Page 1

CO SPRAWIA, ŻE OPONA LETNIA SĄ ŚWIETNE


CO SPRAWIA, ŻE OPONA LETNIA SĄ ŚWIETNE OPONA LETNIA TO OPONY NISKOPROFILOWE, KTÓRE MAJĄ ZAPEWNIĆ ELASTYCZNĄ JAZDĘ ORAZ PRECYZYJNE STEROWANIE W WARUNKACH SUCHYCH I MOKRYCH. JEŚLI SZUKASZ OPON PRZEZNACZONYCH DO JAZDY PO ŚNIEGU I LODZIE, OPONA LETNIA TO NIE NAJLEPSZY WYBÓR. ZNANE RÓWNIEŻ JAKO WYSOKOWYDAJNE OPONY, MAJĄ ONE ZAPEWNIĆ DOSKONAŁĄ PRZYCZEPNOŚCIĄ ORAZ PRECYZYJNE PROWADZENIE NA SUCHYCH I MOKRYCH NAWIERZCHNIACH. W ZALEŻNOŚCI OD REGIONU, Z KTÓREGO POCHODZISZ, MOŻNA Z NICH KORZYSTAĆ W CIEPŁYCH MIESIĄCACH LUB PRZEZ CAŁY ROK. JEŚLI POCHODZISZ Z MIEJSCA, KTÓRE NIE MA PRAWDZIWEJ ZIMY, OPONY LETNIE BĘDĄ W SAM RAZ DO TWOJEGO POJAZDU.


CO SPRAWIA, ŻE OPONA LETNIA SĄ ŚWIETNE JEDNĄ Z RZECZY, KTÓRE SPRAWIAJĄ, ŻE OPONA LETNIA SĄ ŚWIETNE JEST FAKT, ŻE ZOPTYMALIZOWANO JE POD KĄTEM DOSKONAŁEJ PRZYCZEPNOŚCI. BEZ WZGLĘDU NA TO, CZY PADA MOCNO, JEST LEKKO WILGOTNO LUB GORĄCO NA DRODZE, BĘDZIESZ W STANIE SPRAWNIE PROWADZIĆ SWÓJ POJAZD, JEŻELI JEST WYPOSAŻONY W TE OPONY. POSIADAJĄ MIESZANKĘ BIEŻNIKA, KTÓRĄ WYKONANO Z GUMY I WYPEŁNIACZY. ZWIĄZEK TEN ZAWIERA LEPKIE DODATKI W CELU ZAPEWNIENIA WŁAŚCIWEJ PRZYCZEPNOŚCI PODCZAS JAZDY W DESZCZOWEJ POGODZIE. MIESZANKA BIEŻNIKA ZAPEWNIA RÓWNIEŻ DOSKONAŁĄ SZTYWNOŚĆ UMOŻLIWIAJĄCĄ OPONOM UTRZYMAĆ SWÓJ KSZTAŁT PODCZAS JAZDY NA GORĄCYCH DROGACH.


CO SPRAWIA, ŻE OPONA LETNIA SĄ ŚWIETNE WZORY BIEŻNIKA OPONA LETNIA NORMALNIE WYPOSAŻONE SĄ W ROWKI, KTÓRE SĄ PROSTSZE I PŁYTSZE W PORÓWNANIU DO TEGO, CO WIDAĆ NA OPONY CAŁOROCZNE. MAJĄ TEŻ STAŁE I CIĄGŁE ŻEBRA, ABY UPEWNIĆ SIĘ, ŻE DUŻO GUMY JEST ZAWSZE W KONTAKCIE Z POWIERZCHNIĄ DROGI. PRZEKŁADA SIĘ TO NA WIĘKSZĄ STABILNOŚĆ POJAZDU PODCZAS POKONYWANIA ZAKRĘTÓW, PRZYSPIESZANIA I HAMOWANIA. PONIEWAŻ TE OPONY CZĘSTO POSIADAJĄ WZORY JEDNOKIERUNKOWE LUB ASYMETRYCZNE, ICH ROTACJA MOŻE BYĆ NIECO OGRANICZONA. PRZÓD MOŻNA TYLKO OBRACAĆ W KIERUNKU PRZECIWNYM W PRZECIWIEŃSTWIE DO JAZDY MAJĄCEJ NA CELU WYRÓWNANIE BIEŻNIKA.


CO SPRAWIA, ŻE OPONA LETNIA SĄ ŚWIETNE ISTNIEJĄ PEWNE OPONA LETNIA, KTÓRE ZDECYDOWANIE PRZEWYŻSZAJĄ WSZYSTKIE OPONY CAŁOROCZNE. DLA WIELU OSÓB TO MOŻE BYĆ NOWOŚĆ, ALE W RZECZYWISTOŚCI JEST TO PRAWDA. OPONY LETNIE OKAZAŁY SIĘ BYĆ BARDZO DOBRE POD WZGLĘDEM PRZYCZEPNOŚCI NA SUCHYCH I MOKRYCH NAWIERZCHNIACH. JEDNAK MAJĄ WADĘ W POSTACI BRAKU PRZYCZEPNOŚCI ZIMĄ. GDY TEMPERATURA JEST ZBYT NISKA, STAJĄ SIĘ SZTYWNE. TO SPRAWIA, ŻE STANOWIĄ KIEPSKI WYBÓR NA LODOWE LUB ŚNIEŻNE WARUNKI. ALE POD WZGLĘDEM MOKRYCH NAWIERZCHNI (W WYNIKU DESZCZU) TE OPONY WCIĄŻ BĘDĄ MOGŁY MIEĆ NIEZŁE OSIĄGI.


CO SPRAWIA, ŻE OPONA LETNIA SĄ ŚWIETNE ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI O TYM, CO SPRAWIA, ŻE OPONA LETNIA SĄ ŚWIETNE, ODWIEDŹ NAS POD ADRESEM WWW.NOKIANTYRES.PL

Co sprawia, ze opona letnia sa swietne  
Co sprawia, ze opona letnia sa swietne  
Advertisement