Page 1

«Червоний гірник» №61 (21486)

1

www.girnyk.com.ua

Четвер, 14 серпня 2014 року

№61 (21486) ЧЕТВЕР

14 СЕРПНЯ 2014 Р.

Криворізька міська комунальна газета виходить з 7 грудня 1924 року

Пряма лінія «ЧГ»

БТІ: реалії сьогодення 21 серпня з 14.00 до 15.00 за телефоном 92-80-29

на прямому зв’язку з нашими читачами буде начальник Криворізького бюро технічної інвентаризації Антон Анатолійович Ільченко. Пряма лінія буде присвячена питанням технічної інвентаризації, правомірності її виконання приватними БТІ, випадкам шахрайства на ринку нерухомості. Запрошуємо до розмови.

Анонси

Як не знаю – запитаю, а як знаю – відповім 20 серпня з 11.00 до 13.00 за телефоном 92-77-90

Упродовж цього часу щодо питань житлово-комунальної тематики вас вислухає та допоможе порадою завідуючий відділом соціально-побутових питань «Червоного гірника» Едуард Васильович Білик.

Запрошуємо на прийом до психолога

«Час настав нам, козаченьки, відстояти волю»    Читайте 3 стор.

До уваги

Соціальна реклама

Обговорюємо податкову реформу Шановні суб’єкти господарювання! Не залишайтесь осторонь обговорення проекту Закону України «Про економічне зростання», винесеного Кабінетом Міністрів України, яким передбачається податкова реформа. Ваші чіткі пропозиції можуть сприяти розвитку підприємницької діяльності та держави в цілому. Збір пропозицій до проекту Закону від підприємців міста в термін до 20 серпня здійснює управління розвитку підприємництва виконкому міської ради за електронною адресою: ispolkomkr@ukrpost.ua Узагальнені пропозиції будуть передані народним депутатам України від міста для врахування думки міської підприємницької спільноти при розгляді відповідного законопроекту на пленарному засіданні Верховної Ради України. Довідки за телефоном 92-25-89.

Гаряча лінія До уваги громадян! З питань боротьби з наркоторгівлею тепер можна звертатися на гарячу лінію начальника Криворізького МУ полковника міліції Гречуха Андрія Олексійовича за номером 068-549-00-09.

З добром у серці

Підтримай солдата – напиши листа

«Червоний гірник» оголошує акцію «Напиши листа солдату». Пропонуємо вам звернутись до бійців зі словами вдячності, підтримки, з побажаннями... Вік учасників не обмежений. Листи отримають солдати криворізького 40 батальйону, а кращі з них буде надруковано на сторінках газети та на сайті видання girnyk.com.ua. Не лишайтесь байдужими. Написати листа може кожен, а ці кілька рядків зігріють солдатське серце. Чекаємо листів за адресою: 50027, м. Кривий Ріг, пр. Металургів, 28, або на електронну пошту: rminer@rminer.dp.ua.

Конкурс

Україна очима дітей

День прямого телефону Шановні мешканці міста! 20 серпня 2014 року з 9.00 до 12.00 виконком Дзержинської районної у місті ради проводить «День прямого телефону» з питань захисту прав споживачів щодо якості та безпеки продукції. Відповіді на всі запитання, які у вас виникають при придбанні товарів або замовленні послуг, ви можете отримати за телефоном 90-67-87.

Якщо ви відчуваєте, що самотужки не можете впоратися з життєвими негараздами, приходьте до психолога. У редакції газети «Червоний гірник» проводить прийом громадян практичний психолог Валерія Михайлець. Консультації анонімні та безкоштовні. Зустрітися з Валерією Олександрівною ви можете у четвер, 21 серпня, з 17 до 19 години в приміщенні редакції. Якщо у вас немає можливості завітати особисто, надсилайте запитання на електронну пошту: psychology2014@i. ua. Не забудьте вказати контакти для зворотного зв’язку.

Рекламний відділ «ЧГ» понеділок- п’ятниця з 9.00 до 18.00 Тел. 067-743-79-02 e-mail: reklama@rminer.dp.ua

До Дня незалежності України «Червоний гірник» оголошує конкурс малюнків «Моя Україна». До участі запрошуються діти віком від 5 до 16 років. Малюнки надсилайте за адресою: 50027, м. Кривий Ріг, пр. Металургів, 28, або на електронну пошту: rminer@ rminer.dp.ua (не забудьте вказати телефон для зворотного зв'язку). Малюнки можуть бути виконані у будь-якій техніці (олівці, фломастери, гуаш тощо). Роботи буде розміщено на сторінках газети та на нашому сайті girnyk.com.ua. Автори кращих отримають подарунки.


2 Подробиці Новини звідусіль

Обрано главу УПЦ Московського патріархату

Митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій (Березовський) учора обраний новим предстоятелем Української православної церкви Московського патріархату. УПЦ МП отримала нового главу після того, як 5 липня помер попередній предстоятель митрополит Володимир. Для довідки. Митрополит Онуфрій народився 5 листопада 1944 року в Чернівецькій області в сім’ї священика. Постриг здійснений у 1971 році. У 1988 році закінчив Московську духовну академію з ученим ступенем кандидата богослов’я. Від 1988 року – намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври, прослужив до листопада 1990 року. 9 грудня 1990 року хіротонізований на єпископа Чернівецького і Буковинського. У 1994 році возведений у сан архієпископа, у 2000 році – в сан митрополита.

Верховна Рада України передала МВС 41 автомобіль

Транспорт, у першу чергу, буде направлено на схід нашої держави задля забезпечення ефективної роботи працівників міліції з відновлення правопорядку в цьому регіоні. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Чеботар. За словами заступника міністра, ці автомобілі будуть використовуватися правоохоронцями, які зараз працюють у райвідділах у зоні АТО, для виявлення екстремістів, а також для притягнення до відповідальності тих, хто зрадив присязі.

Підвищено граничний вік військовослужбовців запасу

Президент України Петро Порошенко підписав закон про підвищення граничного віку перебування військовозобов’язаних у запасі, які мають досвід військової служби та можуть бути використані для доукомплектування Збройних сил України та інших військових формувань. Як повідомляє прес-служба глави держави, відповідно до Закону №1604-VII «Про внесення змін до статті 28 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», граничний вік перебування військовозобов’язаних у запасі підвищений для другого розряду з 50 до 60 років для рядових, сержантів, старшин, з 55 до 60 років – для молодшого та старшого офіцерського складу, до 65 років – для вищого офіцерського складу.

Верховна Рада створила в Криму вільну економічну зону

Народні депутати України підтримали у другому читанні законопроект №4032а «Про податковий і митний контроль у вільній економічній зоні Криму та особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України». За відповідний документ у другому читанні зі скороченням терміну підготовки проголосували 227 парламентарів на засіданні Верховної Ради у вівторок, 12 серпня. «Цей закон є спеціальним законом, який вводить вільну економічну зону в Криму, визначає особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій частині території України», – йдеться в законопроекті.

Застосування спецзасобів та зброї – без попередження

Відповідне рішення сьогодні прийняла Верховна Рада України. Депутати проголосували за внесення змін до Закону України «Про міліцію» щодо умов застосування сили, спеціальних засобів і вогнепальної зброї у зоні проведення антитерористичної операції. Наразі статтю 12 Закону України «Про міліцію» доповнено текстом щодо права працівників міліції в районі проведення антитерористичної операції застосовувати без попередження фізичну силу, спеціальні засоби та зброю. Крім цього, у статті 15 тепер встановлено, що застосування працівниками міліції зброї відбувається не лише як крайній захід, а й у районі проведення антитерористичної операції. Зміни до законодавства зумовлені необхідністю підвищення рівня безпеки працівників міліції під час проведення антитерористичної операції та більш ефективного виконання ними завдань із знешкодження терористів під час проведення АТО. Підготував Володимир СКІДАНОВ

«Червоний гірник» №61 (21486)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 14 серпня 2014 року

Допомога солдатам

Кривий Ріг дбає про героїв Керівництво міста вкотре провідало чотирьох поранених у зоні АТО які проходять комплексний курс лікування від вогнепальних та осколкових поранень у міській клінічній лікарні №2. Один із героїчних пацієнтів «тисячки», Віктор О. – криворіжець, Георгій Б., Ігор Л. та Євгеній Ш. родом із Дніпропетровська, Харківщини та Херсонщини. Завдяки нашим кваліфікованим медикам, під мирним криворізьким небом

молоді бійці потроху одужують і звикають до життя без пекельних ворожих обстрілів. Від імені міської влади до відділення політравми навідався секретар міської ради Сергій Маляренко. Він поцікавився станом здоров’я й умовами перебу-

вання бійців, розпитав про їхні нагальні проблеми й побажання на майбутнє. Вояки подякували криворізькому керівництву за якісну медичну допомогу і харчування, поділились своїми турботами у житлових та побутових питаннях. Сергій Маляренко вислухав і прийняв до уваги потреби поранених, аби найближчим часом поставити ці завдання до вирішення. Тетяна ДРЄЄВА

Благотворительность

Фонд Александра Вилкула помогает лекарствами беженцам, страдающим хроническими заболеваниями Более 60 беженцев, страдающих хроническими заболеваниями, получили от Фонда «Украинская перспектива» необходимые лекарства. В Кривом Роге находится более 2,5 тысячи беженцев с Востока Украины. Многие из них приехали с пустыми руками, спасая самое ценное, что у них есть, – свою жизнь. Есть и такие, кто нуждается не только в элементарных предметах первой необходимости, но и испытывает острую потребность в дорогостоящих лекарствах. Благодаря Фонду Александра Вилкула «Украинская перспектива», только за один месяц для 63 хронически больных людей, прибывших из зоны АТО в Кривой Рог, было приобретено медицинских препаратов на сумму около 12 тысяч гривен. 7 августа волонтеры Фонда Александра Вилкула «Украинская перспектива» привезли медицинские препараты для Анатолия Зобова – пенсионера, который вместе с женой Натальей приехал из Луганска, спасаясь от войны. – Вначале мы приехали в Днепропетровск, – рассказал Анатолий Егорович, – тогда у нас еще оставались деньги. Жили у моего товарища, но потом, спустя месяц, он нас просто выставил из квартиры. Хотели ехать назад в Луганск, но, как выяснили, там уже разбомблены дороги и вообще творится непонятно что. В общем, оказались в прямом смысле на улице с нехитрыми пожитками и своим любимцем котом. В Днепропетровске Зобовы отправились в реабилитационный центр для беженцев и там узнали, что их готовы принять в Кривом Роге. Так пенсионеры приехали в наш город и уже

больше недели живут в общежитии на ЮГОКе. – Мы столкнулись с тем, что окружающие, даже те, кого считали друзьями, бывают разные, – сообщила Наталья Зобова, – но здесь, на криворожской земле, чувствуем себя очень комфортно. Чужие люди поняли наши беды и проблемы и приняли по-человечески. Всем необходимым нас обеспечили город и Фонд «Украинская перспектива», и что особо порадовало – мужу привезли дорогие лекарства для сосудистой системы головного мозга. Без них нам просто не обойтись! Он бывший афганец, а также ликвидатор аварии на Чернобыльской АЭС, инвалид I группы. Страдает множеством болезней. Большое спасибо, дорогие криворожане, и особенно Фонд «Украинская перспектива», за заботу о нас! Как говорят супруги Зобовы, все, что теперь требуется, – это возможность получать пенсию здесь, в Кривом Роге. И этот вопрос, как сообщили в Криворожском центре по приему беженцев, в ближайшее время будет решен.

Попередження

Новації

З мисливством доведеться зачекати

Вступ до вишів без ЗНО

На Дніпропетровщині населенню заборонили відвідувати ліси та призупинили сезон полювання. Таке рішення прийнято керівництвом області у зв’язку з оголошенням на її території найвищого 5-го класу пожежної небезпеки. Температура оточуючих предметів підвищилася до такої міри, що можливе самозаймання. Про це повідомив начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області Ігор Романюк під час прес-конференції. За його словами, ситуація ускладнюється тим, що зараз не зафіксовано жодних опадів, а сила вітру тримається на рівні до 15 м/с, що призводить до швидкого розповсюдження вогню як у лісових масивах, так і на полях. Тож будуть організовані об’їзди та патрулювання лісових масивів співробітниками ДСНС, МВС та лісового господарства. За порушення цієї заборони передбачена адміністративна відповідальність. Що стосується відновлення сезону полювання, то таке рішення буде прийнято після зняття метеослужбою 5-го класу пожежної небезпеки. За попередніми даними, це може статися в 20-х числах серпня.

Міністерство освіти змінило умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році, повідомляє прес-служба міністерства. Зокрема, військові-контрактники і строковики зможуть вступати до вишів без складання зовнішнього незалежного оцінювання. Згідно зі змінами, право брати участь у конкурсі тільки за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі, в разі неучасті в рік вступу в ЗНО, мають військовослужбовці Збройних сил України, інших військових формувань, які проходять військову строкову службу і службу за контрактом. При цьому у відомстві уточнили, що така можливість надається тільки при вступі на денну форму навчання до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів.


«Червоний гірник» №61 (21486)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 14 серпня 2014 року

«Час настав нам, козаченьки, відстояти волю» Еще минувшей осенью эти крепкие мужики, запаковав свои грузные тела в мундиры всевозможных казачеств, гордо принимали приветствия от юных казачков всевозможных куреней и паланок. Они выступали судьями казачьих забав и конкурсов, клялись защищать Украину, положив ради ее свободы «душу й тіло». На досуге «атаманы и гетьманы» «поднимали полные чаши» оковитой «за незалежну Україну», попутно выясняя, какое из казачеств «казачестее». Но вот пришло время показать, насколько искренними были клятвы современных криворожских казаков… Мы попытались выяснить, чем в наше время занимаются наследники славного казачьего воинства.

Казаки Кривого Рога для войны не предназначены

В Кривом Роге зарегистрированы представительства Сичеславского казачества Запорожского, Отдельный казацкий пограничный курень имени герояпограничника Е. Родионова, паланки Запорожского Низового казачества, Всеукраинской общественной организации «Украинское реестровое казачество», Союза казаков Украины «Войско Запорожское» и даже Международной общественной организации «Верное казачество». С некоторыми связаться не удалось, как ни пытались мы это сделать. Растворились они, исчезли при первой реальной опасности. Некоторые даже поменяли номера телефонов. Да и те, что остались, большей частью представляют собой некую смесь союза ветеранов со школьными кружками по изучению истории. Одних в армию не берут потому что слишком стары. Других – потому что молоды. Это, впрочем, не удивительно. Ведь позиционировало себя современное казачество отнюдь не как воинское формирование для реальной защиты Украины, а как организация патриотического воспитания молодежи в духе казацких традиций. Этакий украинский вариант «Зарницы» советских времен. Только могут ли воспитывать патриотов те, кто сами таковыми не являются?

«Не пасет задних» и Криворожская паланка Сичеславского казачества Войска Запорожского. По словам ее атамана Валерия Силки, несколько их казаков находятся в зоне АТО. Сам он вместе с частью побратимов тоже хотели бы служить Украине

в «горячих точках», но староваты для этого. В военкоматах им говорят: «Не подходите». Так что пока приходится действовать на месте. Помогают 25-й аэромобильной бригаде. Собирают для нее деньги, возят Юрій Засядьвовк, туда передачи. Создали специголова громадської організації альное подразделение казаков «Всеукраїнський лицарський орден «Булат» и вместе с милицией следят за соблюдением в гороправославних козаків імені Івана Сірка»: де правопорядка. Аналогично дела обстоят и «Любимо Україну і ніколи в Криворожском курене Союза не віддамо її ворогам» казаков Украины. Как пояснил – Сьогодні 25 наших славних нам глава куреня Олег Хачикозаків, як рядових, так і офіцерів, турян, 19 человек из их куреня у складі київських батальйонів выразили желание служить в «БУК», «Київські хоругви» викозоне АТО. Вот только возраст у нують свій священний обов’язок казаков не юный – 50-55 лет. Сиперед Вітчизною, визволяючи від дят на чемоданах и ждут звонка терористів-найманців Луганськ і немолодые казаки Отдельного Донецьк, – говорить Юрій Іваноказацкого пограничного куреня вич. – Немало представників наимени героя-пограничника Е. шого козацтва займаються волонРодионова. Не спешат забирать терською діяльністю – збирають продовольчі та інші таких военкоматы.

посилки для воїнів, які знаходяться в зоні бойових дій. Не так давно відправили нашим мужнім воїнам 40 бронежилетів, готуємо ще стільки. В цілому хочу сказати, що всі наші козаки — патріоти України-неньки і готові захищати рідну землю до останнього подиху.

Записались добровольцами. Не берут

По словам старшины Ингульской паланки Войска Запорожского Низового города Кривого Рога Валерия Боцманенко, около десятка их ребят во главе с атаманом Игорем Костенко сейчас воюют в зоне АТО. Записались добровольцами, не ожидая призыва. Пошли бы и больше, но не берут. Нужны определенные воинские специальности, а они есть не у всех. Остальные патрулируют городские вокзалы, собирают и перевозят гуманитарную помощь. Одним словом, делают все возможное для сохранения суверенитета страны.

На часі 3 Новини

Тернівський район

Прийом прокурора

Сьогодні з 10 до 13 години у виконкомі Тернівської районної у місті ради прокурор міста Валерій Прихожанов проводитиме виїзний особистий прийом громадян.

Вдосконалюйтесь зі Street Workout

Казаки рвутся в бой! Странная в итоге складывается ситуация. Те, для кого казачество стало нормой жизни, проснувшейся памятью предков, кто уже детей вырастил и опыт воинский имеет, полон сил и желания проявить себя в бою, вынуждены сидеть дома, а мальчишек необстрелянных, оружия в руках не державших, да отцов малолетних детей наши военкомы на фронт отправляют. Не секрет, что зрелые мужчины, прошедшие опыт службы в рядах Советской Армии и добровольно решившие послужить Отечеству, не в пример рисковым пацанам, в сложных ситуациях ведут себя рассудительнее, острожнее, на рожон зря не лезут. Это ли не плюс в реальных боевых условиях? Может, стоит учесть и их пожелания? Нет, я не призываю массово мобилизовать в армию тех, кому за 45. Но казаки, поклявшиеся перед всем миром в любую минуту встать на защиту Украины, имеют право эту клятву исполнить! Ведь нет в воспитании молодежи метода лучшего, чем пример старших товарищей, готовых на деле доказать, что казачество для них

15 серпня об 11 годині відбудеться урочисте відкриття майданчика для занять воркаутом. Розмістився він на території КЗШ № 110 (вул. Доватора, 31). Проект створено Інститутом розвитку міста, а втілено у життя завдяки програмі соціального партнерства Групи Метінвест «Місто – нашими руками!». Під час відкриття ви побачите показові виступи спортсменів міжнародної організації «Street Workout», змагання криворізьких спортсменів. Приходьте. Яскраві емоції та нові враження гарантовано. Підготувала Дар’я ВОРОНА

Жовтневий район Триває підготовка до державного свята

У Жовтневому районі створено робочу групу з підготовки урочистостей до Дня незалежності України й тимчасову комісію з проведення та підбиття підсумків районного огляду-конкурсу на кращий об’єкт з благоустрою в 31 номінації. У бібліотеках району, навчальних закладах оформлено книжкові полиці виставки «Це – моя Україна». Щочетверга в парку ім. 50-річчя Радянської України, де 24 серпня відбудуться основні заходи, проводяться акції з благоустрою, наводиться належний порядок у місцях масового відпочинку мешканців Жовтневого району.

Стихійних продавців запрошують до «Босфору»

не игра и не спектакль, тешащий самолюбие, а образ жизни, при котором слова не расходятся с делом, а беззаветная любовь к Украине готова проявиться в готовности защищать свою Родину в самые трудные для нее минуты. Наталья ГАМБАРОВА

На території району продовжують діяти осередки стихійної торгівлі з порушенням вимог санітарно-ветеринарного законодавства. Тому з метою впорядкування місць торгівлі плодоовочевою продукцією Жовтневим райвиконкомом визначено місця для розміщення пересувних засобів сезонної торгівлі за наступними адресами: мікрорайон Індустріальний (асфальтовий майданчик навпроти магазину «Айсберг»), бульвар Маршала Василевського (площа поблизу торговельного центру), транспортна зупинка «Піонер» (вул. Тухачевського, біля будинку № 3), вулиця Рзянкіна (біля будинку № 30 по вул. Кремлівській, територія колишніх торгових рядів ТОВ «Злак»), кільце 129 кварталу (біля будинку № 80 по вул. Ватутіна). За інформацією відділу розвитку підприємництва виконкому Жовтневої районної у місті ради, зараз існує достатньо вільних місць на ринках (їх заповнюваність складає близько 60 відсотків). Нещодавно проводився рейд із ліквідації стихійної торгівлі на 5 мікрорайоні Зарічному. Поблизу знаходиться ринок ТОВ «Босфор», тому тут додатково створено майже 30 місць торгівлі без сплати за послуги ринку. Отож, стихійні продавці запрошуються до цього ринку. Їм також надається інформація щодо адміністративної відповідальності за торгівлю з рук у невстановлених місцях. Підготував Віталій ТКАЧУК


4 Суспільство

www.girnyk.com.ua

«Червоний гірник» №61 (21486)

Четвер, 14 серпня 2014 року

Александр Овсиенко:

«Золотая звезда Метинвеста» – признание достижений всей бригады» Мы продолжаем публикацию материалов о людях труда, чей вклад к профессиональному празднику – Дню работников металлургической и горнодобывающей промышленности отмечен высокой наградой – «Золотой звездой Метинвеста». В сегодняшнем номере – интервью с горняком Анновского карьера Северного ГОКа Александром Овсиенко. – Александр Петрович, Ваша трудовая биография неразрывно связана с Северным горно-обогатительным комбинатом, горняцким делом. На чем основан Ваш выбор? – Северный ГОК – это судьба. После армии трудоустроился помощником машиниста буровой установки в Анновский карьер. Здесь начал бурить свои первые метры скважины, освоился. У нас целая династия горняков. В Первомайском карьере трудится главным механиком мой брат Сергей. С Анновским карьером связана трудовая биография моего тестя Николая Новоселова, который руководил коллективом в 80-е годы, его сына Павла, бригадира экскаваторщиков, а теперь и моего старшего сына Дмитрия. В этом году по окончанию Криворожского национального университета пришел в цех, как и я 24 года назад, помощником машиниста буровой установки. Буровик – это звучит сурово, но гордо. – Не секрет, что люди Вашей профессии работают в сложных условиях. Было ли

у Вас когда-нибудь желание найти другую работу? – До армии я работал помощником машиниста экскаватора и хотел продолжить это дело. Но когда попробовал бурить, понял, что это мое. Несмотря на все сложности, буровое ремесло мне нравится. И дело не в высокой зарплате. Если работа по душе, то все трудности нипочем. У нас дружная бригада. Мы доверяем друг другу, и это дорогого стоит. Осенью прошлого года получили новый буровой станок «Ferdinand» – мощная машина, надежная гидравлика, низкий уровень шума при работе насосов. Для нас созданы все условия – просторная кабина с кондиционером, антивибрационными креслами. С новой машиной в нашу бригаду влился и молодой специалист Сергей Халаим. Как говорят, пришелся ко двору. Трудолюбивый, грамотный, ответственный. У таких ребят на комбинате всегда есть перспектива. Да и нашу поддержку почувствовал с первых дней, а это очень важно. Ведь каждый из нас начинал с нуля. Я до сих пор с благодарностью вспоминаю своего наставника Александра Назифовича Муксимова. Он дал мне путевку в жизнь, научил тонкостям про-

На вводе в эксплуатацию нового бурового станка «Ferdinand» фессии, жизненным мудростям. С ним плечом к плечу прошли 20 лет. – Ваш стаж на комбинате – это четверть века. Скажите, какие годы для Вас были самыми яркими и продуктивными? – Таких периодов в моей трудовой биографии два. В конце 80-х – начале 90-х годов прошлого столетия мы также показывали высокие результаты. При плане 46 тысяч погонных метров бурили 52(!). Новая точка отсчета началась с приходом компании Метинвест. Производственные показатели нашей бригады за последние годы всегда высокие – от 100 до 170%. Изменения к лучшему мы почув-

ствовали не только в вопросах производственного характера, но и в вопросах экологии. Так, мы полностью перешли на бестротиловые взрывчатые вещества и тем самым значительно снизили техногенную нагрузку на окружающую среду. Для взрыва применяем внешнюю и внутреннюю гидрозабойки. С каждым годом улучшаются условия труда и быта трудящихся. Сегодня на комбинате все работники обеспечены спецодеждой и средствами индивидуальной защиты высокого качества. При создании образцов спецодежды было продумано все до мелочей – от качества тканей до фурнитуры, причем с учетом специфики деятельности трудя-

щихся. Как результат, мы имеем удобный комплект одежды в любое время года. Но не только спецодежда обеспечивает нам безопасную работу. Каждую смену мы начинаем с минуты безопасности, анализа безопасного выполнения работ. Я бригадир и понимаю возложенную ответственность за коллектив. К тому же, мы ежедневно работаем над совершенствованием производственных процессов. Наша бригада поставила перед собой цель: от каждого работника – одна идея. Последняя из них принесла экономический эффект в 150 тысяч гривен. – В Вашем арсенале есть награды от Премьер-министра Украины, Министерства промышленности Украины, Вы – Человек года-2008. Скажите, какая награда самая весомая? – Разумеется, «Золотая звезда Метинвеста». Эта награда моему коллективу и всему Анновскому карьеру. Потому как без коллектива я сам ничего бы не добился. Коллектив – это моя вторая семья, трудовая. У нас вообще «звездная» бригада. У Олега Семенова сын Артем – известный в Украине певец. У Сергея Вдовенко дочка победила в конкурсе «Зважені та щасливі». Наши дети успешны. И это тоже наши достижения. Вместе мы со всем справимся. Только бы был мир на нашей земле. Людмила САВИНА

Андрій Богданов:

«Головне завдання криворізьких соціалістів – відстоювати інтереси громадян» Сьогодні на політичну арену міста та всієї країни повертається одна з найпотужніших сил – Соціалістична партія України. Її історія налічує чимало досягнень, хоч і не обійшлося без болісних падінь. Та нині настав час відродження й активних дій, у тому числі – для членів місцевого осередку, які переймаються, перш за все, прагненнями своїх земляків-криворіжців. Наприкінці минулого тижня відбулася знакова для партійців подія – засідання комітету Криворізької міської організації Соціалістичної партії України. Незадовго до цього попередній очільник КМО склав свої повноваження, тож постало питання: обрати нового керівника соціалістів міста і визначити основні напрями діяльності. Як наголосив перший секретар Дніпропетровської обласної організації СПУ Олег Цуркан, наше суспільство потребує соціалістичної ідеології та втілення її принципів. Адже перед очима українців – яскравий приклад скандинавських країн, відомих високим рівнем демократії та життя. Співвідношення багатих і бідних у цих державах, у порівнянні з Україною, говорить на користь соціалізму, прихильники якого не лобіюють інтере­ си олігархів, а мають за ціль зробити якомога заможнішими звичайних людей та збудувати соціально справедливу державу. Наразі українські соціалісти

працюють на перемогу. Зокрема – у виборах, бо саме через представництво в органах влади всіх рівнів можна досягти поставленої мети. На це налаштовує своїх однопартійців і лідер СПУ Микола Рудьковський. До речі, варто нагадати, що декількома тижнями раніше він побував у Кривому Розі і взяв участь у мітингу, учасники якого закликали ввести мораторій на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Звертаючись до членів комітету, Олег Цуркан запропонував кандидатуру молодого та амбітного, щиро відданого справі Андрія Богданова на посаду першого секретаря Криворізької міської організації Соціалістичної партії України. До розмови долучився і секретар з організаційно-партійної роботи та кадрів Дніпропетровського обласного комітету СПУ Юрій Агеєв, який підтримав А. Богданова як майбутнього очільника криворізьких соціалістів і також підкреслив, що

Андрій Богданов

вибори до парламенту – це той рубіж, який слід подолати, аби навести порядок у державі. Що стосується самого кандидата, то у слові, зверненому до присутніх на засіданні, він зазначив, що бачить діяльність свою особисто та своїх товаришів у тому, щоб відстоювати права громадян, представляти мешканців усіх куточків нашого міста і не боятися при цьому брати відповідальність на себе. А ще – не вдаватися до популістських рішень, а здійснювати системні кроки, які б забезпечили людям добробут. «Народ – джерело влади», – нагадав Андрій Богданов та окреслив ряд політичних завдань і цілей, котрі стоять перед місцевими соціалістами як представни-

ками найширших верств населення, трудівників, малого та середнього бізнесу – щоб, покладаючись на підтримку загальноукраїнської організації, максимально активізувати роботу у Кривому Розі. Так, серед запланованого – участь у виборах, які, на думку членів Соцпартії, мають проводитися за пропорційною системою з відкритими списками, що дозволить кожному мешканцю України обрати не лише політичну силу, яка буде представляти його інтереси в парламенті, а й людину, котра нестиме особисту відповідальність за свою роботу у Верховній Раді. Звучить і думка щодо необхідності посилення реальних дій, спрямованих проти підвищення тарифів, проти «заморожування» індексації зарплат і пенсій, девальвації гривні; стосовно громадського контролю та максимально продуктивної участі соціалістів у діяльності Криворізької міської ради після обрання до неї. Увага приділяється і встановленню контактів з жителями густонаселених житлових масивів, спільному з ними плануванню та вирішенню гострих колективних проблем, зворотному зв’язку. Загалом, адаптації загальноукраїнських гасел та ідей Соціалістичної партії під реалії

Кривого Рогу як великого промислового центру, в якому потребують розв’язання питання екології, медицини тощо. Серед першочергових заходів – сприяння успішному проведенню АТО на сході держави, допомога в забезпеченні криворізьких військових засобами першої необхідності. Виступ кандидата викликав жваву реакцію та не менш активне обговорення, по завершенні якого відбулося голосування, за підсумками котрого Андрія Богданова було одностайно обрано на посаду першого секретаря Криворізької міської організації СПУ та введено до складу бюро КМО. Новий очільник місцевих соціалістів подякував товаришам за довіру та пообіцяв уже за три місяці звітувати про результати своєї діяльності. – Розвиваючи згадані вектори, ми зможемо разом відродити колишню міць Соціалістичної партії, побачити наших представників у парламенті України 2014 року та в місцевих радах 2015 року, – висловив переконання Андрій Богданов. – Криворізький регіон розглядають як плацдарм для представництва інтересів мешканців центру та півдня України. Нам треба прагнути задавати тон роботі партії. Олена МИХАЙЛІВ


«Червоний гірник» №61 (21486)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 14 серпня 2014 року

Економіка 5 Новини

Вшанували будівничих

Олімпіада Фарафонова:

«Наші будівельники не лише визволяють, а й відбудовують міста Донеччини та Луганщини» Цього року свято – День будівельника представники однієї з головних і найшанованіших професій у Кривому Розі відзначали скромно. Більше задля того, аби віддати данину мужнім воїнам — представникам багатьох будівельних підприємств регіону, які нині несуть нелегку службу на Сході України – в зоні АТО. – Що й казати, важкі часи переживає сьогодні весь будівельний комплекс Кривбасу, який представляють 17 тисяч трудівників на 40 підприємствах, – говорить голова Криворізької міської організації профспілки працівників будівництва і промбудматеріалів Олімпіада Фарафонова. – Бюджетне будівництво практично «заморожене», трудимося, в основному, на гірничо-збагачувальних комбінатах і ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Усіма фібрами душі підтримуємо наших синочків, котрі визволяють Луганщину та Донеччину Олімпіада від проросійських тероФарафонова ристів-найманців.

Олімпіада Іванівна особливо зворушено розповідає про те, як делегація профспілки будівельників зовсім недавно відвідувала поранених бійців у Дніпропетровському військовому госпіталі, де зустрілася із земляками із Зарічного та Довгинцевого. Вручаючи бійцям найнеобхідПочесні нагороди будівельникам вручає ніше, всі разом переконалися: мосекретар міської ради Сергій Маляренко лодим хлопцям особливо потрібна ще й моральна підтримка. Поки ж поба- гій Васильович. – Ви творці, і професія у вас свята – від Бога. Миру й злагоди вам, жали їм швидкого одужання. Від влади Кривого Рогу кращих з кра- всім, хто будує заради миру на землі. Учасників святкового зібрання пощих будівничих привітав та вручив почесні нагороди секретар міської ради Сергій здоровив та вручив відзнаки голова Дніпропетровського обласного об’єднання Маляренко. – По ваших будовах видно, як росте і профспілок Віталій Дубіль. змінюється в кращий бік обличчя нашого Микола КРАМАРЕНКО. рідного міста, – зауважив, зокрема, СерФото Андрія ТРУБІЦИНА

Кривбас промисловий

Підприємство, що стало другим домом Ті, хто звик асоціювати Кривий Ріг виключно з гірничою або металургійною галуззю – усе інше, мовляв, дрібне і не варте уваги, помиляються. Практично в самому центрі міста, на межі Саксаганського та Жовтневого районів, розташовано потужне машинобудівне підприємство: «Корум Криворізький завод гірничого обладнання». Днями з його роботою знайоми- Проекти виявились доволі затрелись журналісти. Привід – виповни- буваними. За словами керівника лося сто днів, як біля керма заводу підприємства, вже вироблено 7 став Едуард Назаров. Тож говорили живильників, 6 з яких пішли на і про зроблене, і про плани на май- експорт до Казахстану. В серпні повинні відвантажити замовнику бутнє. Криворізьке підприємство з й перший котючий конвеєр. І це 2011 року входить до складу Ди- тільки початок, сподіваються кривізіону відкритих гірничих робіт воріжці. З клієнтами вибудовуються довкомпанії Корум. «Компанія пропонує своїм клієнтам сучасні тех- гострокові партнерські стосунки. нологічні рішення для гірничодо- Це дозволяє активно працювати бувної галузі. Відзначу, що багато з не лише на вітчизняному ринку, них унікальні не лише на території але й за межами України, приміУкраїни, але й не мають аналогів у ром – з виробничниками Білорусі, світі», – розповів Едуард Назаров. Казахстану та Росії. «Оптимізуємо Не менш унікальним є і криво- витрати, впроваджуємо кращий різький завод, поєднуючи в собі як досвід у сфері управління виробметалургійне, так і власне маши- ництвом, аби наша продукція мала конкурентноздатну ціну при найнобудівне виробництво. Традиційно головною спеці- вищій якості, – ділиться секретами алізацією підприємства було ви- успішної роботи Едуард Назаров. – робництво запасних частин. Нині Випускаємо продукцію з урахуванактивно освоюються нові види ням побажань клієнтів, розвиваємо продукції. Зокрема, це і живиль- післяпродажне обслуговування». І звичайно, особлива увага – моники пластинчаті, конвеєри котючі, насоси, спіральні класифікатори. дернізації виробництва, оновлен-

Саксаганський район Дитячому будинкуінтернату — 60!

10 серпня Криворізькому дитячому будинку-інтернату виповнилося 60 років. З цієї нагоди з подарунками до закладу завітало багато гостей з благодійних організацій. Директор будинку-інтернату Вікторія Путіна сердечно подякувала всім небайдужим і звернулась до своїх колег: – Ваша благородна праця спрямована на соціально-медичну реабілітацію та матеріально-побутове забезпечення дітей з обмеженими фізичними можливостями. Теплом своїх сердець, чуйністю і милосердям ви зігріваєте хлопчиків і дівчаток, які потребують сторонньої допомоги. Самовідданим у праці співробітникам закладу керівник вручила почесні нагороди і квіти. Треба сказати, що серед них просто героїчні особи, котрі віддали тяжко хворим дітям по 20 і 30 років свого життя. Називаємо їх: Марія Балясіна, Галина Рябець, Вікторія Остачінська, Валентина Павленко, Галина Сумінська, Людмила Врублевська, Вікторія Горчакова. Благодійники влаштували для іменинників цікавий концерт.

Вони обирають ліцей

Не мине й місяця, як для юнаків і дівчат гостинно відчинить двері Криворізький професійний транспортно-металургійний ліцей — сучасний навчальний заклад, де готують робітників багатьох професій. Зокрема, машиністів екскаватора, електровоза та тепловоза, електрогазозварників, слюсарів з ремонту автомобілів, провідників пасажирських вагонів, електрослюсарів. Приємно відзначити, що випускників вищеназваного навчального закладу охоче беруть на роботу такі підприємства, як ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПівдГЗК, ПАТ «Криворіжіндустрбуд», пасажирська вагонна дільниця Придніпровської залізниці, підприємство «Криворіжелектротранс». Підготував Микола КРАМАРЕНКО

ню обладнання. Зокрема, в арсеналі криворізьких машинобудівників – вакуумно-плівочна формовка в литті. Цю унікальну, як для України, технологію журналісти змогли побачити на власні очі під час екскурсії підприємством. В обслуговуванні цього обладнання задіяно мінімум людей. При цьому якість продукту, що видається, на порядок краща, ніж за старих технологій. Нині на підприємстві працює солідний колектив – близько 2200 чоловік. Відтак, соціальним питанням відводиться не менше уваги, ніж виробничим. Середня зарплата працівників – 4 тисячі гривень. У другому кварталі впроваджено нову систему оплати праці, що сприяє мотивації кожного трудівника. Дбають на заводі і про забезпечення спецодягом, і про належне харчування. Нині повноцінний (перше, друге й третє в комплекті)

обід заводчанину коштує... 7 гривень 40 копійок. Готують – смачно. «Для нас важливо, аби наші колеги приходили на роботу та відчували комфорт, аби люди хотіли йти на підприємство і для них воно було другим домом», – розповів Едуард Назаров. І ще одне: розвиток підприємства немалою мірою залежить від поповнення молодими кадрами. В тому числі, й випускниками навчальних закладів. Про останнє багато хто з виробничників, м’яко кажучи, мало дбає. На «Корум Криворізький завод гірничого обладнання» – іншої думки. За словами Едуарда Назарова, тільки в цьому році практику на підприємстві пройшли 680 студентів, з яких 12 уже пов’язали своє подальше професійне становлення із заводом. Володимир СКІДАНОВ. Фото Андрія ТРУБІЦИНА

Довгинцівський район Цементникам потрібно вдосконалюватися

Роботу адміністрації ПАТ «ХайдельбергЦемент Україна» (Криворізький завод) по створенню безпечних умов праці визнано недостатньою та такою, що потребує вдосконалення. Таку оцінку поставлено по завершенню планової всебічної перевірки підприємства. Як повідомляє прес-служба Криворізького теруправління Держгірпромнагляду, перевіркою було охоплено 127 виробничих об’єктів, у тому числі тих, що мають машини, механізми та устаткування підвищеної небезпеки. Інспекторами видано в установленому порядку 22 приписи, обов’язкові для виконання, щодо усунення порушень законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, до адміністративної відповідальності притягнуто 22 посадові особи. У 34 випадках запропоновано керівникам структурних підрозділів припинити виконання робіт та експлуатацію машин і механізмів до усунення виявлених порушень, які могли б призвести до травмування чи створити загрозу життю та здоров’ю працівників.

Легалізувати відносини

У районі діє робоча група з координації дій щодо дотримання суб’єктами господарювання району вимог трудового законодавства. Тільки протягом першого півріччя 2014 року робочою групою здійснено обстеження 509 суб’єктів господарювання, у яких працює 941 найманий працівник. Встановлено, що 802 з них працевлаштовані згідно з чинним законодавством. Роботодавцям, у яких працюють неоформлені належним чином наймані працівники, надано рекомендації з усунення порушень. Робочою групою постійно проводиться роз’яснювальна робота з суб’єктами господарювання району щодо укладання трудових договорів із найманими працівниками. Підготував Володимир СКІДАНОВ


6 Ви запитували Новини

Дзержинський район

Найбільше скарг – на неналежну якість

Захист прав споживачів залишається одним із актуальних питань у районі. Немало людей звертається з цього приводу до районної влади. При зверненні громадян до виконкому районної у місті ради надається допомога в складанні листів до суб’єктів господарювання відповідно до законодавства про захист прав споживачів та роз’яснюються їхні права згідно з вимогами чинного законодавства. Всі скарги розглянуто у встановлені терміни. З метою своєчасного виявлення причин, що призводять до порушення прав та інтересів громадян, здійснюється аналіз звернень споживачів. Відтак, станом на 1 серпня надійшло 189 звернень громадян. Переважно звертаються в усній формі, лише 13 – письмово. Як показує аналіз, левова частка скарг стосується неналежної якості товару (104 звернення). На другому місці антирейтингу – надання неякісних послуг (38 звернень). Третє – за обміном якісного товару (28 звернень).

Реконструкція з природоохороною

Металурги інвестують 132 млн. доларів США в проведення реконструкції доменної печі №6 із впровадженням природоохоронних заходів, повідомляє прес-служба «АМКР». У рамках капітального ремонту доменної печі №6 буде виконано ряд екологічних проектів: будівництво установки очищення газу від ливарного двору, реконструкція установки очищення газу від підбункерного приміщення, впровадження автоматизованої системи екологічного моніторингу. Виконання цього інвестиційного проекту дасть можливість скоротити викиди забруднюючих речовин в атмосферу, а також дозволить забезпечити стабільну роботу обладнання. Підготував Володимир СКІДАНОВ

ЦентральноМіський район Волейбольнодворові пристрасті

У Центрально-Міському районі відбувся турнір з дворового волейболу серед учнівської молоді, що проводився в рамках районної спартакіади «Юність-2014». Захід був проведений на спортивному майданчику, розташованому на подвір’ї буд. 34 по вул. Ньютона. Зі словами привітання до присутніх звернулися голова комітету з фізичної культури і спорту виконкому Центрально-Міської районної у місті ради Т. Василенко і директор компанії з надання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкової території ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР» О. Крамаренко. У змаганнях з волейболу взяли участь 5 команд. Турнір завоював прихильність і учасників, і вболівальників. Присутні стали свідками захоплюючої боротьби, технічного володіння м'ячем, блискавичних передач і точних ударів. Всі учасники отримали масу позитивних вражень і заряд бадьорості, а гарний настрій створювали артисти Палацу культури «Карачуни». Найкращі результати у грі продемонстрували команди КЗШ №№ 85, 123 та Криворізької Центрально-Міської гімназії.

Праця неповнолітніх

Одним із завдань служби у справах дітей є здійснення перевірок умов роботи працівників, молодших за 18 років, на підприємствах, в установах та організаціях (незалежно від форми власності). Протягом липня-серпня працівниками служби у справах дітей та відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради організовані й проведені рейди-перевірки 22 об'єктів бізнесу: закладів ресторанного господарства, ринків та станцій технічного обслуговування. Підготувала Тетяна ДРЄЄВА

www.girnyk.com.ua

«Червоний гірник» №61 (21486)

Четвер, 14 серпня 2014 року

Актуально

Трудові відносини між фізичною особоюпідприємцем та найманим працівником Відповідно до ст. 2 Кодексу законів про працю України працівники, які працюють у фізичних осіб-підприємців, повинні реалізовувати право на працю шляхом укладення трудового договору між працівником та роботодавцем. У разі використання праці найманих робітників суб’єкти господарювання – фізичні особи-підприємці зобов’язані укласти у письмовій формі трудові договори відповідно до «Порядку реєстрації трудового договору між працівником і фізичною особою», форма якого затверджена Наказом Міністерства праці та соціальної політики України №260 від 08.06.2001, та подати на реєстрацію до державної служби зайнятості за місцем свого проживання у тижневий строк з моменту фактичного допущення працівника до роботи. Трудовий договір укладається у трьох автентичних примірниках: один примірник зберігається у роботодавця – суб’єкта господарювання, другий – у найманого працівника, третій – у центрі зайнятості за місцем реєстрації договору. Підприємець зобов’язаний вручити під розписку працівникові один примірник договору протягом трьох діб з дня його реєстрації та повернути йому трудову книжку із записом про прийняття на роботу. Трудові книжки ведуться на всіх

працівників, які працюють у фізичної особи понад п’ять днів та зберігаються у найманих робітників. Відповідальність за недотримання вимог порядку реєстрації трудових договорів передбачає штраф у розмірі від п’ятнадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян відповідно до частини першої ст. 41 Кодексу України про адміністративні порушення. Також ухилення від укладення трудових договорів з найманими працівниками тяг-

не за собою порушення ст.ст. 21, 24, 48, 253 Кодексу законів про працю України та передбачає звинувачення за ст. 172 ч. 1, 366 ч. 1 Кримінального кодексу України і передбачає кримінальну відповідальність. Шановні мешканці міста! Якщо вам або вашим близьким при здійсненні трудової діяльності у фізичної особипідприємця відмовляють в укладанні трудового договору, для сприяння в офіційному працевлаштуванні (шляхом укладення трудового договору) вам необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Криворізької міської ради (тел. 74-46-33) або до районних управлінь праці та соціального захисту населення за номерами телефонів гарячих ліній: Дзержинський район – 92-80-87 Довгинцівський район – 71-51-26 Жовтневий район – 53-50-09 Інгулецький район – 406-91-75 Саксаганський район – 64-30-52 Тернівський район – 38-08-32 Центрально-Міський район – 90-02-18 Дзвінки приймаються щодня з 8.30 до 12.30 та з 13.00 до 17.00, крім суботи та неділі.

Соціальний проект

З турботою про ветеранів З 20 червня за ініціативою міських галузевих рад підприємців у місті впроваждено проект «Зігріємо турботою ветерана», основними завданнями якого є додаткові заходи з соціального захисту учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. 130 учасників цього проекту отримали соціальні картки ветерана, за якими забезпечується суб’єктами господарювання їхня підтримка з надання торговельних, побутових, медичних, транспортних послуг. На сьогоднішній день учасники бойових дій до Дня скорботи отримали на благодійній основі продовольчі набори, тонометри, телефони мобільного зв’язку зі стартовими пакетами, проходять медичне обстеження, скористалися перукарськими послугами, послугами пральні та придбавають ліки зі знижкою 10%. Особливу вдячність ветерани висловлюють керівникам таких підприємств: ПП «Гален» (Денисов О.О.), ТОВ «Ензим» (Тимошенко Н.А.), ПП «Мегасервіс» (Шафран І.В.), ТОВ «Фарма Люкс» (Чорна О.М.), КП «Фармація» (Бігдан А.В.), ТОВ «Ваш зір» (Кудінова-Савченко Н.О.), ТОВ «Фонтан» (Литвинов Д.В.), ПРАТ

«Київстар» (Яроцька Н.А.), ПП «Баїр» (Стоцька О.В.), ТОВ «АЛЛО» (Балаєва М.В.), ТОВ «Сервіс-Центр побутового обслуговування» (Фішлін В.Ю.), ТОВ «Живиця» (Хардіна З.В.), ТОВ «Медіком» (Діжур А.П.), ПП «Конвалія» (Коваленко О.В.), ТОВ «Студія дизайну «Акцент» (Яцьковська І.В.), ТОВ «Дор» (Боровик Г.А.), ТОВ «ОктантПринт» (Чернявський О.О.), фізичним особам-підприємцям: Назімовій К.О., Коптєву О.В., Грому А.П., суб’єктам господарювання, які надають перукарські послуги, продовольчі набори. Перелік об’єктів бізнесу розміщено на порталі «Криворізький ресурсний центр» у рубриці «Ветерани», який буде постійно оновлюватися.

Запрошуємо небайдужих суб’єктів господарювання приєднатися до участі у проекті «Зігріємо турботою ветерана» з метою соціального захисту ветеранів, поважного ставлення до них, з подякою за перемогу у війні, за мирне життя. Нагадуємо, що координаторами проекту є: управління розвитку підприємництва виконкому міськради, телефон 74-39-72; управління праці та соціального захисту населення виконкому міської ради, телефон 74-72-77; Криворізька міська організація ветеранів, телефон 74-56-97. Управління розвитку підприємництва виконкому міської ради

Компетентно

Порядок виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії у зв'язку зі смертю пенсіонера Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що у разі смерті пенсіонера особам, які здійснили його поховання, виплачується допомога на поховання пенсіонера в розмірі двомісячної пенсії, яку отримував пенсіонер на момент смерті. У разі смерті пенсіонера, який отримував пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» особам, які здійснили поховання, допомога на поховання виплачується в розмірі тримісячної пенсії, яку отримував пенсіонер на момент смерті, але не менше п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати. Особа, яка звертається з приводу випла-

ти допомоги на поховання, подає до управління Пенсійного фонду України за місцем реєстрації померлого пенсіонера заяву про виплату допомоги на поховання та довідку про смерть пенсіонера або витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть для отримання допомоги на поховання. Виплата недоотриманої пенсії померлого здійснюється вищевказаним категоріям заявників у разі звернення протягом шести місяців з дня відкриття спадщини. Відповідно до статті 1220 Цивільного Кодексу України часом відкриття спадщини є день смерті особи або день, з якого вона оголошується померлою. У разі звернення кількох членів сім’ї, які мають право на отримання суми недо-

отриманої пенсії, у зв’язку зі смертю пенсіонера, належна їм сума пенсії ділиться між ними порівну. У разі відсутності членів сім’ї, які мають право на отримання суми недоотриманої пенсії померлого пенсіонера, або незвернення ними за виплатою вказаної суми протягом шести місяців з дня відкриття спадщини, сума пенсії, що належала пенсіонерові і залишилася недоотриманою у зв'язку з його смертю, входить до складу спадщини. Для виплати недоотриманої пенсії, яка ввійшла до складу спадщини, надається свідоцтво про право на спадщину. Управління праці та соціального захисту населення виконкому Тернівської районної у місті ради


Четверговий телегід

«Червоний гірник» №61 (21486)

?????? Співрозмовник

www.girnyk.com.ua

Четвер, 14 серпня 2014 року

7

 Програма телебачення 18-24 серпня Календар 

Понеділок, 18 серпня

Вівторок, 19 серпня

Середа, 20 серпня

Четвер, 21 серпня

П'ятниця, 22 серпня

Субота, 23 серпня

Неділя, 24 серпня

ТРК «КРИВОРІЖЖЯ» 09:00 День за днем 09:30 Моя профессия 09:45 Новая волна 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:30 24 августа 19:35 Диалог

ТРК «КРИВОРІЖЖЯ» 09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:30 24 августа 09:35 Азбука здоровья 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:35 Ежедневная политика 19:45 Аспекты жизни ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30, 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 Мiсто 07.10, 08.25, 09.35, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15, 19.25 Невiдома Україна 07.45, 18.15 Мультфiльм 08.00 Пiдземка 08.10, 04.45 Близькi подорожi 09.00 Телеспортклуб 09.40, 14.45, 19.55 Мiркувалки 09.50, 17.00 Лiкарська справа 10.05 Щедра Скиба 10.30, 23.15 Т/с «Панове присяжнi» 11.55, 14.55, 22.25 Епiзоди колишнього 12.00 Книжкова полиця 12.30, 02.30 Бесiди про вiчне 13.00, 05.00 Музичний калейдоскоп 13.30 На розi вулиць 14.00 ARTiCOOL 14.30 Iнтерклас 15.15, 03.00 Золота колекцiя кiно 17.15, 01.30 Дикий свiт 17.40 Мультфiльми 18.30 Контакт 19.45 Афiша 19.50 Я пам‘ятаю 20.05 Резонанс 20.20, 22.20 На землi на рiднiй… 21.10, 23.10 Гарна новина 21.15 Енергозаощадження 21.30 Дива цивiлiзацiї 22.00 Сад. Город. Квiтник 00.40 Розкiшнi маєтки

ТРК «КРИВОРІЖЖЯ» 09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Ежедневная политика 09:45 Аспекты жизни 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:30 24 августа 19:35 Лица общества ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.35 Бадьорий ранок 06.30, 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 Мiсто 07.10, 08.30, 09.40, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 Контакт 07.45, 18.15 Мультфiльм 08.00, 11.55, 15.15 Гарна новина 08.05, 18.30 Невiдома Україна 09.05 Книжкова полиця 09.45, 14.50, 19.50 Мiркувалки 10.00 Сад. Город. Квiтник 10.15, 23.10 Т/с «Панове присяжнi» 11.50, 22.25 Епiзоди колишнього 12.00 Резонанс 12.15 Телеспортклуб 12.45 Близькi подорожi 13.00, 04.30 Музичний калейдоскоп 13.40, 01.30 Дикий свiт 14.05 Iнтерклас 14.20 Щедра Скиба 15.20, 03.00 Золота колекцiя кiно 16.55 ARTiCOOL 17.25 На розi вулиць 18.45 Громадський мiкрофон 18.55 Я пам‘ятаю 19.25 Пiдземка 19.35 Золоте стремено 20.00, 00.40 Розкiшнi маєтки 21.15 Моє житло 21.30 Подорож гурмана 22.00 Як судились колись в Українi 22.15 Афiша 22.20 На землi на рiднiй… 02.00 Хiт-парад «На всi 100»

ТРК «КРИВОРІЖЖЯ» 09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:30 24 августа 09:35 Лица общества 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:35 Диалог

ТРК «КРИВОРІЖЖЯ» 09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Так было 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:30 24 августа 19:35 Государственный портал

ТРК «КРИВОРІЖЖЯ» 09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Кабмин: прямая линия 19:00 День Независимости 19:20 Календарь событий 19:35 Новая волна

09:00 День Независимости 09:20 Календарь событий 09:35 Новая волна 19:00 День за днем 19:30 Моя профессия 19:45 Мой город

ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30, 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 Мiсто 07.10, 08.25, 09.35, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 Телеспортклуб 07.45, 18.15 Мультфiльм 08.00 Пiдземка 08.10 Золоте стремено 09.00 Щедра Скиба 09.40 На розi вулиць 10.10 Контакт 10.40 Т/с «Панове присяжнi» 12.10, 20.20 Епiзоди колишнього 12.15, 19.55 Мiркувалки 12.30, 18.30 Невiдома Україна 13.00, 04.30 Музичний калейдоскоп 13.30, 01.30 Дикий свiт 14.00 Резонанс 14.15 Сад. Город. Квiтник 14.30 Бесiди про вiчне 15.15, 23.10, 03.00 Золота колекцiя кiно 17.00 Iнтерклас 17.15 Близькi подорожi 17.30 Дива цивiлiзацiї 19.25 Здоров’я плюс 20.05 Я пам‘ятаю 20.15 Афiша 21.15 Чистий четвер 21.30 ARTiCOOL 22.00 Книжкова полиця 00.40 Розкiшнi маєтки

ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30, 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 Мiсто 07.10, 08.25, 09.35, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 Здоров’я плюс 07.45, 18.15, 14.30 Мультфiльм 08.00, 14.45, 17.45 Мiркувалки 08.10 Як судились колись в Українi 09.00 Бесiди про вiчне 09.40, 23.15 Близькi подорожi 10.00, 18.30 Невiдома Україна 10.30, 15.15, 23.30, 03.00 Золота колекцiя кiно 12.00 Контакт 12.30 На розi вулиць 13.00, 05.00 Музичний калейдоскоп 13.30 ARTiCOOL 14.00 Пiдземка 14.10 Iнтерклас 14.25 На землi на рiднiй… 17.00 Золоте стремено 17.15 Щедра Скиба 19.25 Афiша 19.30 Телеспортклуб 20.00 Книжкова полиця 21.10, 23.10 Гарна новина 21.15 Я пам‘ятаю 21.30 На власнi очi 22.00 Чудо-люди 01.30 Дикий свiт 02.30 Подорож гурмана

ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30, 12.00 Мiсто 07.10, 12.40, 21.05, 17.10 Телегазета 07.15, 05.00 На розi вулиць 07.50, 15.20 Мультфiльм 08.00 Контакт 09.00 Здоров’я плюс 09.30, 11.30, 15.15 Гарна новина 09.35 Iнтерклас 09.50, 13.20, 19.15 Мiркувалки 10.00, 17.20, 23.05, 02.00 Золота колекцiя кiно 11.40 Пiдземка 11.50 Афiша 12.45 На власнi очi 13.15, 17.00 На землi на рiднiй… 13.30 Невiдома Україна 14.00 Телеспортклуб 14.30 Книжкова полиця 15.00 Сад. Город. Квiтник 16.00 Щедра Скиба 16.30, 22.30 Чудо-люди 17.05, 20.20 Епiзоди колишнього 19.30 Бесiди про вiчне 20.00 Як судились колись в Українi 20.15 Я пам‘ятаю 20.30, 01.30 Мiсто. Тиждень 21.10 Док. серіал 21.40 Близькi подорожi 22.00 ARTiCOOL 04.30, 05.30 Музичний калейдоскоп

06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30 Контакт 07.00, 11.20 Мультфiльм 07.15, 15.35, 20.15 Мiркувалки 07.25 На землi на рiднiй… 07.30, 12.00, 20.30 Мiсто. Тиждень 08.05, 12.40, 16.30, 21.05 Телегазета 08.10, 14.45 Мультфiльми 09.00, 16.35, 04.40 Золота колекцiя кiно 11.05 Як судились колись в Українi 11.35 Iнтерклас 11.50 Пiдземка 12.45 Книжкова полиця 13.15 Бесiди про вiчне 13.45 Таємницi пiдводного свiту 15.15 Сад. Город. Квiтник 15.45, 19.00 Близькi подорожi 16.00 Чудо-люди 18.25 Щедра Скиба 18.55 Я пам‘ятаю 19.15 ARTiCOOL 19.45 Док. серіал 21.10 Урочистi збори з нагоди 23-ї рiчницi Незалежностi України 22.40 Телеспортклуб 23.15 Док. фильм 00.00 Т/с «Панове присяжнi»

ТРК «РУДАНА» 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 Мiсто 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 15.15, 19.50 Мiркувалки 15.25, 03.30 Золота колекцiя кiно 16.55 Iнтерклас 17.10, 01.30 Дикий свiт 17.40 Мультфiльми 18.15 Мультфiльм 18.30 Невiдома Україна 19.25 Пiдземка 19.35 Близькi подорожi 20.00 Афiша 20.05 Сад. Город. Квiтник 20.20 Я пам‘ятаю 21.15 На розi вулиць 21.45 На землi на рiднiй… 21.50 Епiзоди колишнього 22.00 Бесiди про вiчне 23.10 Т/с «Панове присяжнi» 00.40 Розкiшнi маєтки 02.30 Хiт-парад «На всi 100» 05.00 Музичний калейдоскоп

КУПИМ ДОРОГО:

фотоаппараты СССР, объективы СССР, медали, награды, часы СССР.

Тел. 067-5911109.

Цей день в історії  14 серпня 1385 року було укладено Кревську унію – угоду між Польщею і Великим князівством Литовським. Договір набував чинності через рік і передбачав введення в Литві католицизму та сходження Ягайла на престол нової об’єднаної держави. У 1945-му імператор Хірохіто видав указ про безумовну капітуляцію Японії. Цієї ж ночі прихильники продовження вій­ ни підняли путч і захопили імператорський палац, але до ранку 15 серпня заколот було придушено. У США та Великобританії цей день відзначають як день перемоги над Японією, хоча саме підписання акта про капітуляцію відбулося лише 2 вересня.  15 серпня 1848 року американець Уолдо Хенчетт із міста Сірак’юс (штат Нью-Йорк) запатентував зуболікарське крісло. 1877-го Томас Едісон написав листа президентові телеграфної компанії Піттсбурга, в якому доводив, що найкраще вітання у спілкуванні телефоном – слово «Нello» (у нас трансформувалося в «Алло»). У 1997-му в Україні засновано орден Княгині Ольги.  16 серпня 1960 року засновано Міжнародну академію астронавтики. У 1976-му на екрани кінотеатрів Радянського Союзу вийшла комедія Ельдара Рязанова «Іронія долі, або З легкою парою». Прем’єра пройшла практично непоміченою – справжню славу фільму принесла демонстрація стрічки по телебаченню в переддень Нового року.  17 серпня 1896 року – початок золотовидобування на Клондайку (золота лихоманка).  18 серпня 1743 року Джек Бротон сформулював правила боксу, серед яких – поділ на раунди і заборона бити лежачого. В 1859-му француз Жан Блонден перейшов по канату через Ніагарський водоспад, тримаючи на своїх плечах іншого акробата.  19 серпня 1960 року вперше на орбіті побували дві собаки, Білка і Стрілка, доставив їх туди радянський космічний корабель «Восток».  20 серпня 1868 року в США президент Ендрю Джонсон офіційно проголосив закінчення Громадянської війни Півночі та Півдня. 1896-го в Києві відбулося освячення кафедрального собору святого Володимира.

Календар

 14 серпня – винесення чесних древ Животворящого

Хреста Господнього. Перший (Медовий) Спас (Маковій, або Спас на воді). Іменинники: Олександр, Тимофій, Федір.  15 серпня – День археолога. Іменинники: Арнольд, Василь, Іван, Кирило, Роман, Степан, Тарас, Федір.  16 серпня – Всесвітній день бездомних тварин. Іменинники: Антон, Іван.  17 серпня іменини в Андрія, Дарини, Дениса, Івана, Ірини, Клари, Костянтина.  18 серпня іменини святкують Єфим, Христина, Нонна.  19 серпня – Преображення Господнє. Другий (Яблучний) Спас, День пасічника, Всесвітній день гуманітарної допомоги.  20 серпня іменинниками є Митрофан, Феодосій.

ТРК «КРИВОРІЖЖЯ»

ТРК «РУДАНА»

История одного блюда

Кетчуп

Соус, в котором от первоначального варианта осталось только название. Мало кто из нас в детстве, щедро намазывая на хлеб томатный соус «Краснодарский», имел представление о том, что кушает самый настоящий американский кетчуп. Мало кто из нынешних поклонников этой вкусной приправы знает, что к подлинному кетчупу кетчуп нынешний никакого отношения не имеет. А дело было так. В конце 17-го века английские суда, зашедшие в порты Китая, вынуждены были долгое время стоять под разгрузкой-погрузкой товаров. Страдая от обилия свободного времени, моряки проводили его в ближайших харчевнях, в которых к блюдам подавали вкусный кисловатый соус под названием «ke tsiap». В буквальном переводе – «рассол соленой рыбы». Делали его из мелко нарезанных анчоусов и другой доступной рыбешки, грибов, фасоли, чеснока, грецких орехов на основе вина. «Какое отношение соус рыбный имеет к соусу томатному, в котором рыбе абсолютно нет места?» – спросите вы. А вот какое. Китайским языком рядовые моряки владели примерно так, как английским – украинские двоечники, «со словарем». Потому узнать рецепт приправы «ke tsiap» не могли. Но вкус понравился и запомнился. Так что дома, в Англии, пришлось экспериментировать с продуктами самостоятельно. Томаты показались наиболее похожими на вкус того самого дешевого вина, из которого «ke tsiap» делали ки-

тайцы. Дальше добавляли чеснок, соль, сахар и привезенные из того же Китая специи. Первый «официальный» рецепт кетчупа появился в 1812 году в кулинарной книге Джеймса Миза, а уже вскоре предприниматели, поняв, что если выпарить из томатного пюре влагу, то образовавшаяся паста может храниться очень долго при комнатной температуре, стали выпускать кетчуп в промышленных масштабах. Но настоящим «королем соусов» кетчуп стал благодаря американцу немецкого происхождения Генри Хайнцу. Именно он упростил название «ke tsiap» до удобоваримого «кетчуп» и стал выпускать его в красивых стеклянных бутылках так, чтобы потребитель видел их содержимое. 97% американцев постоянно держат на столе кетчуп рядом с солью и перцем. В магазине я кетчуп покупаю редко. Так, иногда, когда в холодильнике не обнаруживаю приготовленной ранее баночки. Кто его знает, из чего там сейчас этот кетчуп варганят. Поступаю проще. Беру поллитровую банку томатпасты, выливаю ее в миску, разбавляю 100 граммами кипящей воды и добавляю по вкусу соль, сахар, уксус, красный перец и другие молотые специи. Особенно люблю смесь гвоздики, мускатного оре-

ха и щепотки корицы. Последняя придает очень необычный привкус, который нравится моим домашним. Если же год выпадает «помидорный», то грех не заготовить кетчуп дома. Тем более, что сделать это просто. Перекрутите через мясорубку с мелкой решеткой два-два с половиной килограмма очень спелых помидоров, штуки по 4 очищенных болгарских перцев, кисло-сладких яблок, очищенных луковиц и варите эту смесь полчаса. Далее завяжите в кусочек марли с десяток горошин черного перца, штук по 8 душистого перца, бутончиков гвоздики, пару-тройку лавровых листиков и кусочек корицы. Опустите эту смесь в пюре и варите до желаемой густоты. Минут за 5 до готовности влейте туда 2-3 столовых ложки уксуса, неполный стакан сахара, 2 столовые ложки соли. Выньте мешочек со специями и немедленно разливайте кетчуп по стерилизованным банкам. Закатайте стерилизованными крышками и укутайте до полного остывания. Конечно, пюре перед закладкой специй можно протереть сквозь сито, сделав продукт похожим на тот, что из магазина. Но поскольку терпением и трудолюбием я никогда не отличалась, этот момент я упускаю. В конце концов, некоторое количество клетчатки в еде еще никому не повредило. Подготовила Наталья ГАМБАРОВА


8 Телебачення

www.girnyk.com.ua

Понеділок, 18 серпня Cхід 5.45 Захід 19.57 Світловий день 14.12

УТ-1 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30 Новости 06.20 Неизвестное об известных 07.25 Эра бизнеса 07.30, 23.30 На слуху 07.45, 00.30 От первого лица 08.25 Мультфильм 08.35 Полезные советы 09.00, 21.00, 01.20 Итоги дня 09.45, 19.00 О главном 10.30 Д/ф «Охотники на мамонтов» 11.10 Т/с «МонтеКристо» 12.05 Т/с «Пять минут до метро» 13.15 Окно в Америку 13.40 Х/ф «Райский уголок-2» 15.45 Книга ua 16.25 Т/с «Сержант Рокка» 18.10 Euronews 18.15 Время-Ч 19.45 Из первых уст 19.55 Д/ф «Счастье в тарелке» 21.40 Д/с «Восток» 13 ф. «Террорист» 21.50 Д/ф «Кофи Аннан. Отложенная мечта» 22.55 Тройка, Кено, Секунда удачи 23.00, 00.00, 01.00 Итоги 01.55 Телеакадемия ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.00, 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 09.30, 19.30 ТСН 06.45, 07.15, 07.35, 08.10,

Схід ... Захід 15.05 23-й місячний день

09.10, 09.35 «Завтрак с 1+1» 07.10 «Личный счет» 08.35, 21.00 «Чистоnews» 10.00, 10.25 М/ф «Аладдин» 11.00 «Меняю жену – 6» 12.35, 13.40 «Семейные мелодрамы – 2» 14.45 Т/с «Терпкий вкус любви» 16.45 «ТСН. Избранное» 17.10 Т/с «Великолепный век. Роксолана – 3» 20.30 «Секретные материалы – 2014» 21.20 Х/ф «Сваты – 1» 22.45, 23.45 Т/с «Сваты. Жизнь без грима» 01.00 Х/ф «Сумасшедший на воле» 02.35 Т/с «Великолепный век. Роксолана – 3» ТК «ИНТЕР» 05.30 Т/с «Возвращение Мухтара-2» 07.00, 08.00, 09.00, 12.00 Новости 07.10, 08.10 «Утро с ИНТЕРом» 09.10 Х/ф «Услышь мое сердце» 11.00 Д/с «Следствие вели... с Леонидом Каневским» 11.55, 12.25 Д/с «Состав преступления» 13.10 Д/с «Легенды советского сыска» 14.00, 17.45 Новости 14.20 «Судебные дела»

Близнюки

15.20 «Семейный суд» 16.15 «Жди меня» 18.10 Ток-шоу «Касается каждого» 19.00 Т/с «Пока станица спит» 20.00 «Подробности» 20.40 Т/с «Аромат шиповника» 22.35 Т/с «Дело для двоих» 01.25 Х/ф «Милый друг» ICTV 04.35 Служба розыска детей 04.40 Свитанок 05.45, 19.20 Чрезвычайные новости 06.30 Факты недели 08.45, 12.45, 15.45, 18.45 Факты 09.15 Чрезвычайные новости. Итоги 10.15 Т/с «Прокурорская проверка» 11.20, 13.15 Х/ф «Бэтмен» 14.15, 16.15 Х/ф «Бэтмен возвращается» 17.05 Х/ф «Тачка 19» 20.25 Достало! 21.15 Свобода слова 00.00 Х/ф «Домино» 02.05 Т/с «Только правда» 02.50 Т/с «Перлы моего отца» СТБ 06.00, 16.00 Все буде добре! 07.45, 18.30 Невероятная правда о звездах 08.55, 01.50 Х/ф «Беременный» 10.30 Х/ф «Две истории о

любви» 12.30, 20.00 Следствие ведут экстрасенсы 13.25 Битва экстрасенсов 15.00 Все буде смачно! 18.00, 22.00 Вікна-Новини 21.00 Т/с «Ветер в лицо» 22.35 Беременная в 16 23.30 Дочки-Матери 00.30 Один за всех 04.50 Ночной эфир НОВЫЙ КАНАЛ 04.55 Т/с «Красотки в Кливленде» 05.50, 07.00 Kids’Time 05.55 М/с «Котопес» 07.05 Вся такая внезапная 09.00 Т/с «Воронины» 16.00, 19.00 Ревизор 18.00 Репортер 18.20 Абзац! 21.45 Страсти по Ревизору 23.00 Х/ф «Смертельное оружие 3» 01.25 Х/ф «Могучие утята» ТЕТ 06.00 Твинисы 06.25, 10.25 М/с «Маша и медведь» 06.50, 09.30 М/с «Клуб Винкс: Школа волшебниц» 07.45 Мультик с Лунтиком 08.25 М/с «Черепашки мутанты ниндзя» 08.55 М/с «Гуфи и его команда» 10.55 Ералаш 12.00 Т/с «Маленькие тайны» 13.50, 17.00 Даешь молодежь! 14.50, 01.00 17+ 15.50 Виталька 18.00, 23.00 Т/с «Светофор» 19.00 Рассмеши комика 20.00 Т/с «Кухня» 21.00 Страна У

22.00, 00.00 6 кадров 01.55 Чертовщина 02.45 Рай, гудбай ТРК «УКРАИНА» 05.25 Т/с «Мент в законе» 07.00, 09.00, 15.00, 19.00, 02.30 События 07.15 Утро с Украиной 09.15 Х/ф «Уравнение со всеми известными» 13.10 Т/с «ОСА» 14.10, 15.25 Т/с «След» 17.10 Премьерные серии! Т/с «След» 18.00 Т/с «Дворняжка Ляля» 19.45 Ток-шоу «Говорит Украина» 21.00 Т/с «Отмена всех ограничений» 23.00 События дня 23.30 Х/ф «Гипнотизер» 01.50 Чистосердечное признание НТН 05.15 Х/ф «Даурия» 08.10 «Правда жизни. Профессия модель и модельер» 08.40 «Агенты влияния» 09.30 Х/ф «Жених по объявлению» 11.25 Т/с «Улицы разбитых фонарей – 2» 15.10 Т/с «Паутина – 7» 19.00, 21.40, 02.05 «Свідок» 19.30 Т/с «Шаповалов» 22.00 Т/с «Читающий мысли» 23.45 Т/с «NCIS: Лос-Анджелес – 3» 00.40 Т/с «CSI: Майами – 10» 02.35 Х/ф «Подозрительные лица» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.30, 06.45, 07.15, 07.35,

07.45, 08.10, 08.20, 08.35 Утро на Пятом 06.40, 10.20, 00.50 Обзор прессы 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00 Время новостей 07.10, 08.15, 22.35, 23.15, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.45, 10.30, 11.30, 12.30, 13.45, 14.30 Время. Важно 07.40, 18.25, 23.25, 00.25 Время спорта 07.50 Автопилот-новости 08.40 Трансмиссия-новости 08.45 Утро на Пятом 09.15, 13.15 Время: итоги недели 10.35, 18.35, 23.35 Большая политика 11.35 Хроника недели 12.35, 17.35 В кабинетах 14.35 Кино с Я. Соколовой 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 Время новостей 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 22.30, 23.30, 00.30 Время. Важно 15.45 Мамина школа 16.35, 00.35 Машина времени 18.10 Местное время 19.30, 20.10, 21.10 Время. Итоги дня 21.40 Время-Тайм 23.00, 00.00 Время новостей 00.32 Криминальные новости ТОНИС 06.00 Х/ф «Славный малый» 07.10, 16.50 Алло, доктор! 10.00 Заговор Иисуса 12.30 Родом из Украины. Памяти Клары Лучко

«Червоний гірник» №61 (21486)

Четвер, 14 серпня 2014 року

13.45 Змея – убийца 14.50 Сильные мира сего 15.20 Цивилизация incognita 15.30 Слезы мира. Слезы Амазонки 17.45 Экстремикс 18.10 Путь к победе-Нанкин 18.20 зМИСТОвна Украина 18.35, 23.35 Светские хроники 18.55, 22.35 Экономический пульс 19.00 В гостях у Дмитрия Гордона 20.15 Неизвестное об известных: Лев и львица 21.15 Родом из Украины. Марлен Хуциев 22.00 Модные истории 22.40 Загадочные миры 00.00 Красивые и амбициозные 01.50 Х/ф «Сладкий трепет» КИЕВСКАЯ РУСЬ 06.00 ПРОФИЛАКТИКА 14.00 Ювелир 15.55 Возвращение кота Сметанкина 16.10 Эксклюзив для семьи. MMCIS 16.20, 19.35, 22.40 Тайны подводного мира 16.50 Паспорт.ua 17.05, 19.15 Попурри 17.20 Х/ф «Гений, два земляка и птенец» 2 с. 18.30, 20.35 Архивы истории 19.00, 23.10 Короткие встречи 20.05 Роскошные путешествия 21.00 На сон грядущим 21.10 Х/ф «Аврора» 23.20 Х/ф «Девушка с характером» 00.50 Телечат

01.50 Честь имею пригласить K1 06.00 Шеф-повар 06.30 TOP SHOP 07.30 Мультфильмы 10.45 Х/ф «Фантом Мегаплекса» 12.20 Х/ф «Призрачная команда» 14.10 КВН 16.20 Вечерний квартал 18.00 Званый ужин 19.00 Орёл и Решка 21.00 Рассмеши комика 22.00 Х/ф «Повелитель стихий» 00.00 Х/ф «Свидание моей мечты» 01.45 Х/ф «Водная жизнь» 03.30 Ночная жизнь 11 ТЕЛЕКАНАЛ 06.00 Мультфильмы 06.25 Х/ф «Курс на столкновение» 07.30 Новости недели 08.00 Родительский клуб 08.20 Т/с «Молниеносно уничтоженные» 10.20 Т/с «Противостояния животных» 12.30 Т/с «Оружие будущего» 13.30 Т/с «Глазами воина» 14.30 Т/с «Гончие» 18.30, 21.30 Новости «Спецкор» 19.00 Новости 11 КАНАЛА 19.30 Никополь сегодня 20.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей-5» 21.00 ДжеДАИ. Воины дорог 22.00 Люстратор 7.62 22.05 Х/ф «Из Парижа с любовью» 00.00 Х/ф «Моя месть»

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.25 Х/ф «Курс на столкновение» 08.20 Д/п «Молниеносно уничтоженные» 10.20 Д/п «Противостояния животных» 12.30 Д/п «Оружие будущего» 13.30 Д/п «Глазами воина» 14.30 Т/с «Гончие» 18.30, 21.30 Новости «СПЕЦКОР» 19.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей-5» 21.00 ДжеДАИ. Воины дорог 22.00 Люстратор 7.62 22.05 Х/ф «Из Парижа с любовью» 00.00 Х/ф «Моя месть» 02.00 Х/ф «Иду к тебе» НЛО ТВ 05.25, 10.50, 11.45, 16.50, 17.50, 01.40 Comedy Club 06.05, 18.45 Comedy Woman 07.00 «Моя первая тачка» 07.25 «Раздолбаи» 07.50 Д/с «Разрушители мифов» 09.50, 14.05 Готовим в рифму 09.55 «Города» 12.45, 14.10 Т/с «Универ» 16.05 Т/с «Наша Russia» 19.40 Т/с «Универ. Новая общага» 21.05 Т/с «СашаТаня» 22.00 Х/ф «Трудная мишень» 23.50 Т/с «Время призраков» 00.40 Х/ф «Попытка бегства» TBI 06.00, 02.30 Частные новости 06.30, 19.30, 23.00 Сегодня о главном 08.00, 09.00, 11.00, 12.00, 13.00 Сегодня 08.30, 10.15, 22.00, 01.30 Час-Тайм 08.45, 10.45, 11.10, 13.10, 14.20 TBiNews 12.20, 14.00, 16.00, 17.30, 18.40 Обзор блогов 13.30, 17.00, 02.00 Особое мнение 15.00, 18.00, 19.00, 21.00, 00.30 Сегодня 15.25, 16.30, 17.50, 22.15, 01.45 TBiNews ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 09.30 Советские мультфильмы 09.00 Телемагазин 09.45 Х/ф «Аферисты» 11.20 Х/ф «Усатый нянь» 12.35, 19.40 Х/с «Чисто английские убийства» 14.30, 21.35 Х/с «Пуаро Агаты Кристи» 16.20 Х/ф «По 206-й» 18.10 Х/ф «Женщина дня» 23.30 Х/ф «На Дерибасовской хорошая погода, или На Брайтон-бич опять идут дожди» 01.10 Х/ф «Игра на миллионы» 02.45 Бойцовский клуб ТВ 1000 05.00 Х/ф «Любимцы Америки» 07.00 Х/ф «Истинные ценности» 09.20 Х/ф «Сладкий ноябрь» 11.25 Х/ф «Ночной поезд до Лиссабона»

13.30 Х/ф «Любимцы Америки» 15.30 Х/ф «Дерево» 17.20 Х/ф «Любовь и честь» 19.00 Х/ф «Укрытие» 21.10 Х/ф «Философы: Урок выживания» 23.10 Х/ф «Охота» 01.10 Х/ф «Я соблазнила Энди Уорхола» 02.40 Х/ф «Истинные ценности» ТВ 1000 КИНО 06.35 Х/ф «Двойной капкан» 09.00 Х/ф «Джентльмены, удачи!» 10.50 Х/ф «Осенние заботы» 12.30 Х/ф «Два капитана» 14.20 Х/ф «Самка» 16.00 Х/ф «Масакра» 17.50 Х/ф «Девушка и смерть» 20.00 Х/ф «Прогулка» 21.35 Х/ф «Адмиралъ» 23.45 Х/ф «Душка» 01.50 Х/ф «Три девушки» 03.30 Х/ф «Подпоручик Ромашовъ» TV1000 ACTION 06.05 Х/ф «Два мира» 08.00 Х/ф «В компании мужчин» 10.00 Х/ф «Собственность дьявола» 12.00 Х/ф «15 минут славы» 14.10 Х/ф «Шпионские игры» 16.30 Х/ф «Тайна ордена» 18.10 Х/ф «Хранитель» 20.00 Х/ф «Предатель» 22.00 Х/ф «Неудержимый» 00.00 Х/ф «Час пик 3» 01.25 Х/ф «Свой парень» 04.00 Х/ф «Шпионские игры» 1-Й КАНАЛ. ЕВРОПА 05.00, 08.15 «Доброе утро» 08.00, 11.00, 14.00 Новости 08.40 «Контрольная закупка» 09.05 «Жить здорово!» 10.05, 02.40 «Модный приговор» 11.20 «Сегодня вечером» 13.00 «Добрый день» 14.15 Т/с «Ясмин» 15.55, 01.00 «Наедине со всеми» 17.00 Вечерние новости 18.00, 01.50 «Давай поженимся!» 19.00, 00.05 «Пусть говорят» 20.00 «Время» 20.30 Т/с «Личная жизнь следователя Савельева» 22.20 Т/с «Семь жен одного холостяка» 23.10 «Владимир Мигуля. Обратный отсчет» РТР-ПЛАНЕТА. ЕВРОПА 07.00 «Утро России» 11.00, 13.25, 16.45, 18.35 Местное время 11.20 «Карточные фокусы» 12.05 «О самом главном» 13.00, 16.00, 19.00 «Вести» 13.40, 06.10 Т/с «Хозяйка моей судьбы» 14.25 «Особый случай» 15.10 «Большие надежды» 17.00, 05.25 Т/с «Пока станица спит» 17.50 Т/с «Склифосовский-3» 19.50, 04.40 Свидетели. «Уполномочен заявить. Виталий Игнатенко». 1 ф. 20.40 «Прямой эфир» 21.50 Т/с «Плюс Любовь»

23.30 Т/с «Две зимы и три лета» 00.20 «Молога. Град обреченный» 01.15 «По следам тайны». «Что было до Большого взрыва?» 02.00 Т/с «Записки экспедитора тайной канцелярии» 02.45 Т/ф «Дороги Анны Фирлинг» 1 с. НТВ МИР 05.00 «Утренний блок программ НТВ» 07.10 «Их нравы» 08.00 Т/с «Возвращение Мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 «Сегодня» 09.25 «Александр Журбин. Мелодии на память» 10.05 «Таинственная Россия». «НЛО. Гости с соседней планеты?» 11.00 «До суда» 12.25 «Суд присяжных» 13.25 «Суд присяжных. Окончательный вердикт» 14.35, 17.35 «Обзор. Чрезвычайное происшествие» 15.30 «Прокурорская проверка» 16.35 Т/с «Улицы разбитых фонарей-12» 19.00 Т/с «Тихая охота» 20.55 Т/с «УГРО-5» 22.50 «Сегодня. Итоги» 23.20 Т/с «Паутина-6» 01.20 Т/с «Эра Стрельца-3» 03.15 Т/с «Адвокат» TVCI 06.00 Настроение 08.00 «На старт!» Детская спортивная программа 08.10 Фактор жизни 08.35 Д/с «Назад к природе» 09.30 М/ф «Архангельские новеллы» 09.45 Х/ф «Искусство жить в Одессе» 11.30, 14.55, 17.30, 22.00, 00.30 События 11.50, 01.50 Индийское кино. «Всё в жизни бывает» 15.15, 20.00 Город новостей 15.30 Х/ф «В мёртвой петле» 16.50, 23.50 Всемирная история предательств. Ради любви 17.50 М/с «Легенда о Зорро» 18.15, 01.05 Т/с «Сердцу не прикажешь» 19.05 Право голоса 20.15 Д/ф «Рождённые для небес» 20.55 М/с «Волк Альберто» 21.05 Д/с «Своими глазами» 21.30 Ракетоносцы. Поход за угол 22.30 Без обмана. «Яичный шок» 23.10 Д/ф «Просто Клара Лучко» 00.50 Петровка, 38 REN TV 05.00, 12.00 Званый ужин 06.00, 11.00, 18.00 Информационная программа 112 06.30, 19.00, 21.30, 22.30 Смотреть всем! 07.30, 11.30, 18.30, 22.00 Новости 24 08.00 Военная тайна 10.00 «Документальный спецпроект». «Бессмертие против смерти» 13.00 Засуди меня 14.00 Семейные драмы 15.00 Не ври мне!

17.00 Верное средство 19.30, 23.30 Х/ф «Брат» 01.30 Х/ф «Про уродов и людей» ТЕЛЕКЛУБ 20.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей» 21.00 Т/с «Гончие – 2» 22.00 Т/с «УГРО-3» 23.00 Т/с «Москва. Три вокзала – 4» 00.00 Т/с «Агентство «Золотая пуля» 01.00 Т/с «Господа присяжные» ТНТ 06.00 М/с «Кунг-фу Панда: Удивительные легенды» 06.30 М/с «Губка Боб Квадратные штаны» 06.55 М/с «Турбо-Агент Дадли» 07.25 М/с «Пингвины из «Мадагаскара» 08.00, 22.00, 23.00 «Дом-2» 09.30 «Битва экстрасенсов» 10.30 Х/ф «Заклинательница акул» 13.00 Т/с «Универ» 13.30, 14.00, 14.30, 15.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 17.30, 18.00 Т/с «СашаТаня» 18.30, 19.00 Т/с «Физрук» 19.30 Т/с «Дружба народов» 20.00 Х/ф «Шаг вперед» 00.00 Х/ф «Тусовщики» 01.55 «Джоуи-2» 02.20 «СуперИнтуиция» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 07.00 Х/ф «Любочка» 09.00 Х/ф «Здравствуй и прощай» 11.00 Х/ф «Дух» 13.00 Х/ф «Ваш сын и брат» 14.30 Х/ф «Супруги Орловы» 16.00 Х/ф «Время свиданий» 17.30 Х/ф «Цирк зажигает огни» 19.00 Х/ф «Сон в начале тумана» 21.00 Х/ф «Специальный репортаж, или Супермен этого дня» 23.00 Х/ф «Шофер поневоле» 01.00 Х/ф «Импровизация на тему биографии» 02.30 Х/ф «Красное и черное» 1 с. 04.00 Х/ф «Алый камень» 05.30 Х/ф «Посылка для Светланы» TV XXI FILM 09.00, 17.00, 01.00 Х/ф «Блондинка с обнаженной грудью» 10.50, 18.50, 02.50 Х/ф «Лидер» 12.35, 20.35 Х/ф «Чанги» 4 с. 13.40, 21.40 Х/ф «Сыграно» 15.15, 23.15 Х/ф «Казнить нельзя помиловать» E! ENTERTAINMENT 05.00, 12.30 Настоящие домохозяйки Нью-Йорка 06.40, 10.00, 14.10, 17.30 В погоне за славой 07.30, 10.50 Джулиана и Билл 08.20, 16.40, 20.00, 01.00 Светская жизнь семейства Кардашьян 09.10, 13.20, 18.20 Сплетница

11.40, 23.45 Модный Контроль 12.05, 20.50, 02.15 E! Эксклюзив 15.00, 19.10 Модный проект Рейчел Зоуи 15.50 Из несказанного с Марией Менунос 21.15, 01.50 Вечеринки вокруг света 22.05 Жизнь как шоу 00.10, 02.40 Проект «Свадьба» ДЕТСКИЙ МИР 05.00 Х/ф «Воробей на льду» м/ф «Бабушкин зонтик». «От двух до пяти». «Новогоднее путешествие» 06.30 М/с «Воин Сандокан. Король тигров» 07.00 «Всемирная картинная галерея с тетушкой Совой» м/ф «Кукушка и скворец» «Чуридило» «Качели» 08.00 Х/ф «Всадники» 1 с. 09.05 М/с «Светлячок» м/ф «Лиса Патрикеевна». «Варежка». «Муха-Цокотуха». «Зимовье зверей» 10.00 М/с «Магия» м/ф «Садко богатый». м/ф «Жирафа и очки» «Веселая карусель» 11.00 Х/ф «Воробей на льду» м/ф «Бабушкин зонтик». «От двух до пяти». «Новогоднее путешествие» 12.30 М/с «Воин Сандокан. Король тигров» 13.00 «Всемирная картинная галерея с тетушкой Совой» м/ф «Кукушка и скворец» «Чуридило» «Качели» 14.00 Х/ф «Всадники» 1 с. 15.05 М/с «Светлячок» м/ф «Лиса Патрикеевна». «Варежка». «Муха-Цокотуха». «Зимовье зверей» 16.00 М/с «Магия» м/ф «Садко богатый». м/ф «Жирафа и очки» «Веселая карусель» 17.00 Х/ф «Воробей на льду» м/ф «Бабушкин зонтик». «От двух до пяти». «Новогоднее путешествие» 18.30 М/с «Воин Сандокан. Король тигров» 19.00 «Всемирная картинная галерея с тетушкой Совой» м/ф «Кукушка и скворец» «Чуридило» «Качели» CBS DRAMA 07.00 «Послушай, красотка» 07.50, 17.00 «Война миров» 08.40, 16.10, 00.35 «Филадельфия» 09.30, 14.30, 21.10 «Династия 2: Семья Колби» 10.20, 15.20 «Робин Гуды» 11.10, 18.40, 22.00 «Доктор Куин: Женщина-врач» 12.00 «Новое дело детектива Гаррисона» 13.40, 23.40 «Жара в ЛосАнджелесе» 17.50, 22.50 «Гром в раю» 19.30, 01.30 «Скорее всего убийство» DISCOVERY CHANNEL 06.00 Дома на деревьях 06.55 Динамо – невероятный иллюзионист

07.50, 13.20, 18.30 Как это устроено? 08.15, 13.45, 18.00 Как это сделано? 08.45 Город наизнанку 09.40 Что у вас в гараже? 10.35, 19.00 Короли аукционов 11.30 Повелители разума 12.25, 00.00 Top Gear 14.15, 22.00 Речные монстры 15.10 Золотая лихорадка 16.05 Быстрые и громкие 17.00 Махинаторы 20.00 Голые и напуганные 21.00 Железная дорога Аляски 23.00, 02.15 Охотники за реликвиями – ломбард 00.55 Настоящие аферисты 01.50 Молниеносные катастрофы НОСТАЛЬГИЯ 05.00 Возьмёмся за руки, друзья! 06.10 По ту сторону рампы. Эдуард Марцевич 07.15 Концерт ко Дню работников торговли 08.05 Любовь с первого взгляда 08.40, 16.30 Концерт зарубежной эстрады 09.00 Х/ф «Без году неделя» 10.10 Концерт «Поют Игорь Николаев и Наташа Королёва» 11.00 Адамово яблоко 12.00 Что? Где? Когда? 13.05 Спектакль «Зима тревоги нашей» 14.30 В вечерний час 15.00 Театральные встречи 17.00 Всякая всячина 17.40 Концерт «Мелодии давних лет» 18.30 Х/ф «Доченька» 20.00, 02.00 Прошедшее ВРЕМЯ 21.00 Рожденные в СССР 22.00 До и после полуночи 23.00 Влюбленным о влюбленных 23.35 «Именины сердца» 1990 г. 00.30 Т/с «Следствие ведут ЗнаТоКи» Дело № 10: «Ответный удар» РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 06.50 Х/ф «Химик» 1 с. 07.45 Х/ф «Игра воображения» 09.05 Х/ф «Мужской сезон» 11.05 Х/ф «В созвездии быка» 12.45 Х/ф «Химик» 2 с. 13.45 Х/ф «Луной был полон сад» 1 с. 14.35 Х/ф «Луной был полон сад» 2 с. 15.35 Х/ф «ПираМММида» 17.25 Х/ф «Зона турбулентности» 18.55 Х/ф «Химик. 3 серия» 19.50 Х/ф «Высота 89» 21.40 Х/ф «Человек из прошлого» 23.25 Х/ф «Потапов, к доске!» 01.15 Х/ф «Князь ветра» VIASAT HISTORY 07.00 Д/с «Запретная история» 08.00, 17.05 Д/ф «Команда времени» 09.00, 01.00 Д/с «Тайная война»

10.00, 16.00 Д/ф «Скрытые угрозы викторианской эпохи» 11.05, 19.00, 02.00 Д/с «Охотники за мифами» 12.00 Д/с «История Науки» 13.10 Д/ф «Саги викингов» 14.15 Д/с «Погода, изменившая ход истории» 15.05 Д/ф «Полет над Кремлем» 18.00 Д/с «Париж: История одной столицы» 21.00 Д/с «Рождение, брак и смерть в эпоху средневековья» 22.05 Д/с «Путь Махатмы Ганди» 23.00 Д/с «Затерянный мир Александра Великого» 00.00 Д/с «Короли Хорватии» SONY SCI-FI 05.00, 13.10, 23.40 «Лексс» 05.50, 14.00, 00.30 «Светлячок» 06.40, 17.20, 22.00 «Охотники на монстров» 07.30, 16.30 «Социо» 08.20, 14.50, 02.00 «Говорящая с призраками» 10.00, 19.00 «Остаться в живых» 11.30, 20.30 «Спираль» 12.20, 18.10, 22.50 «Охотники за привидениями» 21.15, 01.15 «Сверхъестественное» МЕГА 06.00 Легенды бандитской Одессы 07.00, 15.50 В поисках истины 07.50, 19.20 Герои ледяных дорог 08.40, 18.30 Далеко и еще дальше 09.30, 22.50 Неизвестный Китай 10.30 Яркий мир рифов 11.30 Выжить среди зверей 12.20, 17.30 Оружие: семейное дело 13.10 Наука 14.10, 21.10 НЛО из прошлого 16.40, 22.00 Современные чудеса 20.20 Загадки Вселенной 23.40 Жертвы природы 00.30 Покер 01.20 Искатели XSPORT 05.30, 07.15, 16.30 Наша рыбалка 06.45, 12.30, 21.30, 00.30 Новости 08.00 Бокс. Лучшие бои UBP 10.30 Экстремальный спорт 11.30, 13.30 Вездесущая камера 13.00, 21.50 ЙОЙ 14.30 Баскетбол. ЧЕ-2013. Бельгия – Украина 18.00 Бойцовский клуб 20.00 Бокс. Хулио Сезар Чавес – Брайан Вера 22.30 На грани возможного 23.30 LFL СПОРТ 1 06.30, 17.30 Футбол. Россия. ЦСКА – Спартак 08.15, 19.15 Футбол. Португалия. Академика – Спортинг 10.00, 22.00 Футбол. Нидерланды. АЗ – Аякс

11.45, 23.45 Футбол. Кубок Английской Лиги. Ковентри – Кардифф Сити 13.30, 01.35 Теннис. АТР. The Claro Open 14.55 Футбол. Англия. Ротерхэм – Вулверхэмптон 16.40 Пляжный футбол. Австрия – Турция 21.00 Футбол. Португалия. Обзор СПОРТ 09.00, 13.15, 18.00 Новости 09.15, 18.15 «Связь времен» 09.20, 13.30 «Личный тренер» 09.35, 18.20 «Байки старого болельщика» 09.40 «Шахматное обозрение» 10.15 Стендовая стрельба. Финал Кубка России 11.30 Волейбол. Женщины. Италия – Турция 13.45 «Rally Masters Show» в Москве 15.45 Волейбол. Женщины. Германия – Россия 17.30 «Железный фактор» 18.25 Легкая атлетика. Diamond League в Монако 20.50 Регби. ЧМ во Франции. Женщины. Финал 22.50 «Футбол советского периода». «Нант» (Франция) – «Спартак» (СССР) 00.40 Футбол. «Мир английской премьер-лиги» ФУТБОЛ 1 06.00 Ворскла – Металлург (Д). Украина 08.00 Ливерпуль – Саутгемптон. Англия 10.00, 15.40, 22.45 Футбол NEWS 10.15 Великий футбол 12.00, 00.40 Ильичевец – Динамо. Украина 14.00 Предисловие к сезону. Испания 15.10, 00.00 Легенды Премьер Лиги 16.00 Ньюкасл – Ман Сити. Англия 18.00, 02.30 Futbol Mundial 18.40 Металлист – Говерла. Украина 20.50 Англия. Обзор тура 21.55 LIVE. Бернли – Челси. Англия EUROSPORT 09.30 Стрельба из лука. Кубок мира 10.00 Велоспорт. Тур Бенилюкса 10.30, 15.30, 18.45 Плавание. ЧЕ 13.00, 18.00, 23.00 Легкая атлетика. ЧЕ 14.30 Велоспорт. Арктическая гонка 17.00 Футбол. Кубок мира до 20 лет. Женщины 21.00, 21.15 ALL SPORTS. WATTS 21.30, 22.00 Про рестлинг 00.00 Велоспорт. Pro Cycling Challenge


«Червоний гірник» №61 (21486)

Вівторок, 19 серпня Cхід 5.46 Захід 19.55 Світловий день 14.09

УТ-1 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30 Новости 06.20 Мультфильм 06.30 Неизвестное об известных 07.25 Эра строительства 07.30 Эра бизнеса 07.35, 23.30 На слуху 07.45, 00.30 От первого лица 08.25 Паспортный сервис 08.35 Полезные советы 09.00, 21.00, 01.20 Итоги дня 09.45, 19.00 О главном 10.30 Правительство на связи с гражданами 11.10 Т/с «МонтеКристо» 12.05 Т/с «Пять минут до метро» 13.15, 18.15 Время-Ч 13.35 М/с «Сандокан» 14.00 Хочу быть 14.30 Украинского рода 14.45 Д/ф «Мистерия черной материи» 16.25 Т/с «Сержант Рокка» 18.05 Euronews 19.45 Из первых уст 19.55 Д/ф «Буддистские монахи Калмыкии» 21.40 Д/с «Восток» 14 ф. «Арсенал» 21.45 Д/ф «Украинский Хельсинский союз – вектор определен» 23.00, 00.00, 01.00 Итоги 01.55 Телеакадемия ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.30, 20.30 «Секретные материалы – 2014»

Схід 00.19 Захід 16.00 24-й місячний день

06.45, 07.15, 07.35, 08.10, 09.10, 09.35 «Завтрак с 1+1» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 09.30, 19.30 ТСН 07.10 «Личный счет» 08.35, 21.00 «Чистоnews» 10.00, 10.35 М/ф «Аладдин» 11.15, 21.20 Х/ф «Сваты – 1» 12.45, 13.45 «Семейные мелодрамы – 2» 14.45, 15.45 Т/с «Терпкий вкус любви» 16.45 «ТСН. Избранное» 17.10, 02.45 Т/с «Великолепный век. Роксолана – 3» 22.45, 23.45 Т/с «Сваты. Жизнь без грима» 01.00 Х/ф «Призрак Зоккомон» ТК «ИНТЕР» 05.30 Т/с «Возвращение Мухтара-2» 07.00, 08.00, 09.00, 12.00 Новости 07.10, 08.10 «Утро с ИНТЕРом» 09.10, 20.40 Т/с «Аромат шиповника» 11.05 Т/с «Следствие вели... с Леонидом Каневским» 12.25 Д/с «Состав преступления» 13.20, 14.20 Д/с «Легенды советского сыска» 14.00, 17.45 Новости 14.45 «Судебные дела»

Телебачення 9

www.girnyk.com.ua

Четвер, 14 серпня 2014 року

Близнюки

15.45 «Семейный суд» 16.45 Т/с «Небесная любовь» 18.10 Ток-шоу «Касается каждого» 19.00 Т/с «Пока станица спит» 20.00 «Подробности» 22.35 Т/с «Дело для двоих» 00.30 Х/ф «Осень в НьюЙорке» 02.20 Мультфильм ICTV 04.05, 08.45, 12.45, 15.45, 18.45, 22.00 Факты 04.40 Свитанок 05.40 Свобода слова 09.15, 19.20 Чрезвычайные новости 10.05 Смотреть всем! 10.30, 16.50 Т/с «Улицы разбитых фонарей. Менты-6» 12.30, 13.15 Т/с «Прокурорская проверка» 14.00, 16.15 Х/ф «Бэтмен навсегда» 20.10 Т/с «Литейный» 22.20 Х/ф «Ударная сила» 00.10 Т/с «Стрела» 01.00 Х/ф «Курьер» 02.30 Т/с «Только правда» 03.55 Т/с «Перлы моего отца» СТБ 05.25 В поисках истины. Жуков: семейные поражения Маршала Победы 06.10, 16.00 Все буде добре! 07.55, 18.30 Невероятная правда о звездах

09.15 Звездная жизнь. Дети богатых тоже плачут 10.10 Х/ф «Удача напрокат» 12.00, 20.00 Следствие ведут экстрасенсы 12.55 Битва экстрасенсов. Апокалипсис 15.00 Все буде смачно! 18.00, 22.00 Вікна-Новини 21.00 Т/с «Ветер в лицо» 22.35 Дорогая, мы убиваем детей НОВЫЙ КАНАЛ 04.50 Т/с «Красотки в Кливленде» 05.45, 06.55 Kids’Time 05.50 М/с «Котопес» 07.00, 18.00 Репортер 07.05 Вся такая внезапная 09.00 Т/с «Счастливы вместе» 16.35 Сердца трех 18.20 Абзац! 19.00 Т/с «Воронины» 22.00 Т/с «Последний из Магикян» 23.00 Х/ф «Смертельное оружие 4» 01.30 Х/ф «Могучие утята 2» ТЕТ 06.00 Твинисы 06.25, 10.25 М/с «Маша и медведь» 06.50, 09.30 М/с «Клуб Винкс: Школа волшебниц» 07.45 Мультик с Лунтиком 08.25 М/с «Черепашки мутанты ниндзя» 08.55 М/с «Гуфи и его команда» 10.55 Ералаш 12.00 Т/с «Маленькие тайны» 13.50, 17.00 Даешь молодежь! 14.50, 01.00 17+ 15.50 Виталька 18.00, 23.00 Т/с «Светофор»

19.00 Рассмеши комика 20.00 Т/с «Кухня» 21.00 Страна У 22.00, 00.00 6 кадров 01.55 Чертовщина 02.45 Рай, гудбай ТРК «УКРАИНА» 05.20, 18.00 Т/с «Дворняжка Ляля» 06.05, 13.10 Т/с «ОСА» 07.00, 09.00, 15.00, 19.00 События 07.15 Утро с Украиной 09.15, 14.10, 15.25 Т/с «След» 10.00 Т/с «Условия контракта-2» 12.00, 19.45 Ток-шоу «Говорит Украина» 17.10 Премьерные серии! Т/с «След» 21.00 Т/с «Отмена всех ограничений» 23.00 События дня 23.30 Т/с «Мент в законе-2» НТН 04.45, 09.00 «Случайный свидетель» 04.55 «Легенды бандитского Киева» 05.40 Х/ф «Даже не думай!» 07.05 Х/ф «Дорога» 08.30 Утренний «Свідок» 10.20 Т/с «Коломбо» 12.00, 15.00, 19.00, 21.40, 02.05 «Свідок» 12.30, 02.40 «Речовий доказ» 13.05, 19.30 Т/с «Шаповалов» 15.15 Т/с «След саламандры» 22.00 Т/с «Читающий мысли» 23.45 Т/с «NCIS: Лос-Анджелес – 3» 00.40 Т/с «CSI: Майами – 10» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.30, 06.45, 07.15, 07.35,

07.45, 08.10, 08.20, 08.35 Утро на Пятом 06.40, 00.50 Обзор прессы 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00 Время новостей 07.10, 08.15, 22.35, 23.15, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30 Время. Важно 07.40, 18.20, 23.25, 00.25 Время спорта 07.50 Автопилот-новости 08.40 Трансмиссия-новости 08.45 Утро на Пятом 09.35, 10.35, 11.35, 12.35, 13.35, 14.35, 15.35, 16.50 Время. Итоги дня 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 Время новостей 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 22.30, 23.30, 00.30 Время. Важно 16.10 Трансмиссия 17.15 Драйва-новости 17.35 Особый взгляд 18.10 Местное время 19.30, 20.10, 21.10 Время. Итоги дня 21.40 Время-Тайм 23.00, 00.00 Время новостей 00.32 Криминальные новости ТОНИС 05.40 Х/ф «Радуга» 07.05, 18.55, 22.35 Экономический пульс 07.10, 16.50 Алло, доктор! 10.00 Экстремикс 10.30, 22.00 Модные истории 10.50, 15.20, 18.45 Цивилизация incognita

11.00, 20.10 Неизвестное об известных: Лев и львица 12.15 Чудаки 13.00 Родом из Украины. Марлен Хуциев 14.00, 22.40 Загадочные миры 14.50 Сильные мира сего 16.00 Вторжение: Болотные монстры и свиньимутанты 17.45 Социальный статус 18.30 Путь к победе-Нанкин 19.00 В гостях у Дмитрия Гордона 21.15 Родом из Украины. Лидия Вележева 23.35 Светские хроники 00.00 Красивые и амбициозные 01.50 Х/ф «Убийственный стриптиз» КИЕВСКАЯ РУСЬ 06.00, 08.40, 16.50, 20.05 Роскошные путешествия 06.30, 10.00, 18.50 Попурри 06.55 День ангела 07.00, 10.40, 15.55 Возвращение кота Сметанкина 07.45, 12.25, 19.00 Паспорт. ua 08.00, 09.10, 10.15, 12.45 Бэби-бум 08.30, 16.10 Эксклюзив для семьи. MMCIS 09.20, 13.05 Мультфильм 09.30, 16.20, 19.35 Тайны подводного мира 11.00, 22.50 Х/ф «Короли и капуста» 1 с. 12.10, 00.00 Короткие встречи 13.30 Ювелир 17.20 Х/ф «Аврора» 19.15 Здоровье 20.35 Архивы истории 21.00 На сон грядущим

21.10 Х/ф «Городские подробности» 1 с. 00.20 Роскошные путешествия 00.50 Телечат K1 06.00 Шеф-повар 06.30 TOP SHOP 07.30 Т/с «Кто в доме хозяин» 09.00 Мультфильмы 09.50 Х/ф «Призрачная команда» 11.40 Т/с «Все женщины – ведьмы» 13.30 Т/с «Ты – моя жизнь» 15.15 Шопинг монстры 16.10 Орёл и Решка 17.10, 21.00 Рассмеши комика 18.00 Званый ужин 19.00 Орёл и Решка. Курортный сезон 22.00 Т/с «Доктор Хаус» 01.20 Т/с «Клиника» 02.00 Ночная жизнь 11 ТЕЛЕКАНАЛ 06.00 Х/ф «Мой боевой расчёт» 07.35, 09.35 Т/с «Навигатор» 08.00, 19.00 Новости 11 КАНАЛА 08.30 Никополь сегодня 09.00, 18.30 Новости «Спецкор» 09.30 Люстратор 7.62 16.30, 20.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей-5» 19.30 Будьте здоровы 21.00 ДжеДАИ. Воины дорог 21.25 Лига Чемпионов УЕФА. Бешикташ (Турция) – Арсенал (Лондон) 23.40 Про Лигу Чемпионов + обзор игрового дня 00.45 Х/ф «Из-под земли»

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Х/ф «Мой боевой расчет» 07.35, 09.35 Т/с «Навигатор» 08.35, 21.00 ДжеДАИ. Воины дорог 09.00, 18.30 Новости «СПЕЦКОР» 09.30 Люстратор 7.62 16.30, 19.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей-5» 21.25 Лига Чемпионов УЕФА. Бешикташ (Турция) – Арсенал (Лондон) 23.40 Про Лигу Чемпионов 00.45 Х/ф «Из-под земли» 02.05 Х/ф «Троянский спас» НЛО ТВ 05.25, 18.55 Comedy Woman 06.10, 10.55, 11.50, 17.00, 18.00, 01.45 Comedy Club 07.00 «Моя первая тачка» 07.30 «Раздолбаи» 07.50 Д/с «Разрушители мифов» 09.50, 14.10 Готовим в рифму 09.50 «Города» 12.50, 14.15 Т/с «Универ» 14.50, 19.50 Т/с «Универ. Новая общага» 16.10 Т/с «Наша Russia» 21.05 Т/с «СашаТаня» 22.00 Х/ф «Зомби по имени Шон» 23.55 Т/с «Время призраков» 00.45 Х/ф «Звуки» TBI 06.00 Частные новости 06.30, 19.30, 23.00 Сегодня о главном 08.00, 09.00, 11.00, 12.00, 13.00 Сегодня 08.30, 10.15, 22.00, 01.30 Час-Тайм 08.45, 10.45, 11.10, 13.10, 14.20 TBiNews 12.20, 14.00, 16.00, 17.30, 18.40 Обзор блогов 13.30, 17.00, 02.00 Особое мнение 15.00, 18.00, 19.00, 21.00, 00.30 Сегодня 15.25, 16.30, 17.50, 22.15, 01.45 TBiNews 02.30 Aрт City ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 09.30 Советские мультфильмы 09.00 Телемагазин 10.40 Х/ф «Стакан воды» 13.00, 19.30 Х/с «Чисто английские убийства» 14.55, 21.20 Х/с «Пуаро Агаты Кристи» 16.45 Х/ф «Зверобой» 23.15 Х/ф «Русский бизнес» 00.35 Х/ф «По 206-й» 02.15 Бойцовский клуб ТВ 1000 05.00 «Когда ты в последний раз видел своего отца?» 06.50 Х/ф «Алекс и Эмма» 08.40 Х/ф «Я соблазнила Энди Уорхола» 10.10 Х/ф «Безопасность не гарантируется» 11.50 Х/ф «Мисс Петтигрю» 13.40 Х/ф «Философы: Урок выживания» 15.40 Х/ф «Я соблазнила Энди Уорхола» 17.10 Х/ф «С глаз – долой, из чарта – вон!» 19.00 Х/ф «Перелом»

21.00 Х/ф «Тормоз» 22.50 Х/ф «Забытые желания» 00.50 Х/ф «Личное» 03.00 Х/ф «Сделай шаг» ТВ 1000 КИНО 06.00 Х/ф «Адмиралъ» 08.10 Х/ф «Девушка и смерть» 10.25 Х/ф «Три девушки» 12.00 Сказка «Огонь, вода и... медные трубы» 13.35 Х/ф «Изгнание» 16.20 Х/ф «Оборотень в погонах» 17.55 Х/ф «Душка» 20.00 Х/ф «Марафон» 22.00 Х/ф «Мамочки» 23.50 Х/ф «О чём говорят мужчины» 01.30 Х/ф «Киндер-Вилейское привидение» 03.10 Х/ф «Необыкновенные приключения Карика и Вали» TV1000 ACTION 06.20 Х/ф «15 минут славы» 08.30 Х/ф «Хранитель» 10.20 Х/ф «Тайна ордена» 12.00 Х/ф «Хеллбой: Герой из пекла» 14.10 Х/ф «Игры дьявола» 16.05 Х/ф «Предатель» 18.05 Х/ф «Эффект колибри» 20.00 Х/ф «Кодовое имя «Джеронимо» 21.50 Х/ф «Замёрзшие» 00.00 Х/ф «Боксер» 01.25 Х/ф «Собственность дьявола» 04.00 Х/ф «Хеллбой: Герой из пекла» 1-Й КАНАЛ. ЕВРОПА 05.00, 08.15 «Доброе утро» 08.00, 11.00, 14.00 Новости 08.40 «Контрольная закупка» 09.05 «Жить здорово!» 10.05, 02.40 «Модный приговор» 11.20, 20.30 Т/с «Личная жизнь следователя Савельева» 13.10 «Добрый день» 14.15 Т/с «Ясмин» 15.55, 01.00 «Наедине со всеми» 17.00 Вечерние новости 18.00, 01.50 «Давай поженимся!» 19.00, 00.05 «Пусть говорят» 20.00 «Время» 22.20 Т/с «Семь жен одного холостяка» 23.10 «Семен Фарада. Уно моменто!» РТР-ПЛАНЕТА. ЕВРОПА 07.00 «Утро России» 11.00, 13.25, 16.45, 18.35 Местное время 11.20 «От Петра до Николая. Традиции русских полков» 12.05 «О самом главном» 13.00, 16.00, 19.00 «Вести» 13.40, 06.10 Т/с «Хозяйка моей судьбы» 14.25 «Особый случай» 15.10 «Большие надежды» 17.00, 05.25 Т/с «Пока станица спит» 17.50 Т/с «Склифосовский-3» 19.50, 04.40 Свидетели. «Уполномочен заявить. Виталий Игнатенко». 2 ф. 20.40 «Прямой эфир» 21.50 Т/с «Плюс Любовь»

23.30 Т/с «Две зимы и три лета» 00.20 «Икона» 01.15 «Игра в бисер» 02.00 Т/с «Записки экспедитора тайной канцелярии» 02.45 Т/ф «Дороги Анны Фирлинг» 2 с. НТВ МИР 05.00 «Утренний блок программ НТВ» 07.10 «Их нравы» 08.00 Т/с «Возвращение Мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 «Сегодня» 09.25 «Кулинарный поединок» 10.25 Т/с «Этаж» 11.00 «До суда» 12.25 «Суд присяжных» 13.25 «Суд присяжных. Окончательный вердикт» 14.35, 17.35 «Обзор. Чрезвычайное происшествие» 15.30 «Прокурорская проверка» 16.35 Т/с «Я – ангина» 19.00 Т/с «Тихая охота» 20.55 Т/с «УГРО-5» 22.50 «Сегодня. Итоги» 23.20 Т/с «Паутина-6» 01.15 Т/с «Эра Стрельца-3» 03.10 Т/с «Адвокат» TVCI 06.00 Настроение 07.55 Д/ф «Великие праздники. Преображение Господне» 08.20, 17.50 М/с «Легенда о Зорро» 08.45, 16.40 Т/с «Исцеление любовью» 09.35, 15.10 Д/ф «Рождённые для небес» 10.15 Доктор И... 10.40, 18.10, 01.05 Т/с «Сердцу не прикажешь» 11.30, 14.35, 17.30, 22.00, 00.30 События 11.50, 01.50 Индийское кино. «Муки любви» 14.05 Барышня и кулинар 14.55, 20.00 Город новостей 15.50 М/ф «Музыкальные сказки» 16.00, 23.50 Хроники московского быта 19.05 Право голоса 20.15 Д/ф «Командировка в Токио» 20.45 Д/с «История одной вещи. Мотоцикл» 20.55 М/с «Волк Альберто» 21.05 Д/с «Своими глазами» 21.30 Осторожно, мошенники! 22.30 Без обмана. «Заварка для «чайников» 23.10 Д/ф «Олег Янковский. Последняя охота» 00.50 Петровка, 38 REN TV 05.00, 12.00 Званый ужин 06.00, 11.00, 18.00 Информационная программа 112 06.30, 19.00, 22.30 Смотреть всем! 07.30, 11.30, 18.30, 22.00 Новости 24 08.00 Территория заблуждений 10.00 «Документальный спецпроект». «Мужчина против женщины» 13.00 Засуди меня 14.00 Семейные драмы 15.00 Не ври мне!

17.00 Верное средство 19.30, 23.30 Х/ф «Брат 2» 02.00 Х/ф «Сестры» ТЕЛЕКЛУБ 20.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей» 21.00 Т/с «Гончие – 3» 22.00 Т/с «УГРО-3» 23.00 Т/с «Москва. Три вокзала – 4» 00.00 Т/с «Агентство «Золотая пуля» 01.00 Т/с «Господа присяжные» ТНТ 06.00 М/с «Кунг-фу Панда: Удивительные легенды» 06.30 М/с «Губка Боб Квадратные штаны» 06.55 М/с «Турбо-Агент Дадли» 07.25 М/с «Озорные анимашки» 08.00, 22.00, 23.00 «Дом-2» 09.30 «Битва экстрасенсов» 10.30 Х/ф «Шаг вперед» 12.30, 13.00 Т/с «Универ» 13.30, 14.00, 14.30, 15.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 17.30, 18.00 Т/с «Универ. Новая общага» 18.30, 19.00 Т/с «Физрук» 19.30 Т/с «Дружба народов» 20.00 Х/ф «Шаг вперед-2» 00.00 Х/ф «Убить миссис Тингл» 01.55 «Джоуи-2» 02.20 «СуперИнтуиция» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 07.00 Х/ф «Сон в начале тумана» 09.00 Х/ф «Специальный репортаж, или Супермен этого дня» 11.00 Х/ф «Шофер поневоле» 13.00 Х/ф «Импровизация на тему биографии» 14.30 Х/ф «Красное и черное» 1 с. 16.00 Х/ф «Алый камень» 17.30 Х/ф «Посылка для Светланы» 19.00 Х/ф «Сильнее всех иных велений» 21.00 Х/ф «Не родись красивым...» 23.00 Х/ф «Девичья весна» 01.00 Х/ф «Праздник святого Йоргена» 02.30 Х/ф «Красное и черное» 2 с. 04.00 Х/ф «Пока стоят горы...» 05.30 Х/ф «Время для размышлений» TV XXI FILM 09.00, 17.00, 01.00 Х/ф «Вероника не придет» 10.40, 18.40, 02.40 Х/ф «Сердца мужчин» 12.30, 20.30 Х/ф «Чанги» 5» 13.35, 21.35 Х/ф «Звуки шума» 15.20, 23.20 Х/ф «Сиеста» E! ENTERTAINMENT 05.00, 12.30 Настоящие домохозяйки Нью-Йорка 06.40, 10.00, 14.10, 17.30 В погоне за славой 07.05, 10.25, 14.35, 22.05 Модный Контроль 07.30, 10.50 Джулиана и Билл 08.20, 15.50, 21.15 Светская жизнь семейства Кардашьян

09.10, 13.20, 18.20 Сплетница 11.40 Гении современности 15.00, 19.10 Модный проект Рейчел Зоуи 16.40, 17.55, 23.45, 01.00 E! Эксклюзив 20.00 Спросите Крисли 20.25, 22.55 Приключения в раю 00.10, 02.40 Проект «Свадьба» ДЕТСКИЙ МИР 05.00 Х/ф «Вкус халвы»12+, м/ф «Песенка радости» 06.30 М/с «Воин Сандокан. Король тигров» 07.00 «Всемирная картинная галерея с тетушкой Совой» м/ф «Терем-Теремок». «А снег идет...» 08.00 Х/ф «Всадники» 09.00 М/с «Светлячок» м/ф «Это что еще такое?!!» «Заяц и еж» «Маленький Мук» «Капитан Тусси» 10.00 М/с «Магия» м/ф «Шут Балакирев». м/ф «Мышонок Пик» 11.00 Х/ф «Вкус халвы»12+, м/ф «Песенка радости» 12.30 М/с «Воин Сандокан. Король тигров» 13.00 «Всемирная картинная галерея с тетушкой Совой» м/ф «Терем-Теремок». «А снег идет...» 14.00 Х/ф «Всадники» 15.00 М/с «Светлячок» м/ф «Это что еще такое?!!» «Заяц и еж» «Маленький Мук» «Капитан Тусси» 16.00 М/с «Магия» м/ф «Шут Балакирев». м/ф «Мышонок Пик» 17.00 Х/ф «Вкус халвы»12+, м/ф «Песенка радости» 18.30 М/с «Воин Сандокан. Король тигров» 19.00 «Всемирная картинная галерея с тетушкой Совой» м/ф «Терем-Теремок». «А снег идет...» CBS DRAMA 07.00 «Послушай, красотка» 07.50, 17.00 «Война миров» 08.40, 16.10, 00.35 «Филадельфия» 09.30, 14.30, 21.10 «Династия 2: Семья Колби» 10.20, 15.20 «Робин Гуды» 11.10, 18.40, 22.00 «Доктор Куин: Женщина-врач» 12.00 «Скорее всего убийство» 13.40, 23.40 «Жара в ЛосАнджелесе» 17.50, 22.50 «Гром в раю» 19.30, 01.30 «Сигнал бедствия» DISCOVERY CHANNEL 06.00 Речные монстры 06.55 Золотая лихорадка 07.50, 13.20, 18.30 Как это устроено? 08.15, 13.45, 18.00 Как это сделано? 08.45 Голые и напуганные 09.40 Быстрые и громкие 10.35, 19.00 Охотники за реликвиями – ломбард 11.30 Железная дорога Аляски 12.25, 00.00 Top Gear 14.15 Реальные дальнобойщики 15.10 Город наизнанку

16.05 Пятая передача 17.00 Махинаторы 20.00 Акулы автоторгов из Далласа 21.00 Мотобитва 22.00 Автоподполье 23.00, 02.15 Дилеры 00.55 Настоящие аферисты 01.50 Молниеносные катастрофы НОСТАЛЬГИЯ 05.00 Адамово яблоко 06.00 Что? Где? Когда? 07.05 Спектакль «Зима тревоги нашей» 08.30 В вечерний час 09.00 Театральные встречи 10.30, 02.40 Концерт зарубежной эстрады 11.00 Всякая всячина 11.40 Концерт «Мелодии давних лет» 12.30, 18.30 Х/ф «Доченька» 14.00, 20.00 Прошедшее ВРЕМЯ 15.00, 21.00 Рожденные в СССР 16.00, 22.00 До и после полуночи 17.00 Д/ф «Себя преодолеть» 18.00 Утренняя почта 23.00 Возьмёмся за руки, друзья! 00.10 По ту сторону рампы. Эдуард Марцевич 01.15 Концерт ко Дню работников торговли 02.05 Любовь с первого взгляда РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 06.30 Х/ф «Химик» 2 с. 07.25 Х/ф «В созвездии быка» 09.10 Х/ф «Луной был полон сад» 1 с. 10.05 Х/ф «Луной был полон сад» 2 с. 11.00 Х/ф «ПираМММида» 12.55 Х/ф «Химик. 3 серия» 13.50 Х/ф «Зона турбулентности» 15.15 Х/ф «Высота 89» 17.10 Х/ф «Человек из прошлого» 18.55 Х/ф «Химик. 4 серия» 19.50 Х/ф «Княжна Мэри» 21.40 Х/ф «Мытищинский маньяк» 23.50 Х/ф «Игра воображения» 01.05 Х/ф «Мужской сезон» 02.55 Х/ф «В созвездии быка» VIASAT HISTORY 07.00, 18.00 Д/с «Париж: История одной столицы» 08.00, 17.05 Д/ф «Команда времени» 09.00, 01.00 Д/с «Тайная война» 10.00, 16.00 Д/с «Повернув время вспять. Семья» 11.05, 19.00, 02.00 Д/с «Охотники за мифами» 12.00 Д/с «Внутренняя рыба» 13.00 Д/с «Рождение, брак и смерть в эпоху средневековья» 14.10 Д/с «Путь Махатмы Ганди» 15.10 Д/с «Затерянный мир Александра Великого» 21.00 Д/с «Великий подвиг шахтеров в Первой мировой войне» 22.00 Д/с «Императрицы Древнего Рима»

23.10 Д/с «Запретная история» 00.10 Д/с «Короли Хорватии» SONY SCI-FI 05.00, 13.10, 23.40 «Лексс» 05.50, 14.00, 00.30 «Светлячок» 06.40, 17.20, 22.00 «Охотники на монстров» 07.30, 16.30 «Социо» 08.20, 14.50, 02.00 «Говорящая с призраками» 10.00, 19.00 «Остаться в живых» 11.30, 20.30 «Спираль» 12.20, 18.10, 22.50 «Охотники за привидениями» 21.15, 01.15 «Сверхъестественное» МЕГА 06.00 Легенды бандитского Киева 07.00, 15.50 В поисках истины 07.50, 19.20 Герои ледяных дорог 08.40, 18.30 В поисках приключений 09.30 Таинственная Африка 10.30 Сила жизни 11.30, 23.40 Выжить среди зверей 12.20, 17.30 Оружие: семейное дело 13.10 Мистическая Украина 14.10 Секретные истории 15.00, 21.10 НЛО из прошлого 16.40, 22.00 Современные чудеса 20.20, 00.30 Загадки Вселенной 22.50 Неизвестный Китай 01.20 Таинственная Россия XSPORT 05.30, 07.15, 16.30 Наша рыбалка 06.45, 12.30, 21.30, 00.30 Новости 08.00 Бокс. Лучшие бои UBP 10.30 Экстремальный спорт 11.30, 13.30 Вездесущая камера 13.00, 21.50 ЙОЙ 14.30 Баскетбол. ЧЕ-2013. Украина – Израиль 18.00 Бойцовский клуб 20.00 Бокс. Адонис Стивенсон – Теворис Клауд 22.30 Самое вызывающее видео 23.30 Непредсказуемое поведение СПОРТ 1 06.30, 21.30 Футбол. Россия. Зенит – Уфа 08.15 Футбол. Португалия. Обзор 09.10, 23.20 Футбол. Нидерланды. ПСВ – Бреда 10.55 Футбол. Кубок Английской Лиги. Карлайл Юнайтед – Дерби Каунти 12.40, 01.10 Футбол. Португалия. Порту – Маритиму 14.25, 02.55 Теннис. АТР. The Claro Open 16.15 Пляжный футбол. Португалия – Италия 17.40 Футбол. Англия. Лидс – Мидлсбро 19.30 Англия. Обзор

20.00 Футбол. Россия. Обзор 20.30 Футбол. Нидерланды. Обзор СПОРТ 09.00, 13.00, 18.10 Новости 09.15, 18.25 «Связь времен» 09.20, 13.15 «Личный тренер» 09.35, 18.30 «Байки старого болельщика» 09.40 Стендовая стрельба. Финал Кубка России. Мужчины. Трап 11.05 «Футбол советского периода». «Нант» (Франция) – «Спартак» (СССР) 13.30 «Железный фактор» 14.00 Футбол. «Bundesliga Special». Герои чемпионата мира 14.25 Стендовая стрельба. Финал Кубка России 15.40 Легкая атлетика. Diamond League в Монако 18.35 Волейбол. Женщины. Россия – Италия 20.20 «Из архива НТВ-ПЛЮС». Зимние олимпийские игры – 1994 21.30 Футбол. Лига чемпионов. Плей-офф 23.45 «Футбол советского периода». «Тулуза» (Франция) – «Спартак» (СССР) ФУТБОЛ 1 06.00 Арсенал – Кристал Пэлес. Англия 08.00, 16.00 Ильичевец – Динамо. Украина 10.00, 15.40, 22.15 Футбол NEWS. LIVE 10.25 Легенды Премьер Лиги 11.00 Бернли – Челси. Англия 13.00 Великий футбол 14.40, 18.00, 00.35 Топ-матч 15.00 Footbrazil 18.20 Олимпик – Шахтёр. Украина 20.25 Предисловие к сезону. Испания 21.25 LIVE. Верона – Шахтер. Товарищеский матч 23.30 Чемпионат Аргентины. Обзор тура 00.40 Ворскла – Металлург (Д). Украина 02.35 Бразилия. Обзор тура EUROSPORT 09.30, 10.30, 13.00, 14.30, 15.00, 17.00, 18.00, 18.45, 21.00, 22.00, 02.00 Плавание. ЧЕ 16.00 Легкая атлетика. ЧЕ 23.00 Велоспорт. Pro Cycling Challenge 01.00 Автогонки. Нюрбургринг 01.30 Ралли. Серия Дакар


10 Телебачення

www.girnyk.com.ua

Середа, 20 серпня Cхід 5.47 Захід 19.54 Світловий день 14.07

УТ-1 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30 Новости 06.20 Мультфильм 06.30, 00.30 От первого лица 07.25 Эра бизнеса 07.30, 23.30 На слуху 07.40 Семь исторических чудес Украины 08.25 Паспортный сервис 08.35 Полезные советы 09.00, 21.00, 01.20 Итоги дня 09.35, 19.45 Из первых уст 09.45, 19.00 О главном 10.30 Первый столбец 11.10 Т/с «МонтеКристо» 12.05 Т/с «Пять минут до метро» 13.15, 18.15 Время-Ч 13.35 М/с «Сандокан» 14.00 Школа Мэри Поппинс 14.25 Окраина 14.50 Как Ваше здоровье? 16.20 Х/ф «Дни льва» 18.10 Euronews 19.55 Д/ф «Василий Стус. Феномен суток» 21.40 Д/с «Восток» 15 ф. «Армен и Елена» 21.55 Д/ф «Те десять лет. Евгений Сверстюк» 22.50 Суперлото 23.00, 00.00, 01.00 Итоги ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.30, 20.30 «Секретные материалы – 2014» 06.45, 07.15, 07.35, 08.10, 09.10, 09.35 «Завтрак с 1+1» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30,

Схід 01.06. Захід 16.49. 25-й місячний день

09.00, 09.30, 19.30 ТСН 07.10 «Личный счет» 08.35, 21.00 «Чистоnews» 10.00, 10.35 М/ф «Аладдин» 11.15 Х/ф «Сваты – 1» 12.45, 13.45 «Семейные мелодрамы – 2» 14.40, 15.45 Т/с «Терпкий вкус любви» 16.45 «ТСН. Избранное» 17.10, 02.35 Т/с «Великолепный век. Роксолана – 3» 21.20 Т/с «Сваты – 2» 22.35, 23.35 Т/с «Сваты. Жизнь без грима» 00.50 Х/ф «Покинутая» ТК «ИНТЕР» 05.30 Т/с «Возвращение Мухтара-2» 07.00, 08.00, 09.00, 12.00 Новости 07.10, 08.10 «Утро с ИНТЕРом» 09.10, 20.40 Т/с «Аромат шиповника» 11.05 Д/с «Следствие вели... с Леонидом Каневским» 12.25 Д/с «Состав преступления» 13.20, 14.20 Д/с «Легенды советского сыска» 14.00, 17.45 Новости 14.45 «Судебные дела» 15.45 «Семейный суд» 16.45 Т/с «Небесная любовь» 18.10 Ток-шоу «Касается каждого» 19.00 Т/с «Пока станица спит»

Рак

20.00 «Подробности» 22.35 Т/с «Бывшая жена» 01.00 Х/ф «Фрэнки и Джонни» ICTV 05.05 Служба розыска детей 05.10, 07.45, 08.45, 12.45, 15.45, 18.45, 22.05 Факты 05.50 Свитанок 06.50 Т/с «Такси» 07.15 «Леся+Рома» 08.10 Семь чудес Украины 09.15, 19.20 Чрезвычайные новости 10.05, 16.55 Т/с «Улицы разбитых фонарей. Менты-6» 11.55, 13.15 Т/с «Прокурорская проверка» 14.40, 16.15, 20.15 Т/с «Литейный» 22.25 Х/ф «Смертельный удар» 00.15 Т/с «Стрела» 01.05 Х/ф «Ударная сила» СТБ 05.25 В поисках истины. Убить вождя: покушения от Ленина до Горбачева 06.05, 16.00 Все буде добре! 07.55, 18.30 Невероятная правда о звездах 09.10 Звездная жизнь. Побори свой страх 10.10 Х/ф «Королева бензоколонки»

11.45, 20.00 Следствие ведут экстрасенсы 12.40 Битва экстрасенсов. Апокалипсис 15.00 Все буде смачно! 18.00, 22.00 Вікна-Новини 21.00 Т/с «Ветер в лицо» 22.35 Хата на тата 00.20 Ночной эфир НОВЫЙ КАНАЛ 04.50 Т/с «Красотки в Кливленде» 05.45, 06.55 Kids’Time 05.50 М/с «Котопес» 07.00, 18.00, 00.05 Репортер 07.05 Вся такая внезапная 10.00, 19.00 Т/с «Воронины» 16.40 Сердца трех 18.20 Абзац! 22.00 Т/с «Последний из Магикян» 23.00 Т/с «Счастливы вместе» 00.10 Служба розыска детей 00.15 Х/ф «Ворон» ТЕТ 06.00 Твинисы 06.25, 10.25 М/с «Маша и медведь» 06.50, 09.30 М/с «Клуб Винкс: Школа волшебниц» 07.45 Мультик с Лунтиком 08.25 М/с «Черепашки мутанты ниндзя» 08.55 М/с «Гуфи и его команда» 10.55 Ералаш 12.00 Т/с «Маленькие тайны» 13.50, 17.00 Даешь молодежь! 14.50, 01.00 17+ 15.50 Виталька 18.00, 23.00 Т/с «Светофор» 19.00 Рассмеши комика 20.00 Т/с «Кухня» 21.00 Страна У

22.00, 00.00 6 кадров 01.55 Чертовщина 02.45 Рай, гудбай ТРК «УКРАИНА» 05.20, 18.00 Т/с «Дворняжка Ляля» 06.05, 13.10 Т/с «ОСА» 07.00, 09.00, 15.00, 19.00 События 07.15 Утро с Украиной 09.15, 14.10, 15.25 Т/с «След» 10.00 Т/с «Условия контракта-2» 12.00, 19.45 Ток-шоу «Говорит Украина» 17.10 Премьерные серии! Т/с «След» 21.00 Т/с «Отмена всех ограничений» 23.00 События дня 23.30 Т/с «Мент в законе-2» НТН 05.00, 15.15 Т/с «След саламандры» 08.30 Утренний «Свідок» 09.00 «Случайный свидетель» 10.20 Т/с «Коломбо» 12.00, 15.00, 19.00, 21.40, 02.25 «Свідок» 12.30, 02.55 «Речовий доказ» 13.05, 19.30 Т/с «Шаповалов» 22.00 Т/с «Читающий мысли – 2» 23.45 Т/с «NCIS: Лос-Анджелес – 3» 00.40 Т/с «CSI: Майами – 10» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.30, 06.45, 07.15, 07.35, 07.45, 08.10, 08.20, 08.35 Утро на Пятом 06.40, 00.50 Обзор прессы 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00

Время новостей 07.10, 08.15, 22.35, 23.15, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30 Время. Важно 07.40, 18.20, 23.25, 00.25 Время спорта 07.50 Автопилот-новости 08.40 Трансмиссия-новости 08.45 Утро на Пятом 09.35, 10.35, 11.35, 12.35, 13.35, 14.35, 15.35, 19.30 Время. Итоги дня 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 Время новостей 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 22.30, 23.30, 00.30 Время. Важно 16.35 Зооакадемия 17.10 Миграционный вектор 17.35, 18.35, 23.35, 00.35 Машина времени 18.10 Местное время 20.10, 21.10 Время. Итоги дня 21.40 Время-Тайм 23.00, 00.00 Время новостей 00.32 Криминальные новости ТОНИС 05.40 Х/ф «Подвиг разведчика» 07.05, 18.55, 22.35 Экономический пульс 07.10, 16.50 Алло, доктор! 10.00 Социальный статус 10.40, 22.00 Модные истории 11.00 Неизвестное об известных: Лев и львица 12.15, 21.40 Чудаки 13.00 Родом из Украины. Лидия Вележева

«Червоний гірник» №61 (21486)

Четвер, 14 серпня 2014 року

14.00, 22.40 Загадочные миры 14.50 Сильные мира сего 15.20 Цивилизация incognita 16.00 Вторжение: Болотные монстры и свиньимутанты 17.45 Экстремикс 18.10 Путь к победе-Нанкин 18.20 зМИСТОвна Украина 18.35, 23.35 Светские хроники 19.00 В гостях у Дмитрия Гордона 20.00 Неизвестное об известных: Корейский леопард 21.00 Глобал – 3000 00.00 Красивые и амбициозные 01.50 Х/ф «Философия будуара Маркиза де Сада» КИЕВСКАЯ РУСЬ 06.00, 08.40, 16.50, 20.05 Роскошные путешествия 06.30, 10.00, 00.00 Попурри 06.55 День ангела 07.00, 10.40, 15.55 Возвращение кота Сметанкина 07.40, 12.30, 19.15 Здоровье 08.00, 09.10, 10.15 Бэби-бум 08.30, 16.10 Эксклюзив для семьи. MMCIS 09.20, 12.50 Мультфильм 09.30, 16.20, 19.35 Тайны подводного мира 11.00, 22.50 Х/ф «Короли и капуста» 2 с. 13.30 Ювелир 17.20 Х/ф «Городские подробности» 1 с. 18.50, 20.35 Архивы истории 21.00 На сон грядущим 21.10 Х/ф «Городские подробности» 2 с. 00.20 Роскошные путешествия

00.50 Телечат K1 06.00 Шеф-повар 06.30 TOP SHOP 07.30 Т/с «Кто в доме хозяин» 09.00 Мультфильмы 09.50 Т/с «Все женщины – ведьмы» 13.30 Т/с «Ты – моя жизнь» 15.15 Шопинг монстры 16.10 Орёл и Решка 17.10, 21.00 Рассмеши комика 18.00 Званый ужин 19.00 Орёл и Решка. Курортный сезон 22.00 Т/с «Доктор Хаус» 01.20 Т/с «Клиника» 11 ТЕЛЕКАНАЛ 06.00 Мультфильмы 06.10 Осторожно, модерн! 06.35 Т/с «Спецотряд Кобра 11» 08.00, 19.00 Новости 11 КАНАЛА 08.30 Мой малыш 09.00, 18.30, 21.30 Новости «Спецкор» 09.30, 22.00 Люстратор 7.62 09.35 Х/ф «Тридцатого уничтожить» 12.25 Акулы 13.30 Тайны времени 14.20 Взгляд изнутри. Суперавианосец 15.20 Самолёты Второй Мировой войны 16.30, 20.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей-5» 19.30 Цивилизация 21.00 ДжеДАИ. Воины дорог 22.05 Т/с «Секретные материалы» 01.05 Х/ф «Смертельные гонки»

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.10 Осторожно, модерн! 06.35 Т/с «Спецотряд Кобра 11» 08.35, 21.00 ДжеДАИ. Воины дорог 09.00, 18.30, 21.30 Новости «СПЕЦКОР» 09.30, 22.00 Люстратор 7.62 09.35 Х/ф «Тридцатого уничтожить» 12.25 Д/п «Акулы» 13.30 Д/п «Тайны времени» 14.20 Д/п «Взгляд изнутри: суперавианосец» 15.20 Д/п «Самолёты Второй Мировой войны» 16.30, 19.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей-5» 22.05 Т/с «Секретные материалы» 01.05 Х/ф «Смертельные гонки» 02.25 Х/ф «Бравые парни» НЛО ТВ 05.25, 06.10, 10.50, 11.45, 16.45, 17.45 Comedy Club 05.30, 18.45 Comedy Woman 07.00 «Моя первая тачка» 07.25 «Раздолбаи» 07.50 Д/с «Разрушители мифов» 09.45, 14.05 Готовим в рифму 09.50 «Города» 12.45 Т/с «Универ УНІВЕР» 14.10 Т/с «Универ» 14.40, 19.45 Т/с «Универ. Новая общага» 16.00 Т/с «Наша Russia» 21.05 Т/с «СашаТаня» 22.00 Х/ф «Да, возможно» 00.10 Т/с «Время призраков» 01.00 Х/ф «Проклятая тварь» TBI 06.00 Частные новости 06.30, 19.30, 23.00 Сегодня о главном 08.00, 09.00, 11.00, 12.00, 13.00 Сегодня 08.30, 10.15, 22.00, 01.30 Час-Тайм 08.45, 10.45, 11.10, 13.10, 14.20 TBiNews 12.20, 14.00, 16.00, 17.30, 18.40 Обзор блогов 13.30, 17.00, 02.00 Особое мнение 15.00, 18.00, 19.00, 21.00, 00.30 Сегодня 15.25, 16.30, 17.50, 22.15, 01.45 TBiNews 02.30 DOUBLE ЯТЬ ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 09.30 Советские мультфильмы 09.00 Телемагазин 11.00 Х/ф «Завтрак на траве» 13.30, 19.35 Х/с «Чисто английские убийства» 15.20, 21.25 Х/с «Пуаро Агаты Кристи» 17.15 Х/ф «Стакан воды» 23.15 Х/ф «Аферисты» 00.40 Х/ф «На Дерибасовской хорошая погода, или На Брайтон-бич опять идут дожди» 02.15 Бойцовский клуб ТВ 1000 05.00 Х/ф «Мисс Петтигрю» 06.55 Х/ф «Личное»

09.00 Х/ф «С глаз – долой, из чарта – вон!» 11.00 Х/ф «Перелом» 13.10 Х/ф «Личное» 15.20 Х/ф «Тост» 17.10 Х/ф «Сердцеед» 19.00 Х/ф «Большие надежды» 21.20 Х/ф «Звери дикого Юга» 23.10 Х/ф «Умники» 01.00 Х/ф «Голый король» 02.50 Х/ф «Братья Гримм» ТВ 1000 КИНО 06.00 Х/ф «Год собаки» 08.20 Х/ф «Масакра» 10.15 Х/ф «Самка» 11.50 Х/ф «Необыкновенные приключения Карика и Вали» 14.30 Х/ф «Здравствуйте, мы ваша крыша» 16.20 Х/ф «Марафон» 18.20 Х/ф «Билет на Vegas» 20.00 Х/ф «Хрусталев, машину!» 22.35 Х/ф «Мой друг Иван Лапшин» 00.20 Х/ф «О чём ещё говорят мужчины» 02.10 Х/ф «Гувернантка» 04.00 Х/ф «Два капитана» TV1000 ACTION 06.20 Х/ф «Замёрзшие» 08.00 Х/ф «Предатель» 10.00 Х/ф «Хеллбой: Герой из пекла» 12.10 Х/ф «Неудержимый» 13.50 Х/ф «Час пик» 15.40 Х/ф «Девятки» 17.30 Х/ф «Маска Зорро» 20.00 Х/ф «Хранитель» 21.50 Х/ф «Два мира» 00.00 Х/ф «Собственность дьявола» 01.45 Х/ф «Игры дьявола» 04.00 Х/ф «Маска Зорро» 1-Й КАНАЛ. ЕВРОПА 05.00, 08.15 «Доброе утро» 08.00, 11.00, 14.00 Новости 08.40 «Контрольная закупка» 09.05 «Жить здорово!» 10.05, 02.40 «Модный приговор» 11.20, 20.30 Т/с «Личная жизнь следователя Савельева» 13.10 «Добрый день» 14.15 Т/с «Ясмин» 15.55, 01.00 «Наедине со всеми» 17.00 Вечерние новости 18.00, 01.50 «Давай поженимся!» 19.00, 00.05 «Пусть говорят» 20.00 «Время» 22.20 Т/с «Семь жен одного холостяка» 23.10 «Вия Артмане. Королева в изгнании» РТР-ПЛАНЕТА. ЕВРОПА 07.00 «Утро России» 11.00, 13.25, 16.45, 18.35 Местное время 11.20 «Бегство от смерти. Маргарита Володина» 12.05 «О самом главном» 13.00, 16.00, 19.00 «Вести» 13.40, 06.10 Т/с «Хозяйка моей судьбы» 14.25 «Особый случай» 15.10 «Большие надежды» 17.00, 05.25 Т/с «Пока станица спит»

17.50 Т/с «Склифосовский-3» 19.50, 04.40 «На пороге вечности. Код доступа». 1 ф. 20.40 «Прямой эфир» 21.50 Т/с «Плюс Любовь» 23.30 Т/с «Две зимы и три лета» 00.20 «Карибский кризис. Непонятая история» 01.15 «Сати. Нескучная классика...» 02.00 Т/с «Записки экспедитора тайной канцелярии» 02.45 Т/ф «Театр» 1 с. НТВ МИР 05.00 «Утренний блок программ НТВ» 07.10 «Их нравы» 08.00 Т/с «Возвращение Мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 «Сегодня» 09.25 «Квартирный вопрос» 10.30 Т/с «Этаж» 11.00 «До суда» 12.25 «Суд присяжных» 13.25 «Суд присяжных. Окончательный вердикт» 14.35, 17.35 «Обзор. Чрезвычайное происшествие» 15.30 «Прокурорская проверка» 16.35 Т/с «Я – ангина» 19.00 Т/с «Тихая охота» 20.55 Т/с «УГРО-5» 22.50 «Сегодня. Итоги» 23.20 Т/с «Паутина-6» 01.20 Т/с «Эра Стрельца-3» 03.10 Т/с «Адвокат» TVCI 06.00 Настроение 07.55 «На старт!» Детская спортивная программа 08.20, 17.50 М/с «Легенда о Зорро» 08.45, 16.40 Т/с «Исцеление любовью» 09.35, 15.30 Д/ф «Командировка в Токио» 10.05 М/ф «Неумойка» 10.15 Доктор И... 10.40, 18.15, 00.55 Т/с «Сердцу не прикажешь» 11.30, 14.55, 17.30, 22.00, 00.30 События 11.50, 01.40 Индийское кино. «Игра со смертью» 15.15, 20.00 Город новостей 16.00, 23.50 Хроники московского быта 19.10 Право голоса 20.15 Д/ф «Мы были нелегалами» 20.50 Д/с «История одной вещи. Зонт» 21.05 Д/с «Своими глазами» 21.30 Линия защиты 22.30 Д/ф «Секретный космос» 23.10 Д/ф «Георгий Жженов. Агент надежды» REN TV 05.00, 12.00 Званый ужин 06.00, 11.00, 18.00 Информационная программа 112 06.30, 19.00, 21.40, 22.30 Смотреть всем! 07.30, 11.30, 18.30, 22.00 Новости 24 08.00 Территория заблуждений 10.00 «Документальный спецпроект». «Еда против человека» 13.00 Засуди меня 14.00 Семейные драмы 15.00 Не ври мне!

17.00 Верное средство 19.30, 23.30 Х/ф «Жмурки» 01.30 Х/ф «Серебряные головы» ТЕЛЕКЛУБ 20.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей» 21.00 Т/с «Гончие – 3» 22.00 Т/с «УГРО-3» 00.00 Т/с «Москва. Три вокзала – 4» 00.00 Т/с «Русское лекарство» 01.00 Т/с «Господа присяжные» ТНТ 06.00 М/с «Кунг-фу Панда: Удивительные легенды» 06.30 М/с «Губка Боб Квадратные штаны» 06.55 М/с «Турбо-Агент Дадли» 07.25 М/с «Озорные анимашки» 08.00, 22.00, 23.00 «Дом-2» 09.30 «Битва экстрасенсов» 10.30 «Шаг вперед-2» 12.30, 13.00 Т/с «Универ» 13.30, 14.00, 14.30, 15.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 17.30, 18.00 Т/с «Интерны» 18.30, 19.00 Т/с «Физрук» 19.30 Т/с «Дружба народов» 20.00 Х/ф «Шаг вперед 3D» 00.00 Х/ф «Вампиранутые» 01.40 «Джоуи-2» 02.10 «СуперИнтуиция» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 07.00 Х/ф «Сильнее всех иных велений» 09.00 Х/ф «Не родись красивым...» 11.00 Х/ф «Девичья весна» 13.00 Х/ф «Праздник святого Йоргена» 14.30 Х/ф «Красное и черное» 2 с. 16.00 Х/ф «Пока стоят горы...» 17.30 Х/ф «Время для размышлений» 19.00 Х/ф «Дамское танго» 21.00 Х/ф «Несколько любовных историй» 23.00 Х/ф «Карьера димы горина» 01.00 Х/ф «Сердца четырех» 02.30 Х/ф «Красное и черное» 3 с. 04.00 Х/ф «Музыкальные игры» 05.30 Х/ф «Поляна сказок» TV XXI FILM 09.00, 17.00, 01.00 Х/ф «Пленный» 10.30, 18.30, 02.30 Х/ф «Уильям и Кейт» 12.10, 20.10 Х/ф «Чанги» 6 с. 13.20, 21.20 Х/ф «Геройпредатель» 15.25, 23.25 Х/ф «Потерпевший» E! ENTERTAINMENT 05.00, 12.30 Настоящие домохозяйки Нью-Йорка 06.40, 11.40 Звезда в кадре 07.05, 08.45, 12.05 Вечеринки вокруг света 07.30, 10.50 Джулиана и Билл 08.20, 17.05, 20.25, 02.15 Модный Контроль 09.10, 13.20, 18.20 Сплетница

10.00, 14.10, 20.50 E! Эксклюзив 15.00, 19.10 Модный проект Рейчел Зоуи 15.50 Спросите Крисли 16.15 Приключения в раю 17.30 Беременность на каблуках 20.00, 22.05, 01.50 Эрик и Джесси 21.15 Из несказанного с Марией Менунос 22.30 50 самых невероятных казусов со знаменитостями 00.10, 02.40 Проект «Свадьба» 01.00 Правдивая голливудская история ДЕТСКИЙ МИР 05.00 Х/ф «Юнга Северного флота». м/ф «Почему мне нравится слон» 06.30 М/с «Воин Сандокан. Король тигров» 07.00 «Всемирная картинная галерея с тетушкой Совой»+, м/ф «Рисунок на песке» «Приключения малыша Гиппопо». «Академик Иванов» 08.00 Х/ф «Детство Темы» 1 с. 09.20 М/с «Светлячок» №3. м/ф «Лебеди Непрядвы» 10.00 М/с «Магия» м/ф «Добрыня Никитич». м/ф «Осторожно, щука!» 11.00 Х/ф «Юнга Северного флота». м/ф «Почему мне нравится слон» 12.30 М/с «Воин Сандокан. Король тигров» 13.00 «Всемирная картинная галерея с тетушкой Совой»+, м/ф «Рисунок на песке» «Приключения малыша Гиппопо». «Академик Иванов» 14.00 Х/ф «Детство Темы» 1 с. 15.20 М/с «Светлячок» №3. м/ф «Лебеди Непрядвы» 16.00 М/с «Магия» м/ф «Добрыня Никитич». м/ф «Осторожно, щука!» 17.00 Х/ф «Юнга Северного флота». м/ф «Почему мне нравится слон» 18.30 М/с «Воин Сандокан. Король тигров» 19.00 «Всемирная картинная галерея с тетушкой Совой»+, м/ф «Рисунок на песке» «Приключения малыша Гиппопо». «Академик Иванов» CBS DRAMA 07.00 «Послушай, красотка» 07.50, 17.00 «Война миров» 08.40, 16.10, 00.35 «Филадельфия» 09.30, 14.30, 21.10 «Династия 2: Семья Колби» 10.20, 15.20 «Робин Гуды» 11.10, 18.40, 22.00 «Доктор Куин: Женщина-врач» 12.00 «Сигнал бедствия» 13.40, 23.40 «Жара в ЛосАнджелесе» 17.50, 22.50 «Западный Вайкики» 19.30, 01.30 «После землетрясения» DISCOVERY CHANNEL 06.00 Реальные дальнобойщики

06.55 Город наизнанку 07.50, 13.20, 18.30 Как это устроено? 08.15, 13.45, 18.00 Как это сделано? 08.45 Акулы автоторгов из Далласа 09.40 Пятая передача 10.35, 19.00 Дилеры 11.30 Мотобитва 12.25, 00.00 Top Gear 14.15 Оголтелая рыбалка 15.10 Производство 16.05 Новая жизнь ретроавтомобилей 17.00 Махинаторы 20.00 Склады 21.00 Мастера поторговаться 22.00 Ликвидатор 23.00, 02.15 Охотники за складами 00.55 Настоящие аферисты 01.50 Молниеносные катастрофы НОСТАЛЬГИЯ 05.00 Всякая всячина 05.40 Концерт «Мелодии давних лет» 06.30, 12.30 Х/ф «Доченька» 08.00, 14.00, 20.00 Прошедшее ВРЕМЯ 09.00, 15.00, 21.00 Рожденные в СССР 10.00, 16.00 До и после полуночи 11.00 Д/ф «Себя преодолеть» 12.00 Утренняя почта 17.00 Д/ф «Дом, в котором мы живем» 17.30 Споёмте, друзья 18.30 Х/ф «Красавец-мужчина» 19.40 Концерт зарубежной эстрады 22.00 Концерт «Наш... любимый... детектив!!!» 23.00 Адамово яблоко 00.00 Что? Где? Когда? 01.05 Спектакль «Зима тревоги нашей» 02.30 В вечерний час РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 05.25 Х/ф «Луной был полон сад» 2 с. 06.20 Х/ф «Химик. 3 серия» 07.15 Х/ф «ПираМММида» 09.10 Х/ф «Зона турбулентности» 10.35 Х/ф «Высота 89» 12.25 Х/ф «Химик. 4 серия» 13.25 Х/ф «Человек из прошлого» 15.10 Х/ф «Княжна Мэри» 17.00 Х/ф «Мытищинский маньяк» 18.55 Х/ф «Химик. 5 серия» 19.50 Х/ф «Горячие новости» 21.40 Х/ф «Убийство депутата» 23.25 Х/ф «В созвездии быка» 01.05 Х/ф «Луной был полон сад» 1 с. 01.55 Х/ф «Луной был полон сад» 2 с. 02.45 Х/ф «ПираМММида» VIASAT HISTORY 07.00 Д/с «Париж: История одной столицы» 08.00, 17.00 Д/ф «Команда времени» 09.00, 01.00 Д/с «Тайная война»

10.00, 16.00 Д/с «Повернув время вспять. Семья» 11.00, 19.00, 02.00 Д/с «Охотники за мифами» 12.00 Д/с «Внутренняя рыба» 13.00, 21.00 Д/с «Запретная история» 14.00 Д/с «Великий подвиг шахтеров в Первой мировой войне» 15.00 Д/с «Древние миры» 18.00 Д/с «Жизнь во времена Иисуса» 22.00 Д/с «Тайны прошлого» 23.00 Д/ф «Дельфы. В чем их важность?» 00.00 Д/с «Панорамный взгляд на гражданскую войну в США» SONY SCI-FI 05.00, 13.10, 23.40 «Лексс» 06.40, 17.20, 22.00 «Охотники на монстров» 07.30, 16.30 «Социо» 08.20, 14.50, 02.00 «Говорящая с призраками» 10.00, 19.00 «Остаться в живых» 11.30, 20.30 «Спираль» 12.20, 18.10, 22.50 «Охотники за привидениями» 21.15, 01.15 «Сверхъестественное» МЕГА 06.00 Легенды бандитской Одессы 07.00, 15.50 В поисках истины 07.50, 19.20 Герои ледяных дорог 08.40, 18.30, 01.20 В поисках приключений 09.30 Таинственная Африка 10.30 Сила жизни 11.30, 23.40 Выжить среди зверей 12.20, 17.30 Сокровища с чердака 13.10 Мистическая Украина 14.10 Секретные истории 15.00, 21.10 НЛО из прошлого 16.40, 22.00 Современные чудеса 20.20 Загадки Вселенной 22.50 Неизвестный Китай 00.30 Покер XSPORT 05.30, 07.15, 16.30 Наша рыбалка 06.45, 12.30, 21.30, 00.30 Новости 08.00 Бокс. Лучшие бои UBP 10.30 Экстремальный спорт 11.30, 13.30 Вездесущая камера 13.00, 21.50 ЙОЙ 14.30 Баскетбол. ЧЕ-2013. Германия – Украина 18.00 Бойцовский клуб 20.00 Бокс. Келл Брук – Вячеслав Сенченко 22.30 Дан-тест 23.30 Наука спорта СПОРТ 1 06.15, 01.05 Футбол. Португалия. Академика – Спортинг 08.00, 16.55 Англия. Обзор 08.30, 22.50 Футбол. Россия. Обзор 09.00 Футбол. Нидерланды. Обзор

10.00 Футбол. Россия. ЦСКА – Спартак 11.45 Футбол. Португалия. Обзор 12.40, 21.00 Футбол. Нидерланды. Фейенорд – Херенвен 14.25, 02.50 Теннис. АТР. The Claro Open 17.25 Футбол. Россия. ЦСКА – Терек 19.10 Футбол. Португалия. Порту – Маритиму 23.20 Футбол. Англия. Лидс – Мидлсбро СПОРТ 09.00, 13.00, 18.00 Новости 09.15, 18.15 «Связь времен» 09.20, 13.15 «Личный тренер» 09.35 «Байки старого болельщика» 09.40 «Футбол советского периода». «Тулуза» (Франция) – «Спартак» (СССР) 11.10 Стендовая стрельба. Финал Кубка России 12.30 Футбол. «Мир английской премьер-лиги» 13.30, 21.30 Футбол. Лига чемпионов. Плей-офф 15.35 Американский футбол 18.20 «Королева на Плюсе» 19.20 Волейбол. Женщины. Россия – Турция 21.05 «Атлеты века». Бернар Русси 23.45 «Футбол советского периода». «Спартак» (СССР) – «Тулуза» (Франция) ФУТБОЛ 1 06.00 Верона – Шахтер. Товарищеский матч 07.55 Чемпионат Аргентины. Обзор тура 09.00, 14.35, 20.00 Обзор вторника. Лига Чемпионов УЕФА 10.00, 15.40, 22.30 Футбол NEWS. LIVE 10.30, 18.00 Реал – Атлетико. Испания 12.30 Металлист – Говерла. Украина 16.00 Бернли – Челси. Англия 21.00, 23.50 Ніч Ліги Чемпіонів 21.40 LIVE. Наилучшие моменты матчей 00.25 Futbol Mundial 01.00 Лилль – Порту. Лига Чемпионов УЕФА 02.50 Footbrazil EUROSPORT 09.30, 10.30, 13.00, 14.00, 15.00, 18.55, 21.00, 01.00 Плавание. ЧЕ 16.00 Велоспорт. Pro Cycling Challenge 17.00, 18.50 ALL SPORTS 17.05 Конный спорт 17.10 Гольф. Тур PGA 18.10 Гольф. Европейский тур 18.40 Гольф. Гольф Клуб 18.45 Парусный спорт. Яхт клуб 22.00, 22.45, 01.45 Футбол. Кубок мира до 20 лет. Женщины


«Червоний гірник» №61 (21486) Четвер, 14 серпня 2014 року

www.girnyk.com.ua

Актуальна тема 11

Маркетинг територій – інструмент економічного розвитку 29 липня 2014 року міською радою ухвалено рішення №2804 «Про затвердження Маркетингової стратегії міста Кривого Рогу». Маркетинг міста – це комплекс дій міської громади, спрямованих на виявлення й просування власних інтересів для виконання конкретних завдань соціальноекономічного розвитку міста. Як складова частина стратегічного планування маркетинг територій надає можливість визначати перспективи, формувати середньострокові та довгострокові реалістичні плани в прив’язці до напрямів розвитку міста, з урахуванням його конкурентних переваг та пріоритетів. Метою Маркетингової стратегії міста Кривого Рогу є підвищення конкурентоспроможності економіки міста, формування позитивного інвестиційного іміджу, забезпечення залучення інвестицій на територію міста (як внутрішніх, так і зовнішніх). Але найважливіше, що кінцевою метою розробки та прийняття Маркетингової стратегії є забезпечення добробуту криворіжців. Про це говоримо з начальником управління економіки виконкому Криворізької міської ради Тетяною Підпалько. – Як виникла ідея розробки Маркетингової стратегії? – Економіка міста Кривого Рогу має монопрофільну структуру. Майже всі великі та середні підприємства (від транспортних, добувних, збагачувальних до обслуговуючих) у своїй діяльності сфокусовані на потребах металургії. Останніми роками відбувається суттєве скорочення робочих місць на підприємствах гірничо-металургійного комплексу міста. Репутація міста в зов­нішньому сприйнятті є гіршою, ніж реальний стан умов для життя та професійної діяльності. Звичайно, існуюча ситуація потребувала кардинальних і, головне, ефективних рішень. Одним із дієвих шляхів подолання монопрофільності економіки є побудова диверсифікованої конкурентоспроможної економіки. Так виникла ідея розробки Маркетингової стратегії міста Кривого Рогу. Цим питанням особисто опікувався міський голова. Юрій Григорович здійснював безпосереднє керівництво на всіх етапах реалізації проекту. Крім того, в умовах жорсткої конкуренції серед регіонів за приплив інвестицій, кваліфікованої робочої сили, екологічно безпечного виробництва все більш актуальною проблемою стає підвищення іміджу та інвестиційної привабливості регіону. З огляду на те, що саме маркетинг території (зокрема, міста) покликаний поліпшити її імідж, залучити інвестиції, змусити говорити про себе, – розробка Маркетингової стратегії є необхідним кроком. – Як здійснювалася розробка Маркетингової стратегії і хто в ній брав участь? – У лютому 2013 року між Федерацією канадських муніципалітетів (ФКМ), виконавчим комітетом Криворізької міської ради та КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» Криворізької міської ради було підписано угоду «Про надання міжнародної безповоротної технічної допомоги та спільну реалізацію демонстра-

ційного проекту «Маркетингова стратегія міста Кри­вого Рогу та інструменти її впровадження». Даним проектом передбачалася розробка низки маркетингових інструментів, серед яких: бренд міста, двомовний модуль «Путівник інвестора» на порталі «Криворізький ресурсний центр», відеосюжети про місто інвестиційного спрямування тощо. Але ключовим завданням проекту була розробка самої Маркетингової стратегії. Для ефективного та якісного планування Маркетингової стратегії було проведено ряд досліджень інформаційного про­стору щодо існуючого іміджу міста, його переваг відносно міст-конкурентів; здійснено аналіз зацікавлених сторін, визначено потенційні цільові аудиторії. З метою визначення властивостей інвестиційної привабливості міста, що можуть позиціонуватися як конкурентні й користуватися попитом у споживачів/інвесторів, проведено роботу фокусгруп, участь в яких могли взяти всі небайдужі до життя нашого міста городяни. За результатами досліджень здійснено SWOT-аналіз маркетингового середовища для формування об’єктивного переліку стратегічних та оперативних цілей Маркетингової стратегії та сформовано проект документа. Наступним кроком було проведення громадських обговорень у форматі «Open spaсe – відкритий простір» за участю представників громадських організацій, бізнес-середовища, консультантів проекту «Місцевий економічний розвиток міст України». Зауваження та пропозиції, отримані під час заходу, розглянуто й враховано при доопрацюванні. У березні та липні 2014 року Маркетингова стратегія була презентована на засіданнях Комітету з управління впровадження Стратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу (КУВ), який очолює міський голова Ю. Г. Вілкул. 2 липня 2014 року документ був остаточно ухвалений членами комітету. – У загальних рисах окресліть, що являє собою Маркетингова стратегія міста Кривого Рогу? – За структурою комплекс дій з маркетингу територій поділяється на два послідовні етапи, які можна назвати позиціонуванням міста та маркетинговою комунікацією (або просуванням міста). Перший етап – формулювання закодованого «послання» про місто цільовим аудиторіям. Другий – доведення цього «послання» до цільових аудиторій. На першому

образу міста, який впливає на підвищення його конкуренто­ здатності. Будь-яке місто являє собою специфічний товар, споживачами якого є жителі, інвестори, підприємці, туристи тощо. Другий етап – промоція. Це, передусім, рекламна кампанія, з визначенням плану просування, каналів доведення «послань» про місто до цільових аудиторій. – Можливо, за період розробки Маркетингової стратегії та під час її формування було виявлено маркетингові інструменти, які на сьогодні вже працюють? Будь ласка, розкажіть про них. – Слід зауважити, що Маркетингова стратегія міста Кривого Рогу, насамперед, є інструментом впровадження Стратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу до 2015 року. Тож складовими демонстраційного проекту «Маркетингова стратегія міста Кривого Рогу та інструменти її впровадження» були завдання та заходи Стратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу до 2015 року, спрямовані на забезпечення формування привабливого інвестиційного іміджу та клімату. Розробка самої Маркетингової

Тетяна Підпалько

етапі визначається, яке місто буде просуватися, на другому – як воно буде просуватися. Тож саме цей принцип покладено в основу формування напрямів реалізації Маркетингової стратегії міста Кривого Рогу: – напрям А. Позиціонування. «Заможне, зручне, здорове, зелене місто»; – напрям Б. Промоція (маркетингова комунікація). «Місто, знане у світі». Перший етап – позиціонування. Створення привабливого

У межах напрямів визначено стратегічні цілі, які спільно забезпечують запланований результат. Стратегічні цілі реалізуються через досягнення оперативних цілей, що забезпечують окремі проекти або їх сукупності залежно від складності, тривалості та кількості суб’єктів участі.

НАПРЯМ А. Позиціонування. «Заможне, зручне, здорове, зелене місто» Врощування бренду успішного міста в міське середовище, створення маркетингових продуктів для основних цільових груп

НАПРЯМ Б. Промоція (маркетингова комунікація). «Місто, знане у світі» Поширення маркетингових продуктів. Наповнення інформаційного простору ключовими повідомленнями

Ціль А.1. «Приїзди й залишайся в місті «довжиною в життя» Формування іміджу міста, яке з радістю готове прийняти нових мешканців

Ціль Б.1. «Відкрите та гостинне місто» Формування інформаційних продуктів для майбутніх мешканців та гостей міста. Розробка промоційних матеріалів

Ціль А.2. «Місто неперевершених вражень» Формування інформаційних приводів підтвердження унікальності міста, створення його неповторного образу

Ціль Б.2. «Місто стабільності, порядку й комфорту (заможне, зручне, здорове, зелене)» Разом з мешканцями міста формування його нового іміджу, іміджевих продуктів переважно через механізми прямої участі та забезпечення поширення відповідної інформації

Ціль А.3. «Відкриті до співпраці: раді гостям, підтримуємо співвітчизників» Забезпечення підготовки інвестиційних можливостей міста до поширення та використання

Ціль Б.3. «Місто унікальних можливостей. Скарбниця для активних та підприємливих» Формування іміджу міста, готового відповідально та відкрито працювати з інвесторами як вітчизняними, так і іноземними

Для забезпечення ефективного впровадження та моніторингу реалізації Маркетингової стратегії міста Кривого Рогу пропонується реалізація оперативно-організаційної цілі, завданням якої є спрощення умов спілкування.

Оперативно-організаційна ціль С «Створення механізму управління маркетинговими процесами. Забезпечення управління проектами маркетингу та брендінгу міста» Інструменти й проекти управління маркетинговими процесами в місті Завдання С.1.1. «Розбудова системи комунікацій з громадою. Створення мережі приймалень КП «Інститут розвитку міста»

Завдання С.1.2. «Навчання представників влади для забезпечення комунікацій з громадою»

Завдання С.1.3. «Громадська дипломатія»

стратегії здійснювалася одночасно з упровадженням інших інструментів/завдань демопроекту. Як результат, деякі з маркетингових інструментів виникли раніше, ніж було ухвалено Маркетингову стратегію. Тепер докладніше, які саме інструменти.

По-перше. У вересні 2013 року на засіданні комітету з управління впровадженням Стратегічного плану було презентовано логотип міста та його слоган «Місто довжиною в життя». За відносно короткий період свого існування, завдяки спільним зусиллям органів місцевого самоврядування та активної громади міста, бренд міста вже став пізнаваним та розпочав формування ідентичності міста у свідомості цільової аудиторії. По-друге. З метою підвищення конкурентоспроможності міста, створення умов для покращення інвестиційного клімату та активізації інвестиційних процесів, з березня 2014 року в тестовому режимі функціонує двомовний модуль «Путівник інвестора» на порталі «Криворізький ресурсний центр». Цей веб-ресурс спрямований на промоцію інвестиційних можливостей Кривого Рогу, презентацію потенціалу міста та залучення інвестицій. Кожен користувач має можливість відкрити для себе Кривий Ріг, познайомитися з його специфікою та досягненнями, отримати вичерпну інформацію щодо ведення інвестиційної діяльності в місті (веб-адреса «Путівника інвестора» – http://ig.krogerc.info).

Підсумовуючи все вищезазначене, слід зауважити, що досягненню позитивних результатів у реалізації Маркетингової стратегії міста Кривого Рогу сприятиме активна участь громадськості міста, представників депутатського корпусу, керівників підприємств та організацій міста, науковців, спеціалістів виконавчих комітетів міської та районних у місті рад, засобів масової інформації. Зараз розпочинається кропітка робота над визначенням конкретних заходів, проектів із зазначенням відповідальних, строків та джерел ресурсів для досягнення поставлених цілей Маркетингової стратегії міста. Тож пропонуємо всім охочим криворіжцям активно долучатися до цього процесу, надіславши до 5 вересня 2014 року запит на електронну адресу управління економіки виконкому міської ради (u.economy@ kryvyirih.dp.ua). Кривий Ріг робить упевнений крок від епохи індустріалізації в епоху інформації задля збереження та розвитку міста як осередку нової ери в історії людства – ери ресурсозбереження та впровадження найновітніших технологій.


12 Літо триває

www.girnyk.com.ua

«Червоний гірник» №61 (21486)

Четвер, 14 серпня 2014 року

Частинка Кривбасу на чорноморському узбережжі Допоки літо ще повноправний володар, малеча має змогу якісно відпочити. Миті морського рандеву дарує дітлахам оздоровчий табір «Слава». Днями тут відбулось урочисте відкриття IV зміни. За доброю традицією, усі загони зібрались на площі. За кілька днів мешканці ДОТ уже встигли подружитись, тож церемонія відкриття подарувала феєрверк позитивних емоцій і теплих посмішок. На свято дитячих мрій завітала заступник начальника управління освіти та науки виконкому Криворізької міської ради Тетяна Басова: – Цей рік незвичний для табору «Слава». У першу чергу тому, що не лише криворізькі діти відпочивають тут упродовж літа. Дніпропетровщина прихистила чимало переселенців зі східних регіонів. Їхні дітки мали змогу оздоровитись. Серед криворізьких дитячих таборів найбільшу кількість малечі прийняла «Слава». На IV зміну до Скадовська завітали також діти і родини тих військовослужбовців, котрі перебувають у зоні АТО. Маємо 43 такі дитини і 6 родин. Серед відпочивальників – пані Дар’я з донькою Машею: – Наш та­то служить у військовій частині 3011, побував у «гарячих» точках України. Керівництво міста запропонувало відпочити, і ми залюбки п о г од и л и с ь . Спасибі за цю можливість. Звісно, було б просто прекрасно, якби наша родина в повному складі й у мирний час приїхала сюди... Доня скучає за татком. Пропонувала привезти йому медузу у відерці...

Відпочиває на березі Чорного моря донька ще одного криворізького офіцера, Оленка: – Мені подобається в цьому таборі. Чисте море, смачна їжа, чуйний персонал – усе на вищому рівні. З батьком час від часу спілкуюсь. Він заспокоює, просить не переживати. Каже, що все добре, що незабаром повернеться, що скоро все скінчиться. Ми дуже його любимо і чекаємо. Постійно відпочиває в таборі усміхнений, але дещо сором’язливий хлопчина – Роман: – У «Славу» при-

їжджаю вже четвертий рік. Мені тут неймовірно подобається. Вода дуже тепла. Але найбільше люблю дискотеки. Знайшов нових друзів – і криворізьких, і донецьких. Ми всі разом гуляємо, спілкуємось, розважаємось. А розваг не злічити. Видовищне відкриття зміни – яскравий початок низки незабутніх днів. Загони співали, танцювали, демонстрували спортивну майстерність. Не відставали від дітей і вожаті, котрі показали вищий клас у танці. А традиційне вог-

нище викликало шквал схвальних вигуків. Відпочинком сповна насолоджуються Лера і Женя: – Ми ходимо на море двічі на день, – ділиться Лера. – Нам тут подобаються всі заходи. Не пропускаємо

дискотеки. До того ж, відвідуємо спортивну гімнастику. – Вода теплісінька, – підхоплює Женя, – купаємось залюбки. І ще – я люблю виступати... А хто знає більше про табірні розваги, ніж старша вожата? Розповідає Тетяна Винничук: – Девізом цієї зміни став вислів: «А все хороше і є мрія». Кожна дитина має свою мрію, і все, що відбуватиметься у таборі, поклика-

не наблизити до неї. На дітлахів чекає калейдоскоп подій, у яких вони будуть і режисерами, і учасниками. Це спортивні, культурні, інтелектуальні заходи, у яких кожен зможе проявити себе. Наприкінці зміни ми оберемо «залізного» лицаря і «залізну» леді, визначимо найспортивніший і найбільш творчий загін. Безперечно, апогеєм є свято водної стихії, володаря морів та океанів – День Нептуна. Ще однією улюб­ леною подією є День іменинників. Хочеться сказати величезне спасибі Фонду Олександра Вілкула «Українська перспектива», завдяки допомозі якого заходи для малечі стають більш яскравими. Як бачимо, на юнь та малечу чекає насичений відпочинок. Вони зможуть проявити себе як у команді, так й індивідуально. Весь персонал працює для того, щоб кожна мить у таборі була неповторною і постійних відпочивальників ставало все більше. А табір має для цього все необхідне. Дар’я ВОРОНА. Фото Андрія ТРУБІЦИНА

Социальный проект

Уютный дворик своими руками На улице Юрия Смирнова состоялось торжественное открытие уголков отдыха под названием «Уютный дворик». Этот проект реализован общественной организацией «Терновское районное общество инвалидов» и ФОП «Невидина О.А.» при поддержке Северного ГОКа Метинвеста. «Уютный дворик» – первый проект, реализованный в нынешнем году в Терновском районе. Его инициаторы поставили перед собой цель – создать уголки отдыха для жителей улиц Черкасова и Юрия Смирнова и тем самым привлечь общественность к участию в благоустройстве и озеленении микрорайонов. В трех местах они облагородили плиткой стелы, установили бетонные лавочки, вазоны для цветов, урны, выложили тротуарной плиткой площадки, где теперь приятно отдохнуть и молодежи, и людям преклонного возраста. – Это хорошо, что у жителей

района есть такая возможность – воплотить свои идеи. Только так, с участием каждого из нас, можно изменить к лучшему нашу жизнь, сделать красивее и комфортнее улицы, дома. Многое создано в районе при поддержке Северного горнообогатительного комбината, и наша задача – все это сберечь, – отметила участница торжества Таисия Тригуб. Андрей Левицкий, генеральный директор Северного горно-обогатительного комбината: – Приятно отметить, что жители нашего района социально активные. В минувшем году терновчане при поддержке на-

шего комбината реализовали 9 проектов. В нынешнем году планируют реализовать восемь. «Уютный дворик» – первый из них. На этих улицах живут наши первопроходцы и их семьи. Первым домам уже около 50-ти лет. Поэтому в нынешнем году мы приняли решение максимально улучшить условия про-

живания именно для наших ветеранов труда. Уже совсем скоро в рамках программы Социального партнерства между Метинвестом и городом здесь будет заасфальтирована дорога, заменены остановки, ограждения. А эти уголки отдыха станут прекрасным дополнением к этому масштабному проекту.

СПРАВКА: Конкурс на лучший социальный проект в рамках программы «Город – нашими руками» проводится компанией с 2011 года. Цель программы – развитие социальной активности местного населения, поддержка актуальных проектов, направленных на повышение качества жизни в городах присутствия Метинвеста. Большинство проектов-победителей посвящено здоровому образу жизни, спорту, экологии, детскому развитию и досугу. Только в прошлом году в Кривом Роге появились два велогородка, спортивная площадка, оборудованная уличными тренажерами для популярного спортивного направления Street WorkOut, несколько клубов по интересам для творческой молодежи. В 2014 году компания отобрала 28 проектов-победителей на сумму почти 2 млн. грн.


«Червоний гірник» №61 (21486) Четвер, 14 серпня 2014 року

Акція 13

www.girnyk.com.ua

Підтримай солдата – напиши листа

«Здрастуй, Сину! Звертаюсь до тебе так не тільки тому, що ти за віком годишся мені в сини, а то й в онуки, а тому, що ти справжній син не тільки матері, яка подарувала тобі життя, а Син нашої Матері – України. Я не знаю твого імені, не знаю, скільки тобі років і звідки ти родом. Та знаю одне: ти сьогодні захищаєш мільйони матерів, дітей, захищаєш свободу, незалежність і мир в Україні. Можливо, зовсім недавно я зустрічала тебе на наших вулицях, у транспорті, і ти був звичайним хлопчиною. А сьогодні ти мій захисник, воїн. І я пишаюся тобою, Сину. Так було завжди: коли на рідну землю йшли вороги, на її захист ставали найкращі, найсильніші і наймужніші. Сьогодні це випало на твою долю і на долю тисяч кращих. Століттями Україна боролась за свою незалежність. І коли понад двадцять років назад ми стали самостійною державою, напевно, до кінця не змогли усвідомити й оцінити, що таке справжня незалежність... ещодавно «Червоний гірник» оголосив про проведення акції для підтримки кривоТа ворог не спав. Він прийшов на нашу землю іноземним зарізьких військових, які перебувають у зоні АТО. На неї вже відгукнулись небайдужі гарбником – колишнім великим братом. І це був удар не в спину, українці. Безперечно, їхні теплі слова зігріють серце наших мужніх воїнів. а в саме серце нашого народу. Колись, далекого 1942 року, в такі ж спекотні літні дні, на землі Донбасу воював мій батько. Його побратимами «Нашим героям. Моему народу. «Любі наші солдатики! були люди різних національностей. Хіба вони могли Дорогие друзья! Пишу вам я, звичайна 22-річна дівчина з Миколаподумати, що колись їхні онуки стануть ворогами? Война жестока и еще не кончилась. Но мы обязаєва на ім’я Катя. Пишу, бо серце крається і душа не Я знаю, Сину, що і тобі це важко усвідомити. тельно победим. спить, поки ви, наші дорогі орли й соколи, захищаєТа діло твоє – святе і праве: ти борониш рідну землю, Гордость и восхищение переполняют наши сердте наш спокій і незалежність нашої рідної землі. відстоюєш майбутнє своє і своїх дітей. І я пишаюся ца. Гордость за то, что в нашей стране выросли Браві хлопці, ми віримо у вас! Ми віримо, що тобою і всіма синами, які воюють за свободу України. мужественные люди, готовые на правда на нашому боці, що Як і мільйони матерів, я щодня молюся за Вас, я пишаюся битву и на труд во имя своего наперемога обов’язково буде Вами і доземно вклоняюся Вам за мужність, хоробрість, рода, которые не жалеют ни своих за нами! Бо інакше бути не любов і відданість Батьківщині. Як мати, я гірко сил, ни самой жизни, чтобы отстоможе – ми підіймаємося з оплакую втрати, бо це ненормально, що гине цвіт нації ять независимость и целостность колін, розправляємо плечі – молоді, красиві, розумні. Благаю, Сину, бережи себе, Украины. Какая сила характера! та боремося за своє, бо воно бережи своїх побратимів. Ми Вас любимо, Пример мужества и стойкости. по праву наше. чекаємо, молимося за Вас, віримо в Перемогу. Народ может гордиться Вірю, ви обов’язково Сини, повертайтесь живими! славными делами своих отважных повернетеся в рідні місСВІТЛАНА ВЕКЛИЧ » сынов и дочерей. та, в рідні стіни, де на вас Отцы и матери, братья и сестры, жены и дети чекають віддані матері, дівчата, сестри, дружини, погибших ребят могут гордиться поступками павших доньки. Ви будете героями (та чого ж будете – ви патриотов. вже герої!) нової країни, чесної, могутньої, потужМы будем чтить о них память. О них напишут ної і щасливої. Вас будуть поважати та обожнюкниги, создадут песни, их именами назовут улицы и вати, бо саме ви творите наше майбутнє. Ви – площади в городах и поселках. На бортах кораблей, творці нашого щасливого життя. разрезающих волны морей и рек, будут имена тех, кто Ми віримо у вас, ми чекаємо на вас. Ми віримо, не пожалел самой жизни во имя Украины. що війна дуже скоро скінчиться і ви повернетесь Мы будем помнить, что у каждого погибшего бойца додому живими. была своя судьба, своя мечта, были таланты, которым І тоді ми по-справжньому не суждено было развернуться во всю ширь, чтобы мы заживемо. Тільки вірте жили и радовались миру. у себе, і ми також будемо Дорогие наши герои! Вы делаете великое дело и через вірити у вас із ще більшою трудности добьетесь великого триумфа. И пусть вам силою. поможет Вера, которая позволяет добиваться невозУкраїна – понад усе! можного, достигать недостижимого и разрешать непоЗ почуттям глибокої стижимое. Храни вас Господь. Знайте, мы всегда с вами. поваги, КАТЕРИНА » На нашей земле обязательно восторжествует мир и жизнь расцветет еще краше! Акція триває. Надсилайте свої листи до військовослужбовців на адресу Слава Украине! Героям слава! редакції: м. Кривий Ріг, пр-т Металургів, 28, 50050 або на електронну пошту: ЕЛЕНА ПРОНЕНКО » rminer@rminer.dp.ua.

Н

Конкурс

1

«Моя Україна»

Я

3

к-то кажуть, устами дитини говорить істина. У конкурсі, оголошеному «Червоним гірником», діти розкажуть у малюнках, якою є їхня Батьківщина. Пропонуємо вашій увазі перші роботи учасників конкурсу.

2 Виконавці:

1

Спиридонов Михаил (11 лет)

2

Матвійчук Анна (15 р.) та Олександр (8 р.)

3

Гавеля Єлізавета, КЗШ №24, 3-А


14 Без хвороб Новини

Інгулецький район Бережи довкілля змалечку

Літо – пора відпочинку. Однак у дошкільних закладах не забувають про всебічний розвиток вихованців. А тепле сонечко зробить будь-яке навчання цікавим і веселим. Днями у дитячому садочку №161 було проведено розважально-виховну програму «Як лісові мешканці чистили джерельце». Віршики, пісеньки, конкурси створили прекрасну атмосферу. Але кожна розвага мала і виховну мету: формування уявлень про природу, виховання екологічної свідомості, розвиток рухової активності та розкриття творчого потенціалу малюків.

Літо в дитячому садочку

Метою роботи дошкільного закладу №155 влітку було комплексне оздоровлення дітей через використання традиційних та інноваційних форм роботи, закріплення та поглиблення знань за профілями, формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя. Виховний процес у садочку здійснювався за 4 напрямами. Перший – «В красу природи». Заняття проходили на екологічній стежині за методикою В. Сухомлинського. Інтегрована форма роботи дозволяла дітям подорожувати країнами та вивчати явища природи, рослинний і тваринний світ; босоніж із закритими очима пізнавати на дотик, з чого складається сенсорна доріжка. У творчій майстерні «Сувенір» діти поглиблювали знання з образотворчого мистецтва, замальовували краєвиди рідної землі, виготовляли іграшки з паперу, ліпили, клеїли аплікації. Напрям «У ритмі танцю» дав можливість займатися хореографією, як класичною, так і сучасною. Особливу увагу приділено біологізації, що реалізовано в напрямку «Мандрівка в навколишній світ». Дітлахи спостерігали за тваринами, птахами, проводили дослідження в куточках природи. Підготувала Дар’я ВОРОНА

Криворізький район А фермери знай палять стерню

Сьогодні над багатьма заміськими ланами, на яких скошено ранні зернові культури, клубочиться чорний їдкий дим — саме таким дивним чином аграрії звільняють від соломи і стерні поля. І ніякі суворі попередження пожежників на них не діють. Особливо «стараються» з випалом полів аграрники вночі. Наші кореспонденти самі бачили, як чоловіки ходили темної пори з факелами по полях, що поблизу 5-го мікрорайону Зарічного, і підпалювали стіжки соломи. У всьому цивілізованому світі пшенична солома йде якщо не на корм тваринам, то на підживлення грунту. І лише ми, українці, прагнучи в Європу, так по-варварськи знущаємося над землею і природним середовищем. Підготував Микола КРАМАРЕНКО

До уваги

Бережіть природу від пожеж

Шановні громадяни! Під час спалювання листя, трави, сміття та рослин на городах, присадибних ділянках, прибудинкових територіях мало хто задумується про негативний вплив такої діяльності на навколишнє природне середовище і на нас самих. Закликаємо всіх мешканців міста, а також керівників підприємств і організацій приділити особливу увагу запобіганню пожеж від палаючої трави або стерні. Категорично забороняється спалювати траву і розводити багаття поблизу житлових масивів; це стосується і мешканців дачних ділянок. Необхідно гасити палаючу траву або стерню за допомогою води чи збивати вогонь зламаними гілками. Якщо відчуваєте, що самостійно не впораєтесь, повідомте про те, що трапилось, за номером 101. Попереджаємо, що трав’яні підпали завдають шкоди не тільки природі, а й здоров’ю людей. Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконкому міськради

www.girnyk.com.ua

«Червоний гірник» №61 (21486)

Четвер, 14 серпня 2014 року

Поради психолога

Він пішов не раптово... Вітаю всіх читачів «Червоного гірника». Довго вагалася, як донести ситуацію до вас. Усе дуже банально і зрозуміло, на перший погляд, а з іншого боку – складно і непередбачувано.

Валерія МИХАЙЛЕЦЬ, практичний психолог

Час пожинати плоди Уявіть собі – живе родина, звичайна родина: чоловік, жінка Людмила, діти. Разом долають труднощі, мають спільний бюджет, примножують прибутки, створюють, як-то кажуть, сімейне гніздечко, подорожують, знаходять спільних друзів... Усе наче ідеально, є кохання і багато пережито разом, уже і домівка – повна чаша, і діти вже дорослі та самостійні. Усі вважають чоловіка з дружиною зразковою парою. Здавалося б, настав час пожинати плоди і насолоджуватись життям, Є шляхи, які ми вимушені пройт аж раптом він іде з родини, йде назовсім, до іншої жінки. «Вона молоди на Є миті, коли тре ба ставити крап самоті, ша, може, трохи гарніша, а може, й ні, але він обрав саме її, тому вона, ку, Є ситуації, коли потрібно розлуч певно, краща в чомусь», – так розмірковуєте дружина, одночасно впадаатись, І є люди, до яких краще не поверт ючи у відчай. Складно передати всю палітру почуттів, які вона відчуває: атись… розгубленість, страх, тривога, слабка надія («А раптом повернеться? Ми ж скільки Все буває тільки поки разом!»), розчарування, жалість до себе, відчуття власної безпорадності, злість, що, ймовірно, неправильно себе поводила, відчуття провини перед усім світом і як Який висновок можна зробити в результат – невдалі спроби повернути чоловіка, депресія, істерики, сльози, а потім певній конкретній ситуації? Яку помилзнову – почуття власної нікчемності, сором перед близькими та спільними друзями. ку ми, жінки, допускаємо в сімейному Питання – задля чого стільки років підтримувала образ ідеального чоловіка та житті і не тільки в ньому? Важко втрабатька? Друзі та родичі дивуються: «От від кого, а від вас такого не чекали, ви ж чати близьку людину, налагоджений робули ідеальною родиною, всі мали вас за приклад». І важка думка: «Нічого ідеального ками спосіб життя, побут, звички, але ще не існує, я сама створила цю картинку ідеальної родини, а навіщо?» Мабуть, так важче розуміти, що твоя ілюзорна картибуло комфортно і зручно. Адже всі ми бажаємо виглядати якнайкраще, а виглядати на світу була хибною, нічого ідеального – не значить бути. не існує. Коли міфи стають реальністю, то реальність стає недосяжною мрією. Нічого не буває завжди, все буває тільки Пастка поки. Головне – бути чесною перш за Так, створюючи ідеальну уявну карвсе з собою. Чи щасливі ви в сімейному тинку свого світу, жінка певним чином житті самі, чи тільки намагаєтеся кообманювала себе, тим самим бачила гось ощасливити за свій рахунок? Дайте реальність не такою, якою вона є, а тасобі відповідь на одне-єдине запитання: кою, якою хотіла її бачити. Це така собі вийшли б ви заміж за свого чоловіка завласна пастка. Далі вона помилково раз, якби ніяк не залежали ні від нього, ні вважала, що чоловік пішов раптово, але це неправда. Він пішов не раптово, про-  Чоловік почав змінюватись – новий від обставин? Якщо так, поздоровляю. Ви дійсно на цей момент почуваєтеся щассто вона за своєю ідеальною картиною одеколон, новий одяг… сім’ї не помічала тривожних дзвіночків у  У нього стало багато роботи і замало ливою у шлюбі. А якщо ні, то треба щось своїй родині або намагалася якось пояс- часу для мене, ми почали менше виходи- змінювати у своїх поглядах і в вашому нювати їх для себе, виправдовуючи зміни ти в люди, наші виходи у світ обмежилися родинному житті… Отже, перший сеанс корекційної ров поведінці чоловіка то втомленістю, то супермаркетами…  Я звертала увагу, що його щось боти завершено, та саме питання не є кризою середнього віку, то ще чимось… хвилює, але спілкуватися на цю тему він розв’язаним. Це тільки початок нашої Спробуємо провести аналіз не хотів… роботи з Людмилою. І наступного разу конкретної ситуації зі слів Людмили Так тривало кілька років. Я всьому ми повернемося до неї, але вже в інших Я помічала, що чоловік якось збайдужів знаходила, як тоді здавалося, логічне по- аспектах. до мене. Але ж кохання не може тривати яснення до тих самих пір, коли все відА вам, дорогі читачі «Червоного вічно, я думала – ну то й що, моїх почуттів крилося і стало на свої місця, і навіть тоді гірника», бажаю міцних стосунків, у яких моє серце відмовлялося сприймати ре- ви будете самі собою і поважатимете себе вистачить на двох…  Ми практично перестали спілкуватися альність, було дуже боляче зізнатися собі, у шлюбі, а не ставитимете за мету ствона особисті теми. Наше спілкування на- що картина ідеальної родини існувала рення ідеальної картинки, бо рано чи було ознак вирішення побутових питань… лише в моїй уяві. пізно ми вимушені позбавлятися ілюзій.

Усе буде добре Світ дивовижний. Його неможливо зрозуміти до кінця. Багато хто, напевно, виношував у собі відчуття – все, кінець, далі неможливо. Але ні. Не кінець. Початок. Лише початок. І життя гарне. І гарно в ньому. В житті…

* * * Кілька підлітків поспішають у відомому тільки їм напрямку. Дівчата та хлопчаки. Біля дерева осторонь лежить людина. Ранні зимові сутінки ховають стать і стан людини. І раптом усі, наче за командою, зупиняються. Дівчата підходять до лежачого, щось говорять. Людина не реагує. Хтось би сказав: «П’яний. Нащо він вам?» Вони так не думають. Хлопці намагаються підняти людину, дівчата телефонують. Зрозуміло, що до «швидкої». Їм, підліткам, відоме слово «людяність». * * * Ранковий дзвінок у двері – і на порозі моя сусідка з духмяними пиріжками. Вона нібито знала, що до кави в мене лишився один чай. Звечора не виходила з дому, а тому залишилася без сніданку. Але ж ні! Не залишилася. Хапаю пиріжок з яблуками і, жуючи смакоту, дякую. Така дрібниця – пиріжки! Але вони рятують мій настрій! І вони ще теплі й пахнуть. І на душі тепло. І сусіди гарні. І все буде добре… Леся МАРИНЕНКО

Бережіть себе

Що робити при перегріваннях? Найголовніше – охолодити організм. Потерпілого необхідно покласти у тінь або в прохолодне приміщення, піднявши вище голову, зняти одяг. Прикласти холодні компреси на голову, шию, груди, можна обгорнути тіло мокрим простирадлом.

Уникнути сонячного удару дуже просто: одяг повинен бути з легкої нещільної тканини, світлий, слід носити головний убір. По можливості потрібно дотримуватися режиму пиття (при собі бажано мати пляшку з водою), не перебувати довго на сонці.

Охолодження не повинно бути різким і швидким.

Якщо людина ще не знепритомніла, її треба напоїти холодною, трохи підсоленою водою. Якщо людина знепритомніла, її потрібно покласти на бік. При дихальній аритмії починають негайно робити штучне дихання. Буває, що людині стає погано вже вдома. Тоді добре допомагає обтирання оцтом, розбавленим навпіл з водою. Одночасно треба давати невеличкими ковтками холодні напої кожні 3-5 хвилин.

Увага! В усіх випадках перегрівання організму треба терміново викликати лікаря. Намагайтеся не зловживати витривалістю свого організму, більше перебувати у холодку.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконкому міськради закликає громадян усвідомити ризик гіпертермії і дбайливо ставитися до власного здоров’я та здоров’я близьких!


«Червоний гірник» №61 (21486)

Четвер, 21 серпня Cхід 5.48 Захід 19.52 Світловий день 14.04

УТ-1 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30 Новости 06.20 Мультфильм 06.30, 00.30 От первого лица 07.25 Эра строительства 07.30 Эра бизнеса 07.35, 23.30 На слуху 07.40 Семь исторических чудес Украины 08.25 Паспортный сервис 08.35 Полезные советы 09.00, 21.00, 01.20 Итоги дня 09.35, 19.45 Из первых уст 09.45, 19.00 О главном 10.30 Д/ф «Шедевр» 11.10 Т/с «МонтеКристо» 12.05 Т/с «Пять минут до метро» 13.15, 18.15 Время-Ч 13.35 М/с «Сандокан» 14.00 Свет 14.35 Предвечерье 15.50 Граница государства 16.20 Х/ф «Коала в кухне» 18.00 Euronews 20.00 Схемы 20.30 Д/ф «Синоним свободы» 21.40 Д/с «Восток» 16 ф. «Здесь были...», 17 ф. «Зачистка» 22.00 Д/ф «На пороге истории» 23.00, 00.00, 01.00 Итоги ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.30, 20.30 «Секретные материалы – 2014» 06.45, 07.15, 07.35, 08.10,

Схід 01.57 Захід 17.30 26-й місячний день

09.10, 09.35 «Завтрак с 1+1» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 09.30, 19.30 ТСН 07.10 «Личный счет» 08.35, 21.00 «Чистоnews» 10.00, 10.35 М/ф «Аладдин» 11.30, 21.20 Т/с «Сваты – 2» 12.45, 13.45 «Семейные мелодрамы – 2» 14.45, 15.45 Т/с «Терпкий вкус любви» 16.45 «ТСН. Избранное» 17.10, 02.30 Т/с «Великолепный век. Роксолана – 3» 22.35, 23.35 Т/с «Сваты. Жизнь без грима» 00.50 Х/ф «Джошуа» ТК «ИНТЕР» 05.30 Т/с «Возвращение Мухтара-2» 07.00, 08.00, 09.00, 12.00 Новости 07.10, 08.10 «Утро с ИНТЕРом» 09.10, 20.40 Т/с «Аромат шиповника» 11.05 Д/с «Следствие вели... с Леонидом Каневским» 12.25 Д/с «Состав преступления» 13.20, 14.20 Д/с «Легенды советского сыска» 14.00, 17.45 Новости 14.45 «Судебные дела» 15.45 «Семейный суд» 16.45 Т/с «Небесная любовь» 18.10 Ток-шоу «Касается

Телебачення 15

www.girnyk.com.ua

Четвер, 14 серпня 2014 року

Рак

каждого» 19.00 Т/с «Пока станица спит» 20.00 «Подробности» 22.35 Т/с «Бывшая жена» 01.00 Х/ф «Кое-что о Генри» ICTV 04.00, 03.55 Т/с «Перлы моего отца» 05.00, 07.45, 08.45, 12.45, 15.45, 18.45, 22.00 Факты 05.40 Свитанок 06.40 Т/с «Такси» 07.05, 08.10 «Леся+Рома» 09.15, 19.20 Чрезвычайные новости 09.55, 16.45 Т/с «Улицы разбитых фонарей. Менты-6» 11.45, 13.15 Т/с «Прокурорская проверка» 14.30, 16.15, 20.10 Т/с «Литейный» 22.20 Х/ф «Хранитель» 00.10 Т/с «Стрела» 01.00 Х/ф «Смертельный удар» 02.35 Т/с «Только правда» СТБ 05.25 В поисках истины. Никита Хрущев. кровавый шут Кремля 06.10, 16.00 Все буде добре! 07.55, 18.30 Невероятная правда о звездах 09.10 Звездная жизнь. Окольцевать холостяка

10.10 Х/ф «Любовь Авроры» 11.55, 20.00 Следствие ведут экстрасенсы 12.50 Битва экстрасенсов. Апокалипсис 15.00 Все буде смачно! 18.00, 22.00 Вікна-Новини 21.00 Т/с «Ветер в лицо» 22.35 Давай поговорим о сексе НОВЫЙ КАНАЛ 04.50 Т/с «Красотки в Кливленде» 05.45, 06.55 Kids’Time 05.50 М/с «Котопес» 07.00, 18.00, 00.05 Репортер 07.05 Вся такая внезапная 10.00, 23.00 Т/с «Счастливы вместе» 16.40 Сердца трех 18.20 Абзац! 19.00 Т/с «Воронины» 22.00 Т/с «Последний из Магикян» 00.10 Служба розыска детей 00.15 Х/ф «Лагерь рока» ТЕТ 06.00 Твинисы 06.25, 10.25 М/с «Маша и медведь» 06.50, 09.30 М/с «Клуб Винкс: Школа волшебниц» 07.45 Мультик с Лунтиком 08.25 М/с «Гуфи и его команда» 10.55 Ералаш 12.00 Т/с «Маленькие тайны» 13.50, 17.00 Даешь молодежь! 14.50, 01.00 17+ 15.50 Виталька 18.00, 23.00 Т/с «Светофор» 19.00 Рассмеши комика 20.00 Т/с «Кухня» 21.00 Страна У

22.00, 00.00 6 кадров 01.55 Чертовщина ТРК «УКРАИНА» 05.20, 18.00 Т/с «Дворняжка Ляля» 06.05, 13.10 Т/с «ОСА» 07.00, 09.00, 15.00, 19.00 События 07.15 Утро с Украиной 09.15, 14.10, 15.25 Т/с «След» 10.00 Т/с «Условия контракта-2» 12.00, 19.45 Ток-шоу «Говорит Украина» 17.10 Премьерные серии! Т/с «След» 21.00 Т/с «Отмена всех ограничений» 23.00 События дня 23.30 Т/с «Мент в законе-2» НТН 05.10, 15.15 Т/с «След саламандры» 08.30 Утренний «Свідок» 09.00 «Случайный свидетель» 10.00 Т/с «Коломбо» 12.00, 15.00, 19.00, 21.40, 02.15 «Свідок» 12.30, 02.45 «Речовий доказ» 13.10, 19.30 Т/с «Шаповалов» 22.00 Т/с «Читающий мысли – 2» 23.45 Т/с «NCIS: Лос-Анджелес – 3» 00.40 Т/с «CSI: Майами – 10» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.30, 06.45, 07.15, 07.35, 07.45, 08.10, 08.20, 08.35 Утро на Пятом 06.40, 00.50 Обзор прессы 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00 Время новостей

07.10, 08.15, 22.35, 23.15, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30 Время. Важно 07.40, 18.20, 23.25, 00.25 Время спорта 07.50 Автопилот-новости 08.40 Трансмиссия-новости 08.45 Утро на Пятом 08.50 Драйв 09.35, 10.35, 11.35, 12.35, 13.35, 14.35, 15.35, 19.30 Время. Итоги дня 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 Время новостей 15.30, 16.30, 17.30, 18.25, 22.30, 23.30, 00.30 Время. Важно 17.10 Территория закона 17.35 Большая политика 18.10 Местное время 18.30 Окно в Европу 20.10, 21.10 Время. Итоги дня 21.40 Время-Тайм 23.00, 00.00 Время новостей 00.32 Криминальные новости 00.35 Кино с Яниной Соколовой ТОНИС 05.50 Х/ф «Два бойца» 07.05, 18.55, 22.35 Экономический пульс 07.10, 16.50 Алло, доктор! 10.00 Экстремикс 10.30, 22.00 Модные истории 10.50, 15.20, 18.45 Цивилизация incognita 11.00, 20.00 Неизвестное об известных: Корейский леопард 12.15, 21.40 Чудаки

13.00 Родом из Украины. Инна Макарова 14.00, 22.40 Загадочные миры 14.50 Сильные мира сего 16.00 Вторжение: Болотные монстры и свиньимутанты 17.45 Социальный статус 18.30 Путь к победе-Нанкин 19.00 В гостях у Дмитрия Гордона 21.00 Родом из Украины. Владимир Коренев 23.35 Светские хроники 00.00 Красивые и амбициозные 01.50 Х/ф «Тело и душа»

00.50 Телечат

КИЕВСКАЯ РУСЬ 06.00, 08.40, 16.50, 20.05 Роскошные путешествия 06.30, 10.00, 19.15, 23.50 Попурри 06.55 День ангела 07.00, 10.40, 15.55 Возвращение кота Сметанкина 07.40, 12.30 Здоровье 08.00, 09.10, 10.15, 12.10 Бэби-бум 08.30, 16.10 Эксклюзив для семьи. MMCIS 09.20, 12.50 Мультфильм 09.30, 16.20, 19.35 Тайны подводного мира 11.00, 22.50 Х/ф «Золотая чаша» 1 с. 13.30 Ювелир 17.20 Х/ф «Городские подробности» 2 с. 19.00, 00.30 Короткие встречи 20.35 Архивы истории 21.00 На сон грядущим 21.10 Х/ф «Багси Мелоун» 00.00 Роскошные путешествия

11 ТЕЛЕКАНАЛ 06.00 Мультфильмы 06.10 Осторожно, модерн! 06.35 Т/с «Спецотряд Кобра 11» 08.00, 19.00 Новости 11 КАНАЛА 08.30 Вечерний разговор 09.00, 18.30, 22.00 Новости «Спецкор» 09.30, 22.30 Люстратор 7.62 09.35 Х/ф «Плащаница Александра Невского» 12.25 НЛО 13.45 «Пулемет «Максим» 13.55 Взгляд изнутри. Катастрофа в Мексиканском заливе 15.20 Самолёты Второй Мировой войны 16.30 Т/с «Улицы разбитых фонарей-5» 19.30 Лига Европы. Днепр – Хайдук 21.00 Профутбол 22.35 Т/с «Секретные материалы» 00.35 Х/ф «Пещера дракона»

VIASAT HISTORY 07.00, 18.00 Д/с «Жизнь во времена Иисуса» 08.00, 17.05 Д/ф «Команда времени» 09.00, 01.00 Д/ф «День после долгой ночи» 10.00, 16.00 Д/с «Повернув время вспять. Семья» 11.05, 19.00, 02.00 Д/с «Охотники за мифами» 12.00 Д/с «Внутренняя рыба» 13.00 Д/с «Тайны прошлого» 14.00 Д/ф «Дельфы. В чем их важность?» 14.50 Д/ф «Расцвет и упадок Версаля: Людовик XIV» 21.00 Д/с «Миссия Х» 22.00 Д/с «История возникновения лекарств» 23.00 Д/с «Музейные тайны» 00.00 Д/с «Панорамный взгляд на гражданскую войну в США»

08.00 Футбол. Португалия. Порту – Маритиму 09.45 Футбол. Россия. Краснодар – Спартак 11.30, 00.15 Футбол. Нидерланды. Обзор 12.30 Футбол. Англия. Лидс – Мидлсбро 14.15, 02.05 Теннис. АТР. The Claro Open 16.50 Пляжный футбол. Англия – Андора 18.00 Пляжный футбол. Германия – Украина 19.00 Футбол. Россия 20.45 Футбол. Англия. Ротерхэм – Вулверхэмптон 22.30 Футбол. Португалия. Академика – Спортинг 01.15 Футбол. Португалия

K1 06.00 Шеф-повар 06.30 TOP SHOP 07.30 Т/с «Кто в доме хозяин» 09.00 Мультфильмы 09.50 Т/с «Все женщины – ведьмы» 13.30 Т/с «Ты – моя жизнь» 15.15 Шопинг монстры 16.10, 19.00 Орёл и Решка. Курортный сезон 17.10, 21.00 Рассмеши комика 18.00 Званый ужин 22.00 Т/с «Доктор Хаус» 01.20 Т/с «Клиника»

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.10 Осторожно, модерн! 06.35 Т/с «Спецотряд Кобра 11» 08.35 ДжеДАИ. Воины дорог 09.00, 18.30, 22.00 Новости «СПЕЦКОР» 09.30, 22.30 Люстратор 7.62 09.35 Х/ф «Плащаница Александра Невского» 12.25 Д/п «НЛО» 13.45 Д/п «Пулемет «Максим» 13.55 Д/п «Взгляд изнутри: Катастрофа в Мексиканском заливе» 15.20 Д/п «Самолёты Второй Мировой войны» 16.30 Т/с «Улицы разбитых фонарей-5» 18.55 Лига Европы. Днепр – Хайдук. Прямая трансляция 21.00 Профутбол 22.35 Т/с «Секретные материалы» 00.35 Х/ф «Пещера дракона» 02.00 Х/ф «Лесная песня» НЛО ТВ 05.25, 18.50 Comedy Woman 06.10, 10.50, 11.45, 16.50, 17.55, 01.45 Comedy Club 07.00 «Моя первая тачка» 07.25 «Раздолбаи» 07.55 Д/с «Разрушители мифов» 09.50, 14.05 Готовим в рифму 09.55 «Города» 12.40, 14.10 Т/с «Универ» 14.45, 19.45 Т/с «Универ. Новая общага» 16.05 Т/с «Наша Russia» 21.05 Т/с «СашаТаня» 22.00 Х/ф «Премия Дарвина» 23.50 Т/с «Время призраков» 00.45 Х/ф «Слово на букву «В» TBI 06.00, 02.30 Частные новости 06.30, 19.30, 23.00 Сегодня о главном 08.00, 09.00, 11.00, 12.00, 13.00 Сегодня 08.30, 10.15, 22.00, 01.30 Час-Тайм 08.45, 10.45, 11.10, 13.10, 14.20 TBiNews 12.20, 14.00, 16.00, 17.30, 18.40 Обзор блогов 13.30, 17.00, 02.00 Особое мнение 15.00, 18.00, 19.00, 21.00, 00.30 Сегодня 15.25, 16.30, 17.50, 22.15, 01.45 TBiNews ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 09.30 Советские мультфильмы 09.00 Телемагазин 10.40 Х/ф «Зверобой» 13.20, 19.30 Х/с «Чисто английские убийства» 15.10, 21.20 Х/с «Пуаро Агаты Кристи» 17.00 Х/ф «Отпуск в сентябре» 23.20 Х/ф «Приходите завтра» 01.05 Х/ф «Русский бизнес» 02.20 Бойцовский клуб ТВ 1000 05.00 Х/ф «Звери дикого Юга» 07.00 Х/ф «Голый король» 09.00 Х/ф «Братья Гримм»

11.15 Х/ф «Сделай шаг» 13.00 Х/ф «Забытые желания» 15.05 Х/ф «Любимцы Америки» 17.15 Х/ф «Звери дикого Юга» 19.00 Х/ф «Одинокая белая женщина» 21.00 Х/ф «Убежище» 23.00 Х/ф «Тормоз» 00.50 Х/ф «Безопасность не гарантируется» 02.40 Х/ф «Любимцы Америки» ТВ 1000 КИНО 06.00 Сказка «Огонь, вода и... медные трубы» 07.40 Х/ф «Билет на Vegas» 09.20 Х/ф «Изгнание» 12.00 Х/ф «Мой друг Иван Лапшин» 13.50 Х/ф «2 дня» 15.40 Х/ф «Гувернантка» 17.25 Х/ф «Москва» 20.00 Х/ф «О чём говорят мужчины» 21.45 Х/ф «О чём ещё говорят мужчины» 23.30 Х/ф «Бригада: Наследник» 01.20 Х/ф «Любовь без страховки» 03.05 Х/ф «Перцы» 04.50 Х/ф «С любимыми не расставайтесь» TV1000 ACTION 06.30 Х/ф «Чистильщик» 08.05 Х/ф «Час пик» 09.55 Х/ф «Игры дьявола» 11.50 Х/ф «Маска Зорро» 14.20 Х/ф «Час пик 2» 16.00 Х/ф «Опустевший город» 18.10 Х/ф «Кодовое имя «Джеронимо» 20.00 Х/ф «Проповедник с пулеметом» 22.20 Х/ф «Улицы крови» 00.05 Х/ф «Свой парень» 01.55 Х/ф «Боксер» 04.00 Х/ф «Опустевший город» 1-Й КАНАЛ. ЕВРОПА 05.00, 08.15 «Доброе утро» 08.00, 11.00, 14.00 Новости 08.40 «Контрольная закупка» 09.05 «Жить здорово!» 10.05, 02.40 «Модный приговор» 11.20, 20.30 Т/с «Личная жизнь следователя Савельева» 13.10 «Добрый день» 14.15 Т/с «Ясмин» 15.55, 01.00 «Наедине со всеми» 17.00 Вечерние новости 18.05, 01.50 «Давай поженимся!» 19.00, 00.05 «Пусть говорят» 20.00 «Время» 22.20 Т/с «Семь жен одного холостяка» 23.10 «Юрий Никулин. Признание в любви» РТР-ПЛАНЕТА. ЕВРОПА 07.00 «Утро России» 11.00, 13.25, 16.45, 18.35 Местное время 11.20 «Страсти по Солоницыну» 12.05 «О самом главном» 13.00, 16.00, 19.00 «Вести» 13.40, 06.10 Т/с «Хозяйка

моей судьбы» 14.25 «Особый случай» 15.10 «Большие надежды» 17.00, 05.25 Т/с «Пока станица спит» 17.50 Т/с «Склифосовский-3» 19.50, 04.40 «На пороге вечности. Код доступа». 2 ф. 20.40 «Прямой эфир» 21.50 Т/с «Плюс Любовь» 23.30 Т/с «Две зимы и три лета» 00.20 «Планета Вавилон. Хроники великой рецессии» 01.20 «Культурная революция» 02.00 Т/с «Записки экспедитора тайной канцелярии» 02.45 Т/ф «Театр» 2 с. НТВ МИР 05.00 «Утренний блок программ НТВ» 07.10 «Школа злословия» 08.00 Т/с «Возвращение Мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 «Сегодня» 09.25 «Дачный ответ» 10.30 Т/с «Этаж» 11.00 «До суда» 12.25 «Суд присяжных» 13.25 «Суд присяжных. Окончательный вердикт» 14.35, 17.35 «Обзор. Чрезвычайное происшествие» 15.30 «Прокурорская проверка» 16.35 Т/с «Я – ангина» 19.00 Т/с «Тихая охота» 20.55 Т/с «УГРО-5» 22.50 «Сегодня. Итоги» 23.20 Т/с «Паутина-6» 01.20 Т/с «Эра Стрельца-3» 03.10 Т/с «Адвокат» TVCI 06.00 Настроение 07.55 «На старт!» Детская спортивная программа 08.20, 17.50 М/с «Легенда о Зорро» 08.45, 16.45 Т/с «Исцеление любовью» 09.30, 15.05 Д/ф «Мы были нелегалами» 10.05 М/ф «Возвращайся Капитошка» 10.20 Доктор И... 10.45, 18.10, 01.05 Т/с «Сердцу не прикажешь» 11.30, 14.30, 17.30, 22.00, 00.30 События 11.50, 01.50 Индийское кино. «Любовь со специями» 14.15 Д/с «Золотое кольцо. Плёс» 14.50, 20.00 Город новостей 15.40 М/ф «Очень старая сказка» 15.50 Д/с «История одной вещи. Мотоцикл» 16.05, 23.50 Хроники московского быта 19.05 Право голоса 20.15 Д/ф «Рейс 612. Хроника катастрофы» 20.55 М/с «Волк Альберто» 21.05 Д/с «Своими глазами» 21.30 Истории спасения 22.30 Х/ф «Маршал Жуков. Первая победа» 23.10 Д/ф «Лия Ахеджакова. Парадоксы маленькой женщины» 00.50 Петровка, 38 REN TV 05.00, 12.00 Званый ужин 06.00, 11.00, 18.00 Информа-

ционная программа 112 06.30, 19.00, 21.15, 22.30 Смотреть всем! 07.30, 11.30, 18.30, 22.00 Новости 24 08.00 Нам и не снилось 13.00 Засуди меня 14.00 Семейные драмы 15.00 Не ври мне! 17.00 Верное средство 19.30, 23.30 Х/ф «Русский спецназ» 01.15 Чистая работа 02.15 Х/ф «Убитые молнией» ТЕЛЕКЛУБ 20.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей» 21.00 Т/с «Гончие – 3» 22.00 Т/с «УГРО-3» 23.00 Т/с «Москва. Три вокзала – 4» 00.00 Т/с «Русское лекарство» 01.00 Т/с «Господа присяжные» ТНТ 06.00 М/с «Кунг-фу Панда: Удивительные легенды» 06.30 М/с «Губка Боб Квадратные штаны» 06.55 М/с «Турбо-Агент Дадли» 07.25 М/с «Озорные анимашки» 08.00, 22.00, 23.00 «Дом-2» 09.30 «Битва экстрасенсов» 10.30 Х/ф «Шаг вперед 3D» 12.30 «Комеди Клаб. Лучшее» 13.00 Т/с «Универ» 13.30, 14.00, 14.30, 15.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 17.30, 18.00 «Реальные пацаны» 18.30, 19.00 Т/с «Физрук» 19.30 Т/с «Дружба народов» 20.00 Х/ф «Шаг вперед-4» 00.00 Х/ф «БЭТМЕН» 02.30 «Джоуи-2» 02.55 «СуперИнтуиция» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 07.00 Х/ф «Дамское танго» 09.00 Х/ф «Несколько любовных историй» 11.00 Х/ф «Карьера димы горина» 13.00 Х/ф «Сердца четырех» 14.30 Х/ф «Красное и черное» 3 с. 16.00 Х/ф «Музыкальные игры» 17.30 Х/ф «Поляна сказок» 19.00 Х/ф «Поздние свидания» 21.00 Х/ф «Разборчивый жених» 23.00 Х/ф «Олеся» 01.00 Х/ф «Подкидыш» 02.30 Т/с «Красное и черное» 04.00 Спектакль «Ханума» 1 ч. 05.30 Спектакль «Ханума» 2 ч. TV XXI FILM 09.00, 17.00, 01.00 Х/ф «Янтарные крылья» 1 с. 10.00, 18.00, 02.00 Х/ф «Легенда о динозавре» 11.40, 19.40, 03.40 Х/ф «Особые отношения» 13.20, 21.20 Х/ф «Тело» 15.15, 23.15 Х/ф «Похищенная» E! ENTERTAINMENT 05.00, 12.30 Настоящие домохозяйки Нью-Йорка 06.40, 11.40 Звезда в кадре

07.05, 12.05 Вечеринки вокруг света 07.30, 10.50 Джулиана и Билл 08.20, 15.50, 21.15 Эрик и Джесси 09.10, 13.20, 18.20 Сплетница 10.00, 17.30 Беременность на каблуках 14.10 Гении современности 15.00, 19.10 Модный проект Рейчел Зоуи 16.40, 01.00 Правдивая голливудская история 20.00, 22.30 E! Эксклюзив 20.25, 22.55, 01.50 E! News 21.40 Приключения в раю 23.45 Модный Контроль 00.10, 02.40 Проект «Свадьба» ДЕТСКИЙ МИР 05.00 Х/ф «Марка страны Гонделупы» м/ф «Сказка о карасях, зайце и бубликах» «Мисс Новый год» «Оттого, что в кузнице не было гвоздя» 06.30 М/с «Воин Сандокан. Король тигров» 07.00 «Всемирная картинная галерея с тетушкой Совой» м/ф «Горшочек каши». «Ежик плюс черепаха». «Да здравствует Персей!» 08.00 Х/ф «Детство Темы» 2 с. 09.20 М/с «Светлячок» №4. м/ф «Когда зажигаются ёлки». «Небылицы в лицах» 10.00 М/с «Магия» м/ф «Молодильные яблоки». м/ф «Шесть иванов-шесть капитанов» 11.00 Х/ф «Марка страны Гонделупы» м/ф «Сказка о карасях, зайце и бубликах» «Мисс Новый год» «Оттого, что в кузнице не было гвоздя» 12.30 М/с «Воин Сандокан. Король тигров» 13.00 «Всемирная картинная галерея с тетушкой Совой» м/ф «Горшочек каши». «Ежик плюс черепаха». «Да здравствует Персей!» 14.00 Х/ф «Детство Темы» 2 с. 15.20 М/с «Светлячок» №4. м/ф «Когда зажигаются ёлки». «Небылицы в лицах» 16.00 М/с «Магия» м/ф «Молодильные яблоки». м/ф «Шесть иванов-шесть капитанов» 17.00 Х/ф «Марка страны Гонделупы» м/ф «Сказка о карасях, зайце и бубликах» «Мисс Новый год» «Оттого, что в кузнице не было гвоздя» 18.30 М/с «Воин Сандокан. Король тигров» 19.00 «Всемирная картинная галерея с тетушкой Совой» м/ф «Горшочек каши». «Ежик плюс черепаха». «Да здравствует Персей!» CBS DRAMA 07.00 «Послушай, красотка» 07.50, 17.00 «Война миров» 08.40, 16.10, 00.35 «Филадельфия» 09.30, 14.30, 21.10 «Династия 2: Семья Колби»

10.20, 15.20 «Робин Гуды» 11.10, 18.40, 22.00 «Доктор Куин: Женщина-врач» 12.00 «После землетрясения» 13.40, 23.40 «Жара в ЛосАнджелесе» 17.50, 22.50 «Западный Вайкики» 19.30, 01.30 «Моя самая лучшая подруга» DISCOVERY CHANNEL 06.00 Оголтелая рыбалка 06.55 Производство 07.50, 13.20, 18.30 Как это устроено? 08.15, 13.45, 18.00 Как это сделано? 08.45 Склады 09.40 Новая жизнь ретроавтомобилей 10.35, 19.00 Охотники за складами 11.30 Мастера поторговаться 12.25, 00.00 Top Gear 14.15 Железная дорога Аляски 15.10 Убийственные дилеммы 16.05 Крутой тюнинг 17.00 Махинаторы 20.00 Смертельный улов 21.00 Войны за моллюсков 22.00 Дневники великой войны 23.00, 02.15 Ликвидатор 00.55 Настоящие аферисты 01.50 Молниеносные катастрофы НОСТАЛЬГИЯ 05.00 Д/ф «Себя преодолеть» 06.00 Утренняя почта 06.30, 00.30 Х/ф «Доченька» 08.00, 14.00, 20.00, 02.00 Прошедшее ВРЕМЯ 09.00, 15.00, 21.00 Рожденные в СССР 10.00 До и после полуночи 11.00 Д/ф «Дом, в котором мы живем» 11.30, 17.30 Споёмте, друзья 12.30, 18.30 Х/ф «Красавецмужчина» 13.40 Концерт зарубежной эстрады 16.00 Концерт «Наш... любимый... детектив!!!» 17.00 Д/ф «Леонид Ильич Брежнев» 19.30 ВИА «Верасы» 22.00 Программа «ТЕМА» с В. Листьевым: «Сексуальная агрессия на службе» 23.00 Всякая всячина 23.40 Концерт «Мелодии давних лет» РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 06.00 Х/ф «Химик. 4 серия» 07.00 Х/ф «Высота 89» 08.50 Х/ф «Человек из прошлого» 10.35 Х/ф «Княжна Мэри» 12.30 Х/ф «Химик. 5 серия» 13.25 Х/ф «Мытищинский маньяк» 15.20 Х/ф «Горячие новости» 17.10 Х/ф «Убийство депутата» 18.55 Х/ф «Химик. 6 серия» 19.50 Х/ф «Страстной бульвар» 21.45 Х/ф «Возмездие» 23.45 Х/ф «ПираМММида» 02.00 Х/ф «Зона турбулентности»

SONY SCI-FI 05.00, 13.10, 23.40 «Лексс» 06.40, 17.20, 22.00 «Охотники на монстров» 07.30, 16.30 «Социо» 08.20, 14.50, 02.00 «Говорящая с призраками» 10.00, 19.00 «Остаться в живых» 11.30, 20.30 «Спираль» 12.20, 18.10, 22.50 «Охотники за привидениями» 21.15, 01.15 «Сверхъестественное» МЕГА 06.00 Легенды бандитского Киева 07.00, 15.50 В поисках истины 07.50, 19.20 Герои ледяных дорог 08.40 В поисках приключений 09.30, 22.50 Неизвестный Китай 10.30 Сила жизни 11.30 Жертвы природы 12.20, 17.30 Сокровища с чердака 13.10 Мистическая Украина 14.10 Секретные истории 15.00, 21.10 НЛО из прошлого 16.40, 22.00 Современные чудеса 18.30 Наука 20.20, 00.30 Загадки Вселенной 23.40 Выжить среди зверей 01.20 Катастрофы века XSPORT 05.30, 07.15, 23.20 Наша рыбалка 06.45, 12.30, 23.00, 00.30 Новости 08.00 Бокс. Лучшие бои UBP 10.30 Экстремальный спорт 11.30 Непредсказуемое поведение 13.00 ЙОЙ 13.30 Вездесущая камера 14.30 Баскетбол. ЧЕ-2013. Украина – Франция 16.20 Теннис. Турнир в НьюХейвене 18.00 Бойцовский клуб 20.00 Бокс. Бернард Хопкинс – Каро Мурат 21.00 Легкая атлетика. Бриллиантовая лига СПОРТ 1 06.15 Футбол. Россия. ЦСКА – Терек

СПОРТ 09.00, 13.00, 18.10 Новости 09.15, 18.25 «Связь времен» 09.20, 12.45 «Личный тренер» 09.35, 18.30 «Байки старого болельщика» 09.40 «Футбол советского периода». «Спартак» (СССР) – «Тулуза» (Франция) 11.10, 15.55 «Королева на Плюсе» 12.10, 20.20 Футбол. «Bundesliga Special». Герои чемпионата мира 13.15 Футбол. Лига чемпионов. Плей-офф 15.25 Теннис. «Пресс-ревью» 16.55 Стендовая стрельба. Финал Кубка России. Женщины. Скит 18.35 Волейбол. Женщины. Германия – Россия 20.50 Легкая атлетика. Diamond League 23.00 «Футбол советского периода». «Спартак» (СССР) – «Тироль» (Австрия) 00.30 Стендовая стрельба. Финал Кубка России ФУТБОЛ 1 06.00 Металлист – Говерла. Украина 08.00, 16.00 Лилль – Порту. Лига Чемпионов УЕФА 10.00, 15.40, 21.30 Футбол NEWS. LIVE 10.25, 13.00 Ніч Ліги Чемпіонів 11.00 Наилучшие моменты матчей 13.40, 01.00 Верона – Шахтер. Товарищеский матч 18.00 Бернли – Челси. Англия 20.00, 22.45 Шлях до Варшави 20.40 LIVE. Заря – Фейеноорд. Лига Европы УЕФА 23.30 Топ-матч 23.45 Чемпионат Аргентины. Обзор тура 02.50 Futbol Mundial EUROSPORT 09.30, 10.30, 13.00, 17.00, 18.00, 18.45, 01.00, 02.00 Плавание. ЧЕ 14.00, 15.00 Футбол. Кубок мира до 20 лет. Женщины 16.00, 23.00 Велоспорт. Pro Cycling Challenge 21.00 ALL SPORTS. Кампус 21.30 Боевые искусства. Бойцовский клуб 22.45 Велоспорт


16 Телебачення

www.girnyk.com.ua

П'ятниця, 22 серпня Cхід 5.49 Захід 19.50 Світловий день 14.01

УТ-1 06.00, 07.00, 08.00, 13.00, 18.30 Новости 06.20 Мультфильм 06.30 От первого лица 07.25 Эра бизнеса 07.30, 00.30 На слуху 07.40 Семь исторических чудес Украины 08.25 Паспортный сервис 08.35 Полезные советы 09.00, 21.00, 01.25 Итоги дня 09.35, 19.45 Из первых уст 09.45, 19.00 О главном 10.30 Схемы 11.10 Т/с «МонтеКристо» 12.05 Т/с «Пять минут до метро» 13.15 Время-Ч 13.35 М/с «Сандокан» 14.00 Как это? 14.30 Театральные сезоны 14.55 Вера. Надежда. Любовь 16.25 Х/ф «Капучино на троих» 18.15 Euronews 21.25 Шустер LIVE 00.00, 01.00 Итоги 01.20 Тройка, Кено, Секунда удачи 01.45 Х/ф «По-модньому» ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.30 «Секретные материалы – 2014» 06.45, 07.15, 07.35, 08.10, 09.10, 09.35 «Завтрак с 1+1» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 09.30, 19.30 ТСН

Схід 02.53 Захід 18.07 27-й місячний день

07.10 «Личный счет» 08.35 «Чистоnews» 10.00, 10.35 М/ф «Аладдин» 11.35 Т/с «Сваты – 2» 12.50, 13.50, 03.30 «Семейные мелодрамы» 14.45, 15.45 Т/с «Терпкий вкус любви» 16.45 «ТСН. Избранное» 17.10, 01.50 Т/с «Великолепный век. Роксолана – 3» 20.30 «Вечерний Киев – 2013» 22.25 «Светская жизнь» 23.30 Х/ф «Угнать за 60 секунд» ТК «ИНТЕР» 05.30 Т/с «Возвращение Мухтара-2» 07.00, 08.00, 09.00, 12.00 Новости 07.10, 08.10 «Утро с ИНТЕРом» 09.10 Т/с «Аромат шиповника» 11.05 Д/с «Следствие вели... с Леонидом Каневским» 12.25 Д/с «Состав преступления» 13.20, 14.20 Д/с «Легенды советского сыска» 14.00, 17.45 Новости 14.45 «Судебные дела» 15.45 «Семейный суд» 16.45 Т/с «Небесная любовь» 18.10, 02.40 Ток-шоу «Касается каждого» 19.00 Т/с «Пока станица спит» 20.00 «Подробности»

Рак

20.40 Т/с «Охотники за бриллиантами» 01.15 Х/ф «За тобой» 02.20 Мультфильм ICTV 04.50 Служба розыска детей 04.55, 07.45, 08.45, 12.45, 15.45, 18.45, 22.00 Факты 05.35 Свитанок 06.35 Т/с «Такси» 06.55, 08.10 «Леся+Рома» 09.15, 19.20 Чрезвычайные новости 09.55, 16.50 Т/с «Улицы разбитых фонарей. Менты-6» 11.55, 13.15 Т/с «Прокурорская проверка» 13.35 Достало! 14.35, 16.15, 20.10 Т/с «Литейный» 22.20 Х/ф «Опасный человек» 00.10 Т/с «Стрела» 01.00 Х/ф «Хранитель» 02.30 Т/с «Только правда» СТБ 05.30 В поисках истины. Тайны кремлевских смертей: яды для вождей 06.15 Х/ф «Берегите мужнин» 07.40 Х/ф «Королева бензоколонки» 09.05, 18.30 Невероятная правда о звездах 10.05 Х/ф «Чародеи»

13.00 Х/ф «Д’Артаньян и три мушкетера» 18.00, 22.00 Вікна-Новини 20.05, 22.35 Т/с «Время любить» 00.25 Х/ф «Любовь Авроры» 02.10 Ночной эфир НОВЫЙ КАНАЛ 04.45 Т/с «Красотки в Кливленде» 05.40 Служба розыска детей 05.45, 06.55 Kids’Time 05.50 М/с «Котопес» 07.00, 18.00, 00.50 Репортер 07.05 Т/с «Вся такая внезапная» 09.00, 22.00 Т/с «Последний из Магикян» 10.00, 19.00 Т/с «Воронины» 16.45 Сердца трех 18.20 Абзац! 23.00 Х/ф «Гарольд и Кумар уходят в отрыв» 00.55 Х/ф «Нац. Гольф и молокососы» 02.25 «Зона ночи» ТЕТ 06.00 Твинисы 06.25, 10.25 М/с «Маша и медведь» 06.50, 09.30 М/с «Клуб Винкс: Школа волшебниц» 07.45 Мультик с Лунтиком 08.25 М/с «Гуфи и его команда» 10.55 Ералаш 12.00 Т/с «Маленькие тайны» 13.50 Даешь молодежь! 14.50, 01.00 17+ 15.50 Виталька 17.00, 19.00 Рассмеши комика 18.00, 23.00 Т/с «Светофор» 20.00 М/ф «Корпорация монстров»

21.50, 00.00 6 кадров 01.55 Чертовщина 02.45 Рай, гудбай ТРК «УКРАИНА» 05.20, 18.00 Т/с «Дворняжка Ляля» 06.05, 13.10 Т/с «ОСА» 07.00, 09.00, 15.00, 19.00 События 07.15 Утро с Украиной 09.15, 14.10, 15.25, 21.00 Т/с «След» 10.00 Т/с «Условия контракта-2» 12.00, 19.45 Ток-шоу «Говорит Украина» 17.10 Премьерные серии! Т/с «След» 23.00 События дня 23.30 Т/с «Мент в законе-3» НТН 05.05 Т/с «След саламандры» 08.30 Утренний «Свідок» 09.00 «Случайный свидетель» 09.25 Т/с «Грязная работа» 13.10 Т/с «Шаповалов» 15.00, 19.00 «Свідок» 15.15 Т/с «Каменская – 6» 19.30 Х/ф «В Париж!» 22.00 Т/с «Перевозчик» 23.45 Х/ф «Цена страха» 01.45 Т/с «Закон и порядок. Преступные намерения – 9» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.30, 06.45, 07.15, 07.35, 07.45, 08.10, 08.20, 08.35 Утро на Пятом 06.40 Обзор прессы 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00 Время новостей 07.10, 08.15, 22.40, 23.20,

00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30 Время. Важно 07.40, 18.20, 23.25, 00.25 Время спорта 07.50 Автопилот-новости 08.40 Трансмиссия-новости 08.45 Утро на Пятом 09.35, 10.35, 11.35, 12.35, 13.35, 14.35, 15.35, 16.35 Время. Итоги дня 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 Время новостей 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 22.30, 23.30, 00.30 Время. Важно 17.15 Мотор 17.35, 18.35 Машина времени 18.10 Местное время 19.30, 20.10, 21.10 Время. Итоги дня 21.40 Время-Тайм 22.10 Особый взгляд 23.00, 00.00 Время новостей 00.32 Криминальные новости ТОНИС 05.40 Х/ф «Жди меня» 07.05, 18.55, 22.35 Экономический пульс 07.10, 16.50 Алло, доктор! 10.00 Социальный статус 10.40, 22.00 Модные истории 11.00 Неизвестное об известных: Корейский леопард 12.15, 21.40 Чудаки 13.00 Родом из Украины. Владимир Коренев 14.00, 22.40 Загадочные миры

«Червоний гірник» №61 (21486)

Четвер, 14 серпня 2014 року

14.50 Сильные мира сего 15.20 Цивилизация incognita 16.00 Вторжение: Болотные монстры и свиньимутанты 17.45 Экстремикс 18.10 Путь к победе-Нанкин 18.20 зМИСТОвна Украина 18.30, 23.35 Светские хроники 19.00 В гостях у Дмитрия Гордона 20.00 Неизвестное об известных: Земля динозавров 21.00 Персона. Марина Голуб 00.00 Красивые и амбициозные 01.00 Выходной, после полуночи 02.00 Х/ф «Другая женщина»

талисман» 00.30 Короткие встречи 00.50 Телечат

КИЕВСКАЯ РУСЬ 06.00, 08.40, 12.35, 20.05 Роскошные путешествия 06.30, 10.00, 12.15, 23.50 Попурри 06.55 День ангела 07.00, 10.40, 15.55 Возвращение кота Сметанкина 08.00, 09.10, 10.15, 12.00 Бэби-бум 08.30, 16.10 Эксклюзив для семьи. MMCIS 09.20, 13.00 Мультфильм 09.30, 19.35, 00.00 Тайны подводного мира 11.00, 22.50 Х/ф «Золотая чаша» 2 с. 13.30 Ювелир 16.25, 01.50 Д/ф «Достоевская девочка» 17.20 Х/ф «Багси Мелоун» 19.00, 20.35 Архивы истории 21.00 На сон грядущим 21.10 Х/ф «Храни меня, мой

11 ТЕЛЕКАНАЛ 06.00 Мультфильмы 06.10 Осторожно, модерн! 06.35 Т/с «Спецотряд Кобра 11» 08.00, 19.00 Новости 11 КАНАЛА 08.30 Цивилизация 09.00, 18.30, 21.30 Новости «Спецкор» 09.30, 22.00 Люстратор 7.62 09.35 Х/ф «Узник замка Иф» 14.55 Новое Сумасшедшее видео по-украински 16.25 Облом UA. Новый сезон 19.30 Вечiр яскравого дня 20.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей-5» 21.00 ДжеДАИ. Воины дорог 22.05 Х/ф «Битва за ЛосАнджелес» 00.00 Х/ф «Чернокнижник»

08.00, 17.00 Д/ф «Команда времени» 09.00, 01.00 Д/ф «Я, Путин. Портрет» 10.00, 16.00 Д/с «Повернув время вспять. Семья» 11.00, 19.00, 02.00 Д/с «Охотники за мифами» 12.00 Д/ф «Загадка заселения Американского континента» 13.00 Д/с «Миссия Х» 14.00 Д/с «Погода, изменившая ход истории» 15.00 Д/с «Музейные тайны» 21.00 Д/с «Путь Махатмы Ганди» 22.00 Д/с «Правда о Галлиполи» 23.00 Д/с «Великий подвиг шахтеров в Первой мировой войне» 00.00 Д/с «Панорамный взгляд на гражданскую войну в США»

08.05 Футбол. Нидерланды. АЗ – Аякс 09.50, 22.50 Футбол. Англия. Ротерхэм – Вулверхэмптон 11.35, 00.35 Футбол. Россия. Обзор 12.05 Футбол. Португалия. Академика – Спортинг 13.50 Англия. Обзор 14.20 Пляжный футбол. Португалия – Италия 15.45, 01.05 Теннис. WTA. Baku Cup. Азербайджан 17.25 Футбол. Россия. Зенит – Уфа 19.15 Футбол. Нидерланды. ПСВ – Бреда 21.05 Футбол. Португалия. Порту – Маритиму 02.45 Футбол. Англия. Лидс – Мидлсбро

K1 06.00 Шеф-повар 06.30 TOP SHOP 07.30 Т/с «Кто в доме хозяин» 09.00 Мультфильмы 09.50 Т/с «Все женщины – ведьмы» 13.30 Т/с «Ты – моя жизнь» 15.15 Шопинг монстры 16.10, 19.00 Орёл и Решка. Курортный сезон 17.10, 23.00 Рассмеши комика 18.00 Званый ужин 20.00 КВН 23.50 Прожекторперисхилтон 00.40 Большая разница 02.15 Ночная жизнь

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.10 Осторожно, модерн! 06.35 Т/с «Спецотряд Кобра 11» 08.35, 21.00 ДжеДАИ. Воины дорог 09.00, 18.30, 21.30 Новости «СПЕЦКОР» 09.30, 22.00 Люстратор 7.62 09.35 Х/ф «Узник замка Иф» 14.55 Сумасшедшее видео 16.25 Облом UA. Новый сезон 19.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей-5» 22.05 Х/ф «Битва за ЛосАнджелес» 00.00 Х/ф «Чернокнижник» 02.00 Х/ф «Захар Беркут» НЛО ТВ 05.25, 19.30 Comedy Woman 06.10, 10.50, 11.50, 16.40, 17.40, 18.35 Comedy Club 07.00 «Моя первая тачка 07.25 «Раздолбаи» 07.50 Д/с «Разрушители мифов» 09.50, 14.10 Готовим в рифму 09.55 «Города» 12.45, 14.15 Т/с «Универ» 15.10 Т/с «Универ. Новая общага» 20.20, 00.40 Т/с «Наша Russia» 22.00 «Stand UP» 23.00 Х/ф «Анонимные романтики» TBI 06.00 Частные новости 06.30, 19.30, 23.00 Сегодня о главном 08.00, 09.00, 11.00, 12.00, 13.00 Сегодня 08.30, 10.15, 22.00, 01.30 Час-Тайм 08.45, 10.45, 11.10, 13.10, 14.20 TBiNews 12.20, 14.00, 16.00, 17.30, 18.40 Обзор блогов 13.30, 17.00, 02.00 Особое мнение 15.00, 18.00, 21.00, 00.30 Сегодня 15.25, 16.30, 17.50, 22.15, 01.45 TBiNews 19.00 Геофактор 02.30 Aрт City ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 09.30 Советские мультфильмы 09.00 Телемагазин 09.50 Х/ф «Отпуск в сентябре» 12.25, 19.30 Х/с «Чисто английские убийства» 14.15, 21.20 Х/с «Пуаро Агаты Кристи» 16.15 Х/ф «Эта женщина в окне....» 17.45 Х/ф «Приходите завтра» 23.15 Х/ф «Дюба-дюба» 01.50 Бойцовский клуб 02.35 Киноляпы ТВ 1000 05.00 Х/ф «Одинокая белая женщина» 07.20 Х/ф «Умники» 09.10 Х/ф «Любимцы Америки» 11.10 Х/ф «Одинокая белая женщина» 13.20 Х/ф «Сердцеед» 15.20 Х/ф «Тайный знак»

17.15 Х/ф «Тост» 19.00 Х/ф «Полночь в Париже» 20.50 Х/ф «Шальные деньги» 22.50 Х/ф «Дерево» 00.50 Х/ф «Люди в черном 2» 02.50 Х/ф «Дом у озера» ТВ 1000 КИНО 06.20 Х/ф «Два капитана» 08.10 Х/ф «Душка» 10.20 Х/ф «Любовь без страховки» 12.10 Х/ф «Остров погибших кораблей» 14.45 Х/ф «Бригада: Наследник» 16.40 Х/ф «Три девушки» 18.20 Х/ф «Майский дождь» 20.00 Х/ф «Наша Russia. Яйца Судьбы» 21.35 Х/ф «Мужчина с гарантией» 23.05 Х/ф «Девушка и смерть» 01.15 Х/ф «Здравствуйте, мы ваша крыша» 03.00 Х/ф «Праздник взаперти» 04.25 Х/ф «Туман 2. Серия 1» 05.15 Х/ф «Туман 2. Серия 2» TV1000 ACTION 06.30 Х/ф «Улицы крови» 08.20 Х/ф «Час пик 2» 10.10 Х/ф «Опустевший город» 12.30 Х/ф «Схватка» 14.30 Х/ф «Час пик 3» 16.10 Х/ф «Вертикальный предел» 18.20 Х/ф «Транзит» 20.00 Х/ф «Механик» 21.50 Х/ф «Эффект колибри» 00.00 Х/ф «Игры дьявола» 01.45 Х/ф «Ангелы Чарли: только вперед» 04.00 Х/ф «Вертикальный предел» 1-Й КАНАЛ. ЕВРОПА 05.00, 08.15 «Доброе утро» 08.00, 11.00, 14.00 Новости 08.40 «Контрольная закупка» 09.05 «Жить здорово!» 10.05 «Модный приговор» 11.20 Т/с «Личная жизнь следователя Савельева» 13.10 «Добрый день» 14.15 Т/с «Ясмин» 15.55 «Наедине со всеми» 17.00 Вечерние новости 18.00 «Поле чудес» 18.55 «Точь-в-точь» 20.00 «Время» 20.30 «Точь-в-точь». Продолжение 22.15 Х/ф «Джентльмены удачи» 23.45 Х/ф «Мелодии белой ночи» 01.25 Х/ф «Похождения зубного врача» 02.45 Х/ф «Молчание доктора Ивенса» РТР-ПЛАНЕТА. ЕВРОПА 07.00 «Утро России» 11.00, 13.25, 16.45, 18.35 Местное время 11.20 «Тайны секретных протоколов» 12.05 «О самом главном» 13.00, 16.00, 19.00 «Вести»

13.40, 06.10 Т/с «Хозяйка моей судьбы» 14.25 «Особый случай» 15.10 «Большие надежды» 17.00, 05.25 Т/с «Пока станица спит» 17.50 Т/с «Склифосовский-3» 20.00, 04.40 «Обидеть королеву. Вия Артмане» 20.45 «Прямой эфир» 22.00 Х/ф «Идеальный мужчина» 01.05 «Живой звук» 02.40 Т/ф «Клинч» НТВ МИР 05.00 «Утренний блок программ НТВ» 07.10 «Женский взгляд» 08.00 Т/с «Возвращение Мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 «Сегодня» 09.25 «Пир на весь мир» 10.30 Т/с «Этаж» 11.00 «До суда» 12.25 «Суд присяжных» 13.25 «Суд присяжных. Окончательный вердикт» 14.35, 17.35 «Обзор. Чрезвычайное происшествие» 15.30 «Прокурорская проверка» 16.35 Т/с «Я – ангина» 19.00 Т/с «Тихая охота» 20.50 Х/ф «На рубеже. Ответный удар» 00.25 Премьера. «Полицаи» 01.45 «Филипп и Алла. Почему не вышло?» 03.25 Т/с «Адвокат» TVCI 06.00 Настроение 08.00 «На старт!» Детская спортивная программа 08.25, 17.50 М/с «Легенда о Зорро» 08.50, 16.45 Т/с «Исцеление любовью» 09.35, 15.05 Д/ф «Рейс 612. Хроника катастрофы» 10.15 Доктор И... 10.45 Т/с «Сердцу не прикажешь» 11.30, 14.30, 17.30, 22.00 События 11.50 Х/ф «Каждый охотник желает знать» 13.00 АБВГДейка 13.25 Праздник каждый день. День экологии 14.00 Приглашает Борис Ноткин 14.50, 20.00 Город новостей 15.50 Д/с «История одной вещи. Зонт» 16.05, 23.50 Хроники московского быта 18.15 Д/с «Своими глазами» 18.40 Мозговой штурм. Увидеть, что внутри 19.05 Право голоса 20.15 Д/с «История одной вещи. Инструмент» 20.25, 22.25 Т/с «Жизнь как жизнь» 00.30 Д/ф «Любовь Полищук. Жестокое танго» 01.10 Т/с «Река-море» 02.40 Д/ф «Гражданская война. Забытые сражения» REN TV 05.00, 12.00 Званый ужин 06.00, 11.00, 18.00 Информационная программа 112 06.30, 21.50 Смотреть всем! 07.30, 11.30, 18.30 Новости 24

08.00 Нам и не снилось 13.00 Засуди меня 14.00 Семейные драмы 15.00 Не ври мне! 17.00 Верное средство 19.00 «Документальный спецпроект». «Битва славянских богов» 20.00 «Документальный спецпроект». «Битва затерянных миров» 21.00 «Документальный спецпроект». «Заговор против России» 22.50, 02.45 Х/ф «Апокалипсис» 01.30 Х/ф «Контакт» ТЕЛЕКЛУБ 20.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей» 21.00 Т/с «Гончие – 3» 22.00 Т/с «УГРО-4» 23.00 Т/с «Москва. Три вокзала – 4» 00.00 Т/с «Русское лекарство» 01.00 Т/с «Господа присяжные» ТНТ 06.00 М/с «Кунг-фу Панда: Удивительные легенды» 06.30 М/с «Губка Боб Квадратные штаны» 06.55 М/с «Турбо-Агент Дадли» 07.25 М/с «Озорные анимашки» 08.00, 22.00, 23.00 «Дом-2» 09.30 «Битва экстрасенсов» 10.30 Х/ф «Шаг вперед-4» 12.30, 13.00, 13.30, 14.00, 14.30, 15.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 17.30, 18.00 Т/с «Универ» 18.30 Т/с «Физрук» 19.00 «Comedy Woman» 20.00 «Комеди Клаб в Юрмале» 21.00 «Comedy Баттл. Суперсезон» 00.00 «Не спать!» 01.00 Х/ф «Возвращение Бэтмена» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 07.00 Х/ф «Поздние свидания» 09.00 Х/ф «Разборчивый жених» 11.00 Х/ф «Олеся» 13.00 Х/ф «Подкидыш» 14.30 Т/с «Красное и черное» 16.00 Спектакль «Ханума» 1 ч. 17.30 Спектакль «Ханума» 2 ч. 19.00 Х/ф «Незнакомый наследник» 21.00 Х/ф «Последний уик-энд» 23.00 Х/ф «Аферисты» 01.00 Х/ф «Дорога» 02.30 Х/ф «...Еще до войны» 1 с. 04.00 Х/ф «...Еще до войны» 2 с. 05.30 Х/ф «Аплодисменты, аплодисменты...» TV XXI FILM 09.00, 17.00, 01.00 Х/ф «Янтарные крылья» 2 с. 10.00, 18.00, 02.00 Х/ф «Не промахнись, Ассунта!» 11.50, 19.50, 03.50 Х/ф «Абсолютное зло» 13.25, 21.25 Х/ф «Избавь нас от лукавого»

15.05, 23.05 Х/ф «Дьявольская жизнь» E! ENTERTAINMENT 05.00, 12.30 Настоящие домохозяйки Нью-Йорка 06.40, 11.40 Звезда в кадре 07.05, 12.05, 16.15 Вечеринки вокруг света 07.30, 10.50 Джулиана и Билл 08.20 E! News 09.10, 13.20, 18.20 Сплетница 10.00, 17.30 Беременность на каблуках 14.10, 15.50, 16.40, 20.00, 22.05, 01.50 E! Эксклюзив 15.00, 19.10 Модный проект Рейчел Зоуи 20.50 Спросите Крисли 21.15, 01.00 Модный Контроль 22.30 Правдивая голливудская история 23.20 Светская жизнь семейства Кардашьян 00.10, 02.40 Проект «Свадьба» ДЕТСКИЙ МИР 05.00 Х/ф «На златом крыльце сидели...» 1986 г. м/ф «Дедушка и внучек» 06.30 М/с «Воин Сандокан. Король тигров» 07.00 «Всемирная картинная галерея с тетушкой Совой» 08.00 Х/ф «Остров сокровищ» 1 с. 09.00 М/с «Светлячок» №5. м/ф «Сармико» «Яблочный пирог» м/ф «Чудесный колодец» 11.00 Х/ф «На златом крыльце сидели...» 12.30 М/с «Воин Сандокан. Король тигров» 13.00 «Всемирная картинная галерея с тетушкой Совой» 14.00 Х/ф «Остров сокровищ» 1 с. 15.00 М/с «Светлячок» №5. м/ф «Сармико» «Яблочный пирог» «Догада» «Если бросить камень вверх...» 16.00 М/с «Магия» м/ф «Чудесный колодец» 17.00 Х/ф «На златом крыльце сидели...» 18.30 М/с «Воин Сандокан. Король тигров» 19.00 «Всемирная картинная галерея с тетушкой Совой» CBS DRAMA 07.00 «Послушай, красотка» 07.50, 17.00 «Война миров» 08.40, 16.10, 00.35 «Филадельфия» 09.30, 14.30, 21.10 «Династия 2: Семья Колби» 10.20, 15.20 «Робин Гуды» 11.10, 18.40, 22.00 «Доктор Куин: Женщина-врач» 12.00 «Моя самая лучшая подруга» 13.40, 23.40 «Жара в ЛосАнджелесе» 17.50, 22.50 «Западный Вайкики» 19.30, 01.30 «Ужас на шоссе 91»

DISCOVERY CHANNEL 06.00 Железная дорога Аляски 06.55 Убийственные дилеммы 07.50, 13.20, 18.30 Как это устроено? 08.15, 13.45, 18.00 Как это сделано? 08.45 Смертельный улов 09.40 Крутой тюнинг 10.35, 19.00 Ликвидатор 11.30 Войны за моллюсков 12.25, 00.00 Top Gear 14.15 Дома на деревьях 15.10 Динамо – невероятный иллюзионист 16.05 Что у вас в гараже? 17.00 Махинаторы 20.00 Город наизнанку 21.00 Сквозь кротовую нору с Морганом Фрименом 22.00 Что было дальше? 23.00, 02.15 Короли аукционов 00.55 Настоящие аферисты 01.50 Молниеносные катастрофы НОСТАЛЬГИЯ 05.00 Д/ф «Дом, в котором мы живем» 05.30, 11.30 Споёмте, друзья 06.30, 12.30 Х/ф «Красавецмужчина» 07.40 Концерт зарубежной эстрады 08.00, 14.00, 20.00, 02.00 Прошедшее ВРЕМЯ 09.00, 15.00 Рожденные в СССР 10.00 Концерт «Наш... любимый... детектив!!!» 11.00 Д/ф «Леонид Ильич Брежнев» 13.30 ВИА «Верасы» 16.00 Программа «ТЕМА» с В. Листьевым: «Сексуальная агрессия на службе» 17.00 Портрет на фоне десятилетий 18.00 Концерт «Это было, было...» 18.30 Т/с «Следствие ведут ЗнаТоКи» 19.25 Футбольное обозрение «Утренней почты» 21.00 Колба времени 22.00 Кинопанорама 23.00 Д/ф «Себя преодолеть» 00.00 Утренняя почта 00.30 Х/ф «Доченька» РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 05.10 Х/ф «Человек из прошлого» 06.55 Х/ф «Княжна Мэри» 08.45 Х/ф «Мытищинский маньяк» 10.35 Х/ф «Горячие новости» 12.25 Х/ф «Химик. 6 серия» 13.25 Х/ф «Убийство депутата» 15.10 Х/ф «Страстной бульвар» 17.05 Х/ф «Возмездие» 18.55 Х/ф «Химик. 7 серия» 19.50 Х/ф «Пленный» 21.15 Х/ф «Дикарка» 23.00 Х/ф «Человек из прошлого» 00.40 Х/ф «Волшебная сила искусства» 01.45 Х/ф «Княжна Мэри» VIASAT HISTORY 07.00, 18.00 Д/с «Жизнь во времена Иисуса»

SONY SCI-FI 05.00, 13.10, 23.40 «Лексс» 06.40, 17.20, 22.00 «Охотники на монстров» 07.30, 16.30 «Социо» 08.20, 14.50, 02.00 «Говорящая с призраками» 09.55, 19.00 «Остаться в живых» 11.30, 20.30 «Спираль» 12.20, 18.10, 22.50 «Охотники за привидениями» 21.15, 01.15 «Сверхъестественное» МЕГА 06.00 Легенды бандитской Одессы 07.00, 15.50 В поисках истины 07.50, 19.20 Герои ледяных дорог 08.40, 18.30 В поисках приключений 09.30 Неизвестный Китай 10.30 Чудо-остров орхидей 11.30, 23.40 Выжить среди зверей 12.20, 17.30 Сокровища с чердака 13.10 Мистическая Украина 14.10 Пришельцы 15.00, 21.10 НЛО из прошлого 16.40, 22.00 Современные чудеса 20.20, 00.30 Загадки Вселенной 22.50 Дикая Новая Зеландия 01.20 Тайны века XSPORT 05.30, 07.15 Наша рыбалка 06.45, 12.30, 21.30, 00.30 Новости 08.00 Бокс. Лучшие бои UBP 10.30 Экстремальный спорт 11.30, 13.30 Вездесущая камера 13.00 ЙОЙ 14.30 Баскетбол. ЧЕ-2013. Великобритания – Украина 16.20 Теннис. Турнир в НьюХейвене 18.00, 21.50 Бойцовский клуб 20.00 Бокс. Омар Фигероа – Джерри Бельмонтес СПОРТ 1 06.20 Футбол. Россия. Краснодар – Спартак

СПОРТ 09.00, 13.00, 18.00 Новости 09.15, 17.50 «Связь времен» 09.20, 13.15 «Личный тренер» 09.35, 17.55 «Байки старого болельщика» 09.40 «Футбол советского периода». «Спартак» (СССР) – «Тироль» (Австрия) 11.10, 14.25, 00.45 Стендовая стрельба. Финал Кубка России 12.30 Теннис. «Пресс-ревью» 13.30, 21.45 «Атлеты века». «Чужой среди своих». Плюкфельдер 15.40 Легкая атлетика. Diamond League 18.15 Бега на Московском ипподроме 21.15 Футбол. «Bundesliga Special» 22.40 «Футбол советского периода». «Вердер» (Германия) – «Спартак» (СССР) ФУТБОЛ 1 06.00, 19.40 Реал – Атлетико. Испания 08.00 Верона – Шахтер. Товарищеский матч 10.00, 15.40, 22.30 Футбол NEWS. LIVE 10.30, 02.15 Лилль – Порту. Лига Чемпионов УЕФА 12.25 Footbrazil 13.00 Бернли – Челси. Англия 15.00 Futbol Mundial 16.00 Предисловие к сезону. Испания 17.00 Заря – Фейеноорд. Лига Европы УЕФА 19.00, 01.45 Испания. Предисловие к туру 21.40 «Атлетико – Чемпион!». Испания 22.50 Легенды Премьер Лиги 23.25 LIVE. Атлетико – Реал. Испания EUROSPORT 09.30, 10.30, 13.00, 14.00, 15.00, 17.00, 18.00, 18.45, 01.15, 02.00 Плавание. ЧЕ 16.00, 01.00 Велоспорт 16.15, 23.00 Велоспорт. Pro Cycling Challenge 21.00 Снукер. Европейский тур


«Червоний гірник» №61 (21486)

Субота, 23 серпня Cхід 5.51 Захід 19.48 Світловий день 13.57

УТ-1 06.00 Шустер LIVE (повтор) 08.45 Поднятие флага Украины при участии Президента Украины П.Порошенко 09.30 ПКЕ 11.35 Т/с «Пять минут до метро» 12.40 Свет 13.10 Хочу быть 13.30 М/с «Сандокан» 14.25 Окраина 14.55 Украинского рода 15.35 Наш спорт. Олимпийская слава Украины 16.20 М/ф «Про козаков» 16.45 В гостях у Д.Гордона 17.40 Концерт «Символ страны – флаг Украины» 18.45 Книга ua 19.25 Д/ф «Харьков 41-43. Жизнь как она есть» 21.00, 01.20 Итоги дня 21.40 Дреди эпохи 22.10 Моя страна 22.50 Суперлото 23.00 От первого лица 23.45 На слуху 00.50 Юмористический клуб «Золотой гусь» 01.50 «Предвечерье» ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.05 «Шесть кадров» 07.00, 19.30 ТСН 08.00, 08.25 М/с «Гуфи и его команда»

Схід 3.51 Захід 18.38 28-й місячний день

09.00 «Светская жизнь» 10.00 Х/ф «Малая Москва» 14.30 «Вечерний киев» 16.30 «Вечерний квартал» 18.30 «Рассмеши комика – 5» 20.15 «Украинские сенсации. На России» 21.20 М/ф «Мульти Барбара» 22.30 Х/ф «День независимости» 01.40 Х/ф «Любимая» ТК «ИНТЕР» 08.00 «Школа доктора Комаровского» 08.30 «Городок» 09.30 «Новости» 10.00 Х/ф «Вокзал для двоих» 13.00 Т/с «Я приду сама» 15.55 Фестиваль юмора «Юрмала» 18.00, 20.35 Х/ф «Подмена в один миг» 20.00 «Подробности» 22.30 Д/ф «Гаджьо» 23.30 Т/с «На безымянной высоте» ICTV 04.35 Т/с «Карадай» 06.10, 12.45, 18.45 Факты 06.45 Свитанок 07.35 М/ф «Скуби Ду и Король гоблинов» 09.05 Звезда YouTube 10.30 Дача

Телебачення 17

www.girnyk.com.ua

Четвер, 14 серпня 2014 року

Лев

10.55 Х/ф «Пришельцы-2. Коридоры времени» 13.25 Х/ф «Матрица» 16.05 Х/ф «Матрица-2. Перезагрузка» 19.15 Чрезвычайные новости. Итоги 20.10 Х/ф «Матрица-3. Революция» 22.40 Х/ф «Последний самурай» 01.20 Х/ф «Воины света» 02.55 Т/с «Только правда» СТБ 06.25 Х/ф «Вам и не снилось» 08.00 Караоке на Майдане 08.55 Все буде смачно! 09.50 Х/ф «Бриллиантовая рука» 11.50 Хата н а тата 13.30 Т/с «Время любить» 17.05 Дорогая, мы убиваем детей 19.00 Х-Фактор – 5 21.55 Беременная в 16 22.55 Дочки-Матери 23.55 Давай поговорим о сексе 01.40 Х/ф «Д’Артаньян и три мушкетера» 03.00 Ночной эфир НОВЫЙ КАНАЛ 04.35 М/с «Новые приключения охотников за

привидениями» 04.45 25-й кадр 06.00 Нереальные истории 08.10 Ревизор 12.45 Страсти по Ревизору 14.00 Уральские пельмени 15.45 Т/с «Воронины» 18.40 М/ф «Тарзан» 20.40 Х/ф «Игра Эндера» 23.05 Х/ф «Хижина в лесу» 01.00 Х/ф «Гарольд и Кумар уходят в отрыв» 02.40 Зона ночи ТЕТ 06.00 М/ф «Маленькие герои» 07.30 Лентяево 08.30 М/с «Смешарики» 09.00 Мультик с Лунтиком 09.40 М/с «Даша-следопыт» 10.05 М/с «Вперед, Диего, вперед!» 10.35 М/с «Гуфи и его команда» 11.25 М/ф «Великий мышиный сыщик» 12.40 М/ф «Мамы застряли на Марсе» 14.10 Х/ф «Школа супергероев» 16.00 Х/ф «Боги, наверное, сошли с ума» 18.05 Х/ф «Боги, наверное, сошли с ума 2» 20.00 Рассмеши комика 22.00 6 кадров 00.00 Девочки поймут 00.55 БарДак 02.35 С ночи до рассвета ТРК «УКРАИНА» 05.20 Т/с «Дворняжка Ляля» 06.05 Тайны звезд 07.00, 15.00, 19.00 События

07.10, 09.15 Т/с «Интерны» 09.50 Один за сто часов 10.50, 15.20, 19.40 Т/с «Отмена всех ограничений» 20.30 Х/ф «С чистого листа» 22.35 Х/ф «Ночной гость» 00.30 Х/ф «Свидетельница» 02.20 Т/с «Мент в законе» НТН 04.35 «Легенды бандитской Одессы» 05.00 Т/с «Каменская – 6» 08.00 Т/с «Грязная работа» 11.30 «Речовий доказ» 12.00 «Главный свидетель» 12.50 «Случайный свидетель» 13.30 «Правда жизни. Профессия парикмахер» 14.00 Д/с «Тайны советского дефицита» 15.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей – 2» 19.00 «Специальный «Свидетель» 19.30 Т/с «Тайны следствия – 13» 23.00 «Голые и смешные» 00.00 Т/с «Перевозчик» 01.40 Х/ф «Живая мишень» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.30, 18.10 Местное время 06.40, 14.35, 18.35, 19.35, 22.35 Машина времени 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00 Время новостей 07.10, 08.10, 18.25, 23.25, 00.25 Время спорта 07.20, 22.20, 23.20, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.30, 10.40, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30

Время. Важно 07.35 180 градусов 08.35, 16.35, 20.35 В кабинетах 09.10 Мотор 09.15 Мамина школа 09.35 Укравтоконтинент 10.10 Окно в Европу 11.10 Трансмиссия 11.35 Автопилот-тест 11.45, 23.35 История успеха 12.20 Зооакадемия 13.10 Драйв 13.35 Интеллект.ua 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 Время новостей 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 22.30, 23.30 Время. Важно 15.35 Кино с Яниной Соколовой 17.15 Миграционный вектор 17.35 Феерия путешествий 19.15, 20.20 Хроника недели 21.10, 00.35 Большая политика 21.35 Окно в Америку 23.00, 00.00 Время новостей 00.30 Время. Важно ТОНИС 05.50 Чудаки 06.10 Экстремикс 06.25 Х/ф «Ралли» 10.00, 19.00 «Человек года-2013» 11.20 Х/ф «Матч состоится в любую погоду» 14.35 За семь морей 15.00 Слезы мира. Африка 16.25 Путь к победе-Нанкин 16.40 Вперед на Олимп!

17.00 Ронин. Ток-шоу 17.50 Модные истории 18.30 Глобал – 3000 20.00 Долина Т-Rex 21.00 Х/ф «Старинный рассказ: Когда солнце было богом» 00.00 Выходной, после полуночи 01.00 Х/ф «Опасное секссвидание» 02.30 Х/ф «Маленькая Вера» КИЕВСКАЯ РУСЬ 06.00, 08.30, 13.00, 17.10 Тайны подводного мира 06.30 День ангела 06.35 Граны 06.45 Х/ф «Сильва» 08.05 Утро на КРТ 08.15, 10.05, 16.50 Бэби-бум 09.00, 10.35, 18.45, 22.40 Попурри 09.10, 10.20 Мультфильм 09.40 Моя история 10.50, 20.00 Роскошные путешествия 11.20, 17.00 Эксклюзив для семьи. MMCIS 11.30, 22.50 Х/ф «Женщины шутят всерьез» 13.30 Ювелир 15.55, 01.50 Д/ф «Апостол любви» 3 с. 17.30 Х/ф «Храни меня, мой талисман» 19.00, 00.05 Короткие встречи 19.30, 00.25 Тайны подводного мира 20.30 Архивы истории 21.00 На сон грядущим 21.10 Х/ф «Боги речного мира»

00.50 Телечат K1 06.00 Шеф-повар 06.30 TOP SHOP 07.30 Мультфильмы 09.45 М/ф «Тристан и Изольда» 11.15 Х/ф «Хатико: Самый верный друг» 13.00 УсоЛапоХвост 15.00 Орёл и Решка. СССР 17.00 Орел и Решка. Шоппинг 18.00 Х/ф «Случайный муж» 19.50 Вечерний квартал 21.45 КВН 00.00 Х/ф «Девушка моего лучшего друга» 01.45 Х/ф «Хороший парень» 03.10 Ночная жизнь 11 ТЕЛЕКАНАЛ 06.00 Мультфильмы 06.15 Осторожно, модерн! 07.00 Новости 11 КАНАЛА 07.30 Мой малыш 08.00 Новое Сумасшедшее видео по-украински 08.35 ДжеДАИ. Воины дорог 09.00 Новости «Спецкор» 09.30 Люстратор 7.62 09.35 Облом UA. Новый сезон 10.30, 16.00 Т/с «Навигатор» 14.00 Никополь сегодня 14.30 Просто собака 15.00 Вечерний разговор 15.30 Лучшие 19.00 Х/ф «Медовый месяц» 21.10 Х/ф «Восходящее солнце» 23.55 Х/ф «Хранилище» 01.50 Х/ф «Битва за ЛосАнджелес»

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.15 Осторожно, модерн! 07.15 Сумасшедшее видео 08.35 ДжеДАИ. Воины дорог 09.00 Новости «СПЕЦКОР» 09.30 Люстратор 7.62 09.35 Облом UA. Новый сезон 10.30 Т/с «Навигатор» 19.00 Х/ф «Медовый месяц» 21.10 Х/ф «Восходящее солнце» 23.55 Х/ф «Хранилище» 01.50 Х/ф «Битва за ЛосАнджелес» НЛО ТВ 05.25, 19.30 Comedy Woman 06.05, 16.35, 17.35, 18.35, 00.35, 01.35 Comedy Club 07.00 «Моя первая тачка 07.30 «Раздолбаи» 07.50 Д/с «Разрушители мифов» 09.50, 11.30 Готовим в рифму 09.55 «Динотопия» 11.45 Т/с «Онлайн» 13.00 Т/с «СашаТаня» 14.45 Т/с «Наша Russia» 20.30 Х/ф «Американский пирог: Переполох в общаге» 22.00 Comedy Баттл. Без границ 23.00 Х/ф «Продавец» TBI 06.00, 19.30 Сегодня о главном 08.00, 08.45, 10.00, 10.30, 12.25 TBiNews 08.30, 10.15 Час-Тайм 09.30 Частные новости 11.00 Стоп-кадр 12.00, 15.00, 18.00, 21.00 Сегодня 13.00 World Stories 13.30, 16.30, 19.00, 02.00 Особое мнение 14.00 Так как есть 15.30, 17.00, 18.40, 21.40, 22.30 TBiNews 16.00 Окно в Америку 22.00 Геофактор 23.00 Зеленая лампа 00.00 TBiNews 01.00 Линия поведения 02.30 DOUBLE ЯТЬ

02.40 Х/ф «Легенды осени» ТВ 1000 КИНО 06.00 Х/ф «Остров погибших кораблей» 08.50 Х/ф «Джунгли» 10.30 Х/ф «Мамочки» 12.20 Х/ф «С любимыми не расставайтесь» 13.50 Х/ф «Москва» 16.30 Х/ф «Прогулка» 18.10 Х/ф «Брат» 20.00 Х/ф «Горько!» 21.50 Х/ф «Марафон» 23.50 Х/ф «Перцы» 01.35 Х/ф «Три девушки» 03.10 Х/ф «Туман 2. Серия 1» 04.05 Х/ф «Туман 2. Серия 2» 04.50 Х/ф «Туман 2. Серия 3» 05.40 Х/ф «Туман 2. Серия 4 – последняя в сезоне» TV1000 ACTION 06.10 Х/ф «Девятки» 08.00 Х/ф «Час пик 3» 09.50 Х/ф «Свой парень» 12.00 Х/ф «Вертикальный предел» 14.10 Х/ф «Улицы крови» 16.00 Х/ф «Проповедник с пулеметом» 18.25 Х/ф «Носители» 20.00 Х/ф «Синистер» 22.00 Х/ф «Готика» 00.00 Х/ф «Ангелы Чарли: только вперед» 01.40 Х/ф «Поцелуй перед смертью» 04.00 Х/ф «Носители»

ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 09.30 Советские мультфильмы 09.00 Телемагазин 10.30 Х/ф «Только ты...» 21.05 Х/ф «Белый ворон» 22.45 Х/ф «Влюблен по собственному желанию» 00.20 Бойцовский клуб 01.50 Киноляпы

1-Й КАНАЛ. ЕВРОПА 05.00, 09.00, 11.00 Новости 05.10 Х/ф «Взрослые дети» 06.20 Х/ф «Лучшее лето нашей жизни» 08.05 «Играй, гармонь любимая!» 08.40 «Слово пастыря» 09.15 «Смак» 09.50 «Игорь Ливанов. С чистого листа» 10.45 «Смешарики. Новые приключения» 11.15 «Идеальный ремонт» 12.05 Х/ф «Гусарская баллада» 13.45 Фестиваль бардовской песни 15.30, 17.15 Х/ф «Каникулы строгого режима» 17.00 Вечерние новости 18.25 «Две звезды» 20.00 «Время» 20.30 «Сегодня вечером» 22.05 «КВН». Премьер-лига 23.25 Х/ф «Убийство в Саншайн-Менор» 00.50 Х/ф «Не горюй!» 02.25 Х/ф «Мимо окон идут поезда»

ТВ 1000 05.00 Х/ф «Порочные связи» 06.50 Х/ф «Люди в черном 2» 08.30 Х/ф «Дом у озера» 10.20 Х/ф «Люди в черном 2» 12.00 Х/ф «Возвращение Супермена» 14.40 Х/ф «Легенды осени» 17.00 Х/ф «Убежище» 19.00 Х/ф «Сокровище» 20.55 Х/ф «Берни» 22.45 Х/ф «Ворон» 00.45 Х/ф «Шальные деньги»

РТР-ПЛАНЕТА. ЕВРОПА 07.00, 10.00, 13.00, 19.00 «Вести» 07.10, 10.10, 13.20 Местное время 07.20, 04.00 Т/ф «Карусель. Из рассказов и записных книжек А.П.Чехова» 08.45 Мультфильмы 09.00 «Планета собак» 09.25 «Субботник» 10.20 «Пряничный домик» 10.45 «Ирина Колпакова. Балерина-весна» 11.30 Т/с «Море по колено»

13.25 «Танковый биатлон» 14.20 «Большая семья». Игорь Золотовицкий 15.15 Т/ф «Маша» 16.50, 02.25 «Субботний вечер» 18.15 Т/ф «Русский философ Иван Ильин» 20.00 Т/ф «Не было бы счастья...» 23.15 «Белая студия». Евгений Стеблов 23.55 «Романтика романса» 00.50 Т/ф «Обратный билет» 05.25 «Черные дыры. Белые пятна» НТВ МИР 07.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 «Сегодня» 07.20 «Их нравы» 07.55 «Главная дорога» 08.30 «Готовим с Алексеем Зиминым» 09.25 «Русская начинка» 09.55 «Кулинарный поединок» 10.55 «Квартирный вопрос» 12.25 «Александр Журбин. Мелодии на память» 13.10 «Своя игра» 14.00 Т/с «Возвращение Мухтара-2» 15.20 «Наши» со Львом Новоженовым» 16.05 Т/с «Попытка к бегству». «Чужое дежурство» 19.00 «Самые громкие русские сенсации» 20.50 «Ты не поверишь!» 21.30 Х/ф «Кома» 23.30 Т/с «Опергруппа». «Ордер на расправу» 01.25 «Остров» 02.55 Т/с «Адвокат» TVCI 06.00, 01.10 Иллюзион. «Подруги» 07.30 М/ф «Была у слона мечта», «Шёл трамвай десятый номер» 07.55 «На старт!» Детская спортивная программа 08.05 АБВГДейка 08.35 Православная энциклопедия 09.00 Д/с «Назад к природе» 09.55 Т/с «Река-море» 11.30, 14.30, 21.00 События 11.45 Сто вопросов взрослому 12.25 «Тайны нашего кино. «Невероятные приключения итальянцев в России» 12.50 Х/ф «Банкрот» 14.45 Х/ф «Маршал Жуков. Первая победа» 15.25 Т/с «Жизнь как жизнь» 16.50 Таланты и поклонники. Вячеслав Тихонов 18.15 Х/ф «Каждый охотник желает знать» 19.25, 02.45 Давно не виделись! 21.20 Х/ф «Одинокая женщина желает познакомиться» 22.45 Жена. История любви 23.55 Д/ф «Волосы. Запутанная история» REN TV 05.10 Т/с «Тульский Токарев» 08.40 Чистая работа

09.30 Смотреть всем! 11.30 Новости 24 12.00 ПРЕМЬЕРЫ. «Военная тайна» 16.00 Территория заблуждений 18.00 М/ф «Иван Царевич и Серый Волк 2» 19.30 Х/ф «Испанский вояж Степаныча» 21.00 Х/ф «Мексиканский вояж Степаныча» 22.40 Х/ф «Хочу в тюрьму» 00.30 Х/ф «Ночной продавец» 02.15 Т/с «Умножающий печаль» ТЕЛЕКЛУБ 20.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей» 21.00 Т/с «Гончие – 3» 22.00 Т/с «УГРО-4» 23.00 Т/с «Москва. Три вокзала – 4» 00.00 Т/с «Русское лекарство» 01.00 Т/с «Пером» ТНТ 06.00 «Comedy Club. Exclusive» 06.35, 07.05 М/с «Губка Боб Квадратные штаны» 07.30 М/с «Пингвины из «Мадагаскара» 08.00, 22.30, 23.30, 02.55 «Дом-2» 09.00 «Два с половиной повара. Открытая кухня» 09.30 «Фэшн терапия» 10.00 «Школа ремонта» 11.00, 17.35 «Комеди Клаб. Лучшее» 11.30, 00.00 «Такое Кино!» 12.00, 13.00, 14.00, 15.00 «Comedy Woman» 16.00 Х/ф «Охотники на ведьм» 18.30, 19.00, 19.30, 20.00 Т/с «Физрук» 20.30 «Танцы» Шоу. 00.30 Х/ф «Бэтмен навсегда» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 07.00 Х/ф «Незнакомый наследник» 09.00 Х/ф «Последний уик-энд» 11.00 Х/ф «Аферисты» 13.00 Х/ф «Дорога» 14.30 Х/ф «...Еще до войны» 1 с. 16.00 Х/ф «...Еще до войны» 2 с. 17.30 Х/ф «Аплодисменты, аплодисменты...» 19.00 Х/ф «Белые росы» 21.00 Х/ф «Удачи вам, господа!» 23.00 Х/ф «Два воскресенья» 01.00 Х/ф «Куда исчез Фоменко?» 02.30 Х/ф «Всего один поворот» 04.00 Х/ф «Труффальдино из Бергамо» 1 с. 05.30 Х/ф «Труффальдино из Бергамо» 2 с. TV XXI FILM 09.00, 17.00, 01.00 Х/ф «Ведьмак» 11 с. 09.55, 17.55, 01.55 Х/ф «Никаких других желаний»

11.50, 19.50, 03.50 Х/ф «Гражданин гангстер» 13.40, 21.40 Х/ф «Любовь» 15.15, 23.15 Х/ф «Роковые выстрелы» E! ENTERTAINMENT 05.00 E! News 05.50, 18.20 Приключения в раю 07.30, 02.25 Правдивая голливудская история 08.20, 17.30 Светская жизнь семейства Кардашьян 09.10 Дом Мечты 10.00 Модный проект Рейчел Зоуи 11.40, 16.40, 19.35, 21.45 Модный Контроль 12.05, 14.00, 15.50, 23.45 E! Эксклюзив 12.25 Счастливчик Гилмор 14.20 Жизнь как шоу 17.05 Эрик и Джесси 19.10 Спросите Крисли 20.00 Американская мечта 22.35 Присмотр 00.55 Вечеринки вокруг света ДЕТСКИЙ МИР 05.00 Х/ф «Морозко» м/ф «Осенняя встреча» 06.30 М/с «Воин Сандокан. Король тигров» 07.00 «Всемирная картинная галерея с тетушкой Совой» м/ф «Олень и волк» «Бездомные домовые» «Стекло» 08.00 Х/ф «Остров сокровищ» 2 с. 09.10 М/с «Светлячок» №6. м/ф «Резвый». «Снеговикпочтовик». «Переменка №1» 10.00 М/с «Магия» м/ф «Волшебная птица» м/ф «Таежная сказка» «Сила слова» 11.00 Х/ф «Морозко» м/ф «Осенняя встреча» 12.30 М/с «Воин Сандокан. Король тигров» 13.00 «Всемирная картинная галерея с тетушкой Совой» 14.00 Х/ф «Остров сокровищ» 2 с. 15.10 М/с «Светлячок» №6. м/ф «Резвый». «Снеговикпочтовик». «Переменка №1» 16.00 М/с «Магия» м/ф «Волшебная птица» м/ф «Таежная сказка» «Сила слова» 17.00 Х/ф «Морозко» м/ф «Осенняя встреча» 18.30 М/с «Воин Сандокан. Король тигров» 19.00 «Всемирная картинная галерея с тетушкой Совой» м/ф «Олень и волк» «Бездомные домовые» «Стекло» CBS DRAMA 07.00 «Послушай, красотка» 07.50 «Доктор Куин: Женщина-врач» 12.00 «Виртуальная Реальность» 12.50 «Скорее всего убийство» 14.30 «Сигнал бедствия»

16.10 «Правосудие на колесах» 17.50 «Гром в раю» 19.30 «Западный Вайкики» 22.00 «В понедельник после чуда» 23.40 «Война миров» DISCOVERY CHANNEL 06.00, 13.20 Акулы автоторгов из Далласа 06.55 Голые и напуганные 07.50, 01.50 Речные монстры 08.45 Смертельный улов 09.40 Ликвидатор 10.35 Склады 11.30 Мастера поторговаться 12.25 Мотобитва 14.15 Автоподполье 15.10 Эра динозавров 19.00 Секс у тиранозавров 20.00 Самогонщики 21.00 Наездники ада 22.00 Мафия амишей 23.00 Сквозь кротовую нору с Морганом Фрименом 00.00 Город наизнанку 00.55 Что было дальше? 02.45 Дневники великой войны НОСТАЛЬГИЯ 05.00 Д/ф «Леонид Ильич Брежнев» 05.30, 23.30 Споёмте, друзья 06.30, 00.30 Х/ф «Красавецмужчина» 07.30 ВИА «Верасы» 08.00, 14.00, 02.00 Прошедшее ВРЕМЯ 09.00 Рожденные в СССР 10.00 Программа «ТЕМА» с В. Листьевым: «Сексуальная агрессия на службе» 11.00 Портрет на фоне десятилетий 12.00 Концерт «Это было, было...» 12.30 Т/с «Следствие ведут ЗнаТоКи» 13.25 Футбольное обозрение «Утренней почты» 15.00 Колба времени 16.00 Кинопанорама 17.00 Весёлые ребята 18.10 Голубой огонёк 19.20 Автограф по субботам 20.00 Авторский концерт Марка Фрадкина. 1984 г. 21.00 Х/ф «Я буду ждать...» 22.20 Золотой шлягер 23.00 Д/ф «Дом, в котором мы живем» 01.40 Концерт зарубежной эстрады РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 05.25 Х/ф «Горячие новости» 07.15 Х/ф «Убийство депутата» 09.05 Х/ф «Поздняя встреча» 10.30 Х/ф «Страстной бульвар» 12.25 Х/ф «Возмездие» 14.15 Х/ф «Пленный» 15.40 Х/ф «Дикарка» 17.25 Х/ф «Единственный мужчина» 1 с. 18.35 Х/ф «Единственный мужчина» 2 с. 19.50 Х/ф «Кармен» 21.45 Х/ф «Волкодав (ПК слово)»

23.45 Х/ф «Мытищинский маньяк» 01.50 Х/ф «Горячие новости» VIASAT HISTORY 07.00, 21.10 Д/с «Храмовая гора» 08.00 Д/ф «Команда времени» 09.00 Д/с «Древние миры» 10.00, 16.00 Д/с «Повернув время вспять. Семья». Сезон 1, серия 5» 11.00 Д/с «Погода, изменившая ход истории» 12.00 Д/ф «Дельфы. В чем их важность?» 13.00, 00.00 Д/с «Правда о Галлиполи» 14.00 Д/с «Охотники за мифами» 17.00 Д/ф «Полет над Кремлем» 18.00 Д/с «Команда времени» 19.00 Д/с «Великий подвиг шахтеров в Первой мировой войне» 20.00 Д/с «Императрицы Древнего Рима» 22.10 Д/с «Короли Хорватии» 01.00 Д/с «Затерянный мир Александра Великого» 02.00 Д/с «Музейные тайны» SONY SCI-FI 05.00, 13.50, 23.00 «Мерлин» 06.30 «Охотники за привидениями» 09.00 «Говорящая с призраками» 11.30 «Социо» 15.30, 00.30 «Остаться в живых» 19.15 «Сверхъестественное» МЕГА 06.00 Легенды бандитского Киева 07.00 В поисках истины 08.40 Герои ледяных дорог 10.30 Тауэр: кровавые тайны 12.30 Неизвестный Китай 13.30 Дикая Новая Зеландия 15.30 В поисках приключений 18.20 НЛО из прошлого 21.00 Калигула: 1400 дней ужаса 23.00 Правдивые истории секса и любви 00.00 Что? Где? Когда? 00.50 СБУ 02.20 Украина: забытая история XSPORT 05.30 Наша рыбалка 08.00, 21.00 Бокс. Геннадай Головкин – Кертис Стивенс 11.00, 15.00 ЙОЙ 11.30 Воины ниндзя 12.30, 15.20, 00.30 Новости 13.00, 23.30 LFL 13.40, 15.40 Триатлон. Мировая серия 17.00 Теннис. Турнир в НьюХейвене 19.00 Бойцовский клуб СПОРТ 1 06.15, 23.00 Футбол. Нидерланды. Фейенорд – Херенвен 08.00, 00.45 Футбол. Англия. Лидс – Мидлсбро

09.45 Футбол. Россия. ЦСКА – Терек 11.30 Пляжный футбол. Австрия – Турция 12.25 Футбол. Португалия. Порту – Маритиму 14.10 Футбол. Англия. Ипсвич – Норвич 16.55 Футбол. Англия. Брайтон – Болтон 19.00 Футбол. Россия 21.00 Футбол. Португалия 02.30 Футбол. Россия. Зенит – Уфа СПОРТ 09.00, 14.00, 18.00 Новости 09.15, 18.15 «Связь времен» 09.20, 14.15 «Личный тренер» 09.35, 18.20 «Байки старого болельщика» 09.40 «Родительский час» 10.40 Стендовая стрельба. Финал Кубка России 11.55, 15.40 Пляжный волейбол. Grand Slam 14.30 «Из архива НТВ-ПЛЮС». Баскетбол. СССР – Израиль 18.25 Легкая атлетика. Diamond League 20.35 Американский футбол ФУТБОЛ 1 06.00 Обзор вторника. Лига Чемпионов УЕФА 06.55, 02.40 Топ-матч 07.15, 15.00 Испания. Предисловие к туру 07.45 Атлетико – Реал. Испания 10.00, 15.40, 22.45 Футбол NEWS. LIVE 10.25 Англия. Предисловие к туру 11.00 Лилль – Порту. Лига Чемпионов УЕФА 13.00 Заря – Фейеноорд. Лига Европы УЕФА 16.00, 19.00 Футбол LIVE 16.55 LIVE. 1/16 финала. Кубок Украины 19.30 Futbol Mundial 19.55 LIVE. Малага – Атлетик. Испания 21.55 LIVE. Севилья – Валенсия. Испания 00.00 Легенды Премьер Лиги 00.40 Челси – Лестер Сити. Англия EUROSPORT 09.30, 10.30, 14.30, 15.00, 16.00, 16.45, 19.00, 22.00, 01.00, 02.00 Плавание. ЧЕ 13.00 Прыжки на лыжах с трамплина 14.15 Велоспорт 20.00 Велоспорт. Тур Испании 23.00 Велоспорт. Pro Cycling Challenge


18 Телебачення

www.girnyk.com.ua

Неділя, 24 серпня Cхід 5.53 Захід 19.46 Світловий день 13.53 УТ-1 06.05 Мир православия 06.40 Шаг к звездам 07.40 Семь исторических чудес Украины 08.10 Шеф-повар страны 09.20 Торжественности по случаю Дня Независимости Украины 11.00 Молитва за Украину 11.30 Д/ф «Ген свободы» 12.00 РЕКВИЕМ 12.55 Православный вестник 13.20 Школа Мэри Поппинс 13.35 М/с «Сандокан» 14.15 Фольк-music. Праздничный выпуск 15.40 Театральные сезоны 16.25 М/ф «Про козаков» 16.50 В гостях у Д.Гордона 17.45 Д/ф «Павло Загребельный. До востребования» 19.00 Праздничный концерт на Майдане Незалежности 21.00, 01.20 Итоги дня 21.40 Первый столбец 22.10 Моя страна 23.00 Эра бизнеса. Итоги 23.35 Концерт «Я люблю тебя, Украина!» 01.55 Фольк-music ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.10 «Шесть кадров» 07.00 «Большая иллюзия» 07.35 Мультфильм

Схід 4.51 Захід 19.06 29-й місячний день

08.00, 08.25 М/с «Гуфи и его команда» 09.00 «Лото-Забава» 10.00 «Мир наизнанку – 3: Танзания, Эфиопия» 11.25 М/с «Маша и медведь» 11.40 М/с «Приключения Катигорошко» 12.50 Х/ф «Король Артур» 15.40 «Меняю жену – 6» 17.25 «Рассмеши комика – 5» 18.25 «Украинские сенсации. На России» 19.30 ТСН 21.30 «День независимости с «Океаном Эльзы» 00.30 Х/ф «Без нее» 02.20 Х/ф «Малая Москва» ТК «ИНТЕР» 06.45 Фестиваль юмора «Юрмала» 08.40 «Удачный проект» 09.30 «Воскресные новости» 10.00 «Орел и Решка. На краю света» 12.00 Х/ф «Дорогая моя доченька» 14.00 Х/ф «Подмена в один миг» 18.00 Х/ф «Я подарю тебе любовь» 20.00 «Подробности» 20.55 Х/ф «Вий» 23.40 Т/с «Огнем и мечом»

Лев

ICTV 04.20, 03.05 Т/с «Карадай» 05.55, 12.45 Факты 06.25 Свитанок 07.00 Такси 07.25 Анекдоты поукраински 08.15 Звезда YouTube 09.30 Х/ф «Иван Сила» 11.15, 00.40 Х/ф «ТотКтоПрошелСквозьОгонь» 13.30 Х/ф «Последний самурай» 16.35 На передовой 17.45 Революция достоинства 18.45 Факты недели 20.25 Украина 2041 г. 21.20 Х/ф «Темный рицар. Возрождение легенды» 02.20 Т/с «Только правда» СТБ 06.10 Х/ф «Чародеи» 09.00 Все буде смачно! 09.55 Караоке на Майдане 12.10 Т/с «Ветер в лицо» 16.00 Х-Фактор – 5 19.00 Битва экстрасенсов 20.35 Один за всех 21.50 Х/ф «Мечтать не вредно» 23.40 Х/ф «Каминный гость» 01.35 Х/ф «Д’Артаньян и три мушкетера» 04.10 Ночной эфир НОВЫЙ КАНАЛ 05.10 М/с «Новые при-

ключения охотников за привидениями» 06.10 М/ф «Школьные каникулы» 07.35 Х/ф «Щелкунчик: Принц орехов» 08.30 Х/ф «План игры» 10.40 М/с «Драконы: Всадники олуха» 12.35 М/ф «Тарзан» 14.40 Уральские пельмени 16.25 Т/с «Воронины» 18.25 Х/ф «Игра Эндера» 20.40 Х/ф «Тени незабытых предков» 22.40 Х/ф «Синевир» 00.10 Х/ф «Хижина в лесу» 02.10 Зона ночи ТЕТ 06.00 Х/ф «Эта дикая кошка» 07.30 Лентяево 08.30 М/с «Смешарики» 09.00 Мультик с Лунтиком 09.40 М/с «Даша-следопыт» 10.05 М/с «Вперед, Диего, вперед!» 10.35 М/с «Гуфи и его команда» 11.25 М/с «Все о казаках» 14.35 Мюзикл «Три мушкетера» 16.35 Мюзикл «Приключения Верки Сердючки» 18.00 Страна У 20.00 Рассмеши комика 22.00 6 кадров 00.00 Девочки поймут 00.55 БарДак ТРК «УКРАИНА» 07.00, 08.00, 09.00, 09.45 События 07.15, 08.15, 09.15 Утро с Украиной. Спецвыпуск ко Дню Независимости 10.00 Х/ф «Ночной гость»

12.00 Х/ф «С чистого листа» 14.00, 15.20, 20.40 Т/с «Ключи от прошлого» 15.00 События. Спецвыпуск 19.00 События недели 19.55 Специальный репортаж. Карачун – освобождение Славянска 23.30 Великий футбол 01.00 Д/ф «ДНК. Портрет нации» 02.15 Д/ф «ДНК. В поисках женщины» НТН 05.40 Х/ф «Легенда о княгине Ольге» 07.50 «Пересопницкое Евангелие» 08.35 Х/ф «Три плюс два» 10.15 Х/ф «Стрелы Робин Гуда» 12.00 «Последний день СССР» 13.00 «Специальный «Свидетель» 13.30 Х/ф «Земное ядро» 16.15 «Украина 2014. Добровольцы» 17.10 «Украина 2014. Волонтеры» 18.05 «Украина 2014. Переселенцы» 19.00 Т/с «Читающий мысли – 2» 22.45 «Случайный свидетель» 23.00 «Главный свидетель» 00.00 Х/ф «Крысы – 2» 02.00 Х/ф «Цена страха» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.30 Местное время 06.40, 10.35, 16.35, 23.35, 00.35 Машина времени

07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00 Время новостей 07.10, 08.10, 18.15, 23.25, 00.25 Время спорта 07.20, 08.20, 22.15, 23.20, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30 Время. Важно 07.35 180 градусов 08.35, 20.35 В кабинетах 09.10, 12.35, 19.35 Большая политика 09.35, 15.35 Окно в Америку 11.10 Технопарк 11.35, 17.35, 22.35 Кино с Яниной Соколовой 13.35 Мотор 14.35 Феерия путешествий 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00, 23.00 Время новостей 15.30, 16.30, 17.30, 18.25, 19.30, 20.30, 22.30, 23.30 Время. Важно 18.30 Окно в Европу 21.00 Время: итоги недели 21.40 Время-Тайм 22.20 Территория закона 00.00 Время новостей 00.30 Время. Важно ТОНИС 05.50 Х/ф «Матч состоится в любую погоду» 10.00, 19.00 «Человек года-2013» 11.25 Х/ф «Ралли» 14.00 За семь морей 15.00 Слезы мира. Африка 16.15, 20.00 Цивилизация incognita 16.25 Путь к победе-Нанкин 16.50, 21.40 Юбилейный вечер Андрея Демиденко

«Червоний гірник» №61 (21486)

Четвер, 14 серпня 2014 року

«На расстоянии души» 20.15 Кумиры 20.40 Светские хроники 21.00 Такова спортивная жизнь. Ольга Харлан 23.50 Х/ф «Маленькая Вера» 02.10 Х/ф «Венецианский каприз» КИЕВСКАЯ РУСЬ 06.00, 08.30, 13.00, 17.10 Тайны подводного мира 06.30 День ангела 06.35 Граны 06.45 Х/ф «Близнецы» 08.05 Утро на КРТ 08.15, 10.05, 10.45, 12.50 Бэби-бум 09.00, 10.35, 12.30, 19.00 Попурри 09.10, 10.20, 11.30 Мультфильм 09.40 Моя история 10.50, 18.30, 20.00 Роскошные путешествия 11.20, 17.00 Эксклюзив для семьи. MMCIS 13.30 Ювелир 15.55, 01.50 Д/ф «Апостол любви» 4 с. 17.30 Х/ф «Боги речного мира» 19.15 Попутчик 19.30, 00.25 Тайны подводного мира 20.30 Архивы истории 21.00 На сон грядущим 21.10 Х/ф «Найдешь друга, найдешь и клад» 22.50 Х/ф «Сердца четырех» 00.50 Телечат K1 06.00 Шеф-повар

06.30 TOP SHOP 07.30 Мультфильмы 08.15 М/ф «Тристан и Изольда» 10.00 Х/ф «Хатико: Самый верный друг» 11.50 УсоЛапоХвост 12.30 Рассмеши комика 13.25 Орел и Решка. Шоппинг 14.20 Орёл и Решка. СССР 16.15 Х/ф «Случайный муж» 18.00 Вечерний квартал 20.00 М/ф «Смывайся» 21.45 КВН 00.00 Х/ф «Хороший парень» 01.40 Ночная жизнь 11 ТЕЛЕКАНАЛ 06.00 Мультфильмы 06.15 Осторожно, модерн! 07.00 Лучшие 07.30 Родительский клуб 08.00 Маски-шоу 09.00 Новое Сумасшедшее видео по-украински 10.00 Облом UA. Новый сезон 10.45 Женский американский футбол 12.00 Бушидо 13.30 Проте 14.00 Про кино 14.30 Новости недели 15.00 Х/ф «Темный переулок» 17.00 Х/ф «Аутсайдер» 19.00 Х/ф «Секретные материалы. Хочу верить» 21.30 Профутбол 23.15 REAL БОДРИТ 00.00 Х/ф «Четыре комнаты»

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.15 Осторожно, модерн! 07.00 Маски-шоу 09.00 Сумасшедшее видео 10.00 Облом UA. Новый сезон 10.45 Женский американский футбол 12.00 Бушидо 15.00 Х/ф «Тёмный переулок» 17.00 Х/ф «Аутсайдер» 19.00 Х/ф «Секретные материалы. Хочу верить» 21.30 Профутбол 23.15 REAL БОДРИТ 00.00 Х/ф «Четыре комнаты» 02.00 Х/ф «Фучжоу» НЛО ТВ 05.25 Comedy Woman 06.10 Comedy Баттл. Без границ 07.00 «Моя первая тачка» 07.30 «Раздолбаи» 07.50 Д/с «Разрушители мифов» 09.50, 11.40 Готовим в рифму 09.50 «Динотопия» 11.45 Т/с «Наша Russia» 15.45, 16.45, 17.40 Comedy Club 18.40, 22.55 Концерт Павла Воли 20.40, 00.55 Сольный концерт Семена Слепакова 22.00 «Города» TBI 06.00, 09.30, 02.30 Частные новости 06.30, 09.00, 10.00, 12.15, 13.00 TBiNews 08.00, 01.30 Линия поведения 10.30, 23.30 DOUBLE ЯТЬ 11.00, 19.30 World Stories 11.30, 02.00 Aрт City 12.00, 15.00, 18.00, 21.00 Сегодня 12.25 Геофактор 13.30, 19.00 Особое мнение 14.00, 15.30, 18.40, 20.00, 21.40 TBiNews 14.30 Окно в Америку 16.00 Стоп-кадр 17.00 Так как есть 22.30, 01.00 Час-Тайм 22.45, 00.00, 01.15 TBiNews ENTER-ФИЛЬМ 05.45, 09.30 Советские мультфильмы 09.00 Телемагазин 10.30 Х/ф «Человек-оркестр» 12.05 Х/ф «Фантомас» 14.00 Х/ф «Фантомас разбушевался» 15.40 Х/ф «Фантомас против Скотланд-Ярда» 17.30 Х/с «СБУ. Спецоперация» 00.50 Бойцовский клуб 02.20 Киноляпы ТВ 1000 05.00 Х/ф «Дерево» 07.10 Х/ф «Возвращение Супермена» 10.00 Х/ф «Тайный знак» 11.55 Х/ф «Легенды осени» 14.15 М/ф «Дом-монстр» 15.55 Х/ф «Полночь в Париже» 17.40 Х/ф «Параллельные миры»

19.40 Х/ф «Замуж на 2 дня» 21.50 Х/ф «Большие надежды» 00.20 Х/ф «Опасный метод» 02.20 Х/ф «Через Вселенную» ТВ 1000 КИНО 06.30 Х/ф «Дружба особого назначения» 08.10 Х/ф «Мужчина с гарантией» 09.40 Х/ф «Масакра» 11.30 Х/ф «Хрусталев, машину!» 14.10 Х/ф «Билет на Vegas» 15.50 Х/ф «Горько!» 17.45 Х/ф «Брат 2» 20.00 Х/ф «Джунгли» 21.30 Х/ф «Высоцкий. Спасибо, что живой» 23.50 Х/ф «Преступление и наказание» 02.00 Х/ф «Майский дождь» 03.40 Х/ф «Театр» TV1000 ACTION 06.10 Х/ф «Готика» 08.10 Х/ф «Кодовое имя «Джеронимо» 10.10 Х/ф «Транзит» 12.00 Х/ф «Готика» 14.00 Х/ф «Механик» 15.50 Х/ф «Два мира» 17.40 «Схватка в небе» США, приключение, 2008 г. 0+ 19.50 Х/ф «Не говори никому» 22.05 Х/ф «Византия» 00.10 Х/ф «Поцелуй перед смертью» 01.40 Х/ф «Одиночка» 1-Й КАНАЛ. ЕВРОПА 05.00, 09.00, 11.00 Новости 05.10 «Гении и злодеи» 05.40 Х/ф «Лучшее лето нашей жизни» 07.30 «Армейский магазин» 08.00 «Здоровье» 09.10 «Непутевые заметки» 09.30 «Пока все дома» 10.15 «Фазенда» 10.45 «Смешарики. ПИНкод» 11.15 «Идеальный ремонт» 12.05 «Среда обитания» 12.55 «Что? Где? Когда?» 13.50 «Сергей Безруков. Успех не прощают» 14.50 «Молодые миллионеры» 15.45 «Минута славы» 17.00 «Куб» 18.00 «ДОстояние РЕспублики». Лучшее 20.00 «Время» 21.30 «Повтори!» Пародийное шоу 23.30 Х/ф «Бедная Саша» 01.10 Х/ф «Брелок с секретом» 02.20 Х/ф «Скверный анекдот» РТР-ПЛАНЕТА. ЕВРОПА 08.20 «Сам себе режиссер» 09.00 «Смехопанорама» 09.25 «Утренняя почта» 10.00, 13.00, 19.00 «Вести» 10.10, 13.20 Местное время 10.45 «В мире животных» 11.20 «Про декор» 12.10, 05.05 Т/ф «Другая реальность» 13.25 «Вся Россия» 13.40 «Пешком...». Москва сельскохозяйственная

14.05 Т/ф «Станционный смотритель» 15.15 «Те, с которыми я... Николай Пастухов» 16.10 Т/ф «Родной человек» 17.45 «Война и мир Александра Первого. Наполеон против России» 20.00, 03.35 Т/ф «Муж счастливой женщины» 21.35 Т/ф «Частный детектив Татьяна Иванова. Живем только раз» 23.15 Концерт «Юрию Визбору и Аде Якушевой посвящается...» 00.30 Т/ф «Бесприданница» 02.00 Т/ф «Прощание славянки» 06.45 Т/ф «Клинч»

22.55 Концерт «Задорнов больше чем Задорнов» 02.05 Д/ф «Не родись красивой»

НТВ МИР 06.40 «Безумный день» 07.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 «Сегодня» 07.25 Детское утро на НТВ. «Сказки Баженова» 08.00 «Еда без правил» 09.25 «Едим дома!» 10.00 «Чудо техники» 10.40 «Знают ли русские русский» 10.55 «Дачный ответ» 12.25 «Золотая пыль» 13.10 «Своя игра» 14.00 Т/с «Возвращение Мухтара-2» 15.20 «Враги народа» 16.05 Т/с «Попытка к бегству». «Чужое дежурство» 19.00 Т/с «Мент в законе-7». «Опасные забавы» 22.55 «Криминальная Россия. Современные хроники». «Репортаж с того света» 00.00 Т/с «Опергруппа». «Ордер на расправу» 02.00 «Остров» 03.25 Т/с «Адвокат» 04.25 «Авиаторы»

ТЕЛЕКЛУБ 20.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей» 21.00 Т/с «Гончие – 3» 22.00 Т/с «УГРО-4» 23.00 Т/с «Москва. Три вокзала – 4» 00.00 Т/с «Русское лекарство» 01.00 Т/с «Пером»

TVCI 06.00, 00.55 Иллюзион. «Воздушный извозчик» 07.10, 00.15 Д/ф «Сны и явь Михаила Жарова» 07.45 М/ф «Раз-горох, двагорох...», «Одуванчик – толстые щёки» 08.00 «На старт!» Детская спортивная программа 08.15 Х/ф «Каждый охотник желает знать» 09.25 Праздник каждый день. День экологии 09.55 Барышня и кулинар 10.20 Д/ф «Игорь Тальков. Я точно знаю, что вернусь» 11.00 Д/с «Своими глазами» 11.30, 14.30, 21.00 События 11.45 «Смех с доставкой на дом». Юмористическая программа 12.25 Х/ф «Одинокая женщина желает познакомиться» 13.50 Д/ф «Александр Збруев. Небольшая перемена» 14.45 Приглашает Борис Ноткин 15.15 Т/с «Жизнь как жизнь» 16.45 Д/с «Назад к природе» 17.40 Т/с «Река-море» 19.10 Хроники московского быта 20.05 Временно доступен. Надежда Бабкина 21.20 Х/ф «Банкрот»

REN TV 14.00 М/ф «Иван Царевич и Серый Волк 2» 15.30 Х/ф «Испанский вояж Степаныча» 17.00 Х/ф «Мексиканский вояж Степаныча» 18.45 Х/ф «Я – легенда» 20.40 Х/ф «Пароль «Рыбамеч» 22.30 Х/ф «Отчаянный мститель» 00.20 Т/с «Настоящее правосудие: Призрак» 02.00 Х/ф «Жизнь как она есть»

ТНТ 06.00 «ТНТ. MIX» 45 с. 06.40, 07.05 М/с «Губка Боб Квадратные штаны» 07.30 М/с «Кунг-фу Панда: Удивительные легенды» 08.00, 22.00, 23.00 «Дом-2» 09.00 «Школа ремонта» 10.00 «Перезагрузка» 11.00 «Comedy Баттл. Суперсезон» 12.00 «Stand up» 13.00 Х/ф «Охотники на ведьм» 14.40, 15.35, 16.35, 17.35, 18.30, 19.00, 20.00 «Комеди Клаб» 21.00 «Stand up» 9 с. 00.00 Х/ф «БЭТМЕН И РОБИН» 02.25 Х/ф «Тусовщики» НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО 07.00 Х/ф «Белые росы» 09.00 Х/ф «Удачи вам, господа!» 11.00 Х/ф «Два воскресенья» 13.00 Х/ф «Куда исчез Фоменко?» 14.30 Х/ф «Всего один поворот» 16.00 Х/ф «Труффальдино из Бергамо» 1 с. 17.30 Х/ф «Труффальдино из Бергамо» 2 с. 19.00 Х/ф «Внимание: ведьмы!» 21.00 Х/ф «Влюблен по собственному желанию» 23.00 Х/ф «Путешествие в счастливую Аравию» 01.00 Х/ф «Спасите утопающего» 02.30 Х/ф «Иди и не оглядывайся» 04.00 Х/ф «Тайна золотой горы» 05.30 Х/ф «Люблю, жду. Лена» TV XXI FILM 09.00, 17.00, 01.00 Х/ф «Ведьмак» 12 с. 09.55, 17.55, 01.55 Х/ф «Омамамия»

11.45, 19.45, 03.45 Х/ф «Другие сцены сексуального характера» 13.20, 21.20 Х/ф «Необычайные приключения Адель» 15.10, 23.10 Х/ф «Легендарный» E! ENTERTAINMENT 05.00, 07.05, 07.55, 09.10, 16.20, 17.30, 19.35, 23.10, 02.40 E! Эксклюзив 05.50, 13.20, 17.55 Эрик и Джесси 07.30, 14.10, 23.55 Модный Контроль 08.45, 23.35, 01.25 Вечеринки вокруг света 10.00 Модный проект Рейчел Зоуи 12.30 Приключения в раю 14.35 Американская мечта 16.40 Светская жизнь семейства Кардашьян 18.45 E! News 20.00 Жизнь как шоу 21.40 Школа выживания Джорджии 00.40 Правдивая голливудская история ДЕТСКИЙ МИР 05.00 М/ф «Рождественские сказки» м/ф «Веселая карусель» 06.30 М/с «Воин Сандокан. Король тигров» 07.00 «Всемирная картинная галерея с тетушкой Совой» м/ф «Весёлый художник» «Три мешка хитростей» «За щелчок» 08.00 Х/ф «Остров сокровищ» 3 с. 09.05 М/с «Светлячок» №7. м/ф «Лев и заяц». «Миссис Уксус и мистер Уксус». «На лесной эстраде». «Тополь» 10.00 М/с «Магия» м/ф «По щучьему велению» м/ф «Петя и Красная Шапочка» 11.00 М/ф «Рождественские сказки» м/ф «Веселая карусель» 12.30 М/с «Воин Сандокан. Король тигров» 13.00 «Всемирная картинная галерея с тетушкой Совой» м/ф «Весёлый художник» «Три мешка хитростей» «За щелчок» 14.00 Х/ф «Остров сокровищ» 3 с. 15.05 М/с «Светлячок» №7. м/ф «Лев и заяц». «Миссис Уксус и мистер Уксус». «На лесной эстраде». «Тополь» 16.00 М/с «Магия» м/ф «По щучьему велению» м/ф «Петя и Красная Шапочка» 17.00 М/ф «Рождественские сказки» м/ф «Веселая карусель» 18.30 М/с «Воин Сандокан. Король тигров» 19.00 «Всемирная картинная галерея с тетушкой Совой» м/ф «Весёлый художник» «Три мешка хитростей» «За щелчок» CBS DRAMA 07.00 «Послушай, красотка» 07.50 «Робин Гуды»

12.00 «Виртуальная Реальность» 12.50 «После землетрясения» 14.30 «Моя самая лучшая подруга» 16.10 «В понедельник после чуда» 17.50 «Династия 2: Семья Колби» 22.00 «Когда Билли побеждает Бобби» 23.40 «Жара в ЛосАнджелесе» DISCOVERY CHANNEL 06.00 Склады 06.25 Войны за моллюсков 07.20 Железная дорога Аляски 08.15 Сражения динозавров 11.55 Загадка оперенья динозавров 12.55 Последние дни динозавров 14.15 Доисторические хроники 20.00 Повелители разума 21.00 Встреча с инопланетянами 22.00, 01.50 Что было дальше? 23.00 Дневники великой войны 00.00 Речные монстры 00.55 Наездники ада 02.45 Смертельный улов НОСТАЛЬГИЯ 05.00 Портрет на фоне десятилетий 06.00 Концерт «Это было, было...» 06.30 Т/с «Следствие ведут ЗнаТоКи» 07.25 Футбольное обозрение «Утренней почты» 08.00, 02.00 Прошедшее ВРЕМЯ 09.00 Колба времени 10.00 Кинопанорама 11.00, 17.00 Весёлые ребята 12.10 Голубой огонёк 13.20 Автограф по субботам 14.00, 20.30 Авторский концерт Марка Фрадкина. 1984 г. 15.00 Х/ф «Я буду ждать...» 16.20 Золотой шлягер 18.15 Х/ф «Пока не выпал снег...» 19.35 «Звуковая дорожка» в Кремле» 21.30 Театральные встречи 22.30 Марыля Родович в Москве 23.00 Д/ф «Леонид Ильич Брежнев» 23.30 Споёмте, друзья 00.30 Х/ф «Красавец-мужчина» 01.30 ВИА «Верасы» РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 05.15 Х/ф «Страстной бульвар» 07.10 Х/ф «Возмездие» 09.00 Х/ф «Потерпевшие претензий не имеют» 10.35 Х/ф «Пленный» 12.05 Х/ф «Дикарка» 13.50 Х/ф «Кармен» 15.45 Х/ф «Волкодав (ПК слово)» 17.30 Х/ф «Берегите женщин» 1 с. 18.40 Х/ф «Берегите женщин» 2 с. 19.50 Х/ф «Любовь в большом городе»

21.20 Х/ф «Заяц над бездной» VIASAT HISTORY 07.00, 15.30 Д/с «Погода, изменившая ход истории» 08.00 Д/ф «Команда времени» 09.00 Д/с «Затерянный мир Александра Великого» 09.50, 16.00 Д/с «Ферма в годы войны» 11.00, 21.00 Д/с «Рождение, брак и смерть в эпоху средневековья» 12.15 Д/с «Императрицы Древнего Рима» 13.30 Д/с «Путь Махатмы Ганди» 14.30 Д/с «Охотники за мифами» 17.05 Д/с «Древние миры» 18.00 Д/с «Команда времени» 19.00 Д/с «Правда о Галлиполи» 20.00 Д/ф «Дельфы. В чем их важность?» 22.10 Д/с «Короли Хорватии» 23.00 Д/ф «Расцвет и упадок Версаля: Людовик XIV» 00.10 Д/ф «Расцвет и упадок Версаля: Людовик XV» 01.20 Д/ф «Расцвет и упадок Версаля: Людовик XVI» 02.15 Д/с «Музейные тайны» SONY SCI-FI 05.00, 13.50, 23.00 «Мерлин» 06.30 «Охотники за привидениями» 08.10 «Говорящая с призраками» 12.20 «Социо» 15.30, 00.30 «Остаться в живых» 19.15 «Спираль» МЕГА 06.00 Украина: забытая история 07.30 В поисках истины 09.10 Герои ледяных дорог 11.00 Бог против Дьявола: последняя битва 13.00 Дикая Новая Зеландия 15.00 Формула-1 17.00 В поисках приключений 18.50 Секретные истории 19.40 Пришельцы 21.30 Тауэр: кровавые тайны 00.30 Криминал: великие тайны XSPORT 05.30, 14.00, 21.00 Наша рыбалка 08.00, 22.30 Бокс. Бернард Хопкинс – Бейбут Шуменов 10.00 Бойцовский клуб. M-1 Challenge 11.30 LFL 12.30 Новости 13.00 Воины ниндзя 15.00 Теннис. Турнир в НьюХейвене 17.00 Легкая атлетика. Бриллиантовая лига 19.20 Бойцовский клуб СПОРТ 1 06.20 Футбол. Нидерланды. ПСВ – Бреда 08.05, 23.15 Футбол. Англия. Ипсвич – Норвич 09.50, 19.40, 01.00 Футбол. Португалия 11.35, 02.40 Футбол. Англия. Брайтон – Болтон 13.20 Футбол. Нидерланды.

Зволле – Витесс 15.20 Футбол. Нидерланды. Фейенорд – Утрехт 17.35 Футбол. Нидерланды. Аякс – ПСВ 21.30 Футбол. Россия СПОРТ 09.00, 14.00, 18.00 Новости 09.15, 18.15 «Связь времен» 09.20, 14.15 «Личный тренер» 09.35, 18.20 «Байки старого болельщика» 09.40 Легкая атлетика. Diamond League 11.55, 15.40 Пляжный волейбол. Grand Slam 14.30 «Из архива НТВ-ПЛЮС». Зимние олимпийские игры – 1994 18.25 «Шахматное обозрение» 19.00 Пляжный волейбол. Этап чемпионата EEVZA. Женщины 21.00 Легкая атлетика. Diamond League в Англии 23.10 Пляжный волейбол. Этап чемпионата EEVZA. Мужчины ФУТБОЛ 1 06.00 Малага – Атлетик. Испания 08.00 Матч. 1/16 финала. Кубок Украины 10.00, 15.00 Футбол NEWS. LIVE 10.25 Эвертон – Арсенал. Англия 12.25, 00.00 Futbol Mundial 13.00 Астон Вилла – Ньюкасл. Англия 15.25 LIVE. Тоттенхэм – КПР. Англия 17.40, 02.40 Легенды Премьер Лиги 18.15 Топ-матч 18.30 Футбол LIVE 19.25 LIVE. 1/16 финала. Кубок Украины 21.20 Великий футбол 22.55 LIVE. Гремио – Коринтианс. Бразилия 00.40 Тоттенхэм – КПР. Англия EUROSPORT 09.30, 10.30, 14.45, 18.45, 19.00, 20.00 Плавание. ЧЕ 12.30 ALL SPORTS. WATTS 12.45 Автогонки. Суперкубок Порше 13.30 Автогонки. Словакия Ринг 15.30, 17.45 Велоспорт. Тур Испании 16.30 Велоспорт 21.00 Снукер. Европейский тур 22.45, 01.15 Футбол. Кубок мира до 20 лет. Женщины 01.00 Авто и мотоспорт. Мотоспортивный журнал


«Червоний гірник» №61 (21486) Четвер, 14 серпня 2014 року

Проwww.girnyk.com.ua це писав «Червоний гірник» 19

Доля міста – історія газети: 1987 рік

Годинник для «Кривбасу»

Незвичайне замовлення – виготовити електронний годинник для нового універсаму «Кривбас», який нещодавно відкрився на проспекті 200-річчя Кривого Рогу, одержали в колективі РУ ім. Кірова. За роботу взялися електрики шахти № 2 ім. Артема. Під керівництвом начальника дільниці В. Андрусевича вони створили і виготовили сучасну електронну частину годинника та температурного датчика.

Місто живе, місто розвивається. У цьому можна переконатися зі шпальт нашого «Червоного гірника», котрий святкуватиме в грудні поточного року свою круглу й поважну дату. Пропонуємо читачам найбільш значущу інформацію 1987 року.

Від Кривого Рогу до Владивостока

Розцвіла на проспекті «Квітка»

Саме таку відстань подолали на велосипедах члени туристичної секції велотуристів. Це електрозварювальник тресту «Криворіжжитлобуд» Юрій Іванович Білий, його дружина Олена Володимирівна та колишній слюсар коксохімічного заводу Валерій Михайлович Балинов. Відстань майже в 13 тисяч кілометрів вони здолали за сто днів. Криворізькі велотуристи сповна себе проявили на марафонській дистанції.

На проспекті 200-річчя Кривого Рогу з’явилася красива споруда з ялинками, зеленими газонами та квітками. Всередині – чудовий світло-музичний фонтан, навколо якого «примостилися» зручні лавочки. Комплекс, до якого входять ще кілька куточків відпочинку та казковий теремок дитячого кафе, назвали «Квіткою Кривбасу». Вона «вирощена» завдяки рукам сотень робітників із різних підприємств та організацій міста.

Сто дарунків художника

Криворізькі геологи проникли в надра землі на 2850 метрів

Уперше криворізькі геологи так глибоко «заглянули» в товщу землі. Їхній бур торкнувся відмітки 2850 метрів. І вони з задоволенням відзначили: на цій глибині знайдено руду з вмістом заліза понад 60 процентів. Глибоку розвідку надр зробила бригада бурового майстра Анатолія Гая з Криворізької геологорозвідувальної експедиції.

Сто робіт художника Григорія Синиці «переїхали» до столиці України. Автор вирішив подарувати їх у фонд культури УРСР. До останнього часу картини Григорія Івановича можна було побачити на виставці в Палаці культури РУ ім. Леніна. Відвідувачі дали їм високу оцінку. Захопили багатьох малюнки «Квіти сонця» та «Пень». Сподобались виконані флоромозаїкою монументальні роботи «Тарас Шевченко» та «Кожум’яка». Винайдений Г. Синицею спосіб виконання робіт флоромозаїкою знавці називають вічною технікою.

Вернісаж гумористакарикатуриста

Здрастуй, земле криворізька!

До нашого міста прибули робітники з братнього В’єтнаму, які працюватимуть на взуттєвій фабриці. Спочатку приїхали 50 посланців з далекої країни, згодом їх стане втричі більше. Вони одразу ж почнуть вивчати російську мову, згодом опановуватимуть обрану професію. А вже через дев’ять місяців трудитимуться нарівні з усіма від трьох до п’яти років. Залучення в’єтнамців – це не лише надання їм можливості освоїти професію взуттєвиків, але й шлях поглиблення економічних зв’язків між двома країнами на взаємовигідній основі.

У приміщенні Криворізької художньої школи (по вулиці Димитрова) з успіхом пройшла виставка гумористичних малюнків молодого карикатуриста, робітника заводу «Ремпобуттехніка» Ігоря Ванштейна. Його малюнки (а їх понад 150) відрізняються дотепністю, гостротою. Їх неодноразово публікував «Червоний гірник». Немало з них було відзначено. Ще в юнацькі роки Ігоря притягувало малювання, та справжнє захоплення прийшло нещодавно.

Гостинно запрошує «Каскад»

Перших відвідувачів прийняв санаторій-профілакторій «Каскад» комбінату «Кривбасшахтопроходка», де одразу відпочиватимуть сто будівельників із криворізьких шахт. Тільки лікувально-профілактичних кабінетів тут більше двадцяти. Працюють спеціалісти практично всіх медичних напрямків. У «Каскаді» – казкові холи, витончені інтер’єри, їдальня, басейн, є спортивне містечко, тенісні корти, бігові доріжки, волейбольний майданчик. У профілакторії п’ятдесят житлових кімнат. В кожній – два ліжка. Є також і концертний зал, де можна змістовно відпочити.

Підготував Віталій ТКАЧУК. Копії фото Станіслава ЛЕБЕДІНСЬКОГО


20 Офіційно КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

13.08.2014

м. Кривий Ріг

«Червоний гірник» №61 (21486)

www.girnyk.com.ua

№ 233

Про затвердження звіту про базове відстеження результативності дії регуляторного акта – рішення виконкому міської ради від 08.05.2013 №157 «Про затвердження Порядку компенсаційних виплат власникам автостоянок (суб’єктам господарювання) вартості послуг, що надані безкоштовно, зі зберігання транспортних засобів інвалідів, членів їх сімей, законних представників інвалідів та організацій»

З метою забезпечення виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ураховуючи аналіз даних, необхідних для базового відстеження; результативності дії регуляторного акта – рішення виконкому міської ради від 08.05.2013 №157 «Про затвердження Порядку компенсаційних виплат власникам автостоянок (суб’єктам господарювання) вартості послуг, що надані безкоштовно, зі зберігання транспортних засобів інвалідів, членів їх сімей, законних представників інвалідів та організацій»; керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради вирішив: 1. Затвердити звіт про базове відстеження результативності дії регуляторного акта – рішення виконкому міської ради від 08.05.2013 №157 «Про затвердження Порядку компенсаційних виплат власникам автостоянок (суб’єктам господарювання) вартості послуг, що надані безкоштовно, зі зберігання транспортних засобів інвалідів, членів їх сімей, законних представників інвалідів та організацій» (додається). 2. Управлінню праці та соціального захисту населення виконкому міської ради (Благун І.М.): 2.1 спільно з управлінням розвитку підприємництва виконкому міської ради, відділом преси та інформації апарату міської ради і виконкому (Рижкова І.О., Герасименко І.М.) інформувати населення міста про зміст рішення у визначений чинним законодавством України термін; 2.2 продовжити виконання заходів зі здійснення повторного та періодичного відстежень результативності дії регуляторного акта – рішення виконкому міської ради від 08.05.2013 №157 «Про затвердження Порядку компенсаційних виплат власникам автостоянок (суб’єктам господарювання) вартості послуг, що надані безкоштовно, зі зберігання транспортних засобів інвалідів, членів їх сімей, законних представників інвалідів та організацій». 3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Бєлікова К.А. В.о. міського голови – секретар міської ради С. МАЛЯРЕНКО ЗАТВЕРДЖЕНО Рішення виконкому міської ради № 233 від 13.08.2014

Звіт

про базове відстеження результативності дії регуляторного акта – рішення виконкому міської ради від 08.05.2013 №157 «Про затвердження Порядку компенсаційних виплат власникам автостоянок (суб’єктам господарювання) вартості послуг, що надані безкоштовно, зі зберігання транспортних засобів інвалідів, членів їх сімей, законних представників інвалідів та організацій» 1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується. Рішення виконкому Криворізької міської ради від 08.05.2013 №157 «Про затвердження Порядку компенсаційних виплат власникам автостоянок (суб’єктам господарювання) вартості послуг, що надані безкоштовно, зі зберігання транспортних засобів інвалідів, членів їх сімей, законних представників інвалідів та організацій» (надалі – Порядок). 2. Виконавець заходів з відстеження. Управління праці та соціального захисту населення виконкому міської ради. 3. Цілі прийняття акта. Упровадження в місті механізму надання пільг власникам транспортних засобів, зазначеним у статті 30 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», та здійснення компенсаційних виплат власникам автостоянок (суб’єктам господарювання) вартості наданих безкоштовно послуг зі зберігання автотранспорту громадян пільгових категорій коштом місцевого бюджету. 4. Строк виконання заходів з відстеження. З 01.07.2014 до 01.08.2014 включно. 5. Тип відстеження. Базове. 6. Методи одержання результатів відстеження. Результати відстеження ефективності дії рішення отримано на підставі статистичних даних кількісних і якісних показників управлінь праці та соціального захисту населення виконкомів міської ради та районних у місті рад щодо: – фінансування видатків за рахунок районних бюджетів у місті Кривому Розі на здійснення компенсаційних виплат власникам автостоянок (суб’єктам господарювання) вартості послуг, що надані безкоштовно інвалідам з ураженням опорно-рухового апарату, які є власниками транспортних засобів або користуються ними за довіреністю, членам сімей інвалідів, яким передано право на користування автомобілем, та іншим користувачам відповідно до Порядку; – моніторингу отримання користувачами послуг з безкоштовного зберігання автотранспорту на спеціально виділених на автостоянках місцях; – послуг з безкоштовного зберігання автотранспорту на автостоянках на спеціально виділених місцях, наданих власниками автостоянок (суб’єктами господарювання) користувачам відповідно до Порядку. Методи одержання результатів відстеження результативності дії регуляторного акта для оцінки стану суспільних відносин, на врегулювання яких спрямована його дія, використовуються в період з 01.01.2014 до 01.07.2014. Здійснити порівняльний аналіз за аналогічний базовому період 2013 року та до прийняття регуляторного акта не є можливим через вико-

нання в 2013 році процедури приведення у відповідність до чинного законодавства України нормативно-правової бази виконкому міської ради щодо упровадження в місті механізму надання пільг власникам транспортних засобів, зазначеним у статті 30 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні». Це відбулося шляхом затвердження рішенням виконкому міської ради від 08.05.2013 №157 вищевказаного Порядку, делегування рішенням міської ради від 26.06.2013 №2021 «Про внесення змін до рішення міської ради від 30.03.2011 №259 «Про обсяг і межі повноважень районних у місті рад та їх виконавчих органів» виконкомам районних у місті рад відповідних повноважень та фінансового забезпечення здійснення компенсаційних виплат власникам автостоянок (суб’єктам господарювання) вартості наданих безкоштовно послуг зі зберігання автотранспорту громадян пільгових категорій коштом місцевого бюджету через передбачення в ньому відповідних видатків. 7. Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність, а також способи одержання даних. Результати відстеження досягнення цілей, задекларованих регуляторним актом, одержані управлінням праці та соціального захисту населення виконкому міської ради в період часу з 01.01.2014 до 01.07.2014 методом контролю за здійсненням роботи управлінь праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад – головних розпорядників коштів: – з фактичного забезпечення користувачів згідно з потребою місцями на автостоянках для отримання безоплатних послуг зі зберігання транспортних засобів відповідно до Порядку та рішень виконкомів районних у місті рад; – зі створення власниками автостоянок (суб’єктами господарювання) належних умов для зберігання транспортних засобів користувачів на спеціально визначених і розмічених місцях; – з отримання компенсаційних виплат власниками автостоянок (суб’єктами господарювання), незалежно від форм власності, на яких, за певних умов, виділено й обладнано спеціальні місця для надання користувачам послуг з безоплатного зберігання транспортних засобів. Вищевказаний період часу визначений з урахуванням набуття чинності Порядком з 01.01.2014, виникнення в інвалідів з порушенням опор­но-рухового апарату, які отримали в 2013 році автотранспорт безкоштовно або на пільгових умовах відповідно до чинного законодавства України, потреби в зберіганні транспортних засобів на автостоянках та передбачення виконкомами районних у місті рад відповідно до цієї потреби в 2013 році на 2014 рік коштів на фінансування компенсаційних виплат власникам автостоянок (суб’єктам господарювання). На 2013 рік виділення зазначених коштів не передбачалося. Очікуваними вигодами внаслідок подальшої дії вказаного рішення є: – у сфері інтересів територіальної громади – забезпечення верховенства закону щодо реалізації державної політики з питань соціального захисту населення, покращення побутового забезпечення громадян з інвалідністю та зниження на них фінансового навантаження шляхом сталої економії їх власних коштів за послуги з безоплатного зберігання автотранспорту на спеціально виділених місцях на автостоянках; – у сфері інтересів суб’єктів господарювання – власників автостоянок – збільшення їх прибутків через упровадження на місцевому рівні нормативно-правової бази для отримання суб’єктами господарювання коштів у вигляді компенсаційних виплат за надані користувачам безкоштовно послуги зі зберігання транспортних засобів на спеціально виділених і обладнаних місцях на автостоянках унаслідок застосування нових фінансових інструментів їх стимулювання до підприємницької активності у сфері надання послуг громадянам пільгових категорій з безоплатного зберігання транспортних засобів на автостоянках, розвитку послуг зі збереження транспортних засобів; – у сфері інтересів органів місцевого самоврядування – нагляд та контроль за реалізацією державної політики у сфері соціального захисту населення в частині забезпечення надання громадянам з обмеженими фізичними можливостями пільги з отримання послуг з безоплатного зберігання транспортних засобів на спеціально виділених на автостоянках місцях відповідно до чинного законодавства України та проведення щоквартального моніторингу з цього питання. 8. Кількісні та якісні значення показників результативності дії акта. Станом на 01.07.2014 у місті перебуває на обліку в органах праці та соціального захисту населення понад 33,5 тис. інвалідів усіх категорій, у тому числі 5,1 тис. інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату, з яких 1,5 тис. пересуваються за допомогою інвалідних колясок. 267 осіб або 5,2% від загальної кількості інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату забезпечені автотранспортом через органи праці та соціального захисту населення. Упродовж останніх 6 років отримали автомобілі 116 осіб безкоштовно або на пільгових умовах, у тому числі в 2013 році – 12 осіб. З них 98% забезпечені власними гаражами або іншими зручними для них місцями зберігання автотранспорту. Перебувають у черзі на отримання спецавтотранспорту в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації 470 інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату, у тому числі 39 інвалідів Великої Вітчизняної війни, 33 дитини-інваліда у віці до 18 років. Відповідно до чинного законодавства України наявна можливість подальшого отримання вказаними громадянами транспортних засобів у разі передбачення відповідних коштів у державному бюджеті та виникнення в них потреби в отриманні послуг з безоплатного зберігання транспортних засобів на автостоянках. Відповідно до потреби користувачів управліннями праці та соціального захисту населення виконкомів Дзержинської, Довгинцівської, Саксаганської та Тернівської районних у місті рад установлено 12 місць для безоплатного зберігання транспортних засобів на автостоянках (крім автостоянок гаражних кооперативів), які надають послуги з безоплатного зберігання транспортних засобів, що належать користувачам. За пропозиціями управлінь праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад затверджено обсяг видатків у Дзержинському, Довгинцівському, Саксаганському та Тернівському районних бюджетах у місті Кривому Розі на 2014 рік на загальну суму понад 29,2 тис. грн., необхідний для здійснення компенсаційних виплат власникам автостоянок (суб’єктам господарювання), на яких облаштовано згідно з нормами, визначеними чинним законодавством України, й виділено місця для безоплатного зберігання транспортних засобів користувачів. Ця сума обчислена з урахуванням їх кількості, фактичного часу зберігання транспортних засобів на автостоянках та економічно обґрунтованих тарифів.

Четвер, 14 серпня 2014 року

Управліннями праці та соціального захисту населення виконкомів Довгинцівської, Саксаганської, Тернівської районних у місті рад укладено договори з власниками автостоянок (суб’єктами господарювання), якими оформлено правовстановлюючі документи на земельні ділянки, про надання послуг 4 інвалідам щодо безоплатного зберігання транспортних засобів. Інвалідам видані направлення, адресовані власникам автостоянок (суб’єктам господарювання), щодо виділення місць для безоплатного зберігання транспортних засобів. Районними управліннями праці та соціального захисту населення надано до фінансових відділів виконкомів Довгинцівської, Саксаганської, Тернівської районних у місті рад заявки на фінансування видатків для здійснення компенсаційних виплат до червня поточного року включно на загальну суму 3,4 тис. грн. Кошти профінансовано й виплачено власникам автостоянок (суб’єктам господарювання) на підставі актів наданих послуг та рахунків-фактур у повному обсязі відповідно до укладених договорів. Аналіз кількісних показників

№ з/п

1

2

3

4

Результативність дії регуляторного акта у термін, Показники визначений для Примітка його базового відстеження з 01.01.2014 до 01.07.2014 Чисельність користу4 особи Інваліди з порушенням опорно-руховачів, які зберігають вого апарату, які мають у користуванні транспорт на виділених 1 транспортний засіб та не мають власза рішенням органу місних гаражів для його зберігання цевого самоврядування й обладнаних знаками та спеціальною дорожньою розміткою місцях Чисельність власників 3 особи Власники автостоянок (суб’єкти госпоавтостоянок (суб’єктів дарювання), якими оформлено прагосподарювання), які воустановчі документи на земельні надають послуги з безділянки та з якими укладено договори оплатного зберігання на надання послуг з безоплатного збетранспортних засобів на рігання транспортних засобів корисспеціально обладнаних тувачів і отримання компенсаційних для цього місцях виплат за надані послуги Забезпеченість громадян 12 місць Кількість місць, визначена на початку пільгових категорій необ2014 року відповідно до потреби кохідною кількістю місць ристувачів, якими на сьогодні фактична автостоянках для но використовуються 4 місця безоплатного зберігання транспортних засобів відповідно до їх потреби Тарифи з оплати за по9/10 грн. Тарифи економічно обґрунтовані. Граслуги зі зберігання на добу дація суми тарифів застосовується 1 з транспортних засобів, 3 суб’єктів господарювання, з якими які використовуються укладено договори щодо безкоштоввласниками автостоянок ного зберігання транспортних засобів (суб’єктами господарюна спеціально виділених і обладнаних вання) місцях. Його автостоянки розташовані в 2 різних районах міста. Тарифами ураховано різні умови розташування автостоянок. У 2 інших суб’єктів господарювання застосовується тариф у розмірі 10 грн. на добу

Якісні показники згідно з регуляторним актом: – якість послуг з безоплатного зберігання транспортних засобів на спеціально виділених для цього місцях; – упровадження власниками автостоянок (суб’єктами господарювання) сучасних методів організації надання послуг користувачам з зберігання їх транспортних засобів на спеціально виділених і обладнаних на автостоянках місцях; – cвоєчасність інформування користувачів через засоби масової інформації про можливість отримання послуг з безоплатного зберігання їх транспортних засобів на спеціально виділених і обладнаних на автостоянках місцях. Їх оцінено на 5 балів кожний. Якісні показники визначено за 6-бальною системою оцінки, де 6 балів – досягнуто у високій мірі результат якісного показника, 5 балів – досягнуто на 100% результат якісного показника, 4 бали – досягнуто не менше 75% результату якісного показника, 3 бали – досягнуто на 50% результату якісного показника, 2 бали – досягнуто на 25% результату якісного показника, 1 бал – практично не досягнуто результату. Власниками автостоянок (суб’єктами господарювання), які зберігають на автостоянках транспортні засоби користувачів на спеціально виділених і обладнаних дорожньою розміткою та спеціальним знаком «Інвалід на колясці» місцях і з якими укладено договори, упроваджено сучасні форми обслуговування громадян, які можуть скористатися послугами затишного кафе, сервісного центру з обслуговування автомобілів. Усіх громадян з порушенням опорно-рухового апарату з числа власників транспортних засобів, які перебувають на обліку в управліннях праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад, проінформовано (індивідуально, через засоби масової інформації, інформаційні стенди) про можливість скористатися, у разі необхідності, послугами з безоплатного зберігання транспортних засобів. 9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей. Аналіз базового відстеження свідчить, що рішення виконкому міської ради від 08.05.2013 №157 «Про затвердження Порядку компенсаційних виплат власникам автостоянок (суб’єктам господарювання) вартості послуг, що надані безкоштовно, зі зберігання транспортних засобів інвалідів, членів їх сімей, законних представників інвалідів та організацій» згідно з принципами державної регуляторної політики є актуальним, доцільним, соціально важливим для територіальної громади міста. У ході публічних слухань 14.07.2014, проведених відповідно до розпорядження міського голови від 27.06.2014 №134-р, регуляторний акт визнано таким, що задовольняє потреби територіальної громади. Про цей факт територіальну громаду проінформовано через Криворізьку міську комунальну газету «Червоний гірник» (17.07.2014 № 53). Результати реалізації положень регуляторного акта відповідно до цілей, задекларованих при його прийнятті, мають позитивну динаміку, що свідчить про необхідність його подальшого впровадження. В.о. керуючої справами виконкому – заступник міського голови В.БЄРЛІН

Трудові відносини між фізичною особою-підприємцем та найманим працівником Відповідно до ст. 2 Кодексу законів про працю України працівники, які працюють у фізичних осібпідприємців, повинні реалізовувати право на працю шляхом укладення трудового договору між працівником та роботодавцем. У разі використання праці найманих робітників суб’єкти господарювання фізичні особи-підприємці зобов’язані укласти у письмовій формі трудові договори відповідно до «Порядку реєстрації трудового договору між працівником і фізичною особою», форма якого затверджена Наказом Міністерства праці та соціальної політики України №260 від 08.06.2001, та подати на реєстрацію до державної служби зайнятості за місцем свого проживання у тижневий строк з моменту фактичного допущення працівника до роботи. Трудовий договір укладається у трьох автентичних примірниках: один примірник зберігається у роботодавця – суб’єкта господарювання, другий – у найманого працівника, третій – у центрі зайнятості за

місцем реєстрації договору. Підприємець зобов’язаний вручити під розписку працівникові один примірник договору протягом трьох діб з дня його реєстрації та повернути йому трудову книжку із записом про прийняття на роботу. Трудові книжки ведуться на всіх працівників, які працюють у фізичної особи понад п’ять днів та зберігаються у найманих робітників. Відповідальність за недотримання вимог порядку реєстрації трудових договорів передбачає штраф у розмірі від п’ятнадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян відповідно до частини першої ст. 41 Кодексу України про адміністративні порушення. Також ухилення від укладення трудових договорів з найманими працівниками тягне за собою порушення ст.ст. 21, 24, 48, 253 Кодексу законів про працю України та передбачає звинувачення за ст. 172 ч. 1, 366 ч. 1 Кримінального кодексу України і передбачає кримінальну відповідальність. Шановні мешканці міста! Якщо вам або вашим

близьким при здійсненні трудової діяльності у фізичної особи-підприємця відмовляють в укладанні трудового договору, для сприяння в офіційному працевлаштуванні (шляхом укладення трудового договору) вам необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Криворізької міської ради (тел. 74-46-33) або до районних управлінь праці та соціального захисту населення за номерами телефонів гарячих ліній: Дзержинський район Довгинцівський район Жовтневий район Інгулецький район Саксаганський район Тернівський район Центрально-Міський район

92-80-87 71-51-26 53-50-09 406-91-75 64-30-52 38-08-32 90-02-18

Дзвінки приймаються щодня з 8.30 до 12.30 та з 13.00 до 17.00, крім суботи та неділі.

Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту Відділ транспорту і зв’язку виконкому міської ради інформує, що в місті реалізується проект «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту». Клієнти «Укрпошти» можуть відправляти та отримувати документи через поштове відділення більш ніж по 60 видах адміністративних послуг або навіть не виходячи з дому, через листоношу. Відтепер ліцензії та документи на перевезення пасажирів, вантажів та багажу автомобільним транспортом, які видає «Укртрансінспекція», можна також отримати через мережу відділень поштового зв’язку. За вашим бажанням замовлений документ можна отримати у відділенні поштового зв’язку або листоноша доставить його вам додому.


Вітання!

Рекламний відділ «ЧГ»

12 àâãóñòà îòìå÷àëà ñâîé äåíü ðîæäåíèÿ

Ястребкова Юлия Вячеславовна,

понеділок – п’ятниця з 9.00 до 18.00

ðóêîâîäèòåëü ãðóïïû ÒÒÏ 10 1/9!

ТЕЛ. 92-97-16, 067-7437902.

Выпускники группы ТТП 10 1/9 ККХТ НМетАУ поздравляют своего руководителя!

РЕКЛАМА

«ЧГ»

Послуги № 858. НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ, ФОТООБОИ. Глянец, сатин, мат ценой приятно удивят! www.legko-kr. com.ua. Тел. 401-62, 64, 098-6585254. № 859. НЕМЕЦКИЕ НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ. Гарантия – 12 лет! Установка люстры в подарок! Пр. Гагарина, 51. Тел. 401-38-97, 097 – 4475533. № 860. РЕСТАВРАЦИЯ ВАНН НАЛИВНЫМ АКРИЛОМ. За 2 часа, без запаха и мусора! Срок службы 15-20 лет! Гарантия! Тел. 401-38-97, 097-4475533. № 861. ЖАЛЮЗИ, РОЛЛЕТЫ, ФОТОШТОРЫ, ОКНА, ДВЕРИ. Быстро, качественно, недорого, как для себя! Пр. Гагарина, 51, тел. 40138-97, 097-4475533.

• РЕКЛАМА «ЧГ» • 92-97-16 • REKLAMA@RMINER.DP.UA • 067-7437902 • РЕКЛАМА «ЧГ»

№ 862. ЭМАЛИРОВКА ВАНН от 450 грн.! Новые технологии реставрации ванн. Большой опыт работы! Тел. 401-62-64, 098-6585254. № 686. Расчистка территории. Тел. 098-6843572. Спил деревьев (покос). № 969. Бесплатные юридические консультации. Правовой центр «ГАРАНТ»: составление исков, помощь

Оголошення 21

www.girnyk.com.ua

Четвер, 14 серпня 2014 року

Вы нам открыли целый мир, Вы – педагог наш и – наш кумир! За все мы благодарны Вам, За помощь, за вниманье к нам. Вас поздравляем с днем рожденья, Мы верим – будет Вам везенье! Желаем крепкого здоровья. Мы будем вспоминать о Вас Всегда с большой любовью!

REKLAMA@RMINER.DP.UA при расторжении брака, регистрация предприятий, представительство в судах, оформление наследства, помощь при ДТП и др. Ц.-Гор. район. Тел. 067-7261987, 097-6970618, 92-3565. сайт: garantcenter.com.ua № 929. Врезка замков, утепление, обшивка дверей, балконы-лоджии — пластиком. Тел. 401-35-15, 0982413969.

Різне № 972. Сладкие украшения для тортов и кексов. Цветы и фигурки из сахара ручной работы. Натур. продукт. Тел. 096-2871984. № 952. Постельное белье от украинских производителей. Цены мелкого опта. Одеяла, пледы, полотенца, халаты, простыни, наволочки, комплекты постельного белья всех видов, размеров и качества. Магазин «Рушничок», ул. Быкова, 1 (слева от ДК Артема). Тел. 0678408627. Ждем Вас с 8.00 до 19.00 ежедневно. № 953. Канцтовары для школы и офиса. Большой выбор детских игрушек по самым приятным ценам. Магазин «Канцтовары», ул. Качалова, 2 (пл. Артема, перед сельской про-

Телефоны: 410-12-88, 410-12-77, 097-4186708. •

РЕКЛАМА

«ЧГ»

куратурой). Тел. 64-11-22. Ждем Вас с 8.00 до 18.00 ежедневно. № 885. Київський лікар психотерапевт-нарколог Гарницький В.П. допоможе бажаючим позбавитись АЛКОГОЛЬНОЇ, ТЮТЮНОВОЇ, ІГРОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ. Виводить із запою, зменшує зайву вагу, лікує від енурезу, заїкання, гіпертонію, невроз. Прийоми: 23, 24, 25 серпня, 6, 7, 8 вересня 2014 р. Тел. 401-25-42, 067-7992465. (Ліц. МОЗУ № 492005 від 14.12.2009 р.). № 955. КАБИНЕТ ПСИХОЛОГА ЭДУАРДА ПОЛАДЬКО. Коррекция избыточного веса, страхов, депрессий, сексуальных расстройств и проблем семейных отношений. Перепрограммирование на успех, оздоровление и омоложение. Снятие игровой, никотиновой, алкогольной и др. зависимостей. Тел. 067-5086671, 096-9484227, 097-5031148, www.infokr.biz № 956. 15 серпня 2014 року о 14.00 в залі засідань ТОВ «Клініка Медиком», яка знаходиться за адресою: мкрн. Сонячний, буд. 59, відбудеться засідання галузевої ради з питань охорони здоров’я. № 957. Ищу работу домработницы: уборка, стирка, глажка. 49 лет, ответственность, аккуратность, честность гарантирую. Тел. 067-1622724.

До відома

Порядок встановлення тарифів Відповідно до Законів України «Про природні монополії», «Про державне регулювання у сфері житлово-комунальних послуг» на теперішній час на території України діє Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, до повноважень якої належить встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води. Послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води: Національною комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, затверджено тарифи на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води Постановою від 13.06.2014 № 664 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 06 червня 2014 року № 650 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води». Послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення: Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, затверджено тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення Постановою від 10 лютого 2012 року №90 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Кривбасводоканал». На теперішній час тарифи на вищезазначені послуги затверджені та набрали чинність.

Про тарифи на газ та електроенергію

Відповідно до Законів України «Про природні монополії», «Про державне регулювання у сфері житлово-комунальних послуг» на теперішній час на території України діє Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, до повноважень якої належить встановлення тарифів на послуги з постачання газу та електроенергії. Послуги з газопостачання: Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, затверджено тарифи на послугу з газопостачання Постановою від 03 квітня 2014 року № 420 «Про встановлення роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення». Послуги з електроенергії: Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, затверджено тарифи на електроенергію Постановою від 23 травня 2014 року № 749 «Про внесення змін до тарифів на електроенергію, що відпускається населенню». На теперішній час тарифи на вищезазначені послуги затверджені та набрали чинність. Управління благоустрою та житлової політики виконкому міськради

За зміст і точність рекламних оголошень відповідальність несе рекламодавець

«Червоний гірник» №61 (21486)


22 Оголошення Реклама

Розмісти рекламу в нашій газеті і заощадь свій час! Ви маєте можливість запросити нашого рекламного агента, і він на місці прийме вашу рекламу в газету «Червоний гірник».

Тел.: 92-97-16, 92-81-60, моб. реклами: 067-7437902 • РЕКЛАМА «ЧГ» • REKLAMA@RMINER.DP.UA •

Продаю № 919. 2-комн. квартиру на «Пионере», 4/5, пл. 44 кв.м. Тел. 462-62-92, 067-3174328, перезвоню. № 947. 2-комн. квартиру по ул. 22 Партсъезда, возле маг. «Спутник», 2/5. Тел. 067-9862110. № 948. 2-комн. квартиру по ул. Лермонтова, ост. «Лицей», 2/5. Тел. 0963041341. № 950. 2-комн. квартиру в Дзержинском р-не по пр. Мира, 8: 3 этаж, пл. 50 кв.м, кухня – 7,3 кв.м, газовая колонка, все комнаты раздельно, 2 кладовые, частичный ремонт, жилая. Тел. 067-4538605. № 962. 2-комн. квартиру «сталинку» на 15 школе, пл. 48 кв.м, 2/4, не угловая, не проходная. Тел. 0974183166, 066-1852638. № 949. Компьютерный стол новый; стир. машинку (не автомат); пылесос «Аура»; 2 прикроватные тумбочки. Тел. 067-9862110. № 932. ПОСТОЯННО В ПРОДАЖЕ УГОЛЬ АНТРАЦИТ, АКО, АО, АС, КОКС, ПЛАМЕННЫЙ. ЦЕМЕНТ, ПЕСОК РЕЧНОЙ, КАРЬЕРНЫЙ, ЩЕБЕНЬ ГРАНИТНЫЙ, ОТСЕВ, КИРПИЧ СИЛИКАТНЫЙ НОВЫЙ. ФОРМА ОПЛАТЫ ЛЮБАЯ. ВОЗМОЖНА ДОСТАВКА. Тел. 097-9163388, 0504883816, 443-01-42. № 685. Сено разнотравье в тюках. Тел. 067-9882169, Дмитрий Анатольевич. № 801. «Кузбасслак». Краску для фундаментов домов, крыш, заборов, оградок, бочек. Доставка. Тел. 0674940016. № 913. «Мерседес 310-сди» 2002 г., 18 мест, с работой, в хорошем состоянии, 120000 грн., торг. Тел. 0967215757.

Куплю № 964. Очень дорого! Ордена, медали, нагрудные знаки «Почетный…», «Заслуженный...», «Отличный…», «Отличник...», «Ударный...», «Ударник...». Награды царской России. Нагрудные знаки гражданских и военных вузов. Удостоверения к медалям, знакам. Знаки силовых структур. Грамоты и благодарности. Иконы, монеты, статуэтки, столовое серебро, портсигары, картины, самовары, часы, бархатные знамена, бинокли и др. Тел. 408-16-68, 067-5641655. № 544. КУПЛЮ «ДЭУ» ЛЮБОЙ, «СЛАВУТУ», ПРИЦЕПЫ, «ТАВРИЮ», ВАЗ, ИНОМАРКУ. ДОРОГО. В ЛЮБОМ СОСТОЯНИИ. Тел. 067-9209037, 0500412760, 50-22-74 до 21.00. № 634. Нержавеющую трубу. Тел. 068-4225387. № 837. Постоянно покупаем мед. Тел. 066-8271468, 067-9210634, 0679243057.

Загублене № 954. Свідоцтво про право власності на житло за адресою: вул. Блю-

хера, буд. № 3, кв. № 11, видане на ім’я Шокотька Анатолія Олексійовича, Поліжай Інни Миколаївни, Поліжая Артура Андрійовича, згідно з розпорядженням № Д 768 від 3.11.2006, вважати недійсним. № 958. Свідоцтво про право власності на житло за адресою: вул. Подлєпи, 49-1, видане на ім’я Токар Артема Валерійовича, Токар Сергія Михайловича, згідно з розпорядженням УЖКГ від 29.06.2000 № І 106, вважати недійсним. № 959. Свідоцтво про право власності на житло за адресою: вул. Незалежності України, 33-12, видане на ім’я Пруднікова Анатолія Олександровича, Пруднікової Ольги Анатоліївни, Пруднікова Романа Анатолійовича, Пруднікової Анни Анатоліївни, згідно з розпорядженням УЖКГ від 15.05.2001 № Д-306, вважати недійсним. № 960. Свідоцтво про право власності на житло за адресою: вул. Мануйлова, 12/6, видане на ім’я Мігаль Віталія Дмитровича згідно з розпорядженням УЖКГ від 5.08.1993 № 4199, вважати недійсним. № 961. Свідоцтво про право власності на житло за адресою: вул. Тухачевського, 89-11, видане на ім’я Юрченка Віктора Васильовича згідно з розпорядженням УЖКГ від 24.10.2008 № Ж 1014, вважати недійсним. № 965. Пенсійне посвідчення на ім’я Кулчар Римми Валеріївни вважати недійсним. № 966. Чорнобильське посвідчення на ім’я Похилька Олександра Ігоровича вважати недійсним. № 967. Диплом Э-1 № 261130, виданий Криворізьким гірничим технікумом на ім’я Дєнєжної Олени Анатоліївни, вважати недійсним. № 971. Паспорт АК 927513, виданий Широківським РВ УМВС в Дніпропетровській обл. 16 липня 2000 р. на ім’я Слободенюка Павла Васильовича, вважати недійсним.

Послуги • ПОБУТОВА ТЕХНІКА № 1844. РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ в майстерні і вдома. Гума. Тел. 401-02-85, 097-7795606. Дешево. № 1846. РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ВДОМА. Гарантія. Тел. 95-66-68, 067-3165901, 050-5614766. Майстерня – вул. Кремлівська, 28.

ПАМ’ЯТНИКИ ІЗ ЧОРНОГО, ЧЕРВОНОГО, СІРОГО та ін. ГРАНІТІВ: пам’ятники, вази, свічники, плитка та ін.

В наявності і на замовлення по каталогах та індивідуальних ескізах замовника. Професійне художнє оформлення, розстрочка, доставка, установка, безкоштовне зберігання до установки. Трампарк, торговий центр, 1 поверх, вул. Каховська, 116.

Тел. 401-16-27, Знижки! 098-2197663, 13.03.14 р. по 28.08.14 р. з 067-9806960. . САЛОН-ВИСТАВКА «ГРАНІТ+»

«Червоний гірник» №61 (21486)

www.girnyk.com.ua № 1845. РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ. ГУМА. БУДИНОК «РЕМПОБУТТЕХНІКА», пр. Миру, 29в, 8. Тел. 40150-38, 067-5993757. Професіоналізм. Гарантія. № 772. Ремонт на дому: холодильников, стиральных машин. Кондиционеры – продажа, установка. Обслуживание. Возможна рас­ срочка, кредит. Тел. 067-5861792. № 935. Ремонт холодильников, кондиционеров на дому, уплотнительная резина. Тел. 067-9678246, 401-23-92. № 688. Ремонт ТВ. Тел. 401-82-63, 067-3981097. № 916. Ремонт телевизоров. Тел. 7462-78, 097-2824057. Кондратьевич. № 863. Ремонт, покупка, продажа телевизоров, мониторов, компьютеров. Запись с кассет на DVD. Пульты — продажа, ремонт. Соцрынок, маг. «Ковры». Тел. 401-33-74, 067-5980996. • ПАМ’ЯТНИКИ

ПАМЯТНИКИ ЛЮБЫХ ВИДОВ И РАЗМЕРОВ.

ГАРАНТИЯ. ДОГОВОР. СКИДКИ.

Оградки, столики, лавочки.

Тел. 401-22-08, 098-0439034.

Тротуарная плитка

Тел. 097-3346343

№ 364. ГРАНИТ. Крошка, бетон; оградки, столики, скамейки. Укладка плитки недорого и качественно. Тел. 440-50-39, 401-17-82, 098-1229633, ул. Телевизионная, 1-А, пр. Гагарина, 63. № 951. ПАМЯТНИКИ. Пл. АРТЕМА, 3. Тел. 401-26-28. Выставочный зал (более 80 образцов). Профессиональное художественное оформление. Беспроцентная рассрочка. Срочные заказы от трех дней. Хранение до весны бесплатно. Благоустройство места на кладбище. Пенсионерам скидки с 1.01.2014 по 4.12.2014 г. Пл. АРТЕМА, 3. Тел. 401-26-28, 0980421494, www.granitebest.kr.ua № 753. ПИОНЕР. Памятники. Тел. 66-10-77. № 824. Металеві двері та грати за 1 день. Тел. 098-3871377, 401-15-07. № 928. Изготовление и установка металлических решеток, оградок, дверей, перил и т.д. Обшивка и врезка замков. Установка домофонов на подъезд. Тел. 096-2580289, 401-02-74. № 927. НАСТОЯЩИЕ МЕТАЛЛИЧЕСКИЕ ДВЕРИ. РЕШЕТКИ. ОГРАДКИ. ВОРОТА. ЗАБОРЫ. КОЗЫРЬКИ. ЛЕСТНИЦЫ и ПР. МЕТ. КОНСТРУКЦИИ. Тел. 401-07-97, 096-5376655. • ІНШЕ № 933. Перевезу мебель и др. Грузчики. Тел. 401-31-05, 067-5671948. № 963. Реставрация стульев, кресел, диванов. Ремонт шухлядок, комодов, шкафов, кроватей. Сборка-разборка мебели. Тел. 097-3853008, 410-07-44. № 778. ПЕРЕТЯЖКА МЯГКОЙ МЕБЕЛИ! Ремонт! Изменение дизайна + скидка 20% с 3.07.14 по 25.09.14. Качество гарантируем. Тел. 401-39-01, 097-3223562. Звоните, не пожалеете! № 968. ПЕРЕТЯЖКА И ИЗГОТОВЛЕНИЕ МЯГКОЙ МЕБЕЛИ. ПЕНСИОНЕРАМ СКИДКА с 23.01.14 по 31.12.14, БОЛЬШОЙ ВЫБОР ТКАНИ. НАЛ, БЕЗНАЛ, РАССРОЧКА. Тел. 401-45-08, 406-28-77. № 826. ВСЕ ВИДЫ РЕМОНТНЫХ РАБОТ. Котлы, колонки, водонагреватели, насосы, фильтры. Сантехработы любой сложности. Мелкий ремонт по дому, офису. Тел. 0970110010, hozyаinvdome.com.ua № 96. ДОСТАВКА. САМОСВАЛ ЗИЛ, КамАЗ – ПЕСОК РЕЧНОЙ И КАРЬЕРНЫЙ, ЩЕБЕНЬ, ОТСЕВ, ШЛАК, ГРАНШЛАК, КЕРАМЗИТ, КВАРЦИТ. ВСЯ ЭТА ПРОДУКЦИЯ ЕСТЬ В МЕШКАХ + ЦЕМЕНТ (ЦЕМЗАВОД). САМОВЫВОЗ ИЛИ ДОСТАВКА. Тел. 401-33-93, 096-5377775. № 758. ДОСТАВИМ ПЕСОК, ЩЕБЕНЬ, ШЛАК, ГРАНШЛАК, ОТСЕВ, ЦЕМЕНТ 1-15 т. Тел. 067-9847171. № 926. Ремонт и установка бойлеров, колонок, стир. машин, счетчиков воды, тепла, гос. поверка. Тел. 66-05-47, 098-4842663. № 281. Спил деревьев. Порезка, вывоз, корчевка, обрезка кустов. Тел. 097-0341978.

Четвер, 14 серпня 2014 року

Криворізький міський голова Ю. Вілкул, Криворізька міська рада та її виконком, народні депутати України В. Задорожний, Ю. Любоненко, К. Павлов висловлюють глибоке та щире співчуття родинам криворізьких військовослужбовців

БЄЛЄЦЬКОГО Дмитра Юрійовича, гранатометника 25-ї окремої повітряно-десантної бригади, та

БОНЦЕВИЧА Сергія Степановича,

Криворізький міський голова Ю. Вілкул, Криворізька міська рада та її виконком, народні депутати України В. Задорожний, Ю. Любоненко, К. Павлов висловлюють глибоке та щире співчуття родині

ПАЛІЯ Олександра Володимировича, молодшого сержанта 40-го батальйону територіальної оборони, який загинув, захищаючи єдність та цілісність нашої країни. Світла пам’ять про справжнього, мужнього сина України назавжди залишиться у серцях всіх, хто його знав.

мех­аніка інженерної техніки 40го батальйону територіальної оборони, які загинули під час виконання військового обов’язку. Поділяємо горе та біль утрати. Світла пам'ять про мужніх земляків завжди житиме у наших серцях. Інгулецька районна у місті рада, її виконавчий комітет і вся Інгулецька громада висловлюють глибоке та щире співчуття рідним і близьким загиблого гранатометника військової частини А1126 25-ї окремої повітряно-десантної бригади української армії

БЄЛЄЦЬКОГО Дмитра Юрійовича Життя 26-річного військовослужбовця української армії, який був мобілізований на службу 24 березня 2014 року, під час виконання військового обов’язку у зоні антитерористичної операції трагічно обірвалося. Навчався в Криворізькій загальноосвітній школі №99, у 2007 році закінчив Інгулецький технікум КНУ. Працював на дробильній фабриці ПАТ «ІнГЗК». Це непоправна втрата для близьких і рідних Дмитра Бєлєцького. Його ім’я назавжди залишиться у наших серцях. Вічна пам'ять! Адміністрація, колектив викладачів, співробітників та студентів Автотранспортного технікуму ДВНЗ «Криворізький національний університет» висловлюють щире співчуття керівнику фізичного виховання Забарі Володимиру Івановичу з приводу передчасної смерті його

рони української армії

БОНЦЕВИЧА Сергія Степановича Життя 32-річного військовослужбовця української армії, який був мобілізований на службу 17 травня 2014 року, під час виконання військового обов’язку у зоні антитерористичної операції 10 серпня 2014 року трагічно обірвалося. Він віддав своє життя заради миру на нашій землі. Світла пам'ять про нього житиме у наших серцях. Вічна пам'ять! Колектив Криворізької музичної школи № 3 глибоко сумує з приводу смерті

ЯРУТИ Євгенії Арсентіївни, ветерана праці, колишнього викладача школи, талановитого музиканта, педагога. Висловлюємо щире співчуття рідним і близьким. Світла пам’ять про неї завжди житиме у наших серцях. 16 августа — год глубокой скорби и светлой памяти дорогой жены, мамочки, сестрички, родного человека

МАТЕРІ Інгулецька районна у місті рада та її виконавчий комітет, вся громадськість району глибоко сумують з приводу смерті

ЄНІНОЇ Валентини Іванівни,

яка все своє життя пов’язала з Інгулецьким районом, самовіддано працювала на благо інгульчан, захищаючи їх інтереси та надаючи соціальну допомогу. Близько 30 років працювала в системі Південного гірничо-збагачувального комбінату, багато уваги приділяла вихованню підростаючого покоління, організації змістовного дозвілля молоді, а після виходу на пенсію була обрана головою Інгулецької районної ради ветеранів війни та праці, яку очолювала близько 20 років. Висловлюємо глибокі співчуття родині та близьким померлої. Інгулецька районна організація ветеранів глибоко сумує у зв’язку зі смертю

ЄНІНОЇ Валентини Іванівни Світла пам’ять про голову ради ветеранів (1991-2007 рр.), інваліда ВВВ, орденоносної Єніної В.І. назавжди залишиться в пам’яті вдячних потомків. Криворізька міська організація ветеранів глибоко сумує з приводу смерті учасника бойових дій, учасника Сталінградської битви, багаторічного голови ради Інгулецької районної організації ветеранів, нагородженої нагрудними знаками «За заслуги перед містом» третього та другого ступенів

ЄНІНОЇ Валентини Іванівни та висловлює співчуття близьким і рідним.

Інгулецька районна у місті рада, її виконавчий комітет і вся Інгулецька громада висловлюють глибоке та щире співчуття рідним і близьким загиблого механіка інженерної техніки 40 батальйону територіальної обо-

ТАРАСИК Людмилы Михайловны (31.07.1949 – 16.08.2013) Любовь сильнее смерти. Ты всегда с нами. Муж, дочь, братья, близкие Сегодня 40 дней светлой памяти

АХТЫРСКОГО Василия Яковлевича

Как трудно подобрать слова, Чтоб ими нашу боль измерить, Не можем в смерть твою поверить, Ты с нами будешь навсегда. Жена, дети, внуки и правнуки

ШАРКЕВИЧ Николай Васильевич 10.12.1938 – 13.08.2010 Четыре года светлой памяти и горькой утраты дорогого мужа, отца, дедушки. Ушел от нас ты очень рано. Никто не смог тебя спасти, Но светлый образ твой, родной, Мы будем помнить постоянно. Пока мы живы, с нами ты. Помним, любим тебя, скорбим. Все, кто помнит, помяните вместе с нами. Жена, внучка


«Червоний гірник» №61 (21486)

Афіша 23

www.girnyk.com.ua

Четвер, 14 серпня 2014 року

Запрошуємо

Кіно

Відеогалерея

Відеофільми: документальний фільм – відеохроніка «Визволення Кривбасу»; «Полево-поле» із циклу «Маленькая горячая Родина»; «Театральне Криворіжжя», «Кривий Ріг – моє місто»; тайм-лепс «Динамічне місто»; відеокліп «Кривому Рогу – 238»; віртуальна художня галерея живописних робіт українських і сучасних криворізьких художників «Відомі митці Криворіжжя»; проморолик «Місто довжиною в життя». Місце: відеогалерея КЗК «Міський історикокраєзнавчий музей». Телефон: 92-22-12.

«Нестримні 3»

«Шторму назустріч»

«Черепашки ніндзя»

«Король сафарі» 3D

Бойовик, пригоди. Бойовик, трилер. Бойовик, пригоди. Мультфільм. Кінотеатри: Кінотеатри: Кінотеатри: Кінотеатри: «Мультиплекс», «Мультиплекс», «Мультиплекс», «Мультиплекс», «Олімп», «Одеса-кіно». «Олімп», «Одеса-кіно». «Одеса-кіно». «Олімп», «Одеса-кіно». Телефони: «Олімп» – 440-07-77, «Одеса-кіно» – 493-09-09, «Мультиплекс» – 493-83-63,  493-84-74 (автовідповідач).

Фестиваль

Вистави

Школа восточного танца «Амира-Амджад»

27-28 сентября

под руководством Алексюк Анны

приглашает на фестиваль

«ÊÎÐÎËÅÂÑÒÂÎ ÂÎÑÒÎ×ÍÛÕ ÒÀÍÖÅ»

в ДК им. Богдана Хмельницкого

«Кроткая»

«Порог»

«Трям-трям, привіт!»

«Ничего Себе Квартирка»

Моноспектакль за повістю Ф. М. Достоєвського.

Драма у двох діях.

Музична казка на одну дію.

Комедія на 2 дії .

Дата: 21 серпня о 19.00. Місце: ПК «Саксагань» (проспект Дзержинського, 54а)

Дата: 16 серпня о 17.00. Місце: Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка.

Дата: 17 серпня об 11.00. Місце: Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка.

Дата: 17 серпня о 17.00. Місце: Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка.

Телефони: 097-5533358, 095-4051844.

Криворізький академічний міський театр драми та  Телефон: музичної комедії ім. Тараса Шевченка – 92-33-00.

Подробная информация по телефону: 097-5714462

Виставки-ярмарки «Шкільний базар»

Дата: 14-17 серпня. Місце: Криворізький держцирк (вул. XXІІ Партз'їзду, 10). Телефони: (0564) 74-68-46, (0564) 92-20-11.

«Все для школи»

Дата: 27-31 серпня. Місце: на площі біля стадіону «Металург» (пр. Металургів, 5). Телефони: (0564) 92-05-07, (0564) 74-68-46.

Виставки

«Криворіжсталь. Від домни до домни»

Виставка мистецьких творів Г.І. Синиці.

«Графічні образи України в творах Петра Ситника»

«Грані таланту Олексія Машкова»

Документальна міні-виставка.

Персональна виставка живопису Олега Фатченка

Виставка робіт Катерини та Ганни Погрібняк

«Фотографіка»

Фотовиставка Сергія Рижкова з нагоди 239-ї річниці заснування м. Кривого Рогу.

«Земле! Перемогу не забудь!»

Місце: філія КЗК «Міський історико-краєзнавчий музей» (сел. Веселі Терни).

Місце: філія КЗК «Міський історико-краєзнавчий музей» (сел. Веселі Терни).

Місце: КЗК «Міський виставочний зал».

Місце: КЗК «Міський виставочний зал».

Місце: КЗК «Міський виставочний зал».

Виставка з нагоди 80-річчя «Криворіжсталі» та 239-ї річниці від дня заснування м. Кривого Рогу.

«Слово про спадщину»

Виставка робіт обдарованих вихованців загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Центрально-Міського району.

«Мозаїка долі»

Художня виставка.

з нагоди 75-річчя від дня народження О. Машкова – спортсмена, тренера, поета.

Місце: міський історико-краєзнавчий музей.

«Птахи рідного краю»

Виставка робіт Володимира Думанського та Анатолія Низенка

Телефони: міський історико-краєзнавчий музей – 90-27-56. Філія міського історико-краєзнавчого музею – 35-13-66. Міський виставочний зал – 90-37-59.

Проведення IV міського фестивалю меду Дата: 16-18 серпня з 10.00. Місце: Сквер імені Артема (вул. Бикова, 2).

Грає муніципальний духовий оркестр Дата: 17 серпня з 18.00 до 19.00. Місце: Парк культури і відпочинку імені Газети «Правда».


24 Життя цікаве Курси валют станом на 13.08.2014 р. (грн. за 100 од.) КУПІВЛЯ Долар Курс НБУ 1311,0661 Укрсиб- 1280,00 банк 1370,00 Приват- 1295,00 Банк 1360,00 Промін- 1300,00 вест1350,00 банк Райффай- 1280,00 зен Банк 1380,00 Аваль Фінанси 1300,00 та 1380,00 кредит Ощад1285,00 банк 1356,00 Укрексім- 1290,00 банк 1356,00

ПРОДАЖ

Рубль Євро 36,329 1749,7488 35,00 1705,00 38,60 1875,00 35,00 1730,00 39,00 1830,00 36,00 1738,00 38,40 1881,00 35,30 1720,00 38,80 1870,00 35,30 1760,00 39,00 1870,00 34,50 1720,00 37,00 1810,00 35,30 1740,00 37,90 1840,00

www.girnyk.com.ua

«Червоний гірник» №61 (21486)

Четвер, 14 серпня 2014 року

Ви запрошені!

Завітайте на фестиваль меду за еліксиром здоров’я

3 3 2 2 2 2 1 2

1. Нема помітних збурень. 2. Невеликі збурення. 3. Слабка геомагнітна буря. 4. Мала геомагнітна буря. 5. Помірна геомагнітна буря. 6. Сильна геомагнітна буря. 7. Жорсткий геомагнітний шторм. 8. Екстремальний шторм.

Погода

П’ятниця, 15.08 +21... +22°С +37°С

Південний та східний, 2-4 м/сек. Субота, 16.08 +23.... +24°С +32°С Північний, 3-6 м/сек. Неділя, 17.08 +19... +20°С +26°С Східний та північний, 3-6 м/сек.

Посміхніться Сегодня у Люси разгрузочный день, поэтому в «Макдоналдс» она пришла пешком. *** Тяжело быть женщиной! Постоянно хочется чего-нибудь купить, кого-нибудь прибить, похудеть и пироженку...

Усупереч вимогам оточуючих, ви не поступатиметеся своїми принципами та iнтересами. Це може спровокувати сварку з колегами. У вихiднi вас запросять на гостини.

Тиждень буде сповнений несподіванок. Люди, яких ви давно знаєте, можуть проявити себе з неочiкуваного боку. Не поспiшайте робити висновки.

Рак (22.06-23.07)

Вам вдасться добре повеселитися, але вiрогiднi клопоти, пов’язанi зi справами близьких. Вам знадобиться багато сил i витримки.

16, 17 і 18 серпня в парку імені Артема з 10.00 і до 18.00 буде проходити найсолодше свято року Священнослужителі Спасо-Преображенського кафедрального собору, як і заведено напередодні Яблучного Спаса, освятять цілющі продукти бджільництва, яблука, абрикоси, виноград, персики, груші, сливи... А потім на тінистих алеях почнеться продаж майже 20 тонн меду і 2 тонн янтарної медовухи, привезених нашими трудолюбивими пасічниками з 10 областей України. Криворіжцям і гостям міста будуть запропоновані й такі лікувальні продукти, як квітковий пилок, перга, забрус, маточне молочко, прополіс, різні настоянки. На галявинах у парку відпочинку можна буде познайомитися з творчістю багатьох талановитих народних умільців, серед яких виділятимуться ковалі, гончарі, вишивальниці, різьбярі по дереву. Тут же будуть представлені чудові виставки художника Олександра Козарецького, фотомайстра Василя Гелевачука, енциклопедичні видання журналіста-історика Володимира Бухтіярова, книги члена Криворізького міського об’єднання Всеукраїнського товариства «Просві-

та» імені Тараса Шевченка Миколи Олексієнка та інших літераторів. Фішками цьогорічного медфесту будуть «Вулик добра» – скарбничка, в яку всі бажаючі зможуть вкинути грошові пожертви для тяжко хворих вихованців Криворізького дитячого будинкуінтернату, вишиванки (дуже просимо приходити в них і дорослих, і малих), 75-кілограмова воскова свічка. Микола КРАМАРЕНКО, голова оргкомітету медфесту-2014. Фото Андрія Трубіцина

Емблема фестивалю Анатолія ГАЙНА

Шановні мешканці міста! Якщо ви або члени вашої родини страждають на підвищений артеріальний тиск (гіпертонічна хвороба), ви можете отримати гіпотензивні препарати в аптеках міста ЗІ ЗНИЖКОЮ. Для цього вам необхідно звернутися до дільничного лікаря, який випише вам спеціальний рецепт. За необхідності дільнична медична сестра може принести рецепт вам додому. Управління охорони здоров’я виконкому міськради

Овен (21.03-20.04)

Близнюки (22.05-21.06)

Соціальний проект

Препарати для гіпертоніків

18 – 24 серпня

У вас буде шанс показати характер: вимагати вiд колег слухняностi, зайнятися вихованням дiтей. З начальством стосунки значно погiршаться.

14.08.2014 15.08.2014 2 3 2 2 2 2 1 2

Астропрогноз

Телець (21.04-21.05)

Магнітні бурі ГЕОМАГНІТНИЙ ПРОГНОЗ по Кривому Рогу 2:00 5:00 8:00 11:00 14:00 17:00 20:00 23:00

Гороскоп

Більш детально про IV Криворізький фестиваль меду можна дізнатися, зателефонувавши в оргкомітет за такими номерами: 92-84-09, 097-69-15-727.

Головний редактор Ольга КАЛИНЮК Члени редколегії: Володимир СКІДАНОВ (заступник головного редактора) Тетяна ДРЄЄВА (заступник головного редактора) Газета нагороджена орденом «Знак Пошани» Віталій ТКАЧУК (завідувач відділу)

Редакція може публікувати статті у порядку обговорення, не поділяючи точки зору автора. Автори опублікованих матеріалів несуть повну відповідальність за підбір та точність наведених фактів, цифр, імен. Газета виплачує гонорар лише за публікацію замовлених матеріалів. За зміст та достовірність інформації у рекламних публікаціях відповідальність несе рекламодавець. Матеріали під рубрикою «Факти та подробиці» друкуються на правах реклами. Рукописи і фотознімки не рецензуються і не повертаються.

ЗАСНОВНИК: Криворізька міська рада ВИДАВЕЦЬ: Редакція Криворізької міської комунальної газети «Червоний гірник»

ПЕРЕДПЛАТНІ ІНДЕКСИ «ЧГ»: 37385 (звичайна); 61621 (пільгова); 37386 (відомча)

Лев (24.07-23.08)

Ви зараз на перехрестi. Коли закiнчиться смуга невизначеностi — залежить тiльки вiд вас. У ваше життя можуть увiйти важливi люди, якi серйозно вплинуть на ваш вибiр.

Визначено кращих медоварів фестивалю

Діва (24.08-23.09)

Спішимо повідомити, що за тиждень до відкриття IV Криворізького фестивалю меду в парку імені Артема пройшов конкурс медоварів, які будуть представляти янтарний напій криворіжцям і гостям міста. Авторитетна комісія з числа професіоналів медоваріння та запрошених для дегустації пересічних городян після кількох годин проб визначилась із переможцями. Отож, у номінації «Ставлені меди» І місце зайняв Вадим Гольчик (Нікополь), ІІ – Геннадій Лєбухов (Кривий Ріг), ІІІ – Костянтин Павленко (Нікополь). У номінації «Варений мед» – чистий (без додавання соку ягід і трав) І місце посів Павло Герб (Кривий Ріг), ІІ – Михайло Гажемон (Нікополь), Михайло Величко (Кривий Ріг), Василь Недотопа (Кривий Ріг), ІІІ – Юрій Капуста (Кривий Ріг). А от у номінації «Варені меди з додаванням соку ягід і трав» переможці розмістилися в такому порядку: І місце – Геннадій Лєбухов (Кривий Ріг), ІІ – Микола Макогон (Кривий Ріг), ІІІ – Юрій Капуста, Павло Герб, Геннадій Лєбухов (усі – Кривий Ріг). Окремої нагороди удостоєний медовар Юрій Горовий (Кривий Ріг). Ви запитаєте, чому так багато в окремих номінаціях других і третіх місць? Відповідь на поверхні. За останні роки медовари значно підвищили свою майстерність у приготуванні медовухи, і експертам було не так просто визначити, чий же цілющий напій кращий. Відтак, усім, хто зайняв другі й треті місця, члени конкурсної комісії виставили рівну кількість балів під час дегустації. Залишається додати, що переможці конкурсу медоварів отримають почесні дипломи від оргкомітету медфесту, а також пропуск на всеукраїнські та міжнародні змагання медоварів, які проходитимуть у 2014 і 2015 роках.

АДРЕСА РЕДАКЦІЇ: 50027, пр. Металургів, 28. Довідки по редакції: 92-70-70, відділ реклами: 92-97-16. e-mail: rminer@rminer.dp.ua; reklama@rminer.dp.ua ВІД ДРУКОВАНО В ДРУКАРНІ « СТПРЕС » За якість друку газети від­по­­­відальність несе друкарня. 50025, м. Кривий Ріг, вул. Окружна, 12. Тел. 404-35-88.

Успiх залежатиме вiд вашої активностi та комунiкабельностi. Добре починати справи, пов’язанi з навчанням i спiлкуванням. У вихiднi можливі раптовi перепади настрою.

Терези (24.09-23.10)

Уникайте суєти та марного витрачання енергiї. Головний день на цьому тижнi — середа, почнуться подiї, пов’язанi з важливими етапами життя. Вихiднi краще провести вдома.

Скорпіон (24.10-22.11)

Для вас настає перiод пiдбиття пiдсумкiв. Менше спiлкуйтеся з випадковими знайомими, вiдпочиньте, побудьте наодинцi зi своїми думками.

Стрілець (23.11-21.12)

Не бійтеся поступатися. Цей тиждень вiдкриває новий життєвий цикл — у вас пiдвищиться активнiсть, проявляться всi таланти. Вихiднi будуть веселими i насиченими.

Козеріг (22.12-20.01)

Настав час термiнових проектiв i їх поступового здiйснення. Повiльно, але впевнено ви йтимете до цiлi й досягнете хороших результатiв. Довіртеся інтуїцiї.

Водолій (21.01-19.02)

Можливо, доведеться ухвалювати неординарнi рiшення, брати на себе серйознi обов’язки. Активно будуйте плани на майбутнє. Друзi нададуть вам неоцiненну допомогу у справах.

Риби (20.02-20.03)

Навалилося багато справ, єдиний спосiб iз ними впоратися — звернутися до оточуючих за допомогою. Не скупiться на похвалу помiчникам, iнакше буде важко зберегти хорошi стосунки з колегами.

Індекс – 61621. Обсяг 6 др. арк. Друк офсетний. Замовлення СФ753. Свідоцтво про державну реєстрацію газети «Червоний гірник» ДП реєстр № 709 від 28.02.2000 р. Газета виходить двічі на тиждень (вівторок, четвер). Рекомендована ціна 1,50 грн. Разовий тираж 13665 примірників. Тижневий тираж 26980 примірників.

ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК ПО ПЕРЕДПЛАТІ «ЧГ» 92-89-01 

Червоний гірник №61 (21486)  

Червоний гірник №61 (21486) 14 серпня 2014

Червоний гірник №61 (21486)  

Червоний гірник №61 (21486) 14 серпня 2014

Advertisement