Page 1

iPhone Ekran Değişimi Fiyatı iPhone'unuzun sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Yanınızda olmadığında eksik hissetmenize neden oluyor. Peki öyleyse neden iPhone'unuzu sadece daha az ödeyebilmek için ikinci sınıf onarım mağazalarına teslim etmek istiyorsunuz? iPhone ekran değişimi fiyatı CepMarket'te 89 TL'den başlamaktadır!

CepMarket'te ülkenin en iyi iPhone ve iPad onarım hizmetini sunuyoruz. Herhangi bir tamir mağazasında olduğundan daha fazla sayıda ekipmana ve profesyonel teknisyene sahibiz. Kadıköy merkezli mağazamızda iPhone ekran değişimi işlemini yalnızca dakikalar içerisinde tamamlıyor ve geleneksel mağazalarda olduğu gibi sizi haftalarca beklemek zorunda bırakmıyoruz.

iPhone LCD değişimi fiyatı günümüzde mağazadan mağazaya değişmektedir. Ancak OEM kalite orijinal parçaların kullanıldığı CepMarket yalnızca en hesaplı fiyatları sunmuyor aynı zamanda ekran değişimi sonrasında ücretsiz parça garantisi de veriyor. iPhone LCD tamiri tamamlandıktan sonra mağazamızdan ücretsiz ön camınızı da isteyebilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Fiyatı  
New
Advertisement