Page 1

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


Opio Galata, yaşadığı çevreyi ve yaşam kalitesini önemseyerek, ele aldığı mimari ve iç mimari projeleriyle birlikte, ürün tasarımları geliştiren bir tasarım ve uygulama ofisidir. Takım çalışmasına ve paylaşıma önem veren Opio Galata, DOÇ.Dr.Banu Apaydın'ın akademisyen ve tasarımcı kimliğinin, Cem Erman ve Serkan Yılmazkaya'nın ödüllü tasarımları ile uygulama deneyimlerinin ortak paydada buluştuğu bir markadır. Tarz ve üslup olarak deneysel bir yaklaşım ile çağın gereksinimleriyle doğru orantılı, sınırlardan arınmış, çok yönlü bir tasarım anlayışını benimsemiştir. Farklılığı; kişinin öz benliğine dokunarak ve tasarımı duygusal içselleştirmenin bir aracıymış gibi kullanarak yakalamayı hedefleyen tasarımcılar, bu merkezden çıkışla İstanbul Galata'da '' Opio Galata '' markasının temellerini atmışlardır.

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


İÇMİMARİ HİZMETLER OPİO GALATA, yurt içi ve yurt dışında mimari ve iç mimari tasarım, konsept, uygulama projeleri üstlenmekte ve beraberinde anahtar teslim uygulama veya mevcut projelere danışmanlık hizmetleri vermektedir. Çeşitli ölçekte; Konut, Ofis, Mağaza,Hastane, Otel, SpaMerkezi , Güzellik Salonu, Fitness Salonu, Fuar Stantları, Kafe ve Restaurant projeleri belli başlı faliyet alanlarımız olup, hacimsel tüm mekanlarda hizmet vermekteyiz.

PROJELENDİRME ADIMLARIMIZ 1)RÖLEVE _Mevcut Mekanın Ölçülerinin Alınması 2)ÖN PROJE _Plan Yerleşimleri _İşleyiş Şemaları _Sistem Çözümleri 3)KESİN PROJE VE MALZEME SEÇİMLERİ _Projeyi Anlatan 3 Boyutlu Görseller_Mobilya Ve Malzeme Seçimleri _Proje Detayları _Sunum Paftaları 4)UYGULAMA PROJESİ -SİSTEM VE İMALAT DETAYLARI _Plan Yerleşim /Tefriş Pojeleri _Zemin Projeleri _Tavan Projeleri _Tesisat Projeleri _Elektrik Projeleri _Kesit Ve Görünüş Projeleri _Sistem Detayı Projeleri _Mobilya İmalat Projeleri 5)MAHAL LİSTELERİ, METRAJ KEŞİFİ VE İŞ PROGRAMI _Projedeki Tüm Alanların Kodlanması Ve Listelenmesi _Yapılacak Tüm İmalat Ve Yapı İşlerinin Türlerine Göre Ayrılıp Tablo Haline Getirilmesi _İş Sıralaması Ve Şantiye Programının Hazırlanması

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


ÜRÜN TASARIM HİZMETLERİ 1) KİŞİYE ÖZEL Kişisel algılarınıza özel detaylardan yola çıkarak tasarlayıp sadece sizin sahip olacagınız mobilya, yüzey veya obje tasarımları. 2) MARKAYA ÖZEL Firmanıza özel, mekanlarınızada ön plana çıkacak ve sizinle özdeşleşecek kurumsal kimliğinizin bir bütünü haline gelecek ürün tasarımları. 3) KONSEPT DANIŞMALIĞI Mobilya markanıza özel ,mobilya ve aksesuar tasarımları Hedef kitlenize özel ihtiyaç ve esterik analizlerinin yapılarak ürün gamınızın tasarım ürünler ile zenginleştirip marka danışmanlığı desteğimiz ile kurumsal değerinizi artıracak ürün ve mekan tasarımıları geliştirmek. Mağzanızın cephesinden başlayıp, iç mekan tasarımı ve mekanın ruhu ile özdeşleşen tasarım ürün grupları ile girişinizden teşirinizdeki en ufak aksesuara kadar nasıl olması gerektiği ile ilgili yol gösterici olacağımız bir süreç.

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


DANIŞMANLIK HİZMETLERİ İç mimari ve tasarım alanlarında hizmet veren Opio Galata İçmimarlık ve Tasarım Ofisi konut, restoran, mağaza ve hastane gibi tüm alanlarda iç mimari ve proje danışmanlığı yapmaktadır. Tasarım alanlarında da özgün çalışmaları bulunan Opio Galata İçmimarlık ve Tasarım Ofisi uygulama kontrolörlüğü ve uygulama yönetimi, iç mimari ve uygulama hizmetleri ve anahtar teslim projeler konusunda her türlü danışmanlık hizmetini vermektedir. Söz konusu hizmetler deneyimli içmimar, tasarımcı ve akademisyenler tarafından verilmektedir. Akademik bir alt yapıya sahip olan Opio Galata İçmimarlık ve Tasarım Ofisi özellikle Otel, Spa Merkezi, Restoran vb. konularda çeşitli bilimsel ve sanatsal çalışmalara da imza atmıştır. Opio Galata İçmimarlık ve Tasarım Ofisi’nin bilimsel ve sanatsal çalışmaları aşağıdaki gibidir:

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


DANIŞMANLIK HİZMETLERİ Opio Galata İçmimarlık ve Tasarım Ofisi’nin bilimsel ve sanatsal çalışmaları aşağıdaki gibidir: A. ULUSLARARASI HAKEMLİ DERGİLERDE YAYIMLANAN MAKALELER: A1. Apaydın Başa, B., "Influence Of Turkish Bath Culture On The Design Of Spa & Wellness Venues” (Türk Hamam Kültürünün Spa & Wellness Mekanlarının Tasarımına Etkileri), Dergi Adı: Zeitschrift für die Welt der Türken / Journal of World of Turks Vol 1, No. 1, s.207-220, Almanya, (2009). ISSN 1868-8934 (Online) / ISSN 1869-2338 (Print)

B. ULUSLARARASI BİLİMSEL TOPLANTILARDA SUNULAN VE BİLDİRİ KİTABINDA (PROCEEDING) BASILAN BİLDİRİLER:

B1. Apaydın Başa, B., “Cross Section of In&Out: Glass Spaces” (İç’le Dış’ın Ara Kesiti: Cam Mekanlar), Kongre: SERES'09 I. International Ceramic, Glass, Enamel, Glaze and Pigment Congress (I. Uluslararası Seramik, Cam, Emaye, Sır ve Boya Kongresi), s.439-446, Sunum Dili: İngilizce, Kurum & Kuruluş: Anadolu Üniversitesi ve Türk Seramik Federasyonu ISBN: 978-975-94814-7-6, Yer: Eskişehir, Tarih: 12-14 Ekim 2009. B2. Apaydın Başa, B., “Türklerde Konaklama Kültürü ve Konaklama Amaçlı Turizm Yapılarında Yeni Mekan Yaklaşımları”, Kongre: IV. Uluslararası Türk Kültürü İle Sanatları Kongresi/Sanat Etkinlikleri, s.379-386, Sunum Dili: Türkçe, Kurum & Kuruluş: Halk Kültürü Araştırmaları Kurumu, Yer: Kahire-Mısır, Tarih: 02-07 Kasım 2009. B3. Göker M., Apaydın Başa, B., "The Usage of Natural and Artificial Lighting in Library Spaces: From the Sample of Library of Alexandria" (Kütüphane Mekanlarında Doğal ve Yapay Aydınlatmanın Kullanımı: İskenderiye Kütüphanesi Örneği), Konferans: Bullight 2010 National Conference with International Participation (Uluslararası Katılımlı Ulusal Konferans), s.VI 24-30, Sunum Dili: İngilizce, Kurum & Kuruluş: Aydınlatma Bulgar Milli Komitesi, Yer: Varna-Bulgaristan, Tarih: 10-12 Haziran 2010.

B4. Apaydın Başa, B., "Kır Tipi Konutlarda Pişmiş Toprak Malzemenin Kullanımı", Sempozyum: IV. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu, s.63-78, Sunum Dili: Türkçe, Kurum & Kuruluş: Eskişehir Tepebaşı Belediyesi, Yer: Eskişehir, Tarih: 25-27 Haziran 2010. B6. Apaydın Başa, B., "Sanat ve Kültür Etkileşiminde İç Mekan Tasarımı", Sempozyum: 1. Uluslararası Sanat Sempozyumu, s.33-37, Sunum Dili: Türkçe, Kurum & Kuruluş: Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Yer: Odessa-Ukrayna, Tarih: 15-25 Mayıs 2011. Tarih: 14-15 Eylül 2012. B9. Apaydın Başa, B., “Inner Exteriors at Traditional Turkish House: Open Porch – Closed Sofa”, (Geleneksel Türk Evi’nde İç’teki Dış’lar: Açık Hayat-Kapalı Sofa), Sempozyum: VI. International Turkıc Culture, Art and Cultural Heritage Symposium / Art Activity (VI. Uluslararası Türk Kültürü, Sanatı ve Kültürel Mirası Sempozyumu/Sanat Etkinlikleri), s.395-400 Sunum Dili: İngilizce, Kurum & Kuruluş: Politecnico Di Milano Dipartimento Di Scienza E Tecnologie Dell’Ambiente Costruito, Social Organization In Support of Studying of Cultural Heritage, Konya Opinion, Culture and People of Art Association (Milan Politeknik Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Yapılı Çevre Bölümü, Kültürel Mirasın Araştırılmasına Destek Derneği, Konya Fikir, Sanat, Kültür Adamları Birliği Derneği), Yer: Milano-İtalya, Tarih: 17-21 Eylül 2012.

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


DANIŞMANLIK HİZMETLERİ Opio Galata İçmimarlık ve Tasarım Ofisi’nin bilimsel ve sanatsal çalışmaları aşağıdaki gibidir: C. YAZILAN ULUSLARARASI KİTAPLAR VEYA KİTAPLARDA BÖLÜMLER: C1. Spatial Emotions – Academia Evolucion - Kosova "Palimpsest hotels and its examples in Istanbul ", Aralık, 2015

D. ULUSAL HAKEMLİ DERGİLERDE YAYIMLANAN MAKALELER: D1. Apaydın, B., “Yapıların Otel Olarak Yeniden Kullanım Bağlamında Mekansal Dönüşümlerinin Analizi: ‘Four Seasons Oteli Sultanahmet Cezaevi’ Örneği” Dergi Adı: “tasarım+kuram” Dergisi, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, Sayı 15

E. ULUSAL BİLİMSEL TOPLANTILARDA SUNULAN VE BİLDİRİ KİTABINDA BASILAN BİLDİRİLER: E1. Apaydın Başa, B., "Lisansüstü Programlara Kayıtlı Araştırma Görevlilerinin Eğitim Sorunları Üzerine Bir İnceleme", Sempozyum: Sanat ve Tasarım Alanlarında Lisansüstü Eğitim Sempozyumu, s.51-63, Kurum & Kuruluş: Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü, Yer: İstanbul, Tarih: 2-3 Mart 2009. E2. Apaydın Başa, B., "Kültür-Mekan İlişkisinin Otel Odası Tasarımına Etkileri" Sempozyum: 2. Ulusal İçmimarlık Sempozyumu, s. 147-158, Kurum & Kuruluş: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, ISBN: 978-975-6264-42-3, Yer: İstanbul, Tarih: 20-22 Ekim 2010.

F. ULUSAL DERGİLERDE YAYIMLANAN MAKALELER: F1. Apaydın Başa, B., “Beş Yıldızlı Otellerde Havalandırma Sistemleri”, Dergi Adı: İnşaat Dünyası İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Dergisi, sayı:292, Ağustos, s.54-58 (2007). F2. Apaydın Başa, B., “Beş Yıldızlı Otellerde Havalandırma Sistemleri”, Dergi Adı: Turizm Dünyası, Türkiye’nin Turizm ve Ekonomi Dergisi, sayı:208, Ağustos, s.90-93, (2007). F3. Apaydın Başa, B., “Konutta Gün Işığı Kullanımı”, Dergi Adı: Professional LIGHTING Design Türkiye, sayı:13, Şubat, s.68-69 (2007). F4 Apaydın Başa, B., “Otel Dış Mekan ve Peyzaj Aydınlatması”, Dergi Adı: İnşaat Dünyası İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Dergisi, sayı:308 Aralık, s.64-66 (2008). F5. Apaydın Başa, B., Göker, M., "Konutta Aydınlatma Yöntemleri", Dergi Adı: Professional LIGHTING Design Türkiye-Mimari Aydınlatma Tasarım Dergisi, Şubat, sayı:26, s.46-47, (2009). F6 Apaydın Başa, B., Saraf, M.,"Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi", Dergi Adı: Professional LIGHTING Design Türkiye-Mimari Aydınlatma Tasarım Dergisi, Şubat, sayı:26, s.58-59 (2009). F7. Apaydın Başa, B., "Otel Olarak Yeniden Kullanılan Bir Endüstri Yapısı: Sumahan Otel", Dergi Adı: İçmimari, Tasarım ve Yaşam Kültürü Dergisi, Şubat/Mart, s.112-114, (2010). F8. Apaydın Başa, B., "Ofislerde Aydınlatma ve Işık Geçirgen PVC Gergi Tavan", Dergi Adı: Professional LIGHTING Design Türkiye-Mimari Aydınlatma Tasarım Dergisi, sayı:34, Ekim/Kasım, s.72-73, (2010).

E3. Apaydın Başa, B., "Otel İç Mekanlarının Tasarımında Endüstriyel Boyut", Sempozyum: 3. Ulusal İçmimarlık Sempozyumu, s.187-196, Kurum & Kuruluş: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Yer: İstanbul, Tarih: 3-5 Nisan 2013.

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


Doç. Dr. Banu APAYDIN 1973 yılında İstanbul’da doğdu. 1995 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Turizm-Otelcilik Bölümü’nü bitirerek, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İçmimarlık Bölümü’ne girdi. İçmimarlık Bölümü’nden 3.lük derecesiyle mezun oldu. Yüksek Lisans’ını aynı kurumda tamamlayarak, 2003 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İçmimarlık Ana Sanat/Bilim Dalı’nda Doktora’ya eşdeğer Sanatta Yeterlik programına başladı. 2007 yılında doktor unvanı aldı. 1999–2003 yılları arasında Maltepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İçmimarlık Bölümü’nde Araştırma Görevlisi unvanıyla görev yaptı. 2003–2006 yılları arasında özel bir şirkette İçmimar olarak çalışmasına devam etti. 2006 yılında Okan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İçmimarlık Bölümü’nde Öğretim Görevlisi unvanıyla göreve başladı. 2007 yılında Yardımcı Doçentlik Kadrosuna atandı. 2011 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi F.B.E. İç Mimarlık Bölümü Yüksek Lisans programında “otel mekanları” ile ilgili ders vermeye başladı. 2014 yılında Doçent unvanı aldı.

Serkan YILMAZKAYA 1984 İstanbul doğumlu tasarımcı; 2011 yılında lisans eğitimini Okan Üniversitesi GSF İçmimarlık bölümünden mezun olarak tamamladı. Lisans eğitimi esnasında tasarım yeteneğini geliştirmek için ulusal ve uluslar arası bir çok yarışmaya, şimdiki ortakları sınıf arkadaşı Cem Erman ve hocası Doç.Dr. Banu Apaydın ile katılmış ve bir çoğunda derece kazanmışlardır. TMMOB İçmimarlar Odası İstanbul Şubesi’nin, “Kes, Katla, Yırt, Yapıştır” adıyla düzenlenen Yapı Endüstri Merkezi’nde gerçekleştirilen ve İstanbul’daki içmimarlık eğitimi veren tüm üniversitelerin katıldığı workshop ta kazannılan birincilik bunlardan sadece birtanesi. Lisanas sonrası çeşitli tasarım firmalarında çalıştıktan sonra 2015 yılında ortağı olduğu OPİO GALATA markası altında çalışmaya başlayan tasarımcı, aynı zamanda Nişantaşı Üniversitesi’de öğretim görevlisi olarak çalışmaya devam etmektedir.

Cem ERMAN 1986 İstanbul doğumlu tasarımcı; 2004 senesinde liseden mezun olduktan sonra, 2007 yılında yapmak istediği mesleği keşfetmekle geçen 3 yılın ardından Okan Üniversitesi GSF İçmimarlık bölümünde bursu olarak lisans eğitimine başlamış ve 2011 ‘de fakülte derecesi ile mezun olmuştur. Lisans eğitimi esnasında tasarım yeteneğini geliştirmek ve tasarım etkinlikleri içersinde söz şansı elde etmek için ulusal ve uluslar arası bir çok yarışmaya, şimdiki ortakları sınıf arkadaşı Serkan Yılmazkaya ve hocası Doç.Dr. Banu Apaydın ile katılmış ve bir çoğunda derece kazanmışlardır.TMMOB İçmimarlar Odası İstanbul Şubesi’nin, “Kes, Katla, Yırt, Yapıştır” adıyla düzenlenen Yapı Endüstri Merkezi’nde gerçekleştirilen ve İstanbul’daki içmimarlık eğitimi veren tüm üniversitelerin katıldığı workshop ta kazannılan birincilik bunlardan sadece birtanesi.Mobilya , ürün ve mekan tasarımına ekstra ilgi duyan tasarımcı, hikayesi olan ve yenilikçi ürün tasarımları ile dikkat çekmekle beraber, referasn oluşturabilecek çok sayıda tasarıma imza atmıştır. 2015 yılında ortağı olduğu OPİO GALATA markası altında çalışmaya başlayan tasarımcı, aynı zamanda Nişantaşı Üniversitesi’de öğretim görevlisi olarak çalışmaya devam etmektedir.

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


Akropol Sosyal Tesis / ANKARA Proje Yılı: 2012 Proje m2: 25.700 m2 Açıklama: Spa Alanları – Türk HamamlarıOlinpik Havuzlar-Avm Katları- Spor Salonu- Sinema Salonu Uygulama Projesi Tarafımızca Yapılmıştır. Tasarım Fatih Yıldırımer

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


Big Bang Burger / ANKARA Proje Yılı: 2014 Proje m2: 240 m2 Açıklama: Endüstüriyel Mutfak Hazırlama AlanıPişirme Alanı – Wc - Yeme Alanı – Bahçe Alanı Uygulama Projesi Ve Şantiye Takibi Tarafımızca Yapılmıştır. Tasarım Fatih Yıldırımer

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


F . D Evi Çekmeköy/ İSTANBUL Proje Yılı: 2015 Proje m2: 280 m2 Açıklama: Salon – Mutfak – Banyo - Odalar Tasarım - Uygulama Projesi Ve UygulamasıTarafımızca Yapılmıştır.

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


Ö. A Evi Çengelköy/ İSTANBUL Proje Yılı: 2014 Proje m2: 180 m2 Açıklama: Salon – Mutfak – Banyo - Odalar Tasarım - Uygulama Projesi Ve UygulamasıTarafımızca Yapılmıştır.

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


Sirkeci Otel Odası / İSTANBUL Proje Yılı: 2015 Proje m2: 40 m2 Açıklama: Otal Odası Tasarımı Tarafımızca Yapılmıştır.

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


Resa Plastik Fabrikası / İSTANBUL Proje Yılı: 2014 Proje m2: 850 m2 Açıklama: Karşılama - İdari Ofis Alanıları Tasarım Ve Uygulama Projesi Tarafımızca Yapılmıştır.

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


C.H Villası / ANKARA Proje Yılı: 2015 Proje m2: 590 m2 Açıklama: Yatak Odaları – Mutfak – Hobi Odası – Banyolar – Salon - Hol Tasarım Ve Uygulama Projesi Tarafımızca Yapılmıştır.

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


Modom Kebap / İSTANBUL Proje Yılı: 2014 Proje m2: 380 m2 Açıklama: Endüstüriyel Mutfak Hazırlama AlanıPişirme Alanı – Wc - Yeme Alanı – Bahçe Alanı Tasarım Ve Uygulama Projesi Takibi Tarafımızca Yapılmıştır.

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


Agaoglu Yurt Yemekhanesi / İSTANBUL Proje Yılı: 2015 Proje m2: 350 m2 Açıklama: Mutfak Alanı – Oturma Alanı – Depo – İdari Ofis Alanı Tasarım Ve Uygulama Projesi Tarafımızca Yapılmıştır.

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


Kavacık Resturant / İSTANBUL Proje Yılı: 2013 Proje m2: 360 m2 Açıklama: Endüstüriyel Mutfak Hazırlama AlanıPişirme Alanı – Wc - Yeme Alanı – Bahçe Alanı Tasarımı Tarafımızca Yapılmıştır.

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


Kale Kapı Balıkçısı / İSTANBUL Proje Yılı: 2015 Proje m2: 1350 m2 Açıklama: Endüstüriyel Mutfak Hazırlama AlanıPişirme Alanı – Wc - Yeme Alanı – Bahçe Alanı Tasarım Ve Uygulama Projesi Takibi Tarafımızca Yapılmıştır.

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


Beylikdüzü Otel Terası/ İSTANBUL Proje Yılı: 2013 Proje m2: 2900 m2 Açıklama: Karşılama – Bar Alanı – Sahne – Kafe Ve Resturant Alanı Tasarım Ve Uygulama Projesi Tarafımızca Yapılmıştır.

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


Bostancı Oto BMW Servisi / İSTANBUL Proje Yılı: 2013 Proje m2: 1580 m2 Açıklama: Ofis Katları – Kafe Alanı – Servis Alanı – Galeri Alanı Tasarım Ve Uygulama Projesi Takibi Tarafımızca Yapılmıştır.

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


Zöet Fuar Stantı/ İSTANBUL Proje Yılı: 2014 Proje m2: 100 m2 Açıklama: Tasarımı Tarafımızca Yapılmıştır.

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


Basf Fuar Stantı/ İSTANBUL Proje Yılı: 2015 Proje m2: 150 m2 Açıklama: Tasarımı Tarafımızca Yapılmıştır.

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


Trio

Rulo-Sit

Tasarım Yılı: 2013

Endam

Tasarım Yılı: 2014

Tasarım Yılı: 2013

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


Bumerang

Karekök

Tasarım Yılı: 2013

Chinese Chair

Tasarım Yılı: 2013

Tasarım Yılı: 2014

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


Safir Konsol Tasarım Yılı: 2015

Safir Tv Ünitesi

Leaf Table

Tasarım Yılı: 2015

Tasarım Yılı: 2015

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


Crocodile Sofa Tasarım Yılı: 2013

Ottoman Masa

Capsule

Tasarım Yılı: 2014

Tasarım Yılı: 2014

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


Gestapo Desk Tasarım Yılı: 2015

Fault Line

Delta Desk

Tasarım Yılı: 2015

Tasarım Yılı: 2015

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


Strav Bale Bench

Tor

Hormay

Tasarım Yılı: 2015

Tasarım Yılı: 2015

Tasarım Yılı: 2015

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


FURNITURE DESIGN

_WHIRLPOOL OFFİCE DESK

WHIRLPOOL OFFICE DESK H:75CM 200X75 Modern hayatın yetişilmez değişim hızından yola çıkarak tasarlanmış masa; içine kapıldığımız girdabı ve bizim onunla mücadelemize vurgu yapıyor.


FURNITURE DESIGN

_ FAULT LINE DESK

FAULT LİNE OFFICE DESK H:75CM 200X75 Kıtaların günümüzdeki hallerini almalarında fay hatlarında meydana gelen kırılmalar sonucu oluşan depremlerin payı çok büyüktür. ‘Fault Line’ (fay hattı) masanın göndermesi ise hayatımızdaki kırılma noktaları...


FURNITURE DESIGN

_ GIZE OFFİCE DESK

GIZE OFFICE DESK H:75CM 200X75 Gize Piramitlerinin temel alındığı ‘Gize’ masa; piramitlerin silüet görüntüsünü yansıtırak tarihsel bir kültür vurgusu yaratmayı amaçlıyor.


FURNITURE DESIGN

_ BROKEN ROCK OFFÄ°CE DESK

BROKEN ROCK OFFICE DESK H:75CM 200X75 ___________________


FURNITURE DESIGN

_ PURPLE VIOLET

PURPLE VIOLET DRESUAR H:90CM 150X90 Doğanın çıkış noktamız olmayı sürdürdüğü tasarımlardan biri daha. Bu kez çıkış noktası adından da anlaşıldığı gibi mor menekşeler.


Marka Ortaklığı Tasarımları ve üretimi tarafımızca yapılan ürünler Temmuz 2015 yılı itibariyle TAHTA DÜKKANI markası adıyla piyasaya sunulmuştur. Üretim, çözüm ortağımız olan Eeco Ahsap firmasının deneyimli ellerinde değer bulmakta ve teknolojinin gereksinimleri doğrultusunda 5 eksenli makinalarca yapılmaktadır.

MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com


MÜEYYEZADE MAHALLESİ TATAR BEY SOKKAK NO:24/A GALATA-BEYOĞLU/ İSTANBUL (+90 212 243 53 59)

www.opiogalata.com

Opio galata porfolyo  
Opio galata porfolyo  
Advertisement