Page 1

«Червоний гірник» №50 (21669)

1

www.girnyk.com.ua

Вівторок, 19 липня 2016 року

№50 Газета нагороджена у 1974 році орденом «Знак Пошани»

(21669)

вівторок

19 липня 2016 р.

Криворізька міська комунальна газета виходить з 7 грудня 1924 року

Мэр Юрий Вилкул подписал с Метинвестом договор о социальном партнерстве Уже шестой год крупнейшие компании Кривбасса поддерживают инициативы мэра Юрия Вилкула о совместных проектах для повышения качества жизни криворожан. В 2016 году группа Метинвест выделит на эти цели более 30 млн. гривен. Основными направлениями социального партнерства Метинвеста и города станет ремонт центральных и внутридворовых дорог. 16 июля, в канун профессионального праздника металлургов и горняков, договор о реализации совместных социальных проектов на 2016 год подписали мэр Кривого Рога Юрий Вилкул, генеральный директор Группы Метинвест Юрий Рыженков и руководители трёх криворожских ГОКов: Ингулецкого, Северного и Центрального.

Городской голова Юрий Вилкул подчеркнул: «Метинвест – надежный партнер Кривого Рога. Шесть лет совместной работы городской власти и Метинвеста показывают, что громада и бизнес могут эффективно сотрудничать на благо криворожан. Сотни общих реализованных социальных проектов – отличный пример для

всех предприятий Кривого Рога. Даже в сегодняшних сложнейших экономических условиях город развивается, строятся дороги, скверы, амбулатории». Генеральный директор Группы Метинвест Юрий Рыженков отметил: «Несмотря на объективные сложности, мы продолжаем помогать в решении социальных проблем города. Уверен, результаты этой деятельности сделают лучше условия жизни в городе не только наших сотрудников, но и всех горожан. Данные программы в Кривом Роге и других основных городах присутствия Группы свидетельствуют о приверженности нашей компании принципам устойчивого развития бизнеса и социального партнёрства».

Фото Александра КЛЮКИ

Святкове

На засіданні виконкому

Доступно, оперативно та без тяганини

Напевно, не знайдеться жодної людини, котрій не довелося отримувати різні довідки чи дозволи, або іншими словами — скористатися адміністративними послугами. Нині їх великою мірою можна отримати вже в одному місці – Центрі адміністративних послуг, не витрачаючи зайвого часу та грошей на поїздки до різних організацій. Про те, як зробити надання адмінпослуг більш якісним, а отримання громадянами — більш зручним, йшлося на липневому засіданні виконкому міської ради, яке провів міський голова Юрій Вілкул. Слід зазначити, Кривий Ріг ніколи не пас задніх у цій сфері. Недаремно вже не один рік поспіль на криворізькому досвіді спрощення дозвільних про­цедур вчаться представники інших регіонів, а делегації з інших міст, котрі знайомилися з роботою спочатку цент­ ру «Діалог», а потім Муніципального центру надання послуг, можна сказати, стали звичним явищем. Ліди-

Программы социального партнерства Группы Метинвест реализуются в Кривом Роге с 2011 года. За это время компания вложила в развитие города в рамках этих программ около 185 млн. гривен. Среди главных проектов – масштабные реконструкции микрорайона Даманский, 44-го квартала, проспекта Победы в микрорайоне Ингулец, благоустройство улиц, ремонт дорог, парков и скверов. Метинвест приобрел современное медицинское оборудование для единственного в городе кардиологического отделения для лечения больных с острыми сердечно-сосудистыми заболеваниями в горбольнице №9.

руючі позиції у сфері надання, якості обслуговування в Центрі адмінпослуг вкотре підтвердили й дані вимірювань якості, проведені в 40 містах України Фондом «Демократичні ініціативи» на замовлення Центру політико-правових реформ, та результати моніторингу ЦНАПів експертами USAID. У 2016 році коло адміністративних послуг, що надаються на місцевому рівні, суттєво розширилось, переваливши за три сотні. Хоча, разом з тим, держава, передавши місцевим органам влади обов’язок, не подбала жодним чином про фінансування нових повноважень. Тож доводиться вишукувати необхідні кошти на це в місцевому бюджеті. Реформа адміністративних послуг в органах місцевого самоврядування, за оцінками фахівців, є необхідною складовою успішного розвитку громади. (Закінчення на 2 стор.)

День металургів та гірників – свято на всю країну

Кривий Ріг вкотре довів, що він вміє не тільки наполегливо та завзято працювати задля добробуту країни та своїх городян, а й весело і щиро святкувати – День металургів і гірників у місті відмітили красиво і гучно. На житломасивах чотирьох ГЗК та АРТ-Майдані працювали святкові локації — виступи місцевих творчих колективів та зірок українського шоу-бізнесу, інтерактивні зони розваг, конкурси та вікторини. Головний майданчик свята — стадіон «Спартак», де тисячі криворізьких фанів змогли зануритися в пісенний океан від культової української рок-групи «Океан Ельзи». У рамках святкування відбувся прямий телеміст між трьома промисловими містами — Кривим Рогом, Запоріжжям та Маріуполем, а також парад трудових династій. Більш детально про масштабні святкування Дня металургів та гірників читайте у наступному номері.

Анонс Як не знаю – запитаю, а як знаю – відповім 20 липня з 11.00 до 13.00 за телефоном 92-77-90 Упродовж цього часу щодо питань житлово-ко­­мунальної те­­матики вас вислухає та допоможе порадою заві­дую­чий від­ді­лом соціально-побутових питань «Червоного гірника» Едуард Васильович Білик.


2 На засіданні виконкому

www.girnyk.com.ua

«Червоний гірник» №50 (21669)

Вівторок, 19 липня 2016 року

Доступно, оперативно та без тяганини (Закінчення. Початок на 1 стор.) – Впровадження цієї реформи здійснюється під щоденним контролем міського голови Юрія Вілкула і має на меті покращення якості та доступності послуг для громадян; створення прозорих і чітких правил для бізнесу; побудову такої системи надання адміністративних послуг і контролю, в якій не буде місця для корупції, – розповіла начальник управління з питань надання адміністративних послуг міськвиконкому Наталія Романовська. Одним з елементів цієї реформи стало підписання Меморандуму з 18 підприємствами про співробітництво у сфері надання публічних послуг. Єдиним винятком став територіальний підрозділ «Дніпрообленерго», котрий ще років зо три тому припинив співпрацю з міським Центром надання адмінпослуг. – Час вимагає нашої взаємодії, і цей крок до співробітництва – в інтересах громади міста, – зазначив Юрій Вілкул. – Потрібно прибирати бар’єри монополістів у спілкуванні зі споживачами та підвищувати рівень поваги до їхніх абонентів. Тим паче, що, за оцінками міського голови, це суттєво зменшує ризики виникнення корупції, дозволяючи спів­ працювати прозоро та якісно. «Взаємодія криворіжців та підприємств, що надають публічні послуги, у тому числі й теплокомунсфери, повинна бути організована таким чином, аби ці послуги були зрозумілими для всіх, доступними, надавалися оперативно та без тяганини», – підкреслив Юрій Вілкул.

Більша кількість — краща якість

Спектр послуг криворізького Центру надання адмінпослуг за останні п’ять років зріс у шість разів. Нині Центр надає 318 видів послуг. При цьому кількість звернень зросла у 13 разів. Однак цей вал нових повноважень не повинен зменшити якості надання послуг городянам, – таке завдання поставив міський голова. – За останні півроку ключовим акцентом Центру стало, насамперед, забезпечення відповідального прийому повноважень від органів юстиції та міграційної служби з надання найбільш затребуваних у населення адміністративних послуг, – розповіла Наталія Романовська. – Це дозволило створити умови для нової якості реєстрації бізнесу, нерухомого майна, місця проживання для громадян тощо. Ефективність впровадження органами місцевого самоврядування політики децентралізації повноважень доводять результати анкетування, проведеного у червні... Більше 60% опитаних визначили позитивні зміни, після передачі повноважень органам місцевого самоврядування. Новий стандарт якості обслуговування повинен забезпечити й проект, реалізацію котрого анонсували на початку квітня. За словами Наталії Романовської, за відкритою, прозорою процедурою вже розроблено ескізний проект капітального ремонту приміщення Муніципального центру послуг. Проектно-кошторисна документація проходить експертизу. У пріоритеті передбачених змін — створення

максимальних зручностей для всіх категорій відвідувачів, насамперед з особливими потребами.

Час вимагає розширити коло послуг Робота в неробочий час та наблизити їх до споживача За дорученням міського

Оновлений Центр криворіжці побачать уже восени. Однак на час реформування ніхто з отримувачів адміністративних послуг не повинен відчути незручностей. Таке завдання міського голови. Водночас, продовжиться й робота над підвищенням ефективності обслуговування відвідувачів. Зокрема, за рахунок ширшого залучення до співпраці підприємств-монополістів. Тим паче, що потреба в цьому навіч. – За результатами роботи повноважних представників «Кривбаспромводопостачання», «Криворіжгазу», «Криворіжтепломережі», «Кривбасводоканалу», «Криворізької теплоцентралі», «Укртелекому», «Екоспецтрансу» з початку року надано послуги лише 1856 громадянам та суб’єктам господарювання, що становить тільки 2,4% від загальної кількості звернень до Центру, – зазначила Наталія Романовська. – В середньому: від двох до шести звернень протягом кожного робочого четверга за останні півроку. Хоча такі послуги цих підприємств, як видача технічних умов, довідок про наявність мереж на земельній ділянці, погодження технічної документації, укладення договорів є достатньо запитувані серед громадян та підприємців, але надання їх через Центр не ініціюється. Відвідувачі Центру, учасники анкетувань, неодноразово висловлювали думку щодо розширення послуг підприємствами-монополістами, але питання залишається невирішеним. Взаємовідносини повноважних представників підприємств із замовниками послуг у Центрі базуються на наданні консультацій. Актуальним є і наближення послуг до споживачів. Особливо, що стосується мешканців віддалених мікрорайонів та селищ, соціально незахищених верств населення. За даними вимірювання якості послуг, 18% респондентів вважають, що питання доступності послуг можна вирішити шляхом створення мобільних сервісів. Подіб­ ною практикою вже може похвалитися управління праці та соціального захисту населення. На засіданні міськвиконкому представили проект автомобіля-трансформера, що за лічені хвилини перетворюється з рухомого засобу в мобільний офіс, де можна вести прийом відвідувачів. Крім того, планується максимально

Офіційно

голови проведено моніторинг ефективності роботи абонентських центрів, відділів обслуговування споживачів комунальних послуг (водо-, тепло-, газо- та електропостачання, вивезення побутових відходів) з тим, аби оцінити якість їхньої роботи та поліпшення умов обслуговування. Як відзначила начальник відділу з питань захисту прав споживачів міськвиконкому Ніна Савенко, з 42 абонслужб, що нині функціонують у місті, переважна більшість працює успішно. Хоча, як-то кажуть, не обійшлося й без добрячої ложки дьогтю через відсутність подекуди умов для належного прийому громадян. До того ж, бажали б кращого графіки прийому людей. Вони, зазвичай, співпадають з робочим часом відвідувачів. Прийом у суботу, коли у більшості городян вихідний, скоріше виняток, ніж правило. Однак цього треба прагнути, аби людям було зручніше звертатися, зазначив Юрій Вілкул. – Прикладом є організація прийому споживачів електричної енергії за адресою: вулиця Володимира Великого, 57а, – зазначила Ніна Савенко. – У цьому абонцентрі окремі просторі приміщення для обслуговування як громадян, так і підприємців, діє автоматизована електронна черга... Центр працює з 8 до 17 години без перерви та по суботах... Оптимально організовано обслуговування на підприємствах «Екоспецтранс» та «Криворіжтепломережа». Потреба часу — стандартизація роботи всіх центрів прийому споживачів житлово-комунальних послуг, створення єдиного міського сервісного центру та єдиних сервісних центрів у районах міста. Адже для споживача набагато зручніше було б, якби обслуговування здійснювалось в одному приміщенні та на одній території. В ефективності подібного рішення — створенні єдиного загальноміського багатофункціонального сервісного центру – переконаний міський голова.

Реформувати далі

До роботи з реформування в сфері надання адміністративних послуг долучився і молодіжний виконком. Зокрема, було проведено опитування городян щодо якості роботи міських служб, з якими вони контактують найчастіше. Та цим

молоді люди не обмежились, формуючи свою думку про роботу абонентських відділів. Її перевіряли, як-то кажуть, на собі, приходячи до відділів у якості «таємних відвідувачів». – Встановили, що 70% відвідувачів, які зверталися до Центру надання адміністративних послуг або його територіальних підрозділів, вирішили своє питання, – розповів голова молодіжного виконкому Едуард Поляков. – Більше 60% – відчули позитивні зміни після передачі повноважень органам місцевого самоврядування з реєстрації бізнесу, нерухомого майна та місця проживання. Хоча, як знов-таки засвідчило опитування, абонентським службам підприємств ще є над чим працювати. Очікують городяни й на розширення спектру електронних послуг, наближення послуг до людей за рахунок збільшення територіальних підрозділів Центру тощо. Таким чином, працювати ще є над чим, аби підвищити ефективність роботи та якість обслуговування. Головні ж напрями наступних кроків визначили у відповідному рішенні, що було прийнято на засіданні міськвиконкому. Серед новацій Центру адмінпослуг — можливість записатися на прийом до фахівця через Інтернет, а також отримання СМС-повідомлення про хід розгляду документів. Криворіжці можуть отримати через електронну пошту відскановані підсумкові документи. Контроль за своєчасністю видачі документів здійснюється за допомогою електронної системи моніторингу. Завдяки цьому всі документи не лише видаються своєчасно, але й понад третина з них — раніше встановлених термінів. В цілому на виконкомі розглянуто 33 питання. З усіх прийнято відповідні рішення. Зокрема, щодо фінансової підтримки учасників антитерористичної операції та погодження встановлення меморіальних дощок на честь загиблих воїнів. Було погоджено інвестиційну програму «Криворіжтепломережі» на 2016 рік. Затверджено Порядок направлення дітейінвалідів з синдромом Дауна на оздоровлення влітку до табору «Корчагінець» та вирішено ще ряд соціальних питань. Володимир СКІДАНОВ. Фото Олександра КЛЮКИ

Оголошення

Про планування діяльності виконкому міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» рішенням виконкому міської ради від 13.07.2016 №288 внесено зміни до плану діяльності виконкому міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік (рішення виконкому міської ради від 09.12.2015 №456 оприлюднено 15.12.2015 в міській комунальній газеті «Червоний гірник», на офіційному веб-сайті виконкому міської ради і мережі Інтернет) та доповнено його пунктом 5: № з/п. 5. Назва проекту. Про затвердження умов конкурсів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Кривому Розі та визначення робочого органу – підприємства (організації) для здійснення функцій з організації проведення конкурсів з перевезення пасажирів. Цілі прийняття регуляторного акта. Поліпшення організації пасажирських перевезень, створення безпечних умов для перевезення пасажирів автомобільним транспортом, конкурентного середовища, належної організації проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування та подальшого укладання з переможцями договорів на перевезення пасажирів.

перевести сервіси Центру в електронний формат. На подібне сподіваються понад 40 відсотків учасників опитування.

Строк підготовки регуляторного акта. ІІ півріччя. Найменування органу, підрозділу, відповідального за розробку проекту регуляторного акта. Відділ транспорту і зв’язку виконкому міської ради (каб. 151, тел. 74-70-49). Крім того, доповнено перелік змін до діючих регуляторних актів та приведено в актуальний стан графік здійснення заходів з відстеження результативності регуляторних актів. За результатами розгляду проект рішення виконкому міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування» знаходиться на доопрацюванні у відповідальних за його підготовку. З графіком здійснення заходів з відстеження результативності регуляторних актів на 2016 рік; реєстром діючих регуляторних актів Криворізької міської ради та її виконкому; заходами щодо реалізації в місті державної регуляторної політики у 2016 році можна ознайомитися на офіційній сторінці виконкому міської ради в мережі Інтернет у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Законодавство» www.kryvyirih.dp.ua Додаткову інформацію можливо отримати в управлінні розвитку підприємництва виконкому міської ради (50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна (Радянська), 1, каб. 512, 513, тел. 74-70-63, 92-25-89).

Повідомлення про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів по проекту містобудівної документації: «Детальний план території для будівництва індивідуального гаража по вул. Кропивницького у Покровському (Жовтневому) районі м. Кривого Рогу»

Детальний план території розроблений КП «Парковка та реклама» (головний архітектор проекту Добровольський В.В.). Підставою для розроблення вищезазначеної документації є рішення Криворізької міської ради від 31.03.2016 №397 «Про розробку детальних планів територій». Замовник будівництва — гр. Маковецький Євген Вікторович. Наданою документацією запроектована земельна ділянка площею 0,0068 га для будівництва індивідуального гаража на вул. Кропивницького в Покровському (Жовтневому) районі. Дана територія відповідно до плану зонування території м. Кривого Рогу розташована в межах житлової зони, а саме в зоні змішаної житлової забудови середньої поверховості та громадської забудови (Ж-3) Покровського (Жовтневого) району. Об’єкт розташований повністю на земельній ділянці, правоустановчі документи на яку не оформлялись. Зазначена територія межує: з північного заходу — із земельною ділянкою, наданою ДВНЗ «Криворізький національний університет» (вул. Ватутіна, 37-б, 37г), з північного сходу, південного сходу та південного заходу — із землями, правоустановчі документи на які не оформлені. Навколишню забудову складають багатоквартирні та індивідуальні житлові будинки, будівлі закладів освіти (учбові корпуси та господарські будівлі гірничо-електр механічного технікуму КНУ), блоки індивідуальних гаражів жителів кварталу, гаражі товариства власників гаражів «Рибасове» на вул. Кропивницького, 99. Техніко-економічні показники площі земельної ділянки: орієнтовна площа — 0,0068 га, площа забудови – 68,0 м кв., щільність забудови – 100%. Планувальними обмеженнями проектованої ділянки є суміжні землекористування, сформована забудова, комунікаційний коридор підземних інженерних мереж з південного сходу, нормативні вимоги санітарних та протипожежних правил, утримання прилеглої території в належному стані. Детальний план території погоджений згідно з вимогами чинного законодавства України. З проектом містобудівної документації можна ознайомитись в управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому міської ради (каб. 212А, тел. 71-72-25, прийм. 92-13-81, пл. Молодіжна (Радянська), 1, 50101). Пропозиції до проекту містобудівної документації подаються громадянами у письмовому вигляді з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил до відділу документообігу управління організаційно-протокольної роботи виконкому міськради (каб. 122А, пл. Молодіжна (Радянська), 1, 50101). Пропозиції приймаються до розгляду у місячний термін з дня опублікування даного повідомлення.


«Червоний гірник» №50 (21669) Вівторок, 19 липня 2016 року

Оголошення 3

www.girnyk.com.ua

«Дніпрообленерго» повідомляє про відключення електропостачання

Шановні мешканці та підприємці міста Кривого Рогу! Повідомляємо Вас, що протягом серпня 2016 року з метою підвищення надійності електропостачання, якості обслуговування споживачів будуть виконуватися планові роботи з обслуговування Криворізьких міських електричних мереж ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» з відключенням електропостачання (з 9.00 до 17.00) за адресами: Дата виконання робіт 0103.08.2016

Назва населеного пункту або району

м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ 01.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ 01.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ 01.08.2016

Назва вулиць та номери будинків вул. Волейбольна, 4, 8, 5, 7, 9, 10б; вул. Чкалова, 26, 28, 49, 53

Дата виконання робіт 15.0817.08.2016

вул. Мініна, 2-24, 1-45, вул. Одоєвського, 1-83, 2-50, 52-68,39-47; вул. Краснодарська, 47, вул. Табірна, 1-15, 2-32, 21а, 23а; вул. Солдатська, 60; вул. Тимошенка, 73

15.08.2016

вул. Незабудок, 3-71, 2-60, вул. Тютюнника, 1-41, 2-44, вул. Хайфонська, 1-27, 2-26, вул. Трубецького, 1-49, 2-6, 12-51; вул. Діккенса, 21-43, 40-74, пров. Знаменський, 1-9, 2-8; вул. Леонова, 1-3, 17, 10-20; пров. Козачий, 11-27, 2-10; вул. Хліборобна, 1-19, 4-28 вул. Трудової слави, 45, 47, 44-52; вул. Урожайна, 1-53, 2-54; вул. Тереховського, 54а, 56а, 61,1-55, 4-60 пр. Миру, 1, 1а (насосна установка), 2а, АТС-26, вул. Кобилянського, 177-191, 120-140, 197, 199, 201, 203 вул. Декабристів, 84-128, 71-113; вул. Балхаська, 45-49

15.08.2016

м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ вул. Ольмінського, 251; вул. Василенка, 1, 5, 21, 2-12; вул. Богомольця, 19, 21; пр. По01.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський штовий, 112а, б, 114-132, 117-119, 129-143, 143а, 153а, 136-164, 170а, 143-165; пров. район, Південний РЕМ Флоксів, 1-13, 2-20; пров. Путилівський, 27-49, 8-22, вул. Гулака-Артемовського, 48-58, 55-65 вул. Обухової, 2; вул. Врубеля, 38-52, 35-49 кардіоревматологічний дитячий центр,садове товариство «Авіатор», насосна 01.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ вул. Вахтангова, 1 (дренажна насосна), пр. Поштовий, 58, 60 02.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ вул. Пушкіна, 44-74, 44/1-3; вул. Тютчева, 10; вул. Пушкіна, 46 (синагога), вул. Пестеля, 02.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський 3-18, вул. Пушкіна, 48а (Єврейська школа), вул. Пушкіна, 58, вул. Пестеля 3/1; вул. Лодирайон, Південний РЕМ гіна, 1, 1а; вул. Газетна, 12-40, 23-39; вул. Лермонтова, 23, 25, 53-59 пр. Поштовий, 62, Український політехнічний технікум 02.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ вул. Українська, 2а 02.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ вул. Калузька, 1-39, 4-38; вул. Усть-Каменогорська, 1-37, 21а,2-34, вул. Політехнічна, 75а, 02.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський 92, 96, КЗОШ №79, вул. Статутна, 1-15; вул. Бекетова, 1-15, 2-14, вул. Лабораторна, 97, район, Південний РЕМ 101; вул. Білих акацій, 1-11, 2-10; вул. Багратіона, 11, 14-22 03.08.2016 м. Кривий Ріг, вул. Мерецкова, 1-137, 2-6, 20-114, 114а-140, вул. Ягідна, 1-11, 2-12; вул. Венеціанова, Центрально-Міський 2-94 район, Південний РЕМ 03.08.2016 м. Кривий Ріг, вул. Свято-Миколаївська, 2, 4, 6 Центрально-Міський район, Південний РЕМ вул. Політехнічна, 64-92, 78, 63-67, 71, 73, КЗОШ №23 вул. Волхівська, 42-44; вул. Го03.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський лубина, 1-39, 45-47, 2-20; вул. Івана Добровольського, 58-62; вул. Пирогова, 77-93; вул. район, Південний РЕМ Чебаркульська, 1-17, 4-6; вул. Голубина, 24 вул. Лабораторна, 69-95, 82-98; вул. Трудових резервів, 1-9; вул. Ваніна, 1-11, 15, 15а, 17, 1-12, 14а, 18а; вул. Академічна, 1-13, 21-25, 2-18 вул. Олександра Поля, 1, 4, театр ім. Тараса Шевченка, пр. Поштовий, 19а, 19 03.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ вул. Дем’яна Бідного, 3-13, 2-10; пр. Поштовий, 59-63, вул. Дунайська, 48-72, 47-75; пров. 03.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський Дежньова, 5, 5а, 2, 2а; КГУ район, Південний РЕМ вул. Амосова, 2-32, 11-17, вул. Шмідта, 15-55, 10-42; вул. Гризодубової, 1-39, 2-50 04.05. м. Кривий Ріг, 08.2016 Центрально-Міський район, Південний РЕМ вул. Тимошенка, 1-63, 4-62, вул. Солдатська, 4-64, 9-81, вул. Табірна, 57-71, 64-66; вул. 04.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський Мудрості, 21а, 23-41, 28-50, вул. Пожарського, 26-36, вул. Краснодарська, 2-24, 1-45, вул. район, Південний РЕМ Офіцерська, 2, 10-16; вул. Мудрості, 7-21, 10-24 вул. Лермонтова, 4-10, вул. Карла Лібкнехта, 22, 26, 30а, вул. Волейбольна, 4, 5, 7, 10, вул. 04.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський Чкалова, 1 район, Південний РЕМ вул. Артилеристів, 11-23, 2-8; вул. Алмазна, 2-8; вул. Бахчисарайська, 14-22; вул. Пав04.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський ленка, 3-23, 23а, 2-10 район, Південний РЕМ вул. Свято-Миколаївська, 57, 57а, 59, 65, 65а, 67, 67б, 71-87; вул. Карагандинська, 1, 2, 4, 04.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський вул. Каунаська, 3-13, 2а, 16; вул. Староміська, 1-23, 6-28; вул. Саянська 3-5, 4-10 район, Південний РЕМ вул. Церковна, 9, 7б/2, 7б/1, 5, 3, 1, 2, 7, вул. Староярмаркова, 35-37, 32, 34/1, 34/2, 36, 39д, 04.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський 28, вул. Свято-Миколаївська, 5, 6, 56а район, Південний РЕМ 05.08.2016 м. Кривий Ріг, КЗОШ №29, мкрн. В/м-1 1, 2, 6, 7, 8; вул. Орлине гніздо, 1-5, 2-6, котельня Центрально-Міський район, Південний РЕМ дит. комбінат, вул. Староярмаркова, 42, 44 05.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ «Промінвестбанк», прокуратура 05.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ вул. Балхаська, 51-107, 72-132; вул. Декабристів, 29-73, 50-82; вул. Декабристів, 12, 2405.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський 46, 17-27, 137б; вул. Балхаська, 81 район, Південний РЕМ вул. Анатолія Ліпицького, 1а, 2, 7, 10, 11, 12, 17, вул. Староярмаркова, 36-40, 39 05.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ вул. Олександра Поля, 26-40; вул. Чкалова, 45-47, 55-67, 14-22, 30-44; пров. Пулківський, 08.08м. Кривий Ріг, 10.08.2016 Центрально-Міський 3, вул. Юрія Сича 25-29, вул. Німецька 20 район, Південний РЕМ 08.08.2016 м. Кривий Ріг, театр ім. Тараса Шевченка, пр. Поштовий, 19, вул. Олександра Поля, 1, 4 Центрально-Міський район, Південний РЕМ вул. Олександра Поля, 1, 26-40, 44; вул. Чкалова, 1, 45-47, 55-67, 14-22, 30-44; пров. 08.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський Пулківський, 3, вул. Юрія Сича, 25-29, 31, вул. Німецька, 20, КЗОШ №1 район, Південний РЕМ вул. Лермонтова, 14-22 09.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ вул. Лермонтова, 18-24 09.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ вул. Лермонтова, 33, 35 09.08.2016 м. Кривий Ріг Центрально-Міський район Південний РЕМ вул. Тимошенка, 1-63, 4-62, вул. Солдатська, 4-64, 9-81, вул. Табірна, 57-71, 64-66; вул. 10.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський Мудрості, 21а, 23-41, 28-50,вул. Пожарського, 26-36, вул. Краснодарська, 2-24, 1-45, вул. район, Південний РЕМ Офіцерська, 2, 10-16; вул. Мудрості, 7-21, 10-24 вул. Олександра Поля, 1, 26-40, 44; вул. Чкалова, 1, 45-47, 55-67, 14-22, 30-44; пров. 11,12. м. Кривий Ріг, 08.2016 Центрально-Міський Пулківський, 3, вул. Юрія Сича, 25-29, 31, вул. Німецька, 20, КЗОШ №1 район, Південний РЕМ пров. Путилівський, 2, Центрально-Міський ліцей, вул. Лермонтова, 14, 16 11.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ 11.08.2016 м. Кривий Ріг, вул. Єрмолової, 1-49, 2-42; вул. Кленова, 2-14, 1-17, вул. Ливарна, 1-103, 4-102; вул. Чеська, Центрально-Міський 2-6, 1-7, вул. Старовокзальна, 68а, 67а, 79-99; вул. Танкістів, 8-40; вул. Академіка Белелюбрайон, Південний РЕМ ського, 1-7, 2-6; вул. Каракалпацька, 1-17, 2-18; вул. Кутаісська, 1-7, 2-6, КЗОШ №30 вул. Чкалова, 10-12, вул. Німецька, 2-4, банк ПУМБ, ПриватБанк, вул. Лермонтова, 2 12.08.2016 м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ

15.08.2016 15.08.2016 16.08.2016 17.08.2016 17.08.2016 17.08.2016

18,19. 08.2016 18.08.2016 18.08.2016 19.08.2016 19.08.2016 22,23. 08.2016 22.08.2016 22.08.2016 22.08.2016 22.08.2016 23.08.2016 23.08.2016 23.08.2016 23.08.2016 23.08.2016 25.26. 08.2016 25.08.2016 25.08.2016 25.08.2016 26.08.2016 26.08.2016 29.08.2016 29.08.2016 29.08.2016 30.08.2016 30.08.2016 31.08.2016 31.08.2016 01.08.2016 01.08.2016

Назва населеного пункту або району

Назва вулиць та номери будинків

м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ

вул. Ольмінського, 3-27, 4-24, 30-34, вул. Богомольця, 2-10, 14, 20, 17-21а вул. Вершиніна, 3-13, 19-27, 2-18, 22-26, пр. Поштовий, 110; вул. Кобилянського, 89, 93, 99, 56, 62

м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський районЮ Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Південний РЕМ Південний РЕМ, м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ, м. Кривий Ріг, Металургійний р-н

вул. Пушкіна, 44, 48-74, вул. Тютчева, 10, вул. Пестеля, 3-18, вул. Пестеля, 3/1; вул. Лермонтова, 23, 25, 53-59, вул. Газетна, 12-40, 23-39 вул. Чкалова, 37-39, пр. Поштовий, 32, 36а, б, г вул. Олександра Поля, 3, 12, 29, вул. Німецька, 14, 1/30 Муз. Школа №1, КЗОШ №8, вул. Першотравнева, 14 вул. Комерційна, 1-7, 6а, 8, пр. Поштовий, 2 Криворізька міська дитяча лікарня №1, діагностичний центр вул. Петра Калнишевського, 6-12, вул. Черняховського, 54-84, 99-137, 121, 123, дит. комбінат вул. Чудська, 26, 22-54, 13-41, пров. Гоголя, 1-17, 2-10, 14-24; вул. П. Ангеліної, 1а, 1-13, 2-14, вул. Шевченка, 136, 116-134, 139-163, вул. Бєлгородська, 48-54, 85-95, вул. Мойсеївська, 25-57, 32-62; вул. Турнірна, 3, вул. Достатку, 13-41, 30-72, вул. Арктична, 29-69, 28-62; вул. Карнаватська, 38-80, 82а, 27-69, вул. Брянська, 77-79 вул. Тарапаківська, 7-25, 26, 12-56, вул. Бєлороссова, 2-34; вул. Хатаєвича, 42-46, вул. Сташкова, 1-3, 1а, 9, 14а, 13-37, 2-34, КЗОШ №5, котельня КЗОШ №5 вул. Старовокзальна, 35-37, вул. Челюскінців, 2 вул. Яна Гуса, 2-38, 3-45; вул. Амосова, 1-9, вул. Новопокровська, 51-99, 74-116, 101, 106а, 108а; вул. Івана Сулими, 1а, 3-13, 17-23, вул. Фуко, 1-59, 2-58; вул. Шмідта, 21, 21а вул. Українська, 57, СБУ вул. Черняховського, 88-186, 139-245, вул. Цвейга, 2-8; вул. Шаблія, 2, 3-9, вул. Миколи Ходича, 23-43; пр. Поштовий, 97а, 99-107, вул. Дунайська, 58а, 74-96, 77-101; вул. ГулакаАртемовського, 1-51, 2-64 вул. Автозаводська, 2-14, 1-17, 21-23, вул. Тувинська, 1-31, 2-34; вул. Таймирська, 2-22, 3-39, вул. Довженка, 2-52, 1-49 котельня, вул. Миколаївське шосе, 4а, 5, 8, 10, 10а вул. Лермонтова, 13-21 вул. Петра Калнишевського, 8а, 12, вул. Українська, 118, 120, 122, вул. Чемпіонів, 1-21 вул. Гризодубової, 41-67, 54-90, вул. Шмідта, 48-94, 57-93, вул. Шевченка, 112, 122а, 149, вул. Чудська, 1-11, 2-20, 12а, вул. Економічна, 1-25, 2-16, 20, вул. Карнаватська, 71-81, 82-94, пров. Економічний, 2, 6, 10, 12, 20-26, 1-5, 11, 19-21, котельня вул. Кривбасівська, 93, 95, вул. Купріна, 30 вул. Петра Калнишевського, 17, 17а, 17-б, 19, 19а, вул. Купріна, 1, 3, вул. Кривбасівська, 58, 58а, 60, насосна вул. Петра Калнишевського, 15, 15а, вул. Українська, 61, 63, вул. Єдності, 2 вул. Петра Калнишевського, 18-24, вул. Кривбасівська, 62 котельня, вул. Кривбасівська, 93-123, 80-128, вул. Купріна, 2-4; вул. Володимира Винниченка, 1-43, 2-94 вул. Балхаська, 2, 6-14, 7-17, пр. Миру, 2а, 4, вул. Кобилянського, 203, 219, 221 вул. Лавроненка, 79а, 81, 96, вул. Фінська, 1-39, 2-32; вул. Ягідна, 1-17, 2-26, вул. Зарічна, 120, 122, вул. Херсонська, 96а, 42-86, 98, 61-101, вул. Шарохіна, 63-89, 52-88, вул. Кандибінська, 52, 75а, б, 77 вул. Балхаська, 26-70, 19-51, вул. Франка, 9-49, 6-30 мкрн. Всебратське-2, 50, 52, 53, 54, КЗОШ №85 вул. Муравйова, 16-32, 17-35, вул. Букова, 2-8, 12, 12а, 1-15, вул. Навої, 1-25, 2-4, 8-18, вул. Душанбинська, 1-19, 2-28, вул. Россіні, 1-17, 4-8, 14, вул. Григорія Шишка, 10, 16-34, 19-45, вул. Пермська, 1-27, вул. Дюма, 42-50; вул. Білоруська, 9-27, вул. Разіна, 1-17, 2-22 мкрн. Всебратське-2, 65, АТС-27, пошта вул. Сташкова, 103-153, 102-134 мкрн. Всебратське-2, 56, 57, 59, 60, дит. комбінат мкрн. Всебратське-2, 45-55, 46-58 мкрн. в/м-35, 41, 35, 17-29, 18-28, 34, КЗОШ №85 дит. комбінат, мкрн. в/м-35, 1-15, 2-16, 36, 31-39; 32, 38, 40, 6а вул. Свято-Миколаївська, 36, 44, 52, вул. Староярмаркова, 1 вул. Йорданська, 2-8, 1-13, вул. Старовокзальна, 4, вул. Гданцівська, 1, пров. Бажана, 1-5, 2-16, вул. Мартіна Шимановського, 1 пр. Гагаріна, Гуманітарний корпус Педуніверситету, Зупиночний павільйон Кафе «Бистро» – 98 кв вул. Галенка, 1, 3; вул. Героїв АТО (Димитрова) 79, 75; пр. Гагаріна, 48А (Продовження на 4 стор.)


4 Оголошення

www.girnyk.com.ua

«Червоний гірник» №50 (21669)

Вівторок, 19 липня 2016 року

(Продовження. Початок на 3 стор.)

Дата виконання робіт 01.08.2016 02.08.2016 02.08.2016 02.08.2016 03.08.2016 03.08.2016 03.08.2016 04.08.2016 04.08.2016 04.08.2016 04.08.2016

04.08.2016 04.08.2016 05.08.2016 05.08.2016 05.08.2016 05.08.2016 08.08.2016 08.08.2016 08.08.2016 09.08.2016 09.08.2016 11.08.2016 11.08.2016 11.08.2016 12.08.2016 12.08.2016 12.08.2016 16.08.2016 16.08.2016 17.08.2016 18.08.2016 18.08.2016 19.08.2016 19.08.2016 23.08.2016 24.08.2016 25.08.2016 26.08.2016 29.08.2016 29.08.2016

Назва населеного пункту або району Південний РЕМ, м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ, м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ, м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ, м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ, м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ, м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ, м. Кривий Ріг, Саксаганський р-н Південний РЕМ, м. Кривий Ріг, Саксаганський р-н Південний РЕМ, м. Кривий Ріг, Саксаганський р-н Південний РЕМ, м. Кривий Ріг, Саксаганський р-н Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Довгинцівський р-н Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Довгинцівський р-н Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ, м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ, м. Кривий Ріг, Саксаганський р-н Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ, м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ, м. Кривий Ріг, Саксаганський р-н Південний РЕМ, м. Кривий Ріг, Саксаганський р-н Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ, м. Кривий Ріг, Саксаганський р-н Південний РЕМ м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ, м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ, м. Кривий Ріг, Саксаганський р-н Південний РЕМ, м. Кривий Ріг, Саксаганський р-н

Назва вулиць та номери будинків вул. Героїв АТО (Димитрова), 44, 46, 50, 48 ЗОСШ №7, №75, маг. «Будапешт» Гуртожиток, головний корпус, лабораторний корпус, майстерні, їдальня Педуніверситету пр. Гагаріна, 54а пр. Гагаріна, ТРК « РУДАНА», торговельно-зупиночний комплекс пр. Гагаріна,70,72 магазин «Юникс», Магазин «Акватория», «Трембита», вул. Героїв АТО (Димитрова), 87, 89, 91, 93, 95, вул. П. Дорошенка (Блюхера), 4, 6 вул. О. Васякіна (Будьонного), Гуртожиток №3, вул. Героїв АТО (Димитрова), 79-б Гуртожиток №№4, 1, вул. Героїв АТО (Димитрова), 81а пр. Гагаріна, 56-66, Торг. комплекс «Новинка», ДНЗ №162, вул. Героїв АТО (Димитрова), 81, 83, 85, вул. О. Васякіна (Будьонного), 2, 4 пр. Гагаріна, 38а, 46, 44, 48, вул. Героїв АТО (Димитрова), 71, ПАТ «Електромашпромсервіс», ТОВ «Сучасник» вул. Ярослава Мудрого (Отто Брозовського), 34, 35-41; вул. Дніпропетровська, 6, 8, 10, 5, 7, 9; вул. Волгоградська, 10-18, пр. Гагаріна, 3, 5, вул. Свєтлова, 1 вул. Ярослава Мудрого(Отто Брозовського), 38, 40, 56, вул. Єсеніна, 13, пр. Гагаріна, 15, 17 пр. Гагаріна, 1-5; 13; 15; вул. Есеніна, 9-11, вул. Свєтлова, 3 вул. Кубанська, 1-39, 2-38; вул. Свєтлова, 11, 13, 8, 5, 9, 4, 6; вул. Ярослава Мудрого (Отто Брозовського), 47-49, 42, 51А, кв. 4 — Інтернет, 53, вул. Волосевича, 32-62, 66-70, 15-45; вул. Волгоградська, 20; вул. Єсеніна, 18-20, 19-23; вул. Дніпровська, 11-17, 12-16 вул. Єсеніна, 1-7; пр. Гагаріна, 2, 4Д, 10, 12, 46, вул. Героїв АТО (Димитрова), 29, 31; 17, 19, пр. Металургів, 38, 40, пл. Горького, 8 вул. Єсеніна, 1-7 (юр. споживачі), пр. Гагаріна, 10 (юр. споживачі), вул. Героїв АТО (Димитрова), 17, 31, 37, пр. Металургів, 42в

Дата виконання робіт 29.08.2016 30.08.2016

30.08.2016

08.08.12.08.16 15.08.19.08.16 22.08., 23.08., 25.08., 26.08.16 29.08.31.08.16 29.08.31.08.16 02. 08. 2016 03. 08. 2016 01-05. 08.2016

вул. Вадима Гурова (Постишева), 37-45, вул. Соборності (Косіора), 92-100, 98а, ДНЗ №227, 2-га дитяча міськлікарня по вул. Соборності

01-05. 08.2016

вул. Соборності (Косіора), 42-54, 54а, вул. Степана Тільги (Революційна), 35-43, вул. Стрельникова, 1, ДНЗ №120

01-05. 08.2016

вул. Соборності (Косіора), 54-82, вул. Степана Тільги (Революційна), 45-65, 73, ЗОСШ №65

01-05. 08 2016

вул. Трудівників, вул. Вадима Гурова (Постишева), вул. Амосова, вул. П. Героїв, вул. Скочинського, вул. Панфілова, вул. Новгородська, вул. Н. Данченка, вул. Тайгова

пр. Металургів, 26-36, вул. Землячки, 1, 11, 7, 9, вул. Соборності (Косіора), 33, 1, 3, 7, 11, ДНЗ №51, вул. Рязанова, 7-17, 19, 7а, ДНЗ №79, вул. Галатова, 11-15, 2-14, вул. Олейникова, 4-16, вул. В. Бизова (Якіра), 26-30, ЗОСШ №69 пр. Миру, 44-56, 44а, ЗОСШ №4, ДНЗ №231, Художня школа, вул. Рязанова, 8а, 8, 1а, Міська лікарня, Дзержинський міськвиконком вул. Костенка, 6, 8, 11-17, вул. Героїв АТО (Димитрова), 63-69, 32-42, 51-51, ДНЗ №44, пр. Гагаріна, 28-38, 42, БТІ, вул. Рокоссовського, 2-6 вул. Соборності (Косіора), 17-27, пр. Металургів, 9-13, 17-21, 23-31, ЗОСШ №69, вул. Хабаровська, 2, вул. Олейникова, 7, 26-30, ДНЗ №82, Квітковий годинник вул. В.Бизова(Якіра), 24,22, вул. Курська, 2-22, 1-15, вул. Сімферопольська, 12, 5, 11 пр. Миру, 18, 24а, 22, 24-30, ДНЗ №241, вул. Гетьманська (Іллічівська), 74, 5, 3, вул. В. Бизова (Якіра), 3а, 3, 5-б, 7, 13, 5, 5а, 5-б, 9, 7а, 15, 11, вул. Сімферопольська, 6-20, 1-23а, вул. Рязанська, 42, ЗОСШ №26, вул. Книжна, 15 вул. Травнева, вул. Красікова, вул. Залізорудна, вул. Бруно, вул. Агафонова, вул. Сталеварів, вул. Л. Чайкіної, вул. Суворова, вул. Іркутська, вул. Саратова, вул. Чаадаєва, вул. Сорочинська, вул. Коларова, ЗОСШ №63, пр. Металургів, 32, 28 вул. Соборності (Косіора), плавбасейн, парк Б. Хмельницького вул. Леоніда Бородича, 7а, 7, 15, 13, 2-8, 1-7, вул. Петра Дорошенка (Блюхера), 1, вул. Героїв АТО (Димитрова), 99-103, ДНЗ №203, вул. Дніпропетровське шосе пр. Гагаріна, 61-69, 71-81, 61а, вул. Ярослава Мудрого (Отто Брозовського), 80-90, 86а, 74, 74а-76, 78, 93-97, 85а, вул. Дніпропетровське шосе, 3-9, 11, готель «Дружба», вул. Телевізійна, 10в вул. Рокоссовського, 7-11, пр. Гагаріна, 19, 17, 21, 23,25, 4г, 10, вул. Ярослава Муд­ рого (Отто Брозовського), 40, 44, 48, 50, ДНЗ №259, РГ ЦАСД, ТОВ «Парадиз груп» пр. Гагаріна, 19а ДНЗ №189, кухня вул. Вадима Гурова (Постишева), 27а, 27, 23, 17, 21, 25, вул. Степана Тільги (Революційна), 22 вул. Степана Тільги (Революційна), 24-30, ДНЗ №189 пр. Гагаріна, 59, вул. Ярослава Мудрого (Отто Брозовського), 89, 87, 85, ЗОСШ №109, вул. Телевізійна, 3е, 2 склади вул. Телевізійна, 5, 5-б, вул. Ярослава Мудрого (Отто Брозовського), 79-б, 60а, 56, 58, 54, 73-79, Суворовське училище, пр. Гагаріна, 27, 27а, 35, 29, 33, 31, вул. Рокоссовського, 8, 12, вул. Костенка, 4, 2, ЗОСШ №70, вул. Кубанська, вул. Волосевича вул. Степана Тільги (Революційна), 20, 15 ДНЗ №15, вул. Соборності (Косіора), 20, 20а, Гімназія №95 пр. Гагаріна, 53-57, 45-51, 43а, 39-49, 41а, 47а, вул. Галенка, 4, 7-11, вул. Ярослава Мудрого (Отто Брозовського), 60-72, 72а, вул. Костенка, 1-7 вул. Степана Тільги (Революційна), 19-27, 17а, вул. Соборності (Косіора), 22-30 вул. Соборності (Косіора), 32, 32а, 36, 34 вул. Технічна, 10, 1-13, 42, вул. Волосевича, 1-13, 1а, 1е пр. Героїв-підпільників (Дзержинського), 17-27, вул. Гетьманська (Іллічівська), 94-106; 96, 41-77, вул. Липнева, 5; 2-6, вул. Книжна, 5

Південний РЕМ, м. Кривий Ріг, Саксаганський р-н

Південний РЕМ, м. Кривий Ріг, Металургійний р-н Південний РЕМ, 01-05.08. м. Кривий Ріг, 2016 08Металургійний р-н 12.08.2016 01.08.м. Кривий Ріг, 05.08.16 Довгинцівський район

пл. Домнобудівників, 2а, 6, гуртожитки №10, №11, №13, №14, Кафе «Киянка», ПТУ №45, гуртожиток

вул. Вадима Гурова (Постишева), 1, 3-15, вул. Степана Тільги (Революційна), 4-14, вул. Соборності (Косіора), 2-16, пр. Металургів, 14, 16, 20

Південний РЕМ, м. Кривий Ріг, Саксаганський р-н Південний РЕМ, м. Кривий Ріг, Саксаганський р-н

30.08.2016

04.08. 2016 01-05. 08.2016

вул. Стрельникова, Коксохімівська, Хіміків, Інгушська, Ветеранів праці, Вадима Гурова (Постишева), 35, 35а, Коксохімічний технікум

Назва населеного пункту або району

01-05. 08.2016

01-05. 08.2016 01-05. 08.2016 01-05. 08.2016 01-05. 08.2016 01-05. 08.2016 01-05. 08.2016 01-05. 08.2016 01-05. 08.2016 01-05. 08.2016 01-05. 08.2016 01-05. 08.2016 01-05. 08.2016 09.08. 2016 10.08. 2016 11-12. 08.2016 08-12. 08.2016 08-12. 08.2016 08-12. 08.2016 08-12. 08.2016 08-12. 08.2016 08-12. 08.2016 08-12. 08.2016 08-12. 08.2016 08-12. 08.2016 08-12. 08.2016 08-12. 08.2016 08-12. 08.2016 08-12. 08.2016 08-12. 08.2016

м. Кривий Ріг, Довгинцівський район м. Кривий Ріг, Довгинцівський район м. Кривий Ріг, Довгинцівський район м. Кривий Ріг, Довгинцівський район м. Кривий Ріг, Довгинцівський район м. Кривий Ріг, Довгинцiвський район м. Кривий Ріг, Довгинцiвський район м. Кривий Ріг, Довгинцiвський район

Назва вулиць та номери будинків пр. Миру, 7А, 13а, пр. Героїв-підпільників (Дзержинського), 2-28, АЗС №28 вул. Булавіна, 16, 2-8, вул. Дністровська, 2-26, 30, 34, 5-33, пр. Миру, 41, 39, 33а, 33, 37, 35, 31, 17а, 17-29, вул. Ярослава Мудрого (Отто Брозовського), 1-33, 18-24, 33а, вул. Красноводська, 33, 9-15, 10, вул. Вітебська, 1, вул. Волгоградська, вул. Волосевича, вул. Рязанова, вул. Демиденка, вул. Таганрогська, вул. Охотська, вул. Залізна, 17а, пр. Героїв-підпільників (Дзержинського) пр. Героїв-підпільників (пр. Дзержинського), 2, 5, 1, 3, 30-36, 7-15, 38-54, 4, ЗОСШ №17, №31, вул. Демиденка, 12, 7, 2-10, 1, 3, 6, пр. Миру, 13, ПТУ №62, 45, вул. Гетьманська (Іллічівська), 78-92, вул. Технічна, 11, 2-10, 1-7, вул. Станіславського, 1-17, 2-20, вул. Енгельса, вул. Васнецова, ДНЗ №249, вул. Ярослава Мудрого (Отто Брозовського), 4а, вул. Харківська пр. Миру, 7, вул. Байкальська, 69, вул. Книжна, 1, СТО вул. Гетьманська (Іллічівська), 5а вул. Інгулецька, вул. Паганіні, вул. Мамина-Сибіряка, вул. Польська, 4, 8, вул. Маршова, вул. Нагорна, вул. Шкільна, вул. Штрауса, вул. Шубіна вул. Чорногірська, 2-48; вул. Ширван-Заде, 7-49, 2-44; вул. Мудрьонівська, 1, 2, 4; Вільховий, 1-37, 2-18; вул. Давидова, 1-37, 2-32; вул. Ольховського, 3-45, 7а, 23а, 20а, 6а, 2-34; вул. Самойлова, 78-82 вул. Узбецька, 1-11, 2-22; вул. Шулейкіна, 2-32, 1-31; вул. Самойлова, 66-76; вул. Юрія Долгорукого, 3-33, 2-10; вул. Андерсена, 1-17, 2-16, 16а; вул. Чижевського, 2-30, 1-19; вул. Мудрьонівська, 3-47, 6-38 вул. Батуринська, 25-51, 24-46, 1-23а, 2-22; вул. Транспортна, 22, 1-21, 2-24; вул. Пастера, 1, 1а; вул. Ольховського, 1; вул. Нестерова, 1 вул. Планова, 2-58, 1-51; вул. Батуринська, 48, 75, 76, 102, 50, 56-74, 80-100, 102а; вул. Транспортна, 36-42, 59-67, 53-91, 103-115; вул. Хлопуши, 2-6, 1-5; вул. Блинова, 58, 60; вул. Веселопільська, 17-29, 26-28, 28а вул. Літке, 70а-120, 65а-109; вул. Петриківська, 62-86, 91-123; вул. Малоархангельська, 70-б-112, 69-111 вул. Янки Купали, 106, 108, 110, 115, 111; вул. Лугова, 123-173, 32-72; вул. Муромська, 40-64, 57-79; вул. Кубинська, 105-157, 108-158; вул. Літке, 94; вул. Львівська, 1-37 ДЗ «Відділкова лікарня станції Кривий Ріг-Головний «ДП «ПРЗ» вул. Футбольна, 87-117, ТЗК вул. Футбольна, 72, ДЗ «Відділкова лікарня станції Кривий Ріг – Головний «ДП «ПРЗ» вул. Янки Купали, 110а-162, 113-161, вул. Лугова, 50-72, 125-173, вул. Літке, 122-136, 113-129, вул. Достоєвського, 110-160, 87-131, вул. Малоархангельська, 132, 113-129, вул. Петриківська, 131-155, 134-156 вул. Співдружності, 5, 13, 6а, ТРП №11, ВНС №77, Банк АВАЛЬ, Кафе «Степное»

м. Кривий Ріг, Саксаганський район м. Кривий Ріг, вул. Вернадського, 125-141, 130-214, 143а, 149-б, 47, вул. Попова, 49-105, 64-116, вул. Довгинцiвський район Софіївська, 39-53, 40-58, вул. Футбольна, 67-85, 52-70а, вул. Вакуленчука, 49-65, 44-62, вул. Iгоря Сiкорського, 69-113 м. Кривий Ріг, вул. Локомотивна, 130-182, 137-179 вул. Володимирівська, 196-226, 165-201, вул. ПроДовгинцiвський район скурівська, 77-121, 86-136, вул. Койнаша, 32а, 36а, 40, вул. Сільськогосподарська, 180, 161, вул. Разенкова, 113-131, 102-118 м. Кривий Ріг, вул. Промислова, 26а-48, 29-71, вул. Батьківщини, 16-52, 17-51, вул. Чаплигіна, 28-68, Довгинцiвський район 25-61, вул. Ковровська, 38-62, 41-63, вул. Лобачевського, 5-51, 40-86, вул. Петриківська, 67-89, 50-58, 113; вул. Достоєвського, 39-85, 62-108 м. Кривий Ріг, вул. Янки Купали, 76-104, 79-109, 59/1, 61-77, 56-74, вул. Літке, 53-61, 63а, 63-б, 56-70, Довгинцiвський район вул. Малоархангельська, 14-24, 24а, 24-б, 15-25, вул. Лугова, 4-30, 89-121, 87а, 2, 1а, 3а, 5а, 15а, 47-85, 87а, вул. Кубинська, 74-106, 69-103, 52-70, 45, 51-69, вул. Муромська, 1-55, 2-36, вул. Апостолiвська, 6, 51, 54, 56, 65, 67, 55, вул. Лафарга, 1-63, 2-58, 24а, 13а, 23а, вул. Липецька, 1-43, 2-60, 21а, 28а, вул. Петриківська, 60, вул. Грушевського, 22-28, 25, пров. Лікувальний, 9а, 11а, 17а, 2-34, 1, 74, Магазин №12 по вул. Літке м. Кривий Ріг, вул. Павлоградська, 38а, 38-б, 38, 90, 41-103, вул. Янки Купали, 106, 108, 110, 115, 111, Довгинцiвський район вул. Львівська, 1-37, вул. Лугова, 32-72, 123-17, вул. Муромська, 40-64, 57-79, вул. Кубинська, 108-158, 105-157, 110-134, вул. Літке, 94, вул. Чорноморська, 36а-80, 35а-79, вул. Апостолiвська, 36а-38а, 42а, 44а, 46а, вул. Чебишева, 1-25, 2-22, вул. Цитрусова, 42-62, 35-65, вул. Вольтера, 1-56, 2-34 м. Кривий Ріг, вул. Літке, 70а-120, 65а-109, 92, вул. Малоархангельська, 70б-112, 69-111, вул. ПетриДовгинцiвський район ківська, 62-86, 91-123 м. Кривий Ріг, вул. Iгоря Сiкорського, 62-114, вул. Шепетівська, 68-110; 65-109, 88, вул. Заньковецької, Довгинцiвський район 74-108; 73-107, вул. Щоголєва, 41-47; 32-44; 35, вул. Південна, 11-39а; 26-52а; 24 м. Кривий Ріг, вул. Генерала Радiєвського, 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, вул. Володимира Великого, 38, Саксаганський район 38/109 м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 40, вул. Генерала Радiєвського, 5, 6, 20, 21 Саксаганський район м. Кривий Ріг, ККДНЗ №264, 237, вул. Генерала Радiєвського, 7, 19, 22, 23 Саксаганський район м. Кривий Ріг, вул. Генерала Радiєвського, 34, 36, 39, 40, 41, ЗОСШ №91, ТРП №54 Саксаганський район м. Кривий Ріг, вул. Генерала Радiєвського, 27, вул. Генерала Радiєвського, 24, УкрТелеКом ОУС-2 по вул. ГеСаксаганський район нерала Радiєвського, 25, Пошта №8, вул. Генерала Радiєвського, Супермаркет «АТБ-маркет», вул. Генерала Радiєвського, 24, ТОВ «Домтехсервіс», вул. Генерала Радiєвського, 24 м. Кривий Ріг, вул. Генерала Радiєвського, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 26, 28 Саксаганський район м. Кривий Ріг, вул. Городищенська, 58-138, 25-107, вул. Медова, 1-71, 2-48, вул. Гаджибекова, 2-84, 19Саксаганський район 83, вул. Маяковського, 14-20, 43-51, вул. Галковський Кут, 2-66, 3-29а м. Кривий Ріг, вул. Медова, 75-133, 50-132, вул. Городищенська, 154-200, 113-195, вул. Гаджибекова, Саксаганський район 96-110 м. Кривий Ріг, вул. Городищенська, 1-23; 34-56, вул. Дарвіна, 2-6, 1-5, вул. Маяковського, 2-12, 3-35, Саксаганський район Насосна перекаточна станція КПВС (шлюзи) м. Кривий Ріг, вул. Одеська, 1-59, 2-60, вул. Генічеська, 1-21, вул. Геленджицька, 2-18, 1-5 Саксаганський район м. Кривий Ріг, б-р Маршала Василевського, 5, 7, ККДНЗ №263, КНС-46 Покровський район м. Кривий Ріг, ККДНЗ №77, вул. Незалежності України, 20, ВНС №64, ТРП-93 Довгинцiвський район м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 43 Саксаганський район м. Кривий Ріг, вул. Лісового, 8, 9, 10, 15, 16, 17, ККДНЗ №133, ККДНЗ №116 Довгинцiвський район м. Кривий Ріг, вул. Лісового, 6, 7, вул. Сахарова, 1, 3, 5, 7, Магазин «Каскад» по вул. Лісового, 7 Довгинцiвський район м. Кривий Ріг, вул. Сахарова, 9, 11, 13, 15, 17, опірно-підсилювальна станцiя Довгинцiвський район м. Кривий Ріг, вул. Незалежності України, 4, 6, 8, 10, ТРП-90, ТРП-95, ВНС-48 Довгинцiвський район м. Кривий Ріг, вул. Лісового, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 Довгинцiвський район м. Кривий Ріг, вул. Лісового, 29, 30, 31, 32, 33, 36 Довгинцiвський район м. Кривий Ріг, вул. Лісового, 11, 12, 13, 14, 14а, 24а, ЗОСШ №130, Маг. «АТБ-Маркет» Довгинцiвський район м. Кривий Ріг, вул.Чорноморська, 1-31, 2-32, вул. Цитрусова, 1-29, 2-40, вул. Черемхова, 1-43, 2-30, вул. Довгинцiвський район Павлоградська, 1-35, 2-30, вул. Апостолівська, 25-49 м. Кривий Ріг, вул. Карпенка-Карого, 12-32, 15-27, 1-13, 2-10, вул. Живописна, 2-14, 1-9/1, 9/2, вул. МоДовгинцiвський район лодіжна, 2-34, вул. Буніна, 1-9, 4-10 м. Кривий Ріг, ЗОСШ №94, вул. Промислова, 4, 6, 8, ВНС №56, Котельня, вул. Промислова, 8, Енергозбут, Довгинцiвський район вул. Промислова, 4 м. Кривий Ріг, вул. Літке, 429, вул. Петриківська, 42 Довгинцiвський район м. Кривий Ріг, вул. Шполянська, 2-56а, 1-55; вул. Абаканська, 4-24, 3-23; вул. Мелітопольська, 4-28, Довгинцiвський район 3-25; вул. Затишна, 3-23, 4-24; вул. Хрустальна, 4-10, 3-21; вул. Мальовнича, 2-46, вул. Нерчинська, 1-23, 4-32 м. Кривий Ріг, вул. Ромська, 26-46, 27-47, 4-20, 3-21, вул. Мальовнича, 48-106, 80, 1-37, вул. Кишинівська, Довгинцiвський район 16а, 2а-16, 1а-17, 22-42, 21-41, вул. Криничанська, 2-24, 1-25, вул. Транзитна, 2-24, 12а, вул. Шполянська, 57-91, 56а-92, вул. Щукіна, 4-24, 25-45, 45а, 1, 19, ДНС-3, Магазин «Продукти», вул. Мальовнича, 80 м. Кривий Ріг, вул. Сизранська, 24-49, вул. Привітна, 1-15, 24-32, вул. Арістова, 23-40, вул. Мілашенкова, Довгинцiвський район 23-49, КНС

(Продовження на 5 стор.)


«Червоний гірник» №50 (21669) Вівторок, 19 липня 2016 року

www.girnyk.com.ua

Оголошення 5

(Продовження. Початок на 3-4 стор.)

Дата Назва населеного виконання Назва вулиць та номери будинків пункту або району робіт 08-12. м. Кривий Ріг, вул. Сергія Параджанова, 2-29, Аптека №16, вул. Сергія Параджанова, 13, поліклініка, 08.2016 Довгинцiвський район амбулаторія, маг. «Продукти», вул. Сергія Параджанова, 29/14, вул. Сергія Параджанова, 29/14, маг. «Городок» 08-12. м. Кривий Ріг, вул. Локомотивна, 33-51, 20-44, 18, 3-31, 6-16, 10а, вул. Разенкова, 1-29, 2, 4, 8, 10, 14-28, 08.2016 Довгинцівський район 12, вул. Попова, 21-47, 38-60, вул. Сільськогосподарська, 15-37, 14-40, вул. Володимирівська, 48-62, 43-45, 41, 39, вул. Гребінки, 1, вул. Бєляєва, 46, пров. Деповський, 7-13 08-12. м. Кривий Ріг, вул. Футбольна, 2-48; 1-65, вул. Вакуленчука, 2-42; 1-47, вул. Софіївська, 2-6; 12-34, 38, 08.2016 Довгинцівський район 1-37, 37а 16.08. 2016 м. Кривий Ріг , Ощадбанк №8366, ККДНЗ №32, вул. Володимира Великого, 29, 29а, 29-б, 31, 31а, 31-б, Довгинцівський район 33, 33а, 35, 35а, 37, 37а, вул. Січова, 2, ВНС-74, ТРП-6 17-08. 2016 м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 37-б, 39, 39а, 41, 43, 45, 47, 49, 51, ЗОСШ №122, КНС №53, Довгинцівський район Центральний РЕС, ЦОК ТОВ «АТБ-МАРКЕТ», вул. Володимира Великого, Торговельний центр «Будинок побуту» 15-19. м. Кривий Ріг, вул. Дубки, 115-239, 98-228, 96а, газова дільниця, вул. Харцизька, 65-197, 194-240, вул. 08.2016 Довгинцівський район Дідро, 15а, 27-73, 28-64 18. 08. м. Кривий Ріг, ККДНЗ №250, м-н Ювілейний, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, КНС-61 2016 Довгинцівський район 15-19. м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, Воїнська частина 08.2016 Саксаганський район 15-19. м. Кривий Ріг, КЗ «Криворізька МДЛ №4 «ДОР», вул. Володимира Великого, 33, КНС №108 08.2016 Саксаганський район 15-19. м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 43а, 47, Книжкова база, Авто-група «БОГДАН», СТО 08.2016 Саксаганський район 15-19. м. Кривий Ріг, Фекал. НС №17, вул. Шмаківська, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 19, 20-60, 31, 44, 60а, вул. 08.2016 Саксаганський район Житомирська, 12-22, 23-32, 2-11, вул. Галілея, 1-19, вул. Керченська, 1-6 15-19. м. Кривий Ріг, вул. Галілея, 20-73, вул. Керченська, 7-51, 35, 52, 52а, вул. Арзамаська, 1-47, вул. Козачен08.2016 Саксаганський район ка, 46-91, 1-53, КС №56 15-19. м. Кривий Ріг, вул. Байди Вишневецького, 1, 1а, 2, 3, 4, 5, вул. Джамбула, 7, вул. Дмитра Донського, 27, 08.2016 Саксаганський район 27а, ХРАМ, вул. Дмитра Донського вул. Байди Вишневецького, 1, 11, вул. Митрофанова, 22-33, вул. Олонецька, Криворізький 15-19. м. Кривий Ріг, 08.2016 Саксаганський район дитячий психоневрологічний диспансер, Майстерня «Вітраж», вул. Байди Вишневецького 15-19. м. Кривий Ріг, вул. Джамбула, 11-25, 14-22, вул. Дмитра Донського, 10-42, 29-41, ККДНЗ №48 08.2016 Саксаганський район 15-19. м. Кривий Ріг, вул. Дишинського, 60-76, вул. Байди Вишневецького, 6-13, 12, вул. Джамбула, 8, вул. 08.2016 Саксаганський район Драйзера, 3, 19, вул. Дмитра Донського, 24, 25, 28, 30, 32 15-19. м. Кривий Ріг, вул. Магнітогорська, 1-16, вул. Світлогірська, 91, 93, 95, 97, 99, 101 08.2016 Саксаганський район 15-19. м. Кривий Ріг, ПП «Конкорд», вул. Джамбула, вул. Джамбула, 32, ПП «РУСІЧ», вул. Джамбула, ВАТ «ВІ08.2016 Саксаганський район ТРАЖ», вул. Джамбула, ПП «Крафт», ПП Мармер, ТОВ СТОДОЛЛЯ 15-19. м. Кривий Ріг, вул. Світлогірська, 74, 76, 78, Гуртожиток «Кривбассрудострой» 08.2016 Саксаганський район 15-19. м. Кривий Ріг, вул. Рубльова, 2, 3, 4, 5, 6, вул. Житомирська, 1, 3, 4, 6, 9, вул. Шмаківська, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 08.2016 Саксаганський район 8, вул. Світлогірська, 76, 80, вул. Гафури, 1а, 2а, ККДНЗ №30, вул. Житомирська, УДППЗ «Укрпошта», ВЗ №11, вул. Житомирська, Станція катодного захисту, ГРП №43, вул. Житомирська, ПАТ «КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ», Будинок культури, вул. Житомирська 15-19. м. Кривий Ріг, вул. Світлогірська, 1-45 08.2016 Саксаганський район 15-19. м. Кривий Ріг, вул. Дніпровське шосе, 28, ВНС-71, КНС-113, Взуттєва фабрика «РЕЙНФОРД», Взуттєва 08.2016 Довгинцiвський район фаб­рика «МИКЕЛС» 15-19. м. Кривий Ріг, вул. Дніпровське шосе, 36, 38, 40, 42, вул. Пензенська, 20-44, 1-29, вул. Ростовська, 2-28, 08.2016 Довгинцiвський район 1-13, вул. Вечірньокутська, 57-81, вул. Рейнська, 2-28, ТРП-37 15-19. м. Кривий Ріг, вул. Столична, 2, вул. Говерлівська, №27а, 63, 65, вул. Пензенська, 2-18, вул. Урбанського, 08.2016 Довгинцiвський район 2-8, 8а, 1, вул. Спандаряна, 2-14, 1-13, вул. Стендаля, 2-14, 1-11, вул. Орбелі, 2-12, 1-11, вул. Рильського, 2-12, 1-13, вул. Антокольського, 6, 10-26, 9-19, вул. Шулейкіна, 32-40, 3337, вул. Юрія Долгорукого, 24, 26, вул. Давидова, 34, ВНС 14, ЗОСШ №9 15-19. м. Кривий Ріг, вул. Пастера, 3-11, 2-12, 14-26, 15-25, 27, вул. Нестерова, 7, 1-89, 2-54, КНС №85, ВНС-7, 08.2016 Довгинцiвський район ФОП Лівандовський С.В., вул. Ольховська, 2в, ФОП Шащенко Л.П., Складські приміщення, вул. Ольховська, 2г, ФОП Каріс Є.О., «ВІКОНДА», вул. Ольховська, 2о, ПП «Будпластлюкс», вул. Ольховська, 2т, ФОП Подуфала І.О., майстерня вул. Ольховська, 2с 15-19. м. Кривий Ріг, вул. Блинова, 2-34; 1-21, вул. Гашека, 2-26; 30-38; 1-23; 26а, 26-б; 28; 28-б; 30а, вул. 08.2016 Довгинцiвський район Тіпанова, 2-22; 1-11, вул. Батуринська, 87, вул. Вінницька, 5-51; 4-64, вул. Бурятська, 1-19; 2-20, вул. Вечірньокутська, 2-50; вул. Веселопільська, 15а, вул. Пензенська, 46 15-19. м. Кривий Ріг, вул. Локомотивна, 130-182, 137-179, вул. Володимирівська, 196-226, 165-201, вул. Про08.2016 Довгинцiвський район скурівська, 77-121, 86-136, вул. Койнаша, 32а, 36а, 40; вул. Сільськогосподарська, 180, 161, вул. Разенкова, 113-131, 102-118 22-26. м. Кривий Ріг, пр. 200-річчя Кривого Рогу, 30, 32, 34, вул. Скляра, 74, ТРП №75, КНС №43, АЗС-17, вул. 08.2016 Саксаганський район Вільна, 5 22-26. м. Кривий Ріг, вул. Бердянська, 2-16, 1-33, вул. Скляра, 2-26, 1-17, вул. Вільна, 2-64, 1-31, СТО «ЮНІСТЬ» 08.2016 Довгинцівський район 22-26. м. Кривий Ріг, вул. Спаська, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 17-б, 18, 21, 22, ВНС №39, ТРП-8, ТОВ «Житлосервіс-КР», 08.2016 Саксаганський район дільниця №3, вул. Спаська, 17а, Магазин «Птиця», вул. Спаська, 17а, Перукарня «Фарун» 22-26. 08.2016 22-26. 08.2016 22-26. 08.2016 22-26. 08.2016 22-26. 08.2016 22-26. 08.2016 22-26. 08.2016 22-26. 08.2016 22-26. 08.2016 22-26. 08.2016 22-26. 08.2016 22-26. 08.2016 22-26. 08.2016 22-26. 08.2016 22-26. 08.2016

м. Кривий Ріг, Саксаганський район м. Кривий Ріг, Саксаганський район м. Кривий Ріг, Саксаганський район м. Кривий Ріг, Саксаганський район м. Кривий Ріг, Саксаганський район м. Кривий Ріг, Саксаганський район м. Кривий Ріг, Саксаганський район м. Кривий Ріг, Саксаганський район м. Кривий Ріг, Саксаганський район м. Кривий Ріг, Саксаганський район м. Кривий Ріг, Саксаганський район м. Кривий Ріг, Саксаганський район м. Кривий Ріг, Саксаганський район м. Кривий Ріг, Саксаганський район м. Кривий Ріг, Довгинцівський район

29. 0802.09 2016 29. 0802.09 2016 29. 0802.09 2016 29. 0802.09 2016

м. Кривий Ріг, Покровський район м. Кривий Ріг, Саксаганський район м. Кривий Ріг, Саксаганський район м. Кривий Ріг, Саксаганський район

29. 0802.09 2016 29. 0802.09 2016 29. 0802.09 2016 29. 0802.09 2016

м. Кривий Ріг, Саксаганський район м. Кривий Ріг, Саксаганський район м. Кривий Ріг , Саксаганський район м. Кривий Ріг, Саксаганський район

ЗОСШ №43, вул. Спаська, 19, вул. Покровська, 34, 38, вул. Курчатова, 41, Кафе «Фенікс», вул. Покровська, Кінотеатр «Юність» ЗОСШ №21, вул. Спаська, 8, 9, 10, 11, 12, 20, 20а, 28, вул. Скандинавська, 33, вул. Виноградна, 1-45, вул. Скляра, 28-74, 33-83 вул. Спаська, 29, вул. Скандинавська, 2-24, 3-17, вул. Федоровського, 1, 2-14, вул. Виноградна, 7 КЗ «Криворізька міська лікарня №5», ДОР ЦП МСД №4, амбулаторія №3, вул. Скляра, 4 КЗ «Криворізька міська лікарня №5», ДОР ЦП МСД №4, амбулаторія №3 вул. Спаська, 23, 24, 25, 26, 27 ККДНЗ №261, КНС №24, ТРП №7, пр. 200-річчя Кривого Рогу, 14, 16, 18, 20, вул. Спаська, 5, 6, 7 вул. Нобелівська, 2-30, вул. Хетагурова, 1-35, вул. Олександра Олеся, 2-88, вул. Бердянська, 51-55, вул. Курганська, 3-23, 31, 37, 39, 2-30, 40, СТО, вул. Курганська, 1 вул. Баха, 18-38, вул. Говерлівська, 32-68, 35-61, вул. Пуріна, 26-170, вул. Дніпровське шосе, 46, АТС №72, ТРП-38 АЗС №16, вул. Дніпровське шосе, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, вул. Пуріна, 117 вул. Дніпровське шосе, 50, 52, 54, 56, КВНЗ №236, ДНС №5, Ощадбанк, вул. Дніпровське шосе, 54, ПП «Югторг», маг. «Продукти», ФОП Курінна Л.Н., аптека КНС-16, ВНС-17 КЗ «Криворізький онкодиспансер» вул. Алітна, 35-6, 38-64, вул. Цементників, 35-63, 38-68 вул. Вінницька, 1, 2, 3, вул. Пензенська, 45-93, 48-118, вул. Невельська, 1-35, 2а-44, вул. Березнева, 1-37, 2-40, вул. Блинова, 36-64, 15-61, вул. Вільнюська, 2-36, 1-29, вул. Дадіані, 1-19, вул. Вєсніка, 2-20, 1-27, вул. Баха, 2-16, 1-21, вул. Гашека, 26а, 26-б, 36а, 28, 28а, 28-б, 30а, вул. Донецька, 2-22, 15-37, вул. Новаторська, 1-29, 2-30, вул. Сормівська, 12-36,7-29, вул. Гойї, 1а б-р Маршала Василевського, 1, 3, 8, муз. школа по вул. Співдружності, 92а м-н Гірницький, 34, 35, 36, ЗОСШ №68 м-н Гірницький, 13, 14, 15, 25, 26, ККДНЗ №222, Філія 4 дит. лікарні, м-н Гірницький, 15 м-н Гірницький, 19, 20, 21, 22, 27, 28, Перукарня, м-н Гірницький, 19/4, УДППЗ «Укрпошта», ВЗ №57, м-н Гірницький, 19, Кафе «Галактика», м-н Гірницький, 19а, Магазин «Скринька», ВКП, Спілка інвалідів, м-н Гірницький, 19 м-н Гірницький, 37, 38, 40, 42, 43, Кафе «Золотые купола», Торговий комплекс, м-н Гірницький, 36-б, Маг. «ПРОСТОР», Стоматологіч. кабінет м-н Гірницький, 39, 44, 45, 46, 47, 48, ККДНЗ №81, Магазин «МАГНОЛИЯ» м-н Гірницький, 33, 49, 50, ЗОСШ №124, Дитячий центр, м-н Гірницький м-н Гірницький, 5, ВАТ «АТ-Зв’язок», м-н Гірницький, 6а, Житлосервіс-КР, господарський блок, майстерні, м-н Гірницький, 6а, Майстерня ПП «Віта-Ю», м-н Гірницький, 6а, Магазин прод. товарів ФОП Попенко Г.М., м-н Гірницький, 6а/1

Дата Назва населеного виконання Назва вулиць та номери будинків пункту або району робіт 29. 08м. Кривий Ріг, м-н Гірницький, 6, 7, 8, м-н Сонячний, 58, ВНС №58, ТРП №58, Автостоянка «Мехбуд02.09 2016 Саксаганський район транс», м-н Гірницький, Перукарня «САША», м-н Гірницький, 7 29. 08м. Кривий Ріг, м-н Гірницький, 9, 10, 11, Дільниця міськводоканалу, м-н Гірницький 02.09 2016 Саксаганський район 29. 08м. Кривий Ріг, м-н Гірницький, 7а, 16, 18, ТРП 68, ВНС-4, Магазин «АТБ-Маркет», м-н Гірницький, 7а 02.09 2016 Саксаганський район 29. 08м. Кривий Ріг, вул. Промислова, 2-24, 10, 8, 1-27, вул. Батьківщини, 16-18 02.09 2016 Довгинцівський район 29. 08м. Кривий Ріг, вул. Лугова, 1-39, 6а, 14а, 16а, вул. Янки Купали, 1-25, 2-18, вул. Кубинська, 2-40, 1-39, 02.09 2016 Довгинцівський район вул. Магістральна, 52-68, 39-59, вул. Грушевського, 7, ВНС №19, ГБК «Железнодорожник» 29. 08м. Кривий Ріг, вул. Магістральна, 14а, 16, 20, 22, 26, вул. Мухіної, 2, 4, ТРП №106, ККДНЗ №210, Стома02.09 2016 Довгинцівський район тологічна клініка, Центр першої медичної допомоги дітям №5, вул. Мухіної, 2, Аптека «ГАЛЕН», вул. Магістральна, 14а, Аптека, ПП Брадул, вул. Магістральна, 16 29. 08м. Кривий Ріг, вул. Мухіної, 6, 8, 16, вул. Кокчетавська, 33, вул. Магістральна, 24, Кафе «ШОКОЛАД», вул. 02.09 2016 Довгинцівський район Мухіної, 6а 29. 08м. Кривий Ріг, вул. Мухіної, 10, 12, вул. Кокчетавська, 27, 29, 31, магазин «Купецький», вул. Мухіної, 12а 02.09 2016 Довгинцівський район 29. 08м. Кривий Ріг, вул. Серафимовича, 76, вул. Башкирська, 1-17, 4-18, вул. Володимирівська, 22-44, 27, 37, 02.09 2016 Довгинцівський район вул. Сільськогосподарська, 2-12, 1-9, вул. Попова, 2-36, 1-19, вул. Локомотивна, 1, 2, Кафе «РАНОК», ТОВ «АТБ-МАРКЕТ», вул. Серафимовича, 76, Торг. комплекс «РАНОК» 29. 08м. Кривий Ріг, вул. Магістральна, 1, вул. Володимирівська, 2-18, 5, 11, 17, вул. Бєляєва, 11-13, 10, 16, вул. 02.09 2016 Довгинцівський район Серафимовича, 44-70, вул. Ігрова, 1, 2, ТОВ «АТБ-МАРКЕТ», вул. Серафимовича, 76, Кафе «Українські страви», Готель «Вікторія», вул. Серафимовича, 74, ВСП «КРФСК Локомотив», ДП «Придніпровська залізниця» 29. 08м. Кривий Ріг, вул. Чеченська, 4-24, 3-31, вул. Сільськогосподарська, 46-146, 37-125, вул. Локомотивна, 02.09 2016 Довгинцівський район 53-117, 44-104, вул. Разенкова, 31-85, 30-80, пров. Зразковий, 10-16, 1, 2, вул. Володимирівська, 68-122а, 51-85а, вул. Черкаська, 4-30, 3-17, вул. Серафимовича, 130-222, ТОВ «ТРОКАЛ», Автомайстерня, вул. Локомотивна, 66 вул. Стасова, вул. Щепкіна, РИНОК, ТР вул. Щепкіна, 1г, МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Елістинська, 01.08.2016 Північний РЕМ, Тернівський район, 1, УЧБОВИЙ КОРПУС, ЖР вул. Елістинська, 1, МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Стасова, 9, 4, МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Стасова, 7а, МАГАЗИН, ЖР вул. Стасова, буд. 9/прим.2, МАГАЗИН «ВСЕ м. Кривий Ріг ПО 5», ТР вул. Щепкіна, 6, 18, КІОСК, ЖР вул. Стасова, 9, МАГАЗИН, ЖР вул. Щепкіна, буд.4, прим.19, МАГАЗИН, ЖР вул. Щепкіна, буд.6, прим.2, МАГАЗИН, ЖР вул. Стасова, 7, 18, МАГАЗИН, ТР вул. Щепкіна, 2, 3, МАГАЗИН, ЖР вул. Стасова, 9, 18, МАГАЗИН «АНАСТАСIЯ», ЖР вул. Стасова, 9, 3, ЛОМБАРД, ЖР вул. Стасова, 9, РЕМОНТ, ЖР вул. Щепкіна, 4, КIОСК, ЖР вул. Стасова, 7, НЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩЕННЯ, ЖР вул. Стасова, буд. 7, прим. 4, КУЛIНАРIЯ, ЖР вул. Стасова, 9, 1, МАГАЗИН, ЖР вул. Стасова, 7, 19, АПТЕКА, ЖР вул. Стасова, 9, 33, МАГАЗИН, ВУЛ. СТАСОВА, ЖР вул. Стасова, 7, 1, ПЕРУКАРНЯ «ВIКТОРIЯ», ЖР вул. Щепкіна, 6, 17, МАГАЗИН, ЖР вул. Стасова, 5, 18, МАГАЗИН, ТР вул. Щепкіна, буд.6/прим.19, ТОРГОВО-ЗУПИНОЧНИЙ КОМПЛЕКС, ЖР вул. Стасова, 7, МАГАЗИН, ТР вул. Щепкіна, 6, 4, МАГАЗИН ПРОД. ТОВАРІВ, ЖР вул. Стасова, 9, прим.35, ПЕРУКАРНЯ, вул. Стасова, 7, МАГАЗИН, ТР вул. Щепкіна, 2 01.08.2016 Північний РЕМ, вул. Рекордна, ОРАНЖЕРЕЯ, ЖР вул. Вознесенського, СТАДIОН, ЖР вул. Конституційна, 5 Покровський район, м. Кривий Ріг 01.08.2016 Північний РЕМ, вул. Стадіонна, вул. Зореносна, вул. П’ятихатська, ШУЗО-251, ЖР вул. Стадіонна, 28, ЦЕРКПокровський район, ВА, ЖР вул. П’ятихатська, 31 м. Кривий Ріг 01.08.2016 Північний РЕМ, ШУЗО-254, Покровський район, БАНК, ПР вул. Ватутіна, 29, ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМ. Б. Тернівський район, ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, ПР вул. Ватутіна, 33, МОЛОДIЖНИЙ ЦЕНТР, ПР вул. Ватутіна, 31, КАм. Кривий Ріг ФЕ «РОЗА» 01.08.2016 Північний РЕМ, вул. Георга Отса, вул. Карнавальна, 50-річчя Перемоги, КНС №93, ПР вул. Бажова Покровський район, м. Кривий Ріг 01.08.2016 вул. Холмогорська, Вибірна 02.08.2016 Північний РЕМ, вул. Автоматична, вул. Джаліля, вул. Перещепінська, вул. Віри Панової, вул. Каменська, 03.08.2016 Покровський район, вул. Саврасова, вул. Фігнер, ШУЗО-631, Жовтневий район, МАГАЗИН, ЖР вул. Планетарна, м. Кривий Ріг 40, НЕЖИТЛОВА БУДІВЛЯ 02.08.2016 вул. Садова 03.08.2016 вул. Володимира Терещенка, АТС-35, ТР вул. Федоренка, 13, ШУЗО-1204, ТР вул. Федо02.08.2016 Північний РЕМ, Тернівський район, ренка, 12, МАЙСТЕРНЯ, ТР вул. Федоренка, буд. 6 м. Кривий Ріг вул. Володимира Терещенка, ТРП-109, ТР вул. Федоренка, 27а, МАГАЗИН ВУЛ. ФЕДО02.08.2016 Північний РЕМ, Тернівський район, РЕНКА, 26, ТР вул. Федоренка, 26, МАГАЗИН, ТР вул. Федоренка, 21а, КАБIНЕТ, ТР вул. Федоренка, 20, 24, МАГАЗИН, ТР вул. Федоренка, 5а, ДДЗ, ТР вул. Федоренка, 27а, ОФІС, м. Кривий Ріг ТР вул. Федоренка, 21, НЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩЕННЯ, ТР вул. Федоренка, буд.5а/прим.27, МАГАЗИН, ТР вул. Федоренка, 5, МАГАЗИН, ТР вул. Федоренка, 6/64, МАГАЗИН ВУЛ. ФЕДОРЕНКА, 5а/27, ТР вул. Федоренка, 5а, прим. 27 «ФАНТАЗІЯ», ТР вул. Федоренка, 5т 02.08.2016 Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг вул. Січеславська, 33а, ТРП-86, вул. Кремлівська, 33а, КНС №65, ПР вул. Кремлівська, КНС 02.08.2016 Північний РЕМ, Тернівський район, №65, ПР вул. Кремлівська, ВУЛ. КРЕМЛІВСЬКА, БІЛЯ ТП-1714 СКЗ, ПР вул. Кремлівська, біля ТП-1714 м. Кривий Ріг вул. Миколи Світальського, Карнавальна, ТРП-105, вул. Коротченка, 18а, ТРП-105, вул. 02.08.2016 Північний РЕМ, Тернівський район, Коротченка, 18а, ВНС №59, ПР вул. Коротченка, 53а, ВНС №59 АВР, ПР вул. Коротченка, 53а, МАГАЗИН, ПР вул. Коротченка, МАГАЗИН, ПР вул. Коротченка, 18/212, СТОЯНКА, м. Кривий Ріг Саксаганський район, вул. Коротченка, 17, МИЙКА, ПР вул. Коротченка, ПІД’ЇЗД №2, ВУЛ. КОРОТЧЕНКА, 20, ПР вул. Коротченка, 20, ПІД’ЇЗД №1, ВУЛ. КОРОТЧЕНКА, 20, ПР вул. Коротченка, 20, ГАРАЖI, ПР вул. Коротченка, 0 03.08.2016 Північний РЕМ, вул. Володимира Терещенка, ШУЗО-1205, ТР вул. Федоренка, 21, КIОСК, ТР вул. Федоренка, Тернівський район, ПЕРУКАРНЯ ПО ВУЛ. ФЕДОРЕНКА, 5, ТР вул. Федоренка, 5, КАФЕ, ТР вул. Федоренка, ГОТЕЛЬ, м. Кривий Ріг ТР вул. Федоренка, 10а, КIОСК, ТР вул. Федоренка, МАГАЗИН, ТР вул. Федоренка, буд.4/ прим.63, КIОСК, ТР вул. Федоренка, СКЗ ВУЛ.ФЕДОРЕНКА, 22, вул. Федоренка, 22, ЛАРЬОК 15, ТР вул. Федоренка, МАГАЗИН, ТР вул. Федоренка, 4, 64, МАГАЗИН ПРОМ., ТР вул. Федоренка, 1, 4, КIОСК №25, Тернівський район, КІОСК, ТР вул. Федоренка, 2а, ГАРАЖI, ТР вул. Федоренка, 0 вул. Черкасова, Д/С №216, ТР вул. Черкасова, 79, ШУЗО-1213, ТР вул. Черкасова, 18, БУ03.08.2016 Північний РЕМ, Тернівський район, ДІВЛЯ, ТР вул. Черкасова, буд. 15а м. Кривий Ріг вул. Черкасова, ВЗ №79, ТР вул. Черкасова, 20, ШУЗО-1214, ТР вул. Черкасова, 23а, ОФІС03.08.2016 Північний РЕМ, Тернівський район, НЕ ПРИМІЩЕННЯ, ТР вул. Черкасова, буд. 21, МАЙСТЕРНЯ, ТР вул. Черкасова, 28а, МАГАЗИН, ТР вул. Черкасова, 1а, МАГАЗИН НЕПРОД. ТОВАРІВ, ТР вул. Черкасова, 23, прим. м. Кривий Ріг 1, ТЕРНІВСЬКА ФIЛIЯ, ТР вул. Черкасова, 30, КАФЕ, ТР вул. Черкасова, 1а, МАГАЗИН, ТР вул. Черкасова, 51, КIОСК ПО РЕМ. ВЗУТТЯ, вул. Черкасова, 23, ПЕРУКАРНЯ, ТР вул. Черкасова, 22, прим.59 03.08.2016 Північний РЕМ, Д/К 62, ПР мкрн. 5-й Зарічний, 78, ПРИМIЩЕННЯ, ПР мкрн. 5-й Зарічний, 78, КУХНЯ, ПР Покровський район, мкрн. 5-й Зарічний, 78 м. Кривий Ріг вул. Білогорська, БАЗОВА СТАНЦІЯ, ПР вул. Десантна, 1в, СТАНЦІЯ, ПР мкрн. 7-й Зарічний, 03.08.2016 Північний РЕМ, Покровський район, 1, МАЙСТЕРНЯ, ПР вул. Фабриціуса, АЗС №03/014, ПР вул. Десантна, 1а, АВТОКОМПЛЕКС, ПР вул. Десантна, буд. 14, МАЙНОВИЙ КОМПЛЕКС/ВВОД І, ПР вул. Десантна, буд. 1в, м. Кривий Ріг МАЙНОВИЙ КОМПЛЕКС/ВВОД ІІ, ПР вул. Десантна, буд. 1в Північний РЕМ, 04.08.2016 вул. Малиновського, вул. Гастелло, вул. Юрія Смирнова, вул. Матросова, вул. Академіка 05.08.2016 Тернівський район, Павлова, вул. Грядкувата, вул. Матросова, вул. Юрія Смирнова, ШУЗО-1296, ТР вул. Ки08.08.2016 рюхіна, 74, СПОРУДА, ТР вул. Юрія Смирнова, 35, СТАНЦIЯ, ТР вул. Юрія Смирнова, 35а, м. Кривий Ріг СТАНЦIЯ, ТР вул. Юрія Смирнова, 35а, МАГАЗИН, ТР вул. Юрія Смирнова, 35, МАГАЗИН, ТР вул. Юрія Смирнова, 33/1, вул. Юрія Смирнова, 33, СК3, ТР вул. Юрія Смирнова, 33, вул. Юрія Смирнова, 35, ТР вул. Юрія Смирнова, 35 вул. Володимира Терещенка, АПТЕКА, ТР вул. Федоренка, буд.7, прим. 63 04.08.2016 Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг вул. Десантна, ДИСПЕТЧЕРСЬКИЙ ПУНКТ, ПР мкрн. 7-й Зарічний, 1а, СВІТЛОФОР, ПР вул. 04.08.2016 Північний РЕМ, Покровський район, Десантна, МАГАЗИН, ПР вул. Десантна, 6, 40, ПЕРУКАРНЯ, ПР вул. Десантна, 2, 6, ОФІС, ПР вул. Десантна, буд.1/прим.180, ТИМЧАСОВА СПОРУДА (КІОСК), ПР вул. Десантна, біля буд. м. Кривий Ріг 1, КІОСК, ВУЛ. ДЕСАНТНА, 1а, ПР вул. Десантна, 1а мкрн. 7-й Зарічний, вул. Штерівська, БАЗА, ПР вул. Штерівська, ОФIС, ПР вул. Штерівська, 04.08.2016 Північний РЕМ, Покровський район, 33, ЦЕХ ПО ВИРОЩУВАННЮ ГРИБIВ, ПР вул. Штерівська, 42 м. Кривий Ріг МОЛОДIЖНИЙ ЦЕНТР, ПР вул. Ватутіна, 31д 05.08.2016 Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг ХЛIБОЗАВОД, ТР вул. Щепкіна, 1, ВУЛ. ЩЕПКІНА, ХЛІБОЗАВОД №4 СКЗ, ТР вул. Щепкіна 05.08.2016 Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг (Продовження на 6 стор.)


6 Оголошення

www.girnyk.com.ua

«Червоний гірник» №50 (21669)

Вівторок, 19 липня 2016 року

(Продовження. Початок на 3-5 стор.)

Дата виконання робіт 05.08.2016

05.08.2016 05.08.2016

06.08.2016 08.08.2016

08.08.2016 08.08.2016 08.08.2016 08.08.2016

09.08.2016 09.08.2016 09.08.2016 09.08.2016 09.08.2016 10.08.2016 11.08.2016 12.08.2016 09.08.2016 10.08.2016 10.08.2016 10.08.2016

10.08.2016

Назва населеного пункту або району

Назва вулиць та номери будинків

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

ДИСПЕТЧЕРСЬКИЙ ПУНКТ, «44 КВАРТАЛ», вул. Стасова, ФОНТАН, ПАРК ІМ. 50-річчя РАДЯНСЬКОЇ УКРАЇНИ, парк ім. 50-річчя Радянської України, ТЗК, ТР вул. Мусоргського, ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМ. Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, ЖР вул. Ватутіна, 33, БУДІВЛЯ, ПР вул. Ватутіна, буд. 31в, АТРАКЦІОН, парк ім. 50-річчя Радянської України, зі сторони вул. Мусоргського, МАГАЗИН, ВУЛ. МУСОРГСЬКОГО, 2в, ПР вул. Мусоргського, 2в вул. Армавірська, вул. Сергія Калантая, КЛУБ, ПР вул. Армавірська, 24, ЦЕРКВА, ПР вул. П’ятихатська, 31, БАЗОВА СТАНЦIЯ, ПР вул. Армавірська, 24, ГОСП. БЛОК, ПР вул. Армавірська, 18а вул. Десантна, ТРП-30, ПР вул. Десантна, 12а, ТРП-30, ПР вул. Десантна, 12а, ВНС №25, ПР вул. Десантна, 13, ВНС №25, ПР вул. Десантна, 13, Д/К №232, ПР вул. Десантна, 14, Д/К №232, ПР вул. Десантна, 14, ШУЗО-1680, ПР вул. Десантна, 13, АПТЕКА, ПР вул. Десантна, 13, 40, МАГАЗИН №42, ПР вул. Десантна, 8, МАГАЗИН №42, ПР вул. Десантна, 8, МАЙСТЕРНЯ, ПР вул. Десантна, 8, 201, МАГАЗИН, ВУЛ. ДЕСАНТНА, 8/200, ПР вул. Десантна, 8, МАГАЗИН, ПР вул. Десантна, 8, МАЙСТЕРНЯ, ПР вул. Десантна, 13, 39, ЦЕХ ПОЛУФАБР., ВУЛ. ДЕСАНТНА, 8/202, ПР вул. Десантна, буд. 8, прим. 202, МАГАЗИН, ПР вул. Десантна, 8а, 200, АПТЕКА, ПР вул. Десантна, 13а, ГОСП. ПРИМІЩЕННЯ, ВУЛ. ДЕСАНТНА, 8, ПР вул. Десантна, буд. 8, ПРИМІЩЕННЯ ТВБВ №10003/0354, ПР вул. Десантна, 8, МАГАЗИН, ВУЛ. ДЕСАНТНА, 8-б, ПР вул. Десантна, 8-б вул. Ленська, вул. Верстовського, вул. Канарська, вул. Концертна, вул. Кренкеля, вул. Палехська, вул. Степова, вул. Якутская, вул. Мировича, МАГАЗИН, ТР вул. Мировича, 1-б, ПРИМIЩЕННЯ, ТР вул. Тимірязєва, ХРАМ, ТР вул. Концертна, 87 вул. Мусоргського, ГОСП. БЛОК, ЖР вул. Армавірська, 18а, ТОРГОВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС, ЖР вул. Щепкіна, ТОРГОВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС, ЖР вул. Щепкіна, 1с, КІОСК, ЖР вул. Щепкіна, 1, КІОСК, ТР вул. Щепкіна, 1, МАГАЗИН «ЛІК», ТР вул. Мусоргського, буд. 7, прим. 14, ЦЕХ, ЖР вул. Мусоргського, 9а, ПУНКТ ПРИЙОМУ ЛІЧИЛЬНИКІВ, ТР вул. Мусоргського, 13, БIБЛIОТЕКА, ТР вул. Мусоргського, 13, ГАРАЖ, ВУЛ. МУСОРГСЬКОГО, 15а, ЖР вул. Мусоргського, 15а, КIОСК, ЖР вул. Щепкіна, 1, КІОСК, ТР вул. Щепкіна, 1, МАГАЗИН, ЖР вул. Щепкіна, 1, МАГАЗИН, ЖР вул. Мусоргського, 9, КАФЕ, ЖР вул. Мусоргського, буд. 13, прим. 3, МАГАЗИН, ЖР вул. Мусоргського, 13, ВІДДІЛЕННЯ БАНКУ, ЖР вул. Мусоргського, буд.7/ прим.15, КIОСК, Жовтневий район, ПАВIЛЬЙОН, ЖР вул. Щепкіна, 1, ТОРГОВИЙ ПАВІЛЬЙОН, ЖР вул. Щепкіна, 1, ШАШЛИЧНА, ЖР вул. Щепкіна, 1, КIОСК, ЖР вул. Щепкіна, ГОТЕЛЬ, ЖР вул. Щепкіна, 1, РИНОК, ЖР вул. Щепкіна, 1, РИНОК, ЖР вул. Щепкіна, 1, КIОСК, ТР вул. Щепкіна, 1, СТАНЦIЯ, ТР вул. Щепкіна, 1, СКЛАДСЬКЕ ПРИМIЩЕННЯ, ЖР вул. Щепкіна, МАГАЗИН, ТР вул. Мусоргського, 7, ПЕРУКАРНЯ, ЖР вул. Мусоргського, 13, КIОСК, ЖР вул. Щепкіна, 1, МАЙСТЕРНЯ, ТР вул. Мусоргського, 13, КIОСК, ТР вул. Щепкіна, ОФIС, ЖР вул. Мусоргського, 9, 94, КIОСК, ТР вул. Щепкіна, 1, ПУНКТ ПРИЙМАННЯ ВТОРСИРОВИНИ, ТР вул. Мусоргського, 13, КІОСК, ЖР вул. Щепкіна, буд. 1, ОФIС, ЖР вул. Мусоргського, 13, МАГАЗИН, ЖР вул. Мусоргського, 9, 89-93, КIОСК, ТР вул. Щепкіна, 1, КIОСК, ЖР вул. Щепкіна, 1, МАГАЗИН, ТР вул. Мусоргського, 13, 4, ОФIС, ЖР вул. Мусоргського, 11, ОРГАНIЗАЦIЯ, ЖР вул. Мусоргського, 13, ТОРГОВЕЛЬНИЙ КІОСК, ТР вул. Щепкіна, 1, ПОЛІГРАФІЧНИЙ ЦЕНТР, ЖР вул. Мусоргського, 13, МАЙСТЕРНЯ, ТР вул. Мусоргського, 13, ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ СТОЛУ ЗАМОВЛЕНЬ, ЖР вул. Мусоргського, 13, КІОСК, ТР вул. Щепкіна, 1, ТОРГ. ПАВІЛЬЙОН, ЖР вул. Щепкіна, 1, КАФЕ, ЖР вул. Мусоргського, буд. 7, прим. 40, ГУРТОЖИТОК, ЖР вул. Мусоргського, 13, ГУРТОЖИТОК, ЖР вул. Мусоргського, 11 вул. Сергія Калантая, ЦЕХ, ТР вул. П’ятихатська, 38л, ЦЕНТР, ЖР вул. Армавірська, 28

Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

вул. Армавірська, СШ №46, ЖР вул. П’ятихатська, 13, СШ №111, ЖР вул. Армавірська, 12, ШУЗО-268, ТР вул. П’ятихатська вул. Армавірська, ТРП-33, вул. Армавірська, 4а, МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Армавірська, 6а, ШУЗО-269, вул. Армавірська, 46, МАГАЗИН, ЖР вул. Армавірська, 2, 4, КАТОДНА СТАНЦІЯ №2, ЖР вул. Електрозаводська, 33 вул. Соколовська, ПАВІЛЬЙОН, ЖР вул. Десантна, буд. 8х, ДЕСАНТНА, вул. Десантна, ТРП29, ЖР вул. Панкєєва, 9а, ТРП-29, ЖР вул. Панкєєва, 9а, КАФЕ-БАР, ЖР мкрн. 4-й Зарічний, ПЕРУКАРНЯ, ЖР вул. Панкєєва, 7а, прим. 12, РИНОК, ЖР вул. Десантна, 7а, МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Панкєєва, 7а, ПАВIЛЬЙОН, ЖР вул. Десантна, 8а, КIОСК, ЖР вул. Десантна, ОФIС, ЖР вул. Панкєєва, буд.7, прим.1, МАГАЗИН, ЖР вул. Панкєєва, 7а, МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Панкєєва, 7а, 6, ГРОМАДСЬКА ВБИРАЛЬНЯ ТА МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Панкєєва, 7а прим. 5, ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ, ЖР вул. Панкєєва, 7а, прим.9 вул. Должанського, вул. Люберецька, вул. Ползунова, вул. Богданівська, вул. Якуба Коласа, вул. Кастуся Калиновського, вул. Сиваський спуск, вул. Глазунова, ШУЗО-766, ТР вул. Глазунова, 118 вул. Арістотеля, вул. Глазунова, вул. Должанського, вул. Ползунова, вул. Богданівська, вул. Аліма Солониченка, вул. Люберецька, ШУЗО-767, ТР вул. Глазунова, 50 вул. 40-річчя Перемоги, вул. Полєнова, вул. Річкова, вул. Ровенська, пров. Віконний, Звичайний, Олексія Солом’яного, ШУЗО-768, ТР вул. Річкова, 9, МАГАЗИН «ВЕСЕЛКА», ТР вул. Червонопрапорна, 5а, МАГАЗИН, ТР вул. Червонопрапорна, 3, СТАНЦІЯ, вул. Червонопрапорна, 5 вул. Олександрівська, СКЗ, ВУЛ. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА, 42, ЖР вул. Олександрівська, 42 вул. Івана Сірка, вул. Байрачна, вул. Богдана Хмельницького, вул. Магеллана, вул. Матросова, вул. Паланкова, вул. Шишкіна, вул. Луцька, вул. Байрачна, вул. Короленка, вул. Григорія Косинки, вул. Луцька, ПРИМІЩЕННЯ ТЯГОВОЇ ПІДСТАНЦІЇ ТП-1284, ТР вул. Олександра Матросова, СВІТЛОФОР, ТР вул. Івана Сірка, ШУЗО-1284, ТР вул. Луцька, 17, АЗС №20, ТР вул. Арсентьєва, 1а, АРСЕНТЬЄВА, 3, СКЗ, м. Кривий Ріг, СКЗ, ВУЛ. МАРІЇ УЛЬЯНОВОЇ, 17, ТР вул. Марії Ульянової, 17 РИНОК, ЖР мкрн. 5-й Зарічний, 61а, ТОРГОВЕЛЬНИЙ КІОСК, мкрн. 5-й Зарічний, біля б.39 вул. Станіслава Конткевича, ТРП-111, ТР вул. Ухтомського, 29а, ШКОЛА, ТР вул. Ухтомського, 29а, МАГАЗИН, ТР вул. Ухтомського, буд. 5а, прим. 1, IГРОВИЙ ЗАЛ, ТР вул. Ухтомського, 5а, ПРИМIЩЕННЯ, ТР вул. Ухтомського, 5а ШКОЛА №48, ТР вул. Смірнова, 28 вул. Черкасова, П-107, ТР вул. Черкасова, 28а, ШУЗО-1216, ТР вул. Черкасова, 11, МАЙСТЕРНЯ, ТР вул. Черкасова, 11, ПРИМIЩЕННЯ, ТР вул. Черкасова, 12, МАГАЗИН, ТР вул. Черкасова, 11, МАГАЗИН, ТР вул. Черкасова, буд. 12, прим. 1, ПЕРУКАРНЯ, ТР вул. Черкасова, 12, СКЛАД, ТР вул. Черкасова, 28а, МАГАЗИН «ЛІРА», ТР вул. Черкасова, буд. 12, прим. 3, КОНДИТЕРСЬКИЙ ЦЕХ, ТР вул. Черкасова, буд. 11, прим. 69, МАГАЗИН ВУЛ. ЧЕРКАСОВА, 12/2, ТР вул. Черкасова, 12/2 вул. Володимира Терещенка, МАГАЗИН НЕПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРIВ, ТР вул. Федоренка, 1а, 3, КІОСК, ТР вул. Федоренка, ВЗ №83, ТР вул. Федоренка, 1а, ТРП-108, ТР вул. Федоренка, 15а, ШУЗО-1240, ТР вул. Федоренка, 1, МАГАЗИН, ТР вул. Федоренка, 3, 63, МАГАЗИН ТА КОМП’ЮТЕРНИЙ КЛУБ, ТР вул. Федоренка, 1а, ПЕРУКАРНЯ, ТР вул. Федоренка, 1а, КIОСК, ТР вул. Федоренка, МАГАЗИН №162, ТР вул. Федоренка, 1ж, МАГАЗИН №162, ТР вул. Федоренка, 1ж, КIОСК «ЕКСПРЕС», ТР вул. Федоренка, 1а, БАЗОВА СТАНЦIЯ, ТР вул. Федоренка, 1а, КIОСК, ТР вул. Федоренка, 37, МАЙСТЕРНЯ, ТР вул. Федоренка, 15, ФОТОГРАФIЯ, ТР вул. Федоренка, 1, 63, 64, БУДИНОК ТОРГІВЛІ, ТР вул. Федоренка, 5а, БУДИНОК ТОРГІВЛІ, ТР вул. Федоренка, 5а, ВIДДIЛЕННЯ, ТР вул. Федоренка, 5а, МАГАЗИН, ТР вул. Федоренка, буд. 1, прим. 1, ПЕРУКАРНЯ, ТР вул. Федоренка, 5а, ХЛIБ. КIОСК, ТР вул. Федоренка, МАГАЗИН, ТР вул. Федоренка, 1а, МАГАЗИН, ТР вул. Федоренка, 5а, ЦЕНТР, ТР вул. Федоренка, 5а/19, 20, АТЕЛЬЄ, ТР вул. Федоренка, 5а, пр. 1, КIОСК, ТР вул. Федоренка, МАГАЗИН, ТР вул. Федоренка, 1л, КIОСК, ТР вул. Федоренка, 1, ПЕРУКАРНЯ, ТР вул. Федоренка, 1а, КIОСК, ТР вул. Федоренка, КIОСК, ТР вул. Федоренка, 1, КІОСК З ПРОДАЖУ ТЮТЮНОВИХ ВИРОБІВ, ТР вул. Федоренка, 2а, КIОСК, ТР вул. Федоренка, ПАВIЛЬЙОН, ТР вул. Федоренка, НЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩЕННЯ, ТР вул. Федоренка, 2, прим. 1, 2, МАЙСТЕРНЯ, ТР вул. Федоренка, 1а, СТАНЦIЯ, ТР вул. Федоренка, 1а, СТАНЦIЯ, ТР вул. Федоренка, 1а, КIОСК, ТР вул. Федоренка, 2а, КIОСК, ТР вул. Федоренка, КIОСК, ТР вул. Федоренка, НЕЖИТЛОВІ БУДІВЛІ РИНКУ, ТР вул. Федоренка, буд. 2а, ТОРГОВЕЛЬНИЙ КІОСК, ТР вул. Федоренка, 2а, БАЗОВА СТАНЦIЯ, ТР вул. Федоренка, 1а, СКЛАД, ТР вул. Федоренка, 19а/ пр. 1, КIОСК, ТР вул. Федоренка, СТОМАТОЛОГІЧНИЙ КАБIНЕТ, ТР вул. Федоренка, 1, 21, ТОРГОВЕЛЬНО-ЗУПИНОЧНИЙ КОМПЛЕКС, ТР вул. Федоренка, зупинка громадського транспорту «Готель «Ювілейний», МАГАЗИН, ТР вул. Федоренка, буд. 3, прим. 1, СКЛАД, ТР вул. Федоренка, 1а, КIОСК, ТР вул. Федоренка, КАФЕ «КАЛЕВ», ТР вул. Федоренка, 1, 17, ПРИМІЩЕННЯ, ТР вул. Федоренка, буд. 5а/прим. 4, МАГАЗИН, ТР вул. Федоренка, 3, 64, КАФЕ, ТР вул. Федоренка, 1а, КIОСК, ТР вул. Федоренка (Ринок «Сніжинка»), ТР вул. Федоренка, КIОСК №68, ТР вул. Федоренка, ТОРГОВЕЛЬНИЙ КIОСК, Р вул. Федоренка, КIОСК №65, ТР вул. Федоренка, ринок «Сніжинка», кіоск №65, КIОСК, ТР вул. Федоренка, КIОСК, Тернівський район, ПРИМІЩЕННЯ, ТР вул. Федоренка, буд. 5а, блок Б/прим. 22, ТОРГОВИЙ КIОСК, ТР вул. Федоренка, 2а, МАГАЗИН, вул. Федоренка, 2, 64, КIОСК, ТР вул. Федоренка, МАГАЗИН, ТР вул. Федоренка, 19а, КІОСК, ТР вул. Федоренка, ПАВІЛЬЙОН, ТР вул. Федоренка, 2, КІОСК, Тернівський район, ГОТЕЛЬ «ЮВІЛЕЙНИЙ», ТР вул. Федоренка, 1а, ТР вул. Федоренка, 1а, ТОРГОВЕЛЬНИЙ КІОСК, ТР вул. Федоренка, ТОРГОВИЙ КІОСК №40, ТР вул. Федоренка, 1а (територія ринку «Сніжинка»), ТОРГОВЕЛЬНИЙ КІОСК, ТР вул. Федоренка, 25/20, МАГАЗИН, ВУЛ. ФЕДОРЕНКА, 1/2, ТР вул. Федоренка, 1, прим. 2, ТОРГОВЕЛЬНИЙ КІОСК, ТР вул. Федоренка, ПЕРУКАРНЯ, ТР вул. Федоренка, 5а, блок Б, НЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩЕННЯ, ТР вул. Федоренка, буд. 5а/прим. 13, ОФІС, ТР вул. Федоренка, 5а, прим. 5, ПРИМІЩЕННЯ ТВБВ №10003/0350, ТР вул. Федоренка, 5а

Дата виконання робіт 10.08.2016

Назва населеного пункту або району

Назва вулиць та номери будинків

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

КІОСК, ТР вул. Федоренка, 2а, ТОРГОВЕЛЬНИЙ КІОСК, вул. Федоренка, 2а, ринок «Сніжинка», НЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩЕННЯ, вул. Федоренка, 5а, 17, МАГАЗИН ПРОД. ТА НЕПРОД. ТОВАРІВ, ТР вул. Федоренка, буд. 1у, ВУЛ. ФЕДОРЕНКА, 1х, ТР вул. Федоренка, буд. 1х, ТОРГОВЕЛЬНИЙ КІОСК №16, РИНОК «СНІЖИНКА», ТР вул. Федоренка, буд. 2а, кіоск №16, ТОРГОВИЙ КІОСК №6, ТР вул. Федоренка, буд. 2а (ринок «Сніжинка»), кіоск №6, РЕСТОРАН, ТР вул. Федоренка, буд. 5а/прим. 10, КІОСК, ТР вул. Федоренка, 2а мкрн. 5-й Зарічний, 006А АТС-95 ВМ-2, ЖР мкрн. 5-й Зарічний, 66, ШУЗО-1706, ЖР мкрн. 5-й Зарічний, 72, КIОСК, ЖР мкрн. 5-й Зарічний, 66а, КВАРТИРА, ЖР мкрн. 5-й Зарічний, 66, 127, КФБМ, ЖР мкрн. 5-й Зарічний, 69а, ОФIС, ЖР мкрн. 5-й Зарічний, 66а, АПТЕКА, ЖР мкрн. 5-й Зарічний, 68/2, ПЕРУКАРНЯ, ЖР мкрн. 5-й Зарічний, 68/3, ПРИМІЩЕННЯ, ЖР мкрн. 5-й Зарічний, буд. 66а/ прим. 1, КІОСК, ЖР мкрн. 5-й Зарічний, буд. 66-б, МАГАЗИН, ЖР мкрн. 5-й Зарічний, буд. 72, прим. 2 Український науково-дослiдний iнститут промислової медицини

10.08.2016

Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг

11.08.2016

Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг

11.08.2016 11.08.2016 11.08.2016 11.08.2016

11.08.2016

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

12.08.2016

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

12.08.2016

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

12.08.2016

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

15.08.2016 15.08.2016

15.08.2016 15.08.2016 15.08.2016 15.08.2016

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг

15.08.2016

Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг

15.08.2016

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг

15.08.2016

16.08.2016 16.08.2016

Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг

16.08.2016

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

16.08.2016

Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

17.08.2016

17.08.2016 17.08.2016 17.08.2016 18.08.2016

Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК, ЖР вул. Азізбекова, 1 СТАЦIОНАР, ТР вул. 23 Лютого, 55, ГАРАЖ, ВУЛ. 23 ЛЮТОГО, 55, ТР вул. 23 Лютого, 55 вул. Панаса Феденка, БУДІВЛЯ ПОЛІКЛІНІКИ, ЖР вул. Азізбекова, 1, ГІНЕКОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ, ЖР вул. Азізбекова, 1а, ХАРЧОБЛОК, ЖР вул. Азізбекова, 1а вул. Сержанта Рзянкіна, вул. Соколина, вул. Батумська, вул. Зимовського, вул. Толбухіна, вул. Шурупова, ШУЗО-655, ЖР вул. Толбухіна, 15, АГП, ЖР вул. Толбухіна, буд. 18а/ п.Е, АПТЕКА, ЖР вул. Сержанта Рзянкіна, 3, МЕТАЛОБАЗА, вул. Сержанта Рзянкіна, 8, МАГАЗИН, ЖР вул. Сержанта Рзянкіна, 3, МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Толбухіна, 18а/п.К, СКЛАДИ, СТОЯНКА АВТОМОБІЛІВ, ШИНОМОНТАЖ, ЖР вул. Толбухіна, 39, АВТОГАРАЖНИЙ КОМПЛЕКС, ЖР вул. Толбухіна, 18а, АВТОМИЙКА, ЖР вул. Толбухіна, 18-б вул. Закарпатська, вул. Горобинова, вул. Енергетиків, вул. Рибалок, вул. Руданського, вул. 23 Лютого, 133, ЛIЦЕЙ МАЙСТЕРНЯ, ТР вул. 23 Лютого, 133, УЧБОВИЙ КОРПУС, 3, ТР вул. 23 Лютого, 133, ГАРАЖI, ТР вул. 23 Лютого, 135, ХАРЧОБЛОК, ТР вул. 23 Лютого, 55, АМБУЛАТОРІЯ, ВУЛ. 23 ЛЮТОГО, 55, ШУЗО-773, ТР вул. Закарпатська, 13 вул. Самотічна, вул. Каштанова, вул. Сергія Колачевського, КРАМНИЦЯ №6, ТР вул. 23 Лютого, 32, ПРИМІЩЕННЯ, ВУЛ. 23 ЛЮТОГО, 107, ТР вул. 23 Лютого, 107, КОМП’ЮТЕРНИЙ КЛУБ, ТР вул. Самотічна, буд. 13, прим. 31, ОФIС, ТР вул. Щорса, 34, 11, МАГАЗИН, ТР вул. Самотічна, 13, 24, МАГАЗИН, ТР вул. 23 Лютого, 103, ТОРГОВИЙ ЦЕНТР, ТР вул. Щорса, 32, МАГАЗИН, ТР вул. 23 Лютого, 107, МАГАЗИН, ТР вул. 23 Лютого, 99, СТОМАТ. КАБIНЕТ, ТР вул. 23 Лютого, 103, МАГАЗИН, ТР вул. 23 Лютого, буд. 107/прим. 78, вул. ЩОРСА, 28, СКЗ, ТР вул. Щорса, 28, МАГАЗИН, ТР вул. 23 Лютого, 103, 20, МАГАЗИН, ТР вул. 23 Лютого, буд. 103, прим. 36, ПРИМІЩЕННЯ, ТР вул. Самотічна, буд. 13/прим. 31, СТОМАТОЛОГІЧНИЙ КАБІНЕТ, ТР вул. 23 Лютого, 103, 28, АПТЕЧНИЙ КІОСК, ТР вул. 23 Лютого, буд. 107/прим. 54, ОФІС, ТР вул. Самотічна, 13, 32, МАГАЗИН, ВУЛ. 23 ЛЮТОГО, 107/98, ТР вул. 23 Лютого, 107/98, ПЕРУКАРНЯ, ТР вул. 23 Лютого, буд. 99/прим. 23, ОФІС, ТР вул. Щорса, 34, прим. 60, ЦЕРКВА, ЖР вул. Карнавальна, 90 ПРОФIЛАКТОРIЙ, ТР вул. 23 Лютого, ШКОЛА №55, ТР вул. 23 Лютого, 108а, ШКОЛА №55, ТР вул. 23 Лютого, 108а, ШКОЛА, ТР вул. 23 Лютого, 86а, ШКОЛА, ТР вул. 23 Лютого, 86а, АПТЕКА, ТР вул. 23 Лютого, 142а, 2, БАНК, ТР вул. 23 Лютого, 56, СТАНЦIЯ, ТР вул. 23 Лютого, 142а, СТАНЦIЯ, ТР вул. 23 Лютого, 142а, КОМП’ЮТЕРНИЙ ЗАЛ ТА ЗАКУСОЧНА, ТР вул. 23 Лютого, 142а, 2, ПРИМІЩЕННЯ, ТР вул. 23 Лютого, 142а ПРОФIЛАКТОРIЙ, ТР вул. 23 Лютого вул. Армавірська, вул. Лисяка, вул. Рекордна, Д/К №184, ЖР вул. Армавірська, 3, Д/К №184, ЖР вул. Армавірська, 3, ШУЗО-293, ЖР вул. Лисяка, 12, МАГАЗИН, ЖР вул. Вознесенського, 11, 2, ПЕРУКАРНЯ, ЖР вул. Армавірська, 3 вул. Рекордна, МАГАЗИН НЕПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ, ТР вул. Мусоргського, 28, 3, ПАВІЛЬЙОН, ЖР вул. Мусоргського, буд.26-б, НЕЖИЛЕ ПРИМІЩЕННЯ, ТР вул. Мусоргського, 28, прим. 2, МАГАЗИН ОДЯГУ, ТР вул. Мусоргського, буд. 26/прим. 65а, КС-58, ТР вул. Мусоргського, ЛIКАРНЯ №16, ТР вул. Мусоргського, 32а, ЛIКАРНЯ №16, ТР вул. Мусоргського, 32а, МАГАЗИН, ЖР вул. Мусоргського, 26, КIОСК 25, ЖР вул. Мусоргського, 26, МАГАЗИН, ЖР вул. Мусоргського, 28, 2, МАГАЗИН, ЖР вул. Мусоргського, 26, МАГАЗИН, ЖР вул. Мусоргського, 30, 43, МАГАЗИН, ВУЛ. МУСОРГСЬКОГО, 26/65, ТР вул. Мусоргського, 26/65, ГАРАЖ, ВУЛ. МУСОРГСЬКОГО, 32а, вул. Мусоргського, 32а ТП-295, ЖР вул. Мусоргського, 19в, БАНК, ЖР вул. Мусоргського, 19в, КАФЕ, ТР вул. Мусоргського, 19-б, КЛУБ «ОЛІМП», ЖР вул. Мусоргського, 19в ШУЗО-1290, ТР вул. Малиновського, 11, НЕЖИЛЕ ПРИМІЩЕННЯ, ТР вул. Юрія Смирнова, 26, прим. 3, МАГАЗИН, ТР вул. Юрія Смирнова, 26, 2, МАГАЗИН, ТР вул. Малиновського, 13, 2 КОМБIНАТ, ЖР вул. Мусоргського, 15, ЦЕХ, ЖР вул. Мусоргського, 15-б, СУПЕРМАРКЕТ, ЖР вул. Мусоргського, 17 вул. Дишинського, вул. Сєченова, КНС №80, ЖР вул. Дишинського, ШУЗО-564, ЖР вул. Дишинського, ХРАМ, ЖР вул. Дишинського, 11, ГАРАЖ, ЖР вул. Дишинського, 11, ГОТЕЛЬ, ЖР вул. Дишинського, 11, ВИСТАВКОВИЙ ЗАЛ 3, ЖР вул. Дишинського, 11а, ВИСТАВКОВИЙ ЗАЛ 2, ЖР вул. Дишинського, 11а, ВИСТАВКОВИЙ ЗАЛ 1, ЖР вул. Дишинського, 11а, СПОРУДИ, ЖР вул. Дишинського, 5 вул. Більшовицька, вул. Дишинського, вул. Руставелі, БУДИНОК, ЖР вул. Дишинського, 48, МАГАЗИН АВТОЗАПЧАСТИН, ЖР вул. Дишинського, 50, 1а, вул. БІЛЬШОВИЦЬКА, СКЗ, ЖР вул. Більшовицька, 1, ГАРАЖI, ЖР вул. Більшовицька, 0, ГАРАЖНI БОКСИ, ЖР вул. Більшовицька, 1, 4, МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Більшовицька, 1, 3, ГАРАЖНІ БОКСИ, ЖР вул. Більшовицька, буд. 1і, МАЙСТЕРНЯ, ВУЛ. ДИШИНСЬКОГО, 48, ПРИМ. 1, ЖР вул. Дишинського, 48, 1 ВПУ-33, ЖР вул. Електрична, 2, СШ №49, ЖР вул. Шурупова, 3 вул. Руденка, вул. Юних моряків, вул. Булди, ФІРМА (РЕЗЕРВ), ЖР вул. Нарвська, 11а, КЮМ, ЖР вул. Нарвська, 21, вул. Шурупова, 7, ПРИМІЩЕННЯ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ, ЖР вул. Булди, 3, БУДІВЛЯ, ЖР вул. Булди, 4а, ЖОВТНЕВЕ БО, ЖР вул. Нарвська, 12а, ОФІС, ЖР вул. Серго, буд. 8/прим. 4, ПРИМIЩЕННЯ, ЖР вул. Нарвська, 21, ОФІС, ЖР вул. Серго, 8, ПРИМІЩЕННЯ, ЖР вул. Серго, буд. 8, МАЙСТЕРНЯ, ВУЛ. СЕРГО, 8, ЖР вул. Кремлівська, буд. 4а ДЕЗIНФЕКЦIЙНА, ЖР вул. Більшовицька, ПРОДОВОЛЬЧИЙ СКЛАД, ЖР вул. Більшовицька, 1д, ПРИМIЩЕННЯ, ЖР вул. Більшовицька, 36в, КОМПЛЕКС НЕЖИТЛОВИХ БУДІВЕЛЬ, ЖР вул. Дишинського, буд. 34 вул. Сєченова, вул. Дишинського, вул. Казахська, КОТЕЛЬНЯ «БIЛЬШОВИК», ЖР вул. Сєченова, СШ №54, ЖР вул. Казахська, 1, СШ №54, ЖР вул. Казахська, 1, ШУЗО-568, вул. Сєченова, 30, АДМIНБУДIВЛЯ, ЖР вул. Дишинського, 13, БУДОВА, ЖР вул. Сєченова, 26, МАГАЗИН АВТОЗАПЧАСТИН, ЖР вул. Сєченова, 30, 35, МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Казахська, 1а, МАГАЗИН ПРОДТОВАРІВ, ЖР вул. Дишинського, 19/36, ОФІСНЕ ПРИМІЩЕННЯ, ЖР вул. Дишинського, 21, 17, ОФІС, ЖР вул. Дишинського, буд. 21, прим. 16 вул. Руденка, вул. Нарвська, вул. Юних моряків, АЗС №1, ЖР вул. Електрична, 10/1, МАГАЗИН, ЖР вул. Нарвська, 6а, Д/К №60, ЖР вул. Руденка, 3, СШ №49, ЖР вул. Шурупова, 3, Д/К 60, ЖР вул. Руденка, 3, ШУЗО-658, ЖР вул. Руденка, 7, ТЕАТР, ЖР вул. Шурупова, 3, КIОСК, ЖР вул. Нарвська, 4, ВУЛ. НАРВСЬКА, 12, СКЗ, ЖР вул. Нарвська, 12, МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Руденка, 2, БУДІВЛЯ, ЖР вул. Електрична, буд. 2а вул. Лавочкіна, вул. Хорозька, вул. Планетарна, вул. Рафаеля, вул. Щаслива, вул. Гюго, ШУЗО-659, ЖР вул. Планетарна, 102 вул. Дишинського, вул. Казахська, вул. Сєченова, вул. Митрофанова, вул. Федорова, КОТЕЛЬНЯ «БIЛЬШОВИК», ЖР вул. Сєченова, Д/К №29, ЖР вул. Сєченова, 47, ШУЗО-569, ЖР вул. Сєченова, 48, ПРОМИСЛОВИЙ ХОЛОДИЛЬНИК, ЖР вул. Федорова, 1, вул. СЄЧЕНОВА, 76, СКЗ, ЖР вул. Сєченова, 76, СЄЧЕНОВА,79, КС, ЖР вул. Сєченова, 79, вул. Дишинського, 27 вул. Нарвська, вул. Вологодська, вул. Писемського, Д/К №60, ЖР вул. Руденка, 3, СШ №49, ЖР вул. Шурупова, 3, Д/К 60, ЖР вул. Руденка, 3, вул. Тухачевського, 34, ВУЛ. ВОЛОГОДСЬКА, 24, СКЗ, ЖР вул. Вологодська, 24 II, III, IV ВIДДIЛЕННЯ, ЖР вул. Дишинського, 27, ПОЛIКЛIНIКА №2, ЖР вул. Дишинського, 27, ХАРЧОБЛОК, ЖР вул. Дишинського, 27, МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Казахська, 6 вул. Ялтинська вул. Січеславська, вул. Холодноярська, вул. Паризька, вул. Василя Скрипки, вул. Трактористів, вул. Ярошенка, вул. Варлена, вул. Ударна, КС-43, ЖР вул. Ласточкіна, ШУЗО-572, ЖР вул. Паризької Комуни, 48, ЦЕРКВА, ЖР вул. Паризької Комуни, 76, вул. Ярошенка, 104, СКЗ, ЖР вул. Ярошенка, 104, ЖР вул. Паризької Комуни, буд. 39а

(Продовження на 7 стор.)


«Червоний гірник» №50 (21669) Вівторок, 19 липня 2016 року

Оголошення 7

www.girnyk.com.ua

(Продовження. Початок на 3-6 стор.)

Дата виконання робіт 16.08.2016

17.08.2016

18.08.2016 02.08.2016 03.08.2016 18.08.2016

18.08.2016 18.08.2016 18.08.2016

18.08.2016 18.08.2016 19.08.2016

19.08.2016

19.08.2016

19.08.2016

19.08.2016

19.08.2016

19.08.2016 19.08.2016 22.08.2016

Назва населеного пункту або району

Назва вулиць та номери будинків

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

вул. Сергія Колачевського, ПСК-512, ТР вул. 23 Лютого, 28, ВЗ №37, ТР вул. 23 Лютого, 28, ШУЗО-22, ТР вул. 23 Лютого, 26, МАЙСТЕРНЯ, ТР вул. 23 Лютого, 28, прим. 67, МАГАЗИН, ТР вул. 23 Лютого, 24, 59, ПРИМIЩЕННЯ, ТР вул. 23 Лютого, 24, МАГАЗИН, ТР вул. 23 Лютого, 24, МАЙСТЕРНЯ, ТР вул. 23 Лютого, буд. 28, прим. 66, ПЕРУКАРНЯ, ТР вул. 23 Лютого, 28, 9, МАГАЗИН, ТР вул. 23 Лютого, 24, ПУНКТ ДООЧИЩЕННЯ ТА РОЗЛИВУ ПИТНОЇ ВОДИ, ТР вул. 23 Лютого, 28, 67, ПРИМІЩЕННЯ ТВБВ №10003/0346, ТР вул. 23 Лютого, 26 ШУЗО-246, вул. Верещагіна, 1, ШУЗО-247, ЖР вул. Білостоцького, 2, вул. ВОЙКОВА, 56, СКЗ, ЖР вул. Войкова, 56, вул. СИБІРСЬКА, 16, СКЗ, ЖР вул. Сибірська, 16, КЗ СТОМАТ. ПОЛIКЛ. №6, ТР вул. Щорса, 30, ШКОЛА №42, ТР вул. Щорса, 38, ДТУ ЗАТ «УМС», ТР вул. 23 Лютого, 109, КАФЕТЕРIЙ, ТР вул. 23 Лютого, 109, БАЗОВА СТАНЦІЯ, ВУЛ. 23 ЛЮТОГО, 109, ТР вул. 23 Лютого, 109, ТОРГ. КІОСК (БІЛЯ ЗК К-Р ІМ. ШЕВЧЕНКА), ТР вул. 23 Лютого, МАЙСТЕРНЯ, ТР вул. Щорса, 40а вул. Аптечна, вул. Планетарна, вул. Кропивницького, вул. Тунгуська, вул. Віри Панової, вул. Ділова, вул. Каменська, вул. Кримська, вул. Суздальська, вул. Фігнер, ШУЗО-664, ЖР вул. Ділова, 4 вул. Ватутіна, вул. Кропивницького, ШУЗО-658, ЖР вул. Руденка, 7, ТЕАТР, ЖР вул. Шурупова, 3, КIОСК, ЖР вул. Нарвська, 4, ВУЛ. НАРВСЬКА, 12 СКЗ, ЖР вул. Нарвська, 12, МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Руденка, 2, БУДІВЛЯ, ЖР вул. Електрична, буд. 2а, БАР, ТР вул. Ватутіна, 50, МАГАЗИН, ЖР вул. Ватутіна, 52, СТАНЦІЯ, ЖР вул. Ватутіна, 50, ПУНКТ ПРИЙМАННЯ ВТОРСИРОВИНИ, ТР вул. Ватутіна, 48, КIОСК, ЖР вул. Ватутіна, 52, КАФЕ, ЖР вул. Ватутіна, 50, 3, МАГАЗИН, ЖР вул. Кропивницького, 49а вул. Треньова КНС №55, Тернівський район, БУДИНОК-IНТЕРНАТ, ТР вул. Треньова, 15

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг

Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг

Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг

22.08.2016 25.08.2016 26.08.2016 29.08.2016

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

22.08.2016

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

22.08.2016 22.08.2016

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг

22.08.2016 22.08.2016

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

22.08.2016

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

вул. Центральна, пров. Центральний, вул. Обсерваторна, вул. Сєдова, ШУЗО-1260, ТР вул. Центральна, МАГАЗИН, ТР вул. Центральна, 2, ОХОРОНА, ТР вул. Центральна, МАЙСТЕРНЯ, ТР вул. Центральна, 43а, СТОРОЖКА, ТР вул. Центральна, 27 вул. Центральна, ШУЗО-1261, ТР вул. Центральна, СТ «ВЕСЕЛI ТЕРНИ», ТР вул. Центральна, 27а, КОМПЛЕКС, ТР пров. Центральний, 27з, МАЙСТЕРНЯ, ТР вул. Центральна, буд. 27/1, ЦЕХ ПО ВИГОТОВЛЕННЮ МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ВІКОН, ТР вул. Центральна, 27, КОМПЛЕКС, ТР вул. Центральна, 27п вул. Центральна, КОМПЛЕКС БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД, ТР вул. Центральна, буд.30а, АВТОГАРАЖ, ТР вул. Центральна, 28в, ЦЕХ ВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНА, 27ж, ТР вул. Центральна, 27ж, НЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩ. ВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНА, 27ж, ТР вул. Центральна, буд. 27ж вул. Центральна ФЕРМА, ТР вул. Центральна, 27-б, ПРИМIЩЕННЯ, ТР вул. Центральна, 27в, 27г ХЛІБЗАВОД (РЕЗЕРВНИЙ ВВОД), ТР вул. Щепкіна, 1, ЩЕПКIНА, 1 ВЕС-2, ЖР вул. Щепкіна, 1, ТОРГОВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС, ТР вул. Щепкіна, 1ф, ТОРГОВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС, вул. Щепкіна, 1, ДИТ. ОХОР. АГЕНЦІЯ, ТР вул. Мусоргського, 13г, АДМІН. ПРИМІЩ. ВУЛ. МУСОРГСЬКОГО, 15а, ЖР вул. Мусоргського, 15а, АВТОРЕМОНТНИЙ КОМПЛЕКС, ЖР вул. Мусоргського, буд. 13а, ГАРАЖI, ЖР вул. Мусоргського, 15а вул. Міжпланетна, вул. Стасова, МАГАЗИН «РАДУГА», ЖР вул. Стасова, буд. 1, СТАНЦIЯ №4, ЖР вул. Стасова, 3, Д/К №206, ЖР вул. Міжпланетна, 13, Д/К №206, ЖР вул. Міжпланетна, 13, ШУЗО-272, ЖР вул. Міжпланетна, 13, ОФІСНЕ ПРИМІЩЕННЯ, ЖР вул. Мусоргського, буд. 19 (2-й поверх), АПТЕКА 17, ЖР вул. Міжпланетна, 15, 108, МАГАЗИН «ПРИМА», ЖР вул. Стасова, 1, МАГАЗИН, ЖР вул. Міжпланетна, 15, СКЛАД, ЖР вул. Міжпланетна, 15, МАГАЗИН, ЖР вул. Міжпланетна, 12, 40, МАГАЗИН «АНТОШКА», ЖР вул. Міжпланетна, 12, 42, МАГАЗИН НЕПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ, ЖР вул. Міжпланетна, 12, 41, МАЙСЕРНЯ, ЖР вул. Міжпланетна, 12 вул. Конституційна, вул. Кропивницького, вул. Ватутіна, вул. Поля, ДИТЯЧА ПОЛIКЛIНIКА, ЖР вул. Ватутіна, 12, Д/К 25, ЖР вул. Кропивницького, 11, СЮН, ЖР вул. Кропивницького, 9, Д/К №25, ЖР вул. Кропивницького, 11, ШУЗО-287, вул. Ватутіна, 12, МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Поля, 8, 1, МАГАЗИН «НЕВСЬКИЙ», вул. Конституційна, 2, прим. 57, вул. ВАТУТIНА, 3а, СКЗ, ЖР вул. Ватутіна, 3а вул. Мусоргського, вул. Рекордна, вул. Лисяка, ШУЗО-292, ЖР вул. Мусоргського, 4, МАГАЗИН, ЖР вул. Лисяка, 6а, ОФІС, вул. Мусоргського, 6/34, ЗАКУСОЧНА, ТР вул. Мусоргського, 2, МАГАЗИН, ЖР вул. Мусоргського, 4, 20, МАГАЗИН «ОПТИКА», ЖР вул. Мусоргського, 6, МАГАЗИН, вул. Мусоргського, 4, прим. 1, МАГАЗИН, ТР вул. Мусоргського, буд. 6, прим. 40, МАГАЗИН, ЖР вул. Мусоргського, 6, 2, ПЕЛЬМЕННА, ЖР вул. Мусоргського, буд. 2, прим. 47, МАГАЗИН, ЖР вул. Мусоргського, буд. 2. прим. 16, МАГАЗИН, ЖР вул. Вознесенського, 1, 1, МАГАЗИН, ТР вул. Мусоргського, 6, ЗООМАГАЗИН, ТР вул. Мусоргського, 6, МАГАЗИН, ЖР вул. Мусоргського, 7, прим. 41, МАГАЗИН, ЖР вул. Мусоргського, 4, 19, АПТЕКА, ЖР вул. Мусоргського, 6, 18, МАГАЗИН, ТР вул. Мусоргського, 6, 19, АПТЕКА, ВУЛ. МУСОРГСЬКОГО, БУД. 2 ПРИМ. 1, ЖР вул. Мусоргського, буд. 2, прим. 1, МАГАЗИН НЕПРОД. ТОВАРІВ, ЖР вул. Мусоргського, 4, 18, МАГАЗИН, ЖР вул. Мусоргського, буд. 6/прим. 36, МАГАЗИН, ЖР вул. Мусоргського, буд. 6/прим. 37, ПЕРУКАРНЯ, ЖР вул. Вознесенського, буд. 1/прим. 40 вул. Славна, вул. Василя Скрипки, вул. Синьоводська, вул. Кирило-Мефодіївська, МАЙСТЕРНІ, ЖР вул. Ігнатьєва, 2а, СЮТ, ЖР вул. Товстановського, 4а, КОРПУС, ЖР вул. Соціалістична, 10а, КОРПУС, ЖР вул. Соціалістична, 10а, БУДIВЛЯ, ЖР вул. Соціалістична, 4а, КАФЕ, ЖР вул. Товстановського, буд. 2а, КОМПЛЕКС ПРИМIЩЕНЬ ПIД ОФIС, ЖР вул. Ігнатьєва, 39 вул. Славна, вул. Січеславська, вул. Синьоводська, МАГАЗИН, ЖР вул. Кремлівська, 9, 8, МАГАЗИН, ЖР вул. Кремлівська, 7, ДИТЯЧИЙ САДОК, ЖР вул. Ігнатьєва, 3, ПРИМІЩЕННЯ ОСВІТИ, ЖР вул. Кремлівська, 11, 1, ВИСТАВКОВИЙ САЛОН, ЖР вул. Кремлівська, 9, 44, ОФIС, ЖР вул. Кремлівська, 7, 11, МАГАЗИН, ЖР вул. Кремлівська, 9/43, ОФІСНЕ ПРИМІЩЕННЯ, ЖР вул. Кремлівська, буд. 11, прим. 73, МАГАЗИН, ЖР вул. Кремлівська, буд. 9/прим. 7, 18 СШ №62, ЖР вул. Ватутіна, 38 МАЙСТЕРНЯ, ВУЛ. ВАТУТІНА, 37г, ЖР вул. Ватутіна, 37г, УЧБОВИЙ КОРПУС №2, ВУЛ. ВАТУТІНА, 37г, ЖР вул. Ватутіна, 37г, КОМПРЕСОРНА, ВУЛ. ВАТУТІНА, 37г, ЖР вул. Ватутіна, 37г, КОВАЛЬНЯ, ЖР вул. Ватутіна, 37, АВТОСТОЯНКА, ЖР вул. Ватутіна, буд. 41-б ТУАЛЕТ МОДУЛЬНОГО ТИПУ «АТЛАНТ», ЖР вул. Мусоргського, ТП-312, ЖР вул. Мусоргського, 19в, ОФІСНЕ ПРИМІЩЕННЯ, ЖР вул. Мусоргського, буд. 19 (2-й поверх), ОФІСНЕ ПРИМІЩЕННЯ, ЖР вул. Мусоргського, буд. 19 (2-й поверх), ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ, ВВОД І, ЖР вул. Мусоргського, 19, ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ, ВВОД ІІ, ЖР вул. Мусоргського, 19 вул. Івана Мазепи, вул. Армавірська, вул. Лисяка, вул. Глаголєва, БУДІВЛЯ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ДИТЯЧОГО ЗАКЛАДУ, ЖР вул. Глаголєва, 14, ЦЕНТР. БУХГАЛТЕРІЯ, ЖР вул. Глаголєва, 18, МАГАЗИН, ЖР вул. Армавірська, буд. 5. прим. 46, МАГАЗИН, ЖР вул. Армавірська, 7, 33, МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Армавірська, 7, МАГАЗИН, ЖР вул. Армавірська, буд. 9, прим. 38, ДИТЯЧЕ КАФЕ, ЖР вул. Армавірська, буд.9, СКЗ, ВУЛ. ГЛАГОЛЄВА, 6, ЖР вул. Глаголєва, 6 вул. Глаголєва, вул. Лисяка, вул. Мусоргського, вул. Івана Мазепи, МАГАЗИН, ВУЛ. МУСОРГСЬКОГО, БУД. 14 ПРИМ. 73, ЖР вул. Мусоргського, буд. 14, прим. 73, ШУЗО-314, вул. Мусоргського, 14, МАГАЗИН, ЖР вул. Мусоргського, 14, 21, МАГАЗИН, ТР вул. Мусоргського, 14, 4, МАГАЗИН, ВУЛ. МУСОРГСЬКОГО, 8/18, ТР вул. Мусоргського, 8, прим. 18, МАГАЗИН, ЖР вул. Мусоргського, 8, 19, КРАМНИЦЯ, ТР вул. Мусоргського, 14, МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Бурмистенка, 12, ПРИМІЩЕННЯ, ЖР вул. Мусоргського, 14, 36, МАГАЗИН, ЖР вул. Мусоргського, буд. 14/прим. 22, МАГАЗИН, ТР вул. Мусоргського, 14, 20, ОФІС, ЖР вул. Мусоргського, 14, 1, ГОТЕЛЬ, ЖР вул. Мусоргського, 16, МАГАЗИН, ЖР вул. Мусоргського, 14, МАГАЗИН, ЖР вул. Мусоргського, 8, 31, МАГАЗИН, ТР вул. Мусоргського, 8, 30, МАГАЗИН, ТР вул. Мусоргського, 8/10, МАГАЗИН НЕПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ, вул. Мусоргського, 8, прим. 17, МАГАЗИН ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ, вул. Мусоргського, 14/72, АПТЕКА, ЖР вул. Мусоргського, буд. 14/прим. 3 БУДІВЛЯ, ЖР вул. Мусоргського, буд. 10, КАФЕ, ЖР вул. Лисяка, буд.5а, ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ, ВВОД ІІ, ЖР вул. Мусоргського, 19, СТАНЦIЯ, ТР вул. Мусоргського, 10, БАЗОВА СТАЦIЯ, ВУЛ. МУСОРГСЬКОГО, ТР вул. Мусоргського, 10, СКЗ, ВУЛ. ГЛАГОЛЄВА, 6, ЖР вул. Глаголєва, 6 вул. Січеславська, МУЗ. ШКОЛА, ЖР вул. Кремлівська, 4а, МУЗ. ШКОЛА, ЖР вул. Кремлівська, 4а, СТАНЦIЯ №3, ЖР вул. Кремлівська, 4а, БIБЛIОТЕКА, ЖР вул. Кремлівська, 2а, БIБЛIОТЕКА №7, ЖР вул. Кремлівська, 2, ГУРТОЖИТОК, ЖР вул. Кремлівська, 8, СТОМАТ. КАБIНЕТ, ЖР вул. Кремлівська, 2а, 15, МАГАЗИН, ЖР вул. Кремлівська, 2, к. 2а, ОФIС, ЖР вул. Кремлівська, 2, МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Кремлівська, 2, ОФIС, ЖР вул. Кремлівська, 4а, АПТЕКА, ЖР вул. Кремлівська, 2, 13, МАГАЗИН, ЖР вул. Кремлівська, 6, МАГАЗИН НЕПРОД.ТОВАРІВ, ЖР вул. Кремлівська, 2а, 40, ПРИМІЩЕННЯ ТВБВ №10003/0345, ЖР вул. Кремлівська, 4, АДМІН. БУДІВЛЯ, ВУЛ. КРЕМЛІВСЬКА, 4а, ЖР вул. Кремлівська, 4а, ГУРТОЖИТОК, ВУЛ. КРЕМЛІВСЬКА, 6, ЖР вул. Кремлівська, 6, НЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩЕННЯ, ЖР вул. Кремлівська, буд. 2, МАГАЗИН-КУЛІНАРІЯ, ЖР вул. Кремлівська, буд. 2/прим. 1, 2 вул. Вешенська, Альпіністів, пров. Аткарський, вул. Ревуцького, вул. Шухова, вул. Родини вул. Коваленків вул. Кропивницького, вул. Ватутіна, ТРП-18, ЖР вул. Ватутіна, 60а, МАГАЗИН, ЖР вул. Кропивницького, 53а, ГАРАЖI, ТР вул. Ватутіна, 60, ТЗК «СТУДЕНТСЬКА», ЖР вул. Ватутіна, 58, МАГАЗИН, ЖР вул. Ватутіна, 58, 77, МАГАЗИН, ТР вул. Ватутіна, 58, 16, МАГАЗИН, ЖР вул. Ватутіна, 582, 2, МАГАЗИН, ЖР вул. Ватутіна, 56а, МАГАЗИН, ЖР вул. Ватутіна, 53/прим. 182 вул. Ватутіна МАГАЗИН, ЖР вул. Ватутіна, 58, 77, МАГАЗИН, ТР вул. Ватутіна, 58, 16, МАГАЗИН, ЖР вул. Ватутіна, 582, 2, МАГАЗИН, ЖР вул. Ватутіна, 56а, МАГАЗИН, ЖР вул. Ватутіна, 53/прим. 182, ПАВІЛЬЙОН, ЖР вул. Ватутіна, 70а, ПУНКТ ПРОКАТУ, ЖР вул. Ватутіна, 70, ВЗУТТЄВА МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Ватутіна, 70, 32, МАГАЗИН, ЖР вул. Ватутіна, 62, 2, АПТЕКА №14, ЖР вул. Ватутіна, буд. 70, прим. 105, ПЕРУКАРНЯ, ЖР вул. Ватутіна, 70, 92, МАГАЗИН, ТР вул. Ватутіна, 70, 47, МАГАЗИН, ТР вул. Ватутіна, 70, МАГАЗИН, ТР вул. Ватутіна, 70, 106,

Дата виконання робіт 22.08.2016

Назва населеного пункту або району

Назва вулиць та номери будинків

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

МАГАЗИН, ТР вул. Ватутіна, буд. 70, прим. 75, НЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩЕННЯ, ЖР вул. Ватутіна, буд. 70, прим. 77, МАГАЗИН, ЖР вул. Ватутіна, 70, 91, МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Ватутіна, 70, 46, МАГАЗИН, ТР вул. Ватутіна, 70, 90, МАГАЗИН, ЖР вул. Ватутіна, 70, прим. 16, МАГАЗИН, ЖР вул. Ватутіна, буд. 70. прим. 76, АПТЕКА, ЖР вул. Ватутіна, буд. 70/прим. 2, МАГАЗИН НЕПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ, ЖР вул. Ватутіна, буд. 70, прим.31, МАГАЗИН, ЖР вул. Ватутіна, буд. 68, прим. 1, МАГАЗИН, ТР вул. Ватутіна, 70, 17 вул. Вербицького, вул. Волкова, вул. Свірська, вул. Грозова, вул. Свірська, вул. Феодосійська, вул. Шконди, КНС №79, РЕЗЕРВНИЙ ВВОД, ЖР вул. Шконди, 62, КАТОДНА СТАНЦIЯ, вул. КОЦЮБИНСЬКОГО, ЖР вул. Коцюбинського, 1, ШУЗО-578, ЖР вул. Свірська, 56, вул. ШКОНДИ, 47, СКЗ, м. Кривий Ріг, МАГАЗИН, ВУЛ. ШКОНДИ,47, ЖР вул. Шконди, 47 вул. Араратська, вул. Кисловодська, вул. Шапошникова, вул. Шухова, вул. Родини Коваленків, вул. Якушкіна, вул. Альпіністів, вул. Кисловодська, вул. Шухова, вул. Березниковська, вул. Валдайська, вул. Ветеранів, вул. Войнич, вул. Женевська, вул. Талаліхіна, вул. Чіатурська, вул. Чайна, вул. Чусівська, ШУЗО-579, ЖР вул. Шухова, 5, КIОСК, ЖР вул. Талаліхіна, 38, ЦЕРКВА, ЖР вул. Кисловодська, 2 вул. Індіри Ганді, вул. Грузинська, вул. Нізамі, вул. Рибінська, вул. Сестрорецька, ШУЗО-709, ТР вул. Нізамі, 8

23.08.2016

Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг

23.08.2016

Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг

23.08.2016

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

23.08.2016

23.08.2016 23.08.2016

23.08.2016 23.08.2016 25.08.2016 25.08.2016 25.08.2016

25.08.2016 26.08.2016 26.08.2016 26.08.2016

26.08.2016 26.08.2016 26.08.2016

Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

26.08.2016

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

26.08.2016

Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг

29.08.2016 16.08.2016 17.08.2016 18.08.2016 19.08.2016 22.08.2016 29.08.2016

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

29.08.2016

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

29.08.2016

Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг

29.08.2016

вул. Далекосхідна, вул. Кам’яна, вул. Оренбурзька, вул. Кибальчича, вул. Туркенича, вул. Юріївська, ВЗ №17, ТР вул. Оренбурзька, 14, прим. 1, КОТЕЛЬНЯ, вул. ОРЕНБУРЗЬКА, ТР вул. Оренбурзька, ШКОЛА №38, ТР вул. Кибальчича, 19, НАВЧ.-ВИХ. КОМПЛЕКС №38, ТР вул. Оренбурзька, 14, ЦЕХ, ТР вул. Кибальчича, буд. 25, СТАНЦIЯ, ТР вул. Оренбурзька, 15а, ПАВIЛЬЙОН, ТР вул. Туркенича, 29, вул. КИБАЛЬЧИЧА, СКЗ, ТР вул. Кибальчича, ВУЛ. КАМ’ЯНА, 31, СКЗ, ТР вул. Кам’яна, 31, ВУЛ. ЮРІЇВСЬКА, СКЗ, ТР вул. Юріївська, ПРИМІЩЕННЯ, ТР вул. Оренбурзька, 15, САДИ, ТР вул. Юріївська, 40 вул. Виноградова, ШУЗО-729, вул. Виноградова, ЦЕХ БЕЗАЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ, ЖР вул. Кропивницького, 20а, БАЗОВА СТАНЦІЯ, ЖР вул. Кропивницького, 20а, ВУЛ. ВИНОГРАДОВА, №9, СКЗ, ЖР вул. Виноградова, біля буд. №9, ЦЕХ НАПОЇВ, ЖР вул. Кропивницького, 20 вул. Пристанційна, вул. Тобольська, вул. Флеровського, вул. Новосибірська, вул. Конотопська, вул. Фастівська, 4, ВТРАТИ В КЛ-0,4 КВ ВІД КТП-710, ТР вул. Новосибірська, 19-б, РЕЛЕЙНА, ТР вул. Конотопська, ШУЗО-710, ТР вул. Новосибірська, 8, МАГАЗИН, ТР вул. Новосибірська, 17, МIНI-ПЕКАРНЯ, вул. Новосибірська, 21а, НОВОСИБIРСЬКА, 27, СКЗ, ТР вул. Новосибірська, 27, ВУЛ. НОВОСИБІРСЬКА, 15, СКЗ, ТР вул. Новосибірська, 15, СЛУЖБОВІ ПРИМІЩЕННЯ ТА ГАРАЖІ, вул. Новосибірська, 21а, ВИРОБНИЧІ ПРИМІЩЕННЯ, ТР вул. Новосибірська, буд.21 вул. Університетська, вул. Празька, вул. Клінічна, вул. Омська, вул. Бучми, вул. Владивостоцька СШ №57, ЖР вул. Ватутіна, 30 вул. Верді, вул. Якушкіна, вул. Юрчака, ШУЗО-580, ЖР вул. Верді, 3, ВУЛ. ЯКУШКIНА, 79 СКЗ, ЖР вул. Якушкіна, 79 вул. Севанська, вул. Шконди, вул. Свірська, вул. Феодосійська, вул. Грозова, ШУЗО-581, вул. Свірська, 112, МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Севанська, 62, МАЙСТЕРНЯ ВВОД 2, ЖР вул. Грозова, 8, МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Грозова, 8 вул. Ватутіна, вул. Гвардійська, ТРП-63, вул. Ватутіна, 43, ШУЗО-735, ЖР вул. Ватутіна, 43, АПТЕКА, ТР вул. Ватутіна, 43, 5, МАГАЗИН, ЖР вул. Ватутіна, 43, 5, БЮРО, ТР вул. Ватутіна, 43/1, 1, ВУЛ. ВАТУТIНА, 43/1 СКЗ, ЖР вул. Ватутіна, 43/1, САЛОН КРАСИ, ТР вул. Ватутіна, 43а, 3, ТОРГОВО-ЗУПИНОЧНИЙ КОМПЛЕКС, ТР вул. Ватутіна, 43, ОДС, ВУЛ. ВАТУТІНА, 43/3а, ЖР вул. Ватутіна, 43/3а, ТЕХПРИМІЩЕННЯ, ВУЛ. ВАТУТІНА, 43/3а, ЖР вул. Ватутіна, 43/3а вул. Кропивницького, МАГАЗИН, ЖР вул. Кропивницького, 101, МАГАЗИН, ЖР вул. Кропивницького, 95а, БУДОВА, ЖР вул. Кропивницького, 103 вул. Індустріальна, пров. Барановицький, вул. Гомельська, вул. Горно-Алтайська, вул. Кальмана, вул. Кисловодська, вул. Малинова, вул. Шапошникова, вул. Шухова, вул. Якушкіна, вул. Вересаєва, вул. Гомера, вул. Майкопська, ШУЗО-582, вул. Індустріальна ЛIКАРНЯ, ЖР вул. Женевська, 6-б, ГАРАЖНІ БОКСИ, ЖР вул. Женевська, 6-б, ПОЛІКЛІНІКА, ЖР вул. Женевська, 6-б, 9 МIСЬКА ЛIКАРНЯ, м. Кривий Ріг, КОТЕЛЬНЯ 9-ї МIСЬКОЇ ЛIКАРНI, ЖР вул. Женевська, 6, ШУЗО-585, ЖР вул. Женевська вул. Сергія Колачевського, вул. Каштанова, вул. Грицевця, КІОСК, ТР вул. 23 Лютого, біля буд. №111, ТРП-48, ТР вул. Щорса, 9а, ШУЗО-719, ТР вул. Грицевця, 10, ПЕРУКАРНЯ, ТР вул. 23 Лютого, 111, МАГАЗИН, ТР вул. 23 Лютого, 111, ФОТОАТЕЛЬЄ, ТР вул. Грицевця, 10, МАГАЗИН, ТР вул. Грицевця, 10, ВУЛ. ЩОРСА, 40, СКЗ, ТР вул. Щорса, 40 вул. Віктора Кайстренка, вул. Поліська, вул. Тичини, вул. Цандера, вул. Пужмерки, вул. Героїв Бреста, вул. Селищна, Н.С., ВУЛ. ПОЛІСЬКА-ЦАНДЕРА, ТР вул. Поліська, ШУЗО-722, ТР вул. Цандера, 7, МАГАЗИН ПРОД. ТОВАРІВ, ТР вул. Цандера, 10, МАГАЗИН, ТР вул. Цандера, 9 вул. Паустовського, вул. Каштанова, вул. Самотічна, СТАНЦIЯ, ТР вул. Щорса, 25а, МАГАЗИН, КАФЕ, ТР вул. Щорса, 23, ТЕХНIЧНА БУДIВЛЯ, ТР вул. Самотічна, 1, МАГАЗИН НЕПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРIВ, ТР вул. Щорса, 23а, ВУЛ. ПАУСТОВСЬКОГО 34/П3, ТР вул. Паустовського, 34 вул. Брюллова, вул. Самотічна, вул. Квітнева, вул. Каштанова, ШКОЛА, ТР вул. Самотічна, 6, ШКОЛА ВЕЧЕР. СШ №42, ТР вул. Самотічна, 8, БIБЛIОТЕКА №25, ТР вул. Самотічна, 8, ШУЗО-728, ТР вул. Самотічна, 10, МАГАЗИН, ТР вул. Щорса, буд. 19, КIОСК, ТР вул. Щорса, 19, ВУЛ. ЩОРСА, 13, СКЗ, ТР вул. Щорса, 13, ВУЛ. КУНА, 1а, ВУГІЛЬНИЙ СКЛАД, ТР вул. Куна, 1, ГАРАЖ, ТР вул. Самотічна, 1а, ГАРАЖI, ТР вул. Обсерваторна, 1 вул. Ватутіна, ВНС №43, ЖР вул. Ватутіна, 53, МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Ватутіна, 53, СТОМАТ. КАБIНЕТ, ЖР вул. Ватутіна, 53, 112, МАГАЗИН, ТР вул. Ватутіна, 53, 75, МАГАЗИН, ТР вул. Ватутіна, 53, МАГАЗИН ПРОД. ТОВАРІВ, ЖР вул. Ватутіна, 53, прим. 184, ОДС, ВУЛ. ВАТУТІНА, 53/109, ЖР вул. Ватутіна, 53, 109, ПАВІЛЬЙОН, ЖР вул. Ватутіна, буд.53-б, АПТЕКА, ЖР вул. Ватутіна, буд. 53/прим. 147, 148, ОФІС, ЖР вул. Ватутіна, буд. 53, прим. 38, Житлово-будiвельний кооператив «Рудоремонтник», ТР вул. Ватутіна, ФIЛIЯ БАНКУ, ТР вул. Ватутіна, 47, 16, КРАМНИЦЯ, ЖР вул. Ватутіна, 47, МАГАЗИН, ЖР вул. Ватутіна, 47, 87 вул. Ямальська, вул. Кропивницького, Учбовий корпус №1, ЖР вул. Ватутіна, 37г, АВТОСТОЯНКА, ЖР вул. Грибоєдова, буд. 9/1 вул. Бутлерова, вул. Армавірська, вул. Сергія Калантая, вул. Івана Мазепи, МАГАЗИН НЕПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ, ЖР вул. Армавірська, 13, Д/К №104, БУДІВЛЯ, ЖР пров. Бутлерова, 12, Д/К №104, КЛАДОВА, ЖР пров. Бутлерова, 12, СШ №93, ЖР вул. Армавірська, 11, СШ №93, ЇДАЛЬНЯ, ЖР вул. Армавірська, 11, СШ №93, МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Армавірська, 11, КЛУБ, ЖР вул. Бурмистенка, 16, МАГАЗИН, ЖР вул. Армавірська, 13, ПЕРУКАРНЯ, ЖР вул. Бурмистенка, 16, прим. 20, ОФIС, ЖР вул. Бурмистенка, 16, ГУРТОЖИТОК ВУЛ. БУРМИСТЕНКА, 6, ЖР вул. Бурмистенка, 6 вул. Сергія Калантая, вул. Івана Мазепи, вул. Бутлерова, вул. Мусоргського, БУДІВЛЯ, ТР вул. Мусоргського, 20а, МАГАЗИН, ТР вул. Мусоргського, буд. 24, прим. 22, ПЕРУКАРНЯ, ВУЛ. СЕРГІЯ КАЛАНТАЯ, БУД. 2 ПРИМ. 1, ЖР вул. Сергія Калантая, буд. 2, прим. 1, КРАМНИЦЯ, ТР вул. Мусоргського, 18, ПРИМIЩЕНЯ АТС-51, ЖР вул. Сергія Калантая, 12, МАГАЗИН, ЖР вул. Мусоргського, 20, СТОМАТПОЛIКЛIНIКА №3, ЖР вул. Сергія Калантая, 4, ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ, ВВОД І, ЖР вул. Мусоргського, 19, ГАРАЖІ, ЖР пров. Бутлерова, 10, МАГАЗИН, ТР вул. Мусоргського, 24, прим. 43, МАГАЗИН, ЖР вул. Мусоргського, 18, ПЕРУКАРНЯ, ЖР вул. Мусоргського, 24, АПТЕКА №3, ЖР вул. Мусоргського, буд. 22, МАГАЗИН, ЖР вул. Мусоргського, буд. 18, прим. 67, КIОСК, ЖР вул. Мусоргського, 20, МАГАЗИН, ЖР вул. Мусоргського, 24, 4, ПЕРУКАРНЯ «МIШЕЛЬ», ЖР вул. Мусоргського, 18, 45, МАГАЗИН, ТР вул. Мусоргського, 24, 23, МАГАЗИН НЕПРОД. ТОВАРІВ, ЖР вул. Мусоргського, 24, 41, МАГАЗИН, ЖР вул. Бурмистенка, буд. 12, прим. 2, СКЗ, ВУЛ. СЕРГІЯ КАЛАНТАЯ, 10, ЖР вул. Сергія Калантая, 10, МАГАЗИН, ТР вул. Мусоргського, 24, 2, ТОРГОВО-ВИСТАВОЧНИЙ КОМПЛЕКС, ТР вул. Мусоргського, 22в, МАГАЗИН НЕПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ, ЖР вул. Мусоргського, 24, прим. 1, МАГАЗИН, ЖР вул. Мусоргського, 18/120, ПЕРУКАРНЯ, ЖР вул. Сергія Калантая, 2, прим. 52 вул. Мусоргського, ГАРАЖI, ЖР вул. Мусоргського, 21, НЕЖИЛЕ ПРИМІЩЕННЯ, ТР вул. Мусоргського, 21, прим. 60, ПIВН. НАС. СТАНЦІЯ, ЖР вул. Мусоргського, 36а, ШУЗО-318, вул. Мусоргського, 21, СКЛАД, ЖР вул. Мусоргського, 21, ОФІС, ЖР вул. Мусоргського, 21, МАГАЗИН, ТР вул. Мусоргського, 27, ОФIС, ЖР вул. Мусоргського, 29, ОФIС, ЖР вул. Мусоргського, 21, 81, МАГАЗИН, ТР вул. Мусоргського, буд. 27/прим. 116, МАГАЗИН, ТР вул. Мусоргського, 27, вул. МУСОРГСЬКОГО, 33а, СКЗ, ТР вул. Мусоргського, 33а, МАГАЗИН, ЖР вул. Мусоргського, 27, 61, КАФЕ З ЛІТНІМ МАЙДАНЧИКОМ, ЖР вул. Мусоргського, буд. 21а, ЛІФТИ, ВУЛ. МУСОРГСЬКОГО, 33а, ЖР вул. Мусоргського, 33а, НЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩЕННЯ, вул. Мусоргського, 21, 111/141, ТОРГОВЕЛЬНО-ВИСТАВОЧНИЙ КОМПЛЕКС, ЖР вул. Мусоргського, буд. 19а вул. Сергія Калантая, вул. Армавірська, ШУЗО-319, ЖР вул. Сергія Калантая, АПТЕКА, ЖР вул. Сергія Калантая, 5, МАГАЗИН, ЖР вул. Сергія Калантая, 6 вул. Сєченова, вул. Дишинського, вул. Казахська, КОТЕЛЬНЯ «БIЛЬШОВИК», ЖР вул. Сєченова, СШ №54, ЖР вул. Казахська, 1, ШУЗО-568, вул. Сєченова, 30, АДМIНБУДIВЛЯ, ЖР вул. Дишинського, 13, БУДОВА, ЖР вул. Сєченова, 26, МАГАЗИН АВТОЗАПЧАСТИН, ЖР вул. Сєченова, 30, 35, МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Казахська, 1а, МАГАЗИН ПРОДТОВАРІВ, ЖР вул. Дишинського, 19/36, ОФІСНЕ ПРИМІЩЕННЯ, ЖР вул. Дишинського, 21, 17, ОФІС, ЖР вул. Дишинського, буд. 21, прим. 16

(Закінчення на 8 стор.)


8 Оголошення

«Червоний гірник» №50 (21669)

www.girnyk.com.ua

Вівторок, 19 липня 2016 року

(Закінчення. Початок на 3-7 стор.)

Дата виконання робіт 29.08.2016 29.08.2016 30.08.2016

30.08.2016 30.08.2016 30.08.2016 30.08.2016 30.08.2016 30.08.2016 30.08.2016

30.08.2016

Назва населеного пункту або району Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

Дата виконання робіт 31.08.2016

Назва вулиць та номери будинків ЖОВТНЕВИЙ ЛІЦЕЙ, ЖР вул. Кропивницького, 63 вул. Кропивницького, вул. Ватутіна, КС-22, ЖР вул. Кропивницького, Д/К №243, ЖР вул. Кропивницького, 50, ПОГРЕБИ, ЖР вул. Кропивницького, 67, МАГАЗИН, ЖР вул. Кропивницького, 67а, ВУЛ. КРОПИВНИЦЬКОГО, 67, СКЗ, ЖР вул. Кропивницького, 67 вул. Дворникова, вул. Найденка, МАЙСТЕРНЯ, ТР вул. Бірюзова, 9, УПРАВЛІННЯ, ТР вул. Бірюзова, 9а, ВУЛ. БІРЮЗОВА, 9, ВЕС-2, ДІЛЬНИЦЯ 3, ТР вул. Бірюзова, 9, ГАРАЖI, ТР вул. Бірюзова, 0, БУДИНКИ САДОВОГО ТОВАРИСТВА, ТР вул. Черкасова, 26, 52, МАЙСТЕРНЯ, ТР вул. Бірюзова, 117 ТЕХНІКУМ, ВУЛ. ЮРІЯ СМИРНОВА, 47, ТР вул. Юрія Смирнова, 47, ТЕРНІВСЬКА ФIЛIЯ, ТР вул. Черкасова, 30

Назва населеного пункту або району

Назва вулиць та номери будинків

Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг

вул. Едуарда Фукса, АТС-66, ЖР вул. Тухачевського, 27, ВНС №22, АВР, ЖР вул. Тухачевського, 29а, ВНС №22, ЖР вул. Тухачевського, 29, ОФIС, ЖР вул. Тухачевського, 29, 24, КОМПЛЕКС, ЖР вул. Тухачевського, 27а, ПЕРУКАРНЯ, ЖР вул. Тухачевського, 23, 41, вул. ТУХАЧЕВСЬКОГО, 29, СКЗ, ЖР вул. Тухачевського, 29, МАГАЗИН, ЖР вул. Тухачевського, 37, МАГАЗИН, ЖР вул. Тухачевського, 23, 24, АВТОМАГАЗИН, ЖР вул. Тухачевського, 13, 22, ОФIС, вул. Тухачевського, 13, 44, МАГАЗИН, ЖР вул. Тухачевського, 37, 3, МАГАЗИН НЕПРОД. ТОВАРІВ, ЖР вул. Тухачевського, 23/43, ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ, ЖР вул. Тухачевського, 13, прим. 1, СТОМАТ. КАБІНЕТ, ЖР вул. Тухачевського, 13/прим. 63, МАГАЗИН ПО ВУЛ. ТУХАЧЕВСЬКОГО, 13/2, ЖР вул. Тухачевського, 13, 2, ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ, ЖР вул. Тухачевського, 13, прим. 1 вул. Едуарда Фукса, 028А АТС-66, ВВОД-2, ЖР вул. Тухачевського, 27, Д/К №142, ЖР вул. Тухачевського, 39а, Д/К №142, ЖР вул. Тухачевського, 39а, ШУЗО-592, вул. Тухачевського, 41, АВТОМАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Женевська, 17, 3, АПТЕЧНИЙ КІОСК, ЖР вул. Тухачевського, 39, 2, МАГАЗИН, ЖР вул. Тухачевського, 55/прим. 61, МАГАЗИН, ЖР вул. Тухачевського, 51, 2, КРАМНИЦЯ, ЖР вул. Тухачевського, 41а, МАГАЗИН, ЖР вул. Тухачевського, 51, 21, МАГАЗИН, ЖР вул. Тухачевського, 55, 81, МАГАЗИН, ЖР вул. Тухачевського, 55, МАГАЗИН, ЖР вул. Тухачевського, 51, 23, КIОСК, вул. ТУХАЧЕВСЬКОГО, 63, ЖР вул. Тухачевського, 63, КIОСК, ЖР вул. Тухачевського, 57, КIОСК, ЖР вул. Тухачевського, 51, НЕЖИЛЕ ПРИМІЩЕННЯ, ЖР вул. Тухачевського, 41, прим. 65, МАГАЗИН НЕПРОД. ТОВАРІВ, ЖР вул. Тухачевського, буд. 55, прим. 4, МАГАЗИН, ЖР вул. Тухачевського, буд. 55, прим. 2, МАГАЗИН, ЖР вул. Тухачевського, 55, МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Тухачевського, 39а, КАФЕ «ФОРСАЖ», вул. Женевська, 17, 3, МАГАЗИН, ЖР вул. Тухачевського, 55/24, АПТЕКА, ЖР вул. Тухачевського, буд. 51/прим. 42, МАГАЗИН, ЖР вул. Тухачевського, 55, ВИСТАВОЧНА ЗАЛА, ЖР вул. Тухачевського, 51а, КОСМЕТИЧНИЙ САЛОН, ЖР вул. Тухачевського, буд. 51/прим. 43, МАГАЗИН, ЖР вул. Тухачевського, 55/прим. 62, 63, МАЙСТЕРНЯ, ВУЛ. ТУХАЧЕВСЬКОГО, 43ф, ЖР вул. Тухачевського, 43а, МАГАЗИН, ЖР вул. Тухачевського, буд. 51/прим. 3, 4 вул. Костюшка, вул. Олексіївська, вул. Народна, вул. Танєєва, вул. Уточкіна, вул. Цілинна, вул. Челябінська, вул. Чуваська, вул. Олексіївська II, вул. Мечникова, вул. Тагора, вул. Остроградська, КОТЕЛЬНЯ, ВУЛ. ЦІЛИННА, 20а, ТР вул. Цілинна, 20а, ШУЗО-716, ТР вул. Челябінська, 22, МАГАЗИН, ТР вул. Цілинна, 20, МАГАЗИН, ТР вул. Народна, 8а, ВУЛ. ЦІЛИННА, СКЗ, ТР вул. Цілинна вул. Бакинська, вул. Говорова, вул. Овчаренка, вул. Пужмерки, вул. Призова, ШУЗО-717, ТР вул. Бакинська, 5

31.08.2016

Північний РЕМ, Покровський район, м. Кривий Ріг

31.08.2016

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

31.08.2016

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

СКЛАД, ТР вул. Черкасова, 32, ЦЕХ, ТР вул. Черкасова, 1, СКЛАД, ТР вул. Черкасова, 43, ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС, ТР вул. Черкасова, 67, 1, ЦЕХ, ТР вул. Черкасова, 49, МАЙСТЕРНЯ, ТР вул. Черкасова, буд. 1р ОФIС, ТР вул. Черкасова, буд. 39, КВАСИЛЬНО-ЗАСОЛЮВАЛЬНИЙ ЦЕХ, ТР вул. Черкасова, буд.32 ХЛІБЗАВОД, ОСНОВНИЙ ВВОД, вул. Черкасова, 31 вул. Новошахтинська, вул. Ампера, вул. Паризька, вул. Ударна, КНС №77, ЖР вул. Новошахтинська, ШУЗО-588, ЖР вул. Новошахтинська СШ №86, ЖР вул. Тухачевського, 11а, ШУЗО-590, ЖР вул. Тухачевського, ЇДАЛЬНЯ, ЖР вул. Тухачевського, 9, КОТЕЛЬНЯ, ЖР вул. Тухачевського, 9, КОРПУС, ЖР вул. Тухачевського, 9, МАЙСТЕРНЯ, ЖР вул. Тухачевського, 9 вул. Ватутіна, ТРП-19, ЖР вул. Кропивницького, ШУЗО-758, ЖР вул. Ватутіна, 72, МАГАЗИН, ЖР вул. Ватутіна, 72а, КIОСК, ЖР вул. Ватутіна, 72, ПАВIЛЬЙОН, ЖР вул. Ватутіна, 80, МАГАЗИН, ЖР вул. Ватутіна, 72, КIОСК вул. ВАТУТІНА, ЖР вул. Ватутіна, МАГАЗИН ПРОД. ТОВАРIВ, ЖР вул. Ватутіна, 80, 4, ПАВIЛЬЙОН, ЖР вул. Ватутіна, СТАНЦIЯ, ЖР вул. Ватутіна, 80, КIОСК, ЖР вул. Ватутіна, 72а, КIОСК, ЖР вул. Ватутіна, 72, ОФIС, ЖР вул. Ватутіна, 80, ПУНКТ ПРИЙМАННЯ ВТОРСИРОВИНИ, ЖР вул. Ватутіна, 76а, ПРИМІЩЕННЯ, ЖР вул. Ватутіна, 80, прим. 3, БУФЕТ, ЖР вул. Ватутіна, 80, КIОСК, ЖР вул. Ватутіна, 80, ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПАВІЛЬЙОН, ЖР вул. Ватутіна, буд. 71, МАГАЗИН, ЖР вул. Ватутіна, буд. 72/прим. 3, НЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩЕННЯ, ЖР вул. Ватутіна, 80, прим. 2, ГУРТОЖИТОК, ЖР вул. Ватутіна, 80, ТОРГОВЕЛЬНИЙ КІОСК, вул. Ватутіна, кільце 129 кварталу, ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПАВІЛЬЙОН, вул. Ватутіна, 72а, вул. Ватутіна, 82, прим. 16, СТОМАТОЛОГІЧНИЙ КАБІНЕТ, ЖР вул. Ватутіна, буд. 72/прим. 48 вул. Ватутіна, ВЗ №96, ЖР вул. Ватутіна, 59, БIБЛIОТЕКА №1, ТР вул. Ватутіна, 59, ДТЦ «ДАНКО», ЖР вул. Ватутіна, 57, «ДАНКО», КЛУБ ШКОЛЯРА, ЖР вул. Ватутіна, 59, СШ №97, ЖР вул. Кропивницького, 93, СШ №97, ЖР вул. Кропивницького, 93, ШУЗО-759, ЖР вул. Ватутіна, КIОСК, ЖР вул. Ватутіна, 59, ПЕРУКАРНЯ, ЖР вул. Ватутіна, 59, 146, МАГАЗИН, ЖР вул. Ватутіна, буд. 59, МАГАЗИН, ЖР вул. Ватутіна, буд. 57, прим. 4, ГАСТРОНОМ, ЖР вул. Ватутіна, 57, МАГАЗИН, ЖР вул. Ватутіна, 57а, МАГАЗИН, ЖР вул. Ватутіна, 59/216, БС, ТР вул. Ватутіна, 57/2, МАГАЗИН НЕПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ, ТР вул. Ватутіна, 59, 252, СКЛАД, ЖР вул. Ватутіна, буд. 59-б, ПРИМІЩЕННЯ ТВБВ №10003/0352, ЖР вул. Ватутіна, 57, КАФЕ, вул. Ватутіна, 57/2

31.08.2016 31.08.2016 31.08.2016

31.08.2016

Північний РЕМ, Тернівський район, м. Кривий Ріг

вул. Авілова, вул. Величка, вул. Крамського, вул. Олексіївська, вул. Олексіївська III, вул. Хакаська, вул. Чебоксарська, вул. Народна, вул. Уточкіна, вул. Ушинського, пров. Народний, вул. Цилінна, вул. Чернівецька, вул. Чуваська, ШУЗО-718, ТР вул. Народна, 44, МАГАЗИН, ТР вул. Уточкіна, 50 вул. Приволзька, вул. Чавунна, вул. Говорова, вул. Мінська, вул. Олімпійська, вул. Цілинна, вул. Шпагіна, вул. Челябінська, ШУЗО-720, ТР вул. Говорова, 27 вул. Кропивницького, вул. Ватутіна, ПОГРЕБИ, ЖР вул. Кропивницького, 75а, ТРП-23, ЖР вул. Ватутіна, 61а, Д/К №238, ЖР вул. Ватутіна, 61, ПОГРЕБИ, ЖР вул. Ватутіна, 61, МАГАЗИН, ЖР вул. Кропивницького, 75а, 77, АПТЕКА 10, ЖР вул. Ватутіна, 61, 91, МАГАЗИН, ЖР вул. Ватутіна, 61/прим. 78, БУДИНОК, ЖР вул. Кропивницького, 75 вул. Кропивницького, вул. Ватутіна, Д/К272, ЖР вул. Кропивницького, 79а, МАГАЗИН, ЖР вул. Кропивницького, 83, ОСББ «ЖОВТЕНЬ-3», ЖР вул. Кропивницького, 83а, ТРП-22, ЖР вул. Кропивницького, 87а

Приносимо Вам свої вибачення за викликані незручності, пов’язані з тимчасовими обмеженнями в електропостачанні. Контакт-центр 0-800-500-444 працює цілодобово. ІНФОРМАЦІЯ Д ЛЯ СПОЖИВАЧІВ КП « САНСЕРВІС » ПРО НАМІРИ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ТАРИФІВ НА ВИВЕЗЕННЯ РІДКИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

КП «Сансервіс» згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 р. №842 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 р. №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», на які надається субсидія на користування послугами з вивезення рідких побутових відходів – 0,76 куб. метрів на одну особу на місяць. Та згідно з наказом Мінрегіонрозвитку від 30.07.2012 р. №390 «Про затвердження порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної пропозиції териоріальних громад» з 8 червня 2016 року на послуги КП «Сансервіс» з вивезення рідких побутових відходів запроваджуються наступні тарифи.

Тариф на вивезення рідких побутових відходів за 1 м3, грн. з ПДВ

Населення та бюджетні Інші споживачі організації Центрально-Міський 655,61 741,00 Дзержинський 612,94 692,53 Жовтневий 599,2 657,46 Тернівський 493,7 557,03 Інгулецький 655,61 741,02 Саксаганський 529,36 597,55 Довгинцівський 551,56 622,78 За більш детальною інформацією звертатися за адресою: 50036, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Бикова, 6г. Телефон (приймальня): 64-22-26. Райони міста

КП «Кривбасводоканал» доводить до відома абонентів, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) на відкритому засіданні 07.07.2016 р. встановила комунальному підприємству «Кривбасводоканал» тарифи на: централізоване водопостачання - 4,32 грн./м3 без ПДВ (5,184 грн./м3 з ПДВ); централізоване водовідведення – 4,76 грн./м3 без ПДВ (5,712 грн./м3 з ПДВ); тариф на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 5,50 грн. за 1 куб.м (з ПДВ); тариф на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 6,05 грн. за 1 куб.м (з ПДВ). Рішення НКРЕКП буде оформлене постановою, оприлюднено на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщене в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство». Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

Заявление о намерениях и экологических последствиях планируемой деятельности по проекту «Энергетический департамент. Кислородное производство. Новое строительство комплекса сооружений кислородно-регуляторных пунктов в системе кислородоснабжения конвертерного цеха на территории ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог» (с выделением I и II очереди) 10 августа 2016 года в 10.00 в ДК Металлургов по адресу: пр. Металлургов, 7 состоятся общественные слушания заявления о намерениях и экологических последствиях по проекту «Энергетический департамент. Кислородное производство. Новое строительство комплекса сооружений кислородно-регуляторных пунктов в системе кислородоснабжения конвертерного цеха на территории ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог» (с выделением I и II очереди). ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог» планирует начать модернизацию существующей системы кислородоснабжения конвертерного цеха в связи с физическим износом существующих кислородных компрессоров и подающих трубопроводов. Проектом предусмотрена установка шести КРП в контейнерном исполнении компании HES, прокладка 2-х линий кислородопроводов протяженностью 1229 м, установка помещения управления линиями регулирования. Строительство предусмотрено осуществить в две очереди. Характеристика возможных воздействий планируемой деятельности на компоненты окружающей среды выявится в следующем: – на воздушную среду: в процессе эксплуатации комплекса сооружений кислородно-регуляторных пунктов в системе кислородоснабжения конвертерного цеха выбросы загрязняющих веществ в атмосферу отсутствуют; – на водную среду: принятые проектные решения

не приведут к увеличению объемов водоснабжения и водоотведения в целом по предприятию; воздействие на водную среду отсутствует и останется на существующем уровне; – на почвы: после завершения строительства комплекса сооружений прилегающая территория благо­устраивается, строительный мусор вывозится на полигон строительных и промышленных отходов предприятия; – на климат и микроклимат: на климат и микроклимат планируемая деятельность не окажет воздействия в виду отсутствия значительного выделения тепла, парниковых газов и влаги; – на растительный и животный мир, заповедные объекты: состояние сложившихся в районе проектируемой деятельности биотопов флоры и фауны не изменится, заповедные объекты в зоне активного воздействия отсутствуют; – на окружающую социальную среду: все предусмотренные проектом мероприятия не окажут воздействия на условия проживания местного населения; – на окружающую техногенную среду: в результате планируемой деятельности нарушение эксплуатационной надежности и сохранности близлежащих техногенных объектов не предвидится. Принятый комплекс проектных решений не приведет к нарушению существующей экологической обстановки в районе размещения объекта.

Ознакомление с материалами проекта и ОВОС, подача предложений по адресу: 50095, ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог», ул. Орджоникидзе, 1, тел. (056) 499-71-77, с 9.00 до 15.00. Головний редактор Ігор КВОЧКА Члени редколегії: Володимир СКІДАНОВ (заступник головного редактора) Олена ТАРАСИК (заступник головного редактора) Світлана НІКІТІНА (відповідальний секретар)

ЗАСНОВНИК: Криворізька міська рада ВИДАВЕЦЬ: Комунальне підприємство « Редакція Криворізької міської комунальної газети «Червоний гірник»

Повідомлення про встановлення тарифів

До уваги мешканців м. Кривого Рогу

Згідно з Законом України «Про охорону атмосферного повітря» та постановою КМУ від 13.03.2002 р. №302 ФОП Калачик М.М. має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин для топкової з опалення приміщень магазину непродовольчих товарів, що розташовується за адресою: вул. Косіора, б. 51, Дзержинський район, м. Кривий Ріг. Під час роботи обладнання в атмо­ сферне повітря викидаються наступні забруднюючі речовини: речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, недиференційованих за складом, – 0,051 т/рік, оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO + NO2]) – 0,036 т/рік, оксид вуглецю – 0,035 т/рік; вуглецю діоксид – 5,017 т/рік, метан – 0,0009 т/рік, оксид діазоту – 0,0007 т/рік. Загальна кількість забруднюючих речовин, які викидаються в атмосферне повітря, складає 5,141 т/рік. ФОП Калачик М.М. зобов’язується дотримуватися природоохоронного законодавства при експлуатації джерел викидів забруднюючих речовин. Всі пропозиції та зауваження щодо намірів ФОП Калачик М.М. отримати дозвіл на викиди направляти за адресою: м. Кривий Ріг, пл. Радянська, 1, кімн. 402, тел. (0564) 74-56-41.

Редакція може публікувати статті у порядку обговорення, не поділяючи точки зору автора. Автори опублікованих матеріалів несуть повну відповідальність за підбір та точність наведених фактів, цифр, імен. Газета виплачує гонорар лише за публікацію замовлених матеріалів. За зміст та достовірність інформації у рекламних публікаціях відповідальність несе рекламодавець. Матеріали під рубрикою «Факти та подробиці» друкуються на правах реклами. Рукописи і фотознімки не рецензуються і не повертаються.

ПЕРЕДПЛАТНІ ІНДЕКСИ «ЧГ»: 37385 (звичайна); 61621 (пільгова); 37386 (відомча)

Куплю № 901. СТАРЫЕ НЕРАБОТАЮЩИЕ: ХОЛОДИЛЬНИКИ, СТИРАЛЬНЫЕ МАШИНКИ, ВАННЫ ЧУГУННЫЕ, БАТАРЕИ, ГАЗОВЫЕ КОЛОНКИ, ТЕЛЕВИЗОРЫ ЛАМПОВЫЕ, СВАРОЧНЫЕ, КОНДИЦИОНЕРЫ БК. ЛОМ ЧЕРНЫХ И ЦВЕТ. МЕТАЛЛОВ. Тел. 097-6189585 (перезвоню).

Продаю № 1203. ПРОДАЮ «КУЗБАССЛАК». КРАСКУ ДЛЯ ФУНДАМЕНТОВ ДОМОВ, ЗАБОРОВ, КРЫШ, АВТОТЕХНИКИ. ДОСТАВКА. Тел. 098-1503107. № 1277. Продам 3-комнатную квартиру 5/9 эт. дома по ул. Украинская, 5. Общая пл. 58,7, жилая 38, кухня 9, коридор 7,4. Хорошее состояние. Кухня полностью меблирована, кафель, м/п окна, кондиционер, бойлер, м/п трубы. Чугунная ванна. Санузел раздельный. Батареи добавлены. Теплая. Тел. 405-49-49, 067-7523764. № 1569. Продаю РУЖЬЕ ИЖ 17. Куплю сапоги хромовые военные, охотничьи принадлежности, спортивный инвентарь. Тел. 098-1503107. № 1588. Продаю в Центрально-Городском районе 1/2 дома, 8 соток земли. Ул. Заречная, 34, возле парка «Правды». Тел. 068-7137573.

Загублене

№ 1589. Учнівський квиток серії НР № 10538451, виданий МЦППВ у 2014 році на ім’я Петренко Яни Вікторівни, вважати недійсним. № 1590. Учнівський квиток серії НР № 09966550, виданий МЦППВ у 2013 році на ім’я Тихолаза Єгора Сергійовича, вважати недійсним. № 1591. Студентський квиток серії НР № 09607399, виданий ДВНЗ «Криворізький педагогічний університет» на ім’я Гайдука Максима Олександровича, вважати недійсним. До уваги громадян та мешканців України! Проводиться розслідування кримінальних правопорушень, які мали місце 25.11.2013 на Європейській площі у м. Дніпропетровську під час проведення мітингу на підтримку «Україна в ЄС» та 26.01.2014 біля Дніпропетровської ОДА. Якщо Ви були свідками або маєте фото-відеозаписи вказаних подій, просимо звернутись до відділу розслідування злочинів лінії карного розшуку Слідчого управління в Дніпропетровській області. АДРЕСА РЕДАКЦІЇ: 50027, пр. Металургів, 28. Довідки по редакції: 92-70-70, відділ реклами: 92-97-16. e-mail: rminer@rminer.dp.ua; reklama@rminer.dp.ua ВІД ДРУКОВАНО В ДРУКАРНІ « СТПРЕС » За якість друку газети від­по­­­відальність несе друкарня. 50025, м. Кривий Ріг, вул. Окружна, 12. Тел. 404-35-88.

№ 1593. Загублений військовий квиток, виданий у 1994 році Саксаганським РВК на ім’я Баранова Володимира Анатолійовича, вважати недійсним.

Послуги

№ 11. РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ. ГУМА. БУДИНОК «РЕМПОБУТТЕХНІКА», пр. Миру, 29в, 8. Тел. 401-5038, 067-5993757, 099-1983398. Гарантія. № 789. Ремонт телевизоров. Тел. 401-82-63, 067-3981097. № 1126. РЕМОНТ ТЕЛЕВИЗОРОВ. Тел. 74-62-78, 097-2824057. Кондратьевич. № 22. Спил деревьев. Порезка, вывоз, корчевка, обрезка кустов. Тел. 098-6843572. № 1124. Ремонт и установка бойлеров, колонок, счетчиков, котлов, стиральных, автоматов от перенапряжения. Тел. 66-05-47, 098-4842663. № 1281. Утеплення стін, м’яка покрівля. Договір. Знижки. Тел. 097-7557833. № 1009. Перевезу мебель и др. Грузчики. Тел. 067-5671948. № 1236. Металеві двері та грати за 1 день. Тел. 098-3871377 (без вихідних). № 1282. Доставка: песок (речной, карьерный), щебень, отсев, шлак, граншлак, цемент. 1 т – 15 т. Тел. 0679847171.

Робота № 1592. Предприятие приглашает на работу: токарь-расточник; токарь-карусельщик. Тел. 067-5639728, 067-6615187. Адміністрація, профспілкова організація, працівники і студенти Криворізького державного педагогічного університету глибоко сумують з приводу смерті ветерана університету, бібліотекаря відділу обслуговування бібліотеки

ГАРЬКАВОЇ Валентини Опанасівни (23.02.1938 – 09.07.2016 рр.) Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Валентини Опанасівни, сумуємо разом із вами. Індекс – 61621. Обсяг 2 др. арк. Друк офсетний. Замовлення СФ535. Свідоцтво про державну реєстрацію газети «Червоний гірник» ДП реєстр № 709 від 28.02.2000 р. Газета виходить двічі на тиждень (вівторок, четвер). Рекомендована ціна 1,75 грн. Загальний тираж 21034 примірники.

ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК ПО ПЕРЕДПЛАТІ «ЧГ»

92-89-01 

Червоний гірник №50 (21669)  

Червоний гірник №50 (21669) 19 липня 2016 року

Advertisement