Page 1

Kabinet informačních studií a knihovnictví (KISK ÚČL FF MU) přijme pro nový evropský projekt CEINVE (Centrum informačního vzdělávání na MU) uchazeče/uchazečku na pozici Tutor informačního vzdělávání

Poznáváte se? Mám ukončené minimálně bakalářské VŠ vzdělání. Angličtina mi nedělá problémy. Práci s počítačem ovládám na vysoké úrovni. Rád(a) pracuji v týmu, ale není mi cizí ani samostatná práce. Jsem flexibilní a ochotný(á) učit se novým věcem. Orientuji se v oblasti informačního vzdělávání. Znám základní zásady komunikace v on-line prostředí. Mám výbornou znalost českého jazyka a gramatiky. Když píšu, pak mám kultivovaný písemný projev. Bavilo by mě tvořit a vést e-learningové kurzy.

Chtěli byste? Zajímavou a odbornou práci na plný úvazek? Rozvíjet informační vzdělávání napříč knihovnami MU? Podílet se na evropském projektu? Mít možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje? Pracovat v příjemném kolektivu s podporou týmu? Mít motivační platové hodnocení? Účastnit se pravidelných neformálních akcí? Stát se od 1.7.2012 na dobu tří let členy KISKu?

Motivační dopis společně se profesním životopisem zasílejte nejpozději do 15. února na emailovou adresu zadrazilova@phil.muni.cz, do předmětu zprávy uveďte CEINVE. Neúspěšní žadatelé budou vyrozuměni emailem. Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor, který proběhne 29. února na FF MU v Brně.

TUTOR INFORMAČNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ - INZERÁT  
TUTOR INFORMAČNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ - INZERÁT  

Inzerát pro výběrové řízení projektu CEINVE.