Page 1


Novinky na iSims iSims Magazín vychází na iSims.cz, jenže vychází jen jednou do měsíce a mezitím se mnoho fanoušků našeho magazínu vrací na iSims.cz a hledá aktuální informace o The Sims. Co tedy mohou návštěvníci najít, čím si mohou zpříjemnit pobyt na stránkách a co se pro ně připravuje? iSims.cz je součástí iSims-SimGoodie Network a nedávno byla spuštěna nová stránka – iSims.biz. Ta je jakousi „centrální stránkou“ a na ní si může každý návštěvník vybrat jazykovou mutaci iSims, které rozumí. iSims.biz se tento měsíc převléklo do nového kabátku, o kterém jsme Vás informovali již v předchozím čísle našeho magazínu. iSims.cz aktuálně používá verzi 2.0 svého designu, již brzy však mohou návštěvníci očekávat verzi 2.5, která přinese mnohá vylepšení, např. propojení se sociální sítí Facebook, také propojení s iSims.biz, či nové „Game Page“. Jistě si počkejte, bude to stát za to! Stránky také v poslední době zaznamenali skvělý nárůst návštěvnosti – denní návštěvnost se pohybuje okolo 800-900 návštěvníků, o víkendech se dostáváme přes hranici 1000 návštěvníků. Vše je to díky těm, kteří stránky pravidelně navštěvují a iSims se je snaží odměnit kvalitními informacemi. V přípravě je také fórum. Na tom se začalo v tomto měsíci pracovat a věříme, že pomůže opět zlepšit komunitu The Sims. Tento magazín se na tomto fóru dočká vlastní, rozsáhlé sekce plné dodatkových informací!


Co nového ve Store? Ze stránky iSims.cz jistě víte, že The Sims 2 Store byl nedávno ukončen. Tím pádem se uzavírají dvířka velmi populární hry The Sims 2 a většina fanoušků této hry se rázem přesunuje k současnému nástupci – The Sims 3. The Sims 3 má taktéž vlastní „Store“ a na něj se vůbec poprvé v nové rubrice podíváme. Takže co si pro nás připravili? Momentálně máme k dispozici čtyři nové sady – Dětský pokoj Sladké útočiště, Pouliční móda pro děti a náctileté, Venkovská kuchyně a jídelna a také Kompilace duben 2011. V sadě Dětský pokoj Sladké útočiště se opět dostanete do svých mladých let a jsou v ní připraveny úžasné věci, které obohatí každý dětský pokoj. Vy i Vaše děti se rázem probudí v úplně novém světě, plném hravosti a fantazie. Sada stojí 650 SimPoints. V sadě Pouliční móda pro děti a náctileté se vžijete se svými mladými simíky do extravagantního stylu, který se bude líbit všem! Sada stojí 750 SimPoints. Venkovská kuchyně a jídelna probudí Vaše simíky k životu plném čerstvého vzduchu a rodinné pohody. Kam jinam lze utéct v betonové džungli, než do pohodlné kuchyně a jídelny? Sada stojí 550 SimPoints. Všechny tyto sady si můžete koupit také v jedné sadě – Kompilace duben 2011. Ušetříte nejen své SimPoints, ale získáte také všechny tyto nové a úžasné sady! Kompilace stojí 1700 SimPoints.


Zahraniční interview – Alexander Ahlsen iSims již dávno není samostatná stránka, je přeci součástí velké sítě iSims-SimGoodie Network. Tyto dvě sítě se spojily v jednu a vytvořili tak největší síť o The Sims na světě. iSims.cz má dominamtní postavení v této síti, byla to první iSims stránka nové generace, která byla spuštěna. Jedná se tak o zakladatelskou stránku a nově vznikající stránky si berou velkou inspiraci z těchto stránek. Dnes tu však pro Vás máme velmi speciální interview – tentokrát se zakladatelem stránky SimGoodie.com, která úzce spolupracuje s iSims.cz a vytvořila norskou mutaci Sims Castu – The Sims Journal. Alexander Ahlsen, tak zní jméno šéfredaktora této stránky. Mladý, aktivní a velmi nadějný fanoušek, šéfredaktor, moderátor TSJ a redaktor této stránky nám poskytl rozhovor o SimGoodie, o spolupráci s iSims, či informace o The Sims Journal. Čeněk: Zdravím tě, Alexi! Jsem rád, že jsme se opět setkali a rád bych ti položil několik otázek ohledně SimGoodie. Alex: Ahoj, díky, že jste si mne vybrali! Pojďme na to :) Čeněk: Proč ses rozhodl založit SimGoodie? Alex: Chtěl jsem dát všem norským fanouškům místo, kam mohou jít a přečíst si nejžhavější novinky. Poté jsem kontaktoval Electronic Arts a získal jsem exkluzivní obsah a mnoho zábavy! Čeněk: Jsou tvé stránky v Norsku populární? Alex: SimGoodie je jedna z nejvíc populárních stránek a s novými stránkami v červnu věřím, že bude nejpopulárnější! Čeněk: Plánuješ nějakou změnu stránek? Mohou se tví fanoušci těšit na nový design? Alex: Jak jsem říkal, pracuji a úplně novém systému a designu stránek. Miluju to a systém dá uživatelům vážně skvělé zážitky z The Sims. Doufáme, že to bude každý návštěvník milovat! Čeněk: Pověz nám něco o spolupráci s iSims. Co si od iSims-SimGoodie Network slibuješ?


Alex: Je to úžasná věc. Pokud nějaký němec příjde na moji stránku, pošle ho na iSims DE a norského uživatele pošle z iSims DE na SimGoodie. Děláme věci společně a sdílíme naši práci! Čeněk: Prohlížel sis někdy magazín Simslisty? Co si o tomto konceptu myslíš? Chtěl bys někdy něco podobného udělat i pro komunitu v Norsku? Alex: Mám ten magazín rád, je to zábava, že uživatelé mohou číst věci o The Sims v magazínu a ne standartní novinky. Vlastně máme magazín jako Váš na SimGoodie, ale zaměřuje se na SimGoodie od doby, co máme The Sims Journal :) Čeněk: Pověz nám něco o The Sims Journal. Vím, že miluješ Sims Cast a rozhodl si se natočit svůj vlastní pořad. Co tě inspirovalo? Jak často ho plánuješ vydávat? A líbí se fanouškům tvé stránky? Alex: TSJ je pořad, který plánujeme vydávat každý měsíc, a shrnuje největší novinky z předchozího měsíce. Máme mnoho návštěvníků, kteří neradi čtou novinky, takže je to dobré mít takový pořad a každý tak má možnost vidět, co se děje ve světě The Sims. Sims Cast byla věc, která mě rozhodně inspirovala. Miluju, jak prezentují všechny novinky a vážně se mi líbí efekty v pořadu! Máme mnoho pozitivních ohlasů a čtenáři ten pořad mají rádi. Čeněk: Máte v Norsku nějaké akce? Plánuješ se nějakých zúčastnit ve jménu SimGoodie? Alex: Ano, minulý rok jsem měl pro The Sims 3: Po setmění akci, která se nazývala SimGoodie Event. Na stránce http://simgoodie.com/event můžete vidět také video! Máme také nějaké oficiální akce, ale na žádné jsem nebyl, doufám, že tento rok se tam ale dostanu. V plánu máme ještě jednu akci SimGoodie Event tento podzim s VIP lidmi ze stránky. To bude zábava! Čeněk: A ještě našim fanouškům řekni něco o rozšíření SimGoodie do dalších severských zemí. Máš v plánu udělat více SimGoodie stránek? Alex: Plánujeme Dánskou a Švédskou stránky na našem novém systému. Čeněk: Alexi, moc ti děkuji za rozhovor. Těšilo mě a přeji ti hodně štěstí s SimGoodie! Alex: Díky! Jsem rád, že jsme se znovu potkali! Hodně štěstí s magazínem! :)


RETRO sekce Pamatujete na hudbu z The Sims 2? Předpokládáme, že všichni znáte tuto hru a každého z Vás jistě hudba při načítání úvodní stránky zaujala. Na našich stránkách jsme pro Vás vytvořili speciální článek, který Vám představí veškerou hudbu z minulé generace The Sims. Článek najdete zde: http://bit.ly/ghG4C9


The Sims Journal?! Již z rozhovoru s Alexem jste se mohli dočíst o The Sims Journal – Alex se přiznal, že má velmi rád Sims Cast (Napište někdo Babetě Trejtnarové, ať dají do Sims Castu norské titulky! :D) a tak se rozhodl vytvořit vlastní pořad pro norské fanoušky – The Sims Journal. The Sims Journal má za sebou teprve první díl, v Norsku přesto slaví úspěch (Kdyby se o něco podobného někdo pokusil v České republice, stal by se terčem výsměchu, že? Gratulujeme Alexovi!). Druhý díl se očekává již brzy a sami jsme moc zvědavi, co přinese. Stejně jako Alex nerozumí Sims Castu, my nerozumíme The Sims Journalu. Je však jasné, o čem se mluví a pořad se značně Sims Castem inspiroval. Ale na jednu stranu, je to dobře, ne? Norsko má tak zase o něco víc pro komunitu The Sims a my to bereme tak, že nápad přišel z Česka. Vzdáváme Sims Castu holt, dočkal se první mutace! :)


Nejnovější dodatek pro populární herní sérii The Sims 3 přinese nové aktivity, oslavy, dramata a kreativní možnosti v každé fázi života od dětství až po dospělost Praha, Česko – 5. dubna 2011 – Začněte objevovat radosti i strasti každé etapy života a načerpejte bohaté životní zkušenosti. Divize EA Play společnosti Electronic Arts dnes oznámila vývoj dodatku The Sims 3™ Hrátky osudu, jehož uvedení do prodeje je plánováno na letošní jaro. Obsah nejnovějšího datadisku pro The Sims 3, nejlépe prodávanou hru pro PC roku 2009, umožní hráčům naplno prožít nejveselejší a nejdůležitější momenty lidského života od dětství až do dospělosti. „Dodatek The Sims 3 Hrátky osudu obsahuje nové herní prvky a předměty, které si naše komunita fanoušků už dlouho žádala. Jde například o patrové postele, nákladné svatby či krize středního věku,“ uvedl Scott Evans, generální manažer studia EA The Sims. „Představte si, že třeba nastražíte na kamaráda pastičku na záchodě, proměníte svého imaginárního přítele ve skutečnou osobu, uspořádáte předsvatební rozlučku se svobodou a vytvoříte si tak nádherné vzpomínky pro pozdní věk vašich simíků.“ The Sims 3 Hrátky osudu nabídne hráčům vše od různých druhů oslav až po nová životní dramata, během nichž budou moci dát průchod své kreativitě. Pomocí kamery ve hře budou sledovat a zachycovat důležité okamžiky života simíků a pomocí nového systému paměti nahrávat a sdílet jejich vzpomínky na stránkách portálu www.TheSims3.com či sociální sítě Facebook. Na začátku se octnou v dětském světě nekonečné představivosti, kde na ně čekají hodiny tance, provádění lumpáren s imaginárními kamarády nebo malá velká dobrodružství v domečcích v koruně stromu ve třech tématických podobách: kosmická loď, dřevěná chata či princeznin zámek. Poté se jejich pozornost přesune k bouřlivým rokům dospívání, provázeným zlomyslným nastražováním pastí na záchodě, barvením vlasů nebo zvoněním na zvonky sousedů, soupeřením o titul královny či krále závěrečného školního plesu anebo divokými domácími večírky, když rodiče vytáhnou paty z domu. Poznají také nové kreativní možnosti se zbrusu novou sadou pro amatérské chemiky, při jejímž používání to ovšem bude chtít trochu opatrnosti, jinak se simík promění v ducha. V dospělosti si pak simíci budou moci dosyta vychutnávat svobody. Mohou pořádat rozlučkové večírky se svobodou, plánovat fantastické svatby a potýkat se s krizemi středního věku, během nichž dojde na změnu image, účesu a tak podobně. The Sims 3 Hrátky osudu obohatí životy simíků o nové možnost a aktivity a učiní je mnohem zajímavějšími.


Obrázek měsíce Komentář: Vybrali jsme pro Vás obrázek měsíce – tentokrát z dodatku Hrátky osudu. Neuvěřitelně se totiž těšíme na polštářové bitvy!


iSims Magazín - 2. číslo  

Nové číslo časopisu iSims Magazín!

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you