.30, 17.20 Правда жизни 09.50, 16.30 Правила жизни 10.40, 15.40 В поисках истины 11.30 Мистическая Украина 12.20 Шесть чувств 13.10 Приспешники Гитлера 14.00, 23.30 Смертельный поединок 14.50, 20.40 Искатели неприятностей 18.10 Секретные истории 19.00 Далеко и еще дальше 21.30 Экосистемы мира 00.20 СБУ НОСТАЛЬГИЯ 05.00, 17.00 Споемте, друзья! 06.10 Х/ф «Отпуск, который не состоялся» 07.45, 13.45, 19.45, 01.45 Киножурнал «Хочу все знать!» 08.00, 14.00, 20.00, 02.00 Прошедшее ВРЕМЯ 09.00, 15.00, 21.00 Рожденные в СССР 11.00 Было время... 12.30 Х/ф «Мечте навстречу»

17.55, 19.30, 20.40, 22.00 Музыкальная Ностальгия 18.10 Х/ф «На острие меча» 23.00 СевАлогия РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 05.20 Т/с «Близкие люди» 06.20 Х/ф «Посылка с Марса» 1-2 с. 08.30 Х/ф «Простые вещи» 10.25 Т/с «Подземный переход» 11.20 Х/ф «Хрусталев, машину!» 13.55 Х/ф «Игра в прятки» 15.30 Х/ф «Савва Морозов» 1-2 с. 18.55 Т/с «Подземный переход» 19.50 Х/ф «По следу Феникса» 21.35 Х/ф «Заза» VIASAT HISTORY 07.00, 12.55 Д/с «Команда времени» 07.50 Д/с «Великое железнодорожное путешествие по Европе» 08.55 Д/ф «Карпов против Каспарова. Вечный поединок» 09.50 Д/с «Строители замков» 10.45, 17.35 Д/с «Музейные тайны» 11.35 Д/с «Погода, изменившая ход истории» 12.05, 18.20 Д/с «История римского Колизея» 13.45 Д/с «Дома георгианской эпохи» 14.50, 00.10 Д/с «Выдающиеся женщины мировой истории» 15.45, 02.45 Д/ф «Тайны коптских мумий» 16.40, 01.55 Д/с «Охотники за мифами» 19.05 Д/с «История христианства» 20.10 Д/с «Мастера шпионажа» 21.00 Д/с «Как болезни монархов изменили историю» 22.05 Д/с «Женщины эпохи Реставрации» 23.10 Д/с «Императрицы Древнего Рима» 01.00 Д/ф «Гитлер глазами Евы Браун»

2015 року

5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.00, 21.40 Время-Time 06.20, 18.10 Местное время 06.30 Утро с Библией 06.45, 10.46 Обзор прессы 06.50 Автопилот-новости 06.57, 08.20, 21.25, 00.15 Бизнес-время 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00 Время новостей 07.10, 07.32, 08.10, 08.25, 08.35 Информационное утро 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30 Время. Важно 09.15, 09.35 Информационное утро 10.10, 10.32, 11.10, 11.32, 12.32 Прессконференция Live 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 Время новостей 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30 Время. Важно 13.15, 14.15 День 15.15, 15.35, 16.10, 16.32, 17.19 Украина – прежде всего! 17.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00 Время новостей 17.30, 00.00 Время. Важно 17.32 Украина – прежде всего! 18.25, 22.10 Цикл «Зеркало истории» 19.50, 00.32 Время. Итоги дня 23.00 Время новостей 23.30 Лесной патруль

19.55, 01.00 Мисс «Интернет-TV» 07.55, 09.55, 13.50, 18.55, 20.55 Модный журнал 10.00, 16.50 Алло, доктор! 11.00, 20.00 Властители морей 12.10 Джаз-коло 13.00 Социальный статус 14.00, 22.40 Армагеддон животных 15.40 Модные истории с Оксаной Новицкой 16.00, 23.30 Магия природы 17.45 Полет сквозь время 18.15 Ландшафтные игры 19.00 В гостях у Дмитрия Гордона 21.30 Глобал – 3000 22.00 Rock-time с Петром Полтаревым 23.50 Вдохновение 00.00, 01.10 Латинский любовник 02.10 Красивые и амбициозные 02.50 После полуночи

9 • ТЕЛЕБАЧЕННЯ • «Червоний гірник» №84 (21607) • Четвер, 19 листопада

НТН 05.05 Легенды бандитского Киева 05.30 Х/ф «Майор «Вихрь» 1 с. 06.45 Х/ф «Две стрелы» 08.30 Утренний «Свідок» 09.00 Криминальные дела 09.50 Т/с «Чисто английские убийства» 11.40 Т/с «Мистер и миссис убийство» 13.10 Т/с «Рэйк» 15.00, 19.00, 23.15, 02.05 Свідок 15.15 Речовий доказ 16.30 Х/ф «Майор «Вихрь» 2 с. 18.00 Т/с «Детективы» 19.30 Т/с «Кулагин и партнеры» 21.30 Т/с «CSI: Лас-Вегас – 10» 23.45 Т/с «NCIS: охота на убийцу – 10» 00.40 Т/с «Мертвая зона» 02.35 Случайный свидетель


10 Спорт

«Червоний гірник» №84 (21607)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 19 листопада 2015 року

Чемпіонат України, 1 ліга, 17 тур

«Гірник» – «Авангард» (Краматорськ) – 1:1 (1:0) Голи: Дацюк (21) – Мірошник (47)

Перед цією грою «Гірник» зазнав великих кадрових втрат. На поле не вийшло з різних причин п’ять основних гравців. Ймовірно, на це можна списати той факт, що команда не здобула у грі не з самим грізним суперником важливі три пункти. Хоча початок гри і налаштовував вболівальників на самий оптимістичний лад. Почергово Рябов та Ямполь створили кілька небезпечних моментів біля воріт гостей. Їх починання продовжив Сантрапінських. Спочатку наш півзахисник сильно пробив з великої відстані. Але м’яч «поцілувався» з поперечиною та вийшов за межі поля. З другої спроби, м’яч після його удару головою чітко зафіксував у своїх руках Яковець. І все ж таки, такої навали гості не витримали. І припустилися позиційної помилки, якою скористався Дацюк. До речі, це був дебютний гол молодого нападника у футболці «Гірника». Ще до перерви наші футболісти мали можливість щонайменше двічі змусити капітулювати воротаря краматорців, але були неточними у завершальній стадії атак. Усе це відгукнулося команді по перерві. «Авангард» провів одну з небагатьох вилазок у нашу штрафну і зрівняв рахунок. Відзначився Мірошник, який після подачі кутового виграв дуель у за-

хисників. Після цього «Гірник» уже до кінця матчу «висів» на воротах гостей, але забити другий м’яч так і не спромігся. Нічия, яка залишила «гірників» на четвертій сходинці у турнірній таблиці чемпіонату. Ось як на післяматчевій пресконференції прокоментував гру головний тренер команди «Гірник» Геннадій Приходько: «Дуже заГеннадій смучений результатом. Ми протяПриходько гом двох таймів володіли повною територіальною перевагою. Створили дуже багато моментів, особливо у першому таймі, коли можна було закривати питання про переможця зустрічі. В принципі, сьогодні хлопцям Наступний поєдинок мені дорікнути ні в чому. «Гірник» проведе на Вони старалися, викладалися виїзді проти київської по максимуму. Одна проблема – це реалізація гольових команди «Оболоньмоментів. Тому є над чим Бровар». Це буде працювати далі». остання гра нашої Єгор ДОБРИДЕНЬ. команди в цьому році. Фото: www.fcgornyak.dp.ua

ІІ етап Кубка України

Першість Дніпропетровщини

Господарям майданчика не було рівних... На кілька днів тернівська ДЮСШ № 5 стала ареною проведення першості Дніпропетровської області з баскетболу серед дитячо-юнацьких спортшкіл. За нагороди боролись понад 70 юнаків із 6 команд, які зуміли показати видовищну гру майже в кожному поєдинку. Найкращих результатів добилась команда господарів, яку до цих змагань готувала заслужений тренер України Людмила Коваль. Тобто саме юні тернівчани стали переможцями першості Дніпропетровщини. Друге місце — за командою з Новомосковська, третє дісталось баскетболістам Нікополя. Як зазначив директор ДЮСШ № 5 Валентин Безкоровайний, у стані господарів майданчика було задіяно максимальну кількість баскетболістів, яким дали можливість набратись ігрової практики. А днями на базі цієї спортшколи відбулись ігри в рамках Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги. Спортивну честь Кривого Рогу захищали юні баскетболісти 1999 року народження з п’ятої дитячо-юнацької спортшколи. В поєдинках другого туру цього турніру вони двічі зустрілись із ровесниками з Києва. В азартній боротьбі криворізькі «гуллівери» одну гру виграли, в іншій поступилися. Наступний, третій тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги відбудеться у грудні нинішнього року в Рівному. Побажаємо нашим хлопцям успіху.

Кривий Ріг стає одним із центрів фігурного катання всеукраїнського масштабу Уже вдруге Кривий Ріг приймає офіційні всеукраїнські змагання з фігурного катання на «Льодовій арені» ДЮСШ №1. Кілька днів тут проводився ІІ етап Кубка України з цього красивого та видовищного зимового виду спорту.

До нашого індустріального міста, котре поступово стає одним із центрів розвитку фігурного катання в державі, приїхали представники з дев’яти міст країни для того, щоб позмагатись, показати свої вправність та вміння. Це молоді, талановиті, перспективні юні спортсмени з Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Вінниці, Білої Церкви та інших міст. І, звичайно, виходили на лід криворізькі фігуристи. Усіх учасників, гостей з початком льодових стартів тепло привітав міський голова Юрій Вілкул. – Ще починаючи з 2012

року в нас діє чудова «Льодова арена», на якій можуть тренуватись та змагатись представники зимових видів спорту, – зазначив мер. – Приємно, що до нас завітали юні фігуристи з дев’яти українських міст, які будуть демонструвати свою майстерність. Із кожним роком

нів. Ми всіх їх раді приймати, створювати для них комфортні умови. Гадаю, що для нас є великим досягненням, що зараз криворіжцям довіряють: нашій федерації, учасників таких всеукра- місту. Адже ми раніше проїнських змагань у нашому водили І етап Кубка Украмісті стає все більше. Фе- їни 2013-2014 років серед дерація фігурного катання юнаків. Для переможців та Кривого Рогу багато робить призерів, безперечно, піддля того, щоб розвивати цей готували нагороди, котрі їм вид спорту. Загалом у Кри- будуть вручатись упродовж вому Розі ми створили всі кількох змагальних днів на необхідні умови, щоб сотні «Льодовій арені». городян могли займатись Як запевнила старший фігурним катанням. У добру тренер ДЮСШ №1 з фіпуть, Кубок України, і нехай гурного катання Ірина переможе сильніший! Лук’яненко, у всіх криворізьких фігуристів Після всіх урочистостей, гарний настрій під молоді фігуристи розпочали час такого прекраснозмагання. Приємно було го свята. Та, звичайно, спостерігати за красивим є певні передстартові катанням юних спортсменів, хвилювання. які старались завоювати – Із кожним роком наші фігуристи симпатії публіки (а на почуваються впевнестарт фігуристів, до речі, ніше, комфортніше, завітало багато городян та тим паче в рідному запрошених гостей). Уважно місті, де проходить спостерігали за виступами всеукраїнський туртренери, батьки... нір, – говорить Ірина – Сьогодні в нашому Лук’яненко. – Безперечно, місті справді велике свято, сподіваємося з тренерами – сказав віце-президент Фе- на високі результати, котрі дерації України з фігурного повинна продемонструвати катання Олег Малачевський наша вихованка Катерина (він же — керівник Криво- Дзицюк, поборються за нарізької міської федерації городи також Арина Крупехокею з шайбою та фігур- ня та інші... У нас є хороші ного катання, – «ЧГ»). – І фігуристи. те, що до нас прибуло 245 І справді, досить предучасників цього всеукра- ставницькою була на цьому їнського турніру, свідчить всеукраїнському змаганні не лише про популярність криворізька команда фіцього змагання, але й про гуристів із ДЮСШ №1. На те, що нині до Кривого Рогу лід виходили 14 вихованіз задоволенням приїжджа- ців цієї дитячо-юнацької ють учасники турніру, їхні спортшколи. Найкращого тренери, батьки спортсме- результату серед дівчат-фі-

гуристів очікувано добилася Катерина Дзицюк, яка завоювала друге місце. До речі, вона кілька років тому вже дебютувала у стартах – ще на І етапі Кубка України, що вперше проводився у Кривому Розі. І ось тепер — у призерах. Ще один вихованець криворізької школи фігурного катання Владислав Пихович серед юнаків здобув перше місце. Так що в представників фігурного катання нашого міста дві нагороди. Звичайно, були переможці та призери серед учасників із великих міст України, де традиційно розвивається фігурне катання, насамперед з Києва, Одеси... Всі вони, їхні тренери, отримуючи нагороди від мера Юрія Вілкула, дякували криворіжцям, які на високому організаційному рівні, як і раніше, провели такі солідні змагання. Іногородні спортсмени, їхні батьки знову виявили бажання приїхати позмагатись на криворізькій «Льодовій арені». І немає сумніву в тому, що так воно буде в майбутньому. А поки що Кривий Ріг передає естафету Кубка України Дніпропетровську: в обласному центрі відбудеться наступний етап цього захоплюючого, видовищного турніру. Фото Олександра КЛЮКИ

Звитяга земляка

Сергій Адамчук – чемпіон світу з професійного кікбоксингу! Схоже, що наше місто стає кузнею чемпіонів не лише професійного боксу, але й кікбоксингу. Нещодавно представник криворізької ДЮСШ № 10 Євген Хитров виграв у рідному місті титул чемпіона Північної Америки за версією WBC/NABF (Північноамериканської боксерської федерації), а нині переможну естафету земляка підхопив наш професійний кікбоксер Сергій Адамчук. В італійському Мілані вихованець криворізького спортивного клубу «Барс» виграв титульний бій за звання чемпіона світу в професійному кікбоксингу в розділі К-1 найпрестижнішої американської компанії «Глорія» (вагова категорія 65 кг). У п’ятираундовому поєдинку Сергій Адамчук, який нині тренується в Голландії, здобув звитягу над канадцем Габріелем Варго, котрий ще донедавна володів цим титульним престижним поясом. Такого спортивного досягнення, котрого добився наш земляк у професійному кікбоксингу, ще немає в жодного українського кікбоксера за часів незалежності нашої держави. Всі рефері, до речі, одностайно віддали перемогу криворіжцю, який був сильнішим від свого канадського опонента. Браво, Сергію! Відтак, новий чемпіон світу невдовзі планує привезти завойований титульний пояс до рідного Кривого Рогу, зокрема до бійцівського клубу «Барс», де він починав свою спортивну кар’єру кікбоксера. Фото: sibpromenergo.ru

Підготував Віталій ТКАЧУК


«Червоний гірник» №84 (21607) Четвер, 19 листопада 2015 року

Творче 11

www.girnyk.com.ua

Знай наших!

Вона змусила Київ заговорити про Кривий Ріг Для мешканців нашого міста беззаперечним аргументом у розмові з іногородніми є добре відома кожному фраза, що зустрічає пасажирів на вокзалі Довгинцеве: «Кривий Ріг – головний». І це справді так! Адже наша земля багата на таланти, тому криворізького цвіту – по всьому світу. Ось нещодавно наша землячка з Криворізької Тернівської гімназії, дев’ятикласниця Крістіна Бережна отримала головну премію на ІІ Всеукраїнській мистецькій акції для обдарованих дітей та молоді «Мій Шевченко». А для «Червоного гірника» ця новина ще вдвічі приємніша, оскільки цього літа Крістіна стала однією із трьох переможців конкурсу малюнків «Канікули в місті», котрий оголосила наша газета. Культурно-мистецьку акцію «Мій Шевченко» було ініційовано в 2013 році Національним музеєм Тараса Шевченка, і своїми масштабами цей проект охоплює всю Україну. Переможців визначали у чотирьох номінаціях: читання творів Тараса Шевченка (відеозаписи), ілюстрації до його творів, виготовлення рукописних книг, фото шевченківських місць. Крістіна Бережна обрала найбільш складну із цих категорій. Вона виготовила рукописну книгу, яку з-поміж 4500 робіт удостоїли головної премії. Кореспондент «ЧГ» поспілкувалася з юною художницею й дізналася про особливості її творчості та шлях до перемоги в столиці.

– Кажуть, що на кожного чекає щаслива нагода, варто тільки її помітити і не пройти повз. От як ти дізналася про акцію «Мій Шевченко»? – Про неї мені розповіла мій викладач української літератури з гімназії – Віта Анатоліївна Прачова. Ми поділилися одна з одною думками стосовно роботи та об’єднали їх в одну ідею. Тож було вирішено працювати в номінації «Рукописна книга». Незначний досвід у цьому в мене вже був, адже колись я власноруч виготовляла блокноти, тому мала уявлення про те, як правильно зшивати аркуші. – Певно, знайдеться небагато людей, які наМайстер-клас з виготовлення книги важаться на таку

Віта Прачова зі своєю ученицею Крістіною Бережною в Національному музеї Тараса Шевченка складну роботу. Розкажи, будь ласка, про сам процес створення книги. – Протягом трьох тижнів, майже кожного вечора, я працювала над нею. На більшості розворотів розмістила на одній сторінці ілюстрацію, а на другій – написаний мною від руки текст поеми Тараса Шевченка «Катерина», тема якої залишається актуальною й на сьогодні. На деяких розворотах – дві сторінки ілюстрацій. Вибір твору – це моя особиста симпатія, мені подобається, як Тарас Григорович розкрив образ Катерини, а її почуття я намагалася передати через свої малюнки. – Художня творчість – це для тебе хобі чи професійна діяльність? – Я вже 6 років професійно займаюся цим видом творчості на художньому відділенні музичної школи №12. Якраз цього року її закінчую й отримаю диплом. Мені близькі графіка та ілюстрація загалом. – Поділися, будь ласка, з нашими читачами враженнями від поїздки до Києва, де пройшла церемонія нагородження переможців акції. – Відзначу високий рівень організації та по-справжньому гостинний, теплий прийом у Національному музеї Тараса Шевченка, яким нам влаштували екс-

Освіта

Кривий Ріг – давня мрія Миколи Тимошика

курсію, на котрій ми побачили оригінали робіт Тараса Григоровича – ескізи, малюнки, картини... Ми мали унікальну нагоду поспілкуватися з генеральним директором Національного музею Тараса Шевченка, літературознавцем та критиком Дмитром Стусом, сином відомого українського письменника Василя Стуса. Переможців кожної номінації нагородили цінними подарунками і для кожної категорії влаштували майстер-класи. Дмитро Васильович працював з читцями, а для художників провели міні-курс з виготовлення книги. Нам прочитали лекції з історії й технології її створення, вчили робити палітурки, правильно зшивати аркуші. Так, кожен виготовив свою книжечку, яка стане своєрідним подорожнім альбомом із замальовками та історіями рідного куточка. У своїй книзі я малюю і пишу про Кривий Ріг. Згодом, як й інші учасники, відправлю її назад до музею, де пройде виставка цих власноруч створених книг від переможців. – Крістіно, а що ж ти зображуєш у своєму подорожньому альбомі? – Все те, що важливо саме для мене: площу Петлякова, на якій я живу; місця, де проводжу час зі своїми друзями; школу, у котрій навчаюся... – Що для тебе означає перемога на всеукраїнському рівні? – Для мене ця перемога почесна й відповідальна водночас. Це моє перше таке серйозне досягнення, адже більше я брала участь у міських конкурсах. Правда, колись давно посіла четверте місце на міжнародному конкурсі, однак та перемога не була для мене такою вагомою. Головна премія спонукає мене до участі в інших змаганнях і є неабияким стимулом у підкоренні нових висот. Я вдячна батькам за підтримку й поради, вчителям з художньої школи та гімназії – за науку і натхнення. – Енергії, ідей, майстерності та ентузіазму в тебе вдосталь. А які плани на найближчий час? – Прагну закінчити художнє відділення з відзнакою, адже в майбутньому планую отримати художню освіту. Хочу стати дизайнером або ілюстратором, давно про це мрію. Ольга МИЗА. Фото з архіву Крістіни БЕРЕЖНОЇ

Благодійність

Обмін викладацьким досвідом є одним із важливих аспектів роботи кожного вишу. Студенти Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет» отримали унікальну нагоду прослухати лекції Миколи Тимошика, доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри видавничої справи та мережевих видань Київського національного університету культури і мистецтв, академіка Академії наук вищої освіти України, автора численних підручників, за якими й проходить навчання на факультеті української філології для спеціалізації «Редагування освітніх видань». Микола Степанович – прибічник західної манери викладання, тому лекцію, яку він назвав майстер-класом, провів із використанням мультимедійної презентації. Лектор підкреслив, що кожен, хто береться за перо, повинен бути абсолютно впевненим у достовірності фактажу, а для цього потрібно критично мислити й використовувати у матеріалі інформаМикола Тимошик цію лише з авторитетних джерел. А найбільше відгуків серед студентів знайшла незвичайна (з каверзою) вправа, котра вчить правильно, чітко й швидко виконувати завдання. – Мені довелося вперше побувати у Кривому Розі, хоча мріяв про це ще зі своїх студентських років. Мій однокурсник, з яким я п’ять років прожив в одній кімнаті, проходив практику в газеті «Червоний гірник». Практика в нього вдалася на славу, а місто сподобалося так, що він навіть хотів тут залишитися на роботу. І от усі ці роки розповідь про Кривий Ріг як гарне місто гарних людей мене завжди супроводжувала. Кривий Ріг став 35-м містом, у якому я представляю свій видавничий проект «Запізніле вороття». Мене вразило це місто, в ньому багато ознак українськості, зокрема чимало патріотичної символіки в транспорті. А які привітні тут люди! Вони в будь-який момент готові прийти на допомогу, – розповів кореспондентці «ЧГ» Микола Тимошик. – За час лекцій я помітив, що у вас хороші уважні студенти. У них є найголовніше – іскринка в очах, бажання пізнавати себе, світ навколо та бути корисними для України. Ольга МИЗА. Фото автора

Добро починається з тебе

Нещодавно в КЗШ №69, що на Соцмісті, відбувся благодійний ярмарок, на котрому учні продавали домашню випічку. Батьки разом з дітьми щиро долучилися до проведення доброчинного заходу та власноруч приготували безліч смаколиків. В асортименті були пиріжки, тістечка, печиво, торти, рулети – все це діти пропонували придбати за досить помірними цінами. Атмосфера на солодкому ярмарку була невимушеною і жвавою, скрізь стояв гамір, лунали жарти й дзвінкий сміх. Школярі в різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у котрий вклали часточку душі. За підсумками благодійного заходу вдалося зібрати понад 10 тисяч гривень, які було передано на лікування хворому хлопцеві зі школи. Добро починається з тебе! Підготувала Ольга МИЗА. Фото з архіву КЗШ №69


«Червоний гірник» №84 (21607) • Четвер, 19 листопада 2015 року • ТЕЛЕБАЧЕННЯ • 12

П'ятниця, 27 листопада Схід 7.10 Захід 16.00 Світловий день 8.50

«КРИВОРОЖЬЕ» 09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Своё, украинское 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:35 Государственный портал УТ-1 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30, 21.00 Новости 06.10, 07.10 Агроэра 06.20, 08.25 От первого лица 06.55, 08.40 Эскулап 07.25 Эра строительства 07.35 На слуху 07.50 Код безопасности 08.35 Паспортный сервис 08.45 Полезные советы 09.00 Вечное 09.20, 18.55 О главном 09.50 Д/с «Сага старинной пущи» 11.05 Мужской клуб 11.55 Вересень 12.25 «Схемы» с Натальей Седлецкой 13.20, 01.45 Час-Ч 13.45 Сказки Лирника Саши 13.55 Школа Мэри Поппинс 14.10 Мультфильмы 14.30 Театральные сезоны 15.15 Вера. Надежда. Любовь 16.10 Чтобы услышали... 17.00 Д/ф «Бегство из культа» 17.50 Как это? 18.15, 01.20 Новости. Мир 19.40 Т/с «Блондинка» 20.30 «План на завтра» 21.30 Новости. Спорт 21.50 Первая студия 22.40 Из первых уст 23.00, 00.00, 01.00 Итоги 23.20 Вертикаль власти 01.55 Х/ф «Голод-33» ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.00, 07.00, 08.00, 09.00 ТСН 06.45, 07.10, 07.45, 08.10 «Завтрак с 1+1» 07.35 «Маша и медведь» 09.10 «Завтрак с 1+1» 09.30 «Меняю жену – 6» 11.05, 12.20 «Меняю жену – 7» 12.00, 16.45, 19.30, 03.10 ТСН 14.05 Т/с «Слуга народа» 15.10 «Клиника» 15.45 «Семейные мелодрамы – 6» 17.15 Т/с «Запретная любовь»

Схід 17.50 Захід 8.35 17-й місячний день

20.20 «Вечерний Киев 2015» 22.40 «Светская жизнь» 23.40 Х/ф «Схватка» ТК «ИНТЕР» 05.40, 20.00 Подробности 06.35 Мультфильм 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00 Новости 07.15, 07.35, 08.05, 08.35 Утро с ИНТЕРом 09.20 Т/с «Ради любви я все смогу!» 11.25, 12.25 Д/с «Следствие вели... с Леонидом Каневским» 12.00, 14.00, 16.00, 17.40 Новости 13.50, 14.20 Судебные дела 16.15 Семейный суд 18.00 Ток-шоу «Касается каждого» 21.00 Ток-шоу «Черное зеркало» 23.00 Х/ф «Крестный отец 3» 02.15 Х/ф «День первый, день последний» ICTV 05.05 Служба розыска детей 05.10 Студия Вашингтон 05.15 Провокатор 05.55, 08.45, 12.45, 15.45, 18.45, 21.05 Факты 06.30 Утро в большом городе 09.15, 19.20 Чрезвычайные новости 10.10 Гражданская оборона 11.10, 17.50 Т/с «Дальнобойщики» 12.05, 13.20 Х/ф «Человек, который изменил всё» 15.25, 16.25 Патруль. Самооборона 16.50 Т/с «Отдел 44» 20.20 Антизомби 21.25 Т/с «Никонов и Ко» 22.25 Что по телеку? 23.25 Т/с «Морская полиция. Лос-Анджелес» 02.45 Духовное наследие Украины СТБ 05.20, 23.55 Х/ф «Сказки... сказки... старого Арбата» 07.10 Х/ф «Анна Герман» 18.00, 22.00 Вікна-Новини 18.30 Т/с «Коли ми вдома» 20.00, 22.45 Талант-шоу «Танцуют все!» 01.55 Ночной эфир НОВЫЙ КАНАЛ 06.00 Служба розыска детей 06.05, 07.20 Kids Time 06.07 М/с «Губка Боб – Квадратные штаны»

Рак

07.22 Т/с «Друзья» 11.10 Т/с «Счастливы вместе» 16.00, 19.00 Супермодель по-украински 18.00, 01.55 Абзац! 20.55 Суперинтуиция 22.20 Половинки 00.05 Х/ф «Убей ради меня» 02.50 Т/с «Милые обманщицы» ТЕТ 06.00 Твинисы 06.45 М/с «Подростки мутанты черепашки ниндзя» 07.35 М/с «Чаггингтон» 08.00 Мультик с Лунтиком 10.00 М/с «Клуб Винкс: Школа волшебниц» 11.00 Х/ф «Принцесса на горошине» 12.10 Полное перевоплощение. Дом за неделю 13.50 Панянка-селянка 14.50 У ТЕТа тато! 15.50 Виталька 17.00 Однажды под Полтавой 18.00 Х/ф «Миллионер из трущоб» 20.00 Х/ф «Голодные игры: В огне» 22.40 Х/ф «Царство небесное» 01.15 Теория измены ТК «УКРАИНА» 07.00, 08.00, 09.00, 15.00 События 07.15, 08.15 Утро с Украиной 09.15 Звездный путь 11.00, 19.45 Ток-шоу «Говорит Украина» 12.15 Реальная мистика 13.15, 15.30 Х/ф «Формула счастья» 16.00 Зритель как свидетель 18.00 Т/с «Клан ювелиров. Битва» 19.00, 01.20 События 21.00 Х/ф «Пряники из картошки» 23.00 События дня 23.30, 02.15 Т/с «C.S.I.: Место преступления Майами» НТН 05.20 Х/ф «Майор «Вихрь» 3 с. 06.50 Х/ф «Бешеное золото» 08.30 Утренний «Свідок» 09.00 Криминальные дела 09.50 Т/с «Чисто английские убийства» 11.40 Т/с «Мистер и миссис убийство»

13.10 Т/с «Рэйк» 15.00, 19.00, 23.15, 02.10 Свідок 15.15 Речовий доказ 16.20 Х/ф «Груз без маркировки» 18.05 Т/с «Детективы» 19.30 Т/с «Кулагин и партнеры» 21.30 Т/с «CSI: Лас-Вегас – 10» 23.45 Т/с «NCIS: охота на убийцу – 10» 00.40 Т/с «Мертвая зона» 02.40 Случайный свидетель

16.00, 23.35 Магия природы 17.45 Необычные культуры 18.15 Цивилизация incognita 19.00 В гостях у Дмитрия Гордона 00.00 Мишель Мерсье. Заложница любви 01.00 Милен Демонжо. Миледи с украинскими корнями 02.00 Художественные истории. Скрипичная вселенная

5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.00, 21.40 Время-Time 06.20, 18.10 Местное время 06.30 Утро с Библией 06.45, 10.46 Обзор прессы 06.50 Автопилот-новости 06.57, 08.20, 21.25, 00.15 Бизнес-время 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00 Время новостей 07.10, 07.32, 08.10, 08.25, 08.35 Информационное утро 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30 Время. Важно 09.15, 09.35 Информационное утро 10.10, 10.32, 11.10, 11.32, 12.32 Прессконференция Live 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 Время новостей 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30 Время. Важно 13.15, 14.15 День 15.15, 15.35, 16.10, 16.32, 17.19 Украина – прежде всего! 17.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00 Время новостей 17.30, 00.00 Время. Важно 17.32 Украина – прежде всего! 18.25 Цикл «Зеркало истории» 19.50, 00.32 Время. Итоги дня 22.10 Документальное кино 23.00 Время новостей 23.05 Особый взгляд 23.30 Территория закона 23.45 Миграционный вектор

КРТ 06.00 День ангела 06.05, 13.05 Попурри 06.20, 08.00, 10.50 Родительские советы 06.30, 07.45, 09.40, 10.20 Просто вкусно 07.00 Возвращение кота Сметанкина 08.10, 12.45 Здоровье 08.30 Телемагазин «Соната» 10.05, 17.10 Фотопутешествия 11.00 Ювелирный магазинчик 13.15, 16.10 Просто вкусно 13.30, 22.30 Ювелир 16.25, 00.30 Д/ф «Пути земные» 17.25 Мультфильм 18.10 Х/ф «Так она нашла меня» 2 с. 19.00 Х/ф «Мисс Петтигри» 20.30 Обзор международных новостей 21.00 На сон грядущим 21.10, 01.15 Чтобы помнили 21.50 Попутчик 22.00 Архивы истории 01.55 Под знаком Нобеля

ТОНИС 05.55, 07.30, 15.00, 18.30, 21.00 Социальный пульс 06.15 Отголоски 06.45, 21.30 Сильные мира сего 07.00, 22.30 DW – новости 07.25, 09.50, 13.55, 19.55 Мисс «Интернет-TV» 07.55, 09.55, 13.50, 18.55, 20.55 Модный журнал 10.00, 16.50 Алло, доктор! 11.00, 20.00 Властители морей 12.10 Светские хроники 13.00 Социальный статус 14.00, 22.40 Армагеддон животных 15.40 Модные истории с Оксаной Новицкой

K1 05.40 Рецепты счастья. Новая история 06.30 TOP SHOP 07.40 А знаете ли вы, что... 08.10 Мультфильмы 08.45, 19.00 Рассмеши комика 09.40, 16.10 Файна Юкрайна 10.45 Т/с «Все женщины – ведьмы» 14.10, 20.00 Орёл и Решка. На краю света 15.10, 21.00 Орёл и Решка. Неизведанная Европа 18.00 Званый ужин 22.00 КВН-2015 00.00 Х/ф «В поисках янтарной комнаты» 02.10 Ночная жизнь 11 КАНАЛ 06.00 Мультфильмы 06.35 Сумасшедшее видео по-украински 07.35, 17.30 Облом.UA 08.00, 19.00 Новости 11 канала 08.30 Насправді 09.00 Люстратор 7.62 09.10 Секретные материалы

09.25 Д/п «Загадки кораблекрушений» 09.55 Д/п «Поля битвы животных» 10.20 Д/п «Затерянные миры» 11.15 Д/п «Противостояние животных» 12.15 Х/ф «Капитан Гром» 14.10, 00.50 Т/с «Звездные врата» 16.00, 17.55 Видеобимба 18.30 Новости «СПЕЦКОР» 19.30 Вечерний разговор 20.00 Х/ф «Монстр глубин» 21.05 Х/ф «Девять жизней» 23.00 Х/ф «Операция «Скорпион» ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30, 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 Мiсто 07.10, 08.25, 09.35, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 Здоров’я плюс 07.45, 18.15 Мультфiльм 08.00, 14.50, 17.45 Мiркувалки 08.10, 17.00 Улюблена робота 09.00 Бесiди про вiчне 09.40 Близькi подорожi 10.00 Боротьба за виживання 10.30, 15.15 Золота колекцiя кiно 12.00 Контакт 12.30 Свiт душi 13.00, 02.00 Щоденник для батькiв 13.30 ARTiCOOL 14.00 Вiд зупинки до зупинки 14.15 Iнтерклас 14.30, 01.00 Професiйнi iгри 16.45 Мiсто майстрiв 17.10 Телеспортклуб 17.25 Спецпроект пам’ятi загиблих вiйськових «Поiменно» 18.30 Алея слави 19.25 Афiша 19.30, 21.15, 04.30 Док. фильм 19.45 Гiрники Кривбасу 20.00 Подорож до невiдомого 21.10, 23.10 Гарна новина 21.30 Знай наших! 22.00 Вiкенд-експрес 23.15, 03.00 Т/с «Новели Гi де Мопассана» 01.00 Цивiлiзацiя INCOGNITA 05.00 Музичний калейдоскоп

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.35 Сумасшедшее видео 07.35, 17.30 Облом.UA 08.10, 19.00 ДжеДАИ 08.30, 18.30 Новости «СПЕЦКОР» 09.00 Люстратор 7.62 09.10 Секретные материалы 09.25 Д/п «Загадки кораблекрушений» 09.55 Д/п «Поля битвы животных» 10.20 Д/п «Затерянные миры» 11.15 Д/п «Противостояние животных» 12.15 Х/ф «Капитан Гром» 14.10, 00.50 Т/с «Звёздные врата» 16.00, 17.55 Видеобимба 19.20 Х/ф «Монстр глубин» 21.05 Х/ф «Девять жизней» 23.00 Х/ф «Операция «Скорпион» 02.25 Х/ф «Вишнёвые ночи» ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 07.30, 09.30 Мультфильм СССР 07.00, 09.00 Top shop 11.35 Моя правда 12.30 Шутка за шуткой 13.05 Х/ф «Без году неделя» 14.20, 19.35 Х/с «Комиссар Рекс» 16.10 Х/ф «За витриной универмага» 17.50 Х/ф «В двух шагах от «Рая» 21.25 Х/с «Пуаро Агаты Кристи» 23.25 Х/ф «Заложница» 01.10 Х/ф «Голод-33» 02.50 Киноляпы ТВ 1000 05.40 Х/ф «Влюбленный Шекспир» 07.50 Х/ф «Прощальный квартет» 09.40 Х/ф «8 миля» 11.30 Х/ф «Даю год» 13.10 Х/ф «Любовь на кончиках пальцев» 15.00 Х/ф «Мария – королева Шотландии» 17.10 Х/ф «Супруги Морган в бегах» 19.00 Х/ф «Паганини: Скрипач Дьявола» 21.00 Х/ф «Женщина в черном» 22.40 Х/ф «Прежде чем я усну»

00.25 Х/ф «Взрослая неожиданность» 02.10 Х/ф «Машина Джейн Мэнсфилд» 04.20 Х/ф «Супруги Морган в бегах» ТВ 1000 КИНО 05.20 Х/ф «Черная курица, или Подземные жители» 06.35 Х/ф «Похороните меня за плинтусом» 08.35 Х/ф «Охотник», 1 с. 10.20 Х/ф «Охотник», 2 с. 12.10 «Что у Сеньки было» 13.40 Х/ф «Про жену, мечту и еще одну...» 15.05 Х/ф «Москва» 17.35 Х/ф «Горько! 2» 19.20 Х/ф «22 минуты» 20.45 Х/ф «Мужской сезон: Бархатная революция» 22.45 Х/ф «Вий 3D» 00.55 Х/ф «Последний уик-энд» 02.25 Х/ф «Храни меня, мой талисман» 03.35 Х/ф «Одна любовь на миллион» TV1000 ACTION 06.00 Х/ф «Комната страха» 08.00 Х/ф «Космические ковбои» 10.10 Х/ф «С меня хватит» 12.10 Х/ф «Быстрый и мертвый» 14.00 Х/ф «Патруль времени» 16.00 Х/ф «Двойник» 18.00 Х/ф «С меня хватит» 20.00 Х/ф «Уцелевший» 22.00 Х/ф «Турист» 00.00 Х/ф «Скейтбордисты» 02.00 Х/ф «Опасные пассажиры поезда 123» 04.00 Х/ф «С меня хватит» ТЕЛЕКЛУБ 20.00 Т/с «Паутина – 2» 21.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей-15». «Убойный футбол» 22.00 Т/с «Из жизни капитана Черняева» 23.00 Т/с «Защита Красина – 2» 00.00 Т/с «Старые дела» 01.00 Т/с «Черный ворон» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 07.00 Х/ф «Наш американский Боря» 09.00 Х/ф «Принципиальный и жалостливый взгляд» 11.00 Х/ф «Преступление и наказание»

13.00 Х/ф «Фантастическая история» 14.30 Х/ф «Круг» 16.00 Х/ф «Соль Земли» 2 с. 17.30 Х/ф «Проделки Скапена» 2 с. 19.00 Х/ф «Пиковая дама» 21.00 Х/ф «Молох» 23.00 Х/ф «Преступление и наказание» 2 с. 01.00 Х/ф «Фантастическая история» 02.30 Х/ф «Круг» 04.00 Х/ф «Соль Земли» 2 с. 05.30 Х/ф «Проделки Скапена» 2 с. TV XXI FILM 09.00, 17.00 Х/ф «Секретная служба Его Величества» 09.55, 17.55 Х/ф «Аккаттоне» 11.55, 19.55 Х/ф «Мотель» 13.45, 21.45 Х/ф «Перетасовка» 15.10, 23.10 Х/ф «Поклонница» 01.00 Х/ф «Секретная служба Его Величества» 01.55 Х/ф «Аккаттоне» 03.55 Х/ф «Мотель» Q-TV 06.00 Наруто 08.00, 18.00 Губка Боб 09.00, 16.00 Пингвины Мадагаскара 10.00 Вольтрон 12.00, 17.00 Черепашкининдзя 13.00 Робот и монстр 14.30 Приключения Джимми Нейтрона 20.00, 23.00 Футурама 21.00, 00.00 Симпсоны 22.00 Гриффины ДЕТСКИЙ МИР 06.30, 12.30, 18.30 М/с «Христофор Колумб», м/ф «Консервная банка» 07.00, 13.00, 19.00 М/с «Ежик должен быть колючим?», «Цапля и журавль», «Новый Аладдин» 07.50, 13.50 М/ф «Как мы весну делали» 08.00, 14.00 Х/ф «Приключения в городе, которого нет», м/ф «Веселая карусель» 09.30, 15.30 М/с «Болек и Лёлек», «Рекс» 10.00, 16.00 М/с «Робин Гуд», м/ф «Сто пуговиц»

10.30, 16.30 М/ф «Тайна запечного сверчка», м/ф «Серебряное копытце» 11.00, 17.00 Х/ф «Праздник ожидания праздника», м/ф «Золоченые лбы» 19.50 «Шишкин лес», «Слишком хороший подарок» CBS DRAMA 05.45 Т/с «Новая сумеречная зона» 06.10 Т/с «Время не ждёт» 07.00 Т/с «Династия 2: Семья Колби» 07.50, 22.00 Т/с «Голубая кровь» 08.40, 16.10 Т/с «Мэтлок» 09.30, 14.30, 21.10 Т/с «Доктор Куин: Женщина-врач» 10.20, 13.40 Т/с «Любовь и тайны Сансет Бич» 11.10 Т/с «Считать погибшей» 12.50, 20.20 Т/с «Полицейские на велосипедах» 15.20, 18.40 Т/с «Семь дней» 17.00 Т/с «Жара в ЛосАнджелесе» 17.50 Т/с «Западный Вайкики» 19.30, 22.50 Т/с «Граница» 23.40 Т/с «Кин Эдди» 00.35 Т/с «Таксист» 01.30 Т/с «Это жизнь» 02.25 Т/с «Джейк и Толстяк» DISCOVERY CHANNEL 06.00, 08.30, 14.00, 18.10, 00.45 Как это сделано? 06.25, 11.45, 22.55 Динамо – невероятный иллюзионист 07.15, 14.30 Выжить вместе 08.05, 13.35, 18.35, 01.10 Как это устроено? 09.00 Парни с Юкона 09.55 Смертельный улов 10.50, 19.05 Охотники за реликвиями 12.40 Полный форсаж 15.25 Атом 16.20, 02.35 В погоне за классикой 17.15 Махинаторы. G-Wagen 20.00 Как создать бионического человека 21.00 Невидимые миры 22.00 Чудеса Вселенной 23.50 Молниеносные катастрофы 00.15 Настоящие аферисты

01.40 Пропажи на продажу НЛО ТВ 06.00 Телепазлики 11.00 Раздолбаи. Взрывная волна 12.00 Разрушители мифов 13.05 Т/с «Универ» 17.10 Т/с «Онлайн 4.0» 18.05 Comedy Woman – 4 19.10 Comedy Club 20.10 Т/с «Сышишь-шоу» 20.55 Т/с «Универ. Новая общага» 23.00 Т/с «Парадокс. Продолжение» 23.50 Х/ф «Посланники» МЕГА 06.00 Неожиданные преступники 06.50 Опасная Австралия 07.40, 22.30 Мега-еда 08.30, 17.20 Правда жизни 09.50, 16.30 Правила жизни 10.40, 15.40 В поисках истины 11.30 Мистическая Украина 12.20 Еда: выбор жертвы 13.10 Приспешники Гитлера 14.00, 23.30 Смертельный поединок 14.50, 20.40 Искатели неприятностей 18.10 Секретные истории 19.00 Далеко и еще дальше 19.50 Вокруг света 21.30 Экосистемы мира 00.20 Бандитский Киев НОСТАЛЬГИЯ 05.00 Было время... 05.50, 07.30, 08.40, 10.00 Музыкальная Ностальгия 06.30 Х/ф «Мечте навстречу» 07.45, 13.45, 19.45, 01.45 Киножурнал «Хочу все знать!» 08.00, 14.00, 20.00, 02.00 Прошедшее ВРЕМЯ 09.00, 15.00 Рожденные в СССР 11.00, 23.00 Споемте, друзья! 12.10 Х/ф «На острие меча» 17.00 До и после... 18.00, 20.40, 22.00, 23.55 Музыкальная Ностальгия 18.20 Д/ф «Море нашей надежды» 21.00 Колба времени 00.10 Х/ф «Отпуск, который не состоялся»

01.20, 02.40 Музыкальная Ностальгия РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 05.10 Х/ф «Простые вещи» 07.05 Х/ф «Хрусталев, машину!» 09.35 Х/ф «Игра в прятки» 11.10 Т/с «Подземный переход» 12.05 Х/ф «Савва Морозов» 1-2 с. 15.30 Х/ф «По следу Феникса» 17.15 Х/ф «Заза» 18.50 Т/с «Диверсант: Конец войны» 19.50 Х/ф «Каминный гость» 21.20 Х/ф «Платки» 23.00 Х/ф «Посылка с Марса» 1-2 с. 01.05 Х/ф «Простые вещи» 02.50 Х/ф «Хрусталев, машину!» VIASAT HISTORY 07.00, 12.50 Д/с «Команда времени» 07.50 Д/с «Великое железнодорожное путешествие по Европе» 10.00, 14.40 Д/с «Мастера шпионажа» 10.50 Д/с «Музейные тайны» 11.40 Д/с «Погода, изменившая ход истории» 12.05 Д/с «История римского Колизея» 13.40 Д/с «Викторианская ферма» 15.30, 02.25 Д/с «Выдающиеся женщины мировой истории» 16.25, 00.30 Д/с «Охотники за мифами» 17.20 Д/с «Музейные тайны 3» 18.05 Д/ф «Тайны коптских мумий» 19.00 Д/с «Рождение, брак и смерть в эпоху средневековья» 20.00 Д/с «Императрицы Древнего Рима» 21.00 Д/с «Загадка исчезновения неандертальцев» 21.55 Д/с «Расцвет древних цивилизаций» 22.50 Д/с «Строители замков» 23.40 Д/с «Плантагенеты – самая кровавая династия Британии»

Субота, 28 листопада Cхід 7.12 Захід 15.59 Світловий день 8.47

«КРИВОРОЖЬЕ» 09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Государственный портал 19:00 Кабмин: прямая линия 19:20 Календарь событий 19:35 Поколение ХХI УТ-1 06.00, 07.00 Итоги 06.25 В пространстве бытия 07.30 На слуху 08.10 АгроЭра. Итоги 08.25 Код безопасности 08.30 Вертикаль власти 09.00 Д/ф «Жернова» 10.40 Первая студия 11.30 Д/ф «Голодомор 1932-1933 гг. Постгеноцидный синдром» 12.00 МИНУТА МОЛЧАНИЯ 12.05 Х/ф «Апостол Фома» 14.20 Д/ф «Голодомор. Голоса свидетелей» 15.00 МИНУТА МОЛЧАНИЯ. ПАНИХИДА. ОБРАЩЕНИЕ ПРЕЗИДЕНТА УКРАИНЫ 16.05 «Живые». Фильм Сергея Буковского 17.40 Х/ф «Иуда» 19.35 Д/ф «Дети Майдана» 20.30 На память 21.00 Новости 21.40 Д/ф «Женщинысолдаты: увидеть, что я улыбаюсь» 23.00 От первого лица. Итоги 00.05 День ангела 01.25 Предвечерье. Судьбы 02.15 Т/с «Земля обетованная» ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.15 Х/ф «Путешествие в мир Джейн Остин» 10.00, 19.30 ТСН 11.00 Х/ф «Сценарий судьбы» 20.15 «Украинские сенсации» 21.00 Х/ф «Титаник» 00.30, 02.15 Х/ф «Империя» 03.40 Х/ф «Королевство кривых зеркал»

Схід 18.48 Захід 9.33 18-й місячний день

ТК «ИНТЕР» 05.35, 20.00, 01.45 Подробности 06.20 Жди меня 08.40 Школа доктора Комаровского 09.30 Х/ф «Заклятие Долины Змей» 11.30 Программа «Путешествия во времени» 12.00 Т/с «Доярка из Хацапетовки 3» 15.00 Х/ф «Ее сердце» 17.00, 20.30 Т/с «Так далеко, так близко» 21.30 Большой бокс. Владимир Кличко – Тайсон Фьюри 02.15 Х/ф «Крестный отец 3» ICTV 05.20 Д/ф «Первая отечественная. Второй фронт» 06.40, 12.45, 18.45 Факты 07.10 Х/ф «Поводырь» 09.45 Секретный фронт 10.40 Антизомби 11.40 Достало! 12.40, 13.00 Гражданская оборона 13.50 Инсайдер 14.50 Т/с «Никонов и Ко» 19.20 Чрезвычайные новости. Итоги 20.05 Х/ф «Призрачный гонщик» 22.10 Х/ф «Призрачный гонщик-2. Дух мести» 00.00 Х/ф «8 миллиметров» 02.20 Х/ф «Клетка» 04.00 Т/с «Код Константина» СТБ 05.25, 00.40 Х/ф «Прощальная гастроль «Артиста» 06.55 Зважені та щасливі –5 09.15 Дорогая, мы убиваем детей 19.00 Х-Фактор – 6 22.25 Моя правда Татьяна Литвинова 23.30 Х-Фактор – 6 02.05 Ночной эфир НОВЫЙ КАНАЛ 05.30, 07.20 Kids Time 05.32 М/с «Приключения Джимми Нейтрона» 07.25 Х/ф «Заплати другому» 09.40 Ревизор

Рак

12.25 Страсти по Ревизору 14.45 Х/ф «Питер Пэн» 17.00 М/ф «Хранители снов» 18.55 Х/ф «Темный мир» 21.00 Х/ф «Темный мир: Равновесие» 23.05 Х/ф «Оборотни» 01.00 Х/ф «12 раундов» ТЕТ 06.00 М/с «Клуб Винкс: Школа волшебниц» 06.20 М/с «Подростки мутанты черепашки ниндзя» 07.30 Лентяево 08.05 М/с «Чаггингтон» 08.40 М/с «Лалалупсы» 09.00 Мультик с Лунтиком 09.40 М/с «Дора-следопыт» 10.35 М/с «Стич!» 11.05 М/ф «Храброе сердце» 12.25 М/ф «Битва за планету Терра» 13.45 Х/ф «Мост в Терабитию» 15.20 Т/с «10.5 баллов» 18.20 Х/ф «Голодные игры: В огне» 21.00 Х/ф «Царство небесное» 23.40 Теория измены 01.20 Это любовь 02.20 БарДак ТК «УКРАИНА» 06.40, 07.10 Х/ф «Поверь, все будет хорошо» 07.00, 15.00, 19.00, 02.30 События 09.00, 01.25 Откровенно с Машей Ефросининой 10.00, 00.25 Звездный путь. Суббота 11.00 Х/ф «Пряники из картошки» 13.10, 15.20 Т/с «Белый налив» 17.30, 19.40 Т/с «Костер на снегу» 22.25 Х/ф «Карусель» НТН 06.30 Х/ф «Венчание со смертью» 08.05 Х/ф «Верный Руслан» 11.30 Речовий доказ 13.45 Т/с «Детективы» 15.50 Т/с «Кулагин и партнеры» 19.00 Свідок 19.30 Х/ф «Гудини» 22.45 Х/ф «Близкие враги»

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.25 Х/ф «Казнённые рассветы» 08.20 Х/ф «Черная Рада» 11.35 Д/п «Живые» 13.00 ДжеДАИ 13.50 16 Тур ЧУ. Карпаты – Олимпик 16.00 Бокс. Тайсон Фьюри – Дерек Чисора 17.05 Бокс. Тайсон Фьюри – Кристиан Хаммер 18.00 Х/ф «Подводная лодка» 22.00 Х/ф «Писательпризрак» 00.25 Х/ф «Разумное сомнение» 02.05 Х/ф «Захар Беркут» ENTER-ФИЛЬМ 05.45 Мультфильм СССР 10.20 Моя правда 11.15 Х/с «Цыган» 17.45 Х/с «Возвращение Будулая» 23.15 Х/ф «Ты у меня одна» 01.10 Х/ф «Мелкий бес» ТВ 1000 06.05 Х/ф «Ромео и Джульетта» 08.10 Х/ф «Резня» 09.35 Х/ф «Супруги Морган в бегах» 11.25 Х/ф «Паганини: Скрипач Дьявола» 13.30 Х/ф «Прежде чем я усну» 15.10 Х/ф «Мисс Конгениальность II: прекрасна и опасна» 17.10 Х/ф «Трудности перевода» 19.00 Х/ф «Мечты сбываются!» 20.50 Х/ф «Взрослая неожиданность» 22.30 Х/ф «С 5 до 7. Время любовников» 00.10 Х/ф «Трудности перевода» 01.50 Х/ф «Поллок» 03.55 Х/ф «Мисс Конгениальность II: прекрасна и опасна» ТВ 1000 КИНО 05.20 Х/ф «Частное пионерское» 07.10 Х/ф «От 180 и выше» 08.55 Х/ф «Охотник», 3 с. 10.40 Х/ф «Охотник», 4 с. 12.30 Х/ф «Миллион в брачной корзине» 14.10 Х/ф «Индиго» 15.50 Х/ф «Дуэль. Пушкинъ – Лермонтовъ» 17.50 Х/ф «Нереальная любовь»

19.20 Х/ф «На игре» 21.10 Х/ф «Любит не любит» 23.00 Х/ф «Беглецы» 00.45 Х/ф «Дочь» 02.35 Х/ф «Узник замка Иф», 1 с. 03.50 Х/ф «Узник замка Иф», 2 с. TV1000 ACTION 06.00 Х/ф «Космические ковбои» 08.10 Х/ф «Скейтбордисты» 10.00 Х/ф «Назад в будущее I» 12.00 Х/ф «Назад в будущее II» 14.00 Х/ф «Назад в будущее III» 16.00 Х/ф «Уцелевший» 18.00 Х/ф «Игра Эндера» 20.00 Х/ф «Шпионки» 22.00 Х/ф «Опасные пассажиры поезда 123» 00.00 Х/ф «Рейд» 02.00 Х/ф «Роллербол» 04.00 Х/ф «Назад в будущее I» ТЕЛЕКЛУБ 20.00 Т/с «Паутина – 2» 21.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей-15». «Хищник» 22.00 Т/с «Из жизни капитана Черняева» 23.00 Т/с «Защита Красина – 2» 00.00 Т/с «Старые дела» 01.00 Т/с «Черный ворон» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 07.00 Х/ф «Пиковая дама» 09.00 Х/ф «Молох» 11.00 Х/ф «Преступление и наказание» 13.00 Х/ф «Сон в руку, или Чемодан» 14.30 Х/ф «Лёгкая жизнь» 16.00 Х/ф «Комедия ошибок» 1 с. 17.30 Х/ф «Комедия ошибок» 2 с. 19.00 Х/ф «Шельменко – денщик» 21.10 Х/ф «Удачи вам, господа!» 23.00 Х/ф «Концерт для крысы» 01.00 Х/ф «Сон в руку, или Чемодан» 02.30 Х/ф «Лёгкая жизнь» 04.00 Х/ф «Комедия ошибок» 1 с. TV XXI FILM 09.00, 17.00 Х/ф «Блюстители порока.

Обитель в поднебесье» 10.15, 18.15 Х/ф «Авиатор» 13.05, 21.05 Х/ф «Красный орел» 15.10, 23.10 Х/ф «Происхождение» 01.00 Х/ф «Блюстители порока. Обитель в поднебесье» 02.15 Х/ф «Авиатор» Q-TV 06.00 Наруто 07.00, 18.00, 00.00 Игронавты 07.30 Губка Боб 09.00, 14.00 Драконы: Защитники Берка 10.00, 13.00 Черепашкининдзя 11.00 Почтальон Пэт 15.00 Защитники снов 16.00 Турбо 18.30 Футурама 21.00 Симпсоны 23.00, 00.30 Южный Парк ДЕТСКИЙ МИР 06.30, 12.30, 18.30 «История одной вещи», «Матрёшка», «Лапы, крылья и хвосты» 07.00, 13.00, 19.00 М/с «На черный день», м/ф «Как козлик землю держал», «Зеленый кузнечик», «Солдатский кафтан» 07.50, 13.50 М/ф «Каша из топора» 08.00, 14.00 Х/ф «Сказка о волшебном бисере» 1 с. м/ф «Танюша, Тявка, Топ и Нюша», «А что ты умеешь?» 09.30, 15.30 «Мудрые сказки тетушки Совы», м/ф «Страшная история» 10.00 Т/с «Чародей: Страна Великого Дракона», м/ф «Веселая карусель» 11.00, 17.00 Х/ф «Каштанка», м/ф «Муравьишка-хвастунишка», «Салют, олимпиада!» 16.00 Т/с «Чародей: Страна Великого Дракона»,. м/ф «Веселая карусель» 19.50 «Шишкин лес», «Ссора» CBS DRAMA 05.45 Т/с «Новая сумеречная зона» 06.10 Т/с «Время не ждёт» 07.00 Т/с «Гавайи 5-0»


ТОНИС 06.00 DW – новости 06.10 Х/ф «Шесть недель» 08.00 Азбука жизни Николая Сивого 09.30 Властители морей 10.45 Х/ф «Алое и черное» 14.00 Семь чудес Украины. Збараж 14.50 Армагеддон животных 16.00 Искусство и время 16.20 Вечер памяти Михаила Воронина «Кутюрье человеческих душ»

КРТ 06.00 День ангела 06.05 Грани 06.15 Мультфильм 07.00, 09.50 Просто вкусно 07.30, 10.40 Т/ф «Матьмачеха» 07.50, 17.35 Чтобы помнили 08.30 Телемагазин «Соната» 09.40, 13.15 Родительские советы 10.10, 17.05, 19.00 Архивы истории 11.00 Ювелирный магазинчик 12.45, 19.30 Обзор международных новостей 13.30, 22.30 Ювелир 16.10, 00.30 Д/ф «Деревянные храмы Украины» 18.05 Т/ф «Мать-имачеха» 18.25, 22.20 Попутчик 18.40 Фотопутешествия 20.00 Х/ф «Последнее метро» 1 с. 21.00 На сон грядущим 21.10 Х/ф «Последнее метро» 2 с. 01.45 Х/ф «Последнее метро» K1 06.30, 08.10 Мультфильмы 07.40 А знаете ли вы, что... 09.50 М/ф «Отважная Лифи» 11.30 М/ф «Шевели ластами, Сэмми» 13.10 Х/ф «Белый клык» 15.20 Х/ф «Хатико: Самый верный друг» 17.10 Орёл и Решка 22.00 Х/ф «Ночной рейс» 23.40 Х/ф «В поисках янтарной комнаты» 01.50 Ночная жизнь 11 КАНАЛ 06.00 Мультфильмы 06.25 Х/ф «Казнённые рассветы» 07.20 Новости 11 канала 07.50 Мой малыш 08.20 Х/ф «Черная Рада»

11.35 Д/п «Живые» 13.00 Автострасти 13.30 Просто собака 14.00 Никополь сегодня 14.30 Вечерний разговор 16.00 Бокс: Бой в супертяжелом весе. Тайсон Фьюри – Дерек Чисора 17.05 Бокс: Бой в супертяжелом весе. Тайсон Фьюри – Кристиан Хаммер 18.00 Х/ф «Подводная лодка» 22.00 Х/ф «Писательпризрак» 00.25 Х/ф «Разумное сомнение» ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30, 12.00 Мiсто 07.10, 12.40, 21.05 Телегазета 07.15 Свiт душi 07.45, 15.35, 20.00 Мультфiльм 07.55, 11.50, 15.15 Гарна новина 08.00 Контакт 09.00 Здоров’я плюс 09.15, 05.00 Улюблена робота 09.35 Iнтерклас 09.50, 13.20, 19.15 Мiркувалки 10.00, 17.20, 23.00, 03.00 Золота колекцiя кiно 11.30 Мiсто майстрiв 11.45 Афiша 12.45 Знай наших! 13.15, 17.00 На землi на рiднiй… 13.30, 16.00 Щоденник для батькiв 14.00 Euromaxx 14.30 Подорож до невiдомого 15.00 Вiд зупинки до зупинки 15.20 Спецпроект пам’ятi загиблих вiйськових «Поiменно» 16.30 Боротьба за виживання 17.05, 20.20 Епiзоди колишнього 17.10 Телегазета 19.00 Телеспортклуб 19.30 Бесiди про вiчне 20.15 Я пам‘ятаю 20.30 Мiсто. Тиждень 21.10 Алея слави 21.40 Близькi подорожi 22.00 ARTiCOOL 22.30 VIP стажер 02.00 Професiйнi iгри 02.30 Цивiлiзацiя INCOGNITA 04.30, 05.30 Музичний калейдоскоп

ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 07.50 Т/с «Доктор Куин: Женщина-врач» 12.00 Т/с «Сказки темной стороны» 12.55 Т/с «Жизнь ангелов» 14.35 Т/с «Считать погибшей» 16.15 Т/с «Секретный агент Макгайвер» 17.50 Т/с «Граница» 22.00 Т/с «Единственный путь – это Эссекс» 23.00 Т/с «Сёгун» 23.50 Т/с «Жара в ЛосАнджелесе» DISCOVERY CHANNEL 06.00 Как это устроено? 06.25, 13.35 Махинаторы. Honda S 07.15 Мятежники ледяного озера 08.05 Смертельный улов 09.00 Хищники крупным планом 09.55 Гаражное золото 10.50, 18.10, 22.00 Стальные парни 11.45 Акулы автоторгов из Далласа 12.40 Мятежный гараж 14.30, 22.55, 02.35 Кубинский хром 15.25, 01.40 Невидимые миры 16.20, 00.45 Как создать бионического человека 17.15 Чудеса Вселенной 21.00 Дикая кухня 23.50 Голые и напуганные XL НЛО ТВ 07.10 Х/ф «Десятое королевство» 16.00 Х/ф «Рыжая Соня» 17.45 Х/ф «Идентификация Борна» 20.00 Х/ф «Превосходство Борна» 22.00 Д/ф «Америка и Голодомор» 23.00 Х/ф «Расплата» МЕГА 06.00 Бандитский Киев 07.20, 18.30, 00.50 Мистическая Украина 08.10, 20.10 Нечисть 09.50, 22.00 Холокост изнутри 11.30 Приспешники Гитлера 13.10 Экосистемы мира 15.00 Острова любви 16.00 Далеко и еще дальше 17.40 Вокруг света 00.00 Борджиа: история клана

НОСТАЛЬГИЯ 05.00 Споемте, друзья! 05.55, 07.30, 08.40, 10.00 Музыкальная Ностальгия 06.10 Х/ф «На острие меча» 07.45, 13.45, 01.45 Киножурнал «Хочу все знать!» 08.00, 14.00, 02.00 Прошедшее ВРЕМЯ 09.00 Рожденные в СССР 11.00, 17.00 До и после... 12.00, 14.40, 16.00, 18.00 Музыкальная Ностальгия 12.20 Д/ф «Море нашей надежды» 15.00 Колба времени 18.30 Д/ф «Старые мастера» 19.20, 22.15, 23.50, 01.30 Музыкальная Ностальгия 20.00 Было ВРЕМЯ 21.00 Х/ф «Меж высоких хлебов» 23.00 Было время... 00.30 Х/ф «Мечте навстречу» 02.40 Музыкальная Ностальгия РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 05.15 Х/ф «Игра в прятки» 06.50 Х/ф «Память сердца» 08.30 Х/ф «Савва Морозов» 1 с. 10.15 Х/ф «Савва Морозов» 2 с. 12.00 Х/ф «По следу Феникса» 13.45 Х/ф «Заза» 15.20 Х/ф «Каминный гость» 16.55 Х/ф «Платки» 18.40 Х/ф «Я вас дождусь»

19.50 Х/ф «Альпинист» 21.25 Х/ф «Бригада» Наследник (Бригада 2)» 23.10 Х/ф «Хрусталев, машину!» 01.50 Х/ф «Игра в прятки» VIASAT HISTORY 07.00 Д/с «Команда времени» 07.50 Д/с «История Китая» 08.45, 20.05 Д/с «Нераскрытые тайны Второй мировой войны» 09.40, 16.40, 01.20 Д/с «Строители замков» 10.30 Д/с «Как построить средневековый замок» 11.35, 22.55 Д/с «Восточная Пруссия Гитлера» 12.25, 21.05 Д/ф «Ватикан и Третий Рейх» 13.15 Д/с «Охотники за мифами» 15.05, 02.10 Д/с «История римского Колизея» 17.30 Д/с «Запретная история» 18.20 Д/с «Величайшие секреты Библии» 19.15 Д/с «Мастера шпионажа» 22.00 Д/с «Загадка исчезновения неандертальцев» 23.45 Д/с «Музейные тайны» 00.30 Д/с «Плантагенеты – самая кровавая династия Британии»

Неділя, 29 листопада Cхід 7.13 Захід 15.58 Світловий день 8.45

«КРИВОРОЖЬЕ» 09:00 Кабмин: прямая линия 09:20 Календарь событий 09:35 Поколение ХХI 19:00 День за днем 19:30 Мир профессий 19:50 10 минут с Премьерминистром УТ-1 06.05 Мир православия 06.50 Шеф-повар страны 07.45 Мир on line 08.15 Вперед на Олимп! 08.35 Тепло.ua 09.15 Как это? 09.35 5 баксов.net 10.00 Воспоминания 10.30 Твой дом 11.15 Фольк-music 12.30, 02.30 Хоккей. Чемпионат Украины. «Донбасс» – «Кременчуг» 14.40, 16.25 Биатлон. Кубок мира 15.55 Украинский Корт 18.05 Мужской клуб 18.45 Театральные сезоны 19.20 Т/с «Блондинка» 21.00 Новости 21.30 Премьер-министр Украины А.Яценюк о реформах 21.40 Первая колонка 22.15 Книга ua 23.00 День ангела 00.05 На слуху. Итоги ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.10 «Величайшие фокусники мира» 07.05 «Эликсир бодрости. Среда проживания» 08.10 «Украинские сенсации» 09.00 «Лото-Забава» 09.40 Мультфильм 09.50 «Маша и медведь» 10.05 ТСН 11.00, 12.00 «Мир наизнанку – 3: Танзания, Эфиопия» 13.00 «Новый инспектор Фреймут – 3» 14.30 «Брак вслепую» 15.50 «Рассмеши комика – 5» 16.50 «Вечерний Киев 2015» 19.30 «ТСН-неделя»

Схід 19.50 Захід 10.20 19-й місячний день

21.00 «Маленькие гиганты» 23.15 «10 минут с Премьер-министром» 23.25 «Светская жизнь» 00.25 Х/ф «Голод – 33» ТК «ИНТЕР» 05.05 Большой бокс. Владимир Кличко – Тайсон Фьюри 08.15 Удачный проект 09.05 Готовим вместе 10.00 Орел и Решка. Юбилейный 2 11.00 Х/ф «Ее сердце» 13.00 Х/ф «Люблю, потому что люблю» 15.00 Т/с «Вернешься – поговорим» 19.00 Программа «Любовь с первого взгляда» 20.00 Подробности недели 21.30 10 минут с Премьерминистром ICTV 05.15, 12.45 Факты 05.45 М/с «Том и Джерри в детстве» 06.25 Х/ф «Ключ саламандры» 08.40 Звезда YouTube 10.45 Смотреть всем! 11.45 Труба мистера Сосиски 13.00 Х/ф «Широко шагая» 14.45 Х/ф «Призрачный гонщик» 16.50 Х/ф «Призрачный гонщик-2. Дух мести» 18.45 Факты недели 20.25 10 минут с Премьерминистром Украины 20.35 Х/ф «Война миров Z» 23.00 Х/ф «Побег из ЛосАнджелеса» 01.05 Х/ф «Человек, который изменил всё» СТБ 06.05, 02.10 Х/ф «Ответный ход» 07.40, 10.50 Х-Фактор – 6 09.00 Все буде смачно! 09.55 Караоке на Майдане 14.25 МастерШеф – 5 19.00 Битва экстрасенсов 15 21.15 Один за всех

Рак

22.25 Дорогая, мы убиваем детей 01.15 Детектор лжи 7 НОВЫЙ КАНАЛ 06.05, 08.15 Kids Time 06.07 Х/ф «Питер Пэн» 08.17 М/ф «Хранители снов» 10.15 Х/ф «Из Парижа с любовью» 12.05 Х/ф «13 район: Ультиматум» 14.10 Х/ф «Темный мир» 16.10 Х/ф «Темный мир: Равновесие» 18.05 Х/ф «Голодные игры» 21.00 Х/ф «Волки» 22.45 Х/ф «Чертов мобильник» 00.35 Х/ф «Оборотни» ТЕТ 06.00 М/с «Клуб Винкс: Школа волшебниц» 06.20 М/с «Подростки мутанты черепашки ниндзя» 07.30 Лентяево 08.05 М/с «Смешарики. 3D» 08.40 М/с «Лалалупсы» 09.00 Мультик с Лунтиком 09.40 М/с «Дора-следопыт» 10.35 М/с «Стич!» 10.55 М/ф «Битва за планету Терра» 12.10 М/ф «Храброе сердце» 13.30 Т/с «10.5 баллов» 16.30 Х/ф «Мост в Терабитию» 18.00 Х/ф «Миллионер из трущоб» 20.10 Віталька 21.00 Однажды под Полтавой 22.00 Країна У 22.55 Даешь молодежь! 01.30 Одна за всех ТК «УКРАИНА» 06.30 События 07.10 Реальная мистика 09.10 Т/с «Белый налив» 13.10 Т/с «Костер на снегу» 17.00, 20.00 Т/с «Анютино счастье» 19.00 События недели с Олегом Панютой 19.40 10 минут с премьерминистром 22.00 Х/ф «Формула счастья»

НТН 05.15 Х/ф «Груз без маркировки» 06.50 Т/с «Банкирши» 10.35 Народный повар 11.30 «Легенды уголовного розыска». Клеймо упыря 12.00 Крутые 90-е 12.55 Х/ф «48 часов» 14.45 Рассмеши комика 16.30 Легенды уголовного розыска 19.00 Т/с «Немец» 22.40 Х/ф «Нападение акул на НьюДжерси» 00.35 Х/ф «Море дьявола» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00 Время новостей 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30 Время. Важно 07.35 Клуб 700 07.50, 08.20, 22.10, 00.10 Бизнес-время 08.35 Феерия путешествий 09.10 Капитал 09.35 Окно в Америку 09.50 Завтрак с Искрой 10.10 Граница Государства 10.35, 19.25 Невыдуманные истории 11.10 Будем жить 11.35 Драйв 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 Время новостей 12.10 Мотор 12.20 Автопилот-тест 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30 Время. Важно 13.10 Диалоги с Патриархом 14.10 Трансмиссия 14.35 Семейный врач 15.10 Пятый этаж 15.35 Мастера Ремонта 16.10 Палата 16.35 Лесной патруль 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00 Время новостей 17.30 Время. Важно 17.35 Большая политика 18.30 Окно в Европу 20.10 Экспертная тема 21.00 Время: итоги недели 21.40 Время-Time 22.25 Документальный проект «Оккупация» 22.45 Кабинеты 23.15 Финансовая неделя 23.30 Территория закона 00.00 Время новостей

ТОНИС 09.55, 14.55, 16.55, 19.00, 02.05 Мисс «Интернет-TV» 10.00 Исчезающая планета 11.20 Х/ф «Шесть недель» 14.00 Teen-клуб 15.00 Дикая Южная Африка 16.00 Тайны подводного мира 17.00 Концерт В. Дороша «Осень. 14 новелл» 18.40 Калиновое здоровье 19.10 Удивительный мир 20.00 Цивилизация incognita 20.15 Кумиры 20.35 Светские хроники 21.00 Евромакс 21.30 Такова спортивная жизнь. Юлия Прокопчук 22.00 Модный журнал 22.20 Х/ф «Зануда» КРТ 06.05 Грани 06.15, 10.20 Мультфильм 06.50 Х/ф «Подкидыш» 08.00, 09.50, 12.45, 17.00 Просто вкусно 08.30 Телемагазин «Соната» 09.40, 13.15 Род. советы 10.50 Попурри 11.00 Ювелирный маг. 13.30, 22.30 Ювелир 16.10 Д/ф «Отец Зосима» 17.30 Х/ф «Мисс Петтигри» 19.00 Обзор международных новостей 19.30, 00.30 Х/ф «История любви» 21.00 На сон грядущим 21.10 Чтобы помнили 22.00 Архивы истории K1 05.40 Рецепты счастья. Новая история 06.30 TOP SHOP 07.40 А знаете ли вы, что... 08.10 М/ф «Отважная Лифи» 10.00 М/ф «Шевели ластами, Сэмми» 11.30 Х/ф «Белый клык» 13.30 Х/ф «Хатико: Самый верный друг» 15.20 Орёл и Решка 19.15 Вечерний квартал 21.00 Х/ф «Ультрафиолет» 22.50 КВН-2015 01.00 Т/с «Красавица и чудовище» 11 КАНАЛ 06.00 Мультфильмы

06.40 Маски-шоу 07.00 Мой сад 07.30 Насправді 08.00 Сумасшедшее видео по-украински 08.35, 16.00 Облом.UA 09.00 Бушидо 10.00 Легенды кикбоксинга 11.00 Люстратор 7.62 12.00 Совершенно секретно 12.50 Новости недели 13.20 Дело вкуса 13.50 16 Тур ЧУ. Волынь – Металлург З 16.50 16 Тур ЧУ. Динамо – Черноморец 19.00 Х/ф «Девять жизней» 21.30 Профутбол 23.15 Х/ф «Операция «Скорпион» 01.05 Х/ф «Капитан Гром»

ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30 Контакт 07.00, 14.10 Мультфiльм 07.15, 15.35, 20.15 Мiркувалки 07.25 На землi на рiднiй… 07.30, 12.00, 20.30 Мiсто. Тиждень 08.05, 12.40, 16.30, 21.05 Телегазета 08.10, 18.15, 04.00 Цивiлiзацiя INCOGNITA 09.00 Алея слави 09.30, 16.35, 23.30, 02.00 Золота колекцiя кiно 10.30 Знай наших! 11.05 Iнтерклас 11.20, 03.30 Проф. iгри 12.45 Подорож до невiдомого 13.15 Бесiди про вiчне 13.45, 16.00 Щоденник для батькiв 14.40 Persona grata 15.00 Гiрники Кривбасу 15.15 Здоров’я плюс 15.45 Близькi подорожi 18.30 Спецпроект пам’ятi загиблих вiйськових «Поiменно» 18.45 Я пам‘ятаю 18.50 Свiт душi 19.15 ARTiCOOL 19.45 Мiсто майстрiв 20.00 Вiд зупинки до зупинки 21.10 Хiт-парад «На всi 100» 22.00 Резонанс 22.20 Euromaxx 22.40 VIP стажер 23.00 Вiкенд-експрес 04.30 Улюблена робота 05.00 Муз. калейдоскоп

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ  СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.40 Маски-шоу 07.50 Сумасшедшее видео 08.35, 16.00 Облом.UA 09.00 Бушидо 10.00 Легенды кикбоксинга 11.00 Люстратор 7.62 12.00 Совершенно секретно 13.00 Секретные материалы 13.50 16 Тур ЧУ. Волынь – Металлург З 16.50 16 Тур ЧУ. Динамо – Черноморец 19.00 Х/ф «Девять жизней» 21.30 Профутбол 23.15 Х/ф «Операция «Скорпион» 01.05 Х/ф «Капитан Гром»

09.45 Х/ф «Спокойной ночи, Луна» 11.15 Х/ф «Очень хорошие девочки» 12.45 Х/ф «Мечты сбываются!» 14.35 Х/ф «Гарри Поттер и орден Феникса» 16.50 Х/ф «Испанскийанглийский» 19.00 Х/ф «Даю год» 20.40 Х/ф «Джо» 22.40 Х/ф «Женщина в черном» 00.15 Х/ф «Испанскийанглийский» 02.30 Х/ф «Дом Хемингуэй»

ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 07.30, 09.30 Мультфильм СССР 07.00, 09.00 Top shop 11.10 Шутка за шуткой 11.45 Х/с «Возвращение Будулая» 16.55 Х/ф «Ключи от неба» 18.25 Х/ф «Берегите женщин» 21.00 Х/ф «Здравствуйте, я ваша тетя» 23.00 Х/ф «Последнее дело Вареного» 00.25 Х/ф «Игра на миллионы» 02.20 Своя роль

ТВ 1000 КИНО 05.20 Х/ф «Узник замка Иф. Серия 3 – последняя в сезоне» 07.00 Х/ф «Вечное возвращение» 09.10 «Что у Сеньки было» 10.40 Х/ф «Я не вернусь» 12.20 Х/ф «Искусство жить в Одессе» 14.10 Х/ф «22 минуты» 15.40 Х/ф «Вий 3D» 17.50 Х/ф «Любит не любит» 19.20 Х/ф «На игре 2. Новый уровень» 21.10 Х/ф «Однажды» 23.10 Х/ф «Брестская крепость» 01.25 Х/ф «Черная курица, или Подземные жители» 02.35 Х/ф «Год тёленка» 04.00 Х/ф «Про жену, мечту и еще одну...»

ТВ 1000 05.50 Х/ф «Призрачный гонщик» 07.55 Х/ф «Любовь с препятствиями»

TV1000 ACTION 06.00 Х/ф «Назад в будущее II» 08.00 Х/ф «Назад в будущее III»

ПУЛЬМОНОЛОГ

Eсли у Вас одышка, Вы кашляете больше 3-х недель – Вам надо к пульмонологу!

Не пропустите у себя: туберкулез, рак легких, хронический бронхит, бронхиальную астму.

Проверьте работу своих бронхов с помощью СПИРОГРАФА Прием ведет врач-пульмонолог с 30-летним стажем Чижова Н.Г.

00.00 Х/ф «Соло на Саксофоне»

БМДЦ

ул. Филатова, 10, тел. 405-65-76, 405-65-77, , 405-65-78, 067-3777730.

10.00 Х/ф «Женщина – кошка» 12.00 Х/ф «Игра Эндера» 14.00 Х/ф «Прирожденный гонщик» 16.00 Х/ф «Шпионки» 18.00 Х/ф «Женщина – кошка» 20.00 Х/ф «V» значит Вендетта» 22.10 Х/ф «Роллербол» 00.00 Х/ф «Одержимость» 02.00 Х/ф «Заложница 2» ТЕЛЕКЛУБ 20.00 Т/с «Паутина – 2» 21.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей-15». «Сеанс черной магии» 22.00 Т/с «Из жизни капитана Черняева» 23.00 Т/с «Защита Красина – 2» 00.00 Т/с «Старые дела» 01.00 Т/с «Черный ворон» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 07.00 Х/ф «Шельменко – денщик» 09.00 Х/ф «Удачи вам, господа!» 11.00 Х/ф «Концерт для крысы» 13.00 Х/ф «Прошлогодняя кадриль» 14.30 Х/ф «Однажды летом» 16.00 Х/ф «Одиссея капитана Блада» 1 с. 17.30 Х/ф «Одиссея капитана Блада» 2 с. 19.00 Х/ф «Оно» 21.10 Х/ф «Старые долги» 23.00 Х/ф «Америкэн бой» 01.00 Х/ф «Прошлогодняя кадриль» 02.30 Х/ф «Однажды летом» 04.00 Х/ф «Одиссея капитана Блада» 1 с. 05.30 Х/ф «Одиссея капитана Блада» 2 с. TV XXI FILM 09.00, 17.00 Х/ф «Заговор в Эскориале» 11.15, 19.15 Х/ф «Голливудский финал» 13.15, 21.15 Х/ф «Голодные игры: Сойкапересмешница» 15.20, 23.20 Х/ф «Мой самый страшный кошмар» 01.00 Х/ф «Заговор в Эскориале» 03.15 Х/ф «Голливудский финал»

Q-TV 06.00 Наруто 07.00, 18.00, 00.00 Игронавты 07.30 Губка Боб 09.00, 14.00 Драконы: Защитники Берка 10.00, 13.00 Черепашкининдзя 11.00 Почтальон Пэт 15.00 Защитники снов 16.00 Турбо 18.30 Футурама 21.00 Симпсоны 23.00, 00.30 Южный Парк ДЕТСКИЙ МИР 06.30, 12.30, 18.30 «История одной вещи», «Московский трамвай», «Лапы, крылья и хвосты» 07.00, 13.00, 19.00 М/с «Муравьиный ежик», м/ф «С бору по сосенке», «Рисунок на песке», «Игра» 07.50, 13.50 М/ф «Веселая карусель» 08.00, 14.00 Х/ф «Сказка о волшебном бисере» 2 с. м/ф «В тридесятом веке», «Сказка про колобок» 09.30, 15.30 «Мудрые сказки тетушки Совы», м/ф «Про деда, бабу и курочку Рябу» 10.00, 16.00 Т/с «Чародей: Страна Великого Дракона», м/ф «Пантелей и пугало» 11.00, 17.00 М/ф «Сказка о царе Салтане», м/ф «Серый Волк энд Красная Шапочка» CBS DRAMA 05.45, 12.50 Т/с «Новая сумеречная зона» 06.10, 12.00 Т/с «Сказки темной стороны» 07.00 Т/с «Гавайи 5-0» 07.50 Т/с «Любовь и тайны Сансет Бич» 13.40 Т/с «Мэтлок» 17.50 Т/с «Голубая кровь» 22.00 Т/с «Единственный путь – это Эссекс» 23.00 Т/с «Виртуальная Реальность» 23.50 Т/с «Кин Эдди» DISCOVERY CHANNEL 06.00 Как это устроено? 06.25 Стальные парни 07.15, 01.40 Голые и напуганные 08.05, 15.25, 20.00 Голые и напуганные XL 09.00 Дикая кухня

09.55 Как создать бионического человека 10.50 Невидимые миры 11.45, 02.35 Чудеса Вселенной 12.40, 21.00 Не пытайтесь повторить 13.35, 22.00 Эффект Карбонаро 14.30, 22.55 Трой 18.10 Мятежники ледяного озера 19.05 Хищники крупным планом 23.50 Мятежный гараж 00.45 Акулы автоторгов из Далласа НЛО ТВ 06.05 Х/ф «Робинзон Крузо – предводитель пиратов» 07.40 Х/ф «Экспедиция на Сатурн» 09.30 Х/ф «Ходячий замок» 11.50 Х/ф «Куллзавоеватель» 13.40 Х/ф «Рыжая Соня» 15.30 Х/ф «Идентификация Борна» 17.45 Х/ф «Превосходство Борна» 19.50 Comedy Woman 21.30 Comedy Club 22.30 Люмпен – шоу 23.30 Х/ф «Племя» МЕГА 06.00 Бандитский Киев 07.20, 18.30 Мистическая Украина 08.10, 20.10 Нечисть 09.50, 22.00 Холокост изнутри 11.30 Приспешники Гитлера 13.10 Острова любви 14.00 Дикий Индокитай 16.00 Далеко и еще дальше 00.00 Борджиа: история клана 00.50 Правда жизни НОСТАЛЬГИЯ 05.00, 11.00 До и после... 06.20 Д/ф «Море нашей надежды» 07.45, 01.45 Киножурнал «Хочу все знать!» 08.00, 02.00 Прошедшее ВРЕМЯ 09.00 Колба времени 12.30 Д/ф «Старые мастера» 14.00 Было ВРЕМЯ 15.00 Х/ф «Меж высоких хлебов» 17.00 Акулы пера 18.00 Д/ф «Кто за стеной?»

20.00 Д/ф «Мода 89-90» 20.15, 22.20, 23.55, 01.30 Музыкальная Ностальгия 21.00 Х/ф «Опасные гастроли» 23.00 Споемте, друзья! 00.10 Х/ф «На острие меча» 02.40 Муз.Ностальгия РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 06.40 Х/ф «По следу Феникса» 08.25 Х/ф «Заза» 10.00 Х/ф «Проверка на дорогах» 11.40 Х/ф «Каминный гость» 13.15 Х/ф «Платки» 15.00 Х/ф «Альпинист» 16.35 Х/ф «Бригада» Наследник (Бригада 2)» 18.20 Х/ф «У матросов нет вопросов» 19.50 Т/с «Запасной инстинкт» VIASAT HISTORY 07.00 Д/с «Команда времени» 07.50 Д/ф «Тайны коптских мумий» 08.45 Д/с «Тайная война» 09.45, 18.20 Д/с «Восточная Пруссия Гитлера» 10.35, 01.25 Д/с «Викинги» 11.30 Д/с «Как построить средневековый замок» 12.35, 20.05 Д/с «Строители замков» 13.30 Д/с «Как болезни монархов изменили историю» 14.35 Д/с «Женщины эпохи Реставрации» 15.40 Д/с «Выдающиеся женщины мировой истории» 16.35 Д/с «Мастера шпионажа» 17.25, 22.50 Д/ф «Ватикан и Третий Рейх» 19.10 Д/с «Расцвет древних цивилизаций» 21.00 Д/с «Величайшие секреты Библии» 21.55 Д/ф «Жанна д’Арк – святая воительница» 23.45 Д/с «Музейные тайны» 00.30 Д/с «Загадка исчезновения неандертальцев» 02.15 Д/с «История римского Колизея»

2015 року

5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.00 Время-Time 06.15 Местное время 06.35, 19.25 Машина времени 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00 Время новостей 07.20, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30 Время. Важно 07.25 Клуб 700 07.50, 08.20, 22.10, 00.15 Бизнес-время 08.35 Не первый взгляд 09.10 Технопарк 09.35 Укравтоконтинент 09.50 Завтрак с Искрой 10.10 Модное здоровье 10.35 Семейный врач 11.10 Пятый этаж 11.35 Мастера Ремонта 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 Время новостей 12.15 Капитал 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30 Время. Важно 13.10 Кино с Яниной Соколовой 14.10 Прообраз с Натальей Фицыч 15.10 Феерия путешествий 16.10 Особый взгляд 16.35 Финансовая неделя 17.00, 18.00, 19.00, 22.00, 00.00 Время новостей 17.20 Хроника недели 17.30, 18.30, 21.30 Время. Важно 17.35 Цикл «Зеркало истории» 18.35 Фактор Безопасности 20.00 Стоп коррупции! 20.25 Геополитика 21.00, 00.20 Большая политика 21.35 Окно в Америку 22.30 Документальный проект «Оккупация» 23.35 Миграционный вектор

19.00 Удивительный мир 20.00 Исчезающая планета 21.00 Сильные мира сего 21.20 Х/ф «8 с половиной» 00.00 Выходной, после полуночи 01.10 Красивые и амбициозные 02.45 Мисс «ИнтернетTV» 02.50 Кумиры

13 • ТЕЛЕБАЧЕННЯ • «Червоний гірник» №84 (21607) • Четвер, 19 листопада

00.55 Х/ф «Франкенштейн: возрожденное зло» 02.50 Побег. Реальные истории


ТЕЛЕБАЧЕННЯ • 14 «Червоний гірник» №84 (21607) • Четвер, 19 листопада 2015 року • СПОРТИВНЕ

Понеділок, 23 листопада

Вівторок, 24 листопада

Середа, 25 листопада

Четвер, 26 листопада

П'ятниця, 27 листопада

Субота, 28 листопада

Неділя, 29 листопада

СПОРТ 1 06.45, 18.20 Футбол. Нидерланды. Фейенорд – Твенте 08.30, 16.45 Гандбол. ЛЧ. Мотор – Байя Маре 10.10, 21.00 Футбол. Россия. Зенит – Урал 11.55, 00.30 Футбол. Португалия. Боавишта – Спортинг 13.40 Баскетбол. БК Черкасские Мавпы – СК Инфиз 15.15 Футзал. Украина. Локомотив – Продэксим 20.00 Автогонки. Singapore Airlines 20.45 Территория Оружия 22.45 Футбол. Нидерланды. Аякс – Камбюр

СПОРТ 1 07.00 Футбол. Нидерланды. Аякс – Камбюр 08.45 Автогонки. Singapore Airlines 09.30, 19.00 Футбол. Россия. ЦСКА – Крылья Советов 11.15 Баскетбол. БК Химик – БК Динамо 12.45, 21.45 Футбол. Португалия. Порту – Белененсеш 14.25 Гандбол. ЛЧ. Мотор – Байя Маре 15.55 Футзал. Украина. Локомотив (Харьков) – Кардинал-Ровно 17.20 Футбол. Нидерланды. Виллем ІІ – ПСВ 20.45 Футбол. Нидерланды. Обзор 23.30 Футбол. Нидерланды. Фейенорд – Твенте 01.15 Футбол. Россия. Зенит – Урал

СПОРТ 1 06.00 Футбол. Нидерланды. Виллем ІІ – ПСВ 07.45 Баскетбол. БК Химик – БК Динамо 09.15 Футбол. Нидерланды. Обзор 10.15 Гандбол. ЛЧ. Мотор – Байя Маре 11.45, 22.25 Футбол. Россия. ЦСКА – Крылья Советов 13.30, 00.05 Футбол. Португалия. Эшторил – Риу Аве 15.15 Футбол. Нидерланды. Аякс – Камбюр 16.55 Футбол. Нидерланды. Обзор 17.55 Баскетбол. Кубок Европы. Химик – Ювентус 19.55 Футбол. Россия. Обзор 20.25 Территория Оружия 20.40 Футбол. Нидерланды. Фейенорд – Твенте 01.50 Футзал. Украина. Локомотив – Продэксим

СПОРТ 1 06.00, 16.30 Футбол. Россия. Зенит – Урал 07.45 Футзал. Украина. Локомотив – Продэксим 09.20 Футбол. Россия. Обзор 09.50 Баскетбол. БК Черкасские Мавпы – СК Инфиз 11.25 Футбол. Нидерланды. Виллем ІІ – ПСВ 13.10, 21.00 Футбол. Португалия. Порту – Брага 14.55, 22.40 Баскетбол. Кубок Европы. Химик – Ювентус 18.15, 00.15 Футбол. Нидерланды. Аякс – Камбюр 20.00 Футбол. Нидерланды. Обзор

СПОРТ 1 06.30, 15.15 Футбол. Россия. ЦСКА – Крылья Советов 08.15 Футбол. Россия. Обзор 08.40, 17.30 Баскетбол. Кубок Европы. Химик – Ювентус 10.15 Футбол. Нидерланды. Фейенорд – Твенте 12.00, 20.55 Гандбол. ЛЧ. Мотор – Байя Маре 13.30, 00.15 Футбол. Португалия. Тондела – Бенфика 17.00 Футбол. Россия. Обзор 19.10 Футбол. Нидерланды. Виллем ІІ – ПСВ 22.30 Футбол. Россия. Зенит – Урал

СПОРТ 1 06.00, 00.25 Футзал. Украина. Локомотив – Приват 07.30, 22.40 Футбол. Португалия. Спортинг – Эшторил 09.15 Футбол. Нидерланды. Аякс – Камбюр 11.00 Футбол. Нидерланды. Обзор 12.00 Футбол. Россия. Зенит – Урал 13.45 Баскетбол. Кубок Европы. Химик – Ювентус 15.15 Футбол. Нидерланды. Фейенорд – Твенте 17.00 Футбол. Нидерланды. Обзор 17.55 Гандбол. ЛЧ. Мотор – Каддетен Шаффхаузен 19.55 Автогонки. Euroformula Open 20.40 Футбол. Нидерланды. Эксельсиор – Фейенорд

СПОРТ 1 06.15, 00.55 Баскетбол. Кубок Европы. Химик – Ювентус 07.45, 19.40 Футбол. Португалия. Порту – Витория Сетубал 09.30 Футбол. Россия. Обзор 09.55, 23.10 Футбол. Нидерланды. Эксельсиор – Фейенорд 11.40 Гандбол. ЛЧ. Мотор – Каддетен Шаффхаузен 13.10 Гонки. TCR International Salzburgring 13.40, 21.25 Футбол. Россия. Терек – Зенит 15.25 Футбол. Нидерланды. Зволле – Аякс 17.40 Футбол. Нидерланды. ПСВ – АЗ

СПОРТ 2 06.30, 14.30 Футбол. Португалия. Порту – Брага 08.15, 00.10 Баскетбол. БК Черкасские Мавпы – СК Инфиз 09.45 Футбол. Нидерланды. Аякс – Камбюр 11.30 Автогонки. International GT Open 12.45 Футбол. Россия. Зенит – Урал 16.15 Самбо. ЧМ. Марокко 18.45 Автогонки. Singapore Airlines 19.25 Футбол. Германия. Обзор 20.25 Футзал. Польша. Катовице – Гатта 22.25 Футбол. Германия. Ингольштадт – Дармштадт 01.40 Гандбол. ЛЧ. Мотор – Байя Маре ФУТБОЛ 1 06.00, 10.00, 15.40, 22.45 Футбол NEWS 06.15 Уотфорд – МЮ. Англия 08.05 Топ-матч 08.10 Шахтер – Волынь. Украина 10.15, 00.55 Великий футбол 12.05 Реал – Барселона. Испания 13.55 Металлист – Заря. Украина 16.00 «Моя гра» А. Каниболоцкий 16.30 Тоттенхэм – Вест Хэм. Англия 18.15, 02.45 Журнал Лиги Европы 19.10 Сосьедад – Севилья. Испания 21.00 Испания. Обзор тура 21.55 Кристал Пэлас – Сандерленд. Англия 00.00 Англия. Обзор тура ФУТБОЛ 2 06.00 Ворскла – Говерла. Украина 07.50, 13.30, 00.15 Футбол NEWS 08.00 Коринтианс – Сан-Пауло. Бразилия 09.50 Сосьедад – Севилья. Испания 11.40 Сталь (Д) – Карпаты. Украина 13.45 Ман Сити – Ливерпуль. Англия 15.25 Шахтёр – Волынь. Украина 17.05 Великий футбол 18.50 Англия. Обзор тура 19.40 Челси – Норвич. Англия 21.25 Хетафе – Райо Вальекано. Испания 23.20 Испания. Обзор тура 00.30 Реал – Барселона. Испания VIASAT SPORT 23.00, 16.30 Баскетбол. NBA. ЛосАнджелес Клипперс – Торонто Рэпторс 01.00, 12.30, 18.30 Баскетбол. NBA. Бруклин Нетс – Бостон Селтикс 03.30 Баскетбол. NCAA. Турнир Puerto Rico Tip-Off 04.30, 08.00, 12.00, 16.00 Хроники профессионального спорта 05.00 NBA. Документальный фильм 06.00 Баскетбол. NCAA. СентМэрис – Стэнфорд 08.30 Американский футбол. NCAA 14.30, 20.30 Новости. СпортЦентр 21.30, 23.00 Баскетбол. NCAA. Вилланова – Сент-Джонс 23.30 Хроники профессионального спорта 00.00 Баскетбол. NCAA. Индиана – Уэйк Форест 02.00 Баскетбол. NCAA. Маркетт – Эл-Эс-Ю

СПОРТ 2 06.45, 17.00 Самбо. ЧМ. Марокко 09.15 Футбол. Германия. Ингольштадт – Дармштадт 11.00, 23.15 Футбол. Германия. Обзор 12.00, 00.15 Футзал. Украина. Локомотив – Продэксим 13.30 Футбол. Россия. ЦСКА – Крылья Советов 15.15, 01.45 Футбол. Нидерланды. Виллем ІІ – ПСВ 18.25 Автогонки. International GT Open 19.45 Футбол. Германия. Герта – Хоффенхайм 21.30 Футбол. Россия. Зенит – Урал

СПОРТ 2 06.00 Самбо. ЧМ. Марокко 07.25, 00.10 Автогонки. International GT Open 08.00 Футзал. Украина. Локомотив – Приват 09.30 Футбол. Германия. Герта – Хоффенхайм 11.15 Футбол. Нидерланды. Обзор 12.15 Баскетбол. БК Химик – БК Динамо 13.45 Футбол. Нидерланды. Фейенорд – Твенте 15.30, 00.45 Футбол. Россия. Зенит – Урал 17.15 Футбол. Португалия. Порту – ФУТБОЛ 1 Белененсеш 06.00 Футбол NEWS 19.00 Футбол. Германия. Шальке 06.15 Ман Сити – Ливерпуль. Англия – Бавария 20.45 Баскетбол. Кубок Европы. 08.05 Топ-матч Химик – Ювентус 08.10 Реал – Барселона. Испания 22.15 Футбол. Россия. Обзор 10.00, 15.45, 20.50, 22.30 Футбол 22.45 Самбо. ЧМ. Марокко. Третий NEWS. LIVE день 10.20 Металлист – Заря. Украина 12.10 Великий футбол ФУТБОЛ 1 14.00 Журнал Лиги Европы 14.55 Порту – Динамо (К). Юноше06.00 Футбол NEWS ская Лига УЕФА 06.15, 02.55 Бразилия. Обзор тура 06.45 Порту – Динамо (К). Юноше16.55 Испания. Обзор тура ская Лига УЕФА 17.55, 21.30 Порту – Динамо (К). 08.35, 18.55 Обзор вторника. ЛЧ ЛЧ УЕФА УЕФА 19.45 Журнал Лиги Чемпионов 10.00, 15.40, 22.30 Футбол NEWS. 20.15, 20.55, 23.40 Ночь Лиги LIVE Чемпионов 10.25 Барселона – Рома. ЛЧ УЕФА 00.40 Обзор вторника. ЛЧ УЕФА 12.10 БАТЭ – Байер. ЛЧ УЕФА 02.00 БАТЭ – Байер. ЛЧ УЕФА 13.55 Ліга Чемпіонів. ONLINE ФУТБОЛ 2 16.00 Сіткорізи 16.30 Топ-матч 06.00 Великий футбол 16.45 Астана – Бенфика. ЛЧ УЕФА 07.45, 21.25 Топ-матч 19.50 Порту – Динамо (К). ЛЧ УЕФА 07.50, 00.30 Футбол NEWS 21.40 «Ліга Чемпіонів. ONLINE» 08.00 Журнал Лиги Европы 23.40 Боруссия (М) – Севилья. 08.55 Вест Бромвич – Арсенал. ЛЧ УЕФА Англия 01.30 Обзор среды. ЛЧ УЕФА 10.45 Англия. Обзор тура 11.40 Олимпик – Динамо. Украина ФУТБОЛ 2 13.30 Футбол NEWS. LIVE 06.00 Лига Чемпионов. ONLINE 13.45 «Моя гра» А. Каниболоцкий 14.15 Тоттенхэм – Вест Хэм. Англия 07.50 Футбол NEWS 08.00, 11.00, 20.15, 20.55, 23.40 16.00, 20.55 Журнал Лиги ЧемНочь Лиги Чемпионов пионов 09.10 Порту – Динамо (К). ЛЧ УЕФА 16.30 Реал – Барселона. Испания 12.05, 16.40 Обзор вторника. ЛЧ 18.15 Бразилия. Обзор тура УЕФА 18.45 БАТЭ – Байер. ЛЧ УЕФА 12.55 Шахтер – Реал. Юношеская 21.40 Лига Чемпионов. ONLINE Лига УЕФА 23.40 Барселона – Рома. ЛЧ УЕФА 13.45, 20.50 Футбол NEWS. LIVE 14.55 Барселона – Рома. ЛЧ УЕФА VIASAT SPORT 18.00 Footbrazil. Тележурнал 06.30 Баскетбол. NBA. Лос18.30 Реал – Шахтёр. ЛЧ УЕФА Анджелес Клипперс – Торонто 21.30 Шахтёр – Реал. ЛЧ УЕФА Рэпторс 00.40 Ювентус – Ман Сити. ЛЧ 08.30, 18.45 Обзор «Сегодня в NBA» УЕФА 09.00 Гольф. Европейский Тур. VIASAT SPORT Финал сезона 14.00, 18.00, 22.15, 01.30 Новости. 05.30, 12.00, 17.00, 23.45 БаскетСпортЦентр бол. NBA. Голден Стейт Уорри15.00 Баскетбол. NCAA. Вилланова орз – Лос-Анджелес Лейкерс – Сент-Джонс 08.00, 15.00, 01.45 Обзор «Сегодня 16.30 Баскетбол. NCAA. Индиана – в NBA» Уэйк Форест 08.30, 10.30, 15.30 Баскетбол. 19.15 Баскетбол. NCAA. Маркетт NCAA. Турнир Maui Invitational – Эл-Эс-Ю 14.00, 02.15 Новости. СпортЦентр 20.45 Баскетбол. NCAA. Северная 19.00 Баскетбол. NCAA. Вашингтон Каролина – Северозападный – Гонзага 23.00 Американский футбол. 21.00, 23.30 Хроники профессиоNCAA нального спорта 02.30 Баскетбол. NCAA. Турнир 21.30, 23.00 Баскетбол. NCAA. Maui Invitational Сиракьюз – Шарлотт

СПОРТ 2 06.45 Самбо. ЧМ. Марокко. Третий день 08.10 Автогонки. International GT Open 08.45 Футбол. Германия. Шальке – Бавария 10.30 Футбол. Германия. Обзор 11.25, 01.15 Баскетбол. Кубок Европы. Химик – Ювентус 13.00 Футзал. Украина. Локомотив – Приват 14.30 Футбол. Нидерланды. Аякс – Камбюр 16.15 Футбол. Португалия. Порту – Брага 18.00 Футбол. Россия. Обзор 18.30, 22.30 Футбол. Германия. Вольфсбург – Вердер 20.15 Футбол. Россия. ЦСКА – Крылья Советов 22.00 Футбол. Германия. Журнал 00.15 Футбол. Нидерланды. Обзор ФУТБОЛ 1 06.00 Футбол NEWS 06.15 Сіткорізи 06.45 Порту – Динамо (К). ЛЧ УЕФА 08.35 Обзор среды. ЛЧ УЕФА 10.00, 15.40, 20.45 Футбол NEWS. LIVE 10.25 Ювентус – Ман Сити. ЛЧ УЕФА 12.10 Боруссия (М) – Севилья. ЛЧ УЕФА 13.55 Ліга Чемпіонів. ONLINE 16.00 Шахтёр – Реал. ЛЧ УЕФА 17.50 Ночь Лиги Чемпионов 18.50 Топ-матч 19.00, 21.55 Шлях до Базеля 19.45 Лацио – Днепр. ЛЕ УЕФА 22.30 «Ліга Європи. ONLINE» 00.30 Русенборг – Сент-Этьенн. ЛЕ УЕФА 02.20 Ливерпуль – Бордо. ЛЕ УЕФА

СПОРТ 2 06.00, 15.30 Баскетбол. Кубок Европы. Химик – Ювентус 07.30 Футбол. Германия. Вольфсбург – Вердер 09.15, 20.50 Футбол. Германия. Журнал 09.45, 01.10 Футбол. Россия. ЦСКА – Крылья Советов 11.30 Футбол. Португалия. Тондела – Бенфика 13.15, 23.25 Футбол. Нидерланды. Виллем ІІ – ПСВ 15.00 Футбол. Россия. Обзор 17.00 Гандбол. ЛЧ. Мотор – Байя Маре 18.35 Футбол. Россия. Зенит – Урал 20.20 Гонки. TCR International Salzburgring 21.25 Футбол. Германия. Дармштадт – Кельн ФУТБОЛ 1 06.00 Футбол NEWS 06.15 Астана – Бенфика. ЛЧ УЕФА 08.05, 21.20 Топ-матч 08.10 Русенборг – Сент-Этьенн. ЛЕ УЕФА 10.00, 15.40, 22.15 Футбол NEWS. LIVE 10.25 Базель – Фиорентина. ЛЕ УЕФА 12.10 Обзор среды. ЛЧ УЕФА 13.00 Порту – Динамо (К). ЛЧ УЕФА 14.45 Обзор матчей. ЛЕ УЕФА 16.05, 18.45 Шлях до Базеля 16.55 Лацио – Днепр. ЛЕ УЕФА 19.30 Ліга Європи. ONLINE 21.25 Леванте – Бетис. Испания 23.25 Мир Премьер-лиги 23.55 Ювентус – Ман Сити. ЛЧ УЕФА 01.45 Испания. Предисловие к туру 02.15 Ліга Чемпіонів. ONLINE

ФУТБОЛ 2 06.00 Лига Чемпионов. ONLINE 07.50, 00.50 Футбол NEWS 08.00, 11.00 Ночь Лиги Чемпионов 09.10 Шахтёр – Реал. ЛЧ УЕФА 12.05, 17.15 Обзор среды. ЛЧ УЕФА 13.30 Футбол NEWS. LIVE 13.45 Астана – Бенфика. ЛЧ УЕФА 15.30 Ювентус – Ман Сити. ЛЧ УЕФА 18.00 Боруссия (М) – Севилья. ЛЧ УЕФА 19.45 Русенборг – Сент-Этьенн. ЛЕ УЕФА 21.55 Ливерпуль – Бордо. ЛЕ УЕФА 00.00 Базель – Фиорентина. ЛЕ УЕФА

ФУТБОЛ 2 06.00, 17.55 Ливерпуль – Бордо. ЛЕ УЕФА 07.50, 00.00 Футбол NEWS 08.00, 10.35 Шлях до Базеля 08.50, 00.15 Лацио – Днепр. ЛЕ УЕФА 11.15, 15.35 Ліга Європи. ONLINE 13.00 Сіткорізи 13.30 Футбол NEWS. LIVE 13.45 Шахтёр – Реал. ЛЧ УЕФА 17.25 Мир Премьер-лиги 19.45 Испания. Предисловие к туру 20.15 Барселона – Рома. ЛЧ УЕФА 22.05 Коэффициенты ФИФА/УЕФА 22.10 Боруссия (М) – Севилья. ЛЧ УЕФА

VIASAT SPORT 05.30, 15.00 Баскетбол. NCAA. Турнир Maui Invitational 07.00, 13.30 Обзор «Сегодня в NBA» 07.30, 16.15 Бокс. Boxing. Premier Boxing Champions 09.30, 22.00, 00.30 Хроники профессионального спорта 10.00 Баскетбол. NCAA. Вашингтон – Гонзага 11.30, 18.00 Баскетбол. NBA. Хьюстон Рокетс – Мемфис Гризлис 14.00, 00.45 Новости. СпортЦентр 20.00, 22.30, 23.00 Баскетбол. NCAA. Турнир Battle 4 Atlantis 01.30 Баскетбол. NCAA. Мичиган Стейт – Бостон Колледж

VIASAT SPORT 06.00, 11.30 Хроники профессионального спорта 06.30, 12.00, 15.00 Баскетбол. NCAA. Турнир Battle 4 Atlantis 08.30, 19.45 Американский футбол. NCAA. Ю-Си-Эф – Южная Флорида 14.00, 22.15 Новости. СпортЦентр 16.45 Баскетбол. NCAA. Мичиган Стейт – Бостон Колледж 18.15 Баскетбол. NCAA. Дэйтон – Айова 23.00 Американский футбол. NCAA 02.30 Американский футбол. NCAA. Ти-Си-Ю – Бэйлор

СПОРТ 2 07.15 Баскетбол. БК Химик – БК Динамо 08.45 Футбол. Нидерланды. Обзор 09.45 Футбол. Германия. Дармштадт – Кельн 11.25 Футбол. Нидерланды. Аякс – Камбюр 13.10 Футбол. Португалия. Спортинг – Эшторил 14.50, 01.25 Баскетбол. Кубок Европы. Химик – Ювентус 16.25 Футбол. Германия. Бавария – Герта 18.25 Футбол. Германия. Вердер – Гамбург 20.20 Футбол. Россия. Терек – Зенит 22.05 Гандбол. ЛЧ. Мотор – Каддетен Шаффхаузен 23.40 Футбол. Нидерланды. Эксельсиор – Фейенорд ФУТБОЛ 1 06.00 Футбол NEWS 06.15 Базель – Фиорентина. ЛЕ УЕФА 08.05 Топ-матч 08.10 Барселона – Рома. ЛЧ УЕФА 10.00, 15.40, 22.15 Футбол NEWS. LIVE 10.20 Боруссия (М) – Севилья. ЛЧ УЕФА 12.05 Шахтёр – Реал. ЛЧ УЕФА 13.55 Лацио – Днепр. ЛЕ УЕФА 16.00 Англия. Предисловие к туру 16.30 Испания. Предисловие к туру 16.55 Барселона – Сосьедад. Испания 18.55, 01.20 Мир Премьер-лиги 19.25 Лестер Сити – МЮ. Англия 21.25 Малага – Гранада. Испания 23.25 Бразилия 01.50 Заря – Сталь (Д). Украина ФУТБОЛ 2 06.00 Шахтер – Реал. Юношеская Лига УЕФА 07.50, 23.50, 00.55 Футбол NEWS 08.00, 21.25 Мир Премьер-лиги 08.30 Ювентус – Ман Сити. ЛЧ УЕФА 10.15 Порту – Динамо (К). ЛЧ УЕФА 12.05 Англия. Предисловие к туру 12.30 Испания. Предисловие к туру 13.00, 13.45, 15.55, 18.55 Футбол LIVE 13.30, 20.15 Футбол NEWS. LIVE 13.55 Заря – Сталь (Д). Украина 16.55 Александрия – Металлист. Украина 19.25 Атлетико – Эспаньол. Испания 21.55 Обзор матчей. ЛЕ УЕФА 22.50 Топ-матч 23.00 Сельта – Спортинг. Испания VIASAT SPORT 06.00, 11.30 Хроники профессионального спорта 06.30 Бокс. Boxing. Premier Boxing Champions 08.30 Обзор «Сегодня в NBA» 09.00, 16.30 Хоккей. AHL. Рокфорд АйсХогз – Чикаго Вулфс 11.45, 19.00, 22.30, 23.00 Американский футбол. NCAA 14.00 Американский футбол. NCAA. Ти-Си-Ю – Бэйлор 18.15 Новости. СпортЦентр 02.00 Американский футбол. NCAA

СПОРТ 2 08.30 Гандбол. ЛЧ. Мотор – Байя Маре 10.05, 00.05 Гандбол. ЛЧ. Мотор – Каддетен Шаффхаузен 11.35, 16.25 Футбол. Германия. Бавария – Герта 13.15 Футбол. Нидерланды. Эксельсиор – Фейенорд 15.00 Футзал. Украина. Локомотив (Харьков) – Кардинал-Ровно 18.25 Футбол. Германия. Байер – Шальке 20.25 Футбол. Россия. Терек – Зенит 22.10 Футбол. Португалия. Порту – Витория Сетубал 01.40 Автогонки. International GT Open ФУТБОЛ 1 06.00 Футбол NEWS 06.15 Атлетико – Эспаньол. Испания 08.05 Предисловие к матчу «Тоттенхэм – Челси». Англия 08.10 Барселона – Сосьедад. Испания 10.00, 16.25, 21.10 Футбол NEWS. LIVE 10.20 Моя гра 10.50 Александрия – Металлист. Украина 12.40 Журнал Лиги Чемпионов 13.10, 16.45, 18.55 Топ-матч 13.25, 15.55 Футбол LIVE 13.55 Говерла – Шахтёр. Украина 16.55 Эйбар – Реал. Испания 19.10 Райо Вальекано – Атлетик. Испания 21.20 Великий футбол 23.05 Норвич – Арсенал. Англия 00.50 Тоттенхэм – Челси. Англия 02.30 Севилья – Валенсия. Испания ФУТБОЛ 2 06.00 Лестер Сити – МЮ. Англия 07.50, 00.15 Футбол NEWS 08.00, 20.45 Топ-матч 08.10 Заря – Сталь (Д). Украина 10.00 Обзор матчей. ЛЕ УЕФА 10.55 Ман Сити – Саутгемптон. Англия 12.45, 20.15 Моя гра 13.15 Футбол NEWS. LIVE 13.25 Мир Премьер-лиги 13.55 Тоттенхэм – Челси. Англия 16.00 Вест Хэм – Вест Бромвич. Англия 18.10 Ливерпуль – Суонси. Англия 20.50 Журнал Лиги Чемпионов 21.20 Предисловие к матчу «Севилья-Валенсия» 21.25 Севилья – Валенсия. Испания 23.25 Говерла – Шахтёр. Украина VIASAT SPORT 05.30, 11.30, 15.00, 18.45 Американский футбол. NCAA 09.00 Хроники профессионального спорта 09.30, 18.15, 21.15 Обзор «Сегодня в NBA» 10.00 Бокс. Boxing. Premier Boxing Champions 14.00, 17.30, 21.45 Новости. СпортЦентр 22.30 Баскетбол. NBA. ЛосАнджелес Клипперс – Миннесота Тимбервулвз

­­

Правила безпеки

Офіційно

Флікер врятує життя Попри регулярне проведення криворізькими вартовими доріг роз’яснювально-профілактичних заходів, аварійні дорожні ситуації, на жаль, не рідкість, а сумна статистика для Кривого Рогу. Тим паче, коли ДТП – з летальними наслідками. Як показує аналіз цьогорічних до- гах. Остання причина ДТП особливо рожньо-транспортних пригод, більшість актуальна зараз, коли рано сутеніє і з них стається з вини пішохода. Ріст таких видимість на дорозі зменшується. ЗаДТП фіксується з погіршенням погодних звичай, під час складних погодних умов водії більше зосереджуються на умов, тобто в осінньо-зимовий період. «Як убезпечити себе, а особливо ді- русі інших транспортних засобів, забутей, на дорозі?» – з таким запитанням ваючи про піших учасників дорожньо«ЧГ» звернувся до Національної поліції го руху. Самі ж пішоходи не звертають увагу на автомобілі, намагаючись скоріше Кривого Рогу. «Статистика невблаганна – чимало дістатись теплого приміщення. Крім того, автопригод у Кривому Розі стається з парасолі та капюшони значно обмежують вини пішоходів. Основні порушення можливість огляду автодороги та вчасної правил дорожньої безпеки пішоходами реакції на зміну дорожньої обстановки. такі: перехід у невстановленому місці, Найдієвіший спосіб убезпечити себе — занесподіваний вихід на проїжджу частину, стосування світловідбивачів, або флікеперебування в нетверезому стані, недо- рів. Звісно, світловідбивач – не панацея статня видимість пішоходів на автодоро- від дорожньо-транспортної пригоди, але

якщо флікер вдало розташований на одязі, то водій може побачити такого пішохода приблизно за 150 метрів, а значить – знизить швидкість і ймовірність скоєння наїзду на позначеного пішохода зменшується», – пояснив інспектор Національної поліції Кривого Рогу Микола Павлюк. Для прийняття рішення про дії в мо-

мент небезпеки, водію потрібна приблизно 1 секунда, але автомобіль так швидко зреагувати не встигне: при швидкості 80 км/год. гальмівний шлях по сухій дорозі буде дорівнювати майже 42 м, по мокрій дорозі – 55 м, а по дорозі з крижаною кіркою – 210 м. Також треба враховувати і людський фактор. Тож, за рекомендаціями вартових доріг, особливо важливо забезпечити одягом зі світловідбиваючими елементами дітей. Це можуть бути підвіски, наліпки на шкільних сумках або рюкзаках, браслети тощо. Та головне — дотримуватися Правил дорожнього руху: переходити проїжджу частину тільки на пішохідних переходах або на дозволяючий рух сигнал світлофора, особливо будьте уважні при переході дороги на перехрестях, не обладнаних світлофорами для пішоходів. Світлана НІКІТІНА

Інформаційне повідомлення

Управління комунальної власності міста повідомляє, що переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності – суб’єктів господарювання, який буде залучений для проведення незалежної оцінки об'єктів приватизації, що відбувся 16 листопада 2015 року, визнане: – ТзОВ «ПРОМЕКСПЕРТ»

– шляхом викупу: 1. Приміщення, що орендує фізична особапідприємець Річко С.В., м. Кривий Ріг, вул. Спаська, буд. 17а, прим. 2. 2. Приміщення, що орендує фізична особапідприємець Онацька С.М., м. Кривий Ріг, вул. Мусоргського, буд. 29, прим. 1.

ШАНОВНІ КРИВОРІЖЦІ! СВОЄЧАСНО РОЗРАХОВУЙТЕСЬ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ


«Червоний гірник» №84 (21607)

Соціум 15

www.girnyk.com.ua

Четвер, 19 листопада 2015 року

«Город – нашими руками»

Делаем для себя – подаем пример молодежи! В 2015 году Центральный ГОК Группы Метинвест реализовал 14 проектов в рамках социальной программы «Город – нашими руками». Сумма грантов, выданных победителям, составила 1,5 млн. грн. Сегодня мы познакомим вас с автором одного из проектов-победителей. О работе ОСМД «Кропивницкого, 19» и участии в конкурсе социальных инициатив Метинвеста рассказывает зампредседателя ОСМД Елена Степанова.

Молодым везде у нас дорога! Лет 10 назад несколько молодых семей поселились в доме. У кого-то уже были маленькие детки, у кого-то они родились в новых квартирах. Молодые родители решили возле дома установить своими силами детскую площадку. Двор на то время был весь изрыт погребами, гулять детворе было негде. Дом был старый и запущенный, двор был некрасивый. Вызвали трактор и на маленьком пятачке поставили качели, песочницу и разбили клумбу. Вот с этого все и началось!

требовало даже не ремонта, а замены. Во дворе были погреба, гаражи и хозяйственные постройки. Новоселы рискнули и взялись за дело! Первое, что поняли жильцы, – что рассчитывать нужно только на свои силы и помощи ждать неоткуда. Если необходимо, чтобы в квартирах было тепло, надо заниматься системой отопления. Если во дворе темно, надо установить столб и повесить на него фонарь. – С самого начала работать было несложно, активистов не пугало возможное

Елена Степанова дому и придомовой территории ОСМД «Кропивницкого, 19» – ремонт кровли. Своими силами пришлось наводить порядки в подвалах, заменить всю канализацию и воду на полипропиленовые трубы, действующие краны на стояках.

Стучите! Вам и откроют, и помогут!

Молодым и инициативным новоселам захотелось изменить дом и двор! Коллективно стали искать пути решения проблем дома и двора. Идея о создании ОСМД родилась в процессе обсуждения. Активисты начали узнавать об этом тогда еще новом явлении. Путь выхода дома из состава ЖЭКа был нелегким, обещанные ремонтные работы по дому не были сделаны. Около полугода жильцы существовали как уже ОСМД и еще члены ЖЭКа. Сегодня в правление ОСМД входят представители каждого подъезда, есть регулярные собрания, где принимаются решения. Все члены правления работают на общественных началах, т.е. бесплатно. Самостоятельная жизнь началась с инспекции дома от подвала до крыши. Дом был сдан в эксплуатацию 1 мая 1960 года и оказался в запущенном состоянии: система отопления, канализация, трубы – все

непонимание и отсутствие поддержки со стороны старожилов дома. Нам казалось, что невозможно протестовать против порядка во дворе и комфортного проживания в доме! Если и были какие-то моменты недоверия сразу, то вскоре после первых положительных результатов коллективной работы они исчезли. Мы облагораживаем свой дом и хотим, чтобы он был самым лучшим. Все начинается со двора – это наша малая родина. Все, что мы видим сейчас вокруг нашего дома, сделано силами наших инициативных и активных жильцов. На придомовой территории разбиты клумбы, за ними ухаживают сами жильцы. Приятно, что не нужно никого просить, – люди, видя, что есть необходимость в какой-то работе, просто ее выполняют, практически как у себя дома, – с улыбкой замечает Елена Степанова. Среди реализованных проектов по

В плане участия в программах и конкурсах ОСМД очень активные. На повестке дня у активистов – участие в городских программах по софинансированию и льготному кредитованию ОСМД. В ближайшем будущем в доме хотят установить металлопластиковые окна во всех подъездах и тамбурные двери, для этого готовятся к участию в городской программе для ОСМД. Есть в планах капремонты 8 подъездов. Участие и победа в социальной программе Метинвеста «Город – нашими руками!» стали стартом для воплощения новой идеи. Среди 87 заявителей экспертный совет Центрального ГОКа обратил внимание на проект «Уютный дворик ОСМД «Кропивницкого, 19». Победители получили грант в размере 75 тыс. грн. – Средства гранта, которые мы получили как победители конкурса проектов Метинвеста, мы направили на установку спортивной и детской площадок на территории нашего двора. Детская площадка рассчитана на детей до 8 лет, а спортивная площадка не имеет возрастных ограничений. Мы надеемся, что наши папы в свободное время захотят позаниматься спортом вместе со своими детьми. Основная цель нашего проекта – сблизить родителей и детей. Мы хотим, чтобы взрослые проводили больше свободного времени с детками. Чтобы прививали любовь не только к труду во время субботников во дворе, а и любовь к спорту и

здоровому образу жизни, – рассказывает Елена. – Идея возникла сама собой – мы расчищали площадку, избавлялись от брошенных погребов. И когда уже площадка была расчищена от мусора и сухостоя, мы прямо увидели на этом месте спортивные турники и перекладины. В реализации проекта принимали участие жильцы нашего дома. Надо сказать, что люди, проживающие в соседних домах, часто присоединяются к нам во время субботников во дворе. Многие помогали и в этот раз. Кроме того, что мы выровняли площадку, обрезали сухостой, завезли отсев и песок, мы установили ограждение по периметру и заменили старый столб, повесили фонарь. Мы хотим, чтобы наши жильцы занимались спортом безопасно. – Важный момент в нашей работе – это пример для детей. Они смотрят на то, что их родители делают не за деньги, а для того, чтобы было красиво и уютно в их дворе. Детям сейчас надо объяснять, что не все в жизни измеряется деньгами. И вот как раз через такие субботники во дворе, мне кажется, в сердцах детей рождаются соучастие и ответственность. Дети принимают участие вместе с родителями в работах. Особенно активными они были при установке детской площадки. Аварийные вопросы поглощают, один срочный ремонт сменяется другим. Если бы не наш надежный партнер в лице Мет­ инвеста, мечты о спортивной и детской площадках так и остались бы мечтами, – уверена Елена Степанова. Секретом успеха активисты называют наличие команды единомышленников. А еще – коллективное желание меняться.

Горняки позаботились о досуге самых маленьких ингульчан Ингулецкий горно-обогатительный комбинат Группы Метинвест открыл детскую площадку «Солнышко». Обустроенный игровой городок появился благодаря выполнению корпоративной программы «Город – нашими руками». Социальные инвестиции составили 75 тыс. грн.

Инициаторы проекта установили новую детскую площадку на территории жилого массива Ингулец возле 42-го дома по проспекту Победы. Уютный игровой городок порадовал детей и их родителей яркостью и разнообразием конструкций. Для малышей района установлены качели, карусели, горки, лесенки, беседки и песочницы. Обустроенная площадка позволит детям в процессе активных игр познакомиться с новыми друзьями, развить физические и творческие способности.

Дмитрий Малых, главный инженер Ингулецкого горно-обогатительного комбината: – Ингулецкий ГОК пятый год поддерживает проекты, направленные на организацию досуга детей. За это время на территории жилого массива Ингулец установлено 9 детских игровых площадок. Финансовая поддержка комбината на обустройство мест для отдыха и игр детей составила более 860 тыс. грн. За пять лет существования программы Метинвеста «Город – нашими руками» более 170 человек приняло участие в конкурсе социальных проектов. Это хороший показатель активности жителей района. Мы с удовольствием поддержим полезные идеи ингульчан и в 2016 году.

Если мы хотим, чтобы наше общество стало культурным, надо менять жизнь вокруг себя – убрать в доме, на улице, беречь свой город и уважать страну. Наши дети будут повторять за нами, неважно – высаживаем мы цветы на клумбе или ломаем качели на детской площадке!

Елена ТЮРИНА

Триває міська акція

Засвіти ліхтарик толерантності

У рамках міської соціально-просвітницької акції «Засвіти ліхтарик толерантності» в Саксаганському районі пройшов семінар «Аукціон педагогічних ідей: навчання через досвід». Організатором корисного заходу став Центр дитячо-юнацької творчості «Сонях», а відбувався він на базі Криворізької спеціалізованої школи №70. Як поінформував директор школи Володимир Бондарук, 60 соціальних педагогів, практикуючих психологів та волонтерів обмінялися набутим досвідом, отримали відповідні рекомендації від науковців, аби в подальшому використовувати їх у школах та позашкільних закладах. За трьома напрямками під час семінару пройшли тренінги. Микола КРАМАРЕНКО


16 Ваше здоров'я Очищаємо печінку природним шляхом

З’їдайте бодай два яблука щодня… Усім добре відомо, що для нормального функціонування кондиціонера неодмінно треба періодично чистити фільтр. А щоб нормально працював автомобіль, потрібно через певний час міняти фільтр.

– Але людський організм на фільтр не обміняєш, отож варто очищати наші печінку й жовчний міхур, – переконує прихильник нетрадиційних методів лікування та здорового способу життя Микола Бігун із Новопілля, який Микола Бігун ще й займається бджільництвом. – Для здорової людини в такому очищенні немає потреби, оскільки наш організм і так очищається природним шляхом. Але з роками здорових людей стає все менше, тому очищення печінки, жовчного міхура від каменів – це вже підтримка життєвої сили та міцного здоров’я. Той, хто бодай трохи приділяє увагу своєму організму, знає про своє здоров’я більше, ніж будь-який лікар. Але більшість людей, які звертаються до медиків зі скаргами, мають достатній рівень ферментів печінки, хоча при цьому страждають її закупорюванням. Очистити цей орган – все одно, що знову народитись на світ. Варто зазначити: 80 відсотків усіх захворювань в нашому організмі пов’язані саме з дисфункцією печінки. Жовчні камені складаються з такого ж холестерину, що й рідка жовч, тому вони стають «невидимими» для рентгенівського проміння чи ультразвуку. УЗД виявляє порушення, котре називається жировим гепатозом, тільки коли холестеринові відкладання блокують жовчні протоки печінки. Вона, до речі, виробляє 1,2-1,8 літра жовчі щодня: така кількість необхідна для підтримання нормальної

«Червоний гірник» №84 (21607)

www.girnyk.com.ua

міхур не виділяє тієї кількості жовчі, котра необхідна для переробки компонентів цих продуктів (молока, сиру). У результаті роботи системи харчового травлення. цього молочні білки та жири залишаються Жовч, маючи лужну властивість, ней- в кишечнику неперетравленими. Нерідко тралізує кислотну реакцію шлункового можна почути, що лікар заборонив комусь соку, виконує багато функцій та впливає на вживати в їжу ті чи інші продукти. Та коли ви здоров’я всіх органів і систем. Пропускаю- протягом всього життя, скажімо, смакували чи через себе півтора літра крові на годину, салом, то їжте його й надалі, щоправда, непечінка фільтрує її від гормонів, алкоголю великими порціями. – Миколо Дмитровичу, як можна самому та ліків. Дезактивовані шлаки надходять у жовчний міхур. Якщо печінка не справ- очищати печінку та жовчний міхур? – Існує чимало методик, у тому числі й ляється з навантаженням, то неочищена кров надходить у нирки, перевантажуючи радикальних. Я, приміром, використовую цей життєво важливий орган. Коли проті- методику Андреаса Моріца, котра базуєтьканню крові та лімфи нічого не заважає, то ся на вживанні яблук. Може, комусь відомо, для появи хвороб немає жодних підстав. І що для підтримання нормального стану проблеми двох судинних систем можна ви- здоров’я щодня треба з’їдати не менше двох яблук. Я споживаю рішити серією очищення Отож, коли в когось більше: не менше однопечінки у поєднанні з распостерігається го кілограма – і запиваю ціональним харчуванням щоденна втома водою. Бажано їсти зелені та здоровим способом навіть без фізичних яблука, оскільки там більжиття. ше кислоти та соку. Їсти Узагалі, життєздатність навантажень, значить, печінки досить велика. є проблеми з печінкою. яблука потрібно не менше 6 днів, після чого пити Якщо з неї видалити каКоли вона здорова, мені, перестати вживати яблучний сік. Цю методито й увесь організм спиртне та ліки, проку я випробував на собі, буде функціонувати блеми вирішуються самі тож скажу відверто: вона нормально. собою, навіть коли надоволі жорстка. Після перпередодні загинула значна частина клітин шого очищення (тобто протягом 6 днів) у цього організму. Поступово клітини віднов- мене вийшло не дуже багато каменів, після люються і печінка знову починає нормально другого – більше. Хоча самопочуття було функціонувати. Печінка впливає на судинну різним… Я також приймав 120 грамів лисистему, в тому числі на серце. Більше того, монного соку та 60 грамів соняшникової є головним його захисником. У нормаль- олії. Вже після 4 сеансів очищення (а їх поних умовах вона очищає венозну кров, яка трібно 6) моє самопочуття помітно поліпнадходить із органів харчового травлення, шилось. Якщо раніше навіть вдень я почуселезінки та підшлункової залози. Щоб не вав себе втомленим, то зараз – бадьорим, набирати «зайвої» ваги, чимало хто з людей працездатним. Після 6-ти таких очищень вживає в їжу обезжирені продукти харчу- можна їх продовжувати. Але десь один раз вання. Це призводить до того, що жовчний на півроку.

Четвер, 19 листопада 2015 року

Профілактика грипу

Як у холоди не застудитися?

У листопаді помітно знизилась температура повітря, тож зросла й захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції серед городян. Найбільше вразливі до ГРВІ – діти. Як же не підхопити застуду? – По-перше, зміцнюйте свій імунітет, – застерігає лікар-методист комунального закладу «Криворізький Центр здоров’я» Людмила Суржик. – Обов’язково вживайте в їжу білкові продукти (м’ясо, рибу, яйця), а також ті, де є велика кількість вітамінів (чорна смородина, лимони, цитрусові). Третина вашого раціону повинна складатися з овочів та фруктів. У дітей, підлітків, літніх людей повинно бути збалансоване та раціональне харчування, бо їхня імунна система функціонує не на повну потужність. Позитивно впливають на імунітет загартовування організму, відвідування лазні з березовим і дубовим віником, ранкова гімнастика та пробіжка, прогулянка на свіжому повітрі. По-друге, варто при підвищеній захворюваності зменшувати ризики інфікування. Тобто слід частіше провітрювати приміщення, проводити вологе прибирання вдома та на роботі, якнайчастіше мити руки з милом, особливо після відвідування магазинів і громадського транспорту. Та всетаки найефективнішим методом профілактики грипу залишається щеплення протигрипозною вакциною, до складу якої обов’язково входять штами вірусів, котрі, за прогнозами ВООЗ, можуть викликати захворювання в нинішньому епідсезоні. Це, зокрема, такі віруси, як А/California (подіб­ ний), A/Switzerlаnd, B/Phuket (подібні). За інформацією наших фармацевтів, в аптечну мережу нашого міста вже надійшла вакцина «Ваксігрип», тож нині, в листопаді, не пізно робити щеплення. Насамперед дітям, літнім людям, хворим із хронічними недугами та фахівцям, які працюють у місцях масового скупчення людей. Хочу також наголосити: щеплення треба проводити в лікувальних закладах, у спеціально обладнаних для цього приміщеннях. Кабінети для вакцинації є в амбулаторіях первинної ланки. Коли робитимете щеплення, зверніться до свого дільничого або сімейного лікаря, котрий огляне вас і видасть направлення для щеплення, щоб убезпечити вас від грипу. Підготував Віталій ТКАЧУК

«Человеческие отношения выстраиваются по кирпичикам, а рушатся стеной». А. Минченков

Отношения с другими людьми – неотъемлемая часть нашей жизни. Кто-то из нас работает, кто-то учится, а кто-то хоть и на пенсии, но живет в многоквартирном доме, кроме того, у каждого есть семья, а значит, каждый из нас так или иначе соприкасается с другими людьми и строит с ними определенные отношения. Кому-то этот процесс представляется легким и простым, а кто-то испытывает значительные затруднения при построении отношений. Почему так происходит? Отношения – это процесс, и, как в любом процессе, в отношениях предусмотрены свои правила. Некоторые люди, имея определенные личностные качества, придерживаются этих правил не задумываясь, а некоторым необходимо этому научиться.

Правил, регулирующих отношения и способствующих их гармонизации, много, но мы сосредоточим своё внимание на основных. Итак. Правило 1. Уважение. Уважение является одной из основных потребностей человека. И если вы нуждаетесь в нём, справедливо предположить, что окружающие вас люди нуждаются в том же. Человек, который уважает окружающих и самого себя, практически с каждым сможет найти общий язык. Кроме того, в случае конфликта, умение уважать другого снизит уровень отрицательных эмоций и избавит от неприятного осадка на душе. Правило 2. Понимание. Это правило включает в себя не только умение слушать и слышать, но и способность поставить себя на место другого человека, чтобы лучше понять его. Это касается как семейных отношений, так и дружеских, а также отношений в коллективе. Учитывая нужды, потребности и интересы тех, с кем вы строите отношения, вы не только покажете человеку своё уважение и его значимость для вас, ваши шансы добиться положительных результатов от взаимодействия значительно возрастут. Как сказал однажды известный социолог и психолог Дейл Карнеги: «Лично я люблю землянику со сливками, но рыба почему-то предпочитает червяков. Вот почему, когда я иду на рыбалку, я думаю не о том, что люблю я, а о том, что любит рыба». Правило 3. Ожидания. Когда мы ожидаем от другого человека,

что он будет поступать, чувствовать или дуМуж и жена счастливо прожили вместе мать определённым образом, велика вероят- долгих 60 лет. Не было у них секретов друг ность, что мы разочаруемся. Наши ожидания от друга, только одна тайна была у супруги: далеки от того, что на самом деле представ- на верхней полке в ее шкафу стояла коробка ляет из себя другой человек, потому что в из-под обуви, в которую муж никогда этих ожиданиях отражаются только наша суть не заглядывал. И уже став очень старой, и наши желания. жена слегла и решила рассказать свой Когда наши ожидания не оправдываются, секрет. Она попросила мужа дать ей эту мы сердимся и обвиняем другого, что он раз- коробку. Когда же он принёс и открыл рушил наши планы и надежды, навредил нам. коробку, то внутри он увидел двух очень Наши ожидания накладывают цепи на наших красивых вязаных кукол и пачку денег, близких, не позволяют им свободно жить сво- 25000$. ей жизнью и своими чувствами, быть собой. — Что это? — спросил изумленный муж. Если мы прекратим ожидать чего-то от — Знаешь, перед нашей свадьбой моя своих близких, позволим им жить собствен- бабушка открыла мне секрет счастливой ной жизнью, мы можем, к нашему приятному семейной жизни. Она сказала: «Если ты удивлению, обнаружить рядом совершенно рассердишься на мужа, то никогда не спорь, неожиданную и своеобразную личность. а пойди и свяжи одну куклу». Другой человек может не оказаться таким, На глаза мужа навернулись слезы, ведь как мы ожидаем. Он может оказаться лучше. в коробке было всего две куклы. Тогда он Правило 4. Разрешение конфликтов. спросил: Споры – это пустая трата времени. Чем — А что это за деньги? Ведь ты не меньше времени вы тратите на откладывала их из тех ругань с людьми, которые вас денег, что мы тратили на Когда в семье раздражают, тем больше врехозяйство? складывается мени у вас остается на обще— Я накопила их, конфликтная ние с людьми, которых вы люпродавая кукол... ситуация, сразу бите. Если же спор произошел задайте себе вопрос: между вами и близким челове«Ты хочешь быть ком, держите себя в руках. Не прав или счастлив?» давайте гневу овладеть вами, чтобы не произнести слова, за которые вам будет стыдно всю оставшуюся жизнь. Хорошим примером поведения в конфликтах служит следующая история.

Кроме вышеупомянутых правил, хотелось бы напомнить вам несколько простых истин об отношениях, о которых не стоит забывать. Ни один человек на вашем жизненном пути не встречен вами напрасно. Каждый день мы встречаем новых людей и из каждой встречи выносим что-то важное для себя. В отношениях вы получаете то же, что отдаете. Не надейтесь, что в ответ на капризы, обвинения и оскорбления вы получите улыбки, объятия и признания в любви. Все люди меняются, и это нормально. Потребности, мысли и даже убеждения людей со временем стают другими. Нет ничего страшного в том, что ваши интересы с близким человеком могут разойтись, а общение – сойти на нет. Лучше изредка посылать друг другу поздравительные открытки и сохранять теплые воспоминания, чем пытаться выжать из отношений то, чего не осталось, и копить раздражение внутри себя. Отсутствие в вашей жизни некоторых людей может пойти вам лишь на пользу. Не бойтесь менять окружение. Нужно уметь отпускать из своей жизни тех людей, которые вносят в нее дискомфорт. Не забывайте подчеркивать то доброе и хорошее, что есть в людях. Если кто-то из ваших родных, близких или знакомых сделал что-то хорошее, доброе или просто полезное, не забудьте оценить этот поступок. Помните, каждый хочет быть значимым. Это одна из базовых потребностей человека. Цените людей, которые рядом. Не забывайте говорить близким людям о том, как они дороги вам. Уделяйте им достаточно внимания. Возможно, ваши отношения когда-нибудь закончатся, но даже если что-то не длится вечно, это не означает, что не стоит тратить на это времени.

Практический психолог Наталья САЕНКО

Простые истины об отношениях


«Червоний гірник» №84 (21607)

Офіційно 17

www.girnyk.com.ua

Четвер, 19 листопада 2015 року

ТЕРНІВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ РАДА

РІШЕН Н Я

(ХXXVІІ сесія VІ скликання) 16.10.2015 м. Кривий Ріг № 440

Про затвердження звіту про виконання районного у місті бюджету за 9 місяців 2015 року

Розглянувши звіт начальника фінансового відділу виконкому район-

ної у місті ради Костіної В.В. щодо виконання районного у місті бюджету за 9 місяців 2015 року, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, відповідно до рішення Криворізької міської ради від 30.03.2011 №259 «Про обсяг і межі повноважень районних у місті рад та їх виконавчих органів», районна у місті рада В И Р І Ш И ЛА: 1. Затвердити звіт про виконання районного у місті бюджету за 9 місяців 2015 року по доходах з урахуванням сум, одержаних з бюджетів

вищих рівнів, у розмірі 75803,2 тис.грн., у тому числі по загальному фонду – 75535,1 тис.грн., спеціальному фонду – 268,1 тис.грн. та видатках – 74581,0 тис.грн., з них: по загальному фонду – 73717,0 тис.грн., спеціальному фонду – 864,0 тис.грн. (додається). 2. Відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю виконкому районної у місті ради (Кіясь В.О.) оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті виконкому Тернівської районної у місті ради в мережі Інтернет у визначений законодавством термін. Голова районної у місті ради В. ТЕРЬОХІН ЗАТВЕРДЖЕНО Рішенням районної у місті ради VI скликання 16.10.2015 №440

Звіт про виконання районного у місті бюджету за 9 місяців 2015 року Найменування статей

ДОХОДИ Загальний фонд Податкові надходження Плата за землю Неподаткові надходження Адміністративні штрафи та інші санкції Всього доходів власних та закріплених Інші додаткові дотації Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною» Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот) та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян Субвенція з держ.бюджету місцевим бюджетам на провдення виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, місцевих рад та сільских, селищних, міських голів РАЗОМ ПО ЗАГАЛЬНОМУ ФОНДУ ДОХОДІВ Спеціальний фонд Власні надходження бюджетних установ РАЗОМ ПО СПЕЦІАЛЬНОМУ ФОНДУ ДОХОДІВ ВСЬОГО ДОХОДІВ ВИДАТКИ Державне управлiння Органи мiсцевого самоврядування Дитячі будинки (в т.ч. сімейного типу, прийомні сім’ї) Соцiальний захист та соціальне забезпечення, – всього Інші пільги ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, ветеранам праці, особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань та реабілітованих громадян, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами Допомога у зв’язку з вагітністю і пологами Допомога на догляд за дитиною віком до 3 років Допомога при народженні дитини Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування Допомога на дітей одиноким матерям Тимчасова державна допомога дітям Допомога при усиновленні дитини Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям Iншi видатки на соціальний захист населення Допомога на догляд за інвалідом I чи ІІ групи внаслідок психічного розладу Інші програми соціального захисту дітей Соціальні програми і заходи державних органів у справах молоді Соціальні програми і заходи державних органів з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Соціальні програми і заходи державних органів у справах сім’ї Територіальні центри і відділення соціальної допомоги на дому Виплати грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітямінвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги Фінансова пітримка громадських організацій інвалідів і ветеранів Державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам Житлово-комунальне господарство Благоустрій міст, сіл, селищ Культура і мистецтво Фiзична культура i спорт Видатки, не вiднесенi до основних груп Проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів РАЗОМ ВИДАТКІВ

тис.грн. у тому числі

Відсоток Уточнений виконання план по заВиконано Уточнеуточненого План план спеці- гальному за 9 міся- заплану за 9 на 2015 загальний спеці- ний на 2015 загаль- альний фонду на ців 2015 гальний спеціаль- місяців альний 2015 рік фонд ний фонд фонд 9 місяців року рік фонд фонд ний фонд року (загаль2015 року ний фонд) у тому числі

у тому числі

Відхилення від уточненого плану за 9 місяців 2015 року (загальний фонд)

16338,4 16338,4 11,2 11,2 16349,6 4127,9

16338,4 16338,4 11,2 11,2 16349,6 4127,9

0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0

17032,8 17032,8 11,2 11,2 17044,0 4441,2

17032,8 17032,8 11,2 11,2 17044,0 4441,2

0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0

12400,0 12400,0 4,0 4,0 12404,0 3757,3

13852,7 13852,7 13852,7 13852,7 1,6 1,6 1,6 1,6 13854,3 13854,3 3757,3 3757,3

0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0

111,7 111,7 40,0 40,0 111,7 100,0

1452,7 1452,7 -2,4 -2,4 1450,3 0,0

0,0

0,0

0,0

82358,2

82358,2

0,0

59001,4

57407,7 57407,7

0,0

97,3

-1593,7

0,0

0,0

0,0

629,1

629,1

0,0

498,1

493,6

493,6

0,0

99,1

-4,5

0,0

0,0

0,0

60,0

60,0

0,0

60,0

22,2

22,2

0,0

37,0

-37,8

0,0 20477,5

0,0 20477,5

0,0 817,9 817,9 0,0 105350,4 105350,4

0,0 0,0

119,4 75840,2

0,0 0,0 75535,1 75535,1

0,0 0,0

0,0 99,6

323,6 323,6 20801,1

0,0 20477,5

323,6 354,7 323,6 354,7 0,0 323,6 105705,1 105350,4

354,7 354,7 354,7

0,0 75840,2

268,1 268,1 0,0 75803,2 75535,1

268,1 268,1 268,1

99,6

-119,4 -305,1 0,0 0,0 0,0 -305,1

11188,7 11188,7 0 6471,8

11157,5 11157,5 0 6202,1

31,2 31,2 0 269,7

11741 11741,0 629,1 89874,1

11682,6 11682,6 629,1 89544,4

58,4 58,4 0 329,7

8819,2 8819,2 498,1 64312,3

8540,7 8493,8 8540,7 8493,8 493,6 493,6 61485,1 62391,3

46,9 46,9 0 225,2

96,3 96,3 99,1 97,0

-325,4 -325,4 -4,5 -1921,0

0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 270,4 0,0 24,8 1,9 2,0 1,3 5928,1

0,0 0 0 0 0 0 0 0 0 270,4 0,0 24,8 1,9 2,0 1,3 5658,4

0,0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0,0 0,0 0 0 0 269,7

60,0 891,3 1045,0 44094,8 6659,8 8981,7 874,2 68,9 7849,3 369,3 1663,1 24,2 2,5 2,0 1,3 6813,3

0,0 891,3 1045,0 44094,8 6659,8 8981,7 874,2 68,9 7849,3 369,3 1663,1 24,2 2,5 2,00 1,3 6543,6

60,0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

0,0 488,6 501,2 31859,8 4265,9 6184,5 624,7 44,5 6505,6 283,4 1177,1 22,7 1,9 2,0 1,3 4816,0

22,2 0,0 469,6 469,6 481,8 481,8 31319,3 31319,3 4100,4 4100,4 5944,6 5944,6 600,4 600,4 42,7 42,7 6253,4 6253,4 275,7 275,7 1131,4 1131,4 20,8 20,8 1,9 1,9 2 2,0 1,3 1,3 4717,9 4514,9

22,2 0 0 0 0,0 0 0 0 0,0 0 0 0 0 0 0 203,0

96,1 96,1 98,3 96,1 96,1 96,1 96,0 96,1 97,3

0,0 -19,0 -19,4 -540,5 -165,5 -239,9 -24,3 -1,8 -252,2 -7,7

91,6 100,0 100,0 100,0 93,7

-1,9 0,0 0,0 0,0 -301,1

237,8 5,5 0

237,8 5,5 0

0,0 0,0 0

40,0 37,0 3063,6 0 0 20761,1

40,0 37,0 3040,9 0 0 20477,5

0 0 22,7 0 0 323,6

178,1 5,5 7349,5 77,2 77,2 41,6 2459,8 119,4 119,4 76327,6

161,7 161,7 5,3 5,3 7064,1 7064,1 70,6 70,6 70,6 70,6 41,5 41,5 2818,1 2226,2 0,0 0 0,0 74581,0 73717,0

0 0,0 0 0,0 0 0 591,9 0 0 864,0

90,8 96,4 96,1 91,5 91,5 99,8 90,5 0,0 0,0 96,6

-16,4 -0,2 -285,4 -6,6 -6,6 -0,1 -233,6 -119,4 -119,4 -2610,6

237,8 237,8 5,5 5,5 10230,1 10230,1 87,5 87,5 87,5 87,5 52,0 52,0 4110,3 3428,4 817,9 817,9 817,9 817,9 107311,9 106241,9

0 0 269,7 0,0 0 0 0 0 681,9 0 0 1070,0

цц • REKLAMA@RMINER.DP.UA • РЕКЛАМА «ЧГ» • REKLAMA@RMINER.DP.UA • 92-97-16 • REKLAMA@RMINER.DP.UA • 067-743-79-02 • РЕКЛАМА «ЧГ»

Подарунок для передплатників

УМОВИ АКЦІЇ: Оголошення приймаються тільки на «Бланку безкоштовного оголошення» від передплатників газети (фізичних осіб) для розміщення в рубриках «Продаю», «Куплю», «Міняю», «Різне». Оголошення повинно: відповідати вимогам Закону України «Про рекламу», не мати комерційного чи політичного характеру, не порушувати етичні або моральні норми. Загальний обсяг оголошення – не більше ніж 90 знаків (враховуючи пробіли). Розміщується оголошення в газеті 1 раз. Графік публікації – по мірі надходження оголошень. Редакція має право відмовити в публікації оголошення, якщо його текст порушує законодавчі вимоги. Не публікуються оголошення, що потребують відповідно до законодавчих вимог подання підтверджуючих документів (ліцензій, дозволів), а також про продаж медикаментів, надання медичних чи інших послуг, прийом на роботу. Скорочення, використані в тексті оголошення, повинні бути загальноприйнятими та логічними. Редакція має право на літературне і технічне редагування оголошення. На одному бланку повинно бути розміщено текст лише одного оголошення в одній з вищезазначених рубрик. Останнім днем прийому оголошення вважається останній день місяця, в якому було розміщено відповідний бланк.

БЛАНК БЕЗКОШТОВНОГО ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ У ЛИСТОПАДІ 2015 РОКУ Потрібне виділити

ПРОДАЮ КУПЛЮ МІНЯЮ РІЗНЕ Текст оголошення

Заповнити кульковою ручкою, друкованими літерами, розбірливо

Дані про клієнта (в газеті не друкуються, але повинні бути обов'язково заповнені) П.І.Б. _____________________________________ __________________________________________ __________________________________________ Адреса___________________________________ __________________________________________ __________________________________________ __________________________________________ Конт. телефон __________________________ __________________________________________ Підпис

«ЧГ» продовжує акцію до 90-річчя з виходу першого номера. З цієї нагоди редакція газети надає можливість передплатникам видання БЕЗКОШТОВНО розмістити своє оголошення на сторінках «Червоного гірника».

Передати оголошення для безкоштовної публікації можна надіславши його листом на адресу редакції: 50027, м. Кривий Ріг, проспект Металургів, 28, редакція газети «Червоний гірник», або звернувшись у редакцію особисто – з 9.00 до 18.00, у робочі дні. Не забудьте вказати свої контактні дані (телефон – обов’язково).


18 Оголошення Подяка!

Щира подяка Так склалося, що моєму чоловіку, Олександру Кривохижі, в минулому знаному машиністуекскаваторнику Південного ГЗК, лауреату Державної премії СРСР, орденоносцю, терміново потрібні були дві повторні операції. І от доля привела нашу родину в міську залізничну лікарню, де ми одразу відчули людяне, тепле ставлення до хворого. Сьогодні, коли операції позаду, ми з великою вдячністю згадуємо всіх, хто допоміг йому стати на ноги: лікарів, медсестер, санітарок. Вони не лише професійно лікували, а й завжди підтримували добрим словом, проявляли неабияку турботу. Насамперед, це хірург від Бога Максим Поміранцев, головний лікар Володимир Семенів, зав. урологічним відділенням Анатолій Петрович Мусієнко, анестезіолог Дмитро Олександрович Пікенін. Вони зробили, здається, неможливе, повернувши віру і надію на наше краще майбутнє, радість життя. Низький уклін їм за все, успіхів у нелегкій роботі і міцного здоров'я.

З пошаною, Надія Кривохижа, ветеран праці

Офіційно Управління Держгеокадастру у Криворізькому районі Дніпропетровської області інформує

До уваги землевласників та землекористувачів!

З метою недопущення втрат до місцевого бюджету та на виконання рішення Криворізької міської ради від 24.06.2015 №3728 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Кривого Рогу» управлінням з 01.12.2015 в приміщенні центру надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м. Кривого Рогу», розташованого за адресою: м. Кривий Ріг, пл. Радянська, 1, буде здійснюватися прийом документів від юридичних і фізичних осіб щодо надання витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок. Графік роботи центру надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м. Кривого Рогу»: щоденно (крім суботи та неділі) з 9.00 до 12.00 та з 13.00 до 15.00.

Управління Держгеокадастру у Криворізькому районі Дніпропетровської області l оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: з авідувача юридичного сектору; головного спеціаліста юридичного сектору; головного спеціаліста юридичного сектору на час відсутності основного працівника; головних спеціалістів сектору державного геодезичного нагляду; головного спеціаліста відділу землеустрою, охорони та ринку земель; головного спеціаліста відділу землеустрою, охорони та ринку земель на час відсутності основного працівника; головного спеціаліста з інформаційних технологій та захисту інформації; головного спеціаліста з питань кадрової роботи та державної служби. Загальні вимоги до претендентів: громадянство України, вища юридична, землевпорядна освіта, освіта за спеціальностями «Інформаційні технології», «Інформаційні управляючі системи та технології», «Програмне забезпечення автоматизованих систем», «Інформатика» за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста і стажем роботи за фахом на державній службі не менше як один рік або стажем роботи за фахом в інших сферах не менше як три роки, для зайняття посади завідувача юридичним сектором – стаж роботи за фахом не менше як три роки; претендент повинен знати Конституцію України, Закони України «Про державну службу» та «Про запобігання корупції», інші акти законодавства, що стосуються державної служби та діяльності органів земельних ресурсів; інструкцію з діловодства; правила ділового етикету; основні принципи роботи на комп'ютері та відповідні програмні засоби; ділову мову; володіти державною мовою. Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Кривий Ріг, майдан Праці, 1, каб. 409. Докладніше з інформацією про конкурс можна ознайомитись за телефоном 65-20-55.

Продаю № 1048. 2-комн. кв. по ул. Косыгина, 9/9, пл. 45,2/28/7 кв.м, не угловая. От хозяина. Тел. 096-4743313. № 1028. 1-комн. квартиру на мкрн. Индустриальный, д. 71, 35/17/8 кв.м, 8/9. Без долгов, не угловая. Тел. 40133-74, 067-5980996. № 1049. 1-комн. квартиру по ул. Революционной, Соцгород, площадь 30 кв.м, высокий цоколь. После ремонта. Частично меблированная. Три окна, трубы м/п, везде счетчики. Без долгов, есть кладовая. Вся инфраструктура рядом. Без посредников. Тел. 067-9809648. № 976. Недорого перегной коровий и куриный в мешках. Доставка бесплатно. Тел. 067-5671146, 0676402174.

Куплю № 901. СТАРЫЕ НЕРАБОТАЮЩИЕ: ХОЛОДИЛЬНИКИ, СТИРАЛЬНЫЕ МАШИНКИ, ВАННЫ ЧУГУННЫЕ, БАТАРЕИ, ГАЗОВЫЕ КОЛОНКИ, ТЕЛЕВИЗОРЫ ЛАМПОВЫЕ, СВАРОЧНЫЕ, КОНДИЦИОНЕРЫ БК. ЛОМ ЧЕРНЫХ И ЦВЕТ. МЕТАЛЛОВ. Тел. 097-6189585 (перезвоню). № 1021. Очень дорого! Ордена, медали, нагрудные знаки «Почетный…», «Заслуженный...», «Отличный…», «Отличник...», «Ударный...», «Ударник...». Бивни мамонта, моржа, изделия из янтаря. Награды царской России. Нагрудные знаки гражданских и военных вузов. Удостоверения к медалям, знакам. Знаки силовых структур. Грамоты и благодарности. Иконы, монеты, статуэтки, столовое серебро, портсигары, картины, самовары, часы, бархатные знамена, бинокли и др. Тел. 408-16-68, 067-5641655. № 16. КУПЛЮ ВАЗ, «ДЭУ» ЛЮБОЙ, «СЛАВУТУ», ПРИЦЕПЫ, «ТАВРИЮ», ИНОМАРКУ. ДОРОГО. В ЛЮБОМ СОСТОЯНИИ. Тел. 067-9209037, 5022-74 до 21.00. № 786. СТАРЫЕ ХОЛОДИЛЬНИКИ, СТИРАЛЬНЫЕ МАШИНКИ, ГАЗОВЫЕ КОЛОНКИ, АККУМУЛЯТОРЫ. ЛОМ ЧЕРНЫХ и ЦВЕТНЫХ МЕТАЛЛОВ. ПЕРЕЗВОНЮ. Тел. 0680284040. № 949. Скупка ноутбуков дорого в любом состоянии. Тел. 098-5790008. № 920. ВАШ ЛЮБИМЫЙ ЛЕГКОВОЙ АВТОМОБИЛЬ НОВЫЙ или СТАРЫЙ. Тел. 097-4389557. № 1038. Авто любой марки дорого и быстро. От дешевых к дорогим. А также выкуплю авто после ДТП, кредитные, требующие ремонта. Расчет на месте, порядочность гарантирую. Тел. 068-9231202. № 785. СТАРЫЕ ХОЛОДИЛЬНИКИ, СТИРАЛЬНЫЕ МАШИНКИ, ГАЗОВЫЕ КОЛОНКИ, АККУМУЛЯТОРЫ. ЛОМ ЧЕРНЫХ и ЦВЕТНЫХ МЕТАЛЛОВ. ПЕРЕЗВОНЮ. Тел. 0975736065. № 1037. Ваш автомобиль. Быстро, дорого, расчет на месте. Можно не на ходу, после ДТП и т.д. Работаю без выходных, выезжаю в любые села. Тел. 067-7722262.

ИЗГОТОВЛЕНИЕ  РЕМОНТ  ПЕРЕТЯЖКА  ПРОДАЖА

Мебель для кафе gordienko uaprom.net Телефоны: 410-12-88, 401-45-08, 097-4186708. № 1022. Книги до 1954, открытки до 1970, бумажные деньги до 1947. Тел. 92-17-44, 096-4019000, 050-5338744. № 1027. Покупка, продажа, ремонт компьютеров, мониторов, телевизоров. Запись с кассет на DVD. Пульты – продажа и ремонт. Соцрынок, маг. «Ковры». Тел. 401-33-74, 067-5980996. № 1036. Срочно выкуплю ваше авто в любом состоянии, после ДТП, без документов и т.д. Расчет на месте. Выезжаю в любой район города, а также по селам. Порядочность гарантирую. Тел. 098-0386929.

www.girnyk.com.ua

Загублене № 1047. Атестат НР № 26755908, виданий 24 червня 2005 року середньою школою № 1 м. Кривого Рогу на ім’я Руденка Івана Сергійовича, вважати недійсним. № 1050. Свідоцтво про право власності на нерухоме майно № 2607386 від 18.04.13: вул. Якіра, 7/33, видане Реєстраційною службою КМУ юстиції, та Витяг з ДР речових прав на нерухоме майно № 2611663 від 18.04.13: вул. Якіра, 7/33, виданий Реєстраційною службою КМУ юстиції на ім’я Ступаренка Сергія Вікторовича, вважати недійсними. № 1052. Посвідчення учасника бойових дій серія АА № 081078, видане 21.06.1996 р. Саксаганським РВК Дніпропетровської області на ім’я Тинка Володимира Степановича, вважати недійсним. № 1054. Державний акт на право приватної власності на землю серія ДП, зареєстрований за № 5944 від 23 червня 1998 року на ім’я Антіпової Олександри Миколаївни, вважати недійсним.

Послуги • ПОБУТОВА ТЕХНІКА № 10. РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ в майстерні і вдома. Гума. Тел. 401-0285, 097-7795606. Дешево. № 15. РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ВДОМА. Гарантія. Тел. 95-66-68, 0673165901, 050-5614766. Майстерня – вул. Кремлівська, 28. № 11. РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ. ГУМА. БУДИНОК «РЕМПОБУТТЕХНІКА», пр. Миру, 29в, 8. Тел. 401-5038, 067-5993757, 099-1983398. Гарантія. № 382. Ремонт на дому: холодильников, стиральных машин, кондиционеров, бойлеров. Аэрография на холодильниках. Продажа кондиционеров, бойлеров. Тел. 067-5861792, 096-9521917. № 789. Ремонт телевизоров. Тел. 401-82-63, 067-3981097. № 1017. Ремонт телевизоров. Тел. 74-62-78, 097-2824057. Кондратьевич. • ПАМ’ЯТНИКИ

ПАМ’ЯТНИКИ ІЗ ЧОРНОГО, ЧЕРВОНОГО, СІРОГО та ін. ГРАНІТІВ: пам’ятники, вази, свічники, плитка та ін.

В наявності і на замовлення по каталогах та індивідуальних ескізах замовника. Професійне художнє оформлення, розстрочка, доставка, установка, безкоштовне зберігання до установки. Трампарк, торговий центр, 1 поверх, вул. Каховська, 116.

Тел. 401-16-27, ижки! 098-2197663, Зн р. по 26.11.15 р. 5.11.15 з 066-7155857. . САЛОН-ВИСТАВКА «ГРАНІТ+»

№ 369. ГРАНИТ. Крошка; оградки, столики, скамейки. Укладка плитки недорого и качественно. Тел. 440-50-39, 401-17-82, 0981229633, ул. Телевизионная, 1-А, пр. Гагарина, 63. № 808. ПАМЯТНИКИ. Пл. АРТЕМА, 3. Тел. 401-26-28. Выставочный зал (более 80 образцов). Профессиональное художественное оформление. Беспроцентная рассрочка. Срочные заказы от трех дней. Хранение бесплатно. Благоустройство места на кладбище. Пл. АРТЕМА, 3. Тел. 401-26-28, 0980421494, www.granitebest.kr.ua • ІНШЕ № 1053. ПЕРЕТЯЖКА И ИЗГОТОВЛЕНИЕ МЯГКОЙ МЕБЕЛИ. ПЕНСИОНЕРАМ СКИДКА с 29.01.15 по 31.12.15. БОЛЬШОЙ ВЫБОР ТКАНИ. НАЛ, БЕЗНАЛ, РАССРОЧКА до 24 месяцев. ПЕРЕТЯЖКА САЛОНОВ АВТО. ПОШИВ ЧЕХЛОВ. Тел. 0972066889, 406-28-77, 410-12-88. № 1009. Перевезу мебель и др. Грузчики. Тел. 401-31-05, 0675671948. № 980. Реставрация стульев, ремонт шкафов, шухлядок, кроватей, матрасов. Перетяжка, можно на дому. Тел. 410-07-44, 097-3853008.

«Червоний гірник» №84 (21607)

Четвер, 19 листопада 2015 року

Увага, розшук

Інгулецьким ВП КВП ГУНП в Дніпропетровській області розшукується Токар Марія Володимирівна, 03.02.1938 року народження. Мешкала: Дніпропетровська область, Інгулецький район, м. Кривий Ріг, вул. Кімівська, 66/9, яка 14.11.2015 року пішла за дому та на теперішній час так і не повернулася. Прикмети: на вигляд 55-60 років, зріст 170-175 см, волосся русе, біля носа зліва родимка. Була одягнена: коричнева куртка нижче пояса, «кавовий» сарафан, на голові носить хустку. Кому відомо місцезнаходження зниклої, звертатися за телефоном (0564) 21-11-15.

цц • REKLAMA@RMINER.DP.UA • 92-97-16 • РЕКЛАМА «ЧГ» • № 1046. Металеві двері та грати за 1 день. Тел. 098-3871377 (без вихідних). № 908. Изготовление металлических дверей любой сложности. Решетки. Оградки. Ворота. Заборы. Козырьки. Установка домофонов на подъезд. Тел. 096-5376655. № 1034. Изготовление и установка металлических решеток, оградок, дверей, перил и т.п. Обшивка и врезка замков. Установка домофонов на подъезд. Тел. 096-2580289, 401-02-74. № 1024. Врезка замков, обшивка, утепление дверей, балконов, лоджий. Тел. 401-35-15, 098-2413969. № 817. РЕСТАВРАЦИЯ ВАНН АКРИЛОМ, ЭМАЛИРОВКА от 700 грн. на дому за 2-3 часа! Срок службы — до 20 лет! Красиво! Оперативно! Надежно! Договор с печатью. Тел. 401-62-64, 098-6585254, www. legko-kr.com.ua № 818. Легкие цены от «Легко-Декор» на стильные НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ, теплые ОКНА, надежные ДВЕРИ, любые ЖАЛЮЗИ и РОЛЛЕТЫ, вместительные ШКАФЫ-КУПЕ. Тел. 401-62-64, 098-6585254, www. legko-kr.com.ua № 80. ДОСТАВКА. САМОСВАЛ ЗИЛ, КамАЗ – ПЕСОК РЕЧНОЙ и КАРЬЕРНЫЙ, ЩЕБЕНЬ, ОТСЕВ, ШЛАК, ГРАНШЛАК, КЕРАМЗИТ, КВАРЦИТ. ВСЯ ЭТА ПРОДУКЦИЯ ЕСТЬ В МЕШКАХ + ЦЕМЕНТ (ЦЕМЗАВОД). САМОВЫВОЗ ИЛИ ДОСТАВКА. Тел. 401-33-93, 096-5377775. № 22. Спил деревьев. Порезка, вывоз, корчевка, обрезка кустов. Тел. 098-6843572. № 869. Спилювання дерев з вишкою. Послуги вишки 36 метрів. Продаж дров, вугілля, щепи паливної. Тел. 096-0300222. № 713. РЕМОНТ: КОТЛЫ, КОЛОНКИ, БОЙЛЕРЫ, ГАЗ. ЭЛЕКТРОПЛИТЫ, ВСТРОЕННАЯ ТЕХНИКА, СТИРАЛЬНЫЕ МАШИНКИ, ПОСУДОМОЙКИ, ХОЛОДИЛЬНИКИ и ДР. ТЕХНИКА. Тел. 097-0110010, s-s. com.ua № 1025. Курси крою, шиття, перукар, візаж, манікюр, кursy.io.ua Тел. 096-6699770.

Різне № 1014. Київський лікар психотерапевт-нарколог Гарницький В.П. допоможе бажаючим позбавитись АЛКОГОЛЬНОЇ, ТЮТЮНОВОЇ, ІГРОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ. Виводить із запою, зменшує зайву вагу, лікує від енурезу, заїкання, гіпертонію, невроз. Прийоми: 21, 22, 23 листопада, 5, 6, 7 грудня 2015 р. Тел. 401-25-42, 067-7992465. (Ліц. МОЗУ № 492005 від 14.12.2009 р.). № 1026. КАБИНЕТ ПСИХОЛОГА ЭДУАРДА ПОЛАДЬКО. Снятие пищевой (при ожирении), игровой, никотиновой, алкогольной и др. зависимостей. Коррекция проблем семейных отношений, сексуальных расстройств, страхов, депрессий. Перепрограммирование «неудачников» на успех, болеющих на оздоровление. Тел. 067-5086671, 096-9484227. № 268. Радиошкола ОСОУ проводит набор на платные курсы: 1. Оператор ЭВМ (все офисы, Internet). 2. Оператор 1-С: предприятие 8.2. 3. Секретарь руководителя с ПК. 4. Электрогазосварщик 3-4 р. 5. Машинист холодильных установок. 6. Электромонтер 3-4 р. 7. Электрослесарь (слесарь) 3 р. 8. Радиомеханик 4 р. Для учащихся и студентов. По выходным дням можете получить рабочую специальность: 1. Оператор ЭВМ (все офисы, Internet), секретарь руководителя с ПК. Адрес: ул. Телевизионная, 10 (ост. «Автовокзал»), тел. 71-23-84, 0676386564. Лиц. МО № 527052.

№ 809. Канцтовары для школы и офиса. Большой выбор детских игрушек по самым приятным ценам. Постельное белье от украинских производителей. Магазин «Рушничок», ул. Качалова, 2 (пл. Артема). Тел. 64-11-22. Ждем Вас с 8.00 до 18.00 ежедневно. № 994. Сдаю в частном секторе (95 кв.) две комнаты, туалет, вода, газ. Тел. 067-2802868. № 1029. Котята. Красивые, игривые, приучены к туалету. Отдам в хорошие руки. Тел. 097-4548652. № 1039. Куплю ваш автомобиль любой марки. От дешевых к дорогим. Интересуют абсолютно все модели. Расчет на месте. А также после ДТП, кредитные, требующие ремонта. Порядочность гарантирую. Тел. 096-8310171. Срочно просим, пожалуйста, пожертвовать Союзу инвалидов письменный стол и шкафы. Срочно продаем новую уникальную инвалидную коляску. Тел. 65-34-25, 096-4973273. № 1051. Пожилая пара 85 лет ищет женщину или семейную пару по уходу за ними за наследство. Тел. 0984850154.

ОРГАНИЗАЦИЯ ЗАКУПАЕТ ДОРОГО:

ЛОМ

черных и цветных металлов, металлические домики, будки, бочки, любые металлоконструкции.

Предоставляем порезку, погрузку. Вывозим сами. % Тел. 097-6189585 (перезвоним) № 1055. Акция на кровати в 10-и магазинах! Кровать + ортопед. матрас – 1250 грн., кровать 0,80х1,9 + матрас – 1090 грн., 2-спальная кровать – 1520 грн., 2-ярусная — 1520 грн. Кровати в наличии более 20 видов. Рассрочка через магазин без банка до 4 платежей. Тел. 0675396688, 404-21-81. № 1056. Металлопластиковые окна в рассрочку со скидкой до 40%. 16 профильных систем. Низкие цены! Адреса в вашем районе узнать по тел. 096-1882511, 404-33-11. № 1057. Акция в 10-и магазинах! Кухня 2м – 2760 грн., кух. уголок – 780 грн., стол – 350 грн., табурет – 60 грн., прихожие – 830 грн. Рассрочка через магазин на 4 платежа. Адреса по тел. 067-5396688, 404-21-81. № 1058. Акция на шкафы – «купе» в 10-и магазинах! Шкафы: 1,0х0,45х2,1 – 2170 грн., 1,4х0,6х2,4 – 2699 грн., 1,8х0,6х2,4 – 3199 грн., комоды – 670 грн. Адреса узнать по тел. 067-5396688, интернет-маг. белатис мебель. № 1059. Акция в 10-и магазинах города на мебель: диваны – 2500 грн., кресла – 820 грн., мягкие кух. уголки – 2530 грн., диваны-«еврокнижки» – 3650 грн. Интернет-маг. белатис мебель. Адреса маг. узнать по тел. 0675396688, 404-21-81.

Рекламний відділ «ЧГ»

понеділок – п’ятниця з 9.00 до 18.00

Тел. 92-97-16, 067-7437902.


«Червоний гірник» №84 (21607)

Афіша 19

www.girnyk.com.ua

Четвер, 19 листопада 2015 року

Кіно

«Голодні ігри: Переспівниця. Састина II»

«Секрет у їхніх очах»

Фантастика. Кінотеатри: «Мультиплекс», «Одеса-кіно».

«Шеф Адам Джонс»

«Стив Джобс»

Детектив, трилер. Драма, комедія. Драма, біографія. Кінотеатри: «МультиКінотеатри: «МультиКінотеатри: «Мультиплекс», «Одеса-кіно». плекс», «Олімп», плекс», «Олімп», Оде«Одеса-кіно». са-кіно». Телефони: «Олімп» – 440-07-77, «Одеса-кіно» – 493-09-09, «Мультиплекс» – 493-83-63, 493-84-74 (автовідповідач).

Вистави

74-80-56 Кривой Рог, 26 ноября 2015 года, 19-00, Дворец молодежи и студентов

Дворец молодёжи и студентов г. Кривой Рог

«Проделки Ханумы»

«Аленький цветочек»

«Странная миссис Сэвидж»

Музична комедія на дві дії.

Музична казка для дітей.

Комедія на дві дії.

Дата: 21 листопада о 17.00.

Дата: 21 листопада об 11.00.

Дата: 21 листопада о 17.00.

Місце: Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка.

«В очікуванні Годо»

«Зіркове шоу «Суперстар»

«Білосніжка та гноми»

Прем’єра вистави.

Вистава для дітей.

Вистава для дітей.

Дата: 21 листопада о 17.00. Місце: КП «Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху».

Дата: 21 листопада об 11.00 та о 12.30. Місце: КП «Криворізький міський театр ляльок».

Дата: 22 листопада об 11.00 та о 12.30. Місце: КП «Криворізький міський театр ляльок».

Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка – 92-33-00. Криворізький міський  Телефони: театр ляльок – 26-61-45. КП «Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху» – 440-19-77.

Виставки

74-80-56

«Музей і діти»

«Містечкові типажі»

«Чарівна осінь-2015»

Виставка-звіт лауреатів ІV Всеукраїнського музейного фестивалю.

Виставка фоторобіт Єдуарда Фукса.

Виставка переможців міського конкурсу-пленеру.

Місце: КЗК «Міський історико– краєзнавчий музей».

Місце: КЗК «Міський виставочний зал».

Місце: КЗК «Міський виставочний зал».

«Кримські татари»

«Українські скрижалі»

Живопис Олега Фатченка

Місце: КЗК «Міський виставочний зал».

Місце: КЗК «Міський виставочний зал».

Тематична виставка криворізького фотохудожника Сергія Книша. Місце: філія КЗК «Міський історико-краєзнавчий музей» (сел. Веселі Терни).

Виставка Юрія Радченка (диптих) із циклу «Нова картина художника».

Виставка з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та митців народного мистецтва.

міський історико-краєзнавчий музей – 90-27-56. Філія міського історико-краєзнав Телефони: чого музею – 35-13-66. Міський виставочний зал – 90-37-59.

«Театральні обрії – 2015»

Концерт лауреата міжнародних конкурсів Артема Шмагайла (віолончель) 

Закриття V відкритого міського фестивалю.

«Діти – проти війни»

Дата: 20 листопада о 15.00. Місце: КЗ ПК

«Тернівський».

Дата: 21 листопада о 14.00. Вхід вільний.

Концерт фортепіанної класичної та сучасної музики лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів Джонсона Антоніо Бразільєро. Дата: 22 листопада о 15.00. Місце: КВНЗ «Криворізьке обласне музичне училище».


20 Життя цікаве

www.girnyk.com.ua

«Червоний гірник» №84 (21607)

Четвер, 19 листопада 2015 року

Курси валют станом на 18.11.2015 р. (грн. за 100 од.) КУПІВЛЯ Банк НБУ

Долар 2377,1078 2430,00 2490,00 2410,00 2510,00 2430,00

Укрсиббанк ПриватБанк Промінвестбанк РайффайзенБанк Аваль Укргазбанк Ощадбанк Укрексімбанк

ПРОДАЖ

Рубль Євро 36,303 2536,374 35,70 2550,00 38,50 2680,00 37,20 2570,00 39,00 2670,00 36,20 2570,00

2500,00

38,90

2680,00

2370,00 2500,00 2440,00 2520,00 2380,00 2480,00 2380,00 2480,00

35,50 39,00 33,00 38,00 34,50 38,00 36,00 38,00

2490,00 2730,00 2655,00 2755,00 2520,00 2665,00 2500,00 2650,00

Магнітні бурі ГЕОМАГНІТНИЙ ПРОГНОЗ ГЕОМАГНІТНИЙ по Кривому Рогу ПРОГНОЗ 3.09.2015 по Кривому Рогу4.09.2015 0:00 3:00 2:00 6:00 9:00 5:00 12:00 8:00 15:00 11:00 18:00 14:00 21:00 17:00 20:00 23:00

3 3 19.11.2015 20.11.2015 3 2 34 2 3 2 33 22 2 2 3 2 2 2 3 2 22 2 2 2 2 2 2

1. Нема помітних збурень. 2. Невеликі збурення. 3. Слабка геомагнітна буря. 4. Мала геомагнітна буря. 5. Помірна геомагнітна буря. 6. Сильна геомагнітна буря. 7. Жорсткий геомагнітний шторм. 8. Екстремальний шторм.

Погода П’ятниця, 20.11 +4…+5°С +12°С Південно-західний, 4-5 м/сек Субота, 21.11 +5…+6°С +13°С Південно-західний та південний, 2-6 м/сек Неділя, 22.11 +9…+10°С +17°С Південно-західний та південний, 5-8 м/сек

Соцмережі «ЧГ» Шукайте «Червоний гірник» у facebook.com/ redminers vk.com/ girnykcomua

Ярмаркували «Криворізькі контракти»

Смачно, натурально, гарно, доступно — так можна охарактеризувати 20-ту ювілейну виставку-ярмарок «Криворізькі контракти», що гостинно запрошувала та щедро ярмаркувала з 11 по 13 листопада у приміщенні Криворізького державного цирку. У виставці-ярмарку взяли участь майже 40 підприємств. Серед них – переможці Всеукраїнських конкурсів «100 кращих товарів України» та «Кращий товар року», дипломанти обласного фестивалю «Петриківський дивоцвіт». Варто відзначити, що двадцять місцевих підприємств — учасників виставки «Криворізькі контракти» мають власні торгові марки, котрі добре відомі не тільки криворіжцям, але й далеко за межами нашого міста. Свої експозиції на виставці представили також суб'єкти господарювання – переможці муніципального проекту «Марка якості «Криворіжжя». Марку криворізької якості нара- ції, практично весь зі присвоєно 85-ти різноманітним споживчий кошик, продуктам харчування, котрі виго- за винятком цукру товляються виключно з натуральної й солі. Щорічно сировини. Логотип «Марка якості на підприємствах «Криворіжжя» – це почесно та від- освоюється близько повідально. Тим паче в умовах, коли 30 нових видів прозгідно з чинним українським законо- дукції. Тож віддана давством діє мораторій на перевірки праця підприємців і відповідальність за якість продукції та висока якість їхньої продукції — це справжня марка совісті міста», – припокладено виключно на виробника. вітав учасників та гостей виставкиМарка совісті ярмарку криворізький мер Юрій Вілкул. Саме тому, враховуючи соціальну й персональну відповідальність місцевих товаровиробників перед городянами, Криворізький міський голова Юрій Вілкул під час урочистого відкриття виставки-ярмарку назвав криворізький логотип якості «Маркою совісті». «Уже 20-й рік поспіль у місті широко проводиться спеціалізована виставка-ярмарок «Криворізькі контракти». Головна мета цього заходу – насичення споживчого ринку міста високоякісною, конкуренто- Благодійність спроможною продукцією і сприяння Утім, криворізькі підприємці віду встановленні ділових контактів між значаються не тільки своїми виробсуб'єктами господарювання та укладанні взаємовигідних договорів про ничими досягненнями та якісними співпрацю. З року в рік щоденною показниками, а й добротою та чуйнапруженою працею криворізькі ністю, і тому залюбки ініціюють та підтоваровиробники невпинно нарощу- тримують благодійну діяльність. От і на ють обсяги виробництва продуктів цьогорічній виставці-ярмарку родини харчування і тим самим підвищують криворіжців – учасників антитерорисінвестиційну привабливість нашого тичної операції та пересеміста, забезпечують стабільними ро- ленці з Донецької та Луганбочими місцями своїх працівників та ської областей отримали на високоякісними продуктами харчу- дарунок смачні гостинці. вання – городян. Хлібосольні Модернізація виробництва, впровадження нових технологій на підприєм- презентації ствах направлені на поліпшення якості На «Криворізьких контпродукції та сприяють розширенню її рактах» діяло сім апетитних асортименту. Сьогодні в місті виробля- виставок – від усіх районів ється понад 600 найменувань продук- міста, котрі змагалися між со-

бою в креативності презентації. Чого тут тільки не було: і дівчина в платті з бекону, і торти у формі павича, сови та казкових персонажів, смачні та гарно оформлені десерти, печене та варене, десятки сортів сиру та молочних виробів тощо. Своєю оригінальністю привабила численних відвідувачів експозиція Довгинцівського району, адже її автори вдалися до гарного креативного ходу: за основу виставкової презентації взяли образ улюбленого тисячами городян та знаного по всій Україні криворізького Квіткового годинника. Правда, годинник вийшов їстівним. «Враховуючи, що це ювілейна виставка, ми вирішили здивувати городян. Та, разом з тим, було бажання втілити в експозицію ідею достатку.Так народився цей годинник достатку діаметром 1 метр 80 см. На його виготовлення використано понад 500 різно-

Приз від «Червоного гірника» – передплату на газету на 2016 рік, отримало ПП «ЗВГ», відоме у місті своєю чудовою хлібобулочною продукцією. На фото його керівник Валентина Клюка.

Світлана НІКІТІНА. Фото Олександра КЛЮКИ

Реклама

(ціни вказані з ПДВ)

Передплата-2016

оформлених бутербродів», – розповіла про їстівний креатив завідувач відділу розвитку підприємництва виконкому Довгинцівської райради Наталя Горб. Бажали здоров’я та достатку криворіжцям і працівники ПАТ «Криворіжхліб» – основними «родзинками» експозиції цього підприємства були щедро оздоблені запашні короваї та велике розлоге дерево достатку. «Підприємство має довгу та успішну історію розвитку. Запорука багаторічного визнання та прихильності покупців – смачна корисна продукція. Наразі асортимент хлібобулочної продукції дуже широкий і налічує більше 90 сортів. Найулюбленіші серед городян – хліб «Бажановський» та «Козацький», батон «Квітневий». Цьогорічна новинка – хліб «Білоруський», котрий виготовляється за новою технологією — на спеціально вирощених у нашій лабораторії заквасках. Попитом користуються і виготовлені на підприємстві короваї вагою від 1 до 7 кг. Народна мудрість стверджує: «Буде хліб на столі — буде мир на землі». Тож вироблене нашим підприємством дерево достатку – це побажання всім городянамам, улюбленому місту та рідній Україні миру, злагоди та достатку», – презентувала торговий стенд Ірина Юхим, начальник відділу маркетингу ПАТ «Криворіжхліб». У рамках виставки-ярмарку «Криворізькі контракти» проводився конкурс «Криворізький гурман». Відвідувачі виставки-ярмарку мали можливість ознайомитися з широким асортиментом продовольчих товарів на всілякі смаки – це молокопродукти, м'ясні, ковбасні вироби, напівфабрикати, кондитерські, макаронні та хлібобулочні вироби, безалкогольні напої, та головне — придбати натуральні свіжі продукти від виробника за прийнятними цінами. Особливим попитом серед відвідувачів користувалися традиційні продукти — хліб та хлібобулочні вироби, ковбаси та молочні продукти. Як і годиться ювілярові, 20-й контрактовий ярмарок вочевидь перевершив усі попередні виставки за кількістю учасників, асортиментом товару та презентацією.

Головний редактор Ігор КВОЧКА Члени редколегії: Володимир СКІДАНОВ (заступник головного редактора) Олена ТАРАСИК (заступник головного редактора) Світлана НІКІТІНА (завідувач відділу)

ЗАСНОВНИК: Криворізька міська рада ВИДАВЕЦЬ: Комунальне підприємство « Редакція Криворізької міської комунальної газети «Червоний гірник»

Редакція може публікувати статті у порядку обговорення, не поділяючи точки зору автора. Автори опублікованих матеріалів несуть повну відповідальність за підбір та точність наведених фактів, цифр, імен. Газета виплачує гонорар лише за публікацію замовлених матеріалів. За зміст та достовірність інформації у рекламних публікаціях відповідальність несе рекламодавець. Матеріали під рубрикою «Факти та подробиці» друкуються на правах реклами. Рукописи і фотознімки не рецензуються і не повертаються.

ÏÅÐÅÄÏËÀÒͲ ²ÍÄÅÊÑÈ «×û: 37385 (звичайна); 61621 (пільгова); 37386 (відомча)

АДРЕСА РЕДАКЦІЇ: 50027, пр. Металургів, 28. Довідки по редакції: 92-70-70, відділ реклами: 92-97-16. e-mail: rminer@rminer.dp.ua; reklama@rminer.dp.ua ВІД ДРУКОВАНО В ДРУКАРНІ « СТПРЕС » За якість друку газети відповідальність несе друкарня. 50025, м. Кривий Ріг, вул. Окружна, 12. Тел. 404-35-88.

Індекс – 61621. Обсяг 5 др. арк. Друк офсетний. Замовлення СФ1062. Свідоцтво про державну реєстрацію газети «Червоний гірник» ДП реєстр № 709 від 28.02.2000 р. Газета виходить двічі на тиждень (вівторок, четвер). Рекомендована ціна 2,50 грн. Разовий тираж 13312 примірників. Тижневий тираж 26443 примірники.

ÒÅËÅÔÎÍ ÄËß ÄβÄÎÊ ÏÎ ÏÅÐÅÄÏËÀÒ² «×û

92-89-01 

Червоний гірник №84 (21607) 19 листопада 2015 року  

Червоний гірник №84 (21607) 19 листопада 2015 року

Червоний гірник №84 (21607) 19 листопада 2015 року  

Червоний гірник №84 (21607) 19 листопада 2015 року

Advertisement