Page 1

RL_8 2013-07-29

Užmonuotra prezidentūra >>3psl Šeštadienį buvo gautas pranešimas apie užmonuotą prezidentūros pastatą. Tačiau rtai pasirodė esąs tik pokštas

> Autobuso nutrenktas >5

p stulpas prispaudė vyriškį sl

Kūrybinė komanda

Žmogų prispaudė ir sužalojo autobuso nutrenktas stulpas

Kylantis boksninkas estovi vietoje

Boksinink as Domantas Elev - sunkiai treniruojasi, kad pasiektų užsibrėžtų tikslų


Gaujos Pora naujų ir perspektvių gaujų Penktadienį buvo renkama gauja su žaliais skinais. Pretendentės į Oficialumą buvo Andriaus Vitkūno gauja ir Pauliaus itkaus gauja. Norint gauti oficialią gaują, gaujos vadai turėjo praeiti teoriją apie gaujas. Pirmasis atsakinėjo Paulius Mitkus, kuriam sekėsi tikrai neblogai jis iš dešimt galimų taškų surinko aštuonis. Vitkūnui sekėsi truputį geriau jis iš dešimt galimų taškų surinko devynis, tai Wicked Green Lacasts gaują buvo pripažinta į oficialumą. Pirmąją dieną gaujai sekėsi neblogai, jie iškovojo tris ginklų sandėlius ir paiimė tris paketus – du reputacijos, vienas UZI. Gauja per pirmąją savo gyvavimo dieną susilaukė dvylika narių, bei iškovojo dvidešimt šešis reputacijos taškus. Pasak gaujos vado nesitikėjęs tiek pasiekti pirmąją dieną ir užsitarnauti tokią didelę pagarbą, veiklos labai matomos nedaro, nes pirma nori apsiprasti gaujos nariai. Sekmadienį įsikūrė nauja gauja Florencia 13‘ , kurios vadas Paulius Mitkus, žinomas kaip Vine „G“ Street, East Seville Families gaujos vadas. Tai antroji oficiali RolePlay stiliaus gauja mūsų serveryje. Gaują galime atpažinti iš geltonų automobilių ir ju geltonos aprangos. Pirmąją dieną gaujai sekėsi tikrai gan gerai jie iškovojo du ginklų sandėlius ir paiime keturis paketus tarp kurių buvo ir UZI. Florencia 13 gauja pirmąją dieną sulaukė trylikos narių ir per dieną užsitarnavo dvidešimt šešis reputacijos taškus. Gaujos vadas Paulius teigė, kad veiklos daro kiekvieną dieną, kad nariai nenuobodžiautų grobia zonas, šaudo kitas gaujas ir šiaip chill‘ina hoode. Gauja jau pirmosiomis dienomis užsitarnavo pagarbą serveryje.

Straipsnį parengė Deivis_Kieža

2


Kriminalai Užminuota prezidentūra Šeštadienį, kiek po pietų buvo gautas pranešimas apie užminuotą prezidentūros pastatą. Atvykę policijos bei SWAT pareigūnai kuo skubiau evakavo visą pastatą ir laukė atvykstančių išminuotojų. Jiems dar nepasiekus prezidentūros, policijos departamentas gavo kelis anoniminius skambučius raginančius mokėti 1 milijono išpirką, antraip pastatas išlėks į orą. Tačiau profesionalūs „Aras“ išminuotojai kiek patirinėję pastato tualeto kabinoje buvusią bombą išsiaiškino, jog tai tik apgaulinga jos imitacija. Po tyrimo buvo išsiaiškinta, jog apie esą užminuotą pastatą pranešęs žmogus buvo serverio administratorius Setenn Flow. Jam gresia baudžiamoji atsakomybė ir iki 7200 sekundžių kaleimo.

Straipsnį paruošė Vytautas_Cepas, nuotraukas Domantas_Elev

3


Kriminalai Nelegalūs ginklai iš Las Ventras Antradienį policija pagavo iš Las Venturo miesto į Los Santos miestą vykstantį vilkiką, kuris gabeno nelegalius ginklus. Policininkai nuvykę į furistų offisą pas Arną Trem ir Setenn Flow juos išvežė į areštinę apklausai. Apklausa truko apie penkias valandas kol galų gale Setenn išdavė teisėsaugai visą tiesą, kad su nelegaliais ginklais jie norėjo praturtėti ir padidinti furistų pelną. Fūristų pavaduotojas bylojo, kad nelegalius ginklus gavo iš Pauliaus Mitkaus. Pagal policininką Vita Muliuolį, Setenn ir Arnas gali gauti iki 10.000 sekundžių nelaisvės, o jų biznis gali būti uždarytas. Po nelegalių ginklų tiekėjo Pauliaus Mitkaus paieškos, su visos valstijos policijos pagalba, jis buvo rastas užsidaręs Las Venturas miesto gyvenamojo kvartalo name, pas savo draugą. Kiek laiko kalėti jis bei jo draugas gaus viešai neskelbiama.

4

Straipsnį paruošę Deivis_Kieža, nuotrauką Tutys_Radler


Kriminalai Autobuo numuštas stulpas prispaudė ir sunkiai sužalojo žmogų Penktadienio rytą Los Santos miestą pasiekė kraupi žinia, sunkiai sužalotas žmogus, kurį prispaudė nutrenktas stulpas. Apie 21 valandą vakare autobusas važiavęs į autobusų parką po darbo. Numušė kelio apšvietimo stulpą, o jis krisdamas prispaudė ir stipriai sužalojo maždaug 35 metų vyrą. Pasak autobuso vairuotojo netoliese autobusų stotelės esančios sąnkryžoje išlindo milžinišku greičiu lėkęs automobilis Elegy, autobuso nebesuvaldęs vairuotojas rėžėsi į stulpa, kurį nuvertė ant žmogaus. Skubiai buvo iškviesta policija, greitoji medicijos pagalba bei gaisrinė. Medikai sužeistuosius išvežė į Los Santos miesto ligoninę. Jų žiniomis sužeistasis pateko į renimacija su smegenu sutrenkimais, kaulų lūžiais. Mantvydas Rikna teigė, kad paciento būklė labai sunki ir labai sunku tikėti, kad jis išgyvens. Visa Los Santos policija ieško tamsiai melyno Elegy automobilio vairuotojo, jo tapatybė neatskleista.

Straipsnį paruošė Deivis_Kieža, nuotraukas Domantas_Elev

5


Kriminalai Nepasisekęs apiplėšimas lygus mirčiai Šeštadienį vakare į banką įsiveržė du vyrukai su kaukėmis ant veido ir stipriai apsiginklavę. Banko darbuotojas nedelsiant iškvietė policiją. Plėšikai pareikalavo visus banke buvusius žmones gulti ant žemės ir nejudėti, antraip šaus. Tuomet išsprogdino seifo duris, įsilaužė vidun, susigriebė kuo daugiau pinigų ir jau ruošėsi išeiti iš banko. Tačiau pastebėjo, jog lauke jų jau laukia policijos bei SWAT pareigūnai. Tad nusikaltėliai pareikalavo automobilio kuriuo galėtų nuvykti iki oro uosto ir iš ten bėgti sraigtasparniu, antraip visi įkaitai žus. Jų nelaimei šis planas neišdegė. Vos išėjus iš banko ant pastato buvę snaiperiai tiksliai šovė visiems plėšikams mirtinus šūvius ir jie krito nieko nepešę.

6

Straipsnį paruošė Vytautas_Cepas nuotrauką Viliam_Neymar


Kriminalai Rastas stambus narkutokų sandėlis Šeštadienio vakarą buvo gautas pranešimas, kad už Los Santos miesto pasienio aptiko vienkiemį, kuriamė buvo daug žolės, amfetamino, tabako, naminukės darykla. Buvo iškviesti policijos pareigūnai, S.W.A.T darbuotojai ir visomis pajėgomis šturmavo namą. Šturmas nusisekė teigiamai, buvo rasta ko ir tikėtasi, bet negana to viename iš pastatų buvo rastas lavonas prie kurio buvo pamestas ginklas, galima versija, kad pats save nusišovė. Buvo iškviesti expertai apžiurėti vienkiemį. Name buvo rasta iki 200 kilogramų narkotikų ir daug talpyklų su naminuke. Manoma, kad namas priklauso Eimantui Baronui ir Vilmiui Pako . Vyksta tyrimas.

Straipsnį paruošė Deivis_Kieža, nuotraukas Vytautas_Cepas

7


Kriminalai Apiplėšta parduotuvė Penktadienį vakare buvo apiplėštas prekybos centras „MAXIMA“. Policijos pareigūnams nepavyko sučiupti ilgapirščio. Prekybos centrui padaryta iki 100000 litų žalos. Pavogta viska kas buvo kasoje, iki paskutinio vento. Policijos pareigūnai apklausė įvykį mačiusius žmonės, kur teigė, kad į prekybos centrą įsiveržė vienas ginkluotas vyras, kuris liepė visiem sugulti ant žemės. Ilgapirštis i kuprinę dėjo visus pinigus buvusius kasoje. Kasininkui buvo pagrasinta, kad jį nužudys jai neduos visko kas yra kasoje, laimei kasininkas liko gyvas, bet pinigai vis tik atsidūrė pas plėšiką. Policijai atvažiavus į įvykio vietą vagis spėjo išsinešdinti iš patalpų. Po to paskelbta jo paieška po aplinkinį kvartalą ir tai nenuėjo veltui. Pareigūnas vagį surado ir pasodino į areštinę, jam gręsia iki 3600 sekndžių kalejmo. Pinigai grąžinti parduotuvei.

Straipsnį paruošė Deivis_Kieža, nuotraukas Domantas_Elev

8


Kriminalai Telefoniniai sukčiai nuskriaudė vienišą moterį Sekmadienio rytą pusamžė moteris paskambino Los Santos Policijos Departamentui, skundėsi telefoniniu sukčių vagystePolicija, ramino senutę tik per telefoną ir paprašė atvykti į Policijos Departamėntą apklausai, kaip viskas buvo, kelintą va-landą, ką sakė. Atvykusi senutė buvo labai sutrikusi, mes apklausėmę ją sužinojome kad skambino vaikinas apie 19h. Moteris pasakojo, jog gulėjo lovoje, suskambo jos telefonas, pakėlusi ragelį išgirdo jaunuolio balsą kurs sakė, kad jos dukra pateko į avariją jos gydymui prieiks didelės sumos, ar turit? Ji teigiamai atsakė. Nusikaltėlis sakė kiekį o aš patikėjau ir pervedžiau pinigus. Iš nukentėjusiosios sąskaitos buvo pervesti aštuoni tukstanščiai litų į nusikaltelių banko sąskaitą. Pagal banko sąskaitos duomenis buvo nesunku atrasti apgaviką ir grąžinti pinigus, ten kur jie turi būti. Nusikaltelio tapatybė viešai neskelbiama, bet jam gresia iki 8000 sekundžių kalejmo.

Straipsnį paruošė Jeff_Marshal, nuotraukas Viliam_Neymar

9


Kriminalai Naktinės gatvės lenktynės Vakar vakarą buvo rengtos nelegalios gatvės lenktynės prie Las Venturas miesto, susirinko labai daug gatves „Šumcaherių“. Buvo įvairų mašinų, nuo Manana‘os iki Infernus‘o. Lenktynės vyko visą naktį, tačiau jos buvo nesekmingos.Buvo stipriai sužalotas vienas patrakėlis, jį ištiko koma. Lenktyninko mašina buvo sumaitota i gryną metalo kruvą. Nelenktyniaujantieji vartojo narkotikus, gerė alkoholį, rūkė, jie buvo sulaikyti ir uždaryti į areštynę. Rytą jie buvo apklausti ir paleisti į namus, bet neturėtu išvykti į kitus miestus. Jiem labai pasisekė, kad negavo baudų, bet vienam tas nepraėjo, jis gavo 3600 sekundžių sedėti areštynėje už kokaino laikimą dideliai kiekiais, buvo padaryta krata jo sandeliuke ir rąsta dar daugiau kokaino ir heroino. Jis gaus nuopelną už savo nešvankius darbėlius.

10

Straipsnį paruošė Jeff_Marshall, nuotraukas Viliam_Neymar


Nelaimės Traukinio pervažiuotas jaunuolis Šeštadienio rytą iš Los Santos geležinkelio stoties turėjo pajudėti traukinys į Las Venturas miestą. Vos traukinys išvažiavęs iš stoties, prie Box‘o salės įvyko visą Los Santos miestą sugniuždė labai graudi žinia, buvo nutrenktas 15 – etis vaikinas Auris Mickus. Žurnalistai apklausė vieną pagyvenusią moterį, kuri matė kaip viskas vyko. Moteris teigė, kad vaikinas ejo per pervažą, kuri buvo uždaryta pamatės traukinį pradėjo bėgti, bet pervėlai ir nespėjo. Traukinio vairuotojas iš išgaščio pabėgo iš įvykio vietos, jo tapatybė dar nežinoma

Straipsnį paruošė Deivis_Kieža, nuotraukas Domantas_Elev

11


Sportas Paprastas žmogus, nepaprasti pasiekimai Boksininkas, Los Santos miesto čempionas Domantas Elev buvo išvykęs į bokso čempionatą Las Venturas‘e. Ir iš ten jis atsivežė krūvą gėlių ir Aukso medalį. Kaip sakė boksininkas Domantas, prieš paskutinę kovą jis buvo sutrikęs, nes jo priešininkas yra 3 kartus šalies čempionas, bet Domantas nugalėjąs visas baimęs kovėsi ir laimėjo. Gryžęs boksininkas pirma važiavo pas savo žmoną parodyti medalį ir duoti puokštę surinktų gėlių iš fanų. Domantas labai rimtai treniruojasi ir rengiasi kitoms rimtoms kovoms. Jis yra sakęs „ Arba pirmoje vietoje, arba paskutinioje“, ir šitą jis tikrai yra įrodęs. Na kaip ir visi tikriausiai pirmą kartą kažko nenori, bet tą daro tik ne Domantas jis sako „Arba dabar arba niekada“ Boksininko žmona yra sakiusi, kad už jo, kaip už sienos, nebijo visiškai nieko. Na ir pati Domanto žmona, Laima jam padeda treniruotis jei jis buna pavargęs atneša atsigerti, palaiko rankšluostį nusišluostyti prakaitui. Boksininko sporto salės vertė yra per 25.000LT, ir tuom jis tikrai nesigiria. Išėjas iš sporto salės jis eina į gražią vietą, prie upės, (kur stovi jo namas) nusiprausti prakaito. Domantas su Laima yra laiminga pora, ji yra buhaltėrė vienoje iš mokyklų.

12

Straipsnį paruošė Jeff_Marshall, nuotraukas Erikas_Energy


Pramogos Mieste nuaidėjo koncertas Laimos Kolkaitės balsas skambėjo visoje Los Santos miesto pietinėje dalyje, jūra skambėjo visi juokėsi ir šoko kai grojoLaimos daina, daininkės koncertas buvo pradėtas organizuoti prieš tris menėsius. Muzikos garsas ir skambėjimas buvo visadatikrinimas vos tik kai budavo padarytą kažkas naujo, arba atnaujinta, scenos sutvirinimai buvo tvirtinami ir tikrininami apietrys savaites be sustojimo, darbininkai bei profėsonalai dirbo ir per savaitgalius, dirbo viršvalandžius, liejo prakaitą, kad viskas vyktų be nesklandumu. Kaip įvertino profesonalai, viskas buvo padarytą 100% gerai. Viskas vyko be nesklandumų ir be trugdžių. Kaip buvo girdėta iš praėivių lūposė skambėjo - „ Laima pasirodė gerai „, „ Kolkaitė pavarė „. Tiesiog reikia labai džiaugtis, kad mieste yra tokių gerų ir gerabalsių daininkių. Straipsnį parengė Jeff_Marshall, nuotraukas Vytautas_Cepas

13


LinksmybÄ—s

Rask 4 skirtumus

14


Anekdotai Kas yra impotencija? Tai toks momentas, kai moteris skėsčioja kojomis, o vyras – rankomis…

Pykstasi vyras ir žmona: -O, aš, aš…turiu meilužį… -Užmušiu p*derą! -Žinai, o jis visai ne žydras… -Patvarkysiu, o paskui užmušiu…

Kalbasi du draugai. Vienas sako: – Kuo dirbi? – Karinė paslaptis. – Tai bent pasakyk kiek uždirbi. – 10 litų už granatą.

Atvežė čiukčia į Maskvą parduoti lapės kailiukų. Jam labai patiko viena maskvietė. Čiukčia jai ir sako: – Aš tau vieną lapę – tu man vieną naktį. Moteris sutiko. Kitą dieną jai patiko, kad galima taip lengvai užsidirbti lapę ir ji pasiūlė pakartoti. Pakartojo. Bet čiukčia nedavė kailiuko. Paėmė dar ir pirmąjį. – Čiukčia norėjo – čiukčia mokėjo. Tu nori – tu moki.

Ant upėje drybsančio krokodilo užšoko varlė. Tiesiai ant jo snukio šleptelėjo. Susinervijusi baisiausiai, viskuo gyvenime nepatenkinta. Patupėjo, pasidairė ir kvaksi pasipiktinusi: – Nu ir gyvenymas, blyn. Uodai baigėsi, vanduo šaltas, gyventi nėra kur… O čia dar ir tas krokodilas prie užpakalio prilipo…

15


Kūrėjai Laikraščio vadovas, readaktorius, dizaino kūrėjas, maketo kūrėjas - Vytautas Cepas Rašytojai: Jeff_Marshall, Neilas_Zibor, Deivis Kieža, Mantas Garboravičius, Vytautas Cepas Fotografai: Viliam Neymar, Domantas Elev, Vytautas Cepas, Erikas_Energy Dėkojame: Evaldui Kergiui, Danny_Winston, Setenn_Flow ir visiems bent kiek prisidėjusiems prie laikraščio kūrimo.

16

Rln 08