Page 1

«Червоний гірник» №91 (21416) Четвер, 28 листопада 2013 року

1

www.girnyk.com.ua

№91 (21416) четвер

28 листопада 2013 р.

Криворізька міська комунальна газета виходить з 7 грудня 1924 року

АНОНСИ Новий технологічний комплекс на Південному ГЗК Дівчина, яка не соромиться бути собою Де можна зробити вакцинацію проти грипу Життя як життя

2 11 19 20

Нова рубрика

Фото Андрія ТРУБІЦИНА

«Як не знаю – запитаю, а як знаю – відповім»

Я прийду в дитячий сад, привітаюсь до малят

  

Читайте 12-13 стор.

Реклама

За досвідом журналістської роботи та й життя помічено, що чимало пересічного люду, у тому числі й доволі освіченого, слабко розбирається у, здавалось би, звичайних, навіть буденних питаннях діяльності житлово-комунальної сфери. Незважаючи навіть на те, що з нею кожен стикається повсякчас, вмикаючи світло, запалюючи газову конфорку, відкриваючи воду чи заходячи до ліфта тощо. Відтак, відчутний брак знань городян щодо того, як правильно вчиняти в тій чи іншій ситуації, розуміння, чи вірно діють комунальники у своїх підходах, як їхні дії відображаються в діючій нормативній документації... Тож для заповнення цієї прогалини пропонуємо нашим передплатникам щотижня консультуватись із завідувачем відділу соціально-побутових питань Едуардом Васильовичем Біликом на тему житлово-комунального господарства та пов’язаних з цим проблем. Найцікавіші запитання й відповіді друкуватимуться на червоногірничанських сторінках. Отже, пілотний зв’язок з читачами – найближчої середи, 4 грудня, з 11 до 13 години, впродовж чого зв’язатись з Е. В. Біликом можна буде за редакційним телефоном 92-77-90.

На замітку

На прийом до нотаріуса

Постійні передплатники нашої газети знають, що при редакції «ЧГ» діє юридичний консультативний пункт, у якому проводять прийом юрист і нотаріус. Тож наступної середи, 4 грудня, в редакції нашої газети (Соц­місто, пр. Металургів, 28) з 16 до 18 години триватиме консультативний прийом нотаріуса, завідуючої Першою нотаріальною конторою Кривого Рогу Надії Миколаївни Уколової. Вона готова дати відповіді на будь-які запитання нотаріального плану – заповіт і дарування, купівляпродаж та обмін нерухомості, довіреність і спадщина тощо. Сам прийом безплатний, єдина умова отримання консультації – передплата на «Червоний гірник». Отже, йдучи до редакції, не забудьте прихопити з собою квитанцію про передплату «ЧГ».

До уваги передплатників

Якщо ви вчасно не отримали номер «Червоного гірника», телефонуйте: міський поштамт – 92-43-41, редакція газети «Червоний гірник» – 92-89-01.


2 Кривбас промисловий

www.girnyk.com.ua

«Червоний гірник» №91 (21416)

Четвер, 28 листопада 2013 року

Костянтин Федін, голова правління ПівдГЗК:

«На гірничо-збагачувальних комбінатах Кривбасу продовжується модернізація, започаткована Олександром Вілкулом ще 10 років тому» Минулої суботи Олександр Вілкул на Південному гірничозбагачувальному комбінаті ввів в експлуатацію комплекс циклічно-поточної технології для транспортування руди. Новий комплекс відкриває можливості для нарощування обсягів видобутку руди та знижує собівартість її транспортування на 30-40%. «Для розвитку металургійної галузі в умовах світової кризи на першочерговий план виходить собівартість продукції. Впровадження нових технологій, які підвищують ефективність праці та знижують собівартість видобутку руди на підприємствах галузі, є одним з ключових факторів конкурентоздатності української металургії. А також вітчизняної економіки в цілому, оскільки гірничо-металургійний комплекс займає близько 20% у структурі ВВП країни», – сказав Віцепрем’єр-міністр України Олександр Вілкул під час введення в експлуатацію комплексу ЦПТ. Віце-прем’єр міністр зазначив важливість того, що модернізація комбінату триває, а впровадження нового комплексу розширить його сировинну базу та забезпечить подальший розвиток кар’єру. – Впровадження інноваційних технологій – це складова модернізації гірничо-збагачувальних комбінатів Кривбасу, яка була започаткована під керівництвом Олександра Вілкула ще 10 років тому, – вважає голова правління ПівдГЗК Костянтин Федін. – Як один з керівників криворізьких ГЗК у двотисячних роках, Олександр Вілкул заклав надійний фундамент для розвитку підприємств, створив стандарти, у тому числі соціальні, за якими ми працюємо і сьогодні.

Технологічно процес виглядає так: видобуту руду за допомогою екскаваторів завантажують на самоскиди та везуть до конвеєра. Цілий комплекс розгалужених підземних стрічкових конвеєрів та перевантажувальних вузлів доставляє руду нагору, долаючи відстань майже 4 тис. погонних метрів, де вона дробиться та далі надходить до рудозбагачувальних фабрик. За рахунок зручності використання конвеєрів на більш глибоких горизонтах відкриваються нові можливості для комбінату. А саме – нарощування виробничих потужностей кар’єру до 30 мільйонів тонн видобутку руди на рік уже до 2020 року. (Цьогорічна планова потужність кар’єру складає 23 млн. тонн.)

Південний ГЗК – позитивні зміни тривають

У той час, коли Олександр Вілкул був у керівництві ПівдГЗК, почалася масштабна модерніза-

Олександр Вілкул: «Модернізація – це ключ до стійкого і динамічного розвитку української економіки. Модернізація підняла з колін повоєнну Японію та Німеччину, стрімко вивела Азійських тигрів у число лідерів ринку, допомогла відбудувати нашу країну після Другої світової війни. Технічне та технологічне оновлення України і сьогодні – основний шлях для зміцнення конкурентоспроможності країни та підвищення добробуту людей» логічному відділенні Криворізької міської лікарні №11. – Я розпочав трудовий шлях помічником машиніста екскаватора на Південному гірничо-збагачувальному комбінаті, виконував обов’язки гірничого майстра. Потім працював у керівництві комбінату. Південний ГЗК назавжди залишиться для мене рідним підприємством. І я гордий тим, що моє рідне підприємство розвивається, – сказав Олександр Вілкул.

Новий технологічний комплекс на Південному ГЗК «Аналогічну циклічно-потокову технологію, таку, як сьогодні введено на ПівдГЗК, ми впроваджували в 2006 році на Першотравневому кар’єрі Північного ГЗК під час будівництва нової дробильної фабрики №3. На той час це була найбільш масштабна програма не тільки на підприємстві, а й у всій гірничорудній галузі за всі роки незалежності України. Це дозволило значно збільшити обсяги видобутку руди», – сказав Олександр Вілкул. Як доповів Віце-прем’єру Костянтин Федін, спорудження в кар’єрі комбінату нового комплексу циклічно-поточної технології забезпечить технологічні можливості проведення гірничих робіт на глибині понад 300 метрів, створить перспективу для розвитку комбінату в майбутні періоди, сприятиме підвищенню економічної ефективності праці та створенню нових робочих місць.

ція виробництва, яка продовжується і сьогодні. За словами Костянтина Федіна, з 2010 року на комбінаті відремонтовано 11 тягових агрегатів, завершено відновлення четвертої секції та капітальний ремонт першої секції рудозбагачувальної фабрики, проведено капітальний ремонт та реконструкцію агломашини. У рамках інвестиційної програми 2013 року вже завершено капітальний ремонт третьої секції рудозбагачувальної фабрики. Завдяки цим заходам зростають обсяги виробництва комбінату. Зокрема, на понад 16% (до більше 1,9 млн. тонн) зріс обсяг виробництва агломерату за 10 місяців цього року (у порівнянні з аналогічним періодом минулого року). Також майже на 4% (до 9 млн. тонн) збільшився обсяг виробництва концентрату за цей період.

Сьогодні ПівдГЗК – це соціально відповідальне підприємство, яке активно перетворює Кривий Ріг та поліпшує умови проживання городян. У рамках програми «Місто без околиць» (започаткованої Олександром Вілкулом ще в 2008 році) комбінатом проведено повну реконструкцію проспекту Південного, житломасиву по вул. Переяславській, наново збудовано пішохідний міст через річку Інгулець. Також оновлено фасади десятків житлових будинків, створено нові сквери, парки, зони відпочинку, фонтани, оновлено інженерні комунікації, дороги, спортивні комплекси та майданчики. Наразі на кошти комбінату ведуться ремонтні роботи в алерго-

Криворізькі ГЗК продовжують оновлюватись «У 2003 році (перед приходом до керівництва Олександра Вілкула) Центральний та Північний гірничо-збагачувальні комбінати у Кривому Розі перебували в катастрофічному стані – основні засоби були зношені, обсяги

виробництва падали, зарплата була низькою, а соціальна напруга, навпаки, високою. Стан галузі потребував нових підходів та ефективного управління», – зазначив генеральний директор Північного ГЗК Андрій Левіцький. Коли керівником обох комбінатів став Олександр Вілкул, він розпочав з модернізації підприємств, широкомасштабного капітального ремонту виробничих потужностей, закупівлі нового сучасного гірничого обладнання. «Олександр Вілкул був і залишається одним з найефективніших управлінців. Принциповим і далекоглядним. Його стратегічне мислення і вміння будувати бізнес-процеси вивели Північний і Центральний ГЗК в лідери галузі», – вважає Андрій Левіцький. Так, ПівнГЗК і ЦГЗК у 2004 році збільшили щорічне виробництво концентрату порівняно з 2003 роком на 5,6 млн. тонн, окатишів – на понад 4 млн. тонн, що було рівнозначно відкриттю нового комбінату. За словами Андрія Левіцького, під керівництвом Олександра Вілкула в ті роки була започаткована і реалізована масштабна модернізаційна програма. Зокрема, реконструкція сировинної бази, було вперше відкрито законсервовану після розпаду СРСР шахту ім. Орджонікідзе, побудовано нову суперсучасну дробильну фабрику №3 та нові секції збагачувальних фабрик і впроваджено систему автоматизованого управління підприємством SAP for Mining, яка дозволила підвищити ефективність управління підприємствами та щорічно економити понад 25 млн. гривень. «Особлива увага Олександра Вілкула була направлена на впровадження технічних та екологічних нововведень. Це використання безтротилових вибухових речовин при вибухах у кар’єрах, використання технології переробки хвостів збагачення і використання їх як вторинної сировини, реконструкція систем газоочищення на машинах огрудкування з установкою сучасних електрофільтрів. Усе це істотно зменшило екологічне навантаження на навколишнє середовище», – сказав генеральний директор Центрального ГЗК Павло Тимошенко. Завдяки цим заходам ПівнГЗК та ЦГЗК почали отримувати значні прибутки, що позначилося як на зростанні виробництва, так і на зарплаті та соціальному пакеті працівників. Заробітна плата на криворізьких комбінатах суттєво виросла з 2004-го по 2010 рік до однієї з найбільших в гірничорудній галузі. Фото Андрія ТРУБІЦИНА


«Червоний гірник» №91 (21416) Четвер, 28 листопада 2013 року

www.girnyk.com.ua

Подробиці

3

Вітання

Шановні працівники прокуратури! Щиро вітаю вас із професійним святом!

Вам довірено почесну та відповідальну місію – бути на варті правових інтересів держави та кожного її громадянина. Ви твердо відстоюєте принципи законності, є надійною опорою в утвердженні конституційних прав та свобод, робите вагомий внесок у розбудову України як правової держави. Впевнений, що ваш високий професіоналізм, принциповість, досвід та відданість обраній справі будуть запорукою порядку, спокою та стабільності у суспільстві. Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя та нових звершень на благо захисту Права та Закону. З повагою Віце-прем’єр-міністр України Олександр ВІЛКУЛ

Шановні працівники прокуратури Дніпропетровської області! Щиро вітаю з професійним святом!

З моменту утворення і по сьогоднішній день прокуратура залишається одним із найважливіших інститутів у системі державної влади України, який твердо відстоює принципи законності і по праву вважається надійною опорою держави. Перед вами щодня стоїть цілий ряд відповідальних, затребуваних часом завдань, головні з яких – захист законних прав та інтересів жителів Дніпропетровщини, непримиренна боротьба зі злочинністю і корупцією, забезпечення єдності української державності. Ваша робота завжди була пов'язана з високою відповідальністю, і до неї завжди пред'являлися особливі вимоги. На сьогоднішній день в прокуратурі нашого регіону служать висококласні фахівці, головні риси яких – почуття обов'язку, вірність присязі, честь, принциповість і особиста мужність. Спасибі за компетентність і відданість справі! Мудрості вам, мужності і витримки у відстоюванні справедливості! Нехай у ваших родинах завжди будуть згода і благополуччя! Голова облради Євген УДОД

Шановні працівники органів прокуратури міста! 1 грудня відзначається ваше професійне свято – День працівників прокуратури України.

Роль прокуратури залишається першочерговою в забезпеченні прав і свобод громадян, верховенства закону. Вірність професійному обов’язку, принциповість, своєчасне реагування на порушення закону – це ознаки, притаманні працівникам прокуратури міста. Вони є запорукою соціальної справедливості й порядку в суспільстві. Щиро вітаю вас із нагоди свята. Бажаю успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я та благополуччя вам і вашим родинам. Криворізький міський голова Юрій ВІЛКУЛ

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівника прокуратури!

Ви стоїте на варті Закону в усіх сферах суспільного життя, захищаючи інтереси громадян і держави. Завдяки вашій відповідальній і висококваліфікованій праці створюються умови щодо збереження в нашій державі громадянського миру і спокою, від вас залежить зміцнення законності та правопорядку, дотримання прав і свобод людини. Впевнений, що ви й надалі будете гідно виконувати покладені на вас повноваження, сприяючи розвитку України як демократичної й правової держави. Тож бажаю вам успіхів у служінні Україні, професійних здобутків, міцного здоров'я, щастя, добра та благополуччя! З повагою народний депутат України Юрій ЛЮБОНЕНКО

Шановні співробітники і ветерани органів прокуратури міста Кривого Рогу! Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників прокуратури України!

Прокурорський нагляд за додержанням і правильним застосуванням законів – це ті державні завдання, які покликана виконувати прокуратура. Ваша професія – одна з найважливіших в утвердженні верховенства закону й зміцненні системи правопорядку. Від рівня вашого професіоналізму в організації нагляду за дотриманням прав і свобод громадян багато в чому залежить віра людей у закон, формування їх правової культури та законо­слухняності. Переконаний, що сьогодні в органах української прокуратури служать висококваліфіковані юристи, які гідно виконують професійний обов'язок захисників закону, для яких честь, справедливість, принциповість і особиста мужність були й залишаються основними життєвими пріоритетами. У день вашого професійного свята висловлюю вдячність працівникам прокуратури міста та ветеранам, які зробили гідний внесок у зміцнення законності й правопорядку і передали накопичений досвід наступному поколінню. Бажаю всім вам і вашим сім’ям міцного здоров'я, благополуччя та щастя! Нехай почесне звання надійних вартових закону надає вам життєвих сил, енергії й оптимізму у вирішенні найскладніших професійних завдань в ім’я розквіту нашого рідного міста та всієї України! З повагою народний депутат України Вячеслав ЗАДОРОЖНИЙ

Назустріч 70-річчю визволення Криворіжжя

А опозиція – «проти» 22 лютого наступного року Криворіжжя святкуватиме 70 річницю визволення від фашистських загарбників – це непересічна подія як для городян, так і для всієї України. Адже бої за місто точилися впродовж чотирьох місяців та були одними з визначальних для визволення нашої країни в цілому. Тож народні депутати України від Кривого Рогу Костянтин Павлов, Юрій Любоненко та Вячеслав Задорожний ініціювали розробку та підготували проект постанови Верховної Ради України «Про відзначення 70-річчя визволення міста Кривого Рогу від німецько-фашистських загарбників». Як зазначено в пояснювальній записці до цього документа, «метою проекту постанови є гідне увічнення пам’яті загиблих воїнів-визволителів, учасників битви за місто Кривий Ріг та інших битв і боїв Великої Вітчизняної війни, вшанування безсмертного подвигу ветеранів війни, збереження

Григорій Якименко

та розвиток славних бойових і героїчних традицій українського народу, посилення патріотичного виховання громадян України, збереження історичної правди та формування загальнонаціональної гордості за славетних захисників Вітчизни». Утім, навіть такі значущі цілі переконали не всіх нардепів: з фракції «Удар» за проект проголосували тільки 4 із 42, з «Батьківщини» – 28 з 90, а ось з числа 36 членів фракції «Свобода» жоден не підтримав таку ініціативу. Тож 218 голосів нардепів, згодних з її прийняттям, не вистачило для ухвалення цього документа. – Неможливо слухати, коли нині дехто намагається переписати історію Великої Вітчизняної, – з болем у голосі говорить визволитель Кривого Рогу Григорій Якименко. – Бо тоді, на фронті, ми не ділилися, хто є росіянином, хто українцем, а хто білорусом, ми були справжніми братами. І тільки завдяки цьому змогли здобути Перемогу, справді – одну на всіх. – Кривий Ріг визволяли сотні тисяч солдатів та офіцерів, десятки тисяч з яких навічно лишились у нашій землі, – долучається до розмови голова Криворізької міської організації ветеранів Микола Дабіжа. – Бо тут точились надзвичайно важкі бої, а успіх у Криворізько-Нікопольській операції з визволення нашого краю – один із вагомих чинників краху всієї фашистської Німеччини. І коли дізнався, що поданий нашими депу-

татами проект парламентської постанови щодо гідного відзначення 70-річчя звільнення Криворіжжя не був прийнятий, передовсім – через відсутність підтримки з боку опозиційних партій, то це особисто мене обурило. Кривий Ріг недарма називають сталевим серцем нашої держави, адже від ритму його економічного здоров’я безпосередньо залежить економічний ритм і всієї держави. А тисячі полеглих, які віддали своє життя за Кривий Ріг, мають право бути гідно увічненими. Бо це – не політика, це – пам’ять народу. Нові поко-

та та його визволителів, – пристає на цю думку студент Криворізького національного університету Віталій Михлик. – Бо то були справМикола Дабіжа: жні герої, гідні «Нові покоління повинні вічної пам’яті. знати й шанувати тих, І тому особисто мені, та й не хто відстояв їхнє право тільки, незрозуна життя. У цьому, міло, чому так певен, мене підтримує вчинили народгромадськість усього ні обранці. Заміста» кликаємо опозиління повинні знати й шанува- ційних депутатів переглянути ти тих, хто відстояв їхнє право своє ставлення до Кривого Рогу на життя. У цьому, певен, мене та його історії. Адже визволенпідтримує громадськість усьо- ня нашого міста від загарбників – це дійсно визначна подія, гідго міста. – Ми, студентство, маємо на відзначення на загальнодерзробити все можливе, аби і наші жавному рівні. сучасники, і майбутні покоління Фото шанували історію нашого місОлександра ПОРТНЯГІНА

Реклама

ЗАМІНА ВІКОН В КРЕДИТ БЕЗ ВІДСОТКІВ ТА ПЕРЕПЛАТ!

Шановні мешканці міста, прилеглих районів та селищ, в Кривому Розі працює ЦЕНТР БЕЗВІДСОТ­ КОВОГО КРЕДИТУВАННЯ за національною програмою енергозбереження. Безвідсоткові кредити на­ даються виключно на металопластикові вік­на та двері з високоякісних профілів VEKA, DECEUNINCK та REHAU виробництва Німеччини та Бельгії з підвищеним коефіцієнтом енерго­збереження. Можливе оформлення без першого внеску, без комісії та переплати, строком до одного року. За детальною інформацією звертайтесь до консультантів кредитного центру за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Мелешкіна, 1а, магазин «ТВОЯ КІМНАТА», 2-й поверх (район площі Артема, зупинка «Вул. Філатова»), або за багатоканальним телефоном гарячої лінії у м. Кривий Ріг: 401-33-44 (моб. тел.: 097-309-0099) з понеділка по суботу з 9 до 18. При замовленні вікон за даною програмою доставка, монтаж та демонтаж висококваліфікованими спеціалістами підприємства «ВІКНОПЛАСТ» виконується БЕЗКОШТОВНО. Пільговикам та пенсіонерам надається додаткова знижка 2%. У разі виникнення зауважень щодо якості обслуговування ви можете звернутись до контролюючого керівництва у м. Кривий Ріг за тел.: 097-289-22-22 чи у м. Києві за тел.: (044) 466-26-66. Телефон офіційної гарячої лінії у м. Кривий Ріг: (056)401-33-44.


4

На часі

Новини

«Червоний гірник» №91 (21416)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 28 листопада 2013 року

Актуально

Тернівський район Підготувала Мотрона ПАНОВА

У переможцях – Тарас Вороненко

У ПАТ «Північний ГЗК» відбувся фінал щорічного конкурсу «Кращий молодий лінійний керівник», що сприяє вияву та мотивації успішних керівників середньої ланки цехів комбінату, які досягли найкращих результатів в управлінні робочим процесом, у застосуванні при цьому стратегічних та інноваційних підходів. З його переможців формується кадровий резерв різних рівнів. За звання кращого змагалися начальники та майстри дільниць, енергетики, механіки, працівники інших виробничих підрозділів. У фінал вийшли 9 конкурсантів. А кращого серед них визначали за спеціальною програмою «Управлінські поєдинки», яка пропонувала фіналістам всебічно проявити себе в ділових іграх. За оцінкою журі на чолі з генеральним директором ПАТ «ПівнГЗК» Андрієм Левіцьким, найкращі результати показав електромеханік цеху мереж і підстанцій Тарас Вороненко.

Жовтневий район Підготував Віталій ТКАЧУК

Оснащуються сучасними технологіями освітяни

У закладах освіти Жовтневого району впроваджуються інформаційно-комунікаційні технології, створюється єдиний інформаційний простір на період до 2015 року. У загальноосвітніх навчальних закладах функціонує 39 комп’ютерних комплексів, де встановлено 420 персональних комп’ютерів, додатково використовується 122 одиниці техніки. Мультимедійними проектами забезпечено всі школи, в шести закладах діють 10 інтерактивних комплексів, а навчальні заклади району підключено до мережі Інтернет, кожен має зареєстровану поштову скриньку, власний сайт. Чимало й інших позитивних тенденцій. Однак, є певні проблеми, котрі потребують вирішення. Ще в наявності значна кількість застарілої техніки (17 загальноосвітніх шкіл мають комп’ютерні класи з технікою 20022006 років постачання), потребує вдосконалення й рівень компетентності педагогів щодо інформаційно-комунікаційних технологій. Про таке, зокрема, йшлося на недавньому засіданні виконкому Жовтневої районної у місті ради, де розглядалося це важливе питання.

Саксаганський район Підготував Микола КРАМАРЕНКО

Гірницький і Сонячний платять мало

У Саксаганському районі склалася напружена ситуація з розрахунками за житлово-комунальні послуги. Неодноразові звернення органів місцевого самоврядування до мешканців району через засоби масової інформації з проханням погасити існуючу заборгованість бажаних результатів не принесли, станом на 1 листопада загальний борг мешканців району становить 21,6 млн. грн. Найнижчий рівень сплати за послуги – у мешканців Гірницького та Сонячного мікрорайонів. Тому до боржників застосовуються такі заходи з примусового стягнення заборгованості, як опис майна в рахунок погашення боргу. Райвиконкомом приділяється особлива увага роботі по зменшенню заборгованості за отримані житлово-комунальні послуги. Це проведення зборів мешканців, інформаційні зустрічі та, насамперед, активізація позовнопретензійної роботи підприємствами – надавачами житлово-комунальних послуг. Частіше всього, після винесення судових рішень, боржники добровільно погашають борги, а до тих, хто нехтує судовими рішеннями, вживаються радикальні заходи з примусового стягнення боргів та припинення надання житлово-комунальних послуг.

Аналітика й прогнози – в допомогу управлінцям Вже три роки у Кривому Розі реалізується канадський проект «РЕОП» – розбудова спроможності до економічно обґрунтованого розвитку областей і міст України. Його головна мета – сприяння стійкому розвитку областей і міст України шляхом розбудови спроможності місцевої влади до планування соціально-економічного розвитку територій з використанням інструментів кількісного аналізу та прогнозування. Про актуальність проекту «РЕОП» для нашого міста та деталі його реалізації ми поспілкувались з координатором проекту Андрієм Нагорним. – За твердженням Глена Ходжсона, віце-президента та головного економіста Конференційної ради Канади, головним чинником успішності для українських міст стане їхня здатність приваб­ лювати зовнішні інвестиції, – коментує Андрій Ігорович. – Процес залучення іноземних інвестицій потребує якісної прогнозної аналітики, яка дозволяє аргументовано представляти пріоритети економічного розвитку міста та його промисловоекономічний потенціал. – Що зроблено за ці 3 роки у рамках проекту? – Відбулися навчання з питань застосування інструментів кількісного аналізу, які допомагають удосконалити плани економічного розвитку. Члени міської робочої групи з питань реалізації проекту «РЕОП» розвинули знання і навички з використання програми MS Excel 2010, відвідали низку тренінгів з питань демографічного, економічного, бюджетного прогнозування і бенчмаркінгу. У період між тренінгами вони успішно виконали всі домашні завдання, отримали інструкцію щодо оновлення моделей демографічного, економічного і бюджетного прогнозування. Важливо, що вперше для Кривого Рогу було розроблено демографічну, економічну та бюджетну (на стадії завершен-

ня) роботу над моделями прогнозування. На даний момент члени робочої групи, спільно з консультантами проекту, розробили і презентували демографічний звіт з прогнозом до 2030 року. Його було схвалено містом і опубліковано у 300 примірниках. До розробки цих рекомендацій були залучені фахівці Інституту демографічних та соціальних досліджень НАН України. – А яке практичне застосування мають ці демографічні дослідження? – Вони використовуються при підготовці місцевих програм, бюджету. Фахівцями розроблені рекомендації з покращення демографічної ситуації, вирівнювання негативних тенденцій. На їх основі підготовлено проект змін до Стратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу до 2015 року. Крім того, відбулися навчання посадовців з гендерного бюджетування та стратегічної екологічної оцінки. У процесі реалізації проекту посадовці Кривого Рогу пройшли навчання з важливих для оптимального планування бюджету питань: гендерного бюджетування та стратегічної екологічної оцінки (СЕО). Члени міської робочої групи проекту «РЕОП» отримали необхідне сучасне комп’ютерне обладнання зі встановленим програмним забезпеченням, необхідним для збору та обробки даних роботи з прог­ нозними моделями міста. Велику роботу проведено з

До відома мешканців міста!

Відкриття руху трамваїв

З 01.12.2013 року відкривається рух трамвайних вагонів по маршруту № 6 «вул. Буковинська – НКГЗК» з наступним розкладом руху по кінцевих зупинках: 1-а зміна: відправлення прибуття з вул. Буковинська на НКГЗК 05 год. 00 хв. 05 год. 55 хв. 07 год. 08 хв. 08 год. 05 хв. 2-га зміна: відправлення прибуття з НКГЗК на вул. Буковинська 14 год. 30 хв. 15 год. 27 хв. 16 год. 29 хв. 17 год. 26 хв. Рух трамвайного маршруту № 17 «вул. Буковинська – КМК» та 2-га зміна трамвайного маршруту № 13 «КМК – Суриковий завод» відміняється. КП «Швидкісний трамвай»

Андрій Нагорний

підготовки, опублікування й поширення профілю Кривого Рогу українською та анг­ лійською мовами. Означений профіль використано під час переговорів міста з ЄБРР, а також він поширюється в межах заходів та переговорів з міжнародними делегаціями та потенційними інвесторами. – У межах проекту йде мова про кластерний аналіз економіки Кривого Рогу. Що це за аналіз? – Метою проведення кластерного аналізу економіки міста є виявлення двох-трьох перспективних промислових кластерів, які можуть отримати подальший розвиток у стратегічному плані розвитку міста Кривого Рогу. Проект запропонував, а місто схвалило для проведення аналізу, два наступних кластери економіки: будівництво і будматеріали та ІТ-послуги. – А чи мають ці проекти урядову підтримку? – Справа в тому, що на шляху реалізації проекту наразі існує проблемний момент, який полягає у тому, що запропонована модель бюджетного прогнозування не має офіційного схвалення Міністерства фінансів України. Щоб ця модель працювала і використовувалася, потріб-

Офіційно Про планування діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік

Керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», рішенням міської ради від 27.11.2013 за пропозицією розробника – управління благоустрою та житлової політики – виключено з плану діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів IV кв. 2013 року розробку у IV кварталі проекту рішення міської ради «Про затвердження Правил благоустрою у місті Кривому Розі» (задекларовано рішенням міської ради від 24.04.2013 №1894), у зв’язку з необхідністю доопрацювання Типових правил благоустрою населених пунктів Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Примітка: – додаткову інформацію можна отримати в управлінні благоустрою та житлової політики виконкому міської ради, управлінні розвитку підприємництва виконкому міської ради (50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська, 1, каб. 550, тел. 440-02-38; каб. 513, тел. 74-70-63); – рішення міської ради від 24.04.2013 №1894 оприлюднено в міській комунальній газеті «Червоний гірник» від 25.04.2013.

не її офіційне затвердження і схвалення до використання Мінфіном України. На жаль, вирішення цього питання не входить до компетенції органів місцевого самоврядування. Наріжним каменем реалізації проекту в Україні і в нашому місті є винайдення оптимальних шляхів забезпечення сталості результатів проекту. Наразі для забезпечення сталості результатів проекту «РЕОП» у нашому місті розпорядженням міського голови створено робочу групу, до якої входять керівники ключових підрозділів міськвиконкому та Інституту розвитку міста Кривий Ріг. Члени робочої групи пройшли відповідне навчання, беруть участь у розробці моделей та прогнозів, підготовці демографічного, економічного та бюджетного звітів. Відбувається перегляд посадових обов’язків фахівців та положень про управління та відділи виконавчого комітету Криворізької міської ради з метою включення до них робіт щодо демографічного та економічного прогнозування, готується проект нормативного акта, яким буде затверджена методика щодо запровадження демографічного прогнозування у Кривому Розі. У майбутньому планується, що методика економічного прогнозування буде затверджена рішенням міськради. Встановлено постійний контакт з Дніпропетровським регіональним інститутом НАДУ, зокрема, викладачами, які в рамках проекту «РЕОП» розробляють навчальні програми з кількісних методів аналізу. Результат, на який ми сподіваємось, – точні та достовірні прогнозні документи, які допоможуть приймати своєчасні, професійні, ефективні управлінські рішення на рівні міста. Тетяна ДРЄЄВА. Фото Дмитра ЛЮБЧЕНКА

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Довгинцівської районної в місті ради 3 грудня 2013 року з 9.00 до 17.00 проводить «прямий телефон» з питання «Соціальний захист інвалідів» за телефонами: 71-2137, 71-61-35.

Інформаційне повідомлення

Управління комунальної власності міста повідомляє, що переможцями конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності – суб’єктів господарювання, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки об'єктів приватизації шляхом продажу через викуп, що відбувся 20 листопада 2013 року, визнані: – ТзОВ «Інвест-Кривбас-Експерт» Приміщення, що орендує фізична особа-підприємець Андрега В.Є., м. Кривий Ріг, вул. Юрія Смирнова, буд. 35, прим. 89 – ТзОВ «Оціночна фірма «Погляд» Приміщення, що орендує фізична особа-підприємець Сафронова І.І., м. Кривий Ріг, вул. Мелешкіна, буд. 10, прим. 45 – ТзОВ «Мамульчик і К» Приміщення, що орендує фізична особа-підприємець Іохіна Г.В., м. Кривий Ріг, вул. Димитрова, буд. 35, прим. 57 – ТзОВ «ПромЕксперт» Приміщення, що орендує фізична особа-підприємець Лисенко Є.М., м. Кривий Ріг, вул. Панаса Мирного, буд. 17, прим. 1-б.


«Червоний гірник» №91 (21416) Четвер, 28 листопада 2013 року

www.girnyk.com.ua

Ювілей

5

Генеральний директор ПівнГЗК Андрій Левіцький:

«Сьогодні виробничі показники підприємства розглядаються через призму життя та здоров’я трудівників» Нещодавно Північний гірничо-збагачувальний комбінат Метінвесту вкотре підтвердив високу конкурентоспроможність своєї продукції, здобувши перемогу у Всеукраїнському конкурсі якості продукції «100 кращих товарів України». Підприємство динамічно розвивається, має потужний виробничий та кадровий потенціал і достойно зустрічає свій піввіковий ювілей. Напередодні дня народження комбінату, що відзначається 9 грудня, – наше інтерв’ю з його керівником Андрієм Левіцьким. – Андрію Павловичу, майбутнє колективу нерозривно пов’язане з його історією. Якою її бачать нащадки першопрохідників? – Історія Північного ГЗК унікальна. Її творили три покоління північан, на долю яких випало чимало випробувань. В історію комбінату, на якому нині працює близько 7 тисяч осіб, котрі представляють понад півтисячі професій, вписано немало колективних подвигів і перемог. Вони здобуті доблесною працею. І кожен період належить гідним чином вшанувати. У 60-70 роки темп життю задавали рух комсомольських бригад і соціалістичні змагання, що дозволило постійно нарощувати темпи виробництва, вводити все нові виробничі потужності. 80‑ті запам’ятались як епоха стабільності, розширення ін­ фраструктури, зміцнення соціальної бази. Надбана єдність колективу стала запорукою збереження потенціалу підприємства у складні 90-ті. Відродження співпало з приходом на комбінат компанії Метінвест. Розпочалося втілення масштабних інвестиційних проектів, кардинально оновились гірниче обладнання, автомобільний та залізничний парки. Постійно впроваджуються кращі світові практики щодо підвищення ефективності виробництва, як наслідок – наша продукція гідно оцінена металургами України, Центральної та Східної Європи, Китаю. Також неухильно реа­ лізується політика поліпшення промислової безпеки, охорони довкілля та здоров’я трудящих. – Що заплановано звершити до знаменної дати? – Основною метою колективу є створення ефективного виробництва. Задля її здійснення тільки за останні три роки ми освоїли близько 5 мільярдів 200 мільйонів гривень інвестицій. Загалом в рамках інвестпрограми за 7 років придбали 55 одиниць 130-тонних автосамоскидів «БілАЗ», 3 одиниці  180-тонних «Катерпілларів», 24 бурові верстати, 14 електровозів та 183 думпкари, а також 15 екскаваторів «ЕКГ-10» та 3 гідравлічні екскаватори «HITACHI EX 3600». За цей час виконано реконструкцію та капітальні ремонти випалювальних машин і всіх 19 технологічних секцій на рудозбагачувальній фабриці, впроваджено автоматизовану систему управління технологічним процесом. Поряд з цим управляюча

компанія інвестує в масштабні проекти для подальшого розвитку гірничих робіт, нарощування обсягів виробництва. Серед таких – будівництво комплексу скельної циклічно-поточної технології Першотравневого кар’єру, реконструкція випалювальної машини «ЛУРГІ 278 В». – Андрію Павловичу, що, на Ваш погляд, характеризує сучасне підприємство? – Процес формування сучасного європейського підприємства неможливий без формування культури виробництва. Тож, поряд з нарощуванням виробничих потужностей, ми покращуємо умови праці та побуту трудящих, удосконалюємо технологічні процеси, скорочуючи витрати на виробництво. Зазначу ще одну складову, яка є характерною для успішної діяльності комбінату. Сьогодні виробничі показники підприємства розглядаються через призму життя та здоров’я трудівників. Серед пріоритетів основними назву промислову безпеку, охорону праці та навколишнього середовища. Щоб створити безпечні умови праці, ми використовуємо світовий досвід найуспішніших компаній. Зокрема, впроваджуємо світові стандарти. Для збереження здоров’я наших робітників забезпечили їх сучасним спец­ одягом, взуттям та засобами індивідуального захисту. Створюємо безпечні умови на виробництві. Близько 16 тисяч гривень із розрахунку на одного трудівника витрачаємо останніми роками для реалізації заходів з охорони праці. У відповідності до політики Метінвесту реалізуємо масштабну екологічну програму. Її заходи спрямовані на зниження шкідливого впливу на навколишнє середовище і, разом з цим, суттєво знижують ризики у сфері промислової безпеки та охорони праці. В їх числі – використання безтротилових вибухових речовин, внутрішньої та зовнішньої гідрозабивок у гірничих роботах, часткове застосування конвеєрного транспорту в кар’єрах, будівництво сучасних електрофільтрів фірми «Альстом» на огрудкувальних фабриках, використання природного мінералу бішофіту для сухих поверхонь хвостосховища та задерніння його греблі, рекультивація відвалів. – Якими новими соціальними об’єктами останнім часом комбінат порадував район і місто?

Андрій Левіцький – гірник з 30-річним стажем. Після закінчення Київського політехнічного інституту за спеціальністю «Технологія та комплексна механізація відкритої розробки родовищ корисних копалин» розпочав трудову діяльність на Південному гірничозбагачувальному комбінаті бурильником свердловин. Головним фактором кар’єрного зростання стала любов до обраної справи. Висока вимогливість до себе дала певні результати. Сьогодні Андрій Павлович – генеральний директор одного з найбільших підприємств гірничометалургійного комплексу країни, лідера галузі. Наслідком грамотного керування генерального директора та опікування проблемами виробництва став рекорд з випуску концентрату: у березні 2013 року на рудозбагачувальній фабриці №1 вироблено 1 315 тис. тонн високоякісного концентрату з вмістом заліза 66,27%. Такої кількості над’якісного концентрату в місяць фабрика не виробляла за всі 50 років свого існування! Окрім цього, на комбінаті відновлено роботу непрацюючого тракту уловлювання відходів огрудкування цеху виробництва обкотишів №1, що істотно збільшило прибутки за рахунок вторинного використання відходів виробництва. За результатами діяльності підприємства вже сьогодні можна сказати, що виробнича програма 2013 року буде виконана в повному обсязі. Показники обсягів виробництва готової продукції очікуються вищі, ніж у минулому році, що свідчить про підвищення ефективності виробництва. Трудова діяльність Андрія Левіцького відзначена грамотами, нагородами та подяками Міністерства промислової політики України, Прем’єр-міністра України, Держкомітету з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду, президента Українського союзу промисловців та підприємців, Ради Федерації роботодавців гірників України, Дніпропетровської облдержадміністрації та обласної ради. Він нагороджений нагрудними знаками «За заслуги перед містом» двох ступенів і носить почесні звання «Кращий працівник гірничорудної галузі», «Заслужений працівник промисловості України». – Північани зосередились на необхідності якомога більше корисного подарувати рідному місту. Ми вважаємо за необхідне турбуватись про підвищення рівня комфорту проживання криворіжців, створення належних умов для занять спортом, творчістю, корисного дозвілля. Комбінат першим підтримав проект Олександра Вілкула «Місто без околиць». Саме з північної частини міста, з реконструкції мікрорайону Даманського, був даний старт цього масштабного проекту. Для комфортного відпочинку мешканців Тернівського району ми відновили літній плавальний басейн, парк імені Комсомолу України, цього року створили зону відпочинку біля води по вулиці Маршака. Наразі закінчуємо перший етап реконструкції вулиці 23 Лютого біля станції Рокуватої. – Віднедавна часто вживається поняття «корпоративна єдність». Як це проявляється

на Північному ГЗК? – Ми розуміємо поняття «корпоративна єдність» як моральні якості, котрі не підлягають конвертації у грошові еквіваленти, сходження кар’єрними сходинками чи прообрази інших персональних вигод. Адже товариське спілкування, родинне завзяття, шляхетна справа на благо ближніх є неоціненними духовними скарбами. Цього року працівники всіх криворізьких гірничодобувних підприємств Групи Метінвест і члени їхніх сімей стали ініціаторами та учасниками волонтерських акцій «Зробимо місто чистим» та «Зелене місто». Адміністрація, профспілковий і молодіжний активи, рядові трудівники Північного ГЗК разом впорядковували парки та сквери, висаджували деревця, невимушено спілкувались. Такі заходи стверджують командний дух і, звісно, вносять помітний вклад у благоустрій міста.

– На Вашу думку, чи достатня увага приділяється підготовці наступної трудової зміни? – Підприємство завжди опікується молодими фахівцями та носіями традицій робітничих професій. Програма їхньої підтримки включає багато заходів, можливо, найкориснішим стала щорічна науково-технічна конференція. Вона покликана для залучення молоді до вирішення нагальних промислових проблем, перейняття досвіду впровадження інноваційних ідей, адаптації теоретичних знань у практичні умови, прояву особистих лідерських якостей. За п’ять років її існування можливості для вдалого професійного злету отримали 55 обдарованих молодих спеціалістів. Вони захистили більше сотні цікавих виробничих і соціальних проектів, спрямованих на підвищення ефективності та культури виробництва, покращення умов праці й побуту. Розвитку та становленню молоді сприяють програма «Школа – вуз – комбінат», конкурс лінійних керівників «Управлінські поєдинки», професійний конкурс «Кращий робітник за професією», молодіжні соціальні проекти. До речі, комбінатська команда КВК «Рудокопи з периферії» довела, що вона є однією з кращих серед підприємств Метінвесту. – Якими виробничими успіхами останнім часом може похвалитися підприємство? – Північний ГЗК неухильно нарощує обсяги видобутку руди в Першотравневому та Ганнівському кар’єрах. Зокрема, наприкінці минулого року гірники Першотравневого кар’єру видобули мільярдну тонну руди. На початку весни, згідно з маркшейдерськими замірами, наші гірники досягли рубежу в 1 мільярд 300 мільйонів кубічних метрів розкриву. Таке трудове досягнення – запорука майбутнього, впевненість у завтрашньому дні всього колективу комбінату. – Ваші побажання колективу напередодні золотого ювілею. – Передусім мені хочеться висловити подяку ветеранам праці, золотому фонду комбінату, учасникам та очевидцям розбудови і становлення підприємства. Їхній багатий досвід і донині є дороговказом у повсякденній праці. Нинішньому колективу бажаю міцно утримувати позиції підприємства-лідера на благо нашого регіону та України, на благо кожної криворізької родини. Нехай вас ніколи не залишає впевненість і кожен прийдешній день приносить вам творчу наснагу, задоволення від праці та почуття гідності за підприємство, на якому працюєте. Міцного вам здоров’я, злагоди та добра в сім’ях. Тарас ЗАТУЛЬНИЙ


6

Комуналка

Новини Дзержинський район

Підготував Володимир СКІДАНОВ

Екологія та освіта

Минулого тижня відбулося чергове засідання виконкому районної у місті ради. Одним з основних на ньому було розглянуто екологічне питання, а точніше – те, як «АрселорМіттал Кривий Ріг» виконує заходи з охорони повітряного та водного басейнів. Крім того, народні обранці ознайомились із тим, як забезпечується доступність до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами в закладах освіти. Загалом, на засіданні було прийнято 36 рішень, що стосувалися різних питань життєдіяльності району.

Пам’ятаємо і шануємо

Протягом поточного тижня в районі проходили тематичні заходи, присвячені Дню пам’яті жертв голодоморів. Так, зокрема, у Криворізькому центрі професійної освіти металургії та машинобудування в рамках Єдиного дня інформування населення відбулася інформаційна зустріч з учнями та викладачами. Крім того, у закладах освіти району пройшли уроки пам’яті, оформлено тематичні куточки. У закладах культури та бібліотеках організовано інформаційні години, огляди літератури тощо. У день вшанування пам’яті жертв голодоморів на території району приспущено Державний прапор України, о 16 годині в закладах та установах пройшла хвилина мовчання.

Ц.-Міський район

Підготувала Тетяна ДРЄЄВА

Почесному громадянину, художнику, архітектору

22 листопада відбулось відкриття меморіальної дошки на честь 90-річчя від дня народження Почесного громадянина міста Кривого Рогу, архітектора, художника, скульптора Юрія Сича. Церемонія пройшла по вулиці Першотравнева, 11, де колись жив і працював Юрій Петрович. Кожен криворіжець знає, що творчість Сича стала цілою віхою в культурному житті міста. Народившись у Кривому Розі, він крізь усе життя проніс любов до його вулиць, будинків, людей. Завдяки захопленню художника архітектурою рідного міста ми можемо сьогодні побачити в його роботах чарівні куточки старого міста. Багато будинків, пам'ятників, споруд, парків і скверів збудовані й відновлені за проектами Юрія Петровича. Він працював у галузі станкового живопису, графіки, акварелі, органічно поєднуючи історію й сучасність. Більше 60 персональних виставок художника з успіхом пройшли у Росії, Білорусі та Україні. Юрій Петрович був відзначений численними нагородами – орденом Великої Вітчизняної війни 2 ступеня, бойовими і трудовими медалями, знаком виконкому міської ради «За заслуги перед містом». Встановлення меморіальної дошки відбулося за ініціативи Благодійного фонду «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» та за підтримки виконкомів Криворізької міської ради і Центрально-Міської райради. В урочистостях взяли участь заступник міського голови Валентина Бєрлін, співзасновник БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» Сергій Нєженцев, в.о. голови – заступник голови Центрально-Міської райради Тетяна Любчинська, освітяни, депутати місцевих рад, керівники підприємств району, діячі культури, учні й студенти.

www.girnyk.com.ua

«Червоний гірник» №91 (21416)

Четвер, 28 листопада 2013 року

Все бы платили – все бы лучше жили! Предприятие ООО «УЮТ-2011», которое обслуживает жилой фонд в Жовтневом и Терновском районах, остается признанным лидером на рынке жилищно-коммунальных услуг нашего города. Свидетельство тому – промежуточные результаты работы в текущем году. По последним данным, с начала 2013 года «УЮТ-2011» выполнил ремонт кровли в Жовтневом и Терновском районах – в полтора раза больше запланированного. В отношении ремонта межпанельных швов плановые показатели превышены в 2-3 раза. Кроме того, специалисты предприятия «УЮТ-2011» заменили 7 570 вентилей и задвижек; 10 056 погонных метров водопроводных труб, канализационных и отопительных систем; готовили дома к отопительному периоду; ремонтировали подъезды, цоколи; стеклили окна; омолаживали деревья; проводили дезинсекцию, дератизацию и многое другое. Огромный объем работы выполнен по заявкам граждан. В настоящее время проводится проверка дымовентиляционных каналов. Руководство ООО «УЮТ-2011» уверено, что делать можно было бы гораздо больше, если бы все граждане своевременно и в полном объеме оплачивали счета за предоставленные им услуги. «Перевыполнение плановых объемов

работ связано с нацеленностью нашего предприятия на максимально быстрое удовлетворение заявок жильцов и создание им комфортных условий для жизни. К сожалению, проблема должников остается актуальной. И бывает, что из-за нескольких человек, накопивших лучшем содержании собственного долги, мы вынуждены жилья и не понимают, почему их не переносить работы поддерживают некоторые соседи. по заявкам других На встречах с представителями дожителей дома на бомовых комитетов прозвучали налее поздний срок. мерения жильцов самостоятельно Теряется время и Вячеслав провести работу с должниками. Сострадают те, кто Сильвестров блюдение платежной дисциплины исправно платит по счетам, не говоря о том, что можно населения в интересах как нашего предбыло бы внедрять новые энергосберега- приятия, так и общественности, ведь ющие технологии. Сегодня проблему за- тогда бы мы делали жизнь людей еще долженности требует решить уже само комфортнее», – прокомментировал синаселение – те люди, которые являются туацию директор ООО «УЮТ-2011» Вядобросовестными плательщиками за ус- чеслав Сильвестров. луги ЖКХ. Они заинтересованы в наиИА «Вести Кривбасса»

Субсидія – в листопаді з жовтня Минув перший місяць нинішнього опалювального сезону, тож городяни вже отримали збільшені нарахування за житлово-комунальні послуги. Але не всі, бо хто встиг заздалегідь потурбуватись про призначення субсидії, той зростання проплат практично не відчув. Таких у нашому місті чимало: за відомостями заступника начальника управління праці та соціального захисту населення виконкому міськради Ольги Калугіної, станом на першу декаду листопада по цей вид адресної державної допомоги звернулося більше 17 тисяч криворізьких родин. З них на сьогоднішній день не набули права на субсидію менше трьох відсотків, а решта вже має змогу економити на законних підставах. Причому – це не остаточна цифра, бо талончики на прийом до фахівців з призначення субсидії отримали ще більше 15 тисяч городян. Примітно, що з уже призначеної кількості кожен третій отримав допомогу в якості винятку за рішенням відповідних районних комісій. – Згідно з діючим порядком, призначена навіть у листопаді субсидія починає діяти з початку опалювального сезону, тобто в нашому випадку – з 1 жовтня, – коментує ситуацію О. Калугіна. – Тож запрошуємо всіх потребуючих скористатися цим видом адресної державної допомоги, яка сприятиме значному зменшенню житлово-комунальних нарахувань.

Черкаське порівняння З початком опалювального сезону все частіше стали звучати невдоволені голоси стосовно того, що, мовляв, у Кривому Розі занадто великі платежі за житлово-комунальні послуги. Вони дійсно чималенькі, а ось чи занадто – ще варто подумати.

Усе, як відомо, пізнається в порівнянні, а тому давайте порівняємо. Скажімо, з розмірами житлово-комунальних нарахувань у Черкасах, в яких нещодавно по обміну досвідом побувала криворізька делегація і з’ясувала тамтешню ситуацію з платежами. Приміром, квартплата, чи-то пак – плата за утримання будинку і прибудинкової території. У Кривому Розі за останній період вона коливалась у межах 1,90-2,22 грн./м2, тобто в середньому 2,06 грн./м2, натомість черкаський відповідний показник становить 2,40 грн./м2. На перший погляд ніби різниця несуттєва, якихось 36 копійок на одному квадратному метрі загальної площі. На одному – так, а ось на звичайній трикімнатній квар-

тирі площею 65 квадратів це вже близько 25 грн. щомісячного додаткового, порівняно з криворізьким, платежу. Але це ще дрібниці, коли порівнювати наше та їхнє опалення. За даними Криворізької теплоцентралі, вартість жовтневого тепла склала 3,59 грн./м2, тоді як черкащани змушені оплачувати те саме опалення за іншим тарифом – по 5,45 грн./м2. Тобто криворіжці за аналогічну послугу вносять майже на 40 відсотків менше, ніж мешканці того обласного центру. Але найбільш цікава ситуація склалася з холодним водопостачанням. Нагадаємо, що Черкаси розташовані безпосередньо на Дніпрі, звідки городяни й отримують питну воду, натомість для Кривого Рогу її качають на відстань більше сотні кілометрів, кілька раз піднімаючи на необхідну висоту. Кубометр питної води в нашому місті коштує 0,99 грн., а жителі означеного обласного центру за нею сплачують з розрахунку 2,40 грн./м3, тобто практично у 2,5 раза більше за криворіжців. Чи заможніше живуть черкащани? Навряд. Щонайменше – на криворізькому рівні, а то й гірше, бо з крупних працюючих підприємств там тільки один комбінат «Азот», а решта – дріб’язок. І навіть за таких умов жителі Черкас змушені оплачувати послуги за згаданими тарифами, також, мабуть, ремствуючи на їх завеликі розміри. А заразом мріючи про те, аби розраховуватись за діючими у Кривому Розі житлово-комунальними розцінками.

Перерахунки споживачам як план до дії Якщо впродовж певного часу немає світла, гарячої або холодної води, відсутнє або недостатнє опалення, то постачальник послуги зобов’язаний виконувати перерахунок її вартості. – Такий порядок передбачено діючою нормативною документацією, – наголосив на нараді з керівниками підприємств – надавачів послуг заступник міського голови Григорій Вербицький. – Тому вимагаю його суворого дотримання та повсякчас контролювати виконання перерахунків за ненадані або за неякісно надані послуги. Це для постачальників буде найкращим стимулом виправляти ситуацію на користь споживача без стороннього нагадування. Бо в такому разі сам надавач буде зацікавлений максимально швидко повернути якість послуги споживачу. Інакше мало того, що вам люди не заплатять, так ще й будете змушені повертати гроші. Зі свого боку, місцева влада має достатньо повноважень щодо контролю як за якістю послуг, так і за виконаними перерахунками. Чим у нашому місті активно користуємось, а надалі – ще більше застосовуватимемо наявні важелі впливу саме заради поліпшення якості надання житлово-комунальних послуг як однієї із складових покращення якості життя городян. Е. МІСЦЕВИЙ

ØÀÍÎÂͲ ÊÐÈÂÎвÆÖ²! ÑÂΪ×ÀÑÍÎ ÐÎÇÐÀÕÎÂÓÉÒÅÑÜ ÇÀ ÆÈÒËÎÂÎ-ÊÎÌÓÍÀËÜͲ ÏÎÑËÓÃÈ


Четверговий телегід

«Червоний гірник» №91 (21416)

7

??????

www.girnyk.com.ua

Четвер, 28 листопада 2013 року

 Програма телебачення 2-8 грудня  Календар 

Понеділок, 2 грудня ТРК «КРИВОРІЖЖЯ»

09:00 День за днем 09:30 Моя профессия 09:45 Новая волна 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:35 Диалог

ТРК «РУДАНА» 06.00, 08.30 «Бадьорий ранок» 06.30 «Місто. Тиждень» 07.00, 09.30 «Погода» 07.10, 08.25, 09.35, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 «Контакт» 07.45, 18.15 «Вечірня казка «Соники» 08.00, 15.15, 19.50 «Міркувалки» 08.10, 09.40, 20.20, 21.45 «На землі на рідній…» 09.00 «ARTіCOOL» 09.45 Молодіжна програма «Cтудія» 10.15 Хіт-парад «На всі 100» 11.10, 21.50 «Епізоди колишнього» 11.15 «Сад. Город. Квітник» 11.30 «Кіндерунія» 11.45, 17.10 М/фи 12.00 «Телеспортклуб» 12.30 «Зроблено руками» 13.00 «Музичний калейдоскоп» 13.30 «Зооквартал» 14.00 «Программа з перцем» 14.30 «Книжкова полиця» 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 «Місто» 15.25 Х/ф «Острів скарбів» 1 категорія 16.55 «Iнтерклас» 18.10, 19.15, 21.05, 23.05 Погода 18.30, 01.30 «Екологічно чисте життя» 19.10, 21.00, 23.00 «Спорт» 19.25 «Підземка» 19.35 «Близькі подорожі» 20.00 «Афіша» 20.05 «Медичний тележурнал» 21.15 «На розі вулиць» 22.00 «Бесіди про вічне» 23.10 Х/ф «Піна» 1 категорія 00.35 «Незвичайні культури» 01.00 «Неповторна природа»

Вівторок, 3 грудня ТРК «КРИВОРІЖЖЯ»

09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Время перемен 19:00 Кривбасс-Центр 19:20 Новости регионов 19:35 Азбука здоровья

ТРК «РУДАНА»

06.30, 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 «Місто» 07.00, 19.10, 21.00, 23.00 «Спорт» 07.05, 09.30, 19.15, 21.05, 23.05 «Погода» 07.10, 08.25, 09.35, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 «Знай наших» 07.45, 18.15 «Вечірня казка «Соники» 08.00 «Підземка» 08.10 «Близькі подорожі» 08.30 «Бадьорий ранок» 09.00 «Телеспортклуб» 09.40, 14.45, 19.55 «Міркувалки» 09.50 «Кіно під зорями» 10.05 «Зооквартал» 10.35 Х/ф «Піна» 1 категорія 12.00 «Книжкова полиця» 12.30 «Бесіди про вічне» 13.00 «Музичний калейдоскоп» 13.30 «На розі вулиць» 14.00 «ARTіCOOL» 14.30 «Iнтерклас» 14.55, 22.25 «Епізоди колишнього» 15.15 «Кіндерунія» 15.30 Х/ф «Солістка балету» 1 категорія 16.45 М/фи 17.25 Молодіжна програма «Cтудія» 18.10 Погода 18.30 «Контакт» 19.25, 01.30 «Екологічно чисте життя» 19.45 «Афіша» 19.50 «Крок назустріч» 20.05 «Резонанс» 20.20, 22.20 «На землі на рідній…» 21.10, 23.10 «Гарна новина» 21.15 «Енергозаощадження» 21.30 «Міський роман» 22.00 «Вахта пам’яті» 23.15 Х/ф «СЕР» 1 категорія 00.35 «Незвичайні культури» 01.00 «Неповторна природа»

Середа, 4 грудня ТРК «КРИВОРІЖЖЯ»

09:00, 19:00 Кривбасс-Центр 09:20, 19:20 Новости регионов 09:35 Азбука здоровья 09:45 Аспекты жизни 19:35 Современник 19:50 Юные эксперты

ТРК «РУДАНА»

06.30, 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 «Місто» 07.00, 19.10, 21.00, 23.00 «Спорт» 07.05, 09.35, 18.10, 21.05, 23.05 «Погода» 07.10, 08.30, 09.40, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 «Контакт» 07.45, 18.15 «Вечірня казка «Соники» 08.00, 11.55, 15.15 «Гарна новина» 08.05 «Кіно під зорями» 08.35 «Бадьорий ранок» 09.05 «Книжкова полиця» 09.45, 14.50, 19.50 «Міркувалки» 09.55 «Крок на зустріч» 10.00 «Програма з перцем» 10.30 Х/ф «СЕР» 1 категорія 11.50, 18.55, 22.25 «Епізоди колишнього» 12.00 «Резонанс» 12.15 «Зооквартал» 12.45 «Близькі подорожі» 13.00 «Музичний калейдоскоп» 13.35 «Розкішні мандрівки» 14.05 «Iнтерклас» 14.20 «Міський роман» 15.20 Х/ф «Нова Москва» 1 категорія 16.55 «ARTіCOOL» 17.25 «На розі вулиць» 18.30 «Кіндерунія» 18.50, 22.20 «На землі на рідній…» 19.15 Погода 19.25 «Підземка» 19.35 «Вахта пам’яті» 20.00 «Телеспортклуб» 21.15 «Моє житло» 21.30 Молодіжна програма «Cтудія» 22.00 «Чоловічий клуб» 22.15 «Афіша» 23.10 Х/ф «Ми веселі, щасливі, талановиті» 1 категорія 00.40 «Незвичайні культури» 01.05 «Неповторна природа» 01.30 «Екологічно чисте життя»

Цей день в історії  28 листопада 1983 року в США запущено космічний корабель багаторазового використання «Спейс Шаттл-9 Колумбія-6» з шістьма астронавтами на борту. Вперше за історію американських космічних польотів одним із членів екіпажу був іноземний громадянин – німецький фізик Ульф Мербольд.  29 листопада 1947 року Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення про розділення підмандатної території Палестини і створення незалежної єврейської держави. Це привело до збройних сутичок між арабами та євреями, котрі через рік переросли у війну.  30 листопада 1939 року нападом Радянського Союзу на Фінляндію розпочалась радянсько-фінська війна, котра отримала назву «зимової». Цього дня радянська авіація почала бомбардування Гельсінкі, а Червона Армія – наступ на Карельському перешийку.  1 грудня 1991 року більше 90% відсотків громадян України, які взяли участь в референдумі, висловилось за незалежність. Одночасно з референдумом проводились і президентські вибори, на яких перемогу здобув Леонід Кравчук, у недалекому минулому – секретар ЦК Компартії України. За нього проголосувало більше 61% виборців.  2 грудня 1804 року в Соборі Паризької Богоматері Наполеон Бонапарт проголошений імператором Наполеоном I. Він став першим французом за тисячолітню історію країни, який став носити цей титул.  3 грудня 1967 року в госпіталі Гроот-Шур у Кейптауні (ПАР) професор Крістіан Барнард провів першу у світі пересадку серця 53-річному пацієнту Льюісу Вашканському.  4 грудня 1945 року 65 голосами проти 7 Сенат США затвердив участь країни в роботі Організації Об'єднаних Націй – найбільшої міжнародної організації, призначеної для врегулювання міждержавних конфліктів мирним шляхом та уникнення воєнної конфронтації.

Календар  28 листопада – День подяки в США. Гурій, Дмитро святкують іменини.  29 листопада – Міжнародний день солідарності з палестинським народом.

Іменини у Матвія.

 30 листопада – Міжнародний день захисту інформації.

Іменинники – Григорій, Михайло, Никон.  1 грудня – День працівників прокуратури. Іменини святкують Платон і Роман.  2 грудня – Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Авдей, Варлам, Іларіон – іменинники.  3 грудня – Міжнародний день інвалідів. Цей день багатий на іменинників: Анатолій, Анна (Ганна), Григорій, Євстафій, Іван, Йосиф (Йосип, Осип), Фекла.  4 грудня – День інформатики. Іменини у Ярополка.

Четвер, 5 грудня ТРК «КРИВОРІЖЖЯ»

09:00, 19:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Современник 09:50 Юные эксперты 19:20 Новости регионов 19:35 Диалог

П'ятниця, 6 грудня ТРК «КРИВОРІЖЖЯ»

09:00, 19:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Поверь в себя 19:20 Новости регионов 19:35 Новый курс 19:45 Профстайл

Субота, 7 грудня ТРК «КРИВОРІЖЖЯ»

09:00 Кривбасс-Центр 09:20 Новости регионов 09:35 Кабмин на связи 19:00 Новости регионов 19:20 Календарь событий 19:35 Страна талантов

Неділя, 8 грудняТРК «КРИВОРІЖЖЯ» ТРК «КРИВОРІЖЖЯ» 09:00 Новости регионов 09:20 Календарь событий 09:35 Новая волна 19:00 День за днем 19:30 – Моя профессия 19:45 Государственній портал

ТРК «РУДАНА»

ТРК «РУДАНА»

ТРК «РУДАНА»

ТРК «РУДАНА»

06.30, 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 «Місто» 07.00, 19.10, 21.00, 23.00 «Спорт» 07.05 «Погода « 07.10, 08.25, 09.35, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 «Телеспортклуб» 07.45, 18.15 «Вечірня казка «Соники» 08.00 «Підземка» 08.10 «Кіндерунія» 08.30 «Бадьорий ранок» 09.00 «Зооквартал» 09.30, 19.15, 21.05 «Погода» 09.40 «На розі вулиць» 10.10 «Контакт» 10.40 Х/ф «Ми веселі, щасливі, талановиті» 1 категорія 12.10, 20.05 «Епізоди колишнього» 12.15, 19.55 «Міркувалки» 12.25 «Крок назустріч» 12.30 «Міський роман» 13.00 «Музичний калейдоскоп» 13.30 Молодіжна програма «Cтудія» 14.00 «Резонанс» 14.15 «Вахта пам’яті» 14.30 «Бесіди про вічне» 15.15 Х/ф «Волга-Волга» 1 категорія 17.00 «Iнтерклас» 17.15 «Близькі подорожі» 17.30 М/фи 18.10, 23.05 Погода 18.30, 01.30 «Екологічно чисте життя» 19.25 «Програма з перцем» 20.15 «Афіша» 20.20 «На землі на рідній…» 21.15 «Чистий четвер» 21.30 «Три побачення» 22.00 «Книжкова полиця» 23.10 Х/ф «Призначення» 1 категорія 00.40 «Незвичайні культури» 01.05 «Неповторна природа»

06.30, 15.00, 18.00, 19.00, 20.30, 22.30 «Місто» 07.00, 19.10, 21.00, 23.00 «Спорт» 07.05, 09.30, 23.05 «Погода» 07.10, 08.25, 09.35, 15.10, 17.55, 19.20 Телегазета 07.15 «Програма з перцем» 07.45, 18.15 «Вечірня казка «Соники» 08.00, 14.45, 17.45 «Міркувалки» 08.10 «Вахта пам’яті» 08.30 «Бадьорий ранок» 09.00 «Бесіди про вічне» 09.40, 23.15 «Близькі подорожі» 10.00 Молодіжна програма «Cтудія» 10.30 Х/ф «Призначення» 1 категорія 12.00 «Контакт» 12.30 «На розі вулиць» 13.00 «Музичний калейдоскоп» 13.30 «Три побачення» 14.00 «Підземка» 14.10 «Iнтерклас» 14.25, 21.15 «На землі на рідній…» 14.30 «Телеспортклуб» 15.15 Х/ф «Морський пост» 1 категорія 16.30 «Рукоділля для дітей» 17.00 «Кіндерунія» 17.15 М/фи 18.10, 19.15 Погода 18.30 «Екологічно чисте життя» 19.25 «Афіша» 19.30 «Зооквартал» 20.00 «Книжкова полиця» 21.05 «Погода « 21.10, 23.10 «Гарна новина» 21.20 «Крок на зустріч» 21.30 «Унікальна Україна» 22.00 «Розкішні мандрівки» 23.30 Х/ф «Сходи» 1 категорія 01.10 «Незвичайні культури» 01.35 «Неповторна природа»

06.30, 12.00 «Місто» 07.00, 12.30 «Спорт» 07.05, 17.15, 19.25, 21.00, 22.55 «Погода» 07.10, 12.40, 21.05 Телегазета 07.15 «На розі вулиць» 07.45 «Вечірня казка «Соники» 08.00 «Контакт» 08.30 «Бадьорий ранок» 09.00 «Программа з перцем» 09.30, 11.30, 15.15 «Гарна новина» 09.35 «Iнтерклас» 09.50, 13.20, 19.15 «Міркувалки» 10.00 Х/ф «Костій Безсмертний» 1 категорія 11.10 «Сад. Город. Квітник» 11.40 «Підземка» 11.50 «Афіша» 12.35 Погода 12.45 «Унікальна Україна» 13.15, 17.00, 20.15 «На землі на рідній…» 13.30, 21.10 «Кіно під зорями» 14.00 «Телеспортклуб» 14.30 «Книжкова полиця» 15.00 «Кіндерунія» 15.20 М/фи 16.30 «Зооквартал» 17.05 «Епізоди колишнього» 17.10 «Телегазета» 17.20 Х/ф «Сходи» 1 категорія 19.30 «Бесіди про вічне» 20.00 «Чоловічий клуб» 20.30, 01.30 «Місто. Тиждень» 21.40 «Близькі подорожі» 22.00 «Три побачення» 22.30 «Міський роман» 23.00 Iван Дорн: «Невоспитанный» 00.00 Х/ф «Карусель» 1 категорія

06.30 «Контакт» 07.00 «Вечірня казка «Соники» 07.15, 15.35, 20.15 «Міркувалки» 07.25 «На землі на рідній…» 07.30, 12.00, 20.30 «Місто. Тиждень» 08.00, 11.00, 12.30, 18.20, 21.00, 22.55 «Погода» 08.05, 12.40, 16.30, 21.05 Телегазета 08.10 «Телеспортклуб» 08.30 «Бадьорий ранок» 09.00 Х/ф «Карусель» 1 категорія 10.30 «Міський роман» 11.05 «Чоловічий клуб» 11.20 «Кіндерунія» 11.35 «Iнтерклас» 11.50 «Підземка» 12.45 «Книжкова полиця» 13.15 «Бесіди про вічне» 13.45 «Кіно під зорями» 14.10 Х/ф «Костій Безсмертний» 1 категорія 15.15 «Вахта пам’яті» 15.45, 19.00 «Близькі подорожі» 16.00 «Зроблено руками» 16.35 Iван Дорн: «Невоспитанный» 17.35 «Золота колекція кіно» 1 категорія 18.25 «Програма з перцем» 18.55 «Крок назустріч» 19.15 «Три побачення» 19.45 Молодіжна програма «Cтудія» 21.10 Хіт-парад «На всі 100» 22.00 «Резонанс» 22.25 «Зооквартал» 23.00 Х/ф «Агонія» 2 категорія 01.30 «Унікальна Україна»

Анонс

Приглашают конкурсы Криворожская еврейская община совместно с Благотворительным фондом «Общественная инициатива жителей Кривбасса», при поддержке управления культуры и туризма исполкома Криворожского городского совета, объявляет о проведении фотоконкурса и конкурса на написание сценариев к короткометражному и полнометражному фильмам. Тема конкурсов: «Еврейская жизнь на Криворожье вчера и сегодня». Цель: рассказать о жизни еврейского народа Криворожья посредством фотоискусства, выявить и поощрить творчески одаренных участников конкурса. Конкурсный материал принимается до 8 февраля 2014 года. Материальное вознаграждение за лучший сценарий составит 15 тыс. грн. в обеих категориях (полнометражный и короткометражный). За каждое отобранное для выставки фото – по 50 грн. за штуку. По мотивам лучших сценариев будут сняты фильмы (короткометражный и полнометражный). Лучшие фотоработы будут исполь-

зованы для создания выставки. Оценивать работы участников будет компетентное жюри в лице Дениса Манжосова, Тимофея Саенко и Андрея Горба. В течение всего конкурса члены жюри будут приглашать именитых гостей, давать мастер-классы, проводить творческие вечера и встречи для всех участников конкурсов. Более детальная информация по условиям проведения конкурсов: http://www.ex.ua/745597170013 – Положение по конкурсу сценариев http://www.ex.ua/669034816047 – Положение по фотоконкурсу Контактный телефон: 097-5714496 (Ксения).

Увага!

Здійснюється прийом на службу в органи внутрішніх справ у II півріччі 2013 р. Криворізьким МУ ГУМВС України в Дніпропетровській області на роботу в органи та підрозділи внутрішніх справ на посади молодшого і середнього начальницького складу приймаються цивільні особи. У відповідності до дер- на Криворізький факультет Дніпропетровського державної освіти, фізичної під- жавного університету внутрішніх справ. Під час наготовки, стану здоров’я та вчання курсанти забезпечуються проживанням на психологічної спрямованості, кандидатам на служ- казарменому положенні, харчуванням, одержують бу пропонується робота в підрозділах слідства, заробітну платню у розмірі 2100 грн. карного розшуку, кримінальної міліції у спраДля оформлення необхідних документів звертавах дітей, дільничних інспекторів міліції, в стро- тись безпосередньо до кадрових підрозділів районйових підрозділах патрульно-постової служби. них відділів внутрішніх справ міста та відділу кадроНа службу в органи внутрішніх справ можуть вого забезпечення міського управління. Додаткову претендувати громадяни України, які відповіда- інформацію щодо умов прийняття і оформлення на ють наступним вимогам: вік від 18 до 30 років; мають службу можна одержати за телефонами: Кривоповну загальну середню освіту; пройшли службу в різьке міське управління – (0564) 92-47-81 – проЗбройних силах України або які одержали військову спект Карла Маркса, 71; Дзержинський РВ – (0564) підготовку на військових кафедрах вузів; офіцери за- 71-21-12 – вул. Стрєльникова, 2; Довгинцівський пасу Збройних сил України, які мають відповідний рі- РВ – (0564) 71-62-56 – вул. Леоніда Бородича, 5; Жоввень освіти; до кримінальної відповідальності не при- тневий РВ – (0564) 440-32-73 – вул. Шурупова, 7; Інтягались; згодні пройти професійний відбір. гулецький РВ – (0564) 21-10-27 – вул. Мануїльського, Новоприйняті працівники у місячний термін на- 16; Саксаганський РВ – (0564) 64-51-56 – вул. Балакіправляються для проходження курсів початкової на, 2а; Тернівський РВ – (0564) 35-50-49 – вул. Бірюзопідготовки відповідно до спеціальності в Дніпропе- ва, 2; Центрально-Міський РВ – (0564) 90-22-62 – вул. тровський державний університет внутрішніх справ, Першотравнева, 14; Батальйон патрульної служби Одеський державний університет внутрішніх справ, – (0564) 26-15-52 – вул. Ціолковського, 15.


8

Телебачення

Понеділок, 2 грудня УТ – 1

06.00 Православний

календар

06.05, 06.30, 07.00, 07.30,

08.00, 08.30 Новини

06.10, 07.05, 08.05, 23.15

Спорт

06.15, 07.10, 08.10, 09.50,

12.05, 13.20, 14.05, 23.20 Погода 06.20 Хочу все знати 06.35 Доброго ранку, Україно! 06.45, 07.45, 08.20 Гість студії 07.20 Тема дня 07.25 Країна on lіne 07.35 Ера бізнесу 08.35 Ранкові поради 08.45 Корисні поради 09.00 Підсумки тижня 09.55 Політтеатр 10.15 Без цензури 10.40 Дитячий фестиваль «Ангел» 11.30 Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Зоряні мости» 12.00, 17.40, 21.30 Діловий світ 12.10 Шеф-кухар країни 13.00 Хто в домі хазяїн? 13.25 Аудієнція. Країни від А до Я 13.45 Світло 14.10 Право на захист 14.30 Темний силует 14.40 Вікно в Америку 15.00, 18.20, 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 15.15 Euronews 15.30 Діловий світ. Агросектор 15.35 Життя на рівних 15.55 Т/с «Фронт без флангів» 1с 17.15, 01.40 Про головне 17.35 Світ спорту 18.05 Агро-News 18.40 Фінансова перспектива 18.50 Сільрада 19.15 Фестиваль гумору «Умора» 20.55 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки дня 21.40 Знак питання 21.50 До 25-річчя дуету «Світязь». Концертна програма 22.55 Трійка, Кено, Секунда удачі 23.00, 01.00 Підсумки 23.25 На слуху 23.50 Від першої особи 00.10 Сміх з доставкою додому КАНАЛ «1+1» 06.00 «ТСН-Тиждень» 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.35 ТСН: ТСН 08.05 «Економічна правда» 09.05, 17.10 Т/с «Любов та покарання» 11.15 Х/ф «Висоцький. Дякую, що живий» 15.40 «Російські сімейні драми» 16.45 «Тсн. Особливе» 20.15 Т/с «Шерлок Холмс» 22.15 «Гроші» 23.50 Х/ф «У краю крові та меду» ІНТЕР 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 17.50 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10, 12.20 Т/с «Птах у клітці» 13.35 «Судові справи» 14.35 «Сімейний суд» 15.40 «Жди меня» 18.00 Ток-шоу «Стосується кожного» 19.05 Т/с «Пасічник» 20.00 «Подробиці» 20.30 Т/с «Майор поліції» 22.25 Т/с «Кулінар 2» 00.30 Т/с «Картковий будинок» 01.30 Х/ф «Хрещений батько» ICTV 06.15, 07.25 Ділові факти 06.25 Економічний інтерес 06.30 Т/с «Таксі» 06.50 Т/с «Леся+Рома» 07.35 Факти тижня 08.45 Факти. Ранок 09.15 Т/с «Літєйний» 11.35, 13.00 Т/с «Під зливою куль» 12.45 Факти. День 16.20 Х/ф «Бригада. Нащадок» 18.45 Факти. Вечір 19.25 Надзвичайні новини 20.10 Т/с «Лютий» 22.20 Т/с «Прокурорська перевірка» 23.30 Свобода слова 01.35 Х/ф «Тобі відоме моє ім’я» НОВИЙ КАНАЛ 06.10 Teen Tіme 06.15, 13.15 Мульсеріал «Черепашки-ніндзя»

16.40 Х/ф «У тихій пристані» 18.05 Х/ф «Я вільний, я

нічий»

Схід 06.35 Захід 15.45 29-й місячний день

Cхід 7.16 Захід 15.57 Світловий день 8.41

06.35, 13.35 Мульсеріал

«Губка Боб» 07.00, 07.35, 08.35 Підйом 07.30, 08.30, 19.55, 01.25 Погода 09.00 Х/ф «Шопо-коп» 10.50, 18.00, 22.00 Т/с «Вороніни» 13.10, 14.20 Kіds Tіme 14.55 Т/с «Друзі» 15.55 Т/с «Дві дівчини без гроша» 16.50 Т/с «Щоденник лікаря Зайцевої» 19.00, 01.20 Репортер 19.20 Абзац! 20.00 Т/с «Молодіжна команда» 21.00 Т/с «Кухня» 23.00 Х/ф «Бумер» 01.30 Т/с «Щоденники вампіра» СТБ 06.00, 15.55 «Все буде добре!» 07.45, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 09.05 «Таємниці Х-фактора. Без права на слабкість» 10.05 Х/ф «Сонцеворот» 12.40 «Битва екстрасенсів. Чоловіки проти жінок» 14.55 «Звана вечеря-2» 18.00, 22.00 «Вікна-Новини» 20.10 «Куб – 4» 22.25 «Детектор брехні – 4» 00.10 «Один за всіх» 01.25 Х/ф «Поліцейські та злодії» ТОНІС

06.00 «Таке спортивне

життя. Лариса Заспа»

06.30, 08.30 «Світ за

тиждень» 07.00 «Ранкове еспресо» 09.00 Великі династії: Строганови 10.00, 16.50 «Алло, лікарю» 11.15 Поклик крові 12.45 «Будь в курсі!» 13.25 «Модні історії з Оксаною Новицькою» 14.00 Док.серіал «Сувора планета» 14.35 «Щоденник для батьків» 15.00, 18.30, 21.00 «Служба новин «Соціальний пульс» 15.15, 21.25 «Соціальна економіка» 15.20, 16.45, 18.55, 21.30 «Погода» 16.20, 00.00 Д/c «Дивовижні мешканці саду» 16.40 «Цивілізація Incognіta» 17.50 «Алло, адвокате!» 18.50, 22.40 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона: Володимир Литвин, 1ч 20.00 Генерали 21.35 Родове прокляття Надії Кадишевої 22.45 Братство бомби 00.30 Т/с «Ескорт агентство» ТЕТ 06.00 Телепузики 06.30, 07.30 Мульсеріал «Лалалупси» 07.00 Малята-твійнята 07.55 Мультик з Лунтіком 08.20 Мульсеріал «Шоу Гарфілда» 08.55 Єралаш 09.55, 21.05 Країна У 11.00, 00.30 Одна за всіх 12.00 Т/с «Якось у казці» 12.55 Любов з майбутнього 13.55 Богиня. Нова колекція 16.00 Т/с «Брати» 17.00 Т/с «Вісімдесяті» 18.00 ТЕТки і шмотки 19.00 Моду народу 20.00 Т/с «Два батька і два сина» 22.10 Віталька 23.10 Дурнєв+ 23.50 Т/с «Секс і місто» 01.25 Т/с «Закрита школа» ТРК «УКРАЇНА»

06.15 Срібний апельсин 07.00, 09.00, 17.00, 19.00

Події

07.30 Щиросерде зізнання 08.00 Т/с «Подружжя» 09.10 Т/с «П’ятницький.

Глава третя» 11.00 Х/ф «Любов з пробірки» 13.10 Люблю! Чекаю! 14.10, 17.20, 22.30 Т/с «Слід» 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «-Поцілуй! Нова історія» 19.20 Ток-шоу «Говорить Україна» 20.00 Т/с «Балабол» 22.00 Події дня 23.20 Х/ф «Апокаліпсис» 5 ТЕЛЕКАНАЛ

06.30 ПРОФІЛАКТИКА 14.00 Хроніка тижня 14.30, 15.30, 16.30, 17.30,

18.30, 22.30, 23.30, 00.30, 01.30 Час.

19.40 Х/ф «Три доби після Діва

Важливо

14.35 5 елемент 15.00, 16.00, 17.00, 18.00,

22.00, 23.00, 01.00 Час новин 15.35 Новини київщини 16.10 Погода у світі 16.35 Машина часу 17.15, 22.45, 23.50 Погода в Україні 17.35, 00.35 В кабінетах 18.10, 00.00 Місцевий час 18.20, 23.40, 00.20, 06.20 Час спорту 18.35 Територія закону 19.00 Час новин, 1 блок 19.20 Час новин, 2 блок 19.45, 22.40, 23.35, 06.15 Тема/Хроніка дня 20.00, 01.15, 01.35 Час. Підсумки дня 21.40 Час-Тайм 22.10 Податковий щоденник 22.35, 23.15, 00.15 Бізнесчас 23.25 CRIME NEWS 23.45, 00.55 Огляд преси НТН 06.25 Х/ф «Потерпілі претензій не мають» 08.00 «Агенти впливу» 09.00 «Правда життя. Професія тамада» 09.40 «Легенди шансону» 10.45 Т/с «Далекобійники. Десять років по тому» 14.50 Т/с «Пандора» 19.00, 21.40 «Свідок» 19.30 Т/с «У зоні ризику» 22.00 Т/с «Згадати майбутнє» 23.00 Т/с «CSI: Нью-Йорк» 00.00 Т/с «Закон і порядок» 01.00 Т/с «NCIS: ЛосАнджелес» К1

06.30 «TOP SHOP» 07.30 «М/фи» 09.20 Х/ф «Перша донька» 11.30 «Пороблено в

Україні»

13.10 «КВК» 15.50 «Вечірній квартал» 18.00 «Звана вечеря» 19.00 «Орел і Решка» 20.00 Т/с «Моя прекрасна

няня» 21.00 «Розсміши коміка» 22.00 «Леся Здєся» 22.25 Х/ф «Залізна людина 2» 01.00 Х/ф «Одружуся з першою зустрічною» 11 КАНАЛ 06.10 Teen Time 06.15, 13.15 М/с «Черепашки-ниндзя» 06.35, 13.35 М/с «Губка Боб» 07.00 «Новости недели» 07.30 Тележурнал «Пассаж» 07.50 Подъем 08.30 Погода 08.35 «Родительский клуб» 09.00 Х/ф «Шопо-коп» 10.50, 18.00, 22.00 Т/с «Воронины» 13.10, 14.20 Kids’ Time 14.55 Т/с «Друзья» 15.55 Т/с «Две девицы на мели» 16.50 Т/с «Дневник доктора Зайцевой» 19.00, 21.30, 01.10 Новости 11 канала 19.30 «Доживем до понедельника» 20.00 Т/с «Молодежка» 21.00 «О рыбалке всерьез» 23.00 Х/ф «Бумер» 01.40 Т/с «Дневники вампира» К2

06.45 Телеторгівля 07.45, 13.20, 21.10 М/фи 10.10, 10.50, 19.50, 20.40

Школа доктора Комаровського 11.20, 15.00 Справа смаку 12.20, 16.00 Жіноча форма 18.00, 21.40 Т/с «Тетянин день» 23.35 Незіркове дитинство 00.40 Реальна відпустка 01.30 Арт Простір «2+2»

06.00 М/фи 06.55 Т/с «Команда ЧЕ» 09.00 Х/ф «Сорок» 11.00 Т/с «Гончі-5» 19.00 Т/с «Лінійний відділ» 21.00 Новини 2+ 21.25 «ДжеДАІ» 22.00 Х/ф «Міцний

горішок-4» 00.30 Х/ф «Нова земля»

ЕНТЕР-ФІЛЬМ 09.45 Х/ф «Якби я був начальником» 11.15, 15.30 «Жарт за жартом» 12.15 Х/ф «На Дерібасівській гарна погода, або На Брайтон-бич знову йдуть дощі» 14.05 Х/ф «Лихе лихо початок»

«Червоний гірник» №91 (21416)

www.girnyk.com.ua

безсмертя»

21.20 Х/ф «Кінець отамана» 22.35 Т/с «Безмовний

свідок»

00.40 Х/ф «Чоловічі

тривоги»

ПЕРШИЙ КАНАЛ. УКРАЇНА 07.15 «Доброго здоров’ячка!» 08.00, 11.00, 14.00 Новини 08.15 «Жити здорово!» 09.30 «Модний вирок» 10.40 «Істина десь поруч» 11.15 «Контрольна закупівля» 11.55 «У наш час» 13.00 Інші новини 13.20 «Зрозуміти. Пробачити» 14.15 «Час обідати!» 14.55 «Вони та ми» 15.55 «Наодинці з усіма» 17.00 Вечірні новини 17.35, 01.00 «Давай одружимося!» 18.55 «Нехай говорять» 20.00 «Час» 20.30 Т/с «Відлига» 23.15 Нічні новини 23.25 «Познер» РТР-ПЛАНЕТА (СНД) 08.05 Т/с «Господарка моєї долі» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Вісті 09.30 Ток-шоу «1000 дрібниць» 10.15 Ток-шоу «Про найголовніше» 11.00 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 12.30, 15.15, 17.40 Місцевий час. Вісті-Москва 12.50 Вісті. Чергова частина 13.05 «Шукачі» 14.00 «Особливий випадок» 15.35 Т/с «Острів непотрібних людей» 18.50 «Прямий ефір» 19.55 Т/с «Російська спадкоємиця» 20.55 Т/с «Шерлок Холмс» 22.45 «Черговий по країні». Михайло Жванецький 23.40 Т/с «Детективна агенція «Іван да Мар’я» 00.35 «Дівчата» 01.10 Х/ф «Батальйони просять вогню». 1 с. TBІ 06.00, 14.00 Відверто з Віталієм Портниковим 07.00 Ранкові курасани 10.00 DOUBLE ЯТЬ 10.30, 12.30, 16.30, 19.30 TBіNews 11.00 Країна Боксерів 12.00, 15.00, 18.00, 21.00, 00.00 Сьогодні 12.20, 15.30, 19.50 Мистецька варта 12.25, 15.35, 19.45 Базар_ІТ 12.45 Ранкові курасани. Краще! 13.00 Aрт Cіty 13.30, 16.00 Окрема думка 17.00 Навколо світу 19.00 Спорт 20.00, 23.00 Сьогодні про головне 22.00 Знак оклику з Артемом Шевченком 01.00 Музичний автомат ТВ ЦЕНТР

06.30 Х/ф «Вій». 08.00, 19.45 Петрівка, 38 08.15, 09.50 Х/ф «Будні

карного розшуку».

09.30, 12.30, 15.30, 20.00

Події

10.25 «Постскриптум» 11.25 «В центрі подій» 12.50, 17.30 Місто новин 13.10 Міські збори 13.55 Т/с «Сімнадцять

миттєвостей весни».

15.50 «Волгоград. Після

вибуху». Спеціальний репортаж 16.25 «Право голосу». 17.50 Т/с «Охоронювані особи». 20.20 Т/с «Містер Монк. Дефективний детектив». 21.15 Без обману. «Золота картопля» 22.05 Події. 25-та година 22.40 «Футбольний центр» 23.10 «Мозковий штурм. Теорія великого вибуху» 23.45 Т/с «Суто англійське вбивство». 01.35 Т/с «Отець Браун». RTVІ (ЄВРОПА)

06.00, 08.10 М/фи 07.00 Х/ф «Дивні пригоди

Дениса Корабльова»

09.00 Т/с «Агентство «Золо-

та куля»» 10.00, 21.00, 01.00 Т/с «Капкан» 11.00 «Російський акцент» «Уолл-стріт» 11.30 «Російський ін.яз.» «Америка» 12.00 «Transліт» 13.00, 17.00 Т/с «Аеропорт-2» 14.00, 20.00 Т/с «Принцип Хабарова»

15.00, 23.30 «Міські

легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Мистецтво» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 00.00 «Особлива думка» 18.00 Док.фільм «Енциклопедія міфів» «Відьми» РЕН ТВ

06.00, 10.00, 21.20 «Екстре-

ний виклик»

06.30, 10.30, 17.00, 21.00

«Новини 24»

07.00 «Нам і не снилося»:

«Загублені»

11.00 «Звана вечеря» 12.00, 13.00 «Сімейні

драми»

14.00, 15.00 «Не бреши

мені!» 16.00 «Вірний засіб» 17.30 Т/с «Зниклі безвісти» 19.00 «Військова таємниця» 21.40, 00.30 Т/с «Остання хвилина» TV 1000 06.15 «Гарний хлопець» комеді 08.00 «За версією Барні» комеді 10.20 «Перерване життя» драма 12.35 «Кінець роману» драма 14.20 «Під Укіс» бойовик 16.00 «Брудні танці 2» мелодрама 17.45 «Велика риба» фентезі 20.00 «Брати Соломон» комеді 22.00 «Вибір кілера» жахи 00.00 «Довічно» трагікомеді TV1000 РОСІЙСЬКЕ КІНО

07.00 «Гра» комеді 08.45 «Піп» військова драма 11.15 «На початку славних

справ» драма

12.30 «Легенда №17»

биопик 15.00 «1812: Уланська балада» пригоди 17.00 «Гойдалка» драма 19.00 «Душка» трагікомеді 21.05 «Камінь» трилер 22.35 «Новорічний романс» драма 00.30 «Маленька Віра» драма TV XXI FІLM 08.00, 16.00, 00.00 «Рейдер». Драма. 09.40, 17.40, 01.40 «Пролітаючи над гніздом зозулі». Драма. 12.00, 20.00 «Гоморра». Драма. 14.20, 22.20, 06.20 «Бульвар Спасіння». Трилер. НАШЕ КІНО

08.40, 14.40 «Ведмідь» 09.30, 15.30 «Фонтан» 11.30 «...А зорі тут тихі» 17.30, 23.30 «Блокада.

«Лужський кордон» 19.30, 01.30 «Дон Кіхот» 21.30 «Удар! Ще удар!» ДИТЯЧИЙ СВІТ 01.00, 07.00, 13.00 Фільмказка «За щучим велінням» 06.00, 12.00, 18.00 «Абеткакрихітка» 6+, м/ф «Заєць та їжак» 6+, «Бабка і мураха» 6+, «Весела карусель» 08.00, 14.00 Мульсеріал «Крокодил Гена» 0+, м/ф «Чиї в лісі шишки?» 0+, «Три дроворуби» 0+, «Гра» 0+, «Чарівна флейта» 09.00, 15.00 Мульсеріал «Сандокан. Два тигри» 12+, «Ріккі-тіккі-таві» 6+, м/ф «Крадене сонце» 10.00, 16.00 Х/ф «Нерозлучні друзі» 12+, м/ф «Велика битва слона з китом» 11.30, 17.30 Мульсеріал «Вовк Альберто» DISCOVERY CHANNEL

06.10 Как это сделано?. С. 19 06.35 Охотники за склада-

ми. С. 1 07.05 Охотники за складами. С. 2 07.30 Сквозь кротовую нору с Морганом Фрименом. Можно ли взломать наш разум? 08.25, 00.55 Разрушители легенд. Пробежаться во волнам 09.20, 00.05 Один день из жизни Беара Гриллса 10.15 Быстрые и громкие. Ремонт «Феррари» Часть 1/ Автобус группы «Grateful Dead» 11.10 Махинаторы. Ламборгини Уррако 12.05 Махинаторы. Джип CJ7 – Часть 1 12.30 Оружие поамерикански. Барретт на заказ/Кольты

Четвер, 28 листопада 2013 року

13.25 Золотая лихорадка.

Аляска. Дорога искуплени 14.20 Охотники за складами. С. 3 14.50 Охотники за складами. С. 4 15.15 Не пытайтесь повторить. Всенародно избранные 16.10 Гений разработок. Поймать машину 17.05, 01.45 Как это сделано?. С. 20 17.35 Как это устроено?. Форма профессиональных хоккеистов/ Детская обувь цвета бронзы/Бегущие дорожки 18.00 Выжить вместе. Выброшенные на берег 19.00 Беар Гриллс. Выбраться живым. Горы дадут тебе силы 20.00 Правила внедорожного движения. Подъем на Небесное Плато 21.00 Сквозь кротовую нору с Морганом Фрименом. Реальна ли реальность? 21.55 Top Gear США. С. 13 22.50 Мафия амишей. Не буди лиха 23.40 Молниеносные катастрофы. С. 48 ANIMAL PLANET (KIEV)

07.00, 11.55 Обезьянья

жизнь.

07.25 Собаки, кошки

и другие любимцы – начальный курс. Миниатюрные свинки, капибара, карликовая коза, мини-ослик, еж, скунс 08.15 Экстремалы. Трудоголики 09.10 Собаки, кошки и другие любимцы – начальный курс. Шиба ину, спаниель Бойкина, гончая, самоед, ирландский спаниель-утколов 10.05, 10.35, 14.40, 15.05, 21.05, 21.35 Эхо и слоны Амбозели. 11.00 Полиция Майами. Отдел по защите животных. Пойман с поличным 12.20, 06.35 Укротитель по вызову. Фиаско в цирке 12.50, 13.15, 06.10 Неотложная ветеринарная помощь. С. 13.45 Большие и страшные. Птицы 15.30 Адская кошка. Не слышит, не видит и кусается 16.30 Экстремалы. Слизняки 17.25, 17.50, 22.00, 22.30, 22.55, 23.25 Знакомство с ленивцами. 18.20 Чудеса Голубой планеты. Антарктика 19.15 Акулы. Механизм нападения 20.10 Братья по трясине. Непримерное поведение 20.35 Братья по трясине. Гром гремит, крокодил летит 23.50 Полиция Феникса. Отдел по защите животных. Обреченная на гибель 00.45 Меня укусили. 01.35 Дикие и опасные. Кошмар и чудо MAXXI-TV

06.35, 19.25 Йога 07.20, 13.30 «Детское

время» 08.05 «Сбросим лишнее» 08.30, 20.15 «Все про все» 08.50 Телемагазин 09.05, 14.30 «Восточные танцы» 09.35 «Кухня на шпильках» 10.15 «Выдающиеся мужчины» 10.30 «Женские откровения» 11.10, 23.55 MaxxiМузыка 11.40 Т/с «Доктор Живаго» 7с 12.45 «Выдающиеся женщины» 12.50 «Дело вкуса» 15.15 Ювелирочка 20.00 Вечерний мультик 20.30 «Мамы на подиуме» 21.10 Т/с «Доктор Живаго» 8с 22.10 «Здоровая жизнь» 22.30 «Путешествия натуралиста» 23.10 «Ukrainian Fashion Week» NATІONAL GEOGRAPHІC

06.00 «Невловима росо-

маха»

07.00, 12.00 «Екстремальна

подорож: Аляска: Потонути або вижити» 08.00, 13.00 «Піймати сома: Атмосфера розжарюється» 09.00 «Випробуйте свій мозок: Зверніть увагу!» 10.00 «Тюремні труднощі: Банди за ґратами» 11.00 «Шосе крізь пекло: Канада: Смерть на Кокіхалле»

14.00 «Приборкати

дракона» 15.00 «Сесар Міллан: Ватажок зграї: Довгий шлях» 16.00, 01.00 «Війна генералів: Сінгапур» 17.00 «Мегазаводи: «Wargamіng»» 18.00 «Розслідування авіакатастроф: Боротьба за кермо» 19.00, 23.00 «Суперспоруди Третього рейха: Атлантичний вал» 20.00, 00.00 «Американська мафія: погляд зсередини: Операція «Донні Браско»» 21.00 «Таємниці історії: Чорна магія» 22.00 «Тюремні труднощі: Війна мобільників» VIASAT HISTORY

07.00 Д/ф «Кто ты такой?» 08.05, 15.05 Д/ф «Команда

времени»

09.00, 01.00 Д/ф «Вторая

мировая в цвете»

10.00, 16.00 Д/ф «Расцвет

и упадок Версаля. Людовик XIV» 11.10 Д/ф «Код Войнича – самый таинственный манускрипт» 12.10 Д/ф «Тайны прошлого» 13.05 Д/ф «Музейные тайны» 14.00, 17.50 Д/ф «Ферма в годы войны» 16.55, 00.05 Д/ф «Охотники за мифами» 19.00 Д/ф «Триумф и падение династии Романовых» 20.00 Д/ф «Воссоздавая историю» 21.00 Д/ф «Погода, изменившая ход истории» 21.30 Д/ф «Спасение «Титаника»» 23.10 Д/ф «Орудия смерти» ТЕЛЕКЛУБ

19.00 Т/с «Таємниці

слідства-7».

20.00 Т/с «Захист Красіна». 21.00 Т/с «Уральська мере-

живниця».

22.00 Т/с «Гончі – 5». 23.00 Т/с «Громадянин на-

чальник».

00.00 Т/с «На розі, біля

Патріарших-3».

VIASAT EXPLORER

06.10 Д/ф «Рыбак-путеше-

ственник»

07.00, 12.20 Д/ф «Полярные

летчики»

07.50, 15.05 Д/ф «Амазонка

с Брюсом Пэрри»

08.45, 13.10, 01.15 Д/ф «Пит-

Команды»

09.40, 10.05, 16.00, 16.25,

21.40, 22.05 «Как это устроено?»

10.35 Д/ф «Полярные

летчики»

11.25, 11.50 Д/ф «Улов на

миллион»

14.10 Д/ф «Самые крутые

дальнобойщики»

17.00, 20.50 Д/ф «Мегапере-

возчики»

18.00, 18.25, 22.35, 23.00

Д/ф «Подлежит уничтожению!» 19.00, 23.30 Д/ф «Самые быстрые мотоциклы» 20.00, 00.25 Д/ф «Непобедимый воин» РОСІЙСЬКИЙ ІЛЮЗІОН

01.05 Х/ф «Скелелазка

та останній з сьомої колиски» 06.10 Х/ф «Жити» 07.30 Х/ф «Настроювач» 10.15, 11.15 Х/ф «Лавина» 12.15 Х/ф «Ігри метеликів» 14.00 Х/ф «Вільне плавання» 15.45 Х/ф «З Новим Роком, тато!» 17.20 Х/ф «Таємниці палацових переворотів» 18.50 Х/ф «Вітчим» 20.35 Х/ф «Москва не Москва» 22.10 Х/ф «Дурепа» 23.45 Х/ф «Ніхто крім нас» НОСТАЛЬГІЯ

06.25 «Під знаком зодіаку.

Стрілець»

08.00 Х/ф «Якось у грудні» 09.15 Фільм-концерт

«Зима – зима»

10.00 «Вечірні мелодії» 11.00 «Колба часу» 12.00 «Навколо сміху» 13.00 «Навпіл» 14.30 «Що? Де? Коли?» 16.00 «Поклик джунглів» 16.35 «Рано-вранці» 17.10 Док.фільм «Третя

перемога Сметаніної»

17.40 Х/ф «Місяць довгих

днів» 1 с.

19.00, 01.00 «ЧАС» 20.00 «Народжені в СРСР» 21.00 «Квіти і пісні Сан-

Ремо в Москві»

22.00 «Камера дивиться

у світ»

23.00 «Телемемуари» 23.30 Х/ф «Майже смішна

історія» 2 с.

СПОРТ 1 06.00 ПРОФІЛАКТИКА 14.05 Автогонки. Ferrarі

Challenge Europe 2013. World Fіnals. Муджелло. Італія. Trofeo Pіrellі. Fіnale Mondіale 15.00 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Сезон 2013-2014. Ростов – ЦСКА. LIVE 17.00 Екстра-футзал 17.30 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Сезон 2013-2014. Кубань – Локомотив. LIVE 19.30 Баскетбол. Журнал Суперліги 20.00 Гольф. European Tour Weekly 2013. Підсумковий огляд 21.00 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Сезон 2013-2014. Огляд 22.00 Футбол. Чемпіонат Португалії. Ріу Аве – Бенфіка 23.50 Бої без правил. Чемпіонат СНД. СК Оплот. Харків СПОРТ 2 06.00 Профілактика 14.00, 01.50 Баскетбол.

Єдина Ліга ВТБ. Донецьк – Нижній Новгород 15.50 Футбол. Кубок Шотландії. 4-й раунд. Хартс – Селтік 17.40 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Сезон 2013-2014. Рода – Твенте 19.30 Екстра-футзал 20.00 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Сезон 2013-2014. Ростов – ЦСКА 21.55 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Сезон 2013-2014. Огляд 23.00 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Сезон 2013-2014. Кубань – Локомотив 00.50 Формула-1 на воді 2013. Гран-прі ОАЕ. АбуДабі. Перегони EUROSPORT 09.30, 12.00 Гірські лижі.

Кубок світу. Лейк Луїз (Канада). Супер-гигант. Чоловіки. 10.00, 12.30 Біатлон. Кубок світу. Естерсунд (Швеція). Гонка переслідування. Чоловіки. 10.30, 13.00 Біатлон. Кубок світу. Естерсунд (Швеція). Гонка переслідування. Жінки. 11.00, 01.30 Стрибки на лижах. Кубок світу. Куусамо (Фінляндія). HS-142. 13.30 Снукер. Чемпіонат Британії. Йорк. День 2. 15.30, 21.00 Снукер. Чемпіонат Британії. Йорк. День 3. 19.15, 00.30 Футбол. Бразилеманія. Журнал. 19.30, 00.45 Футбол. Євроголи. Журнал. 20.30 Теніс. Матс-пойнт. Журнал. 00.00 Кінноспортивний журнал. 00.15 Оце так!!! ТК «ФУТБОЛ 1» 06.00, 07.50, 10.00, 15.10,

00.40 Футбол NEWS

06.15 «Один на один з

Гамулою». О. Мостовой (2-а частина) 07.05 Найсмішніші футбольні моменти 07.20 Док.серіал «Back іn the USSR». «Дніпро» Дніпропетровськ 08.00 Зоря – Дніпро. Чемпіонат України 10.15, 15.30 «Великий футбол» 12.00 Іллічівець – Металіст. Чемпіонат України 14.00 Огляд матчів. Ліга Європи УЄФА 17.00, 20.00 Футбол LIVE 17.55 LIVE. Севастополь – Динамо. Чемпіонат України 20.30 «Європейський weekend» 21.55 LIVE. Лаціо – Наполі. Чемпіонат Італії 00.00 Чемпіонат Італії. Огляд туру. Прем’єра 01.00 Чемпіонат Іспанії. Огляд туру. Прем’єра


«Червоний гірник» №91 (21416)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 28 листопада 2013 року

Вівторок, 3 грудня УТ –1

календар 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 12.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 23.15 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 12.35, 13.15, 18.50, 23.20 Погода 06.20 Хочу все знати 06.35 Доброго ранку, Україно! 06.45, 07.45, 08.20 Гість студії 07.20 Ера будівництва 07.25 Країна on lіne 07.35 Ера бізнесу 08.35 Ранкові поради 08.45 Корисні поради 09.00, 21.00 Підсумки дня 09.25, 20.55 Офіційна хроніка 09.40, 15.30 Т/с «Таємниця старого мосту» 10.25 Т/с «МонтеКрісто» 11.20 Нехай Вам буде кольорово! 12.10, 17.35, 21.30 Діловий світ 12.15 Знак питання 12.40 Як це? 13.20 Рояль в кущах 13.50 Х/ф «Майор Вихор» 1с 15.00, 18.20, 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 15.15 Euronews 15.25 Діловий світ. Агросектор 16.15 Т/с «Фронт без флангів» 2с 17.50 Останнє попередження 18.40 Фінансова перспектива 18.55 Футбол. Чемпіонат України. Прем’єр-ліга. «Чорноморець» (Одеса) – «Шахтар» (Донецьк) 21.40 Вечір пам»яті Назарія Яремчука (ч. 22.55 Трійка, Кено, Максима 23.00, 01.00 Підсумки 23.25 На слуху 23.50 Від першої особи 00.10 Сміх з доставкою додому 01.40 Про головне КАНАЛ «1+1»

06.00 «Служба розшуку

дітей»

06.05, 07.00, 08.00, 09.00,

19.30, 23.45 ТСН: ТСН

06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок

з 1+1» 08.05 «Економічна правда» 09.05 «Шість кадрів» 09.40, 17.10 Т/с «Любов та покарання» 11.35, 20.15 Т/с «Шерлок Холмс» 13.35, 14.35, 01.45 Т/с «Історія льотчика» 15.40 «Російські сімейні драми» 16.45 «Тсн. Особливе» 22.15 «Міняю жінку – 8» 00.00 Х/ф «Хлопчики з календаря» ІНТЕР

07.00, 07.30, 08.00, 08.30,

09.00, 12.00, 17.50 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10, 20.30 Т/с «Майор поліції» 11.10, 12.20 Док.серіал «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 13.25 «Судові справи» 15.10 «Сімейний суд» 16.10 «Давай одружимося в Україні» 17.10 Т/с «Домробітниця» 18.00 Ток-шоу «Стосується кожного» 19.05 Т/с «Пасічник» 20.00 «Подробиці» 22.25 Т/с «Кулінар 2» 00.30 Т/с «Картковий будинок» 01.25 Х/ф «Хрещений батько 2» ICTV 06.20, 07.35 Ділові факти 06.30 Економічний інтерес 06.35 Т/с «Таксі» 07.00 Т/с «Леся+Рома» 07.45 Надзвичайні новини. Підсумки 08.45 Факти. Ранок 09.15, 19.25 Надзвичайні новини 10.15, 13.00 Анекдоти поукраїнськи 10.25, 14.35 Т/с «Літєйний» 12.45 Факти. День 13.05, 22.15 Т/с «Прокурорська перевірка» 18.45 Факти. Вечір 20.10 Т/с «Лютий» 23.25 Х/ф «Прямий контакт» 01.20 Х/ф «Параграф 78» НОВИЙ КАНАЛ

06.10 Teen Tіme 06.15, 13.25 Мульсеріал

«Черепашки-ніндзя»

Друга с.»

Схід 7.45 Захід 16.42 01/2-й місячний день

Cхід 7.18 Захід 15.57 Світловий день 8.39

06.00 Православний

01.45 Х/ф «Вічний поклик.

06.35, 13.45 Мульсеріал

«Губка Боб»

07.00, 07.35, 08.35 Підйом 07.30, 08.30, 19.55, 01.25

Погода

09.00, 20.00 Т/с «Молодіжна

команда»

10.00 Т/с «Щасливі разом» 11.00, 18.00, 22.00 Т/с

«Вороніни»

13.20, 14.30 Kіds Tіme 14.55 Т/с «Друзі» 15.55 Т/с «Дві дівчини без

гроша»

16.50 Т/с «Щоденник лікаря

Зайцевої»

19.00, 01.20 Репортер 19.20 Абзац! 21.00 Т/с «Кухня» 23.00 Х/ф «Бумер-2» 01.30 Т/с «Щоденники

вампіра»

СТБ

06.05, 15.55 «Все буде

добре!»

07.50, 18.20 «Неймовірна

правда про зірок»

09.40 Х/ф «Ніколи не забуду

тебе»

11.45 Х/ф «Аліса назавжди» 13.50 «Битва екстрасенсів» 14.55 «Звана вечеря-2» 18.00, 22.00 «Вікна-Новини» 20.00, 22.25 «Врятуйте на-

шу сім’ю – 2»

23.25 «Кохана, ми

вбиваємо дітей»

01.15 Х/ф «На підмостках

сцени»

ТОНІС 06.00 «Таке спортивне життя. Ганна Безсонова» 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 «Служба новин «Соціальний пульс» 06.55, 18.50, 22.40 «Економічний пульс» 07.00 «Ранкове еспресо» 09.00, 20.00 Генерали 10.00, 16.50 «Алло, лікарю» 11.15 Родове прокляття Надії Кадишевої 12.45 «Алло, адвокате!» 13.10 «Ронін. Ток-шоу з Дмитром Видріним» 14.00, 22.45 Братство бомби 15.15, 21.25 «Соціальна економіка» 15.20, 16.45, 18.55, 21.30 «Погода» 16.20, 0­0.00 Док.серіал «Ди­ вовижні мешканці саду» 17.45 «Соціальний статус: ваша пенсія» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона: Володимир Литвин, 2ч 21.35 Мама вийшла заміж 00.30 Т/с «Ескорт агентство» ТЕТ 06.00 Телепузики 06.30, 07.30 Мульсеріал «Лалалупси» 07.00 Малята-твійнята 07.55 Мультик з Лунтіком 08.20 Мульсеріал «Шоу Гарфілда» 08.55 Єралаш 09.55, 21.05 Країна У 11.00, 00.30 Одна за всіх 12.00 Т/с «Якось у казці» 12.55 Любов з майбутнього 13.55 Богиня. Нова колекція 16.00 Т/с «Брати» 17.00, 20.00 Т/с «Два батька і два сина» 18.00 ТЕТки і шмотки 19.00 Моду народу 22.10 Віталька 23.25 Т/с «Секс і місто» 01.25 Т/с «Закрита школа» ТРК «УКРАЇНА»

06.00 Т/с «Адвокат» 07.00, 09.00, 17.00, 19.00

Події 07.30, 15.25 Щиросерде зізнання 08.00 Т/с «Подружжя» 09.10, 13.10, 17.20, 22.30 Т/с «Слід» 10.00, 20.00 Т/с «Балабол» 12.00 Ток-шоу «Нехай говорять» 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «-Поцілуй! Нова історія» 19.20 Ток-шоу «Говорить Україна» 22.00 Події дня 00.15 Т/с «Мент у законі 6» 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.30, 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 18.55, 22.30, 23.30, 00.30 Час. Важливо 06.35, 07.10, 08.10, 22.35, 23.15, 00.15 Бізнес-час 06.40, 18.10, 00.00 Місцевий час 06.55, 08.50, 23.45, 00.55 Огляд преси 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 22.00, 23.00, 01.00 Час новин 07.15, 08.15, 08.35, 19.45,

Стрілець

22.45, 23.35, 06.15 Тема/ Хроніка дня 07.20 Час економіки 07.25, 08.25, 11.50, 17.25, 22.50, 23.50 Погода в Україні 07.40 Автопілот-новини 07.45, 18.20, 23.40, 00.20, 06.20 Час спорту 07.55, 09.10 Погода на курортах 08.45 Трансмісія-новини 08.55, 16.50 Погода у світі 09.35, 13.35, 14.35 5 елемент 10.10, 20.00, 01.15 Час. Підсумки дня 10.35, 11.15, 11.35, 12.15 Час: підсумки дня 13.10 Податковий щоденник 15.35 Машина часу 16.10 Трансмісія 17.15 Драйв-новини 17.35 Особливий погляд 18.35 Дорогі депутати 19.00 Час новин, 1 блок 19.30 Час новин, 2 блок 21.40 Час-Тайм 22.10 Агроконтроль 23.25 CRIME NEWS 00.35 Територія закону НТН 08.30 Ранковий «Свідок» 09.00 «Засуди мене» 10.00 «До суду» 11.50 Т/с «Детективи» 12.55, 19.30 Т/с «У зоні ризику» 14.45, 17.00 Т/с «Павутиння – 6» 16.45, 19.00, 21.40 «Свідок» 22.00 Т/с «Згадати майбутнє» 23.00 Т/с «CSI: Нью-Йорк» 00.00 Т/с «Закон і порядок» 01.00 Т/с «NCIS: ЛосАнджелес» К1 06.30 «TOP SHOP» 07.30 «М/фи» 10.05 Х/ф «Пригоди кулінара» 12.00 Т/с «Всі жінки – відьми» 14.00 Т/с «Дикий ангел» 15.00, 19.00 «Орел і Решка» 16.00, 20.00 Т/с «Моя прекрасна няня» 17.00, 21.00 «Розсміши коміка» 18.00 «Звана вечеря» 22.00 «Велика різниця» 23.00 «Хі та Ха» 00.30 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» 01.20 «Нічне життя» 11 КАНАЛ 06.10 Teen Time 06.15, 13.25 М/с «Черепашки-ниндзя» 06.35, 13.45 М/с «Губка Боб» 07.00, 08.30, 19.00, 21.30, 01.10 Новости 11 канала 07.35 Подъем 09.00, 20.00 Т/с «Молодежка» 10.00 Т/с «Счастливы вместе» 11.00, 18.00 Т/с «Воронины» 13.20 Kids’ Time 14.30 «Мой малыш» 14.55 Т/с «Друзья» 15.55 Т/с «Две девицы на мели» 16.50 Т/с «Дневник доктора Зайцевой» 19.30 «Приемная депутата» 19.55 Погода 21.00 «Васильевский остров» 22.00 «Просто собака» 22.20 «Перевоплощение» 23.00 Х/ф «Бумер-2» 01.40 Т/с «Дневники вампира» К2

06.45 Телеторгівля 07.40 Лікарі 09.15 Бебі-бум 10.05, 14.55 Модний

журнал

12.10, 16.00 Жіноча форма 14.15 М/фи 18.00, 21.40 Т/с «Тетянин

день»

19.00 Концерт 22.25 Жіночий погляд 23.25 Незіркове дитинство 00.25 Реальна відпустка 01.30 Арт Простір

«2+2»

06.00 М/фи 06.55 Т/с «Команда ЧЕ» 09.00, 21.00 Новини 2+ 09.25 Х/ф «Тіні зникають

опівдні. Перша с.»

11.15 Х/ф «Інспектор ДАІ» 13.00 д/п «Змова

ляльководів. Біси Росії» 14.00 д/п «Змова ляльководів» 15.05 д/п «Цілком таємно: Краса вимагає жертв» 16.05 «З усіх знарядь « 17.00 Х/ф «Детонатор» 19.00 Т/с «Лінійний відділ» 21.25 «ДжеДАІ» 22.00 Х/ф «Кікбоксер» 00.05 Х/ф «Експеримент Карнозавр»

ЕНТЕР-ФІЛЬМ 08.35 Х/ф «Я вільний, я нічий» 10.20, 15.20 «Жарт за жартом» 11.25, 22.40 Т/с «Безмовний свідок» 13.25 Х/ф «Білий ворон» 16.20 Х/ф «А якщо це кохання?» 18.15 Х/ф «Танцмайданчик» 19.55 Х/ф «Знайти і знешкодити» 21.25 Х/ф «Екіпаж машини бойової» 00.45 Х/ф «Три доби після безсмертя» ПЕРШИЙ КАНАЛ. УКРАЇНА 07.15 «Доброго здоров’ячка!» 08.00, 11.00, 14.00 Новини 08.15 «Жити здорово!» 09.30 «Модний вирок» 10.40 «Істина десь поруч» 11.15 «Контрольна закупівля» 11.55 «У наш час» 13.00 Інші новини 13.20 «Зрозуміти. Пробачити» 14.15 «Час обідати!» 14.55 «Вони та ми» 15.55 «Наодинці з усіма» 17.00 Вечірні новини 17.35, 01.00 «Давай одружимося!» 18.55 «Нехай говорять» 20.00 «Час» 20.30 Т/с «Відлига» 22.50 «Вечірній Ургант» 23.25 Нічні новини 23.35 «За крок від Третьої світової» РТР-ПЛАНЕТА (СНД)

08.05 Т/с «Господарка моєї

долі»

09.00, 12.00, 15.00, 18.00

Вісті

09.30 Ток-шоу «1000

дрібниць» 10.15 Ток-шоу «Про найголовніше» 11.00 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 12.30, 15.15, 17.40 Місцевий час. Вісті-Москва 12.50 Вісті. Чергова частина 13.05, 23.50 Т/с «Детективна агенція «Іван да Мар’я» 14.00 «Особливий випадок» 15.35 Т/с «Острів непотрібних людей» 18.50 «Прямий ефір» 19.55 Т/с «Російська спадкоємиця» 20.55 Т/с «Шерлок Холмс» 22.45 «Спеціальний кореспондент» 00.45 «Чесний детектив» 01.15 Х/ф «Батальйони просять вогню». 2 с. TBІ 06.00, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00, 00.00 Сьогодні 07.00 Ранкові курасани 10.00 Aрт Cіty 10.30, 12.30, 16.30, 19.10 TBіNews 11.00 Спорт 11.30 Автомандри 12.20, 15.30 Мистецька варта 12.25, 15.35, 19.25 Базар_ІТ 12.45 Ранкові курасани. Краще! 13.00 DOUBLE ЯТЬ 13.30, 16.00, 19.30 Окрема думка 14.00 Знак оклику з Артемом Шевченком 17.00 Навколо світу 20.00, 23.00 Сьогодні про головне 22.00 Музика для дорослих 01.00 Музичний автомат ТВ ЦЕНТР 06.25 Х/ф «Дорога». 08.20 Док.фільм «Едіта П’єха. Її безталанне щастя». 09.10, 19.45 Петрівка, 38 09.30, 12.30, 15.30, 20.00 Події 09.50 Х/ф «Снігур». 11.40 Без обману. «Золота картопля» 12.50, 17.30 Місто новин 13.10 «Наша Москва» 13.25 Т/с «Сімнадцять миттєвостей весни». 14.55 «Доктор І...» 15.50 «Історії порятунку» 16.25 «Право голосу». 17.50 Т/с «Охоронювані особи». 20.20 Т/с «Містер Монк. Дефективний детектив». 21.15 Док.фільм «Удар владою. Троє самогубців». 22.05 Події. 25-та година 22.40 Т/с «Каменська». 00.45 Док.фільм «Авіакатастрофи. Точка неповернення». RTVІ (ЄВРОПА)

06.00 «Особлива думка»,

«Економічні новини» 07.00 М/фи 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00 Т/с «Агентство «Золота куля»»

10.00, 21.00, 01.00 Т/с

«Капкан» 11.00 Х/ф «Весілля старшого брата» 13.00, 17.00 Т/с «Аеропорт-2» 14.00, 20.00 Т/с «Принцип Хабарова» 15.00, 23.30 «Міські легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Аляска» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08 «Особлива думка» 18.00, 00.00 «Со-мнение» РЕН ТВ

06.00, 10.00, 21.20 «Екстре-

ний виклик»

06.30, 10.30, 17.00, 21.00

«Новини 24»

07.00 «Засуди мене» 08.00, 17.30 Т/с «Зниклі

безвісти»

11.00 «Звана вечеря» 12.00, 13.00 «Сімейні

драми»

14.00, 15.00 «Не бреши

мені!»

16.00 «Вірний засіб» 18.30 «Територія оман» 20.00 «Їжа богів» 21.40, 00.50 Х/ф «Крик» 23.50 «Шахраї»

TV 1000

08.00 «Кінець роману»

драма

10.00 «Брудні танці 2»

мелодрама 12.00 «Любов, яка збиває з ніг» комеді 13.45 «Безліч» комеді 16.00 «З 13 у 30» комеді 17.45 «Прикинься моїм чоловіком» мелодрама 19.35 «Довічно» трагікомеді 21.30 «Порох Анджели» драма 00.05 «Без істерики!» комеді 01.55 «Страшили» жахи TV1000 РОСІЙСЬКЕ КІНО

07.00 «Незвичайні пригоди

Каріка і Валі» фентезі 10.00 «На початку славних справ» драма 12.40 «Скарби О.К» комеді 15.00 «Викрутаси» мелодрама 17.00 «Русалка» драма 19.00 «Спокута» військова драма 21.15 «Злочин і кара» драма 23.30 «Вправи в прекрасному» комеді 01.15 «Не ходіть, дівчата, заміж» комеді TV XXI FІLM

08.00, 16.00, 00.00 «Золоте

теля» (1 с.). Комедія.

08.55, 16.55, 00.55 «Ультімо

– останній з тих...». (1 с.). Драма.

10.40, 18.40 «Звірі дикого

Півдня». Драма.

12.20, 20.20 «Висота «Гам-

бургер». Бойовик.

14.15, 22.15, 06.15 «Іспит».

Трилер.

НАШЕ КІНО 07.30, 13.30 «Дон Кіхот» 09.30, 15.30 «Удар! Ще удар!» 11.30 «Блокада. «Лужський кордон» 17.30, 23.30 «Блокада. «Пулковський меридіан» 18.50, 00.50 «Кінь, скрипка... і трохи нервово» 19.30, 01.30 «Дон Сезар де Базан» 21.55 «З коханими не розлучайтеся» ДИТЯЧИЙ СВІТ 01.00, 07.00, 13.00 Х/ф «Фантазії Веснухіна». 1 с. 06.00, 12.00, 18.00 «Абеткакрихітка» 6+, м/ф «Спадок чарівника Бахрама» 6+, «Ворона і лисиця. Зозуля і півень» 08.05, 14.05 Мульсеріал «Чебурашка» 0+, м/ф «Дівчинка і слон» 6+, «Справжня пригода» 09.00, 15.00 Мульсеріал «Сандокан. Два тигри» 12+, «Попелюшка» 6+, м/ф «Телефон» 10.00, 16.00 Х/ф «Одиниця «з обманом». 6+, м/ф «Лисиця, заєць і півень» 11.30, 17.30 Мульсеріал «Вовк Альберто» DISCOVERY CHANNEL

06.10 Как это сделано?.

С. 20

06.35 Охотники за склада-

ми. С. 3

07.05 Охотники за склада-

ми. С. 4 07.30 Сквозь кротовую нору с Морганом Фрименом. Реальна ли реальность? 08.25, 00.55 Разрушители легенд. Голубой лед 09.20, 00.05 Особое меню от Беара Гриллса 10.15 Быстрые и громкие. Ремонт «Феррари»

9

Телебачення Часть 2/»REO» 1917 года

11.10 Махинаторы. Шевро-

ле-Корвет Стингрей

12.05 Махинаторы. Джип

CJ7 – Часть 2

12.30 Оружие по-

американски. Ручной миномет с топором 13.25 Золотая лихорадка. Аляска. Главная жила 14.20 Охотники за складами. С. 5 14.50 Охотники за складами. С. 6 15.15 Беар Гриллс. Выбраться живым. Горы дадут тебе силы 16.10 Правила внедорожного движения. Подъем на Небесное Плато 17.05, 01.45 Как это сделано?. Панамский канал/ Свалка 17.35 Как это устроено?. Мотоциклы/Керамические трубы/Барабанные палочки/Свистки 18.00 Дилеры. С. 7 19.00 Золото джунглей. Адское наводнение 20.00 Охотники за складами. С. 23 20.30 Охотники за складами. С. 24 21.00 Сквозь кротовую нору с Морганом Фрименом. Есть ли у нас свобода воли? 21.55 Top Gear США. С. 14 22.50 Мафия амишей. Попал в немилость 23.40 Молниеносные катастрофы. С. 49 ANIMAL PLANET (KIEV) 07.00, 11.55 Обезьянья жизнь. 07.25 Чудеса Голубой планеты. Антарктика 08.15 Экстремалы. Слизняки 09.10, 09.35, 19.15, 19.45, 20.10, 20.40 Знакомство с ленивцами. 10.05, 10.35, 14.40, 15.05, 21.05, 21.35 Эхо и слоны Амбозели. 11.00 Полиция Майами. Отдел по защите животных. Зверинец в Майами 12.20, 06.35 Укротитель по вызову. Черепахи пруда Алькатрас 12.50 Укротители аллигаторов. 13.45 Большие и страшные. Тигры 15.30 Адская кошка. Соседи из преисподней 16.30 Экстремалы. Мифы о животных 17.25 Плохой пёс. Кто в доме хозяин 18.20 Прирожденные охотники. Скорость 18.50 Прирожденные охотники. Выносливость 22.00, 22.30 Скорая ветеринарная помощь. Удивительные истории. С. 22.55, 23.25 Неотложная ветеринарная помощь. 23.50 Полиция Феникса. Отдел по защите животных. Преступные намерения 00.45 Возвращение суперзмеи-людоеда 01.35 Дикие и опасные. Под кожей MAXXI-TV

06.35, 19.25 Йога 07.20, 13.30 «Детское

время»

08.05 «Сбросим лишнее» 08.30, 20.15 «Все про все» 08.50 Телемагазин 09.05, 14.30 «Восточные

танцы»

09.35 «Дело вкуса» 10.15 «Выдающиеся

мужчины»

10.30 «Мамы на подиуме» 11.10, 22.55, 23.55

MaxxiМузыка

11.40 Т/с «Доктор Живаго»

8с 12.45 «Выдающиеся женщины» 12.50 «Пицце паломничество» 15.15 Ювелирочка 20.00 Вечерний мультик 20.30 Джунгли шоубизнеса 21.10 Т/с «Доктор Живаго» 9с 22.10 «Роскошные особняки» 23.10 «Ukr. Fashion Week» NATІONAL GEOGRAPHІC

06.00 «Доліна грізлі

або Бойовище – Йєллоустоун» 07.00, 12.00 «Суперспоруди Третього рейха: Атлантичний вал» 08.00, 13.00 «Розслідування авіакатастроф: Боротьба за кермо» 09.00 «Мегазаводи: «Wargamіng»» 10.00 «Десятка найкращих фото «Nat Geo» 11.00 «Шосе крізь пекло: Канада: Лавинонебезпечна зона» 14.00 «Сходження чорного вовка»

15.00 «На гачку: ловля

монстрів: Загарбники» 16.00, 01.00 «Війна генералів: Сталінград» 17.00 «Вінні Джонс: Реально про Росію: Будівельний загін» 18.00 «Випробуйте свій мозок: Зверніть увагу!» 19.00, 23.00 «Ігри розуму: Вір власним очам» 19.30, 23.30 «Ігри розуму: Сила переконання» 20.00, 00.00 «Людина-мавпа: Альфа-самець» 21.00 «Картковий фокусник» 22.00 «Тюремні труднощі: З відпустки до в’язниці» VIASAT HISTORY

07.00 Д/ф «Кто ты такой?» 08.05, 15.10 Д/ф «Команда

времени»

09.00, 01.00 Д/ф «Вторая

мировая в цвете»

10.00, 16.05 Д/ф «Триумф

и падение династии Романовых» 11.00 Д/ф «778 – Песнь о Роланде» 12.00 Д/ф «Погода, изменившая ход истории» 12.30 Д/ф «Спасение «Титаника»» 14.05, 17.55 Д/ф «Ферма в годы войны» 17.00, 19.00, 21.00, 00.00 Д/ф «Охотники за мифами» 20.00 Д/ф «Древние затерянные города» 22.00 Д/ф «Тени средневековья» 23.00 Д/ф «Орудия смерти» Телеклуб 19.00 Т/с «Таємниці слідства-7». 20.00 Т/с «Захист Красіна». 21.00 Т/с «Уральська мереживниця». 22.00 Т/с «Павутиння-6». 23.00 Т/с «Громадянин начальник». 00.00 Т/с «На розі, біля Патріарших-3». VIASAT EXPLORER

06.10 Д/ф «Рыбак-путеше-

ственник»

07.00, 12.20 Д/ф «Полярные

летчики»

07.50, 15.05 Д/ф «Амазонка

с Брюсом Пэрри»

08.45, 13.10, 01.15 Д/ф «Пит-

Команды» 09.40, 10.05, 16.00, 16.25, 21.40, 22.05 «Как это устроено?» 10.30, 10.55 Д/ф «Подлежит уничтожению!» 11.25 Д/ф «Самые быстрые мотоциклы» 14.10 Д/ф «Самые крутые дальнобойщики» 17.00, 20.50 Д/ф «Мегаперевозчики» 17.55, 18.20, 22.35, 23.00 Д/ф «Мир удивительных устройств» 18.55, 23.35 Реалити-шоу «Невероятный Гудвин» 19.55, 00.25 Д/ф «Непобедимый воин» РОСІЙСЬКИЙ ІЛЮЗІОН 01.30 Х/ф «Жити» 06.20 Х/ф «Лавина» 07.20 Х/ф «Ігри метеликів» 09.10 Х/ф «Вільне плавання» 10.50, 17.20 Х/ф «Таємниці палацових переворотів» 12.15 Х/ф «З Новим Роком, тато!» 13.55 Х/ф «Вітчим» 15.45 Х/ф «Москва не Москва» 18.50 Х/ф «Притяжіння» 20.25 Х/ф «Золотий перетин» 22.00 Х/ф «Настроювач» НОСТАЛЬГІЯ

06.00 «Навколо сміху» 07.00 «Навпіл» 08.30 «Що? Де? Коли?» 10.00 «Поклик джунглів» 10.35 «Рано-вранці» 11.10 Док.фільм «Третя

перемога Сметаніної»

11.40 Х/ф «Місяць довгих

днів» 1 с.

13.00, 19.00 «ЧАС» 14.00, 20.00 «Народжені

в СРСР» 15.00, 21.00 «Квіти і пісні Сан-Ремо в Москві» 16.00 Док.фільм «Двори нашого дитинства» 16.55 «Це було, було... Міський мотив» 17.15 «Поет Геннадій Айгі читає свої вірші» 17.30 Х/ф «Місяць довгих днів» 2 с. 22.00 «Були ЧАСИ» 22.55 Х/ф «Спільна стіна» 23.15 «Новини попмузики» 00.25 «Під знаком зодіаку. Стрілець» СПОРТ 1

06.15 Футбол. Чемпіонат

Португалії. Ріу Аве – Бенфіка 08.05, 17.00 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Сезон 20132014. Огляд

09.05 Футбол. Росія.

Прем’єр-Ліга. Сезон 2013-2014. Ростов – ЦСКА 10.55 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Сезон 2013-2014. АДО – Аякс 12.45 Екстра-футзал 13.10, 01.40 Теніс WTA 2013. Tournament of Champіons. 1/2 фіналу. Іванович – Халеп 15.10 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Сезон 2013-2014. Кубань – Локомотив 18.00 Баскетбол. Єврокубок. Регулярний сезон. 8-й тур. Хімік – Альба Фехервар. LIVE 20.00 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Сезон 2013-2014. Огляд 20.30 Футбол. Чемпіонат Португалії. Огляд 21.25 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Сезон 2013-2014. Динамо М – Урал 23.15 Футбол. Чемпіонат Португалії. Академіка – Порту 01.05 Баскетбол. Журнал Суперліги СПОРТ 2 06.00 Футбол. Росія.

Прем’єр-Ліга. Сезон 2013-2014. Динамо М – Урал 07.50 Баскетбол. Єдина Ліга ВТБ. ВЕФ – Червоний Жовтень 09.45 Футбол. Чемпіонат Португалії. Ріу Аве – Бенфіка 11.35 Футбол. Кубок Шотландії. 4-й раунд. Фалкірк – Рейнджерс 13.30 SpbFіghters. 5-й сезон. «Кістка в Кістку». Програма третя 13.55 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Сезон 2013-2014. Феєнорд – ПСВ 15.50 Баскетбол. Єврокубок. Регулярний сезон. 7-й тур. Нижній Новгород – Хімік 17.45 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Сезон 2013-2014. Кубань – Локомотив 19.35 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Сезон 2013-2014. Огляд 20.45 Баскетбол. Єврокубок. Регулярний сезон. 8-й тур. Хімік – Альба Фехервар 22.40 Бої без правил. Чемпіонат СНД. СК Оплот. Харків EUROSPORT 09.30, 13.15, 19.15, 00.50

Футбол. Бразилеманія. Журнал. 09.45, 19.30 Оце так!!! 10.45 Біатлон. Кубок світу. Естерсунд (Швеція). Гонка переслідування. Чоловіки. 11.15 Біатлон. Кубок світу. Естерсунд (Швеція). Гонка переслідування. Жінки. 11.45 Стрибки на лижах. Кубок світу. Куусамо (Фінляндія). HS-142. 13.30 Снукер. Чемпіонат Британії. Йорк. День 3. 15.30, 18.30, 20.30, 21.00, 01.05 Снукер. Чемпіонат Британії. Йорк. День 4. 00.00 GTA. Наступний рівень. Автоспортивний журнал. 00.20 Автоспорт. World Endurance Serіes. Бахрейн. Огляд етапу. 00.45 Тест-драйв. Журнал. ТК «ФУТБОЛ 1» 06.00, 07.50, 10.00, 15.40,

23.25 Футбол NEWS

06.15, 10.30, 16.00 «Євро-

пейський weekend»

07.40 Найсмішніші фут-

больні моменти

08.00 Севастополь – Дина-

мо. Чемпіонат України

12.00 Чемпіонат Італії.

Огляд туру

12.50 «Великий футбол» 14.30 Чемпіонат Іспанії.

Огляд туру

17.40 Топ-матч 18.00, 21.00 Футбол LIVE 18.55 LIVE. Чорноморець

– Шахтар. Чемпіонат України 21.25 LIVE. Шальке – Хоффенхайм. Кубок Німеччини 23.55 Чорноморець – Шахтар. Чемпіонат України


10

Телебачення

Середа, 4 грудня Cхід 7.19 Захід 15.56 Світловий день 8.37 УТ – 1

06.00 Православний

календар

06.05, 06.30, 07.00, 07.30,

08.00, 08.30, 12.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 23.15 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 23.20 Погода 06.20 Хочу все знати 06.35 Доброго ранку, Україно! 06.45, 07.45, 08.20 Гість студії 07.20 Тема дня 07.25 Країна on lіne 07.35 Ера бізнесу 08.35 Ранкові поради 08.45 Корисні поради 09.00, 21.00 Підсумки дня 09.25, 20.55 Офіційна хроніка 09.30 Уряд на зв’язку з громадянами 10.00 Пряме включення з Кабінету міністрів України 10.15 Т/с «МонтеКрісто» 11.15 Не вір худому кухарю 11.40 Книга.ua 12.10, 18.40, 21.30 Діловий світ 12.25 Дорослі ігри 13.25 Контрольна робота 13.45 Х/ф «Майор Вихор» 2с 15.00, 18.20, 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 15.15 Euronews 15.20 Діловий світ. Агросектор 15.35 Крок до зірок 16.25 Т/с «Фронт за лінією фронту» 1с 17.45 Світ спорту 17.55, 01.40 Про головне 18.55 Фінансова перспектива 19.15 Фестиваль гумору «Умора» 20.50 Мегалот 21.40 Вечір пам»яті Назарія Яремчука (ч. 22.50 Суперлото, Трійка, Кено 23.00, 01.00 Підсумки 23.25 На слуху 23.50 Від першої особи 00.10 Сміх з доставкою додому КАНАЛ «1+1»

06.00 «Служба розшуку

дітей» 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.35 ТСН: ТСН 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 08.05 «Економічна правда» 09.05 «Шість кадрів» 09.35, 17.10 Т/с «Любов та покарання» 11.35, 20.15 Т/с «Шерлок Холмс» 13.35, 14.35, 01.55 Т/с «Історія льотчика» 15.40 «Російські сімейні драми» 16.45 «Тсн. Особливе» 22.15 «Українські сенсації. Боже вільні» 23.50 «Тачки – 2» 00.15 Х/ф «Мішень» ІНТЕР

07.00, 07.30, 08.00, 08.30,

09.00, 12.00, 17.50 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10, 20.30 Т/с «Майор поліції» 11.10, 12.20 Док.серіал «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 13.25 «Судові справи» 15.10 «Сімейний суд» 16.10 «Давай одружимося в Україні» 17.10 Т/с «Домробітниця» 18.00 Ток-шоу «Стосується кожного» 19.05 Т/с «Пасічник» 20.00 «Подробиці» 22.25 Т/с «Кулінар 2» 00.30 Т/с «Картковий будинок» 01.25 Х/ф «Хрещений батько 3» ICTV

06.30, 07.40 Ділові факти 06.35 Економічний інтерес 06.40 Т/с «Таксі» 07.05 Т/с «Леся+Рома» 07.45 Несекретні

матеріали

08.45 Факти. Ранок 09.15, 19.25 Надзвичайні

новини

10.15, 13.00 Анекдоти по-

українськи

10.25, 14.40 Т/с «Літєйний» 12.45 Факти. День 13.15, 22.10 Т/с «Проку-

рорська перевірка»

18.45 Факти. Вечір 20.10 Т/с «Лютий» 23.20 Х/ф «Ув’язнений» 01.15 Стоп –

НОВИЙ КАНАЛ 06.10 Teen Tіme 06.15, 13.25 Мульсеріал «Черепашки-ніндзя»

08.35 Х/ф «У тихій пристані» 10.05, 15.20 «Жарт за

жартом»

Схід 8.46 Захід 17.48 3-й місячний день

06.35, 13.45 Мульсеріал

«Губка Боб» 07.00, 07.35, 08.35 Підйом 07.30, 08.30, 19.55, 00.45 Погода 09.00, 20.00 Т/с «Молодіжна команда» 10.00 Т/с «Щасливі разом» 11.00, 18.00, 22.00 Т/с «Вороніни» 13.20, 14.25 Kіds Tіme 14.55 Т/с «Друзі» 15.55 Т/с «Дві дівчини без гроша» 16.50 Т/с «Щоденник лікаря Зайцевої» 19.00, 00.40 Репортер 19.20 Абзац! 21.00 Т/с «Кухня» 23.00 Х/ф «Антибумер» 00.50 Т/с «Щоденники вампіра» 01.35 Т/с «Пліткарка» СТБ

06.30, 15.55 «Все буде

добре!»

08.10, 18.20 «Неймовірна

правда про зірок»

09.50 «Зіркове життя.

Повернені до життя»

10.50 «Врятуйте нашу

сім’ю – 2»

13.50 «Битва екстрасенсів» 14.55 «Звана вечеря-2» 18.00, 22.00 «Вікна-Новини» 20.00, 22.40 «МастерШеф

– 3» 01.30 Х/ф «Мічман Панін»

ТОНІС 06.00 «Таке спортивне життя. Яна Шемякіна» 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 «Служба новин «Соціальний пульс» 06.55, 18.50, 22.40 «Економічний пульс» 07.00 «Ранкове еспресо» 09.00, 20.00 Генерали 10.00, 16.50 «Алло, лікарю» 11.15 Мама вийшла заміж 12.45 «Соціальний статус: ваша пенсія» 13.20 «Цивілізація Incognіta» 14.00, 22.45 Братство бомби 15.15, 21.25 «Соціальна економіка» 15.20, 16.45, 18.55, 21.30 «Погода» 16.20, 00.00 Док.серіал «Дивовижні мешканці саду» 17.50 «Алло, адвокате!» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона: Володимир Литвин, 3ч 21.35 Вижити всупереч 00.30 Т/с «Ескорт агентство» ТЕТ

06.00 Телепузики 06.30, 07.30 Мульсеріал

«Лалалупси» 07.00 Малята-твійнята 07.55 Мультик з Лунтіком 08.20 Мульсеріал «Шоу Гарфілда» 08.55 Єралаш 09.55, 21.05 Країна У 11.00, 00.30 Одна за всіх 12.00 Т/с «Якось у казці» 12.55 Любов з майбутнього 13.55 Богиня. Нова колекція 16.00 Т/с «Брати» 17.00, 20.00 Т/с «Два батька і два сина» 18.00 ТЕТки і шмотки 19.00 Моду народу 22.10 Віталька 23.25 Т/с «Секс і місто» 01.25 Т/с «Закрита школа» ТРК «УКРАЇНА» 06.00 Т/с «Адвокат» 07.00, 09.00, 17.00, 19.00 Події 07.30, 15.25 Щиросерде зізнання 08.00 Т/с «Подружжя» 09.10, 13.10, 17.20, 22.30 Т/с «Слід» 10.00, 20.00 Т/с «Балабол» 12.00 Ток-шоу «Нехай говорять» 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «-Поцілуй! Нова історія» 19.20 Ток-шоу «Говорить Україна» 22.00 Події дня 00.15 Т/с «Мент у законі 6» 5 ТЕЛЕКАНАЛ

06.30, 07.30, 08.30, 09.30,

10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 22.30, 23.30, 00.30, 01.30 Час. Важливо 06.35, 07.10, 08.10, 22.35, 23.15, 00.15 Бізнес-час 06.40, 18.10, 00.00 Місцевий час 06.55, 08.50, 23.45, 00.55 Огляд преси 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 22.00, 23.00, 01.00 Час новин 07.15, 08.15, 08.35, 16.35,

Козеріг

19.45, 23.35, 06.15 Тема/ Хроніка дня 07.20 Час економіки 07.25, 08.25, 11.50, 17.25, 22.45, 23.50 Погода в Україні 07.40 Автопілот-новини 07.45, 18.20, 23.40, 00.20, 06.20 Час спорту 07.55, 09.10, 13.10 Погода на курортах 08.45 Трансмісія-новини 08.55, 16.10 Погода у світі 09.35, 13.35, 14.35 5 елемент 10.10, 10.35, 11.15, 11.35, 12.15, 20.00, 01.15, 01.35 Час. Підсумки дня 15.35 Дорогі депутати 17.35 Арсенал 18.35 Агроконтроль 19.00 Час новин, 1 блок 19.30 Час новин, 2 блок 21.40 Час-Тайм 22.10 Акцент 22.40 Хроніка дня 23.25 CRIME NEWS 00.35 Новини київщини НТН 06.40 Х/ф «Час «Зеро» 08.30 Ранковий «Свідок» 09.00 «Засуди мене» 10.00 «До суду» 11.50 Т/с «Детективи» 12.55, 19.30 Т/с «У зоні ризику» 14.45, 17.00 Т/с «Павутиння – 6» 16.45, 19.00, 21.40 «Свідок» 22.00 Т/с «Згадати майбутнє» 23.00 Т/с «CSI: Нью-Йорк» 00.00 Т/с «Закон і порядок» 01.00 Т/с «NCIS: ЛосАнджелес» К1

06.30 «TOP SHOP» 07.30 «М/фи» 10.10 Т/с «Всі жінки –

відьми» 14.00 Т/с «Дикий ангел» 15.00, 19.00 «Орел і Решка» 16.00, 20.00 Т/с «Моя прекрасна няня» 17.00, 21.00 «Розсміши коміка» 18.00 «Звана вечеря» 22.00 «Велика різниця» 23.00 «Хі та Ха» 00.30 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» 01.20 «Нічне життя» 11 КАНАЛ

06.10 Teen Time 06.15, 13.25 М/с «Черепаш-

ки-ниндзя»

06.35, 13.45 М/с «Губка Боб» 07.00, 08.30, 19.00, 21.30,

00.30 Новости 11 канала

07.45 «Respect TV» 09.00, 20.00 Т/с «Моло-

дежка» 10.00 Т/с «Счастливы вместе» 11.00, 18.00 Т/с «Воронины» 13.20, 14.25 Kids’ Time 14.55 Т/с «Друзья» 15.55 Т/с «Две девицы на мели» 16.50 Т/с «Дневник доктора Зайцевой» 19.30 «Два берега» 21.00 «Автострасти с Ларисой Максименко» 22.00 «Инновации» 22.30 «Oscar time» 23.00 Х/ф «Антибумер» 01.00 Т/с «Дневники вампира» 01.35 Т/с «Сплетница» К2

06.45 Телеторгівля 07.40 Лікарі 09.15 Бебі-бум 10.05, 14.55 Модний

журнал

12.10, 16.00 Жіноча форма 14.15 М/фи 18.00, 21.40 Т/с «Тетянин

день»

19.00 Концерт 22.25 Жіночий погляд 23.25 Незіркове дитинство 00.25 Реальна відпустка 01.30 Арт Простір

«2+2»

06.00 М/фи 06.55 Т/с «Команда ЧЕ» 09.00, 21.00 Новини 2+ 09.25 Х/ф «Тіні зникають

опівдні. Друга с.»

11.10 д/п «К-141» 11.45, 22.00 Догравання

матчу ЧУ 12 Туру. Дніпро – Металіст 14.00 д/п «Змова ляльководів. Шпигуни із сузір’я Оріон» 15.05 д/п «Цілком таємно: Індустрія обману» 16.05 «З усіх знарядь « 17.00 Х/ф «Кікбоксер» 19.00 Т/с «Лінійний відділ» 21.25 «ДжеДАІ» 00.05 Х/ф «Людина-комар» 01.45 Х/ф «Вічний поклик. Третя с.» ЕНТЕР-ФІЛЬМ

«Червоний гірник» №91 (21416)

www.girnyk.com.ua

11.15, 22.30 Т/с «Безмовний

свідок» 13.15 Х/ф «Щоденник його дружини» 16.25 Х/ф «Заздрість богів» 19.05 Х/ф «Тіні забутих предків» 20.55 Х/ф «Без строку давнини» 00.35 Х/ф «Знайти і знешкодити»

ПЕРШИЙ КАНАЛ. УКРАЇНА 07.15 «Доброго здоров’ячка!» 08.00, 11.00, 14.00 Новини 08.15 «Жити здорово!» 09.30 «Модний вирок» 10.40 «Істина десь поруч» 11.15 «Контрольна закупівля» 11.55 «У наш час» 13.00 Інші новини 13.20 «Зрозуміти. Пробачити» 14.15 «Час обідати!» 14.55 «Вони та ми» 15.55 «Наодинці з усіма» 17.00 Вечірні новини 17.35, 01.00 «Давай одружимося!» 18.55 «Нехай говорять» 20.00 «Час» 20.30 Т/с «Відлига» 22.50 «Вечірній Ургант» 23.25 Нічні новини 23.35 «Політика» РТР-ПЛАНЕТА (СНД)

08.05 Т/с «Господарка моєї

долі»

09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Вісті 09.30 Ток-шоу «1000

дрібниць»

10.15 Ток-шоу «Про

найголовніше»

11.00 Т/с «Таємниці

інституту шляхетних панянок» 12.30, 15.15, 17.40 Місцевий час. Вісті-Москва 12.50 Вісті. Чергова частина 13.05, 23.40 Т/с «Детективна агенція «Іван да Мар’я» 14.00 «Особливий випадок» 15.35 Т/с «Острів непотрібних людей» 18.50 «Прямий ефір» 19.55 Т/с «Російська спадкоємиця» 20.55 Т/с «Шерлок Холмс» 22.45 «Схід Перемоги. Дніпро: Крах Східного вала» 01.05 Х/ф «Батальйони просять вогню». 3 с. TBІ 06.00, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00, 00.00 Сьогодні 07.00 Ранкові курасани 10.00 Приватні новини 10.30, 12.30, 16.30, 19.10 TBіNews 11.00, 17.00 Навколо світу 12.20, 15.30 Мистецька варта 12.25, 15.35, 19.25 Базар_ІТ 12.45 Ранкові курасани. Краще! 13.00 World Storіes. Міжнародні кореспонденти 13.30, 16.00, 19.30 Окрема думка 14.00 Музика для дорослих 20.00, 23.00 Сьогодні про головне 22.00 Homo sapіens 01.00 Музичний автомат ТВ ЦЕНТР

06.40 Док.фільм «Великі

свята. Введення в храм Пресвятої Богородиці». 07.05, 09.50 Х/ф «Далі – любов». 09.30, 12.30, 15.30, 20.00 Події 11.00 Петрівка, 38 18. 11.20 «Біла тростина». Концерт-акція. 12.50, 17.30 Місто новин 13.10 «Наша Москва» 13.25 Т/с «Сімнадцять миттєвостей весни». 14.50 «Доктор І...» 15.50 Лінія захисту 16.25 «Право голосу». 17.50 Т/с «Охоронювані особи». 19.45 Петрівка, 38 20.20 Т/с «Містер Монк. Дефективний детектив». 21.10 Док.фільм «Далай-лама. Хранитель зоряних таємниць». 22.00 Події. 25-та година 22.25 «Російське питання» 23.15 Х/ф «Соло на мінному полі». RTVІ (ЄВРОПА) 06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 М/фи 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00 Т/с «Агентство «Золота куля»» 10.00, 21.00, 01.00 Т/с «Капкан» 11.00 Х/ф «Холодний березень» 13.00, 17.00 Т/с «Аеропорт-2» 14.00, 20.00 Т/с «Принцип Хабарова»

15.00, 23.30 «Міські

легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Аляска» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 00.00 «Особлива думка» 18.00 «Со-мнение» РЕН ТВ

06.00, 10.00, 21.20 «Екстре-

ний виклик»

06.30, 10.30, 17.00, 21.00

«Новини 24»

07.00 «Засуди мене» 08.00, 16.00 «Вірний засіб» 09.00, 17.30 Т/с «Зниклі

безвісти»

11.00 «Звана вечеря» 12.00, 13.00 «Сімейні

драми»

14.00, 15.00 «Не бреши

мені!»

18.30 «Спецпроект із

М.Задорновим»: «Рюрик. Загублене минуле»

20.15 Док.фільм «Батьки

та діти»

21.40, 01.00 Х/ф «Крик 2» 00.00 «Шахраї»

TV 1000 08.00 «Володар перснів: Братерство персня» фентезі 12.00 «З 13 у 30» комеді 14.00 «Прикинься моїм чоловіком» мелодрама 15.50 «Неприборкані серця» драма 18.00 «Ходять чутки...» комедія «рік 20.00 «Правда про Чарлі» трилер 22.00 «Без істерики!» комеді 00.00 «Ідеальний незнайомець» трилер TV1000 РОСІЙСЬКЕ КІНО

07.00 «Викрутаси» мело-

драма 09.00 «Синя борода» детектив 10.50 «Одруження» комеді 12.40 «Спокута» військова драма 15.00 «Чарівний портрет» казка 17.00 «Йолки» комеді 19.00 «Три дівчини» комеді 21.00 «Бедуїн» драма 23.00 «Гойдалка» драма 01.00 «SLOVE. Просто в серце» бойовик TV XXI FІLM 08.00, 16.00, 00.00 «Золоте теля» (2 с.). Комедія. 08.55, 16.55, 00.55 «Ультімо – останній з тих...». (2 с.). Драма. 10.35, 18.35 «Білявка з оголеними грудьми». Мелодрама. 12.25, 20.25 «Мирний воїн». Драма. 14.30, 22.30, 06.30 «Парадокс». Трилер. НАШЕ КІНО

06.50, 12.50 «Кінь, скрипка...

і трохи нервово»

07.30, 13.30 «Дон Сезар де

Базан»

09.55, 15.55 «З коханими не

розлучайтеся»

11.30 «Блокада. «Пулковсь-

кий меридіан» 17.30, 23.30 «Блокада. «Ленінградський метроном» 19.30, 01.30 «Рокіровка в довгу сторону» 21.30 «Молода дружина» ДИТЯЧИЙ СВІТ

01.00, 07.00, 13.00 Х/ф

«Фантазії Веснухіна». 2 с. 06.00, 12.00, 18.00 «Абеткакрихітка» 6+, м/ф «У страха очі великі» 6+, «Снігові стежки» 6+, «Тяп, ляп – малярі!» 08.05, 14.05 Мульсеріал «Шапокляк» 0+, м/ф «Найголовніший» 0+, «Як стати великим» 09.00, 15.00 Мульсеріал «Сандокан. Два тигри» 12+, «Лускунчик» 6+, м/ф «Теремок» 10.00, 16.00 Х/ф «Матрос Чижик» 12+, м/ф «Якщо кинути камінь вгору...» 11.30, 17.30 Мульсеріал «Вовк Альберто» DISCOVERY CHANNEL

06.10 Как это сделано?. Па-

намский канал/Свалка 06.35 Охотники за складами. С. 5 07.05 Охотники за складами. С. 6 07.30 Сквозь кротовую нору с Морганом Фрименом. Есть ли у нас свобода воли? 08.25, 00.55 Разрушители легенд. Проблемы с пузырями 09.20, 00.05 Беар Гриллс. Как остаться в живых 10.15 Быстрые и громкие. Бонневилль повзрослому 11.10 Махинаторы. ФСМСирена 105 12.05 Махинаторы. Альфа

Четвер, 28 листопада 2013 року

Ромео Спайдер Велоче 2000 – Часть 1 12.30 Оружие поамерикански. Дробовик/Падение черного ястреба 1911 год 13.25 Золотая лихорадка. Спецвыпуск третьего сезона. За кадром – часть 2 14.20 Охотники за складами. С. 7 14.50 Охотники за складами. С. 8 15.15 Золото джунглей. Адское наводнение 16.10 Охотники за складами. С. 23 16.40 Охотники за складами. С. 24 17.05, 01.45 Как это сделано?. Ножи/Алмазы/ Кирпичи 17.35 Как это устроено?. Наручники/Герметики/ Баллоны для пропана 18.00 Пятерка лучших. Могучие перевозчики 19.00 Крупнейший в мире корабль. Мегафлот. Масштабирование 20.00 Как устроена Земля. Может ли Кракатау останавливать время? 21.00 Сквозь кротовую нору с Морганом Фрименом. Существует ли «частица бога»? 21.55 Top Gear США. С. 15 22.50 Мафия амишей. Священная война 23.40 Молниеносные катастрофы. С. 50 ANIMAL PLANET (KIEV)

07.00, 11.55 Обезьянья

жизнь.

07.25 Ветеринар Бондай

Бич. 08.15 Экстремалы. Мифы о животных 09.10 Плохой пёс. Кто в доме хозяин 10.05, 10.35, 14.40, 15.05, 21.05, 21.35 Эхо и слоны Амбозели. 11.00 Полиция Майами. Отдел по защите животных. Предательство 12.20, 06.35 Братья по трясине. Партнеры по тине 12.50, 13.15, 06.10 Знакомство с ленивцами. 13.45 Стив Бэкшал. Заплыв с чудовищами. Акула 15.30 Адская кошка. Пенни против Пака 16.30 Экстремалы. Гурманы 17.25 Дельфиньи будни. 1 с. 17.50 Дельфиньи будни. 2 с. 18.20 Приключения панды. 19.15, 19.45 Скорая ветеринарная помощь. Удивительные истории. 20.10, 20.40 Неотложная ветеринарная помощь. 22.00, 22.25 Смотрители заповедника. 22.55 Северная Америка. Северная Америка. Лучшие 23.50 Полиция Феникса. Отдел по защите животных. Оставленная умирать 00.45 Добыча – человек. Коты и собаки – убийцы 01.35 Дикие и опасные. Ангелы и демоны MAXXI-TV 06.35, 19.25 Йога 07.20, 13.30 «Детское время» 08.05 «Сбросим лишнее» 08.30, 20.15 «Все про все» 08.50 Телемагазин 09.05, 14.30 «Вост. танцы» 09.35 «Пицце паломничество» 10.15 «Выдающиеся мужчины» 10.30 Джунгли шоубизнеса 11.10, 22.55, 23.55 MaxxiМузыка 11.40 Т/с «Доктор Живаго» 9с 12.45 «Выдающиеся женщины» 12.50 «Большое кулинарное путешествие Пола и Ника» 15.15 Ювелирочка 20.00 Вечерний мультик 20.30 «Женские откровения» 21.10 Т/с «Доктор Живаго» 10с 22.10 «КиноМакси» 23.10 «Ukr. Fashion Week» NATІONAL GEOGRAPHІC

07.00, 12.00 «Ігри розуму:

Вір власним очам»

07.30, 12.30 «Ігри розуму:

Сила переконання»

08.00, 13.00 «Людина-мав-

па: Альфа-самець»

09.00 «Випробуйте свій

мозок: Пам’ять»

10.00 «Тюремні труднощі:

Стрес-камера»

11.00 «Шосе крізь пекло: Ка-

нада: Сімейний бізнес»

14.00 «В пошуках величез-

ного кальмара»

15.00 «На гачку: ловля

монстрів: Піймати голіруч»

16.00, 01.00 «Абсолютно

секретно: Секретні матеріали ЦРУ: Полювання на бен Ладена» 17.00 «Шукачі скарбів: Врожай Монтани» 17.30 «Шукачі скарбів: Тумстоунський нектар» 18.00 «Шукачі скарбів: Скарби Півдня» 18.30 «Шукачі скарбів: Загублений готель» 19.00, 23.00 «Шукачі скарбів: Про людей і шахти» 19.30, 23.30 «Шукачі скарбів: Піратські скарби» 20.00, 00.00 «Старателі: Поза доступом» 20.30, 00.30 «Старателі: Золота жила» 21.00 «Божественне втручання: Відродження церкви байкерів» 22.00 «Тюремні труднощі: Тюремна «мамця»» VIASAT HISTORY

07.00 Д/ф «Кто ты такой?» 08.05, 15.00 Д/ф «Команда

времени»

09.00, 01.00 Д/ф «Вторая

мировая в цвете»

10.00, 15.50, 19.00 Д/ф

«Средневековая монархия. Женщины у власти» 11.10, 16.55, 00.20 Д/ф «Охотники за мифами» 12.00 Д/ф «Древние затерянные города» 13.00 Д/ф «Тени средневековья» 13.55, 17.50 Д/ф «Ферма в годы войны» 20.05 Д/ф «Древний Египет. Жизнь и смерть в Долине Царей» 21.10 Д/ф «Легенды Исландии» U 21.40 Д/ф «По следам Ганнибала» 22.10 Д/ф «Знакомство с Древним Римом» 23.20 Д/ф «Орудия смерти» ТЕЛЕКЛУБ

19.00 Т/с «Таємниці

слідства-7».

20.00 Т/с «Захист Красіна». 21.00 Т/с «Уральська мере-

живниця».

22.00 Т/с «Павутиння-6». 23.00 Т/с «Громадянин на-

чальник».

00.00 Т/с «На розі, біля

Патріарших-3».

VIASAT EXPLORER

06.10 Д/ф «Рыбак-путеше-

ственник»

07.00, 12.20 Д/ф «Полярные

летчики» 07.50, 15.05 Д/ф «Амазонка с Брюсом Пэрри» 08.45 Д/ф «Пит-Команды» 09.40, 10.05, 16.00, 16.25, 21.40, 22.05 «Как это устроено?» 10.30, 10.55 Д/ф «Мир удивительных устройств» 11.25 Реалити-шоу «Невероятный Гудвин» 13.10, 01.15 Д/ф «Питкоманды» 14.10 Д/ф «Самые крутые дальнобойщики» 17.00, 20.50 Д/ф «Мегаперевозчики» 18.00, 22.35 «Летчики-истребители» 19.00, 19.25, 23.30, 23.55 Д/ф «Службы специального назначения» 20.00, 00.25 Д/ф «Непобедимый воин» РОСІЙСЬКИЙ ІЛЮЗІОН

00.50, 01.40 Х/ф «Лавина» 07.35 Х/ф «З Новим Роком,

тато!»

09.15 Х/ф «Вітчим» 11.00, 17.25 Х/ф

«Таємниці палацових переворотів» 12.30 Х/ф «Москва не Москва» 14.10 Х/ф «Притяжіння» 15.45 Х/ф «Золотий перетин» 18.50 Х/ф «Інсайт (Осяяння)» 20.20 Х/ф «Довге прощання» 22.15 Х/ф «Жити» 23.25 Х/ф «Ігри метеликів» НОСТАЛЬГІЯ 07.00, 13.00, 19.00 «ЧАС» 08.00, 14.00, 20.00, 23.00 «Народжені в СРСР» 09.00, 15.00 «Квіти і пісні Сан-Ремо в Москві» 10.00, 16.00 Док.фільм «Двори нашого дитинства» 10.55 «Це було, було... Міський мотив» 11.15, 17.10 «Поет Геннадій Айгі читає свої вірші» 11.30 Х/ф «Місяць довгих днів» 2 с. 17.30 Х/ф «Місяць довгих днів» 3 с. 21.00 «Давайте знайомитися, місяць травень» 22.00 «Вечірні мелодії» 00.00 «Навколо сміху» 01.00 «Навпіл»

СПОРТ 1

06.00 Футбол. Чемпіонат

Португалії. Академіка – Порту 07.50 SpbFіghters. 5-й сезон. «Кістка в Кістку». Програма третя 08.15 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Сезон 2013-2014. Огляд 08.45 Футбол. Чемпіонат Португалії. Огляд 09.40 Баскетбол. Єврокубок. Регулярний сезон. 8-й тур. Хімік – Альба Фехервар 11.25 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Сезон 2013-2014. Рода – Твенте 13.15 Теніс WTA 2013. Tournament of Champіons. 1/2 фіналу. Павлюченкова – Стосур 15.10 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Сезон 2013-2014. Динамо М – Урал 17.00 Баскетбол. Єдина Ліга ВТБ. Донецьк – Нижній Новгород 18.45 Бокс. Ш. Манаган – Р. Кантрел 19.30 Футбол. Чемпіонат Бельгії. Огляд 20.30 Баскетбол. Журнал Суперліги 21.05 SpbFіghters. 5-й сезон. «Кістка в Кістку». Програма четверта 21.35 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Сезон 2013-2014. АДО – Аякс 23.25 Бої без правил. Чемпіонат СНД. СК Оплот. Харків СПОРТ 2

06.00 Футбол. Росія.

Прем’єр-Ліга. Сезон 2013-2014. Кубань – Локомотив 07.50 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Сезон 2013-2014. Огляд 08.55, 15.30 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Сезон 2013-2014. Огляд 09.25 Футбол. Чемпіонат Португалії. Академіка – Порту 11.20 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Сезон 2013-2014. Ростов – ЦСКА 13.10, 23.35 Баскетбол. Єврокубок. Регулярний сезон. 8-й тур. Хімік – Альба Фехервар 15.00 Екстра-футзал 16.05 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Сезон 2013-2014. АДО – Аякс 17.55 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Сезон 2013-2014. Динамо М – Урал 19.50 Баскетбол. Єдина Ліга ВТБ. Донецьк – Нижній Новгород 21.45 Футбол. Чемпіонат Португалії. Ріу Аве – Бенфіка 01.30 Бокс. Монако. 6 частина Г. Головкін – Н. Ишида EUROSPORT

09.30 GTA. Наступний

рівень. Автоспортивний журнал. 09.45, 14.00 Снукер. Чемпіонат Британії. Йорк. День 4. 11.45, 00.00 Теніс. Матспойнт. Журнал. 12.15, 00.45 Оце так!!! 13.15, 19.15, 00.30 Футбол. Бразилеманія. Журнал. 13.30 Автоспорт. World Endurance Serіes. Бахрейн. Огляд етапу. 15.30, 18.30, 21.00, 01.45 Снукер. Чемпіонат Британії. Йорк. 1/8 фіналу. 19.30, 20.50 Вибране по середах. Журнал. 19.35 Кінний спорт. Кубок світу. Стокгольм. 20.35 Новини кінного спорту. 20.40 Новини гольфа. 20.45 Новини вітрильного спорту. 20.55 Спорт і Ко. Журнал. ТК «ФУТБОЛ 1»

06.00, 07.50, 10.00, 15.40,

22.45 Футбол NEWS

06.15, 15.00 Журнал. Ліга

Чемпіонів УЄФА 06.50 Огляд матчів. Ліга Європи УЄФА 08.00, 15.55 Чорноморець – Шахтар. Чемпіонат України 10.30 Севастополь – Динамо. Чемпіонат України 12.40 «Європейський weekend» 14.10 Futbol Mundіal 14.45 Топ-матч 17.55 Лаціо – Наполі. Чемпіонат Італії 19.55 LIVE. Вольфсбург – Інгольштадт 21.55 LIVE. Вест Бромвіч – Ман Сіті. 00.00 МЮ – Евертон. Чемпіонат Англії. Прем’єра


«Червоний гірник» №91 (21416) Четвер, 28 листопада 2013 року

www.girnyk.com.ua

Особистість

Саме за щирість, безпосередність і сміливість показати всю глибину своїх почуттів Валентина Таран почула заповітні «Так» від трьох суддів вокального проекту «Х-фактор».

Дівчинмаит,ься яка не соро бути собою

Д 

умаю, ті, хто цікавиться талант-шоу або культурним життям Кривого Рогу, пам’ятають блискучий виступ Валі на кастингу у Дніпропетровську. Лірична «Je suis Malade» з репертуару Лари Фабіан змусила публіку аплодувати стоячи. А потім був тренувальний табір, де на адресу дівчини лунали схвальні відгуки. Але, на жаль, у прямих ефірах нашу золотоголосу землячку ми не побачимо. Проте Валя завжди відкрита для спілкування, у чому ми мали змогу переконатися. – Розкажи, з чого почався шлях співачки Валентини Таран? – Музикою стала займатись у 7 років, пішовши до музичної школи. Чотири роки навчалась по класу фортепіано. Але не склалось – і покинула заняття. Потім у загальноосвітній школі викладач почула, як я співаю, і запропонувала прийти в її колектив. Проте не витримала мене (надто вже сором’язлива я була) і повела до викладача естрадного вокалу Анастасії Карпєєвої. Мене прослухали і взяли з тижнем випробувального терміну. А за тиждень я вже не соромлячись співала на концерті. Правда, ходила, як кульбабка, але тим не менше. І ось з того часу закрутилось. Хоча спершу планувалась зовсім інша професія. – Яка саме? – Я хотіла бути архітектором або перукарем. З архітектурою не вийшло, бо моїх знань з математики для цього було недостатньо. Згодом захоплення музикою ставало все сильнішим. А мистецтво макіяжу та перукарську справу вивчаю для створення сценічного образу. – Про вибір свій не жалкуєш? – Ні. Нічим іншим я не зможу займатись. – У чому специфіка професійної вокальної діяльності? – Коли я вступила до нашого музичного училища, то зрозуміла, що взагалі маю робити. Тут ти повинен постійно прагнути кращого. Якщо взяв якусь висоту, впасти не маєш права. Потім, є постійна конкуренція. Раптом ти десь відстанеш, цьому будуть лише раді. Тому, щоб чогось досягнути, потрібно завжди бути попереду. А для цього – працювати і працювати. У цій професії важливо не лінуватись, щодня займатись вокалом, хореографією, акторською майстерністю, бути в курсі останніх новинок музичної індустрії. – Як воно – усвідомлювати, що тебе визнали такі зірки, як журі «Х-фактора»? Не розслаб­ляє?

Досьє

Таран Валентина Володимирівна, 1994 року народження. Закінчила Криворізьку загальноосвітню школу № 85. У повсякденному житті перевагу віддає комфортним речам, на сцені – ефектним, хай і незручним, костюмам. Життєвого кредо немає, адже: «Нащо прикриватись красивими чужими словами? Іти вперед попри все? Звісно. Кожен про себе може так сказати. Я просто живу, не приписуючи собі пафосні вислови». Улюблений фільм – «Пока не сыграл в ящик». Улюблена книга – «Поцелуй без любви» Мерилін Монро. Досягнення: І місце на V регіональному конкурсі юних вокалістів «Соловейко». Диплом ІІ ступеня Міжнародного фестивалю професійних виконавців «Гармонія моря» (м. Бердянськ). Гран-прі VІІ регіонального конкурсу юних вокалістів «Соловейко». І місце на фестивалі «У Новий рік з улюбленими піснями». І місце на Міжнародному телевізійному конкурсі вокалістів «VOICE-MASTER 2013» (м. Київ). І місце на Міжнародному телевізійному фестиваліконкурсі вокального та хореографічного мистецтва «GRAND STARS» (м. Київ). – Ні. Зовсім. Повір, тут не дадуть розслабитись. Я перші два роки сиділа в кутку і просто кукувала. Мене не брали в жоден концерт. Чула лише: «Валю, почекай, прийде твій час». Ось так два роки і чекала. А потім прийшла викладач Анастасія Карпєєва, яка добре знала мої можливості. Ось вона і вивела мене на певний рівень. Відтоді й маю йти семимильними кроками, бо повільно повзти у цій справі не можна. Знаєш, коли ти знаходишся попереду, а за тобою ще люди, то усвідомлюєш, що вони можуть будьякої миті наздогнати і перегнати. І це змушує йти і йти. – Участь у шоу «Х-фактор» – ще одна сходинка? – Саме так. Спершу я брала участь у проекті «Україна має талант», по-моєму, в другому його сезоні. Мені сказали, що я надто маленька для подібного і потрібно ще вчитись (на той час Валя ще займалась у ПК «Карачуни», – авт.). Потім я прийшла на перший сезон «Х-фактора». На передкастингу мені сказали, що маю талант, здібності, але потрібно вчитись усьому тому, що пов’язано з естрадним вокалом. Я образилась, сказала, що нічим більше займатись не буду. А напередодні мені запропонували вступати до музучилища. Ми сіли з мамою, і вона почала мені пояснювати, що, можливо, варто скористатись цим шансом, здобути необхідні знання, побачити, як працює ця сфера, а потім випробувати себе на різних конкурсах. Тож, грубо кажучи, я вступила до музичного училища заради «Х-фактора». Бо до цього я не планувала займатись музикою, думала, що занять у Палаці культури мені вистачить. І мама постійно повторювала, що потрібно опанувати серйозну професію... А потім

вона побачила, як мені подобається співати і ніщо інше мене так не приваблює. Тож мама сказала вступати, а за кілька років знов іти на кастинг «Х-фактора». Так і сталося. – Цього сезону ти пройшла далі передкастингів. Як воно? – Божевільня. (Сміється.) Це, звісно, класно. Я вважаю, що кожен вокаліст мусить через таке пройти. Безумовно, прямі ефіри – набагато краще. Але ті, хто пережив тренувальний табір, одностайно заявляють, що важче за нього не було нічого в їхньому житті. Та й у мене складнішого ще не було. Спати десь годину, щоб наступного дня вже знати пісню, на вивчення якої – буквально дві години... Навіть в автобусі поспати не вдається, бо у вухах грає музика і ти вчиш нову пісню. Та це просто колосальний досвід. – Конкуренція, я так розумію, неймовірна? – Не знаю. Я нікого не чула, ні з ким особливо не спілкувалась. Я знала, для чого прийшла, і йшла до цієї мети. Тим більше, чужа думка надто впливає. Був у нас один хлопець, який сказав за кулісами: «Ви не пройдете». І все. Очі потухли, робити нічого не хочеться... Я намагалась нікого не слухати. Та й порівнювати себе з іншими не було можливості. Я почула, як співають конкурсанти, лише у будинку суддів і лише учасників зі своєї категорії. Ну а потім уже по телевізору... Тож порівнювати з кимось себе чи бачити в комусь конкурента я не могла, бо не знала, які вони і як поводять себе на сцені. Побачивши телеверсію, відзначила, що було багато гідних. – Можливо, було б легше, якби ти знала рівень суперників?

– Ні. Буваючи на різноманітних конкурсах, інколи думаю: «Ага, ось цей вокаліст сильний», – і стає страшнувато. А потім я сідаю, заспокоююсь і розумію, що хтось сильний у тому і тому, а ось у мене це і це краще. Кожен з нас – індивідуальність. Потрібно у собі знаходити щось особливе і ні на кого не рівнятись. Адже можна відстати, якщо дивитись лише на конкурентів і боятись, що вони тебе розчавлять. Навіть тут, в училищі, я не борюсь, не суперничаю, а просто йду до своєї мети. – Тобто справжні друзі у тебе поза училищем та конкурсами? – У мене нема друзів. Чесно тобі кажу. Є люди, з якими спілкуюсь, але це не дружба. Це просто студентське приятелювання. А людей, які б щиро підтримували і переживали, коли ти, наприклад, стоїш перед публікою і складаєш іспит, немає. Були товариші, коли ще ходила до Пала-

Про шоу...

11

цу культури. Зараз хто одружився, хто переїхав, хто просто десь загубився... А найкращими друзями для мене завжди лишаться мама і коханий, який мене добре розуміє, адже він також займається вокалом. – Дві творчі людини разом... – Чесно, це прекрасно! Супертандем. Якби він займався естрадним вокалом, а не академічним, можливо, ми б з ним конкурували. А так, у нього свій шлях, у мене – свій. Ми, навпаки, одне одного підтримуємо. Я бачу, як йому важко, і намагаюсь підбадьорити. Він може сказати такі слова, після яких я хочу працювати. І на «Х-факторі» мене підтримували лише він і мама. Ну і безліч інших родичів. (Всміхається.) – То Валя Таран скоро змінить прізвище? – Ні. Заміж поки не збираюсь. Вважаю, що ще рано. Хочу вивчитись, чогось досягнути. Зараз мене мама забезпечує. Я ж мрію домогтися того, щоб допомагати вже мамі. Тому буду продовжувати навчання у київському виші. – Київському? Це тому, що ти вважаєш Кривий Ріг понурим? – Я знала, що ти про це запитаєш. Розумієш, ніхто не покаже двогодинне інтерв’ю з тобою, тому обирають якісь цікаві моменти (йдеться про інтерв’ю у рамках шоу «Х-фактор», – авт.). І вийшло так, що всі тепер говорять, ніби я не люблю Кривий Ріг. Це неправда. Я тут народилась, усе моє життя тут проходить. Я люблю це місто, його людей. Я зовсім інше мала на увазі. Йшлося про те, що наші люди мало цікавляться культурою. От у нас на концертах в музучилищі кого побачиш? Бабусеньок, дідусів, кількох школярів та інколи – людей середнього віку. А так хотілося б, щоб криворіжці більше уваги приділяли культурному дозвіллю. Я говорила про те, що розвиватись як співачка тут не зможу. Не більше. *** На одному з виступів у тренувальному таборі Валя співала «Спектакль окончен». Переконана, що її спектакль ще тільки розпочався і довго триватиме, ну а ми пишатимемось талановитою землячкою. Дар’я ВОРОНА. Фото з особистого архіву Валентини Таран

«Х-фактор» – це українська версія відомого британського талант-шоу «The X Factor». Завдяки телеканалу СТБ кожен українець має змогу продемонструвати всій країні свої вокальні здібності. Байдуже – новачок ти чи досвідчений виконавець, аматор чи професіонал, виступаєш сольно чи з колективом... Головне – досягти 14-річного віку й прагнути перемогти. Разом із загальним визнанням, переможець отримує грошовий приз – 2 мільйони гривень.  Шоу відбувається в кілька етапів. На першому – проходять кастинги у великих містах України, де обирається сотня найкращих вокалістів. Потім на співаків чекає тренувальний табір. Виконавці повинні продемонструвати свою обдарованість, маючи мінімум часу для того, щоб вивчити нову пісню та гідно її виконати. Після цього етапу залишається дванадцятеро учасників, яких ми бачимо в прямих ефірах. А далі шляхом SMS-голосування глядачі обирають переможця.  Членами журі є Ігор Кондратюк, Сергій Сосєдов, Серьога та Ірина Дубцова (приєдналася до команди в 3 сезоні, замінивши співачку Йолку).  Ведуча проекту – Оксана Марченко.  Переможцями різних сезонів шоу ставали Олексій Кузнєцов, Віктор Романченко, Аіда Ніколайчук.


12

Діти-квіти

Я прийду в дитячи Оскільки система впроваджена не так давно, є певні недоліки: – не враховано пільгову категорію дітей; – відсутня реєстрація в санаторні та спеціальні групи, що ускладнює регулювання черги; – необізнаність частини батьків щодо процедури реєстрації; – наявні технічні (а отже, й інформаційні) збої у програмі. Маємо сподівання, що система вдосконалюватиметься і процедура влаштування ставатиме простішою та зручнішою.

Вчителько моя, зоре світова...

Значну частину часу дитина проводитиме саме в садочку. Тому кожен з батьків переймається питанням, хто разом з ними виховуватиме маля, яким буде педагог. Запитуємо Наталію Касимову про це. – Педагоги дошкілля – це особливі люди, які самовіддано ставляться до своєї справи, постійно повинні розвивати професійну майстерність і підвищувати фаховий рівень. Підвищенню якості дошкільної освіти сприяє тісна співпраця практиків з науковцями кафедри дошкільної освіти Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «КНУ», Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. На базі дошкільних закладів міста щорічно проводяться конференції, семінари, тренінги, форуми, майстер-класи для різних категорій педагогічних працівників обласного, міжрегіонального та всеукраїнського рівнів. У рамках співробітництва з науковцями кафедри дошкільної освіти Криворізького педінституту проводяться спільні науково-дослідницькі проекти, експериментальна робота. Видаються збірники наукових статей та практичних наробок. Лідерами у професійній діяльності серед завідувачів дошкільних навчальних закладів у 2013 році визнано 19 керівників ДНЗ №№15, 120, 231, 77, 88, 141, 164, 101, 60, 71, 232, 263, 230, 261, 250, 202, 145, 216, 80. Результати їх особистих та професійних досягнень внесено до обласного збірника із серії «100 кращих. Лідери освіти» в номінації «100 кращих завідувачів ДНЗ», – зазначила Наталія Олександрівна. Думаю, таким людям можна довірити свою дитину.

В

ід народження поруч з немовлям – батьки, які підкажуть, покажуть, пояснять. А згодом перші кроки в навчанні малята роблять, пішовши до дитячого садочка. Спробуємо розібратись, що пропонує місто сім’ям, які вирішили не оминати сходинку дошкільної освіти.

Начальник управління освіти та науки виконкому Криворізької міськради Наталія Касимова відзначає: «Ключовими завданнями діяльності системи дошкільних навчальних закладів є, по-перше, максимальне охоплення дітей дошкільною освітою та надання їм якісних освітніх послуг; по-друге, залучення батьків до співпраці і взаємодії; по-третє, збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дошкільнят та безпеки; по-четверте, забезпечення особистісного зростання кожної дитини з урахуванням її здібностей, індивідуальних психічних і фізичних особливостей; по-п’яте, підготовка до реального життя та подальшого навчання у школі».

Що? Де? Скільки?

Діяльність дитячих садочків чітко регламентується законодавством. Загалом про перспективи розвитку системи освіти (і дошкільної у тому числі) йдеться в Указі Президента України від 25.06.2013 № 344/2013 «Про Національну стратегію розвитку освіти в Україні на період до 2021 року». Пріоритетні напрямки розвитку визначені Соціальними ініціативами Президента «Діти – майбутнє України» та іншими документами. Також активно впроваджується регіональна програма, зорієнтована саме на нашу область: «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти». Як бачимо, питання розвитку та інноваційних змін є актуальним для нашої держави. Названі програми враховують сучасні тенденції розвитку освіти загалом

і допомагають виховувати дітей за світовими стандартами. Зараз у нашому місті налічується більше 45 тисяч дітей дошкільного віку (від 0 до 6 років). З них – 25 667 віком від 1,5 до 6 (7) років відвідують дошкільні заклади. А це на 823 дитини більше, ніж минулого року. Значне зростання кількості дітей, порівняно з минулим роком, простежується в Жовтневому, Саксаганському та Довгинцівському районах (з 200 до 300 дошкільнят). На сьогодні мережа дошкільних закладів міста охоплює 90% дітей, а в 2012 році цей показник становив 88%. Найкраще потреба у дошкільних закладах задовольняється в Тернівському (93%), Саксаганському та Дзержинському (95%) районах. Проте є ще чого прагнути. Тому відбувається робота над збільшенням кількості садочків. Порівняно з іншими містами, Кривий Ріг має хороші показники в цьому напрямку. Так, на 100 місцях у наших ДНЗ виховується 113 малюків, у той час, коли середній показник по області – 116, а в окремих містах – 139141 дитина. Разом з тим, збільшується кількість навчально-виховних комплексів. З 2011 року вона зросла на 66%. Представлено в нашому місті й спеціалізовані ДНЗ. Серед них 54 для дітей з особливими освітніми потребами (порушення мовлення, слуху, зору, опорно-рухового апарату, інтелекту, затримка психічного розвитку); 18 санаторних закладів для дітей, які мають певні проблеми здоров’я (захворювання шлунково-кишкового тракту, органів травлення, дихання, латентна туберкульозна інфекція); 12 – художньоестетичного, гуманітарного, фізкультурно-оздоровчого, музичного профілів.

Про гроші

Серед питань, які турбують батьків, часто постає одне: за що вони мають платити в садочку. Чинним законодавством визначено, що батьки оплачують харчування дітей у розмірі 50%. Тобто, з 12 гривень на день, 6 гривень – від батьків, 6 – з міського бюджету.

В он-лайн режимі

Отож, у будь-якому районі міста маємо хороше забезпечення дитячими садочками. Питання в тому, що повинні зробити батьки, аби їхнє маля відвідувало обраний заклад. Комп’ютеризація торкнулася всіх сфер діяльності людини. Не став винятком і прийом до дитячого садочка. У нашому місті впроваджується інформаційно-освітній проект «Електронний дошкільний навчальний заклад», яким передбачено проведення електронної реєстрації

дітей у дошкільних навчальних закладах області та міста. З’ясуємо сильні та слабкі сторони цієї програми. Позитив: – прозорість і відкритість процесу влаштування дітей у садочки; – керівник закладу не має змоги маніпулювати розподілом місць у садочку.


«Червоний гірник» №91 (21416)

13

www.girnyk.com.ua

Четвер, 28 листопада 2013 року

ий сад, привітаюсь до малят товку до школи ніхто не забуває. Читання, письмо, математика – все як годиться. Проте будь-яка діяльність, навіть миття рук чи прийом їжі, супроводжується невеличкими логопедичними завданнями. Таким чином вихователі продовжують роботу логопеда. Та й завдання для батьків є – вдома про вправи не слід забувати. Тож, по завершенні курсу навчання в садочку, діти йдуть до звичайних шкіл і нічим не відрізняються від ровесників. Для такого всебічного розвитку створено належні умови. Кожне крило будівлі оздоблено в певній кольоровій гамі. Усі групи мають власний стиль розвитку: тут і космонавти, і будівельники, і краєзнавці, і казкарі... Оформлення ігрових та навчальних кімнат виконано відповідно до тематичного спрямування. А музичний керів-

Багатодітні родини сплачують половину цієї суми. Є певні категорії дітей, які повністю звільняються від оплати: сироти, з малозабезпечених сімей, постраждалі від наслідків аварії на ЧАЕС та інші.

Олена Бариленко З харчуванням зрозуміло. А як бути з внесками на ремонт, іграшки, меблі та багато іншого? Роз’яснення надає начальник управління освіти та науки міськвиконкому Наталія Касимова: – Залучення додаткових джерел фінансування передбачено Законами України «Про дошкільну освіту», «Про благодійни-

цтво та благодійні організації», Постановою Кабінету Міністрів України «Про порядок отримання благодійних внесків» та іншими документами. Хочу наголосити на тому, що надання матеріальної або грошової допомоги фізичними особами повинно бути лише на добровільних засадах. Питання щодо благодійних батьківських внесків вирішуються на загальних батьківських зборах, регулюються і контролюються батьківськими комітетами закладу та груп відповідно до вимог чинного законодавства. Благодійна батьківська допомога оприбутковується централізованими бухгалтеріями відділів освіти виконкомів районних у місті рад відповідно до вимог фінансової звітності. На жаль, іноді все ж надходять звернення громадян щодо обов’язкового збору коштів, але практично всі вони є анонімними, що викликає труднощі при розгляді скарг і унеможливлює підтвердження зазначених фактів. Управління освіти та науки займає чітку і принципову позицію щодо таких дій персоналу та керівництва навчальних закладів. Прохання до батьківської громади – за виявленими фактами примусових зборів до різних грошових фондів повідомляти в управління освіти та науки за телефонами: 74-09-97 або 74-66-83. Усі звернення ретельно розглядатимуться, винні особи будуть притягнуті до відповідальності аж до звільнення з посади.

Вустами маляти говорить істина

От цікаво, чи подобається малечі ходити до садочка? Що їй найбільше до душі? Не будемо фантазувати, а запитаємо дітлахів.

Даша: – Мені тут подобається, бо ми граємось. Нас тут вчать. Співати можна, танцювати, кубиками та мозаїкою бавитися, будувати. Ми вчимося добре говорити і красиво ліпити з пластиліну.

Саша:

– Я люблю ходити у садок. Ми займаємось: малюємо, пишемо, ліпимо. На святах віршики розказуємо, співаємо. Математику люблю. А спати в обід не подобається, але сплю. Ну як сплю... Прикидаюсь. Закриваю очі, а коли вихователька виходить, розмовляю з друзями. Але це наш секрет!

Матвій:

– Мені подобається вчитись. Читати, віршики розказувати. І гратись люблю. Я замок великий збудував! Люблю, коли мене хвалять. Я слухняний, тому мене часто хвалять.

Аліса:

– І я люблю ходити в садок. Подобається танцювати. Танцюю на всіх святах, а вдома не танцюю. Я не соромлюсь. Просто не танцюю. У мене тут друзі. Ми в різні ігри граємо. В хованки з Сашею і всіма моїми друзями. Вони добре ховаються, і я інколи довго їх шукаю.

Матвій:

йти в садочок.

– Тут весело. Багато дітей. Ми граємось, займаємось. Я більше люблю грати в групі. Нам книжки читають. І зранку я буджу батьків, щоб швидше-швидше

Кирило:

ник пише сценарії свят окремо для кожної групи. Складно? Але ж усі малюки різні, тож і програма має бути підібрана з урахуванням їх можливостей та інтересів. Заклад – переможець численних конкурсів. Його педагоги постійно підвищують професійну майстерність, що засвідчують підготовкою та виданням методичних посібників. Долучаються вони разом з батьками й до покращення умов перебування дітлахів у садочку.

– Я люблю садочок. Тут дуже смачна їжа. Найсмачніша молочна каша. Але добавку не прошу, а компот добавку прошу. Не з ягідок компот, а з яблучок! Я давно ходжу в садок. У мене друзі є, і ми гарно гуляємо. А я козенятком був і віршики розказував на святі! І про Кривий Ріг вірш знаю, і гімн співати вмію!

Йдемо в гості

Дитячий садочок № 120 – один з кращих у місті. Це спеціалізований заклад, у якому перебувають дітки з вадами мовлення. Про особливості його роботи розповіла завідуюча Олена Бариленко: – У нашому закладі 5 груп, які розраховані максимум на 12 діток. Це дозволяє приділити увагу кожному. Навчання починається, коли малюк досягне чотирьох років, і триває, залежно від діагнозу, 2-3 роки. За кожною групою закріплені двоє вихователів та їхній помічник і логопед. Попри спрямованість на корекцію мовлення, про загальнообов’язкову підго-

Дар’я ВОРОНА. Фото Андрія ТРУБІЦИНА


14

Подробиці

www.girnyk.com.ua

«Червоний гірник» №91 (21416)

Четвер, 28 листопада 2013 року

Всесвітній день дитини

Діти з сумними очима Ці очі треба побачити кожному з нас – не по-дитячому глибокі й задумливі, сповнені жаги любові й небайдужості дорослих. У погляді недоглянутих, недолюблених батьками малюків – гірке усвідомлення своєї непотрібності, гостре відчуття несправедливості світу. Ці маленькі голівки з вихрастими чубчиками хотілось лагідно, по-материнськи, погладити й притулити до себе. Усі по черзі. роботи, відсутність житла і умов для виховання дитини або ж позбавлення батьківських прав. Діти потрапляють до нас за направленням служби у справах дітей, кримінальної міліції, а також беремо за самозверненням, тобто будь-яка дитина у скруті може звернутись до нас по допомогу. Ми надаємо всебічну соціальну допомогу: педагогічну, медичну, психологічну й психіатричну, бо ж кожна дитина, яка потрапила до нас, Дитячі очі мають насамперед відчуває сяяти радістю психологічний стрес. Діти у нас нагодова– Діти довго готуні, тут їм затишно й вались, запрошували спокійно. Я впевнена гостей, – зустрічає – в тому, що діти не нас директор ценСвітлана Станкова мають щасливого дитру Світлана Станкова. – Наш заклад створено тинства, винуваті дорослі. Дитячі для соціального захисту дітей, очі мають сяяти радістю. Надійний прихисток у центрі йому вже 13 років. Тут перебувають діти, які потрапили у отримують дітлахи від 3 до 18 роскладні життєві обставини. Це ків. Загалом заклад розрахований можуть бути втрата батьками на 50 діток, зараз у ньому перебувають 46. Жити тут вони можуть не більше 9 місяців, хоча іноді у різних ситуаціях заради добробуту дитини роблять виняток. З хлопчаками й дівчатками займаються вихователі, психологи, психіатр. Цікавими справами і спортивними вправами – керівники гуртків та інДітки, які опинились у скрутних життєвих обставинах, а простіше, народжені у неблагополучних родинах, дружно святкували Всесвітній день дітей. Необхідний догляд, турботу, затишний дах і смачний обід замість батьків їм надають фахівці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що по вул. Озерній. Працівники і вихованці центру запросили нас розділити святкові веселощі разом з ними.

Вихователь-методист Олена Станкова: – Вони так рано дорослішають, навіть 4-річні малюки вже все розуміють і мріють про прийомну родину. Бачать, що мама не приїздить і не провідує. Якщо їхніх батьків усе ж позбавляють батьківських прав, то надалі вирішуються питання встановлення опіки, влаштування в прийомну родину чи усиновлення. структор з фізичного виховання.

Прихильної долі!

Свої різноманітні таланти дітлахи з задоволенням продемонстрували на святковому концерті. До сліз розчулили запрошених старання 3-річних крихіток і танці підлітків. У числі бажаних гостей з привітаннями й подарунками завітали заступник начальника служби у справах дітей виконкому міськради Ірина Марунич, представник служби Саксаганського райвиконкому, студенти

комерційно-економічного технікуму, волонтери, аніматори, добрі друзі й добровільні помічники центру – молодіжна рада ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Заступник голови спортивного клубу «Богатир» Віктор Князєв вручив юним спортсменам посвідчення розрядників з дартсу. Дорослі зичили дітям щасливої родини, любові й прихильної долі.

12-річна вихованка центру Таня Садохіна – вправна танцюристка й щебетушка: – Мій тато помер, а мама пила, і мене забрали від неї. Що з нею зараз, я не знаю. У центрі я вже 8 місяців. Мені тут добре живеться. Спочатку було трохи незвично, а тепер вже освоїлася. Нас добре годують, ми ходимо до школи, займаємося в гуртках, майструємо своїми руками. Але найбільше я люблю малювати…

Тетяна ДРЄЄВА. Фото Олександра ПОРТНЯГІНА

Факты и подробности

В свинокомплексе в Ниве Трудовой родились первые поросята В реконструированном животноводческом свинокомплексе, расположенном в селе Нива Трудовая Апостоловского района Днепропетровской области, уже родились 9000 поросят.

Напомним, что долгие годы свинокоплекс в Ниве Трудовой стоял в запустении. И только после того, как в 2012 году руководство агрохолдинга KSG Agro инициировало его реконструкцию, появилась надежда на то, что некогда мощнейший свинокомплекс, который славился на весь Советский Союз, вновь начнет свою работу. Так и случилось. За такой короткий срок специалистам KSG Agro удалось проделать огромную работу: реконструированы корпуса для содержания ремонтных свинок и хряков с лабораторией искусственного осеменения, корпуса для осеменения, а также зона для ожидания супоросных свиноматок и зона опороса. Завезено новейшее оборудование признанного в мире производителя – немецкой компании Big Dutchman. Более того – осуществлены три крупные поставки свиней датской компании Breeders of Denmark. Таким

образом, в общей сложности в свиноводческом комплексе с. Нива Трудовая на конец августа нынешнего года уже насчитывалось 4500 свинок и хряков. И вот, свиноматки, прошедшие осеменение, в октябре 2013 года успешно принесли первый приплод. Многоплодие свинокпервоопоросок составило 1314 поросят. Таким образом, теперь еженедельно на  свинокомплексе будет рождаться до  2500 голов поросят с  высокой энергией роста. В целом, после полной модернизации и завершения реконструкции, комплекс по выращиванию и откорму промышленного поголовья свиней в Ниве Трудовой сможет производить более чем 24,7 тыс. т свинины в живом весе. На сегодняшний день для содержания животных на свинокомплексе созданы оптимальные условия: поддерживается необходимый микроклимат, который  контролируется специ-

ализированным компьютером. Для контактного обогрева маленьких поросят установлены специальные коврики, лампы. Стоит отметить, что большое внимание при реконструкции свинокомплекса специалистами холдинга уделяется внедрению энергосберегающих технологий. К примеру, тепло получают без использования дорогого природного газа – его заменяют альтернативным видом топлива – пеллетами. Отказ от использования природного газа на свинокомплексе позволит экономить более 8 млн. гривен в год. Более того – использование кормовой базы с полей агрохолдинга KSG Agro даст возможность снизить себестоимость свинины. Таким образом, в ближайшем будущем жители Днепропетровской и других областей Украины смогут иметь возможность приобрести отечественную свинину высочайшего качества по доступным ценам.


«Червоний гірник» №91 (21416)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 28 листопада 2013 року

Четвер, 5 грудня Cхід 7.20 Захід 15.56 Світловий день 8.36

УТ – 1 06.00 Православний календар 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 12.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 23.15 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 23.20 Погода 06.20 Хочу все знати 06.35 Доброго ранку, Україно! 06.45, 07.45, 08.20 Гість студії 07.20 Ера будівництва 07.25 Країна on lіne 07.35 Ера бізнесу 08.35 Ранкові поради 08.45 Корисні поради 09.00, 21.00 Підсумки дня 09.25, 20.55 Офіційна хроніка 09.40, 15.25 Т/с «Таємниця старого мосту» 10.25 Т/с «МонтеКрісто» 11.20 Нехай Вам буде кольорово! 12.10, 18.45, 21.30 Діловий світ 12.25 Прем»єра. До 100-річчя від дня народження. Док.фільм «Голоси часів. Микола Амосов» 12.55 «Секрети успіху» з Н.Городенською 13.40 Х/ф «Майор Вихор» 3с. (заключна) 15.00, 18.20, 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 15.15 Euronews 15.20 Діловий світ. Агросектор 16.10 Українська пісня 16.50 Т/с «Фронт за лінією фронту» 2с 19.00 Фінансова перспектива 19.10 Останнє попередження 19.40 Фестиваль пісні в Коблево 21.40 «Надвечір’я» з Т. Щербатюк. 25 років 22.55 Трійка, Кено, Максима 23.00, 01.00 Підсумки 23.25 На слуху 23.50 Від першої особи 00.10 Сміх з доставкою додому 01.40 Про головне КАНАЛ «1+1» 06.00 «Служба розшуку дітей» 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 23.35 ТСН: ТСН 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 08.05 «Економічна правда» 09.05 «Шість кадрів» 09.40, 17.10 Т/с «Любов та покарання» 11.35, 20.15 Т/с «Шерлок Холмс» 13.35, 14.35, 01.35 Т/с «Історія льотчика» 15.40 «Російські сімейні драми» 16.45 «Тсн. Особливе» 19.30 ТСН 22.15 «Ілюзія безпеки. Згущенка на олії» 23.50 Х/ф «Прощавай, моя королево» ІНТЕР

07.00, 07.30, 08.00, 08.30,

09.00, 12.00, 17.50 Новини

07.10, 07.35, 08.10, 08.35

«Ранок з ІНТЕРом»

09.10, 20.30 Т/с «Майор

поліції»

11.05, 12.20 Док.серіал

«Слідство вели... з Леонідом Каневським» 13.25 «Судові справи» 15.10 «Сімейний суд» 16.10 «Давай одружимося в Україні» 17.10 Т/с «Домробітниця» 18.00 Ток-шоу «Стосується кожного» 19.05 Т/с «Пасічник» 20.00 «Подробиці» 22.25 Т/с «Кулінар 2» 00.30 Т/с «Картковий будинок» 01.25 Х/ф «Місто примар» ICTV 06.15, 07.30 Ділові факти 06.25 Економічний інтерес 06.30 Т/с «Таксі» 06.50 Т/с «Леся+Рома» 07.35 Максимум в Україні 08.45 Факти. Ранок 09.15, 19.25 Надзвичайні новини 10.15, 13.00 Анекдоти поукраїнськи 10.25, 14.40 Т/с «Літєйний» 12.45 Факти. День 13.15, 22.10 Т/с «Прокурорська перевірка» 18.45 Факти. Вечір 20.10 Т/с «Лютий» 23.25 Х/ф «Сховище» 01.35 Несекретні матеріали НОВИЙ КАНАЛ 06.10 Teen Tіme

21.00 Новини 2+ 21.25 «ДжеДАІ» 21.40 Баскетбол.

Схід 9.38 Захід 19.02 4-й місячний день

06.15, 13.25 Мульсеріал

«Черепашки-ніндзя»

06.35, 13.45 Мульсеріал

«Губка Боб» 07.00, 07.35, 08.35 Підйом 07.30, 08.30, 19.55, 01.00 Погода 09.00, 20.00 Т/с «Молодіжна команда» 10.00 Т/с «Щасливі разом» 11.00, 18.00, 22.00 Т/с «Вороніни» 13.20, 14.30 Kіds Tіme 14.55 Т/с «Друзі» 15.55 Т/с «Дві дівчини без гроша» 16.50 Т/с «Щоденник лікаря Зайцевої» 19.00, 00.55 Репортер 19.20 Абзац! 21.00 Т/с «Кухня» 23.00 Х/ф «На грі» 01.05 Т/с «Щоденники вампіра» 01.50 Т/с «Пліткарка» СТБ

06.30, 15.55 «Все буде

добре!»

08.15, 18.20 «Неймовірна

правда про зірок» 09.55 Х/ф «КостяНіка. Час літа» 12.00 «Кохана, ми вбиваємо дітей» 13.50 «Битва екстрасенсів» 14.55 «Звана вечеря-2» 18.00, 22.00 «Вікна-Новини» 20.00, 22.40 «Зважені та щасливі – 3» 01.15 Х/ф «Любов зла» ТОНІС

06.00 «Таке спортивне жит-

тя. Світлана Мазій»

06.30, 08.30, 15.00, 18.30,

21.00 «Служба новин «Соціальний пульс» 06.55, 18.50, 22.40 «Економічний пульс» 07.00 «Ранкове еспресо» 09.00, 20.00 Генерали 10.00, 16.50 «Алло, лікарю» 11.15 Вижити всупереч 12.45 «Алло, адвокате!» 13.15 «Щоденник для батьків» 14.00, 22.45 Братство бомби 15.15, 21.25 «Соціальна економіка» 15.20, 16.45, 18.55, 21.30 «Погода» 16.20, 00.00 Док.серіал «Дивовижні мешканці саду» 17.45 «Соціальний статус: ваші права і пільги» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона: Євген Кемеровський, 1ч 21.35 Володимир Шаїнський. Прилетить раптом чарівник 00.30 Т/с «Ескорт агентство» 01.55 Х/ф «Ян Дара» ТЕТ

06.00 Телепузики 06.30, 07.30 Мульсеріал

«Лалалупси» 07.00 Малята-твійнята 07.55 Мультик з Лунтіком 08.20 Мульсеріал «Шоу Гарфілда» 08.55 Єралаш 09.55, 21.05 Країна У 11.00, 00.30 Одна за всіх 12.00 Т/с «Якось у казці» 12.55 Любов з майбутнього 13.55 Богиня. Нова колекція 16.00 Т/с «Брати» 17.00, 20.00 Т/с «Два батька і два сина» 18.00 ТЕТки і шмотки 19.00 Моду народу 22.10 Віталька 23.25 Т/с «Секс і місто» 01.25 Т/с «Закрита школа» ТРК «УКРАЇНА» 06.00 Т/с «Адвокат» 07.00, 09.00, 17.00, 19.00 Події 07.30, 15.25 Щиросерде зізнання 08.00 Т/с «Подружжя» 09.10, 13.10, 17.20, 22.30 Т/с «Слід» 10.00, 20.00 Т/с «Балабол» 12.00 Ток-шоу «Нехай говорять» 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «-Поцілуй! Нова історія» 19.20 Ток-шоу «Говорить Україна» 22.00 Події дня 00.15 Т/с «Мент у законі 6» 5 ТЕЛЕКАНАЛ

06.30, 07.30, 08.30, 09.30,

10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 18.55, 22.30, 23.30, 00.30, 01.30 Час. Важливо 06.35, 07.10, 08.10, 22.35, 23.15, 00.15 Бізнес-час 06.40, 18.10, 00.00 Місцевий час 06.55, 08.50, 23.45, 00.55 Огляд преси 07.00, 08.00, 09.00, 10.00,

Козеріг

11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 22.00, 23.00, 01.00 Час новин 07.15, 08.15, 19.45, 22.45, 23.35, 06.15 Тема/ Хроніка дня 07.20 Час економіки 07.25, 08.25, 11.50, 17.25, 22.50, 23.50 Погода в Україні 07.40 Автопілот-новини 07.45, 18.20, 23.40, 00.20, 06.20 Час спорту 07.55, 09.10, 13.10 Погода на курортах 08.35 Драйв-новини 08.45 Трансмісія-новини 08.55, 16.10 Погода у світі 09.35, 13.35, 14.35 5 елемент 10.10, 10.35, 11.15, 12.15, 20.00, 01.15, 01.35 Час. Підсумки дня 16.35 Життя цікаве 17.35 Акцент 18.35 Лісовий патруль 19.00 Час новин, 1 блок 19.30 Час новин, 2 блок 21.40 Час-Тайм 22.10 Реальний сектор 23.25 CRIME NEWS 00.35 В кабінетах НТН

08.30 Ранковий «Свідок» 09.00 «Засуди мене» 10.00 «До суду» 11.50 Т/с «Детективи» 12.55, 19.30 Т/с «У зоні

ризику»

14.45, 17.00 Т/с «Павутиння

– 6»

16.45, 19.00, 21.40 «Свідок» 22.00 Т/с «Згадати

майбутнє»

23.00 Т/с «CSI: Нью-Йорк» 00.00 Т/с «Закон і порядок» 01.00 Т/с «NCIS: Лос-

Анджелес»

К1

06.30 «TOP SHOP» 07.30 «М/фи» 10.10 Т/с «Всі жінки –

відьми»

14.00 Т/с «Дикий ангел» 15.00, 19.00 «Орел і Решка» 16.00, 20.00 Т/с «Моя пре-

красна няня» 17.00, 21.00 «Розсміши коміка» 18.00 «Звана вечеря» 22.00 «Велика різниця» 23.00 «Хі та Ха» 00.30 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» 01.20 «Нічне життя»

11 КАНАЛ 06.10 Teen Time 06.15, 13.25 М/с «Черепашки-ниндзя» 06.35, 13.45 М/с «Губка Боб» 07.00, 08.30, 19.00, 21.30, 00.45 Новости 11 канала 07.35 Подъем 09.00 Т/с «Молодежка» 10.00 Т/с «Счастливы вместе» 11.00, 18.00, 22.30 Т/с «Воронины» 13.20 Kids’ Time 14.30 «36,6» 14.55 Т/с «Друзья» 15.55 Т/с «Две девицы на мели» 16.50 Т/с «Дневник доктора Зайцевой» 19.30 «Respect TV» 20.00 «Вечерний разговор» 20.30 «Первое впечатление. Франция» 21.00 «Oscar time» 22.00 «Васильевский остров» 23.00 Х/ф «На игре» 01.15 Т/с «Дневники вампира» 01.50 Т/с «Сплетница» К2 06.45 Телеторгівля 07.45, 13.20, 21.10 М/фи 10.10, 10.50, 19.50, 20.40 Школа доктора Комаровського 11.20, 15.00 Справа смаку 12.20, 16.00 Жіноча форма 18.00, 21.40 Т/с «Тетянин день» 23.35 Незіркове дитинство 00.40 Глянець 01.25 Колір Ночі «2+2» 06.00 М/фи 06.55 Т/с «Команда ЧЕ» 09.00 «Нове Шалене відео по-українськи» 09.25 Х/ф «Тіні зникають опівдні. Третя с.» 11.05 Х/ф «Даурія. Час. 1» 13.00 д/п «Змова ляль­ко­ водів. Битва за життя» 14.00 д/п «Змова ляльководів» 15.00 д/п «Цілком таємно: Чорні копателі» 15.55 «Спіраль – виток, який не відбувся. Випуск 1» 16.50 Х/ф «Небесний форсаж» 19.00 Т/с «Лінійний відділ»

«Євроліга». Партизан (Сербія) – Будівельник (Україна) 23.45 Х/ф «Піранья» 01.25 Х/ф «Вічний поклик. Четверта с.» ЕНТЕР-ФІЛЬМ 08.25 Х/ф «А якщо це кохання?» 10.20, 15.10 «Жарт за жартом» 11.30, 22.40 Т/с «Безмовний свідок» 13.35 Х/ф «Танцмайданчик» 16.10 Х/ф «Коли спізнюються в РАГС» 18.00 Х/ф «Лихе лихо початок» 19.25 Х/ф «Чоловічі тривоги» 00.45 Х/ф «Осторонь від війни» ПЕРШИЙ КАНАЛ. УКРАЇНА

07.15 «Доброго

здоров’ячка!»

08.00, 11.00, 14.00 Новини 08.15 «Жити здорово!» 09.30 «Модний вирок» 10.40 «Істина десь поруч» 11.15 «Контрольна

закупівля»

11.55 «У наш час» 13.00 Інші новини 13.20 «Зрозуміти. Про-

бачити»

14.15 «Час обідати!» 14.55 «Вони та ми» 15.55 «Наодинці з усіма» 17.00 Вечірні новини 17.35, 01.00 «Давай одру-

жимося!»

18.55 «Нехай говорять» 20.00 «Час» 20.30 Т/с «Відлига» 22.50 «Вечірній Ургант» 23.25 Нічні новини 23.35 «Проти ночі»

РТР-ПЛАНЕТА (СНД)

08.05 Т/с «Господарка моєї

долі»

09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Вісті 09.30 Ток-шоу «1000

дрібниць»

10.15 Ток-шоу «Про

найголовніше» 11.00 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 12.30, 15.15, 17.40 Місцевий час. Вісті-Москва 12.50 Вісті. Чергова частина 13.05, 00.20 Т/с «Детективна агенція «Іван да Мар’я» 14.00 «Особливий випадок» 15.35 Т/с «Острів непотрібних людей» 18.50 «Прямий ефір» 19.55 Т/с «Російська спадкоємиця» 20.55 Т/с «Шерлок Холмс» 22.45 «Двобій» 01.15 Х/ф «Батальйони просять вогню». 4 с. TBІ

09.00 Т/с «Агентство «Золо-

08.25, 00.55 Разрушители

10.00 Т/с «Капкан» 11.00 Х/ф «Рік теляти» 13.00, 17.00 Т/с «Аеро-

09.20, 00.05 Экстремаль-

та куля»» порт-2»

14.00, 20.00 Т/с «Принцип

Хабарова»

15.00, 23.30 «Міські

легенди»

15.30, 23.00 «Американсь-

кий лікнеп» «Аляска» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08 «Особлива думка» 18.00, 00.00 «Со-мнение» 21.00, 01.00 Т/с «Капкан» РЕН ТВ

06.00, 10.00, 21.20 «Екстре-

ний виклик»

06.30, 10.30, 17.00, 21.00

«Новини 24»

07.00 «Засуди мене» 08.00, 16.00 «Вірний засіб» 09.00, 17.30 Т/с «Зниклі

безвісти»

11.00 «Звана вечеря» 12.00, 13.00 «Сімейні

драми»

14.00, 15.00 «Не бреши

мені!»

18.30 «Великі таємниці» 21.40, 01.45 Х/ф «Посилка» 23.45 «Чиста робота» 00.45 «Шахраї»

TV 1000 06.05 «Життя за Джейн Остін» драма 08.00 «Володар перснів 2: Дві фортеці» фентезі 11.30 «Неприборкані серця» драма 14.00 «Реальність кусається» комеді 16.00 «Ходять чутки...» комеді 18.00 «Правда про Чарлі» трилер 20.00 «Коли ти востаннє бачив свого батька?» біопік 22.00 «Блакитна хвиля» мелодрама 00.00 «Таємне вікно» трилер TV1000 РОСІЙСЬКЕ КІНО 07.00 «Канікули суворого режиму» комеді 09.00 «Йолки» комеді 11.00 «Ті, що зійшли з небес» військова драма 12.55 «Олександр. Невська битва» драма 15.00 «Іван Царевич і сірий вовк» м/ф 17.00 «Вправи в прекрасному» комеді 19.00 «SLOVE. Просто в серце» бойовик 20.40 «Прогулянка» мелодрама 22.30 «Три дівчини» комеді 00.20 «Душка» трагікомеді TV XXI FІLM

08.00, 16.00, 00.00 «Золоте

теля» (3 с.). Комедія.

06.00, 12.00, 15.00, 18.00,

08.55, 16.55, 00.55 «Кривава

07.00 Ранкові курасани 10.00 ЖИВЯком 10.30, 12.30, 16.30, 19.10

21.00, 00.00 Сьогодні

11.20, 19.20 «Ото: Батько і

TBіNews

12.00, 20.00 «Цар». Драма. 14.10, 22.10, 06.10 «Король

11.00 Дев-ять місяців 12.20, 15.30 Мистецька

варта 12.25, 15.35, 19.25 Базар_ІТ 12.45 Ранкові курасани. Краще! 13.00 Приватні новини 13.30, 16.00, 19.30 Окрема думка 14.00 Homo sapіens 17.00 Навколо світу 20.00, 23.00 Сьогодні про головне 22.00 Стоп-кадр 01.00 Музичний автомат ТВ ЦЕНТР

06.30 Х/ф «Добровольці». 08.20 Док.фільм «Нонна

Мордюкова. Як на світі без любові жити». 09.10, 19.45 Петрівка, 38 09.30, 12.30, 15.30, 20.00 Події 09.50 Х/ф «Закон зворотного чарівництва». 11.40 Док.фільм «Удар владою. Троє самогубців». 12.50, 17.30 Місто новин 13.10 «Наша Москва» 13.25 Т/с «Сімнадцять миттєвостей весни». 15.00 «Доктор І...» 15.50 «Обережно, шахраї!» 16.25 «Право голосу». 17.50 Т/с «Охоронювані особи». 20.20 Т/с «Містер Монк. Дефективний детектив». 21.15 Док.фільм «Суддівська справа». 22.05 Події. 25-та година 22.40 Х/ф «Автобус, що сказився». 00.50 Без обману. «ЖКГ: Війна тарифів» 01.30 Док.серіал «Золото: влада над світом». RTVІ (ЄВРОПА)

06.00 «Особлива думка»,

«Економічні новини»

07.00 М/фи 08.00 «Вечірні новини з

Америки»

графиня Баторі». Драма. син». Мелодрама.

Нью-Йорка». Драма.

НАШЕ КІНО 07.30, 13.30 «Рокіровка в довгу сторону» 09.30, 15.30 «Молода дружина» 11.30 «Блокада. «Ленінградський метроном» 17.30, 23.30 «Блокада. «Операція «Іскра» 18.45, 00.45 «Водяник» 19.30, 01.30 «Досьє людини в «Мерседесі» 21.45 «Ася» ДИТЯЧИЙ СВІТ

01.00, 07.00, 13.00 Х/ф «По

секрету цілому світу». 1 с.

06.00, 12.00, 18.00 «Абетка-

крихітка» 6+, м/ф «Контакт» 12+, «Усмішка Леонардо да Вінчі» 12+ 08.05, 14.05 Мульсеріал «Чебурашка йде до школи» 0+, м/ф «Хто сказав «няв»?» 0+, «Заєць Коська і джерельце» 0+, «Лисичкасестричка» 0+, «Їжачок плюс черепаха» 09.00, 15.00 Мульсеріал «Сандокан. Два тигри». 12+, «Кіт, який гуляв як сам собі знав» 6+ м/ф «Три мішки хитрощів» 10.00, 16.00 Х/ф «З кішки все й почалося...» 6+, м/ф «Два богатирі» 6+, «Жабеня» 11.30, 17.30 Мульсеріал «Вовк Альберто» DISCOVERY CHANNEL 06.10 Как это сделано?. Ножи/Алмазы/Кирпичи 06.35 Охотники за складами. С. 7 07.05 Охотники за складами. С. 8 07.30 Сквозь кротовую нору с Морганом Фрименом. Существует ли «частица бога»?

15

Телебачення легенд. Поднять паруса!

ные выходные с Беаром Гриллсом. Миранда Харт 10.15 Быстрые и громкие. Dodge-солянка – ч.1/ Mustang 1965 11.10 Махинаторы. Lotus Elise 12.05 Махинаторы. Альфа Ромео Спайдер Велоче 2000 – Часть 2 12.30 Оружие поамерикански. Оружие против зомби 13.25 Парни с Юкона. Охотиться или умереть с голоду 14.20 Охотники за складами. С. 9 14.50 Охотники за складами. С. 10 15.15 Как устроена Земля. Может ли Кракатау останавливать время? 16.10 Пятерка лучших. Могучие перевозчики 17.05, 01.45 Как это сделано?. Электричество/ Подъёмный кран 17.35 Как это устроено?. Меховая одежда/ Катафалки/Арматура внешнего освещения/ Подставки мячиков в гольфе 18.00 Патрик Демпси в гонке Ле-Мана. С. 1 19.00 Короли столкновений. Предложение в Тооеле 20.00 Top Gear. Спецвыпуск Top Gear – Африка часть 2 21.00 Сквозь кротовую нору с Морганом Фрименом. Создал ли Бог эволюцию? 21.55 Top Gear США. С. 16 22.50 Мафия амишей. Расплата 23.40 Молниеносные катастрофы. С. 51 ANIMAL PLANET (KIEV)

07.00, 11.55 Обезьянья

жизнь. 07.25 Приключения панды. 08.15 Экстремалы. Гурманы 09.10 Дельфиньи будни. 1 с. 09.35 Дельфиньи будни. 2 с. 10.05, 10.35, 14.40, 15.05, 21.05, 21.35 Эхо и слоны Амбозели. 11.00 Полиция Майами. Отдел по защите животных. Крупнейшая спасательная операция 12.20, 06.35 Братья по трясине. Пол аллигаторов 12.50 Братья по трясине. Непримерное поведение 13.15, 06.10 Братья по трясине. Гром гремит, крокодил летит 13.45 Стив Бэкшал. Заплыв с чудовищами. Гиппопотам 15.30 Адская кошка. Дикий скоттиш-фолд 16.30 Экстремалы. Землекопы 17.25, 17.50 Зоосад Криса Хамфри. 18.20 Как вырастить гепардов 19.15, 19.40 Смотрители заповедника. 20.10 Северная Америка. Северная Америка 22.00 Стив Бэкшал. Заплыв с чудовищами. Анаконда 22.55 Укротители аллигаторов. Капитан-растяпа 23.50 Полиция Феникса. Отдел по защите животных. В защиту жертвы 00.45 После нападения. Кугуар и лось 01.35 Дикие и опасные. Происшествие в Берлинском зоопарке MAXXI-TV 06.35, 19.25 Йога 07.20, 13.30 «Детское время» 08.05 «Сбросим лишнее» 08.30, 20.15 «Все про все» 08.50 Телемагазин 09.05, 14.30 «Восточные танцы» 09.35, 12.50 «Большое кулинарное путешествие Пола и Ника» 10.15 «Выдающиеся мужчины» 10.30 «Женские откровения» 11.10, 00.15 MaxxiМузыка 11.40 Т/с «Доктор Живаго» 10с 12.45 «Выдающиеся женщины» 15.15 Ювелирочка 20.00 Вечерний мультик 20.30 «КиноМакси» 21.15 Х/ф «История Уэнделла» 23.00 Джунгли шоу-бизнеса 23.40 «Ukr. Fashion Week» NATІONAL GEOGRAPHІC 06.00 «Мавпячі здібності» 07.00, 12.00, 17.00 «Шукачі скарбів: Про людей і шахти» 07.30, 12.30, 17.30 «Шукачі скарбів: Піратські

скарби»

08.00, 13.00 «Старателі:

Поза доступом» 08.30, 13.30 «Старателі: Золота жила» 09.00 «Десятка найкращих фото «Nat Geo 3» 10.00 «Тюремні труднощі: В’язні проти офіцерів» 11.00 «Шосе крізь пекло: Канада: Інь і ян» 14.00 «Медузи-чудовиська» 15.00 «Королі риболовлі» 16.00, 01.00 «Абсолютно секретно: Секретні матеріали ЦРУ: Операція в Пакистані» 18.00 «Абсолютно секретно: Секретні матеріали ЦРУ: Полювання на бен Ладена» 19.00, 23.00 «Рятувальний загін: На лінії вогню» 20.00, 00.00 «Брати по зброї: Повернення додому» 21.00 «Туристи і шахраї: Ріо-де-Жанейро» 22.00 «Тюремні труднощі: Судний день» VIASAT HISTORY

07.00 Д/ф «Кто ты такой?» 08.05 Д/ф «Команда вре-

мени»

09.00, 01.20 Д/ф «Тайная

война»

10.00, 15.40, 19.00 Д/ф

«Средневековая монархия. Женщины у власти» 11.10 Д/ф «Древний Египет. Жизнь и смерть в Долине Царей» 12.20 Д/ф «Легенды Исландии» U 12.50 Д/ф «По следам Ганнибала» 13.20 Д/ф «Знакомство с Древним Римом» 14.30, 17.50 Д/ф «Ферма в годы войны» 16.50, 00.20 Д/ф «Охотники за мифами» 20.05 Д/ф «Точность и погрешность измерений» 21.05 Д/ф «История Науки» 22.15 Д/ф «Путешествие человека» 23.20 Д/ф «Орудия смерти» 06.30 Д/ф «Погода, изменившая ход истории» ТЕЛЕКЛУБ

19.00 Т/с «Таємниці

слідства-7».

20.00 Т/с «Захист Красіна». 21.00 Т/с «Уральська мере-

живниця».

22.00 Т/с «Павутиння-6». 23.00 Т/с «Громадянин на-

чальник».

00.00 Т/с «На розі, біля

Патріарших-3».

VIASAT EXPLORER

06.10 Д/ф «Рыбак-путеше-

ственник»

07.00, 12.20 Д/ф «Полярные

летчики» 07.50 Д/ф «Амазонка с Брюсом Пэрри» 08.45, 13.10, 01.15 Д/ф «Питкоманды» 09.40, 10.05, 16.00, 16.25, 21.40, 22.05 «Как это устроено?» 10.35 «Летчики-истребители» 11.25, 11.50 Д/ф «Службы специального назначения» 14.10 Д/ф «Самые крутые дальнобойщики» 15.05 Д/ф «Племя (Брюс Перри)» 17.00, 20.50 Д/ф «Мегаперевозчики» 18.00, 22.35 Д/ф «Один на один с дикой природой» 19.00, 23.25 Д/ф «62 дня в море» 20.00, 00.25 Д/ф «Непобедимый воин» РОСІЙСЬКИЙ ІЛЮЗІОН

01.05 Х/ф «Вільне плавання» 07.35 Х/ф «Москва не Москва» 09.15 Х/ф «Притяжіння» 10.50, 17.20 Х/ф

«Таємниці палацових переворотів»

12.15 Х/ф «Золотий перетин» 13.55 Х/ф «Інсайт (Ося-

яння)»

15.25 Х/ф «Довге про-

щання»

18.50 Х/ф «Юр’єв день» 21.10 Х/ф «У червні 41-го» 22.40 Х/ф «З Новим Роком,

тато!»

НОСТАЛЬГІЯ

07.00, 13.00, 19.00, 01.00

«ЧАС»

08.00, 14.00, 20.00

«Народжені в СРСР»

09.00 «Квіти і пісні Сан-

Ремо в Москві»

10.00 Док.фільм «Двори

нашого дитинства»

11.10, 17.10 «Поет Геннадій

Айгі читає свої вірші»

11.30 Х/ф «Місяць довгих

днів» 3 с. 15.00 «Давайте знайомитися, місяць травень» 16.00 «Під знаком «Пі» 17.30 Х/ф «Місяць довгих днів» 4 с. 21.00 Програма «ТЕМА»

22.00 «Поклик джунглів» 22.35 «Рано-вранці» 23.10 Док.фільм «Третя

перемога Сметаніної»

23.40 Х/ф «Місяць довгих

днів» 1 с.

СПОРТ 1

06.00 Футбол. Кубок

Шотландії. 4-й раунд. Хартс – Селтик

07.50, 01.35 Баскетбол.

Журнал Суперліги

08.25, 23.15 SpbFіghters. 5-й

сезон. «Кістка в Кістку». Програма четверта 08.55 Футбол. Чемпіонат Бельгії. Огляд 09.55 Гольф. European Tour Weekly 2013. Підсумковий огляд 10.55 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Сезон 2013-2014. Фейєнорд – ПСВ 12.45 Теніс WTA 2013. Tournament of Champіons. Фінал. Халеп – Стосур 14.45 Чемпіонат світу з перегонів на моторних катерах. CLASS 1. Гранпрі Італії. Огляд 15.20 Футбол. Чемпіонат Португалії. Академіка – Порту 17.10 Футбол. Кубок Шотландії. 4-й раунд. Фалкирк – Рейнджерс 19.00 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Сезон 2013-2014. Огляд 20.00 Чемпіонат світу з аквабайку. Гран-прі Катару 20.30 Екстра-футзал 21.00 Гольф. European Tour Weekly. Огляд 21.30 Баскетбол. Єврокубок. Регулярний сезон. 8-й тур. Хімік – Альба Фехервар 23.45 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Сезон 2013-2014. Ростов – ЦСКА СПОРТ 2

06.00 Футбол. Росія.

Прем’єр-Ліга. Сезон 20132014. Ростов – ЦСКА 07.50 Футбол. Чемпіонат Португалії. Огляд 08.50, 17.00 Баскетбол. Єврокубок. Регулярний сезон. 8-й тур. Хімік – Альба Фехервар 10.40 Футбол. Кубок Шотландії. 4-й раунд 12.25 Чемпіонат світу з перегонів на моторних катерах. CLASS 1. Гранпрі Італії. Огляд 13.00, 01.45 Гольф. Major Golf Champіonshіps 2013. Masters Tournament. 1-й день 18.50 Футбол. Чемпіонат Португалії. Академіка – Порту 20.45 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Сезон 2013-2014. Динамо М – Урал 22.40 Футбол. Чемпіонат Бельгії. Огляд 23.50 Баскетбол. Єдина Ліга ВТБ. EUROSPORT

09.30 Снукер. Чемпіонат

Британії. Йорк. 1/8 фіналу. 11.00, 18.30, 18.45, 01.00, 01.15 Футбол. Бразилеманія. Журнал. 11.15 Фігурне катання. Гран-прі. Японія. Чоловіки. 12.30 Фігурне катання. Гран-прі. Японія. Жінки. Коротка програма. 13.45 Стрибки на лижах. Кубок світу. Куусамо (Фінляндія). HS-142. 15.00, 18.00, 21.00, 01.30 Снукер. Чемпіонат Британії. Йорк. 1/4 фіналу. 19.00 Футбол. Чемпіонат Європи серед гравців до 17 років. Жінки. 00.00 Покер. Світова с. ТК «ФУТБОЛ 1»

06.00, 07.50, 10.00, 15.40,

22.45, 00.35 Футбол NEWS 06.15 Чемпіонат Італії. Огляд туру 06.55, 12.30 Чемпіонат Іспанії. Огляд туру 08.00 Іллічівець – Металіст. Чемпіонат України 10.30, 00.55 Вест Бромвіч – Ман Сіті. Чемпіон. Англії 13.35 Чорноморець – Шахтар. Чемпіонат України 16.00 Док.серіал «Back іn the USSR». «Дніпро» Дніпропетровськ 16.40 Зоря - Дніпро. Чемпіонат України 18.45 Futbol Mundіal 19.15 Огляд 1/8 фіналу. Кубок Німеччини. Прем’єра 19.50 МЮ - Евертон. Чемпіонат Англії 21.55 LIVE. Ліон - Тулуза. Чемпіонат Франції 00.00 Огляд 1/8 фіналу. Кубок Німеччини


16

Телебачення

П'ятниця, 6 грудня Cхід 7.21 Захід 15.56 Світловий день 8.35 УТ – 1

06.00 Православний

календар

06.05, 06.30, 07.00, 07.30,

08.00, 08.30, 12.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 23.15 Погода 06.20 Хочу все знати 06.35 Доброго ранку, Україно! 06.45, 08.20 Гість студії 07.20, 07.40 Країна on lіne 07.35 Ера бізнесу 07.45 Тема дня 08.35 Ранкові поради 08.45 Корисні поради 09.00, 21.00 Підсумки дня 09.25 Офіційна хроніка 09.40 Т/с «Таємниця старого мосту» 10.25 Т/с «МонтеКрісто» 11.20 Нехай Вам буде кольорово! 12.10, 17.05, 21.30 Діловий світ 12.25 Біатлон. Кубок світу. Спринт (жінки) 14.05 Ток-шоу «Віра. Надія. Любов» 15.00, 17.30, 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 15.15 Euronews 15.20 Діловий світ. Агросектор 15.35 Біатлон. Кубок світу. Спринт (чоловіки) 17.00 Світ спорту 17.20 Фінансова перспектива 18.00 Жеребкування фінального етапу Кубка світу ФІФА19.40 Концертна програма «Музика нас з»єднала» 21.40 Фольк-musіc 22.55 Трійка, Кено, Секунда удачі 23.00, 01.00 Підсумки 23.20 На слуху 23.45 Від першої особи 00.10 Сміх з доставкою додому 01.40 Про головне КАНАЛ «1+1» 06.00, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30 ТСН: ТСН 06.05 «Тачки – 2» 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 08.05 «Економічна правда» 09.05 «Шість кадрів» 09.40, 17.10 Т/с «Любов та покарання» 11.35 Т/с «Шерлок Холмс» 13.35, 14.35 Т/с «Історія льотчика» 15.40 «Російські сімейні драми» 16.45 «Тсн. Особливе» 20.15 «Вечірній Київ – 2013» 22.15 «Супергерої « 23.20 «Телетріумф 2013» 00.35 Х/ф «Олівер Твіст» ІНТЕР 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 17.50 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10 Т/с «Майор поліції» 11.10, 12.20 Док.серіал «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 13.25 «Судові справи» 15.10 «Сімейний суд» 16.10 «Давай одружимося в Україні» 17.10 Т/с «Домробітниця» 18.05 Х/ф «Пророцтво» 20.00 «Подробиці» 20.30 «Шустер Lіve» 00.00 Док.фільм «Амосов. Сторіччя» 01.10 Х/ф «Посмішка Мони Лізи» ICTV 06.15, 07.30 Ділові факти 06.25 Економічний інтерес 06.30 Т/с «Таксі» 06.50 Т/с «Леся+Рома» 07.35 Зірка YouTube 08.45 Факти. Ранок 09.15, 19.25 Надзвичайні новини 10.15, 13.00 Анекдоти поукраїнськи 10.25, 14.35 Т/с «Літєйний» 12.45 Факти. День 13.10, 22.00 Т/с «Прокурорська перевірка» 18.45 Факти. Вечір 20.00 Машина часу. Телепорт-шоу 23.25 Максимум в Україні 23.50 Х/ф «Блекджек» НОВИЙ КАНАЛ

06.10 Teen Tіme 06.15, 13.25 Мульсеріал

«Черепашки-ніндзя» 06.35, 13.45 Мульсеріал «Губка Боб» 07.00, 07.35, 08.35 Підйом 07.30, 08.30, 19.55, 01.00 Погода 09.00, 20.00 Т/с «Молодіжна команда» 10.00 Т/с «Щасливі разом» 11.00, 18.00, 22.00 Т/с «Вороніни»

клоун»

13.20, 14.30 Kіds Tіme 14.50 Т/с «Друзі» 15.55 Т/с «Дві дівчини без

гроша»

16.55 Т/с «Щоденник лікаря

Зайцевої»

19.00, 00.55 Репортер 19.20 Абзац! 21.00 Т/с «Кухня» 23.00 Х/ф «На грі-2.Новий

рівень» 01.05 Т/с «Щоденники вампіра» 01.45 Т/с «Пліткарка» СТБ

06.15, 18.20 «Неймовірна

правда про зірок»

07.20, 16.00 Х/ф «Я не по-

вернуся»

15.00 «Звана вечеря – 2» 18.00, 22.00 «Вікна-Новини» 20.00 «Національне

талант-шоу «Танцюють всі!-6» 22.40 «Національне талант-шоу «Танцюють всі!-6» Підсумки голосування» 23.35 «Куб – 4» 01.10 Х/ф «Кохана жінка механіка Гаврилова»

ТОНІС 06.00 «Таке спортивне життя. Олександр Крикун» 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 «Служба новин «Соціальний пульс» 06.55, 18.50, 22.40 «Економічний пульс» 07.00 «Ранкове еспресо» 09.00, 20.00 Генерали 10.00, 16.50 «Алло, лікарю» 11.15 Володимир Шаїнський. Прилетить раптом чарівник 12.45 «Соціальний статус: ваші права і пільги» 13.20 «Цивілізація Incognіta» 14.00, 22.45 Братство бомби 15.15, 21.20 «Соціальна економіка» 15.20, 16.45, 18.55, 21.25 «Погода» 16.20, 00.00 Док.серіал «Дивовижні мешканці саду» 17.50 «Алло, адвокате!» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона: Євген Кемеровський, 2ч 21.35 Людмила Максакова. Дама з характером 00.30, 01.50 Т/с «Ескорт агентство» 01.10 «Вихідний, після опівночі» ТЕТ 06.00 Телепузики 06.30, 07.30 Мульсеріал «Лалалупси» 07.00 Малята-твійнята 07.55 Мультик з Лунтіком 08.20 Мульсеріал «Шоу Гарфілда» 08.55 Єралаш 09.55 Країна У 11.00, 00.30 Одна за всіх 12.00 Т/с «Якось у казці» 12.55 Любов з майбутнього 13.55 Богиня. Нова колекція 16.00 Т/с «Брати» 17.00 Моду народу 18.00 ТЕТки і шмотки 19.00 Ікона стилю 20.15 Х/ф «Персі Джексон та викрадач блискавок» 22.55 Віталька 23.25 Т/с «Секс і місто» 01.25 Т/с «Закрита школа» ТРК «УКРАЇНА» 06.00 Т/с «Адвокат» 07.00, 09.00, 17.00, 19.00 Події 07.30, 15.25 Щиросерде зізнання 08.00 Т/с «Подружжя» 09.10, 13.10, 17.20, 21.00, 22.30 Т/с «Слід» 10.00 Т/с «Балабол» 12.00 Ток-шоу «Нехай говорять» 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «-Поцілуй! Нова історія» 19.20 Ток-шоу «Говорить Україна» 22.00 Події дня 00.15 Т/с «Мент у законі 6» 5 ТЕЛЕКАНАЛ

06.30, 07.30, 08.30, 09.30,

10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 22.30, 00.30, 01.30 Час. Важливо 06.35, 07.10, 08.10, 22.35, 00.15 Бізнес-час 06.40, 18.10, 00.00 Місцевий час 06.55, 08.50, 00.55 Огляд преси 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 22.00, 01.00 Час новин 07.15, 08.15, 08.35, 19.45, 22.40, 06.15 Тема/ Хроніка дня

Водолій

07.20 Час економіки 07.25, 08.25, 11.50, 17.25,

22.50 Погода в Україні

07.40 Автопілот-новини 07.45, 18.20, 00.20, 06.20

Час спорту

07.55, 09.10, 13.10 Погода на

курортах 08.45 Трансмісія-новини 08.55, 16.10 Погода у світі 09.35, 13.35, 14.35 5 елемент 10.10, 10.35, 11.15, 11.35, 12.15, 20.00, 01.15, 01.35, 06.00 Час. Підсумки дня 16.35 Лісовий патруль 17.35 Не перший погляд 18.35 Реальний сектор 19.00 Час новин, 1 блок 19.30 Час новин, 2 блок 21.40 Час-Тайм 22.10 Особливий погляд 00.35 Тема/Хроніка тижня НТН 08.30 Ранковий «Свідок» 09.00 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів» 11.30 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів – 2» 12.35 Т/с «У зоні ризику» 14.35, 17.00 Т/с «Павутиння – 6» 16.45, 19.00 «Свідок» 19.30 Х/ф «Оперативна розробка – 2» 21.30 Х/ф «В останню мить» 23.20 «Концерт для справжніх чоловіків» 00.35 Х/ф «Смертельний експрес» К1

06.30 «TOP SHOP» 07.30 «М/фи» 10.10 Т/с «Всі жінки –

відьми «

14.00 Т/с «Дикий ангел» 15.00, 19.00 «Орел і Решка» 16.00 Т/с «Моя прекрасна

няня»

17.00, 22.45 «Розсміши

коміка»

18.00 «Звана вечеря» 20.00 «КВК» 23.45 «Хі та Ха» 00.30 Т/с «Відчайдушні до-

могосподарки»

06.00, 10.00 «Екстрений

20.45 Х/ф «Осторонь від

06.30, 10.30, 17.00 «Новини

війни» 00.45 Х/ф «Без строку давнини»

ПЕРШИЙ КАНАЛ. УКРАЇНА

07.15 «Доброго

здоров’ячка!»

08.00, 11.00, 14.00 Новини 08.15 «Жити здорово!» 09.30 «Модний вирок» 10.40 «Істина десь поруч» 11.15 «Контрольна

закупівля»

11.55 «У наш час» 13.00 Інші новини 13.20 «Зрозуміти. Про-

бачити» 14.15 «Час обідати!» 14.55 «Вони та ми» 15.55 «Чекай на мене» 17.00 Вечірні новини 17.35 «Людина і закон» 18.55 «Поле чудес» 20.00 «Час» 20.30 «Універсальний артист» 22.30 «Вечірній Ургант» 23.30 Х/ф «Інтердівчина» РТР-ПЛАНЕТА (СНД)

08.05 Т/с «Господарка моєї

долі»

09.00, 12.00, 15.00, 18.00

Вісті

09.40, 12.30, 15.15, 17.40

Місцевий час. ВістіМосква 10.00 Розмова з Дмитром Медведєвим 11.00 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 12.15 Щоденник Сочі 12.50 Вісті. Чергова частина 13.05 Т/с «Детективна агенція «Іван да Мар’я» 14.00 «Особливий випадок» 15.35 Т/с «Острів непотрібних людей» 18.50 «Прямий ефір» 19.55 Х/ф «Мрії з пластиліну» 21.50 «Живий звук» 23.20 Х/ф «Петрович» 01.20 Х/ф «Танго на два голоси» TBІ

06.00, 12.00, 15.00, 18.00,

21.00 Сьогодні

01.20 «Нічне життя»

07.00, 12.45 Ранкові кураса-

11 КАНАЛ 06.10 Teen Time 06.15, 13.25 М/с «Черепашки-ниндзя» 06.35, 13.45 М/с «Губка Боб» 07.00, 08.30, 19.00, 21.30, 00.45 Новости 11 канала 07.30 «Мой малыш» 09.00, 20.00 Т/с «Молодежка» 10.00 Т/с «Счастливы вместе» 11.00, 18.00, 22.30 Т/с «Воронины» 13.20, 14.30 Kids’ Time 14.50 Т/с «Друзья» 15.55 Т/с «Две девицы на мели» 16.55 Т/с «Дневник доктора Зайцевой» 19.30 Абзац! 19.55 Погода 21.00 «Променад» 22.00 «Дело вкуса» 23.00 Х/ф «На игре-2.Новый уровень» 01.15 Т/с «Дневники вампира» 01.45 Т/с «Сплетница»

10.00 Автомандри 10.30, 12.30, 16.30, 19.30

ни. Краще!

TBіNews 11.00, 17.00 Навколо світу 12.20, 15.30, 19.50 Мистецька варта 12.25, 15.35, 19.45 Базар_ІТ 13.00 ЖИВЯком 13.30, 16.00 Окрема думка 14.00, 00.00 Третій дзвінок 19.00 Спорт 20.00, 23.00 Сьогодні про головне 22.00 Знак оклику з Артемом Шевченком 01.00 Музичний автомат

06.00 М/фи 06.55 Т/с «Команда ЧЕ» 09.00 Новини 2+ 09.25 Х/ф «Тіні зникають

ТВ ЦЕНТР 06.25 Х/ф «Ключ без права передачі». 08.20 Док.фільм «Олена Проклова. Обдурити долю». 09.10, 19.45 Петрівка, 38 09.30, 12.30, 15.30, 20.00 Події 09.50 Х/ф «Закон зворотного чарівництва». 11.40 Док.фільм «Суддівська справа». 12.50, 17.30 Місто новин 13.10 «Наша Москва» 13.25 Т/с «Сімнадцять миттєвостей весни». 14.50 «Доктор І...» 15.50 Док.фільм «Відпустка за свій рахунок» 16.25 «Право голосу». 17.45 Т/с «Пуаро Агати Крісті». 20.25 Притулок комедіантів. 22.20 «Поспішайте бачити!» 22.50 Х/ф «Одинак». 00.55 Док.фільм «Човен на скелях». 01.45 Док.серіал «Золото: влада над світом».

ЕНТЕР-ФІЛЬМ 09.25 Х/ф «Коли спізнюються в РАГС» 11.15, 16.05 «Жарт за жартом» 12.15, 22.40 Т/с «Безмовний свідок» 14.15 Х/ф «Тіні забутих предків» 17.15 Х/ф «Мій улюблений

RTVІ (ЄВРОПА) 06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 М/фи 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00 Т/с «Автобус» 10.00 Т/с «Капкан» 11.00 Х/ф «Вбивство на «Ждановській»» 13.00, 17.00 Т/с «Аеропорт-2» 14.00, 20.00 Т/с «Принцип Хабарова» 15.00, 23.30 «Міські легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Аляска» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 00.00 «Особлива думка» 18.00 «Со-мнение» 21.00, 01.00 Т/с «Черговий ангел»

К2

06.45 Телеторгівля 07.45, 13.20, 21.10 М/фи 10.10, 10.50, 19.50, 20.40

Школа доктора Комаровського 11.20, 15.00 Справа смаку 12.20, 16.00 Жіноча форма 18.00, 21.40 Т/с «Тетянин день» 23.35 Незіркове дитинство 00.40 Глянець 01.25 Колір Ночі «2+2»

опівдні. Четверта с.» 11.10 Х/ф «Даурія. Частина 2» 13.05 «Нове Шалене відео по-українськи» 16.00 «Облом UA. Новий сезон» 18.00 Х/ф «Козак» 20.00 «Королі рингу». Всесвітня с. боксу (WSB). Українські отамани – Argentіna Condors 23.00 «Королі рингу» 00.00 Х/ф «Гоблін» 01.40 Х/ф «Вічний поклик. П’ята с.»

РЕН ТВ

18.45 Х/ф «Щоденник його

дружини»

Схід 10.21 Захід 20.19 5-й місячний день

«Червоний гірник» №91 (21416)

www.girnyk.com.ua виклик»

24» 07.00 «Засуди мене» 08.00, 16.00 «Вірний засіб» 09.00 Т/с «Зниклі безвісти» 11.00 «Звана вечеря» 12.00, 13.00 «Сімейні драми» 14.00, 15.00 «Не бреши мені!» 17.30 «Таємниці світу з Анною Чапман»: «По той бік дзеркала» 18.30 «Дивна справа»: «Рецепт стародавніх богів» 19.30 «Секретні території»: «Марс. Квиток в один кінець» 20.30 «Дивитися всім!» 22.00 Т/с «Черкізона. Одноразові люди» TV 1000

06.00 «Реальність

кусається» комеді

08.00 «Володар перснів:

Повернення Короля» фентезі 11.30 «Сильна жінка» трагікомеді 14.00 «Блакитна хвиля» мелодрама 16.00 «Щось новеньке» мелодрама 18.00 «Коли ти востаннє бачив свого батька?» біопік 20.00 «Нью-Йорк, я люблю тебе» комеді 22.00 «Таємне вікно» трилер 00.00 «Спляча красуня» драма TV1000 РОСІЙСЬКЕ КІНО

07.00 «Іван Царевич і сірий

вовк» м/ф

08.40 «Гойдалка» драма 10.20 «Маленька Віра» драма 12.50 «Душка» трагікомеді 15.00 «Канікули суворого

режиму» комеді 19.00 «Темний світ» трилер 21.00 «Повернення мушкетерів, або Скарби кардинала Мазаріні» пригоди 23.25 «Земля людей» драма 01.25 «Новорічний романс» драма TV XXI FІLM

08.00, 16.00, 00.00 «Золоте

теля» (4 с.). Комедія. 08.55, 16.55, 00.55 «І Бог створив жінку». Мелодрама. 10.40, 18.40 «Гарячі новини». Бойовик. 12.30, 20.30 «Бобер». Драма. 14.05, 22.05, 06.05 «Контакт». Трилер. НАШЕ КІНО

06.45, 12.45 «Водяник» 07.30, 13.30 «Досьє людини

в «Мерседесі»

09.45, 15.45 «Ася» 11.30 «Блокада. «Операція

«Іскра» 17.30, 23.30 «Довга, довга справа...» 19.30, 01.30 «Весела хроніка небезпечної подорожі» 21.30 «Один раз збрехавши...» ДИТЯЧИЙ СВІТ

01.00, 07.00, 13.00 Х/ф «По се-

крету цілому світу» 2 с. 06.00, 12.00, 18.00 «Абеткакрихітка» 6+, м/ф «Наш добрий майстер» 0+, «Хто поїде на виставку?» 08.00, 14.00 Мульсеріал «Троє з Простоквашино» 6+, м/ф «Котигорошко» 6+, «Лисиця й дрізд» 6+ 09.00, 15.00 Мульсеріал «Сандокан. Два тигри» 12+, «Кентервільський привид» 6+, м/ф «Дзеркало часу» 6+, «Ключик» 10.00, 16.00 Х/ф «Що б ти обрав?» 12+ м/ф «Мавпа з острова Саругасіма» 11.30, 17.30 Мульсеріал «Вовк Альберто» 12+ DISCOVERY CHANNEL 06.10 Как это сделано?. Электричество/Подъёмный кран 06.35 Охотники за складами. С. 9 07.05 Охотники за складами. С. 10 07.30 Сквозь кротовую нору с Морганом Фрименом. Создал ли Бог эволюцию? 08.25, 00.55 Разрушители легенд. Древняя торпеда 09.20, 00.05 Беар над Эверестом 10.15 Быстрые и громкие. Dodge-солянка ч.2/ Oldsmobile Delta 11.10 Махинаторы. Cadillac Coupe De Ville 12.05 Махинаторы. БМВ 635csi – Часть 1 12.30 Оружие поамерикански. Автоматлавина 13.25 Парни с Юкона. Гонка за мехом

Четвер, 28 листопада 2013 року

14.20 Охотники за склада-

ми. С. 11

14.50 Охотники за склада-

ми. С. 12

15.15 Top Gear. Спецвыпуск

Top Gear – Африка часть 2 16.10 Патрик Демпси в гонке Ле-Мана. С. 1 17.05, 01.45 Как это сделано?. Вода/Светодиоды/ Феррари 17.35 Как это устроено?. Катушки для рыбалки/ Маленькие домики/ Кухонные миксеры 18.00 Стражи Белого дома. С. 2 20.00 Мотоклуб «Чернокнижники». С. 3 21.00 Сквозь кротовую нору с Морганом Фрименом. Исчезнет ли секс в будущем? 21.55 Top Gear. С. 1 22.50 Настоящие аферисты. С. 1 23.15 Настоящие аферисты. С. 2 23.40 Молниеносные катастрофы. С. 52 ANIMAL PLANET (KIEV) 07.00, 11.55 Обезьянья жизнь. 07.25 Как вырастить гепардов 08.15 Экстремалы. Землекопы 09.10, 09.35 Зоосад Криса Хамфри. 10.05, 10.35, 14.40, 15.05, 21.05, 21.35 Эхо и слоны Амбозели. 11.00 Полиция Майами. Отдел по защите животных. Спасение ламантина 12.20, 06.35 Братья по трясине. Большой экземпляр 12.50 Ветеринар Бондай Бич. 13.45 Стив Бэкшал. Заплыв с чудовищами. Кальмар Гумбольдта 15.30 Адская кошка. Мяумачо 16.30 Экстремалы. Жутковатое оружие 17.25 Собаки, кошки и другие любимцы – начальный курс. Британская длинношерстная, корат, нибелунг, петерболд, тойгер, тонкинская 18.20 Собаки, кошки и другие любимцы – начальный курс. Донская, горная, серенгети, мини-кошка, курильская куцехвостая, сококе 19.15 Стив Бэкшал. Заплыв с чудовищами. Анаконда 20.10 Укротители аллигаторов. Капитан-растяпа 22.00 Акуле в зубы 22.55 Братья по трясине. Самец-призер 23.20 Братья по трясине. Завтрак в постель 23.50 Полиция Феникса. Отдел по защите животных. Ошейник-удавка 00.45 Монстры внутри меня. Мастера перевоплощений 01.35 Дикие и опасные MAXXI-TV

06.35, 19.25 Йога 07.20, 13.30 «Детское

время»

08.05 «Сбросим лишнее» 08.30, 20.15 «Все про все» 08.50 Телемагазин 09.05, 14.30 «Восточные

танцы» 09.35 «Большое кулинарное путешествие Пола и Ника» 10.15 «Выдающиеся мужчины» 10.30 Фестиваль ТВ – Старт 11.10, 12.25, 21.45, 00.20 MaxxiМузыка 11.40 «КиноМакси» 12.45 «Выдающиеся женщины» 12.50 «Кухня на шпильках» 15.15 Ювелирочка 20.00 Вечерний мультик 20.30 Тур-Гламур 21.10 «Путеводитель выходного дня» 22.10 Х/ф «Мой ласковый и нежный зверь» NATІONAL GEOGRAPHІC 06.00 «Убивства горил» 07.00, 12.00 «Рятувальний загін: На лінії вогню» 08.00, 13.00 «Брати по зброї: Повернення додому» 09.00 «Картковий фокусник» 10.00 «Тюремні труднощі: Правда і кривда» 11.00 «Шосе крізь пекло: Канада: Після аварії» 14.00 «Загадки королівської кобри» 15.00 «Королі риболовлі» 16.00, 01.00 «Абсолютно секретно: Секретна служба США: Лінія фронту – Колумбія» 17.00 «Шукачі скарбів: Орегонською стежкою» 17.30 «Шукачі скарбів: Хетфілди та МакКої»

18.00 «Екстремальна подо-

рож: Аляска: Пекельна Арктика» 19.00, 23.00 «Екстремальна подорож: Аляска: Полювання на звіра» 20.00, 00.00 «Піймати сома: Опівнічні чудовиська» 21.00 «В очікуванні кінця світу: Великобританія» 22.00 «Тюремні труднощі: Кохання за ґратами» VIASAT HISTORY

07.00 Д/ф «Кто ты такой?» 08.05 Д/ф «Команда вре-

мени»

09.00, 01.00 Д/ф «Тайная

война»

10.00, 15.40, 19.00 Д/ф

«Средневековая монархия. Женщины у власти» 11.10 Д/ф «Точность и погрешность измерений» 12.20 Д/ф «История Науки» 13.30 Д/ф «Путешествие человека» 14.30, 17.50 Д/ф «Ферма в годы войны» 16.50, 22.00, 00.00 Д/ф «Охотники за мифами» 20.10 Д/ф «Тайны прошлого» 21.10 Д/ф «Музейные тайны» 23.00 Д/ф «Орудия смерти» 06.00 Д/ф «Партизанское кино» ТЕЛЕКЛУБ

19.00 Т/с «Таємниці

слідства-8».

20.00 Т/с «Захист Красіна». 21.00 Т/с «Уральська мере-

живниця».

22.00 Т/с «Павутиння-6». 23.00 Т/с «Громадянин на-

чальник».

00.00 Т/с «На розі, біля

Патріарших-3».

VIASAT EXPLORER

06.10 Д/ф «Рыбак-путеше-

ственник»

07.00, 12.20 Д/ф «Полярные

летчики»

07.45, 15.05 Д/ф «Племя

(Брюс Перри)»

08.40, 13.10, 01.15 Д/ф «Пит-

команды» 09.40, 10.05, 16.00, 16.25, 21.40, 22.05 «Как это устроено?» 10.30 Д/ф «Один на один с дикой природой» 11.20 Д/ф «62 дня в море» 14.10 Д/ф «Самые крутые дальнобойщики» 17.00, 20.50 Д/ф «Мегаперевозчики» 17.55, 22.35 Д/ф «Полярные летчики» 18.55, 19.20, 23.30, 23.55 Д/ф «Улов на миллион» 19.55, 00.25 Д/ф «Непобедимый воин» РОСІЙСЬКИЙ ІЛЮЗІОН

00.20 Х/ф «Вітчим» 06.30 Х/ф «Золотий пере-

тин»

08.10 Х/ф «Інсайт (Осяяння)» 09.40, 17.00 Х/ф

«Таємниці палацових переворотів» 11.05 Х/ф «Довге прощання» 13.05 Х/ф «Юр’єв день» 15.25 Х/ф «У червні 41-го» 18.50 Х/ф «Жах, який завжди з тобою» 20.20 Х/ф «Пагорби та рівнини» 22.00 Х/ф «Москва не Москва» 23.45 Х/ф «Притяжіння» НОСТАЛЬГІЯ

07.00, 13.00, 19.00, 01.00

«ЧАС»

08.00, 14.00 «Народжені в

СРСР»

09.00 «Давайте знайомити-

ся, місяць травень»

10.00 «Під знаком «Пі» 11.10, 23.15 «Поет Геннадій

Айгі читає свої вірші»

11.30 Х/ф «Місяць довгих

днів» 4 с.

15.00 Програма «ТЕМА» 16.00 «Міжнародна пано-

рама»

16.55 Док.фільм «Майкл

Джексон у Москві» 17.30 Телевистава «Випадок з полковником Дарвіном» 18.45 «На добраніч, малюки» «Жадібний багатій» 20.00 «Колба часу» 21.00 «Кінопанорама» 22.00 Док.фільм «Двори нашого дитинства» 22.55 «Це було, було... Міський мотив» 23.30 Х/ф «Місяць довгих днів» 2 с. СПОРТ 1

06.00 Футбол. Кубок

Шотландії. 4-й раунд. Фалкирк – Рейнджерс 07.50 Гольф. European Tour Weekly. Огляд 08.20 Екстра-футзал 08.50 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Сезон 2013-2014. Кубань – Локомотив 10.40 Футбол. Чемпіонат Португалії. 12.30 Чемпіонат світу з

аквабайку. Гран-прі Катару 13.00, 01.20 Баскетбол. Єврокубок. Регулярний сезон. 8-й тур. Хімік – Альба Фехервар 14.45 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Сезон 2013-2014. Огляд 15.20 Футбол. Кубок Шотландії. 4-й раунд. Хартс – Селтик 17.10 Баскетбол. Єдина Ліга ВТБ. ВЕФ – Червоний Жовтень 19.00 Баскетбол. Суперліга України. БК Донецьк – БК Ферро-ЗНТУ. LIVE 20.55 Баскетбол. Журнал Суперліги 21.30 Футзал. Чемпіонат Іспанії. Інтер Мовістар – Ель Посо Мурсія. LIVE 23.30 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Сезон 2013-2014. Фейєнорд – ПСВ СПОРТ 2

06.00 Баскетбол. Єдина

Ліга ВТБ. Донецьк – Нижній Новгород 07.50 Футбол. Чемпіонат Бельгії. Огляд 08.55 Футбол. Кубок Шотландії. 4-й раунд. Фалкірк – Рейнджерс 10.45 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Сезон 2013-2014. Рода – Твенте 12.30 SpbFіghters. 5-й сезон. «Кістка в Кістку». Програма четверта 13.00, 00.50 Гольф. Major Golf Champіonshіps 2013. Masters Tournament. 2-й день 16.00, 23.50 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Сезон 20132014. Огляд 17.00 Футбол. Чемпіонат Португалії. Ріу Аве – Бенфіка 18.55 Баскетбол. Єдина Ліга ВТБ. ВЕФ – Червоний Жовтень 20.50 Футбол. Кубок Шотландії. 4-й раунд. Хартс – Селтік 22.45 Футбол. Чемпіонат Португалії. Огляд EUROSPORT

09.30 Спорт і Ко. Журнал. 09.35 Снукер. Чемпіонат

Британії. Йорк. 1/4 фіналу. 10.15, 10.30, 00.30, 01.45 Футбол. Бразилеманія. Журнал. 10.45 Біатлон. Кубок світу. Естерсунд (Швеція). Гонка переслідування 11.15 Біатлон. Кубок світу. Хохфільцен (Австрія). Спринт. Жінки. 12.45 Стрибки на лижах. Кубок світу. Куусамо (Фінляндія). HS-142. 13.30 Фігурне катання. Гран-прі. Японія. Чоловіки. Довільна програма. 14.30, 18.00 Біатлон. Кубок світу. Хохфільцен (Австрія). Спринт. 15.45 Стрибки на лижах. Кубок світу. Ліллехамер (Норвегія). HS-100. Змішаний командний старт. 17.45, 19.00, 22.45, 01.50 Скіпасс. Гірськолижний журнал. 19.15 Гірські лижі. Кубок світу. Бівер Крик (США). Супер-гигант. Чоловіки. 21.15 Гірські лижі. Кубок світу. Лейк Луїз (Канада). Швидкісний спуск. 23.00 Кінний спорт. Європейський мастерс. Париж (Франція). 00.35 GTA. Наступний рівень. Автоспортивний журнал. 00.45 Санний спорт. Кубок світу. Уїстлер (Канада). Двійки. 1-й спуск. ТК «ФУТБОЛ 1»

06.00, 07.50, 10.00, 15.40, 22.30,

00.30 Футбол NEWS

06.15, 12.25, 20.00 Огляд 1/8

фіналу.

06.45 Найсмішніші

футбольні моменти 06.55 «Один на один з Гамулою». О. Мостовой 08.00 Ліон – Тулуза. Чемпіонат Франції 10.30 Чорноморець – Шахтар. Чемпіонат України 13.00 Севастополь – Динамо. Чемпіонат України 15.00 Futbol Mundіal 16.00 Док.фільм «КС-2010: ЗМІ у центрі уваги» 17.30, 19.30 Футбол LIVE 18.00 LIVE 20.35, 23.50 Futbol Mundіal 21.05 Чемпіонат Італії. Передмова до туру. Прем’єра 21.40 LIVE. Болонья - Ювентус. Чемпіонат Італії 00.50 Чемпіонат Італії. Передмова до туру 01.25 Повтор


«Червоний гірник» №91 (21416)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 28 листопада 2013 року

Субота, 7 грудня Cхід 7.22 Захід 15.56 Світловий день 8.34 УТ – 1

06.00 Підсумки 06.10, 07.00, 08.55, 09.00,

10.00, 23.00 Погода 06.20 Крок до зірок. Нам 15 років 07.05 Фільм-концерт «О.Газманов. Сделан в СССР» 08.30 Панянка та кулінар 09.05 Життя на рівних 09.25 Армія 09.35 Православний вісник 10.15 Моменти життя 11.15 Х/ф «А життя триває...» 12.50 Театральні сезони 13.45 Біатлон. Кубок світу. Естафета (жінки) 15.25 Біатлон. Кубок світу. Естафета (чоловіки) 17.00 В гостях у Д.Гордона 18.00 Український акцент 18.20 Золотий гусак 18.55 Фестиваль гумору «Умора» 20.35, 01.45 Слово регіонам 20.55 Мегалот 21.00, 01.20 Підсумки дня 21.25 Без цензури 22.00 Українська пісня 22.50 Суперлото, Трійка, Кено 23.10 Гранд-шоу М.Поплавського «Приречений на любов» 01.55 Хіт-парад «Національна двадцятка» (із сурдоперекладом) КАНАЛ «1+1»

06.30 М/ф «Русалонька» 08.15, 19.30 ТСН: ТСН 09.00 «Хто там?» 10.00 М/ф «Енгрі бердс» 10.05 «Світське життя» 11.10 «Чотири весілля – 1» 12.45 «Моя сповідь» –

«Філіпп Кіркоров»

14.00 «Міняю жінку – 8» 15.30 «Машині казки» 15.40 М/ф «Маша і ведмідь» 16.20 «Вечірній Київ – 2013» 18.30 «Розсміши коміка – 4» 20.00 Х/ф «Я тебе нікому не

віддам»

00.05 Х/ф «Голка» 01.40 «Супергерої «

ІНТЕР 06.15 «Шустер Lіve» 09.30 «Все для мами» 10.00 Док.фільм «Муслім Магомаєв. Серце на снігу» 11.10 Х/ф «Весілля в Малинівці» 13.10 Х/ф «Пророцтво» 15.10 «Міжнародний фестиваль гумору «Юрмала» 18.00, 20.30 Т/с «Опівдні на пристані» 20.00 «Подробиці» 22.30 «Велика Різниця поукраїнськи» 23.30 Х/ф «Не вкради» 01.30 Х/ф «Угода» ICTV

06.20 Козирне життя 06.50, 01.55 Х/ф «Людина

президента»

08.40 Зірка YouTube 09.50 Дача 10.20 Квартирне питання 11.20 За кермом 11.55 ПуТЬОва країна 12.15, 20.00 Т/с «Лютий» 18.45 Факти. Вечір 19.00 Надзвичайні новини.

Підсумки

22.00 Х/ф «Ми з майбут-

нього-2» 00.00 Х/ф «Антикілер Д.К. Кохання без тями» НОВИЙ КАНАЛ

06.50 Ревізор 07.45 Знайти крайнього 09.00 Війна світів. Ревізор

проти Шефа 11.00 Уральські пельмені 12.05 Шурочка 13.05 Руді 14.05 Дорослі, як діти 15.05 Вже котрий день 16.10 Про що говорять тварини 17.35 Т/с «Вороніни» 18.00 М/ф «Іван Царевич і Сірий Вовк» 19.50 Х/ф «Гаррі Поттер і Принц-полукровка» 22.50 Х/ф «Примарний гонщик-2» 00.50 Х/ф «Надин»

СТБ 06.55 «Караоке на Майдані» 07.50 «Їмо вдома» 09.00 «Все буде смачно!» 10.00 «ВусоЛапоХвіст» 11.10 «Національне талант-шоу «Танцюють всі!-6» 14.10 «Зважені та щасливі – 3» 19.00 «Х-Фактор – 4» 21.20 «Таємниці Х-фактора. Від долі не втечеш» 22.35 «Х-Фактор – 4 Підсумки голосування»

РТР-ПЛАНЕТА (СНД)

Схід 10.21 Захід 20.19 6-й місячний день

23.55 «Детектор брехні

Водолій

ліхтарів»

– 4» 01.25 Х/ф «Солдат Іван Бровкін»

10.25 Т/с «Вулиці розбитих

ТОНІС 06.00 Х/ф «Таємниця «Чорних дроздів» 07.35 «Будь в курсі!» 08.00 «Служба новин «Соціальний пульс» 08.25, 18.55 «Погода» 09.00 Генерали 10.00 «Світські хроніки» 10.55 Х/ф «Чорна троянда – емблема печалі, червона троянда – емблема кохання» 14.35 За сім морів 15.00 Братство бомби 16.15, 23.20 Док.серіал «Бебі-бум у зоопарку» 16.50 «Ронін. Ток-шоу з Дмитром Видріним» 17.35 «Щоденник для батьків» 18.15 «Цивілізація Incognіta» 18.30 «Соціальний пульс вихідних» 19.00 Великі династії. Пушкіни 20.05 Володимир Етуш. «Все, що нажито непосильною працею» 21.15 Х/ф «Серця чоловіків» 00.00 «Вихідний, після опівночі» 00.50 Х/ф «Пансіонат року»

12.00 «Головний свідок» 13.00 «Випадковий свідок» 13.30 «Правда життя.

ТЕТ

06.00 М/ф «Як козаки...» 07.30 Малята-твійнята 07.55 Телепузики 08.30 Мульсеріал

«Смішарики. Пін-код»

09.00 Мультик з Лунтіком 09.40 Мульсеріал «Даша-

дослідниця»

10.05 Мульсеріал «Вперед,

Дієґо, вперед!»

10.40 М/ф «Астерікс і

Клеопатра» 12.05 Т/с «Ксена – принцеса-воїн» 16.00 М/ф «Хортон» 17.55 Х/ф «Персі Джексон та викрадач блискавок» 20.35 Т/с «Два батька і два сина» 22.05 Х/ф «Дуже страшне кіно 4» 23.50 Х/ф «Крик 4» 01.50 Х/ф «Прада і почуття» ТРК «УКРАЇНА» 07.00, 19.00 Події 07.10 Х/ф «Джуніор» 09.20, 10.00 Т/с «Інтерни» 11.00 1 за 100 годин 12.00 Т/с «Адвокат» 15.00 Х/ф «Остання справа Казанови» 17.00, 19.20 Т/с «Берег Надії» 21.30 Х/ф «Буду вірною дружиною» 01.45 Хто гідний більшого? 5 ТЕЛЕКАНАЛ 06.30, 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30, 23.30, 00.30, 01.35 Час. Важливо 06.35, 18.10, 00.00 Місцевий час 06.45, 07.10, 08.15, 18.25, 23.45, 00.20, 06.20 Час спорту 06.50, 14.50, 18.35, 19.15, 20.20, 22.00, 01.15 Тема/ Хроніка тижня 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 23.00, 01.00, 06.00 Час новин 07.15, 12.10, 14.10, 17.10, 19.25 Погода в Україні 07.20, 08.25, 22.25, 23.20, 00.15 Бізнес-час 07.35 180 градусів 08.10, 13.25, 16.10, 17.25, 00.55 Погода на курортах 08.20, 01.55 Погода у світі 08.35 Не перший погляд 09.10 Мотор 09.35 Укравтоконтинент 10.35 Новинометр 11.10 Трансмісія 11.35 Автопілот-тест 11.45, 23.35 Історія успіху 12.35 Інтелект.ua 13.10 Драйв 13.35 Вперед, на Олімп! 14.35 Гра долі 15.35 Кіно з Яніною Соколовою 16.35 Арсенал 17.15 Міграційний вектор 17.35 Феєрія мандрів 19.35 Машина часу 20.35, 01.40 Кабінети 21.10, 00.35 Велика політика 21.35 Вікно в Америку 22.35 Майстер-клас із Наталкою Фіцич 06.15 Огляд преси НТН 08.15 Т/с «Вулиці розбитих

ліхтарів – 2»

11.30 «Речовий доказ».

Лісовий перевертень

Професія сантехнік» 14.00 «Легенди шансону» 15.00 Х/ф «Оперативна розробка – 2» 17.05 Х/ф «В останню мить» 19.00 Т/с «Таємниці слідства – 6» 23.00 «Втеча. Реальні історії». Приречений на самотність 23.30 Х/ф «Паранормальне явище – 3» 01.20 Х/ф «Смертельний експрес» К1

06.30 «TOP SHOP» 07.30, 10.20 «М/фи» 09.00 Мульсеріал «Казки

Ганса Крістіана Андерсена» 11.20 М/ф «Синдбад: Легенда Семи Морів» 12.50 Х/ф «Джек Фрост. Сніговик» 14.50 Т/с «Всі жінки – відьми» 16.50 Т/с «Моя прекрасна няня» 18.40 «Велика різниця» 19.40 «Вечірній квартал» 21.40 Т/с «Надприродне» 00.20 Х/ф «Божевільний спецназ» 11 КАНАЛ

06.50 Ревизор 07.45 Найти крайнего 09.00 «Мой малыш» 09.30 «Два берега» 10.00 «Перевоплощение» 10.50 «Просто собака» 11.20 «Respect TV» 11.50 «Первое впечатле-

ние. Франция»

12.05 Шурочка 13.05 Рыжие 14.05 Взрослые, как дети 15.05 Уже который день 16.10 О чем говорят

животные

17.35 Т/с «Воронины» 18.00 М/Ф «Иван Царевич и

Серый Волк» 19.50 Х/ф «Гарри Поттер и Принц-полукровка» 22.50 Х/ф «Призрачный гонщик-2» 00.50 Х/ф «Надин»

К2 06.05, 13.50, 18.55 М/фи 08.10, 15.00 Справа смаку 09.20 З білого аркушу 10.00 Неділя з Кварталом 11.05 Тиждень їжі 12.05 Квадратний метр 13.25 F-Стиль 16.00, 23.00 Жіноча форма 18.00 Телефон довіри 20.10 Про життя 21.05 Пісня року 00.05 Док.серіал «Секрети долі» 00.50 Світ зірок 01.40 Колір Ночі «2+2»

06.00 М/фи 07.00 «Еліта ВДВ» 09.00 Х/ф «Дикий табун» 11.00 Т/с «Гончі-5» 19.00 Х/ф «Козак» 21.00 Х/ф «Термінатор-2» 00.10 Х/ф «Не бійся тем-

ряви»

ЕНТЕР-ФІЛЬМ

10.00 Т/с «Зимова вишня» 18.40 Х/ф «Повернення

мушкетерів, або Скарби кардинала Мазаріні» 23.05 Х/ф «Агонія» 01.40 Х/ф «Полювання на лисиць» ПЕРШИЙ КАНАЛ. УКРАЇНА

06.35 «Грай, гармонь

улюблена!»

07.20 «Смішарики. Нові

пригоди»

07.50 «Розумниці й розум-

ники»

08.40 «Слово пастиря» 09.00, 11.00 Новини 09.15 «Смак» 09.55 «Тетяна Шмига. Дитя

веселощів та мрій»

11.15 «Ідеальний ремонт» 12.25 «Льодовиковий

період»

15.45 «Битва за спадщину» 17.00 Вечірні новини 17.15 «Весільний пере-

полох» 18.05 «Угадай мелодію» 18.40 «Хвилина слави. Шлях на Олімп!» 20.00 «Час» 20.20 «Сьогодні ввечері» 22.10 «Що? Де? Коли?» 23.30 «Встигнути до опівночі» 00.15 Х/ф «Акселератка» 01.45 Х/ф «Без року тиждень»

06.00, 09.00, 12.00 Вісті 06.15 Х/ф «Петрович» 07.45 «Планета собак» 08.15 «Суботник» 09.10, 12.20 Місцевий час.

Вісті-Москва 09.25 «Нева» і «Надія». Перше російське плавання навкруги світу». 1 с. 10.25, 01.35 Х/ф «Хто поїде в Трускавець» 12.30 «Чесний детектив» 13.00 «Снігова людина. Останні очевидці» 13.55 Х/ф «Мрії з пластиліну» 15.50 «Криве дзеркало» 18.00 Вісті в суботу 18.45 «Танці з Зірками». Сезон – 2013. Фінал 21.40 Х/ф «П’ять років і один день» 23.35 Х/ф «Ігри в солдатики» TBІ 06.00 Сьогодні 07.00 Музичний автомат 08.00 Навколо світу 09.00, 16.00 Iсторичні хроніки з Ніколаєм Сванідзе. 1960 р. Секретар обкому Олексій Ларіонов 10.00, 17.00, 21.00 TBіNews 10.15, 17.10 Базар_ІТ 10.30, 19.30 Приватні новини 11.00 Дев-ять місяців 12.00 Країна Боксерів 13.00 Homo sapіens 14.00 Знак оклику з Артемом Шевченком 15.00 Стоп-кадр 17.30 Автомандри 18.00 ЖИВЯком 18.30 World Storіes. Міжнародні кореспонденти 19.00 DOUBLE ЯТЬ 20.00 Зелена лампа 21.30 Спорт 22.00 Музика для дорослих 23.00 Х/ф «Уся президентська рать» 01.40 Третій дзвінок ТВ ЦЕНТР 06.35 Православна енциклопедія 07.10 Х/ф «Королівство кривих дзеркал». 08.25 «Ласкаво просимо додому!» 09.15 Петрівка, 38 09.30, 12.30, 21.55 Події 09.45 Х/ф «Відпустка за свій рахунок». 12.45 Х/ф «Три мушкетери. Помста Міледі». 14.45 Х/ф «Відразу після створення світу». 19.00 «Постскриптум» 20.00 Т/с «Суто англійське вбивство». 22.15 «Тимчасово доступний». Павло Санаєв. 23.20 Х/ф «Сльози сонця». 01.35 Док.фільм «Відпустка за свій рахунок» RTVІ (ЄВРОПА)

06.00 Х/ф «Є ідея!» 07.00, 09.00 М/фи 08.00 «Вечірні новини з

Америки»

10.00, 01.30 Х/ф «Шинель» 11.30 «Живе слово» 12.00 «У Нью-Йорку з

В.Топаллером»

13.00 «Арт-навігатор» 13.30 «Російський

акцент» з В.Ленським «Натільний живопис» 14.00 Телешоу «Здивуй мене» 15.00 «Відкритий урок з Д.Биковим. Російська література» 16.00, 01.00 «Міські легенди» 16.30, 00.30 «Російський ін.яз.» «Німеччина» 17.00 «Луна тижня» 17.30 «Американський лікнеп» «Американські письменники: Генрі Лонгфелло» ч. 18.00, 23.30 «Transліт» 19.00 «Наразі у світі», «Мегаполіс» 19.30 «Німеччина за тиждень» 20.00 «Ізраїль за тиждень» 21.00 Х/ф «Володар калюж» 23.00 «Російський акцент» «Уолл-стріт» РЕН ТВ

07.40 «Чиста робота» 08.30 «Територія оман» 10.30 «Новини 24» 11.00 «Військова

таємниця»

13.00 «Дивна справа»:

«Рецепт стародавніх богів» 14.00 «Секретні території»: «Марс. Квиток в один кінець» 15.00 «Таємниці світу з Анною Чапман»: «По той бік дзеркала» 16.00 «Уявіть собі» 17.00 «Тиждень із М.Максимовською» 18.15 Т/с «Смертельна сутичка» 21.50 Х/ф «Зірка» 23.40 Х/ф «Нездійсненне завдання»

TV 1000

06.20 «Ігри пристрасті»

драма

07.55 «Фатальне число 23»

детектив

09.40 «Сильна жінка»

трагікомеді 12.00 «Щось новеньке» мелодрама 13.50 «Симона» комеді 16.00 «Нью-Йорк, я люблю тебе» комеді 18.00 «Гарний німець» детектив 20.00 «Солодкий листопад» комеді 22.10 «Спляча красуня» драма 23.55 «Чаклунство» трилер 01.40 «Новий світ» пригоди TV1000 РОСІЙСЬКЕ КІНО

06.30 03.30 «Вхід крізь

вікно» комеді 08.40 «Новорічний романс» драма 10.35 «Юність Петра» біопік 13.00 «Розіграш» мелодрама 15.00 «Три дні з недоумком» комеді 17.00 «День радіо» комеді 19.00 «Спокута» військова драма 21.15 «Адміралъ» драма 23.25 «Камінь» трилер 01.00 «На початку славних справ» драма TV XXI FІLM 08.00, 16.00, 00.00 «Відьмак» (11 с.). Т/с. 08.55, 16.55, 00.55 «Той, хто гасить світло». Трилер. 10.25, 18.25 «Життя у воєнні часи». Комедія. 12.10, 20.10 «Герцогиня». Драма. 14.05, 22.05, 06.05 «Гравець». Драма. НАШЕ КІНО

07.30, 13.30 «Весела

хроніка небезпечної подорожі» 09.30, 15.30 «Один раз збрехавши...» 11.30 «Довга, довга справа...» 17.30, 23.30 «...Та інші офіційні особи» 19.05 Програма «Плюс кіно» 19.35, 01.30 «Старший син» 21.55 «Петрівка, 38» ДИТЯЧИЙ СВІТ

01.00, 07.00, 13.00 Х/ф «Го-

робець на льоду».

06.00, 12.00, 18.00

«Арифметика-крихітка» 6+, м/ф «Бобик у гостях у Барбоса» 0+, «Ситцева вулиця» 08.05, 14.05 Мульсеріал «Канікули в Простоквашино» 6+, м/ф «Жовтогаряче горлечко» 6+, «Веселий художник» 09.00, 15.00 Мульсеріал «Сандокан. Два тигри» 12+, «Коваль-чаклун» 12+, «Про рибалку й рибку» 10.00, 16.00 Х/ф «Казка про закоханого маляра» 12+, м/ф «Чучело-мяучело» 11.30, 17.30 Мульсеріал «Супергерої». 1 с. DISCOVERY CHANNEL 06.10, 16.10, 23.40 Правила внедорожного движения. Подъем на Небесное Плато 07.05 Спасение из пасти 08.00 Охотники за складами. С. 23 08.25 Охотники за складами. С. 24 08.50 Дилеры. С. 7 09.45, 13.25 Гений разработок. Поймать машину 10.40 Патрик Демпси в гонке Ле-Мана. С. 1 11.35 Top Gear. Спецвыпуск Top Gear – Африка часть 2 12.30 Не пытайтесь повторить. Всенародно избранные 14.20 Как это сделано?. С. 20 14.50 Как это устроено?. Форма профессиональных хоккеистов/ Детская обувь цвета бронзы/Бегущие дорожки 15.15 Выжить вместе. Выброшенные на берег 17.05 Беар Гриллс. Выбраться живым. Горы дадут тебе силы 18.00 Смертельный улов. Так ты хочешь командовать лодкой? 19.00 Акула Вуду 20.00, 00.30 Оголтелая рыбалка. Осетр – первый улов 20.30, 00.55 Оголтелая рыбалка. Лучшие моменты «Оголтелой рыбалки» 21.00 Мотоклуб «Чернокнижники». С. 3 21.50 Стражи Белого дома. С. 2 01.20 Молниеносные катастрофы. С. 48

17

Телебачення 01.45 Как это сделано?. Но-

жи/Алмазы/Кирпичи

ANIMAL PLANET (KIEV)

07.00 Поместье сурикатов.

Наследники поместья

07.25 Адская кошка. Коша-

чий побег

08.15 Симпатичные котята

и щенки. Пух и перья

09.10 Необычные живот-

ные Ника Бейкера. Подковообразный краб 10.05 Обезьянья жизнь. 10.30 Братья по трясине. Педикюр для свинок 11.00 Экстремалы. Землекопы 11.55 Дикая Франция. Между скалой и океаном 12.50 Адская кошка. Дьявольская кошка 13.45 Адская кошка. Безумная Дейзи 14.40 Адская кошка. Где тот, кто сказал мяу? 15.35 Адская кошка. Кошачьи разборки 16.30 Адская кошка. Кошка или семья 17.25 Адская кошка. Любимый котенок 18.20 Войны жуков-гигантов. 19.15 Красота змей 20.10, 00.45 Укротители аллигаторов. До встречи, аллигаторы 21.05 Акулы-людоедки 22.00 Коронованные питомцы. Кошки 22.55 Симпатичные котята и щенки. Крошечные гиганты 23.50 Дикие и опасные. Китовый дозор 01.35 Полиция Филадельфии – отдел по защите животных. Нападение с мачете 06.35 SOS дикой природы. MAXXI-TV

06.40, 08.20, 14.40, 23.30

MaxxiМузыка

07.50, 19.30 «Выдающиеся

женщины» 07.55 «Сбросим лишнее» 09.00, 18.55 Йога 09.45 «Роскошные особняки» 10.20, 22.40 «Все про все» 10.30 « Путеводитель выходного дня» 11.05 «Кухня на шпильках» 11.55 «Детское время» 13.00 Тур-Гламур 13.35 «Время красоты» 14.15 «Восточные танцы» 15.10 «Женские откровения» 15.45 Ювелирочка 20.00 Вечерний мультик 20.40 Х/ф «История Уэнделла» 22.30 «Выдающиеся мужчины» 22.50 «Ukr. Fashion Week» NATІONAL GEOGRAPHІC

06.00 «Роби ставки і

підривай: Поліція, бджоли, нагороди» 06.30 «Роби ставки і підривай: Здобич зі студентського містечка» 07.00 «Дикий тунець: Кінець гри» 08.00 «Королі риболовлі: Північний випуск» 09.00 «Ігри розуму: Використати або втратити» 09.30 «Ігри розуму: Вір власним очам» 10.00 «Ігри розуму: Не бійся» 10.30 «Ігри розуму: Сила переконання» 11.00 «Випробуйте свій мозок: Ви не повірите власним очам» 12.00 «Ігри розуму: Вирішувати вам» 12.30 «Ігри розуму: Брехун, брехун» 13.00 «Дика природа Росії: Тайга» 14.00 «Полювання на мисливця: Незваний гість у лісі» 15.00 «Піймати сома: Велика риба – шалені гроші» 16.00 «Десятка найкращих фото «Nat Geo 2» 17.00 «Ігри розуму: Ілюзії» 17.30 «Ігри розуму: Статева битва» 18.00, 23.00 «Десятка наймасштабніших природних катастроф» 20.00 «Заборони США: Тату та пірсинг» 21.00 «Замок: пережити Армагеддон: До Потопу» 22.00, 01.00 «Розслідування авіакатастроф: Катастрофа при посадці» VIASAT HISTORY

07.00 Д/ф «Импрессио-

нисты»

08.05 Д/ф «Команда вре-

мени»

09.00, 17.00 Д/ф «Древние

затерянные города»

10.00, 22.00 Д/ф «Воссозда-

вая историю»

11.00 Д/ф «Легенды Ислан-

дии» U

11.30 Д/ф «По следам

Ганнибала»

12.00 Д/ф «Тайны про-

шлого»

13.00 Д/ф «Древний Египет.

Жизнь и смерть в Долине Царей» 14.10 Д/ф «Знакомство с Древним Римом» 15.25 Д/ф «Погода, изменившая ход истории» 16.00 Д/ф «Триумф и падение династии Романовых» 18.00 Д/ф «Музейные тайны» 19.00 Д/ф «Точность и погрешность измерений» 20.00, 00.00, 01.00 Д/ф «Охотники за мифами» 21.00, 21.30, 06.00, 06.30 Д/ф «XX век глазами Джеймса Мэя» 23.00 Д/ф «Орудия смерти» ТЕЛЕКЛУБ

19.00 Т/с «Таємниці

слідства-8».

20.00 Т/с «Захист Красіна». 21.00 Т/с «Уральська мере-

живниця».

22.00 Т/с «Павутиння-6». 23.00 Т/с «Громадянин на-

чальник».

00.00 Т/с «На розі, біля

Патріарших-3».

VIASAT EXPLORER

06.35, 07.00 Д/ф «Напере-

кор стихии»

07.30, 07.55 Д/ф «Изобрета-

тели-самоучки»

08.25 Д/ф «Пит-Команды» 09.20, 09.45 Д/ф «Охотник-

собиратель»

10.15, 10.40 Д/ф «Мир уди-

вительных устройств»

11.10 Д/ф «Изобретатель на

миллион» 12.05 Реалити-шоу «Невероятный Гудвин» 13.00 Д/ф «62 дня в море» 14.00, 14.25, 15.00, 15.25, 01.15, 01.40 «Как это устроено?» 16.00, 16.25 Д/ф «Подлежит уничтожению!» 17.00 Д/ф «Гиганты инженерного искусства» 18.00 Д/ф «Бушующие стихии» 19.00 «Летчики-истребители» 20.00, 20.25 Д/ф «Службы специального назначения» 21.00, 21.50, 23.35, 00.25 Д/ф «Непобедимый воин» 22.40 Д/ф «Племя (Брюс Перри)» РОСІЙСЬКИЙ ІЛЮЗІОН

01.25, 22.35 Х/ф «Золотий

перетин»

07.55 Х/ф «Юр’єв день» 10.15, 16.50 Х/ф

«Таємниці палацових переворотів» 12.05 Х/ф «У червні 41-го» 13.40 Х/ф «Жах, який завжди з тобою» 15.10 Х/ф «Пагорби та рівнини» 18.50 Х/ф «Попелюшка з Запруддя» 20.35 Х/ф «Будинок сонця» НОСТАЛЬГІЯ

07.00, 13.00, 01.00 «ЧАС» 08.00 «Народжені в СРСР» 09.00 Програма «ТЕМА» 10.00 «Міжнародна пано-

рама»

10.55 Док.фільм «Майкл

Джексон у Москві»

11.30 Телевистава «Ви-

падок з полковником Дарвіном»

12.45 «На добраніч,

малюки»

14.00 «Колба часу» 15.00 «Кінопанорама» 16.00 «Були ЧАСИ» 17.10 «У кожному жарті є

частка... жарту»

18.25 «Муз-еко-90» 20.00 Фільм-вистава

«Казкова подорож містера Більбо Беггінса, Хоббіта» 21.10 «Музика в ефірі» 22.00 Док.фільм «Двори нашого дитинства» 23.10 «Поет Геннадій Айгі читає свої вірші» 23.30 Х/ф «Місяць довгих днів» 3 с. СПОРТ 1

06.05 Баскетбол.

Єврокубок. Регулярний сезон. 8-й тур. Хімік – Альба Фехервар 07.50 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Сезон 2013-2014. Динамо М – Урал 09.40, 23.45 Чемпіонат світу з аквабайку. Гран-прі Катару 10.10 Футбол. Чемпіонат Португалії. Академіка – Порту 12.00 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга 14.00 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Сезон 2013-2014. АДО – Аякс 16.00 Баскетбол. Єдина Ліга ВТБ. Червоні Крила – Азовмаш. LIVE 18.00 Футзал. Чемпіонат Іспанії. Інтер Мовістар –

Ель Посо Мурсія

19.45 Футбол. Чемпіонат

Нідерландів. Ередивізіє. Сезон 2013-2014. Аякс – Бреда. LIVE 21.45 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Сезон 2013-2014. ПСВ – Вітесс. LIVE 00.15 Футбол. Чемпіонат Португалії. Порту – Брага СПОРТ 2 06.00 Футбол. Чемпіонат

Португалії. Ріу Аве – Бенфіка 07.50 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Сезон 2013-2014. АДО – Аякс 09.40 Баскетбол. Єврокубок. Регулярний сезон. 8-й тур. Хімік – Альба Фехервар 11.30 Екстра-футзал 12.00 Гольф. Major Golf Champіonshіps 2013. Masters Tournament. Третій день 16.05 Футбол. Чемпіонат Португалії. Академіка – Порту 18.00 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Сезон 2013 – 19.50 Футзал. Чемпіонат Іспанії. Інтер Мовістар – Ель Посо Мурсія 21.40 SpbFіghters. 5-й сезон. «Кістка в Кістку». Програма четверта 22.15 Футбол. Чемпіонат Португалії. Порту – Брага. LIVE 00.15 Бої без правил. Чемпіонат СНД. СК Оплот. Харків EUROSPORT 09.30 Футбол.

Бразилеманія. Журнал.

09.35 Біатлон. Кубок світу.

Хохфільцен (Австрія). Спринт. Жінки. 09.45 Лижне двоєборство. Кубок світу. Ліллехамер (Норвегія). HS-100. 10.45 Лижні перегони. Кубок світу. Ліллехамер (Норвегія). Жінки. 10 км. Класика. 12.15, 17.00 Біатлон. Кубок світу. Хохфільцен (Австрія). Естафета. Жінки. 14.00 Лижні перегони. Кубок світу. Ліллехамер (Норвегія). Чоловіки. 15 км. Класика. 15.30 Біатлон. Кубок світу. Хохфільцен (Австрія). Естафета. Чоловіки. 17.45, 22.45 Стрибки на лижах. Кубок світу. Ліллехамер (Норвегія). HS-138. Чоловіки. 19.45 Гірські лижі. Кубок світу. Бівер Крик (США). Швидкісний спуск. Чоловіки. 21.15 Гірські лижі. Кубок світу. Лейк Луїз (Канада). Швидкісний спуск. 23.00 Кінний спорт. Європейський мастерс. Париж (Франція). 01.00 Санний спорт. Кубок світу. Уїстлер (Канада). Жінки. 1-й спуск. 01.45 Санний спорт. Кубок світу. Уїстлер (Канада). Двійки. 2-й спуск. ТК «ФУТБОЛ 1» 06.00, 07.50, 10.00, 15.40,

23.00, 01.30 Футбол NEWS 06.15, 11.25 Чемпіонат Італії. Передмова до туру 06.45, 16.00 Futbol Mundіal 07.20 Огляд 1/8 фіналу. Кубок Німеччини 08.00 МЮ – Евертон. Чемпіонат Англії 10.20 «Один на один з Гамулою». О. Сопко 12.00 Болонья – Ювентус. Чемпіонат Італії 14.00 Повтор 16.25 Чемпіонат Англії. Передмова до туру. Прем’єра 16.55 LIVE. Саутгемптон – Ман Сіті. Чемпіонат Англії 18.55 LIVE. Ліворно – Мілан. Чемпіонат Італії 20.55 LIVE. Реймс – Ніцца. Чемпіонат Франції 23.30 Саутгемптон – Ман Сіті. Чемпіонат Англії 01.50 Ліворно – Мілан. Чемпіонат Італії


18

Телебачення

Неділя, 8 грудня Cхід 7.23 Захід 15.56 Світловий день 8.33 УТ – 1

06.00, 07.00, 08.50, 14.20,

23.30 Погода

06.05 Світ православ’я 06.40 Моя земля – моє

право

07.05 Панянка та кулінар 07.30, 23.35 Ток-шоу

«Дружина» 09.00 Шеф-кухар країни 09.50 Околиця 10.15 Ближче до народу 10.45 Як Ваше здоров’я? 11.35 Крок до зірок 12.30 Біатлон. Кубок світу. Гонка переслідування (жінки) 13.20 Караоке для дорослих 14.25 Біатлон. Кубок світу. Гонка переслідування (чоловіки) 15.30 Подорожуй світом з Ю.Акуніною 15.55 Маю честь запросити 16.40 Золотий гусак 17.05 Док.фільм «Амосов. 100 років» 17.55 Діловий світ. Тиждень 18.30 Концертна програма «Приречений на любов» 20.30 Ми хочемо, щоб ви знали 20.40 Головний аргумент 20.50 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки дня 21.55 Політтеатр 22.20 Фестиваль пісні в Коблево 22.55 Трійка, Кено, Максима 23.00 Ера бізнесу. Підсумки 01.20 Підсумки тижня КАНАЛ «1+1» 06.05 Х/ф «Олівер Твіст» 07.50 М/ф 08.25 ТСН: ТСН 09.00 «Лото-Забава» 10.00 «Смакуємо» 10.40 Т/с «Сусіди» 19.30 «ТСН-Тиждень» 20.15 «Битва хорів» 22.15 «Світське життя» 23.20 «Що? Де? Коли? 2» 00.25 «Альманах українських короткометражних фільмів» ІНТЕР

07.15 «Міжнародний

фестиваль гумору «Юрмала» 09.25 «Школа доктора Комаровського» 10.00 «Орел і Решка. Назад у СРСР» 11.00 «Зимова кухня» 12.00 Х/ф «Я його зліпила» 14.05 Т/с «Один єдиний і назавжди» 18.00 Шоу «Одна родина» 20.00 «Подробиці тижня» 21.00 Т/с «Таїланд» 00.55 Х/ф «Її серце» ICTV 07.05 Квартирне питання 08.00 Анекдоти поукраїнськи 08.20 Дача 09.00 Х/ф «Людина президента. Під загрозою» 11.00 Козирне життя 11.45 Так$і 12.10, 19.55 Наша Russіa 12.25 Машина часу. Телепорт-шоу 14.25 Х/ф «Підсадний « 16.45 Х/ф «Ми з майбутнього-2» 18.45 Факти тижня 20.25 ПуТЬОва країна 20.50 Т/с «Місце зустрічі змінити не можна» НОВИЙ КАНАЛ 06.45 Ревізор 07.45 Церква Христова 08.00 М/ф «Ку! Кін-дза-дза» 09.50 Співай, якщо зможеш 11.35 Божевільний автостоп 12.20 Х/ф «Гаррі Поттер і Принц-полукровка» 15.20 М/ф «Іван Царевич і Сірий Вовк» 17.10 Т/с «Кухня» 19.30 Війна світів. Ревізор проти Шефа 21.20 Х/ф «Джон Картер» 00.10 Х/ф «Інтерв’ю з вампіром» СТБ 06.25 «Їмо вдома» 07.15, 11.00 «МастерШеф – 3» 09.00 «Все буде смачно!» 10.00 «Караоке на Майдані» 15.00 «Х-Фактор – 4» 19.00 «Битва екстрасенсів. Чоловіки проти жінок» 21.15 «Один за всіх» 22.30 Х/ф «Троянда вітрів прощальних» 00.30 Х/ф «Птах щастя» ТОНІС

06.00 Х/ф «Чорна троянда –

емблема печалі, червона троянда – емблема кохання» 07.35, 20.10 «Кумири»

з Володимиром Соловйовим» 23.20 Х/ф «Хроніки зради»

Схід 10.56 Захід 21.36 7-й місячний день

07.50, 20.00 «Цивілізація

Incognіta» 08.00 «Соціальний пульс вихідних» 08.25, 18.55 «Погода» 09.00 Великі династії. Пушкіни 10.00 «Будь в курсі!» 10.40 «Щоденник для батьків» 11.20 Х/ф «Таємниця «Чорних дроздів» 13.50 За сім морів 14.50, 23.50 Док.серіал «Дика Аравія» 15.50 «Мелодія двох сердець» 2с 17.00 «Україна-Європа: маятник Фуко» 17.50 «Модні історії з Оксаною Новицькою» 18.30 «Світ за тиждень» 19.00 Великі династії: Трубецькі 20.40 «Світські хроніки» 21.10 Дочка матері. Христина Орбакайте 22.15 Х/ф «Не звикайте до чудес» 00.20 Х/ф «Серця чоловіків» ТЕТ 06.00 М/ф «Як козаки куліш варили» 06.25 М/ф «Астерікс і Клеопатра» 07.30 Малята-твійнята 07.55 Телепузики 08.30 Мульсеріал «Смішарики. Пін-код» 09.00 Мультик з Лунтіком 09.40 Мульсеріал «Дашадослідниця» 10.05 Мульсеріал «Вперед, Дієґо, вперед!» 10.40 Мульсеріал «Білка та Стрілка. Пустотлива сімейка» 11.05 М/ф «Школа монстрів. 13 бажань» 12.30 Х/ф «Книга джунглів: Історія Мауглі» 14.10 М/ф «Хортон» 16.05, 01.40 Х/ф «Д.О.А.» 17.55 Дайош молодьож! 19.00 Країна У 20.05 Віталька 20.55 Т/с «Два батька і два сина» 22.00 Зупиніть, я закохалась! 00.00 Х/ф «Помста придурків 2» ТРК «УКРАЇНА»

06.40 Події 07.00 Х/ф «Остання справа

Казанови» 09.00 Світ на смак 10.00, 11.00 Таємниці зірок 12.00 Х/ф «Буду вірною дружиною» 16.15, 17.00, 18.00 Т/с «Інтерни» 19.00 Події тижня 20.00 Як дві краплі 23.30 Великий футбол 01.20 Х/ф «Віддалені наслідки» 5 ТЕЛЕКАНАЛ

06.30, 07.30, 08.30, 09.30,

10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.40, 19.30, 20.30, 22.30, 23.30, 00.30, 01.35 Час. Важливо 06.35, 07.20, 08.25, 22.25, 23.20, 00.10, 06.15 Бізнес-час 06.45, 00.00 Місцевий час 06.55, 10.50, 11.50, 13.50, 14.50, 18.10, 19.20, 20.20, 01.40 Тема/Хроніка тижня 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 23.00, 06.00 Час новин 07.10, 08.15, 18.45, 23.50, 00.20, 06.20 Час спорту 07.15, 12.10, 14.10, 19.25, 23.55 Погода в Україні 07.35 180 градусів 08.10, 13.10, 16.10, 00.55 Погода на курортах 08.20, 11.25 Погода у світі 08.35 Феєрія мандрів 09.10, 19.35 Велика політика 09.35 Вікно в Америку 10.15 Здорові історії 11.15 Трансмісія-тест 11.35 Технопарк 12.35 Життя цікаве 13.35 Мотор 14.35 Гра долі 15.35 Машина часу 16.35 Фактор Безпеки 17.10 Палата 17.35 Новини київщини 20.35 Дорогі депутати 21.00, 01.00 Час. Підсумки тижня з Л. Губіною 21.40 Час-Тайм 22.00 Територія закону 22.35 Кіно з Я. Соколовою 23.35 Міграційний вектор 00.35 Укравтоконтинент 01.55, 06.25 Огляд преси НТН

07.35 Т/с «Таємниці слідства

– 6» 11.30 «Легенди карного розшуку». Пристрасть на лінії вогню

Риби

12.00 «Агенти впливу» 13.00 Х/ф «Весілля в

Малинівці»

15.00 Т/с «Далекобійники.

Десять років по тому» 19.00 Т/с «Павутиння – 7» 23.00 Док.серіал «Таємниці радянського дефіциту». Дайте книгу скарг 00.05 Т/с «NCIS: полювання на вбивцю – 8» К1

06.30 «TOP SHOP» 07.30 «М/фи» 10.00 Х/ф «Джек Фрост.

Сніговик»

12.15 М/ф «Синдбад: Леген-

да Семи Морів»

13.45 Т/с «Моя прекрасна

няня»

15.20 «КВК» 17.50 «Вечірній квартал» 19.50 Х/ф «Голий пістолет» 21.40 Т/с «Надприродне» 00.20 Х/ф «Пропащий 3»

11 КАНАЛ 06.45 Ревизор 07.45 Церковь Христова 08.00 М/Ф «Ку! Кин-дза-дза» 09.50 «Родительский клуб» 10.10 «Просто собака» 10.40 «Мой новый DRESSCODE» 11.20 «Открывай!» 11.35 Безумный автостоп 12.20 Х/ф «Гарри Поттер и Принц-полукровка» 15.20 М/Ф «Иван Царевич и Серый Волк» 17.10 Т/с «Кухня» 17.30 «Oscar time» 18.00 «О рыбалке всерьез» 18.30 «36,6» 19.00 «Интересное кино» 19.30 «Новости недели» 20.00 «Автострасти с Ларисой Максименко» 20.30 «Дело вкуса» 21.00 «Перевоплощение» 21.50 Х/ф «Джон Картер» 00.10 Х/ф «Интервью с вампиром» К2

06.05, 13.50, 18.55 М/фи 08.10, 15.00 Справа смаку 09.20 З білого аркушу 10.00 Неділя з Кварталом 11.05 Тиждень їжі 12.05 Квадратний метр 13.25 F-Стиль 16.00, 23.00 Жіноча форма 18.00 Телефон довіри 20.10 Про життя 21.05 Пісня року 00.05 Док.серіал «Секрети

долі»

00.50 Світ зірок 01.40 Колір Ночі

«2+2»

06.00 М/фи 07.35 Журнал Ліги

Чемпіонів УЄФА 2013 –

08.00 «Маски-шоу» 09.35 Т/с «Мисливці за

старовиною»

12.35 Т/с «Пригоди Мерліна» 15.35 Х/ф «Термінатор-2» 18.45 Х/ф «Зоряна брама» 21.30 «Профутбол» 23.00 Х/ф «88 хвилин» 01.15 Х/ф «Горгулья: Страж

темряви»

ЕНТЕР-ФІЛЬМ 10.00 Х/ф «Повернення мушкетерів, або Скарби кардинала Мазаріні» 14.25 Т/с «Зимова вишня» 23.10 Х/ф «Було в батька три сини» 01.35 Х/ф «Дорослий син» ПЕРШИЙ КАНАЛ. УКРАЇНА

07.05 «Служу Вітчизні!» 07.40 «Смішарики. Пін-код» 07.55 «Здоров’я» 09.00, 11.00 Новини 09.10 «Непутні нотатки» 09.35 «Доки всі вдома» 10.25 «Фазенда» 11.15 До 400-річчя царської

династії. «Романови»

12.25 «Весільний переполох» 13.25 Т/с «Вепр» 15.35 «На його місці міг

бути я»

16.45 «Льодовиковий

період»

20.00 Недільний «Час» 21.00 «КВК-2013». Кубок

мера Москви 23.25 Х/ф «Ви не знаєте Джека» 01.55 Х/ф «Пікова дама»

РТР-ПЛАНЕТА (СНД) 06.55 «Сам собі режисер» 07.40 «Ранкова пошта» 08.20 Місцевий час. ВістіМосква. Тиждень у місті 09.00, 12.00 Вісті 09.15 «Сміхопанорама» 09.45 «У світі тварин» 10.20 Х/ф «Не зійшлися характерами» 12.20 Х/ф «Багаття на снігу» 16.00, 01.20 Х/ф «Мріяти не шкідливо» 18.00 Вісті тижня 19.30 Х/ф «Вічна казка» 21.35 «Недільний вечір

«Червоний гірник» №91 (21416)

www.girnyk.com.ua

TBІ 06.00 Музичний автомат 08.00 Музика для дорослих 09.00, 16.00 Iсторичні хроніки з Ніколаєм Сванідзе. 1961 р. Хрущов. Початок кінця 10.00 Дев-ять місяців 11.00 ЖИВЯком 11.30, 18.30 Aрт Cіty 12.00 Х/ф «Уся президентська рать» 14.40 Приватні новини 15.10 TBіNews 15.30 World Storіes. Між­ народні кореспонденти 17.00 Третій дзвінок 18.00 DOUBLE ЯТЬ 19.00, 01.00 Відверто з Віталієм Портниковим 20.00 Стоп-кадр 21.00 Знак оклику з Артемом Шевченком 22.00 Зелена лампа 23.00 Х/ф «Дітям до 16» ТВ ЦЕНТР

06.00 Х/ф «Весілля з при-

даним». 08.20 «Панянка та кулінар» 08.55 «Контрабанда». Спеціальний репортаж 09.30, 22.10 Події 09.45 Док.фільм «Міміно» 10.20 Х/ф «Міміно». 12.20 «Запрошує Б. Ноткін» 12.50 Московський тиждень 13.20 Петрівка, 38 13.30 Т/с «Отець Браун». 15.25 Х/ф «Тещині млинці». 19.00 «В центрі подій» 20.00 Т/с «Каменська». 22.30 Х/ф «Три мушкетери. Помста Міледі». 00.25 Т/с «Пуаро Агати Крісті». RTVІ (ЄВРОПА) 06.00, 13.00 «Ізраїль за тиждень» 07.00 М/фи 08.00 Х/ф «Нові пригоди Кота у чоботях» 09.30, 17.00, 01.30 «Американський лікнеп» «Американські письменники: Генрі Лонгфелло» 10.00 Х/ф «Живе такий хлопець» 12.00, 23.30 «Відкритий урок з Д.Биковим. Російська література» 14.00 Х/ф «Володар калюж» 16.00 «Російський ін.яз.» «Німеччина» 16.30 «Міські легенди» 17.30 «Російський акцент» «Уолл-стріт» 18.00, 22.30 Док.фільм «Енциклопедія міфів» «Чорнокнижники» 19.00 «Наразі у світі», «Мегаполіс» 19.30 «Луна тижня» 20.00 «У Нью-Йорку з В.Топаллером» 21.00 Телешоу «Здивуй мене» 22.00 «Російський акцент» з В.Ленським «Натільний живопис» 00.30 «Transліт» РЕН ТВ 06.15 Т/с «Смертельна сутичка» 09.45 Т/с «Охоронець» 21.15 «Репортерські історії» 21.45 «Тиждень із М.Максимовською» 23.00 «Дивитися всім!» 00.00 «Містичні історії» TV 1000

06.00 «Фатальне число 23»

детектив

07.45 «Жовтневе небо»

драма

09.40 «Симона» комеді 12.00 «Братерство танцю»

мюзикл

14.00 «СМСуальність» комеді 16.00 «Гарний німець»

детектив

18.00 «Солодкий листо-

пад» комеді

20.10 «Новий світ» пригоди 22.30 «Що приховує не-

правду» драма 00.10 «Дерево» драма

TV1000 РОСІЙСЬКЕ КІНО 07.05 «Адміралъ» драма 09.15 «Прогулянка» мелодрама 11.00 «Одного разу двадцять років потому» комеді 13.00 «Той ще Карлосон!» комеді 15.00 «Вождь різношкірих» комеді 17.00 «Живи і пам’ятай» драма 19.00 «Неадекватні люди» трагікомеді 21.00 «Олександр. Невська битва» драма 23.00 «Русалка» драма 01.00 «Розіграш» мелодрама TV XXI FІLM

08.00, 16.00, 00.00

«Відьмак» (12 с.). Т/с.

08.55, 16.55, 00.55 «Про

любоff». Комедія.

10.50, 18.50 «Добре серце».

Драма. 12.35, 20.35 «Історія Венделла». Драма. 14.20, 22.20, 06.20 «Смертельний номер». Трилер. НАШЕ КІНО

07.05 Програма «Плюс

кіно»

07.35, 13.30 «Старший син» 09.55, 15.50 «Петрівка, 38» 11.30 «...Та інші офіційні

особи»

17.30, 23.30 «Перикола» 18.55, 00.55 «Батьківський

день»

19.30, 01.30 «Пізні побачення» 21.30 «Огарьова, 6»

ДИТЯЧИЙ СВІТ 01.00, 07.00, 13.00 Х/ф «Чорна курка, або Підземні жителі» 06.00, 12.00, 18.00 «Арифметика-крихітка» 6+, м/ф «Богданчик і барабан» 6+ 08.10, 14.10 Мульсеріал «Зима в Простоквашино» 6+, м/ф «Поверніть Рекса» 6+, «Метелик» 09.00, 15.00 Мульсеріал «Сандокан. Два тигри» 12+, «Королівські зайці» 10.00, 16.00 М/ф «Горбоконик» 6+, м/ф «Йшов трамвай десятий номер...» 11.30, 17.30 Мульсеріал «Супергерої». 2 с. DISCOVERY CHANNEL 06.10 Смертельный улов. Так ты хочешь командовать лодкой? 07.05 Оголтелая рыбалка. Осетр – первый улов 07.30 Оголтелая рыбалка. Лучшие моменты «Оголтелой рыбалки» 08.00 Беар Гриллс. Выбраться живым. Горы дадут тебе силы 08.50 Не пытайтесь повторить. Всенародно избранные 09.45 Top Gear. Спецвыпуск Top Gear – Африка часть 2 10.40, 21.55 Пятерка лучших. Могучие перевозчики 11.35, 21.00 Как устроена Земля. Может ли Кракатау останавливать время? 12.30, 22.50 Крупнейший в мире корабль. Мегафлот. Масштабирование 13.25 Пятерка лучших. Гигантские корабли 14.20 Пятерка лучших. Пожарные гиганты 15.15 Пятерка лучших. Экстремальные железные дороги 16.10 Человек над Большим Каньоном. Ник о своем рекорде 17.05 Разрушители легенд. Мини-легенды 18.00 Не пытайтесь повторить. Властелины Вселенной 19.00 Гений разработок. Битва мостов 20.00, 23.40 Под запретом. Еда не для всех 00.30 Возможно ли это?. Железный человек, бэтмен и гуттаперчивая женщина 01.20 Молниеносные катастрофы. С. 49 01.45 Как это сделано?. Электричество/Подъёмный кран ANIMAL PLANET (KIEV)

07.00 Поместье сурикатов.

Птицы 07.25 Адская кошка. Мой кот всеяден! 08.15 Симпатичные котята и щенки. Могучие манчкины 09.10 Необычные животные Ника Бейкера. Сумчатый крот 10.05 Обезьянья жизнь. 10.30 Братья по трясине. Стисни зубы и улыбайся 11.00 Экстремалы. Жутковатое оружие 11.55 Дикая Франция. Под палящим солнцем 12.50 Чужак среди медведей. Гризли идут! 13.20 Чужак среди медведей. Спор из-за кормежки 13.45 Чужак среди медведей. Человек против медведя 14.15 Чужак среди медведей. Конец Медвежьей Обители? 14.40 Жизнь с человекомволком. Шон отправляется на карнавал 15.10 Жизнь с человекомволком. Хелен знакомится с Яной 15.35 Жизнь с человекомволком. Хелен знакомится со стаей 16.05 Жизнь с человекомволком. Хелен с завязанными глазами 16.30 Жизнь с человеком-волком. Хелен и оленья нога

Четвер, 28 листопада 2013 року

Соціальна ініціатива Шановні мешканці міста! Якщо ви, або члени вашої родини, маєте ПІДВИЩЕНИЙ АРТЕРІАЛЬНИЙ ТИСК (гіпертонічна хвороба), ви можете отримати гіпотензивні препарати в аптеках міста зі ЗНИЖКОЮ до 60%. Для цього вам необхідно звернутися до дільничного лікаря, який випише вам спеціальний рецепт. Криворізький Центр здоров’я 17.00 Жизнь с человеком-вол-

ком. Шон-одинокий волк 17.25 Живущие с волками. 18.20 Укротитель по вызову. В подземной ловушке 18.45 Укротитель по вызову. Форт «Гремучая змея» 19.15 Братья по трясине. Вытащить крокодила 19.40 Братья по трясине. Коко встречается с Люси 20.10, 00.45 Укротители аллигаторов. 21.05 Акулы под покровом ночи 22.00 Львиный рык. 22.55, 23.20 Царство гепардов. 23.50 Дикие и опасные. Нападение кобры 01.35 Полиция Филадельфии – отдел по защите животных. Кот с дырой на шее 06.35 SOS дикой природы. MAXXI-TV 06.40, 08.20, 13.05, 23.50 MaxxiМузыка 07.50, 21.50 «Выдающиеся женщины» 07.55 «Сбросим лишнее» 09.00, 18.30 Йога 09.45 Джунгли шоубизнеса 10.15 «Здоровая жизнь» 10.30 «Путешествия натуралиста» 11.10 «КиноМакси» 11.55 «Детское время» 13.00, 21.40 «Все про все» 13.20 Фестиваль ТВ – Старт 14.15 «Время красоты» 14.45 Ювелирочка 17.55 Тур-Гламур 19.10 «Женские откровения» 20.00 Вечерний мультик 20.35 Т/с «Доктор Живаго» 11с 22.00 Х/ф «Мой ласковый и нежный зверь»

NATІONAL GEOGRAPHІC 06.00 «Роби ставки і підривай: Маєток з шикарним авто» 06.30 «Роби ставки і підривай: Занедбаний пансіонат» 07.00 «Дикий тунець: Знову в бій» 08.00 «Королі риболовлі» 09.00 «Ігри розуму: Фокуспокус» 09.30 «Ігри розуму: Брехун, брехун» 10.00, 12.00 «Ігри розуму: Використати або втратити» 10.30 «Ігри розуму: Саме час» 11.00 «Випробуйте свій мозок: Пам’ять» 12.30 «Ігри розуму: Вір власним очам» 13.00 «Дика природа Росії: Сибір» 14.00 «Полювання на мисливця: Напад у джунглях» 15.00 «Піймати сома: Великі проблеми» 16.00 «Старателі: Град каменів» 16.30 «Старателі: Тремтіння гори» 17.00 «Шукачі скарбів: Про людей і шахти» 17.30 «Шукачі скарбів: Піратські скарби» 18.00 «Екстремальна подорож: Аляска: Пекельна Арктика» 19.00, 23.00 «В очікуванні кінця світу: За всяку ціну» 20.00, 00.00 «Замок: пережити Армагеддон: Каміння з катапульти» 21.00 «Мегазаводи: супер­ автомобілі: «Ніссан» 22.00, 01.00 «Розслідування авіакатастроф: Мюнхенська трагедія» VIASAT HISTORY 07.00 Д/ф «Импрессионисты» 08.05 Д/ф «Команда времени» 09.00 Д/ф «Знакомство с Древним Римом» 10.10, 10.40 Д/ф «XX век глазами Джеймса Мэя» 11.10 Д/ф «Путешествие человека» 12.10, 20.00 Д/ф «Музейные тайны» 13.10 Д/ф «Воссоздавая историю» 14.10 Д/ф «Триумф и падение династии Романовых» 15.10, 19.00 Д/ф «Тайны прошлого»

16.10, 00.00, 01.00 Д/ф

«Охотники за мифами» 17.10 Д/ф «Тени средневековья» 18.00 Д/ф «Команда времени XX» 21.00 Д/ф «Древние миры» 22.00, 06.00 Д/ф «Затерянный мир Александра Великого» 23.00 Д/ф «Орудия смерти» ТЕЛЕКЛУБ

19.00 Т/с «Таємниці

слідства-8».

20.00 Т/с «Захист Красіна». 21.00 Т/с «Уральська мере-

живниця».

22.00 Т/с «Павутиння-6». 23.00 Т/с «Громадянин на-

чальник».

00.00 Т/с «На розі, біля

Патріарших-3».

VIASAT EXPLORER

06.35, 07.00 Д/ф «Напере-

кор стихии»

07.30, 07.55 Д/ф «Изобрета-

тели-самоучки»

08.25 Д/ф «Пит-Команды» 09.20, 09.45 Д/ф «Охотник-

собиратель»

10.15, 10.40, 22.40, 23.05

Д/ф «Подлежит уничтожению!» 11.10 Д/ф «Гиганты инженерного искусства» 12.05, 12.30, 13.00, 13.25, 01.15, 01.40 «Как это устроено?» 14.00 Д/ф «Бушующие стихии» 15.00 Реалити-шоу «Невероятный Гудвин» 16.00 Д/ф «Изобретатель на миллион» 17.00, 17.25 Д/ф «Мир удивительных устройств» 18.00 Д/ф «Неужели это дизель?» 19.00 Д/ф «Экстремальная Канада» 20.00 Д/ф «Племя (Брюс Перри)» 21.00, 21.50, 23.35, 00.25 Д/ф «Непобедимый воин» РОСІЙСЬКИЙ ІЛЮЗІОН

00.25 Х/ф «Москва не

Москва»

07.55 Х/ф «Ніжність» 09.10 Х/ф «У червні 41-го» 10.45 Х/ф «Жах, який завж-

ди з тобою»

12.20 Х/ф «Пагорби та

рівнини»

13.55 Х/ф «Попелюшка з

Запруддя»

15.45 Х/ф «Будинок сонця» 17.25 Х/ф «Які наші роки!» 18.50 Х/ф «Країна глухих» 20.50 Х/ф «Ой, мороз, мороз!»

НОСТАЛЬГІЯ

06.45 «На добраніч, малю-

ки» «Жадібний багатій»

07.00, 01.00 «ЧАС» 08.00 «Колба часу» 09.00 «Кінопанорама» 10.00 «Були ЧАСИ» 11.10 «У кожному жарті є

частка... жарту»

12.25 «Муз-еко-90» 14.00 Фільм-вистава

«Казкова подорож містера Більбо Беггінса, Хоббіта» 15.10 «Музика в ефірі» 16.00 «Сузір’я «Овація» у Ялті» 17.00 «Народжені в СРСР» 18.05 «Ніч-90» 19.10 «У дружньому колі. Вас запрошує Ельдар Рязанов» 21.10 «Поле чудес» 22.00 «Під знаком «Пі» 23.10 «Поет Геннадій Айгі читає свої вірші» 23.30 Х/ф «Місяць довгих днів» 4 с. СПОРТ 1 06.05, 01.55 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга 07.55 Теніс WTA 2013. Tournament of Champіons. Фінал. Халеп – Стосур 09.55 Футбол. Чемпіонат Португалії. Порту – Брага 11.45 Баскетбол. Єдина Ліга ВТБ. Червоні Крила – Азовмаш 13.30 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Сезон 2013-2014. Херенвен – Фейєнорд. LIVE 15.30, 01.25 Екстра-футзал 16.00 Баскетбол. Єдина Ліга ВТБ. Донецьк – Локомотив-Кубань. LIVE 18.00 Баскетбол. Суперліга

України

19.45 Футбол. Чемпіонат

Португалії. Жил Висенте – Спортінг. LIVE 21.45 Футбол. Чемпіонат Бельгії. Сезон 20132014. Генк – Локерен 23.35 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Сезон 2013-2014. Херенвен – Фейєнорд СПОРТ 2

07.20 Футбол. Чемпіонат

Португалії. Порту – Брага 09.10 Баскетбол. Журнал Суперліги 09.45 Екстра-футзал 10.10 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Сезон 2013-2014. Аякс – Бреда 12.00 Футбол. Росія. Прем’єр-Ліга. Сезон 2013 – 13.50 Баскетбол. Єдина Ліга ВТБ. Червоні Крила – Азовмаш 15.50 Футбол. Чемпіонат Нідерландів. Ередивізіє. Сезон 2013-2014. Херенвен – Феєнорд 17.40 Бокс. США, Нью-Йорк. 2 частина В. Глазков – М. Скотт 19.00 Футбол. Чемпіонат Бельгії. Генк – Локерен. LIVE 21.10 Баскетбол. Єдина Ліга ВТБ. Донецьк – Локомотив-Кубань 23.00 Футбол. Чемпіонат Португалії. Жіл Вісенте – Спортінг 00.55 Футзал. Чемпіонат Іспанії. Інтер Мовістар – Ель Посо Мурсія EUROSPORT

09.30, 16.00, 01.30 Стрибки

на лижах. Кубок світу. Ліллехамер (Норвегія). HS-138. Чоловіки. 10.15 Лижне двоєборство. Кубок світу. Ліллехамер (Норвегія). HS-138. 11.15 Лижні перегони. Кубок світу. Ліллехамер (Норвегія). Жінки. 12.15 Біатлон. Кубок світу. Хохфільцен (Австрія). Гонка переслідування. 13.15 Лижні перегони. Кубок світу. Ліллехамер (Норвегія). Чоловіки. 14.15, 18.00, 01.00 Біатлон. Кубок світу. Хохфільцен (Австрія). Гонка переслідування. 15.15 Лижне двоєборство. Кубок світу. Ліллехамер (Норвегія). Індивідуальна гонка по системі Гундерсена. 18.30 Гірські лижі. Кубок світу. Бівер Крик (США). Слалом-гігант. Чоловіки. 1-й спуск. 19.45 Гірські лижі. Кубок світу. Лейк Луїз (Канада). Супер-гигант. 21.30 Гірські лижі. Кубок світу. Бівер Крик (США). Слалом-гігант. Чоловіки. 2-й спуск. 22.40 Зимовий вікенд. 22.45 Снукер. Чемпіонат Британії. Йорк. Фінал. ТК «ФУТБОЛ 1»

06.00, 07.50, 10.00, 15.40, 21.05,

00.35 Футбол NEWS

06.15, 20.00 Futbol Mundіal 06.45 Найсмішніші

футбольні моменти

07.00 «Один на один з

Гамулою». О. Сопко

08.00 Ліворно – Мілан.

Чемпіонат Італії

10.20 Док.серіал «Back іn

the USSR». «Металіст» Харків. Прем’єра

11.00 Журнал. Ліга

Чемпіонів УЄФА. Прем’єра 11.40 Реймс – Ніцца. Чемпіонат Франції 13.40 Саутгемптон – Ман Сіті. Чемпіонат Англії 15.55 LIVE. Торіно – Лаціо. Чемпіонат Італії 17.55 LIVE. Арсенал – Евертон. Чемпіонат Англії 20.25, 00.00 Журнал. Ліга Чемпіонів УЄФА 21.20 «Великий футбол» 22.55 LIVE. Монако – Аяччо. Чемпіонат Франції 00.55 Арсенал – Евертон. Чемпіонат Англії


«Червоний гірник» №91 (21416)

Без хвороб

www.girnyk.com.ua

Четвер, 28 листопада 2013 року

Проти грипу

Де можна зробити вакцинацію – Щорічна вакцинація є найефективнішим засобом для захисту організму від вірусів грипу. Вакцина захищає від усіх актуальних штамів грипу, є безпечною і ефективною. Найкращий час для проведення вакцинації – напередодні грипозного сезону у вересні, – пояснює головлікар міського Центру здоров’я Лілія Веровенко. – Якщо такої можливості не було, то вакцинуватися можна і впродовж усього сезону. Всупереч поширеному міфу, це не ослаблює, а посилює здатність організму протистояти грипу. З метою профілактики захворювання на грип в епідсезоні 2013-2014 років можуть використовуватися вакцини, які мають державну реєстрацію та пройшли на сьогодні лабораторний контроль якості.

ВАКСІГРИП – спліт-вакцина для профілактики грипу, інактивована рідка суспензія для ін’єкцій по 0,5 мл (1 доза) в попередньо заповнених шприцах із прикріпленою голкою № 1, виробництва ТОВ «Фармекс груп», Україна (фасування з форми «in bulk» фірми-виробника «Санофі Пастер С. А.», Франція). FLUARIX&trade / ФЛЮAPИKC&trade – інактивована спліт-вакцина для профілактики грипу, суспензія для ін’єкцій по 0,5 мл у попередньо наповненому шприці з фіксованою голкою № 1, № 10, виробництва «GlaxoSmithKlineBiologicals, Branch of SmithKline Beecham Pharma GmbH & Co. KG», Німеччина. Щеплення населення проти грипу здійснюється в кабінетах щеплень, що розташовані в амбулаторіях Центрів первинної медико-санітарної допомоги, після огляду лікарем та за умови придбання вакцини в аптеках міста.

Перелік амбулаторій, в яких можливе проведення вакцинації проти грипу населення

Центр первинної медико-санітарної допомоги №2– Амбулаторія №1, вул. Мусоргського, 32а, Амбулаторія №2, вул. 23 Лютого, 55. Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 – Амбулаторія №1, вул. Женевська, 6-б; Амбулаторія №2, вул. Азізбекова, 1. Центр первинної медико-санітарної допомоги №4 – Амбулаторія №1, вул. Мелешкіна, 21; Амбулаторія №2, майдан 30-річчя Перемоги, 2; Амбулаторія №3, вул. Поперечна, 1а; Амбулаторія №4, вул. Мелешкіна, 33; Амбулаторія №5, вул. Кустанайська, 6; Амбулаторія №6, вул. Мануйлова 5а; Амбулаторія

№7, вул. Гутовського, 15; Амбулаторія №8, бульвар Кірова, 17; Амбулаторія №9, бульвар Кірова, 2а. Центр первинної медико-санітарної допомоги №5– Амбулаторія №1, вул. Рязанова, 8а; Амбулаторія №2, вул. Тбіліська, 14; Амбулаторія №4, вул. Революційна, 71; Амбулаторія №5, вул. Колійна, 26. Центр первинної медико-санітарної допомоги №6 – Амбулаторія №2, м-н Всебратське-2, 65а; Амбулаторія №3, вул. Халтуріна, 3; Амбулаторія №4, пл. Визволення, 2; Амбулаторія №5, вул. Панаса Мирного, 18; Амбулаторія №6, вул. Погребняка, 10а; Амбулаторія №7, вул. Тополина, 11а; Амбулаторія №8, вул. Герцена, 6а.

Довгинцівський район Підготував Едуард БІЛИК У виконкомі відбулося засідання районної робочої групи з питань упорядкування розміщення і функціонування об’єктів бізнесу щодо протидії тіньовому виробництву, обігу алкогольної і тютюнової продукції. На ньому, зокрема, обговорено план заходів, спрямованих на попередження продажу алкогольних напоїв, пива і тютюнових виробів неповнолітнім. За результатами 19 рейдів робочою групою обстежено 190 об’єктів торгівлі району, в тому числі поблизу навчальних закладів. Складено 4 адміністративні протоколи за статтею 156 КУпАП «Про порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами», за якими нараховано штрафів на суму 1530 грн. За фактами продажу неповнолітнім алкогольних напоїв або тютюнових виробів направлено листи до регіонального управління Департаменту САТ ДПА України у Дніпропетровській області стосовно прийняття рішення про скасування ліцензій на реалізацію тютюнової та алкогольної продукції, а також податковій міліції для проведення контрольно-перевірочних заходів.

Криворізький район Підготував Микола КРАМАРЕНКО

Альтернативна енергетика

З питання «Про партнерську участь районної ради у проектах розвитку сільських рад району» на останній сесії виступив голова Криворізької райради В. Мельник. Володимир Сергійович зазначив, що нині вже завершено реалізацію п’яти мікропроектів громад району. Вони полягають у впровадженні технологій ефективного енергозбереження у закладах системи освіти та в організації вуличного освітлення.

Допомога селянам

Керівники сільгоспідприємств Криворізького району взяли на себе додаткові зобов’язання – допомагати соцсфері тих сільських рад, на території яких вони живуть і працюють. Директори підписують угоди соцпартнерства. На сьогодні їх уже укладено на суму майже 1,5 мільйона гривень.

Інгулецький район

Центр первинної медико-санітарної допомоги №7– Амбулаторія №1, вул. Каткова, 2. Підготувала Дар'я ВОРОНА

Ви запитували

День народження музичної школи

Небезпечний тиск – Шановна редакціє! До вас звертається Петро Лукаш із Тернів. Мені цікаво дізнатись, чи небезпечний тиск 160/100. Якось випив три склянки кави перед сесією. Так мав такий тиск. Можливо, проконсультує фахівець? На запитання читача відповідає завідуючий першим кардіологічним відділенням КЗ «Міська лікарня № 9» ДОР», позаштатний міський лікаркардіолог Олександр Синиця. – Саме такий тиск дуже небезпечний, добре, а коли 141/91 – це вже оскільки ризик появи інсульту зростає в погано. І незалежно від віку, тиск не пови7 разів, а інфаркту – в 4 рази! Особливо нен перевищувати 140/90. Оптимальний після 50 років. У молодому віці – теж. Є для людини тиск – 120/80. Та інсульти вичотири фактори ризику: помірний, серед- никають не лише від рівня артеріального ній, високий та дуже високий. Коли, ска- тиску. Треба також підтримувати на оптижімо, вам за 50 і маєте тиск 139/89 – це мальному рівні кровообіг. А препарати,

котрі приймає пацієнт, не лише впливають на тиск, але й стабілізують роботу серця, нирок, судин… І допоки цей препарат є в організмі, він «працюватиме». Буває, що тиск нормальний, а в людини – інсульт. Коли в когось аритмія навіть при тиску 120/80, то великий ризик появи тромбу. А вже при 160/100 однозначно слід приймати препарати! Кава, між іншим, вранці підвищує тиск, тож спочатку виміряйте його, а вже потім вирішуйте, чи варто вам ризикувати.

"Десятисил Алтайский"

НАТУРАЛЬНЫЙ БАЛЬЗАМ ПОВЫШЕННОЙ ЭФФЕКТИВНОСТИ

СИБИРСКИЙ СЕКРЕТ ЗДОРОВЬЯ И ДОЛГОЛЕТИЯ Ни для кого не секрет, что Сибирь является благословенным местом, где природа создала свою уникальную кладовую природных богатств. Не зря ведь, говоря «сибирское здоровье», мы подразумеваем здоровье крепкое, подаренное самой природой. Многие ошибочно считают, что возможность пользоваться бесценными дарами сибирской природы доступна лишь жителям тайги. К счастью, это не так! Вот уже много лет российские ученые ведут кропотливую работу по воссозданию древних алтайских рецептов, работают над тем, чтобы использовать целебные природные ресурсы Сибири и Алтая на благо всего человечества. В результате на свет появился удивительный бальзам «Десятисил Алтайский» – уникальный источник силы и энергии. р ЧУДОТВОРНЫЙ РЕЦЕПТ В продаже имеются крем «Эффектум» ИЗ ГЛУБИНЫ ВЕКОВ (заболевания опорно-двигательного Совсем недавно нашим ученым удалось восаппарата) по цене 92 грн., пенсионерам создать уникальный древний рецепт народной и инвалидам – 85 грн., глазные капли по медицины, который жители Алтая и Сибири исполь- цене 54 грн., пенсионерам и инвалидам зовали для лечения самых разных заболеваний и – 50 грн., бальзам «Промед» по цене 103 передавали его из поколения в поколение. Он не раз грн., пенсионерам и инвалидам – 95 упоминался вскользь в заметках исследователей, грн., капсулы жировые «Апифор» по цене путешествующих вглубь этого загадочного региона 64 грн., инвалидам и пенсионерам – 60 России. Тысячелетний опыт врачевания тибетских грн., капли «Олексин» по цене 114 грн., монахов, целебные свойства уникальных по своему инвалидам и пенсионерам –105 грн., а составу продуктов, могущественная сила самой также бальзам «Апиферрум» по цене 99 природы – все это бальзам «Десятисил Алтайский». грн., пенсионерам и инвалидам – 90 грн.

22 листопада 2013 року Криворізька міська музична школа №6 відзначила своє 50-річчя. На урочистості завітали заступник Криворізького міського голови Валентина Бєрлін, голова Інгулецької районної у місті ради Євген Рижков, заступник начальника управління культури і туризму Наталя Стрига. Не забули про цю визначну дату й викладачі-ветерани та учні різних років. Заклад має чим пишатися. Його випускники працюють у профільних установах, керують музичними школами, очолюють відділи культури районних рад. Багато хто завдяки таланту прославився за межами України. Вітали альма-матер, як і годиться, концертом нинішні вихованці й випускники школи.

С появлением бальзама «Десятисил Алтайский» в моей жизни все изменилось к лучшему. У меня остеохондроз шейного отдела позвоночника, пяточная шпора. Двухмесячный прием бальзама «Десятисил Алтайский» кардинально улучшил мое здоровье, тянущие и стреляющие боли в области шеи и головы прошли полностью. Практически исчезли симптомы пяточной шпоры, ш чему я очень рада. Почувствовала прилив сил и бодрости, улучшился сон. Низкий вам поклон за такой эффективный бальзам! г. Евпатория, АР Крым, Гончарук Ольга Николаевна

Бальзам

Заключение ГСЭЭ № 05.03.02 05.03.02�04/10807 04/10807 от 15.02.201 15.02.2012 г.

Реклама

Новини

Заради дитячого здоров’я

Отож, це ВАКСІГРИП – спліт-вакцина для профілактики грипу, інактивована рідка суспензія для ін’єкцій по 0,25 мл № 1, № 10 або № 20; по 0,5 мл № 1, № 10, № 20 або № 50 у попередньо заповнених шприцах із прикріпленою голкою; по 5 мл (10 доз) у флаконах № 1 або № 10, виробництва «Санофі Пастер С. А.» (Франція).

Центр первинної медико-санітарної допомоги №1– Амбулаторія №1, вул. Маршака, 1а, Амбулаторія №2, вул. Матросова, 82.

19

Б Благодаря бальзаму «Десятисил Алтайский» я поняла, что народная медицина может быть не менее эффективной, чем традиционная, и что о натуральных препаратах тоже забывать не стоит. Этот бальзам помог избавиться от гайморита, который беспокоил меня более семи лет, а вместе с этим перестали беспокоить головные боли, дыхание сстало ровным. Еще появились бодрость и активность, я почувствовала прилив жизненны ных сил. Наладилась работа ЖКТ, прошли изжоги. Теперь с уверенностью могу сказать, что самый лучший лекарь – это природа! г. Павлоград, Днепропетровская область, Силькина Нина Петровна

Ждём Вас на наших выставках-продажах! 3 декабря г. КРИВОЙ РОГ ТОЛЬКО <ДАТЫ> <ГОРОД> 9:00-10:00, КЦ «Современник», пр-т Гагарина ,46 меропр.>, 11:00-12:00, ДК<место ООО «ИнГОКа», пр-т Победы, 2а (Ингулецкий микр.) 13:00-14:00, ДК ЦГОК, 44 квартал с <ВРЕМЯ> до <ВРЕМЯ> Уважаемые покупатели! По окончании лекции-презентации длительностью 15 минут Вы можете приобрести продукцию и получить БЕСПЛАТНУЮ консультацию. ЦЕНА 1 упаковки бальзама «ДЕСЯТИСИЛ АЛТАЙСКИЙ» – 107 грн. ИНВАЛИДАМ И ПЕНСИОНЕРАМ – 97 грн. Минимальный курс применения – 4 баночки. Стоимость 1 курса: 428 грн. Пенсионерам и инвалидам: 388 грн. Информация о продукции и способах заказа по тел.: 0-800-501-103 (бесплатно со всех стационарных телефонов, круглосуточно),а также по адресу: 02175, г. Киев, а/я 23. www.apifitopharm.com При курьерской доставке, а также почтовых заказах скидка не действует. Диетическая добавка. Не является лекарственным средством. Перед применением проконсультируйтесь с врачом.


20 Життя як життя

www.girnyk.com.ua

«Червоний гірник» №91 (21416)

Четвер, 28 листопада 2013 року

Дождь скоро закончится Мы стоим на остановке и рассматриваем людей. «Мы» – это я и моя давняя приятельница Ленка. Разговор не клеится. Устало провожаю взглядом беременных женщин. Я давно созрела, чтобы нянчиться и менять пеленки, но… Стать матерью-одиночкой – это не для меня, а выйти замуж… Осталось только найти мужа. Самая малость. Я тоскливо отвожу взгляд в сторону и, о ужас, вижу свою физиономию! В витрине маленького магазина. Это даже не витрина. Это зеркало! То, что смотрит на меня «оттуда», намного хуже, чем я думала! Нет, это не я! Я красивая и молодая! А на меня смотрит какая-то унылая осунувшаяся тетка в моей одежде! Эти странные кудри, эта морщина между бровей и… это убитое выражение лица! Да на мне же написано: «Ну возьмите меня! Возьмите, а?» Рядом болтает приятельница. Она смотрит на меня снизу вверх удивленно-распахнуто-потухшими глазами и все время спрашивает: «Ну почему, Янка, почему? Мне ведь скоро сороковник!» Я опускаю глаза и тупо смотрю на нижнюю часть туловища моей собеседницы. Огромные габариты, засунутые в секондовские отвисшие штаны, на коротких ножках. Интересно, сколько нужно, чтобы прокормить эти «габариты»? – Лен, а Лен, – спрашиваю, – ты когда последний раз зарядку делала? – Что-о-о-о? – округляются и без того круглые глаза Ленки. – Ты хочешь сказать, что я толстая? Ленка начинает противно ныть, вспоминать «неправильные гены», что-то нести из разряда «эндокринной системы», а я думаю о себе. Неужели все так плохо? Мы с Ленкой одногодки, и у обеих на всех любовных фронтах полный ноль. Правда, в отличие от приятельницы, мои кавалеры иногда находятся, но в силу каких-то причин сразу теряются. У Ленки хуже. У нее их вообще нет. – Лен, а Лен, а ты пробовала меньше жрать? – резко прерываю бесконечный поток жалоб белобрысой приятельницы. – Ты вообще себя в зеркало видела?

Річний ремонт

Ну, естественно, Ленка ревет, настроение испорчено, и дождь как-то не вовремя. – Тебе проще, ты вон какая дылда и худющая, – всхлипывает Ленка, – а я… Я вспоминаю вечерние Ленкины плюшки и круассаны и отворачиваюсь. Она мне неприятна. Я сама себе неприятна. Мне жалко Ленку. Жизнь ее побила. Она сирота. У нее есть сын, который папу видел только на фото, и вечные проблемы с работой и жильем. А что я? Я – единственный ребенок в семье с жильем и работой. За плечами хорошее образование и куча всяких курсов. В прошлом – бурная молодость с сюжетом от голливудского производителя и много-много всякой всячины, о которой и вспоминать не хочется. Добавлю, что меня все-таки любили, ненавидели, писали стихи, рисовали мои портреты, звали за океан, совершали странные подвиги, брали штурмом, предлагали замуж и даже угрожали в случае отказа. Много их было. Но… То ли действительно много было, то ли не встретила своего, но поклонников с возрастом поредело, а потом и вообще обнулилось. Остались только лысеющие, отягощенные опытом, алиментами и проблемами с экс-супругами одногодки. О, как они много знают! Они просто ходячие кладцы ответов на все вопросы! Жизнь не удалась? Обратись к ним за советом! Они пригласят в кафе, купят в качестве презента пол-литровую минералку и расскажут, как нужно правильно жить. Только меня от них тошнит. Не учите меня жить, господа! Помогите лучше материально! Я снова смотрю в витрину и вижу Ленкин зад. Она ссутулилась и выглядит жалко. Я, наверное, тоже. Стоим, счастья ждем. У нее хоть ребенок есть! Вот это счастье! А у меня… Я протягиваю руку и глажу Ленкины волосы. Странно как-то выглядит. Она замирает и смотрит на меня, как на чудо сверхъестественное. – Лен, давай «а ну его!». Давай как-то по-другому? Хватит ныть! А? Ты завтра покупаешь нам абонемент в бассейн, а

Вони довго не наважувались робити ремонт, усе відтягували та відкладали «на потім». Але якось жінка таки стала дибки – несила, мовляв, більше цей безлад терпіти, хочу повністю освіжити наш будинок. Тут варто додати, що мова йде саме про будинок, не так щоб дуже великий, але коли прибирати чи ремонтувати – то він більший, аніж ззовні здається. Оскільки особливих статків у родини не було, то заради економії вирішили все виконувати самотужки, щоб менше витрачатись. Зітхнули, рукою махнули та й розпочали. Лишень говорити – швидко, а ось робити – довго, особливо коли йдеться про ремонт капітальний. Бо робили вони його не просто довго, а цілий рік чи навіть трохи довше. За цей час настільки втомилися від постійних суперечок, що наприкінці навіть не розмовляли одне з одним. Робили своє мовчки, та й край. Коли річні тортури таки скінчилися, то сил на радість від цього вже ніяких не було. Як і від споглядання другої половини, з якою весь рік гиркались. Тож тихенько розійшлись у різні боки, нині живуть окремо, ніби й не розлучені, але вже точно не єдина родина. Подейкують, що той будинок виставлено на продаж. В оголошенні так і зазначено – «будинок з ремонтом».

Передплата-2014

Газ у навушниках

Сусідка відчула специфічний запах газу ще у себе вдома. Миттю мотнулась на кухню – та ніби ні, все гаразд. Про всяк випадок широко відчинивши вікно, стала нюхати по всій квартирі – неприємний сморід тягнувся з коридору й виводив у під’їзд, де вказав на квартиру праворуч. Дзвінки та гупання по оббитих дерматином дверях нічого не дали, а тому розпачливо набрала номер 101. Рятувальники разом із газівниками, котрі оперативно прибули на місце пригоди, достукатись також не змогли, а тому вирішили виламувати двері. Бо діватись було вже нікуди – підганяв газовий запах. Фахівці, та ще й зі спеціальним інструментом, швидко впорались з дверми, за якими газовий сморід був узагалі задушливий. Що й не дивно – подача на духовку була відкрита, але полум’я чомусь згасло. Ось і заполонив газ усе довкола, аж до сусідки за стінкою дістався. Але найцікавіше рятувальників очікувало в найдальшій кімнаті, в якій сиділа глуха бабця з навушниками на лобі, яка із завмиранням серця дивилась черговий серіал по телевізору. І нічого не чула й не бачила, окрім пристрастей на екрані. Тому була дуже здивована, коли до кімнати ввалилося кілька стурбованих чоловіків із здоровенними зубилами в руках. Е. МІСЦЕВИЙ

я звоню Пашке Кочерному, он о тебе спрашивал. Потом мы едем кататься по Днепру, а в субботу махнем за Киев. У меня друг организовывает встречи холостяков. Ты не подумай! Там все нормально! Там палаточный городок на две части и вечерние костры под гитару. Как в молодости. Поорем песни, уху сварим. Жизнь такая короткая! Хватит ныть! Ленка, как за спасательный круг, хватает меня за руку. Да, я заводила и выручалка. Ничего, что у самой там, внутри… Плохо внутри. Но нужно же кому-то прорываться! – Мы еще с тобой знаешь, каких карапузов нарожаем?! Потом их поженим и будем внуков нянчить! Идет? – Идет, – мягко и беззащитно улыбается Ленка, – мы еще с тобой ого-го! – Ого-го! – уверенно соглашаюсь. Стоим. Ждем автобуса. Две души, потерявшиеся во времени и пространстве. Под летним дождем и теплым многообещающим небом. Дождь скоро закончится! Обязательно закончится. Леся МАРИНЕНКО


«Червоний гірник» №91 (21416)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 28 листопада 2013 року

Вітання! Цупко Липа Андреевна!

Çäîðîâüÿ è äîëãîëåòèÿ òåáå, ðîäíàÿ.

Дети, внуки

РЕКЛАМА «ЧГ» • (0564)

21

Куплю

29 íîÿáðÿ îòìå÷àåò ñâîé Äåíü ðîæäåíèÿ íàøà ëþáèìàÿ

Любим мы тебя за то, что В нашем доме много света, Много радости и просто Мы твоим теплом согреты, И молитвами твоими, И заботой, что нам даришь, Ты своим огромным сердцем Нас от бед оберегаешь! Где б мы ни были, мы знаем: Не забудем твои руки, Наша бабушка родная, С Днем рожденья!

Оголошення

Ç íàãîäè þâ³ëåþ ùèðî â³òàþ

Миколу Крамаренка –

ïðåêðàñíó ëþäèíó, ñïðàâæíüîãî æóðíàë³ñòà, äðóãà!

Шановний Миколо Володимировичу! Упродовж багаторічної професійної і громадської діяльності ти не лише набуваєш певного досвіду, але й розширюєш коло людей, котрі тебе поважають і цінують! Власне тому твою ювілейну дату відзначають не лише колеги-журналісти, але й поза межами професії, поза межами міста. Чільне місце у твоїх публікаціях та репортажах відводиться Криворізькому району, життю аграріїв, соціально-економічному розвитку наших сіл. Складаючи подяку за увагу до району, до села як до колиски традицій і духовності нашого народу, зичу тобі, друже, енергії і завзяття на довгі роки! Нехай життя дарує тобі безліч тем для творчості, журналістське перо залишається гострим, а думка – швидкою і дотепною! Нехай родина тішить любов’ю і радістю, а Бог дарує многая літа!

Щиросердно Володимир Мельник, голова Криворізької районної ради

Ëþáèìóþ ìàìî÷êó è áàáóøêó

Федорову Валентину Матвеевну ïîçäðàâëÿåì ñ

90-ëåòèåì! Родилась в Сибири, ушла добровольцем на фронт, где заслужила боевые награды, с мужемофицером исколесила страну от Польши до Сахалина и обратно, воспитала троих детей. Желаем крепкого здоровья и активного долголетия.

Сын Михаил, невестка Галина, внук Марк

92-97-16 • REKLAMA@RMINER.DP.UA • РЕКЛАМА «ЧГ» • REKLAMA@RMINER.DP.UA•

Офіційно Запрошуємо до конкурсу!

Управління комунальної власності міста виконкому міськради запрошує суб’єктів господарювання усіх форм власності взяти участь у конкурсі на право укладення договору оренди об’єктів комунальної власності міста: – нежиле приміщення на 1 поверсі окремо розташованої будівлі на вул. ХХІІ Партз’їзду, 41 площею 39,18 м2. Балансоутримувач – управління комунальної власності міста виконкому міськради. Істотні умови конкурсу: найбільший відсоток розміру орендної плати до вартості об’єкта, визначеної експертним шляхом, порівняно зі стартовим; ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням відповідно до видів діяльності; належне утримання об’єкта оренди; без права передачі в суборенду; найбільший розмір загальної вартості робіт з відновлення експлуатаційного стану об’єкта; створення та збереження нових робочих місць; створення безпечних та нешкідливих норм експлуатації об’єкта і умов праці; ужиття заходів для захисту навколишнього середовища з метою дотримання екологічних норм експлуатації об’єкта; своєчасне і у повному обсязі внесення орендної плати з урахуванням індексу інфляції; забезпечення страхування об’єкта оренди на весь період оренди, пожежної безпеки та його охорони. Кінцевий термін прийняття заяв та конкурсної документації – 10.12.2013 року включно. Дата, час та місце проведення конкурсу – 12.12.2013 року о 15.00, кімната 246 виконкому міської ради (пл. Радянська, 1). Учасникам конкурсу необхідно надати до конкурсної комісії заяву на участь у конкурсі, пропозиції щодо використання об’єкта, запечатані у конверті з написом «На конкурс», та належним чином оформлену конкурсну документацію. Довідки щодо оформлення конкурсної документації можна отримати в управлінні комунальної власності міста виконкому міської ради (пл. Радянська, 1, кімн. 361, 360, тел. 74-49-29, 74-43-97). Конкурсна комісія

Шановні мешканці міста! Використовуйте нові можливості! На виконання доручень Віце-прем’єр-міністра О.Ю. Вілкула виконкомом міської ради відпрацьовано регламент взаємодії між Поштамтом – Центром поштового зв’язку № 2, органами місцевого самоврядування міста та Криворізьким міським управлінням юстиції щодо забезпечення спрощеного доступу громадян, суб’єктів господарювання до адміністративних послуг, їх кількість розширено із 18 до 63. Ви маєте можливість без звернення до адміністративних установ отримати: соціальні послуги щодо призначення матеріальної допомоги; довідки про доходи, посвідчення про встановлення певного соціального статусу, призначення субсидій; документи щодо поводження із зеленими насадженнями; довідки та витяги з державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців; зареєструватися як фізична особа, яка має намір стати підприємцем; зареєструвати юридичну особу; присвоїти поштову адресу об’єктам нерухомого майна (приміщення, будинки). Для цього вам необхідно звернутись у найближче відділення поштового зв’язку, де ви отримаєте від оператора всі необхідні консультації щодо формування пакету документів, терміну отримання послуги, відправити відповідний запит із пакетом документів та отримати від свого листоноші вдома потрібний вам документ. За додатковою довідковою інформацією звертайтесь за телефоном 92-13-61 або за електронною адресою viza@ukrpost.ua Відділ дозвільно-погоджувальних процедур виконкому міськради

Купим дорого!РАДИОДЕТАЛИ

Транзисторы и микросхемы (желтые), конденсаторы КМ, реле типа РЭС, РПС, 9678473, РПВ, резисторы СП 5 (1-1,2 грн./шт.), ППЗ (от 2 до 10 грн./шт.), электролиты Тел. 0675, 096-3139-6553. типа ЭТО и К-52 (от 3 до 20 грн./шт.), реохорды (100 грн./г) и многое другое. 401-05

ÏÐÈÂÀÒÍÈÉ ÍÎÒÀвÓÑ Криворізького міського нотаріального округу

№ 1538. ЛЮБОЙ АВТОМОБИЛЬ НА ВЫГОДНЫХ УСЛОВИЯХ, РАСЧЕТ В МОМЕНТ СДЕЛКИ. ВОЗМОЖЕН ВЫКУП ИЗ КРЕДИТА. ПОРЯДОЧНОСТЬ ГАРАНТИРУЮ. Тел. 067-5392676.

ДОНЧЕНКО Вікторія Леонідівна

Час прийому: вівторок-субота з 8.30 до 17.00. Тел. 097-4058500, (056) 405-85-00. Кривий Ріг, вул. 23 Лютого, буд. 14, пр. 8.

РЕКЛАМА «ЧГ» • (0564 ) 92-97-16 • КП ДОР «Криворізьке БТІ»

доводить до відома мешканців міста, що

ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНУЄ РОБОТИ з інвентаризації нерухомого майна та проводить незалежну оцінку майна комунальної власності міста для подальшої оренди фізичним та юридичним особам

№ 1617. Очень дорого! Цена договорная. Старинные награды, знаки, документы на них. Кинокамеру «Красногорск-3», объективы, фотоаппараты, монеты, иконы, фарфоровые статуэтки, картины, часы, статуэтки, военную форму до 1960 г., знамена, столовое серебро, корал. бусы, старин. книги, мебель, люстры, бивни мамонта, моржа, кашалота (изделия), ТВ, радио до 1955 г. Нивелир, теодолит. Фотоаппараты: «Нарцисс» – 500 грн., «Горизонт» – 350 грн., «Ленинград» – 150 грн., «Спорт» – 3000 грн., «Спутник» – 200 грн., «Геодезия» – 2000 грн., «Репортер» – 1500 грн., «Киев-88» – 300 грн., «Лейка» – от 1000 грн., «Друг» – 200 грн., «Искра» – 200 грн., «ФЭД» – 100 грн., «Зоркий» – 100 грн., «Киев-5» и «Алмаз» – 200 грн. ОБЪЕКТИВЫ: «Зодиак» – 400 грн., «Руссар» – 250 грн., «Калейнар-3» – 300 грн., «Вега-28» – 300 грн., «Гелиос-40» – 300 грн., «Юпитер» (3, 9, 11, 12) – от 150 до 650 грн., «Карл Цейс», «Пентакон», «Пан Колор», «Волна» и «Мир» – 350 грн. и др. Тел. 401-17-42, 0637670807, 066-1761807, 097-0422903.

Лиц. МЗО Укр. АВ № 603206 от 7.09.2011 г.

Забор крови проводится с 7.00 (понедельник-пятница)

ПРОКТОЛОГ Врач-проктолог ведет прием проктологических больных. Диагностика. Лечение заболеваний прямой кишки с помощью ультразвукового проктоскопа (безболезненно).

Кривой Рог, ул. Филатова, 10 (4 эт.). Регистратура: 405-65-77, 405-65-78, 067-3777730.

за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Димитрова, 34. Контактний телефон 493-08-07.

Памятники Оградки, столы, лавки, бетонировка, плитка.

Скидка 10%пос 15.10.2013 30.12.2013 Хранение до на гранит. весны бесплатно СРОЧНЫЕ ЗАКАЗЫ ОТ 3 ДО 5 ДНЕЙ.

Николаевское шоссе, 12. Тел.: 410-41-19, 098-4306101.

Заявление о намерениях и экологических последствиях планируемой деятельности по рабочему проекту «Реконструкция ТЭЦ-1 с установкой нового турбогенератора N=27 МВт» на ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог»

ВНИМАНИЮ ЖИТЕЛЕЙ ГОРОДА КРИВОГО РОГА! 5 декабря 2013 года в 10.00 в ДК металлургов по новные технические решения: строительство шают допустимых норм. адресу: проспект Металлургов, 7 состоятся обще- нового отдельно стоящего машзала с пристроВ результате реализации реконструкции ТЭЦ-1 с ственные слушания заявления о намерениях и енными вспомогательными помещениями; стро- установкой нового турбогенератора предприятиэкологических последствиях рабочего проекта ительство здания насосной станции оборотного ем будет увеличен забор «свежей» днепровской «Реконструкция ТЭЦ-1 с установкой нового тур- водоснабжения; строительство вентиляторной воды. Сброс неочищенных сточных вод в открытые вобогенератора N=27 МВт» на ПАО «АрселорМиттал градирни типа ГПВП-3000-С2; строительство переКривой Рог». ходной галереи для обслуживающего персонала, доемы отсутствует. Уровень шумового воздействия от объектов Для справки просьба обращаться по телефону от главного корпуса ТЭЦ-1 к проектируемому маш499-16-80 с 9.00 до 15.00. залу; выполнение кабельной эстакады от суще- проектируемой деятельности не выходит за преПАО «АрселорМиттал Кривой Рог» намерено ствующего ГРУ – 6 кВ ТЭЦ-1 к вновь проектируемо- делы допустимых норм. Состояние флоры и фауны в рассматриваемом осуществить установку в здании машзала ТЭЦ-1 му машзалу с турбогенератором N=27 МВт. нового турбогенератора N=27 МВт производства Потенциальным источником загрязнения атмос- районе существенным образом не изменится. На индийской компании «BHEL». ферного воздуха будет являться котельная ТЭЦ-1. природно-заповедные объекты планируемая деяРабочий проект «Реконструкция ТЭЦ-1 с уста- В котельной находятся четыре работающих котла тельность оказывать воздействие не будет. Реализация планируемой деятельности на усновкой нового турбогенератора N=27 МВт» на ПК-8, ТП-170 ст. №№ 5, 6 и котел ТГ-29 ст. №7 пароловия жизнедеятельности и здоровье местного ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог» разработан производительностью 170 т/ч. ЧАО «ПТП «Укрэнергочермет». В приземный слой атмосферы от котлов будут населения существенным образом не влияет. ДеСостав существующего оборудования ТЭЦ-1 поступать следующие загрязняющие вещества: ятельность близлежащих промышленных и гражтурбогенераторов и паровых котлов не обеспе- окислы азота, оксид углерода, сернистый анги- данских объектов, их эксплуатационная надежчивает заданные нагрузки по отпуску пара (тепла) дрид и парниковые газы: оксиды азота, диоксид ность и сохранность обеспечиваются. ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог» обязуется потребителям и выработку электроэнергии для углерода, метан. покрытия нагрузок электропотребителей осоРасчетный валовый выброс после реконструк- осуществлять в полном объеме мероприятия по бой группы 1 категории, также не обеспечивается ции ТЭЦ-1 сократится на 387,6 т/год и составит охране окружающей среды, предусмотренные в рабочем проекте в соответствии с требованиями полное использование избытков доменного газа. 544,1 т/год. Цель строительства – увеличение выработки элекМаксимальные разовые концентрации загряз- природоохранных и санитарных органов. Главный управляющий по инжинирингу трической энергии. няющих веществ в атмосферном воздухе на граР.С. БАРАННИК Проектом предусматриваются следующие ос- нице санитарно-защитной и жилой зоны не превы-

№ 1689. ОЧЕНЬ ДОРОГО! ОРДЕНА, МЕДАЛИ, НАГРУДНЫЕ ЗНАКИ «Почетный...», «Заслуженный...», «Отличный…», «Отличник...», «Ударный...», «Ударник...». НАГРАДЫ ЦАРСКОЙ РОССИИ. Удостоверения к медалям, знакам, грамоты и благодарности. ИКОНЫ, МОНЕТЫ, СТАТУЭТКИ, СТОЛОВОЕ СЕРЕБРО, КАРТИНЫ, ПОРТСИГАРЫ, САМОВАРЫ и мн. др. Тел. 408-16-68, 067-5641655. № 1172. Лом черных и цветных металлов. Дачные металлические домики, бочки, заборы, металлоконструкции и другой лом. Предоставляем порезку, погрузку. Вывозим сами. Тел. 097-6189585. № 1173. Старые неработающие: холодильники 60-80 грн., газ. колонки 150-180 грн., телевизоры (ламповые), стир. машинки 20-50 грн., ванны чугунные, батареи, кондиционеры БК, сварочные аппараты. Лом черных и цветных металлов. Вывозим сами. Тел. 097-6189585 (перезвоню). № 1270. НЕРЖАВЕЮЩУЮ ТРУБУ. Тел. 068-4225387. № 1355. Куплю гараж. Тел. 0985469967. № 1503. Покупка, продажа, ремонт компьютеров, мониторов, комплектующих. Запись с кассет на DVD. Пульты – продажа и ремонт. Соцрынок, маг. «Ковры». Тел. 401-3374, 067-5980996. № 1625. КУПЛЮ ВАШ ЛЮБИМЫЙ АВТОМОБИЛЬ (ЛЮБОЙ), В ХОРОШЕМ СОСТОЯНИИ, НЕ НА РАЗБОРКУ. Тел. 098-3287864. № 1504. ОЧЕНЬ ДОРОГО КОВРЫ СТАРЫЕ (до 1940 г.) ПЕРСИДСКИЕ, КАВКАЗСКИЕ И ДРУГИЕ ВОСТОЧНЫЕ РУЧНОЙ РАБОТЫ. В ЛЮБОМ СОСТОЯНИИ. Тел. 443-02-68 (рабочий), 068-5463340 (Киевстар), 0990622249 (МТС). № 1616. Куплю или сниму квартиру, дом, офис, магазин, склад и т.д. Тел. 097-4810162, 410-01-77.

Загублене № 1690. Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї № 012328 від 29.09.2010 р., видане виконкомом Довгинцівської районної в місті ради на ім’я Байрамової Есміри Вадимівни, вважати недійсним. № 1681. Свідоцтво про право власності на кв. № 20 у буд. № 7 на мкрн. 4 Зарічний на ім’я Рубанова Олега Йосиповича, Рубанової Тамари Інокентівни, Рубанова Юрія Олеговича, видане згідно з розпорядженням УЖКГ № Ж 3716 від 10.10.1994 р., вважати недійсним.

РЕКЛАМА «ЧГ» • 92-97-16 •


22

Оголошення

ПАМ’ЯТНИКИ ІЗ ЧОРНОГО, ЧЕРВОНОГО, СІРОГО та ін. ГРАНІТІВ: пам’ятники, вази, свічники, плитка та ін.

В наявності і на замовлення по каталогах та індивідуальних ескізах замовника. Професійне художнє оформлення, розстрочка, доставка, установка, безкоштовне зберігання до установки. Трампарк, торговий центр, 1 поверх, вул. Каховська, 116.

Тел. 401-16-27, 067-9806960, 098-2197663.

Знижки!

з 01.01.13 р. по 31.12.13 р.

САЛОН-ВИСТАВКА «ГРАНІТ+»

Міняю № 1618. 1-комн. квартиру со всеми коммунальными услугами в г. Рубежное Луганской обл. на г. Кривой Рог. Тел. 068-7793301.

Продаю № 1567. Жилой дом (газ, вода) в селе Недайвода, возле ставка. Ехать автобусом № 441 от кольца 44 кв. 40 мин. Цена договорная. Тел. 0962843272. № 1692. Газиф. дом с централизованной подачей воды, отопление газовое, колонка. Ц.-Городской р-н, Гданцевка. Тел. 066-0173306. № 1678. 3-комн. квартиру на Соцгороде, пр. Металлургов, 69 кв.м, выведенная из жилого фонда, под бизнес. Тел. 050-3213250, 401-04-17. № 1660. Мебельная мастерская распродает мягкую мебель по оптовым ценам! Уголок – 3200 грн., тахта – 1400 грн., «еврокнижка» – от 1800 грн. Тел. 097-3223562, 401-39-01. № 1508. ПОСТОЯННО В ПРОДАЖЕ УГОЛЬ АНТРАЦИТ, АКО, АО, АС, КОКС, ПЛАМЕННЫЙ. ЦЕМЕНТ, ПЕСОК РЕЧНОЙ, КАРЬЕРНЫЙ, ЩЕБЕНЬ ГРАНИТНЫЙ, ОТСЕВ, КИРПИЧ СИЛИКАТНЫЙ НОВЫЙ. ФОРМА ОПЛАТЫ ЛЮБАЯ. ВОЗМОЖНА ДОСТАВКА. Тел. 097-9163388, 050-4883816, 443-01-42. № 1407. Дрова, уголь для отопления. Доставка. Город-межгород. Тел. 098-1229798. № 1620. Песок речной, карьерный, щебень, отсев, шлак. Самовывоз, доставка. Тел. 067-6385621. № 1621. Уголь антрацит. Самовывоз, доставка. Тел. 067-6385621. № 1590. Краску для фундаментов домов «КУЗБАССЛАК», 8 грн./кг. Тел. 067-4940016. № 1656. Кирпич б/у (изготовленный до 1900 года), очень прочный. Цена 1,50 грн. за шт. Тел. 097-9250836. № 1643. СЕНО РАЗНОТРАВЬЕ (ТЮКОВАННОЕ, ПЕРВОГО ПОКОСА). Тел. 067-9882169, Дмитрий Анатольевич.

Послуги • ПОБУТОВА ТЕХНІКА № 11. РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ. Гума. Будинок «Ремпобуттехніка», пр. Миру, 29в, 8. Тел. 74-52-59, 401-50-38, 067-5993757. Професіоналізм. № 1157. РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ВДОМА. Гарантія. Тел. 95-66-68, 067-3165901, 050-5614766. Ремонт пральних машин. Тел. 440-38-10, 401-57-12. Майстерня – вул. Кремлівська, 28. № 12. РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ. Гума. Вдома і в майстерні. Тел. 401-0285, 097-7795606. Дешево. № 1627. Ремонт на дому: холодильников, стиральных машин. Кондиционеры – продажа, установка. Обслуживание. Тел. 067-5861792. № 1693. РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКОВ, СТИРАЛЬНЫХ МАШИН, СВЧ. ГАРАНТИЯ, ВЫЕЗД ЗА ГОРОД. Тел. 067-2728144, 098-5105170, 410-03-40, 410-03-73. ПЕНСИОНЕРАМ СКИДКИ с 28.11.13 по 31.12.13. № 1434. Професійний ремонт пральних машин, СВЧ, телевізорів. Тел. 440-18-10, 098-3825021.

№ 774. Ремонт телевизоров на дому. Тел. 401-82-63, 067-3981097. № 1545. Ремонт телевизоров любых. Тел. 74-62-78, 097-2824057. Кондратьевич. № 1472. РЕМОНТ КОМП’ЮТЕРІВ, МОНІТОРІВ вдома. Принтерів, ноутбуків. Налаштування програм. Тел. 401-36-06, 096-2073645. • ПАМ’ЯТНИКИ № 981. ГРАНИТ (каталог – более 90 образцов), крошка, бетон; оградки, столики, скамейки. Укладка плитки недорого и качественно. Тел. 440-50-39, 401-17-82, 098-1229633, ул. Телевизионная, 1-А. № 1452. ПАМЯТНИКИ. Пл. АРТЕМА, 3. Тел. 401-26-28. Выставочный зал (более 80 образцов). Профессиональное художественное оформление. Беспроцентная рассрочка. Срочные заказы от трех дней. Хранение до весны бесплатно. Благоустройство места на кладбище. Пенсионерам скидки с 1.10.2013 по 31.12.2013 г. Пл. АРТЕМА, 3. Тел. 401-26-28, 098-0421494. • ІНШЕ № 1683. Перевезу мебель и др. Грузчики. Тел. 401-31-05, 0675671948. № 1527. Ремонт любой мебели на дому и в цеху: шкаф, комод, кровать. Реставрация стульев. Перетяжка кресел, диванов. Сборка, разборка, доставка. Тел. 410-07-44, 097-3853008. № 1659. Перетяжка и ремонт мягкой мебели любой сложности. Качество и профессионализм гарантируем. Тел. 097-3223562, 401-39-01. № 878. ГАЗ-53, КАМАЗ. НЕДОРОГО ЗАВЕЗЕМ НАСЫПОМ ПЕСОК РЕЧНОЙ, КАРЬЕРНЫЙ, ШЛАК, ГРАНШЛАК, ОТСЕВ, ЩЕБЕНЬ ГРАНИТНЫЙ, КВАРЦИТ, КЕРАМЗИТ, КИРПИЧ, ЦЕМЕНТ. ВЫВОЗ МУСОРА (ЕСТЬ ГРУЗЧИКИ). Тел. 0989939888, Юрий. № 1547. РУЧНАЯ ЧИСТКА СЛИВНЫХ ЯМ и КАНАЛИЗАЦИИ. Тел. 096-1217344. № 1437. ЖАЛЮЗИ, РОЛЕТЫ, ОКНА, ДВЕРИ. Сделаем как для себя! Ул. Косиора, 35. Тел. 404-91-04, 098-6585254. № 1628. РЕМОНТ КВАРТИР, ДОМОВ. ЦЕНА И КАЧЕСТВО РАДУЮТ. Тел. 096-6690031, Александр. № 1658. Мастерская по изготовлению металлоконструкций любой сложности: двери, решетки, навесы, заборы. Качество гарантируем. Тел. 097-2565333, 401-01-02. № 1661. ООО «Муж на час»: ремонтные работы дома, офиса. Сантехработы. Электрика. Гипсокартон. Натяжные французские потолки от 90 грн., 100% гарантия качества. Работаем по всему городу, без выходных + грузоперевозки. Тел. 410-43-64, 098-4075281, 0-800504503, сайт: muzhnachas.ua № 1580. РЕМОНТ КВАРТИР И ДОМОВ. ШПАКЛЕВКА, ПОКРАСКА, ОБОИ, ГИПСОКАРТОН и др. ПЕНСИОНЕРАМ СКИДКА 7% с 20.06.13 по 26.12.13. Тел. 401-15-26, 097-4204903. № 1691. Утепление стен, домов, квартир, лоджий. Ремонт межпанельных швов. Все виды высотных работ. Недорого, качественно с гарантией. Тел. 0977557833, 096-5978965. № 1439. ФРАНЦУЗСКИЕ НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ по украинской цене! Гарантия – 12 лет! Ул. Косиора, 35. Тел. 404-91-04, 098-6585254. № 453. «ГРУЗОВОЙ ДВОР» – ДНЕПРОПЕТРОВСКОЕ ШОССЕ. ПРЕДЛАГАЕТ САМОВЫВОЗ И С ДОСТАВКОЙ: ЗИЛ, КАМАЗ, ГАЗЕЛЬ. НАСЫПОМ И В МЕШКАХ: ПЕСОК РЕЧНОЙ И КАРЬЕРНЫЙ, ЩЕБЕНЬ ГРАНИТНЫЙ И ОТСЕВ, КВАРЦИТ, ШЛАК, ГРАНШЛАК, КЕРАМЗИТ + ЦЕМЕНТ (ЦЕМЗАВОД). ОПЛАТА ЛЮБАЯ. ПЕНСИОНЕРАМ СКИДКИ. Тел. 401-33-93, 096-5377775. № 1436. ЭМАЛИРОВКА ВАНН, НАЛИВНАЯ ВАННА – новинка! Большой опыт работы! Тел. 0974475533, 401-38-97. № 1629. Изготовление и установка металлических решеток, оградок, дверей, ворот, перил. Обшивка и

«Червоний гірник» №91 (21416)

www.girnyk.com.ua врезка замков. Установка домофонов на подъезд. Тел. 401-02-74, 0962580289. № 1679. Предприятие изготовит навесы, решетки, оградки, ворота, двери (с накладками из МДФ). Изделия из МДФ – арки, двери. Тел. 050-3213250, 401-04-17. № 1635. Реставрация и ремонт ванн. Новинка. Качество. Гарантия. Тел. 097-0110010. № 1630. Туалет, ванная, кухня «под ключ». Сантехуслуги любой сложности. Тел. 097-0110010. № 1438. РЕСТАВРАЦИЯ СТАРЫХ ВАНН. Новые технологии, договор, гарантия, качество! Тел. 404-91-04, 098-6585254. № 744. Адвокат – юридичні консультації, захист інтересів у суді. Свід. № 617. Тел. 091-3256886, 401-68-86. № 880. Спил деревьев. Порезка, вывоз, корчевка, обрезка кустов. Тел. 097-0341978. № 1522. Доставим песок, бетон, щебень, отсев, шлак, граншлак, керамзит, цемент, 1 – 15 т. Тел. 067-9847171, 067-7719310. № 1637. Котлы, колонки, бойлеры. Ремонт, обслуживание, установка. Тел. 097-0110010. № 1536. Школа кроя и шитья. Kroyka.nabis.info № 1662. Курси перукаря, кравця. Тел. 410-06-77. № 1650. КАБИНЕТ ПСИХОЛОГА ЭДУАРДА ПОЛАДЬКО. Коррекция избыточного веса, страхов, депрессий, сексуальных и семейных проблем, игровой, никотиновой и алкогольной зависимостей, перепрограммирование на здоровье и успех. Тел. 067-5086671, 096-9484227, 097-5031148. № 1682. ТРЕБУЮТСЯ УСЛУГИ: ТЕСТ-КУРЬЕРА (ДОСТАВКА + КОНСУЛЬТАЦИЯ), ТОРГОВОГО ПРЕДСТАВИТЕЛЯ, КОНСУЛЬТАНТА. РАБОТА ЛЕГКАЯ В ОБУЧЕНИИ И ВЫСОКАЯ З/П – 130-150 грн. В ДЕНЬ. МОЖНО БЕЗ ОПЫТА РАБОТЫ. ЕСТЬ ОБУЧЕНИЕ. Тел. работодателя: 096-8802727, (056) 406-45-45, 093-1490450.

Різне № 1630. ПАСЕКА КАРАУША ПРЕДЛАГАЕТ: МЕД РАЗНЫХ СОРТОВ, МАТОЧНОЕ МОЛОЧКО и др. ПРОДУКТЫ ПЧЕЛОВОДСТВА. Тел. 098-4112820. № 1356. Сниму или куплю квартиру. Тел. 097-4810162. № 1631. Київський лікар психотерапевт-нарколог Гарницький В.П. допоможе бажаючим позбавитись АЛКОГОЛЬНОЇ, ТЮТЮНОВОЇ, ІГРОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ. Виводить із запою, зменшує зайву вагу, лікує від енурезу, заїкання, гіпертонію, невроз. Прийоми: 7, 8, 9, 21, 22, 23 грудня 2013 р. Тел. 401-25-42, 067-7992465. (Ліц. МОЗУ № 492005 від 14.12.2009 р.). № 1684. ПРИЕМ ВРАЧА-ЭНДОКРИНОЛОГА 1 КАТЕГОРИИ РАХМАН А.М. в ЭНДОКРИНОЛОГИЧЕСКОЙ АПТЕКЕ по ул. ПУШКИНА, 14. Лиц. АЕ 282736 от 3.10.13. Тел. 90-09-69, 493-80-47. № 1685. ПСОРИАЗ. МАГНИПСОР – не гормональное, эффективное лечение. Тел. 098-9307140. № 1681. В стоматологический кабинет на Заречном требуется медсестра с ОР, без вредных привычек. Полная занятость. Тел. 097-3748214, 409-15-38. № 1657. Нужны разнорабочие для разборки кирпичного здания. Оплата ежедневно. Тел. 097-5613001. № 1326. Требуются люди для чистки ореха. Тел. 097-0341978. № 1642. Простая работа для тех людей, кто устал получать копейки. Тел. 096-8427239. № 1549. Срочно! Требуется сотрудник в офис с опытом работы менеджера по продажам. Тел. 0965320392. № 1550. Требуется сотрудник на руководящую должность. Рассмотрим офицеров запаса. Доход 40006000 грн. Тел. 096-4896062.

Четвер, 28 листопада 2013 року

№ 1551. Требуется сотрудник с опытом преподавателя. Совмещение. Доход 2500 грн. Тел. 098-4607338. № 1552. Требуется сотрудник с опытом медицинского работника. Совмещение. Доход 2000 грн. Тел. 098-8567989. № 1590. РУКОВОДИТЕЛЮ СРОЧНО ТРЕБУЕТСЯ НАДЕЖНЫЙ ПОМОЩНИК/ЦА. ЗВОНИЕ ПРЯМО СЕЙЧАС! Тел. 098-7894818. № 1632. Срочно! Нужен консультант-комплектовщик в офис-склад. Тел. 068-6370721. № 1633. Требуются сотрудники с образованием экономиста. Справки по тел. 096-5093780. № 1600. Торговой организации в оптовый отдел нужен сотрудник. Тел. 096-4128990. № 1601. Нужен сотрудник в договорной отдел. Оформление. Пн-пт. Тел. 068-0284064. № 1603. Требуется сотрудник, умеющий работать с документами. Обу26 листопада – 40 днів, як перестало битися серце нашого колеги, Великої Людини –

чение за счет компании. Доход 22002800 грн. Тел. 068-4224267. № 1604. Требуется сотрудник для административной работы. Доход 2500-3000 грн. Тел. 068-6385624. № 1610. Для активных пенсионеров работа в офисе. Возможна неполная занятость. Доход 1500-2000 грн. Тел. 068-6385624. № 1605. Нужен оператор на телефон в офис, пенсионер. Тел. 0968222884. № 1667. Срочно! Требуется сотрудник с опытом бухгалтера, финансиста, менеджера. Пятидневка. Оформление, карьера. Тел. 067-3029844. № 1686. Требуется помощник руководителя в офис. График 5/2. Тел. 067-4945555. № 1687. В договорной отдел срочно нужен сотрудник, зам. руководителя отдела. В/о, с 25 лет. Надежность, исполнительность. Доход 3200-3700 грн. Загранпоездки. Тел. 098-9073248. № 1688. В новый офис требуется персонал с опытом и без опыта: делопроизводитель, охранник-диспетчер, оператор ПК. С 20 лет. Оплата 2400-3200 грн. Пятидневка, оформление. Тел. 097-4279883.

МОРОЗА Феофана Спиридоновича Професіонал своєї справи, авторитетний та грамотний керівник, глибоко порядна і чуйна людина, педагог від Бога, прекрасний наставник, який виховав за 40 років педагогічної діяльності тисячі фахівців для сфери торгівлі – таким завжди пам’ятатимуть його рідні, друзі і колеги. Схиляємо голови в глибокій скорботі, світла і вічна пам'ять завжди буде в наших серцях. Колектив Криворізького державного комерційно-економічного технікуму Колектив К р и в о р і з ь ко го державного комерційноекономічного технікуму з глибоким сумом сповіщає, що 21 листопада перестало битися серце глибоко шанованої людини

ПИЩИМУХИ Тамари Миколаївни та висловлює щирі співчуття її рідним і близьким. 38 років життя вона віддала справі підготовки та виховання фахівців для сфери торгівлі і громадського харчування, пройшовши шлях від викладача до директора технікуму (з 1983 по 2000 роки). На її долю випало освоєння новобудови, вона стала першим директором об’єднаних технікумів радянської торгівлі і громадського харчування. За багаторічну, самовіддану працю Тамара Миколаївна була неодноразово відзначена на рівні держави та міста, обиралась депутатом Жовтневої та Саксаганської райрад, очолювала постійну комісію по торгівлі. Професіоналізм, відповідальність, внутрішня дисципліна, чуйне ставлення до людей дозволили їй згуртувати колектив і вивести його в число кращих. Для нас вона назавжди запам’ятається світлою, чуйною людиною, котрій притаманні інтелігентність, порядність, високоосвіченість. Світла пам'ять про Пищимуху Тамару Миколаївну назавжди залишиться в наших серцях!

26.11.2013 р. – два роки, як раптово зупинилося серце

БОНДАРЕНКА Геннадія 1962 – 2011 Пробач, що не відчули твій сердешний біль. Пробач, пробач. Світла пам’ять. Рідні

ЛЕВАНДОВСЬКИЙ Павло Андрійович 15.02.1954 – 1.06.2013 1 грудня – півроку нашої скорботи про улюбленого дідуся, татка і чоловіка. 1.12.2013 г. – 6 лет светлой памяти и горькой утраты дорогого и любимого нам человека – мужа, отца, дедушки

КАРПЕНКО Петра Павловича Любим, помним, скорбим. Родные, друзья 28 ноября – годовщина светлой памяти

ВЕЛИЧКО Александра Максимовича 13.05.1946 – 28.11.2012 В сердце каждого из нас ты останешься жизнерадостным, веселым, дружелюбным, отзывчивым и заботливым. Ты любил и был любим. Все, кто знал Александра Максимовича, помяните добрым словом. Светлая и вечная память всегда будет в наших сердцах. Жена, дети, внуки

29 ноября 2013 года – два года светлой памяти дорогой и любимой нашей дочери

ПОТУРАЙКО Риты Владимировны 19.07.1969 – 29.11.2011 Любим тебя, помним, скорбим. Ты всегда в нашей памяти, в наших сердцах. Царствие небесное и вечный покой твоей щедрой, доброй душе. Кто знал нашу дочь, вспомните и помяните вместе с нами. Родные и близкие


«Червоний гірник» №91 (21416)

www.girnyk.com.ua

Четвер, 28 листопада 2013 року

Цирк

«Глобус»

Циркова програма. Місце: Криворізький державний цирк. Дата: 30 листопада о 12.00 та о 16.00, 1 грудня о 12.00 та о 16.00. Телефон: 92-88-68.

Афіша

Кіно

«Капітан Філіпс»

Драма, бойовик. Кінотеатри: «Одеса-кіно», «Мультиплекс».

Відеогалерея

«Татусь з доставкою»

Комедія. Кінотеатри: «Одеса-кіно», «Мультиплекс», «Олімп».

«Телекінез»

«Кур'єр з «Раю»

Містика, трилер. Кінотеатри: «Одеса-кіно», «Мультиплекс», «Олімп».

Комедія, пригоди. Кінотеатри: «Одеса-кіно», «Мультиплекс».

 Телефони: «Олімп» – 440-07-77, «Мультиплекс» – 493-83-63, 493-84-74, «Одеса-кіно» – 493-09-09.

Вистави

Фотовиставки

Відеофільми: документальний фільмвідеохроніка «Горькое зернышко Победы», «Полево-поле» із циклу «Маленькая горячая Родина», «Театральне Криворіжжя», «Кривий Ріг – моє місто»; тайм-лепс «Динамічне місто»; відеокліп «Кривому Рогу – 238»; віртуальна художня галерея живописних робіт українських і сучасних криворізьких художників «Відомі митці Криворіжжя». проморолик «Місто довжиною в

життя». Місце: відеогалерея КЗК «Міський історикокраєзнавчий музей». Дата: 30 листопада з 9.00 до 17.00. Телефон: 92-22-12.

Творче

Фоторобіт Людмили Войтович (м. Київ).

«Федор-кузнец и Баба Яга»

Вистава для дітей. Місце: Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка. Дата: 1 грудня об 11.00.

«Очень простая история»

Вистава. Місце: Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка. Дата: 1 грудня о 17.00.

«Півник та соняшник»

Вистава для дітей. Місце: Криворізький міський театр ляльок. Дата: 30 листопада об 11.00 та о 12.30.

«Повір у мрію» Вистава для дітей. Місце: Криворізький міський театр ляльок. Дата: 1 грудня об 11.00 та о 12.30.

Фоторобіт Вальдемара Боутмена і Сергія Герко.

Телефони: Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка –92-37-41, Місце: міський виставко Криворізький вий зал. міський театр ляльок – 26-61-45, Академія руху – 440-19-77.

Виставки

«Світ, в якому я живу»

Персональна виставка київського художникаграфіка Василя Корчинського.

Місце: міський історикокрає­знавчий музей.

«Петриківське диво»

Виставка Петриківського розпису вихованців гуртка КПМНЗ «Станція юних техніків Дзержинського району».

Місце: міський історикокрає­знавчий музей.

Документів, фотоматеріалів

та літературних видань і особистих речей Анатолія Липицького з нагоди 80-ї річниці від дня народження.

Місце: міський історикокрає­знавчий музей.

«Це 22-й, це 32-й, «Багрянець осені у це 33-й, це 46-й рік» водоспаді кольорів» Графіка Документальна міні-виставка до Дня пам'яті жертв голодоморів.

Місце: філія КЗК «Міський істо­рико-краєзнавчий музей» (сел. Веселі Терни) – 1 грудня.

Художня виставка колективу викладачів та учнів художньої школи №2.

Місце: філія КЗК «Міський істо­рико-краєзнавчий музей» (сел. Веселі Терни) – 1 грудня.

23

Виставка графіки Юрія Сича з нагоди 90-річчя від дня народження.

Місце: міський виставковий зал.

«Жнива скорботи»

Виставка плакатів з нагоди Дня пам'яті жертв голодоморів.

Місце: міський історикокрає­знавчий музей.

«Феномен традиційної селянської ляльки» Виставка колекції Олександра Найдина.

Місце: міський виставковий зал.

Телефони: міський історико-краєзнавчий музей – 90-27-56, філія міського історико-краєзнавчого музею – 35-13-66,

 міський виставковий зал – 90-37-59. Час роботи: 10.00-17.00.

Декоративноужиткове мистецтво Виставка з нагоди Міжнародного дня інвалідів.

Місце: міський історикокрає­знавчий музей.

Живопис Виставка Володимира Храмова.

Місце: міський виставковий зал.

Гастролі


24 Життя цікаве

www.girnyk.com.ua

Астропрогноз

станом на 27.11.2013 р. (грн. за 100 од.) КУПІВЛЯ

ПРОДАЖ

УкрСиббанк ПриватБанк Промінвестбанк Райффайзен Банк Аваль Форум Південкомбанк Укрексімбанк

24,40 25,40 24,70 25,30 24,81 25,43 24,60 25,60 24,30 25,40 24,30 25,00 24,70 25,20

1106,00 1131,00 1105,00 1125,00 1113,00 1134,00 1098,00 1133,00 1082,00 1132,00 1105,00 1129,00 1110,00 1122,00

Магнітні бурі

ГЕОМАГНІТНИЙ ПРОГНОЗ по Кривому Рогу

28.11.2013 29.11.2013 2 2 1 1 2 2 1 1 2 2 1 1 2 2 2 2

2:00 5:00 8:00 11:00 14:00 17:00 20:00 23:00

Багато що залежить вiд вас – на руках достатньо козирiв, щоб дiяти. Не залучайте стороннiх людей до питань, якi й самi можете вирiшити. У пригодi стануть ваше вмiння i неабиякий досвiд.

799,30 24,23 1082,8117 819,50 823,00 820,50 823,50 820,00 822,90 819,50 823,00 820,70 822,70 821,00 822,90 816,00 818,00

1. Нема помітних збурень. 2. Невеликі збурення. 3. Слабка геомагнітна буря. 4. Мала геомагнітна буря. 5. Помірна геомагнітна буря. 6. Сильна геомагнітна буря. 7. Жорсткий геомагнітний шторм. 8. Екстремальний шторм.

на 2-8 грудня

Овен (21.03-20.04)

Долар Рубль Євро Курс НБУ

Четвер, 28 листопада 2013 року

Гороскоп

Дети – будущее Украины

Курси валют

«Червоний гірник» №91 (21416)

Телець (21.04-21.05)

Юным жителям Долгинцево – две новые спортивные площадки

Вашi давнi починання принесуть свої плоди – iдеї, якi здавалися оточуючим нереальними, стануть перспективними. За необхiдностi ви знайдете взаєморозумiння з людьми у будь– якiй ситуацiї.

Близнюки (22.05-21.06)

В Кривом Роге воплощаются в жизнь Социальные инициативы Президента Украины Виктора Федоровича Януковича «Дети – будущее Украины». В ходе их реализации на прошлой неделе, 22 ноября, юные жители Долгинцевского района получили приятные подарки – новые оборудованные места для занятий спортом.

Ви отримаєте цiкаву й корисну iнформацiю, намагайтеся не вiддалятися вiд людей. Чудовий час для того, щоб щось змiнити в собi або у своєму життi. Довiртеся пiдказкам долi.

На территории Криворожского научно-технического металлургического лицея №81 председатель районной организации Партии регионов Светлана Хватова вместе с председателем Долгинцевского районного в городе совета Игорем Колесником открыли детскую спортивную площадку. Она представляет собой комплекс турников и тренажеров, позволяющий заниматься спортом, укреплять здоровье всем желающим в любое время и абсолютно бесплатно. Лицеисты опробовали спортплощадку и остались ею довольны. – Всестороннее развитие подрастающего поколения наших детей, привлечение их к за-

Лев (24.07-23.08)

Погода

П’ятниця, 29.11 -1…0°С +3°С Західний, 3-5 м/сек Субота, 30.11 -1…0°С +2°С Південний та південно-східний, 2-4 м/сек Неділя, 1.12 0…+1°С +5°С Південний та західний, 2-3 м/сек

Рак (22.06-23.07)

На перший план вийдуть сiмейнi справи, особливо стосунки з близькими. Не забувайте, що словом можна як надихнути, так i образити. Тобто вашi висловлювання у стосунках з усiма матимуть особливу вагу.

нятиям спортом и популяризация здорового образа жизни – одна из приоритетных задач государственной власти, – сказала в своем выступлении Светлана Хватова. – В Кривом Роге по инициативе Александра Вилкула Партия регионов на протяжении многих лет дарит детям спортивные и игровые площадки. Мы стремимся сделать занятия спортом доступными для каждого юного криворожанина вне зависимости от места его проживания. Также в этот день новая спортивная площадка приняла юных спортсменов и просто любителей здорового образа жизни на территории общеобразоваПрограмма по обустройству дет- тельной школы №87. В ских спортивно-игровых площадок торжественной церемооснована на Днепропетровщине Алек- нии открытия принял сандром Вилкулом. Эта инициатива на- участие депутат Долгинчала реализовываться ним в Кривом цевского районного в гоРоге, а с 2010 года, когда он занял пост роде совета от Партии председателя облгосадминистрации и регионов Игорь Абаев. Эта спортивная плопредседателя Днепропетровской областной организации Партии регионов, щадка стала восьмой из созданных в 2013 году. распространилась по всей области. За последние годы в регионе уста- В планах – до конца года новлено более тысячи детских и спор- открыть еще три аналогичные площадки. тивных площадок. Андрей МИХЕЙЧЕНКО. Фото Андрея ТРУБИЦЫНА

Найкращий час для творчостi – перша половина тижня. Ви успiшно вирiшите справи, вiдкриєте таланти не тiльки в собi, а й у дiтях. Очiкується стабiльнiсть у справах, якi вже почали.

Діва (24.08-23.09)

Настав перiод бiльше уваги придiлити роботi. Оновлення проектiв i методiв, переробка старого на новий лад принесуть хорошi результати. Вiрогiдно, колеги запропонують цiкавi iдеї або кориснi поради.

Терези (24.09-23.10)

Інодi ризик – справа благородна, зараз настав саме такий момент. Можливо, те, що вам пропонує доля, буде не тiльки цiкаве, а й корисне. У вихiднi дозвольте собi комфортний вiдпочинок.

Скорпіон (24.10-22.11)

Середина тижня порадує приємними сюрпризами. Бiльше спiлкуйтеся i дiзнавайтеся про нове. Це допоможе iнакше подивитися на звичнi речi. Будьте уважнi, вас можуть обдурити, тому не лiнуйтеся все перевiряти.

Стрілець (23.11-21.12)

Можливi зустрiчi з давнiми знайомими, наприкiнцi тижня ви отримаєте важливу iнформацiю i хорошi новини. Серед них ви знайдете потрiбнi вам вiдповiдi. Вихiднi краще провести у спокiйнiй обстановцi.

Передплата-2014

Козеріг (22.12-20.01)

Бар’єр для вас – це непорозумiн­ ня з керiвництвом i неприємностi у транспортi. Будьте уважнiшi та стриманiшi. У другiй половинi тижня ви зможете реалiзувати запланованi справи.

Водолій (21.01-19.02)

Вашi плани можуть суттєво змiнитися. Можливо, зараз ви вiдкриєте в собi новi таланти. На цьому тижнi остерiгайтеся сумнiвних фiнансових оборудок. У вихiднi вам треба добре вiдпочити.

Риби (20.02-20.03)

Вам видаватиметься абсурдною гра, в яку грає доля. Здавалося б, найпростiшi справи не виходять, вiдбувається щось неймовiрне. З iншого боку – продуктивний час для експериментiв. Вихiднi присвятiть родинi.

Головний редактор Ольга КАЛИНЮК Члени редколегії: Володимир СКІДАНОВ (заступник головного редактора) Тетяна ДРЄЄВА (заступник головного редактора) Газета нагороджена орденом «Знак Пошани» Віталій ТКАЧУК (завідувач відділу)

Редакція може публікувати статті у порядку обговорення, не поділяючи точки зору автора. Автори опублікованих матеріалів несуть повну відповідальність за підбір та точність наведених фактів, цифр, імен. Газета виплачує гонорар лише за публікацію замовлених матеріалів. За зміст та достовірність інформації у рекламних публікаціях відповідальність несе рекламодавець. Матеріали під рубрикою «Факти та подробиці» друкуються на правах реклами. Рукописи і фотознімки не рецензуються і не повертаються.

ЗАСНОВНИК: Криворізька міська рада ВИДАВЕЦЬ: Редакція Криворізької міської комунальної газети «Червоний гірник»

ПЕРЕДПЛАТНІ ІНДЕКСИ «ЧГ»: 37385 (звичайна); 61621 (пільгова); 37386 (відомча)

АДРЕСА РЕДАКЦІЇ: 50027, пр. Металургів, 28. Довідки по редакції: 92-70-70, відділ реклами: 92-97-16. e-mail: rminer@rminer.dp.ua; reklama@rminer.dp.ua ВІД ДРУКОВАНО В ДРУКАРНІ « СТПРЕС » За якість друку газети від­по­­­відальність несе друкарня. 50025, м. Кривий Ріг, вул. Окружна, 12. Тел. 404-35-88.

Індекс – 61621. Обсяг 6 др. арк. Друк офсетний. Замовлення СФ1290. Свідоцтво про державну реєстрацію газети «Червоний гірник» ДП реєстр № 709 від 28.02.2000 р. Газета виходить двічі на тиждень (вівторок, четвер). Рекомендована ціна 1,50 грн. Разовий тираж 16030 примірників. Тижневий тираж 31667 примірників.

ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК ПО ПЕРЕДПЛАТІ «ЧГ» 92-89-01 

Chervony girnyk №91 (21416)  

Chervony girnyk №91 (21416) 28_11_2013

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you