Page 1

ILU&TEADUS


BIODROGA ESINDAB KIRGE Ainult PARIM on piisavalt hea KVALITEETI UUENDUSLIK esmaklassiline kosmeetika KVALITEET toodetud Saksamaal TEADUSUURINGUD Rohkem kui 50 AASTAT kogemust ja oskusteavet ilumaailmas EDU Esindatud rohkem kui 60 RIIGIS ENESEKINDLUST Meid usaldab rohkem kui 7000 ILUSALONGI ja SPA-d ASJATUNDLIKKUST Meie eesmärkideks on TÕHUS KOSMEETIKA, hoolduskontseptsioonid, põhjalikud koolitusprogrammid ja head tingimused.

Edu rohkem kui 60 riigis ja enam kui 7000 ilusalongis“


SISUKORD 04 06 08 10 12 14 16 18 20 22 25 26 28 30

UURINGUD AJALUGU TOODETUD SAKSAMAAL INNOVATSIOON NAHAHOOLDUSE SÃœSTEEM PURAN FORMULA INTENSE MOISTURE FORMULA OXYGEN FORMULA ENERGIZE & PERFECT REPAIR + CELL PROTECTION ANTI-AGING GOLDEN CAVIAR ANTI-AGE CELL FORMULA AGE PERFORMANCE FORMULA

32 34 35 36 38 40 42

ERIHOOLDUSTOOTED MASKID MAKE-UP BODY SPA BODY SPA RELAXING BODY SPA PERFORMANCE BODY SPA ENERGIZING


Ilukunst harmoonias naha bioloogiaga.“

Meie kaubamärgi nimi peegeldab filosoofiat aastast 1959: BIO = loodusest inspireeritud biotehnoloogia DROGA = tõhusad looduslikud koostisosad ALATI AJAGA KAASAS! Meie majasisene uurimis- ja arendustegevus töötab välja tooteid vastavalt värskeimale teaduslikule oskusteabele. Harmooniline uuenduslike biotehnoloogiliste koostisosade kombinatsioon kaasaegsete toimimispõhimõtetega avab uue dimensiooni nahahoolduses.

04

LÄBIPAISTVUS JA TÕHUSUS Me väärtustame kõrgelt oma toodete neutraalset hinnangut. Seetõttu analüüsime me kõikide toodete koostisosasid sõltumatutes ja tootja suhtes neutraalsetes veebiportaalides. www.cosmeticanalysis.com MÄRKIMISVÄÄRSED TULEMUSED Märkimisväärsed nahahoolduse tulemused rõhutavad BIODROGA toodete kvaliteeti. Kõik tooted on katsetatud sõltumatutes nahahaigusi uurivates instituutides, hästi organiseeritud uuringutes.


Ilu uuringud.”

Elke Horn, uuringu- ja arenduskeskuse juht:

„Uuringud ja teadustöö Baden-Badenis on alati olnud minu kirg. Minu kompetentsus tähendab tõhusaid tooteid, suurepärase kvaliteediga.“

UURINGUD


Walter Friedmann

KAUBAMÄRGI LOOMINE Ettevõtte asutaja Walter Friedmann avas Potsdamis 1939. aastal oma esimese iluinstituudi ja arendas dekoratiivkosmeetikat SANS SOUCIS nimelises ettevõttes. Pärast naasmist koju Badenisse, arendas ta välja ühe esimestest erinevatele nahatüüpidele mõeldud nahahooldustoodete sarjast. Idee süsteemseks nahahoolduseks oligi sündinud.

1965

1959

KAUBAMÄRGI EDULUGU TÄIENDATUD KASUTUSMEETODID JA NAHAHOOLDUSSÜSTEEMID 1960. aastate keskel oli BIODROGA iseseisev ja uuenduslik liider kosmeetikaturul. Pühendunud kosmetoloog Walter Friedmann arendas pidevalt uusi ja veelgi tõhusamaid tooteid ning nahahooldussüsteeme ja oli väsimatu oma püüdlustes leidmaks paremaid kasutusmeetodeid ja ravitehnoloogiaid. Mugavat elektrilist massažiharja naha hoolduseks esitati nimega „cobo“ - kosmeetikapoiss (cosmetic boy).

Training of new skincare lines

Face Bath

BIODROGA

Nahahooldussari 06


BIODROGA Repair Complex

BIODROGA SYSTEMS VÕIDAB KOSMEETIKA OSCARI “PRIX LES NOUVELLES ESTHETIQUES” SILMAPAISTVA TOOTEKVALITEEDI EEST Alates sellest hetkest muutub heaolu kontseptsioon instituutide põhiliseks eesmärgiks: Aastal 1997 tutvustab BIODROGA SYSTEMS uut ENERGY ACTIVATOR aparaati ja meetodit kosmeetikainstituutides hoolduste läbiviimiseks. Põhiline printsiip seisneb selles, et mistahes materjal on taandatav energiaks.

2012

UUENDUSLIK KOOSTISOSA REPAIR COMPLEX 1980-ndate alguses alustas BIODROGA uue koostisosaga Repair Complex nahahooldustoodete sarja BIO REPAIR tootmist. Uuenduslikku toimeainet ja toimet tutvustati entusiastlikele kosmeetikaekspertidele üle maailma. Tootesarja on järjepidevalt arendatud ja hetkel on sama toimeaine endiselt REPAIR & CELL PROTECTION toodetes.

1994

CREME 2000 UUENDUSED 1970. aastal oli BIODROGA esimene lahustuvat kollageeni kasutav kosmeetikatootja maailmas ja tõi turule BIODROGA 2000 – sarja, mis muutus kiiresti hitiks. Hollywoodi kaunitarid olid truud Saksamaal valmisatud kreemile ja kuninganna Soraya reisis Pärsiast Baden-Badenisse, et nautida hellitavaid protseduure Friedmanni „Ilu majas“ (Haus der Schönheit).

1980

1970

TEIE ILU BIODROGA TUTVUSTAB EDUKALT SÕSARBRÄNDI BIODROGA MD See tipptaseme dermatokosmeetika kaubamärk arendati koostöös tunnustatud arstide ja teadlastega. Kaasaegsete kõrgtehnoloogiliste koostisosadega preparaadid koos sihipärase Cellmed Methodiga võimaldavad läbimurdelist edu enamike nahaprobleemide hoolduses.


Baden-Badeni linnavaade

MEIE KODU ON SAKSAMAA JA JUURED BADEN-BADENIS. Baden-Baden on tuntud spaalinn juba 2000 aastat. Roomlased olid esimesed, kes hindasid kõrgelt Baden-Badeni soojaveeallikate kvaliteeti. Paiknedes kaunil maastikul Schwarzwaldi piiril, meelitab elegantne rahvusvaheline SPA külalisi tervest maailmast. Tuhandeid aastaid vanad SPA - traditsioonid jätkuvad ka tänapäeva täiuslikku atmosfääri pakkuvates luksuslikes heaolukeskustes.

Purskaev kesklinnas

Black Forest piirkond

TOODETUD SAKSAMA 8


Me kasutame aastatuhandete jooksul kogunenud traditsionaalset oskusteavet koos uusima tehnoloogiaga.“

Arendus

AAL

ILU TEENISTUSES ENAM KUI 50 AASTAT KOGEMUST

Laboratoorium

Tootmine

Me kombineerime SPA - traditsioonid puhkekeskuse ja uusima teadusliku arusaamaga ning arendame eriti tõhusaid tooteid ja hooldusmeetodeid. BIODROGA süda tuksub Baden-Badenis. Siin paiknevad majasisene uurimis- ja arendustegevus, kaasaegsed tootmisüksused, kontor ja müügiosakonnad.

Ettevõte


Rohkem kirge parema nahahoolduse nimel!” OHUTUS JA KVALITEET Meie tooted on teie nahal ja nahas. Seetõttu on naha taluvus ja toodete kvaliteet meie esimene prioriteet. BIODROGA kombineerib kõige väärtuslikumad koostis­ osad väga tõhusate kõrgtehnoloogiliste komponentidega. Uuritud, arendatud ja toodetud meie laborites ja tehastes Baden-Badenis. Teadlased ja dermatoloogid uurivad pidevalt kõiki tooraineid, teostavad naha taluvuskatseid ja jälgivad täpselt kõikehõlmavaid tõhususe uuringuid. UUENDUSED TOODETE MÕJU SUURENDAMISEKS BIOACTIVE COMPLEX ABIL Lisaks erilistele koostisosadele sisaldavad meie süsteemi hooldussarjad ainulaadset koostisosade kooslust, mis on spetsiaalselt mõeldud individuaalseks nahahoolduseks. Uuenduslik Bioactive Complex on ületamatu täiendus hoolduseks, see suurendab tõhusust ja muudab tooted ainulaadseks.

10


JAH

Bio-aktiivsed toimeained, luksuslikud tekstuurid ja lõhnad, dermatoloogiliselt testitud.

EI sisalda Parabeene, mineraalõlisid, loomseid aineid.

NAHAHOOLDUSE AUHINNAD! Alati ajaga kaasas! BIODROGA edu põhineb pideval arengul ja tipptasemel nahahooldustoodete uuendustes. Alates 2000. aastast on turule toodud hulgaliselt erinevaid tooteid uuenduslike koostisosadega. Me oleme väga uhked, et mõned meie värskelt arendatud toodetest on veennud tunnustatud iluinstituutide ekspertidest koosnevaid komisjone. Mõningad meie rahvusvahelistest auhindadest: • • • • •

Soome, detsember 2016 – The Best of its Kind Award Austraalia, september 2016 – Biodroga kosmeetik sai Beauty Therapist of the Year Award auhinna Saksamaa, mai 2012 - SPA Diamond Award USA 2010 - LNE & Spa 2010 Best Award Eesti, aprill 2012 – Cosmopolitan Beauty Award

INNOVATSIOON


NAHAHOOLDUSE SÜSTEEM

12


Suunatud nahahooldus igale nahatüübile. Kõik BIODROGA hooldussarjad on suunatud vastava nahatüübi vajadustele. Erinevad tooted on arendatud spetsiaalselt naha erinevate vajaduste rahuldamiseks, et tagada parimad tulemused. Ainulaadne hooldus ainulaadsele nahale. Samm-sammult maksimaalse edu suunas. Meie toodete koostisosad on kohandatud nii, et neid on võimalik kombineerida ja moodustada tõhus süsteem igaks hoolduse etapiks. Biodroga profitooted pakuvad kosmeetikutele terviklikku ja nahale vastavat hoolduse kontseptsiooni. Erinevad hooldused tagavad nähtavad tulemused nahahoolduses.


PURAN FORMULA

abiks probleemsele, ebapuhtale nahale - igas vanuses. PURAN FORMULA pakub tõhusat hooldust ebapuhtale nahale. Vistrikevastased antibakteriaalsed koostisosad hooldavad aktiivselt nahka. Tooted tasakaalustavad rasueritust ja naha mikrofloorat. Piiratakse aknet põhjustavate bakterite paljunemist ning paraneb naha vastupanuvõime. • • •

Võitleb naha põletikuliste protsessidega. Normaliseerib rasu tootmist. Tugevdab vastupanuvõimet

TÕESTATUD DERMATOLOOGILINE TOIME PURAN FORMULA ANTI-BLEMISH STICK

Ø 75%

*

VÄHENEB RASUERITUS 28 PÄEVAGA * Derma Consult GmbH

BIOAKTIIVNE PURAN COMPLEX BIOECOLIA® + PANTENOOL

24h Care for oily skin / 24h Care for dry combination skin skin 14

Acno-Lift Creme 25+

BB Cream SPF 15 01 sand touch

BB Cream SPF 15 02 honey touch

Anti-Blemish Stick

Anti-Blemish Creme


BIOAKTIIVNE PURAN COMPLEX Bioecolia® Pantenool


INTENSE MOISTURE FORMULA Kohene ja pikaajaline niisutus INTENSE MOISTURE FORMULA Erakordne nahahoolduse lahendus niiskusvaeguses nahale. BIOACTIVE MOISTURE COMPLEX madekassosiidi ja hüaluroonhappega tagab rohke niisutuse ning toetab nahasisese vedeliku transporti ja jaotust. Lisaks kaitsevad beta-glükaanid nahka niiskuskao eest. Kahekordne toime nii seest, kui väljast tagab kohese ja pikaajalise hüdreerituse, täidab kuivusest tekkinud kortsud, muutes naha värskeks ja pringiks. • • •

Täiuslik hooldus niiskusvaeguses nahale. Kahekordne toime - niisutus sees ja väljast. Kohese ja pikaajalise toimega

24h Care

16

24h care for dry skin

Eye Care

BIOACTIVE MOISTURE COMPLEX: MADEKASSOSIID + HÜALUROONHAPE TÕESTATUD DERMATOLOOGILINE TOIME INTENSE MOISTURE FORMULA

Ø 48%*

PARANEB NAHA NIISUTATUS 28 PÄEVAGA * Derma Consult GmbH


BIOACTIVE MOISTURE COMPLEX Madekassosiid Hüaluroonhape


BIOACTIVE NUTRI COMPLEX Revitalin® Biopeptiidid


OXYGEN FORMULA

Oxygen and Nutri Concept – uus värskus tuhmile nahale. Uus BIOACTIVE NUTRI COMPLEX´i (Revitalin® ja biopeptiidid) sisaldav OXYGEN FORMULA tootesari. Enne peente joonte ja kortsude ilmumist tundub nahk tihti tuhm ja elutu - need on esimesed märgid naha vananemisest. Uuenduslik toode bioaktiivse koostisosa Revitalin®´ga ning biopeptiidide ja mandliõliga kiirendab hapnikuvahetust naharakkude vahel ja toetab naha ühtla semat niisutust ning lipiidide taset. Jumetu ja tuhmi naha rakuhingamine paraneb ning nahk saab tagasi oma värske ja kirka ilme. • • •

Toetab naharakkude hapnikuvahetust Parandab niiskuse ja lipiidide taset Värske, kirgas ja nooruslik ilme

24h Care for oily skin / combination skin

24h Care for dry skin

BIOACTIVE NUTRI COMPLEX: REVITALIN® + BIOPEPTIIDID TÕESTATUD DERMATOLOOGILINE TOIME 24TUNNI HOOLDUS JUMETULE, RASUSELE / KOMBINEERITUD NAHALE

Ø 32%

*

VÄHENEB NAHA RASUSUS 28 PÄEVAGA * Derma Consult GmbH

Eye Care

19


ENERGIZE & PERFECT Igakülgselt täiuslik, energiat ja sära andev Energiaga varustamine, kortsude täitmine ja niisutamine – need on BIOACTIVE ENERGY COMPLEX´i (vitamiine ja peptiide) sisaldava ENERGIZE & PERFECT sarja toodete omadused. Erakordne tootevalik võitlemaks „väsinud naha“ ning esimeste kortsude ja kuivusjoonte tekkimisega. Oluline tegur naha loomulike protsesside korrektseks toimimiseks on energiavarustus. Ainult piisava energiaga on võimalik nahal pidevalt täita kõiki ülesandeid. Ideaalsed tooted väsinud nahale esimeste joonte ja kortsude tekkimisel. Toimeained aktiveerivad naha funktsioone ja annavad noorema ning tervema ilme.

24h Care

20

24h Care for dry skin

Eye Fluid

Anti-Age Face Oil

• • • •

Peidab optiliselt peened jooned ja kortsud Kiirendab naha funktsioone Annab taastatud ja värske jume ning pinguldatud kontuurid Parandab naha elastsust

BIOACTIVE ENERGY COMPLEX: VITAMIINID + PEPTIIDID

Vitalizing Vitamin Concentrate


BIOACTIVE ENERGY COMPLEX Vitamiinid Peptiidid


BIOACTIVE REPAIR COMPLEX Füto-tüvirakud Repair Complex


REPAIR + CELL PROTECTION

Kolmekordne kaitse UV kiirgusest tingitud kahjustuste vastu Ekspertarvamuste kohaselt põhjustab ultraviolettkiirgus kuni 70% naha vananemisprotsessidest. Ainulaadne BIOACTIVE REPAIR COMPLEX (Phyto tüvirakud ja Repair Complex) stimuleerib ka eelnevalt valguskahjustusi saanud naha parandusvõimet ning aitab vältida valgusest tingitud enneaegset vananemist. Olemasolevad peened jooned vähenevad ning nahk näeb välja taas ühtlane. Rododendroni tüvirakuekstrakt kaitseb naharakke UV ja kliimast tingitud stressi eest ning vähendab niiskuse kadu.

• • •

Aitab valguskahjustatud nahal paraneda Kaitseb naha tüvirakke UV kiirguse ja kliimastressi eest Kohustuslik kõigile, kes armastavad päikest ja/või solaariumit

BIOACTIVE REPAIR COMPLEX: FÜTO-TÜVIRAKUD + REPAIR COMPLEX

Day Care SPF 15

Night Care

Eye Care

23


ANTI-AGING

24


Meie vananemisvastane kompetents - ajatu ilu parimate toodetega Nahal on spetsiaalsed vajadused igas eluetapis. Me pakume väga spetsiaalset nahahooldust - igale vanusele ja kõikide vajaduste puhul, et nahk paistaks alati välja parim. Kohandatud preparaadid omavad laia toimete spektrit võitluseks naha kronoloogilise vananemise vastu. Viimase põlvkonna bioaktiivsed koostisosad stimuleerivad nahas aeglustuvaid funktsioone, tasakaalustavad puudujääke ja hoiavad naha isikupärast ilu igas vanuses. Vananemisvastast nahahooldustoodete sarja täidavad nõudliku naha vajadused mistahes eluetapis.


GOLDEN CAVIAR

Tooted esimeste kortsude ilmnemisel DERMATOLOOGILINE TÕHUSUSE TÕESTUS 24H KREEMIL

GOLDEN CAVIAR on lihtsaim viis hellitada nahka igapäevaselt. Väärtuslikku kaaviariekstrakti leidub kõikides antud sarja toodetes. See suursugune koostisosa stimuleerib õrnalt rakkude ainevahetust ja naha mikrotsirkulatsiooni. Esimeste joonte ja kortsude ilmumine väheneb ning ennetatakse enneaegset naha vananemist. Tasakaalustatud kooslus hooldab ning kaitseb nahka ja tekitab tasakaalus naha tunde. • • •

Ø 10%

*

PARANENUD NAHA ELASTSUS 28 KASUTUSPÄEVA JÄRGSELT

Koheselt nähtav ja märgatav toime Stimuleerib naha ainevahetust Ennetab naha enneaegset vananemist

* Derma Consult GmbH

The 1st Sheet Mask

24h Care

26

24h Care for dry skin

Eye Contour Fluid

Sheet Mask


ANTI-AGE CELL FORMULA Kohese toimega pinguldavad tooted ANTI-AGE CELL FORMULA on holistilise nahahoolduse kombinatsioon erinevate tõhusate vananemisvastaste ja pinguldavate toimeainetega. Tooted on mõeldud kasutamiseks kronoloogilise vananemise puhul, et tõsta naha aktiivsust ja parandada elujõudu. BIOACTIVE ANTI-AGE COMPLEX (argaaniaekstrakt, tüvirakud ja biopeptiidid) ning õuna tüvirakkude kooslus kombineerituna uudsete tehnoloogiatega annavad pinguldava, kortsujooni vähendava ja nahka uuendava toime. • • •

Vähendab kortsujooni ja kurde Parandab naha struktuuri ja pinguldab Pikendab rakkude eluiga ja taastab nende võime uueneda • Taastab naha niiskustasakaalu BIOACTIVE ANTI - AGE COMPLEX: FÜTO-TÜVIRAKUD + BIOPEPTIIDID

Firming Day Care 28

Firming Day Care for dry skin

Firming Night Care

Firming Eye Care

DERMATOLOOGILISELT TÕESTATUD TÕHUSUS PÄEVAKREEM KUIVALE NAHALE

Ø 36%

*

KORTSU­JOONTE VÄHENEMINE PEALE 8 NÄDALAST KASUTAMIST * Derma Consult GmbH


BIOACTIVE ANTI-AGE COMPLEX Füto-tüvirakud Biopeptiidid


AGE PERFORMANCE FORMULA Ilu ja sära väga nõudlikule nahale ILU JÕUD JÄÄAJAST AGE PERFORMANCE FORMULA ning BIOACTIVE ANTI-AGE COMPLEX (Phyto tüvirakud ja biopeptiidid) ning ühe väga vastupidava, isegi jääaja üleelanud, taime tüvirakkude ekstrakt. Ainulaadne uuenduslike biotehnoloogiliste ainete preparaat varustab nahka väärtuslike toitainete ja niiskusega. Võimas biopeptiid Matrix Optimizer toob naha­hooldusesse uusi ja erakordseid toimeid ja omadusi. Seda iseloomustab eriline biomimeetiline kaitsev mõju: • Toetab rakkude jagunemist ja kollageeni tootmist • Täiustab paranemisprotsesse • Parandab naha vastupanuvõimet • Jätab nahale meeldiva tunde • Parandab niiskuse ja lipiidide tasakaalu

Day Care for dry skin 30

Night Care

Eye Care

• Tugevdab kaitsevõimet • Kaitseb vabade radikaalide eest BIOACTIVE ANTI - AGE COMPLEX: FÜTO-TÜVIRAKUD - BIOPEPTIIDID DERMATOLOOGILISELT TÕESTATUD PÄEVAKREEMI TÕHUSUS KUIVA VANANEVA NAHA PUHUL

Ø 29%

*

PINGULDATUM NAHK 4 NÄDALASE KASUTUSE JÄRGSELT * Derma Consult GmbH


BIOACTIVE ANTI-AGE COMPLEX Füto-tüvirakud Biopeptiidid


ERIHOOLDUSTOOTED

32


Otsene toime maksimaalsete tulemuste ja loomuliku ilu saavutamiseks Siit v천ite leida valiku eritooteid. Mitmek체lgsete omadustega ning k천igile sobilikud eritooted. T천husalt niisutavad maskid ja mitut erinevat tooni jumestuskreemid on BIODROGA tootesarja oluliseks osaks.


MASKID

Kiire abivahend nahahoolduseks ja lõdvestumiseks Maskid on osa nahahooldusest - oma tõhusate toimeainetega varustavad nahka vajalike toitainetega. Multifunktsionaalsed maskid annavad oma täieliku jõu nahale 10-20 minutiga. Parandavad kiirelt ja tõhusalt naha puudujääke. Kasutage maske energia andjana või pinguldamiseks eriti stressis naha puhul, hoolduskuuride vahel või regulaarselt, et koostisosade toimet tõsta.

Niisutav

34

Vitamini-Mee

Noorendav

Sügavpuhastav


MAKE-UP

Vananemisvastase toimega jumestuskreem Uuenduslik nahka hooldavate omadustega jumestuskreem. Õrn kreemjas tekstuur sulandub nahale ühtlase, siidise ja pehme nahatooni saamiseks. MAKE-UP ANTI-AGE SOFT FOCUS MEIK Functional Filler tehnoloogiaga. Uue põlvkonna meigi kolm uuenduslikku omadust võimaldavad taastada naha loomulikku ilu. Tekstuur sulandub ühtlaselt nahale, selle pehmendav mõju peidab koheselt peened jooned ja ühtlustab naha ebaühtlase värvi. Matistav toime tagab ühtlase jume ja virsikule sarnase siidiselt pehme pinna. Ülitõhusad rododendroni tüvirakud ja SPF15 kaitsevad naha tüvirakke UV kiirguse eest ja tagavad nende pikaealisuse. Niisutavad omadused ja tugev kaitse kombineerituna ühes tootes. 01 Porcelain 02 Sand 03 Honey 04 Olive 05 Rose 06 Bronze

Make-up Anti-Age Soft Focus

35


BODY SPA

Ükski BIODROGA BODY SPA kehatoode ei sisalda mineraalõlisid ega parabeene.

36


Ideaalne keha ja hinge harmoonia MITMEKÜLGNE KONTSEPTSIOON RAHULDAB KÕIK VAJADUSED Meil on kõigil oma individuaalsed soovid. Eriti kehahoolduses mängib suurt rolli meie tunnetus. Me võime olla stressis või tunda end halvasti ja väsinuna. Erilist tuju või hooldusvajadust saab leevendada vastavate toodetega ja spetsiifiliste spaaprotseduuridega. BODY SPA RELAXING sari taastab harmoonia, BODY SPA ENERGIZING annab uut elujõudu. BODY SPA PERFORMANCE on õige valik klientidele, kelle eesmärgiks on ideaalne ja veatu keha. BIODROGA BODY SPA BIOSCIENCE on ainulaadne kombinatsioon hellitavatest ja tõhusa toimega toodetest kolme tootesarjana:

RELAXING

PERFORMANCE

ENERGIZING

SEE VIDEO


BODY SPA RELAXING Tasakaal, harmoonia ja heaolu BIODROGA BODY SPA RELAXING Lisab kogu organismile tasakaalu ja harmooniat. Sarja jasmiinirohke lillelisus ning seedripuu järsud aroomid omavad tasakaalustatud ja harmoniseerivat mõju ning toetavad meie sisemist rahulolu. Luuakse keha ja vaimu heaolu ning tasakaal.

Sweet Sugar Peeling 38

Sensual Bath & Shower Oil

Shimmering & Rich Anti-Age Body Cream

Pampering Body Oil

UNUSTAMATUD HELLITAVAD KEHAHOOLDUSTOOTED Rikkaliku koostisega BODY SPA harmoniseerivad ja hooldavad tooted võimaldavad luua individuaalseid hooldusprogramme. Meeldiv atmosfäär ja lõdvestav muusika täiendavad ideaalselt nahahooldusprotseduure.

Ultra Rich Body Butter

Balancing Spray-on Body Serum


SISALDAB

Looduslikke õlisid, ekstrakte, taimseid tüvirakke, alantoiini ja pantenooli

EI SISALDA Parabeene ja mineraalõlisid


BODY SPA PERFORMANCE Parimad tooted probleempiirkondadele BODY SPA PERFORMANCE Keskendub otseselt probleemsete alade vähendamisele. Kõrgtehnoloogilised, tõhusad toimeained ja toitvad õlid parandavad naha elastsust ning stimuleerivad õrnalt naha ainevahetust ja mikrotsirkulatsiooni. Treeningute ja tasakaalustatud toitumisega on võimalik saavutada nähtavaid tulemusi ja tõsta naha toonust.

Fitness & Contouring Body Oil 40

Re-Shaping Anti-Cellulite Cream

Shaping & Firming Anti-Age Cream

INDIVIDUAALSELT PARIMATEKS TULEMUSTEKS Kasutage kombineerituna BODY SPA PERFORMANCE tooteid ja kehahoolduseid. Nahk muutub pehmeks, siledaks ja elastseks.

Cell-Renewal Salt Scrub


SISALDAB Looduslikke õlisid, ekstrakte, taimseid tüvirakke ja peptiide

EI SISALDA Parabeene, mineraalõlisid, silikoone, PEG-e


BODY SPA ENERGIZING Energia kehale ja vaimule! Kõigil BIODROGA BODY SPA ENERGIZING toodetel on värskendav, ergutav ja stimuleeriv mõju kehale ja vaimule. Toodete aroomid äratavad meeled ja annavad uut ja elustavat energiat terve päeva jooksul. Värske sidruni aroomi ning rohelise tee stimuleerivate ainete koostoime julgustavad sportima ning aktiivset elu harrastama.

Velvet Glove Hand Care 42

Cellular Body Lotion

Refreshing Shower Gel

Cream Deo Roll-on without aluminium

TÄIENDAVA ENERGIA JA ELUJÕULISUSE JAOKS BODY SPA ENERGIZING sarja värskendavad tooted taastavad elujõu ja vitaalsuse.


SISALDAB Looduslikke 천lisid, ekstrakte, taimseid t체virakke, h체aluroonhapet ja pantenooli

EI SISALDA Parabeene ja mineraal천lisid


Hurmus OÜ C.R.Jakobsoni 4-4, Tallinn 10128, Tel: +372 600 9663 www.hurmus.ee

Profile for cheri.ee

BIODROGA tootekataloog 2017/2018  

BIODROGA tootekataloog 2017/2018  

Profile for cheri857
Advertisement