Page 1

«Червоний гірник» №44 (21469) Четвер, 12 червня 2014 року

1

www.girnyk.com.ua

№44 (21469) ЧЕТВЕР

12 ЧЕРВНЯ 2014 Р.

Криворізька міська комунальна газета виходить з 7 грудня 1924 року

АНОНСИ Пряма лінія «ЧГ» Пенсійні перерахунки 20 червня з 10 до 11 години за телефоном 92-77-90

на запитання читачів щодо пенсійних перерахунків відповідатиме начальник управління Пенсійного фонду України в Довгинцівському районі Лариса Дмитрівна Сітанська. Запрошуємо до розмови.

Як не знаю – запитаю, а як знаю – відповім 18 червня з 11.00 до 13.00 за телефоном 92-77-90

Упродовж цього часу щодо питань житлово-комунальної тематики вас вислухає та допоможе порадою завідуючий відділом соціально-побутових питань «Червоного гірника» Едуард Васильович Білик.

Запрошуємо на прийом до психолога

У багатьох країнах популярними є сеанси психотерапії. Людина розповідає про свої проблеми, ділиться переживаннями, а фахівець допомагає знайти вихід із цих складних ситуацій. Якщо ви відчуваєте, що самотужки не можете впоратися з життєвими негараздами, приходьте до психолога. У редакції газети «Червоний гірник» (пр-т Металургів, 28) проводить прийом громадян практичний психолог Валерія Михайлець. Консультації анонімні та безкоштовні. Зустрітися з Валерією Олександрівною ви можете кожного першого і третього четверга місяця з 17 до 19 години в приміщенні редакції. Якщо у вас немає можливості завітати особисто, надсилайте запитання на електронну пошту: psychology2014@i.ua. Не забудьте вказати контакти для зворотного зв’язку.

До уваги

Фото Дмитра ЛЮБЧЕНКА

Земельні відносини

  

Читайте 13 стор.

Подарувати щастя дітлахам

Шановні мешканці міста Кривий Ріг та Криворізького району! Управління Держземагентства у Криворізькому районі Дніпропетровської області з метою підвищення якості надання адміністративних послуг та отримання вами достовірної інформації про діяльність управління повідомляє номери телефонів посадових осіб, які нададуть вичерпні відповіді на ваші запитання у сфері земельних відносин: заступник начальника управління: 409-12-93; відділ охорони та ринку земель: 409-12-98; відділ землеустрою: 409-12-99; відділ державного земельного кадастру: 409-12-97.

ДО УВАГИ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ. Якщо ви вчасно не отримали номер «Червоного гірника», телефонуйте: міський поштамт – 92-30-16, редакція газети «Червоний гірник» – 92-81-60.

Реклама

ПРЯМАЯ ЛИНИЯ

медицинского центра «Новий зір»

Как сохранить здоровое зрение?

Что делать, если у вас ухудшается зрение? К чему могут привести заболевания глаз? Социальные программы в медицинском центре

«Новий зір». На эти и другие вопросы, связанные со здоровьем глаз, вы сможете получить ответы у специалиста – кандидата медицинских наук, врача высшей категории, главного врача медицинского центра «Новий зір» Георгия Яковлевича ПАРХОМЕНКО.

Прямая линия состоится 19 июня, в четверг, с 11:00 до 12:00 Звоните по телефону в Кривом Роге (056) 462-02-67

Рекламний понеділок – п’ятниця Тел. 067-743-79-02 e-mail: reklama@rminer.dp.ua відділ «ЧГ» з 9.00 до 18.00

Оголошення День «прямого телефону»

Шановні мешканці Інгулецького району! Виконком Інгулецької районної у місті ради 16 червня 2014 року проводить день «прямого телефону» з питання: про захист законних прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також підстави їх усиновлення, влаштування в сім’ї опікунів, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу. Компетентні відповіді ви зможете отримати від головного спеціаліста служби у справах дітей виконкому районної у місті ради з 9.00 до 16.00 за телефоном 21-00-65.


2 Теми тижня

www.girnyk.com.ua

«Червоний гірник» №44 (21469)

Четвер, 12 червня 2014 року

Помощь и поддержка

Кривой Рог уже обеспечивает оздоровление 121 ребенка из зоны конфликта в Донецкой области Александр Вилкул призвал волонтеров присоединиться к инициативе поддержки и оказанию помощи детям из Донецкой и Луганской областей.

Відбулася інавгурація п'ятого Президента України: курс на ЄС і мирний план для Донбасу Відбулася інавгурація новообраного Президента України Петра Порошенка. У Верховній Раді України були присутні представники близько 60 офіційних зарубіжних делегацій. На урочистому засіданні були присутні колишні президенти України Леонід Кравчук, Леонід Кучма, Віктор Ющенко, в той же час був відсутній Віктор Янукович, який, як відомо, ховається в Росії. Також у сесійній залі був присутній весь склад Уряду на чолі з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком, всі фракції і групи парламенту, іноземні делегації, лідери політичних партій, колишні глави уряду та парламенту країни. Дружина та діти нового глави держави, а також його батько Олексій Порошенко, стали свідками інавгурації. У приміщенні Верховної Ради України Петро Порошенко, поклавши руку на Пересопницьке Євангеліє, ухвалив таку присягу: «Я, Петро Порошенко, волею народу обраний Президентом України, вступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і доб­робут українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі». Відразу після складання присяги на вірність українському народові П. Порошенко підписав текст присяги та передав його голові Конституційного суду Юрію Бауліну. Після цього Баулін оголосив, що новообраний Президент склав присягу і вступив на посаду Президента України, отримав Свідоцтво про вступ на посаду Президента та офіційні символи глави держави – Знак Президента України, Печатку і Булаву. Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський вручив Порошенку Посвідчення Президента України. «Я йду в Президенти, щоб зберегти і зміцнити єдність України, забезпечити тривалий мир і гарантувати надійну безпеку. Мир – це головне, до чого прагне український народ», – сказав Петро Олексійович. Петро Порошенко також під-

креслив, що Крим є і буде українським. Крім цього, Президент заявив, що Україна була, є і буде унітарною державою. «Саме європейський досвід підказує нам, що значну частину повноважень вже зараз потрібно делегувати з центру місцевим органам влади. Реформа з децентралізації розпочнеться вже в цьому році змінами до Конституції. Нові повноваження отримають новообрані місцеві ради, але Україна була, є і буде унітарною державою. Маячня про федералізацію не має ґрунту для України», – підкреслив Порошенко. Петро Порошенко також пообіцяв якнайшвидше підписати Угоду про асоціацію з ЄС. «Європейський вибір – це серце нашого національного ідеалу, це вибір, зроблений нашими предками. Що нам потрібно конкретно зробити, щоб жити вільно, щоб жити безбідно, жити в мирі та безпеці. Це все написано в Угоді про політичну асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС ...», – зазначив він. П'ятий Президент України також виступив за дострокові вибори парламенту. «Важливою частиною суспільного запиту на повне перезавантаження влади є і дострокові вибори парламенту. Чинний склад шановного нашого зібрання не зовсім відповідає настроям суспільства. Воно суттєво змінилося в 2012 році, а жити по-новому і означає, що не можна нехтувати волею народу», – підкреслив він. Президент України заявив, що українська мова буде єдиною державною мовою в Україні, але при цьому зазначив, що Конституція гарантує вільний розвиток російської та інших мов. «Жити вільно означає і вільно розмовляти рідною мовою, керуватися 10 статтею Конституції, а вона визначає українську мову як єдину державну, і гарантує вільний розвиток російської та інших мов. Слово, труд, мир, зарплата, пенсія, стипендія звучать дуже схоже, що українською, що російською», – підкреслив Петро Порошенко. Джерело – УНИАН

«Нельзя быть в стороне, когда у людей беда. Поэтому мы уже обеспечиваем оздоровление 121 ребенка из Донецкой области в летних лагерях возле Кривого Рога и Скадовска. Очень важно, что к нашей инициативе по оказанию поддержки детям активно присоединяются волонтеры, которые помогают в организации досуга и быта детей. И я призываю всех присоединиться к этому движению. Наш общий долг – оказать поддержку детям, на долю которых выпало столько испытаний», – написал на своей странице в Facebook Александр Вилкул. В частности, в Криворожском коммунальном оздоровительном лагере «Слава» (Скадовск) отдыхает 25 ребят из Горловки Донецкой области, 96 детей принял коммунальный лагерь «Корчаги-

нец», что на берегу Карачуновского водохранилища (56 ребят из Краматорска и 40 из Горловки). Возраст детей – от 6 до 17 лет. До конца месяца ожидается прибытие еще 250 детей. Всем ребятам оказан теплый прием. Первые впечатления маленьких гостей от пребывания в лагерях очень яркие и позитивные. Обеспечено качественное питание, есть все необходимые медикаменты. Время пребывания ребят в лагерях не ограничено – они будут находиться там столько, сколько это будет необходимо для оздоровления и психологической реабилитации. Продолжение темы читайте на 13 стр.

Соціум

Жителі Донеччини і Луганщини знаходять прихисток у Кривому Розі У «Народному домі» розпочав роботу пункт прийому переміщених осіб. Громадяни, котрі прибувають зі східних регіонів, мають знаходитись у пункті не більше шести годин. Зараз робота налагоджена так, що вже за 15 хвилин, враховуючи ймовірні труднощі роботи з документами і технікою, люди вирушають до місця мешкання. Серед тих, хто приїхав до Кривого Рогу, – жителька Краматорська Тетяна, котра має трьох дітей. – Спершу ми були у Дніпропет­ровську, жили разом з батальйоном у казармі. Потім нам зателефонували із Самооборони і запропонували приїхати сюди, – розповідає Тетяна. – Приймають нас дуже добре, ніби ми зробили для вашого міста щось хороше. У пункті прийому для переміщених осіб діють кімната матері і дитини, медичний пункт, місце

прийому їжі. У разі потреби готові надати допомогу психологи і фахівці соціальних служб. Про діяльність пункту розповів начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконкому Криворізької міськ­ ради Сергій Жупінас: – Ми усвідомлюємо, що до нас приїздять люди в різному стані, тож одне з першочергових зав­ дань – надання психологічної допомоги. З жителями Донецької і Луганської областей пра-

цюють фахівці, котрі пройшли спеціальну підготовку. Підготувались у пункті й до можливого збільшення кількості сімей, котрі приїздитимуть на тимчасове проживання до Кривого Рогу. Тісно співпрацюють з міською владою в цьому питанні активісти 39 жіночої сотні Самооборони Майдану. Серед них Наталія Шаменкова, котра розповіла: «Думаю, ми плідно працюватимемо, адже з боку міськвиконкому є розуміння даної проблеми, з нашого – ініціатива. Тож намагатимемось максимально допомогти». Дар’я ВОРОНА

Пункт прийому прибуваючого населення з Донецької та Луганської областей розташований у міському комунальному закладі культури «Народний дім», вул. Орджонікідзе, 52. Запитання щодо розміщення рідних, близьких та друзів, котрі мешкають у східних та південних регіонах, можна поставити, зателефонувавши на «гарячі лінії»: 26-06-63, 26-08-23.

Загиблих вшанували, а самі на захист не стали 7 червня городяни вшанували пам’ять військових, які загинули під час антитерористичних операцій. Вони запалили свічки на кільці 95-го кварталу. Потім мітингувальники пройшли до будівлі міськради, де провели мітинг, але вже з зовсім іншими гаслами та вимогами. Незважаючи на широку рекламу в мережі Інтернет, мітинг зібрав незначну кількість учасників. Оголошеним приводом для мітингу його ініціатори називали підтримку АТО і вшанування пам’яті військових. Однак з площі Горького організатори повели людей до будівлі міськвиконкому, де висунули гасла зміни влади в місті. У криворіжців, які проходили повз, вимоги мітингувальників явно не викликали ентузіазму. А матусі, які гуляли біля фонтана, намагалися скорі-

ше відвести своїх дітей якнайдалі. Акція тривала близько години. Співробітники військкомату використали можливість вручити повістки до армії активістам. Молоді люди, які зібралися на підтримку АТО, навідріз відмовилися отримувати повістки, навіть звучали погрози на адресу співробітника військкомату. Але прямого конфлікту все-таки вдалося уникнути. Акція була мирною.


«Червоний гірник» №44 (21469) Четвер, 12 червня 2014 року

www.girnyk.com.ua

Вітання Шановні працівники медичних закладів Кривого Рогу! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Роль медика в нашому суспільстві є найважливішою та найнеобхіднішою. Найбільший скарб людини – її життя та здоров’я. Оберігаючи його, медичні працівники нашого міста виявляють найкращі людські та професійні риси: філігранну майстерність, наполегливість, співчуття й душевне тепло. Галузь охорони здоров’я – це сфера, що потребує особливої постійної уваги. У медичних закладах міста працює злагоджена команда відданих справі фахівців. Криворізькі лікарі з честю виконують свій професійний обов’язок. Ви маєте повагу та авторитет серед колег не лише Дніпропетровщини, але й України. Набутий досвід, знання, сучасні досягнення медичної науки ви застосовуєте на практиці, повертаючи людям сили та життєву енергію. Й надалі разом з вами ми будемо підтримувати розвиток та вдосконалення медичної галузі: розширювати мережу амбулаторій, покращувати систему надання швидкої медичної допомоги, підвищувати престиж професії лікаря. За вашу вірність клятві Гіппократа, сердечну чуйність низький уклін вам, шановні медики, й глибока вдячність! Нехай любов незгасно перебуває у серцях, у домівках панують злагода та затишок. Зичу вам благополуччя та здоров’я! Криворізький міський голова Юрій ВІЛКУЛ

Святкуємо 3

Уважаемые медицинские работники и ветераны отрасли!

От души поздравляем с профессиональным праздником всех вас, кому люди доверяют самое дорогое – собственное здоровье и здоровье своих близких. На вас возложена высокая ответственность за человеческие жизни, и вы самоотверженно служите своему самому гуманному долгу. Мы искренне благодарим врачей, фельдшеров, медсестер, всех работников городской медицины. Избранному делу вы щедро отдаете не только высокое мастерство, накопленные знания и опыт, но и лучшие душевные качества – доброту и способность сопереживать чужой беде. За последние годы охрана здоровья Днепропетровщины и нашего родного города уверенно приобретает новые качественные черты, насыщается прогрессивным оборудованием и современными технологиями. Наша общая задача – сделать медицинскую помощь наиболее эффективной и доступной для каждого жителя Кривбасса. Мы уверены, что для реализации этой цели будут продолжать добросовестно трудиться криворожские медики, посвящая каждый день своей важнейшей работы самому главному – спасению жизней и здоровья людей, возвращению надежд и веры в будущее. Большое спасибо вам за профессионализм и терпение, высокую самоотдачу и неравнодушие. Каждому из вас – крепкого здоровья, оптимизма и счастья! Вашим семьям – атмосферы настоящего семейного тепла, радости и благополучия! С уважением народные депутаты Украины Сергей ГЛАЗУНОВ, Вячеслав ЗАДОРОЖНЫЙ, Юрий ЛЮБОНЕНКО, Константин ПАВЛОВ, Дмитрий ШПЕНОВ

Урочистості

Кращі у професії отримали нагороди Шостого червня своє професійне свято відзначили ті, хто першим довідується про найсвіжіші новини, – українські журналісти. З цієї нагоди відбувся урочистий прийом у міського голови Юрія Вілкула. Вітаючи представників криворізьких ЗМІ, Юрій Григорович зазначив: – Ви багато працюєте над висвітленням усіх сторін життя міста. Тож напередодні професійного свята я запросив вас, аби подякувати за таку копітку справу. Від усього депутатського корпусу, виконкому міськради та себе особисто зичу вам щастя та міцного здоров’я, усіляких життєвих гараздів, нехай здійсняться ваші творчі плани. А ми працюватимемо над тим, щоб ваші таланти розкрились якнайповніше. Мер Кривого Рогу наголосив, що пишається великою кількістю членів Національної спілки журналістів України в нашому місті, а ще більше – п’ятьма заслуженими журналістами. Юрій Григорович підкреслив, що молоде покоління має гідних наставників і, безперечно, проявить себе на високому рівні.

цьому переконаний і редактор телебачення ТРК «Рудана» Ігор Кононенко: – У країні зараз неспокійно. Гадаю, в головах журналістів теж неспокійно. Багато хто прокинувся, декого – розбудили. Працювати стало складніше, але разом з тим і цікавіше. Перш за все, хочу подякувати за цю нагороду своїм колегам – режисерам та операторам, котрі допомагали мені створювати, сподіваюсь, якісний продукт. І як говорив Олександр Грін: «Усе творчо, інакше навіщо?» Саме цим шляхом ми будемо рухатися далі. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, творчий пошук, успішне висвітлення тем соціального спрямування та з нагоди Дня журналіста заохочувальною відзнакою Дніпропетровської обласної державної адміністрації – пам’ятною медаллю

Сіроклин. Почесні грамоти виконкому міської ради отримали: завідувач відділу редакції Криворізької міської комунальної газети «Червоний гірник» Едуард Білик, випусковий редактор радіо ТРК «Рудана» Олександр Очковський, керівник групи телебачення ДТРК «Криворіжжя» Наталія Трембач, головний редактор радіомовлення ДТРК «Криворіжжя» Тетяна Туренко. Грамоти виконкому міськради одержали завідувач відділу редакції газети «Червоний гірник» Володимир Бухтіяров, редактор сайта редакції газети «Червоний гірник» Дар’я Ворона, редактор телебачення телерадіокомпанії «Рудана» Олексій Лідовський, оглядач товариства з обмеженою відповідальністю «Редакція газети «Пульс: новини, факти, коментарі» Ганна Чайкіна, кореспондент товариства з обмеженою відповідальністю «Інформаційне агентство «Кривбас ОН-ЛАЙН» Ганна Романчук.

Урочистий прийом в облдержадміністрації Привітала колег голова Криворізької міської організації Національної спілки журналістів України Людмила Тіміргалєєва: – Першочергове завдання журналістів сьогодні – говорити правду. І якщо ми це робитимемо, то виконаємо свій обов’язок. Я вітаю журналістів зі святом. Бажаю наснаги, міцного здоров’я, впевненості у собі й у тому, що все робимо, як належить. Наполеглива праця і небайдуже ставлення до роботи є запорукою професійного успіху. У

«За вагомий внесок у розвиток Дніпропетровської області» нагороджено головного редактора журналу «Кур’єр Кривбасу», газети «Звезда-4», лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Григорія Гусейнова; нагрудним знаком «За заслуги перед містом» ІІ ступеня – випускового редактора телебачення КП ТРК «Рудана» Ігоря Кононенка; нагрудним знаком «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня – директора програм радіомовлення ДТРК «Криворіжжя» Юлію

З нагоди Дня журналіста в Дніпропетровській обласній державній адміністрації відбувся урочистий прийом, який провів заступник голови ОДА Борис Філатов. Він щиро подякував представникам ЗМІ регіону за їхній нелегкий, але такий потрібний труд, наголосивши, що все-таки «медійникам» нині писати матеріали легше, бо є повна свобода самовираження. Хоча ситуація в країні дуже складна. – Ви всі солдати інформаційної війни, чимало хто інформує про хід антитерористичної операції на Сході України, – за-

значив Б.Філатов. – Але треба розповідати і про якісь хороші перспективи слухачам, читачам, глядачам. Я завжди повторюю: ми дійсно мріємо і хочемо збудувати нову країну, тому закликаю пояснювати людям, що жахи війни згодом скінчаться і ми створимо країну, де не буде місця бідності, безвиході. – В усі часи робота журналістів була нелегкою та відповідальною, оскільки вони не лише висвітлюють події, але й впливають на громадську думку, долі людей, – наголосив у своєму виступі, вітаючи колег, голова Дніпропетровської обласної організації НСЖУ Олексій Ковальчук. – Тому за кожним вашим словом повинна бути лише правдива, об’єктивна інформація. Переконаний, що представники ЗМІ Дніпропетровщини зберігають високі стандарти української журналістики, працюють по совісті, з честю виконуючи свій обов’язок. Міцного всім здоров’я, родинного затишку, терпіння та витримки в цей непростий час. Нових ідей, творчого довголіття, результативних починань… За сумлінні здобутки в роботі, високу професійну майстерність та вагомий внесок у висвітлення життя Дніпропетровського регіону Борис Філатов нагородив Почесними грамотами, відзнаками та Подяками голови ОДА Ігоря Коломойського групу журналістів. Серед них – червоногірничани Тетяна Дрєєва, Володимир Скіданов, Віталій Ткачук і наші колеги з ТРК «Рудана» та ДТРК «Криворіжжя». Дар'я ВОРОНА, Віталій ТКАЧУК. Фото Андрія ТРУБІЦИНА

Новини

Тернівський район

День Даманського – співочий день!

На площі біля Палацу культури Північного ГЗК цими днями вирувало велелюдне свято – тут відзначався день житломасиву Даманського. Самодіяльні колективи дарували зі сцени мешканцям чудові українські пісні, поетичні твори, веселі мініатюри у виконанні гумористів тощо. Почули всі й історію народження назви житломасиву Даманського. Звісно ж, люди тепло спілкувалися між собою і щиро дякували робітникам підприємств «Уют» та «Сансервіс» за те, що ті впорядкували до свята вулиці Маршака, Доватора та інші.

Час творити

Наприкінці минулого тижня в парку імені Комсомолу України відбувся цікавий захід, влаштований громадською організацією «Об’єднання творчих авторів». Щонайменше півтори сотні представників учнівської молоді представляли свої обдарування. Одні підлітки гарно танцювали і співали, інші – малювали, багато дітей показали хист у вишивці, моделюванні... Словом, свято творчості вдалося. Бо хлопчики і дівчатка творили! А це так важливо. Микола КРАМАРЕНКО

Офіційно Криворізький міський голова РОЗПОРЯДЖЕННЯ 06.06.2014 м. Кривий Ріг № 122-р

Про скликання XLVІІІ сесії міської ради VI скликання Відповідно до Регламенту міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 30.11.2010 №7, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Скликати XLVІІІ сесію міської ради VI скликання. 2. Провести в приміщенні міської ради (пл. Радянська, 1): – засідання постійних комісій – 20 червня 2014 року о 9.00; – пленарне засідання – 25 червня 2014 року о 9.00. 3. Унести на розгляд питання: – про шляхи реалізації заходів щодо розвитку малого й середнього підприємництва в місті; – урегулювання земельних відносин; – інші. Міський голова Ю. ВІЛКУЛ


4 Подробиці Новини

Жовтневий район Дитячий майданчик у Бажановому

У селищі Бажановому недавно з’явився по-сучасному впорядкований дитячий майданчик, який було збудовано силами жителів і найближчих підприємств. Варто зазначити: мешканці житломасиву працювали на цьому об’єкті майже щодня, попутно впорядковуючи захаращений берег річки. Щиро дякували за сумлінну працю жителям селища Михайлу Пісьменному, Віктору Швецю, Світлані Лонишиній, представнику підприємства «Трансмаш» Олександру Щербаку, бізнесмену Сергію Мармалюкову та багатьом іншим одразу два заступники голови райвиконкому – Володимир Хісний та Олександр Швець. У подальшому тут з’явиться і добротний спортмайданчик.

Весело дітворі в «Дельфіні»

Чудово й змістовно проводять своє дозвілля дітлахи, котрі нині перебувають у ДЮСШ №6. Ще кілька тижнів тому тут було урочисто відкрито першу табірну спортивну зміну. На базі відкритого басейну «Дельфін» відбулося водне шоу за участю вихованців цієї спортшколи. Провели також і відкриту першість ДЮСШ №6 з плавання, куди запросили на змагання юнь зі спортивних клубів «Північне сяйво», «Молодість», ДЮСШ №1. Загалом у першу табірну зміну в цій спортшколі оздоровилися, набралися сил майже 200 хлопців і дівчат. Усі задоволені і трішечки жалкують, що вже наступного понеділка, тобто 16 червня, відбудеться закриття першої зміни. Але пройде святкування Дня Нептуна (початок об 11 годині). Запрошуються всі бажаючі, вхід – вільний. Підготували Микола КРАМАРЕНКО та Віталій ТКАЧУК

Саксаганський район Коси амброзію, коса, поки вона не зацвіла

Рішенням виконкому Саксаганської райради затверджено штаб та заходи з боротьби з карантинними бур’янами. Вже на сьогодні виконано покіс карантинних бур’янів на площі понад 25 гектарів. Не менш актуальною та нагальною проблемою для району є незаконне спалювання залишків сухої рослинності. Отож, у разі виявлення випадків спалення залишків сухої рослинності або виникнення нагальної потреби у покосі карантинних бур’янів варто повідомляти про такі факти на «гарячу лінію» голови райради за номером 64-50-06.

Стартувала спартакіада «Юність-2014»

На спортивному майданчику по вулиці Космонавтів, 5, традиційним спортивно-масовим заходом «Олімп» викликає на старт» розпочалася районна міжтабірна спартакіада «Юність-2014». Естафету спортивно-масових заходів і змагань, за традицією, розпочали працівники комунального позашкільного навчального закладу «Центр спорту для дітей, юнацтва та молоді «Олімп». Привітали учасників свята голова комітету з фізичної культури і спорту виконкому Криворізької міськради Іван Коваленко та заступник голови райради з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Скляр. У спортивному заході взяли участь понад 500 чоловік з чотирьох дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням. Перше загальнокомандне місце виборола команда «Олімпійці» (КЗШ №122), друге – команда «Торнадо» (КГ №91), третє місце поділили між собою команди «Рваний кед» (КЗШ №14) та «Юніор» (КСШ №107). Всі команди-учасниці спартакіади та кращі вболівальники заходу були нагороджені кубками, грамотами та спортивним інвентарем. Від ПП «Український продукт» учасники районного спортивно-масового заходу отримали солодкі подарунки – морозиво. Підготував Микола КРАМАРЕНКО

www.girnyk.com.ua

«Червоний гірник» №44 (21469)

Четвер, 12 червня 2014 року

Дороги міста

Пішов великий асфальт Раніше, зазвичай, тільки-но блиснуло перше весняне сонечко і температура піднялася вище десяти градусів тепла – на міські автошляхи одразу виходили ремонтники, а вантажівки з паруючим асфальтом гасали всеньким містом, ледь встигаючи підвозити до асфальтоукладальників чергову партію гарячої суміші, що за кілька хвилин перетворювалась на рівненьку дорогу. Одначе нинішнього року сталося зовсім не так, як гадалося: з відомих причин ні на дороги, ні на зовнішнє освітлення, ні на будь-які інші впорядкувальні роботи бюджетні кошти не виділяються через столичного сторожа у вигляді Держказначейства. І байдуже, що Кривий Ріг має власні кошти, «нагорі» однаково, що нашим містом план за податковими надходженнями виконано більш як на сто відсотків, – «ніззя!» та край. Фінансувались виключно захищені статті, а без вини винувате місто залишилось без ремонту доріг та інших необхідних робіт. Щоправда, тільки до минулого четверга, коли підприємство «Весташляхбуд» запустило свій асфальтний агрегат і пішов великий асфальт. Кошти для цього місто отримало в рамках договорів соціального партнерства з великими промпідприємствами, які виступають зацікавленими партнерами, аби Кривий Ріг і надалі квітнув та розвивався.

– Нині нарешті запущено асфальтний завод, і з сьогоднішнього дня розпочинається велика комплексна робота з наведення ладу на дорогах нашого міста, – зазначив міський голова Юрій Вілкул, який особисто прибув на запуск заводу. – Незважаючи на

те, що до сьогодні казначейство не пропускає бюджетні кошти, ми знайшли можливість відновити асфальтове покриття як на центральних дорогах, так і на житлових мікрорайонах. Я взяв під особистий контроль виконання обсягів з асфальтування: нам потрібно надолужити згаяний час, бо у Кривому Розі ніколи такого не було, щоб працювати на дорогах розпочинали тільки влітку. – Обсяги робіт з асфальтування та перелік вулиць чітко визначено договорами соціального партнерства між виконкомом міськради та промисловими підприємствами, які беруть участь у таких заходах, – долучився до розмови начальник управління благоустрою та житлової політики виконкому міськради Олександр Катриченко. – У них приділено основну увагу вулицям з максимальним навантаженням транспорту, на яких проводитиметься ямково-фрезерний ремонт, а також внутрішньоквартальним дорогам. Роботи проводитимуться в усіх районах міста і триватимуть аж до кінця сезону, тобто практично до зими. – Затримку із запуском заводу всі, певно, розуміють, – розповідає головний інженер підприємства «Весташляхбуд» Олег

Бікаревич. – Одначе завод уже працює і здатен видавати до 60 тонн асфальту на годину. У разі потреби ми спроможні задіяти додаткові потужності й готувати ще більше суміші, якщо це буде потрібно для роботи асфальОлег тоукладальників. При виБікаревич робництві використовуємо спеціальні додатки, які значно поліпшують якість самого асфальту, і він значно краще вилежує свій термін. На свою роботу даємо річну гарантію на ямковий ремонт, а при капітальному ремонті – від 5 до 10 років. Городяни чи гості міста можуть на власні очі побачити результати нашої попередньої роботи – асфальтування ми тільки розпочинаємо, але попри це ніяких особливих складнощів для пересування на дорогах немає. А в подальшому ставатиме тільки краще, адже ми нарешті вийшли на роботу. Е. МІСЦЕВИЙ. Фото Андрія ТРУБІЦИНА

Швидка, підприємницька

Містобудуванню потрібна підтримка парламентарів Черговий «круглий стіл», що відбувся в Муніципальному центрі послуг у рамках міського проекту «Швидка допомога для підприємців», було присвячено питанням містобудування та архітектури. – Досвід попередніх «круглих столів» по- Цьому є цілком об’єктивні пояснення. Показав, що підприємницька громадськість дуже перше, на місцевому рівні, в тому, що залеактивна, – розповіла заступник міського голови жить від місцевого самоврядування, ця сфера Надія Подоплєлова. – Конструктивні пропозиції досить непогано врегульована. І зроблено те, підприємців та їхніх громадських організацій що в інших містах навіть не розглядали. А з достатньо оперативно реалізуються представни- введенням містобудівного кадастру, як зазнаками органів влади. Правий наш міський голова чив начальник управління містобудування і Юрій Вілкул у тому, що ми повинні ефективно архітектури міськвиконкому Петро Гнатовуправляти якістю адміністративних послуг. І під- ський, проблемних питань стане ще менше. На приємницька громадськість нам у цьому дуже черзі – визначення із подальшим мораторієм серйозний партнер. на розміщення рекламних конструкцій, на що Тим паче, коли йдеться про вирішення кон- нарікають представники рекламного бізнесу. кретних болючих питань, аргументовану розЯк нагадали на зустрічі, обіцяне буде мову, а не бажання пропіаритись, обмежуючись перевірятися. Щоб потім не пекти расамими лозунгами. Прикладом цьому може слуків, посадовцям доведеться слідкувати гувати і попередня зустріч, про яку вже писав за сказаним. Своєрідну контрольну пе«Червоний гірник», де обговорювалися взаєморевірку зробили підприємці в підрозвідносини землевпорядних організацій з Держділі управління юстиції, що на вулиці земагентством. Женевській. Результати — невтішні. Не«Ми намагаємось працювати під девізом має практичних зрушень і щодо стану «сказано — зроблено», – зазначила Надія Подонаочної інформації, не стало ліпше з плєлова. Відтак, здійснено ряд кроків, аби зменупорядкуванням черговості прийому. шити кількість відмов та повернень документів Навіть вільний доступ до, пробачте, при впорядкуванні земельних правовідносин. Приміром, при визначенні площ ділянок. Аргусанвузла – і той, попри обіцянку, не ментованим буде повернення документів при забезпечений. виявленні помилок. А отже, буде й легше вчитися над помилками землевпорядникам. Активно По-друге, немало питань стосується сфери, йде робота над створенням дорожньої карти з що регулюється на рівні Верховної Ради Украупорядкування земельних правовідносин тощо. їни та уряду. Однак, дати поштовх їм можна і Буде над чим працювати і після нинішньої з місцевого рівня. На подібних до нинішньої зустрічі. Хоча, як відзначалося, попередньо зустрічах готові вислуховувати усі пропозиції. пропозицій щодо поліпшення в сфері місто- Далі вже справа за досить солідним представбудування та архітектури надійшло небагато. ництвом криворіжців у вищому законодавчому

органі. «Після двох попередніх «круглих столів» ми спрямували їм ряд пропозицій для реалізації в якості законодавчих ініціатив», – розповіла Надія Подоплєлова. Можливо, вдасться народним обранцям від Кривбасу й «дожати» остаточно питання передачі повноважень інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю з обласного на міський рівень. На час роботи в столиці на високих урядових постах криворіжців – Віцепрем’єр-міністром Олександра Вілкула та керівником Мінрегіонбуду Геннадія Темника – практично було вирішено це питання. Залишалося лише затвердити відповідну постанову, але відомі події, зміна складу уряду все перекреслили. І знов чекаємо на губернське «одобрям-с» там, де можемо вирішити на місці. Без законодавчого врегулювання забуксувало й переведення в правове поле об’єктів самовільного будівництва. А без нього чимало проблем виникає у тих, хто хоче передати, приміром, у спадок той чи інший об’єкт нерухомості. Адже немає акта прийому в експлуатацію — немає можливості оформити право власності. Та й сама інспекція ДАБК нині у стадії реорганізації. Як стало відомо, його територіальні підрозділи позбавляють статусу юридичної особи. Що за цим далі — децентралізація, з передачею ряду повноважень на місця, чи ще більша централізація повноважень, покаже час. Працювати ж потрібно сьогодні. Так само, як працювати й над поліпшенням якості послуг, що надаються. Першим кроком можна вважати рішення, що було прийнято під час «круглого столу»: прийом в інспекції вестиметься щодня, до обіду. Володимир СКІДАНОВ


«Червоний гірник» №44 (21469)

Спорт 5

www.girnyk.com.ua

Четвер, 12 червня 2014 року

Віриш у себе – маєш шанс перемогти!

Новини

Тетяна Омельченко у свої неповні 20 – майстер спорту міжнародного класу з вільної боротьби, має чимало нагород і визнана за кордоном. Два роки тому закінчила Криворізький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9 з посиленою спортивною підготовкою». Нині навчається в Криворізькому економічному інституті ДВНЗ «КНУ» і продовжує займатися спортом. Сьогодні юна знаменитість – гість «Червоного гірника», ділиться своїми задумами на найближче майбутнє.

Ярмарок напередодні Трійці

– Таню, як у тебе виникло бажання займатися вільною боротьбою? – Це прагнення давнє. Ще коли навчалася в закладі, де любов до спорту заохочувалась з раннього дитинства. А в 2007 році обрала вільну боротьбу. – Так і вийшла на професійний рівень? – Спочатку я вважала це своїм захопленням і про те, щоб займатися цим професійно, не думала. Але з часом зрозуміла, що боротьба стала для мене чимось більшим, аніж хобі. – Якими досягненнями особливо пишаєшся? – Я бронзова чемпіонка у віковій категорії «кадет», а також чемпіонка і призер українських та міжнародних турнірів. Нещодавно стала майстром спорту міжнародного класу з вільної боротьби. Прикметно, що виконала цей норматив у Парижі на міжнародному турнірі. – Встигла походити вулицями французької столиці, які пахнуть кавою? – Після закінчення змагань часу залишалось обмаль, але ми з командою прогулялися по місту, були на оглядовому колесі, побачили й відо-

му Тріумфальну арку. Та найбільш захоплюючим був підйом на Ейфелеву вежу – згори нам відкрилася дивовижна панорама міста! – Наскільки часто доводиться тренуватись? З чого складається весь процес? – Кожного дня в мене по 2 тренування. Коли навчалася в школі, також займалася боротьбою двічі на день. Тренуємося за планом: завжди починаємо з розминки, потім уже боротьба, відпрацювання прийомів. Майже кожної п’ятниці проводимо товариські бої з колегами. Це підіймає бойовий дух. – Ти, напевно, вже визначилась зі своїм майбутнім: будеш і далі займатися спортом? – Звісно, про навчання не забуваю, та спорт завжди на першому місці. Це щастя для мене. Спорт багато мені подарував: підкреслив мій характер, почуття гармонії. З колегами мені також пощастило. Пишаюсь, що виховував мене як спортсменку та сильну особистість тренер Олександр Лозний. – Яким чином психологічно готуєш себе до змагань? – Завжди говорю собі, що стану переможцем, незважаючи ні на що, інакше їхати на змагання немає сенсу. Тільки якщо віриш у себе, маєш шанс перемогти.

З метою забезпечення населення міста Кривого Рогу високоякісною харчовою продукцією та продуктами її переробки, сприяння стабілізації цін, на ринку «Довгинцеве» напередодні Трійці відбувся сільськогосподарський ярмарок. У ньому взяли участь товаровиробники з Апостолівського, Криворізького та Софіївського районів, які в широкому асортименті представили продукцію тваринного та рослинного походження. Зауважте, що в районі планується систематичне проведення подібних ярмаркових заходів. – Твої плани на найближче спортивне майбутнє. – Цього року мене запросили до збірної України з вільної боротьби, тому зараз найважливіше – добре підготуватися до змагань. Поки що тренуються юніори, адже невдовзі розпочнеться чемпіонат Європи. Я ж планую поїхати на чемпіонат світу, який відбудеться у Хорватії. Хочу стати призером Олімпійських ігор і взагалі сподіваюся, що зможу реалізуватися як особистість, жити, насолоджуючись кожним днем. Тетяна ОРЄХОВА, студентка Дніпропетровського національного університету імені О. Гончара

На Ингульце открыли шахматный класс Председатель городской Федерации шахмат, депутат Днепропетровского областного совета Николай Ищенко открыл шахматный класс в Криворожской гимназии №127. Теперь в этом мини-клубе смогут обучаться игре в шахматы дети со всего микрорайона Ингулец. Городская Федерация шахмат при активной зии. У шахматного клуба «Золотая поддержке мэра нашего города Ю.Г. Вилкула про- ладья» есть отдельный вход, поводит активную целенаправленную работу по воз- этому ребята смогут заниматься и в рождению этого вида спорта в Кривом Роге. Чтобы выходные дни. За средства спонсоров в помеу молодежи появлялся интерес к этой интеллектуальной игре, в отдаленных районах города при щении сделали капитальный ресодействии Федерации открываются просторные монт: полностью заменили систему и оснащенные шахматные классы. Сегодня такой отопления и электроснабжения, установили новые мини-клуб открыли в здании Криворожской гим- окна и двери, уложили новое напольное покрытие. Для класса закупили весь необходимый инвенназии №127, что на микрорайоне Ингулец. По словам председателя Федерации шахмат тарь, в том числе 12 шахматных столов, шахматКривого Рога Николая Ищенко, уже с сентября ную информационную доску для обучения. «Скоро такой просторный и светлый шахматзанятия здесь будут проводить для всех желающих ингульчан, а не только для учеников гимна- ный класс мы откроем и в Терновском районе,

Довгинцівський район

чтобы у жителей северных районов также была возможность профессионально обучаться игре в шахматы. Так мы сможем привлечь молодое поколение к увлекательному занятию и воспитать новое поколение мастеров и чемпионов», – уверен председатель городской Федерации шахмат Николай Ищенко.

Свято з нагоди свята

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей на базі КСШ № 9 відбулося спортивне свято, на якому було організовано показові виступи спортсменів ДЮСШ № 9, проведено спортивно-розважальну естафету, змагання з міні-футболу та шашок, в яких взяло участь 90 дітей. Переможці та призери нагороджені кубками, грамотами комітету з фізкультури і спорту.

Пришкільна спартакіада

На базі Криворізької педагогічної гімназії пройшло відкриття районної спартакіади пришкільних таборів та спартакіади «Юність-2014» серед дітей та підлітків за місцем проживання, присвячених 239-й річниці з дня заснування м. Кривого Рогу. В змаганнях з шести видів спорту та конкурсі малюнка на спортивну тематику брали участь команди таборів загальноосвітніх шкіл №№ 9, 65, 108, 109, КПГ, КНВК «Вальдорфська школа» та ДЮСШ №9. Переможці і призери в командному заліку з видів спорту нагороджені кубками, грамотами комітету з фізичної культури і спорту та відділу освіти виконкому Довгинцівської районної у місті ради. Всі команди – учасниці районної спартакіади отримали в подарунок футбольні м’ячі від голови правління Криворізького регіонального відділення Українського союзу промисловців та підприємців, депутата міської ради Юрія Арсеєва. Підготував Е. МІСЦЕВИЙ

Сегодня в Бразилии стартует футбольный Мундиаль

Расписание матчей чемпионата мира по футболу-2014 12 июня - 23:00, 13 июня - 19:00, 17 июня - 22:00, 18 июня - 01:00, 23 июня - 23:00, 23 июня - 23:00,

Бразилия - Хорватия Мексика - Камерун Бразилия - Мексика Камерун - Хорватия Камерун - Бразилия Хорватия - Мексика

ГРУППА «B» 13 июня - 22:00, 14 июня - 01:00, 18 июня - 19:00, 18 июня - 22:00, 23 июня - 19:00, 23 июня - 19:00,

Испания - Нидерланды Чили - Австралия Австралия - Нидерланды Испания - Чили Испания - Австралия Нидерланды - Чили

ГРУППА «C» 14 июня - 19:00, 15 июня - 04:00, 19 июня - 19:00, 20 июня - 01:00, 24 июня - 23:00, 24 июня - 23:00,

Колумбия - Греция Кот-д'Ивуар - Япония Колумбия - Кот-д'Ивуар Япония - Греция Греция - Кот-д'Ивуар Япония - Колумбия

ГРУППА «D» 14 июня - 22:00, 15 июня - 01:00, 19 июня - 22:00, 20 июня - 19:00, 24 июня - 19:00, 24 июня - 19:00,

Уругвай - Коста-Рика Англия - Италия Уругвай - Англия Италия - Коста-Рика Италия - Уругвай Коста-Рика - Англия

Предлагаем календарь игр чемпионата мира-2014 по футболу. В финальном раунде турнира сыграет 32 сильнейших команды со всего мира. Матчи группового этапа пройдут с 13 по 27 июня. Матчи 1/8 — с 28 июня по 2 июля. Игры 1/4 — 4, 5 и 6 июля. Полуфиналы — 9 и 10 июля. Матч за 3 место и финал чемпионата пройдут 13 июля.

1/2 финала

1/8 финала Победители групп первого раунда играют со вторыми командами из других групп 28 июня - 19:00, 1A - 2B (49) 28 июня - 23:00, 1C - 2D (50) 29 июня - 19:00, 1B - 2A (51) 29 июня - 23:00, 1D - 2C (52) 30 июня - 19:00, 1E - 2F (53) 30 июня - 23:00, 1G - 2H (54) 01 июля - 19:00, 1F - 2E (55) 01 июля - 23:00, 1H - 2G (56)

1/4 финала 4 июля - 19:00, 4 июля - 23:00, 5 июля - 20:00, 5 июля - 23:00,

8 июля - 23:00, W57 - W58 (61) 9 июля - 23:00, W59 - W60 (62)

Матч за 3 место 12 июля - 23:00, L61 - L62

Финал W53 - W54 W49 - W50 W55 - W56 W51 - W52

(58) (57) (60) (59)

13 июля - 22:00, W61 - W62

ГРУППА «E» 15 июня - 19:00, 15 июня - 22:00, 20 июня - 22:00, 21 июня - 01:00, 25 июня - 23:00, 25 июня - 23:00,

Швейцария - Эквадор Франция - Гондурас Швейцария - Франция Гондурас - Эквадор Эквадор - Франция Гондурас - Швейцария

ГРУППА «F» 16 июня - 01:00, Аргентина - Босния и Герцеговина 16 июня - 22:00, Иран - Нигерия 21 июня - 19:00, Аргентина - Иран 22 июня - 01:00, Нигерия - Босния и Герцеговина 25 июня - 19:00, Нигерия - Аргентина 25 июня - 19:00, Босния и Герцеговина - Иран Указанное время начала матчей – киевское

ГРУППА «G» 16 июня - 19:00, 17 июня - 01:00, 21 июня - 22:00, 23 июня - 01:00, 26 июня - 19:00, 26 июня - 19:00,

Германия - Португалия Гана - США Германия - Гана США - Португалия США - Германия Португалия - Гана

ГРУППА «H» 17 июня - 19:00, 18 июня - 01:00, 22 июня - 19:00, 22 июня - 22:00, 26 июня - 23:00, 26 июня - 23:00,

Бельгия - Алжир Россия - Южная Корея Бельгия - Россия Южная Корея - Алжир Южная Корея - Бельгия Алжир - Россия

ГРУППА «А»


6 Комуналка Новини

Дзержинський район

Час для відпочинку, час для друзів

Настала пора канікул. Утім, для багатьох школярів це ще не привід попрощатися на три місяці зі школою. Попереду в них змістовний та чудовий відпочинок при навчальних закладах, а для їхніх батьків – дні впевненості в тому, де і як перебувають їхні чада. Минулого тижня в парку ім. Б. Хмельницького відбувся захід, що дав старт відпочинковій кампанії, – районне свято «Відкриття І зміни пришкільних таборів». Передбачається, що протягом двох змін у районі працюватимуть 15 пришкільних таборів. У них буде оздоровлено близько 2150 дітей. За кілька днів на чудовому полі стадіону загальноосвітньої спеціалізованої школи № 4 відбулося відкриття районної міжтабірної спартакіади «Юність-2014». В її рамках протягом місяця відбудуться змагання серед вихованців 15 таборів відпочинку з 5 видів спорту. В урочистому відкритті взяли участь близько 400 дітей району.

Попереджений – захищений

Захист прав споживачів залишається на особливому контролі у районі. При цьому одним із першочергових завдань у цій сфері вбачають попередження порушень. Як показав аналіз звернень громадян, левова частка з них – 88 з отриманих 144 – стосується неналежної якості товару. По 23 звернення стосувалися обміну якісного товару та надання неякісних послуг із встановлення вікон та дверей. Водночас, систематично проводяться обстеження об’єктів бізнесу з питань захисту прав споживачів та дотримання Правил торгівлі на ринках. Тільки протягом чотирьох місяців було обстежено 348 об’єктів, у т.ч. 22 торгових місця на ринках, 209 об’єктів роздрібної торгівлі, 36 об’єктів ресторанного господарства, 73 об’єкти побуту тощо. Організовано й проведення інформаційних зустрічей та «прямих ліній» на цю актуальну тему. Таким чином, попереджаючи можливі порушення як зі сторони підприємців, так і споживачів. Підготував Володимир СКІДАНОВ

ЦентральноМіський район Звертайтесь по компенсації

Постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 року № 83 передбачено, що сім’ї, у яких середньомісячний сукупний дохід за попередні 6 місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім’ї, матимуть право на отримання компенсації додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води у зв’язку з підвищенням цін і тарифів на послуги. Таким чином, зазначені сім’ї не будуть платити більше, ніж платили до підвищення тарифів на природний газ і теплову енергію. Для визначення права на компенсацію сім’я має вирахувати свій середньомісячний дохід і порівняти його з величиною прожиткового мінімуму сім’ї, який дорівнює сумі прожиткових мінімумів для кожного члена сім’ї відповідно до його належності до основних соціальних і демографічних груп населення. Розміри прожиткових мінімумів (з 1 січня 2014 року): для дітей віком до 6 років – 1032 грн.; для дітей віком від 6 до 18 років – 1286 грн.; для працездатних осіб – 1218 грн.; для осіб, які втратили працездатність – 949 грн. Якщо середньомісячний сукупний дохід вашої сім’ї за попередні шість місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім’ї, звертайтеся за призначенням компенсації до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації. Підготувала Тетяна ДРЄЄВА

«Червоний гірник» №44 (21469)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 12 червня 2014 року

Як не знаю – запитаю, а як знаю – відповім Пропонуємо читачам черговий випуск уже традиційної нашої рубрики, створеної виключно за зверненнями городян на житлово-комунальну тематику. Наступне спілкування з читачами відбудеться 18 червня з 11.00 до 13.00 за телефоном 92-77-90.

Едуард БІЛИК, завідувач відділу соціально-побутових питань

Чоловік пішов — борги лишились

– Хочу розповісти не про себе, а про одну свою приятельку, в якої серйозні життєві проблеми, – говорить Ганна Іванівна з вул. Армавірської, 12. – Сімейне життя в неї не склалося, і чоловік пішов, тому вони не так давно розлучилися. Але мало цього, так ще й борги з оплати комунальних послуг по квартирі цієї жіночки накопичились чималенькі, бо через усі її сімейні негаразди не було чим платити. Тож тепломережа подала до суду і отримала два судові накази – на 3263 і 5289 гривень, які має сплатити моя приятелька. Усі ці платежі лягли тільки на плечі цієї жіночки. Тож чи права тепломережа, що ці більш як вісім тисяч переклала на неї одну, адже борги виникли ще тоді, коли вона жила разом із чоловіком? І тому, гадаю, оплачувати повинні їх також разом. Чи як їй бути у такій ситуації? Ситуація справді дуже непроста, а тому з цього приводу звернулися до абонентської служби КПТМ «Криворіжтепломережа». З отриманого коментаря комунальників виходить, що платежі за теплову енергію, як і заборгованість у разі її появи, взагалі-то нараховуються не конкретній особі, а по особовому рахунку за певною адресою. Де є або має бути відповідальний споживач, він же – і платник, ім’я якого й зазначається у платіжці. У тому разі, якщо за адресою, як в описаному випадку, спочатку була одна сім’я, що мешкала разом, а потім з якихось причин вона розпалася, що підтверджено документально, то для окремих нарахувань і розподілу раніше накопиченої заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг потрібно розділяти й особові рахунки на два, три чи більше, залежно від обставин, що склалися в колишній родині. Здійснити це можна тільки за судовим рішенням, тим паче – за наявності судового наказу щодо стягнення заборгованості за послуги у примусовому порядку.

Тому, радять комунальники, цій жінці необхідно звернутися до суду за місцем знаходження квартири з позовною заявою щодо розділення особових рахунків, а також розподілу поміж колишніми членами подружжя нарахувань та раніше накопиченої заборгованості. Причому розмір боргу кожної сторони також повинен визначатись у судовому порядку, залежно від часу фактичної відсутності одного з членів родини, у даному випадку – колишнього чоловіка. В іншому разі всі витрати з оплати комунальних послуг має сплатити той, хто лишився жити у даній квартирі й перебрав на себе обов’язки споживача і, відповідно, платника за житлово-комунальні послуги. Одначе, підкреслили тепловики, навіть у такому випадку за наявності судового розгляду ситуації, який може затягнутись на певний час, бажано сповна і своєчасно оплачувати бодай поточне споживання послуг, аби не накопичувались нові борги, які також вповні можуть стати причиною подальшого судового переслідування неплатника.

Каналізаційна пастка

– Неподалік мого будинку якісь зловмисники вкрали люк каналізаційного колодязя водоканалу для, мабуть, здачі до підпільного пункту прийому металобрухту, – бідкається Маргарита Іванівна з пров. Доблесті, 5. – А десь з місяць тому аналогічна прикрість трапилась і на сусідній вулиці, де з каналізаційного колодязя також вкрали люк. Тож безпосередньо поруч себе маємо одразу дві пастки на кілька метрів завглибшки, до яких і підходити страшно, вже не кажучи, щоб туди впасти. Як же нам убезпечитись від лиха?

Для КП «Кривбасводоканал», переконують комунальники, проблема незакритих люків каналізаційних колодязів була і залишається однією з найбільш гострих, їй постійно приділяється необхідна увага. У коментарі щодо цього директор підприємства Юрій Гамазинський, зокрема, зазначив: – Працівники нашого підприємства роблять усе можливе, щоб запобігти розкраданню люків водопровідних та каналізаційних колодязів. Районними службами ведеться цілодобовий контроль за наявністю кришок на колодязях, а при виявленні відкритого колодязя або пошкодженого люка накриття проводиться негайно. Але без допомоги мешканців нам з цією бідою не впоратись.

Шановні мешканці міста! Переконливо просимо вас повідомляти про факти розкрадання за телефонами: 92-25-12, 92-23-69, 102.

Можливо, ваш дзвінок допоможе врятувати комусь життя. Тож не залишайтесь байдужими і якщо ви стали свідками крадіжки люків — негайно телефонуйте

до міліції!

Покрівля коштує грошей

– Над моєю квартирою дуже сильно протікає покрівля, – жаліється Тетяна з вул. Електричної, 7. – Дійшло до того, що власним коштом ставила спеціальні стічні «коньки», аби менше заливало. Та допомогло це мало, тому ще торік зверталася до нашого управителя з проханням відремонтувати покрівлю, щоб на голову не капало. Звідти прийшли, обдивились і склали кошторис на виконання робіт аж на сім з чимсь тисяч гривень. Це звідки вони такі ціни взяли, чи просто хочуть нажитись на нашій біді? Важко з вами не погодитись, що коли у власній домівці затікає за комір – то це дійсно біда, подолати яку потрібно невідкладно. Одначе не варто забувати і

той доконаний факт, що все коштує своїх грошей, у тому числі й ремонт покрівлі на даху. Проглянувши декілька оголошень ремонтних фірм, які спеціалізуються саме на покрівлі, можемо сказати, що ціни на їхні послуги пропонуються дуже різні, залежно від використовуваних для робіт матеріалів, залученої для цього техніки і людей, схилів на дахах тощо. Ціна на один квадратний метр покрівлі коливається від 120 до 500 і навіть більше гривень. У цьому випадку йдеться про, як ви

сказали, сім з чимсь тисяч, тому, скажімо, про 7200 грн. Навіть коли взяти найменшу з винайдених вартостей, то шляхом найпростішої арифметичної дії доходимо висновку, що йдеться всього тільки про (7200/120) 60 м2 покрівлі, або про шматок усього 10х6 метрів, який навіть один під’їзд будинку навряд чи накриє.

Але що дорого – те до-

рого, нема де правди діти. Тільки нехай це вас не надто засмучує, адже покрівля, як будь-які інші елементи інженерного обладнання будинку, є співвласністю всіх господарів помешкань у ньому. Тому вартість ремонтних робіт на покрівлі буде розподілена в оплаті за утримання будинку та прибудинкової території всім власникам квартир.


Четверговий телегід

«Червоний гірник» №44 (21469) Четвер, 12 червня 2014 року

www.girnyk.com.ua

?????? Співрозмовник

7

 Програма телебачення 16-22 червня  Календар  Реклама

Понеділок, 16 червня

Вівторок, 17 червня

Середа, 18 червня

Четвер, 19 червня

П'ятниця, 20 червня

Субота, 21 червня

ТРК «КРИВОРІЖЖЯ» 09:00 День за днем 09:30 Моя профессия 09:45 Школьная перемена 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:35 Диалог

ТРК «КРИВОРІЖЖЯ» 09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Азбука здоровья 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:35 Шевченко 200 19:45 Аспекты жизни

ТРК «КРИВОРІЖЖЯ» 09:0, 19:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Шевченко 200 09:45 Аспекты жизни 19:20 Новости регионов 19:35 Так было 19:50 Юные эксперты

ТРК «КРИВОРІЖЖЯ» 09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Путешествия 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:35 Ежедневная политика 19:50 Шевченко - 200

ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30 Мiсто. Тиждень 07.10, 08.25, 09.35, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 Контакт 07.45, 18.15 Мультфiльм 08.00, 15.15, 19.50 Мiркувалки 08.10, 09.40, 21.45 На землi на рiднiй… 09.00 ARTiCOOL 09.45 Молодiжна програма «Cтудiя» 10.15, 02.30 Хiт-парад «На всi 100» 11.10 Шкiльний альбом 11.25, 21.50 Епiзоди колишнього 11.30 Кiндерунiя 11.45, 17.10 Мультфiльми 12.30 Щедра Скиба 13.00, 05.00 Муз. калейдоскоп 13.30 Телеспортклуб 14.00 Здоров’я плюс 14.30 Книжкова полиця 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 Мiсто 15.25, 03.30 Золота колекцiя кiно 16.55 Iнтерклас 18.30, 00.50 Розкiшнi маєтки 19.25 Пiдземка 19.35 Близькi подорожi 20.00 Афiша 20.05 Сад. Город. Квiтник 20.20 Я пам‘ятаю 21.15 На розi вулиць 22.00 Бесiди про вiчне 23.10 Т/с «Донька генерала – Татьяна» 01.20 Дикий свiт

ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30, 17.00 Мультфiльми 07.10, 08.25, 09.35, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 Знай наших! 07.45, 18.15 Мультфiльм 08.00 Пiдземка 08.10, 04.45 Близькi подорожi 09.00 Телеспортклуб 09.40, 14.45, 19.55 Мiркувалки 09.50 Шкiльний альбом 10.05 Щедра Скиба 10.30, 23.15 Т/с «Донька генерала – Татьяна» 11.55, 14.55, 22.25 Епiзоди колишнього 12.00 Книжкова полиця 12.30, 02.30 Бесiди про вiчне 13.00, 05.00 Муз. калейдоскоп 13.30 На розi вулиць 14.00 ARTiCOOL 14.30 Iнтерклас 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 Мiсто 15.15 Кiндерунiя 15.30, 03.00 Золота колекцiя кiно 17.25 Мол. програма «Cтудiя» 18.30 Контакт 19.25, 00.50 Розкiшнi маєтки 19.45 Афiша 19.50 Я пам‘ятаю 20.05 Резонанс 20.20, 22.20 На землi на рiднiй… 21.10, 23.10 Гарна новина 21.15 Енергозаощадження 21.30 Глобальне попередження 22.00 Сад. Город. Квiтник 01.20 Дикий свiт

ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.35 Бадьорий ранок 06.30, 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 Мiсто 07.10, 08.30, 09.40, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 Контакт 07.45, 18.15, 22.00 Мультфiльм 08.00, 11.55, 15.15 Гарна новина 08.05 Глобальне попередження 09.05 Книжкова полиця 09.45, 14.50, 19.50 Мiркувалки 10.00 Сад. Город. Квiтник 10.15 Т/с «Донька генерала – Татьяна» 11.50, 22.25 Епiзоди колишнього 12.00 Резонанс 12.15 Телеспортклуб 12.45 Близькi подорожi 13.00, 04.30 Муз. калейдоскоп 13.35 Знай наших! 14.05 Iнтерклас 14.20 Щедра Скиба 15.20, 03.00 Золота колекцiя кiно 16.55 ARTiCOOL 17.25 На розi вулиць 18.30 Кiндерунiя 18.45 Громадський мiкрофон 18.55 Я пам‘ятаю 19.25 Пiдземка 19.35 Шкiльний альбом 20.00, 00.50 Дикий свiт 21.15 Моє житло 21.30 Мол. програма «Cтудiя» 22.15 Афiша 22.20 На землi на рiднiй… 23.10 Т/с «Кохання та золото» 02.00 Хiт-парад «На всi 100»

ТРК «КРИВОРІЖЖЯ» 09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Так было 09:50 Юные эксперты 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:35 Диалог ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30, 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 Мiсто 07.10, 08.25, 09.35, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 Телеспортклуб 07.45, 18.15 Мультфiльм 08.00 Пiдземка 08.10 Кiндерунiя 09.00 Щедра Скиба 09.40 На розi вулиць 10.10 Контакт 10.40, 23.10 Т/с «Кохання та золото» 12.10, 20.20 Епiзоди колишнього 12.15, 19.55 Мiркувалки 12.30, 04.30 Музичний калейдоскоп 13.30 Молодiжна програма «Cтудiя» 14.00 Резонанс 14.15 Сад. Город. Квiтник 14.30 Бесiди про вiчне 15.15, 03.00 Золота колекцiя кiно 17.00 Iнтерклас 17.15 Близькi подорожi 17.30 Шкiльний альбом 18.30, 00.50 Розкiшнi маєтки 19.25 Здоров’я плюс 20.05 Я пам‘ятаю 20.15 Афiша 21.15 Чистий четвер 21.30 Три побачення 22.00 Книжкова полиця 01.15 Дикий свiт

ТРК «КРИВОРІЖЖЯ» 09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Государственный портал 09:35 «Прямая линия» с Кабмином 19:00 Новости регионов 19:10 Государственный портал 19:20 Календарь событий 19:35 Новая волна ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30, 12.00 Мiсто 07.10, 12.40, 21.05 Телегазета 07.15, 05.00 На розi вулиць 07.50, 15.20, 20.00 Мультфiльм 08.00 Контакт 09.00 Здоров’я плюс 09.30, 11.30, 15.15 Гарна новина 09.35 Iнтерклас 09.50, 13.20, 19.15 Мiркувалки 10.00, 02.00 Золота колекцiя кiно 11.40 Пiдземка 11.50 Афiша 12.45 Походження стилю 13.15, 17.00 На землi на рiднiй… 13.30 Шкiльний альбом 13.45 Сад. Город. Квiтник 14.00 Телеспортклуб 14.30 Книжкова полиця 15.00 Кiндерунiя 16.00 Щедра Скиба 16.30, 21.10 Чудо-люди 17.05, 20.20 Епiзоди колишнього 17.10 Телегазета 17.20 Концерт. Група «Браво» 30 рокiв» 19.30 Бесiди про вiчне 20.15 Я пам‘ятаю 20.30, 01.30 Мiсто. Тиждень 21.40 Близькi подорожi 22.00, 22.55 Т/с «Донька генерала – Татьяна» 04.30, 05.30 Музичний калейдоскоп

Цей день в історії  12 червня 1849 року американець Льюїс Хаслетт запатентував аналог сучасно-

го протигаза. Фільтр приладу виготовлявся із вовняної тканини й повинен був захищати від пилу. В 1897-му Карл Елзенер запатентував знаменитий швейцарський армійський ніж. 1975-го – створено Львівський історико-архітектурний заповідник.  13 червня 1895 року у Франції відбулися перші у світі автомобільні гонки. 1966-го Ватикан скасував «Список заборонених книжок», запроваджений ще в 1557 році. А 1983 року на ринок в США надійшов перший серійний мобільний телефон. Пристрій під назвою «Dynatac 8000x» виробництва компанії «Motorola» важив майже 800 г, його довжина складала 33 см. Цього дня 1923 року народився Михайло Пуговкін, радянський кіноактор («12 стільців», «Іван Васильович змінює професію», «Спортлото-82», «Весілля в Малинівці»), котрий загалом зіграв більше ста ролей.  14 червня 1942 року на екрани США вийшов мультфільм Волта Діснея «Бембі». Цього дня народились: 1736-го – Шарль Кулон, французький фізик і військовий інженер, який експериментально встановив основний закон електростатики (закон Кулона); у 1811-му – Гаррієт Бічер-Стоу, американська письменниця («Хатина дядечка Тома»); 1864-го – Алоїз Альцгеймер, німецький психіатр і невропатолог.  15 червня 1985 року в Ермітажі в присутності екскурсійної групи молодий чоловік вихлюпнув сірчану кислоту на картину Рембрандта «Даная», після чого з криком «Свободу Литві!» двічі штрикнув у полотно ножем. Злочинцем виявився душевнохворий литовець Бронюс Майгіс, який пояснив свої дії «політичними міркуваннями». 1867-го народився Костянтин Бальмонт, російський поет, один із зачинателів «Срібної доби».  16 червня 1633 року суд інквізиції у Римі виніс рішення про покарання Галілео Галілея за єресь. У 1874-му при Кембріджському університеті відкрито Кавендишську лабораторію, яка стала одним зі світових центрів експериментальної фізики, біології та інших фундаментальних наук. 1963-го – на кораблі «Восток-6» відправилась у політ перша у світі жінка-космонавт, 26-річна Валентина Терешкова.  17 червня 1885 року в Нью-Йоркську гавань прибула Статуя Свободи – дарунок французького народу Сполученим Штатам Америки. У 1985 році з’явилася кабельна телемережа «Discovery». Мовлення каналу складається з документальних передач про науку, технології та історію, у яких інформація подається в спрощеному вигляді.  18 червня 1583 року зафіксовано перший випадок страхування життя. У Лондоні Річард Мартін застрахував життя Вільяма Гіббсона на суму 383 фунти. 1935-го народився Юрій Соломін, російський актор театру і кіно, народний артист СPСР («Звичайне диво», «Летюча миша», «ТАРС уповноважений заявити»).

Календар  12 червня – Всесвітній день боротьби з дитячою працею. Іменинники: Ісаак, Іван.  13 червня іменини у Івана, Петра, Яреми.  14 червня – Всесвітній день донора крові. Іменинники: Денис, Харитон, Устим, Валеріан.  15 червня – День медичного працівника. Іменинники: Олександр, Іван, Никифор, Уляна.  16 червня – Міжнародний день африканської дитини. Іменинники: Денис, Дмитро, Лук’ян, Павло, Кирило.  17 червня – Всесвітній день боротьби з опустелюванням і засухами. Іменинники: Зосим, Северин.  18 червня – День дільничного інспектора міліції. Іменинники: Дорофей, Ігор, Іона, Костянтин, Леонід.

ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30, 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 Мiсто 07.10, 08.25, 09.35, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 Здоров’я плюс 07.45, 18.15 Мультфiльм 08.00, 14.45, 17.45 Мiркувалки 08.10 Шкiльний альбом 09.00 Бесiди про вiчне 09.40, 23.15 Близькi подорожi 10.00, 02.30 Молодiжна програма «Cтудiя» 10.30 Т/с «Кохання та золото» 12.00 Контакт 12.30 На розi вулиць 13.00, 04.30 Музичний калейдоскоп 13.30 Три побачення 14.00 Пiдземка 14.10 Iнтерклас 14.25 На землi на рiднiй… 14.30 Мультфiльм 15.15, 03.00 Золота колекцiя кiно 17.00 Кiндерунiя 17.15 Щедра Скиба 18.30, 01.30 Розкiшнi маєтки 19.25 Афiша 19.30 Телеспортклуб 20.00 Книжкова полиця 21.10, 23.10 Гарна новина 21.15 Я пам‘ятаю 21.30 Походження стилю 22.00 Чудо-люди 23.30 Концерт. Група «Браво» 30 рокiв» 02.00 Дикий свiт

До уваги передплатників

Призи для вас Нагадуємо нашим передплатникам, абонементи яких не стали виграшними: щомісяця редакція буде розігрувати 3 грошові призи: 150 гривень для тих, хто передплатив газету на рік, 100 – на півроку і 50 гривень за квартальну передплату, тобто протягом усього року надіслані нам абонементи будуть брати участь у наступних розіграшах щомісяця. Імена переможців будуть повідомлені на наших сторінках. Тож, шановні передплатники, чекаємо на ваші абонементи і просимо залучати до акції «Червоного гірника» своїх знайомих. Слідкуйте за нашими новими рубриками та оголошеннями.

Афіша

Неділя, 22 червня ТРК «КРИВОРІЖЖЯ»

09:00 Новости регионов 09:10 Государственный портал 09:20 Календарь событий 09:35 Новая волна 19:00 День за днем 19:30 Моя профессия 19:45 Лица общества ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 Бадьорий ранок 06.30 Контакт 07.00, 11.05 Мультфiльм 07.15, 15.35, 20.15 Мiркувалки 07.25 На землi на рiднiй… 07.30, 12.00, 20.30 Мiсто. Тиждень 08.05, 12.40, 16.30, 21.05 Телегазета 08.10, 13.45 Мультфiльми 09.00, 16.35, 03.30 Золота колекцiя кiно 11.20 Кiндерунiя 11.35 Iнтерклас 11.50 Пiдземка 12.45 Книжкова полиця 13.15 Бесiди про вiчне 15.15 Шкiльний альбом 15.45, 19.00 Близькi подорожi 16.00 Чудо-люди 18.25 Щедра Скиба 18.55 Я пам‘ятаю 19.15 Три побачення 19.45 Молодiжна програма «Cтудiя» 21.10, 02.30 Хiт-парад «На всi 100» 22.00 Резонанс 22.25 Телеспортклуб 23.00 Т/с «Кохання та золото» 05.00 Музичний калейдоскоп

Оголошення

Розпочато передплату З 10 квітня 2014 року розпочалась передплата на видання України, обласні, міські та районні видання, видання зарубіжних країн на II півріччя 2014 року. Передплату на періодичні видання можна оформити на рік, півріччя, квартал або місяць у кожному відділенні поштового зв'язку регіону. Строки проведення передплати визначені таким чином: на видання Каталогу зарубіжних країн: адресної системи експедирування – до 4 червня 2014 року карткової системи експедирування – до 6 червня 2014 року на видання Каталогу України – до 16 червня 2014 року на видання Дніпропетровської області – до 25 червня 2014 року на міські та районні видання – до 28 червня 2014 року. Поштамт – ЦПЗ№2

Офіційно КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у ЦентральноМіському районі» запрошує бажаючих пенсіонерів та інвалідів (які досягли 18-річного віку), які мешкають у Центрально-Міському районі, на обслуговування до відділення соціально-побутової адаптації. У відділенні надаються такі послуги: соціально-побутові; медико-соціальні; психологічні; масаж; гаряче харчування та інші. Для відвідувачів Центру організовуються концертні програми, відвідування театру, виставок, екскурсії. Проходять заняття у гуртках: танцювальний; прикладне мистецтво; вокальні студії. З вересня до липня проходять навчання в «Університеті третього віку» на факультетах: – психологічний; – комп’ютерні курси; – курси англійської мови. Людина повинна вести активний спосіб життя, і вік та недуги в цьому не перешкода. Будемо раді вас бачити. Адреса центру: м. Кривий Ріг, вул. 10-річчя Жовтня, 15к (парк Гданцівки). Телефон 9086-59.


8 Телебачення

www.girnyk.com.ua

Понеділок, 16 червня Cхід 04.47 Захід 20.48 Світловий день 16.01

УТ-1 06.00 Шустер LIVE 07.00, 08.00, 15.00 Новости 07.25 Эра бизнеса 07.30, 23.30 На слуху 08.35 Полезные советы 09.15 Футбол. ЧМ-2014. Швейцария – Эквадор 11.20 Футбол. ЧМ-2014. Франція – Гондурас 13.40 Кто в доме хозяин? 14.00 Окно в Америку 14.40 Euronews 15.10 Брифинг Кабмина Украины 15.20 Час-Ч 16.00 Футбол. ЧМ-2014. Аргентина – Босния и Герцеговина 18.00 Футбольная самба 18.55 Футбол. ЧМ-2014. Германия – Португалия 21.00 Итоги дня 21.50 Д/ф «Вивальди. Феномен «Времен года» 22.55 Тройка, Кено, Секунда удачи 23.00, 00.00 Итоги 00.20 От первого лица 00.55 Футбол. ЧМ-2014. Гана – США 02.55 Телеакадемия ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.45, 07.10, 08.05, 09.10 «Завтрак с 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.45 ТСН 10.00 М/ф «Алладин»

Схід 23.25 Захід 8.46 20-й місячний день

10.25 Х/ф «Афоня» 12.20 Х/ф «Хочу замуж» 14.15, 03.20 Т/с «Великолепный век. Роксолана – 2» 16.45, 02.50 «ТСН. Избранное» 17.10 Т/с «Фатмагюль» 20.30, 21.30 Т/с «Давай поцелуемся» 22.30 «Деньги» 00.05 Т/с «Атлантида» 01.05 Х/ф «Куда делись Морганы?» ТК «ИНТЕР» 05.30 Т/с «Возвращение Мухтара-2» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30 Новости 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 «Утро с ИНТЕРом» 09.00, 12.00, 14.00, 17.45 Новости 09.20 «Утро с ИНТЕРом» 10.00, 12.25 Т/с «Танцы марионеток» 14.20 «Семейный суд» 15.20 «Жди меня» 18.05 Ток-шоу «Касается каждого» 19.00 Т/с «Пока станица спит» 20.00, 02.15 «Подробности» 20.40 Т/с «Вера. Надежда. Любовь» 23.35 Т/с «Скандал 2» 00.30 Х/ф «Лицо террора» 02.55 Д/ф «Анатомия катастроф»

Водолій

ICTV 04.45 Служба розыска детей 04.50 Свитанок 05.50 Чрезвычайные новости. Итоги 06.35, 08.15 Факты недели 07.45, 08.45, 12.45, 15.45, 18.45 Факты 09.15, 19.25 Чрезвычайные новости 10.00 Т/с «Прокурорская проверка» 11.55, 13.25 Х/ф «Вторжение» 14.20, 16.15 Х/ф «Лузеры» 16.40 Х/ф «Мальчики-налетчики» 20.30 Достало! 21.20 Свобода слова 00.15 Х/ф «Коломбиана» 02.05 Х/ф «Обсессия» 03.50 Т/с «Жены футболистов. Дополнительное время-2» СТБ 05.55 В поисках истины. Сонька-золотая Ручка 06.35, 16.00 Все буде добре! 08.30, 18.30 Невероятная правда о звездах 09.45 Звездная жизнь. Смертельные развлечения 10.40, 01.45 Х/ф «Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона» 13.35, 20.00 Следствие ведут экстрасенсы 14.40 Битва экстрасенсов 18.00, 22.00 Вікна-Новини

20.55 Т/с «Метод Фрейда» 22.35 Беременная в 16 23.30 Дочки-Матери 00.25 Один за всех 04.11 Ночной эфир

00.20 Слишком грубо для Ю-туб’а 00.50 Бойцовский клуб 01.40 Рай, гудбай 02.25 Т/с «Убежище»

НОВЫЙ КАНАЛ 05.25, 06.10 Kids’ Time 05.30, 06.15 М/с «Рога и копыта» 06.35, 08.40, 19.00 Т/с «Воронины» 07.00 Подъем 11.40 Х/ф «Скуби Ду» 13.15 Х/ф «Скуби Ду 2» 15.15 Х/ф «Пятый элемент» 18.00, 01.30 Репортер 18.20 Абзац! 20.00 Ревизор 22.40 Ревизор постшоу 00.00 Педан-Притула Шоу 01.35 Служба розыска детей 01.40, 02.35 «Зона ночи»

ТРК «УКРАИНА» 06.30 Серебряный апельсин 07.00, 09.00, 15.00, 19.00 События 07.15 Утро с Украиной 09.10, 14.00, 15.20 Т/с «След» 10.00 Т/с «Билет на двоих» 17.10 Премьерные серии! Т/с «След» 18.00 Т/с «Спасти босса» 19.40 Ток-шоу «Говорит Украина» 20.50 Т/с «Страна 03» 23.00 События дня 23.30 Х/ф «Мерзлая земля» 01.30 Т/с «Право на правду»

ТЕТ 06.00 Твинисы 06.25, 09.30 М/с «Маша и медведь» 06.50, 10.00 М/с «Клуб Винкс: Школа волшебниц» 07.45 Мультик с Лунтиком 08.25 М/с «Черепашки мутанты ниндзя» 08.55 М/с «Гуфи и его команда» 10.55 Ералаш 12.00 Т/с «Маленькие тайны» 14.00 Виталька 15.00, 21.00 Страна У 15.55 Даешь молодежь! 17.20, 20.00 Т/с «Кухня» 17.45, 20.35 Т/с «Два отца и два сына» 18.10, 22.55 Т/с «Светофор» 19.05 Рассмеши комика 22.00 6 кадров 23.55 Дурнев+1

НТН 05.20 Т/с «Человек войны» 08.30 «Правда жизни. Профессия врач» 09.00 «Агенты влияния» 09.50 Х/ф «За последней чертой» 11.45 Т/с «Я ему верю» 15.15 Т/с «Паутина – 3» 19.00, 21.40, 02.05 «Свідок» 19.30 Т/с «Улицы разбитых фонарей – 12» 22.00 Х/ф «Элементарно – 2» 23.45 Т/с «Закон и порядок – 12» 00.45 Т/с «CSI: Лас-Вегас – 9» 02.35 Х/ф «Изоляция» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.30, 06.45, 07.15, 07.35, 07.45, 08.10, 08.20, 08.35 Утро на Пятом

06.40, 10.20, 00.50 Обзор прессы 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00 Время новостей 07.10, 08.15, 22.35, 23.15, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.45, 10.30, 11.30, 12.30, 13.45, 14.30 Время. Важно 07.40, 18.25, 23.25, 00.25 Время спорта 07.50 Автопилот-новости 08.40 Трансмиссия-новости 08.45 Утро на Пятом 09.15, 13.15 Время: итоги недели с В. Гайдукевичем 10.25, 14.20 Погода в мире 10.35, 18.35, 23.35 Большая политика 11.35 Хроника недели 12.35, 17.35 В кабинетах 14.35 Кино с Яниной Соколовой 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 Время новостей 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 22.30, 23.30, 00.30 Время. Важно 15.45 Мамина школа 16.35, 00.35 Машина времени 18.10 Местное время 19.30, 20.10, 21.10 Время. Итоги дня 21.40 Время-Тайм 23.00, 00.00 Время новостей ТОНИС 06.00 Такова спортивная жизнь 06.30 Мир за неделю 07.00, 16.50 Алло, доктор! 09.00 По местам дикой природы

«Червоний гірник» №44 (21469)

Четвер, 12 червня 2014 року

10.00 В поисках легенды: черный леопард 11.00 «Андрей Ромоданов: «Проза и поэзия мозга» 12.15 Секреты закулисья с Александром Ржавским 13.10, 16.00 Удивительные обитатели сада 14.00 Возвращение к диким прериям 15.00, 18.30, 21.00 «Социальный пульс» 17.45 Акулы Гордона 18.50, 22.25 Экономический пульс 19.00 В гостях у Дмитрия Гордона 20.00 Плохой пес! 21.30 Кондолиза Райс 22.30 Монстры внутри меня 23.35 Светские хроники 00.00 Красивые и амбициозные 01.45 Х/ф «Тело и душа» КИЕВСКАЯ РУСЬ 06.00, 20.30 Роскошные путешествия 06.30, 17.05 Попури 06.55 День ангела 07.00, 15.55 Возвращение кота Сметанкина 08.00, 11.00, 13.30, 22.50 Ювелир 09.00, 10.15, 12.00 Бэби-бум 09.15, 12.55 Мультфильм 09.30, 12.25, 16.20, 22.20 Тайны подводного мира 10.00, 10.40 Эксклюзив для семьи 16.50 Паспорт.ua 17.20 Х/ф «Гений, два земляка и птенец» 2 с. 18.30, 01.50 Х/ф «Меня зовут Никто» 21.00 На сон грядущим 21.10 Х/ф «Цвет денег» 1 с.

00.50 Телечат K1 06.00 Шеф-повар 06.30 TOP SHOP 07.30 Мультфильмы 08.15 М/с «Смешарики» 08.40 Х/ф «Парикмахерша и чудовище» 10.40 Х/ф «Принцы воздуха» 12.00 Х/ф «Король воздуха» 14.00 КВН 16.15 Вечерний квартал 18.10 Званый ужин 19.10 Орёл и Решка 21.00 Рассмеши комика 22.00 Х/ф «Супер 8» 00.00 Х/ф «Секс Гуру» 01.30 Х/ф «Здесь и сейчас» 02.40 Ночная жизнь 11 КАНАЛ 06.00 Мультфильмы 06.20 Осторожно, модерн! 06.40 Х/ф «Не отступать и не сдаваться» 07.30 Новости недели 08.00 Родительский клуб 08.30 Д/п «Гнев планеты» 10.30 Д/п «Противостояния животных» 11.30 Д/п «Сто один пес» 12.30 Д/п «Оружие будущего» 13.30 Д/п «Чрезвычайные войны» 14.30 Т/с «Икорный барон» 18.30 Новости 2+2 19.00 Новости 11 канала 19.30 Никополь сегодня 19.45 Акцент 20.00 Т/с «Ментовские войны-3» 21.00 ДжеДАИ 21.25 Х/ф «Охота на зверя» 23.20 Х/ф «Чужой» 01.35 Х/ф «Подземелье

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.20 Осторожно, модерн! 06.40 Х/ф «Не отступать и не сдаваться» 08.30 Д/п «Гнев планеты» 10.30 Д/п «Противостояния животных» 11.30 Д/п «Сто один пес» 12.30 Д/п «Оружие будущего» 13.30 Д/п «Чрезвычайные войны» 14.30 Т/с «Икорный барон» 18.30 Новости 2+2 19.00 Т/с «Ментовские войны-3» 21.00 ДжеДАИ 21.25 Х/ф «Охота на зверя» 23.20 Х/ф «Чужой» 01.35 Х/ф «Подземелье драконов-3. Книга заклинаний» НЛО ТВ 05.00 Убойной ночи 05.30, 06.15, 09.45, 10.10, 11.05, 12.00, 17.00, 00.35, 01.20 Comedy Club 07.00 М/с «Приключения Оливера» 07.25 М/с «СуперЗоя» 07.45 Д/с «Разрушители мифов» 13.00 Т/с «Универ» 15.20 Т/с «ОНЛАЙН» 16.15 Т/с «Наша Russia» 17.50 Comedy Woman 18.45 Т/с «ОНЛАЙН 2.0» 19.45, 20.40 Т/с «Универ. Новая общага» 21.05 Т/с «СашаТаня» 21.25 Т/с «Незлоб» 22.00 Х/ф «Консьерж» 23.45 Т/с «Последние дни планеты Земля» TBI 06.00, 20.00, 23.00 Сегодня о главном 09.00, 10.10, 11.10, 12.20, 14.10, 15.30, 17.10, 18.40, 01.00 TBiNews 10.00, 11.00, 12.00, 14.00, 15.00, 17.00, 18.00, 21.00, 00.00 Сегодня 13.30, 16.30 Особое мнение 16.00, 17.40 Обзор блогов 22.00, 02.50 Знак восклицания! 02.00 80 островов вокруг света

09.10 Х/ф «Умники» 10.55 Х/ф «Спеши любить» 12.50 Х/ф «История рыцаря» 15.10 Х/ф «Пассажиры» 16.55 Х/ф «Боец» 19.00 Х/ф «Ну что, приехали?» 20.50 Х/ф «Крутой и цыпочки» 22.45 Х/ф «Спеши любить» 00.55 Х/ф «Запретная любовь» 03.15 Х/ф «Последний занавес» ТВ 1000 КИНО 06.00 Х/ф «Собака на сене» 08.40 Х/ф «Пацаны» 10.30 Х/ф «На перепутье» 12.20 Х/ф «Женитьба» 14.10 Х/ф «Охота на Вервольфа» 16.30 Х/ф «Мужчина с гарантией» 18.10 Х/ф «Сказка. Есть» 20.00 Х/ф «1812: Уланская баллада» 21.50 Х/ф «Дублёр» 23.30 Х/ф «Маленькая Вера» 02.00 Х/ф «Гагарин: Первый в космосе» 04.00 Х/ф «Артефакт» TV1000 ACTION 05.45 Х/ф «Внезапная смерть» 07.45 Х/ф «Двенадцать обезьян» 10.10 Х/ф «Скамейка запасных» 12.00 Х/ф «Отдел 13» 13.55 Х/ф «Внезапная смерть» 16.00 Х/ф «Ограбление казино» 17.45 Х/ф «Хеллбой: Герой из пекла» 20.00 Х/ф «РЭД 2» 22.10 Х/ф «Колдовство» 00.00 Т/ф «Евроэротика 3» 01.00 Т/ф «Евроэротика 4» 04.00 Х/ф «Хеллбой: Герой из пекла»

ENTER-ФИЛЬМ 05.45 Советские мультфильмы 09.00 Телемагазин 09.30 Х/ф «Убить дракона» 11.40 Х/с «Клон» 13.20 Х/с «Пуаро Агаты Кристи» 15.10 Х/ф «Забытая мелодия для флейты» 17.30 Х/с «Клон» 19.10 Х/с «Пуаро Агаты Кристи» 21.05 Х/ф «Разные судьбы» 23.00 Х/ф «Сукины дети» 01.15 Бойцовский клуб 02.35 Киноляпы

1-Й КАНАЛ. ЕВРОПА 05.00, 08.00, 11.00, 14.00 Новости 05.05, 08.15 «Доброе утро» 08.40 «Контрольная закупка» 09.05 «Жить здорово!» 10.05, 02.20 «Модный приговор» 11.15 «Сегодня вечером» 13.20 «Время обедать!» 14.15 «В наше время» 15.15 «Они и мы» 16.05, 00.40 «Наедине со всеми» 17.00 Вечерние новости 18.00, 01.25 «Давай поженимся!» 19.00, 23.45 «Пусть говорят» 20.00 «Время» 20.30 Т/с «Море. Горы. Керамзит» 22.05 «Вечерний Ургант» 22.35 «Мясоеды против травоядных» 23.35 Ночные новости

ТВ 1000 05.00 Х/ф «История рыцаря» 07.20 Х/ф «Дом у озера»

РТР-ПЛАНЕТА. ЕВРОПА 07.00 «Утро России» 11.00, 13.25, 16.45, 18.40 Местное время

11.20, 04.40 «Когда начнется заражение». 1 ф. 12.05 «Крестьянская история». 1 ф. 12.30 «О самом главном» 13.00, 16.00, 19.00, 23.35 «Вести» 13.40, 06.10 Т/с «Хозяйка моей судьбы» 14.25, 03.55 «Особый случай» 15.15 «Больше, чем любовь» 17.00, 05.25 Т/с «Пока станица спит» 17.50 Т/с «Земский доктор. Возвращение» 20.00 «Барнео. Курорт для настоящих мужчин» 20.45 «Прямой эфир» 21.55 Т/с «Бомба» 00.25 «Дети войны. Последние свидетели» 01.10 «Тем временем» 02.00 Т/с «Отдел С.С.С.Р.» 02.45 Т/ф «...Еще до войны» 1 с. НТВ МИР 05.00 «НТВ утром» 07.10 «Их нравы» 08.00 Т/с «Возвращение Мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 «Сегодня» 09.25 «Александр Журбин. Мелодии на память» 10.05 «Таинственная Россия: Камчатка» 11.00 «Дело тёмное» 12.35 «До суда» 13.35 «Суд присяжных» 14.35, 17.35 «Обзор. Чрезвычайное происшествие» 15.30 «Суд присяжных. Окончательный вердикт» 16.40 «Дело врачей» 19.00, 03.30 «Прокурорская проверка» 20.15 «Говорим и показываем» 21.10 «Сегодня. Итоги» 21.45 Т/с «Братаны-4» 23.45 Т/с «Время Синдбада» 01.40 Т/с «ППС» 04.40 «Спасатели» TVCI 06.00 Настроение 08.05 Д/с «Мой живой журнал» 08.20 Х/ф «Голубые молнии» 09.45 Постскриптум 10.35 В центре событий 11.30, 14.30, 17.30, 21.50, 00.05 События 11.50, 02.10 Индийское кино. «Красивый и упрямый» 14.15 М/с «Хуторок» 14.50, 20.00 Город новостей 15.05 Х/ф «День денег» 16.50, 23.35 Простые сложности 17.20 М/ф «Про Фому и про Ерёму» 17.50 М/с «Робин Гуд» 18.10, 00.35 Т/с «Сердцу не прикажешь» 18.55 М/с «Волк Альберто» 19.05, 01.20 Право голоса 20.20 Человек Сверхспособный 20.45 Д/с «Золотое кольцо. Переславль-Залесский» 21.05 Д/ф «Человек со шрамом»

22.20 Без обмана. «Еда с национальным колоритом» 22.55 Д/ф «Анна Нетребко. Генерал на шпильках» REN TV 05.00, 12.00 Званый ужин 06.00, 11.00, 18.00 Информационная программа 112 06.30, 00.10, 02.50 Смотреть всем! 07.30, 11.30, 18.30, 22.00 Новости 24 08.00 Д/с «Великая тайна Ноя» 09.00 Д/с «Планета обезьяны» 10.00 Тайны мира с Анной Чапман 13.00 Мои прекрасные... 14.00 Семейные драмы 15.00 Не ври мне! 17.00 Верное средство 19.00 «Свободное время» 20.00 Реальная кухня 21.00 Пища богов 22.30, 01.10 Т/с «Ходячие мертвецы» ТЕЛЕКЛУБ 20.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей». «Менты-4» 21.00 Т/с «Второй убойный – 2» 22.00 Т/с «Спецгруппа» 23.00 Т/с «Государственная защита – 3» 00.00 Т/с «Криминальное видео» 01.00 Т/с «Я все решу сама». 1 ф. ТНТ 06.00 М/с «Турбо-Агент Дадли» 06.30 М/с «Губка Боб Квадратные штаны» 06.55 М/с «Кунг-фу Панда: Удивительные легенды» 07.25 М/с «Пингвины из «Мадагаскара» 08.00, 22.00, 23.00 «Дом-2» 09.30 «Битва экстрасенсов» 10.30 Х/ф «Заклинательница акул» 13.00 Т/с «Универ» 13.30, 14.00, 14.30, 15.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 17.30, 18.00 Т/с «НЕZЛОБ» 18.30, 19.00 Т/с «Интерны» 19.30, 20.00 Т/с «Деффчонки» 21.30 «Комеди Клаб. Лучшее» 23.30 «Сладкая жизнь» 00.25 Х/ф «Любовь и Мэри» 02.30 Т/с «Хор» РТВ – ЛЮБИМОЕ КИНО 07.00 Х/ф «Неоконченная повесть» 09.00 Х/ф «Пьющие кровь» 11.00 Х/ф «Первая встреча, последняя встреча» 13.00 Х/ф «Танкер «Дербент» 14.30 Т/с «Государственная граница» 16.00 Х/ф «Место действия» 1 с. 17.30 Х/ф «Место действия» 2 с. 19.00 Х/ф «На границе» 21.00 Х/ф «Бедный бедный Павел» 23.00 Х/ф «Скорость» 01.00 Х/ф «Необыкновен-

ный город» 02.30 Т/с «Дымъ» 04.00 Х/ф «За Ветлугойрекой» 05.30 Х/ф «Лидер» TV XXI FILM 09.00, 17.00, 01.00 Х/ф «Последний неандерталец» 10.30, 18.30, 02.30 Х/ф «Чернобыль: Последнее предупреждение» 12.15, 20.15 Х/ф «Девушка входит в бар» 13.40, 21.40 Х/ф «Сыграно» 15.15, 23.15 Х/ф «Вспоминая моих печальных шлюх» E! ENTERTAINMENT 05.00, 12.30 Настоящие домохозяйки округа Ориндж 06.40, 10.00, 14.10, 17.30 Кортни и Ким покоряют Нью-Йорк 07.30, 10.50 Светская жизнь семейства Кардашьян 08.20, 11.40, 15.50, 20.00, 00.35 E! Эксклюзив 09.10, 13.20, 18.20 Джулиана и Билл 15.00, 19.10 Невеста для миллионера 20.25 Дом мечты 21.15 Кортни и Хлоя покоряют Майами 22.05 Сплетница 22.55 Жизнь как шоу 23.45, 01.50 «Проект «Свадьба» 01.00 Звезда в кадре 02.40 Модный Контроль ДЕТСКИЙ МИР 05.00, 11.00, 17.00 Х/ф «Мама, я жив». М/ф «Пустомеля». «Сказка про доброго носорога» 06.30, 12.30, 18.30 М/с «Большая энциклопедия природы» 07.00, 13.00, 19.00 «Уроки тетушки Совы». М/ф «Как казаки на свадьбе гуляли». «Недобаюканная» 08.00, 14.00 Х/ф «Дикая собака Динго» 09.35, 15.35 М/с «Маугли» «Ракша» 10.00, 16.00 М/с «Легенда о Зорро». М/ф «Подаренка». М/ф «Слон и Моська». «Веселая карусель» CBS DRAMA 07.00 «Послушай, красотка» 07.50 «Сёгун» 08.40, 16.10, 00.35 «Правосудие Берка» 09.30, 14.30, 21.10 «Династия» 10.20, 15.20, 20.20 «Выше земли» 11.10, 18.40, 22.00 «Доктор Куин: Женщина-врач» 12.00, 17.00, 01.30 «Филадельфия» 12.50, 17.50, 22.50 «Это жизнь» 13.40, 19.30, 23.40 «Виртуальная Реальность» 02.25 «Таксист»

DISCOVERY CHANNEL 06.00 Акулы автоторгов из Далласа 06.55, 14.00 Голые и напуганные 07.50, 18.00 Как это сделано? 08.15 Круче не придумаешь 09.10 Не пытайтесь повторить 10.05 Короли аукционов 11.00 Динамо – невероятный иллюзионист 12.00, 00.00 Top Gear 13.00, 01.00 Настоящие аферисты 15.00 Быстрые и громкие 16.00 Махинаторы 17.00 Хуже быть не могло 18.30 Требуется сборка 19.00, 02.20 Охотники за реликвиями 20.30 Охотники за складами 21.00 Мастера выживания 22.00 Грязные деньги 22.30 Багажные войны 23.00 Золотая лихорадка 01.55 Молниеносные катастрофы НОСТАЛЬГИЯ 05.00 Под знаком зодиака. Близнецы 06.50, 11.50 Песня-86 07.50 Где мой театр? 09.00 Спектакль «Дамы и гусары» 10.20 Возможно все 11.00 Киносерпантин 12.50 Спектакль «Мастер и Маргарита» 14.40 Сиди и смотри 15.00 Театральные встречи 16.05 Телемемуары 16.35, 18.25, 00.30 Концерт зарубежной эстрады 17.00 Умелые руки 17.25 Музыка в театре, в кино, на ТВ 18.45 Х/ф «И это все о нем» 20.00, 02.00 Прошедшее ВРЕМЯ 21.00 Рожденные в СССР 22.00 «...До и после полуночи» 23.00 Пока все дома 23.45 Шесть песен на бис 01.00 Т/с «Следствие ведут ЗнаТоКи» РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 06.50 Х/ф «Ярослав» 08.35 Х/ф «Прогулка» 10.10 Х/ф «Небо в алмазах» 12.00 Х/ф «Мужчина с гарантией» 13.25 Х/ф «Парк советского периода» 15.40 Х/ф «Заза» 17.15 Х/ф «Спартакиада» 18.50 Х/ф «Лето волков» 1 с. 19.50 Х/ф «Счастливый неудачник» 21.20 Х/ф «Дневник камикадзе» 23.25 Х/ф «Я Вам больше не верю» 00.55 Х/ф «Дикое поле» 02.40 Х/ф «Ярослав» VIASAT HISTORY 07.00, 18.00 Д/с «Ферма в годы войны» 08.10, 17.00 Д/с «Команда времени» 09.00, 01.00 Д/с «Тайная

война» 10.00, 16.00 Д/с «Мифы и правда о Карле Великом» 11.00, 19.05, 02.00 Д/с «Охотники за мифами» 12.00 Д/с «Клетка» 13.00 Д/ф «Саги викингов» 14.05 Д/с «Погода, изменившая ход истории» 15.00 Д/с «Великое железнодорожное путешествие по Европе» 21.00 Д/с «Средние века» 22.00 Д/с «Тени средневековья» 23.00 Д/ф «Орудия смерти» 00.00 Д/с «Оружие, изменившее мир» SONY SCI-FI 05.00, 13.20, 00.05 «Светлячок» 05.50, 14.10, 00.55 «Звездные врата» 06.40, 16.25 «Ангел» 07.35 «Полнолуние» 09.10, 19.00 «Верить» 10.50, 20.40 «Помнить все» 11.40, 17.20, 22.25 «Загадки Истории» 15.00, 02.45 «Ангел или Демон» 21.30, 01.45 «Жизнь на Марсе» МЕГА 06.00 Легенды бандитского Киева 07.30, 17.50 В поисках истины 08.20 Подземные марсиане 09.10, 16.10 Сокровища вашего чердака 10.00, 17.00 В поисках приключений 11.00, 22.50 Неизвестная Австралия 12.00 Таинственная Африка 12.50, 23.40 Смертельная встреча 13.40 Воины 14.30, 22.00 НЛО из прошлого 15.20, 19.30 Фантастические истории 18.40 Тайны века 20.20 Поймать пришельца 21.10 Искатели 00.30 Покер 01.20 Т/с «Борджиа: история клана» 02.50 Жизнь в кредит XSPORT 05.30, 07.45 Наша рыбалка 06.45, 12.30, 21.30, 00.30 Новости 08.30 Бокс. Лучшие бои UBP 10.30 Спидвей. Экстралига 13.00 Теннис. Турнир в Истборне 18.00 Бойцовский клуб 20.00 Бокс. Бернард Хопкинс – Каро Мурат 22.00 Буллит 23.00 Жизнь на пределе 23.30 LFL СПОРТ 1 06.00 Футбол. Шотландия. – Данди Юнайтед 07.40, 19.50 Футзал. Испания 09.20, 01.20 Автогонки. Euroformula Open 10.00, 23.40 Футбол. Россия.

Крылья Советов – ЦСКА 11.45 Футбол. Португалия. Брага – Эшторил 13.30, 23.10 Экстра-футзал 14.00, 02.00 Гольф. Major US Open 18.00 Футбол. Англия. Дерби Каунти – Куинз Парк 21.30 Футбол. Бельгия. Стандард – Зульте Варегем СПОРТ 09.00, 13.10, 18.00 Новости 09.15, 18.15 «Связь времен» 09.20, 13.25 «Личный тренер» 09.35, 18.20 «Байки старого болельщика» 09.40 Регби. ЧМ 13.40 Пляжный волейбол. Grand Slam 15.40 Волейбол. Лига чемпионов 17.10 «Футбольный клуб» 18.25 «Железный фактор» 19.00 Легкая атлетика. Diamond League 21.10 Хоккей. ЧМ-2013. Молодежь 23.15 Современное пятиборье. «Кубок Кремля» 00.45 «Атлеты века». Эммануил Ласкер ФУТБОЛ 1 05.30 Д/ф «Кубок Мира 1962» 07.00, 15.50 Швейцария – Эквадор. ЧМ-2014 09.00, 00.00 Великий футбол. Бразилія 2014 10.00, 10.45, 15.40 Футбол NEWS. LIVE 10.10, 10.55 Оле, Мундіаль! 11.30, 18.50 М/с «Забавный мяч» 11.40, 18.55 Аргентина – Босния-Герцеговина. ЧМ-2014 13.40, 01.25 Франция – Гондурас. ЧМ-2014 18.00 Мини-истории Кубка Мира. Франция 1998 г. 18.15 Величайшие футбольные сборные мира. 8 с. 21.00 Мундіаль. Матч-центр 21.50 LIVE. Иран – Нигерия. ЧМ-2014 EUROSPORT 09.30, 12.45 Футбол. Бразилмания 09.45, 13.00, 21.00 Велоспорт 10.30 Авто и мотоспорт 10.45 Автогонки. «24 часа Ле Манна» 11.45 Настольный теннис. Корея 14.00, 15.00, 15.40, 18.40, 01.00 Теннис. Турнир ATP 15.30, 18.30, 21.30, 00.30 Футбол 22.00, 22.30 Про рестлинг 23.30, 00.05 ALL SPORTS. WATTS 23.45 Конный спорт


«Червоний гірник» №44 (21469)

Вівторок, 17 червня Cхід 4.47 Захід 20.49 Світловий день 16.02

УТ-1 06.00 Шустер LIVE 07.00, 08.00, 15.00 Новости 07.25 Эра строительства 07.30 Эра бизнеса 07.35, 23.30 На слуху 08.25 Паспортный сервис 08.35 Полезные советы 09.15 Футбол. ЧМ-2014. Гана – США 11.20 Футбол. ЧМ-2014. Иран – Нигерия 13.40 Не верь худому повару 14.05 Как это? 14.45 Euronews 15.10 Брифинг Кабмина Укр. 15.20 Час-Ч 16.00 Футбол. ЧМ-2014. Германия – Португалия 18.00 Футбольная самба 18.55 Футбол. ЧМ-2014. Бельгия – Алжир 21.00 Итоги дня 21.50 Д/ф «В мастерские Мондріана» 23.00, 00.00, 01.00 Итоги 00.20 От первого лица 01.20 Концерт «Шаг в будущее» 02.20 Телеакадемия ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.45, 07.10, 08.05, 09.10 «Завтрак с 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 00.00 ТСН 10.00, 10.35 М/ф «Алладин»

Схід 23.57 Захід 10.04 22-й місячний день

11.00 Т/с «Папаши» 12.05, 13.05 «Семейные мелодрамы – 3» 14.05, 03.10 Т/с «Великолепный век. Роксолана – 2» 16.45 «ТСН. Избранное» 17.10 Т/с «Фатмагюль» 20.30, 21.30 Т/с «Давай поцелуемся» 22.30 «Меняю жену – 9» 00.20 Т/с «Атлантида» 01.20 Х/ф «Спасибо за любовь» ТК «ИНТЕР» 05.25, 10.00 Т/с «Возвращение Мухтара-2» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30 Новости 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 «Утро с ИНТЕРом» 09.00, 12.00, 14.00, 17.45 Новости 09.20 «Утро с ИНТЕРом» 12.25, 14.20 Д/с «Следствие вели...» 14.50 «Судебные дела» 15.45 «Семейный суд» 18.05 Ток-шоу «Касается каждого» 19.00 Т/с «Пока станица спит» 20.00, 02.10 «Подробности» 20.40 Т/с «Вера. Надежда. Любовь» 23.35 Т/с «Скандал 2» 00.30 Х/ф «Иностранец 2: Черный рассвет» 02.50 Д/ф «Проклятие Че Гевары»

Телебачення 9

www.girnyk.com.ua

Четвер, 12 червня 2014 року

Риби

ICTV 04.05, 07.45, 08.45, 12.45, 15.45, 18.45 Факты 04.45 Свитанок 05.45, 08.15 Свобода слова 09.15, 19.25 Чрезвычайные новости 10.00, 16.45 Т/с «Опера» 11.50, 22.15 Т/с «Прокурорская проверка» 13.15 Достало! 14.15, 16.15 Т/с «Платина» 20.15 Т/с «Дознаватель-2» 23.20 Х/ф «Пункт назначения» 01.10 Т/с «Последователи» 02.00 Х/ф «Ниндзя-убийца» 03.30 Т/с «Жены футболистов. Дополнительное время-2» СТБ 06.00 В поисках истины. Николай Павленко 06.45, 16.00 Все буде добре! 08.40, 18.30 Невероятная правда о звездах 10.00 Звездная жизнь. Допиться до славы 10.55 Х/ф «Невероятные приключения итальянцев в России» 12.50, 19.55 Следствие ведут экстрасенсы 13.45, 00.25 Зважені та щасливі 18.00, 22.00 Вікна-Новини

20.55 Т/с «Метод Фрейда» 22.35 Дорогая, мы убиваем детей 02.35 Ночной эфир НОВЫЙ КАНАЛ 05.25, 06.10 Kids’ Time 05.30, 06.15 М/с «Рога и копыта» 06.35, 08.40, 19.00 Т/с «Воронины» 07.00 Подъем 09.00, 16.05 Т/с «Не родись красивой» 11.00 Т/с «Счастливы вместе» 15.00, 22.00 Т/с «Молодежка» 18.00, 01.40 Репортер 18.20, 23.00 Абзац! 23.55 Х/ф «Перстень мушкетёров» 01.45 Т/с «Шаг за шагом» 02.30 «Зона ночи» ТЕТ 06.00 Твинисы 06.25, 09.30 М/с «Маша и медведь» 06.50, 10.00 М/с «Клуб Винкс: Школа волшебниц» 07.45 Мультик с Лунтиком 08.25 М/с «Черепашки мутанты ниндзя» 08.55 М/с «Гуфи и его команда» 10.55 Ералаш 12.00 Т/с «Маленькие тайны» 14.00 Виталька 15.00, 21.00 Страна У 15.55 Даешь молодежь! 17.20, 20.00 Т/с «Кухня» 17.45, 20.35 Т/с «Два отца и два сына» 18.10, 22.55 Т/с «Светофор» 19.05 Рассмеши комика

22.00 6 кадров 23.55 Слишком грубо для Ю-туб’а 00.50 Бойцовский клуб 01.40 Рай, гудбай 02.25 Т/с «Убежище» ТРК «УКРАИНА» 05.00 Ток-шоу «Пусть говорят. Блудный отец» 05.50 Серебряный апельсин 06.15, 13.10 Т/с «ОСА» 07.00, 09.00, 15.00, 19.00 События 07.15 Утро с Украиной 09.15, 14.00, 15.20 Т/с «След» 10.00 Т/с «Простая жизнь» 12.00, 19.40 Ток-шоу «Говорит Украина» 17.10 Премьерные серии! Т/с «След» 18.00 Т/с «Спасти босса» 20.50 Т/с «Страна 03» 21.55 Футбол. ЧМ-2014. Бразилия – Мексика 00.00 Великий футбол 00.55 Футбол. ЧМ-2014. Россия – Южная Корея НТН 04.35 Х/ф «Кидалы в игре» 06.05 Х/ф «Неуловимая четверка» 08.30 Утренний «Свідок» 09.00 «Случайный свидетель» 10.00 Т/с «Коломбо» 12.00, 15.00, 19.00, 21.40, 02.10 «Свідок» 12.30 Т/с «Детективы» 13.05, 19.30 Т/с «Улицы разбитых фонарей – 12» 15.15 Т/с «Тайны следствия – 11»

22.00 Т/с «Шах и мат» 23.45 Т/с «Закон и порядок – 12» 00.45 Т/с «CSI: Лас-Вегас – 9» 02.40 «Речовий доказ» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.30, 06.45, 07.15, 07.35, 07.45, 08.10, 08.20, 08.35 Утро на Пятом 06.40, 00.50 Обзор прессы 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00 Время новостей 07.10, 08.15, 22.35, 23.15, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 1ц3.30, 14.30 Время. Важно 07.40, 18.20, 23.25, 00.25 Время спорта 07.50 Автопилот-новости 08.40 Трансмиссия-новости 08.45 Утро на Пятом 09.35, 19.30, 20.10, 21.10 Время. Итоги дня 10.25, 14.25, 15.25 Погода в мире 10.35, 11.35, 12.35, 13.35, 14.35, 15.35, 16.50 Время: итоги дня 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 Время новостей 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 22.30, 23.30, 00.30 Время. Важно 16.10 Трансмиссия 17.15 Драйв-новости 17.35 Особый взгляд 18.10 Местное время 21.40 Время-Тайм 23.00, 00.00 Время новостей

ТОНИС 06.00 Такова спортивная жизнь 06.30, 09.35, 15.00, 18.30, 21.00 «Социальный пульс» 07.00, 16.50 Алло, доктор! 09.00 Акулы Гордона 10.00 Плохой пес! 11.00 Кондолиза Райс 12.15 Модные истории 13.10, 16.00 Удивительные обитатели сада 14.00, 22.30 Монстры внутри меня 17.45 Социальный статус 18.50, 22.25 Экономический пульс 19.00 В гостях у Дмитрия Гордона 20.00 Самые привлекательные коты и собаки 21.30 Ангела Меркель 23.35 Светские хроники 00.00 Красивые и амбициозные 01.45 Х/ф «Другая женщина» КИЕВСКАЯ РУСЬ 06.00, 16.50, 20.40 Роскошные путешествия 06.30, 12.50, 18.20 Попури 06.55 День ангела 07.00, 15.55 Возвращение кота Сметанкина 07.45, 12.25, 19.00 Паспорт.ua 08.00, 11.00, 13.30, 22.50 Ювелир 09.00, 10.15, 12.00 Бэби-бум 09.15, 13.00 Мультфильм 09.30, 16.20, 18.30, 22.20 Тайны подводного мира 10.00, 10.40 Эксклюзив для семьи 17.20 Х/ф «Цвет денег» 1 с.

19.15 Здоровье 19.35, 01.50 Х/ф «Последний из собачьего племени» 1 с. 21.00 На сон грядущим 21.10 Х/ф «Цвет денег» 2 с. 00.50 Телечат K1 06.00 Шеф-повар 06.30 TOP SHOP 07.30 Т/с «Кто в доме хозяин» 09.00 Мультфильмы 09.50 М/с «Смешарики» 10.00 Х/ф «Король воздуха» 12.00 Т/с «Все женщины – ведьмы» 13.50 Т/с «Дикий ангел» 15.20 Т/с «Комиссар Рекс» 17.15, 21.00 Рассмеши комика 18.10 Званый ужин 19.10 Орёл и Решка 22.00 Т/с «Доктор Хаус» 01.20 Т/с «Гимнастки» 02.45 Ночная жизнь 11 КАНАЛ 06.00 Мультфильмы 06.20 Х/ф «Хлеб, золото, наган» 07.35, 09.30 Т/с «Джокер» 08.00, 19.00 Новости 11 канала 08.30 Никополь сегодня 08.45 Акцент 09.00, 18.30 Новости 2+2 16.30 Т/с «Ментовские войны-3» 19.30 Будьте здоровы 20.00 Т/с «Ментовские войны-4» 21.00 ДжеДАИ 21.25 Т/с «Секретные материалы» 00.25 Х/ф «Пауки»

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.20 Х/ф «Хлеб, золото, наган» 07.35, 09.30 Т/с «Джокер» 08.35, 21.00 ДжеДАИ 09.00, 18.30 Новости 2+2 16.30 Т/с «Ментовские войны-3» 19.00 Т/с «Ментовские войны-4» 21.25 Т/с «Секретные материалы» 00.25 Х/ф «Пауки» 02.00 Х/ф «Ярослав Мудрый» НЛО ТВ 05.25, 17.40 Comedy Woman 06.10, 09.45, 10.10, 10.50, 16.05, 01.00 Comedy Club 07.00 М/с «Приключения Оливера» 07.20 М/с «СуперЗоя» 07.45 Д/с «Разрушители мифов» 11.45, 12.40, 19.40, 20.40 Т/с «Универ. Новая общага» 13.05 Т/с «Универ» 15.20 Т/с «Наша Russia» 18.40 Т/с «ОНЛАЙН 2.0» 21.05 Т/с «СашаТаня» 21.25 Т/с «Незлоб» 22.00 Х/ф «В одну сторону» 00.10 Т/с «Последние дни планеты Земля» TBI 06.00, 02.50 Aрт City 06.30 Частные новости 07.00, 09.00, 10.10, 11.10, 12.20, 14.10, 15.30, 17.10, 18.40, 22.00, 01.00 TBiNews 08.00, 20.00, 23.00 Сегодня о главном 09.30, 13.30, 16.30 Особое мнение 10.00, 11.00, 12.00, 14.00, 15.00, 17.00, 18.00, 21.00, 00.00 Сегодня 16.00, 17.40 Обзор блогов 02.00 80 островов вокруг света ENTER-ФИЛЬМ 05.45 Советские мультфильмы 09.00 Телемагазин 09.30 Х/ф «Анна Каренина» 12.10 Х/с «Клон» 13.50 Х/с «Пуаро Агаты Кристи» 15.40 Х/ф «Кин-дза-дза» 18.10 Х/с «Клон» 19.50 Х/с «Пуаро Агаты Кристи» 21.45 Х/ф «Забытая мелодия для флейты» 00.15 Бойцовский клуб 02.15 Киноляпы ТВ 1000 05.20 Х/ф «Ну что, приехали?» 07.25 Х/ф «Крутой и цыпочки» 09.20 Х/ф «Пассажиры» 11.10 Х/ф «Ну что, приехали?» 13.05 Х/ф «Крутой и цыпочки» 15.05 Х/ф «Дети сексу не помеха»

17.10 Х/ф «Волшебная страна» 19.00 Х/ф «Пипец» 20.55 Х/ф «Возвращение Супермена» 23.35 Х/ф «Последний занавес» 01.05 Х/ф «Прах Анджелы» 03.35 Х/ф «Наркоз» ТВ 1000 КИНО 06.00 Х/ф «Завтра была война» 07.40 Х/ф «Сказка. Есть» 09.20 Х/ф «Год собаки» 11.40 Х/ф «Трое в лодке, не считая собаки» 14.10 Х/ф «Реальный папа» 15.50 Х/ф «1812: Уланская баллада» 17.40 Х/ф «Высоцкий. Спасибо, что живой» 20.00 Х/ф «Дед 005» 21.40 Х/ф «Артефакт» 23.20 Х/ф «Няньки» 01.00 Х/ф «Чудо» 03.10 Х/ф «Праздник Нептуна» 04.05 Х/ф «Дон-Кихот» TV1000 ACTION 06.20 Х/ф «Колдовство» 08.10 Х/ф «Отдел 13» 10.00 Х/ф «Хеллбой: Герой из пекла» 12.10 Х/ф «Игра с огнем» 14.05 Х/ф «Ангелы Чарли» 16.00 Х/ф «Колдовство» 18.00 Х/ф «Запретное царство» 20.00 Х/ф «Железный рыцарь» 22.00 Х/ф «Прирожденный гонщик» 00.00 Т/ф «Евроэротика 4» 00.40 Т/ф «Евроэротика 5» 04.00 Х/ф «Запретное царство» 1-Й КАНАЛ. ЕВРОПА 05.00, 08.00, 11.00, 14.00 Новости 05.05, 08.15 «Доброе утро» 08.40 «Контрольная закупка» 09.05 «Жить здорово!» 10.05, 02.20 «Модный приговор» 11.15, 20.30 Т/с «Море. Горы. Керамзит» 13.10 «Время обедать!» 14.15 «В наше время» 15.15 «Они и мы» 16.05, 00.40 «Наедине со всеми» 17.00 Вечерние новости 18.00, 01.25 «Давай поженимся!» 19.00 «Пусть говорят» 20.00 «Время» 22.05 «Вечерний Ургант» 22.35 «Политика» 23.35 Ночные новости 23.45 «Сборная России. Билет в Бразилию» РТР-ПЛАНЕТА. ЕВРОПА 07.00 «Утро России» 11.00, 13.25, 16.45, 18.40 Местное время 11.20, 04.40 «Когда начнется заражение». 2 ф. 12.05 «Крестьянская история». 2 ф. 12.30 «О самом главном»

13.00, 16.00, 19.00, 23.35 «Вести» 13.40, 06.10 Т/с «Хозяйка моей судьбы» 14.25, 03.55 «Особый случай» 15.10 Т/с «Почтальон» 17.00, 05.25 Т/с «Пока станица спит» 17.50 Т/с «Земский доктор. Возвращение» 20.00 «Команда» 20.45 «Прямой эфир» 21.55 Т/с «Бомба» 00.25 «Особый отдел. Контрразведка» 01.10 «Игра в бисер» с Игорем Волгиным 02.00 Т/с «Отдел С.С.С.Р.» 02.45 Т/ф «...Еще до войны» 2 с. НТВ МИР 05.00 «НТВ утром» 07.10 «Дикий мир. Экспедиция Тимофея Баженова» 08.00 Т/с «Возвращение Мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 «Сегодня» 09.25 «Кулинарный поединок» 10.30 «Русская начинка» 11.05 Т/с «Улицы разбитых фонарей-11» 12.35 «До суда» 13.35 «Суд присяжных» 14.35, 17.35 «Обзор. Чрезвычайное происшествие» 15.30 «Суд присяжных. Окончательный вердикт» 16.40 «Дело врачей» 19.00, 03.30 «Прокурорская проверка» 20.15 «Говорим и показываем» 21.10 «Сегодня. Итоги» 21.45 Т/с «Братаны-4» 23.45 Т/с «Время Синдбада» 01.40 Т/с «ППС» 04.40 «Спасатели» TVCI 06.00 Настроение 08.00, 16.00 Д/с «Мой живой журнал» 08.10, 17.50 М/с «Робин Гуд» 08.35, 16.40 Т/с «Исцеление любовью» 09.20, 15.20 Д/ф «Человек со шрамом» 10.05 М/ф «Три мешка хитростей» 10.15 Доктор И... 10.45, 18.10, 00.35 Т/с «Сердцу не прикажешь» 11.30, 14.30, 17.30, 21.50, 00.05 События 11.50, 02.15 Индийское кино. «Великолепная семёрка» 14.20 М/с «Хуторок» 14.50, 20.00 Город новостей 15.05 Наша Москва 16.15, 23.35 Простые сложности 18.55 М/с «Волк Альберто» 19.05, 01.20 Право голоса 20.20 Осторожно, мошенники! 20.45 Д/с «Своими глазами» 21.15 Д/ф «Арийские сокровища» 22.20 Хроники московского быта 22.55 Д/ф «Игорь Кваша. Против течения»

REN TV 05.00, 12.00 Званый ужин 06.00, 11.00, 18.00 Информационная программа 112 06.30, 19.00 «Свободное время» 07.30, 11.30, 18.30, 22.00 Новости 24 08.00 Д/с «Проделки смертных» 09.00 Д/с «Звездолет для фараона» 10.00 Тайны мира с Анной Чапман 13.00 Мои прекрасные... 14.00 Семейные драмы 15.00 Не ври мне! 17.00 Верное средство 20.00 Реальная кухня 21.00 Пища богов 22.30, 01.10 Т/с «Ходячие мертвецы» 00.10, 02.50 Смотреть всем! ТЕЛЕКЛУБ 20.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей». «Менты-4» 21.00 Т/с «Второй убойный – 2» 22.00 Т/с «Спецгруппа» 23.00 Т/с «Государственная защита – 3» 00.00 Т/с «Криминальное видео» 01.00 Т/с «Я все решу сама». 1 ф. ТНТ 06.00 М/с «Турбо-Агент Дадли» 06.30 М/с «Губка Боб Квадратные штаны» 06.55 М/с «Кунг-фу Панда: Удивительные легенды» 07.25 М/с «Пингвины из «Мадагаскара» 08.00, 22.00, 23.00 «Дом-2» 09.30 «Битва экстрасенсов» 10.30, 19.30 Т/с «Деффчонки» 12.00, 12.30, 13.00 Т/с «Универ» 13.30, 14.00, 14.30, 15.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 17.30, 18.00 Т/с «Универ. Новая общага» 18.30, 19.00 Т/с «Интерны» 20.00 Х/ф «Час пик» 23.30 «Сладкая жизнь» 00.25 Х/ф «Полупрофи» 02.20 Т/с «Хор» РТВ – ЛЮБИМОЕ КИНО 07.00 Х/ф «На границе» 09.00 Х/ф «Бедный бедный Павел» 11.00 Х/ф «Скорость» 13.00 Х/ф «Необыкновенный город» 14.30 Т/с «Дымъ» 16.00 Х/ф «За Ветлугойрекой» 17.30 Х/ф «Лидер» 19.00 Х/ф «Старый наездник» 21.00 Х/ф «Гонка с преследованием» 23.00 Х/ф «Все решает мгновение» 01.00 Х/ф «Король Лир» 1 с. 02.30 Т/с «Дымъ» 04.00 Х/ф «Дожди в океане» 05.30 Х/ф «Еще люблю, еще надеюсь...»

TV XXI FILM 09.00 Х/ф «Новеллы Ги Де Мопассана» 10.10, 18.10, 02.10 Х/ф «Двуногий конь» 11.55, 19.55, 03.55 Х/ф «В плену» 13.25, 21.25 Х/ф «Влюбленные» 15.15, 23.15 Х/ф «Убей меня нежно» 17.00 Х/ф «Новеллы Ги Де Мопассана» 01.00 Х/ф «Новеллы Ги Де Мопассана» E! ENTERTAINMENT 05.00, 12.30 Настоящие домохозяйки округа Ориндж 06.40, 10.00, 14.10 Кортни и Ким покоряют Нью-Йорк 07.30, 10.50 Светская жизнь семейства Кардашьян 08.20, 11.40, 15.50, 00.10, 02.40 E! Эксклюзив 09.10, 13.20, 18.20 Джулиана и Билл 15.00, 19.10 Невеста для миллионера 16.40, 20.50 Правдивая голливудская история 17.30 Золотая молодежь Беверли-Хиллз 20.00, 22.30 Замужем за Джонасом 21.40 Модный Контроль 23.20, 01.50 «Проект «Свадьба» 00.35 Дом мечты 01.00 Звезда в кадре ДЕТСКИЙ МИР 05.00, 11.00, 17.00 Х/ф «Есть идея!». М/ф «Мальчик с уздечкой». «Путешествие в страну великанов» 06.30, 12.30, 18.30 М/с «Большая энциклопедия природы» 07.00, 13.00, 19.00 «Уроки тетушки Совы». М/ф «Легенда о Сальери». «Новый Аладдин» 08.00, 14.00 Х/ф «Мальчишки»: «Новенький», «Это именно я» 09.25, 15.25 М/с «Маугли» «Похищение». М/ф «Про дудочку и птичку» 10.00, 16.00 М/с «Легенда о Зорро». М/ф «Медной горы хозяйка». Сказки «Солнышко и снежные человечки» CBS DRAMA 07.00 «Послушай, красотка» 07.50 «Сёгун» 08.40, 16.10, 00.35 «Правосудие Берка» 09.30, 14.30, 21.10 «Династия» 10.20, 15.20, 20.20 «Выше земли» 11.10, 18.40, 22.00 «Доктор Куин: Женщина-врач» 12.00, 17.00, 01.30 «Филадельфия» 12.50, 17.50, 22.50 «Это жизнь» 13.40, 19.30, 23.40 «Виртуальная Реальность» 02.25 «Таксист»

DISCOVERY CHANNEL 06.00 Быстрые и громкие 06.55, 14.00 Хуже быть не могло 07.50, 18.00 Как это сделано? 08.15 Мастера выживания 09.10 Золотая лихорадка 10.05, 20.00 Охотники за реликвиями 11.00 Смертельные острова 12.00, 00.00 Top Gear 13.00, 01.00 Настоящие аферисты 15.00, 02.50 Пятая передача 16.00 Махинаторы 17.00 Речные монстры 19.00, 01.55 Битвы за контейнеры 20.30 Охотники за складами 21.00 Новая жизнь хот-родов 22.00 Грязные деньги 22.30 Багажные войны 23.00 Невероятный небоскреб НОСТАЛЬГИЯ 05.00 Киносерпантин 05.50, 00.50 Песня-86 06.50 Спектакль «Мастер и Маргарита» 08.40 Сиди и смотри 09.00 Театральные встречи 10.05 Телемемуары 10.35, 12.25 Концерт зарубежной эстрады 11.00 Умелые руки 11.25, 17.40 Музыка в театре, в кино, на ТВ 12.45, 18.40 Х/ф «И это все о нем» 14.00, 20.00 Прошедшее ВРЕМЯ 15.00, 21.00 Рожденные в СССР 16.00, 22.00 «...До и после полуночи» 17.00 Д/ф «По Америке» 23.00 Под знаком зодиака. Близнецы 01.50 Где мой театр? РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 05.50 Х/ф «Небо в алмазах» 07.35 Х/ф «Мужчина с гарантией» 09.05 Х/ф «Парк советского периода» 11.15 Х/ф «Заза» 12.55 Х/ф «Лето волков» 1 с. 13.50 Х/ф «Спартакиада» 15.25 Х/ф «Счастливый неудачник» 17.00 Х/ф «Дневник камикадзе» 18.50 Х/ф «Лето волков» 2 с. 19.50 Х/ф «Старухи» 21.40 Х/ф «Тайна «Волчьей» пасти» 23.35 Х/ф «Прогулка» 01.20 Х/ф «Небо в алмазах» VIASAT HISTORY 07.00, 18.00 Д/с «Ферма в годы войны» 08.10, 17.00 Д/с «Команда времени» 09.00, 01.00 Д/с «Тайная война» 10.00, 16.00 Д/с «Мифы и правда о Карле Великом» 11.00, 19.05, 02.00 Д/с «Охотники за мифами» 12.00 Д/с «Внутренняя рыба» 13.00 Д/с «Средние века»

14.00 Д/с «Тени средневековья» 15.00 Д/ф «Капхёнская битва» 21.00 Д/ф «Шпионы Елизаветы I» 22.00 Д/ф «Происхождение современных монархий Европы» 23.00 Д/с «Запретная история» 00.00 Д/с «Оружие, изменившее мир» SONY SCI-FI 05.00, 13.30, 00.05 «Светлячок» 05.50, 14.20, 00.55 «Звездные врата» 06.35, 11.50, 17.20, 22.25 «Загадки Истории» 07.25, 16.30 «Ангел» 08.15, 15.05, 02.45 «Ангел или Демон» 09.35, 19.00 «Грань» 11.05, 20.40 «Помнить все» 21.30, 01.45 «Жизнь на Марсе» МЕГА 06.00 Легенды бандитского Киева 07.30, 17.50 В поисках истины 08.20 Лунные дорожки 09.10, 16.10 Сокровища вашего чердака 10.00, 17.00 В поисках приключений 11.00 Таинственная Африка 12.00 Впечатляющая Атлантика 12.50, 23.40 Смертельная встреча 13.40, 00.30 Воины 14.30, 22.00 НЛО из прошлого 15.20, 19.30 Фантастические истории 18.40 Тайны века 20.20 Письма из космоса 21.10, 02.50 Искатели 22.50 Неизвестная Южная Америка 01.20 Т/с «Борджиа: история клана» XSPORT 05.30, 07.45 Наша рыбалка 06.45, 12.30, 21.30, 00.30 Новости 08.30 Бокс. Лучшие бои UBP 10.30 Экстремальный спорт 11.30 Легкая атлетика. Бриллиантовая лига 13.00 Теннис. Турнир в Истборне 19.00 Легкая атлетика. Чехия 21.00, 21.50 ЙОЙ 22.30 Самое вызывающее видео 23.30 Непредсказуемое поведение СПОРТ 1 06.00, 20.55 Футбол. Шотландия. Сент-Джонстон – Абердин 07.40 Футбол. Бельгия. Стандард – Зульте Варегем 09.20 Футбол. Россия. Зенит – Рубин 11.00, 18.00, 00.20 Автогонки. International GT Open

12.20, 22.40 Футбол. Португалия. Брага – Академика 14.00, 01.40 Гольф. Major US Open 19.00 Баскетбол. ВТБ Плей-офф СПОРТ 09.00, 13.00, 18.00 Новости 09.15, 18.15 «Связь времен» 09.20, 13.15 «Личный тренер» 09.35, 18.20 «Байки старого болельщика» 09.40 Легкая атлетика. Diamond League 11.50 «Монолог на фоне юбилея» 13.30 «Железный фактор» 14.00, 00.45 Современное пятиборье. «Кубок Кремля» 15.35 Волейбол. Лига чемпионов. Плей-офф 17.10 «Футбольный клуб» 18.25 Пляжный волейбол. Grand Slam 20.25 Хоккей. ЧМ-2013. Молодежь 22.20 Американский футбол. Чемпионат NFL ФУТБОЛ 1 05.05 Д/ф «Кубок мира 1966» 06.45, 15.50 Германия – Португалия. ЧМ-2014 08.40, 00.00 Великий футбол. Бразилія 2014 10.00, 10.45, 15.40 Футбол NEWS. LIVE 10.10, 10.55 Оле, Мундіаль! 11.30, 18.50 М/с «Забавный мяч» 11.40, 18.55 Гана – США. ЧМ-2014 13.40, 00.55 Иран – Нигерия. ЧМ-2014 18.00 Мини-истории Кубка Мира. Корея/Япония 2002 г. 18.15 Величайшие футбольные сборные мира. 9 с. 21.00 Мундіаль. Матч-центр 21.50 LIVE. Бразилия – Мексика. ЧМ-2014 02.55 Профайлы EUROSPORT 09.35, 12.45 Футбол. Бразилмания 09.45, 22.30 Автогонки. «24 часа Ле Манна» 10.45, 13.00, 15.40, 18.40, 01.00 Теннис. Турнир ATP 12.15 Конный спорт 12.30 ALL SPORTS. WATTS 15.30, 18.30, 21.30, 00.30 Футбол 20.00, 23.25 Авто и Мотоспорт 20.05, 22.00 Спидвей. Швеция 23.00 Мотокросс. ЧМ. Италия 23.30 Сильнейшие люди планеты


10 Телебачення

www.girnyk.com.ua

Середа, 18 червня Cхід 4.47 Захід 20.49 Світловий день 16.02

УТ-1 06.00 Шустер LIVE 07.00, 08.00, 15.00 Новости 07.25 Эра бизнеса 07.30, 23.30 На слуху 08.25 Паспортный сервис 08.35 Полезные советы 09.10 Футбол. ЧМ-2014. Бельгия – Алжир 10.00 В ПЕРЕРЫВЕ: Включение из Кабмина Украины 11.20 Футбол. ЧМ-2014. Россия – Корея 13.40 Как Ваше здоровье? 14.45 Euronews 15.10 Брифинг Кабмина Украины 15.20 Час-Ч 16.00 Футбол. ЧМ-2014. Бразилия – Мексика 18.00 Футбольная самба 18.55 Футбол. ЧМ-2014. Австралия – Нидерланды 21.00 Итоги дня 21.45 Следствие. Инфо 22.10 Д/ф «Красота Тулоу» 22.55 Суперлото 23.00, 00.00 Итоги 00.20 От первого лица 00.55 Футбол. ЧМ-2014. Камерун – Хорватия 02.55 Телеакадемия ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.45, 07.10, 08.05, 09.10 «Завтрак с 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.55 ТСН 10.00, 10.35 М/ф «Алладин»

Схід ... Захід 11.21 22-й місячний день

10.55 «Шесть кадров» 11.10 Т/с «Папаши» 12.15, 13.15 «Семейные мелодрамы – 3» 14.15, 03.15 Т/с «Великолепный век. Роксолана – 2» 16.45 «ТСН. Избранное» 17.10 Т/с «Фатмагюль» 20.30, 21.30 Т/с «Давай поцелуемся» 22.30 «Четыре свадьбы – 3» 00.20 Т/с «Атлантида» 01.20 Х/ф «Поколение П» ТК «ИНТЕР» 05.25, 10.00 Т/с «Возвращение Мухтара-2» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30 Новости 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 «Утро с ИНТЕРом» 09.00, 12.00, 14.00, 17.45 Новости 09.20 «Утро с ИНТЕРом» 12.25, 14.20 Д/с «Следствие вели...» 14.50 «Судебные дела» 15.45 «Семейный суд» 18.05 Ток-шоу «Касается каждого» 19.00 Т/с «Пока станица спит» 20.00, 02.05 «Подробности» 20.40 Т/с «Вера. Надежда. Любовь» 23.35 Т/с «Скандал 2» 00.30 Х/ф «Ловушка» 02.45 Д/ф «Кладбищенские истории»

18.00, 22.00 Вікна-Новини 20.55 Т/с «Метод Фрейда» 22.35 Хата на тата 02.25 Ночной эфир Риби

ICTV 04.30 Служба розыска детей 04.35, 07.45, 08.45, 12.45, 15.45, 18.45 Факты 05.20 Свитанок 06.20 Т/с «Такси» 06.50 «Леся+Рома» 08.00 Звезда YouTube 09.15, 19.25 Чрезвычайные новости 09.50, 16.40 Т/с «Опера» 11.50, 13.25, 22.15 Т/с «Прокурорская проверка» 14.05, 16.15 Т/с «Платина» 17.35 Т/с «Убойная сила» 20.15 Т/с «Дознаватель-2» 23.20 Х/ф «Пункт назначения-2» 01.05 Т/с «Последователи» 01.50 Х/ф «Пункт назначения» 03.20 Т/с «Жены футболистов. Дополнительное время-2» СТБ 06.15 В поисках истины. Мишка Япончик: смерть короля 07.00, 16.00 Все буде добре! 08.55, 18.30 Невероятная правда о звездах 10.15 Звездная жизнь. В плену родительской славы 11.10 Х/ф «Домработница» 13.00, 19.55 Следствие ведут экстрасенсы 13.55, 00.25 Зважені та щасливі

НОВЫЙ КАНАЛ 05.25, 06.10 Kids’ Time 05.30, 06.15 М/с «Рога и копыта» 06.35, 08.40, 10.55, 19.00 Т/с «Воронины» 07.00 Подъем 09.00, 16.05 Т/с «Не родись красивой» 15.00, 22.00 Т/с «Молодежка» 18.00, 01.40 Репортер 18.20, 23.00 Абзац! 23.55 Х/ф «Мерцающий» 01.45 Служба розыска детей 01.50 Т/с «Шаг за шагом» 02.40 «Зона ночи» ТЕТ 06.00 Твинисы 06.25, 09.30 М/с «Маша и медведь» 06.50, 10.00 М/с «Клуб Винкс: Школа волшебниц» 07.45 Мультик с Лунтиком 08.25 М/с «Черепашки мутанты ниндзя» 08.55 М/с «Гуфи и его команда» 10.55 Ералаш 12.00 Т/с «Маленькие тайны» 14.00 Виталька 15.00, 21.00 Страна У 15.55 Даешь молодежь! 17.20, 20.00 Т/с «Кухня» 17.45, 20.35 Т/с «Два отца и два сына» 18.10, 22.55 Т/с «Светофор» 19.05 Рассмеши комика 22.00 6 кадров 23.55 Слишком грубо для Ю-туб’а

00.50 Бойцовский клуб 01.40 Рай, гудбай 02.25 Т/с «Убежище» ТРК «УКРАИНА» 05.20 Ток-шоу «Пусть говорят. Каникулы в Майями» 06.15, 13.10 Т/с «ОСА» 07.00, 09.00, 15.00, 19.00, 02.45 События 07.15 Утро с Украиной 09.15, 14.00, 15.20 Т/с «След» 10.00 Т/с «Простая жизнь» 12.00, 19.40 Ток-шоу «Говорит Украина» 17.10 Премьерные серии! Т/с «След» 18.00 Т/с «Спасти босса» 20.50 Т/с «Страна 03» 21.55 Футбол. ЧМ-2014. Испания – Чили 00.00 Великий футбол 01.15 Т/с «Право на правду» НТН 04.40 «Телеклиника Доктора Болена» 05.05, 15.15 Т/с «Тайны следствия – 11» 08.30 Утренний «Свідок» 09.00 «Случайный свидетель» 10.00 Т/с «Коломбо» 12.00, 15.00, 19.00, 21.40, 02.15 «Свідок» 12.30 Т/с «Детективы» 13.05, 19.30 Т/с «Улицы разбитых фонарей – 12» 22.00 Т/с «Тело как улика – 3» 23.45 Т/с «Закон и порядок – 12» 00.45 Т/с «CSI: Лас-Вегас – 9» 02.45 «Речовий доказ»

5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.30, 06.45, 07.15, 07.35, 07.45, 08.10, 08.20, 08.35 Утро на Пятом 06.40, 00.50 Обзор прессы 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00 Время новостей 07.10, 08.15, 22.35, 23.15, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30 Время. Важно 07.40, 18.20, 23.25, 00.25 Время спорта 07.50 Автопилот-новости 08.40 Трансмиссия-новости 08.45 Утро на Пятом 09.35, 19.30, 20.10, 21.10 Время. Итоги дня 10.25, 14.25, 15.25 Погода в мире 10.35, 11.35, 12.35, 13.35, 14.35, 15.35 Время: итоги дня 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 Время новостей 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 22.30, 23.30, 00.30 Время. Важно 16.35 Зооакадемия 17.10 Миграционный вектор 17.35, 18.35, 23.35, 00.35 Машина времени 18.10 Местное время 21.40 Время-Тайм 23.00, 00.00 Время новостей ТОНИС 06.00 Такова спортивная жизнь 06.30, 09.45, 15.00, 18.30, 21.00 «Социальный пульс»

«Червоний гірник» №44 (21469)

Четвер, 12 червня 2014 року

06.55, 18.50, 22.55 Экономический пульс 07.00, 16.50 Алло, доктор! 09.00 Социальный статус 10.10 Самые привлекательные: коты и собаки 11.10 Ангела Меркель 12.15 Светские хроники 13.10, 16.00 Удивительные обитатели сада 14.00, 23.00 Монстры внутри меня 17.45 Акулы Гордона 19.00 В гостях у Д. Гордона 20.00 Самые привлекательные коты и собаки 21.30 Отголоски 22.00 Портрет Хиллари Клинтон 00.00 Красивые и амбициозные 01.45 Х/ф «Опасное секссвидание»

K1 06.00 Шеф-повар 06.30 TOP SHOP 07.30 Т/с «Кто в доме хозяин» 09.00 Мультфильмы 09.50 М/с «Смешарики» 10.10 Т/с «Все женщины – ведьмы» 13.50 Т/с «Дикий ангел» 15.20 Т/с «Комиссар Рекс» 17.15, 21.00 Рассмеши комика 18.10 Званый ужин 19.10 Орёл и Решка 22.00 Т/с «Доктор Хаус» 01.20 Т/с «Гимнастки» 02.45 Ночная жизнь

КИЕВСКАЯ РУСЬ 06.00, 16.50, 20.40 Роскошные путешествия 06.30, 18.30 Попури 06.55 День ангела 07.00, 15.55 Возвращение кота Сметанкина 07.40, 12.30, 19.15 Здоровье 08.00, 11.00, 13.30, 22.50 Ювелир 09.00, 10.15, 12.00 Бэби-бум 09.15, 12.50 Мультфильм 09.30, 16.20, 18.45, 22.20 Тайны подводного мира 10.00, 10.40 Эксклюзив для семьи 17.20 Х/ф «Цвет денег» 2 с. 19.35, 01.50 Х/ф «Последний из собачьего племени» 2 с. 21.00 На сон грядущим 21.10 Х/ф «На пляже» 1 с. 00.50 Телечат

11 КАНАЛ 06.00 Мультфильмы 06.15 Осторожно, модерн! 06.40 Т/с «Спецотряд Кобра 11» 08.00, 19.00 Новости 11 канала 08.30 Мой малыш 09.00, 18.30 Новости 2+2 09.30, 11.25 Х/ф «Дума о Ковпаке» 13.30 Д/п «Карлики во Вселенной» 14.05 Д/п «ВМФ СССР. Хроника победы» 14.40 Д/п «Тайны разведки» 15.30 Украинские сенсации 16.30, 20.00 Т/с «Ментовские войны-4» 19.30 Васильевский остров 21.00 ДжеДАИ 21.25 Т/с «Секретные материалы» 00.25 Х/ф «Муха»

23.15 Х/ф «Мужчина с гарантией» 00.55 Х/ф «Парк советского периода»

20.00 Бокс. Хулио Сезар Чавес – Брайан Вера 21.50 ЙОЙ 22.30 Дан-тест

VIASAT HISTORY 07.00, 18.00 Д/с «Ферма в годы войны» 08.10, 17.00 Д/с «Команда времени» 09.00, 01.00 Д/с «Тайная война» 10.00, 16.00 Д/с «Мифы и правда о Карле Великом» 11.00, 19.05, 02.00 Д/с «Охотники за мифами» 12.00 Д/с «Внутренняя рыба» 13.00, 21.00 Д/с «Запретная история» 14.00 Д/ф «Шпионы Елизаветы I» 15.00 Д/ф «Происхождение современных монархий Европы» 22.00 Д/с «Тайны прошлого» 23.00 Д/с «Древние миры» 00.00 Д/с «Оружие, изменившее мир»

СПОРТ 1 06.05, 20.15 Футбол. Шотландия. Данди Юнайтед – Сент-Джонстон 07.45 Футбол. Бельгия. Брюгге – Кортрейк 09.30, 22.00 Футбол. Россия. Краснодар – Ростов 11.10 Футбол. Португалия. Порту – Спортинг 12.55 Автогонки. International GT Open 14.00, 23.45 Гольф. Major US Open. Третий день 18.30 Футбол. Бельгия. Локерен – Андерлехт

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.15 Осторожно, модерн! 06.40 Т/с «Спецотряд Кобра 11» 08.35, 21.00 ДжеДАИ 09.00, 18.30 Новости 2+2 09.30, 11.25 Х/ф «Дума о Ковпаке» 13.30 д/п «Карлики во Вселенной» 14.05 Д/п «ВМФ СССР. Хроника победы» 14.40 Д/п «Тайны разведки» 15.30 Украинские сенсации 16.30, 19.00 Т/с «Ментовские войны-4» 21.25 Т/с «Секретные материалы» 00.25 Х/ф «Муха» 02.05 Х/ф «Ярослав Мудрый» НЛО ТВ 05.20, 17.45 Comedy Woman 06.10, 09.45, 10.05, 11.00, 16.45, 00.35, 01.30 Comedy Club 07.00 М/с «Приключения Оливера» 07.25 М/с «СуперЗоя» 07.45 Д/с «Разрушители мифов» 12.00, 12.55, 19.40, 20.35 Т/с «Универ. Новая общага» 13.20, 14.50 Т/с «Универ» 15.15 Т/с «ОНЛАЙН» 16.00 Т/с «Наша Russia» 18.40 Т/с «ОНЛАЙН 2.0» 21.00 Т/с «СашаТаня» 21.25 Т/с «Незлоб» 22.00 Х/ф «Экстракт» 23.45 Т/с «Последние дни планеты Земля» TBI 06.00, 02.50 DOUBLE ЯТЬ 06.30 Aрт City 07.00, 09.00, 10.10, 11.10, 12.20, 14.10, 15.30, 17.10, 18.40, 22.00, 01.00 TBiNews 08.00, 20.00, 23.00 Сегодня о главном 09.30, 13.30, 16.30 Особое мнение 10.00, 11.00, 12.00, 14.00, 15.00, 17.00, 18.00, 21.00, 00.00 Сегодня 16.00, 17.40 Обзор блогов 02.00 80 островов вокруг света ENTER-ФИЛЬМ 05.45 Советские мультфильмы 09.00 Телемагазин 09.30 Х/ф «Лев Гурыч Синичкин» 10.50 Х/ф «Деревенская история» 12.25 Х/с «Клон» 14.05 Х/с «Пуаро Агаты Кристи» 16.00 Х/ф «Разные судьбы» 17.50 Х/ф «Зайчик» 19.25 Х/с «Клон» 21.05 Х/с «Пуаро Агаты Кристи» 22.55 Х/ф «Возвращение Будулая» 01.50 Бойцовский клуб 02.15 Киноляпы ТВ 1000 05.00 Х/ф «Прах Анджелы»

07.55 Х/ф «Наркоз» 09.45 Х/ф «Пипец» 11.50 Х/ф «Черное золото» 14.10 Х/ф «Дориан Грей» 16.15 Х/ф «Возвращение Супермена» 19.00 Х/ф «Миллион для чайников» 20.50 Х/ф «Запретная любовь» 22.50 Х/ф «Рок-звезда» 00.50 Х/ф «Императорский клуб» 02.55 Х/ф «Возвращение в рай» ТВ 1000 КИНО 06.00 Х/ф «Шерлок Холмс и доктор Ватсон: Знакомство» 07.20 Х/ф «Шерлок Холмс и доктор Ватсон: Кровавая надпись» 08.40 Х/ф «Милый, дорогой, любимый, единственный...» 10.00 Х/ф «Крепкий брак» 11.40 Х/ф «Собака на сене» 14.10 Х/ф «Пять звёзд» 16.10 Х/ф «Дед 005» 18.00 Х/ф «Рябиновый вальс» 20.00 Х/ф «Чудо» 22.00 Х/ф «Завтра была война» 23.35 Х/ф «Дон-Кихот» 01.30 Х/ф «Небесный суд» 03.20 Х/ф «Шерлок Холмс и доктор Ватсон: Знакомство» 04.40 Х/ф «Шерлок Холмс и доктор Ватсон: Кровавая надпись» TV1000 ACTION 06.00 Х/ф «Игра с огнем» 08.00 Х/ф «Ангелы Чарли» 10.00 Х/ф «Железный рыцарь» 12.00 Х/ф «Шпионские игры» 14.15 Х/ф «D. O. A.: Живым или мертвым» 15.50 Х/ф «РЭД 2» 18.00 Х/ф «Портной из Панамы» 20.00 Х/ф «Пункт назначения 2» 21.45 Х/ф «Я знаю, что вы сделали прошлым летом» 00.00 Т/ф «Евроэротика 5» 01.00 Т/ф «Евроэротика 6» 04.00 Х/ф «Портной из Панамы» 1-Й КАНАЛ. ЕВРОПА 05.00, 08.00, 11.00, 14.00 Новости 05.05, 08.15 «Доброе утро» 08.40 «Контрольная закупка» 09.05 «Жить здорово!» 10.05, 02.20 «Модный приговор» 11.15, 20.30 Т/с «Море. Горы. Керамзит» 13.10 «Время обедать!» 14.15 «В наше время» 15.15 «Они и мы» 16.05, 00.40 «Наедине со всеми» 17.00 Вечерние новости 18.00, 01.25 «Давай поженимся!» 19.00, 23.45 «Пусть говорят»

20.00 «Время» 22.05 «Вечерний Ургант» 22.40 «Бои без правил» 23.35 Ночные новости РТР-ПЛАНЕТА. ЕВРОПА 07.00 «Утро России» 11.00, 13.25, 16.45, 18.35 Местное время 11.20 «Паразиты. Битва за тело» 12.05 «Крестьянская история». 3 ф. 12.30 «О самом главном» 13.00, 16.00, 19.00 «Вести» 13.40, 06.10 Т/с «Хозяйка моей судьбы» 14.25, 03.55 «Особый случай» 15.10 Т/с «Почтальон» 17.00, 05.25 Т/с «Пока станица спит» 17.50 Т/с «Земский доктор. Возвращение» 19.50, 04.40 «Маршал Жуков». 1 ф. 20.35 «Прямой эфир» 21.45 Т/с «Бомба» 23.25 «Агент А201. Наш человек в гестапо» 00.55 «Сати. Нескучная классика...» 01.40 Т/с «Отдел С.С.С.Р.» 02.25 Т/ф «Его батальон» 1 с. НТВ МИР 05.00 «НТВ утром» 07.10 «Их нравы» 08.00 Т/с «Возвращение Мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 «Сегодня» 09.25 «Квартирный вопрос» 10.30 «Поедем, поедим!» 11.05 Т/с «Улицы разбитых фонарей-11» 12.35 «До суда» 13.35 «Суд присяжных» 14.35, 17.35 «Обзор. Чрезвычайное происшествие» 15.30 «Суд присяжных. Окончательный вердикт» 16.40 «Дело врачей» 19.00, 03.30 «Прокурорская проверка» 20.15 «Говорим и показываем» 21.10 «Сегодня. Итоги» 21.45 Т/с «Братаны-4» 23.45 Т/с «Время Синдбада» 01.40 Т/с «ППС» 04.40 «Спасатели» TVCI 06.00 Настроение 08.05 М/ф «Тигрёнок в чайнике» 08.10, 17.50 М/с «Робин Гуд» 08.35, 16.40 Т/с «Исцеление любовью» 09.20, 15.20 Д/ф «Арийские сокровища» 09.50 Приглашает Борис Ноткин 10.15 Доктор И... 10.45, 18.10, 00.40 Т/с «Сердцу не прикажешь» 11.30, 14.30, 17.30, 21.50, 00.05 События 11.50, 02.15 Индийское кино. «Магия крови» 14.15 М/с «Хуторок» 14.50, 20.00 Город новостей 15.05 Наша Москва 15.50 «Тайны нашего кино. «Три плюс два»

16.15, 23.35 Простые сложности 18.55 М/с «Волк Альберто» 19.05, 01.25 Право голоса 20.20 Линия защиты 20.45 Д/с «Золотое кольцо. Александров» 20.55 Д/с «Своими глазами» 21.20 Д/ф «Завтра была война» 22.20 Русский вопрос 22.55 Х/ф «Юрий Андропов. Легенды и биография» 00.25 Петровка, 38 REN TV 05.00, 12.00 Званый ужин 06.00, 11.00, 18.00 Информационная программа 112 06.30, 19.00 «Свободное время» 07.30, 11.30, 18.30, 22.00 Новости 24 08.00 Д/с «НЛО. Особое досье» 09.00 Д/с «Пирамиды. Воронка времени» 10.00 Тайны мира с Анной Чапман 13.00 Мои прекрасные... 14.00 Семейные драмы 15.00 Не ври мне! 17.00 Верное средство 20.00 Реальная кухня 21.00 Пища богов 22.30, 01.10 Т/с «Ходячие мертвецы» 00.10, 02.50 Смотреть всем! ТЕЛЕКЛУБ 20.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей». «Менты-4» 21.00 Т/с «Второй убойный – 2» 22.00 Т/с «Спецгруппа» 23.00 Т/с «Государственная защита – 3» 00.00 Т/с «Криминальное видео» 01.00 Т/с «Я все решу сама». 2 ф. ТНТ 06.00 М/с «Турбо-Агент Дадли» 06.30 М/с «Губка Боб Квадратные штаны» 06.55 М/с «Кунг-фу Панда: Удивительные легенды» 07.25 М/с «Пингвины из «Мадагаскара» 08.00, 22.00, 23.00 «Дом-2» 09.30 «Битва экстрасенсов» 10.30 Х/ф «Час пик» 12.30, 13.00 Т/с «Универ» 13.30, 14.00, 14.30, 15.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 17.30, 18.00, 18.30, 19.00 Т/с «Интерны» 19.30 Т/с «Деффчонки» 20.00 Х/ф «Час пик 2» 23.30 «Сладкая жизнь» 00.25 Х/ф «Коммандо из пригорода» 02.15 Т/с «Хор» РТВ – ЛЮБИМОЕ КИНО 07.00 Х/ф «Старый наездник» 09.00 Х/ф «Гонка с преследованием» 11.00 Х/ф «Все решает мгновение» 13.00 Х/ф «Король Лир» 1 с.

14.30 Т/с «Дымъ» 16.00 Х/ф «Дожди в океане» 17.30 Х/ф «Еще люблю, еще надеюсь...» 19.00 Х/ф «Ее имя – весна» 21.00 Х/ф «Кислородный голод» 23.00 Х/ф «Агенты КГБ тоже влюбляются» 01.00 Х/ф «Король Лир» 2 с. 02.30 Т/с «Дымъ» 04.00 Х/ф «Юность Петра» 1 с. 05.30 Х/ф «Юность Петра» 2 с. TV XXI FILM 09.00 Х/ф «Новеллы Ги Де Мопассана» 09.40, 17.40, 01.40 Х/ф «Встречный ветер» 11.20, 19.20, 03.20 Х/ф «Ватерлоо» 13.35, 21.35 Х/ф «Мальчик с велосипедом» 15.10, 23.10 Х/ф «Нора» 17.00 Х/ф «Новеллы Ги Де Мопассана» 01.00 Х/ф «Новеллы Ги Де Мопассана» E! ENTERTAINMENT 05.00, 12.30 Настоящие домохозяйки округа Ориндж 06.40, 10.00, 14.10, 17.05 Золотая молодежь Беверли-Хиллз 07.30, 10.50 Светская жизнь семейства Кардашьян 08.20, 21.40, 01.00 E! Эксклюзив 09.10, 13.20, 18.20 Джулиана и Билл 11.40 Правдивая голливудская история 15.00, 19.10 Невеста для миллионера 15.50, 20.50 Замужем за Джонасом 16.40, 20.25, 22.55 Модный Контроль 20.00, 22.30 Эрик и Джесси: игра начинается 23.20, 01.50 «Проект «Свадьба» 00.10, 02.40 Дом мечты ДЕТСКИЙ МИР 05.00, 11.00, 17.00 Х/ф «В ожидании чуда». М/ф «Сокровища затонувших кораблей» 06.30, 12.30, 18.30 М/с «Большая энциклопедия природы» 07.00, 13.00, 19.00 «Уроки тетушки Совы». М/ф «Дядя Степа-милиционер». «Медвежонок и тот, кто живет в речке» 08.00, 14.00 Х/ф «Недопесок Наполеон ІІІ» 09.05, 15.05 М/с «Маугли» «Последняя охота Акелы». М/ф «Крепыш». «Песочные часы» 10.00, 16.00 М/с «Легенда о Зорро». М/ф «Золотой волос». М/ф «Огонь» CBS DRAMA 07.00 «Послушай, красотка» 07.50 «Сёгун» 08.40, 16.10, 00.35 «Правосудие Берка»

09.30, 14.30, 21.10 «Династия» 10.20, 15.20, 20.20 «Выше земли» 11.10, 18.40, 22.00 «Доктор Куин: Женщина-врач» 12.00, 17.00, 01.30 «Филадельфия» 12.50, 17.50, 22.50 «Это жизнь» 13.40, 19.30, 23.40 «Виртуальная Реальность» 02.25 «Таксист» DISCOVERY CHANNEL 06.00 Пятая передача 06.55, 14.00 Речные монстры 07.50 Требуется сборка 08.15 Новая жизнь ретроавтомобилей 09.10 Невероятный небоскреб 10.05 Битвы за контейнеры 11.00 Охотники за автомобилями 12.00, 15.00, 00.00, 02.50 Top Gear 13.00, 01.00 Настоящие аферисты 16.00 Махинаторы 17.00 Оголтелая рыбалка 18.00 Как это сделано? 19.00, 20.30, 01.55 Охотники за складами 20.00 Охотники за реликвиями 21.00 Ликвидатор 22.00 Грязные деньги 22.30 Багажные войны 23.00 Город наизнанку НОСТАЛЬГИЯ 05.00 Умелые руки 05.25, 11.40 Музыка в театре, в кино, на ТВ 06.25 Концерт зарубежной эстрады 06.45, 12.40 Х/ф «И это все о нем» 08.00, 14.00, 20.00 Прошедшее ВРЕМЯ 09.00, 15.00, 21.00 Рожденные в СССР 10.00, 16.00, 22.00 «...До и после полуночи» 11.00 Д/ф «По Америке» 17.00 Международная панорама 17.40 Музыкальный киоск 18.15 Американские интервью 18.45 Х/ф «Долгие дни, короткие недели» 23.00 Киносерпантин 23.50 Песня-86 00.50 Спектакль «Мастер и Маргарита» 02.40 Сиди и смотри РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 06.45 Х/ф «Лето волков» 1 с. 07.45 Х/ф «Заза» 09.20 Х/ф «Спартакиада» 10.55 Х/ф «Счастливый неудачник» 12.25 Х/ф «Лето волков» 2 с. 13.25 Х/ф «Дневник камикадзе» 15.20 Х/ф «Старухи» 17.10 Х/ф «Тайна «Волчьей» пасти» 18.50 Х/ф «Лето волков» 3 с. 19.50 Х/ф «Три женщины Достоевского» 21.35 Х/ф «Неверность»

SONY SCI-FI 05.00, 13.35, 00.05 «Светлячок» 05.50, 14.25, 01.00 «Звездные врата» 06.35, 11.55, 17.20, 22.25 «Загадки Истории» 07.25, 16.30 «Ангел» 08.15, 15.10, 02.50 «Ангел или Демон» 09.35, 19.00 «Грань» 11.10, 20.40 «Помнить все» 21.30, 01.50 «Жизнь на Марсе» МЕГА 06.00 Легенды бандитского Киева 07.30, 17.50 В поисках истины 08.20 Битва за Марс 09.10, 16.10 Сокровища вашего чердака 10.00, 17.00 В поисках приключений 11.00 Таинственная Африка 12.00 Африканские реки: дары дождей 12.50, 23.40 Смертельная встреча 13.40 Воины 14.30, 22.00 НЛО из прошлого 15.20, 19.30 Фантастические истории 18.40 Тайны века 20.20 Лунные дорожки 21.10 Искатели 22.50 Неизвестная Южная Америка 00.30 Покер 01.20 Т/с «Борджиа: история клана» 02.50 Катастрофы века XSPORT 05.30, 07.45 Наша рыбалка 06.45, 12.30, 21.30, 00.30 Новости 08.30 Бокс. Лучшие бои UBP 10.30 Буллит 11.00 Жизнь на пределе 11.30 Самое вызывающее видео 13.00 Теннис. Турнир в Истборне 18.00 Бойцовский клуб

СПОРТ 09.00, 13.00, 18.00 Новости 09.15, 18.15 «Связь времен» 09.20, 12.45 «Личный тренер» 09.35 «Байки старого болельщика» 09.40 Легкая атлетика. Diamond League 11.50 «Футбольный Понедельник» 13.15 Современное пятиборье. «Кубок Кремля» 14.45 Волейбол. Лига чемпионов. Плей-офф 17.10 «Футбольный клуб» 18.20 «Королева на Плюсе» 19.20 Пляжный волейбол. Grand Slam 21.15 Хоккей. ЧМ-2013. Молодежь 23.05 Регби. ЧМ. Юниоры. Полуфинал 00.50 «Монолог на фоне юбилея» ФУТБОЛ 1 05.25 Д/ф «Кубок мира 1970» 07.00, 15.50 Бельгия – Алжир. ЧМ-2014 09.00, 00.00 Великий футбол. Бразилія 2014 10.00, 10.45, 15.40 Футбол NEWS. LIVE 10.10, 10.55 Оле, Мундіаль! 11.30, 18.50 М/с «Забавный мяч» 11.40, 18.55 Россия – Южная Корея. ЧМ-2014 13.40, 01.25 Бразилия – Мексика. ЧМ-2014 18.00 Мини-истории Кубка Мира. Германия 2006 г. 18.15 Величайшие футбольные сборные мира. 10 с. 21.00 Мундіаль. Матч-центр 21.50 LIVE. Испания – Чили. ЧМ-2014 EUROSPORT 09.30, 12.45 Футбол. Бразилмания 09.45, 13.00, 15.40, 18.40, 20.00, 01.00 Теннис. Турнир ATP 11.15, 23.25 Легкая атлетика 15.30, 18.30, 21.30, 00.30 Футбол 21.00, 22.00, 23.05, 23.10 ALL SPORTS 22.05, 22.20 Конный спорт 22.25 Гольф. Лион Open 22.55 Гольф Клуб 23.00 Парусный спорт


«Червоний гірник» №44 (21469) Четвер, 12 червня 2014 року

www.girnyk.com.ua

Правопорядок 11

Прес-конференція

Начальник Криворізького міського управління міліції Андрій Гречух:

«Всякого роду сепаратисти – це мої, мого рідного міста і України вороги» Начальник УВС Кривого Рогу полковник міліції А.О. Гречух дотримується даного журналістам слова – проводить прес-конференції щомісяця. І головне, розмова у нього виходить гранично відвертою та предметною. Саме таким був і цей діалог Андрія Олексійовича з представниками ЗМІ. Він почав з найбільш резонансних справ. – Днями співробітники карного розшуку міського управління міліції та відділу СБУ в Кривому Розі затримали групу зловмисників з сепаратистськими намірами, за якою тривалий час постійно спостерігали. Це 5 громадян, котрі причетні до незаконного зняття грошей з банкоматів «ПриватБанку» в кінці минулого року і на початку 2014-го. Дуже прикро, що до цього злочинного угруповання входили і два співробітники міліції – один діючий, а другий – колишній. Горе-правоохоронці разом зі своїми подільниками також «замінували» 9 травня кінотеатри «Мультиплекс» та «Олімп», а потім зробили відповідний телефонний дзвінок. Робилося це умисно, цілеспрямовано, з тією метою, аби промоніторити, як швидко на такі факти будуть реагувати правоохоронні органи та інші служби Кривого Рогу. Один із членів групи підтримував тісні зв’язки з самопроголошеним Стрілком із Слов’янська. Вів з ним конкретні

переговори про дестабілізацію ситуації в нашому місті за чималі суми доларів. Так, передбачалось захоплення Криворізького міськвиконкому, однієї зі шкіл та одного з райвідділів міліції за 50 тисяч доларів. У планах сепаратистів було за 10 тисяч доларів закидати одну з автомобільних стоянок пляшками з «коктейлем Молотова». Але щось там у зловмисників не зрослось, гроші від Стрілка криворізьким найманцям не надійшли, і страшним планам не судилося збутися. Зловмисники-міліціонери вже заарештовані. Затримані їхні два поплічники, але Центрально-Міським судом винесено рішення... відпустити їх, аби вони знаходилися під домашнім арештом. Ще один із учасників сепаратистського формування з Кривого Рогу втік і переховується в Донецькій чи Луганській області. Але, може, його вже й у живих немає. – Вкрай цинічні бандити по суті залишилися на волі? Вас особисто це не обурило?

– З цього приводу маю свою думку, її я доніс вищому міліцейському начальству. Відома вона і голові Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігорю Коломойському. З вами повністю погоджуюсь, що судді фактично залишили на волі затятих злочинців-сепаратистів. – Як гадаєте, чому судді так лояльно поставились до злочинців? – Будь ласка, спитаєте про це в них самих. – Але тут явно проглядається продажність, корумпованість суддів ЦентральноМіського райсуду, і це в час, коли вся країна ось уже кілька місяців прагне якісних перемін...

Відверта розмова за «круглим столом»

«Кришувати» наркобізнес, гральний бізнес і підпільні пункти з прийому металу нікому не дозволимо» Прокурор Інгулецького району О.І. Кривенко провів цими днями корисну зустріч з активістами громадських організацій міста і головами квартальних комітетів за «круглим столом». в яких працюють «однорукі бандити». Дивно, а ще більше – смішно, що ви їх до цих пір не знаєте. Мало не кожен житель району знає про це, а ви не знаєте. Говорити про якісь труднощі? Ось, приміром, у селищі Мотронівка і сьогодні «працюють», і десять років тому «працювали» з добрий десяток нелегальних пунктів по прийому металу. Але ж ніхто з ними не бореться. А одна з керівників квартального комітету зауважила, що на житломасиві Інгулець не бачила три роки дільничного міліціонера, хоча питань до нього «море». Деякі правоохоронці намагалися виправдатися і вигляда-

– По місту пішли чутки, що вашим співробітникам таки вдалося затримати розбійників, які нападали на магазини і грабували їх... – Це правда. Молодчиків, які в масках скоїли аж 6 розбійних нападів на торговельні заклади в кількох районах Кривого Рогу, ми вистежили і взяли «під білі руки». Але знаєте, чим це все скінчилося? Четверо зловмисників з цієї групи знову ж таки Центрально-Міським судом уже відпущені під домашній арешт. Інші гастролери цієї злочинної зграї, за нашими даними, встигли втекти в Донецьку область та Автономну Республіку Крим. – Що ви можете розповісти про колишнього начальника Криворізького міського управління внутрішніх справ Юрія Івакіна, котрий став запроданцем і займає нині посаду головного міліціонера у самопроголошеній Луганській народній республіці? – Це людина без принципів. Я при ньому не працював. Очолював тоді лінійний відділ міліції на Придніпровській залізниці. Так, спілкувалися по телефону – і все. А взагалі, він у Кривому Розі добряче «наслідив». Микола КРАМАРЕНКО. Фото автора

Хроніка пригод

Прокурор Інгулецького району Олексій Кривенко:

У роботі зібрання взяли участь керівники райвідділу міліції і влади району. Тема розмови доволі актуальна: як боротися з таким ганебним явищем, як наркоманія, як усунути підпільні гральний бізнес і пункти з прийому чорних та кольорових металів. Присутні хоч і не відразу, але назвали головні причини їх процвітання. – В Інгулецькому районі є люди, і немало, котрі «кришують» наркоманів і різних тіньових комерсантів, – прозвучала фраза. – Хіба ви про це не знаєте, правоохоронці? Ви говорите, щоб ми називали точні адреси притонів, гаражі, куди зносяться часто і густо крадені металічні вироби, нічні клуби,

– Хіба це для когось новина? І я також відкрито говорю, що суди в нашому місті корумповані. Лише уявіть: деякі криворізькі судді знаходяться на своїх посадах 27, а то і 32 роки. А знаєте чому? Та тому, що купили свої посади за чималі гроші. І не за гривні, а за долари. Точно знаю: аби потрапити на роботу в суд, потрібно заплатити відповідним особам 10, 20, 30 тисяч доларів. – Андрію Олексійовичу, давайте ще раз повернемося до питання про сепаратистські настрої у Кривому Розі. Вам відомо, що на одному з сайтів розміщено повідомлення із закликами збирати кошти для підтримки відвертих бандитів, які діють у Донецькій і Луганській областях? – Я знайомий з цією інформацією. З нею вже працюють співробітники ряду правоохоронних органів. – Чому з цього приводу мовчать в СБУ, прокурори? – Головне, що я не мовчу. Чуєте ж, озвучую всі резонансні, обурливі факти. Підтверджую й те, що всякого роду сепаратисти – це мої, мого рідного міста і України вороги. Вони хочуть не просто дестабілізації, а розколоти, розірвати нашу державу.

Поплатився життям за недбалість

Нещодавно до служби спасіння надійшла інформація від чергового МВС про потопельника на річці Саксагань. Недалеко від станції швидкісного трамваю «Мкрн. 5-й Зарічний» чоловік 1969 р. н., відпочиваючи зі своїми друзями біля водоймища, нехтуючи правилами поведінки у воді, купався в забороненому і не призначеному для плавання місці та пішов на дно. За викликом приїхали водолази КП «Аварійно-рятувальна мобільна служба рятування на воді», які дістали потопельника в 4-х метрах від берега. За зовнішніми ознаками, слідів насильницької смерті не виявлено. Тіло потонулого направлено на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті. Руслана ФІЛІНОВА

Суворий вирок

Шість років неволі за торгівлю «ширкою» біля школи

ли ну просто дітьми, які зробили шкоду і хочуть відбілитися. Цікава деталь: жителі Інгулецького ще більше посміливішали, коли їх почав вислуховувати поодинці прокурор району Олексій Кривенко. – Той з правоохоронців і чиновників жартує з вогнем, коли виявиться, що факти підтвердяться стосовно їхнього «кришування». Я особисто не дозволю, щоб такі факти мали місце в районі. Вирішено, що учасники «круглого столу» невдовзі знову зберуться у прокурора і розкажуть, чи відбулися зміни на краще. Микола КРАМАРЕНКО. Фото Андрія ТРУБІЦИНА

Не так давно Жовтневий районний суд виніс 37-річному криворіжцю такий вирок із повною конфіскацією майна. Розповідає прокурор прокуратури до кримінальної відповідальності за Кривого Рогу Дмитро Сілкін. крадіжки, грабіж та розбій. Остан– Жовтневий районний суд виніс нього разу був засуджений до п’яти вирок мешканцю Кривого Рогу, який місяців арешту згідно зі статтею 309 упродовж серпня минулого року збу- частиною 1 Кримінального кодексу вав на території навчальних закладів, України – незаконне виготовлення, зупинках громадського транспорту, придбання, зберігання, перевезення біля житлових будинків та в лісо- та пересилання наркотичних засобів, смузі Жовтневого району особливо психотропних речовин або їх аналонебезпечні наркотичні засоби, – за- гів. Ось чому обвинувачений отримав значає прокурор. – Наголошу, що цей більш суворий вирок. чоловік неодноразово притягувався Тетяна ОРЄХОВА

Оголошення

Особистий прийом громадян

З метою удосконалення організації прийому громадян, створення умов реалізації ними конституційного права на особисте звернення для відстоювання своїх прав та законних інтересів, забезпечення правозахисної функції прокуратури та відповідно до графіка особистого прийому громадян за місцем їх роботи й проживання 20.06.2014 року з 10 до 13 години у виконкомі Жовтневої районної у місті ради прокурором Жовтневого району міста Кривого Рогу Бурчиком Ю.В. проводитиметься особистий прийом громадян. Крім того, з метою забезпечення своєчасного та повного доступу до публічної інформації, обміну електронними документами з громадянами та організаціями, надається електронна адреса прокуратури Жовтневого району м. Кривого Рогу: zhovtnev_kr@prokuratura.dp.ua


12 Спорт Новини

Інгулецький район Робота районних комісій

Минулого тижня відбулося засідання районної комісії по контролю за соціально-економічним та правовим захистом працюючих мешканців району, на якому головував заступник голови Інгулецької райради Сергій Жеребило. На засіданні було проаналізовано роботу комісії впродовж травня цього року. За підсумками засідання надано доручення щодо подальшої діяльності комісії. Сергій Васильович очолив також засідання районної робочої групи із забезпечення погашення боргів із заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат. Робоча група прозвітувала, що на підприємствах району відсутня заборгованість із заробітної плати. Сергій Жеребило провів засідання райради з питань безпечної життєдіяльності населення. На ньому було розглянуто ряд питань, зокрема своєчасного знесення аварійних дерев та сухостою, підготовки до роботи тимчасових дитячих оздоровчих таборів на базі закладів освіти району.

У спорті – сила

На комплексному спортивному майданчику ПАТ «ПівдГЗК», що в парку імені І. І. Савицького, було проведено традиційну спартакіаду серед пришкільних оздоровчих таборів. На відкриття змагань завітали голова Інгулецької райради Євген Рижков, його заступник Сергій Жеребило, начальник відділу освіти райради Ольга Кравченко та інші гості. Вітаючи учасників змагань, Євген Вікторович побажав їм гарно провести літні канікули і не забувати про заняття спортом. Від виконкому Інгулецької районної у місті ради команди отримали футбольні, баскетбольні та волейбольні м’ячі. Підготувала Дар’я ВОРОНА

Криворізький район Гаряча пора у селянина

Сьогодні у дбайливих господарів сільського Криворіжжя дуже відповідальна пора. Вони ведуть ретельний догляд за посівами сільськогосподарських культур, обстежують, чи не завелися шкідники та хвороби. Вже оброблено рослини на площі 60 тисяч гектарів.

Готові до збирання хлібів

– І незчуємося, як почнуться жнива, – так говорять аграрії Криворізького району, дивлячись, як нині дружно колосяться на ланах ранні зернові та зернобобові культури й ріпак. Збирати врожай з них доведеться на площі майже 42 тисячі гектарів. Як запевняє виконуюча обов’язки начальника управління агропромислового розвитку Криворізької райдержадміністрації Наталя Бузько, практично завершено підготовку зернозбиральної техніки, токового господарства, зерноскладів. Для агрономів господарств у районі проведено відповідні семінари. Підготував Микола КРАМАРЕНКО

Оголошення Бережіть дитяче життя

Шановні батьки! За останні роки спостерігається значна кількість травмованих дітей під час літніх канікул. Крім того, тримається велика статистика травмованих дітей зі смертельними наслідками. Найчастіше діти потрапляють у складні та небезпечні для життя ситуації через незнання чи нехтування елементарними правилами безпеки в побуті, в природному середовищі, на водних об’єктах, при користуванні електроприладами та піротехнічними засобами, на автошляхах. Внаслідок цього постає нагальна потреба з вашого боку в проведенні належної роз’яснювальної роботи щодо попередження дитячого травматизму в літній канікулярний період 2014 року. У зв’язку з цим виконком ЦентральноМіської райради звертається з проханням не залишати дітей без нагляду, відповідально й передбачливо ставитись до збереження життя та здоров’я ваших дітей і забезпечувати умови безпечної життєдіяльності.

www.girnyk.com.ua

«Червоний гірник» №44 (21469)

Четвер, 12 червня 2014 року

Турнір на «Льодовій арені»

Заклювали «Криворізькі яструби» дніпрян, а от «Кремінь» виявився міцнішим... Минулої суботи «Льодова арена» ДЮСШ №1 наповнилася численними любителями хокею з шайбою: тут вдруге стартував турнір пам’яті криворізького дитячого тренера Анатолія Безсмертного. До нашого міста, як і торік, завітали команди з інших міст, щоб позмагатися з «Криворізькими яструбами». Минулоріч у дебютному турнірі звитяга дісталась команді з Дніпродзержинська, вихованці А.Безсмертного були на другому місці, а «яструби» посіли третє (земляки тоді грали другим складом). Цього разу вони виставили сильніший склад, основні хокеїсти – вихованці А.Безсмертного. А напередодні хокейних баталій відбулось урочисте відкриття турніру, в якому взяли участь заступник міського голови Валентина Бєрлін, голова комітету з фізичної культури і спорту виконкому міськради Іван Коваленко, президент міської федерації з хокею з шайбою Олег Малачевський, син Анатолія Андрійовича Безсмертного – Віктор. Після палких привітань на хокейному майданчику розгорілася справжня чоловіча боротьба. На перший поєдинок «Криворізькі яструби» чудово налаштувалися й мали добру мотивацію, граючи з дніпропетровською командою «Меркурій». Це було видно вже з перших хвилин матчу – дербі. В результаті цього поєдинку «яструби» просто «заклювали» своїх суперників із обласного центру 13:5. Тобто вони були на голову вищі від гостей. А ось уже в іншому протистоянні кременчуцький «Кремінь» мінімально подолав херсонський «Дніпро» з рахунком 4:3. Та всі очікували фіналу, де «яструби» зустрічалися з кременчуцькими хокеїстами. У складі криворіжців грали досить кваліфіковані хоке-

Доречно знати

сповна виправдав свою назву: команда атакуюча, збалансована, професійна. Тому, як кажуть, найшла коса на камінь. У впертій напруженій боротьбі гості з таким же рахунком 4:3 мінімально виграли у «яструбів». Отож, «Кремінь» отримав головний трофей, перехідні кубки та дипломи завоювали призери. Кращим хокеїстом у складі наших земляків визнано Сергія Брагу – дитячого тренера криворізької ДЮСШ №1. Як зазначив керівник міської федерації хокею з шайбою Олег Малачевський, рівень гри хокеїстів «профі» в турнірі зростає. І це завжди подобається глядачам, вболівальникам, які залишились вдоволеними захоплюючими та інтригуючими поєдинками справжніх чоловіків на «Льодовій арені» ДЮСШ №1. * * * Усі ми бачимо, що Кривий Ріг стає по-справжньому спортивним містом. Лише за останні три з половиною роки споруджено «Льодову арену» ДЮСШ № 1, реконструйовано

Легендарний дитячий тренер Анатолій Андрійович Безсмертний зробив неоціненний внесок у розвиток криворізького хокею з шайбою. Він був універсальним наставником, легко «переключався» з одного виду спорту на інший. Коли якось узимку розглядалося питання про завантаженість хлопців активною спортивною діяльністю, Анатолій Андрійович запропонував зайнятися хокеєм. Так з’явилась криворізька дитяча хокейна команда «Шахтар». Цей геніальний тренер-любитель за короткий час зміг створити колектив, який успішно протистояв іменитим суперникам, у котрих було все: штучний лід, прекрасна екіпіровка, професійні тренери. На республіканських турнірах «Золота шайба» криворізька команда під орудою А. Безсмертного буквально «вистрілила» серією гучних перемог, завоювавши золоті медалі в 1980 та 1982 роках. Ні до Безсмертного, ні після нього такого успіху ніхто в Кривому Розі не добився…Саме завдяки педагогу-організатору ЖЕКу №4 Жовтневого району в 70-ті роки минулого століття на Криворіжжі отримав прописку такий вид спорту, як хокей з шайбою. їсти, це, зокрема, О.Ромашко, визнаний кращим капітаном України в 1982 році, коли криворіжці вигравали найвищі нагороди на призи «Золотої шайби». Ю. Карпенко та Д.Романюк – володарі Кубка України в 1990 році в складі криворізького «Шахтаря». Мали титули й інші «яструби». Та й «Кремінь»

Професіональний ринг

За відродження

П’ята звитяга Євгена Хитрова

СК «Кривбас» не подав заявки до ФФУ

У Вероні (США) Майк Тайсон і його промоутерська компанія 6 червня організували вечір боксу, в рамках якого свій п’ятий поєдинок у професіональному боксі провів наш земляк Євген Хитров. До двобою з американцем Крісом Четменом криворіжець, який нині мешкає в США, усіх своїх чотирьох візаві перемагав. Нині Євген у 8-раундовому бою боксував у ваговій категорії до 72,6 кілограма. Український боксер середньої ваги перший раунд провів не дуже вдало. Вже на перших секундах він ледь не опинився на помості після точного лівого прямого

стадіон «Спартак» ДЮСШ № 3 (понад 15 років він знаходився в аварійному стані). За рахунок бюджетних коштів було капітально відремонтовано всі комунальні дитячо-юнацькі спортшколи, збудовано 80 спортивних майданчиків із тренажерним обладнанням у 78 загальноосвітніх школах і двох комунальних оздоровчих таборах – «Слава» та «Сонячний». У КЗШ № 69 проведено реконструкцію футбольного майданчика з синтетичним покриттям «штучна трава». За рахунок коштів ПАТ «Північний ГЗК» було зроблено реконструкцію літнього 50-метрового відкритого плавального басейну ДП «Спорт-Майстер». У парку відпочинку ім. Комсомолу України споруджено спортмайданчик для занять скейтбордом. З’явився сучасний басейн на житломасиві Південного комбінату. І цей список можна продовжити. Ну а про сучасний шаховий клуб, що в Центрально-Міському районі, годі й говорити: він оснащений усім необхідним, тому по праву є найкращим центром інтелектуальної гри в Україні. Так само як і «Льодова арена» криворізької ДЮСШ №1, яка стала популярною серед городян.

удару американця. Та це, скоріше за все, свідчило про розбалансованість боксера на старті. З кожною хвилиною бою Євген Хитров діяв усе сильніше, його пресинг по відношенню до суперника ставав усе потужнішим. У другому раунді наш земляк провів серію хороших атак, а вже у третьому ефектно нокаутував Кріса Четмена точним лівим боковим ударом у підборіддя. Так що профе-

сіональна кар’єра для нашого боксера за океаном поки що складається вдало. Успіхів тобі, Євгене!

Футбол: друга ліга

ФК «Гірник» підвищився у класі!

Нині у лізі майстрів чемпіонату України з футболу грає лише одна криворізька команда – ФК «Гірник». Вірніше, вона виступала в другій футбольній лізі країни. Вітаємо, землізі, а після домашньої вікторії над ляки! Ви цього заслужили, самовіддачеркаським «Славутичем» з рахун- но граючи проти черкащан. Уже в першому таймі першими ком 2:1 підвищилась у класі. Тобто підопічні головного тренера Геннадія успіху добились господарі майданПриходька досягли бажаного. Отож, чика: прицільним гарматним ударом посівши четверте місце, будуть пред- відзначився хавбек гірників Сергій ставляти наше місто вже у першій Гвоздевич. Але після перерви ситуа-

цію вирівняв півзахисник гостей Денис Фаворов. Переможний гол забив Юрій Перін. – Я хочу привітати всіх криворіжців, які за нас вболівали, – сказав одразу після виграного поєдинку голкіпер ФК «Гірник» Роман Гурін. – До такого підвищення в класі ми йшли довго й нарешті домоглися свого. По суті, цей матч був для нас на рівні кубкового…

Після того, як представники спортивного клубу «Кривбас» ще 30 травня поточного року не з’явились до Федерації футболу України для підтвердження своїх намірів щодо участі у другій лізі, вболівальники зреагували одразу. Вже 7 червня (тобто минулої суботи) о 18 годині вони зібрались біля кас стадіону «Металург». В основному, це були активні групи «ультрас». У супроводі працівників ДАІ, вони вирушили маршем по проспекту Металургів до пам’ятника Козаку Рогу. Про такий марш найактивніші вболівальники «Кривбасу» попередили правоохоронців заздалегідь. Вони вимагають відродження клубу, який зміг би попервах заявитися до другої ліги чемпіонату країни. Адже для цього, як запевняють самі «ультрас», багато коштів не треба. Лише знайти зацікавлених людей, яким не байдужа багата історія криворізького клубу.

Підготував Віталій ТКАЧУК. Фото Станіслава ХОМЕНКА


«Червоний гірник» №44 (21469)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 12 червня 2014 року

Літо за вікном 13

Актуально

Подарувати щастя дітлахам Події, котрі зараз відбуваються на Луганщині та Донеччині, хвилюють кожного свідомого українця й усю світову спільноту. Гинуть люди, руйнується житло, втрачається робота... В епіцентрі цього жахіття опинилися й діти. Олександр Вілкул закликав волонтерів приєднатися до ініціативи підтримки і надання допомоги дітям з Донецької та Луганської областей. Кривий Ріг не лишився осторонь і висловив готовність прийняти жителів сходу. Тож цими вихідними до оздоровчого табору «Слава» приїхали перші 25 дітей і двоє дорослих, котрі їх супроводжують. У Херсоні групу з міста Горлівки зустрічала начальник управління освіти та науки виконкому Криворізької міської ради Наталія Касимова. – З огляду на складну ситуацію в країні, керівництво нашого міста знайшло можливість простягнути руку доНаталія помоги тим, кому зараз Касимова набагато складніше, і відшукати кошти на оздоровлення в нашому таборі дітей з областей, де виник військовий конфлікт, – зазначила Наталія Олександрівна. – Необхідно було врахувати й складність дороги, яку подолали діти. А це 12-годинний маршрут з різноманітними непередбачуваними ситуаціями. Як розповіли супроводжувачі, були моменти, які налякали дітей. Ще одна складність полягала в тому, що не всі перевізники погоджувались їхати. Різноманітні аспекти могли стати на заваді тому, щоб діти приїхали до табору, але, на щас-

тя, все пройшло благополучно. О 7.30 ми прибули на територію табору. Втомлених дітей якнайшвидше поселили в резервному корпусі, одразу закріпили за ними вожату й вихователя. Зараз настрій дітей набагато кращий. Вони одразу збадьорились, коли побачили умови проживання, мальовничу територію, матеріальну базу табору. Незабаром сюди завітають фахівці соціальних служб і психологи. Однак їхня допомога буде використовуватись лише в разі потреби, щоб не нашкодити. Керівництвом табору було прийнято рішення об’єднати прибулих дітей в один загін, аби вони почувались комфортніТетяна ше. Але це не завадить їм Бєлікова долучитись до загальнотабірних заходів. Як розповіла заступник директора табору з виховної роботи Тетяна Бєлікова, програма чекає насичена: танці, спортивні розваги, конкурси самодіяльності та багато іншого. «Кожен з ді-

тей зможе проявити себе, адже виховна робота проводиться найрізноманітніша, обирати є з чого», – переконана Тетяна Борисівна. Такі ж думки й у гостей з Горлівки. Зокрема, Світланка поділилась своїми сподіваннями стосовно відпочинку в таборі: – Ми вже майже з усіма познайомились. Вожата і вихователь у нас пречудові, з ними цікаво спілкуватись і проводити час. На одному з донецьких обласних пісенних конкурсів я виборола друге місце. Думаю, і тут виступлю гідно... А позмагатись Світлані буде з ким, адже зараз у таборі відпочиває майже 600 дітлахів. Загалом упродовж літа до «Слави» завітає понад 1700 юних криво-

ріжців. На урочистому відкритті першої зміни була присутня заступник міського голови Валентина Бєрлін, яка зазначила: – Діти заслужили прекрасний відпочинок, котрий додасть їм нових сил. А місто доклало всіх зусиль, щоб підготувати табір до нового сезону. Якщо є змога подарувати щасливе літо хоч невеличкій кількості дітей, то це варто зробити. Семирічні малюки розрізняють військову техніку, запитують перед сном, що робити, коли почнуться постріли... То нехай ці дні на морському узбережжі хоч трохи притлумлять болючі спогади малечі, а їхні очі ще довго випромінюють щастя. Дар’я ВОРОНА. Фото Дмитра ЛЮБЧЕНКА

«Корчагінець» збирає друзів

Спекотної пори рушаймо в табори!

За підсумками оздоровлення дітей у 2013-му році КЗ «Дитячий оздоровчий табір «Корчагінець» вкотре став переможцем Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію оздоровлення дітей, який щороку проводить виконавчий комітет Об’єднаних профспілок України.

Теплі сонячні промінчики, свіжі морські хвилі або сосновий ліс... І міцна, мов горішок, дружба. Чи не кожні батьки в сучасному світі мріють оздоровити свого нащадка там, де все буде тільки на користь молодому організму. А кожна дитина, в свою чергу, мріє відчути себе дорослою в літньому таборі.

– Цьогоріч, переконаний, у нашому таборі буде ще краще, – говорить директор закладу Олександр Щербанюк. – Маємо повну підтримку міста, до комунальної власності якого належимо, завдяки чому впродовж останніх років у благоустрій, ремонтні та інші впорядкувальні роботи було вкладено близько 800 тисяч гривень. Тож нині у трьох з чотирьох наших корпусів замінено вік­на, придбано нове холодильне обладнання і меблі для їдальні, постільну білизну та багато чого іншого. Але навіть не це головне, а те, що табір розташований у сорока кілометрах від Кривого Рогу на мальовничому березі Карачунівського водосховища на території більше 7 гектарів, з яких

майже половина — це берегова зона, пляж і дубовий гай. Ось де діткам роздолля та веселощі, ось де вони радісно гасають, насолоджуючись природою, свіжим повітрям, сонячними та водними ваннами. Звісно, на це потрібно багато сил, а тому в нашому таборі передбачено збалансоване шестиразове харчування, а питний режим забезпечено змонтованою установкою з водоочистки. Нашою гордістю є постійно діючі гуртки за інтересами, вироби учасників яких виставляються навіть на обласних конкурсах. Запрошуємо всіх маленьких городян на відпочинок до нашого табору, одна зміна якого триває 21 день. Перша зміна розпочалася 10 червня, друга буде з 3 липня, а остання — з 27 липня. Повна вартість однієї путівки становить 3500 грн., але для працюючих, за рахунок коштів соцстраху, сума до оплати зменшується до 2600 грн. КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН МІСЬККОМУ ПРОФСПІЛОК — 92-09-10. Е. МІСЦЕВИЙ

Я

кщо пощастило й путівка вже на руках, не зволікайте з проходженням медичної комісії, щоб у разі форс-мажору не зірвати поїздку. А далі справа за малим – компактно скласти валізу дитини з усіма потрібними речами. Турботливі матусі, намагаючись передбачити всі ситуації, які можуть трапитися як в дорозі, так і на відпочинку, ретельно укомплектовують все у валізу. Але не варто забувати про те, що надмірною увагою до будь-яких дрібниць можна нашкодити дитині. Це вдома ви його і на потяг проведете, і зустрінете, а на відпочинку йому самостійно доведеться поратись із важкою сумкою. І повірте моєму досвіду, в цей «момент абсолютного щастя» він не подякує вам за третю пару кросівок (а раптом порвуться або загубляться) або ж за 5 книг, покладених в дорогу (а раптом буде нудно). Як правило, в дорозі ніколи не буває нудно. А вже якщо це дорога в табір, то буде дуже весело і зовсім не до книжок! І тим більше, що в кожному таборі є бібліотека.

Список речей, на які варто звернути увагу, збираючи дитину в табір: засоби гігієни; пара рушників (краще дізнатися, скільки їх видають в таборі і чи видають взагалі); перевірені засоби захисту від комарів (інакше замість відпочинку дитина буде стурбована порятунком від комах); зручне взуття на кожен день; крім легких речей, пара теплих кофтин і штанів (на випадок різкого похолодання); гумова шапочка для купання (якщо відпочинок біля моря і якщо в дитини довге волосся).

Ліків краще не набирати – дитина може прийняти не те, що потрібно. Знадобляться пігулки від захитування (якщо є така потреба), краплі від нежитю, льодяники для горла і пластир. Не варто забувати про те, що в таборі працює кваліфікований лікар, який на випадок недуги надасть потрібну медичну допомогу. І остання порада, так би мовити, для новачків: попередньо дізнайтеся, які справи в таборі з підзарядкою телефону. Може статися так, що для зв’язку з вами знадобиться картка для таксофона, тому краще про це потурбуватися заздалегідь. Діти дуже люблять канікули, тож подбайте про якість їхнього дозвілля. Наскільки веселим і корисним воно буде, більшою мірою залежить від вас, шановні батьки! Анна НЕСТЕРОВА


14 Грані

«Червоний гірник» №44 (21469)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 12 червня 2014 року

Чи потрібен сім’ям центр примирення? Сімейний конфлікт справа особиста… Людська гідність підказує нам, що не варто розголошувати власні проблеми на роботі. Бажання бути прикладом для дітей примушує ховати сльози від найріднішої душі, доньки або сина. Жаліючи батьків ми частіше за все говоримо неправду: «Матусю, у мене все добре, радійте з батьком за мене, поживіть спокійно…» Сусіди – окрема тема. Їх суд – скорий на критику, а жалість нестерпна, бо зводить нанівець старання виглядати достойно, респектабельно, впевнено, благополучно. З їх заздрістю ми часто ототожнюємо щастя. А тут скандал, розлучення, логічно, що ніхто не заздрить, тож щастя зрадило. І ми, не знайшовши ради, залишаємося на самоті з нашою гіркою біллю розчарування та втрати душевного спокою. Ми самі організовуємо собі ізоляцію, самотність у хвилини гірких переживань. Це, разом із зневагою, робить сімейні конфлікти однозначно негативним фактором стосунків. А те, що закони розвитку стосунків, в принципі, передбачають кризи, конфлікти та інші випробування для любої пари, ми вважаємо природним для всіх, окрім себе. Отже, згадаємо, що особисто для нас, як і всіх інших тут діє єдине правило: тихо лише у стосунках, де померли емоції, а значить почуття. Конфлікти в сім’ях – не тільки ознака життя і розвитку, це взаємодія, яка змінює ситуацію, пропонує спробувати іншу роль, випробовує на міцність наші життєві цінності. І лише наша уява, біль від тих роздумів на самоті роблять сприйняття конфлікту однозначно негативним, позбавленим розуміння його ролі, як каталізатора змін та стимулу самовдосконалення, християнської мудрості духовного зростання. Публічне обговорення особистих стосунків – табу для більшості з нас. І ви, скоріш за все, не будете шукати спеціаліста для сповіді саме тому, що не вірите у щиру компетентну допомогу, яка не коштує грошей і потребує тільки часу і зусиль з боку вас самих. Ви праві в одному: зусилля потрібні, ще й які! По-перше, зусилля необхідно прикласти для усвідомлення потреби в оздоровленні відносин, які деформувалися від конфліктів, що тривають в сім’ї іно-

ді роками. Страхи перед відвертою розмовою, необхідністю визнати помилки, вибачитися, пробачити іншу людину і будувати стосунки по-новому… Ці страхи – сильніші за нас! Вони взяли у полон нашу волю і живляться нашою лінню. У мутній воді старих образ і невисловлених докорів живе примарна надія, що мир краще за сварку, а все владнається саме, без наших зусиль. Пихатий песимізм шепоче, що ми наробимо лиха, розворушивши старі образи. Однак давайте домовимося про щирість. Хвороба, яка зветься сімейним конфліктом, болить і поглиблює прірву між людьми, які можуть і повинні дарувати одне одному радість спілкування, турботи і навіть неймовірно важливу річ – сенс життя! Хвороба сімейного конфлікту виліковна, але для цього потребує визнати, що вона є проблемою гідною уваги і зусиль. Вимагає розібратися у діагнозі, причинах, ліках і благає прийняти рішення: лікуватися чи ні? Так, так. Ми не поспішаємо зцілюватися, як це не парадоксально! Чому люди не спішать лікувати деякі хвороби? Бо вийти з образу жертви, це визнати себе сильним і відповідати за себе, своїх рідних і свій новий спосіб оцінки близьких, під силу тільки посправжньому сміливій людині. Не поспішають розв’язувати довготривалі сімейні конфлікти ті, кому роль жертви зручна, бо стала панциром, виправданням лінощам та безвідповідальним вчинкам. По-друге, зусилля потрібне для подолання сумнівів і недовіри до спеціалістів. По-третє, важко знайти час

Статистичні парадокси невдалих сімейних стосунків:

95% осіб, які скоїли домашнє

насилля, – чоловіки;

30-40% – виклики міліції, пов’язані з побутовим насильством; 30% самогубств і 60% вбивств жінок, пов’язані

з насиллям у сім’ї;

35% жінок з тілесними ушкодженнями госпіталізуються внаслідок конфліктів та знущання в сім’ї; 25-40% потерпілих жінок перебували в стані вагітності; діти скривджених матерів на 50% більш схильні до наркотичної та алкогольної залежностей, в 6 разів частіше інших дітей намагаються накласти на себе руки. для себе. Ви насправді так вважаєте? Рятувальна формула «не вистачило часу» працює, але ранг значущості для нас того, на що хватило часу, чітко вказує: ми готові дарувати свій час комп’ютерним забавам, соціальним мережам, телефону, магазинам, телевізору безкінечно! А от вирішити головну проблему – проблему миру у власній оселі, спокою в душі

Страхи, наиболее опасные для здоровья

Менше знаєш – краще спиш? Або як бути в курсі подій і зберігати спокій! Зараз країна переживає не найкращі часи, люди дуже гостро реагують на події та, як наслідок, мають стани депресії, безсоння, тривоги, навіть паніки. Вмикаєш телевізор – і на тебе безперервним потоком тече негативна інформація… Деякі спеціалісти радять обмежити вплив інформації (не дивитись новини та репортажі з місця подій). Але люди ще більше бояться невідомого. То як бути в курсі подій і при цьому зберігати спокій та оптимізм? Валерія МИХАЙЛЕЦЬ, практичний психолог

Тримайте зв’язок з реальністю!

Як би ви не намагалися відгородитися від реальності, вона при цьому нікуди не дінеться. Дуже важливо знати, що відбувається навколо. Бо ця інформація може не тільки вберегти вас від неприємностей, а й урятувати ваше життя. Наприклад, знаючи, що десь неспокійно, ви можете змінити маршрут пересування. Тому неприємні емоції в цьому випадку компенсуються збереженням здоров’я та навіть життя.

Не панікуйте, а спрямуйте зусилля на допомогу іншим!

Вважати, що від нас нічого не залежить, дуже зручно і навіть вигідно! Але ми часто опиняємось у ситуаціях, коли так чи інакше можемо впливати на розвиток подій. Це може бути повідомлення, відправлене з метою допомоги (як моральної, так і фінансової), або допомога потерпілим людям речами чи їжею, просто заспокійливі слова людям, які піддалися панічним настроям.

Фільтруйте інформацію та набувайте досвіду!

Вам зовсім не обов’язково дивитися все підряд, як-то криваві сутички, насилля або неадекватні заклики до агресії. Але новини на кшталт інструкцій з виживання бажано не пропускати, бо звідки ще ви дізнаєтеся, як поводитися в конкретних обставинах? Дивлячись на те, як інші люди справляються з певними ситуаціями, ми набуваємо досвіду.

Шукайте однодумців!

Психологи помітили, що спільні переживання об’єднують людей, а спільними зусиллями легше долати труднощі, бо взаємодопомога та підтримка є важливим фактором психічного комфорту і спокою. Коли люди розуміють, що вони не самотні у своїх проблемах. А спільна участь у волонтерських або благодійних акціях може навіть змінити ваше сприйняття світу на краще.

і порядку у відносинах – у нас немає часу… У Кривому Розі протягом 2 останніх років виявлено 616 сімей, де складні стосунки стали причинами обставин, які сім’я самостійно подолати не спроможна. У 2012 р. кількість таких сімей була 395, у 2013-му – 513, у 2014-му їх стало 616. Кількість сімей, які потерпають від насилля, але не звертаються по допомогу, статистичним довідникам не відома через бажання кривдника і жертви не розголошувати інформацію. Разом з іншими містами України громада Кривого Рогу занепокоєна пробле­ мами насилля в сім’ях, зневажливим ставленням до дітей, жінок, літніх членів родини, фактами знущання та відсутності поваги до їх потреб. Допомогою з боку держави для таких сімей стане відкриття в місті ресурсного центра примирення та корекційно-відновлювальних програм при Криворізькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, основним завданням якого стане якісна практична допомога сім'ї під час виходу з кризи, примирення сторін конфліктів та відеоуроки для учасників сімейних конфліктів. Ці інструменти та технології соціальної роботи будуть служити злагоді та миру в наших родинах, не залишать на самоті того, хто прагне допомоги. Павло ДАБІЖА, директор КМ ЦСССДМ

По мнению специалистов, не только стресс приводит к бессоннице, перееданию и ухудшению работы сердца. Страх остаться без средств к существованию и страх показаться некомпетентным подрывают здоровье даже в большей степени.

Парализующий страх нищеты

Змінюйте те, що можливо

І прийміть те, що не в силах змінити, та майте мудрість відрізняти одне від іншого! Є речі, які ми змінити не в змозі, наприклад, ви можете скільки завгодно спостерігати хід прийняття резолюцій ООН, та їх зміст від цього не зміниться. Тому, якщо ви неспроможні вплинути на ситуацію, необхідно відволікатися від думок про неї. Нав’язливі важкі думки не приводять до позитивних результатів, а лише виснажують вашу нервову систему і завдають шкоди здоров’ю. Тому не піддавайтеся на провокаційні обговорення у соцмережах або на вулиці, не підтримуйте агресивні настрої чи висловлювання. Пошкодуйте свій час і нерви, бо, можливо, завтра ця тема втратить актуальність.

Почуття гумору – захист вашого психічного стану!

Здатність посміхатися крізь сльози – це не оптимізм на порожньому місці, а можливість відсторонитися від проблем і подивитися на ситуацію з іншого боку. Насолоджуйтесь спілкуванням з близькими, рідними, зустріньтеся з друзями, вийдіть на прогулянку з чоловіком та дітьми... Намагайтесь створювати навіть маленькі радощі у своєму житті. Люди поділяються на тих, хто бачить прірву і думає про безодню, і тих, хто, дивлячись на прірву, думає, як побудувати через неї міст.

Страх оказаться на грани нищеты заставляет очень многих ходить на нелюбимую работу, терпеть неприятный коллектив и  скандалиста шефа. Мы  боимся изменить все в корне, так как считаем, что эта работа и эта зарплата — лучшее, что нам светит. Мы  ставим слишком низкие планки, и  когда достигаем совершенного пустяка — успокаиваемся. Именно потому украинцы, находясь на  30-м  месте в  мире по  уровню интеллекта, занимают 100-е место по уровню счастья. Психологи настоятельно рекомендуют хотеть и  добиваться большего. Для начала необходимо составить план, который  бы позволял изменить ситуацию и  выйти из  перемен с  наименьшими финансовыми потерями. Например, еще на старой работе получить дополнительное образование и повысить квалификацию. При этом ни в коем случае не стоит делиться своими планами с людьми, которые настроены к вам и к жизни негативно. Лучше окружить себя единомышленниками, которые также не побоялись рискнуть и выстоять. Как правило, эти люди здоровее и счастливее.

Страх критики убивает индивидуальность

Еще один страх, который очень связан со страхом бедности,  — страх подвергнуться критике. Очень многие гениальные идеи оказались не только не реализованными, а  даже не  высказанными. Что в  свою очередь негативно сказывается на психике и здоровье. Страх критики является огромным тормозом в  самореализации человека, снижая качество жизни и  здоровья. Психологи уверяют, что ошибаться полезно. Даже если вам скажут, что ваша идея не имеет смысла, помните, что это говорят люди, которые бояться критики не меньше вас. Во-вторых, урок из данной ситуации окажется гораздо полезнее, чем принято думать, — страха уже не будет, ситуация вас закалила.


«Червоний гірник» №44 (21469)

Четвер, 19 червня Cхід 4.47 Захід 20.50 Світловий день 16.03

УТ-1 06.00 Шустер LIVE 07.00, 08.00, 15.00 Новости 07.25 Эра строительства 07.30 Эра бизнеса 07.35, 23.30 На слуху 08.25 Паспортный сервис 08.35 Полезные советы 09.15 Футбол. ЧМ-2014. Австралия – Нидерланды 11.20 Футбол. ЧМ-2014. Камерун – Хорватия 13.40 «Предвечерье» 14.45 Euronews 15.10 Брифинг Кабмина Украины 15.20 Час-Ч 16.00 Футбол. ЧМ-2014. Испания – Чили 18.00 Футбольная самба 18.55 Футбол. ЧМ-2014. Колумбия – Кот-д’Ивуар 21.00 Итоги дня 21.50 Книга.ua 22.15 Д/ф «Киевская старина. Мир искусства» 23.00, 00.00, 01.00 Итоги 00.20 От первого лица 01.20 Не верь худому повару 01.45 Как Ваше здоровье? 02.35 Телеакадемия ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.45, 07.10, 08.05, 09.10 «Завтрак с 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.50 ТСН 10.00, 10.35 М/ф «Алладин» 10.55 «Шесть кадров»

Схід 0.26 Захід 12.37 22-й місячний день

11.10 Т/с «Папаши» 12.15, 13.15 «Семейные мелодрамы – 3» 14.15, 03.35 Т/с «Великолепный век. Роксолана – 2» 16.45 «ТСН. Избранное» 17.10 Т/с «Фатмагюль» 20.30, 21.30 Т/с «Давай поцелуемся» 22.30 «Территория обмана» – «Современный ремонт и материалы» 00.10 Т/с «Атлантида» 01.10 Х/ф «Интердевочка» ТК «ИНТЕР» 05.25, 10.00 Т/с «Возвращение Мухтара-2» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30 Новости 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 «Утро с ИНТЕРом» 09.00, 12.00, 14.00, 17.45 Новости 09.20 «Утро с ИНТЕРом» 12.25, 14.20 Д/с «Следствие вели...» 14.50 «Судебные дела» 15.45 «Семейный суд» 18.05 Ток-шоу «Касается каждого» 19.00 Т/с «Пока станица спит» 20.00, 02.25 «Подробности» 20.40 Т/с «Вера. Надежда. Любовь» 23.35 Т/с «Скандал 2» 00.30 Х/ф «Ограбление поитальянски»

Телебачення 15

www.girnyk.com.ua

Четвер, 12 червня 2014 року

Риби

ICTV 04.30, 07.45, 08.45, 12.45, 15.45, 18.45 Факты 05.15 Свитанок 06.15 Т/с «Такси» 06.40 «Леся+Рома» 08.00 Звезда YouTube 09.15, 19.25 Чрезвычайные новости 09.55 Т/с «Опера» 10.50, 16.40 Т/с «Убойная сила» 11.50, 22.15 Т/с «Прокурорская проверка» 13.25 Смотреть всем! 14.10, 16.15 Т/с «Платина» 20.15 Т/с «Дознаватель-2» 23.20 Х/ф «Пункт назначения-3» 01.05 Т/с «Последователи» 01.50 Х/ф «Пункт назначения-2» 03.15 Т/с «Жены футболистов. Дополнительное время-2» СТБ 06.00 В поисках истины. Пионеры-Герои 06.45, 16.00 Все буде добре! 08.40, 18.30 Невероятная правда о звездах 09.55 Звездная жизнь. Жена на миллион 10.55 Х/ф «Коснуться неба» 12.45, 19.50 Следствие ведут экстрасенсы 13.45, 00.25 Зважені та щасливі

18.00, 22.00 Вікна-Новини 20.50 Т/с «Метод Фрейда» 22.35 Давай поговорим о сексе 02.35 Ночной эфир НОВЫЙ КАНАЛ 05.25, 06.10 Kids’ Time 05.30, 06.15 М/с «Рога и копыта» 06.35, 08.40, 19.00 Т/с «Воронины» 07.00 Подъем 09.00, 16.05 Т/с «Не родись красивой» 11.00 Т/с «Счастливы вместе» 15.00, 22.00 Т/с «Молодежка» 18.00, 01.45 Репортер 18.20, 23.00 Абзац! 23.55 Х/ф «В зоне смертельной опасности» 01.50 Служба розыска детей 01.55 Т/с «Шаг за шагом» 02.45 «Зона ночи» ТЕТ 06.00 Твинисы 06.25, 09.30 М/с «Маша и медведь» 06.50, 10.00 М/с «Клуб Винкс: Школа волшебниц» 07.45 Мультик с Лунтиком 08.25 М/с «Черепашки мутанты ниндзя» 08.55 М/с «Гуфи и его команда» 10.55 Ералаш 12.00 Т/с «Маленькие тайны» 14.00 Виталька 15.00, 21.00 Страна У 15.55 Даешь молодежь! 17.20, 20.00 Т/с «Кухня» 17.45, 20.35 Т/с «Два отца и два сына» 18.10, 22.55 Т/с «Светофор» 19.05 Рассмеши комика

22.00 6 кадров 23.55 Слишком грубо для Ю-туб’а 00.50 Бойцовский клуб 01.40 Рай, гудбай 02.25 Т/с «Убежище» ТРК «УКРАИНА» 05.25 Ток-шоу «Пусть говорят. Выход один на один» 06.15, 13.10 Т/с «ОСА» 07.00, 09.00, 15.00, 19.00 События 07.15 Утро с Украиной 09.15, 14.00, 15.20 Т/с «След» 10.00 Т/с «Простая жизнь» 12.00, 19.40 Ток-шоу «Говорит Украина» 17.10 Премьерные серии! Т/с «След» 18.00 Т/с «Спасти босса» 20.50 Т/с «Страна 03» 21.55 Футбол. ЧМ-2014. Уругвай – Англия 00.00 Великий футбол 00.55 Футбол. ЧМ-2014. Япония – Греция НТН 04.40 «Телеклиника Доктора Болена» 05.05, 15.15 Т/с «Тайны следствия – 11» 08.30 Утренний «Свідок» 09.00 «Случайный свидетель» 10.00 Т/с «Коломбо» 12.00, 15.00, 19.00, 21.40, 02.30 «Свідок» 12.30 Т/с «Детективы» 13.05, 19.30 Т/с «Улицы разбитых фонарей – 12» 22.00 Т/с «Лютер – 3»

00.00 Т/с «Закон и порядок – 12» 00.50 Т/с «CSI: Лас-Вегас – 12» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.30, 06.45, 07.15, 07.35, 07.45, 08.10, 08.20, 08.35 Утро на Пятом 06.40, 00.50 Обзор прессы 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00 Время новостей 07.10, 08.15, 22.35, 23.15, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30 Время. Важно 07.40, 18.20, 23.25, 00.25 Время спорта 07.50 Автопилот-новости 08.40 Трансмиссия-новости 08.45 Утро на Пятом 08.50 Драйв 09.35, 19.30, 20.10, 21.10 Время. Итоги дня 10.25, 14.25 Погода в мире 10.35, 11.35, 12.35, 13.35, 14.35, 15.35 Время: итоги дня 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 Время новостей 15.30, 16.30, 17.30, 18.25, 22.30, 23.30, 00.30 Время. Важно 17.10 Территория закона 17.35 Большая политика 18.10 Местное время 18.30 Окно в Европу 21.40 Время-Тайм 23.00, 00.00 Время новостей 00.35 Кино с Яниной Соколовой ТОНИС 06.00 Такова спортивная жизнь

06.30, 09.35, 15.00, 18.30, 21.00 «Социальный пульс» 06.55, 18.50, 22.25 Экономический пульс 07.00, 16.50 Алло, доктор! 09.00 Акулы Гордона 10.00 Самые привлекательные коты и собаки 11.00 Портрет Хиллари Клинтон 12.15 Ронин. Ток-шоу 13.10, 16.00 Удивительные обитатели сада 14.00, 22.30 Монстры внутри меня 17.45 Социальный статус 19.00 В гостях у Дмитрия Гордона 20.00 Мой адский кот 21.30 Ясир Арафат 23.35 Светские хроники 00.00 Красивые и амбициозные 01.45 Х/ф «Венецианский каприз» КИЕВСКАЯ РУСЬ 06.00, 16.50, 20.30 Роскошные путешествия 06.30, 18.30, 20.20 Попури 06.55 День ангела 07.00, 15.55 Возвращение кота Сметанкина 07.40, 12.30 Здоровье 08.00, 11.00, 13.30, 22.50 Ювелир 09.00, 10.15, 12.00 Бэби-бум 09.15, 12.50 Мультфильм 09.30, 16.20, 18.40, 22.20 Тайны подводного мира 10.00, 10.40 Эксклюзив для семьи 17.20, 01.50 Х/ф «Жизнь и смерть Питера Селлер-

са» 1 с. 19.10 Х/ф «На пляже» 1 с. 21.00 На сон грядущим 21.10 Х/ф «На пляже» 2 с. 00.50 Телечат K1 06.00 Шеф-повар 06.30 TOP SHOP 07.30 Т/с «Кто в доме хозяин» 09.00 Мультфильмы 09.50 М/с «Смешарики» 10.10 Т/с «Все женщины – ведьмы» 13.50 Т/с «Дикий ангел» 15.20 Т/с «Комиссар Рекс» 17.15, 21.00 Рассмеши ком. 18.10 Званый ужин 19.10 Орёл и Решка 22.00 Т/с «Доктор Хаус» 01.20 Т/с «Гимнастки» 02.45 Ночная жизнь 11 КАНАЛ 06.00 Мультфильмы 06.15 Осторожно, модерн! 06.40 Т/с «Спецотряд Кобра 11» 08.00, 19.00 Новости 11 кан. 08.30 Большая родня 09.00, 18.30 Новости 2+2 09.30, 11.05 Х/ф «Дума о Ковпаке» 12.50 Д/п «Звездные духи» 13.50 Д/п «Истребитель Як-3» 14.05 Д/п «ВМФ СССР. Хроника победы» 14.40 Д/п «Тайны разведки» 15.30 Украинские сенсации 16.30, 20.00 Т/с «Ментовские войны-4» 19.30 Автострасти 21.00 ДжеДАИ 21.25 Т/с «Секретные материалы» 00.25 Х/ф «Муха-2»

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.15 Осторожно, модерн! 06.40 Т/с «Спецотряд Кобра 11» 08.35, 21.00 ДжеДАИ 09.00, 18.30 Новости 2+2 09.30, 11.05 Х/ф «Дума о Ковпаке» 12.50 д/п «Звездные духи» 13.50 Д/п «Истребитель Як-3» 14.05 Д/п «ВМФ СССР. Хроника победы» 14.40 Д/п «Тайны разведки» 15.30 Украинские сенсации 16.30, 19.00 Т/с «Ментовские войны-4» 21.25 Т/с «Секретные материалы» 00.25 Х/ф «Муха-2» 02.15 Х/ф «Легенда о княгине Ольге» НЛО ТВ 05.25, 17.40 Comedy Woman 06.05, 09.45, 10.05, 11.00, 16.10, 01.00 Comedy Club 07.00 М/с «Приключения Оливера» 07.25 М/с «СуперЗоя» 07.45 Д/с «Разрушители мифов» 11.55, 12.50, 19.40, 20.35 Т/с «Универ. Новая общага» 13.15 Т/с «Универ» 15.10 Т/с «Наша Russia» 18.40 Т/с «ОНЛАЙН-2.0» 21.00 Т/с «СашаТаня» 21.25 Т/с «Незлоб» 22.00 Х/ф «Шакал» 00.15 Т/с «Последние дни планеты Земля» TBI 06.00, 02.50 ЖИВЯком 06.30 DOUBLE ЯТЬ 07.00, 09.00, 10.10, 11.10, 12.20, 14.10, 15.30, 17.10, 18.40, 22.00, 01.00 TBiNews 08.00, 20.00, 23.00 Сегодня о главном 09.30, 13.30, 16.30 Особое мнение 10.00, 11.00, 12.00, 14.00, 15.00, 17.00, 18.00, 21.00, 00.00 Сегодня 16.00, 17.40 Обзор блогов 02.00 80 островов вокруг света ENTER-ФИЛЬМ 05.45 Советские мультфильмы 09.00 Телемагазин 09.30 Х/ф «Кин-дза-дза» 11.50 Х/с «Клон» 13.30 Х/с «Пуаро Агаты Кристи» 15.20 Х/ф «Анна Каренина» 17.50 Х/с «Клон» 19.30 Х/с «Пуаро Агаты Кристи» 21.20 Х/ф «Возвращение Будулая» 23.45 Бойцовский клуб 02.15 Киноляпы ТВ 1000 05.00 Х/ф «Черное золото» 07.30 Х/ф «Волшебная страна» 09.25 Х/ф «Императорский клуб» 11.30 Х/ф «Пожизненно» 13.35 М/ф «Гномео и Джульетта»

15.15 Х/ф «Миллион для чайников» 17.05 Х/ф «Рок-звезда» 19.00 Х/ф «С глаз — долой, из чарта — вон!» 20.55 Х/ф «Воспоминания неудачника» 22.55 Х/ф «Возвращение в рай» 01.05 Х/ф «Уж кто бы говорил 3» 03.05 Х/ф «Доказательство» ТВ 1000 КИНО 06.00 Х/ф «Шерлок Холмс и доктор Ватсон: Король шантажа» 07.15 Х/ф «Шерлок Холмс и доктор Ватсон: Смертельная схватка» 08.30 Х/ф «Шерлок Холмс и доктор Ватсон: Охота на тигра» 09.50 Х/ф «Рябиновый вальс» 11.40 Х/ф «Праздник Нептуна» 12.35 Х/ф «Как Иванушка-дурачок за чудом ходил» 14.10 Х/ф «Маленькая Вера» 16.30 Х/ф «Небесный суд» 18.20 Х/ф «Дублёр» 20.00 Х/ф «Золото» 22.00 Х/ф «Кококо» 23.40 Х/ф «На перепутье» 01.30 Х/ф «Шерлок Холмс и доктор Ватсон: Король шантажа» 03.00 Х/ф «Шерлок Холмс и доктор Ватсон: Смертельная схватка» 04.20 Х/ф «Шерлок Холмс и доктор Ватсон: Охота на тигра» TV1000 ACTION 06.00 Х/ф «Шпионские игры» 08.20 Х/ф «Я знаю, что вы сделали прошлым летом» 10.20 Х/ф «D. O. A.: Живым или мертвым» 12.10 Х/ф «Пункт назначения 2» 14.00 Х/ф «Портной из Панамы» 16.10 Х/ф «Я знаю, что вы сделали прошлым летом» 18.10 Х/ф «Эксперимент» 20.00 Х/ф «В компании мужчин» 22.00 Х/ф «Я всё еще знаю, что вы сделали прошлым летом» 00.00 Т/ф «Евроэротика 6» 00.50 Т/ф «Любовная история» 04.00 Х/ф «Точка обстрела» 1-Й КАНАЛ. ЕВРОПА 05.00, 08.00, 11.00, 14.00 Новости 05.05, 08.15 «Доброе утро» 08.40 «Контрольная закупка» 09.05 «Жить здорово!» 10.05, 02.20 «Модный приговор» 11.15, 20.30 Т/с «Море. Горы. Керамзит» 13.10 «Время обедать!» 14.15 «В наше время» 15.15 «Они и мы» 16.05, 00.40 «Наедине со всеми»

17.00 Вечерние новости 18.00, 01.25 «Давай поженимся!» 19.00, 23.40 «Пусть говорят» 20.00 «Время» 22.05 «Вечерний Ургант» 22.40 «На ночь глядя» 23.30 Ночные новости РТР-ПЛАНЕТА. ЕВРОПА 07.00 «Утро России» 11.00, 13.25, 16.45, 18.35 Местное время 11.20 «Дети войны. Последние свидетели» 12.05 «Крестьянская история». 4 ф. 12.30 «О самом главном» 13.00, 16.00, 19.00 «Вести» 13.40, 06.10 Т/с «Хозяйка моей судьбы» 14.25, 03.55 «Особый случай» 15.10 Т/с «Почтальон» 17.00, 05.25 Т/с «Пока станица спит» 17.50 Т/с «Земский доктор. Возвращение» 19.50, 04.40 «Маршал Жуков». 2 ф. 20.35 «Прямой эфир» 21.45 Т/с «Бомба» 23.25 «Бомба для Японии. Рихард Зорге» 00.10 Торжественное открытие 36-го Московского международного кинофестиваля 00.55 «Культурная революция» 01.40 Т/с «Отдел С.С.С.Р.» 02.25 Т/ф «Его батальон» 2 с. НТВ МИР 05.00 «НТВ утром» 07.10 «Школа злословия» 08.00 Т/с «Возвращение Мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 «Сегодня» 09.25 «Дачный ответ» 10.30 «Медицинские тайны» 11.05 Т/с «Улицы разбитых фонарей-11» 12.35 «До суда» 13.35 «Суд присяжных» 14.35, 17.35 «Обзор. Чрезвычайное происшествие» 15.30 «Суд присяжных. Окончательный вердикт» 16.40 «Дело врачей» 19.00, 03.30 «Прокурорская проверка» 20.15 «Говорим и показываем» 21.10 «Сегодня. Итоги» 21.45 Т/с «Братаны-4» 23.45 Т/с «Время Синдбада» 01.40 Т/с «ППС» 04.40 «Спасатели» TVCI 06.00 Настроение 08.00 Д/с «Мой живой журнал» 08.10, 17.50 М/с «Робин Гуд» 08.35, 16.40 Т/с «Исцеление любовью» 09.20, 15.20 Д/ф «Завтра была война» 09.50 Барышня и кулинар 10.15 Доктор И... 10.40, 18.10, 00.35 Т/с «Сердцу не прикажешь» 11.30, 14.30, 17.30, 21.50, 00.05 События

11.50, 02.15 Индийское кино. «Приговорённый» 14.10 М/с «Хуторок» 14.50, 20.00 Город новостей 15.05 Наша Москва 15.45 «Тайны нашего кино. «Невероятные приключения итальянцев в России» 16.15, 23.35 Простые сложности 18.55 М/с «Волк Альберто» 19.05, 01.20 Право голоса 20.20 Истории спасения 20.45 Д/с «Золотое кольцо. Переславль-Залесский» 21.05 Д/ф «Война миров. Начало» 22.20 Д/ф «Братья Нетто: история одной разлуки» 22.55 Х/ф «Юрий Андропов. Последняя надежда режима» REN TV 05.00, 12.00 Званый ужин 06.00, 11.00, 18.00 Информационная программа 112 06.30, 19.00 «Свободное время» 07.30, 11.30, 18.30, 22.00 Новости 24 08.00 Д/с «Девы Древней Руси» 10.00 Тайны мира с Анной Чапман 13.00 Мои прекрасные... 14.00 Семейные драмы 15.00 Не ври мне! 17.00 Верное средство 20.00 Реальная кухня 21.00 Пища богов 22.30, 01.10 Т/с «Ходячие мертвецы» 00.10 Чистая работа 02.50 Смотреть всем! ТЕЛЕКЛУБ 20.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей». «Менты-4» 21.00 Т/с «Второй убойный – 2» 22.00 Т/с «Клеймо» 23.00 Т/с «Государственная защита – 3» 00.00 Т/с «Криминальное видео» 01.00 Т/с «Я все решу сама». 2 ф. ТНТ 06.00 М/с «Турбо-Агент Дадли» 06.30 М/с «Губка Боб Квадратные штаны» 06.55 М/с «Кунг-фу Панда: Удивительные легенды» 07.25 М/с «Пингвины из «Мадагаскара» 08.00, 22.00, 23.00 «Дом-2» 09.30 «Битва экстрасенсов» 10.30 Х/ф «Час пик 2» 12.30, 13.00 Т/с «Универ» 13.30, 14.00, 14.30, 15.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 17.30, 18.00 «Реальные пацаны» 18.30, 19.00 Т/с «Интерны» 19.30 Т/с «Деффчонки» 20.00 Х/ф «Час пик 3» 23.30 «Сладкая жизнь» 00.25 Х/ф «Чувствуя Миннесоту» 02.20 Т/с «Хор» РТВ – ЛЮБИМОЕ КИНО 07.00 Х/ф «Ее имя – Весна» 09.00 Х/ф «Кислородный голод»

11.00 Х/ф «Агенты КГБ тоже влюбляются» 13.00 Х/ф «Король Лир» 2 с. 14.30 Т/с «Дымъ» 16.00 Х/ф «Юность Петра» 1 с. 17.30 Х/ф «Юность Петра» 2 с. 19.00 Сказка «Обыкновенное чудо» 21.00 Х/ф «Деревенская история» 23.00 Х/ф «Бумажные глаза Пришвина» 01.30 Х/ф «Эй, на линкоре!» 02.30 Т/с «Покушение на гоэлро» 04.00 Х/ф «В начале славных дел» 1 с. 05.30 Х/ф «В начале славных дел» 2 с. TV XXI FILM 09.00, 17.00, 01.00 Х/ф «Новеллы Ги Де Мопассана» 10.10, 18.10, 02.10 Х/ф «Вот я какой!» 11.55, 19.55, 03.55 Х/ф «Мы умрем вместе» 13.45, 21.45 Х/ф «Васаби» 15.25, 23.25 Х/ф «Потерпевший» E! ENTERTAINMENT 05.00, 12.30 Настоящие домохозяйки округа Ориндж 06.40, 10.00, 14.10, 17.30 Золотая молодежь Беверли-Хиллз 07.05, 10.25, 14.35, 16.15, 01.00 Модный Контроль 07.30, 10.50 Светская жизнь семейства Кардашьян 08.20 Правдивая голливудская история 09.10, 13.20, 18.20 Джулиана и Билл 11.40, 16.40 E! Эксклюзив 15.00, 19.10 Невеста для миллионера 15.50, 21.15 Эрик и Джесси: игра начинается 20.00 Ники Минаж: Моя правда 21.40 50 самых безумных неудач знаменитостей 23.20, 01.50 «Проект «Свадьба» 00.10, 02.40 Дом мечты ДЕТСКИЙ МИР 05.00, 11.00, 17.00 Х/ф «Удивительные приключения Дениса Кораблева». 1 с. М/ф «Франтишек». «Одуванчик – толстые щеки» 06.30, 12.30, 18.30 М/с «Большая энциклопедия природы» 07.00, 13.00, 19.00 «Уроки тетушки Совы». М/ф «Буквы из ящика радиста». «Две руки» 08.00, 14.00 Х/ф «Руки вверх!» 09.05, 15.05 М/с «Маугли» «Битва». М/ф «Миллион в мешке» 10.00, 16.00 М/с «Легенда о Зорро». М/ф «Серебряное копытце». М/ф «Весенняя сказка». «Врун»

CBS DRAMA 07.00 «Послушай, красотка» 07.50 «Сёгун» 08.40, 16.10, 00.35 «Правосудие Берка» 09.30, 14.30, 21.10 «Династия» 10.20, 15.20, 20.20 «Выше земли» 11.10, 18.40, 22.00 «Доктор Куин: Женщина-врач» 12.00, 17.00, 01.30 «Филадельфия» 12.50, 17.50, 22.50 «Это жизнь» 13.40, 19.30, 23.40 «Виртуальная Реальность» 02.25 «Таксист» DISCOVERY CHANNEL 06.00, 12.00, 00.00 Top Gear 06.55, 14.00 Оголтелая рыбалка 07.50 Требуется сборка 08.15, 22.30 Багажные войны 09.10 Город наизнанку 10.05, 20.30 Охотники за складами 11.00 Охотники за реликвиями – ломбард 13.00, 01.00 Настоящие аферисты 15.00, 02.50 Джесси Джеймс 16.00 Махинаторы 17.00 Парни с Юкона 18.00 Как это сделано? 19.00, 01.55 Ликвидатор 20.00 Охотники за реликвиями 21.00 Дома на деревьях 22.00 Грязные деньги 23.00 Как устроена Земля НОСТАЛЬГИЯ 05.00 Д/ф «По Америке» 05.40, 23.25 Музыка в театре, в кино, на ТВ 06.40, 00.45 Х/ф «И это все о нем» 08.00, 14.00, 20.00, 02.00 Прошедшее ВРЕМЯ 09.00, 15.00, 21.00 Рожденные в СССР 10.00, 16.00 «...До и после полуночи» 11.00 Международная панорама 11.40 Музыкальный киоск 12.15 Американские интервью 12.45, 18.45 Х/ф «Долгие дни, короткие недели» 17.00 Д/ф «Вильнюс. Встреча М. Горбачева с рабочими завода топливной аппаратуры» 17.55 Концерт «Поет Полад Бюль-Бюль Оглы» 18.10 Мастера экрана 22.00 Программа «Взгляд» 23.00 Умелые руки 00.25 Концерт зарубежной эстрады РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 05.10 Х/ф «Спартакиада» 06.40 Х/ф «Лето волков» 2 с. 07.40 Х/ф «Счастливый неудачник» 09.15 Х/ф «Дневник камикадзе» 11.05 Х/ф «Старухи» 12.55 Х/ф «Лето волков» 3 с. 13.55 Х/ф «Тайна «Волчьей» пасти»

15.35 Х/ф «Три женщины Достоевского» 17.20 Х/ф «Неверность» 18.50 Х/ф «Лето волков» 4 с. 19.50 Х/ф «Мусульманин» 21.40 Х/ф «Фонограмма страсти» 23.25 Х/ф «Заза» 01.15 Х/ф «Спартакиада» VIASAT HISTORY 07.00, 18.00 Д/с «Ферма в годы войны» 08.10, 17.00 Д/с «Команда времени» 09.00, 01.00 Д/с «Тайная война» 10.00, 16.00 Д/ф «Загадки и тайны семьи Медичи» 11.00, 19.05, 02.00 Д/с «Охотники за мифами» 12.00 Д/с «Внутренняя рыба» 13.00 Д/с «Тайны прошлого» 14.00 Д/с «Древние миры» 15.00 Д/с «Запретная история» 21.00 Д/с «Великое железнодорожное путешествие по Европе» 22.10 Д/с «Миссия Х» 23.10 Д/с «Музейные тайны» 00.00 Д/с «Оружие, изменившее мир» SONY SCI-FI 05.00, 13.35, 00.10 «Светлячок» 05.50, 14.25, 01.00 «Звездные врата» 06.35, 11.55, 17.20, 22.30 «Загадки Истории» 07.25, 16.30 «Ангел» 08.15, 15.15, 02.50 «Ангел или Демон» 09.30, 19.00 «Грань» 11.10, 20.40 «Помнить все» 21.30, 01.50 «Жизнь на Марсе» МЕГА 06.00 Легенды бандитского Киева 07.30, 17.50 В поисках истины 08.20 Поймать пришельца 09.10, 16.10 Сокровища вашего чердака 10.00, 17.00 В поисках приключений 11.00, 22.50 Неизвестная Южная Америка 12.50, 23.40 Смертельная встреча 13.40, 00.30 Воины 14.30, 22.00 НЛО из прошлого 15.20, 19.30 Фантастические истории 18.40 Тайны века 20.20 Битва за Марс 21.10 Искатели 01.20 Т/с «Борджиа: история клана» 02.50 Боевые силы XSPORT 05.30, 07.45, 21.50 Наша рыбалка 06.45, 12.30, 21.30, 00.30 Новости 08.30 Бокс. Лучшие бои UBP 10.30 Экстремальный спорт 11.30 Непредсказуемое поведение 13.00 Теннис. Турнир в Истборне

18.00 Бойцовский клуб 20.00 Бокс. Крис Арреола – Сет Митчелл СПОРТ 1 06.00 Футбол. Бельгия. Локерен – Андерлехт 07.45 Футбол. Англия. Дерби Каунти – Куинз Парк 09.30, 22.15 Футбол. Россия. Зенит – Краснодар 11.15, 00.00 Футбол. Португалия. Академика – Бенфика 12.55 Теннис АТР. Apia International Sydney 14.10 Гольф. Major US Open. Четвертый день 18.40 Футбол. Бельгия. Брюгге – Стандард 20.25 Футбол. Англия. Бирмингем – Хаддерсфилд 01.40 Футзал. Испания СПОРТ 09.00, 13.00, 18.00 Новости 09.15, 18.15 «Связь времен» 09.20, 12.40 «Личный тренер» 09.35, 18.20 «Байки старого болельщика» 09.40 «Королева на Плюсе» 11.40 «Родительский час» 13.15 Спортивные танцы 14.55 Волейбол. Лига чемпионов. Плей-офф 17.10 «Футбольный клуб» 18.25 Пляжный волейбол. Grand Slam 20.25 Хоккей. ЧМ-2013. Молодежь 22.20 Регби. ЧМ. Юниоры. Полуфинал 00.05 «Обратный отсчет» ФУТБОЛ 1 05.15 Д/ф «Кубок мира 1974» 06.45, 15.50 Австралия – Нидерланды. ЧМ-2014 08.40, 00.00 Великий футбол. Бразилія 2014 10.00, 10.45, 15.40 Футбол NEWS. LIVE 10.10, 10.55 Оле, Мундіаль! 11.30, 18.50 М/с «Забавный мяч» 11.40 Камерун – Хорватия. ЧМ-2014 13.40, 18.55 Испания – Чили. ЧМ-2014 18.00 Мини-истории Кубка Мира. Англия 1966 г. 18.15 Величайшие футбольные сборные мира. 1 с. 21.00 Мундіаль. Матч-центр 21.50 LIVE. Уругвай – Англия. ЧМ-2014 00.55 LIVE. Япония – Греция. ЧМ-2014 EUROSPORT 09.30, 12.45 Футбол. Бразилмания 09.45, 20.30, 23.30 Легкая атлетика 11.45, 13.00, 15.40, 18.40, 01.00 Теннис. Турнир ATP 15.30, 18.30, 21.30, 00.30 Футбол 20.00, 02.00 Теннис. «Матс пойнт» 22.00 Боевые искусства


16 Телебачення

www.girnyk.com.ua

П'ятниця, 20 червня Cхід 4.47 Захід 20.50 Світловий день 16.03 УТ-1 06.00, 21.25 Шустер LIVE 07.00, 08.00, 15.00 Новости 07.25 Эра бизнеса 07.30, 00.30 На слуху 08.25 Паспортный сервис 08.35 Полезные советы 09.15 Футбол. ЧМ-2014. Колумбия – Кот-д’Ивуар 11.20 Футбол. ЧМ-2014. Уругвай – Англия 13.40 Музыкальная академия 14.45 Euronews 15.10 Брифинг Кабмина Украины 15.20 Час-Ч 16.00 Футбол. ЧМ-2014. Япония – Греция 18.00 Футбольная самба 18.55 Футбол. ЧМ-2014. Италия – Коста-Рика 21.00 Итоги дня 00.00 Итоги 00.55 Футбол. ЧМ-2014. Гондурас – Эквадор 02.55 Тройка, Кено, Секунда удачи ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.45, 07.10, 08.05, 09.10 «Завтрак с 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 19.30 ТСН 10.00, 10.35 М/ф «Алладин» 10.55 «Шесть кадров»

Схід 00.54 Захід 13.50 23-й місячний день

11.05 Т/с «Папаши» 12.10, 13.10 «Семейные мелодрамы – 3» 14.10, 03.15 Т/с «Великолепный век. Роксолана – 2» 16.45 «ТСН. Избранное» 17.10 Т/с «Фатмагюль» 20.30 «Сказочная Русь» 21.15 «Вечерний Киев – 2014» 23.10 «Светская жизнь» 00.15 Х/ф «Казино» ТК «ИНТЕР» 05.25, 10.00 Т/с «Возвращение Мухтара-2» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30 Новости 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 «Утро с ИНТЕРом» 09.00, 12.00, 14.00, 17.45 Новости 09.20 «Утро с ИНТЕРом» 12.25, 14.20 Д/с «Следствие вели...» 14.50 «Судебные дела» 15.45 «Семейный суд» 18.05 Ток-шоу «Касается каждого» 19.00 Т/с «Пока станица спит» 20.00, 02.20 «Подробности» 20.40 Т/с «Вопреки всему» 00.40 Х/ф «Любви все возрасты...» ICTV 04.30 Служба розыска детей

Овен

04.35, 07.45, 08.45, 12.45, 15.45, 18.45 Факты 05.15 Свитанок 06.15 Т/с «Такси» 06.45 «Леся+Рома» 08.00 Звезда YouTube 09.15, 19.25 Чрезвычайные новости 09.55, 16.40 Т/с «Убойная сила» 11.55, 22.15 Т/с «Прокурорская проверка» 13.25 «Смотреть всем!» 14.05, 16.15 Т/с «Платина» 20.15 Т/с «Дознаватель-2» 23.20 Х/ф «Пункт назначения-4» 00.55 Т/с «Последователи» 01.40 Х/ф «Пункт назначения-3» 03.05 Т/с «Карадай» СТБ 06.10 Х/ф «Все начинается с дороги» 07.45 Х/ф «Змеелов» 09.35, 18.55 Невероятная правда о звездах 10.50 Х/ф «Любовь и разлука» 18.00, 22.00 Вiкна-Новини 19.55 Х/ф «Время счастья» 22.35 Х/ф «Время счастья-2» 00.25 Х/ф «Золотой теленок» 03.20 Ночной эфир

НОВЫЙ КАНАЛ 05.20 Служба розыска детей 05.25, 06.10 Kids’ Time 05.30, 06.15 М/с «Рога и копыта» 06.35, 08.40, 11.00, 19.00 Т/с «Воронины» 07.00 Подъем 09.00, 16.05 Т/с «Не родись красивой» 15.00, 22.00 Т/с «Молодежка» 18.00, 02.20 Репортер 18.20 Абзац! 23.00 Х/ф «21 и больше» 00.55 Х/ф «Удар по девственности» 02.25 «Зона ночи» ТЕТ 06.00 Твинисы 06.25, 09.30 М/с «Маша и медведь» 06.50, 10.00 М/с «Клуб Винкс: Школа волшебниц» 07.45 Мультик с Лунтиком 08.25 М/с «Черепашки мутанты ниндзя» 08.55 М/с «Гуфи и его команда» 10.55 Ералаш 12.00 Т/с «Маленькие тайны» 14.00 Віталька 15.00 Страна У 15.55 Даешь молодежь! 17.15, 19.05 Рассмеши комика 18.10, 22.55 Т/с «Светофор» 20.00 Х/ф «Один дома 3» 21.55 6 кадров 23.55 Х/ф «Банды НьюЙорка» 02.35 Бойцовский клуб ТРК «УКРАИНА» 05.20 Ток-шоу «Пусть говорят. 50 лет без матери»

06.15, 13.10 Т/с «ОСА» 07.00, 09.00, 15.00, 19.00, 02.45 События 07.15 Утро с Украиной 09.15, 14.00, 15.20 Т/с «След» 10.00 Т/с «Простая жизнь» 12.00, 19.40 Ток-шоу «Говорит Украина» 17.10 Премьерные серии! Т/с «След» 18.00 Т/с «Спасти босса» 20.50 Т/с «Страна 03» 21.55 Футбол. ЧМ-2014. Швейцария – Франция 00.00 Великий футбол 01.15 Т/с «Право на правду» НТН 04.35 «Телеклиника Доктора Болена» 05.00 Т/с «Тайны следствия – 11» 08.30 Утренний «Свідок» 09.00 Т/с «Развод и девичья фамилия» 13.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей – 12» 15.00, 19.00 «Свідок» 15.15 Т/с «Тайны следствия – 12» 19.30 Х/ф «Влюблен и безоружен» 21.15 Х/ф «Знакомство с Факерами» 23.30 Х/ф «Ночь над Манхеттеном» 01.30 Т/с «Закон и порядок – 11» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.30, 06.45, 07.15, 07.35, 07.45, 08.10, 08.20, 08.35 Утро на Пятом

06.40 Обзор прессы 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00 Время новостей 07.10, 08.15, 22.40, 23.20, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30 Время. Важно 07.40, 18.20, 23.25, 00.25 Время спорта 07.50 Автопилот-новости 08.40 Трансмиссия-новости 08.45 Утро на Пятом 09.35, 19.30, 20.10, 21.10 Время. Итоги дня 10.25, 14.25 Погода в мире 10.35, 11.35, 12.35, 13.35, 14.35, 15.35, 16.35 Время: итоги дня 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 Время новостей 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 22.30, 23.30, 00.30 Время. Важно 17.15 Мотор 17.35, 18.35 Машина времени 18.10 Местное время 21.40 Время-Тайм 22.10 Особый взгляд 23.00, 00.00 Время новостей ТОНИС 06.00 Такова спортивная жизнь 06.30, 09.45, 14.00, 18.30, 21.00 «Социальный пульс» 07.00, 16.50 Алло, доктор! 09.00 Социальный статус 10.10, 20.00 Мой адский кот

«Червоний гірник» №44 (21469)

Четвер, 12 червня 2014 року

11.10 Ясир Арафат 12.15 Дневник для родителей 13.10, 16.00 Удивительные обитатели сада 14.00, 22.30 Монстры внутри меня 17.45 Акулы Гордона 18.50, 22.25 Экономический пульс 19.00 В гостях у Дмитрия Гордона 21.30 Обозная война. Фильм Павла Шеремета 23.35 Светские хроники 00.00 Красивые и амбициозные 01.00 Выходной, после полуночи 02.00 Х/ф «Сладкий трепет» КИЕВСКАЯ РУСЬ 06.00, 12.25, 20.30 Роскошные путешествия 06.30, 18.30, 20.20 Попури 06.55 День ангела 07.00, 15.55 Возвращение кота Сметанкина 08.00, 11.00, 13.30, 22.50 Ювелир 09.00, 10.15, 12.00 Бэби-бум 09.15, 12.50 Мультфильм 09.30, 18.40 Тайны подводного мира 10.00, 10.40 Эксклюзив для семьи 16.25 Д/ф «Архимандрит» 17.20 Х/ф «На пляже» 2 с. 19.10, 01.50 Х/ф «Жизнь и смерть Питера Селлерса» 2 с. 21.00 На сон грядущим 21.10 Х/ф «Дама с попугаем»

00.50 Телечат K1 06.00 Шеф-повар 06.30 TOP SHOP 07.30 Т/с «Кто в доме хозяин» 09.00 Мультфильмы 09.50 М/с «Смешарики» 10.10 Т/с «Все женщины – ведьмы» 13.50 Т/с «Дикий ангел» 15.20 Т/с «Комиссар Рекс» 17.15 Рассмеши комика 18.10 Званый ужин 19.10 Орёл и Решка 20.10 КВН-2014 22.20 Люди Пятницы 02.00 Ночная жизнь 11 КАНАЛ 06.00 Мультфильмы 06.15 Осторожно, модерн! 06.40 Т/с «Спецотряд Кобра 11» 08.00, 19.00 Новости 11 канала 08.30 Васильевский остров 09.00, 18.30 Новости 2+2 09.30 Х/ф «Золотая мина» 12.40 Новое Сумасшедшее видео по-украински 14.25 Облом UA. Новый сезон 16.30 Т/с «Ментовские войны-4» 19.30 О рыбалке всерьез 20.00 Т/с «Икорный барон» 23.00 Х/ф «Дрейф» 01.00 Женский американский футбол 01.45 Х/ф «Притон»

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.15 Осторожно, модерн! 06.40 Т/с «Спецотряд Кобра 11» 08.35 ДжеДАИ 09.00, 18.30 Новости 2+2 09.30 Х/ф «Золотая мина» 12.40 Сумасшедшее видео 14.25 Облом UA. Новый сезон 16.30 Т/с «Ментовские войны-4» 19.00 Т/с «Икорный барон» 23.00 Х/ф «Дрейф» 01.00 Женский американский футбол 01.45 Х/ф «Притон» НЛО ТВ 05.20, 18.55 Comedy Woman 06.10, 09.45, 10.10, 11.05, 17.00, 01.50 Comedy Club 07.00 М/с «Приключения Оливера» 07.25 М/с «СуперЗоя» 07.45 Д/с «Разрушители мифов» 12.00, 12.55 Т/с «Универ. Новая общага» 13.20 Т/с «Универ» 15.15 Т/с «ОНЛАЙН» 16.15, 20.50, 00.45 Т/с «Наша Russia» 19.50 Comedy Баттл. Без границ 22.00 «Stand UP» ШОУ Сезон 22.55 Про Кино на НЛО 23.00 Х/ф «Не входить, мы не одеты» TBI 06.00 ЖИВЯком 06.30 Частные новости 07.00, 09.00, 10.10, 11.10, 12.20, 14.10, 15.30, 17.10, 18.40, 19.30 TBiNews 08.00, 20.00, 00.00 Сегодня о главном 09.30, 13.30, 16.30 Особое мнение 10.00, 11.00, 12.00, 14.00, 15.00, 17.00, 18.00 Сегодня 16.00, 17.40 Обзор блогов 19.00 Геофактор 23.00 Зеленая лампа 02.45 80 островов вокруг света ENTER-ФИЛЬМ 05.45 Советские мультфильмы 09.00 Телемагазин 09.30 Х/ф «Там, на неведомых дорожках» 10.45 Х/ф «Лев Гурыч Синичкин» 12.10 Х/с «Клон» 13.50 Х/с «Пуаро Агаты Кристи» 15.40 Х/ф «Отпуск в сентябре» 18.15 Х/с «Клон» 19.55 Х/с «Пуаро Агаты Кристи» 21.45 Х/ф «Зайчик» 23.20 Х/ф «Тюремный романс» 01.05 Бойцовский клуб 02.15 Киноляпы ТВ 1000 05.20 Х/ф «Миллион для чайников» 07.30 М/ф «Гномео и Джульетта»

09.10 Х/ф «Уж кто бы говорил 3» 11.00 Х/ф «Человек, которого не было» 13.10 Х/ф «С глаз — долой, из чарта — вон!» 15.05 Х/ф «Перелом» 17.10 Х/ф «Уж кто бы говорил 3» 19.00 Х/ф «Области тьмы» 20.55 Х/ф «Тайное окно» 22.45 Х/ф «Доказательство» 00.50 Х/ф «Опасный метод» 03.00 Х/ф «Короли Догтауна» ТВ 1000 КИНО 06.00 Х/ф «Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона: Собака Баскервилей» 08.50 Х/ф «Пять звёзд» 10.40 Х/ф «Слон» 12.20 Х/ф «Отпуск в сентябре» 15.00 Х/ф «Кококо» 16.40 Х/ф «Баллада о бомбере» 20.00 Х/ф «Белый мавр, или Интимные истории о моих соседях» 21.50 Х/ф «Будь со мной» 23.20 Х/ф «Консервы» 01.20 Х/ф «Крепкий брак» 03.00 Х/ф «Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона: Собака Баскервилей» TV1000 ACTION 06.00 Х/ф «В компании мужчин» 08.05 Х/ф «Я всё еще знаю, что вы сделали прошлым летом» 10.10 Х/ф «Эксперимент» 12.05 Х/ф «Точка обстрела» 13.55 Х/ф «Чёрная дырa» 16.00 Х/ф «Я всё еще знаю, что вы сделали прошлым летом» 18.00 Х/ф «Однажды в Мексике» 20.00 Х/ф «Прирожденный гонщик» 21.50 Х/ф «Отчаянный» 00.00 Т/ф «Любовная история» 01.10 Т/ф «Лучший день» 04.00 Х/ф «Однажды в Мексике» 1-Й КАНАЛ. ЕВРОПА 05.00, 08.00, 11.00, 14.00 Новости 05.05, 08.15 «Доброе утро» 08.40 «Контрольная закупка» 09.05 «Жить здорово!» 10.05 «Модный приговор» 11.15 Т/с «Море. Горы. Керамзит» 13.10 «Время обедать!» 14.15 «В наше время» 15.15 «Они и мы» 16.05 «Жди меня» 17.00 Вечерние новости 18.00 «Человек и закон» 19.00 «Поле чудес» 20.00 «Время» 20.30 «Точь-в-точь!» 23.20 «Вся жизнь в перчатках» 23.50 Х/ф «Перекресток» 01.40 Х/ф «Пять минут страха» РТР-ПЛАНЕТА. ЕВРОПА 07.00 «Утро России» 11.00, 13.25, 16.45, 18.35 Местное время

11.20 «Бомба для Японии. Рихард Зорге» 12.05 «Гении и злодеи». Герберт Уэллс 12.30 «О самом главном» 13.00, 16.00, 19.00 «Вести» 13.40, 06.10 Т/с «Хозяйка моей судьбы» 14.25 «Особый случай» 15.10 Т/с «Почтальон» 17.00, 05.25 Т/с «Пока станица спит» 17.50 Т/с «Земский доктор. Возвращение» 20.00, 04.40 «Валерий Золотухин. Я никогда ничего не просил» 20.45 «Прямой эфир» 21.55 «Поединок» 23.40 «Линия жизни». Максим Суханов 00.35 Т/ф «Крылья ангела» 02.30 Т/ф «Обратный путь» НТВ МИР 05.00 «НТВ утром» 07.10 «Женский взгляд». Пр.№ 398 «Противостояние» 08.00 Т/с «Возвращение Мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 «Сегодня» 09.30 «Таинственная Россия: Якутия. Живые мамонты?» 10.30 «Спасатели» 11.05 Т/с «Улицы разбитых фонарей-11» 12.35 «До суда» 13.35 «Суд присяжных» 14.35, 17.35 «Обзор. Чрезвычайное происшествие» 15.30 «Суд присяжных. Окончательный вердикт» 16.40 «Дело врачей» 19.00 «Прокурорская проверка» 20.15 «Говорим и показываем» 21.15 Х/ф «Посредник» 01.00 «Юрий Визбор. Наполним музыкой сердца» 02.45 Т/с «Паутина-4» TVCI 06.00 Настроение 08.05 М/ф «Одуванчик – толстые щёки» 08.10, 17.50 М/с «Робин Гуд» 08.35, 16.40 Т/с «Исцеление любовью» 09.20, 15.20 Д/ф «Война миров. Начало» 10.05 М/ф «Солнечный каравай» 10.15 Доктор И... 10.40 Т/с «Сердцу не прикажешь» 11.30, 14.30, 17.30, 22.00 События 11.50 Х/ф «В тридевятом царстве» 13.10 АБВГДейка 13.40 «Тайны нашего кино. «Три плюс два» 14.05 М/с «Хуторок» 14.50, 20.00 Город новостей 15.05 Наша Москва 16.00 Д/с «Мой живой журнал» 16.15, 23.50 Простые сложности 18.10 Д/с «Своими глазами» 18.40 М/ф «Попугай Кеша и чудовище» 19.05, 01.10 Право голоса

20.20 Д/с «Золотое кольцо. Плёс» 20.30, 22.25 Т/с «Время любить» 00.15 «Я гляжу сквозь себя». Песни Юрия Визбора 02.05 Х/ф «Танк «Клим Ворошилов – 2» REN TV 05.00, 12.00 Званый ужин 06.00, 11.00, 18.00 Информационная программа 112 06.30 «Свободное время» 07.30, 11.30, 18.30 Новости 24 08.00 Д/с «Проклятие Монтесумы» 09.00 Д/с «Тень подводных королей» 10.00, 19.00 Тайны мира с Анной Чапман 13.00 Семейные драмы 15.00 Не ври мне! 17.00 Верное средство 20.00 Реальная кухня 21.00 Секретные территории 22.00 Смотреть всем! 23.00 Т/с «Ходячие мертвецы» 02.30 Х/ф «Мне не больно» ТЕЛЕКЛУБ 20.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей». «Менты-4» 21.00 Т/с «Второй убойный – 2» 22.00 Т/с «Клеймо» 23.00 Т/с «Следопыт» 00.00 Т/с «Криминальное видео» 01.00 Т/с «Я все решу сама». 2 ф. ТНТ 06.00 М/с «Турбо-Агент Дадли» 06.30 М/с «Губка Боб Квадратные штаны» 06.55 М/с «Пингвины из «Мадагаскара» 07.25 М/с «Кунг-фу Панда: Удивительные легенды» 08.00, 22.00, 23.00 «Дом-2» 09.30 «Битва экстрасенсов» 10.30 Х/ф «Час пик 3» 12.30, 13.00, 13.30, 14.00, 14.30, 15.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 17.30, 18.00 Т/с «Универ» 18.30 Т/с «Интерны» 19.00 «Comedy Woman» 20.00 «Комеди Клаб» 21.00 «COMEDY БАТТЛ. Суперсезон» 23.30 «Сладкая жизнь» 00.25 «Сладкая жизнь» 01.20 Х/ф «Перелом» РТВ – ЛЮБИМОЕ КИНО 07.00 Сказка «Обыкновенное чудо» 09.00 Х/ф «Деревенская история» 11.00 Х/ф «Бумажные глаза Пришвина» 13.30 Х/ф «Эй, на линкоре!» 14.30 Т/с «Покушение на ГОЭЛРО» 16.00 Х/ф «В начале славных дел» 1 с. 17.30 Х/ф «В начале славных дел» 2 с. 19.00 Х/ф «Не самый удачный день» 21.00 Х/ф «Башня» 23.00 Х/ф «Прикованный»

01.00 Х/ф «Моя любовь» 02.30 Т/с «Покушение на ГОЭЛРО» 04.00 Х/ф «Ха-би-ассы» 05.30 Х/ф «Все наоборот» TV XXI FILM 09.00, 17.00, 01.00 Х/ф «Новеллы Ги Де Мопассана» 09.40, 17.40, 01.40 Х/ф «Он» 11.15, 19.15, 03.15 Х/ф «Короли рулетки» 13.00, 21.00 Х/ф «Последний праздник» 14.35, 22.35 Х/ф «На дороге» E! ENTERTAINMENT 05.00, 12.30 Настоящие домохозяйки округа Ориндж 06.40, 10.00, 14.10, 17.30 Золотая молодежь Беверли-Хиллз 07.05, 10.25, 14.35 Звезда в кадре 07.30, 10.50 Светская жизнь семейства Кардашьян 08.20, 11.40, 15.50, 20.50, 01.00 E! Эксклюзив 09.10, 13.20, 18.20 Джулиана и Билл 15.00, 19.10 Невеста для миллионера 20.00 E! Эксклюзив: Джастин Бибер 21.15 Модный Контроль 22.05 Ники Минаж: Моя правда 23.20, 01.50 «Проект «Свадьба» 00.10, 02.40 Дом мечты ДЕТСКИЙ МИР 05.00, 11.00, 17.00 Х/ф «Удивительные приключения Дениса Кораблева». 2 с. М/ф «Жизнь и страдания Ивана Семенова» 06.30, 12.30, 18.30 М/с «Большая энциклопедия природы» 07.00, 13.00, 19.00 «Уроки тетушки Совы». М/ф «Увеличительное стекло». «Полкан и Шавка». «История с единицей» 08.00, 14.00 Х/ф «Иван да Марья» 09.25, 15.25 М/с «Маугли» «Возвращение к людям». М/ф «Солнышонок, Андрейка и темнота» 10.00, 16.00 М/с «Легенда о Зорро». М/ф «Малахитовая шкатулка». М/ф «Тигренок на подсолнухе» CBS DRAMA 07.00 «Послушай, красотка» 07.50 «Сёгун» 08.40, 16.10, 00.35 «Правосудие Берка» 09.30, 14.30, 21.10 «Династия» 10.20 «Выше земли» 11.10, 18.40, 22.00 «Доктор Куин: Женщина-врач» 12.00, 17.00, 01.30 «Филадельфия» 12.50, 17.50, 22.50 «Это жизнь» 13.40, 19.30, 23.40 «Виртуальная Реальность» 15.20, 20.20 «Робин Гуды» 02.25 «Таксист»

DISCOVERY CHANNEL 06.00 Джесси Джеймс 06.55, 14.00 Парни с Юкона 07.50 Требуется сборка 08.15 Золотоискательницы Аляски 09.10 Как устроена Земля 10.05 Ликвидатор 11.00 Кладоискатели Америки 12.00, 00.00 Top Gear 13.00, 01.00 Настоящие аферисты 15.00, 02.50 Акулы автоторгов из Далласа 16.00 Махинаторы 17.00 Голые и напуганные 18.00 Как это сделано? 19.00, 01.55 Короли аукционов 20.00 Охотники за реликвиями 20.30 Охотники за складами 21.00 Динамо – невероятный иллюзионист 22.00 Грязные деньги 22.30 Багажные войны 23.00 Не пытайтесь повторить НОСТАЛЬГИЯ 05.00 Международная панорама 05.40 Музыкальный киоск 06.15 Американские интервью 06.45, 12.45 Х/ф «Долгие дни, короткие недели» 08.00, 14.00, 20.00, 02.00 Прошедшее ВРЕМЯ 09.00, 15.00 Рожденные в СССР 10.00 «...До и после полуночи» 11.00 Д/ф «Вильнюс. Встреча М. Горбачева с рабочими завода топливной аппаратуры» 11.55 Концерт «Поет Полад Бюль-Бюль Оглы» 12.10 Мастера экрана 16.00 Программа «Взгляд» 17.00 Коллекция Капы 18.15 Сиди и смотри 18.25 Т/с «Следствие ведут ЗнаТоКи» 21.00 Колба времени 22.00 Кинопанорама 23.00 Д/ф «По Америке» 23.40 Музыка в театре, в кино, на ТВ 00.40 Х/ф «И это все о нем» РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 06.30 Х/ф «Лето волков» 3 с. 07.25 Х/ф «Старухи» 09.15 Х/ф «Тайна «Волчьей» пасти» 11.00 Х/ф «Три женщины Достоевского» 12.45 Х/ф «Лето волков» 4 с. 13.45 Х/ф «Неверность» 15.15 Х/ф «Мусульманин» 17.10 Х/ф «Фонограмма страсти» 18.50 Х/ф «Лето волков» 5 с. 19.50 Х/ф «Флеш.ка» 21.40 Т/ф «Когда опаздывают в ЗАГС» 23.15 Х/ф «Спартакиада» 01.00 Х/ф «Счастливый неудачник» 02.45 Х/ф «Дневник камикадзе»

VIASAT HISTORY 07.00 Д/с «Ферма в годы войны» 08.10, 17.00 Д/с «Команда времени» 09.00, 01.00 Д/с «Тайная война» 10.00, 16.00 Д/ф «Загадки и тайны семьи Медичи» 11.00, 19.05, 02.00 Д/с «Охотники за мифами» 12.00 Д/ф «Первый Иисус» 13.00 Д/с «Великое железнодорожное путешествие по Европе» 14.10 Д/с «Миссия Х» 15.10 Д/с «Музейные тайны» 18.00 Д/ф «Скрытые угрозы викторианской эпохи» 21.00 Д/с «Древние миры» 22.00 Д/ф «Шпионы Елизаветы I» 23.00 Д/ф «Происхождение современных монархий Европы» 00.00 Д/с «Оружие, изменившее мир» SONY SCI-FI 05.00, 13.35, 00.10 «Светлячок» 05.50, 14.25, 01.00 «Звездные врата» 06.35, 11.55, 17.20, 22.30 «Загадки Истории» 07.25, 16.30 «Ангел» 08.15, 15.15, 02.50 «Ангел или Демон» 09.30, 19.00 «Грань» 11.10, 20.40 «Помнить все» 21.30, 01.50 «Жизнь на Марсе» МЕГА 06.00 Легенды бандитского Киева 07.30, 17.50 В поисках истины 08.20 Письма из космоса 09.10, 16.10 Сокровища вашего чердака 10.00 В поисках приключений 11.00 Таинственная Африка 12.00 Африканские реки: дары дождей 12.50, 23.40 Смертельная встреча 13.40, 00.30 Воины 14.30, 22.00 НЛО из прошлого 15.20, 19.30 Фантастические истории 17.00 Далеко и еще дальше 18.40 Тайны века 20.20 НЛО. Контакт первой степени 21.10 Искатели 22.50 Неизвестная Южная Америка 01.20 Т/с «Борджиа: история клана» 02.50 Мистическая Украина XSPORT 05.30, 07.45, 17.00 Наша рыбалка 06.45, 12.30, 21.30, 00.30 Новости 08.30 Бокс. Лучшие бои UBP 10.30 Экстремальный спорт 11.30 Самое вызывающее видео 13.00 Теннис. Турнир в Истборне 18.30, 21.50 Бойцовский клуб 20.00 Бокс. Жан Паскаль – Лучан Буте 23.30 LFL

СПОРТ 1 06.15 Футбол. Бельгия. Брюгге – Стандард 08.00, 02.15 Футбол. Англия. Бирмингем – Хаддерсфилд 09.50 Футбол. Россия. Локомотив – Анжи 11.35 Футбол. Португалия. Спортинг – Маритиму 13.20, 22.25 Баскетбол. ВТБ Плей-офф 15.00, 00.05 Экстра-футзал 15.30, 00.35 Футзал. Испания 17.10 Футбол. Шотландия. Данди Юнайтед – СентДжонстон 18.50 Футбол. Англия. Куинз Парк – Рединг 20.40 Футбол. Бельгия. Зульте Варегем – Брюгге СПОРТ 08.00, 20.25 Регби. ЧМ. Юниоры. Матч за 3-е место 09.45, 13.00, 18.00 Новости 10.00, 18.15 «Связь времен» 10.05, 18.20 «Байки старого болельщика» 10.10 «Личный тренер» 10.30, 00.10 Регби. ЧМ. Юниоры. Финал 12.30 Футбол. «Мир английской премьер-лиги» 13.15 «Обратный отсчет» 15.00 Теннис. «Пресс-ревью» 15.30 Волейбол. Лига чемпионов. Плей-офф 17.10 «Футбольный клуб» 18.25 Пляжный волейбол. Grand Slam 22.10 Хоккей. ЧМ-2013. Молодежь ФУТБОЛ 1 05.05 Д/ф «Кубок Мира 1978» 07.00, 15.50 Колумбия – Котд’Ивуар. ЧМ-2014 09.00, 00.00 Великий футбол. Бразилія 2014 10.00, 10.45, 15.40 Футбол NEWS. LIVE 10.10, 10.55 Оле, Мундіаль! 11.30, 18.50 М/с «Забавный мяч» 11.40, 18.55 Япония – Греция. ЧМ-2014 13.40, 01.25 Уругвай – Англия. ЧМ-2014 18.00 Мини-истории Кубка Мира. Мексика 1974 г. 18.15 Величайшие футбольные сборные мира. 2 с. 21.00 Мундіаль. Матч-центр 21.50 LIVE. Швейцария – Франция. ЧМ-2014 EUROSPORT 09.30, 12.30 Футбол. Бразилмания 09.45, 15.40, 16.30, 18.40, 01.30 Теннис. Турнир ATP 12.00 Теннис. «Матс пойнт» 12.45, 00.00 ALL SPORTS. WATTS 13.45 Легкая атлетика 15.30, 18.30, 21.30, 00.30 Футбол 20.30, 00.15 Конный спорт 22.00 Бокс. Чемпионат WBO 01.00 Ралли. ERC Бельгия


«Червоний гірник» №44 (21469)

Субота, 21 червня Cхід 04.47 Захід 20.50 Світловий день 16.03

УТ-1 06.05 Шустер LIVE 09.15 Футбол. ЧМ-2014. Италия – Коста-Рика 11.20 Футбол. ЧМ-2014. Швейцария – Франция 13.25 В гостях у Д.Гордона 14.40, 01.50 Музыкальная академия 16.00 Футбол. ЧМ-2014. Гондурас – Эквадор 18.00 Футбольная самба 18.55 Футбол. ЧМ-2014. Аргентина – Иран 21.00, 01.20 Итоги дня 21.45 Концерт 22.55 Суперлото 23.00 От первого лица 23.35 «Золотой гусь» 00.00 «Жена» 02.45 Книга.ua ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.00, 19.30, 02.05 ТСН 07.00 «Кто там?» 08.10, 08.35 М/с «Гуфи и его команда» 09.00 «Светская жизнь» 10.00 Х/ф «Непутевая невестка» 13.50 «Сказочная Русь» 14.20 «Вечерний Киев – 2014» 16.20 «Вечерний квартал» 18.30 «Рассмеши комика – 5» 20.15 «Украинские сенсации. Они обокрали Украину»

Схід 1.21 Захід 15.02 24-й місячний день

21.20 «Вечерний квартал в Турции» 23.25 Х/ф «Каратэ-пацан» 02.50 Х/ф «Казино» ТК «ИНТЕР» 05.00 Х/ф «Зигзаг удачи» 06.25 Х/ф «Любви все возрасты...» 08.00 «Школа доктора Комаровского» 08.35 Д/ф «Форпост» 09.30 «Новости» 10.00 Х/ф «Любви целительная сила» 12.00 Т/с «Вопреки всему» 16.00 Фестиваль юмора «Юрмала 2013» 18.00, 21.00 Х/ф «Муж на час» 20.00 «Подробности» 22.55 «Большой бокс. Макс Бурсак – Мартин Маррей» 00.00 Т/с «Следы апостолов» ICTV 04.40 Т/с «Жены футболистов. Дополнительное время-2» 05.00, 12.45, 18.45 Факты 05.40 Свитанок 06.35 Х/ф «Мортал Комбат. Истребление» 08.00 Звезда YouTube 09.10 Квартирный вопрос 10.05 Дача 10.30 Х/ф «Бермудский треугольник»

Телебачення 17

www.girnyk.com.ua

Четвер, 12 червня 2014 року

Овен

12.25, 13.15, 20.05 Т/с «Дознаватель-2» 19.15 Чрезвычайные новости. Итоги 22.05 Х/ф «Белая мгла» 23.55 Х/ф «Химера» 01.50 Х/ф «Мгла» 03.45 Т/с «Карадай» СТБ 06.25, 01.40 Х/ф «Баллада о доблестном рыцаре Айвенго» 08.05 Караоке на Майдане 09.00 Все буде смачно! 10.10 Хата на тата 12.05 Дорогая, мы убиваем детей 14.00 Х/ф «Время счастья» 16.05 Х/ф «Время счастья-2» 17.55 Х/ф «Папа напрокат» 22.00 Беременная в 16 22.55 Дочки-Матери 23.55 Давай поговорим о сексе 03.10 Ночной эфир НОВЫЙ КАНАЛ 05.40 М/с «Охотники за привидениями» 06.25 М/с «Том и Джерри» 07.30 Ревизор 12.40 Ревизор постшоу 14.00, 22.50 Кто сверху-2 15.50 Т/с «Воронины» 18.10 Х/ф «Остров» 20.40 Х/ф «Судья Дредд 3Д» 00.45 Х/ф «21 и больше» 02.25 «Зона ночи»

ТЕТ 06.00 Т/с «Приключения Электроника» 07.30 Лентяево 08.30 М/с «Смешарики» 09.00 Мультик с Лунтиком 09.40 М/с «Даша-следопыт» 10.05 М/с «Вперед, Диего, вперед!» 10.35 М/с «Фиксики» 11.30 М/ф «12 заданий Астерикса» 12.55 Х/ф «Умная дочь крестьянина» 14.00 Ералаш 14.55, 02.10 Х/ф «Остров Ним» 16.35 Х/ф «Бригада М» 18.05 Х/ф «Один дома 3» 20.00 Рассмеши комика 22.00 Уральские пельмени 23.15 Х/ф «Перл Харбор» ТРК «УКРАИНА» 05.00 Ток-шоу «Пусть говорят. Молниеносный удар» 05.50 Серебряный апельсин 07.00, 19.00 События 07.10, 09.00 Т/с «Интерны» 09.50 Один за сто часов 10.50 Х/ф «Любовь до востребования» 12.50 Х/ф «Мама выходит замуж» 14.50, 19.40 Т/с «Лист ожидания» 21.55 Футбол. ЧМ-2014. Германия – Гана 00.00 Великий футбол 00.55 Футбол. ЧМ-2014. Нигерия – Босния

НТН 07.30 Т/с «Развод и девичья фамилия» 11.30, 02.50 «Речовий доказ» 12.00 «Главный свидетель» 12.55 «Случайный свидетель» 13.35 «Правда жизни. Профессия театральный актер» 14.05 «Крутые 90-е» 15.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей» 19.00 Т/с «Каменская – 4» 22.30 Т/с «Человек войны» 02.00 Х/ф «Ночь над Манхеттеном» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.30, 18.10 Местное время 06.40, 14.35, 18.35, 19.35, 22.35 Машина времени 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00 Время новостей 07.10, 08.10, 18.25, 23.25, 00.25 Время спорта 07.20, 22.20, 23.20, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.30, 10.40, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30 Время. Важно 07.35 180 градусов 08.35, 16.35, 20.35 В кабинетах 09.10 Мотор 09.15 Мамина школа 09.35 Укравтоконтинент 10.10 Окно в Европу 11.10 Трансмиссия 11.35 Автопилот-тест 11.45, 23.35 История успеха 12.10 Зооакадемия

13.10 Драйв 13.35 Интеллект.ua 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 Время новостей 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 22.30, 23.30 Время. Важно 15.35 Кино с Яниной Соколовой 17.15 Миграционный вектор 17.35 Феерия путешествий 19.15, 20.20 Хроника недели 21.10, 00.35 Большая политика 21.35 Окно в Америку 23.00, 00.00 Время новостей 00.30 Время. Важно ТОНИС 06.00, 18.20 Цивилизация incognita 06.10 Х/ф «Подвиг разведчика» 09.00 Мой адский кот 10.00 Светские хроники 10.55 Х/ф «Циклон» начнется ночью» 13.00 За семь морей 13.45 Монстры внутри меня 15.00 Боевые слоны 16.00 Нашествие медуз 17.00 Ронин. Ток-шоу 17.50 Занимательная зоология 18.30 Социальный пульс выходных 19.00 По местам дикой природы 20.00 Большие монархи Египта 21.00 Несколько мгновений войны

22.00 Секреты закулисья 22.30 Х/ф «Жди меня» 00.35 Выходной, после полуночи 01.45 Х/ф «Правила секса»

11.00 Х/ф «Сон Липпеля»

КИЕВСКАЯ РУСЬ 06.00 Необыкновенные культуры 06.30 День ангела 06.35 Возвращение кота Сметанкина 07.00, 09.40, 11.00, 13.00 Бэби-бум 07.30, 10.20, 12.30, 17.05 Тайны подводного мира 08.00, 11.30, 13.30, 22.50 Ювелир 09.00 Попури 09.10, 10.05, 10.45 Эксклюзив для семьи 11.15 Мультфильм 15.55 Д/ф «Если живете любовью» 16.55 Бэби-бум 17.30, 01.50 Х/ф «Приключения молодого Индианы Джонса» 19.10 Роскошные путешествия 19.30 Х/ф «Дама с попугаем» 21.00 На сон грядущим 21.10 Х/ф «Босиком по парку» 00.50 Телечат

16.50 Орел и Решка. Шоппинг

K1 06.00 Шеф-повар 06.30 TOP SHOP 07.30 Мультфильмы 08.50 М/с «Смешарики» 09.30 М/ф «Барби: Принцесса и Нищенка»

13.00 УсоЛапоХвост 15.00 Орёл и Решка. Курортный сезон 17.50 М/ф «Спирит: Душа прерий» 19.15 Вечерний квартал 21.10 КВН 23.45 Х/ф «Терминал» 01.50 Х/ф «Дорогой Джон» 03.30 Ночная жизнь 11 КАНАЛ 06.00 Мультфильмы 06.15 Осторожно, модерн! 07.00 Новости 11 канала 07.30 Мой малыш 08.00 Новое Сумасшедшее видео по-украински 09.00 Облом UA. Новый сезон 11.00, 16.00 Т/с «Бежать!» 14.00 Никополь сегодня 14.30 Просто собака 15.00 Автострасти 15.30 О рыбалке всерьез 19.00 Х/ф «Беглецы» 21.00 Х/ф «Три дня на побег» 23.30 Х/ф «88 минут» 01.45 Х/ф «Дрейф»

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.15 Осторожно, модерн! 07.15 Сумасшедшее видео 09.00 Облом UA. Новый сезон 11.00 Т/с «Бежать!» 19.00 Х/ф «Беглецы» 21.00 Х/ф «Три дня на побег» 23.30 Х/ф «88 минут» 01.45 Х/ф «Дрейф» НЛО ТВ 05.25, 11.50, 19.05 Comedy Woman 06.10, 14.45, 15.45, 00.55, 01.45 Comedy Club 07.00 М/с «Приключения Оливера» 07.25 М/с «СуперЗоя» 07.45 Д/с «Лаборатория разрушителей» 08.40 Д/с «Разрушители мифов» 10.40 Т/с «СашаТаня» 12.45 Х/ф «Говард – утка» 16.40 Т/с «Наша Russia» 18.10 Т/с «Незлоб» 20.05 Х/ф «Развод поамерикански» 22.00 «МАМАХОХОТАЛАШОУ» 23.00 Х/ф «Под кайфом и в смятении» TBI 06.00 ЖИВЯком 06.30, 02.10 Частные новости 07.00, 12.25, 15.30, 17.00, 18.40, 19.30, 23.30 TBiNews 08.00, 20.00 Сегодня о главном 11.00 Так как есть 12.00, 15.00, 18.00 Сегодня 13.00, 01.25 Стоп-кадр 14.00 World Stories. Международные корреспонденты 14.30 Особое мнение 16.00 Знак восклицания! 19.00, 02.35 DOUBLE ЯТЬ 23.00 Универсальный спортсмен 00.30 80 островов вокруг света ENTER-ФИЛЬМ 05.45 Советские мультфильмы 09.00 Телемагазин 09.30 Х/ф «Там, на неведомых дорожках» 10.45 Х/ф «Тайная прогулка» 12.20 Х/ф «Великий перелом» 14.15 Х/ф «Взорванный ад» 16.00 Х/ф «А зори здесь тихие» 19.20 Х/ф «Батальоны просят огня» 00.15 Х/ф «Праздник» 01.55 Х/ф «Маньчжурский вариант» ТВ 1000 05.20 Х/ф «Человек, которого не было» 07.40 Х/ф «Тайное окно» 09.30 Х/ф «Перелом» 11.40 Х/ф «Короли Догтауна» 13.45 Х/ф «Сделай шаг» 15.30 Х/ф «Тайное окно»

17.20 Х/ф «Идентификация» 19.00 Х/ф «Короли Догтауна» 21.00 Х/ф «Если свекровь — монстр» 22.55 Х/ф «Что-то новенькое» 00.50 Х/ф «Любовь с уведомлением» 03.05 Х/ф «Идентификация» ТВ 1000 КИНО 06.00 Х/ф «Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона: Сокровища Агры» 08.50 Х/ф «Слон» 10.30 Х/ф «Высоцкий. Спасибо, что живой» 12.50 Х/ф «Милый, дорогой, любимый, единственный...» 14.10 Х/ф «Золото» 16.20 Х/ф «Белый мавр, или Интимные истории о моих соседях» 18.10 Х/ф «Мамочки» 20.00 Х/ф «Дед 005» 21.45 Х/ф «Реальный папа» 23.25 Х/ф «Шерлок Холмс и доктор Ватсон: Знакомство» 00.45 Х/ф «Шерлок Холмс и доктор Ватсон: Кровавая надпись» 02.00 Х/ф «Шерлок Холмс и доктор Ватсон: Король шантажа» 03.15 Х/ф «Шерлок Холмс и доктор Ватсон: Смертельная схватка» 04.30 Х/ф «Шерлок Холмс и доктор Ватсон: Охота на тигра» TV1000 ACTION 06.00 Х/ф «Чёрная дырa» 08.05 Х/ф «Викинги» 10.10 Х/ф «Отчаянный» 12.10 Х/ф «Запретное царство» 14.10 Х/ф «Однажды в Мексике» 16.10 Х/ф «Из Парижа с любовью» 18.00 Х/ф «Неудержимые» 20.00 Х/ф «Защитник» 21.55 Х/ф «Пристрели их» 00.00 Т/ф «Лучший день» 01.00 Т/ф «Лучшие подружки» 04.00 Х/ф «Неудержимые» 1-Й КАНАЛ. ЕВРОПА 05.00, 09.00, 11.00 Новости 05.10 Х/ф «Поэт» 06.45 Х/ф «Везучая» 08.05 «Играй, гармонь любимая!» 08.45 «Слово пастыря» 09.15 «Смак» 09.50 «Галина Старовойтова. Последние 24 часа» 10.45 «Смешарики. Новые приключения» 11.15 «Идеальный ремонт» 12.05 Х/ф «Блиндаж» 15.40 «Элина Быстрицкая. Звезда эпохи» 16.35 Х/ф «Неоконченная повесть» 17.00 Вечерние новости 17.15 «Неоконченная повесть». Продолжение 18.30 «Две звезды» 20.00 «Время» 20.25 «Сегодня вечером»

22.00 «Вечерний Ургант» 22.50 «Цой – «Кино» 23.40 Х/ф «Иван Великий» 01.20 Х/ф «Чудный характер» 02.50 Х/ф «Вакансия» РТР-ПЛАНЕТА. ЕВРОПА 07.00, 10.00, 13.00 «Вести» 07.10, 10.10, 13.20 Местное время 07.20 Т/ф «Заблудший» 08.35 Мультфильмы 09.00 «Планета собак» 09.30 «Язь. Перезагрузка» 10.20 «Земля героев» 10.50 «Черные дыры. Белые пятна» 11.40 Т/с «Море по колено» 13.25 «Искатели» 14.15 «Большая семья». Михаил Светин 15.15 «Смеяться разрешается» 16.40, 03.30 «Субботний вечер» 18.15 Т/ф «Александр Суворов» 19.00 Вести в субботу 19.50, 05.00 Т/ф «Шесть соток счастья» 21.30 Т/ф «Подари мне немного тепла» 23.05 «Белая студия». Александр Домогаров 23.50 Андрей Дементьев. Творческий вечер 01.30 Т/ф «Мы из будущего» НТВ МИР 06.30 «Авиаторы» 07.00, 09.00, 12.00, 15.00 «Сегодня» 07.20 «Смотр» 07.55 «Главная дорога» 08.25 «Готовим с Алексеем Зиминым» 09.25 «Русская начинка» 09.55 «Кулинарный поединок» 10.55 «Квартирный вопрос» 12.25 «Александр Журбин. Мелодии на память» 13.10 «Своя игра» 14.00, 15.25 Т/с «Литейный» 16.30 «Наши» со Львом Новоженовым» 17.20 «Обзор. Чрезвычайное происшествие» 18.00 «Центральное телевидение» 18.55 «Новые русские сенсации» 19.50 «Ты не поверишь!» 20.50 Х/ф «Как пройти в библиотеку?» 22.40 «Криминальная Россия. Современные хроники» 23.20 Т/с «Новая жизнь сыщика Гурова. Продолжение» 01.15 «Судебный детектив» 02.25 Т/с «Паутина-4»Золотая пуля» TVCI 06.00, 02.35 Иллюзион.»Истребители» 07.30 М/ф «Бременские музыканты» 07.50 «На старт!» 08.05 АБВГДейка 08.30 Д/ф «Встреча со святым» 08.55 Православная энциклопедия

09.20 Русский вопрос 10.00 Х/ф «Юрий Андропов. Легенды и биография» 10.40, 01.50 Д/с «Назад к природе» 11.30, 14.30, 00.10 События 11.45 Сто вопросов взрослому 12.25 Х/ф «Верность» 13.45 Д/ф «Евгений Евстигнеев. Посторонним вход воспрещён» 14.45 Т/с «Время любить» 16.10 Праздник каждый день. День музыки 16.40 Таланты и поклонники. Элина Быстрицкая 17.55 Х/ф «В тридевятом царстве» 19.15 Д/ф «Письма из будущего» 19.35 «Я гляжу сквозь себя». Песни Юрия Визбора 20.30 Д/ф «Завтра была война» 21.00 Постскриптум 21.50 Право знать! 22.45 Х/ф «Трое суток после бессмертия» 00.20 Приют комедиантов REN TV 08.40 Чистая работа 09.30 Шоу «Организация Определенных Наций» 11.30 Новости 24 12.00 Военная тайна 16.00 Территория заблуждений 18.00 Неделя 19.15 Тырлы и глоупены 21.10, 01.00 Х/ф «Белый песок» 22.45, 02.30 Х/ф «Антикиллер» ТЕЛЕКЛУБ 20.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей». «Менты-4» 21.00 Т/с «Второй убойный – 2» 22.00 Т/с «Клеймо» 23.00 Т/с «Следопыт» 00.00 Т/с «Криминальное видео» 01.00 Т/с «Я все решу сама». 2 ф. ТНТ 06.00 «Счастливы вместе» 06.35, 07.05 М/с «Губка Боб Квадратные штаны» 07.30 М/с «Скан-Ту-Гоу» 08.00, 22.00, 23.00, 01.40 «Дом-2» 09.00 «Два с половиной повара. Открытая кухня» 09.30 «Фэшн терапия» 10.00 «Школа ремонта» 11.00 «Страна в Shope» 11.30, 23.30 «Такое Кино!» 12.00, 13.00, 14.00, 15.00 «Comedy Woman» 16.00, 16.30, 17.00, 17.30, 18.00, 18.30 Т/с «Деффчонки» 19.00 Х/ф «Битва Титанов» 21.00 «Комеди Клаб» 00.00 Х/ф «Тачка №19» 02.40 Х/ф «Безумный Макс 3. Под куполом грома» РТВ – ЛЮБИМОЕ КИНО 07.00 Х/ф «Не самый удачный день» 09.00 Х/ф «Башня»

11.00 Х/ф «Прикованный» 13.00 Х/ф «Моя любовь» 14.30 Т/с «Покушение на ГОЭЛРО» 16.00 Х/ф «Ха-би-ассы» 17.30 Х/ф «Все наоборот» 19.00 Х/ф «Под каменным небом» 21.00 Х/ф «К вам пришел ангел...» 23.00 Х/ф «Хочу вашего мужа» 01.00 Х/ф «Это мы, господи!..» 02.30 Т/с «Покушение на ГОЭЛРО» 04.00 Х/ф «Долгая дорога к себе» 05.30 Х/ф «Очень важная персона» TV XXI FILM 09.00, 17.00, 01.00 Х/ф «Тост» 10.40, 18.40, 02.40 Х/ф «Сирано Де Бержерак» 13.05, 21.05 Х/ф «Отель Люкс» 14.55, 22.55 Х/ф «Падение» E! ENTERTAINMENT 05.00 Правдивая голливудская история 05.50 Джулиана и Билл 10.00 Невеста для миллионера 11.40, 16.40, 19.35, 21.40 Модный Контроль 12.05, 17.55 E! Эксклюзив 12.30 Х/ф «Счастливчик Гилмор» 14.10 Сплетница 15.00 Жизнь как шоу 15.50, 18.45 Замужем за Джонасом 17.05 Звезда в кадре 17.30, 02.15 Эрик и Джесси: игра начинается 20.00 Х/ф «Мистер Бин на отдыхе» 22.30 Х/ф «Как девушки Гарсия провели лето» 01.00 Ники Минаж: Моя правда ДЕТСКИЙ МИР 05.00, 11.00, 17.00 Х/ф «Ослиная шкура». М/ф «Принцесса и людоед» 06.30, 12.30, 18.30 М/с «Большая энциклопедия природы» 07.00, 13.00, 19.00 «Уроки тетушки Совы». М/ф «Федорино горе». «Золотая липа». «Как прекрасно светит сегодня луна» 08.00, 14.00 Х/ф «Сын полка» 1 с. 09.10, 15.10 М/с «Малыш и Карлсон». М/ф «Отважный Робин Гуд». «Крылатый мастер» 10.00, 16.00 М/с «Легенда о Зорро». М/ф «Горный мастер». М/ф «Чудеса техники». «Состязание» CBS DRAMA 07.00 «Послушай, красотка» 07.50 «Доктор Куин: Женщина-врач» 12.00 «Устами младенца» 12.50 «Когда Билли побеждает Бобби» 14.30 «Враждебное намерение»

16.10, 22.00 «Война миров» 17.00, 22.50 «Сказки темной стороны» 17.50 «Это жизнь» 23.40 «Филадельфия» DISCOVERY CHANNEL 06.00, 11.30 Новая жизнь ретро-автомобилей 06.55, 01.55 Мастера выживания 07.50, 16.00 Золотоискательницы Аляски 08.45 Ликвидатор 09.40 Охотники за реликвиями – ломбард 10.35, 19.30, 22.30 Багажные войны 12.30 Новая жизнь хот-родов 13.30 Охотники за автомобилями 14.30 Убийственные дилеммы 15.30 Требуется сборка 17.00, 02.50 Дома на деревьях 18.00 Реальные дальнобойщики 19.00, 22.00 Грязные деньги 20.00 Охотники за реликвиями 20.30 Охотники за складами 21.00 Самогонщики 23.00 Динамо – невероятный иллюзионист 01.00 Наука магии НОСТАЛЬГИЯ 05.00 Д/ф «Вильнюс. Встреча М. Горбачева с рабочими завода топливной аппаратуры» 05.55 Концерт «Поет Полад Бюль-Бюль Оглы» 06.10 Мастера экрана 06.45, 00.45 Х/ф «Долгие дни, короткие недели» 08.00, 14.00, 02.00 Прошедшее ВРЕМЯ 09.00 Рожденные в СССР 10.00 Программа «Взгляд» 11.00 Коллекция Капы 12.15 Сиди и смотри 12.25 Т/с «Следствие ведут ЗнаТоКи» 15.00 Колба времени 16.00 Кинопанорама 17.00 Что? Где? Когда? 17.55 «С утра пораньше: «Мини-ЦТ» 18.30 Автограф по субботам 19.30 Д/ф «Прежде всего – театр» 20.40 Смехопанорама 21.20 Х/ф «Песня первой любви» 23.00 Международная панорама 23.40 Музыкальный киоск 00.15 Американские интервью РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 06.20 Х/ф «Тайна «Волчьей» пасти» 08.00 Х/ф «Три женщины Достоевского» 09.55 Х/ф «Неверность» 11.25 Х/ф «Мусульманин» 13.20 Х/ф «Фонограмма страсти» 15.05 Х/ф «Флеш.ка» 16.55 Т/ф «Когда опаздывают в ЗАГС» 18.30 Х/ф «Сквозь огонь» 19.50 Х/ф «Побег»

21.55 Х/ф «Одна война» 23.35 Х/ф «Старухи» 01.30 Х/ф «Тайна «Волчьей» пасти» VIASAT HISTORY 07.00 Д/с «Париж: История одной столицы» 08.00, 18.00 Д/с «Команда времени» 08.50 Д/с «Тайны прошлого» 09.50 Д/с «Императрицы Древнего Рима» 11.00 Д/с «Древние миры» 12.00 Д/с «Великое железнодорожное путешествие по Европе» 13.10 Д/ф «Происхождение современных монархий Европы» 14.00 Д/с «Охотники за мифами» 16.00 Д/с «История России: откровения» 17.00 Д/ф «Искусство России» 19.00 Д/ф «Шпионы Елизаветы I» 20.00 Д/с «Средние века» 21.00 Д/с «Запретная история» 22.00 Д/с «Тени средневековья» 23.00 Д/с «Оружие, изменившее мир» 01.00 Д/ф «Загадки и тайны семьи Медичи» 02.00 Д/с «Музейные тайны» SONY SCI-FI 05.00 «Фактор страха 2» 05.50, 15.15, 00.50 «Эврика» 07.30 «Загадки Истории» 10.00 «Ангел или Демон» 12.45 «Ангел» 16.55, 02.30 «Грань» 20.15 «Жизнь на Марсе» МЕГА 06.00 Легенды бандитской Одессы 08.00 Танки. Великие битвы 10.00, 21.30 II мировая: апокалипсис 13.00 Неизвестная Южная Америка 16.00 Далеко и еще дальше 18.50 НЛО из прошлого 00.30 Город, который предали 01.20 Битва за Киев 02.10 Они сражались за родину XSPORT 05.30, 17.00 Наша рыбалка 08.00, 21.30 Бокс. Бернард Хопкинс – Бейбут Шуменов 11.00 ЙОЙ 11.30 Воины ниндзя 12.30, 00.30 Новости 13.00 LFL 14.00 Самое вызывающее видео 15.00 Теннис. Турнир в Истборне. Финал 18.30 Бойцовский клуб СПОРТ 1 06.15 Футбол. Бельгия. Зульте Варегем – Брюгге 08.00 Футбол. Англия. Куинз Парк – Рединг 09.50, 21.40 Футбол. Россия. Волга – Динамо

11.30 Автогонки. Euroformula Open 12.10, 23.20 Футбол. Португалия. Порту – Насьйонал 13.55, 01.05 Футзал. Испания 15.50, 02.45 Баскетбол. ВТБ Плей-офф 17.30 Экстра-футзал 18.00 Футбол. Англия. Мидлсбро – Лидс 19.50 Футбол. Бельгия. Стандард – Андерлехт СПОРТ 09.00, 13.00, 18.00 Новости 09.15, 18.15 «Связь времен» 09.20, 13.15 «Личный тренер» 09.35, 18.20 «Байки старого болельщика» 09.40 Футбол. «Bundesliga Special». Хосеп Гвардиола 10.15 Спортивная гимнастика. ЧМ 12.40 «Атлеты века». Сергей Чепиков 13.30 Регби. ЧМ. Юниоры. Финал 15.15 Футбол. «Мир английской премьер-лиги» 17.10 «Футбольный клуб» 18.25 Пляжный волейбол. Grand Slam 20.25 Американский футбол. Чемпионат NFL 23.45 «Обратный отсчет» ФУТБОЛ 1 05.05 Д/ф «Кубок мира 1982» 06.45, 15.50 Италия – КостаРика. ЧМ-2014 08.40, 00.00 Великий футбол. Бразилія 2014 10.00, 10.45, 15.40 Футбол NEWS. LIVE 10.10, 10.55 Оле, Мундіаль! 11.30, 18.50 М/с «Забавный мяч» 11.40, 18.55 Гондурас – Эквадор. ЧМ-2014 13.40, 00.55 Швейцария – Франция. ЧМ-2014 18.00 Мини-истории Кубка Мира. ФРГ 1974 г. 18.15 Величайшие футбольные сборные мира. 3 с. 21.00 Мундіаль. Матч-центр 21.50 LIVE. Германия – Гана. ЧМ-2014 02.55 Профайлы EUROSPORT 09.30, 12.30 Футбол. Бразилмания 09.45, 01.00 Ралли. ERC Бельгия 10.20 Теннис. Турнир ATP 12.45 Легкая атлетика 13.30, 15.40, 20.00 Легкая атлетика. ЧЕ 15.30, 18.00, 21.30, 00.30 Футбол 18.10 Теннис. «Матс пойнт» 18.45, 01.30 Теннис. Турнир ATP Финал 21.00, 21.15 Конный спорт 22.00 Боевые искусства


18 Телебачення Неділя, 22 червня Cхід 04.47 Захід 20.50 Світловий день 16.03 УТ-1 06.05 Мир православия 06.50 Д/ф «На Его территории...» 07.30 «Жена» 09.15 Футбол. ЧМ-2014. Аргентина – Иран 11.20 Футбол. ЧМ-2014. Нигерия – Босния и Герцеговина 13.25 В гостях у Д.Гордона 14.25 Д/ф «Последняя надпись» 16.00 Футбол. ЧМ-2014. Германия – Гана 18.00 Футбольная самба 18.55 Футбол. ЧМ-2014. Бельгия – Россия 21.00, 02.55 Итоги дня 21.30 Х/ф «Два бойца» 23.00 Эра бизнеса. Итоги 23.35 Х/ф «Сын полка» 00.55 Футбол. ЧМ-2014. США – Португалия ТЕЛЕКАНАЛ «1+1» 06.00 Х/ф «Змеелов» 07.35 Мультфильм 08.10, 08.35 М/с «Гуфи и его команда» 09.00 «Лото-Забава» 10.10 ТСН 11.00 «Мир наизнанку – 5: Индонезия» 12.05 М/ф «Маша и медведь» 14.55 «Меняю жену – 9» 16.25 Х/ф «Родная кровиночка»

Схід 1.49 Захід 16.11 25-й місячний день

02.40 «Зона ночи»

Тілець

18.25 «Украинские сенсации. Они обокрали Украину» 19.30 «ТСН-неделя» 21.00 «Мой малыш сможет» 22.10 Х/ф «Любимая дочь папы Карло» 00.15 Х/ф «Цветок зла» 02.05 Х/ф «Непутевая невестка»

10.50, 13.15 Т/с «Платина» 18.45 Факты недели 20.20 Х/ф «Законопослушный гражданин» 22.20 Х/ф «Пункт назначения-5» 00.05 Х/ф «Пункт назначения-4» 01.30 Х/ф «Химера» 03.10 Т/с «Карадай»

ТК «ИНТЕР» 06.00 Т/с «Следы апостолов» 07.50 «Большой бокс. Макс Бурсак – Мартин Маррей» 08.55 «Школа доктора Комаровского. Неотложная помощь» 09.30 «Воскресные новости» 10.00 Т/с «Гадкий утенок» 14.00 Х/ф «Муж на час» 18.00 Х/ф «Не в парнях счастье» 20.00, 02.05 «Подробности недели» 21.45 Т/с «Без права на выбор»

СТБ 05.40 Х/ф «Возвращение «Святого Луки» 07.10 Х/ф «Черный принц» 09.00 Все буде смачно! 10.30 Т/с «Метод Фрейда» 14.50 Х/ф «Папа напрокат» 19.00 Битва экстрасенсов 20.30 Х/ф «Лабиринты любви» 22.05 Х/ф «Коснуться неба» 23.55 Х/ф «Интердевочка» 02.35 Ночной эфир

ICTV 05.15, 12.45 Факты 05.45 Свитанок 06.20 Квартирный вопрос 07.05 Х/ф «Беглецы» 08.50 Х/ф «Американский ниндзя-4. Полное истребление»

«Червоний гірник» №44 (21469)

www.girnyk.com.ua

НОВЫЙ КАНАЛ 05.50 М/с «Охотники за привидениями» 06.50 М/ф «Фантазия» 09.00 М/ф «Замбезия» 10.40 М/ф «Том и Джерри: фильм» 12.15 Файна Украйна 14.20 Кто сверху-2 16.15 Т/с «Воронины» 18.15 Х/ф «Разрушитель» 20.40 Х/ф «Специалист» 23.00 Х/ф «В осаде 2» 01.05 Х/ф «Сёстры»

ТЕТ 06.00 Т/с «Приключения Электроника» 07.30 Лентяево 08.30 Мультик с Лунтиком 09.40 М/с «Даша-следопыт» 10.05 М/с «Вперед, Диего, вперед!» 10.35 М/с «Фиксики» 11.10 М/ф «Феи Дин-Дин и потерянное сокровище» 12.25 Х/ф «Бригада М» 13.55 Х/ф «Хакеры» 15.55, 02.05 Х/ф «50 первых поцелуев» 17.45 Х/ф «Перл Харбор» 21.00 Х/ф «Банды НьюЙорка» 23.55 Х/ф «Призрак оперы» ТРК «УКРАИНА» 06.10 Серебряный апельсин 06.20 События 07.00 Тайны звезд 07.55 Х/ф «Мама выходит замуж» 09.50 Т/с «Страна 03» 15.00, 20.30 Т/с «Лист ожидания» 19.00 События недели 23.00 Х/ф «Любовь до востребования» 01.00 Д/ф «1941» НТН 08.05 Т/с «Каменская – 4» 11.30 «Легенды уголовного розыска». Война «невидимок» 12.00 «Агенты влияния» 12.50 Х/ф «Днепровский рубеж» 15.20 Т/с «Я ему верю» 19.00 Т/с «Паутина – 4»

22.45 «Случайный свидетель» 23.30 «Rise As One». Перемирие в Мировой войне 00.00 Х/ф «Абсолютное зло» 01.35 Х/ф «Знакомство с Факерами» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.30 Местное время 06.35, 07.10, 08.10, 18.15, 23.25, 00.25 Время спорта 06.40, 10.35, 16.35, 23.35, 00.35 Машина времени 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00 Время новостей 07.20, 08.20, 22.15, 23.20, 00.15 Бизнес-время 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30 Время. Важно 07.35 180 градусов 08.25 Погода в мире 08.35, 20.35 В кабинетах 09.10, 12.35, 19.35 Большая политика 09.35, 15.35 Окно в Америку 11.10 Технопарк 11.35, 17.35, 22.35 Кино с Яниной Соколовой 13.35 Мотор 14.35 Феерия путешествий 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00, 23.00 Время новостей 15.30, 16.30, 17.30, 18.25, 19.30, 20.30, 22.30, 23.30 Время. Важно 18.30 Окно в Европу 21.00 Время: итоги недели с В. Гайдукевичем

Четвер, 12 червня 2014 року

КИЕВСКАЯ РУСЬ

21.40 Время-Тайм 22.20 Территория закона 00.00 Время новостей 00.30 Время. Важно

06.00 Необыкновенные культуры 06.30 День ангела 06.35 Возвращение кота Сметанкина 07.00, 09.40, 11.00, 13.00 Бэби-бум 07.30, 10.20, 12.30 Тайны подводного мира 08.00, 11.30, 13.30, 22.50 Ювелир 09.00, 19.10 Попури 09.10, 10.05, 10.45 Эксклюзив для семьи 11.15 Мультфильм 15.55 Д/ф «Форпост» 16.50 Бэби-бум 17.05 Архивы истории 17.30, 01.50 Х/ф «Приключения молодого Индианы Джонса» 19.20 Х/ф «Босиком по парку» 21.00 На сон грядущим 21.10 Х/ф «Вне игры»

ТОНИС 06.00 Социальный пульс выходных 06.30 Х/ф «Циклон» начнется ночью» 09.00 Большие монархи Египта 10.00 Будь в курсе! 10.40 Дневник для родителей 11.20 Х/ф «Подвиг разведчика» 14.00 За семь морей 15.00 Хищники глубин 16.00 Войны за морских котиков 17.00 Украина-Европа: маятник Фуко 17.50 Модные истории 18.30 Мир за неделю 19.00 По местам дикой природы 20.00 Цивилизация K1 incognita 06.00 Шеф-повар 20.15 Кумиры 20.40 Светские РЕКЛАМА хроники 21.05 Крушение ОХРАННОМУ ПРЕДПРИЯТИЮ 3-го рейха 22.05 Х/ф «Отец солдата» охранники, 00.00 Выходной, охранники-водители после полуночи для работы по графику сутки/двое. 00.50 Х/ф «Первые 9 1/2 недель» З/п от 2000 грн. Тел. (098) 153-48-50, 02.30 Х/ф «Жди (093) 688-46-09, (099) 508-13-89. меня»

требуются

06.30 Мультфильмы 08.30 М/ф «Барби: Принцесса и Нищенка» 10.00 Едим дома 11.30 Х/ф «Малыши» 13.10 Орёл и Решка. СССР 15.50 М/ф «Спирит: Душа прерий» 17.15 Х/ф «Терминал» 19.50 Х/ф «Монстро» 21.15 Х/ф «За гранью» 23.45 Х/ф «Дорогой Джон» 01.35 Х/ф «Рыжий пёс» 03.00 Ночная жизнь 11 КАНАЛ 06.00 Родительский клуб 06.15 Х/ф «Блокада» 13.00 Дело вкуса 13.30 Проте 14.00 И возвестят колокола 14.30 Новости недели 15.00 Д/п «Винни Джонс и Дикая Раша» 17.00 Х/ф «Война драконов» 19.00 Х/ф «Черная дыра» 21.00 Х/ф «Чужие» 00.00 Х/ф «Бладрейн-2» 01.45 Х/ф «88 минут»

З/п от ОХРАННОМУ ПРЕДПРИЯТИЮ 2000 грн. требуются

ОХРАННИКИ, ОХРАННИКИВОДИТЕЛИ

для работы вахтовым методом Питание, проживание, проезд – за счет предприятия.

Тел. (098) 153-48-50, (093) 688-46-09, (099) 508-13-89.

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «2+2» 06.00 Мультфильм 06.15 Х/ф «Блокада» 13.00 Бушидо 15.00 Д/п «Винни Джонс и Дикая Раша» 17.00 Х/ф «Война драконов» 19.00 Х/ф «Черная дыра» 21.00 Х/ф «Чужие» 00.00 Х/ф «Бладрейн-2» 01.45 Х/ф «88 минут» НЛО ТВ 05.20 Comedy Баттл. Без границ 06.10, 14.40, 15.35, 00.50, 01.40 Comedy Club 07.00 М/с «Приключения Оливера» 07.25 М/с «СуперЗоя» 07.45 Д/с «Лаборатория разрушителей» 08.40 Д/с «Разрушители мифов» 10.40, 16.30 Т/с «Наша Russia» 12.00, 18.55 Comedy Woman 12.55 «Невероятные приключения Билла и Теда» 18.00 Т/с «Незлоб» 19.50 Х/ф «Потрошители» 22.00 «Города» 22.50 Х/ф «Бандиты» TBI 06.00 ЖИВЯком 06.30, 09.30 Частные новости 07.00, 09.00, 10.00, 12.15, 13.00, 14.00, 15.30, 18.40, 20.00, 23.00, 01.00 TBiNews 08.00, 00.00 Как это устроено 11.00, 22.00 Универсальный спортсмен 11.30, 02.50 Aрт City 12.00, 15.00, 18.00 Сегодня 12.25 Геофактор 13.30, 22.30 DOUBLE ЯТЬ 14.30, 19.30 Особое мнение 16.00 Стоп-кадр 17.00 Так как есть 19.00 World Stories. Международные корреспонденты 21.00, 02.00 Знак восклицания! ENTER-ФИЛЬМ 05.45 Советские мультфильмы 09.00 Телемагазин 09.30 Х/ф «Праздник» 11.15 Х/ф «А зори здесь тихие» 14.30 Х/ф «Батальоны просят огня» 19.30 Х/ф «Тайная прогулка» 21.05 Х/ф «Взорванный ад» 22.45 Х/ф «Балтийское небо» 00.25 Бойцовский клуб 02.15 Киноляпы ТВ 1000 05.00 Х/ф «Что-то новенькое» 07.15 М/ф «Делай ноги» 09.20 Х/ф «Любовь с уведомлением» 11.20 Х/ф «Если свекровь — монстр» 13.20 Х/ф «Идентификация» 15.10 Х/ф «Области тьмы» 17.10 Х/ф «Миллион для чайников» 19.00 Х/ф «Невидимка» 21.05 Х/ф «Опасный метод»

22.50 Х/ф «Воспоминания неудачника» 00.45 Х/ф «Парфюмер: История одного убийцы» 03.10 Х/ф «Голубая волна» ТВ 1000 КИНО 06.00 Х/ф «Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона. 20 век начинается» 08.55 Х/ф «Баллада о бомбере» 12.05 Х/ф «Благочестивая Марта» 14.55 Х/ф «Дублёр» 16.30 Х/ф «Остров везения» 18.10 Х/ф «Невеста любой ценой» 20.00 Х/ф «Шапито-шоу: Любовь и дружба» 22.00 Х/ф «Шапито-шоу: Уважение и сотрудничество» 00.05 Х/ф «Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона: Сокровища Агры» 02.55 Х/ф «Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона. 20 век начинается» TV1000 ACTION 06.10 Х/ф «Викинги» 08.25 Х/ф «Запретное царство» 10.25 Х/ф «Из Парижа с любовью» 12.15 Х/ф «Неудержимые» 14.15 Х/ф «Защитник» 16.10 Х/ф «Прирожденный гонщик» 18.05 Х/ф «Неудержимые 2» 20.00 Х/ф «Пристрели их» 21.50 Х/ф «Поля» 00.00 Т/ф «Лучшие подружки» 01.10 Т/ф «Пышногрудые сотрудницы полиции» 1-Й КАНАЛ. ЕВРОПА 05.00, 09.00, 11.00, 14.00, 17.00 Новости 05.10 «Цветы запоздалые». Продолжение 06.00 Х/ф «Домой!» 07.30 «Служу Отчизне!» 08.00 «Здоровье» 09.10 «Непутевые заметки» 09.30 «Пока все дома» 10.15 «Фазенда» 10.45 «Смешарики. ПИНкод» 11.15 День памяти и скорби. «Война и мифы» 14.15 «Война и мифы». Продолжение 17.45 «Клуб Веселых и Находчивых». Высшая лига 20.00 Воскресное «Время» 21.55 «Легенды «Ретро FM» 00.05 Х/ф «Любимая женщина механика Гаврилова» 01.25 Х/ф «Прежде, чем расстаться» 02.50 Х/ф «Первая любовь» РТР-ПЛАНЕТА. ЕВРОПА 07.00 Т/ф «Привет с фронта» 08.20 «Сам себе режиссер» 09.00 «Смехопанорама» 09.25 «Утренняя почта» 10.00, 13.00 «Вести» 10.10, 13.20 Местное время 10.45 «Пряничный домик»

11.15 «Вечерняя песня калмыков» 11.40 «В мире животных» 12.15 «Свадебный генерал» 13.25, 03.30 Т/ф «Третьего не дано» 16.25 «Тень над Россией. Если бы победил Гитлер?» 17.10 «Больше, чем любовь» 17.50 Т/ф «Операция «Тайфун» 20.55 Вести недели 22.55 «Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым» 00.35 Т/ф «Поздняя встреча» 01.55 Т/ф «Роман в письмах» НТВ МИР 06.10 «Кавказцы в войнах России». 1 ф. 07.00, 09.00, 12.00, 15.00 «Сегодня» 07.20 Детское утро на НТВ «Сказки Баженова» 07.50 «Их нравы» 08.25 «Первая передача» 09.25 «Едим дома!» 10.05 «Чудо техники» 10.40 «Знают ли русские русский» 10.55 «Дачный ответ» 12.25 «Золотая пыль» 13.10 «Своя игра» 14.00 Т/с «Литейный» 15.25 «Следствие вели...» 16.20 «Очная ставка» 17.20 «Чрезвычайное происшествие. Обзор за неделю» 18.00 «Сегодня. Итоговая программа» 18.55 Т/с «Чужой район 2» 22.50 «Криминальная Россия. Современные хроники» 23.25 Т/с «Новая жизнь сыщика Гурова. Продолжение» 01.20 «Судебный детектив» 02.30 Т/ф «Я покажу тебе Москву» 04.15 «Дикий мир. Экспедиция Тимофея Баженова» TVCI 06.00 Иллюзион. «Парень из нашего города» 07.25 Д/ф «Письма из будущего» 07.45 «На старт!» 08.00 Х/ф «В тридевятом царстве» 09.25 Праздник каждый день. День музыки 09.55 Барышня и кулинар 10.20 Х/ф «Юрий Андропов. Последняя надежда режима» 11.00 Д/с «Своими глазами» 11.30, 00.35 События 11.45 Д/ф «Братья Нетто: история одной разлуки» 12.20 Х/ф «Трое суток после бессмертия» 13.45 Д/с «Золотое кольцо. Владимир» 13.50 Приглашает Борис Ноткин 14.20 Московская неделя 14.45 Т/с «Время любить» 16.10 Д/с «Назад к природе» 17.00, 23.15 Концерт «На всю оставшуюся жизнь» 18.15 Х/ф «Танк «Клим Ворошилов – 2» 19.50 Д/с «Золотое кольцо. Плёс»

20.05 Временно доступен. Олег Меньшиков 21.00 В центре событий 21.50 Х/ф «Верность» 00.50 Д/ф «Найти потеряшку» 02.10 Иллюзион.»Парень из нашего города» REN TV 06.40 Х/ф «Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона: Двадцатый век начинается» 09.40 Х/ф «Шерлок Холмс и доктор Ватсон: Знакомство» 11.00, 11.40 Х/ф «Шерлок Холмс и доктор Ватсон: Кровавая надпись» 11.30, 22.30 Новости 24 12.40 Х/ф «Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона: Король шантажа» 14.00 Х/ф «Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона: Смертельная схватка» 15.15 Х/ф «Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона: Охота на тигра» 16.30 Х/ф «Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона: Собака Баскервилей» 19.30 Х/ф «Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона: Сокровища Агры» 22.40 Репортерские истории 23.15 Неделя 00.30 Х/ф «Гонщик» 02.40 Х/ф «Шулера» ТЕЛЕКЛУБ 20.00 Т/с «Улицы разбитых фонарей». «Менты-4» 21.00 Т/с «Второй убойный – 2» 22.00 Т/с «Клеймо» 23.00 Т/с «Следопыт» 00.00 Т/с «Криминальное видео» 01.00 Т/с «Я все решу сама». 2 ф. ТНТ 06.00, 06.30 «Счастливы вместе» 07.05 М/с «Губка Боб Квадратные штаны» 07.30 М/с «Планета Шина» 08.00, 22.00, 23.00, 01.15 «Дом-2» 09.00 «Школа ремонта» 10.00 «Перезагрузка» 11.00 «COMEDY БАТТЛ. Суперсезон» 12.00 «STAND UP» 13.00 Х/ф «Битва Титанов» 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 18.30, 19.00, 20.00 «Комеди Клаб» 21.00 «STAND UP» 23.30 Х/ф «Аферисты» 02.15 М/ф «1001 сказка Багза Банни» РТВ – ЛЮБИМОЕ КИНО 07.00 Х/ф «Под каменным небом» 09.00 Х/ф «К вам пришел ангел...» 11.00 Х/ф «Хочу вашего мужа»

13.00 Х/ф «Это мы, Господи!..» 14.30 Т/с «Покушение на ГОЭЛРО» 16.00 Х/ф «Долгая дорога к себе» 17.30 Х/ф «Очень важная персона» 19.00 Х/ф «Дорогой мой человек» 21.00 Х/ф «Птицам крылья не в тягость» 23.00 Х/ф «Серебряные струны» 01.00 Х/ф «Непобедимый» 02.30 Т/с «Руины стреляют...» 04.00 Х/ф «Постарайся остаться живым» 05.30 Х/ф «Катенька» TV XXI FILM 09.00, 17.00, 01.00 Х/ф «Сердца мужчин» 10.50, 18.50, 02.50 Х/ф «Любовь» 13.00, 21.00 Х/ф «Жюль и Джим» 14.50, 22.50 Х/ф «Призрак» E! ENTERTAINMENT 05.00, 16.15, 19.35 E! Эксклюзив 05.25, 18.45 Правдивая голливудская история 06.15 Кортни и Ким покоряют Нью-Йорк 07.55 Золотая молодежь Беверли-Хиллз 10.00 Невеста для миллионера 12.30, 18.20 Эрик и Джесси: игра начинается 13.20, 01.50 Замужем за Джонасом 14.10, 17.05, 01.00 Модный Контроль 14.35 Х/ф «Мистер Бин на отдыхе» 17.30 E! Эксклюзив: Джастин Бибер 20.00 Сплетница 20.50 Жизнь как шоу 21.40 Х/ф «Она хочет меня» 23.20 50 самых безумных неудач знаменитостей ДЕТСКИЙ МИР 05.00, 11.00, 17.00 М/ф «Двенадцать месяцев». М/ф «Стрела улетает в сказку». «Недоразумение» 06.30, 12.30, 18.30 М/с «Большая энциклопедия природы» 07.00, 13.00, 19.00 «Уроки тетушки Совы». М/ф «Как несли стол». «Страшный, серый, лохматый». «Осенний вальс» 08.00, 14.00 Х/ф «Сын полка» 2 с. 09.05, 15.05 М/с «Карлсон вернулся». М/ф «Легенда о старом маяке». «Самый главный воробей» 10.00, 16.00 М/с «Легенда о Зорро». М/ф «Травяная западенка». М/ф «В порту» CBS DRAMA 07.00 «Послушай, красотка» 07.50 «Выше земли» 11.10 «Робин Гуды» 12.00 «Устами младенца»

12.50 «На закате дня: История Сью Родригез» 14.30 «После землетрясения» 16.10, 22.00 «Война миров» 17.00, 22.50 «Сказки темной стороны» 17.50 «Династия» 23.40 «Виртуальная Реальность» DISCOVERY CHANNEL 06.00 Требуется сборка 06.25, 19.30, 22.30 Багажные войны 07.20 Смертельные острова 08.15 Ликвидатор 09.10 Круче не придумаешь 10.05 Наука магии 11.00 Динамо – невероятный иллюзионист 13.00 Кладоискатели Америки 14.00 Золотоискательницы Аляски 18.00 В разрезе 19.00, 22.00 Грязные деньги 20.00 Охотники за реликвиями 20.30 Охотники за складами 21.00, 01.55 Убийственные дилеммы 23.00 Парни с пушками 00.00 Самогонщики 01.00 Спецотряд на задании 02.50 Разрушители легенд НОСТАЛЬГИЯ 05.00 Коллекция Капы 06.15 Сиди и смотри 06.25 Т/с «Следствие ведут ЗнаТоКи» 08.00, 02.00 Прошедшее ВРЕМЯ 09.00 Колба времени 10.00 Кинопанорама 11.00, 17.00 Что? Где? Когда? 11.55 «С утра пораньше: «Мини-ЦТ» 12.30 Автограф по субботам 13.30 Д/ф «Прежде всего – театр» 14.40 Смехопанорама 15.20 Х/ф «Песня первой любви» 17.50 Концерт «Спасибо за нелетную погоду» 18.50 Аншлаг! Аншлаг! 19.55 Путешествие во время концерта 21.05 Театральные встречи 22.35 Мелодии и ритмы Кубы 23.00 Д/ф «Вильнюс. Встреча М. Горбачева с рабочими завода топливной аппаратуры» 23.55 Концерт «Поет Полад Бюль-Бюль Оглы» 00.15 Мастера экрана 00.45 Х/ф «Долгие дни, короткие недели» РУССКИЙ ИЛЛЮЗИОН 06.15 Х/ф «Мусульманин» 08.10 Х/ф «Фонограмма страсти» 09.55 Т/ф «Волшебная сила искусства» 11.05 Х/ф «Флеш.ка» 13.00 Т/ф «Когда опаздывают в ЗАГС» 14.35 Х/ф «Побег» 16.40 Х/ф «Одна война»

18.10 Х/ф «Проверка на дорогах» 19.50 Х/ф «Сошедшие с небес» 21.15 Х/ф «Риорита» VIASAT HISTORY 07.00 Д/с «Париж: История одной столицы» 08.00, 18.05 Д/с «Команда времени» 09.00, 21.00 Д/ф «Происхождение современных монархий Европы» 10.00 Д/с «Средние века» 11.00 Д/ф «Искусство России» 12.00 Д/с «Императрицы Древнего Рима» 13.10 Д/с «Мифы и правда о Карле Великом» 14.10 Д/с «Великое железнодорожное путешествие по Европе» 15.20 Д/с «Охотники за мифами» 19.00 Д/с «Древние миры» 20.00 Д/с «Тайны прошлого» 22.00 Д/ф «Орудия смерти» 23.00 Д/с «Оружие, изменившее мир» 01.00 Д/ф «Загадки и тайны семьи Медичи» 02.00 Д/с «Музейные тайны» SONY SCI-FI 05.00 «Фактор страха 2» 05.50, 14.45, 23.40 «Эврика» 07.30 «Загадки Истории» 09.10 «Ангел или Демон» 13.05 «Ангел» 16.25, 01.10 «Грань» 19.45 «Помнить все» МЕГА 06.00 Сокровище.UA 07.00 Украина: забытая история 08.00 Танки. Великие битвы 10.00, 21.30 II мировая: апокалипсис 13.00 Неизвестная Южная Америка 15.00 Формула-1 17.00 Далеко и еще дальше 18.50 Город, который предали 19.40 Битва за Киев 20.30 Они сражались за родину 00.30 Т/с «Борджиа: история клана» 02.10 Легенды бандитской Одессы XSPORT 07.00, 21.00 Бокс. Василий Ломаченко – Гари Расселл 09.30, 19.30 Бойцовский клуб 11.30 LFL 12.30 Новости 13.00 Самое вызывающее видео 14.00 Воины ниндзя 15.00 Наша рыбалка 17.30 Спидвей. Экстралига. Гданск – Вроцлав СПОРТ 1 06.40 Футбол. Бельгия. Стандард – Андерлехт 08.30 Футбол. Англия. Мидлсбро – Лидс 10.20, 22.40 Футбол. Россия. Волга – Динамо

12.00, 00.20 Футбол. Португалия. Витория Гимарайнш – Спортинг 13.45, 02.05 Футбол. Шотландия. Данди Юнайтед – Сент-Джонстон 15.30 Теннис WTA. Internationaux de Strasbourg 17.00 Футбол. Англия. Чарлбтон – Куинз Парк 18.50 Футбол. Бельгия. Зульте Варегем – Стандард 20.35 Баскетбол. ВТБ Плей-офф 22.15 Экстра-футзал СПОРТ 09.00, 13.00, 18.00 Новости 09.15, 18.15 «Связь времен» 09.20, 13.15 «Личный тренер» 09.35, 18.20 «Байки старого болельщика» 09.40 Спортивные танцы. ЧЕ-2014 11.00 Спортивная гимнастика. ЧМ-2010 13.30 Скачки на приз Президента России 16.40 Футбол. «Bundesliga Special». Хосеп Гвардиола 17.10 «Футбольный клуб» 18.25 «Тайна Михаила Таля» 19.25, 00.20 Пляжный волейбол. Grand Slam 21.25 Американский футбол. Чемпионат NFL ФУТБОЛ 1 05.35 Д/ф «Кубок мира 1986» 07.00, 15.50 Аргентина – Иран. ЧМ-2014 09.00, 00.00 Великий футбол. Бразилія 2014 10.00, 10.45, 15.40 Футбол NEWS. LIVE 10.10, 10.55 Оле, Мундіаль! 11.30, 18.50 М/с «Забавный мяч» 11.40, 18.55 Нигерия – Босния-Герцеговина. ЧМ-2014 13.40, 01.25 Германия – Гана. ЧМ-2014 18.00 Мини-истории Кубка Мира. Аргентина 1978 г. 18.15 Величайшие футбольные сборные мира. 4 с. 21.00 Мундіаль. Матч-центр 21.50 LIVE. Южная Корея – Алжир. ЧМ-2014 EUROSPORT 09.30, 12.30 Футбол. Бразилмания 09.45, 02.00 ALL SPORTS. WATTS 11.00, 13.30, 14.30 ЧМ в классе Туринг 11.30, 18.40, 20.30 Супербайк. ЧМ 12.45 Автогонки. Суперкубок Порше 15.30, 18.30, 21.30, 00.30 Футбол 15.40, 22.00 Легкая атлетика. ЧЕ 18.00 Гран-при 3. Серия. Зальцбург 19.45 Суперспорт. ЧМ 00.15 Авто и мотоспорт 01.00 Настольный теннис. Япония


«Червоний гірник» №44 (21469) Четвер, 12 червня 2014 року

www.girnyk.com.ua

Офіційно

Запрошуємо до конкурсу

Управління комунальної власності міста виконкому міськради відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів господарювання для надання послуг з проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Кривого Рогу, затвердженого рішенням міської ради від 28.05.2014 №2716 (рішення розміщено в газеті «Червоний гірник» від 03.06.2014 та на веб-сайті виконкому Криворізької міської ради в мережі Інтернет), оголошує конкурс на 2014 рік з відбору суб’єктів оціночної діяльності – суб’єктів господарювання, які будуть залучені для надання послуг з проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Кривого Рогу. Учасники конкурсу надають на розгляд комісії такі документи: 1) заяву про участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 1 до вказаного вище Положення); 2) копії установчого документа учасника конкурсу (для юридичних осіб) і виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осібпідприємців; 3) копії кваліфікаційних документів виконавців робіт, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення технічної інвентаризації; 4) копію документа про проходження професійної атестації у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; 5) інформацію про учасника конкурсу (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи виконавців окремих видів робіт з технічної інвентаризації нерухомого майна (у тому числі подібного), які працюють у його штатному складі або додатково залучаються ним, наявність інвентаризаційних справ, заведених на об’єкти нерухомого майна на весь час їх існування); 6) згоду на обробку персональних даних (для фізичних осіб-підприємців, додаток 2 до вказаного вище Положення). Конкурсна пропозиція подається до управління комунальної власності міста виконкому міської ради в запечатаному конверті й має містити інформацію щодо вартості виконання робіт, планової калькуляції вартості 1-ї нормо-години на роботи та послуги, а також строк їх виконання (у календарних днях) щодо таких об’єктів технічної інвентаризації: цілісні майнові комплекси підприємств (закладів, установ) комунальної власності міста, їх структурні підрозділи (цехи, дільниці, філії); нерухоме майно комунальної власності міста (нежитлові приміщення, будівлі, споруди, об’єкти незавершеного будівництва); нерухоме майно, виявлене як безхазяйне, для подальшого його прийняття до комунальної власності міста; інше окреме індивідуально визначене майно комунальної власності. Конкурс відбудеться 26.06.2014 о 14.00 в управлінні комунальної власності міста виконкому міської ради (кімн. 246, пл. Радянська, 1). Конкурсна документація приймається в управлінні комунальної власності міста

виконкому міської ради з дня публікації оголошення про проведення конкурсу. Кінцевий термін прийняття заяв – 2 робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу, довідки за тел. 74-71-92. Додатково зазначаємо, що переможці конкурсу у двотижневий термін від дати його проведення укладають договори про надання послуг з проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Кривого Рогу з балансоутримувачами основних засобів за формою, наведеною в додатку 4 до названого вище Положення. Про укладання договорів переможці конкурсу письмово (з наданням їх копій) протягом вищезазначеного терміну повідомляють управління комунальної власності міста виконкому міської ради. Переможці конкурсу зобов’язані виконати послуги з проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Кривого Рогу. За результатами проведеної роботи переможці конкурсу зобов’язані скласти акти прийому-передачі послуг з проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Кривого Рогу, за формою, наведеною в додатку 5 до вказаного вище Положення, та надати до управління комунальної власності міста виконкому міської ради письмове повідомлення про дату складання матеріалів технічної інвентаризації об’єктів нерухомості із зазначенням загальної площі їх приміщень та площі основи.

Особистий прийом громадян

У відділі розвитку підприємництва виконкому Інгулецької районної у місті ради щопонеділка та щочетверга з 8.30 до 17.00 (перерва з 12.30 до 13.00) головним спеціалістом з питань захисту прав споживачів ведеться особистий прийом громадян, які можуть звернутися з питань захисту прав споживачів, у разі придбання неякісних продуктів харчування в об’єктах торгівлі, закладах ресторанного господарства та на ринках, що розташовані на території Інгулецького району, або у разі порушення прав споживачів у придбанні неякісних непродовольчих товарів, отримання неякісних послуг та торговельного обслуговування. Також громадяни мають можливість отримати консультації з цих питань за телефоном «гарячої лінії» за номером 406-91-74. Крім цього, громадяни можуть звертатися з питань придбання ними недоброякісних або фальсифікованих алкогольних напоїв, тютюнових виробів в об’єктах бізнесу, а у разі якщо продавці продають алкоголь, пиво та тютюн особам, які не досягли 18 років, то громадяни мають звернутися до служби у справах дітей виконкому за телефоном «гарячої лінії» 21-00-65. Для отримання особистих консультацій та вирішення спірних питань мешканцям району та міста треба звертатися за адресою: м. Кривий Ріг, пл. 60-річчя СРСР, 1 до кабінету 218.

Управління комунальної власності міста інформує

Дані про хід здійснення приватизації з 15.05.2014 по 31.05.2014

ЦЕНТРАЛЬНО-МІСЬКИЙ РАЙОН Нежитлове приміщення, загальною площею 180,6 кв.м, за адресою: 50004, м. Кривий Ріг, вул. Комуністична, буд. 17, прим. 15. Приватизоване шляхом викупу ФОП за 230 926,80 грн., у тому числі ПДВ – 38 487,80 грн.

Підприємство КПТМ «Криворіжтепломережа» повідомляє, що у травні 2014 року: У будинках з централізованим гарячим водопостачанням, сидячими ваннами та душами (при нормі водоспоживання 130 л/добу на 1 особу) – вартість «підігріву холодної води»: на 1 мешканця 43,44 грн. по показниках лічильника 10,78 грн./м3 норма витрат г/в в м3 на 1 мешканця 4,03 м3 вартість «холодної води на підігрів»: на 1 мешканця 9,19 грн., разом з водовідведенням; по показниках лічильника за 1 м3 2,28 грн., разом з водовідведенням. У будинках з централізованим гарячим водопостачанням, ваннами та душами (при нормі водоспоживання 140 л/добу на 1 особу) – вартість «підігріву холодної води»: на 1 мешканця 46,78 грн. по показниках лічильника 10,78 грн./м3 норма витрат г/в в м3 на 1 мешканця 4,34 м3 вартість «холодної води на підігрів»: на 1 мешканця 9,90 грн., разом з водовідведенням; по показниках лічильника за 1м3 2,28 грн., разом з водовідведенням. У будинках, вищих за 12 поверхів, з централізованим гарячим водопостачанням, ваннами та душами (при нормі водоспоживання 150 л/добу на 1 особу) – вартість «підігріву холодної води»: на 1 мешканця 50,13 грн. по показниках лічильника 10,78 грн./м3 норма витрат г/в в м3 на 1 мешканця 4,65 м3 вартість «холодної води на підігрів»: на 1 мешканця 10,60 грн., разом з водовідведенням; по показниках лічильника за 1 м3 2,28 грн., разом з водовідведенням. Тариф за 1 Гкал 269,50 грн.

Оголошення 19

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів по проекту містобудівної документації: «Детальний план території розміщення об’єктів на території колишнього ТОВ «Криворіжрудмаш» на вул. Модрівській, 87 у Центрально-Міському районі».

Детальний план території розроблений ФОП Чмихова С.В. (архітектор Чмихова С.В.). Підставою для розроблення вищезазначеної документації є рішення Криворізької міської ради від 30.04.2014 №2668 «Про розробку детальних планів територій». Наданою документацією передбачається розподіл земельної ділянки колишнього ТОВ «Криворіжрудмаш» на 20 земельних ділянок власникам об’єктів нерухомості для промислових та комерційних цілей, а саме: ділянка №1 — вул. Модрівська, 87/17, гр. Дудорін В.А., площа земельної ділянки — 0,3185 га для реконструкції складу автозапчастин з прохідною під цех з виробництва меблів; ділянка №2 — вул. Модрівська, 87/9, ТОВ «Мехмаш», площа земельної ділянки – 0,1284 га під адміністративну будівлю; ділянка №3 — вул. Модрівська, 87/21, ФОП Нечепоренко Р.В. (11/100), ТОВ «Укрмехбетон» (89/100), площа земельної ділянки — 0,7539 га для реконструкції частини авторемонтного цеху під меблевий цех; ділянка №4 — вул. Модрівська, 87/10, ТОВ «Мехмаш», площа земельної ділянки – 0,3740 га під існуючу їдальню з прибудовою; ділянка №5 — вул. Модрівська, 87в, ТОВ «НВА Стіл», площа земельної ділянки – 0,5467 га для реконструкції будівлі ППН з прибудовою під цех з виробництва металевих виробів; ділянка №6 — вул. Модрівська, 87/1, 87/2, ТОВ «Торговий дім «Дівес», площа земельної ділянки — 1,3730 га під існуючу будівлю механізованого складу і естакаду матеріального складу; ділянка №7 — вул. Модрівська, 87/6, ТОВ «Санторин», площа земельної ділянки – 1,9534 га під існуючу будівлю механічного цеху; ділянка №8 — вул. Модрівська, 87/18, ФОП Нечепоренко Р.В., ТОВ «НВА Стіл», площа земельної ділянки – 1,1953 га для реконструкції будівлі АТС під адміністративну будівлю; ділянка №9 — вул. Модрівська, 87/5, ТОВ «Мехмаш», площа земельної ділянки — 0,3322 га під існуючу будівлю інженерного корпусу; ділянка №10 — вул. Модрівська, 87/19, ТОВ «Виробнича компанія «Промгруп», площа земельної ділянки – 0,4066 га для реконструкції будівлі компресорної станції під цех з виробництва машин і устаткування; ділянка №11 — вул. Модрівська, 87/15, ТОВ «Піонер-СКН», площа земельної ділянки — 0,7331 га для реконструкції будівлі матеріального складу, естакади складу готової продукції і рампи під цех з виробництва та ремонту промислових машин; ділянка №12 — вул. Модрівська, 87/4, ТОВ «ПіонерСКН» (35/100), ФОП Філоненко Ю.С. (65/100), площа земельної ділянки – 0,1611 га під існуючий малярний цех; ділянка №13 — вул. Модрівська, 87/14, ТОВ

«Піонер-СКН», площа земельної ділянки — 0,7463 га під існуючий цех бурового інструменту; ділянка №14 — вул. Модрівська, 87/11, ТОВ «Гормашремонт», площа земельної ділянки – 0,3234 га для реконструкції будівлі складу фарб з прибудовами під цех з виробництва устаткування; ділянка №15 — вул. Модрівська, 87/3, 87/22, ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Гамаюн», площа земельної ділянки – 0,4383 га для реконструкції гаража легкового автотранспорту і складу готової продукції під комплекс з виробництва модулів кускового сортування; ділянка №16 — вул. Модрівська, 87/12, ТОВ «Конструкттрейд», площа земельної ділянки — 1,1612 га під існуючий цех металоконструкцій з побутовим корпусом та прибудовами; ділянка №17 — вул. Модрівська, 87/7, ТОВ «Торговий дім «Дівес», площа земельної ділянки — 0,8946 га під існуючу кузню (виробництво дроту холодним методом); ділянка №18 — вул. Модрівська, 87/16, ТОВ «Магнітні технології», площа земельної ділянки – 0,8788 га для реконструкції будівлі металевих провідників під комплекс з виготовлення керамічних виробів та обробки металів; ділянка №19 — вул. Модрівська, 87/8, ТОВ «Тоннауково-виробничий комплекс», площа земельної ділянки — 0,5646 га для реконструкції побутових та конторських приміщень і будівлі гаража легкового автотранспорту під виробничий комплекс з виробництва машин та устаткування; ділянка №20 — вул. Модрівська, 87/20, гр. Голубіна М.В., площа земельної ділянки – 1,2352 га для реконструкції деревообробної майстерні з побутовими приміщеннями під ливарно-механічний цех. Конфігурація земельних ділянок під розміщення об’єктів виробничого, складського та торговельно-побутового призначення на території колишнього ТОВ «Криворіжрудмаш» визначена згідно з наявними планувальними обмеженнями по граничних параметрах об’єктів, які розміщуються згідно з їх допустимим функціональним використанням. Детальний план території погоджений згідно з вимогами чинного законодавства України. З проектом містобудівної документації можете ознайомитись в управлінні містобудування і архітектури виконкому міської ради (каб. 518, тел. 74-37-65, 92-13-81, пл. Радянська, 1 , 5 0 1 0 1 ) . Пропозиції до проекту містобудівної документації подаються громадянами у письмовому вигляді з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил, до відділу документообігу управління організаційно-протокольної роботи виконкому міськради (каб. 122, пл. Радянська, 1, 50101). Пропозиції приймаються до розгляду у місячний термін з дня опублікування даного повідомлення.

Виконком Криворізької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення. Вимоги до претендентів: громадянство України, повна вища технічна або економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра чи спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі на посадах провідного спеціаліста не менше 3 років або загальний стаж роботи на державній службі не менше 5 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 7 років, вільне володіння державною мовою, сумлінність у роботі, високий рівень культури поведінки та спілкування з людьми, навички роботи з персональним комп’ютером, оргтехнікою. Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська, 1, кімн. 226. За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці звертатися за телефонами: 74-66-28 (кадрова служба виконкому міської ради), 74-72-77 (управління праці та соціального захисту населення виконкому міської ради).

КПТМ «Криворіжтепломережа» повідомляє, що згідно з Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 16.05.2014 року за № 540 «Про внесення змін до деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг»,

з 01.06.2014 року встановлено тарифи на теплову енергію КПТМ «Криворіжтепломережа» (крім населення) для потреб бюджетних установ та інших споживачів: – 1026,48 грн. за 1 Гкал (без ПДВ); – 1231,776 грн. за 1 Гкал (з ПДВ).

РЕКЛАМНИЙ ВІДДІЛ «ЧГ»

Розмісти рекламу в нашій газеті і заощадь свій час!

Ви маєте можливість запросити нашого рекламного агента, і він на місці прийме вашу рекламу в газету «Червоний гірник».

понеділок – п’ятниця з 9.00 до 18.00.  92-97-16, 067-7437902

Тел.: 92-97-16, 92-81-60, моб. реклами: 067-7437902

До уваги мешканців міста!

Відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 28.12.2012 №658 «Про затвердження змін до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна»

суб'єктам господарювання, що мають відповідні кваліфікаційні сертифікати, надано право проводити роботи з технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна. З переліком суб'єктів господарювання, яким видано кваліфікаційні сертифікати згідно з рішенням Атестаційної архітектурно-будівельної комісії, можна ознайомитись на сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України www.minregion.gov.ua у розділах «Перелік осіб (тільки архітектори та інженери проектувальники), що мають право виконувати роботи з технічної інвентаризації / Реєстр сертифікованих працівників БТІ». Відділ дозвільно-погоджувальних процедур виконкому міської ради


20 Про це писав «Червоний гірник»

«Червоний гірник» №44 (21469)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 12 червня 2014 року

Доля міста – історія газети: 1994 рік Вибираємо народних депутатів і вперше – мера

1994 рік минув під знаком виборів до Верховної Ради України. І вперше Кривбас вибирав міського голову. На цю посаду претендували Юрій Любоненко, Геннадій Тенетко та Олег Сінчук – тоді все місто було обклеєно листівками «Сінчук – мер», що стало першим прикладом такої передвиборної агітації. Та криворіжці зробили вибір на користь Юрія Любоненка, який згодом очолював місто до 2010 р. А наОлег Сінчук родними депутатами від Криворіжжя Юрій Любоненко Геннадій Тенетко стали Вадим Гуров, Дмитро Степанюк, Леонід Бородич, Володимир Мельник та Віктор Кочерга. Після виборів вони всі разом побували в гостях у журналістів «ЧГ». А в серпні цього ж року Леонід Бородич був призначений першим заступником міністра внутрішніх справ України. Займаючи високу посаду, він, однак, не поривав з Кривбасом і завжди був на прямому зв’язку з «ЧГ». Ходила навіть приказка: «Генерал Бородич – Крамаренку родич».

Нові Почесні громадяни Кривого Рогу

Ними з нагоди Дня визволення міста та 50-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників стали рятівники Кресівської греблі в роки Великої Вітчизняної війни Іван Пилипович Гудзь, Іван Пилипович Фурт та Михайло Іванович Санкевич.

Ювілей «ЧГ»

У 1994-му ювіляром став і сам «Червоний гірник» – загальноміській газеті виповнилося 70 років. З цієї нагоди вийшов Указ Президента України Леоніда Кучми про присвоєння почесного звання «Заслужений журналіст України» Борису Косигіну, Ларисі Чухан та Володимиру Штельмаху.

Іван Гудзь

Іван Фурт

Михайло Санкевич

Гість міста – Євгеній Вєснік

«Криворіжсталі» – 60

Це була подія загальноміського масштабу, тож «ЧГ» присвятив їй спеціальний випуск.

«Металісти»

Це стихійне лихо – розкрадання всього, що виготовлено з чорного чи кольорового металів, – охопило наше місто на початку 90-х. «Бюст Героя – в плавильну піч?» – обурено запитував «ЧГ», розповідаючи про те, що «металісти» викрали бронзове погруддя з могили Героя Радянського Союзу Павла Павловича Пуріна. У ті лихі роки металісти завдали місту величезних збитків. Було викрадено десятки кілометрів дротів з ліній електропередач, сотні каналізаційних люків, десятки цвинтарних огорож тощо. Рецидиви тих літ ще трапляються й досі.

Боже, якими були ми наївними…

Рік 1994-й… Тоді багато з того, що станеться з нами в наступні роки, не те що передбачити, а й у найфантастичніших припущеннях уявити було важко. Ми ще мислили радянськими категоріями. І всі ці переміни, які відбувалися на наших очах, були малозрозумілими. «Хто останній у черзі за власністю?» – запитував «ЧГ», а роз’яснення щодо ходу приватизації державного майна давав начальник управління комунальної власності та приватизації міськвиконкому Павло Левандовський. «Криворіжці використали 9 тисяч майнових сертифікатів», – повідомляв «ЧГ» 17 березня. «Проблем з використанням ваучерів не буде», – запевняв у червні городян той же Павло Левандовський і повідомляв, що в місті зареєстровано перші 4 ВАТ – «Інгулецька спецекскавація», «Криворізький експериментальний РМЗ», завод «Універсал» та «Новоінгулецька спецекскавація», у розвиток яких городяни можуть вкласти свої ваучери. Де вони тепер, ці ВАТ? Утім, хіба тільки ці? Наївні й необізнані в новітніх економічних оборудках, ми довірливо несли свої приватизаційні сертифікати в якісь сумнівні фонди та вкладали у збанкрутілі згодом підприємства...

Вони починали «Червоний гірник». 1924 рік

Заробітчани

«Чи добрий хліб на чужині?» – запитувала кореспондент «ЧГ» Лариса Крупіна і сама ж відповідала: «Гіркий». Заради журналістського розслідування Лариса під час літньої відпустки з групою українських заробітчан подалася до Польщі на збирання овочів. Те, що спіткало їх далі, Лариса розповіла у серії публікацій «ЧГ». Думаю, що і в інших країнах нашим заробітчанам було не солодше. І коли сьогодні наводять цифру, що близько 2 млн. українців перебуває на заробітках за кордоном, можна тільки захоплюватися витривалістю і силою духу наших співвітчизників.

Наші в «десятці Клінтона»

З 12 переможців Дніпропетровщини у відбірковому турі по лінії Accels (американської ради по співробітництву в галузі освіти та вив­чення мов) четверо – учні тодішньої гімназії №71 Олена Жорник, Марина Самоніна, Ольга Чубрикова та Анастасія Дудко. Вони першими серед школярів Кривбасу поїхали до США на весь навчальний рік. На початку грудня в «ЧГ»

Народний артист СРСР Євгеній Вєснік, син першого директора «Криворіжсталі» Якова Вєсніка, до останніх днів життя не поривав дружніх зв’язків з Кривим Рогом. Так, разом із червоногірничанином Валерієм Козаком, який написав п’єсу «Чистка» про трагедію родини Вєсніків у 30-х роках ХХ ст., він брав участь у постановці її на сцені міського театру драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка. От і в вересні 1994-го Євгеній Вєснік знову приїхав до нашого міста, щоб у цьому ж театрі поставити п’єсу Л. Вернеля та Ж. Берра «Школа платників податків». Нею міський театр і відкрив новий, ювілейний 60-й творчий сезон. У головних ролях – заслужений артист України В. Хохлов, артисти А. Борисов та М. Катюха.

з’являється серія репортажів «Америка очима Ольги Чубрикової». За підсумками навчання за рік усі четверо наших розумниць увійшли до так званої десятки Клінтона – кращих учнів Америки. Цій традиції не зраджували згодом і їхні наступники.

...І секс по телефону

У жовтні 1994 р. в Кривому Розі з’явилася перша нова міжміська АТС Utel, обладнана апаратурою фірми «Siemens», завдяки чому з домашнього телефону, не набираючи його номера, можна було легко подзвонити в будь-яку країну світу. Проте недарма кажуть, що в руках невігласа і вила стріляють. Цей прорив у сфері комунікацій для багатьох криворізьких родин обернувся справжньою катастрофою, бо першими випробувати новинку вирішили підлітки. Списавши з неконтрольованої тоді телереклами телефонні номери надавачів сумнівних послуг, вони почали за ними дзвонити. Найбільшою популярністю користувалися серед підлітків номери «Секс по телефону». Син мого приятеля надзвонив туди на 4 батькові місячні зарплати…

Знай наших!

Три золоті медалі на чемпіонаті світу з важкої атлетики серед юніорів у Джакарті завоював студент гірничорудного інституту Сергій Лук’янчиков. Самбістка Ілона Ломоносова стала чемпіонкою на першості Європи з самбо серед жінок, вигравши 4 поєдинки з 5-ти. Гімнастка Ірина Булахова, вихованка тренерів Ніни та Олексія Машкових, здобула «бронзу» на Іграх доброї волі в Санкт-­Петербурзі.

Фестиваль «Горизонти джазу»

Він завдяки невтомному Олександру Гебелю традиційно у травні зібрав кращих джаз-музикантів з України, Росії, Німеччини, Англії, США. Упродовж трьох днів на сцені Палацу культури ЦГЗК виконавці дарували свято шанувальникам джазу.

Міліція – з народом

Наприкінці січня 1994 р. Відзнаки Президента України був удостоєний правоохоронець Дмитро Войчишин (посмертно). Він загинув від кулі озброєного злочинця при виконанні службового обов’язку. Його родині було надано матеріальну допомогу в сумі 10 млн. купоно-карбованців. А вже в наступному номері «ЧГ» повідомляв про інспекторів ДАІ 25-річного Володимира Постоя та 23-річного Геннадія Хотіна, розстріляних на посту ДАІ по трасі Кривий Ріг – Кіровоград озброєними злочинцями. Ми пишалися своєю міліцією. І до професійного свята українських правоохоронців «ЧГ» присвятив роботі криворізької міліції цілу сторінку. Огляд року підготувала Мотрона ПАНОВА. Фото Андрія ТРУБІЦИНА


«Червоний гірник» №44 (21469) Четвер, 12 червня 2014 року

www.girnyk.com.ua

Вітання!

Оголошення 21 Оголошення

Ïîçäðàâëÿåì

Рязанцеву Веру Романовну ñ 60-ëåòèåì! Большого счастья в юбилей, Красивой, яркой жизни, Дорогу жизни подлинней И больше радости на ней.

С любовью сестра Нина, зять Ваня, братья Коля, Витя, племянники и внуки

Шепеленко Ніну Іванівну та Анатолія Трохимовича 12 червня вітаємо

з 55-ю річницею подружнього життя! Хай посріблили роки скроні, Хоч докучає смутком спомин, Вперед ідіть і хай вам вдасться Не розгубити своє щастя. І щоб здоров’я не схитнулось І щира радість не минулась, Зозуля сотню накує І все для блага вам дає! Спасибі вам за те, Що в щасливу і скрутну годину Ми можемо серцем схилитись до вас.

60

-ëåòèåì ñ ñîâìåñòíîé æèçíè

Вукало Раису Гавриловну и Виталия Константиновича! Рядышком десятки добрых лет, А в глазах все тот же нежный свет. И теплом наполнены сердца, Словно не коснулись их года. Поздравляем с юбилеем! Пары нет для нас милее!

Семья Михайлюк, друзья, кумовья

Управління комунальної власності міста виконкому міської ради оголошує про наміри передати в оренду об’єкти комунальної власності, щодо яких надійшли заяви: Дані про об’єкти, щодо яких надійшли заяви про оренду БаЗа- Вартість Максимайна за мально № ланМісце- гальсовикориснезаз/п утри- Найменування знаход- на можли- Метатання лежною вий ження плострок мувач ща, оцінкою, оренди м2 грн. 1 УБЖП Нежиле примі- Вул. 20,6 19 119,0 2 роки Під розміщення щення на 1 поверсі Космостаном на 11 місяців службового приміокремо розташова- навтів, 20.05.2014 щення комунальної будівлі 15 ного підприємства 2 УБЖП Нежиле приміщен- Вул. 19,27 17 764,0 2 роки Під розміщення ня в одноповерхо- Спаська, станом на 11 місяців службового примівій окремо розта- 17а 20.05.2014 щення комунальшованій будівлі ного підприємства 3 УКВМ Нежиле приміщен- Вул. Дні- 32,8 32 001,0 2 роки Під розміщення ня, вбудоване на 1 пропестаном на 11 місяців офісу поверсі житлового тровське 27.05.2014 будинку шосе, 6 4 УКВМ Нежила окремо роз- Вул. Цен- 672,6 274 042,0 2 роки Під виробництво ташована будівля тральна, 12,0 станом на 11 місяців реків та кейсів з прибудовами та 13а 22.05.2014 підвалами, нежила будівля вбиральні 5 УКВМ Нежиле приміщен- Вул. 35,3 39 056,0 2 роки Під розміщення ня окремо розта- Мусоргстаном на 11 місяців профспілкової оршованої нежилої ського, 10.04.2014 ганізації будівлі 13 6 УКВМ Нежила 2-поверхо- Вул. 1140,4 1 228 723,0 2 роки Під виробництво ва окремо розта- Костенка, 867,1 станом 11 місяців приватного дошкільшована будівля з 37 на ного навчального інфраструктурою 28.05.2014 закладу 7 УБЖП Окреме визначе- Вул. 207 615,0 1 рік Використання за не індивідуальне Іллічів- 2 од. станом на призначенням спемайно: ська, 2г 12.05.2014 ціалізованим підсміттєвози КО-435приємством 02 8 УБЖП Окреме визначе– 46 од. 58 650,0 1 рік Використання для не індивідуальне станом на збирання твердих майно: 07.05.2014 побутових відходів контейнери сталеві оцинковані об’ємом 1,1 м3 (1100 л)

Заяви про оренду зазначених об’єктів приймаються відділом дозвільнопогоджувальних процедур виконкому міської ради протягом 10-ти робочих днів після опублікування оголошення в міській комунальній газеті «Червоний гірник». У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди, орендодавцем буде оголошено конкурс на право його оренди відповідно до абз.3 частини 4 ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та рішення міської ради від 23.11.2011 №726 «Про затвердження Положення про порядок оформлення оренди об’єктів комунальної власності міста». Довідки можна отримати в управлінні комунальної власності міста виконкому міської ради (пл. Радянська, 1, кімн. 361, 360, тел. 74-49-29, 74-43-97).

РЕКЛАМА «ЧГ» • (0564) 92-97-16 • REKLAMA@RMINER.DP.UA • (0564) 92-97-16

Доньки, онуки, правнук

14 èþíÿ ïîçäðàâëÿåì

Передаються в оренду об’єкти комунальної власності

ØÀÍÎÂͲ ÊÐÈÂÎвÆÖ²! ÑÂΪ×ÀÑÍÎ ÐÎÇÐÀÕÎÂÓÉÒÅÑÜ ÇÀ ÆÈÒËÎÂÎ-ÊÎÌÓÍÀËÜͲ ÏÎÑËÓÃÈ


22 Оголошення Міняю № 695. Геническ на Кривой Рог. Домик, 10 соток огорода на 1-комн. квартиру с вашей доплатой. Тел. 0964338041.

Продаю № 725. Дом в селе Вольное. Есть газ, вода, летняя кухня, гараж, сарай, сад, огород, 0,60 соток, хозяйственные пристройки, двор асфальтирован. Цена договорная. Тел. 067-7633512, 096-6712984. № 696. 2-комн. квартиру на «Пионере», 4/5, пл. 44 кв.м. Тел. 462-62-92, 067-3174328, перезвоню. № 596. Дачу в Ц.-Гор. р-не, 8 сот., деревья, кусты, полив, свет. Тел. 0502826045. № 723. Недорого дачу за Марьяновкой, 10 сот. Вода, фруктовый сад, виноград, железная будка для инструмента. Тел. 096-2791186. № 724. Вечернее платье на выпускной, 1 раз одето, длинное, корсет, цвет — аквамарин. Красивое. Тел. 096-2791186. № 671. Бджолосім’ї з вуликами або без по 10 рамок розплоду; сонячну воскотопку. Тел. 27-25-12, 0962985059. № 662. По сходной цене: ульи, сушь, рамки, вощину, изоляторы для матки, пыльцеулавливатели, сушилку для пыльцы, поилки, воскотопку, медогонку, электронаващиватель, спальню для лечения пчелами. Тел. 407-04-89, 067-8388562. № 355. ПОСТОЯННО В ПРОДАЖЕ УГОЛЬ АНТРАЦИТ, АКО, АО, АС, КОКС, ПЛАМЕННЫЙ. ЦЕМЕНТ, ПЕСОК РЕЧНОЙ, КАРЬЕРНЫЙ, ЩЕБЕНЬ ГРАНИТНЫЙ, ОТСЕВ, КИРПИЧ СИЛИКАТНЫЙ НОВЫЙ. ФОРМА ОПЛАТЫ ЛЮБАЯ. ВОЗМОЖНА ДОСТАВКА. Тел. 0979163388, 050-4883816, 443-01-42. № 502. «Кузбасслак». Краску для фундаментов домов, крыш, заборов. Недорого. Доставка. Тел. 0674940016. № 721. ВАЗ-2115 и «Ланос» от 1244 у.е. Тел. 066-6244970, 063-1025663, 096-6680345. № 685. Сено разнотравье в тюках. Тел. 067-9882169, Дмитрий Анатольевич. № 686. Дрова пиленные. Тел. 0986843572. Спил деревьев (акация).

Куплю № 736. ОЧЕНЬ ДОРОГО! ОРДЕНА, МЕДАЛИ, НАГРУДНЫЕ ЗНАКИ «Почетный…», «Заслуженный...», «Отличный…», «Отличник...», «Ударный...», «Ударник...». НАГРАДЫ ЦАРСКОЙ РОССИИ. Нагрудные знаки гражданских и военных вузов. Удостоверения к медалям, знакам. Знаки силовых структур. Грамоты и благодарности. ИКОНЫ, МОНЕТЫ, СТАТУЭТКИ, СТОЛОВОЕ СЕРЕБРО, ПОРТСИГАРЫ, СТАРИННЫЕ КНИГИ и ЧАСЫ, КАРТИНЫ, САМОВАРЫ, БАРХАТНЫЕ ЗНАМЕНА, БИНОКЛИ и мн. др. Тел. 408-16-68, 0675641655. № 544. КУПЛЮ «ДЭУ» ЛЮБОЙ, «СЛАВУТУ», ПРИЦЕПЫ, «ТАВРИЮ», ВАЗ, ИНОМАРКУ. ДОРОГО. В ЛЮБОМ СОСТОЯНИИ. Тел. 0679209037, 050-0412760, 50-22-74 до 21.00. № 477. Лом черных и цветных металлов. Дачные металлические домики, бочки, заборы, металлоконструкции и другой лом. Предоставляем порезку, погрузку. Вывозим сами. Тел. 097-6189585. № 478. Старые неработающие: холодильники 60-80 грн., газ. колонки 150-180 грн., телевизоры (ламповые), стир. машинки 20-50 грн., ванны чугунные, батареи, кондиционеры БК, сварочные аппараты. Лом черных и цветных металлов. Вывозим сами. Тел. 097-6189585 (перезвоню). № 710. Старые холодильники, стиральные машинки, газовые колонки, аккумуляторы. Лом черных и цветных металлов. Перезвоню. Тел. 068-0284040. № 634. Нержавеющую трубу. Тел. 068-4225387.

№ 711. Хлам цветных и черных металлов. Старые холодильники, стиральные машины, телевизоры, газ. колонки и др. Тел. 067-7697103. № 717. Старые книги, журналы, открытки, бумажные деньги — все до 1954 г.; другие предметы старины. Тел. 096-4019000, 050-5338744, 92-17-44. № 741. Куплю. Продажа, ремонт компьютеров, телевизоров, мониторов. Запись с кассет на DVD. Соцрынок, магазин «Ковры». Тел. 401-33-74, 067-5980996.

Загублене № 726. Посвідчення батьків багатодітної сім’ї серія БС № 006715, видане виконкомом Центрально-Міської районної ради від 21.10.2010 р. на ім’я Кутіної О.В. І Кутіна С.С., вважати недійсним. № 727. Посвідчення учасника бойових дій серія АА № 022268, видане 22 липня 1996 р. Дзержинським воєнним комісаріатом на ім’я Кушніра Олега Васильовича, вважати недійсним. № 728. Додаток до атестату про повну загальну середню освіту 12АК № 515258, виданий КЗШ № 72 31.05.2014 р. на ім’я Корольової Маргарити Олегівни, вважати недійсним. № 737. Студенческий билет НР 9610169, выданный КМИ КНУ на имя Еруха Кирилла Витальевича, считать недействительным. № 739. Свідоцтво про право власності, видане згідно з розпорядженням УЖКГ від 29.05.2000 р. № Т 398 на ім’я Сергієнка Юрія Федоровича та Сергієнко Ганни Василівни на кв. № 43 у буд. № 9 на вул. Карбишева, вважати недійсним. № 740. Свідоцтво про право власності на кв. № 92 у буд. № 28 на вул. Тинка на ім’я Семенюка Володимира Яковича, Кочубей Анжели Володимирівни, Федотова Дениса Олександровича, вважати недійсним.

Послуги • ПОБУТОВА ТЕХНІКА № 1844. РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ в майстерні і вдома. Гума. Тел. 401-02-85, 097-7795606. Дешево. № 1846. РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ВДОМА. Гарантія. Тел. 95-66-68, 067-3165901, 050-5614766. Ремонт пральних машин. Тел. 440-38-10, 068-6377948, 097-0511047. Майстерня – вул. Кремлівська, 28. № 1845. РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ. ГУМА. БУДИНОК «РЕМПОБУТТЕХНІКА», пр. Миру, 29в, 8. Тел. 40150-38, 067-5993757. Професіоналізм. Гарантія. № 444. Ремонт на дому: холодильников, стиральных машин. Кондиционеры – продажа, установка. Обслуживание. Тел. 067-5861792. № 688. Ремонт ТВ. Тел. 401-82-63, 067-3981097. № 714. Ремонт телевизоров. Тел. 7462-78, 097-2824057. Кондратьевич. • ПАМ’ЯТНИКИ

ПАМ’ЯТНИКИ ІЗ ЧОРНОГО, ЧЕРВОНОГО, СІРОГО та ін. ГРАНІТІВ: пам’ятники, вази, свічники, плитка та ін.

В наявності і на замовлення по каталогах та індивідуальних ескізах замовника. Професійне художнє оформлення, розстрочка, доставка, установка, безкоштовне зберігання до установки. Трампарк, торговий центр, 1 поверх, вул. Каховська, 116.

Тел. 401-16-27, Знижки! 098-2197663, 13.03.14 р. по 26.06.14 р. з 067-9806960. . САЛОН-ВИСТАВКА «ГРАНІТ+»

№ 652. Памятники. Пл. Артема, 3. Тел. 401-26-28. Выставочный зал (более 80 образцов). Профессиональное художественное оформление. Беспроцентная рассрочка. Срочные заказы от трех дней. Хранение бесплатно. Благоустройство места на кладбище. Пл. Артема, 3. Тел. 401-26-28, 098-0421494, www.granitebest.kr.ua

www.girnyk.com.ua № 364. ГРАНИТ. Крошка, бетон; оградки, столики, скамейки. Укладка плитки недорого и качественно. Тел. 44050-39, 401-17-82, 098-1229633, ул. Телевизионная, 1-А, пр. Гагарина, 63. № 698. Изготовление и установка металлических решеток, оградок, дверей, перил и т.д. Обшивка и врезка замков. Установка домофонов на подъезд. Тел. 096-2580289, 401-02-74. • ІНШЕ № 680. Перевезу мебель и др. Грузчики. Тел. 401-31-05, 0675671948. № 738. ПЕРЕТЯЖКА И ИЗГОТОВЛЕНИЕ МЯГКОЙ МЕБЕЛИ. ПЕНСИОНЕРАМ СКИДКА с 03.01.14 по 31.12.14, БОЛЬШОЙ ВЫБОР ТКАНИ. НАЛ, БЕЗНАЛ, РАССРОЧКА. Тел. 401-45-08, 406-28-77. № 730. Реставрация стульев, ремонт кроватей, матрасов. Перетяжка мягкой мебели, разборка, сборка. Ремонт комодов, шкафов. Тел. 410-0744, 097-3853008. № 719. Перетяжка мягкой мебели и изготовление новой по каталогу. Скидка 20% с 1.06.14 по 30.06.14. Пуфик в подарок. Доставка бесплатно. Тел. 096-2939159, 401-08-81. № 430. ВСЕ ВИДЫ РЕМОНТНЫХ РАБОТ. Котлы, колонки, водонагреватели, насосы, фильтры. Сантехработы любой сложности. Мелкий ремонт по дому, офису. Тел. 097-0110010, hozyаinvdome.com.ua № 446. Эмалируем ВАННЫ наливным акрилом. На дому, за 3 часа, без запаха! Срок службы — 15 лет! Тел. 097-4475533, 401-38-97. № 96. ДОСТАВКА. САМОСВАЛ ЗИЛ, КамАЗ – ПЕСОК РЕЧНОЙ И КАРЬЕРНЫЙ, ЩЕБЕНЬ, ОТСЕВ, ШЛАК, ГРАНШЛАК, КЕРАМЗИТ, КВАРЦИТ. ВСЯ ЭТА ПРОДУКЦИЯ ЕСТЬ В МЕШКАХ + ЦЕМЕНТ (ЦЕМЗАВОД). САМОВЫВОЗ ИЛИ ДОСТАВКА. Тел. 401-33-93, 096-5377775. № 689. РУЧНАЯ ЧИСТКА СЛИВНЫХ ЯМ, КАНАЛИЗАЦИИ и ПОДВАЛОВ. ВЫКАЧКА. Тел. 096-1217344. № 447. Немецкие НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ по украинской цене! Гарантия 12 лет! Пр. Гагарина, 51 («Декор А»). Тел. 401-38-97, 097-4775533. № 709. Врезка замков, утепление, обшивка дверей, балконов, лоджий. Тел. 401-35-15, 098-2413969. № 448. РЕСТАВРАЦИЯ ВАНН от 450 грн.! Новые технологии, опыт работы, договор, гарантия. ПОДАРОК! Ул. Косиора, 35. Тел. 404-91-04, 098-6585254. № 694. Ремонт и установка бойлеров, колонок, котлов, счетчиков воды, тепла, стир. машин. Тел. 6605-47, 098-4842663. № 450. НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ от 70 грн./кв.м (с работой и материалом). Установка люстры – в ПОДАРОК. Ул. Косиора, 35. Тел. 404-91-04, 098-6585254. № 449. ЖАЛЮЗИ, РОЛЛЕТЫ, ОКНА, ДВЕРИ. Сделаем как для себя! Пенсионерам СКИДКА с 1.04.14 по 26.06.14 г. Ул. Косиора, 35. Тел. 404-91-04, 098-6585254. № 281. Спил деревьев. Порезка, вывоз, корчевка, обрезка кустов. Тел. 097-0341978. № 742. Бесплатные юридические консультации. Правовой центр «ГАРАНТ»: составление исков, помощь при расторжении брака, регистрация предприятий, представительство в судах, оформление наследства, помощь при ДТП и др. Ц.-Гор. район. Тел. 067-7261987, 097-6970618, 92-3565. сайт: garantcenter.com.ua № 655. ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ. Тел. 068-7865087.

ПАМЯТНИКИ ЛЮБЫХ ВИДОВ И РАЗМЕРОВ.

ГАРАНТИЯ. ДОГОВОР. СКИДКИ.

Оградки, столики, лавочки.

Тел. 401-22-08, 098-0439034.

Тротуарная плитка

Тел. 097-3346343

«Червоний гірник» №44 (21469)

№ 682. КАК ЗАРАБОТАТЬ ФОТОКАМЕРОЙ 10000 грн. и более. ВЫ МОЖЕТЕ УЗНАТЬ и НАУЧИТЬСЯ в ФОТОКОЛЛЕДЖЕ от СТУДИИ 21. ГРУППЫ от 12 лет, ПРАКТИЧЕСКИЕ ЗАНЯТИЯ в СТУДИИ и на ВЫЕЗДЕ. ЗАНЯТИЯ ПРОХОДЯТ по ПРИНЦИПУ 3 в 1 (ФОТОДЕЛО, ПОСТОБРАБОТКА, МАРКЕТИНГ). ЛУЧШИМ УЧЕНИКАМ мы ПРЕДЛАГАЕМ СОТРУДНИЧЕСТВО. Ул. Тынка, 34а. Тел. 067-5694521. № 731. Опытный инструктор обучит вождению на оборудованном учебном авто с механической КПП. Тел. 063-2628791.

Різне

№ 653. Постельное белье от украинских производителей. Цены мелкого опта. Одеяла, пледы, полотенца, халаты, простыни, наволочки, комплекты постельного белья всех видов, размеров и качества. Магазин «Рушничок», ул. Быкова, 1 (слева от ДК Артема). Тел. 067-8408627. Ждем вас с 8.00 до 19.00 ежедневно. № 654. Канцтовары для школы и офиса. Большой выбор детских игрушек по самым приятным ценам. Магазин «Канцтовары», ул. Качалова, 2 (пл. Артема, перед сельской прокуратурой). Тел. 64-11-22. Ждем Вас с 8.00 до 18.00 ежедневно. № 699. Київський лікар психотерапевт-нарколог Гарницький В.П. допоможе бажаючим позбавитись АЛКОГОЛЬНОЇ, ТЮТЮНОВОЇ, ІГРОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ. Виводить із запою, зменшує зайву вагу, лікує від енурезу, заїкання, гіпертонію, невроз. Прийоми: 14, 15, 16, 28, 29, 30 червня 2014 р. Тел. 401-25-42, 067-7992465. (Ліц. МОЗУ № 492005 від 14.12.2009 р.). № 700. КАБИНЕТ ПСИХОЛОГА ЭДУАРДА ПОЛАДЬКО. Коррекция избыточного веса, страхов, депрессий, сексуальных расстройств и семейных проблем. Перепрограммирование неудачников на успех, болеющих на оздоровление и омоложение. Снятие игровой, никотиновой, алкогольной и др. зависимостей. Тел. 067-5086671, 096-9484227, 0975031148. № 729. Загублений закордонний паспорт на ім’я Щербака Івана Григоровича прохання повернути за винагороду. Тел. 92-74-38, 098-3181438. № 683. ФОТО на ДОКУМЕНТЫ для ПОСТУПЛЕНИЯ в ВУЗ. КОМПЛЕКТ из 6 ФОТО — 30 грн. КАЖДЫЙ ПОСЛЕДУЮЩИЙ — 10 грн. Ул. Тынка, 34а (р-н «АШАНа»). Тел. 0675694521. № 732. КРЫМСКИЙ РАКУШНЯК БЕЗ ПОСРЕДНИКОВ. Тел. 067-9733311. № 733. Путевая машинная станция № 80 Приднепровской железной дороги срочно примет на работу машиниста крана на железнодорожном ходу 5-6 разряда. Полный соцпакет, два бесплатных ж/д билета по Украине и СНГ в год. Обращаться: ул. Вахрушева, 37. Тел. 098-3646538. № 196. ПАО «ФИРМА «КРИВОРОЖС ТРОЙМЕХАНИЗАЦИЯ» СРОЧНО ТРЕБУЕТСЯ МАШИНИСТ БУЛЬДОЗЕРА (С РАБОТОЙ НА ТРУБОУКЛАДЧИКЕ), МОНТАЖНИК СМ. ОБРАЩАТЬСЯ по АДРЕСУ: г. КРИВОЙ РОГ, ул. ДОМОСТРОИТЕЛЬНАЯ, 6 (ост. «РУДНИЧНАЯ»). Тел. 401-99-81, 097-9405794. № 734. КЗО «Криворізький ліцейінтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» оголошує у 2014 році набір на перший курс ліцею юнаків — випускників 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. За довідками звертатися за тел. (0564) 7482-82. Адреса: 50027, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Отто Брозовського, буд. № 81. Документи подаються до 25.06.2014 року. № 607. Срочно! Требуются сотрудники с педагогическим образованием. Возраст не ограничен. Работа в офисе. Доход 3300-4000 грн. Тел. 0685499584. № 657. Работа для тех, кто готов к лучшим изменениям в жизни. Без опыта, но с желанием. Гибкий график. Тел. 068-8722914. № 658. Компания проводит набор персонала в офис: менеджер по подбору персонала, оператор-телефонист, охранник-администратор, разнорабочие на склад. Тел. 098-0360926. № 659. Требуется консультант для обработки звонков и заполне-

Четвер, 12 червня 2014 року

Уникальное предложение от стоматологии «Провентус»!

Ультразвуковая чистка зубного камня – 70 грн. Имплантация от 2000 грн. Моб. тел. («Киевстар») – 068-4264085. Ул. Филатова, 10 (каб. 101), тел. 410-21-20; Николаевское шоссе, 6, тел. 401-38-26

Лиц. АД №063657 от 27.06.2012 г.

ния журналов по заказам. Тел. 0963378244. № 660. Требуется охранник-вахтер в отдел офис-склада, 5/2. Тел. 0686370721. № 704. Руководителю срочно требуется надежный помощник. Высокий доход. Звоните: 0987894818. № 715. Требуется руководитель в офис на 44 кв. Тел. 068-7448920. № 716. Работа по приему телефонных звонков на 44 кв. Доход до 1500 грн. Тел. 097-2177001.

Ліквідується № 735. Юридична особа – «Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, вул. Доватора, 14).

Колектив управління економіки виконкому міської ради глибоко сумує з приводу смерті колеги

ІЛЬЧЕНКА Сергія Васильовича (05.02.1964 – 06.06.2014), поділяє гіркий біль утрати та висловлює щирі співчуття його рідним і близьким. Управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради, міський комітет профспілки працівників охорони здоров’я, медична громадськість міста глибоко сумують з приводу тяжкої втрати – смерті колишнього головного лікаря фізіотерапевтичної поліклініки №1, координатора з фізіотерапії управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради, завідуючої фізіотерапевтичним відділенням консультативно-діагностичного центру №4 Криворізької міської лікарні №1

КАРВАЦЬКОЇ Жанни Дмитрівни та висловлюють щире співчуття рідним і близьким.

10.06.2014 г. – 2 года светлой памяти

КИРИЛЕНКО Радэммы Трофимовны Помним, любим, скорбим. Дети, внуки Криворожская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней № 23 глубоко скорбит по поводу преждевременной смерти бывшего директора школы

ХОХИНОЙ Лилии Александровны Не найти в мире слов описать нашей боли, Не найти в мире силы, чтобы Вас подняла, Не вместить наших слез даже в море, Как жестока судьба, что Вас отняла. Коллектив КОШ № 23


«Червоний гірник» №44 (21469)

Афіша 23

www.girnyk.com.ua

Четвер, 12 червня 2014 року

Відеогалерея

Кіно

Цирк

Відеофільми: документальний фільм – відеохроніка «Визволення Кривбасу»; «Полево-поле» із циклу «Маленькая горячая Родина»; «Театральне Криворіжжя», «Кривий Ріг – моє місто»; тайм-лепс «Динамічне місто»; «Як приборкати «Принцеса «Сусіди на «Чаклунка» 3D відеокліп «Кривому Рогу – 238»; дракона 2» 3D стежці війни» Пригоди, Монако» віртуальна художня галерея живописних фентезі. Комедія, сімейний. Драма, Комедія. робіт українських і сучасних криворізьких біографія. Кінотеатри: Кінотеатри: Кінотеатри: художників «Відомі митці Криворіжжя»; «Мультиплекс», «Мультиплекс», «Мультиплекс», Кінотеатр: проморолик «Місто довжиною в життя». «Одеса-кіно», «Олімп». «Одеса-кіно», «Олімп». «Мультиплекс». «Одеса-кіно». Місце: відеогалерея КЗК «Міський історико«Олімп» – 440-07-77, «Одеса-кіно» – 493-09-09, «Мультиплекс» – 493-83-63,  Телефони: краєзнавчий музей». Телефон: 92-22-12. 493-84-74 (автовідповідач).

Вистави

Запрошуємо

«Книга желаний»

«Очень простая история»

«Летучая мышь»

Вистава для дітей.

Вистава.

Вистава.

Дата: 15 червня об 11.00. Місце: Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка.

Дата: 14 червня о 17.00. Місце: Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка.

Дата: 15 червня о 17.00. Місце: Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка.

«Ах, цей вечір!»

«Дивомуз»

Закриття 83-го театрального сезону .

Зіркове шоу «Суперстар»

Музична інтерактивна вистава.

Закриття театрального сезону .

Дата: 14 червня об 11.00 та о 12.30. Місце: Криворізький міський театр ляльок.

Дата: 15 червня об 11.00 та о 12.30. Місце: Криворізький міський театр ляльок.

Дата: 21 червня о 17.00. Місце: Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка.

Телефони: Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка – 92-37-41. Криворізький міський театр  ляльок – 26-61-45. КП «Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху» – 440-19-79.

Виставки

Концерти Грає муніципальний духовий оркестр

«Криворіжсталь. Від домни до домни»

«Red city»

Виставка з нагоди 80-річчя Криворіжсталі.

Персональна фотовиставка Сергія Книша з нагоди 239-ої річниці від дня заснування м. Кривого Рогу.

Місце: міський історикокраєзнавчий музей.

Місце: міський історикокраєзнавчий музей.

«Слово про спадщину» Виставка обдарованих вихованців Центрально-Міського району до Дня захисту дітей. Місце: міський історикокраєзнавчий музей.

«Графічні образи України в творах Петра Ситника» Художня виставка.

Місце: міський історикокраєзнавчий музей.

«Птахи Криворіжжя»

Дата: 14 червня з 18.00 до 19.00. Місце: Проспект Південний біля фонтану (Інгулецький р-н). Дата: 15 червня з 18.00 до 19.00. Місце: Парк культури і відпочинку ім. газети «Правда» (Центрально-Міський р-н).

Місце: філія КЗК «Міський історико-краєзнавчий музей» (сел. Веселі Терни).

Концерт аматорських колективів Палацу культури «Першотравневий» – «Таланти нашого краю» з нагоди Дня батька

Фотовиставка Сергія Рижкова.

Дата: 15 червня о 18.00. Місце: Майдан біля МКЗ «ПК «Першотравневий» Телефон: 35-77-15.

Фолк Рок Джаз Фанк Блюз Реґі Хіп-Хоп Лайв лупінг

«Чарівна весна»

«Моє сонячне місто»

«Вечірнє місто»

Фотовиставка Олени Алмазової

«Квітуче місто»

Виставка робіт образотворчого мистецтва переможців міського конкурсу-пленеру.

Виставка робіт криворізьких художників.

Виставка робіт образотворчого мистецтва Федора Расомахи.

Проект «Камикадзе». Місто Суми.

Виставка живопису Олександра Козарецького.

Місце: КЗК «Міський виставочний зал».

Місце: КЗК «Міський виставочний зал».

Місце: КЗК «Міський виставочний зал».

Місце: КЗК «Міський виставочний зал».

Місце: КЗК «Міський виставочний зал».

 Телефони: міський історико-краєзнавчий музей – 90-27-56. Філія міського історико-краєзнавчого музею – 35-13-66. Міський виставочний зал – 90-37-59.

Ви організовуєте цікаву акцію? Ми готові розповісти. Пишіть на електронну адресу редакції rminer@rminer.dp.ua


24 Життя цікаве Курси валют станом на 11.06.2014 р. (грн. за 100 од.) КУПІВЛЯ Долар Курс НБУ 1163,1239 1120,00 Укрсиббанк 1190,00 1140,00 ПриватБанк 1190,00 Промін1151,00 вест1184,00 банк Райффай- 1130,00 зен Банк 1190,00 Аваль Фінанси 1080,00 та 1180,00 кредит 1135,00 Ощадбанк 1185,00 Укрексім- 1140,00 банк 1185,00

ПРОДАЖ

Рубль 33,843 32,70 35,40 32,00 36,00 33,40

Євро 1575,6839 1510,00 1640,00 1530,00 1630,00 1558,00

34,40

1610,00

33,00

1520,00

35,00

1635,00

31,00

1520,00

35,00

1620,00

32,00 34,30 33,00 34,70

1540,00 1620,00 1550,00 1615,00

www.girnyk.com.ua

12.06.2014 13.06.2014 2 2 2 2 1 2 2 2 1 1 2 4 1 3 2 3

1. Нема помітних збурень. 2. Невеликі збурення. 3. Слабка геомагнітна буря. 4. Мала геомагнітна буря. 5. Помірна геомагнітна буря. 6. Сильна геомагнітна буря. 7. Жорсткий геомагнітний шторм. 8. Екстремальний шторм.

Погода П’ятниця, 13.06 +15…+16°С +22°С Західний та північно-західний, 2-3 м/сек. Субота, 14.06 +14…+15°С +24°С Західний та північно-західний, 3-6 м/сек. Неділя, 15.06 +13…+14°С +26°С Західний, 3-5 м/сек.

Четвер, 12 червня 2014 року

Краса на варті миру

Гороскоп

Астропрогноз

16-22 червня

На червоних доріжках у Каннах, Лос-Анджелесі, Монте-Карло сяють зірки кіно, музики, телебачення… Можливість позувати перед камерами подарував своїм жителям і Кривий Ріг. Цими вихідними в торговельно-розважальному комплексі «Ліберті» відбувся фестиваль моди «Червона доріжка 2014».

Овен (21.03-20.04)

У вас попереду суперечливий перiод. З одного боку, пiдводних каменiв виявиться достатньо, а з iншого – вашi старання принесуть хорошi результати. У будь-якому випадку сумувати буде нiколи.

Телець (21.04-21.05)

Вас чекають змiни – те, що здавалося необхiдним для життя, ви залишите з легкiстю. Будьте вiдкритi новому, тодi зможете вилучити максимум користi з того, що вiдбувається.

Близнюки (22.05-21.06)

Магнітні бурі ГЕОМАГНІТНИЙ ПРОГНОЗ по Кривому Рогу 2:00 5:00 8:00 11:00 14:00 17:00 20:00 23:00

«Червоний гірник» №44 (21469)

Про творчий задум і його втілення розповіла керівник авторської школи «Академія крою УніМеКС-Любакс», організатор фестивалю Лариса Дніпровська: – Ми беремо участь у багатьох конкурсах. Але останнім часом цей процес призупинився. Однак наші учениці прагнуть показувати свої досягнення широкому загалу. Тож минулого року було вирішено проводити фестиваль, який отримав назву «Червона доріжка». Події, які відбуваються нині, наштовхнули нас на думку: а чи варто взагалі проводити цей фестиваль? Проте наша академія крою працює, дівчата, як любителі, так і професіонали, стараються, тому ми вдруге збираємось на «Червоній доріжці». Ми не стоїмо осторонь суспільного життя, тож сьогодні учасники об’єднались під егідою миру. Тут за одним столом зібралися люди різних професій, політичних поглядів, переконань, аби показати свою майстерність і на кілька годин забути про суперечності. На фестивалі свої моделі представляла й Олена Католіченко, котра розповіла: «Я викладач школи «Любакс» уже 15 років. Ми шиємо різноманітний одяг: верхній,

святковий, церковний... Було вирішено урізноманітнити показ серією пальто. Колекція демонструється поза конкурсом. На моєму шляху було достатньо різноманітних змагань. Тим більше, серед учасників є мої учні, а етичні переконання не дозволяють мені з ними змагатись. Однак я залюбки помилуюсь їхніми роботами». А подивитись було на що: коктейльні, вечірні, весільні сукні, корсети… Переконана, не одна модниця знайшла собі наряд до смаку. Цьогоріч фестиваль відбувся невдовзі після Дня журналіста. Оскільки Лариса Дніпровська є членом Національної спілки журналістів України, вона не могла оминути цю подію. Тому на червону доріжку вийшли чарівні представниці криворізьких ЗМІ. Однією з них була редактор і диктор ДТРК «Криворіжжя» Аліна Чистосердова. Дівчина залюбки поділилась своїми враженнями: – Про Ларису та фестиваль, котрий вона проводить, мені розповів директор нашої телерадіокомпанії. Я і двоє моїх колег вирішили взяти у ньому участь. Після примірки були дещо шоковані: сукні виявились досить відвертими. Але будь-який досвід корисний. У повсякденному житті таке не одягнеш, та чому б і не спробувати себе в ролі моделі? Відчуття не передати словами: оплески, захоплені погляди, спалахи фотокамер… Журналісти продемонстрували публіці оригінальну колекцію ділового одягу. Такого офісного стилю ви ще не бачили. Творцем яскравої серії суконь є модельєрдизайнер Алла Барсукова. – На створення цієї колекції мене надихнула пісня Джо Дассена «Якби не було тебе», – говорить Алла. – Разом з тим, я неймовірно люблю мереживо та ручну роботу. Неабияке задоволення приносить можливість довго працювати над моделлю, коли віддаєш багато сил, навіть мучиш себе. Особливістю суконь є відсутність виточок. Усе складалося вручну, кожна квіточка переставлялась, аби досягти бажаного результату. Та й машинкою шити не можна – лише зіпсуєш мереживо. Мета цієї колекції – показати, що діловий одяг не завжди консервативний і скучний. Безперечно, пані Аллі вдалося досягнути поставленої мети. Цей діловий одяг здатен додати яскравих барв сірим офісним будням. Одначе не забуваємо про конкурсну програму, яка пройшла на високому рівні. ІІІ місце дісталось театру мод «Вітражі» (автор і керівник Тетяна Тарасюк), ІІ – за Тетяною Мухідіновою, чию колекцію «Симфонія літа» презентував театр мод «Едем». І місце поділили між собою Ірина Мішустіна й Ольга Войтович. Приз глядацьких симпатій – у Тетяни Кім. Дар’я ВОРОНА. Фото Андрія ТРУБІЦИНА

Посміхніться

Карикатура Анатолія ГАЙНА

Дівчинка помилково діставши з сумочки електрошокер зі словами «Алло» вирубила себе на 3 дні. *** – Офіціанте, можна ще трохи посмажити цю курку? – Хіба вона погано просмажена? – Я не знаю, але вона в мене салат їсть... *** Зал суду... Йде процес розлучення. Суддя: – Чому ви хочете розлучитися зі своїм чоловіком?.. – А він мене в ліжку не влаштовує!.. Жіночі голоси з залу: – Всіх влаштовує, а її не влаштовує!.. Чоловічі голоси: – Так її взагалі ніхто не влаштовує! Головний редактор Ольга КАЛИНЮК Члени редколегії: Володимир СКІДАНОВ (заступник головного редактора) Тетяна ДРЄЄВА (заступник головного редактора) Газета нагороджена орденом «Знак Пошани» Віталій ТКАЧУК (завідувач відділу)

Редакція може публікувати статті у порядку обговорення, не поділяючи точки зору автора. Автори опублікованих матеріалів несуть повну відповідальність за підбір та точність наведених фактів, цифр, імен. Газета виплачує гонорар лише за публікацію замовлених матеріалів. За зміст та достовірність інформації у рекламних публікаціях відповідальність несе рекламодавець. Матеріали під рубрикою «Факти та подробиці» друкуються на правах реклами. Рукописи і фотознімки не рецензуються і не повертаються.

Проявiть творчий, нестандартний пiдхiд до роботи. У вас є всi шанси отримати заслуженi лаври. Можливо, саме зараз ви налагодите стосунки з тими, з ким i не думали дружити.

Рак (22.06-23.07)

Інтуїцiя пiдкаже, куди краще тримати курс, якi контакти варто налагодити, а де притримати коней. Вихiднi присвятiть сiм’ї.

Лев (24.07-23.08)

Вам доведеться завершити давнi справи, наболiлi побутовi питання. Словом, перспективи банальнi, але нiчого не вдiєш. Ближче до вихiдних з’явиться можливiсть порадувати близьких.

Діва (24.08-23.09)

Зараз ваша впертiсть i принципова увага до дрiбниць може зробити вам погану послугу. Намагайтеся уважно ставитися до думки колег.

Терези (24.09-23.10)

Вас чекає удача у тих справах, над якими ви довго працювали, до яких доклали багато зусиль. Не забувайте порадувати близьких: ви неодмiнно вгадаєте з подарунками. Вихiднi краще провести з рiдними та друзями.

Скорпіон (24.10-22.11)

Майбутнiй тиждень подарує вам новi iдеї i надихне на їх реалiзацiю. Попереду цiкавi зустрiчi й приємнi новини, ви зумiєте опинитися в потрiбний час i в потрiбному мiсцi.

Стрілець (23.11-21.12)

На початку тижня вашi погляди i точка зору керiвництва можуть не збiгатися. Але вам вистачить почуття гумору, щоб оминути гострi кути, а потiм час уже все розставить на свої мiсця.

Козеріг (22.12-20.01)

Друзi зумiють приємно вас здивувати, а подiї цього тижня рiзко змiнять вашi плани. Будьте готовi до будь-яких несподiванок.

Водолій (21.01-19.02)

Зараз у роботi може вiдбутися несподiваний поворот, тому не розслабляйтеся, щоб не пропустити важливий момент.

Риба (20.02-20.03)

Ви не тiльки впораєтеся на «вiдмiнно» зi своїми обов’язками, а й зумiєте дати кiлька порад друзям. Ближче до вихiдних у вас з’явиться можливiсть побути на самотi.

ЗАСНОВНИК: Криворізька міська рада ВИДАВЕЦЬ: Редакція Криворізької міської комунальної газети «Червоний гірник»

ÏÅÐÅÄÏËÀÒͲ ²ÍÄÅÊÑÈ «×û: 37385 (звичайна); 61621 (пільгова); 37386 (відомча)

АДРЕСА РЕДАКЦІЇ: 50027, пр. Металургів, 28. Довідки по редакції: 92-70-70, відділ реклами: 92-97-16. e-mail: rminer@rminer.dp.ua; reklama@rminer.dp.ua ВІД ДРУКОВАНО В ДРУКАРНІ « СТПРЕС » За якість друку газети відповідальність несе друкарня. 50025, м. Кривий Ріг, вул. Окружна, 12. Тел. 404-35-88.

Індекс – 61621. Обсяг 6 др. арк. Друк офсетний. Замовлення СФ531. Свідоцтво про державну реєстрацію газети «Червоний гірник» ДП реєстр № 709 від 28.02.2000 р. Газета виходить двічі на тиждень (вівторок, четвер). Рекомендована ціна 1,50 грн. Разовий тираж 18760 примірників. Тижневий тираж 37523 примірники.

ÒÅËÅÔÎÍ ÄËß ÄβÄÎÊ ÏÎ ÏÅÐÅÄÏËÀÒ² «×û 92-89-01 

Червоний гірник, №44 (21469)  

Червоний гірник, №44 (21469), 12.06.2014

Червоний гірник, №44 (21469)  

Червоний гірник, №44 (21469), 12.06.2014

Advertisement