Page 1

Justice Trib羹n Haxball覺n Sesi


Justice League 3.hafta Sonuçları 

Orduspor 2-2 Strong Bulls

Trabzonspor 7-0 Spartak Paok

Beşiktaş JK 3-9 Ephesus

Everton 4 - 0 Leciester City

Monarch 2 - 1 Porto FC

Efsane Galatasaray 2000-All Star(Ertelendi)


Ne Yaptın Sen Smile?? 

Monarchs takımının kaptanı Smile orta sahadan attığı golle bir ilki başardı.Forvet oyuncusu Smile Takım arkadaşı Oscar#’ın kullandığı auttan gelen topa gelişine vurunca orta sahadan harika bir gol çıktı.Maçtaki oyuncular ″Haxball Tarihinin Golü″ ifadelerini kullandı..Birde hat-trick yapiyim derken kendi kalesine gol attı.. Ve maçı 3 golle tamamladı.

 

Trabzonspor işini biliyo..

Trabzonspor takımı Perşembe günü oynanan Spartak Paok maçını 7-0’lık bir sonuçla kazandı,maçın ilerleyen bölümünü iki takımda 3 kişi olarak bitirdi..


BayKuduz 

Herşey beşiktaşın Ephesusa 9-3 yenilmesiyle başladı Bjk kaptanı Olcay Şahan rakip oyuncu Marcelonun kolunu ısırdı..Marcelonun ağzından şuan köpükler akıyo.


Ödeştik.. Geçen hafta Parkta köpeğini gezdiren Capable köpeği Smileyi ısırmıştı.Şimdide Smile ödeşmek için Pitbulunu Capablenin üstüne saldı.Capable şuan yoğun bakımda yatıyor..


Gururlu Gökdeniz.. 

Trabzonspor kaptanı Gökdeniz Karadeniz 3kişi tamamladıkları maçta önemli bir rol aldı.Rakibinin 3 kişi olduğunu gören Gökdeniz Karadeniz Hakeme beni kenara çek ifadelerini kullandı.Takımı maçı 7-0 kazandı..


BayRöpörtaj 

1) Ligteki takımlar hakkında düşüncen nedir? Deans: Ligde çok kaliteli takımlar var, her takım kendince şampiyonluk için bir aday. Gerçekten çekişmeli ve bir o kadar da eğlenceli bir lig olacağı aşikar.

2)Ligde eksik buludğunuz şey nelerdiler ?

Deans:Lig henüz yeni başladığından dolayı eksik bir şey söyleyemem, hatta lig hakkındaki düşüncelerim pozitif.


BayRöpörtaj 

3) Strong Bullstan biraz bize bahsedermisin? Deans: Tabi, Strong Bulls bir kaç ay önce kuruldu. 4 büyük turnuva ve sayısız organizasyonda baş gösterdik. Her birinde zirvedeydik ve kupa kazandık. Galibiyet oranımız oldukça yüksek. Her lig olduğu gibi bu ligde de kazanmak istiyoruz.

5)Ligin gazetesi hakkında ne düşünüyorsun

Deans: Henüz yeni başlayan bir lig olmasına karşın oldukça olumlu işlerin olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz, gazete de bunlardan biri.


BayRöpörtaj 

6)Strong Bullstan ayrılsaydın hangi takımda forma giymek isterdin?

Deans: Strong Bulls benim yuvam. Ben takımımı kurduğumda kafamda bir düşünce vardı. Sonuna kadar bu takımla devam etmekti. Şu anda da böyle devam ediyor, inşallah da Strong Bulls kaptanlığına devam edeceğim, eğer mecburiyetten kaptanlığı bırakmak yahut takımın kapanması gibi bir durum meydana gelirse, şampiyonluk yaşamış bir takımda forma giymeyi tercih ederim.

7)Ligin gol kralı ve asist kralı kim olucak

Deans:7) Ligde gol krallığı ve asist krallığı için çok sayıda aday var. Tüm oyuncuları çok iyi tanımadığımdan net 2 isim söylemek kolay değil fakat kendi takımımdan söyleyecek olursam gol krallığına Pedriel Suarez, asist krallığına ise Welbeck'i düşünüyorum.


Fair Play ödülü.. 

3.hafta fair play ödülünü Trabzonspor kaptanı Gökdeniz Karadeniz kazanmıştır.Hem saha içinde hem saha dışında gösterdiği davranışlar takdir ediliyor..


BayFikstür Justice League 3.hafta böyle sonuçlandı 4.hafta fikstürü ise şöyle.. Allstar ve Trabzonspor bu haftayı Bay geçice takımlardır. Monarch Galatasaray 2000 20:30 Ephesus-OrduSpor 19:00 Strong Leichester 19:40 Everton Paok 18:30

Justice tribün 3 hafta  

Haxballın Sesi

Advertisement