Page 1


Bilgi MayFest 2013


Lila Organization adıyla, 2000 yılında kurduğumuz şirketimiz; yıl 2013’ e geldiğinde bünyesinde 6 farklı marka ile sektöre hizmet sunan, tüm Türkiye genelinde organize olabilme yetisine sahip onlarca ekip arkadaşı olan, 40’tan fazla üniversitede, 50’yi aşkın lisede marka ajanları bulunan kocaman bir aile haline geldi ve Lila Entertainment Group oldu. Lila Entertainment Group; çatısı altında tam donanımlı bir etkinlik ajansı olan LİLA EVENTS; yaratıcı fikirler, pazarlama stratejileri ve tasarımlar üreten Noah’s Ark Creative, pek çok sanatçının tek yetkili satış ofisi olan Penguen Booking, eğitim kurumlarına pazarlama stratejileri geliştirip, pazarlama hizmeti sunan Türkiye’deki tek ajans olan Uni

Marketing, bir müzik yapım firması olan Lila Records ve tüm etkinlikler için ekipman tedariği sağlayabilen EkipmanPark şirketlerini barındıran ve genç tüketicileri markalarla buluşturan 360 derece bir hizmet ajansıdır. Gençlerle büyüyen Lila Events, gençlerin tam istedikleri gibi festivaller organize etmenin ötesine geçip yaratıcı konseptlerle onları şaşırtmaya devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin Bahar şenliklerini yerli ve yabancı sanatçıların katılımıyla, aynı anda farklı şehirlerde kaliteli bir şekilde organize olabilme ve etkinlikleri sıfır hatayla gerçekleştirebilme yeteneğine sahiptir.


KONSERLER

Maltepe Üniversitesi Bahar Şenlikleri 2013


KONSERLER

Bilgi MayFest 2013


KONSERLER

Bilgi MayFest 2013


KONSERLER

Maltepe Üniversitesi Bahar Şenlikleri 2013


SES - IŞIK - SAHNE SİSTEMLERİ

Bilgi MayFest 2013


SES - IŞIK - SAHNE SİSTEMLERİ

EkşiFest 2012


GÖRÜNTÜLEME

IşıkFest 2012


PROTEKNiK GÖSTERİLER

Trakya Üniversitesi 2008


WORK SHOPLAR

Tattoo Workshop

DJ Workshop

Makyaj Workshop

Yoga Workshop


WORK SHOPLAR

Cam Sanatlar覺 Workshop

Kaykay Workshop

Perk羹syon Workshop

Seramik Workshop


EĞLENCE EKİPMANLARI

Survivor Parkur

Survivor Parkur

Survivor Parkur

Survivor Parkur


EĞLENCE EKİPMANLARI

Survivor Parkur

Survivor Parkur

Survivor Parkur

Survivor Parkur


LUNAPARK

IşıkFest 2012


LUNAPARK

Bilgi MayFest 2013


SÖYLEŞİLER


ÖZEL GÖSTERİLER


ÖZEL GÖSTERİLER


SPONSORLUK ÇALIŞMALARI

Marmara Üniversitesi Bahar Şenlikleri 2013


SPONSORLUK ÇALIŞMALARI

Bilgi MayFest 2013


CATERING STANDLARI

Bilgi MayFest 2013


CATERING STANDLARI

IşıkFest 2012


FESTİVAL TANITIM ÇALIŞMALARI


SILENT DISCO


KARAOKE

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sömestrfest 2013


TWEET WALL

Bilgi MayFest 2013


SPOR OYUNLARI TURNUVALAR

IşıkFest 2013


SPOR OYUNLARI TURNUVALAR

IşıkFest 2012


ÇADIR EKİPMANLARI


Lila Organization 2011 Kadir Has Bahar Şenliği’nde oyun alanları hizmetlerimizi karşıladı. Oldukça profesyonel ekip ile şenliğimizin eğlencesine eğlence kattı. Bundan sonraki yıllarda da birlikte çalışmayı tercih edeceğimiz bir güveninirlik oluşturdu.

Murat YILDIRIM Çankırı Karatekin Üniversitesi Kültür Şube Müdürü Çankırı Karatekin Üniversitesi 2011 Yılı Bahar Şenlikleri 13-14-15 Mayıs tarihlerinde ‘’Lila Organization‘’ tarafından icra edilmiştir. 3 gün boyunca gerçekleştirilen ve ortalama seyirci 15.000 kişi olan bir coşkulu organizasyonda hiçbir aksilik veya aksama yaşanmamıştır. Bu vesileyle Lila Organization’a ve tüm çalışanlarına şahsım ve üniversitem adına teşekkür ederim.

REFERANSLAR

Nazlı KÜLÜNK Kadir Has Üniversitesi Etkinlik Koordinatörü


REFERANSLAR

2009 – 2010 öğretim yılında Lila Organization ile bahar şenliklerimizde beraber çalıştık. Lunapark oyuncakları, şişme oyun alanları, ve sponsorlar konusunda yardım aldığımız Lila Organization’a teşekkür borçluyuz.

F. Besim KAVUKÇU Çankaya Üniversitesi Bahar Şenlikleri Genel Koordinatörü

H. Ali OKUR Çankaya Milli Piyango Anadolu Lisesi Müdürü Önceki yıllarda da yapmış olduğunuz organizasyonlarda bir şekilde değişik sorunlar yaşarken bu yıl Lila Organization ile çalışmış olmanın rahatlığını ve farklığını gördük. Her olaya profesyonel bir şekilde yaklaşmaları bizleri inanılmaz şekilde sevindirdi. Ve mutlu etti. Bize bu farkı yaşattıkları için Lila Organization’a teşekkür ediyoruz.


4 yıldır Işık Üniversitesi Bahar Şenlikleri’ni gerçekleştiriyorum. Ve yıl içinde çeşitli konser organizasyonları düzenliyorum. Bu 4 yıllık süreçte pek çok organizasyon şirketleri ile çalıştık, bunlar arasında sonbahar festivalimizde çalıştığımız Lila Organization gerek sunduğu çözümler ile gerekse samimi paylaşımlarıyla çok rahat bir festival organizasyonu geçirmemizi sağladı. İlk kez bir sonbahar festivalinde neredeyse hiç yorulmadan organizasyonu yaşama fırsatı buldum. Bundan sonra da Lila Organization ile pek çok organizasyonda birlikte keyifli işler yapacağımıza inanıyorum.

M. Uğur SARA Çorlu Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Müdürü

2010 yılının Haziran ayında Geleneceksel Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Bahar Şenlikleri’nde profesyonelleşmeyi hedef seçtiğimiz için bu işin ehli olan Lila Organization’ın teklifini değerlendirmeye aldık. Gerek teklif aşamsında, gerek organizasyonun düzenleme aşamasında desteklerini esirgemeyen Lila Organization öğrenci merkezli projemizde yol göstericimiz olup, festivalden tam anlamıyla verim almamızı sağladı. Bizlere her konuda yardımcı olan Lila Organization başta olmak tüm festival ekibimizi kutluyor ve nice festivallere diyorum.

REFERANSLAR

Fatih ÜSTÜN Işık Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı


REFERANSLAR

2009 – 2010 yılında yürütmüş olduğum Ufuk Üniversitesi Öğreci Konseyi Başkanlığı görevimde konseyim ile bir çok projoye imza attık. Lila Organization ile birlikte organize ettiğimiz Ufuk Üniversitesi Bahar Şenliği bu imzalardan en şanslısıydı. Bir çok zorluğun engelin ve imkansızlıkların olmasına karşın risk almaktan korkmayan, riskten ziyade dostluğumu görüpbana inanan ve şenlik projemize evet diyen Lila Organization ekibiyle Ankara’nın en başarılı ve ses getiren şenliklerinden birini gerçekleştirdik. Onları her zaman güzel anılar ile hatırlayacağım. Başta Doğukan CELASUN olmak üzere Doğa bey ve Gökhan teşekkür eder sevgiler sunarımn.

Süphan YOLAÇAN Ufuk Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı

Mahmut ALPERGİN Ankara Atatürk Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı İki senedir bahar şenliklerimizi birlikte gerçekleştirdiğimiz Lila Organization, etkinliğimize yaptığı profesyonel dokunuşlar ile binlerce gencin aynı anda doyasıya eğlenmesini sağlıyor. Güleryüzlü ve samimi ekibin iş disiplini ise şenlikleri sorunsuz atlatmamızda en büyük etkenlerden biri . İki yıldır gençlerin en sevdiği müzisyenleri sahnemizde keyifle ağırlamaya Lila Organization ile devam etmek dileğiyle.


Lila Organization ile çalıştığımız konserin sorunsuz geçmesi hem bizim hemde okul öğrencilerimizi memnun etmiştir. Dğer organizasyon şirketlerinden farklı olarak genç e heyecanlı enerjisi tüm etkinliğe yansıyr. Geçirdiğimiz keyifli etkinlik etkinlikten dolayı Lila Organization ailesine teşekkür ediyorum. Önümüzdeki şenliklerde birlikte çalışmak dileğiyle.

Nevzat AKDENİZ Mustafa Azmi Doğan Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı

Lila Organization şirketi ile tanışmamız okulumuz ‘2011 Bahar Şenlikleri’ esnasında yapılan Emre Aydın konseri sayesinde oldu. Lila Organization şirketi şirketindeki tüm ekip üyeleri son derece sevgi dolu , yaptığı işte n haz alan kişiler. Çalışmaları tamamen profesyonel anlayış ile sürdürmektedirler. Snatçılarla iletişimi sağlamakta ve prodüksiyon çalışmalarını eksiksiz yerine getirmekteler. Tüm faliyetlerde kolaylıklar sağlayarak ellerinden gelen her türlü desteği vermektedirler. Konser etkinliğimiz wokul öğrencilerimizin özverili ve organizasyon şirketini profesyonel çalışmaları ile başarılı bir şekilde sonuçlanmıştır. Lila Organization topluluğunun katılacağı her organizasyonda başarılı olacağına inanmaktayım. Bu sebeple kendilerine en yüksek tavsiyelerimi vermek benim için bir onurdur.

REFERANSLAR

Murat GÜNDOĞDU Rize Üniversitesi Sağlık Kültür Ve Spor Daire Başkanı


REFERANSLAR

Merhabalar, öncelikle size geçen sene Lila Organization ile çalışmanın bize verdiği faydalar ve artıları anlatmak isterim. Bu işi yapmaya karar verdiğimizde bir çok organizasyon firmasında görmediğimim ilgi ve alakayı Lila’da gördüm. İşin başından sonuna kadar bize her konuda yardımcı oldular. Yaptıkları işin her zaman arkasında olan bir firma. Lila’nın ekibi de harika bir ekip, özellikle ekibin genç olması sizinle iletişiminde büyük bir kolaylık sağlıyor. Festival yapacak arkadaşlarımıza buradan seslenmek istiyorum Lila ile görüşmeden kesinlikle çalışacağınız firmaya karar vermeyin. Seneye yine güzel festivallerde Lila ile çalışmak dileği ile.

Ömer Oğuzhan KARABACAK Nermin Mehmet Çekiç Anadolu Lisesi Öğrenci Konseyi Başkanı

Sibel KÜPELİ Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı Genel Koordinatörü

‘Türkiye’nin en büyük lise festivali ’KALfest’i dördüncü kez birlikte gerçekleştirdiğimiz Lila Organization gerek samimi yaklaşımları, gerekse titiz, uyumlu çalışmaları ve çözüme yönelik çalışma anlayışı ile festivalimizin ayrılmaz bir parçası oldu. Her yıl daha iyiyi ve daha güzeli hedefleyen Lila , bu yılda gerek görsel anlamda ve gerekse katulan müzisyenlerin kalitesiyle yine unutulmaz bir konser gerçekleştirdi. Binlerce genci coşturan festival öncesi , esnası ve sonrasında sorunsuz bir organizasyon gerçekleşmesini sağlayan tüm ekibine profesyonellikleri ve dostlukları için teşekkür ederiz.


Lila Organization ile birlikte bu yıl düzenlediğimiz 21. Kabataş Erkek Lisesi Geleneksel, Kültür Ve Sanat Şenliği’nin diğer yıllarda yapılan festivallerimiz ile farkı , tüm Kabataş Ailesi olarak gözlemimiz olmuştur. Festivalimizde sahne alan sanatçılarımızın organizasyonu, sahne, ışık ses düzenlemeleri olmasını sağlamıştır. Tüm festivalin profesyonel bir ekip tarafından en ince ayrıntısına kadar hazırlanması, festivalin sürdüğü 3 gün boyunca Lila Organization farkını hissettirdi Kabataş Ailesi olarak Lila organization’a bizlere katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Cem Murat TÜRKAN Okan Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı

Lila Organization ile 2009 senesindeki bahar şenliğimizde tanıştık. Organizasyon başarısından dolayı o günden beri yaptığımız her konser her bahar şenliği, her tanım programında Lila Organization ile çalıştık, Umarız ki, bundan sonraki beraberliğimiz devam eder.

REFERANSLAR

Ekrem CANDAR Kabaraş Erkek Lisesi Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı


REFERANSLAR


İYTE 15. Bahar Şenliği 3 gün boyunca çeşitli etkinlikler ve Lila Events tarafından düzenlenen gece konserleriyle çok güzel geçti. Bahattin Tayanç İYTE SKS Daire Başkanı

Okyar Tuncel Koç Holding Kurumsal Marka Müdürü
 LİLA EVENTS ile 2 yıldır çalışıyoruz. Hedef kitlemiz olan üniversite öğrencilerinin DNAsını çözmüş olan dinamik,genç ve profesyonel ekibi ile sahada KOÇ FEST ruhuna büyük katkıda bulunuyor. Tüm ekibe, KOÇ FEST’e bizim açımızdan bakabildikleri için içten teşekkür ediyorum.


Maltepe Üniversitesi

IşıkFest 2013

Okan Üniversitesi 2013

Ekşi Fest 2013

Beşiktaş Anadolu 2014

GEÇMİŞ ETKİNLİKLER

MayFest 2014


GEÇMİŞ ETKİNLİKLER

Bilgi Üniversitesi 2013

Abant İzzet Baysal 2013

IşıkFest 2012

Bbal Fest 2012

KALfest 2012

Baal Fest 2012


KALfest 2011

Madal Bahar Şenliği2014

Yeni Yüzyıl 2012

Okan Üniversitesi 2011

Yaza Merhaba Şenliği 2011

GEÇMİŞ ETKİNLİKLER

Bregal Şenlik 2011


GEÇMİŞ ETKİNLİKLER

Kabataş 2011

Nmçal Bahar Şenliği 2011

AAAL Şenlik 2010

KALfest 2009

Trakya Üniversitesi 2007

Mehmet Akif Ersoy 2010


GEÇMİŞ ETKİNLİKLER

Bahar 3 1  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you